Wszystkiego najlepszego pozdrowienia dla cioci od siostrzenicy, siostrzeńca

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych SMS-ów z okazji urodzin dla Twojej ciotki w prostych słowach, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy sposób.

Z wielką naręczem gratulacji, włamujmy się na wakacje! Życzę Ci, moja droga ciociu, kwiecistych lekkich myśli i słodkich snów jak tort.

Kochana ciociu, wszystkiego najlepszego. Niech szczęście będzie towarzyszem w życiu i dobrym spotkaniom, a mili ludzie, a radość niech idzie drogą, a szczęście znajdzie drogę do progu!

Wszystkiego najlepszego, moja ukochana i najlepsza ciociu na świecie! Życzę bezchmurnego szczęścia, promiennego nastroju, syberyjskiego zdrowia, inspiracji, komfortu w domu i niezapomnianych radosnych emocji.

Ukochana ciociu, wszystkiego najlepszego! Życzę radosnych i niespodziewanych spotkań, miłości dzieci i bliskich, kobiecego szczęścia i szybkiej opieki nad wnukiem. Być najmłodszą i najpiękniejszą babcią.

Gratulacje, droga ciociu! Dla mnie jesteś najmądrzejszym starszym przyjacielem, masz niewyczerpane zdrowie, niekończącą się miłość i wielkie szczęście!

Po prostu żyj tak, jak chcesz i niczego sobie nie odmawiaj.Niech cały świat kręci się wokół Ciebie, uśmiechnij się i uwierz, że wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Ciociu, wszystkiego najlepszego! Życzymy dobrze, dobrego zdrowia, powodzenia i radości. Aby Twoja rodzina zawsze miała pokój, harmonię i dobrobyt, aby ludzie wokół Ciebie zawsze doceniali, szanowali i kochali.

Jesteś najbystrzejszą i najmądrzejszą osobą w moim życiu. I dziękuję za to! Szczęście dla cioci!

Ciociu, życzę Ci, aby Twoje wspomnienia były jak szykowne koraliki, na których z roku na rok będziesz nawlekać coraz piękniejsze i oryginalne koraliki, mieniące się żywymi wrażeniami.

Droga ciociu! Jesteś najbardziej miła i opiekuńcza, jestem Ci wdzięczna za wsparcie i udział w moim życiu! Wszystkiego najlepszego!

Mój dobry aniołku, ciociu, spieszę ci z radością pogratulować! Niech twój nastrój zawsze dąży do góry jak jasna ćma, unikając ostrych szczytów. I uśmiechnij się teraz!

Ciociu, uśmiechaj się do życia, ze złości uwierz w szczęście i przeciwności losu i pozwól dzieciom i mężowi nosić cię w ramionach.

Zawsze cię podziwiałem, ciociu! Nikt nie może odgadnąć Twojego wieku, ponieważ zawsze jesteś młody. Nie podejmiemy się tego niewdzięcznego zadania. Życzę, żebyś taki był przez całe życie!

Ciociu, kochanie, twój dom jest dla nas zawsze otwarty.Nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie! Życzę, abyś pobił rekord długowieczności i sprawił, że wszyscy wrogowie wybuchają gniewem!

Ciociu, niech twoje życie będzie jak niebiańskie pejzaże: aksamitne góry sukcesu, kryształowe jeziora szczęścia i piękne zachody słońca miłości, niech Twoje serce raduje każdego dnia! Wszystkiego najlepszego!

Droga ciociu, niech ominą cię kłopoty i trudności. Niech nigdy nie będziesz miał problemów ze zdrowiem i w biznesie, a także braku pieniędzy, miłości i uwagi. Wszystkiego najlepszego!

Ukochani i kochani, wszystkiego najlepszego! Życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, aby siła zawsze tylko rosła. Zdrowie, miłość, inspiracja i pasja. Niech szczęście i wygoda zawsze tam będą!

Wszystkiego najlepszego kochana ciociu. Życzę szczęśliwych emocji i radosnych wydarzeń, ciekawych hobby i pożytecznych uczynków, wielkiego sukcesu i wielkich aspiracji, powodzenia i jasnej miłości.

Ciociu, gratulacje. Bądź zawsze taka sama lżejsza, uśmiechnięta i promienna. Ty, jak gwiazda na niebie, wyróżniasz się i przyciągasz uwagę. Niech Twoje zdrowie będzie się umacniać z biegiem lat.

Droga ciociu! W twoje urodziny życzę ci rozkwitu życia i ucieleśnienia wszystkich twoich planów. Bądź zawsze optymistą, naładuj nas swoją radością i bądź szczęśliwy!

Moja droga ciociu! Szczerze, z głębi serca gratuluję wam tego jasnego i radosnego dnia! Oby w Twoim życiu nigdy nie było żalu i nieszczęścia, niepowodzeń i nieszczęść!

Ciociu, jesteś moją złotą! Wszystkiego najlepszego! Życzę nieziemskiej urody, długiego życia. Niech każdy dzień będzie bogaty w jasne i przyjemne chwile. Bliscy ludzie w pobliżu, troska, szacunek i ciepło.

Dziwnie jest nazywać cię ciocią, ponieważ jesteś młodą pięknością, na którą patrzą faceci. Wszystkiego najlepszego kochanie, życzę zdrowia i wzajemnej miłości, a resztę sam osiągniesz!

Kochana ciociu, z całego serca życzę spełnienia waszego upragnionego marzenia, dobrobytu materialnego, silnych więzi rodzinnych i przyjacielskich. Niech śmiech i radość zawsze będą mieszkać w Twoim domu.

Moja ciocia ma dziś imieniny, gratulacje i tort dla niej, polana wokół mieszkania pysznie, przysmak gotowy! Wszystkiego najlepszego – powodzenia i światła, a także spokoju i życzliwości, dzięki za radę, za dar serdecznego ciepła!

Uczciwy
życzenia urodzinowe dla cioci od siostrzenicy, siostrzeńca