Wszystkiego najlepszego matka chrzestna

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór oryginalnych gratulacji z okazji urodzin matki chrzestnej w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci wspaniałego roku szczęśliwego życia, podczas którego spełnisz swoje marzenia, odkryjesz dla siebie coś nowego, znajdziesz wiele możliwości samorozwoju i doskonalenia się. Zdrowie dla ciebie, matko chrzestna, niegasnące piękno i wdzięk.

Dziś skończyłaś (…) lata i serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś od teraz żył tylko w cudownej krainie młodości.Niech cię zadowoli błękitem swego nieba, niech obdarzy najczystszą wodą jezioro szczęścia! Abyś zawsze szedł do zamierzonego celu i miał czas na wszystko! Aby twoja dusza była zawsze jasna, a twoje serce śpiewało cudownymi głosami wspaniałych ptaków!

Kochana Matko chrzestna, gratuluję Ci wspaniałych wakacji – Twoich urodzin! Niech Twój radosny i uroczysty nastrój stanie się dziś motywem przewodnim wspaniałej opowieści o Twoim życiu! Niech wszystko w twoim przeznaczeniu wydarzy się na czas, bądź najszczęśliwszy i najbardziej radosny, ciesz się życiem i wiedz, że najlepsze przed tobą!

Istnieje dar przekonywania, jest wspaniały talent, czego jeszcze potrzeba do pełni szczęścia? Trzeba mieć w pobliżu bliskich i krewnych, krewnych i wspaniałych kolegów, ponieważ wszyscy żyjemy w społeczeństwie. Życzę Ci, Matko Chrzestna, abyś była szczęśliwa ze wszystkiego i wszystkich. Wszystkiego najlepszego, miłości, dobrobytu i zdrowia.

Wszystkiego najlepszego, droga matko chrzestna! Niech twoje oczy lśnią szmaragdami, twoja dusza śpiewa, twoje serce się raduje, nic nie zaciemnia twojego nastroju. Szczęście dla ciebie duże, czyste niebo nad twoim domem i niech prawdziwa miłość, harmonia i wzajemna troska zawsze będą żyły w rodzinie.

Droga i droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Wam jasnych gwiazd powodzenia na niebie i kwiatowego dywanu dobrego samopoczucia pod stopami, prawdziwego szczęścia w rękach i wspaniałych pomysłów w głowie, życzliwych ludzi na drodze i wspaniałych sukcesów we wszystkich sprawach.

Życzę Ci w urodziny, matko chrzestna, żebyś nigdy nie straciła serca, że ​​wszystko jest rozstrzygnięte bardzo prosto, żebyś trzepotała w chmurach, kochająca. Życzę Ci moja słodka, aby każdy dzień był jak przeszłość ze szczęściem i światłem, ciepłem i radością, nadzieją i wiarą w najlepszych. W twoje urodziny chrześniaczka spieszy, aby życzyć ci spełnienia twoich najcenniejszych pragnień, marzeń i słodkich snów. Wesołych Świąt!

Zawsze byłeś moim starszym przyjacielem, którego mądre rady pomogły mi nie raz! Niech twoja droga życia będzie tak długa, że ​​zapomnisz, kiedy się zaczęła!

Gratulacje moja druga matko, moja chrzestna! Niech miłość zawsze trzyma cię od zła. Niech szczęście nie zdradzi i odejdzie. Życzę Ci największej dobroci i wszelkich błogosławieństw, jakie są dla nas dostępne na tym świecie. Niech w rodzinie zawsze panuje wygoda, niech dobrobyt będzie w pełnej mierze. Niech twoi bliscy zawsze będą zdrowi, a twoje serce nie boli od zmartwień. Wszystkiego najlepszego!

Czy na świecie jest milsza osoba niż matka chrzestna? Nigdy nie będzie krzyczeć, pomoże mądrą radą, nie zapomni o twoich urodzinach. Więc masz dzisiaj wakacje. I niech będzie najlżejszy, najjaśniejszy. Życzę Ci, aby w Twoim życiu były tylko pozytywne emocje i tylko uczciwi i życzliwi ludzie spotykali się po drodze!

Wszystkiego najlepszego dla uważnej, szczerej i czułej kobiety, mojej drugiej matki, najwspanialszej matki chrzestnej na świecie.Serdecznie życzę Wam niezwykłego, niesamowitego, niepowtarzalnego kobiecego szczęścia, wzajemnego zrozumienia z bliskimi, wzajemnej miłości i wielkich osiągnięć w życiu.

Droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, aby płótno obrazu twojego życia wypełniało się każdego dnia jasnymi kolorami emocji i delikatnymi tonami uczuć, szkicami sukcesu i odcieniami szczęścia, refleksami radości i pewnymi uderzeniami szczęścia.

Moja cudowna matko chrzestna, życzę Ci wszystkiego najlepszego i dobrej bajki o Kubusiu Puchatka, abyś był mądry, uprzejmy, jak Królik, sympatyczny i miły, jak Prosiaczek, wesoły i zaradny, jak Niedźwiedź, oryginalny i bezpośredni, jak Sowa, szczerze radosny i zadowolony z prezentów, jak Kłapouchy w urodziny.

Ukochana matko chrzestna, zawsze obdarzasz mnie swoim ciepłem, czułością, radą i życzliwością! Z wdzięcznością przyjmij ode mnie w swoje urodziny szczere życzenia szczęścia, dobrego zdrowia, długich i bardzo szczęśliwych lat życia z rodziną! Kochaj i bądź kochany, kochanie!

W jej urodziny życzę mojej chrzestnej tylko szczęścia i dobroci! Od najwcześniejszych lat łączy nas z Tobą szczególna relacja, ani diabeł, ani diabeł nie boją się Ciebie! Nie jesteś taki jak nikt, jesteś jedyny na całym świecie! Nie słuchaj nikogo i bądź zawsze taki fajny.

Wszystkiego najlepszego, droga matko chrzestna! Życzę Ci, abyś zawsze czuła się w 100% pięknie, zdrowo, wesoło i wesoło. Życzę zwycięstw nad okolicznościami życiowymi, wspaniałych kochających ludzi w pobliżu, szczęśliwych chwil, jasnych dni. Niech Pan chroni i pomaga w trudnych czasach. Mam szczęście, że mam taką matkę chrzestną!

Moja droga i ukochana matka chrzestna obchodzi dziś urodziny! Niech to święto obdarzy ją wieloma wspaniałymi chwilami, setkami komplementów, morzem uśmiechów i wspaniałych życzeń! Bądź szczęśliwy, nasza droga!

Dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego nie tylko bliskiej osobie, ale także mojej drugiej mamie – mojej kochanej matce chrzestnej! Życzę jej szczęścia, tego właśnie szczęścia, dzięki któremu życie na świecie jest łatwiejsze i bardziej wolne! Niech wszystko w życiu mojej ukochanej chrzestnej zawsze będzie nie tylko dobre, ale także cudowne!

Droga matko chrzestna.W tak jasny dzień życzę twoich narodzin, aby twoje serce nie znało problemów i zmartwień, zawsze był uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy świeciły miłością i dobrocią. Żeby było przyjemnie być w pracy i przyniosło to dużo pieniędzy. Abyś nie odwiedzał aptek i szpitali, a jedynie parki, kina i restauracje. Niech dom będzie miejscem, w którym zawsze króluje szacunek, szczęście, miłość i troska.

Matka chrzestna! Przyjmij ode mnie gratulacje, które nie wyglądają żałośnie i pompatycznie, jak powiem własnymi słowami: zadbaj o swoje dobre serce od nieprzyjemnych emocji, nie wpuszczaj małych ludzi do swojej szerokiej duszy, żyj w pełnej harmonii i absolutnym komforcie!< /p>

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin twojej matki chrzestnej, z głębi serca

Dotykanie
wszystkiego najlepszego matka chrzestna do łez

Moje gratulacje z okazji Twoich urodzin najmilszej i najpiękniejszej matce chrzestnej na świecie! Życzę Ci, bystra i cudowna osoba, aby Bóg zawsze z Tobą chodził, prowadzi Cię i chroni Ciebie od zła i niesprawiedliwości! Niech Pan błogosławi Ci radość, światło i pokój, obdarzy Cię wspaniałym nastrojem i wielką miłością! Piękno dla Ciebie i młodości na wszystkie długie lata Twojego życia, miłość i szacunek, radość i wiosnę! -bycie dla wszystkich krewnych i przyjaciół, ciekawe spotkania i znajomości, sukces w kreatywności oraz domowe ciepło i komfort!

Matko chrzestna, kocham cię jak matkę! Jesteś wspaniały i miły! Możesz wesprzeć! Niech los będzie dla ciebie łaskawy i pełen dobrych niespodzianek! Niech Twoi bliscy zawsze będą z Tobą! A ja już jestem z tobą! I z całego serca gratuluję! I chcę być szczęśliwy! I nie tylko dzisiaj!

Mój drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego. I niech nic nie zakłóca twej duszy, niech nikt nie może zniszczyć twego szczęścia. Życzę Ci pewności i determinacji w Twoich pomysłach i czynach, powodzenia i pomyślności na Twojej życiowej ścieżce.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna. Życzę spełnienia wszystkich pragnień, wielkiej miłości, wspaniałego zdrowia, wspaniałego nastroju, jasnych emocji i niezapomnianych przygód. Niech zawsze będą ci drodzy ludzie, którzy przyjdą na ratunek i uratują cię od kłopotów i przeciwności.

Kochana Matko chrzestna, życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby w Twoich pięknych rękach był klucz do pokoju, w którym drzemie sukces. Wierzę, że możesz go obudzić i skierować we właściwym kierunku.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy piękna, kwitnienia, miłości! Wiek dla kobiety nie jest przeszkodą. Najważniejsze to iskry w oczach, dobry nastrój i promienny uśmiech. Kochanie, patrz na życie z optymizmem, a przyniesie Ci ono o wiele więcej radosnych chwil.

Zostałaś moją matką chrzestną. Kocham cię z całego serca. Dziękuję Ci za bycie w moim życiu! W urodziny życzę zdrowia i bogactwa, a także zapewnię ciepło, komfort i spokój. Długie lata szczęśliwego życia!

W twoje główne wakacje, twoje urodziny, cieszę się, że mogę być z tobą nie tylko jako drogi gość, ale także jako droga, bliska osoba! Droga matko chrzestna! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia w tym dniu! Niech szczęście, miłość, dobry nastrój i radość, inspiracja i prawdziwe szczęście będą z Tobą w każdej chwili, w dzień i w nocy!

Do mojej drogiej matki chrzestnej, dzisiaj z całego serca spieszę pogratulować ci urodzin. Dziękuję Ci za to, że mnie ochrzciłeś, że stałaś się moją drugą matką. Za to, że zawsze traktuję mnie całym sercem. Życzę, abyście w życiu nie znali ani rozczarowań, ani smutku. Niech was zawsze rozgrzewa miłość bliźnich. Wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj dedykuję ci moje słowa, matko chrzestna. Chcę, aby każdy list w tym gratulacji wyjaśniał, jak bardzo Cię szanuję i doceniam, dziękuję za wszystko, co dałeś mi jako dziecko i nadal dajesz do dziś. Twoja uwaga jest bezcenna, więc obiecuję, że zawsze będę Cię kochać. Wszystkiego najlepszego, moja druga mama!

Niech miłość i ciepło Twojej rodziny i przyjaciół ogarnie Cię w ten radosny dzień! W końcu chrzest dziecka jest tak odpowiedzialnym krokiem i przyjąłeś go z łatwością.Niech więc wszystko w twoim życiu będzie równie łatwe i proste, wszystkiego najlepszego, moja matko chrzestna!

Słodka, kochana, cudowna matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę powodzenia i światła duszy, szczerego szczęścia i powodzenia, niewątpliwych sukcesów i wielkiej miłości, wspaniałego nastroju i wesołych świąt.

Chcę, aby każdy dzień był wypełniony czymś nowym i lepszym niż poprzedni! Niech życie będzie jak wybieg: tylko w górę, tylko naprzód, bez katastrof i wstrząsów! Wiem, że osiągniesz wszystko, co zaplanowałeś! Powodzenia, powodzenia i sukcesu we wszystkim, co robisz!

Moja droga i droga matko chrzestna! Wszystkiego najlepszego! Z szaloną siłą życzę, abyś osiągnął najbardziej cenione wyżyny, zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Niech wszystko, co myślisz, spełni się z niesamowitą łatwością i niech wszystkie przeszkody na drodze rozstępują się w twoim podejściu! Zasługujesz na to wszystko, ponieważ nie ma innej osoby na świecie bardziej sympatycznej i milszej niż Ty!

Nie ma wieku dla kobiety, z każdym rokiem staje się mądrzejsza, bogatsza duchowo, nabiera szczególnego wdzięku i uroku. Życzę Ci odnalezienia nowych aspektów i możliwości realizacji swoich marzeń, by nie poprzestawać na tym i być wyjątkiem od wszelkich zasad. Wyjątkowość Twojej duszy jest Twoją atrakcją. aby otaczający nas ludzie wspierali we wszystkich przedsięwzięciach i dawali pozytywne emocje. Podróżuj po świecie i żyj dla własnej przyjemności ciesząc się chwilami. Dochodowa praca i ciekawe projekty.Przytulne uściski i zmysłowa, prawdziwa, szalona i przynosząca szczęście miłość.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna. Życzę Ci być zdrowym, radosnym i szczęśliwym, życzę Ci zawsze odnajdywać swój skarb i nigdy nie tracić tego, co drogie Twojemu sercu. Matko chrzestna, niech cudowna pogoda stanie za twoim oknem i niech wspaniały ogród miłości rozkwitnie w twojej duszy.

Wszystkiego najlepszego mojej ukochanej i drogiej matce chrzestnej! Życzę, pod żadnym pozorem nie wieszaj nosa! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! I niech wkrótce spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Dużo szczęścia i radości w twoim życiu! Niech wszystko będzie z tobą w porządku.

Wszystkiego najlepszego z całego serca najwspanialszemu i najukochańszemu chrześniakowi. Życzę wielkiego szczęścia! Życzę, żebyś nigdy nie smuciła się i zawsze była na szczycie. Życzę słonecznych chwil i wszystkiego najlepszego. Niech wszystko będzie dobrze. Nigdy nie bądź smutny i nigdy się nie poddawaj.

Matko chrzestna, w twoje urodziny spieszę powiedzieć ciepłe słowa szczerej wdzięczności za twoje ciepło i uczucie, zrozumienie i troskę! Niech niebo usłyszy każdą twoją modlitwę i odpowie łaską. Niech wszystkie twoje plany się spełnią, wszystko, co zaplanowane, a życie da ci tylko najjaśniejsze niespodzianki.

Tak się składa, moja droga matko chrzestna, że ​​jestem pierwszym i jedynym chrześniakiem w twoim życiu. Dlatego jako syn spieszę pogratulować ci urodzin. Chcę ci dać błękitne niebo i niezliczone gwiazdy, słońce i księżyc, morza i oceany. Chcę Ci podarować cały nasz Wszechświat, który da Ci szczęście i szczęście, sukces i radość życia. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla twojej matki chrzestnej

Duszny
z całego serca gratulacje z okazji urodzin twojej chrzestnej

Ukochana matko chrzestna! Wszystkiego najlepszego! Bardzo dziękuję za opiekę i czułość. Ty droga matko chrzestna, syberyjskie zdrowie, wytrzymałość, spokój, witalność i energia. Pragnę, aby Twoje życie było wypełnione wyłącznie pozytywem, szczęściem i miłością.

Więc nadszedł ten długo wyczekiwany urlop, kiedy w końcu mogę pogratulować mojej kochanej matce chrzestnej. Wszystkiego najlepszego! Jesteś najbardziej niesamowitą kobietą na świecie. Wiele się od Ciebie nauczyłem, podążając za ogromnym doświadczeniem życiowym i bezprecedensową mądrością. Życzę nieinteligentnego pragnienia życia, energii, niegasnącego entuzjazmu i optymizmu!

Droga matko chrzestna! Twoja kochająca chrześniaczka spieszy się z gratulacjami! Stałaś się dla mnie drugą matką i chcę, aby Twoje życie zawsze było słoneczne i nigdy nie miało czarnych chmur.

Wszystkiego najlepszego, moja cudowna matko chrzestna. Życzę, żebyś w tym życiu była prawdziwą królową.Aby wszyscy cię kochali, abyś kąpała się w komplementach, aby diamenty i szmaragdy błyszczały w twojej szkatułce z biżuterią.

Droga, ukochana, szanowana, uwielbiana matko chrzestna! Życzę Ci dużo zdrowia, aby Twoje siły i energia zawsze wystarczały na wiele dobrych i wspaniałych uczynków. Życzę Ci tego samego wielkiego szczęścia, aby ciepło Twojego dobrego serca, Twój delikatny i delikatny uśmiech zadowolił wszystkich wokół Ciebie i podwójnie wrócił do Ciebie, czyniąc Twoje życie jasnym i pięknym. Wszystkiego najlepszego!

O rodzicach chrzestnych mówi się, że są duchowymi przewodnikami, którzy muszą wychowywać swoje chrześniaki zgodnie z wierzeniami religijnymi. Ale byłeś dla mnie kimś więcej niż duchowym mentorem. Byłaś moją matką, moją wierną przyjaciółką, moją asystentką we wszystkich przedsięwzięciach. Niech twoje urodziny będą dla nas okazją do powiedzenia, jak bardzo wszyscy cię kochamy!

Wszystkiego najlepszego, moja cudowna, droga matko chrzestna. Życzę Ci piękna, powodzenia, radości i radości, a co najważniejsze szczęścia i zdrowia kobiet. Niech w rodzinie panuje harmonia i dobrobyt, za oknem spokój i cudowna pogoda, a w duszy słoneczna, łagodna, pogodna wiosna.

Wszystkie naturalne możliwości, którymi obdarzyła cię natura, wykorzystujesz całkiem efektywnie. W twoim życiu wszystko idzie tylko twórczo i prowadzi do zwycięstw. Gratulując ci, matko chrzestna, w twoje urodziny, życzę, jeśli zmiany, to tylko gwiazdom.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci kobiecego szczęścia, przytulnej domowej atmosfery i spełnienia Twoich planów.Aby krewni zawsze wspierali nie tylko miłym słowem, ale także znaczącym czynem.

Matka chrzestna! Dzisiaj są twoje urodziny! Serdecznie gratuluję Wam tych wspaniałych wakacji! Życzę rodzinnego szczęścia i dobrego samopoczucia, komfortu i ciepła w domu, rozwoju kariery w pracy i miłości w rodzinie! Dobre zdrowie, zawsze radosny uśmiech na twarzy i ogniste oczy!

Matko chrzestna, jesteś najlepsza, najpiękniejsza i najwierniejsza. Wszystkiego najlepszego i życzę, aby w Twoim życiu zawsze było tylko to, co najlepsze. Najlepsza miłość, najczulsze szczęście, najciekawsza praca.

Droga matko chrzestna! Stałeś się dla mnie bliską i kochaną osobą, wspierając mnie od dzieciństwa i poświęcając mi dużo uwagi. Słusznie jesteś uważana za moją drugą matkę, a ja, jako twoje nazwane dziecko, zanim Bóg obieca ci pomóc w przyszłości. Proszę go o twoje zdrowie w twoje urodziny. Wesołych Świąt!

Kiedy człowiek się rodzi, na niebie pojawia się nowa gwiazda. I co roku w swoje urodziny świeci jaśniej niż inne na niebie. Dziś są twoje urodziny, moja matko chrzestna i dlatego nie zauważamy nocy. Wszystko wokół jest jasne i piękne. Niech Twoja gwiazda nadal płonie niezwykle jasno i zachwyca Cię swoimi cudami.

Droga, ukochana i droga matko chrzestna! Gdybyś mógł sobie wyobrazić, jak często dziękuję moim rodzicom, że wybrali cię na moją matkę chrzestną! Jesteś najpiękniejszą, najbardziej wrażliwą i przemiłą kobietą! Tyle razy mnie ratowałeś, pomagałeś i wspierałeś, że nigdy Ci nie oddam. Naprawdę uważam cię za moją drugą matkę i kocham was oboje jednakowo! Wszystkiego najlepszego, matko chrzestna! Niech w Twoim życiu wydarzy się to, na co czekałeś przez te wszystkie lata! Miłość do Ciebie, szczęście kobiet i niekończące się ciepło i pozytywy od bliskich i drogich ludzi!

Matko chrzestna, moja ulubiona czarodziejka. Wielokrotnie zadziwiałeś mnie swoimi czynami i czynami. Dziś postaram się stworzyć dla Ciebie przyjemne chwile. W twoje urodziny życzę, aby każdy poranek zaczynał się od miłych niespodzianek. Aby każdy dzień roboczy kończył się najjaśniejszym zwycięstwem. A każdy rodzinny wieczór był wypełniony ciepłem i miłością.

Droga matko chrzestna, serdecznie gratuluję Ci urodzin. Z całego serca życzę twórczych sukcesów, szczęścia w życiu osobistym i szybkiego rozwoju zawodowego. Życzę, abyście cieszyli się każdą minutą życia, każdą sekundą, każdą chwilą. Życzę, abyście rozwinęli skrzydła i latali coraz wyżej z radością!

Kochana i kochana matko chrzestna, gratuluję Ci urodzin i nie życzę rozczarowań. Ciesz się życiem, tak jak wtedy, gdy byłeś dzieckiem. Twitter ze szczęściem, jak kanarek. Dobre zdrowie i twórcze osiągnięcia.

W tym dniu wszystkie prezenty są dla ciebie, słońce dla ciebie i niebo, dla ciebie księżyc i gwiazdy, dla ciebie kwiaty, śpiew ptaków, tęcze, owoce, słodycze. Niech ten dzień będzie najbardziej niezapomniany, szczęśliwy i zabawny! Niech spełnią się odwieczne pragnienia, spełnią się marzenia i fantazje. Bajecznie szczęśliwe urodziny dla najlepszej matki chrzestnej od ukochanego chrześniaka!

Moja droga matko chrzestna, moja druga mama, wszystkiego najlepszego! Jesteś niesamowitą osobą o prawdziwie anielskim charakterze. Niech niebo ocali cię od smutku i rozczarowania, nagrodzi doskonałym zdrowiem, obdarzy prawdziwą miłością i zainspiruje do osiągnięcia swoich celów.

Dobrze, że pewnego dnia, pewnego szczęśliwego dnia, moja rodzina stała się pełniejsza – miałam matkę chrzestną! Dziś są jej urodziny i oczywiście nie można było przegapić tych wspaniałych wakacji! Mam w zanadrzu wiele dobrych słów na święta mojej ukochanej matki chrzestnej, bo tak bardzo pragnę jej życzyć! Moja droga, droga matko chrzestna! Dziękuję, że jesteś na świecie! Żyj kolejne sto lat i zawsze pozostań tak piękny, ponieważ sam jesteś doskonałością, godną najjaśniejszego szczęścia!

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin twojej matki chrzestnej

Ciepły
wszystkiego najlepszego matko chrzestna, z głębi serca

Chcę dziś pogratulować mojej kochanej matce chrzestnej! Niech wszystkie kwiaty świata spadną dziś do twoich stóp! Przecież tak wiele robisz dla wszystkich, a szczególnie dla mnie !Zawsze wesprzesz w trudnych chwilach i pomożesz mądrą radą!Życzę Ci radosnego śmiechu i promiennego uśmiechu na co dzień!

Moja droga matko chrzestna, jesteś drogą i cenną osobą, której rady naprawdę cenię! W twoje urodziny życzę ci wszystkiego najlepszego! Niech wszystkie smutki i ciemności szybko rozpłyną się w świetle szczęścia, ciepła i miłości!

Matko chrzestna, jesteś moją najpiękniejszą i czarującą. Jestem z ciebie bajecznie dumny. Życzę, aby Twoje piękno zawsze świeciło, otrzymywało codzienne niespodzianki, które zachwycą duszę. Niech niespodzianki kręcą Cię i prowadzą na nowe drogi. Gdzie będzie szczęście i zdrowie.

Wszystkiego najlepszego! Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw, którymi Wszechmogący może nagrodzić kobietę: zdrowiem i pięknem, szczęściem i radością, wzajemną miłością i oddaną przyjaźnią, ludzkim ciepłem i wewnętrzną harmonią, niewyczerpaną cierpliwością i kobiecą mądrością, niesamowitymi uczuciami duchowej ucieczki i najpiękniejsze fantazje, twórcza inspiracja i ezoteryczne błogosławieństwo we wszystkich przedsięwzięciach! Niech spełnią się najskrytsze marzenia, a wszystkie pragnienia zostaną „ogłuszone” dostępnymi możliwościami!

Chrześniak życzy swojej ukochanej matce chrzestnej najlepszych urodzin! Życzę ci zdobycia cennej światowej mądrości, siły. Niech w sercu zapanuje silna wiara. Niech optymizm nigdy Cię nie opuści. Życzę, abyś nie poddawał się przed jakimkolwiek problemem.

Wszystkiego najlepszego droga matko chrzestna. Życzę Ci piękna i szczęścia, pogody ducha i szacunku dla innych, zrozumienia bliskich i miłości, niesamowitego szczęścia i wielkiego szczęścia, wspaniałego nastroju i wspaniałej inspiracji.

W ten świąteczny dzień spieszę pogratulować mojej ukochanej matce chrzestnej z okazji jej urodzin! Życzę wspaniałego jasnego, długiego życia! Niech wszystkie przeciwności przeminą, a anioł stróż stanie się twoim stałym towarzyszem. Niech ludzie, którzy cię otaczają, przynoszą tylko jasną radość i ciepłą miłość! Zachowaj optymizm i umiejętność radowania się przez wiele lat!

Wszystkiego najlepszego, moja sympatyczna, ukochana i cenna matko chrzestna! Jesteś moim zbawicielem, pocieszycielem, przyjacielem i doradcą! Dziękuję, że jesteś w pobliżu! Życzę szczęścia, szczerej i wzajemnej miłości, harmonii w rodzinie, powodzenia i pomyślności!

Serdecznie gratuluję mojej niesamowicie miłej, delikatnej, utalentowanej i pięknej matce chrzestnej. Jesteś dla mnie bardzo bliską osobą, z Tobą zawsze jest fajnie i ciekawie, nigdy się nie nudzisz. Chcę, żebyś zawsze była młoda i zdrowa, spełniły się Twoje marzenia i byłaś niesamowicie szczęśliwa.

Moja najlepsza matka chrzestna na całym świecie. Z wielką radością gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoje życie miało wiele powodów do zabawy i wielkiego szczęścia, do miłości i rozrywki. Bądź szczęśliwy i kochany.

Moja droga Matko chrzestna, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i z uśmiechem na twarzy, abyś pamiętała przeszłość, żyła prawdziwym szczęściem i radością, wierzyła w dobrą i świetlaną przyszłość. Niech dobre wieści zadowolą twoje serce, niech twoja dusza śpiewa wesołe piosenki.

Moja ukochana matko chrzestna! Przyjmij z wdzięcznością w swoim sercu w ten świąteczny dzień moje gratulacje i pozwól mi wyrazić moją miłość do Ciebie! Dziękuję za wsparcie w trudnych chwilach życia, dziękuję za to, że mogłaś z całego serca cieszyć się moim sukcesem. Zawsze czuję Twoją troskę o mnie i jestem nieskończenie wdzięczna losowi, że mam drugą matkę. Zdrowie i dobrobyt dla Ciebie!

Moja droga matko chrzestna, dzisiaj są twoje urodziny. Chcę szczerze życzyć wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego. Nigdy się nie denerwuj. Niech twoje serce będzie pełne radości i pokoju. Życzę intrygujących przygód, zawrotnych wydarzeń, niesamowitych wspomnień i niezwykłych pomysłów.

Droga Matko Chrzestna. Najlepsza matko chrzestna na całym świecie, życzę powodzenia, ciepła, zdrowia i kobiecego szczęścia. Niech tego dnia ludzie i kwiaty uśmiechają się wiosennymi promieniami mojej ukochanej matki chrzestnej. Matko chrzestna, zawsze bądź szczęśliwa.

Droga matko chrzestna, w ten jasny, pogodny dzień pragnę uroczyście pogratulować ci wspaniałych wakacji – twoich urodzin. Chcę, aby wszystko i wszędzie było dla Ciebie dobre, rozwijały się razem w życiu osobistym, osiedlały się w pracy. Niech los będzie dla ciebie bardzo, bardzo sprzyjający. Życzę szczęśliwego i wyważonego życia.

Życzę Ci dobrej zabawy, radości i bezgranicznego szczęścia w Twoje urodziny! Niech Twój uśmiech ogrzeje ten świat życzliwością! Niech szczęście towarzyszy Ci zawsze i we wszystkim! Z całego serca życzę wielu wspaniałych odkryć, pomyślności finansowej i doskonałego zdrowia!

Ukochana matko chrzestna, przebywanie z tobą zawsze jest interesujące i zabawne. Jesteś posiadaczem wyjątkowego intelektu, luksusowego szczęścia i bajecznego nastroju. Gratuluję Ci urodzin i życzę, aby w Twoim życiu rzeka szczęścia rozszerzyła swój bieg i nigdy się nie skończyła.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna. Życzę Ci, kochanie, żyć bez zmęczenia i smutku, wierzyć w swoje szczęście i sukces, nigdy nie pozostawiać niespełnionych marzeń, stale żyć w otoczeniu szczęścia i radości, spotykać świty natchnienia i oglądać zachody słońca radości.

Dzisiaj gratuluję najjaśniejszej i najdroższej osobie z okazji jego urodzin. To oczywiście ty, moja matka chrzestna. Wiele dla mnie znaczysz w tym życiu. Przecież zawsze tam jesteś, w najtrudniejszych momentach pomagasz mi walczyć ze smutkiem. Dziękuję, że jesteś moją matką chrzestną! Życzę dużo szczęścia i zwycięstw.

Matka chrzestna! Życzę ci dobrego zdrowia, niech twój dom przeminie nieszczęścia i kłopoty, a Pan Bóg wynagrodzi ci wszystkie dobre uczynki i uczynki długimi, jasnymi i spokojnymi latami życia. Chcę, żeby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy – łzy spływają po policzkach tylko z radości. Jesteś moim najlepszym doradcą i pomocnikiem! Ściskam, całuję, jestem wdzięczna Niebu za tak mądrego, czułego i życzliwego mentora dla mnie w życiu!

Piękne gratulacje z okazji urodzin matki chrzestnej do łez

Najlepsze
wszystkiego najlepszego matko chrzestna

Wszystkiego najlepszego mój cudowny ojcze chrzestny. Z głębi serca życzę Ci silnej siły i żywych emocji, spokoju ducha i wigoru ciała. Niech życie będzie duże przestronne płótno, na którym za pomocą pędzla samodzielnie naszkicujesz niezbędne i ważne rzeczy w swoich ulubionych i ulubionych kolorach. Życzę zdrowia, pomyślności i pomyślności.

Moja droga matko chrzestna, gratuluję ci urodzin i życzę niesamowitego i wspaniałego życia bez trudności, jasnych i ekscytujących podróży bez zmęczenia, szczerych i jasnych uczuć bez żalu, dobrych i szczęśliwych dni bez obaw.

Dzisiaj są urodziny mojej matki chrzestnej! Matko chrzestna, spójrz w niebo! Czy słońce uśmiecha się do ciebie? I jak może nie uśmiechać się do innego słońca tu na ziemi, rozgrzewając serca bliskich mu osób swoją miłością i troską! Życzę Ci, matko chrzestna, dziś przede wszystkim, abyś była szczęśliwa i kochana, ponieważ taka cudowna osoba powinna zawsze być otoczona najlepszymi, a miłość, szczęście, dobre zdrowie i dobry nastrój, jak wiesz, są cenniejsze niż wszelkie skarby!

Gratulacje! Matka chrzestna jest drugą matką, co oznacza, że ​​życzenia będą najcieplejsze i najszczersze. Niech w Twoim życiu będą tylko szczęśliwe chwile, uśmiechy przypadkiem i radość bez powodu. Bądź zdrowy i ciesz się swoim pięknem przez długi czas.

Droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę lawiny szczęścia, soczystego koloru miłości, słonecznych dni powodzenia, kolorowych marzeń i pomysłów. Drogi, niech żagle twojego statku zawsze będą wyprostowane, niech towarzyszy ci wiatr dobrych zmian.

Droga matko chrzestna, twój chrześniak szczerze gratuluje ci dnia narodzin! Niech wasza atrakcyjność, siła, piękno, inteligencja, rzetelność, praktyczność, czystość zawsze was zdobią. Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, życzę tylko ekscytujących spowiedzi. Życzę, żebyś nigdy nie był smutny, bez względu na wszystko.

Moja ukochana, niezrównana ślicznotko, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci najbardziej kobiecych cech – kobiecości, optymizmu i sukcesu.Niech rzeczy, które wymyśliłeś, z łatwością urzeczywistnią się pod twoim ścisłym przewodnictwem. A Twoje naturalne piękno i bystry umysł stają się z roku na rok coraz doskonalsze.

Dzisiaj gratulując mojej matce chrzestnej z okazji urodzin, życzę wspaniałego nastroju, szczęścia, aby wszystkie życzenia się spełniły i super super mega fajnego nastroju. Uśmiechaj się, kochaj, tańcz do woli, inspiruj się, rozkwitaj i powąchaj jednym słowem!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę ci hałaśliwego i przyjemnego świętowania imienin. Ciesz się spotkaniami z przyjaciółmi i rodziną. Zdobądź wiele wspaniałych prezentów i dobrych życzeń. Raduj się, uśmiechaj, ciesz się życiem w całym jego pięknie i bądź najszczęśliwszą osobą!

Życzę Ci radosnych oczu o tej godzinie, kiedy słońce śmieje się wesoło, droga Matko Chrzestna. Niech wszystko na świecie zawsze się udaje. Życzę Ci żartów, które fajerwerki eksplodowały nad dachem Twojego domu, aby adorować krewnych, przyjaciół i znajomych. Chrześniak życzy ci miłości i czułości, wiary i nadziei w twoje urodziny.

Wszystkiego najlepszego! Wszyscy bardzo Cię doceniamy i kochamy, dlatego do naszych gratulacji i życzeń dołączamy szczere pragnienie, aby usłyszano je także w niebie, skąd dobrzy aniołowie, usłyszawszy nasze słowa, mogliby przynieść więcej miłości i szczęścia, dobrego zdrowia i słoneczny nastrój! I — oby w twoim życiu było tylko szczęście!

Wszystkiego najlepszego, moja matko chrzestna! Dziękuję Bogu za to, że dał mi Ciebie i proszę, aby Cię chronił co godzinę, dawał tylko dobro i szczęście, chronił Cię od smutków i złej pogody! Proszę bliskich swoim śmiechem, daj uśmiech i życzliwość!

Moja droga, z czułą miłością, wszystkiego najlepszego. Chcę leżeć na właściwym kursie i płynąć przez wiatr i sztorm do moich najgłębszych brzegów. Pragnę, nawet w najbardziej rozpaczliwych chwilach, twardo stać przy sterze. I niech nie drży ręka, niech nie zachwia się wiara we wszystko, co przepełnia optymizm. Powodzenia, matko chrzestna!

Nie ma nic piękniejszego niż urodziny. W końcu w taki dzień wszyscy są szczęśliwi i radują się. A co najważniejsze, radować się i być szczęśliwym z okazji urodzin. Czego ci życzę. I niech twoi przyjaciele będą z tobą nie tylko w trudnych chwilach, ale także w szczęściu. Tak, i niech wszystko się ułoży w pracy, niech koledzy się z tobą liczą, szanują i kochają. A w rodzinie doceniają i gołębią.

Życzę wspaniałemu ojcu chrzestnemu miłości, rodzinnego szczęścia i dobrego samopoczucia, aby w życiu wszystko szło dobrze, przyjaciele wspierali we wszystkich przedsięwzięciach, a szczęście szło po piętach. Życzę optymizmu, pewności siebie, kariery i dobrego zdrowia. Wszystkiego najlepszego!

Chcę wyznać mojej ukochanej matce chrzestnej, że jest bardzo ważną osobą w moim życiu. Tak miły, szczery, prawdziwy, opiekuńczy, pełen miłości i ciepła. Mogę przyjść do Ciebie po pomoc w każdej sytuacji, bo wiem, że zawsze pomożesz.Jestem niezmiernie wdzięczny mojej matce chrzestnej za to, że jest tak niesamowita!

Wszystkiego najlepszego. Dzisiaj nie na próżno tak jasny i jasny dzień. W końcu urodziła się dziś taka cudowna i miła matka chrzestna. Niech więc słońce świeci tylko dla ciebie, a ptaki śpiewają na twoją cześć. A co najważniejsze – niech w twojej duszy zawsze będzie spokój i cisza. A szczęście, sukces, miłość, szacunek i radość na pewno do Ciebie przyjdą. W końcu z taką osobą nie może być inaczej.

Moja ulubiona matka chrzestna! Całe życie niesiesz ze mną krzyż, a ja z tobą. Jak wiesz, ma cztery końce. Dlatego w twoje urodziny życzę ci szczęścia na jednym końcu, zdrowia na drugim, dobrego samopoczucia na trzecim, miłości na czwartym! Wesołych świąt, kochanie!

Moja ukochana matko chrzestna, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji urodzin! Życzę wszystkim najgorętszego, namiętnego i prawdziwego. Życzę dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia na froncie miłosnym i sukcesów w przestrzeni kreatywności aż do szaleństwa. Życzę trwałego dobrego samopoczucia i tylko miłych niespodzianek od losu!

W tym uroczystym dniu życzę wszystkiego najlepszego pięknej kobiecie, utalentowanej i kochającej, moja droga matko chrzestna! Niech twój magnetyczny urok przyciągnie do ciebie godnego kandydata na twoją rękę i serce. Chcę się nigdy nie poddawać. Zawsze bądź wesoły, szczęśliwy.

Moja ukochana matko chrzestna, gratuluję Ci urodzin. Życzę szczerego, wielkiego i trwałego szczęścia.Żyj z uśmiechem na twarzy, miłością w sercu i dobrocią w duszy. Bądź wesoły, radosny, odnoszący sukcesy i zdrowy.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej matki chrzestnej. Niech każdy świt w Twoim życiu będzie miły i szczęśliwy, każdy dzień radosny i pełen wydarzeń, każda chwila jasna i droga sercu, każde pragnienie pomyślnie spełnione, każde marzenie na pewno zrealizowane.

Matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci gęstych lasów szczęścia, niekończących się stepów szczęścia, kwitnących łąk radości, szerokich pól inspiracji. Kochanie, niech wszystko będzie cudowne w twoim życiu, niech twoje serce śpiewa, a dusza się raduje.

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego ojca chrzestnego. Z głębi serca życzę, abyście nie gromadzili urazy w swojej duszy, ale natychmiast się ich pozbyli, nie zbierali smutków w swoim sercu, ale rozpuszczali je w deszczu natchnienia i radości. Niech każda chwila życia będzie wyjątkowa i szczęśliwa, niech czeka na Ciebie wiele wzlotów na wyżyny sukcesu i wiele godnych uwagi zwycięstw.

Moja droga matko chrzestna, w twoje urodziny szczerze pragnę świecić jak jasne słońce na niebie, obdarzając promieniami miłości moją rodzinę i przyjaciół. Niech życie będzie bogate w szczęście i szczęście, niech serce spotyka radość i natchnienie z każdym nowym świtem.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna. Życzę Ci lśniącego szczęścia i promiennego uśmiechu, powodzenia i wielkich sukcesów, dobrych przyjaciół i kochającej rodziny, dobrego nastroju i wszystkich błogosławieństw ziemi.