Wszystkiego najlepszego dla siostry

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji najlepszych życzeń urodzinowych dla siostry od siostry, od brata, młodszego, starszego prozaicznie, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja ukochana siostra! Przede wszystkim nie chcę ci życzyć wszystkiego najlepszego, ale podziękować. Tak, tak, dziękuję! Za te wszystkie niesamowite lata naszego dzieciństwa, za nasze szalone zabawy w berka, złodziei, astronautów, za nasze szalone pomysły, za brudne sztuczki wykonywane pod nieobecność rodziców, za nasze bójki i kłótnie, za podarte lalki i pomalowane zeszyty. Dziękuję za to wszystko! Nie mam na świecie bliższej i droższej osoby. Całe życie jest z tobą połączone. Niech to życie przyniesie ci tylko radość, tylko miłość, tylko zdrowie! Bądź najszczęśliwsza i najbardziej ukochana, moja droga! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, nasza droga, nasza wesoła, nasza szczera, najlepsza. W tak piękny dzień i godzinę pragnę Wam życzyć, aby każdy poranek rozpoczynał się szczerym uśmiechem, radością i zainteresowaniem życiem. Aby poranne słońce napełniło Cię nową energią życia, aby przyszłość Cię zachwycała i urzekała. Dlatego chcę, aby wasza dusza śpiewała pieśni słowików i zawsze była wypełniona prawdziwą, czystą, jasną i oczywiście wzajemną miłością. Aby ona, tak jak teraz, promieniowała niesamowitą dobrocią i ciepłem.Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej pielęgnowane, nawet najodważniejsze, nawet najbardziej niezwykłe. Niech wszystkie się spełnią, a na ich miejsce pojawią się nowe, jeszcze głębsze, jeszcze bardziej wzniosłe. Niech niepohamowana zabawa, sukces, miłe spotkania, żarliwe wyznania i komplementy płyną jak burzliwa rzeka w twoim przeznaczeniu. Bądź szczęśliwy!

Siostro, w twoje urodziny nie będę ci wiele życzył, ale po prostu życzę ci wielkiego szczęścia wielką literą! Dlaczego po prostu szczęście? Bo wydaje mi się, że jeśli jesteśmy naprawdę szczęśliwi, to wszystkie szaro-czarne paski będą nam się wydawać tylko małym dodatkiem do pięknej i tęczowej palety życia! A szczęście może być zarówno ciche, jak i smutne. W naturze jest nie tylko dobra pogoda, jest nie tylko zła pogoda, ale jednocześnie każdy deszcz, każda burza i każdy huragan jest piękny na swój sposób. W życiu też nie ma wypadków: jeśli pada, wpuść go, zapłacz z nim, zrozum, dlaczego przyszedł cię odwiedzić, a potem go pożegnaj, spotykając kolejnego gościa z uśmiechem – tęczą! Ale co najważniejsze, w chwilach, gdy niebo jest zasnute ciemnymi chmurami, pamiętaj, że powodów do szczęścia w każdej sytuacji jest znacznie więcej niż do smutku!