Wszystkiego najlepszego dla siostry

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji najlepszych życzeń urodzinowych dla siostry od siostry, od brata, młodszego, starszego prozaicznie, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja ukochana siostra! Przede wszystkim nie chcę ci życzyć wszystkiego najlepszego, ale podziękować. Tak, tak, dziękuję! Za te wszystkie niesamowite lata naszego dzieciństwa, za nasze szalone zabawy w berka, złodziei, astronautów, za nasze szalone pomysły, za brudne sztuczki wykonywane pod nieobecność rodziców, za nasze bójki i kłótnie, za podarte lalki i pomalowane zeszyty. Dziękuję za to wszystko! Nie mam na świecie bliższej i droższej osoby. Całe życie jest z tobą połączone. Niech to życie przyniesie ci tylko radość, tylko miłość, tylko zdrowie! Bądź najszczęśliwsza i najbardziej ukochana, moja droga! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, nasza droga, nasza wesoła, nasza szczera, najlepsza. W tak piękny dzień i godzinę pragnę Wam życzyć, aby każdy poranek rozpoczynał się szczerym uśmiechem, radością i zainteresowaniem życiem. Aby poranne słońce napełniło Cię nową energią życia, aby przyszłość Cię zachwycała i urzekała. Dlatego chcę, aby wasza dusza śpiewała pieśni słowików i zawsze była wypełniona prawdziwą, czystą, jasną i oczywiście wzajemną miłością. Aby ona, tak jak teraz, promieniowała niesamowitą dobrocią i ciepłem.Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej pielęgnowane, nawet najodważniejsze, nawet najbardziej niezwykłe. Niech wszystkie się spełnią, a na ich miejsce pojawią się nowe, jeszcze głębsze, jeszcze bardziej wzniosłe. Niech niepohamowana zabawa, sukces, miłe spotkania, żarliwe wyznania i komplementy płyną jak burzliwa rzeka w twoim przeznaczeniu. Bądź szczęśliwy!

Siostro, w twoje urodziny nie będę ci wiele życzył, ale po prostu życzę ci wielkiego szczęścia wielką literą! Dlaczego po prostu szczęście? Bo wydaje mi się, że jeśli jesteśmy naprawdę szczęśliwi, to wszystkie szaro-czarne paski będą nam się wydawać tylko małym dodatkiem do pięknej i tęczowej palety życia! A szczęście może być zarówno ciche, jak i smutne. W naturze jest nie tylko dobra pogoda, jest nie tylko zła pogoda, ale jednocześnie każdy deszcz, każda burza i każdy huragan jest piękny na swój sposób. W życiu też nie ma wypadków: jeśli pada, wpuść go, zapłacz z nim, zrozum, dlaczego przyszedł cię odwiedzić, a potem go pożegnaj, spotykając kolejnego gościa z uśmiechem – tęczą! Ale co najważniejsze, w chwilach, gdy niebo jest zasnute ciemnymi chmurami, pamiętaj, że powodów do szczęścia w każdej sytuacji jest znacznie więcej niż do smutku!

Jesteś miłą czarodziejką i czułą wróżką! Zawsze wiesz, jak zainteresować i zabawiać dzieci. Bądź więc ucieleśnieniem marzeń swojego męża! Niech jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odrobisz pracę domową, a zmęczenie cię ominie.Niech godziny rodzinnego wypoczynku będą bajeczne! Bądź inteligentny, kreatywny, towarzyski! Wszystkiego najlepszego, droga siostro!

Siostro, wszystkiego najlepszego! Wiemy, że sióstr się nie wybiera, tym przyjemniej jest się zorientować, że dostałam taką cudowną! Pragnę, siostro, aby zawsze była niespokojna, żwawa i psotna, a każda chwila życia była pełna miłości, czułości i szczęścia!

Siostra! Nie ma na świecie tak wielu zwrotów, które mogłyby wyrazić moje bezgraniczne uczucia czułości, ale spróbuję. Dzisiaj nie jest łatwy dzień, dzisiaj jest święto i chcę wybrać coś delikatnego, coś specjalnego dla ciebie, siostro. Dzisiaj są twoje urodziny! Data, która dała naszej rodzinie anioła – Ciebie! Życzę, aby obraz Twojego życia składał się z kolorowych ilustracji, jasnych mozaik i aby nie było czerni w tym kolorze. Tylko kolory tęczy w całym twoim przeznaczeniu! Niech na drodze życia nie będzie ostrych zakrętów, żadnych głębokich dziur, a towarzysze twojego losu będą godni! Niech Twoja przyszłość zajaśnieje jasnym światłem i da nadzieję, że z czasem przekroczy oczekiwania! Niech szczęście i szczęście przyciągają Cię jak magnes, a pozytywna myśl żyje w Tobie dniem i nocą! Zdrowie nie zawodzi, ale miłość nie przemija! Inspiracja ożywia, ale nastrój nie spada!

Moja cudowna siostro, w twoje urodziny życzę ci ochrony przed niepogodą, śmiało podbij swoje szczęście, szybko leć do swoich marzeń, żyj pięknie i radośnie każdego dnia.

Siostro, gratulacje. Wiesz, te wakacje wywołują we mnie takie dreszcze. Jak chcę znaleźć wartościowe i przyjemne słowa, abyście zrozumieli, jak wspaniały jest związek między dwojgiem ludzi, zrozumcie, jak się o was martwię i chcę wiedzieć, że los daje prawdziwe szczęście, pozwala wierzyć w cudowną przyszłość. Życzę radości i powodzenia, pewności siebie i sukcesów. Obyś mógł się uśmiechać i śmiać, wiedząc, że wszystko w życiu ułoży się tylko najlepiej, a wszelkie niepowodzenia będą za Tobą. Moja droga, jestem z ciebie bardzo dumna, chcę ci dać moją miłość. Ale zdając sobie sprawę, że potrzebni są także dobrzy przyjaciele, pragnę poznać godnych ludzi, wymarzonego faceta. Niech wszystko będzie tak, jak na to zasługujesz, a ludzkie wsparcie i prawdziwe relacje będą Cię wspierać w każdym momencie Twojego życia.

Moja ukochana siostro, droga, bliska, miła, delikatna, czuła, opiekuńcza! Nasze dzieciństwo, nasze życie splecione jest z wątkami pokrewieństwa! Twoje szczęście jest moim szczęściem! Twój smutek jest moim smutkiem! A ja postaram się zrobić wszystko, aby uchronić Cię przed niepowodzeniami i skierować Twoje życie ku szczęściu! niech wszystkie twoje zrządzenia losu zamienią się w zygzaki szczęścia i dobrobytu! Gratuluję ci, moja droga siostro, w twoje urodziny i chcę ci jeszcze raz przypomnieć, jak bardzo cię kocham! Twoja dobra dusza nauczyła mnie kochać prawdziwie, szczerze iz uczuciem, dlatego pragnę dać Ci całą tę miłość! Życzę Ci, aby wszyscy wokół Ciebie byli kochani, życzę Ci oddanych przyjaciół i wiernego małżonka! I niech w twoim życiu nie będzie miejsca na zdradę i rozczarowanie! Chcę rozpuścić ponure chmury nad twoją głową i dodać światło i dobro twojemu życiu! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, droga siostro! Twoje urodziny są dla mnie tym samym świętem, co moje urodziny! Teraz nawet nie mogę uwierzyć, że kiedyś byłeś taki mały! Teraz dorosłaś i dojrzałaś, ale nadal w mojej pamięci pozostaniesz młodszą siostrą! Często pamiętam chwile z naszego życia, kiedy razem dorastaliśmy. Razem z wami płakaliśmy, bawiliśmy się, bawiliśmy, śmialiśmy się, czasem kłóciliśmy i kłóciliśmy. Ale bez względu na wszystko, zawsze byłeś moim najlepszym przyjacielem. Zawsze mnie wspierałeś i chroniłeś.W ten piękny dzień pragnę życzyć wam kobiecego szczęścia, wielkiej jasnej i czystej miłości do grobu! Niech świat wokół ciebie zawsze świeci jasnymi kolorami i dobrocią w pełnym rozkwicie!

Siostro, życzę Ci jasnych i pozytywnych dni życia, niesamowitych sukcesów i wiary, że los na pewno rozwinie się tylko z godnej strony. Niech życie przyniesie Ci liczne szanse, aby stać się szczęśliwszym i odnoszącym większe sukcesy, aby wykorzystać to, co pierwotnie nałożył los. Kochanie, wiem, jak miła i słodka, piękna jesteś. Chcę powiedzieć, że w dzisiejszych czasach prawie nie ma takich ludzi jak ty. Życzę samych dobrych imprez i spełnienia dotychczasowych marzeń. Niech każda osoba okaże Ci szczerość i pozwoli Ci wierzyć, że wszystko się ułoży. Życzę wsparcia rodziny i przyjaciół, braku zdrady i niskich, podłych czynów. Siostro, obyś zawsze była zdrowa i energiczna, aktywna. Życzę niesamowitych szans na osiągnięcie każdego celu, który został wyznaczony wcześniej. Kocham Cię!

Moja ukochana siostro, gratulacje z okazji twoich urodzin! Życzę niezapomnianych dni, wybuchowego nastroju, zdrowia, wielkiego sukcesu, wspaniałych odkryć, tylko dobrych wiadomości i korzystnych zmian.

Kochane dziecko, w swoje urodziny przyjmij moje szczere gratulacje i życzenia.Niech gwiazdy świecą nad Tobą, niech natura uśmiechnie się do Ciebie, niech słońce całuje Cię każdego ranka, niech Twoja młodość urzeka na więcej niż dekadę. Niech nie będzie trudnych dni w twoim przeznaczeniu, moja droga siostro, niech wszystkie twoje sprawy potoczą się dobrze, a wszystkie przedsięwzięcia znajdą swój pozytywny koniec.

Siostro nasza piękność, dziś świecisz idealnym światłem atrakcyjności, wszędzie przyciągasz do siebie uwagę, masz wiele zazdrosnych kobiet, ale życzę Ci jeszcze więcej prawdziwych przyjaciółek. Nie poddawaj się latom i nie idź przeciwko nim, pozwól im się podobać, każdy z własnymi wydarzeniami.

Droga siostro! Fidget Dragonfly, zawsze jesteś wesoły, fruwający, a dziś jesteś szczególnie dobry, wydaje się, że słońce świeci między nami wyraźnie! W twoje urodziny życzę ci: pozostań taki sam, bądź wesoły, nie trać serca i śmiej się głośno, gdy jest fajnie! Chciałbym, żebyś był bardziej poważny i ostrożny, ale już wiesz, jak się bronić, jesteś prawdziwym cudem, wszystkiego najlepszego, ważko!

Mój najmilszy i najdroższy człowieku, moja ukochana siostro, serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci wiele uśmiechów i ciepła, niech szczęście weźmie cię w niewolę i nigdy nie pozwoli odejść. Dobre zdrowie, spokojne niebo nad głową, wielkie szczęście i piękna, wzajemna miłość. Niech nektar życia zadowoli Cię swoim smakiem i aromatem, niech wszystkie Twoje sprawy pójdą jak w zegarku, niech nadzieja, wiara i miłość będą Twoimi wiernymi towarzyszami.

Dobrze, że mam Cię na tym świecie, dziś tego pięknego dnia pragnę Ci z całego serca pogratulować, moja droga siostro. W twoje urodziny chcę, aby spełniły się wszystkie twoje życzenia i marzenia. Twoje ludzkie cechy czynią Cię najpiękniejszym i wyjątkowym.Niech twoje życie będzie wypełnione żywymi wrażeniami, prawdziwymi przyjaciółmi, wielką miłością i twórczymi osiągnięciami. Niech przygnębienie odejdzie, a przyjdą tylko jasne i radosne chwile, w których będziesz głównym bohaterem. W tym dniu otaczają Cię tylko najbliżsi ludzie, którzy życzą ci dobrze i wszystkich najbardziej cenionych. Bądź szczęśliwa i piękna, daj nam swój uśmiech co minutę.

Wszystkiego najlepszego moja słodka siostro! Życzę, abyś pozostał taki sam – promienny, wesoły, miły, słodki i piękny. Życzę, abyście zawsze się uśmiechali i nie znali smutku. Być najbardziej pożądanym i potrzebnym wszędzie. Obyś po drodze spotkał wielu dobrych ludzi!

Dziś naprawdę chcę Ci powiedzieć, moja droga i kochana siostro, bardzo Ci dziękuję, że jesteś sobą. Za to, że właśnie taki jesteś i za to, że jesteś blisko! Dziękuję, że jesteś moim najbliższym przyjacielem, doradcą, kolegą. A kiedy jako dziecko byłeś nawet moim wiernym wspólnikiem we wszystkich naszych psikusach. Jeśli nie będzie cię w pobliżu, moje życie nie będzie już pełne, ponieważ stałeś się częścią mnie, częścią mojej duszy. Jak tylko mnie zrozumiesz, tylko z Tobą mogę być całkowicie szczery, nie ukrywać i nie udawać. Chcę ci dziś pogratulować urodzin i życzę ci, siostro, żebyś zawsze była rozpieszczana przez los. Aby nigdy nie odwróciła się od ciebie i stała się twoją towarzyszką. Życzę Ci wielkiego kobiecego szczęścia, wielkiej i wzajemnej miłości. Niech szczęście, szczęście i sukces nigdy Cię nie zawiodą.Bądź najpiękniejsza i najmłodsza!

Moja droga siostro, jesteś częścią mnie, moim najbardziej niezawodnym przyjacielem i moim ujściem w trudnych czasach. Życzę Ci nieskończonego błękitnego nieba, jasnego słońca i milionów niesamowitych chwil. Rozświetl czasami szarą codzienność swoim promiennym uśmiechem i urokiem. Niech wszystko w życiu idzie zgodnie z planem, a szczęście podąża za tobą. Gratulacje!

Życzenia urodzinowe dla mojej siostry w prozie

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla siostry z głębi serca

Kochana siostro, wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze kochana i trzymana przez los! uśmiech rozświetla wszystko dookoła, a urok zawsze przyciąga podziwiające spojrzenia. Pozostań zawsze taki sam czarujący i nieodparty!

Kochana siostro, nie mam bliższej i droższej osoby, twoje urodziny to dla mnie święto. Niech będzie słonecznie i radośnie, wypełniona śmiechem, toastami i zapachem kwiatów. Niech przyniesie Ci szczęście i spełni Twoje najcenniejsze marzenia.

Ukochana siostro, wszystkiego najlepszego! Przypominam, że bardzo Cię kocham i życzę spokoju w rodzinie, prawdziwych przyjaciół, żywych wrażeń, miłych niespodzianek, nowych osiągnięć i ekscytujących podróży. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, a szczęście zawsze oświetli Twoje życie!

Siostro, naprawdę zasługujesz tylko na prawdziwą i bezgraniczną miłość swoich bliskich, kochana rodzina. Jesteś cudowną osobą, ponieważ w Twoim charakterze odnajdujesz niesamowitą miłość i chęć dawania pozytywnego wsparcia swojej rodzinie. Podziwiam Cię, wiedząc, jak celowy i zrównoważony jesteś, zdając sobie sprawę, że nigdy nie mógłbym taki być, nawet gdybym chciał. Życzę ci, kochanie, powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Niech los pozwoli ci osiągnąć niesamowite wyżyny. Pamiętaj: bez względu na to, co przygotowało dla Ciebie życie, jakie przeszkody musisz pokonać, wiara w lepszą przyszłość jest podstawą Twojego sukcesu. Proszę pamiętaj, że Pan zawsze trzyma cię od wszelkiego rodzaju kajdan i złej pogody, chce podać pomocną dłoń, aby twoja dusza rozkwitła.Droga siostro, jestem z ciebie bardzo dumna, więc chcę ci wyznać uczucia, które mam do mojego bliskiego człowieczka: kocham cię, podziwiam i bardzo doceniam!

Siostro, wszystkiego najlepszego! Pragnę poznać osobę, która potrafi zmienić Twoje życie w niesamowitą bajkę. Abyś był szczęśliwy i nigdy nie wiedział, że w życiu są czarne i ciemne kolory.

Dzisiaj serdecznie gratuluję Ci urodzin moja droga i kochana siostro. Życzę Ci, abyś każdego ranka, ledwo wstając, czuła ciepło łagodnego słońca, świeżego powietrza, różowego, przewiewnego świtu i cudownego śpiewu ptaków za oknem. Aby każdy dzień był produktywny, abyś zawsze miał czas na wszystko, co zaplanowano i trochę więcej. Aby każdy Twój wieczór był bogaty, ciekawy i romantyczny, przepełniony namiętnością, gorącymi wyznaniami, palącymi pocałunkami i uściskami. Aby każda twoja noc, czuła jak gwiazdy na niebie, dawała ci spokój, odpoczynek i powrót do zdrowia. Zależy mi na tym, abyś zawsze miała dobry nastrój, aby smutek i niepokój nie spotkały się na Twojej drodze. Abyś zawsze miał powód do śmiechu i zabawy. Wszystkiego najlepszego!

Siostro, w Twoje urodziny życzę Ci wszystkiego niezwykłego, cudownego i pięknego. Niech spełnią się najskrytsze pragnienia, a wszystko, czego teraz brakuje, pojawi się w życiu. Miłość do Ciebie, pozytywny i wielki sukces.

Ukochana siostra! Jeśli chcesz – wierz w to, jeśli chcesz – nie wierz, gdzieś w pobliżu wędruje bestia.Nie mieszka w gęstym lesie, w potężnym języku rosyjskim. To zwierzę nazywa się „łosiem” – od dawna jest to zwyczajem. Niech „ELOS” będzie z wami, żebyście mogli jeść i spać, za trzy możecie pić, żebyście chcieli i mogli. Aby szczęście się nie skończyło, aby marzysz o dobrych rzeczach, aby biznes się udał, aby wszystko zawsze się spełniało!

Droga siostro, jesteśmy z tej samej krwi, więc w twoje urodziny życzę ci tego samego co ja: ścielenia łóżka i jedzenia ciastek wyszczupla twoją sylwetkę, tak aby pogawędki a znajomość Internetu doprowadzi cię do księcia w białym Lexusie ”, a inspiracja przyniosła popularność i opłaty. Ogólnie życzę, abyś osiągnął bezprecedensowe wyżyny i pozostał tak mądry i mądry jak ty!

Moja droga siostro, moja droga, chcę ci pogratulować. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, bo na to zasługujesz. Żyj moim dobrem do stu lat. I pozwól swojemu życiu płynąć jak pełna rzeka wypełniona lazurową, krystaliczną wodą. Z całego serca życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności.

Dzisiaj moja słodka, czuła i najukochańsza siostro, chcę cię mocno, mocno przytulić, tak jak przytulaliśmy się w dzieciństwie. I gratuluję ci z głębi serca w twoje urodziny. Chcę Ci powiedzieć, że nie jesteś tylko piękną i bardzo uroczą kobietą, jesteś bardzo dobrą, głęboką i miłą osobą. Zawsze jest w Tobie tyle światła, ciepła, pozytywnej i tak potrzebnej energii życia dla każdego. Życzę wam, aby niebo i wasi aniołowie zawsze was chronili, aby Bóg błogosławił za dobre uczynki i aby los zawsze wskazywał właściwą i najpewniejszą drogę. Życzę wspaniałego, łatwego, ciekawego i tętniącego życiem życia. Aby wszystkie marzenia i pragnienia na pewno się spełniły, a zastąpiły je nowe, jeszcze śmielsze, jeszcze wyższe. Chcę, aby na Twojej twarzy zawsze grał szczery, promienny uśmiech, a w Twoich oczach płonęło światło wewnętrznego szczęścia i harmonii. Kochaj i bądź kochany!

Moja siostro, gratuluję ci. Dziś cała Twoja rodzina z pewnością zbierze się na szykowną świąteczną ucztę i wzniesie toasty, aby Ci pogratulować. Chcę też powiedzieć kilka miłych słów, inwestując w nie całą moją miłość i czułość dla pięknego małego człowieka. Życzę Ci być najszczęśliwszym na całym świecie. Proszę patrzeć w przyszłość z ufnością i być stanowczym w obliczu wszelkich przeszkód w życiu, ponieważ są one potrzebne tylko po to, aby móc uwierzyć w dobro świata i swój godny charakter. Życzę aktywności i energii, zdrowia i siły. Niech życie z pewnością da ci wiele możliwości wzniesienia się na wyżyny, o jakich marzysz.Wykorzystaj każdą szansę, jaką daje ci sam los. Siostro, życzę Ci długowieczności, a kolejny rok niech będzie dodatkowym krokiem w świat pozytywów, pozwoli Ci zrealizować Twoje życzenia.

Wszystkiego najlepszego siostro! Dziękuję losowi za to, że dał mi szczęście posiadania tak starszej siostry. Niech twoja dobroć, troska, mądra rada i uczestnictwo zostaną nagrodzone przez niebo, a zdrowie, szczęście i szczera miłość staną się jego darami.

Moja droga! Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, abyście szli przez życie stanowczym krokiem, nie uginali się pod trudnościami, aby radość z godnością spotykała! Niech twoje dzieci tylko cię zadowolą, a druga połowa nigdy nie obraża! Szczęście, zdrowie, powodzenia!

Dziś chcę wyznać: moja siostra jest jedną z tych dziewczyn, w poszukiwaniu których można przepłynąć trzy morza i wciąż nie znaleźć takiego cudu… Moja siostra jest radością jej rodzina, prawdziwa przyjaciółka przyjaciół , nie umie obrazić i zawsze jest gotowa wybaczyć nasze błędy, w jej sercu jest wystarczająco dużo ciepła, aby zimą zakwitły przebiśniegi! W urodziny mojej siostry dziękuję Bogu, że pewnego dnia postanowili wysłać do nas prawdziwego anioła i życzę, aby ten anioł był dziś najszczęśliwszy!

Słodka siostro, tak się cieszę, że cię mam. Jesteś moim najbliższym i najdroższym. Tylko Tobie mogę powierzyć wszystkie moje tajemnice, tylko Tobie mogę znaleźć wsparcie. Siostro, z całego serca gratuluję Ci urodzin. Wszystkiego najlepszego, powodzenia we wszystkim, wielkiego szczęścia, z całego serca życzę.Jesteś moją starszą siostrą i zawsze biorę z ciebie przykład. Bądź zawsze wesoły, szczęśliwy, kochany i pożądany. Niech Pan chroni cię przed wszelkimi przeszkodami, niech los zawsze cię rozpieszcza.

Niech Twoje urodziny pozostawią wspaniałe wrażenia i wspomnienia. Gratuluję kuzynie! Życzę, abyście byli przykładem miłości do życia, pracowitości, piękna. Niech lata dodają ci tylko doświadczenia i mądrości. Niech to doświadczenie będzie w każdym razie pozytywne i przyniesie same korzyści.

Wszystkiego najlepszego, droga siostro! Tubylca chce z całego serca życzyć o wiele więcej. Życzę Ci więcej jasnych, niezapomnianych chwil w Twoim życiu, szacunku do siebie, dobrego samopoczucia i spokoju w Twoim domu! Niech zdrowie cię nie zawiedzie, a wszystko, o czym milczysz, spełni się. Kochanie, chcę, abyś zawsze był otoczony tylko najjaśniejszymi i najmilszymi ludźmi, ponieważ nie zasługujesz na drugiego. Bądź szczęśliwy!

Siostro, ty i ja bardzo się różnimy, ale mimo kłótni i wyrzutów pragnę, aby każdy dzień był szczęśliwy i radosny. Pozwól mężczyznom oszaleć Twoją urodą, daj się zafascynować Twoim uśmiechem od pierwszych minut spotkania. Niech wszystko się uda w pracy i nauce, wiedzę zdobywa się łatwo, a wynagrodzenie potwierdza Twój wielki wkład w sprawy pracodawcy. Niech twoje zdrowie będzie najsilniejsze, a wizyty u lekarzy tylko profilaktyczne.

Mojej pięknej i mądrej siostrze dzisiaj, w jej urodziny, życzę najszczęśliwszych, najjaśniejszych, najciekawszych i najdłuższych dni życia. Życzę Ci, moja siostro, dobrego zdrowia, silnego ducha, aby w Twojej duszy zawsze panował spokój, równowaga i harmonia. I niech serce bije dziko z silnej miłości, pasji i inspirujących impulsów. Życzę, aby każde z Twoich marzeń na pewno się spełniło, a gdy jedno się spełni, niech od razu w jego miejsce pojawi się kolejne, jeszcze bardziej pożądane, jeszcze jaśniejsze i nierealne. Ty, siostro, jesteś bardzo dobrą osobą. Jesteś piękna w umyśle, ciele i umyśle. Zasługujesz więc na wielkie ludzkie, a może i kosmiczne szczęście. Zasługujesz na to, aby być kochanym z całego serca, uwielbianym, pielęgnowanym jak diament, otaczanym troską i zrozumieniem. Radość dla ciebie w życiu i świetle. Kocham Cię siostro.

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla siostry

Jasne życzenia urodzinowe dla mojej siostry do łez

W urodziny mojej najmłodszej, ukochanej siostry pragnę dać jej z siebie wszystko, w mgnieniu oka spełnić jej marzenia i oczywiście życzyć jej wszystkiego najlepszego na tego magicznego dnia! Wszystkiego najlepszego, moja droga siostro! Niech los przygotuje ci rzadki los – zawsze bądź tak szczęśliwy jak dzisiaj, rozrośnij się i rozkwitnij swoją urodą jak szkarłatny kwiat!

Siostrzyczko, gratulacje z okazji urodzin! Moja droga osoba i najlepszy przyjacielu, bardzo doceniam naszą przyjaźń i cieszę się, że jesteś moją siostrą! Niech wszystkie smutki Cię ominą! Wesołych Świąt!

Do osoby, która zna mnie najdłużej, najlepiej ze wszystkich, w moje urodziny chcę powiedzieć najcieplejsze słowa. Droga siostro, życzę Ci być absolutną gwiazdą we wszystkim: przyćmić wszystkich nieszczęśników i oświetlić drogę bliskim.

Moja droga, wyjątkowa siostro! W tym dniu chcę cieszyć się z tobą tak cudownym wydarzeniem – dniem, w którym się urodziłeś. Życzę Ci prawdziwego, prymitywnego, ale tak ważnego kobiecego szczęścia. Aby zdrowie i szczęście niezmiennie szły z Tobą w parze, bliscy zawsze doceniali i nosili swoje ręce, a pokój, miłość i sielanka panowały w Twojej duszy!

Chcę pogratulować mojej najbardziej wyjątkowej siostrze, która stała się o rok starsza, mądrzejsza i bardziej odpowiedzialna. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, ile tych pięknych i tak niezbędnych cech jest w tobie.Ale każdego dnia pokazujesz, że jesteś bardzo pozytywną i pozytywną osobą, bez której nasza rodzina jest już nie do wyobrażenia. Niech te wakacje będą dla Ciebie jednym z najbardziej pamiętnych, a my na pewno się o to postaramy. Wiesz, że mogę pokolorować twoje święta. Pamiętam te twoje urodziny, kiedy wylałem na ciebie farbę, to było bardzo zabawne i zabawne. Nie obraziłeś się nawet na mnie, bo wiedziałeś, że nie zrobiłem tego ze złośliwości. Moja droga, naprawdę chcę. Aby cię uszczęśliwić, a do tego zrobię wszystko, co możliwe i niemożliwe. Chcę Cię zawsze widzieć radosnym i pogodnym. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Państwa znaczący i znaczący.

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla mojej starszej siostry. Za każdym razem Twoje wakacje są wyjątkowo ciekawe i kreatywne, ponieważ wspomnienia pozostają tak fajne, że chcesz je po prostu zapisać, aby ich nie przegapić. W rzeczywistości masz dzisiaj wakacje, co oznacza, że ​​stałeś się o rok starszy. Należysz do kategorii osób, które dorastają, ale jednocześnie stają się coraz bardziej atrakcyjne. Nie możesz więc nawet wątpić, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej, bo masz przed sobą tyle ciekawych rzeczy, że nie możesz się doczekać, aż to wszystko dostaniesz. Pozostaje Ci tylko wyjść za mąż, ponieważ naprawdę chcę spacerować na wakacjach, a także chcę jak najszybciej zostać ciocią. Jestem pewien, że w pełni rozpieszczę twoje dzieci, a potem będziesz narzekać, że cię nie słuchają.

Wszystkiego najlepszego, moja droga siostrzyczko! Życzę jasnego życia, odważnych pragnień i wielu radosnych dni. Niech bajka się spełni, przyjdzie do ciebie przystojny książę, zabierze cię do swojego królestwa i da ci miliony szczęśliwych dni.

Droga siostro, życzę Ci w dniu urodzin, abyś spełniła swoje upragnione marzenie i zajęła silną pozycję w życiu i społeczeństwie, znalazła należne Ci miejsce, które z pewnością będzie najjaśniejsze i najjaśniejsze. najwspanialszy, jak i ty! Twój starszy brat bardzo cię kocha, jest z ciebie dumny i uważa za zaszczyt być twoim księciem, dopóki nie pojawi się ten, który zabierze cię do swojej bajki jako cenna żona. Z wielką niechęcią oddam mu ciebie, ale nadal będę tam i odwrócę się w każdej chwili. Taki cud zdarza się tylko raz na cztery lata, a to sprawia, że ​​jeszcze bardziej doceniam dzień, w którym się urodziłeś. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby Twój dźwięczny śmiech nigdy nie ucichł, abyś nigdy nie przestał się uśmiechać i cieszyć życiem. Dla mnie zawsze będziesz tą małą dziewczynką, którą chcę chronić. Gratuluję Ci słońce, dziś wszystkie najpiękniejsze melodie świata brzmią tylko dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego, moja droga siostrzyczko krwi! Życzę Ci niesamowitego uroku i anielskiego piękna. Bądź zawsze mądra i piękna, niech wszyscy Cię podziwiają. Powodzenia w biznesie, siostro, tobie. Niech nigdy nie będzie łez w twoich oczach i niech twój nastrój będzie, jak dzisiaj, świąteczny. Życzę miłego środowiska, abyście nigdy nie mieli złych życzeń.Miłość do was wzajemna, moja ukochana. Niech szczęście towarzyszy ci cieniem, a smutek nie wejdzie do twojego domu. Życzę bogactwa jak w bajce, nigdy niczego nie potrzebujesz. Niech twój anioł stróż nigdy cię nie zawiedzie i chroni całą twoją rodzinę. Droga siostro, twoje lata sprawiają, że jesteś piękna, a twoja dusza nigdy się nie starzeje.

Moje jasne słońce, siostrzyczko, wszystkiego najlepszego! Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wszystko, co najlepsze i spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Niech ten nowy rok w Twoim życiu będzie jak jedno wielkie święto pełne szczęścia i radości!

Wszystkiego najlepszego siostro, gratulacje! I życzę wam jak najbardziej wiosennego urodzinowego nastroju, aby słońce ogrzało was swoim ciepłem, a wasza ukochana była dla was silnym wsparciem we wszystkich waszych sprawach i przedsięwzięciach. I żeby droga twojego życia zawsze była równa, gładka i spotkała na niej jak najwięcej życzliwych i dobrych ludzi. Bądź szczęśliwy dzisiaj i zawsze, moja droga.

Za każdym razem, moja ukochana siostro, kiedy nie ma Cię w pobliżu, moje serce tęskni i tęskni. Nie mogę znaleźć innego takiego przyjaciela, ponieważ takiego przyjaciela już nie ma, nawet jeśli objedziesz cały glob. Jak się cieszę, siostro, że stałaś się moim najlepszym przyjacielem, osobą o podobnych poglądach. To nie tylko bardzo ważne, ale bezcenne. Jestem pewien, że latając po całym świecie, odwiedzając głębiny oceanu i przestrzenie, a nawet w raju, nie można znaleźć tak jasnej, czystej, miłej i kochającej duszy.Dziękuję za nauczenie mnie kochania, doceniania świata, wiary w cuda i magię, za to, że uwierzę w siebie i we własne siły. Jestem ci bardzo wdzięczna siostro. Bardzo Cię kocham i życzę Ci tylko jednego – aby zawsze była bardzo szczęśliwa, radosna, kochająca i kochana, zdrowa i natchniona. Jestem z Ciebie dumny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Tego dnia, siostro, urodziłaś się jako mały aniołek i przyniosłaś wiele radości i zabawy naszej rodzinie. Niech nie będzie miejsca na smutek i rozczarowanie w waszym życzliwym, czułym sercu. Niech bliscy Ci ludzie nie zdradzą Cię w trudnych chwilach, a ukochana osoba Cię uszczęśliwi. Wiedz, że będę Cię wspierać we wszelkich staraniach, a razem możemy zrobić wszystko.

Droga siostro, jesteś moim ulubieńcem na świecie. W końcu tylko Ty możesz mnie zrozumieć do samego końca i nie żądać niczego w zamian. I dlatego serdecznie za to dziękuję. Muszę ci też powiedzieć szczęśliwe imieniny. Ponieważ czekałem na to święto ze szczególną gorliwością, starałem się zrobić wszystko, abyś teraz mógł się cieszyć. W każdym razie chcę wierzyć, że możesz spędzić swoje dni w najlepszy możliwy sposób. I na koniec, gdy skończy się czas, powiem Ci, że jesteś niesamowitą osobą. Dlatego w ogóle nie powinieneś się różnić. Po prostu bądź sobą, a za każdym razem ludzie będą do Ciebie coraz bardziej przyciągać. Pamiętaj też, że zawsze będę gotowa Ci pomóc.Więc nie martw się, po prostu skontaktuj się ze mną od razu. Kocham Cię zawsze.

Siostro, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci słodkiego życia ze smakiem mango nad brzegiem oceanu, hojności dla ciała i duszy oraz odrobiny soli… nad brzegiem oceanu! Bądź szczęśliwa, droga siostro!

Moja droga, mój ulubiony mały człowieku, siostrzyczko! Dziś nadszedł dzień, w którym kilka lat temu na świat przyszło małe dziecko, długo wyczekiwana siostra i ukochana córka. Jestem ogromnie wdzięczna, że ​​kiedyś miałam Ciebie – mojego najlepszego przyjaciela, mojego sojusznika, mojego asystenta, małego człowieczka, któremu mogę powierzyć całą siebie i wszystkie moje doświadczenia, bo jestem pewien, że zawsze będziesz wspierać i pomagać. W ten piękny dzień, twoje urodziny, życzę wszystkim najjaśniejszych, najcieplejszych i najbardziej radosnych! Niech harmonia i pokój zawsze panują w twojej duszy, niech czarujący uśmiech rozjaśnia twój uśmiech, a twoje oczy lśnią wiarą, nadzieją i miłością. Szczęście jest w naszych sercach, a nie w świecie zewnętrznym. Życzę ci, abyś był naprawdę szczęśliwy i wiesz, czym jest dla ciebie szczęście i jak się objawia.

Moja słodka siostra! Wszystkiego najlepszego! Niech w życiu będzie szacunek, miłość zapanuje w sercu, niech szczęście często wchodzi do domu! Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, siostro. Życzę ci życia jak szejk w Emiratach; marzyć jak księżniczka z bajki; aby w życiu była osobista złota rybka, a na twojej twarzy zawsze był uśmiech 32.

Moja siostro, twoje ulubione wakacje są tutaj, co oznacza, że ​​stałaś się o rok starsza. Wiem, że boleśnie na to reagujesz, bo nie chcesz dorosnąć, ale uwierz mi, teraz chciałabym oddać wszystko, aby być w Twoim wieku. Jesteś moją najlepszą starszą siostrą, która zawsze tam była, szczególnie w najtrudniejszych momentach. Życzę ci tylko tego, o czym sam marzysz. Pamiętam, że kiedy już zaczęłam coś rozumieć na tym świecie, od razu zorientowałam się, że mam fajną siostrę, która podzieli się ze mną swoimi sukienkami i butami. Oczywiście rzadko miałem taką przyjemność, bo jesteś dość zazdrosny o swoje rzeczy, ale i tak od czasu do czasu mnie rozpieszczasz. Chcę, żebyś spędził te wakacje fajnie i fajnie! Ufaj, że pomogę Ci to osiągnąć.

Rocznica – jako ostatnia piosenka, kończąca występ na pewnym etapie życia. Siostro życzę Ci wesołych nut, delikatnych słów i pięknej melodii! Niech życie rozwija się jak pieśń, w której jest miejsce na szalenie gorącą miłość, wszechmocną dobroć i jasną inspirację!

Szczere gratulacje z okazji urodzin twojej siostry

Duszny
życzenia urodzinowe dla siostry w prozie

Kocham cię, moja kozie, doceniam cię, moje psoty, ale jak bardzo cię kocham, wiesz o tym, więc zaopiekuj się naszą miłością i pozwól chmurze szczęścia zawsze cię chroni.

Droga siostro, mój drogi mały człowieku! Serdecznie gratuluję urodzin! Niech zawsze świeci jasne słońce, którego każdy promień będzie naznaczony miłością i radością, a ścieżka życia będzie utkana z białych lilii wierności, czułości, troski, pociechy i przeuroczego kobiecego szczęścia! Błogosławiony dzień Twoich narodzin!

Moje kochane i kochane dziecko! Dziś, w tym ważnym dla Ciebie i dla całej naszej rodziny dniu, chcę przyznać, że nie mogłam życzyć mojej siostrze lepiej niż Ty! Z całego serca życzę Ci prawdziwej i czystej miłości, urzeczywistniających się nadziei, pokoju w sercu i huraganu radosnych uczuć w duszy! Wszystkiego najlepszego kochanie i niech Twoja gwiazda szczęścia nigdy Cię nie opuści!

Ukochana siostra! Życzę Ci uśmiechu na twarzy, szczęścia w każdą pogodę. Aby były chwile w twoim życiu, które dawały tysiące możliwości. Aby radość towarzyszyła Ci zawsze i wszędzie, nie było powodu do smutku. Niech każdy dzień życia upiększa Cię pięknem, mądrością, kobiecością jeszcze bardziej niż masz. Wszystkiego najlepszego!

Moja droga siostro, gratuluję Ci w dniu jamu. Życzę Ci, abyś była najszczęśliwszą i najpiękniejszą syreną w morzu, wolnym wysoko latającym ptakiem, wrzącą i namiętną lawą wulkanu, pracowitą mrówką, jasnym słońcem na niebie, wesołą małpą w dżungli. Pokój i dobroć dla ciebie, kochanie.

Siostro – jesteś najbardziej niesamowitą dziewczyną na całym świecie, nie zmieniaj się, zostań taką na zawsze! Naprawdę chcę, żeby wszyscy mężczyźni kłaniali się twoim olśniewającym nogom, a kobiety nigdy nie były zazdrosne. Powodzenia!

Otrzymaj dzisiaj ode mnie, siostro, najszczersze, najszczersze i najmilsze gratulacje z okazji Twoich urodzin. Chcę, aby dzisiejsze wakacje przyniosły ci szczęście. Życzę powodzenia w karierze zawodowej, abyś zawsze był zainteresowany swoim biznesem, aby przynosił Ci przyjemność, radość, rozwój i duże opłaty. Życzę ci, choć trochę, ale najbliższych, najbardziej oddanych i lojalnych przyjaciół. Chcę, aby w twoich oczach, uśmiechu i duszy zawsze płonęła iskra szczęścia. Abyś każdego dnia miał powody do radości, czułości, podziwu i iskrzącego się śmiechu. Moja siostro pamiętaj, że jesteś najlepsza. Jesteś niesamowita, piękna, mądra, odważna, utalentowana, urocza, zabawna. Nie można cię nie kochać i każdy, kto kiedykolwiek z tobą rozmawiał, wie o tym. Bądź szczęśliwy, kochany i pożądany!

Gratulacje, droga siostrzyczko. Tak bardzo chcę, aby twoje wakacje były naprawdę wspaniałe, cudowne.Cała Twoja rodzina z pewnością będzie to dziś świętować. Pamiętaj: zawsze jestem po Twojej stronie, nawet jeśli dzieli nas wiele setek kilometrów. Bardzo Cię kocham i zawsze będę wdzięczna losowi za obdarowanie mnie wspaniałą siostrą. Dziś, w tak piękne i pozytywne wakacje, życzę wam wielkiej miłości nie tylko od bliskich, ale także od mojej wybranki. Niech związek będzie długi i szczęśliwy. Życzę Ci stworzenia własnego przytulnego domu, który z pewnością stanie się podstawą nieograniczonego szczęścia. Siostro żyj jak w bajce lub we śnie. Niech najskrytsze życzenia znajdą okazję do spełnienia. Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia niepożądane są tylko sprawdzianem siły charakteru. Życzę Ci ochrony Pana i patronatu wszechświata, bo tylko Ona jest w stanie spełnić marzenia.

Moja najdroższa i najukochańsza siostro, pozwól mi pogratulować ci głównych wakacji, wszystkiego najlepszego. Życzę ci tylko szczęśliwego i długiego życia. Cóż, każdy ma swoje własne składniki szczęścia. Chcę, żebyś zawsze był otoczony dobrymi ludźmi. Abyś zawsze czuł miłość i troskę rodziny, wsparcie i oddanie przyjaciół. Niech Twoje dni będą beztroskie i pełne ciekawych wydarzeń. Obyś miał szczęście we wszystkich sprawach. Zależy mi na ciągłym rozwoju i rozwoju zawodowym, abyś w pracy czuł szacunek i honor ze strony kolegów. Niech w Twoim życiu będą miliony powodów do zabawy, uśmiechu i szczerego, wybuchającego śmiechu.Niech zawsze obok ciebie będzie ukochany i kochający człowiek, który może cię ochronić od wszelkich życiowych problemów i trosk. Szczęście dla siostry, miłość i inspiracja.

Siostro gratuluję Ci urodzin i życzę Ci zawsze udanego łączenia spraw osobistych z ulubioną pracą, ciekawymi pomysłami i sukcesami na co dzień. Siostro, niech na tym świecie będzie specjalne miejsce dla twojej urody i dobrego serca, obyś zawsze odnosił sukcesy, niech zawsze będzie święto na twojej ulicy.

Urodziny to okazja, by jeszcze raz powiedzieć „Kocham Cię” ukochanej osobie. A jak ważne jest, aby kobiety słyszały! Siostro kochana, pragnę Ci życzyć nie tylko w święta i uroczystości, ale także w proste, czasem smutne i deszczowe dni swojego życia, abyś całym sobą czuła miłość i troskę o bliskich i bliskich Ci ludzi. Niech twoje serce będzie jakby owinięte ciepłym szalikiem od wszelkiego zimna i od wszelkiego mrozu. W końcu, gdy bliscy przyjaciele, krewni i bliscy są w pobliżu, wszystkie przeszkody i wszystkie kłopoty stają się tylko letnim deszczem, po którym z pewnością pojawi się tęcza! Kocham Cię kochanie i życzę Ci prawdziwego, kobiecego szczęścia, ciepłego słońca w duszy, dobrego zdrowia, prawdziwych przyjaciół i jasnych, niezapomnianych chwil!

Moja droga, najukochańsza siostro! Z miłością, z głębi serca gratuluję ci twoich urodzin! Niech Słońce zawsze świeci w Twojej duszy, a lato będzie przez cały rok! Niech miłość i radość nigdy Cię nie opuszczą i zamieszkają w Twoim sercu na zawsze. Osobno chciałbym życzyć, abyś zawsze pozostał taki sam wesoły, dobroduszny, otwarty i responsywny! Niech w twoim domu zawsze będzie wygoda i dużo dzieci, a w pobliżu ukochany mężczyzna.

Moja siostra jest jak wiewiórka, cały dzień zajęta i podobnie jak Piękna Wasilisa wszystkim zarządza i robi wszystko zaskakująco dobrze! Życzę Ci więcej uśmiechów i dobrego nastroju w te urodziny, niech wskazówki na Twoim zegarku biegną trochę wolniej, abyś mógł zrobić wszystko, i niech wszystko w Twoim życiu dzieje się zgodnie z Twoimi pragnieniami!

Droga siostro, gratuluję Ci cudownego dnia, kiedy wszyscy patrzą na Ciebie z podziwem. Kąpiesz się w promieniach szczęścia i zabawy. Błyszczy szampana: przyjaciele i dziewczyny toast na twoją cześć. Niech ten magiczny stan wakacji będzie z Wami zawsze. Zdrowie dla Ciebie, sukces i spełnienie pragnień! Dla ciebie droga siostro! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla mojego kuzyna! Życzę wspaniałej kariery, aby życie było pomyślne i rozwijało się. Wszystkiego najlepszego. Niech zakwitną dla ciebie kwiaty, ptaki śpiewają, słońce świeci. Niech z nieba spłynie deszcz błogosławieństw. Życzę radości, nigdy nie trać serca, nigdy nie trać serca.

Szczęśliwej siostro! Jak zawsze jesteś wesoła i piękna. Nie potrzebujesz sztuczek, żeby na co dzień wyglądać pięknie, bo Twoją główną ozdobą jest wrażliwe serce i życzliwy uśmiech. Jak tylko się pojawisz, natychmiast nadchodzi wiosna i wszyscy wokół ciebie nie siedzą już posępnie, ale stają się, przynajmniej trochę, ale bardziej radośni, a na ich twarzach rozjaśniają się uśmiechy. Bądź tak wesoły, celowy, otwarty, miły, wesoły i inspirujący przez wiele kolejnych lat! I oczywiście sam bądź szczęśliwy, a wtedy wszyscy ludzie wokół ciebie też będą szczęśliwi!

Drogi przyjacielu, chcę Ci pogratulować tego wspaniałego dnia – Twoich urodzin! Jesteś dla mnie najjaśniejszą, wierną, cudowną osobą o otwartej duszy i sercu. Bardzo ci za to dziękuję. Życzę dużo miłości, szczęścia, niezapomnianych emocji, nowych znajomości i spełnienia pragnień.Uściski i miłość!

Moja droga siostro! Mój najlepszy przyjaciel i doradca! Ściskam Cię mocno, całuję w policzki i gratuluję z okazji urodzin! Życzę, aby ten i wszystkie kolejne dni nigdy nie opuszczały świątecznego nastroju! Życzę, aby twoje serce zawsze było psotne i niespokojne i nie pozwalało ci się kwaśno! Niech wszystko, co zaplanowano, spełni się w Twoim życiu! Niech los cię pobłaża, w twoim mieszkaniu zarejestruje się szczęście, a dobre samopoczucie stanie się twoim przyjacielem! Życzę dobrego zdrowia, wzajemnej miłości, prawdziwych przyjaciół! Niech żadne zmartwienia i smutki nie zaciemniają twojego serca! Noś ciepłe i jasne światło swojej dobroci przez całe życie! Dziękuję siostro za wszystko! Wszystkiego najlepszego!

Moja droga siostro! Gratuluję ci urodzin i życzę jasnych dni, które przynoszą tylko dobre wieści, pozytywne emocje i życzliwość w każdym słowie i każdym działaniu. Niech otoczy Cię ciepło, uwaga i miłość bliskich Ci osób. Uwierz w siebie, we śnie i cuda, a wszystko ułoży się idealnie.

Moja ukochana niezastąpiona siostra! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Brakuje słów, aby w pełni opisać wszystkie moje uczucia i życzenia do Ciebie. Ale najważniejsze z nich to zdrowie, którego nie da się kupić za pieniądze, to szczęście, które trzeba mocno trzymać za ogon, a to kochana osoba, która zawsze tam jest. Życzę, abyś patrzyła w przyszłość tylko z uśmiechem i niekończącym się pozytywem.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla siostry, z głębi serca

Oryginał
życzenia urodzinowe dla siostry z głębi serca

Kochana siostro, niech twoje życie będzie słodkie i czułe, jak biszkopt, wibrujące jak szampan musujący, ale nie mdłe , ale z ostrą papryką! Uśmiechnij się, bądź szczęśliwy i spraw, abyśmy byli zadowoleni ze swojego sukcesu!

Niech szczęście napełni Twoje serce w te urodziny, siostro, bo spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Życzę Ci, abyś pozostała tą samą piękną, szykowną, czarującą damą i obdarowała wszystkich swoim słonecznym uśmiechem! Niech wszystko w twoim życiu potoczy się tak, jak sobie zaplanowałeś, moja ukochana siostro!

Siostro, zasługujesz na wysłuchanie tylko najbardziej godnych i jasnych słów w swoje urodziny. Jakie gratulacje mogą cię naprawdę zadowolić i zainspirować do dalszego rozwoju, bo tak bardzo chcesz sprawić ci przyjemność, pokazać, że zawsze, bez względu na wszystko, musisz wierzyć w przyszłość? Mam nadzieję, że moje życzenie – gratulacje się opłaci, bo płynie z serca. Życzę spełnienia najcenniejszych marzeń, pewności siebie i optymizmu. Niech los pozwoli ci mieć nadzieję na jasne i przyjemne dni, życie tak, jak powinno, aktywnie się rozwija. Oby sukces towarzyszył na co dzień, a szanse na samorealizację tylko się mnożyły. Życzę Ci wsparcia bliskich ludzi i dobrych przyjaciół, bo tylko w tym przypadku możesz stać się najszczęśliwszym.Ciesz się wakacjami, urodzinami i patrz w przyszłość tylko z nadzieją! Wszystko będzie dobrze!

Wszystkiego najlepszego moja cudowna kuzynka. Niech w twoim życiu będzie wiele radosnych wiadomości, miłych niespodzianek, dobrych nadziei, szczęśliwych wydarzeń, jasnych snów, zabawnych pomysłów i nierealistycznie fajnych wrażeń. Bądź zawsze na topie, kochaj całym sercem i po prostu ciesz się wspaniałym życiem.

Cóż za piękne słowo siostro! A ile to dla mnie znaczy! Dzisiaj usłyszysz wiele gratulacji skierowanych do Ciebie, z których jedna będzie ode mnie. Wszystkiego najlepszego kochanie! Tyle lat minęło, a my nadal jesteśmy nierozłącznymi dziewczynami, które zawsze znajdą coś, z czego mogą się śmiać lub płakać razem. Twój uśmiech jest olśniewający, życzę Ci pójścia z nim dalej w życiu i nigdy nie smuć się, aby Twoje czyste serce nie zostało zranione i nie było szczęśliwe! Pozostań tą samą piękną kobietą, troskliwą siostrą i mądrą osobą. Życzliwość, odwaga i wytrwałość to Twoja biżuteria, dbaj o nie jak o najcenniejsze diamenty. Niech nasza siostrzana miłość nie zniknie ani na sekundę, bez względu na przeszkody pojawiające się na jej drodze. Gratulacje, siostro!

Wszystkiego najlepszego kochana siostro. Życzę Wam szczęśliwego filmu Waszych lat, cudownych chwil i zabawnych historii, szczerych uczuć i żywych emocji, niewątpliwej wspaniałości i genialnych pomysłów, radosnych chwil i nieustannej przyjemności z życia.

Droga siostro, kocham Cię i życzę Ci tylko szczęścia.Niech otaczają Cię tylko życzliwi ludzie, smutek odejdzie na zawsze, a dobroć i miłość staną się Twoimi przyjaciółmi.

Siostra! Chcę pogratulować ci urodzin i życzę wszystkiego, wszystkiego, czego możesz tylko życzyć !! Zdrowie, szczęście, radość, sukces, życzliwość i piękno! Niech twoje oczy lśnią szczęściem! Wszystkiego najlepszego siostro!

Mam niesamowite szczęście, że mam tak fajną siostrę, która choć młodsza ode mnie, to jednak jest znacznie mądrzejsza i mądrzejsza ode mnie. Życzę Ci na wakacjach wszystkiego, co może Cię pocieszyć, aby móc Cię zadowolić i dodać Ci sił. Pamiętam dzień, w którym powiedziano mi, że urodziła się moja młodsza siostra. Prawdopodobnie w tym momencie nie było nikogo szczęśliwszego ode mnie, bo po prostu skakałem z radości. Ale potem, kiedy przywieziono cię do domu, nie rozumiałem, dlaczego tak bardzo płakałaś. Nie mogłem też zrozumieć, dlaczego się ze mną nie bawiłeś. Generalnie bardzo długo myślałem, że nie będę mógł się z tobą bawić, ale teraz już nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Życzę Wam fajnego nastroju, wielu nowych emocji i wszystkiego co najbardziej pozytywne i przyjemne. Niech ten dzień będzie pełen radości i szczęścia.

Jestem bajecznie bogaty w tym życiu, los dał mi skarb zwany siostrą. Chcę ci podziękować, że kiedyś się urodziłeś, bądź szczęśliwy mój ukochany, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Mogę powiedzieć wiele miłych słów, ale dla tych słów nie oddadzą pełni tych uczuć, które mnie przytłaczają. Obyś zawsze był dobry i prosperował. Kocham cię i prawdopodobnie wiesz o tym fakcie, bądź zawsze taki jasny. Wszystkiego najlepszego kochana siostro! Niech otoczenie Cię wspiera i dodaje sił w trudnym momencie życia. Nic na świecie nie może cię zastąpić dla mnie. Jesteś moim skarbem życia, moim promieniem słońca w deszczowy dzień.

Droga siostrzyczko! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin! Dziękuję za wyrozumiałość, szczerość, niezastąpioną siostrzaną miłość! Niech Twój los będzie jasny, pełen spełnionych nadziei. Życzę Ci też prawdziwego kobiecego szczęścia, morza nowych doznań i fajerwerku pozytywnych emocji!

Moja ukochana siostro… przepraszam, że nie jestem z tobą w ten piękny dzień. Ale wiedz: zawsze cię obserwuję i jestem z ciebie bardzo dumny. Tak bardzo urosłaś, stałaś się prawdziwą księżniczką! Gratuluję ci urodzin. Nie smuć się beze mnie, zdmuchnij wesoło świeczki i pomyśl życzenie, a zrobię nawet to, co niemożliwe, aby je spełnić. Bądź zawsze najlepszy, życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw i nieziemskich radości. Niech w Twoim sercu zawsze będzie cisza i spokój, a na twarzy czarujący uśmiech.Chociaż bardzo za Tobą tęsknię, chciałbym, aby nasze spotkanie odbyło się wkrótce, żyłeś długo i szczęśliwie z bliskimi Ci osobami. I poczekam tak długo, jak to będzie potrzebne. Kocham cię, kwiatuszku, kocham cię bardziej niż życie, którego niestety już nie mam.

Siostra! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę ci dużo, dużo szczęścia, aby w twoim życiu twoja szeroka droga nie stała się wąską ścieżką! Życzę Ci miłości dużej i czystej, jak łza! Niech twoje oczy zawsze uśmiechają się ze szczęścia! Wszystkiego najlepszego!

Moja droga siostro! Przypomnę trochę o Twoim wieku, ale tylko raz! Wtedy zapomnę i nie będę go pamiętał przez cały rok! Obietnica! Wszystkiego najlepszego! Kocham Cię i pielęgnuję naszą przyjaźń z Tobą! Doceniam nasze wspomnienia z dzieciństwa, wakacje, figle, błędy, tajemnice! I nie ma nic cenniejszego niż wtedy, gdy masz bliską i kochaną osobę! Siostra! Dziękuje za gościnę! Drogi! Nawet nie wiem, jak to jest, kiedy ludzie nie mają siostry! To nie do zniesienia! Świat wokół straci kolory! Ale to mi nie grozi, mam ciebie! Moja duma i radość! I niech słoneczna pogoda nigdy nie zmieni się w twoim życiu, niech niebiańskie kwiaty zawsze kwitną w twojej duszy, niech twój los będzie najszczęśliwszym losem na planecie Ziemia! Życzę, abyś zawsze był kochany, pożądany, niezbędny dla swojej rodziny i bliskich! I niech twoja życzliwość będzie wzajemna!

Siostro, jak chcę ci pogratulować. Pan dał nam siebie nawzajem, związał nas na zawsze.Jesteśmy razem od dzieciństwa, wykorzystujemy godne możliwości, aby każdy dzień, niezależnie od przygotowanych wydarzeń, naprawdę cieszył. Bawiliśmy się dziecinnymi psikusami i myśleliśmy, że życie będzie łatwe. Pomimo tego, że los często zaskakuje przeszkodami, wiem, że można odnieść sukces, bo Pan dał mojej siostrze najsilniejszy i najodważniejszy charakter, dał niesamowity potencjał. Życzę żywych emocji i prawdziwego szczęścia, długotrwałej i niesamowitej miłości, pewności, że świat został stworzony dla szczęścia. Nigdy nie rozpaczaj, proszę! . Niech zawsze będzie dobre zdrowie, a zewnętrzne piękno nigdy nie zniknie. Życzę, abyś pozostał miły i młody, nigdy nie rozpaczał i wierzył w cudowną przyszłość. Proszę wykorzystaj każdy dzień dla siebie, aby być najszczęśliwszym i odnoszącym największe sukcesy. Pamiętaj: bardzo Cię kocham, cenię Cię!

Życzę Ci siostro, aby wszystko w życiu się spełniło, abyś zawsze podążała właściwą ścieżką i pewnie nią kroczyła. I aby na tej ścieżce nie spotkałeś ani żalu, ani kłopotów, ani zazdrości, ani smutku. Niech twoja ścieżka zostanie obsadzona najpiękniejszymi i pachnącymi kwiatami, a z góry zawsze było błękitne niebo i łagodne słońce bez jednej ciemnej chmury. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja siostro, moja nieziemska piękność! Nie wymyślono jeszcze żadnych słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Obyś nigdy nie zaznał kłopotów i nigdy nie doświadczył bólu straty. Uniwersalne szczęście dla Ciebie i fortuna w każdym biznesie.

Droga siostro, gratulacje! Życzę szczęścia, życzliwości, wszystkiego najlepszego: pomyślności, pomyślności, pomyślności, pomyślności. Niech spełnią się Twoje marzenia, Twój nastrój zawsze będzie doskonały, a prawdziwi przyjaciele zawsze będą za Tobą nadążyć. Wszystkiego najlepszego!

Słodka siostra! Dzisiaj jest taki dzień, że chcę się śmiać ze szczęścia! Urodziłeś się i to jest cudowne! Niech róże nie zbledną na twoich policzkach, a usta i oczy się uśmiechną! Życzę wspaniałych dni, prawdziwych przyjaciół i optymizmu! Drogi, bądź szczęśliwy i odnieś sukces!

Życzę ci, siostro, aby twoje życie było jak ciasto upieczone na dzisiejsze święta. By była równie piękna i elegancka na zewnątrz, chowała w sobie pyszne rodzynki i była zawsze słodka. I niech tak jak dzisiaj zawsze będzie ktoś, z kim można się tym podzielić. I tak, że ciesząc się swoim słodkim życiem, nie przytyjesz ani grama.

Wszystkiego najlepszego moja słodka siostra. Życzę, abyś nie przegrał w swojej grze i nie znał porażek w swoim biznesie, życzę, abyś zawsze miał olśniewające piękno i osiągał oszałamiający sukces.

Kiedy miałam młodszą siostrę, nie wiedziałam, że możesz być tak szczęśliwa tylko dlatego, że uśmiecha się do ciebie dziecko. Dorośliśmy, kochanie, ale moje serce wciąż jest pełne ciepła i światła, kiedy się do mnie uśmiechasz. Dziś jesteś urodzinową dziewczyną, są ludzie, dla których jesteś bardzo ważna i kochana. Siostro, niech uczucie szczęścia nigdy Cię nie opuszcza, znajdź na co dzień choć trochę, ale powód do uśmiechu. Nie denerwuj się drobiazgami i nie marszcz brwi na swoich pięknych brwiach. Niech nad Twoim domem zawsze będzie ładna pogoda, a deszcze i burze będą tylko kaprysem natury. Niech w Twoim sercu mieszka prawdziwa miłość, która dodaje Ci sił do nowych osiągnięć. Noś przez lata ciepło i światło, które dziś wypełniają Twoje oczy.

Minęło zaledwie kilka lat od zakończenia twojego życia, ale czuję, że minęła wieczność. Czuję, że duża część mnie odeszła z Tobą, a teraz siedząc przy Twoim grobie wspominam nasze radosne chwile z Tobą. Dzisiaj są twoje urodziny i chcę ci pogratulować, siostro. Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy w Niebie. Pewnego dnia dołączę do was, a potem znów będziemy razem: nierozłączny brat i siostra. Dziękuję, że jesteś ze mną, kochanie, jesteś najlepszą rzeczą, jaka się wydarzyła w moim życiu.Bardzo dobrze pamiętam, jak się urodziłeś, jak po raz pierwszy nazwałeś mnie bratem… Czy teraz przyjmujesz moje gratulacje? Długo zastanawiałam się, jaki prezent Ci podarować i postanowiłam: będę żyć dalej z uśmiechem na twarzy. Jestem pewien, że tego chciałaby moja odważna i miła siostra. Myślę, że spodobają Ci się te kwiaty, które były Twoim ulubionym w życiu. Wesołych świąt, ukochana siostro.

Nie mam pojęcia, jak ludzie żyją bez siostry. Są mimowolnie pozbawieni największego szczęścia, bycia otoczonym taką miłością, że trochę się na nich obrażam. Miłość siostrzana przecież jest niczym niezastąpiona, tak bardzo cię przenika, ogarnia tak bardzo, że zwyczajnie nie da się tego opisać zwykłymi słowami. Po prostu musisz to odczuć osobiście. I bardzo mi się to podobało! Dziękuję mamo i tato za siostrę! Siostra! Gratuluję ci dzisiaj w twoje urodziny i chcę ci powiedzieć, że twoja miłość uczyniła mnie szczęśliwą osobą! Wchłonęłaś go we mnie od dzieciństwa i nadal mi go dajesz, aż do dnia dzisiejszego! Mam nadzieję, że czujesz do siebie moje wzajemne uczucia i rozumiesz, że nie ma więcej siostry niż ty! Twoja siostra jest najlepsza! Wszystkiego najlepszego dla ciebie, rodzimy!

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej siostry! Życzę Ci ciepła, zdrowia, życzliwości i pomyślności! Niech krąży wokół siebie okrągły taniec wspaniałych wydarzeń. Niech szczęście przyjdzie znikąd dla słodkiej siostry.

Wszystkiego najlepszego droga siostro! Dzisiaj jest twój dzień i twoje wakacje, niech życie da niesamowicie wiele pozytywnych chwil, z których każdy otrzyma przyjemne emocje i będzie szczęśliwy. Chcę widzieć was zawsze szczęśliwych i radujących się jak dzisiaj razem. Bądź najszczęśliwszy!

Dzisiaj jest święto – moja siostra ma dzień dżemu. Niech wszyscy wokół dobrze się bawią, świętują i śpiewają ci pochwały. I chcę tylko powiedzieć, że jesteś mi droga taka, jaka jesteś! Nie zmieniaj się, nie trać serca, nie smuć się, niech twoje oczy zawsze lśnią szczęściem!

Jesteś bezcennym diamentem naszej rodziny, siostro! Niech życie czeka dla Ciebie szykowna oprawa. Wszystkiego najlepszego piękna! Szkoda, że ​​nie mogę sprawić, by twoja ścieżka była bezchmurna, ale obiecuję, że będę tam w trudnych chwilach!

Wszystkiego najlepszego! Mam szczęście do mojej siostry, bo jesteś najlepsza na świecie. Obyś miał dziś cudowny dzień, a jutro jeszcze lepsze, pojutrze lepsze niż te dwa… i tak dalej. Niech wszystkie marzenia się spełnią, wszystkie pomysły okażą się świetne, a miłość jasna.Bądź szczęśliwy!

Moja ukochana siostro, życzę Ci wszystkiego najlepszego! Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją bratnią duszą! Życzę Ci największej i najczystszej miłości, szczerości i wzajemnego zrozumienia, dobrego zdrowia i dużo radości. Niech wszystkie Twoje marzenia i życzenia się spełnią i sprawią, że będziesz szczęśliwy! Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego kochana siostro. Życzę niewyczerpanego szczęścia, wiecznego szczęścia i samych radosnych dni. Obyś nie miał powodu do smutku i tęsknoty, bądź zdrowy, jak zawsze, piękny i mądry.

Siostro, gratuluję ci moja droga. Niech te urodziny będą ostrym zwrotem w twoim życiu, zwrotem w kierunku wspaniałych wydarzeń i jasnego szczęścia. Pozostań tą samą piękną i mądrą dziewczyną, doprowadzaj cały męski seks do szaleństwa, otaczaj wszystkich konkurentów wokół palca i daj swoim bliskim powód, by zawsze być z ciebie dumnym!

Droga siostro, w tym dniu chciałbym powiedzieć do Ciebie kilka ciepłych słów, mając nadzieję, że zapamiętasz ciepło w nich zainwestowane. Niech pozostanie z tobą na zawsze. Niech promienie słońca, śmiech i uściski najbliższych ogrzewają Cię każdego dnia, a każda chwila napełnia radością całe Twoje życie. Życzę, żeby było tyle szczęścia, dobrego nastroju i miłości, abyś mógł dzielić się nimi bezpłatnie z każdym, kogo spotkasz za pomocą swojego magicznego uśmiechu.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej siostry. Życzę szczęścia, zdrowia, sukcesów w życiu iw pracy, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i plany.Chciałbym, żeby słońce zawsze świeciło nad twoją głową i żeby nigdy w twoim życiu nie padało.

Moja kochana, droga, droga siostro, w twoje urodziny bardzo chcę cię prosić – zawsze bądź młoda, nie tylko ciałem, ale także duszą i sercem. Pozostań tak samo kobiecy, tak samo słodki i wesoły. Obyś odniósł sukces we wszystkim, czego się podejmujesz. Życzę Tobie i wszystkim Twoim bliskim pomyślności i pomyślności we wszystkim. Bądź szczęśliwy i zdrowy, niech twoje serce zawsze będzie pełne miłości i dobroci, a twój anioł stróż nie wpuści nieszczęścia do twojego domu i pomoże ci z łatwością przezwyciężyć trudności.