Wszystkiego najlepszego dla ukochanej dziewczyny, kobiety

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z głębi serca wybraliśmy dla Twojej ukochanej dziewczyny, prozaicznej kobiety, wybór jasnych życzeń urodzinowych, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Jesteś najlepszą dziewczyną na świecie, pamiętaj o tym! Życzę Wam wielkiego szczęścia ze mną i wielu radosnych dni! Wiedz, że spełnią się wszystkie Twoje marzenia, bo na pewno Ci w tym pomogę! Niech szczęście i dobry nastrój zawsze Ci towarzyszą!

Miło spędzić wieczór w domu, z moją lepszą połówką – gościnną gospodynią i troskliwą, ukochaną żoną! Szkoda, że ​​krzątanina i bezwład nie pozwalają ci częściej zadowolić się oznakami uwagi i prezentami, na które zasługujesz. Pamiętaj jednak, że jestem dumna z Twojej atrakcyjności i ludzkich cech. Wiem, że otrzymałem prawdziwy dar losu! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja droga żono! W twoje wakacje, twoje urodziny chcę ci powiedzieć nie tylko, jak bardzo cię kocham, ale także o tym, jak udało mi się znaleźć moje szczęście. Nasza historia zaczęła się jako historia klejnotu. Choć od początku wiadomo, jaki skarb został znaleziony, potrzeba czasu i wysiłku, aby umiejętnie oszlifowany kamień błyszczał, błyszczał każdym aspektem. I potrzebuje przyzwoitej ramy. Lata małżeństwa stały się ramą naszej miłości.A teraz, delikatnie ujmując Twoją dłoń w swoją, ponownie chcę powiedzieć, że Cię kocham i obiecuję Ci wiele lat szczęśliwego życia!

Moja piękna piękność! Moja złota rybka! Moje słońce i mój anioł! Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Dziękuję za spotkanie ze mną na mojej drodze. Jesteś wspaniałą osobą. Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego i dużo śmiechu w życiu, dobrych ludzi w pobliżu. Zdrowie dla Twoich rodziców i bliskich. Chcę, żebyś był szczęśliwy będąc ze mną. Postaram się zrobić wszystko, co ode mnie zależy. Szczerze!

Kiedy pojawiła się w moim życiu, zdałem sobie sprawę, że teraz wszystko będzie inaczej. Sama zmieniłam się na lepsze, ale nie doszłoby do tego, gdyby nie pomoc i wsparcie mojej ukochanej dziewczynki. To ona pokazała mi, że życie jest piękne, że trzeba umieć cieszyć się każdą chwilą, we wszystkim odnajdywać pozytywne chwile, bo one zawsze są. Dziękuję ci za to wszystko, moja księżniczko. Dzisiaj chcę pogratulować ci wakacji i przypomnieć, że jesteś najlepszą rzeczą w moim życiu. Zawsze będziesz się uśmiechać, być szczęśliwym i radosnym, bo zrobię co w mojej mocy. Będziesz najszczęśliwszą i najbardziej ukochaną dziewczyną, a potem także żoną. Nigdy nie pozwolę ci odejść, bo jesteś moim przeznaczeniem. Wesołych świąt, moja droga! Wszystko będzie dobrze. A teraz każdy powinien się dobrze bawić i świętować. Zwłaszcza urodzinowa dziewczyna.

Mój cudowny mały człowieku, mój kociak, moja droga dziewczynko! Niech twoje urodziny przyniosą spełnienie ukochanych marzeń, przyniosą życie, jak w bajce. Niech Fortuna zbuduje na tobie oczy, niech Bóg zawsze ci pomoże. Niech lata tylko odmładzają, a problemy i nieszczęścia na rozkaz stulecia zamienią się w szczęśliwe chwile waszego młodego życia. Twój chłopak jest zawsze z tobą!

Jesteś prawdziwą gwiazdą ekranu! Efektowne, cierpliwe i inteligentne! Spośród tysięcy twarzy zawsze jesteśmy zadowoleni tylko z Ciebie! Zawsze bądź stylowy! Piękno, które jest zawsze takie dobre! I zawsze będziemy z Tobą! Twoi na zawsze prawdziwi przyjaciele.

Wszystkiego najlepszego moja najdroższa i najbardziej ukochana dziewczyno! Jesteś taką miłą i słodką dziewczyną, którą zawsze chcesz chronić i chronić. Uwierz, że ważne jest dla mnie, abyś się nie martwił i nie martwił się żadnymi sprawami, bo to wszystko tylko moja troska. I zawsze powinieneś się uśmiechać, cieszyć się życiem i zadowolić swojego ukochanego faceta, który stara się wyłącznie dla Ciebie. Kochanie, życzę ci dobrego zdrowia, bo wszystko inne samo o siebie zadba, jeśli będziesz zdrowy. Ja sam dopilnuję, abyś nie zdejmował czapki w miesiącach zimowych i kochał ten biznes. Dodatkowo życzę Ci, aby w Twoim życiu było miejsce tylko na radość i szczęście. Ale wszystko to będzie zorganizowane pod moim ścisłym kierownictwem. Niech te wakacje będą jednym z najlepszych w twoim życiu.

Powinieneś wiedzieć, kochanie, że jesteś tak samotny, tak piękny, niezastąpiony, jak słońce, bez którego wszystkie żywe istoty przestaną istnieć. Nie mogę bez Ciebie żyć, nie mogę się obudzić i nie widzieć Twoich fantastycznie pięknych oczu, dlatego życzę Ci, abyś zawsze pozostała taka piękna. Wiem, że prędzej czy później spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a wszelkie przedsięwzięcia zamienią się w coś więcej i wysławią Cię jako osobę dowcipną i erudycyjną. Jest bardzo mało ludzi takich jak ty i chcę, żebyś doceniła swoją indywidualność, wszystkiego najlepszego, kochanie!

Kotek! Wszystkiego najlepszego! Gratuluję Wam tego wesołego i radosnego święta i życzę spełnienia Waszych najcenniejszych marzeń! Zawsze bądź tak dowcipny, zaradny, radosny, jak cię rozpoznałem! Szczęście dla Ciebie, ciekawe wydarzenia i wszystkiego najlepszego!

Chcę, żebyś była piękniejsza niż kamień diamentowy, piękniejsza niż z trudem zdobyte marzenie. Nawet jeśli zdarzy ci się płakać, twoje szczęście pomnaża się 10 razy. Życzę, abyś nigdy nie zapominał, że wszystko, co nieosiągalne, jest osiągalne. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę Ci, aby uśmiech, który teraz widzę na Twojej twarzy, nigdy nie zniknął. Abyś zawsze pozostawała tak piękna, żebyś nigdy nie porzucił pomysłu przeznaczania na to pieniędzy! I nie zapomnij kochać ludzi, którzy Cię kochają!

Jesteś moją niewyczerpaną inspiracją i dzisiaj jest szczególnie piękny dzień, ponieważ jest on pobłogosławiony twoimi narodzinami.Świat objawia się jasnym światłem, warto usłyszeć swoje imię. Chcę zawsze być blisko, delikatnie dotykając kochającej duszy.

Wszystkiego najlepszego, moja wróżka księżniczko! Jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie! I bardzo się cieszę, że to ja zostałem twoim księciem! Przede wszystkim chcę, aby bajka o naszej miłości nigdy się nie skończyła! Szczęście i radość, ciepło i zabawa! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Chcę życzyć mojej dziewczynie wszystkiego najlepszego. Moja ukochana, moja radość, już powiedziałam, ale powiem to jeszcze raz – obiecuję, że sprawię, że będziesz najszczęśliwszy. Chcę, żeby twoje oczy zawsze świeciły i nigdy nie czułeś smutku ani płaczu. Zasługujesz na najlepsze w tym życiu. Byłeś ze mną, gdy nic nie miałem, pomogłeś mi, gdy dopiero zaczynałem pracę. Przebyłeś ze mną długą drogę, ale wcale się nie zmieniłeś. Pozostajesz tą samą słodką i miłą dziewczyną o pięknych oczach. I nadal jesteś naiwny, ale nie pozwolę nikomu cię urazić. Jesteś moim cudem, który dodaje mi sił i pomaga mi walczyć z wszelkimi trudnościami i kłopotami. Wszystkiego najlepszego kochanie, moja przyszła żona. Kocham cię jak szalony!

Dzisiaj są urodziny jednego bystrego stworzenia, które każdego dnia coraz bardziej daje mi miłość i szczęście. Przed spotkaniem z Tobą nawet nie wyobrażałam sobie, że możesz tak bardzo kochać osobę, ale teraz jestem absolutnie szczęśliwa. Moi drodzy, życzę wam wszystkim najpiękniejszego i najweselszego na tak cudownych wakacjach.Niech całe Twoje życie będzie wypełnione pozytywnymi i pozytywnymi chwilami, a jeszcze lepiej – chwilami. Chcę, żebyś nigdy nie była smutna, bo tylko uśmiech pasuje do twojej twarzy. Po prostu bądź najzdrowszą energiczną dziewczyną, a wszystko inne załatwię dla Ciebie. Niech te wakacje pomogą ci się trochę zrelaksować i odprężyć, a ja ci w tym pomogę. Wszystkiego najlepszego kochanie. Jesteś najlepszą rzeczą w moim życiu. I będę się dla ciebie starał przez całe życie. Wesołych Świąt!

Kochanie, w twoje urodziny, chcę ci pogratulować! Niech szczęście zawsze uśmiecha się do ciebie w twoim życiu! Niech szczęście prowadzi cię przez całe życie, a miłość nigdy nie odchodzi! Jesteś najpiękniejsza, najczulsza i najbardziej troskliwa na świecie! Bardzo się cieszę, że Cię poznałem. Życzę powodzenia, zdrowia i długiego życia!

Moja droga, pragnę życzyć Ci tego dnia, aby Twój dzień był słoneczny, piękny, aby Twoja ścieżka była usiana różami. Pragnę też być zawsze piękna i pożądana i pamiętaj, że kocham Cię bardziej niż kogokolwiek na świecie. Wszystkiego najlepszego.

Jesteś najsłodszą, najsłodszą, najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Jesteś jak bajeczny kwiat, który urzeka swoim pięknem. Kocham cię szaleńczo i chcę, żebyś zawsze była szczęśliwa, ponieważ zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Dzisiaj jest cudowne święto – twoje urodziny. Życzę dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim. Niech wszystko, co wymyślone, ucieleśnia się w rzeczywistości, niech los ci sprzyja.Niech tylko dobre wieści mile Cię zaskoczą, Niech Twoja uroda i młodość będą Ci towarzyszyć przez całe życie.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Gratulacje i życzę szczęścia! Niech nasza miłość rośnie z każdym dniem! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, a radość nigdy Cię nie opuści! Bądź zawsze taka piękna, młoda i szczupła!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny, kobiety do łez

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny, kobiety, z całego serca

Bardzo ważne jest, aby dziewczyna czuła się kochana i pożądana, była najpiękniejsza. nie musisz się tym martwić, skoro jesteś obdarzony Chciałbym życzyć, aby świeczki na Twoim urodzinowym torcie rozświetliły całe Twoje życie swoimi światłami, a Twoje życzenia się spełnią! Gratuluję Ci urodzin!

Kochanie, niech słońce wstanie rano, aby cię obudzić. Niech zimne płatki śniegu zazdroszczą Ci piękna i czystości, a anioły niech podziwiają Twoją dobroć. Niech deszcz nie odważy się spuścić kropli na twoją twarz. Niech otoczy Cię ciepło i komfort. Niech wszystko, co najlepsze, przytrafi się Tobie.

Moja miłość, jesteś tylko aniołem w ciele, jesteś dziewczyną moich marzeń, moim ideałem. Tylko przy Tobie czuję się najszczęśliwszą osobą. Z całego serca gratuluję Ci osobistych wakacji. Życzę aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, by życie było słodkie i piękne. Wszystkiego najlepszego kochanie, dużo radości i wszystkiego najlepszego.Niech twoje życie rozkwitnie jak najpiękniejszy kwiat, niech wszystko pójdzie z tobą dobrze, a wszystkie problemy zostaną rozwiązane w mgnieniu oka. Kocham cię, moje dobro i życzę szczęścia.

Chcę, aby Twoje urodziny przyniosły Ci coś jasnego i nowego! Abyś w tym dniu zrozumiała, jaką naprawdę jesteś fajną dziewczyną! Dla Ciebie nie żal mi żadnych słów, ale wręcz przeciwnie, po prostu nie da się wybrać tych, które idealnie Cię charakteryzują! W końcu nie ma tak jasnych słów! Dlatego po prostu powiem, żyj i ciesz się każdym dniem, w którym żyjesz, ponieważ wniosą one wiele nowych rzeczy do twojego życia! Wszystkiego najlepszego!

Jestem jak ptak bez piosenki bez ciebie, jak słońce bez ciepła, jak bezludny i bezwodny ocean. Tylko przy Tobie czuję się najszczęśliwszą osobą na ziemi. Oczarowujesz mnie, moją najukochańszą dziewczynę na świecie. Dzisiaj są twoje urodziny, przyjmij moje najszczersze gratulacje. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą szczęście i dobry nastrój. Niech wszystko, czego pragniesz, się spełni, niech najjaśniejsza gwiazda oświetli Twoją ścieżkę. Wszystkiego najlepszego, ukochana, czysta piękna miłość, powodzenia we wszystkich twoich staraniach i wszystkiego najlepszego.

Kochanie, dziś jesteś piękniejsza niż kiedykolwiek, a to święto, twoje urodziny, chcę szczególnie uczcić. Tyle chcę ci powiedzieć i pogratulować w tak niezwykły sposób, że po prostu nie wiesz od czego zacząć. Zacznę być może od naszej znajomości, która tego dnia dała mi Ciebie, a teraz w każde Twoje urodziny miło mi to wspominać.Życzę Ci najbardziej słonecznego nieba, najdroższych kwiatów, które podaruję Ci na Twoje ulubione wakacje. Niech twoje oczy nigdy nie zobaczą łez, a jeśli tak, to tylko ze szczęścia. Pozwól mi cię zadowolić w każdej chwili, a jeśli nie, to po prostu mi powiedz. Niech twoja rodzina zawsze tam będzie, nawet jeśli są daleko. Kochani w twój uroczysty dzień, życzę sobie, aby zawsze być ze mną!!!

Kochanie! W twoje urodziny chcę ci się wyspowiadać. Jesteś kochany, kiedy jesteś ze mną czuły i kiedy jesteś niegrzeczny, kiedy mnie skarcisz i kiedy mnie chwalisz, kiedy jesteś w dobrym nastroju i kiedy jesteś przeziębiony, kiedy jesteś ze mnie dumny i kiedy mnie posyłasz daleko, kiedy w wieczorowej sukience i kiedy w kapciach … kocham cię! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, mój aniele! Daję Ci piękny świat, dźwięczną monetę Słońca, tajemnicze smutki Księżyca, daję Ci sto jeden gwiazd, chmur i mgły namiętności. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Niech wszystko będzie po Twojej myśli!

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. Chciałbym, aby nieszczęścia i smutki nie spotkały się na waszej drodze, aby szczęście szerzyło się w waszym życiu gwałtownym strumieniem, a miłość rozkwitła. Wpuść wszystko i zawsze umie dokonać właściwego wyboru, który przyniesie nie tylko korzyści, ale także wspaniały nastrój. Życzę, abyś pozostał tak delikatny, czarujący i wyrafinowany.

Dziewczyny takie jak ty są rzadkie. Jesteś obdarzony wieloma cnotami. Masz urok, piękno, inteligencję i wszystko, o czym możesz marzyć.Ale mimo to życzę ci trochę więcej: pomnażaj swoje talenty. Rozwijaj potencjał, zachowuj piękno, dbaj o zdrowie, doceniaj przyjaciół i patrz na świat z uśmiechem. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Dom to najlepsze miejsce na świecie. Bez względu na to, jak fajnie jest na imprezie, bez względu na to, jak gorąco świeci słońce na plaży na wakacjach, bez względu na to, jak ciekawa i ekscytująca jest praca, zawsze chcesz wrócić do domu z każdego miejsca. Gdzie jest ciepło i przytulnie, gdzie czekają krewni, a kochająca żona przygotowała już pyszny obiad. Gratuluję ci, moja droga, w twoje urodziny i życzę, abyś zawsze pozostawała tak kochająca i czuła, a my, twoja rodzina, na pewno cię uszczęśliwimy!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Niech twoje życie będzie najszczęśliwsze, niech tylko dobre wieści cię zadowolą, a każda zła pogoda przeminie. Dziś wszystkie życzenia są tylko dla Ciebie, moja radość. Tak chcę, żebyśmy byli razem na zawsze. Jesteś najczulsza, najpiękniejsza, najmilsza. Jestem wdzięczny losowi za spotkanie z tobą. Niech wakacje przyniosą Wam dużo radości, uśmiechu i dobrego nastroju. Bądź szczęśliwy. Obyś poznał tylko dobrych ludzi. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla ciebie, moje jedyne, dobrobyt i szczęście.

Kochani, gratuluję Ci Dnia Anioła iz całego serca życzę Ci zimy w przytulnym domku przy kominku. Życzę miłego lata w fajnym kurorcie w pięciogwiazdkowym hotelu przy basenie. Jeśli klub dobrze się bawi, to do rana. Niech twoja miłość będzie tylko prawdziwa. Nagle postanawiasz mnie opuścić, a potem pięknie odejść, ale jeśli nadal masz małżeństwo, to niech będzie na zawsze. Życzę łez tylko ze szczęścia, doskonałego nastroju. Życzę Ci nocy pełnej niezapomnianych wrażeń. I niech dni przynoszą radość. I może szczęście przybiega do ciebie w każdej sekundzie.Żyj jasno, bo życie jest piękne. Życzę ci rzeki szampana i dna z diamentów i rubinów. Niech brzeg zrobi się ze złotego piasku. I nigdy się to nie skończy. Przyjmij moje gratulacje w świetnym nastroju! W końcu jesteś moją śliczną, śnieżnobiałą księżniczką na świecie, jesteś jedyną, do której wysyłam te wszystkie linijki.

Dzisiaj są urodziny najpiękniejszej dziewczyny na Ziemi – mojej ulubionej! Cieszę się, że kiedyś w tym dniu się urodziłeś. Abyś po wielu latach pojawiła się ze mną! Dziękuję twojej mamie za to, że urodziła tak piękną, słodką, piękną dziewczynkę! Niech więc Twoje życie nigdy nie będzie nudne i monotonne! Zostań taki, jaki jesteś! Kocham Cię!

Jesteś połową mojego serca, jesteś dziewczyną moich marzeń, jesteś moim ideałem. Kocham Cię słońce bardziej niż kogokolwiek na świecie, tylko przy Tobie czuję się najszczęśliwszą osobą. Twoje oczy, Twój promienny uśmiech zawsze mnie urzekają. Kochanie, wszystkiego najlepszego dla ciebie. Życzę wszystkiego najlepszego. Oby tylko dobre wieści cię zadowoliły, obyś miał w życiu tylko białą smugę. Życzę ci bez wątpienia szczęścia, niech wszystko będzie dla ciebie łatwe i dobre. Niech szczęście wybierze tylko Ciebie.

Moja ukochana, czuła i czuła! Serdecznie gratuluję urodzin! Niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia.Niech szczęście zawsze będzie po twojej stronie! Niech słońce da Ci promień szczęścia, który rozświetli Twoje życie! Niech moja miłość chroni cię przed wszelkimi nieszczęściami i kłopotami! Bardzo cię kocham!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej czułej i niesamowitej dziewczyny na świecie! Bądź najszczęśliwszy i podaruj wszystkim swój wspaniały uśmiech!

Umiłowani, wraz z bukietem tych róż, chcę wam dać moje kochające i oddane serce. Niech twoja uroda i czułość przetrwa sto lat i nie uschnie. Kwitnij zawsze i bądź zdrowy, radosny, zalotny i namiętny. Z miłością do ciebie, twój oddany człowiek.

Chcę życzyć wszystkiego najlepszego uroczej pani, z którą spędzę całe życie. Pamiętam, że nawet kiedy zobaczyłam Cię po raz pierwszy, po prostu zniknęłam, bo uświadomiłam sobie, że szukałam Cię przez całe życie. Moi umiłowani, dla mnie najważniejsze jest Twoje szczęście, więc dla tego zrobię wszystko, co jest w moim życiu. Życzę tylko dobrego zdrowia, bo o wszystko inne zajmę się sama. Moja droga, mam niesamowite szczęście, że Cię mam, bo każdego dnia dajesz mi coraz więcej miłości. Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa, za co jestem Ci wdzięczna do ostatniego tchu. Moi umiłowani, pragnę życzyć Ci spełnienia każdego Twojego marzenia i każdego pomysłu. Niech te urodziny będą nie tylko świętem, ale prawdziwą imprezą. Obiecuję, że w Twoim życiu będzie wiele świąt.

Moja droga dziewczyno, moja droga, jestem z ciebie niesamowicie dumna, bo nigdy nie znudzi Ci sie uszczęśliwianie mnie swoimi sukcesami. Chcę pogratulować ci wspaniałych wakacji, a także życzę miłości ze mną, szczęścia ze mną, powodzenia ze mną i ogólnie wszystkiego najlepszego, ale tylko ze mną. Uwierz, że staram się tylko dla nas dwojga, bo chcę zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia. Jestem niesamowicie dumna, że ​​mam taką dziewczynę i chcę, żeby wszyscy wiedzieli, jak dobry jesteś ze mną. Przez lata naszego związku wielokrotnie udowodniłeś mi, że możesz na to liczyć. Nie jesteś tylko moją ulubioną dziewczyną, ale moim przyjacielem, moim mentorem. Życzę ci dobrego zdrowia, które nigdy cię nie zawiedzie. Niech ten świąteczny dzień przyniesie Wam wiele przyjemnych wrażeń. I postaram się zrobić wszystko w tym celu.

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji urodzin twojej ukochanej dziewczyny, kobiety

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej dziewczyny, kobiety

Moja droga i kochana dziewczyno, nawet nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła, dajesz mi tyle miłości, radości i troski, że czasem się boję, że ja pozbawi Cię uwagi. „Możemy na mnie liczyć, prosić o pomoc, prosić o wszystko. Dziś są Twoje urodziny i jestem gotów postawić Ci cały świat u stóp, gdyby tylko Twoje oczy świeciły i błyszczały, i to bardzo cichy głos powiedziałby Ci dziękuję, za mną poczujesz się pewnie, a ja postaram się spełnić wszystkie Twoje marzenia.

Kochanie, wiem jak bardzo czekałeś na ten dzień, a teraz nadszedł. Z całego serca gratuluję ci urodzin. Przede wszystkim dziękuję za naszą przyjaźń, za rady i wsparcie. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich najcenniejszych marzeń i planów. Niech sukces, szczęście i dobry nastrój towarzyszą Ci wszędzie i wszędzie. Życzę, aby uśmiech nigdy nie opuścił twojej twarzy, a łzy pojawiły się tylko ze szczęścia. Życzę bezgranicznej, szczerej i wzajemnej miłości. Niech każdy dzień będzie jasny i bogaty, jak wakacje. Pozostań tak radosny i prawdziwy, jak teraz. Bądź szczęśliwy, naprawdę na to zasługujesz. Wszystkiego najlepszego i niech ten dzień będzie niezapomniany. Pozdrawiam, przyjacielu.

Moja ukochana, ukochana dziewczyno, chcę, żebyś w swoje urodziny wiedziała, że ​​zawsze będę Cię chronić i przychodzić na ratunek. Moje słońce, chcę Ci dać prawdziwe szczęście, żebyś nigdy nie płakał, zawsze z radością spieszył do domu. Obyś zawsze był kochany i pożądany.

Lata mijają, a ty wciąż jesteś taki sam – piękny, inteligentny, optymistyczny. Tak trzymać przez wiele lat: dążyć do wysokości, spełniać pragnienia, cieszyć się życiem, tworzyć, marzyć, kochać błyszczeć jak gwiazda i być najszczęśliwszym na świecie.Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny, moja piękna pani, moja pani, moja dziewczyna, spieszę życzyć pomyślnego zakończenia wszystkich twoich spraw, życzę, aby wszystkie twoje przedsięwzięcia podobały się innym ! Chciałbym, aby zawsze otaczali cię prawdziwi przyjaciele, a twoi przyjaciele na zawsze obalili stwierdzenie, że przyjaźń kobiet nie istnieje. Moi drodzy, pragnę wam dać całą moją miłość i uczucie. Twój chłopak.

W ten jasny, jasny i świąteczny dzień gratuluję ci urodzin, moja piękna dziewczyno. Szczerze życzę szczęścia, czułości, miłości. Kwitnij i pachnij, jak zawsze, i bądź czarujący, wesoły, mądry, delikatny i piękny. Nie zapominaj, że masz wspaniałych przyjaciół! Bądź zawsze dobry!

Kochana, z całego serca i duszy dziewczyno – gratuluję Ci urodzin! Życzę abyś czuła się jak najbardziej pożądana, szczęśliwa, zdrowa, piękna i potrzebna. Dobry nastrój, wspaniałe wydarzenia, piękne cele i urzekające osiągnięcia. Kocham cię, moja muzo!

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej, ukochanej i najsłodszej dziewczynki. Drogi, życzę, abyś zawsze czuł się najbardziej kochany, szczęśliwy, pożądany, odnoszący sukcesy i po prostu niezrównany. Niech wszystko się ułoży. Niech twoje marzenia się spełnią i wszystkie złe rzeczy zostaną zapomniane.

Moja ukochana, najwspanialsza i najwspanialsza dziewczyna na całym świecie, gratuluję Ci urodzin.Życzę, abyście trzepotali jak zakochana gołębica w niebiosach szczęścia, życzę osiągania wysokich sukcesów zarówno w działaniach, jak i kreatywności, życzę wam poczucia całkowitej swobody działania i nigdy nie odmawiania dobrych i hojnych darów losu .

Jesteś młoda, piękna, wyrafinowana. Niech każde urodziny będą kolejnymi „osiemnastymi urodzinami”. Teraz z całego serca życzę Ci cierpliwości, wytrwałości, pewności siebie i determinacji. Jak mówi przysłowie: „jak zaczynasz – tak idziesz”. Czas zacząć zdobywać coraz więcej szczytów dumnym i pięknym chodem. Wszystkiego najlepszego!

Mój delikatny, wszystkiego najlepszego! Niech te minuty staną się dla Ciebie najbardziej pamiętne w życiu i przyniosą wiele tajemniczych niespodzianek. Umiłowani, jesteście jak kwiat, tak samo delikatny, piękny i doskonały. Życzę, abyś z dnia na dzień stawała się ładniejsza i nie męczyła się cieszeniem się życiem!

Nigdy w życiu nie doświadczyłem tak jasnego i jasnego uczucia dla nikogo, które z każdym dniem staje się coraz silniejsze! Nigdy nie kochałem przed tobą. Dziękuję, że nauczyłeś moje serce bić w nowy sposób, za to, czego teraz doświadczam. W końcu kochać i być kochanym jest tak cudowne! W końcu budzenie się każdego ranka z myślą o tobie jest takie cudowne! W końcu miło jest wiedzieć, że na świecie jest serce, które cię kocha. Jesteś moją miłością, zmieniłeś mnie i moją. Wszystkiego najlepszego moja radość! Życzę Ci w tym dniu spełnienia wszystkich Twoich marzeń, jedno po drugim. Aby nikt nie wchodził Ci w drogę. I tak, aby każdy dzień zaczynać z uśmiechem na twarzy i pozytywnymi myślami! Kocham cię! Wszystkiego najlepszego.

Kochanie, wszystkiego najlepszego dzisiaj! Jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie i bardzo cię kocham! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia i marzenia! Zainspiruj mnie dalej! Obyś zawsze miał szczęście i nigdy nie był smutny!

Moja delikatna piękność, moja złośliwa ćma! Życzę dziewczynie, że naprawdę lubię przemierzać tysiące dróg, życzę szczęścia w odnalezieniu. Chcę wierzyć, mieć nadzieję i nie poddawać się! Życzę Ci miłości, życzę Ci cieszyć się życiem! Niech salut zagrzmi na twoją cześć, rozpraszając się wielokolorowymi światłami, niech gwiazdy piszą o tobie w księżycową noc! Wszystkiego najlepszego mój kotku!

Moja droga ukochana dziewczyno, spieszę na wołanie mojej duszy i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech ponure dni życia ogrzeje przyjacielski udział, niech będzie towarzyszem drogi, proste ludzkie szczęście! Bądź zawsze kochany i pożądany.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami tym cudownym dniem. Chciałbym szczerze życzyć Wam prawdziwych przyjaciół, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich Waszych przedsięwzięciach. Niech Twoje życie będzie wypełnione jasnymi kolorami!

Jesteś najlepszą dziewczyną na świecie i dlatego życzę Ci wielu dobrych rzeczy! Tak wiele, że obawiam się, że wszystkie słowa nie zmieszczą się na jednej stronie… Postaram się skupić na najważniejszym: niech uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej słodkiej twarzy, a szczęście będzie jasne i namacalne.Chcę, abyście poznali prawdziwą wzajemną miłość i żyli dostatnie, radosne, długie życie! Wszystkiego najlepszego!

W twoje N-dziewiąte urodziny, moja droga dziewczyno, życzę Ci uśmiechu, jazdy na fali jazdy. Życzę, aby wszyscy Cię uwielbiali, częściej zapraszali na imprezy. Szkoda, że ​​nie znaleźliśmy na parapecie biletów do kina. Życzę, abyście nie tracili serca, śpiewali piosenki z balkonu. Wszystko w twoim życiu będzie po prostu super, wszystkie twoje problemy odlecą od ciebie jak stado gołębi. A szczęście będzie jadło okruchy z twojej ręki przez całe życie.

Dzisiaj są urodziny mojej najdroższej osoby – mojej dziewczyny! Ściskam cię, całuję delikatnie, kochanie! Dziś macie dużo gratulacji i prezentów, ale mam nadzieję, że stanę się dla Was najlepszym prezentem, bo oddaję Wam siebie i całą moją czułość i miłość!

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej i najdroższej dziewczynki dzisiaj! Z tobą żyję na co dzień w nowy sposób. Z Tobą każdy dzień jest pełen pozytywów, zainteresowania życiem i przynosi szczęście. Sunny, w twoje urodziny życzę ci, abyś pozostała tak wesoła, miła i sympatyczna jak ty. Chciałbym, aby porażka nigdy nie przeszła na ścieżce twojego przeznaczenia. Aby szczęście stało się Twoim gościem, a sukces zadomowił się w Twoim domu. Życzę, aby twoje dobre serce nie znało smutku. Moja miłości, na zawsze zdobyłaś moje serce. Bez Ciebie mój świat jest pusty. A z tobą żyję na nowo! Wszystkiego najlepszego, słonecznie.

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin dla ukochanej dziewczyny, kobiety do łez

Duszny
życzenia urodzinowe dla twojej dziewczyny, kobiety w prozie

Kochani! Z czułością i miłością gratuluję wam urodzin! Życzę drogich, spokojnych dni i cudownych nocy, aby życie było łatwe, jasne i radosne, i że nigdy nie wiedziałam, czym jest zdrada i samotność. Zawsze pozostań taka sama troskliwa, łagodna, kochająca, piękna i nieodparta. Śnij zawsze i wszędzie, a wtedy Twoje ukochane marzenie się spełni!

Kochanie, nie mogę się doczekać tego dnia. Wyrażając miłość, jestem dziś gotów złożyć cały świat u Twoich stóp i podziękować losowi za to, że mi Ciebie dał. Moje cudowne, piękne, ukochane, ukochane, wszystkiego najlepszego! Złóż życzenia, zdmuchnij świeczki, szeleszcząc prezenty i bądź zawsze szczęśliwy. Kocham Cię!

W urodziny mojej ukochanej mogę z dumą powiedzieć – jestem szczęśliwszy niż wszyscy mężczyźni na świecie! Przecież obok mnie każdy dzień to prawdziwy skarb – mądry i piękny, czuły i życzliwy przyjaciel! Nie nudzimy się i nie kłócimy, prawdopodobnie dlatego, że jesteśmy naprawdę zakochani … Gratuluję ci kochanie! I życzę Ci, abyś każdego dnia był jeszcze szczęśliwszy, znajdował powody do uśmiechu i cieszył się każdym dniem!

Najdroższy i najcieplejszy. W twoje urodziny życzę ci moralnej satysfakcji ze wszystkiego, co robisz. Niech promień dobroci oświetli nawet te małe szare dołki, które czasami pojawiają się na drodze każdego człowieka.W końcu najważniejszą rzeczą w tym życiu, bez względu na wszystko, jest pozostawienie iskierki zachwytu zarówno we własnym, jak i w oczach ludzi, którym zależy na tobie.

Urocza kobieto wszystkiego najlepszego, życzę szczęścia, radości bogactwa, życzę, abyś urzekł mnie swoim pięknem i oczarował mnie swoją mądrością, aby wszystkie Twoje pragnienia się spełniły, prawdziwej miłości nie da się z niczym porównać!< /p>

Co może sprawić, że oczy błyszczą, co daje dziewczynie blask i harmonię? Oczywiście, że miłość! Życzę Ci kochana, dusznej miłości, jak niebo w Bombaju i długiej, jak zima na Antarktydzie!

Świeża poranna bryza w twarz, morska bryza na rozgrzanej skórze, przytulny dotyk pluszowego koca, odbicie słońca zaplątane w rzęsach, pocałunek deszczu na wierzchu głowy, aromat kawy w jesienny poranek – to wszystko TY, kochanie! Dziękuję, że jesteś tym, kim jesteś. Moje szczęście, wszystkiego najlepszego!

Jestem wdzięczny niebu za spotkanie z tobą. Doprowadziłeś mnie do szaleństwa i nie mogę dłużej o tym milczeć. Z całego serca Cię kocham i gotów jestem krzyczeć, że żyję tylko z Tobą. Są chwile w życiu, w których musisz udowodnić swoje namiętne uczucia. Wiedz więc, że z miłości, jeśli to konieczne, oddam za Ciebie życie. Moja jasna i inna, namiętna i dziwna, mądra i piękna, piękna i fajna, gratuluję ci urodzin! Daję Ci cały świat, bo bez Ciebie nie mogę w nim żyć. Kiedy jesteś blisko, jestem jak anioł lecący ze szczęścia w siódmym niebie. A nie ma nic piękniejszego niż czas spędzony z Tobą.Jesteś tak tajemnicza i wyjątkowa, że ​​nie ma większego szczęścia z tobą. Jesteś moim słońcem, jesteś moim promieniem, który mnie ogrzewa i oświetla drogę. Mam w życiu cel: zbudować dom, posadzić drzewo i sprawić, żebyś był szczęśliwy.

Moje piękne oczy! Podbiłeś moje serce jednym spojrzeniem na zawsze! A w twoje urodziny życzę, abyś był jego jedynym opiekunem! Niech wszystkie Twoje przedsięwzięcia odniosą sukces i wiedzą: będę Cię wspierać we wszystkim! W końcu jesteś moim szczęściem. Wesołych świąt!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Jesteś dziewczyną marzeń, a dla mnie to marzenie się spełniło. Moja radość, życzę Ci nie stracić wszystkiego, co cenisz i wszystkich tych, co cenisz, nie chcę słuchać smutku, ale podporządkować sukces każdego biznesu, życzę Ci we wszystkim perfekcji i zawsze dobrego nastroju .

Kochanie! Miękki! Najsłodszy i najpiękniejszy! Jedyny, czuły i zmysłowy, seksowny, kobiecy i czarujący!

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Niech uśmiech będzie stałym gościem na Twoich ustach, Twoje serce bije w rytmie szczęścia, Twoja dusza wierzy w cudowne sny, a najpiękniejsze oczy świata zawsze patrzą na mnie z miłością!

Nasze małżeństwo to nie pierwszy rok. Myślałem, że minie czas i będę wiedział o tobie wszystko. Ale tak nie było. Nadal mnie zadziwiasz. Każdego dnia znajduję w tobie coś nowego i pięknego, zawsze jest w tobie tajemnica i wiem, że czeka mnie wiele wspaniałych odkryć.W twoje urodziny wznoszę kieliszek do Ciebie, moja sławna i nieznana piękność, aby w naszym życiu zawsze było miejsce na nowe i małe cuda!

Moi ukochani, kochani i kochani! Życzę Wam w czasie Waszych wspaniałych wakacji, abyście poczuli się jak prawdziwa królowa, z godnością przyjęli dary losu. Bądź zawsze zachwycający, niezwykły, magiczny i wyjątkowy.

Niech ten cudowny dzień ucieszy Cię oceanem miłych niespodzianek, a ta radość będzie towarzyszyć Ci do końca życia. Bądź szczęśliwy, bo moje szczęście nie istnieje bez twojego!

Jestem wdzięczny, że cię poznałem. Dzisiaj jest moje główne święto – twoje urodziny. A teraz chcę ci serdecznie pogratulować, moja ukochana. Niech moja miłość ogrzeje cię niepalnym płomieniem. Pragnę, aby Twój nastrój był zawsze słoneczny, a czarujący uśmiech odwracał mi głowę na długie lata. Pozostań tą samą delikatną, czułą, delikatną, uroczą, uroczą, czarującą, zalotną dziewczyną. Wiedz, że jesteś najpiękniejsza i najukochańsza na świecie. Wszystkiego najlepszego, słońce.

Dzisiaj są urodziny mojej ukochanej dziewczynki, która zaczyna każdy poranek od zlecania mi ćwiczeń. Przyznaję, że mnie to denerwuje, bo chce mi się więcej spać, ale ona zawsze jakoś magicznie mnie namawia. Dziś ta urocza młoda dama obchodzi urodziny, co oznacza, że ​​mogę Ci pogratulować i powiedzieć, że nie ma na świecie ani jednej osoby, która byłaby mi droższa od Ciebie. Chcę zrobić wszystko, abyś był szczęśliwy, zdrowy i kochany. Ponadto wszystkie te komponenty będą realizowane przy moim bezpośrednim udziale.Uwierz, że zrobię wszystko, aby spełnić każde Twoje życzenie. Masz wiele takich pragnień, więc na pewno będę miała dużo pracy. Dziś zorganizujemy z Wami prawdziwe wakacje, które sprawią nam obojgu wiele radości. Zasługujesz na tę imprezę, więc zacznij się przygotowywać.

Mój ulubiony bajeczny kwiat! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź piękna jak wiosna, z jej czułością, pięknem i wiosennym nastrojem! Bądź zawsze pewny siebie, szczęśliwy i wesoły. Niech chmury nigdy nie zaciemniają nieba nad twoją głową. A miłość towarzyszy Ci przez całe życie!

Wszystkiego najlepszego, urzekająca czarodziejka, która na zawsze ukradła moje serce! Niech każda chwila Twojego życia błyszczy światłem słonecznym! Życzę wam, ukochani, aby smutek nigdy nie zaciemniał Waszego uśmiechu i aby zawsze żyła w Was natchnienie, aby dodać jasnych kolorów szarości codzienności. Niech dobrzy aniołowie spełnią wszystkie twoje najskrytsze pragnienia. Dziękuję, kochanie, za uczynienie świata milszym swoją czułością.

Moje pozaziemskie szczęście, moja ukochana żona, tak dobrze się z tobą czuję. Słoneczko, wszystkiego najlepszego, gratuluję Ci z całego serca i dziękuję Panu, że mam okazję pogratulować tak wspaniałej kobiecie jak Ty. Po prostu nie możesz przestać szukać, jesteś moim cudem! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i chcę stworzyć dla Ciebie raj na ziemi! W końcu jesteś moim Aniołem. Jesteś moim szczęściem! A ty zasługujesz tylko na jasne życie! Życzę Ci, aby Twoje serce biło w rytmie mojego i nigdy nie traciło serca.A dusza śpiewała i tańczyła! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin dla ukochanej dziewczyny, kobiety, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej dziewczyny, kobiety w prozie

Urodziny to czas na wykonanie testów. Niech wynik testów wykaże dużą radość we krwi i podwyższony poziom szczęścia. Wskaźniki urody będą powyżej norma, a linia kardiogramu miłosnego zachowuje się po prostu nieprzyzwoicie.

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Dam ci całą galaktykę miłości i sprawię, że znajdzie się w nieskończonym wszechświecie szczęścia, składającym się z miliardów jasnych gwiazd przyjemnych chwil życia i meteorów sukcesu, dobrobytu i radości, które nigdy nie przelatują poza nią.

Wiesz, wraz z pojawieniem się Ciebie nauczyłam się, czym jest prawdziwa miłość i czym jest szczęście! Przed tobą prawdopodobnie nie żyłem. Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu! Dziękuję Ci za wszystko! Mój drogi! Wszystkiego najlepszego! Niech wszystko w Twoim życiu się potoczy, a sukces może Cię wyprzedzić!

Chcę Ci życzyć, mój psotny kotku, abyś był sobą, aby Twoje serce śpiewało. Żałuję, że w duszy nie chowam do nikogo urazy, żeby Twoja intuicja Ci pomogła, dziewczyno. W te urodziny życzę Ci, aby zło i smutek uciekły od Ciebie. Mój słodki, puszysty, mój lekki strumień, niech lato gra na flecie w twoim sercu. Niech wiatr zmian przyniesie Ci pomyślne zakończenie zaplanowanych spraw.

Kochanie! W tym dniu chciałbym Wam podarować najjaśniejsze wszystkie gwiazdy z nieba, ale dam Wam moją miłość. Życzę słonecznych dni, pięknych wschodów i romantycznych zachodów słońca. Niech twoja ścieżka życiowa będzie wypełniona szczęściem, a twoje serce miłością.

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Jesteś lekki i delikatny. Możesz być czuły i delikatny jak puszysty kotek lub namiętny i niebezpieczny jak pantera. Rozpalasz swoją iskrą, twoje oczy rzucają ogniem. Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu. Moja droga, chcę spędzić całe życie obok Ciebie.

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej kobiety na świecie! Mówią, że piękno uratuje świat. W pełni się zgadzam! Życzę Ci, aby oprócz pięknego wyglądu Twoja dusza stała się piękna i czysta. Niech żyje w nim tylko miłość, dobroć i szczerość i niech nigdy nie będzie miejsca na smutek, gniew i gniew!

Wszystkie najcieplejsze słowa, miłe komplementy i różne banalne, ale szczere słowa, chcę ci powiedzieć. Powiedz i życz wszystkiego najlepszego! W końcu jesteś dla mnie bardzo ważny! Jesteś po prostu cudowną dziewczyną i nie jestem zbyt leniwy, żeby ci pogratulować! Życzę, abyście zawsze szli do przodu i nigdy nie odchodzili w bok lub do tyłu! W końcu jesteś silny i cokolwiek chcesz, dostaniesz! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, wszystkie plany, niech spełnią się w życiu. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam więcej jasnych emocji i niezapomnianych wrażeń.Zawroty głowy z miłości, a ziemia spod stóp szczęścia. Abyś zawsze był rozgrzewany ciepłymi słowami bliskich i krewnych, aby cień rozczarowania nigdy nie dotknął twojego serca. Więcej uśmiechów i pozytywów w Twoim życiu. Żyj, śnij, kochaj, błyszcz, ciesz się, bądź zaskoczony. Prawdziwe kobiece szczęście!

Mówią, że miłość to tylko chwila. Jest w stanie przejść, wystarczy, że twój ukochany popełni błąd lub potknie się. Jestem gotów kochać cię na zawsze za błędy i złe uczynki. Wszystkiego najlepszego! Dorastasz i rozwijasz się, a ja będę Cię wspierać we wszystkim i będę dumny z Twoich błędów i osiągnięć, to jedyny sposób, abyś mógł stać się szczęśliwą osobą, czego szczerze Ci życzę!

Wesołych świąt, moja ukochana żono! Wiesz, mówią, że małżeństwa są zawierane w niebie. Wtedy po prostu nie przychodzi mi do głowy, jakie zasługi aniołowie dali mi tak piękną i czystą gwiazdę, nijaką jak ty. Musieli coś pomieszać… Ale chciałbym ich tam ostrzec – nigdy cię nie zrezygnuję!

Miłość do Ciebie ogrzewa moją duszę, moja droga. Dałeś mi ciepło Twojego serca i piękno Twoich oczu i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dziękuję kochanie, że cię mam! Wszystkiego najlepszego, moje szczęście!

Wszystkiego najlepszego moja dziewczyna. Życzę, aby Twoje serce zawsze skrywało tajemnicę naszej miłości, aby Twoja dusza znała tajemnicę szczęścia, aby wszystkie drogi do sukcesu i zwycięstwa były dla Ciebie otwarte, aby Twoje życie miało słodki smak radości i aromat natchnienia.

Gratulując mojej żonie z okazji urodzin, chciałbym przede wszystkim przypomnieć, że od naszego ślubu minęło wiele lat… Pewnie wystarczyłyby na całe życie. Świat się zmieniał i byliśmy razem. Szliśmy drogą życia, trzymając się mocno za ręce i patrząc sobie w oczy, czytając w nich w każdej chwili: „Kocham”. W urodziny bliskiej mi kobiety pragnę również życzyć jej codziennego uśmiechu i radości przez wiele kolejnych lat!

Kto jest najładniejszy, najbardziej rumieniec i najbielszy na świecie? Magiczne lustro dałoby odpowiedź – wszystkie słodsze na świecie, wszystkie rumieniec i bielsze, cała łagodniejsza i milsza dziewczyna, której urodziny dziś świętujemy! Moi umiłowani, wraz z wami nauczyłem się czym jest prawdziwe szczęście, odnalazłem sens życia i widzę go przez wiele lat, a wy zawsze tam jesteście… Życzę wam także, abyście jasno i entuzjastycznie patrzyli w przyszłość i wierzyli, znali że u nas wszystko będzie dobrze!

Kochanie, pamiętasz dzień, w którym się poznaliśmy? To był najlepszy dzień w moim życiu, ponieważ dał mi możliwość poznania Ciebie. Oczywiście, gdybym był tego dnia głupi, to by nam się nie udało, ale wszystko zrobiłem dobrze. Teraz mogę wyznać, że czułam, że to Ty jesteś moim przeznaczeniem, więc nie mam prawa nigdzie pozwolić Ci odejść. Dziś chcę Ci pogratulować tego wspaniałego dnia, stałeś się o rok starszy, mądrzejszy i mądrzejszy. Jestem pewien, że teraz będziesz miał jeszcze więcej cierpliwości, bo sam zawsze powtarzasz, że jestem nieznośny. Ale uwierz mi, staram się poprawić, ponieważ nie chcę, żebyś się denerwował lub smucił.Z Tobą wszystko będzie dokładnie tak, jak chcesz, ponieważ dokładam wszelkich starań, aby to zrobić. Po prostu bądź najzdrowszy, a resztę zrobię za Ciebie, mój jedyny

Buduję z Tobą relację i chociaż nieczęsto Ci o tym mówię, moje życie bez Ciebie nie ma sensu. Dziś jesteś niezwykle piękna, pogodna, wesoła, dziś są Twoje urodziny i życzę Ci, abyś promieniała nie tylko w święta. Abyś nigdy się nie martwił, wiedz, że będę twoim bohaterem, odważnym wojownikiem, który ochroni swoją małą księżniczkę przed wszelkimi kłopotami. Staniesz się doskonałą żoną i najlepszą matką na świecie, chcę w to wierzyć i zawsze tam być.

Wszystkiego najlepszego, drogie słońce! Przyćmiłaś je wszystkie swoim pięknem i zrobiłaś plusk na ziemi. Życzę, żebyś zawsze pozostała tak piękna. Niech twoje serce wypełni pragnienie miłości, a przepełnione, jak strumień żywej wody spływa po uschniętych, umęczonych duszach. Niech ludzie ożyją i wypełnią się światłem, życiem i radością po kontakcie z Tobą!

Chcę pogratulować mojej ukochanej dziewczynce, która każdego dnia daje mi coraz więcej miłości i szczęścia, radości i pozytywów. Jesteś niesamowicie słodką i miłą dziewczyną, z którą chcę spędzić całe życie. Ale porozmawiamy o tym później, ponieważ dzisiaj mówimy o twoich wakacjach, których chcę ci pogratulować. Moi drodzy, pragnę życzyć Wam wszystkiego najlepszego, a także zdrowia, szczęścia i spełnienia każdego marzenia i pragnienia. Chcę, żebyś zawsze czuła się przy mnie bezpiecznie, bo staram się tylko o Ciebie. Chcę widzieć Cię zawsze uśmiechniętą, radosną i szczęśliwą.Ze względu na to nie będę niczego żałował, bo dla mnie to wszystko jest najważniejsze. A teraz powinieneś zacząć się bawić i relaksować, bo ten dzień przychodzi tylko raz w roku. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej żony, czego możesz jej życzyć? Zmieniła moje życie, tchnęła w nie nowy sens, pomogła mi nie poddawać się, gdy było to trudne, a żeby osiągnąć swój cel, pogodziła się z moimi niedociągnięciami, które jakoś niepostrzeżenie same zniknęły. A wszystko to dlatego, że obok pięknej kobiety, która Cię kocha, nie da się pozostać takim samym. Mój drogi! Gratuluję i całym sercem wkładam miłość w każde słowo! Bądź szczęśliwy dzisiaj i zawsze!

Czuły, kochany, kochany, gratuluję ci urodzin! Dziękuję losowi za nasze spotkanie i życzę, abyście zawsze pozostawali tak serdeczni, troskliwi, wrażliwi i pogodni! Niech świat krąży wokół ciebie i daje tylko pozytywne emocje, ciesz się życiem i bądź naprawdę szczęśliwy. I zawsze będę po Twojej stronie!

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Wszystkie najpiękniejsze życzenia i czułe słowa dzisiaj tylko dla Ciebie. Jesteś jasnym słońcem w moim życiu, jesteś moim marzeniem!

Każda chwila jest z Tobą cudowna. Bardzo się cieszę, że los obdarzył mnie tak królewskim darem. Zasługujesz tylko na podziw, jesteś dziewczyną moich marzeń. Dzisiaj jest dla ciebie najszczęśliwszy dzień – twoje urodziny. Z całego serca gratuluję Ci wakacji. Życzę dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia.Niech życie będzie czyste jak woda źródlana, niech szczęście towarzyszy ci przez życie. Wszystkiego najlepszego, kochanie, dobre wieści, dużo radości i wszystkiego najlepszego.

Chcę pogratulować mojej niesamowicie fajnej dziewczynie, którą uwielbiam, bo mnie uszczęśliwia. Rodnulya, uwierz, że chcę zwiększyć całe to szczęście i zwrócić ci je w zamian, ponieważ chcę, abyś zawsze czuła spokój. Nie powinieneś martwić się wszelkiego rodzaju problemami i pytaniami, ponieważ to nie są Twoje zmartwienia. Po prostu żyj, ciesz się każdą chwilą, rób to, co kochasz, a ja zajmę się wszystkim innym. Chcę życzyć Ci wyłącznie najfajniejszej i najfajniejszej zabawy. Jesteś po prostu chodzącą, pozytywną osobą, która ładuje mnie niesamowicie silną energią. Moi umiłowani, niech wasze wakacje wypełnią najbardziej pozytywne chwile, które zapamiętacie na długo. Chcę, żebyś był zdrowy, więc nie zdejmuj czapki zimą, bo później zachorujesz. I martwię się.

Moja droga i kochana dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Moja radość, chcę być słaby tylko w moich ramionach, chcę gęsiej skórki tylko z czułości i namiętności naszych uczuć. Zawsze bądź samą doskonałością, ideałem piękna i splendoru, standardem elegancji i uroku.

Kochanie, jesteś najlepszy na świecie. Jesteś taka sama ze mną, piękna, zachwycająca i czarująca, niesamowita, wyjątkowa. Jesteś moim kociakiem, moją gwiazdą, jesteś słońcem tak czułym, delikatnym i namiętnym. Dla Ciebie jestem gotów zdobyć gwiazdę i dać kawałek raju. Chociaż to wszystko jest takie banalne. Dam ci moją lojalność i serce. Nie ma na świecie nikogo ważniejszego od ciebie. Wszedłeś w moje życie jak cud. Rozjaśniłeś mnie swoim słodkim uśmiechem. Gdzie świeci słońce, a nawet zimą kwitną kwiaty i śpiewają ptaki. Z Tobą jestem gotów kroczyć drogą życia w smutku i radości. Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę niezmierzonego szczęścia, bezgranicznego ciepła. Bądź najpiękniejsza, wyjątkowo szczęśliwa i piękna. Kocham Cię i tęsknię za Twoim uśmiechem, który zawsze mi się podobał. Niech we wszystkich sprawach czeka na Ciebie sukces i szczęście. I ochronię Cię przed smutkiem, kłopotami i złą pogodą.

W te jasne święta Twoich narodzin, kochanie, życzę Ci wspaniałego nastroju, twórczego sukcesu i spełnienia wszystkich Twoich pragnień! Obiecuję otoczyć Cię miłością, zrozumieniem i troską! Bądź szczęśliwy!

Kochanie! Prawdopodobnie operator nie przegapił moich SMS-ów z gratulacjami, ponieważ były zbyt piękne i wzbudziły u niego zazdrość. Nie umiem pisać, żeby moje gratulacje dotarły do ​​Ciebie, najpiękniejszej dziewczyny na ziemi. Bardzo cię kocham.

Z Tobą kochanie każda chwila jest cudowna, z Tobą cały świat wydaje się miły i jasny. Nauczyłeś mnie latać od szczęścia. Umiłowani, szczerze gratuluję wam osobistych wakacji. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz, niech Twój los będzie niesamowity. Życzę dużo szczęścia, wielkich sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach, wielu słonecznych dni i dobrego nastroju. Zawsze się uśmiechaj i nigdy nie smuć się. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech dobry anioł zawsze chroni cię przed kłopotami.