Wszystkiego najlepszego pozdrowienia dla cioci od siostrzenicy, siostrzeńca

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych SMS-ów z okazji urodzin dla Twojej ciotki w prostych słowach, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy sposób.

Z wielką naręczem gratulacji, włamujmy się na wakacje! Życzę Ci, moja droga ciociu, kwiecistych lekkich myśli i słodkich snów jak tort.

Kochana ciociu, wszystkiego najlepszego. Niech szczęście będzie towarzyszem w życiu i dobrym spotkaniom, a mili ludzie, a radość niech idzie drogą, a szczęście znajdzie drogę do progu!

Wszystkiego najlepszego, moja ukochana i najlepsza ciociu na świecie! Życzę bezchmurnego szczęścia, promiennego nastroju, syberyjskiego zdrowia, inspiracji, komfortu w domu i niezapomnianych radosnych emocji.

Ukochana ciociu, wszystkiego najlepszego! Życzę radosnych i niespodziewanych spotkań, miłości dzieci i bliskich, kobiecego szczęścia i szybkiej opieki nad wnukiem. Być najmłodszą i najpiękniejszą babcią.

Gratulacje, droga ciociu! Dla mnie jesteś najmądrzejszym starszym przyjacielem, masz niewyczerpane zdrowie, niekończącą się miłość i wielkie szczęście!

Po prostu żyj tak, jak chcesz i niczego sobie nie odmawiaj.Niech cały świat kręci się wokół Ciebie, uśmiechnij się i uwierz, że wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Ciociu, wszystkiego najlepszego! Życzymy dobrze, dobrego zdrowia, powodzenia i radości. Aby Twoja rodzina zawsze miała pokój, harmonię i dobrobyt, aby ludzie wokół Ciebie zawsze doceniali, szanowali i kochali.

Jesteś najbystrzejszą i najmądrzejszą osobą w moim życiu. I dziękuję za to! Szczęście dla cioci!

Ciociu, życzę Ci, aby Twoje wspomnienia były jak szykowne koraliki, na których z roku na rok będziesz nawlekać coraz piękniejsze i oryginalne koraliki, mieniące się żywymi wrażeniami.

Droga ciociu! Jesteś najbardziej miła i opiekuńcza, jestem Ci wdzięczna za wsparcie i udział w moim życiu! Wszystkiego najlepszego!

Mój dobry aniołku, ciociu, spieszę ci z radością pogratulować! Niech twój nastrój zawsze dąży do góry jak jasna ćma, unikając ostrych szczytów. I uśmiechnij się teraz!

Ciociu, uśmiechaj się do życia, ze złości uwierz w szczęście i przeciwności losu i pozwól dzieciom i mężowi nosić cię w ramionach.

Zawsze cię podziwiałem, ciociu! Nikt nie może odgadnąć Twojego wieku, ponieważ zawsze jesteś młody. Nie podejmiemy się tego niewdzięcznego zadania. Życzę, żebyś taki był przez całe życie!