Wszystkiego najlepszego dla ukochanego mężczyzny, chłopaka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru szczerych życzeń urodzinowych dla Twojego ukochanego chłopaka, męża, z głębi naszych serc, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Dzisiaj są urodziny mężczyzny, który kiedyś obiecał, że zrobi wszystko, abym nigdy nie czuł się samotny. Moi drodzy, mogę śmiało powiedzieć, że dotrzymałaś obietnicy, co oznacza, że ​​jesteś osobą, na którą zawsze możesz liczyć. Z kolei chciałbym obiecać Ci w Twoje urodziny, że dołożę wszelkich starań, abyś zawsze czuła się szczęśliwa i kochana. Uwierz, że moja miłość przetrwa wiele lat, bo każdego dnia dajesz mi jeszcze więcej powodów, by się w Tobie zakochać. Wesołych świąt, kochanie! Niech ten dzień będzie jednym z najjaśniejszych w twoim życiu. Uwierz, że nie masz powodu do smutku, bo zawsze jestem przy tobie. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, co na pewno będziesz mieć. A teraz zacznij się odpoczywać i bawić, bo nadszedł dzień wakacji.

Kochanie, jesteś najwspanialszym człowiekiem na świecie! Życzę dużo siły, dobrego zdrowia i dużo energii! Pozostań pozytywnym, czułym i kochającym mężczyzną! Obiecuję, że w zamian oddam Ci jeszcze więcej mojej miłości, czułości i czułości! Bądź szczęśliwy i doceniaj każdą chwilę!

Niech w życiu będzie tylko sukces i niech szczęście patrzy na ciebie przychylnie! Życzę Ci własnymi słowami, kochani i kochani, aby tęsknota nigdy nie zakradła się do Twojego serca – tęsknota za szczęściem, radosnym prawdziwym życiem. Niech zawsze będzie coś lub ktoś, kto lub co sprawi, że będziesz taki, jak wszystkie dzieci są w dzieciństwie – szczęśliwe po prostu dlatego, że – żyją, jedzą słodycze i chodzą przez cały dzień, drażniąc się i dogadzając! Dlatego życzę Wam tych samych dzieciaków, aby zawsze mogły Was odmłodzić i po prostu radować! I niech tęcza pojawia się częściej nad Twoim domem po burzy – zarówno w prawdziwym życiu, jak i w Twojej duszy! Życzę nowych zmian, które będą tylko na lepsze! Niech natura i pogoda będą czystsze, abyś zawsze mógł łatwiej oddychać, nawet w mieście! Uśmiechy piękne i wzruszające!

Kilka lat temu w moim życiu pojawiła się wspaniała osoba, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Sama nigdy w to nie wierzyłam, ale to ja udało mi się zakochać w pierwszej minucie naszej znajomości. Umiłowani, byliśmy razem tak długo, że wydaje się, że znamy się przez całe życie. Dziś są twoje urodziny, do których tak długo się przygotowywałam, bo postanowiłam.Aby to święto było najbardziej niezapomniane w Twoim życiu. Mój ukochany, mój najdroższy człowieku, życzę ci dobrego zdrowia. A wszystko inne zrobimy razem z Tobą. Nie można nawet wątpić, że wszystko będziemy mieć tak, jak chcemy, ponieważ oboje dokładamy wszelkich starań, aby wszystko się dla nas ułożyło. Wiedz, że jesteś najsilniejszym człowiekiem, najbardziej odpowiedzialnym i poważnym, który niczego się nie boi. Zawsze czuję się z tobą komfortowo. Kocham Cię!

Najszczersze gratulacje i życzenia są wtedy, gdy składasz je ukochanej osobie! Dlatego życzę Ci siły i cierpliwości, które są tak niezbędne, aby zachować w sobie najlepsze cechy Twojego charakteru! Mój chłopaku, jesteś uczciwy, sprawiedliwy, pewny siebie, celowy, asertywny, pracowity, dlatego wszystko się ułoży! Nie rozpamiętuj porażek, moja droga, nie są tego warte – i tak zawsze pokonasz wszystko, znasz siebie! Jestem przekonany, że dla Ciebie sukces to tylko kwestia czasu! Życzę Ci, aby na Twojej drodze do celu nie pojawiła się żadna przeszkoda! W wakacje życzę beztroski, spokoju, prezentów powitalnych i miłych słów od najbliższych! Niech wszystkie trudności zostaną łatwo rozwiązane na Twoją korzyść, a Twoi znajomi zapewnią Ci wsparcie! Bądź pozytywny, rozejrzyj się wokół siebie z optymizmem i dostrzegaj piękno nawet w małych rzeczach! Wszystkiego najlepszego, kochanie, z głębi serca!

Życie jest krótkie, ale godziny są długie. Niech szczęśliwe godziny naszego życia będą długie! I chcę Ci powiedzieć, że cieszę się, że los mnie z Tobą połączył.Niech nasza przyszłość nadal będzie tylko wspólna, a czarna chmura nigdy nie pojawi się w naszych relacjach.

Moja droga, dzisiaj są twoje urodziny, więc po prostu nie mogę cię dzisiaj zostawić bez gratulacji i bez mojej uwagi. Generalnie każdą sekundę życia chcę spędzić tylko z Tobą, dlatego te wakacje uważam za fajną okazję do wspólnego spędzenia czasu. Moja ukochana, pragnę życzyć ci tylko najbardziej nierealistycznego, wesołego i pozytywnego. Niech Twój samochód nigdy się nie zepsuje, bo zwykle robi to w najbardziej nieodpowiednim momencie. Pragnę również życzyć Ci, aby w Twoim życiu było miejsce tylko na radość i szczęście. Uwierz mi, zrobię co w mojej mocy, aby tak było. Jesteś dla mnie najdroższą osobą, dla której niczego mi nie żal. Miłego dnia moje kochanie! Postaram się spędzić z Tobą jak najwięcej czasu. Dzisiaj będzie dla Ciebie wyjątkowy dzień, nawet nie możesz w to wątpić.

Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech radość, sukces i oczywiście szczęście częściej zaglądają do Twojego domu, dając Ci słodkie chwile. Życzę ci, mój człowieku, aby Bóg czuwał nad tobą! Wszystkiego najlepszego!

Jest północ, twoje urodziny. Przypomnienie zadziałało dla mnie. Ale nie potrzebuję tego: zawsze pamiętam tę datę. Bo trudno zapomnieć o dobrych ludziach. Życzę Ci, aby wszystko, co jest dla Ciebie dobre, pomnożyło się stokrotnie, a wszystko, co złe, obróciło się w proch wraz z nadejściem tej nowej północy. Niech szczęście i szczęście ci towarzyszą, pieniądze podkradają się do twoich stóp, a kochane kobiety nigdy cię nie denerwują.Wszystkiego najlepszego, a teraz możesz spać.

Wierzę: każdy człowiek ma swoje przeznaczenie, ale potrafi je zmienić, kierując je we właściwym kierunku… W urodziny mojej ukochanej dziękuję Bogu za przyniesienie nas razem i życzę mu jedynego bezchmurnego szczęścia i umiejętności kierowania własnym życiem w sposób, który uważa za słuszny! Niech wszystko pójdzie dobrze, dobrze i bezpiecznie!

Czego może życzyć prawdziwy mężczyzna w swoje urodziny? Oczywiście dobrzy i prawdziwi przyjaciele, sukcesy w pracy, odwaga i waleczność. Nie rozpaczaj nad przeszłością, jest już za nami, a przed tobą otwierają się nowe możliwości. Musisz być silny i odważny, aby iść naprzód. Bardzo się cieszę, że jesteśmy razem i zawsze możemy się wspierać.

Kochanie, na świecie jest tyle czułych słów, że możesz utopić się w tej czułości. I tak wiele deklaracji miłości, które będą trwać przez wiele nadchodzących wieków. Ale to tylko słowa. Chcę, żebyś kąpała się w czułości moich oczu, nie mogła cieszyć się smakiem moich ust i chciałabym zawsze być w niewoli moich uścisków. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin kochanie!

Moja droga, pragnę w swoje urodziny poczuć całą potęgę mojej miłości, wsparcie innych, troskę bliskich, szacunek władz, lojalność przyjaciół, chęć pomocy bliskim i uwielbienie dzieci.

Pomimo tego, że dzisiaj są twoje urodziny, chcę powiedzieć, jakie mam szczęście w życiu, że cię poznałem. Teraz twoje szczęście jest moim szczęściem.Życzę więc zdrowia i spokoju, dobrego samopoczucia i osiągania wyników, celów, które sobie wyznaczyłeś. Przebywanie obok takiego mężczyzny to dla mnie szczęście i chcę się tym szczęściem dzielić z całym światem, ale przede wszystkim z Tobą.

Na wakacjach chcę ci pogratulować, ukochany, z okazji twoich urodzin! Chcę przez całe życie, idąc ręka w rękę, żyliśmy razem w miłości i harmonii. Niech w naszych relacjach zawsze będzie tylko miłość i harmonia. Mój jedyny, czekałem na Ciebie przez całe życie.

W tym cudownym dniu z całego serca gratuluję. Życzę udanych projektów, dobrego samopoczucia finansowego, spokojnego, cichego portu domowego. Niech każdy dzień będzie udany, zdrowie mocne jak skała, a myśli jasne i beztroskie. Niech Twoi bliscy Cię zachwycą i poczują Twoją niekończącą się troskę. Szczęście i światło dla ciebie!

Chcę pogratulować mojemu ukochanemu chłopakowi, mojej bratniej duszy i po prostu cudownej ukochanej. Ty i ja, moja ukochana, od wielu lat jesteśmy połączeni związkiem. I podczas tych najszczęśliwszych lat mojego życia zdałem sobie sprawę, że wciąż jest we mnie tyle miłości, że przetrwa ona jeszcze wiele lat naszego wspólnego życia. Dzisiaj są Twoje urodziny – mój ulubiony dzień w roku, bo ten dzień możesz spędzić w domu w gronie rodziny i przyjaciół. Odpoczywasz bardzo mało, a pracujesz za dużo, więc przynajmniej dzisiaj możesz trochę odpocząć.Moi drodzy, gratuluję ci wakacji i życzę spełnienia wszystkich twoich pragnień. A także życzę wam jak najlepszego zdrowia, aby was nigdy nie zawiodło, moi umiłowani. Wesołych świąt, mój ulubiony! Pamiętaj, że ten dzień istnieje, abyś mógł odpocząć i spędzić czas

Umiłowani, niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią dzisiaj, w Twoje urodziny! Z ufnością krocz naprzód, by zdobywać najtrudniejsze szczyty, by osiągać najtrudniejsze wyniki. Nigdy się nie poddawaj, bądź odważny i stanowczy, bo posiadasz tytuł „Prawdziwego Człowieka”! A ja, prawdziwa kobieta, zawsze będę po twojej stronie!

Udekoruję Twój dzień najlepszą dekoracją – kochanie, obsypię Cię radosnymi chwilami i dam Ci wieczność, w której będziemy nierozłączni i nieskończenie szczęśliwi.

Wszystkiego najlepszego, mój słodki chłopcze! Jak długo czekałem na ten dzień, aby podziękować twoim rodzicom za twoje narodziny! Ileż radości dałeś światu swoim narodzinami! Ile dobroci jest w twojej duszy, ile pozytywnego jest w twoich oczach, ile błyskotliwych pomysłów jest w twoich myślach! Jesteś radością całej rodziny, a od jakiegoś czasu moim osobistym szczęściem! Nie możesz sobie nawet wyobrazić, o ile bardziej kolorowe życie stanie się obok Ciebie! Ile w tobie światła słonecznego, które dajesz innym nawet w pochmurną pogodę! Twój optymizm jest zaraźliwy, Twoja energia skupia się na tym, aby ludzie się uśmiechali! Mój słoneczny króliczek, szczere spojrzenie szczęścia, błysk radości w oczach! Jak cię kocham i chcę, aby twój los ukształtował się z radosnych i jasnych wydarzeń, w których będę tam w każdej chwili! Mój chłopaku, mocno cię przytulam i czule całuję!

Szczere gratulacje z okazji urodzin dla ukochanego mężczyzny, chłopaka

Najcieplejszy
wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego mężczyzny, chłopaka, z głębi serca

Niczego się w życiu nie boję, razem możemy pokonać każdą ścieżkę, bo Ty nie mogę znaleźć bardziej niezawodnej osoby na świecie „Twoje ciepłe kochające serce może uratować cię od wszelkich kłopotów i trudności. Dziękuję za twoją lojalność i oddanie, bardzo cię kocham.

Mój drogi mężu, jesteś najważniejszym i ukochanym mężczyzną w moim życiu. Jesteś bardzo rzetelna, wrażliwa i spokojna. Dziś gratuluję ci urodzin i daję ci najczulsze, ciepłe słowa. Niech słońce zawsze się do ciebie uśmiecha, niech życie płynie długo i łatwo. Niech każda zła pogoda na zawsze zapomni twój adres, a tylko szczęście puka do twojego domu. Bądź zawsze kochany i pożądany. Dobre zdrowie, wszystkiego najlepszego, pewność siebie i wszystkiego najlepszego. Niech moja miłość będzie dla ciebie talizmanem.

W twoje urodziny obyś był najszczęśliwszym mężczyzną na świecie, ponieważ tak cudowna kobieta jak ja cię kocha.

Moja kochana, ukochana i jedyna, niech w te urodziny spełni się Twoje najbardziej upragnione pragnienie, niech wszelkie szczyty się Tobie poddadzą. Życzę zdrowia, przypływu sił, żywych emocji, szczęścia i powodzenia.

Wszystkiego najlepszego dla najsilniejszych, opiekuńczych i odważnych – mojej ukochanej! To wielka radość móc cię całować, przytulać i życzyć sobie radości każdego dnia obok mnie!

W twoje urodziny życzę ci wszystkiego najlepszego, co może być dostępne na ziemi: niech cię każdego dnia sprawia coś nowego i nieoczekiwanego. Pamiętaj, że cuda zdarzają się zawsze – musisz umieć je dostrzec. Możemy być z Wami jednocześnie blisko i daleko, ale odległość nie stanie się przeszkodą dla naszych uczuć, które rozwinęły się przez te lata. Bądź szczęśliwy i wypełnij każdy dzień niespodziankami!

Chcę ci pogratulować ukochany! Szczęśliwych urodzin szczęśliwych urodzin! I spieszę życzyć powodzenia w twoich staraniach, sukcesów w biznesie, uznania współpracowników i szacunku ze strony przyjaciół! Bądź miłą i dobrą osobą, milion pocałunków na zawsze!

W dniu Twoich urodzin życzę Ci szczęśliwych lat, radości, zdrowia, zwycięstw i rozwoju zawodowego! Życzę Ci, aby wszystko się spełniło, aby skrzydła chwały Cię odnalazły, a Twoje imię znalazło się wśród wielkich postaci całej Ziemi!

Drodzy i kochani (imię), wszystkiego najlepszego! Jesteś słodka, romantyczna i zabawna. Zazdroszczę sobie – posiadanie takiego faceta to prawdziwe szczęście! Kiedy się z tobą komunikuję, zapominam o wszystkim na świecie. Tak dobrze z tobą! Chcę, abyś pozostał taki, jaki jesteś, ponieważ jesteś najlepszy! Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach.Kocham Cię!

Życzę Ci tylko sukcesów – we wszystkim, co w życiu ważne, a co najważniejsze – Ty tego potrzebujesz! Niech wszystko będzie z tobą w porządku i nic nie może pomylić! Życzę Wam wielkich emocji, które będą kojarzyć się tylko z pięknem i dobrem, a także zabawą w naszym życiu! Niech morze będzie spokojne i chłodne latem i niech zawsze znajdą się tacy, którzy sprawią, że każdy dzień Twojego życia będzie najlepszy z najlepszych! Własnymi słowami pragnę mieć zawsze to, czego tak bardzo pragniesz! I niech wszystkie możliwe radości życia nigdy się nie znudzą! Życzę Ci dużo pieniędzy i to nie tylko tak, ale i tak

Moja ukochana, pragnę wyznać, że nie ma osoby bardziej hojnej, odważnej i oddanej niż ty! I to nie wszystkie Twoje cudowne cechy – jest ich znacznie więcej! Nie chcę tracić na to czasu – po prostu chcę tam być, opiekować się tobą, chronić i głęboko cię kochać!

Niech życie zmienia się każdego dnia na lepsze. Niech moja miłość będzie twoją siłą napędową. Chcę, żebyś najpierw był ze sobą szczery. Życzę, abyś dążył do doskonałości i był na zawsze moim ulubionym ideałem!

Nigdy wcześniej podczas mojej podróży nie spotkałem tak szczerych i miłych facetów jak ty. Każda minuta z tobą, moja miłości, przynosi mi szczęście. Z każdym dotykiem do Ciebie doświadczam niezwykle ekscytujących uczuć, od których gęsia skórka przechodzi po całej mojej skórze! To, że Cię spotkałem, jest dla mnie wielką radością i szczęściem. Przynosisz mi szczęście, kochanie. Z tobą każdy dzień jest dla mnie niebem. Dziękuję, że jesteś w moim życiu. Tylko za wniesienie do tego tak niezwykłych uczuć. Kocham Cię kochanie. A w twoje urodziny życzę, abyś nigdy nie tracił serca i nigdy nie był rozczarowany życiem. Wiedz, że masz ludzi, którzy w Ciebie wierzą i kochają Cię za to, kim jesteś!

Dzisiejszy dzień powinien być wyjątkowy. Ponieważ w tym dniu urodziłeś się wiele lat temu. A ponieważ jesteś bardzo pogodną i towarzyską osobą, dziś będziesz w centrum uwagi. Wiele osób przyjdzie ci pogratulować. Będą to krewni, przyjaciele i tylko twoi znajomi.Dlatego bardzo się starałam, aby te wakacje były dla Ciebie naprawdę wspaniałe. Mam nadzieję, że będziesz w stanie to wszystko docenić. Teraz musisz wyglądać dobrze. I na koniec chciałbym opowiedzieć o wiele więcej. Ale wiedząc, jak bardzo nie lubisz tych długich przemówień, powiem ci tylko, żyj długo i szczęśliwie. Spędź wszystkie swoje dni tak, abyś się ich później nie wstydził. A teraz na razie. Żyć szczęśliwie! Niech wszystko będzie dla Ciebie idealne! Zawsze rootuję tylko dla Ciebie!

Moja droga, wyjątkowa, wspaniała, cudowna, gratuluję Ci urodzin! Bardzo Cię kocham i życzę Ci zdrowia i dużo, dużo siły, powodzenia w realizacji wszystkich Twoich planów i pomysłów, spełnienia wszystkich ukochanych, a nawet szalonych pragnień! Niech twój nastrój zawsze będzie najbardziej słoneczny!

Moja najukochańsza osoba na ziemi, szczerze gratuluję ci urodzin. Niech dzisiejsze wakacje przyniosą Wam dużo radości i powodzenia, niech się spełni Wasze ukochane marzenie. Niech życie da ci inspirację, niech wszystkie problemy będą na twoim ramieniu. Dobre zdrowie, kochane, słoneczne dni, szczęście we wszystkim. Bądź zawsze taka piękna, odważna, silna. Niech dobry anioł chroni cię przed wszystkimi problemami. Bądź zawsze panem swojego przeznaczenia, niech sukces towarzyszy Ci we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

W twoje urodziny, moja najdroższa osoba na Ziemi, mój jedyny człowieku, życzę ci udanego roku, życzę ci bezgranicznej miłości, komfortu w domu, osobistego szczęścia! Dziękuję, że jesteś sobą!

Wszystkiego najlepszego, mój ukochany człowieku! Mogę bez końca mówić o mojej miłości do Ciebie. Już pierwszego dnia naszej znajomości zdałem sobie sprawę, że jesteś moim przeznaczeniem. Z każdą chwilą zakochuję się w tobie coraz bardziej. Moje życie jest niemożliwe bez Ciebie, moja ukochana. Sprawiasz, że jestem lepszy. Chcę, żebyś był szczęśliwy i zrobię dla tego wszystko. Bądź zawsze zdrowy i szczęśliwy. Wiesz, że zawsze będę tam, zawsze będę wspierać i pomagać. Moja umiłowana, jesteś moim wsparciem, moją nadzieją, sensem mojego życia. Jesteś wzorem do naśladowania, a co najważniejsze, jesteś wspaniałym mężem i będziesz wspaniałym ojcem. Bardzo Cię kocham i chcę spędzić z Tobą każdą minutę. Obiecuję, że dalsze nasze życie będzie jeszcze ciekawsze i bardziej urozmaicone. Wszystkiego najlepszego, moja duma, moja radość, moja miłość!

Och, jaki to dzień! Świeci słońce, powietrze przepełnia świeżość, a pod oknem niestrudzenie śpiewają ptaki… Co się stało? I stało się prawdziwe święto – urodziny najbardziej ukochanego i upragnionego człowieka, który nie ma sobie równych na tym świecie, na tej planecie, w całym wszechświecie! Gratulacje, wiele razy namiętne pocałunki!

Nie ma na świecie droższej i słodszej osoby niż ty. Cieszę się, że jestem twoją dziewczyną. Nasz związek sprawia mi przyjemność. Życzę naszym relacjom rozwoju i kontynuacji.Chciałbym, aby nic ci nie przeszkadzało i nie przeszkadzało. Gratulacje i miłość!

Najcieplejsze gratulacje z okazji Twoich urodzin dla ukochanego mężczyzny, chłopaka, z całego serca

Polecane
Wszystkiego najlepszego dla twojego ukochanego mężczyzny, chłopaka, z głębi serca

Życzę Ci mój aniele, tyle szczęścia, ile wody w oceanie, tyle szczęścia i powodzenia, ile ziaren piasku na pustyni, tyle lat życia, ile minut w nieskończonej wieczności, aby każda minuta była dla Ciebie wypełniona czułością, oddaniem i miłością.

Jesteś moją główną osobą, najsłodszą i najbardziej pożądaną! Chcę, żebyście zawsze pozostawali tacy sami, jeden na miliardy. Niech nasza pasja i miłość z każdym dniem stają się silniejsze. Wszystkiego najlepszego, mój ziemski boże.

W twoje rocznicowe urodziny, mój chwalebny człowieku, pragnę, aby wyższe moce pomogły ci w życiu, aby ludzie nigdy tobą nie pogardzali ani nie potępiali, aby w tym niestabilnym świecie znalazłeś własne szczęście !

Wszystkiego najlepszego kochanie! Wesołych wakacji! To chyba niezbyt dobrze, że po pierwszym spojrzeniu na ciebie mój dach pojechał na długoterminowy urlop. Ale niewątpliwie jest po prostu cudowne i niewątpliwie bardzo cudowne, że prawdziwa miłość przyleciała do mnie. Zatem w zasadzie dach może nie powrócić…

Uważam, że miłość jest najważniejszym uczuciem na ziemi i rządzi światem. Nie da się żyć na świecie bez miłości, dlatego bardzo się cieszę, że Cię poznałam. Ale dzisiaj, w twoje urodziny, rozmowa nie dotyczy nas, ale ciebie.Życzę Ci zdrowia i szczęścia, spełnienia wszystkich pragnień i realizacji Twoich celów.

Życzę, aby zdrowie było wielkim szczęściem w Twoim życiu i aby wszyscy Twoi bliscy i bliscy również mieli dobre zdrowie, a także długie życie! Pragnę, abyście zawsze zdawali sobie sprawę, że nawet mały kawałek pięknej chwili to już szczęście! Wielki sukces dla Ciebie, a żeby wszystko się udało, musiałbyś tylko sobie życzyć lub chcieć! Poza tym życzę ci samych dobrych rzeczy w życiu, a nawet jeśli małe niepowodzenia nie mogą cię złamać, sprawią, że będziesz smutny i pesymistyczny! Niech w waszych przemówieniach będzie tylko optymizm, a wesołe światełka zawsze skaczą wam w oczy! I niech śmiech – będzie dla Ciebie czymś powszechnym, a wtedy Twoje życie z każdą kroplą śmiechu – będzie dłuższe o całą chwilę życia! I uwierz mi, na starość zostanie to zapamiętane w zupełnie inny sposób! Niech będzie wtedy, że nie musisz niczego żałować – że czegoś nie osiągnąłeś, ale gdzieś byłeś za leniwy!

Mój najukochańszy, najłagodniejszy, najmilszy, najlepszy facet na całym świecie, serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech ptak szczęścia wleci do twojego domu i da ci szczęście. Niech przyjdzie do Ciebie wielki sukces i spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech nadzieja, wiara i miłość będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech Pan zawsze cię strzeże, a droga będzie jasna. Wszystkiego najlepszego kochanie i dobry humor.

Moja droga! Serdecznie gratuluję ci urodzin! Dziękuję losowi za to, że nas połączył! Dziś życzę Ci osiągnięcia wszystkich celów, które sobie wyznaczyłeś. Niech od tego dnia nie będzie więcej kłopotów i trudności w twoim życiu. Niech wszystkie twoje dni będą takie świąteczne jak ten!

Przez cały czas, kiedy się znamy, mieliśmy do czynienia z różnymi sytuacjami, które sprawiają, że chce się się uśmiechnąć, a które teraz pozostaną w dużej ilości w naszym wspólnym banku wspomnień . Ale były takie, które mogą powodować smutek, a gdybym był powodem, a większość z tego mogłaby być bardziej przeze mnie – proszę wybacz mi! Chciałbym życzyć Ci wszystkiego, czego potrzebujesz do harmonii w Tobie, aby Twoi ludzie, bliscy i co najważniejsze Ty, zawsze byli z Tobą, bez względu na to, jak zaskakująco może to zabrzmieć. Ponieważ oprócz bliskich ważne jest, abyś mógł polegać na sobie w różnych kontrowersyjnych sytuacjach życiowych, które i tak pojawiają się w naszym życiu. I jestem absolutnie pewien, że odnajdziesz siebie i swój wewnętrzny rdzeń. Bo na pewno to masz! Dla Ciebie wszystko się ułoży! Bądź szczęśliwy, moja droga! A jeśli już, zawsze wiesz, kogo możesz poprosić o pomoc. Wszystkiego najlepszego!

Każda osoba potrzebuje wsparcia i wsparcia w obliczu bliskiej i drogiej osoby. Znalazłam to wszystko w obliczu jednego wspaniałego faceta, który od kilku lat obdarza mnie miłością i troską.Chcę ci pogratulować, moja droga, wakacji! Chcę ci tylko życzyć dobrego zdrowia. Sam wiesz, że jeśli jest zdrowie, to wszystko inne też będzie. Jesteś tak celowym i pracowitym młodym mężczyzną, że osiągnięcie jakiegokolwiek celu nic Cię nie kosztuje. Chcę, żeby całe twoje życie było takie

Od tak dawna szukałem szczęścia, goniłem go i znowu popełniałem błędy. I po cichu wkroczył w moje życie i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę – to jest to. I nawet tęcza wydawała mi się czarno-biała w porównaniu z moim szczęściem. Dałeś mi to szczęście.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś mógł osiągnąć swój cel, aby wszystko zawsze się układało i było cudowne w Twoim losie, ponieważ ważne jest, aby mężczyzna mógł dążyć do swojego celu bez strachu i nie zauważając przeszkód! Dlatego z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego, iść naprzód, dążyć do swoich celów, kochać i być kochanym, móc chronić siebie i swoich bliskich!

Kochanie, niech podróż twojego życia będzie ciągłym wakacjami. Uśmiechnij się, bądź odważny, odnoszący sukcesy i mający szczęście, a obiecuję, że zawsze będę przy Tobie i wesprze Cię w każdej sytuacji. Kocham cię.Wesołych Świąt!

Mój drogi chłopcze! Masz dzisiaj bardzo ważny dzień, życzę zdrowia i aby wszystkie trudności, które pojawią się po drodze, zostały rozwiązane łatwo i prosto! Czasami myślę: co by się stało, gdyby nie ty, a nie twoja miłość? Nie wiem i nie chcę wiedzieć! Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś i nadal robisz dla mnie i za nasz związek! Ciesz się każdym dniem! Kochaj życie całym sercem, całą siłą ducha, całym umysłem! Życzę, aby cele zostały szybko osiągnięte, aby kapitały się mnożyły! Bądź tak silny, mądry, pozytywny, energiczny i aktywny! Niech szczęśliwe wydarzenia i ciekawe spotkania częściej pojawiają się w twoim życiu – z ludźmi, z komunikacją, ze światem zewnętrznym! Życzę Ci, abyś pozostał prawdziwym bohaterem o silnej woli i rosyjskim duchu, przykładem wytrwałości, determinacji, oddania pracy i motywacji dla młodszego pokolenia! Wszystkiego najlepszego!

Mój człowieku, kochanie! Życie dało mi ciebie i odnalazłem jego sens. Bądź łagodny, delikatny i wierny! Niech łaska losu zawsze będzie po twojej stronie.

Kiedyś, kiedy mieliśmy cudowny sen, budzimy się i mówimy: „Jaka szkoda! To był tylko sen…”Moja miłość! Naprawdę chcę, aby moc mojej miłości połączyła się z moimi serdecznymi życzeniami w twoje urodziny, a one się spełnią! Niech twoje życie będzie lepsze niż najpiękniejszy sen! Życzę, abyście nie znali zmęczenia i byli zawsze pełni sił i gotowości do realizacji swoich planów; niech na twojej drodze nie będzie przeszkód i wątpliwości, ale szczęścia i inspiracji znajdziesz pod dostatkiem!

Jeśli znajdziesz miłość, nie pozwól jej odejść, zaopiekuj się nią, trzymaj ją mocno w dłoniach! Doceń bliskich, bliskich, kochających! Zawsze będę z Tobą! Docenię i zrozumiem, kocham i szanuję. Będę najwierniejszą żoną! Wszystkiego najlepszego, kochanie, kochanie!

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Kiedy pojawiłaś się w moim życiu, za moimi plecami wyrosły skrzydła. Uczucie do Ciebie napełnia serce ciepłem i radością. Jesteś moim światem, moim szczęściem, moją bratnią duszą. Z całego serca życzę Ci szczęścia, zdrowia, sukcesu. Niech inspiracja nigdy nie odejdzie. Jesteś najlepszym, najpiękniejszym, najmilszym człowiekiem na ziemi. Dziękuję za każdą chwilę, kiedy byliśmy razem. Niech tak będzie zawsze.

Serdecznie gratuluję wspaniałych wakacji – wszystkiego najlepszego! Osoba z wielką literą, która namacalnie przyczynia się do uczynienia tego świata milszym miejscem! Dziękuję za wszystko, co robisz dla ludzi z wielkim oddaniem! Niech nadchodzące wydarzenia okażą się korzystniejsze niż kiedykolwiek! Życzę Ci zachowania swojej wyjątkowości, oryginalności, towarzyskości i uroku! Niech sukces Cię nie opuści, ani w biznesie, ani w życiu osobistym! Życzę Ci obywać się bez strat w życiu, być silnym duchem, zawsze pozostawać na pozytywnej fali i zachwycać otaczających Cię magicznym uśmiechem! Pragnę życzyć tej miłości i oddania Twojej pracy, pasji i wytrwałości, którymi rozpalasz wszystkich, nigdy Cię nie opuszcza i aby żadne nieszczęście nie przyćmiło Twojego życiowego lotu! Niech twoja gwiazda szczęścia płonie z pełną mocą tak długo, jak to możliwe!

Mój cudowny, drogi i ukochany człowieku, gratuluję ci urodzin. Życzę odważnych i bohaterskich czynów, dobrych przypływów serca i wysokich aspiracji duszy, szczerego szacunku dla przyjaciół i pomyślności życiowej, prawdziwego powodzenia w biznesie i zachwycającego szczęścia.

Słodkie życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny, faceta w prozie

Wszystkiego najlepszego dla ukochanego chłopaka, człowieku do łez

Moja droga! Jesteś najbardziej niezawodnym, najwierniejszym, najlepszym człowiekiem na ziemi. Tylko obok Ciebie czuję się szczęśliwy. W swoje urodziny przyjmij moje najszczersze gratulacje. Maj wszystko, co zaplanowałeś, spełniło się. Długie i szczęśliwe lata życia dla ciebie, szczęście i powodzenia we wszystkim. Niech wiara i nadzieja, jak dwa wierne skrzydła, towarzyszą ci w życiu, niech dobry anioł zawsze cię chroni. Wesołych świąt!

Ukochany i jedyny, gratuluję ci urodzin. Wszystko, co masz na myśli, niech się spełni. Niech słońce zśle ci pozdrowienia z nieba na twoje wakacje, a szczęście i szczęście zapukają do twojego domu. Niech dobry anioł zawsze cię chroni. Bądź zawsze taka sama wesoła, piękna i czuła. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim i niech ptak szczęścia wybierze tylko ciebie!

Dzisiaj jest cudowny dzień i nic niezwykłego. Dziś gratuluję! Człowieka, którego jestem pewien, kocham i jestem dumny. Życzę silnej przyjaźni, chcę, abyś był szczęśliwy i nigdy na tym nie poprzestał. Niech ściga Cię tylko szczęście i wiedz, że zawsze będę Cię wspierać we wszystkim.

W tym dniu nie życzę sobie smutku ani smutku. Proponuję wypłacić twoją pensję i wykorzystać całą gotówkę na świętowanie twoich urodzin. Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego mężczyzny i życzę wam i mnie jak najszybszego posiadania wielu dzieci, córek i chłopców.Niech uśmiech nieustannie świeci na Twojej twarzy i raduje swoim światłem i ciepłem otaczających Cię ludzi, a szczególnie ukochaną. Chcę płakać tylko ze szczęścia, które jestem gotowa Ci dawać każdego dnia i przez całe życie. Niech lata nie mają nad tobą władzy, bo jesteś wobec mnie oporny. Nie zabiegaj o bogactwo, bo masz mnie, który jest cenniejszy niż wszystkie skarby świata. Bądź dla mnie jak najbardziej czuła, łagodna, posłuszna moim pragnieniom i zachciankom, częściej oddawaj mi swoje pieszczoty, a dam Ci raj. Jesteś moim aniołem, sensem mojej istoty, jestem niezmiernie szczęśliwa, że ​​jestem Twoja na zawsze. Wszystkiego najlepszego kochanie, zapraszam do sypialni na gratulacje.

Jaka wspaniała pogoda jest za oknem. Jest tam tak ciepło, że aż trudno uwierzyć, że ostatnio było zimno. Słońce skacze w chmurach, jak na dużym łóżku z białego pierza. A małe promienie, promienie słoneczne skaczą po ziemi, dobrze się bawiąc. Każdy cieszy się życiem. Na drzewach śpiewają ptaki, nad rzeką przechadzają się koty i koty z ważnym spojrzeniem. A niektórzy tak bezczelni, że po prostu kładą się na pustych ławkach i wcale z nich nie zejdą. W tak cudowny dzień chcemy pogratulować ci urodzin. Obyś zawsze był zdrowy. Naprawdę, naprawdę tego chcę. Bo kiedy ty jesteś szczęśliwy, to ja jestem szczęśliwy. Powodzenia we wszystkim, co zaczniesz robić.Wiedz, że Twój wierny przyjaciel zawsze będzie blisko Ciebie, aby Ci pomóc w każdej chwili!

Kiedy ukochana osoba obchodzi urodziny tylko z tobą, jakby dołączyła do sekretu… W tym dniu jesteś mu droższy niż ktokolwiek inny, tylko on cię mocno przytula i delikatnie całuje… Ten dzień jest dla dwojga, którzy dzielą w połowie jedyny taki dzień w roku. Gratulując ci, chcę jeszcze raz wyznać moją miłość i po przeczytaniu pożądanej odpowiedzi w twoich oczach, dodaję, że życzę, abyś zawsze pozostawała tak przytulna, delikatna i czuła, jak teraz. Niech troski i próżność cię nie dotykają, niech wszystkie twoje plany zostaną doskonale zrealizowane, a twoi przyjaciele niech będą najwierniejsi i dobrzy!

W ten zwyczajny dzień dla kogoś chcę przekazać Ci najcieplejsze słowa miłości i szczęścia, bo dzisiaj są Twoje urodziny. Stałeś się o rok starszy, a nasza miłość stała się o rok starsza. W każdej sytuacji wspieram cię, wszystkiego najlepszego, mojego wsparcia.

W życiu często trudno jest dokonać wyboru. Ludzie często po prostu nie zauważają naprawdę ważnych momentów w życiu. A potem radzenie sobie z tym wcale nie jest tak łatwe jak wcześniej. Moja ukochana osoba, jesteś mi najbliższa i najdroższa. I dlatego, ze względu na ciebie, jestem gotów dołożyć wszelkich starań, oczywiście rozsądnie. Dzisiaj się poznaliśmy i chcemy świętować. W tej chwili chcę ci pogratulować. I pogratuluję Wam własnymi słowami, nie dlatego, że jest mi żal czasu na przygotowania. Po prostu uwielbiam mówić, co tak bardzo czuję w tej chwili.Naprawdę chcę dalej wierzyć, że wszystko w naszym życiu pójdzie dobrze. Ale i będziemy musieli tego spróbować. I dopiero wtedy będzie można budować szczęście. I uwierz, że będzie to z konieczności najtrwalsze, jakie kiedykolwiek będzie.

Gratulujemy urodzin! Nie jest łatwo być mężczyzną, ale podwójnie trudno być godnym mężczyzną. Jednak jak dotąd wykonałeś świetną robotę w tej misji! Życzę, abyście kontynuowali w tym samym duchu, aw przyszłości osiągali jeszcze większe wyżyny we wszystkich ważnych dla człowieka obszarach. Niech wszystko okaże się pierwszorzędne w Twojej karierze, w miłości i życiu rodzinnym!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najlepszego gościa na Ziemi! Jesteś niesamowity i niesamowity! Kiedyś pojawiłeś się w moim życiu i zostań w nim na zawsze! Dziękuję za wszystkie zabawne, przytulne i ciepłe chwile w życiu oraz za wspaniałą społeczność, którą stworzyłeś.Życzę Ci, aby Twoje zdrowie było żelazne, a Twoja wyobraźnia nie miała końca! I żeby Wszechświat rósł wokół Ciebie i pozostał taki sam klimatyczny i przyjemny! Cieszę się, że mogliśmy rozważyć w sobie bliskość i pokrewieństwo dusz! Moi umiłowani, życzę Wam często szczęśliwej okazji, nie rozpaczaj nad błędami przeszłości, wyciągaj wnioski, zmieniaj się i rozwijaj! Stwórz rodzinę, wychowuj dzieci, buduj zawrotną karierę! Generalnie rób wszystko w imię szczęścia! Życzę najsilniejszego zdrowia, pomyślności i szczęścia! Dbać! Wszystkiego najlepszego! Kocham Cię niezmiernie i życzę Ci tylko szczęścia! Oczywiście razem ze mną!

Dziś bardzo się cieszę, że życzę mojemu chłopakowi wszystkiego najlepszego! Najbardziej ukochany, mądry, silny, wyrozumiały, wesoły! Miły, żywy i spontaniczny, prawdziwy lojalny przyjaciel, zawsze gotowy do pomocy! I jest bardzo szczery i głęboko oddany! Niech los rozpieszcza Cię szmaragdowym zdrowiem, spokojem ducha, szczęśliwymi okazjami, ważnymi wydarzeniami i dobrą wiadomością! Życzę Ci, abyś zawsze pozostawała w towarzystwie ludzi Ci oddanych! Niech każda minuta życia zostanie zapamiętana przez coś jasnego i miłego! Niech przed nami nowe rekordy i wielkie zwycięstwa! Ups do Ciebie, żadnych upadków! I oczywiście miej mnie obok siebie! W pierwszym dniu swojego nowego życia bądź zdrowy, piękny i bądź w stanie utrzymać i zwiększyć swój prawdziwie szczery pozytyw! Niech twoja dusza zabłyśnie od wakacji i dobrego nastroju!

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Niech w tym dniu spełnią się Twoje najśmielsze marzenia, najbardziej nierealne nadzieje, zgromadzą się Twoi najwierniejsi przyjaciele.I postaram się sprawić, aby miłość, uwaga, troska i uczucie podobały się zarówno w dni powszednie, jak i w święta. Zdrowie dla Ciebie i długowieczność!

Czego możesz życzyć swojej miłości, bo masz wszystko. Pieniędzy? Więc szczęście nie jest w nich, ale w ich ilości. Niech więc twój portfel ciągle pęka z nadmiaru finansów, życzę powodzenia w rozwoju kariery, niech twoi bliscy zawsze tam będą, a wrogowie ominą dziesiątą drogę. Uśmiechnij się do życia, a ono się odwzajemni. Miłości do Ciebie i do mnie pragnę życzyć Wam obojgu pięknych jak słoneczny świt. Sprawiasz, że mój świat jest piękny, dziękuję Ci za to, kochanie. Niech nad twoją głową będzie tylko spokojne niebo, bez ani jednej pochmurnej chmury. Teraz wznoszę toast za waszych rodziców, bo to oni uczynili taką cudowną osobę jak ty 35 lat temu moją miłością i zrobili wszystko, co w ich mocy. Dziękuję losowi za taki podarunek. Mam Cię w moim życiu i nic więcej nie jest potrzebne. Wszystkiego najlepszego, ukochany, szczęście, dobrobyt, zdrowie.

Moja ukochana, jedyna i pożądana, dziś masz radosne wydarzenie – swoje urodziny. Z całego serca gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Niech każda chwila twojego życia będzie jasna i pogodna, niech szczęście zawsze będzie z tobą. Bądź prawdziwym mistrzem swojego przeznaczenia. Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, dobrego samopoczucia, dobrego zdrowia. Niech otaczają Cię niezawodni, wierni przyjaciele, niech spełnią się wszystkie życzenia. Niech Bóg cię błogosławi, mój drogi.

Serdecznie gratuluję ci urodzin – dnia narodzin mojej najukochańszej i najcenniejszej osoby na świecie! Z woli losu spotkaliśmy się i na twojej twarzy znalazłem osobę o podobnych poglądach, prawdziwego przyjaciela i oddanego kochanka. Życzę Ci, aby w te cudowne wakacje zdarzyły Ci się prawdziwe cuda, by słońce świeciło na niebie i w Twojej duszy, by powietrze rozbrzmiewało Twoim śmiechem, by przyjaciele i rodzina Cię uszczęśliwiali, a cały dzień był pełen miłych niespodzianek . Niech sukces, pomyślność i zdrowie staną się Twoimi wiernymi towarzyszami życia, niech każda chwila Twojego życia będzie malowana w najjaśniejszych barwach i ogrzewana naszą miłością. Jestem pewien, że wszystkie twoje największe zwycięstwa, wszystkie twoje najwspanialsze osiągnięcia jeszcze przed nami! Nigdy nie smuć się, napotykaj trudności z uśmiechem i pamiętaj – zawsze jestem po Twojej stronie! Wszystkiego najlepszego, moje szczęście!

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Dobre heroiczne zdrowie, szczęście w życiu, wzajemna miłość, prawdziwi przyjaciele, pozytywny nastrój i siła w Twoich rękach. Dobrze się odżywiaj, śpij dłużej, czytaj więcej i podróżuj do różnych egzotycznych krajów. Kochaj bliskich i rozumiej innych.

Życzę Ci tego dnia, aby moja miłość rozgrzała Ciebie i Twoją życiową ścieżkę. I pragnę też życzyć, aby tylko ja byłam zawsze obecna w waszych życiowych planach, aby nasze drogi nigdy się nie rozchodziły i aby jasne słońce świeciło tylko dla nas dwojga. Wszystkiego najlepszego!

Niech w pobliżu będą tylko Wiara i Nadzieja. I już mamy Miłość

Dla Ciebie, kochanie, dziś gratulacje i komplementy. Jesteś moim najpiękniejszym, najmądrzejszym, najsilniejszym i najlepszym facetem na ziemi. W twoje urodziny życzę ci wszystkiego – wszystkiego i wiele – dużo. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech dobry anioł chroni cię od wszelkich kłopotów. Kochanie bądź zawsze szczęśliwa, życzę wspaniałej zabawy. Życzę powodzenia w pracy, życiu i biznesie. Pozdrów przyjaciół miłym słowem i wesołym śmiechem. Bądź zawsze pożądany i kochany.

Kochanie, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia w Twoje urodziny! Jesteś moją najbliższą osobą, której mogę ufać wszystkiemu i mam nadzieję, że jest to wzajemne. Życzę dobrego zdrowia, radości, życzliwości, dobrych, niezawodnych przyjaciół i powodzenia we wszystkim!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny, chłopaka

Emocjonalne
życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny, faceta w prozie

Cześć kochanie, spieszę z gratulacjami z okazji wakacji. Niech życie daje miłe niespodzianki. Niech praca sprawia przyjemność. moje życie, więc proszę, żebyś zawsze tam był!

W swoje urodziny, kochanie, świecisz uśmiechem kota z Cheshire, ty jak chłopiec cieszysz się prezentami i zdmuchując świeczki na torcie, czerpiesz najwięcej upragniony … Moja miłość! Niech wszystko, co wymyślone, się spełni, niech Twój uśmiech i dobry nastrój Cię nie opuści, a Twoi bliscy i sama Fortuna częściej prezentują prezenty i miłe niespodzianki! Bądź szczęśliwy dzisiaj i przez wszystkie dni swojego życia!

Jesteś drużbą, moja miłość do Ciebie rośnie z każdym dniem. Sprawiasz, że nasze dni są mocniejsze i cieplejsze. Można Ci całkowicie zaufać, zawsze jesteś silny duchem, odważny i silny i po prostu godną osobą, z którą cieszę się, że jestem razem. Gratulacje, życzę wszystkim bardzo realnego sukcesu.

Jestem pod wrażeniem całej palety dobrych cech i wyraźnego męskiego magnetyzmu, Twojej pewności siebie i przyszłości! Optymistyczne spojrzenie na sytuacje życiowe i pozytywna ocena rzeczywistych wydarzeń. Doceniam Twoje towarzystwo i możliwość spędzenia czasu obok mojej ukochanej i bystrej osoby!

Dzisiaj są urodziny osoby, która w mgnieniu oka zmieniła moje życie, zamieniając je w prawdziwą bajkę.Gratuluję ci, moja niesamowita kochana! Dziś powinieneś spędzić wakacje w doskonałym nastroju, bo od tego zależy, jak minie ten rok Twojego życia. Życzę wszystkiego najlepszego, jasnego, miłego i pozytywnego. Chcę, abyś nadal równie ciężko pracował nad sobą, aby osiągnąć najbardziej niesamowite rezultaty, które z każdym dniem będą nabierały coraz większego znaczenia. Życzę Ci spełnienia każdego Twojego marzenia, każdego pragnienia. I zawsze tam będę, będę wspierać w każdej sprawie, bo przecież jesteśmy jedną całością. Wesołych świąt, mój niesamowicie fajny i ukochany chłopak! Niech to święto będzie jednym z najlepszych w twoim życiu.

Moja droga, słońce uśmiecha się dzisiaj do ciebie. Gratulacje dla Ciebie dzisiaj. W tym dniu się starzejesz. Życzę, abyś stał się mądrzejszy, bardziej aktywny, radośniejszy i wesoły. Niech trudności życiowe uczynią cię silniejszym. Ciesz się każdym dniem, w którym żyjesz i pamiętaj, że Cię uwielbiam!

W tym dniu wszyscy rzucają się do ciebie z gratulacjami. Chcę również życzyć Ci, abyś pozostała odważna, odważna, aktywna, atrakcyjna, pewna siebie, romantyczna i wytrwała. Niech żadne problemy nie przyćmią Twojego życia, a wiara w świetlaną przyszłość pozwoli Ci pewnie iść naprzód.

Pewnego razu, gdy spadła gwiazda, złożyłem życzenie, które się spełniło. Pojawiłeś się obok mnie – mój najukochańszy, upragniony i najdroższy człowieku na ziemi! Kochanie, chcę życzyć ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby twoje oczy zawsze błyszczały pewnością i ciepłem. Niech w twojej duszy zapanuje ciche szczęście, zadowolenie z tego, co masz, harmonia z samym sobą. Niech Twoje ciało będzie równie silne, zdrowe i pełne wigoru, a nastrój zawsze doskonały! Powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Niech moja bezgraniczna miłość zainspiruje Cię do pójścia naprzód!

Kochani, twoje urodziny to mój ulubiony dzień w roku, ponieważ dzisiaj nie możesz nigdzie biegać, o niczym nie myśleć, ale możesz tylko cieszyć się wakacjami. Zasługujesz na to, bo przez cały rok robisz wszystko tylko dla innych, ale dziś jest ten wyjątkowy dzień. Chcę życzyć ci wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego, co może być. Mam Cię tak niesamowitą, że czasami sobie zazdroszczę, bo każda dziewczyna chętnie by spotkała właśnie taką osobę. Doceniam każdą twoją radę, każdą minutę spędzoną z tobą, każde nasze wydarzenie. Przed nami jeszcze tyle ciekawych rzeczy, że nawet nie można wątpić. Zrobię wszystko, aby nasze życie było jasne i pełne wydarzeń. Będziemy mieli wszystko tak, jak chcemy, pozostaje tylko trochę poczekać. Wszystko będzie na najwyższym poziomie, kochani.

Dziękuję, że jesteś. Dziękuję za waszą czułość i przywiązanie, za waszą ognistą miłość.Dziękuję za Twój słodki czarujący uśmiech, który doprowadza mnie do szału. I wiedz, że dla mnie na świecie jest tylko jeden człowiek, a to ty. Kocham cię.

Dzisiaj są urodziny mojego ulubionego młodego człowieka! Uważam to za ważny moment w tym dniu, aby być pierwszym na liście gratulatorów! Mam nadzieję, że tak! Życzę powodzenia, dobra w życiu, zdrowia, postępu w karierze, realizacji genialnych pomysłów! Najbardziej ukochana, najbardziej niesamowita, pełna miłości, życzliwości, niekończącego się poczucia humoru i optymizmu, sprawiłaś, że spojrzałam na ten świat innymi oczami – własnymi, w których świeci iskierka szczęścia! Zaraziłeś mnie niesamowitą zdolnością widzenia tego, co chcę zobaczyć! Z tobą stajesz się szczęśliwą osobą, bez względu na to, co dzieje się wokół! Wydajesz się wyznaczać granicę między nami a rzeczywistością, z Tobą odnajduję się w bajce, z Tobą lecę w kosmos! Więc wiedz, że nigdy nie opuszczę tego świata! Z twojego świata! Z naszego świata miłości i cudów! Kocham cię mój czarodzieju!

Przypadkowa osoba, którą spotkałem pewnego dnia, stałaś się tak ważna dla mojego przeznaczenia. Dlatego na wakacjach chcę życzyć: niech te prawdziwe męskie cechy, którymi mnie urzekłeś, rosną z biegiem lat. Niech serce nie zazna spokoju od miłości, a ręce, silne i czułe, nie zaznają zmęczenia!