Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru nowoczesnych życzeń urodzinowych dla Kumu od Kuma, Kuma własnymi słowami, w prozie, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Mój drogi ojcze chrzestny, gratuluję ci urodzin. Niech twoja witalność nie słabnie, twoje zdrowie nigdy nie zawodzi, niech źródło twojej inspiracji nie wysycha, niech samo życie i twoi bliscy zadowalają cię każdego dnia.

Drogi Ojcze Chrzestny, w Twoje urodziny szczerze życzę Ci, aby każdy Twój smutek płonął jak świeczka z płomienia, aby każda Twoja porażka topniała jak śnieg na słońcu, aby Twoje zdrowie z każdym z dnia na dzień rosło w siłę, jak koniak w piwnicy, by twoja dusza świeciła szczęściem, jak słońce na niebie.

W te urodziny życzę Ci, mój najdroższy Ojcze Chrzestny na tym świecie, aby spełniły się wszystkie Twoje najbardziej upragnione pragnienia, przenosząc Cię w świat miłości i dobrobytu, magii i nadziei. Życzę, żebyś nigdy nie zapomniała swojej plotki, która zgadza się na wszystko za Ciebie. Życzę Ci jednocześnie wszystkiego najlepszego zdrowia, mądrości i beztroski. Wesołych Świąt!

Drogi ojcze chrzestny, serdecznie gratuluję ci urodzin. Życzę odważnego nastroju i niewyczerpanej witalności, niesamowitych pomysłów i wielkiego sukcesu, dobrego zdrowia i prawdziwego szacunku, jasnej miłości i nieuniknionego szczęścia.

W słoneczny i jasny dzień urodził się cudowny człowiek – mój ojciec chrzestny! Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego. Niech szczęście będzie Twoim towarzyszem, a szczęście zawsze Ci towarzyszy! Życzę Ci ciepła, radości i dużo światła. Zachowaj nadzieję, wiarę i miłość w swoim sercu.

Nieważne, ile urodzin obchodzisz, ojcze chrzestny, życzę Ci, abyś zawsze był taki, jakim jesteś: odnoszącym sukcesy, przystojnym mężczyzną i wspaniałą osobą! Niech każde urodziny nie będą datą podkreślającą liczbę przeżytych lat, ale kolejnym potwierdzeniem Twoich osobistych i biznesowych zwycięstw! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, mój złoty przyjacielu! Niech każde urodziny mijają w towarzystwie ukochanych przyjaciół, a nigdy nie będziesz się nudzić ani samotny. Niech nigdy nie zostaniesz zapomniany. Życzę Ci odnalezienia swojego ulubionego biznesu i samorealizacji. Doceń to życie i staraj się żyć nie na próżno. Niech każdy dzień przyniesie Ci jasne wspomnienia, radosne wrażenia i pozytywne emocje.

Drogi ojcze chrzestny! Nasze dzieci biorą od Ciebie przykład, jesteś nauczycielem, jesteś najlepszy. Niech twoje życie będzie wypełnione tylko pozytywnymi emocjami. Bóg zbawi ciebie i twoje dzieci, Anioł Stróż wskaże ci właściwą drogę do prawdy. Szczęście, powodzenia, zdrowie i miłość!

Jakie mam szczęście, że mam wspaniałego ojca chrzestnego – osobę, która dzieli zarówno radosne chwile, jak i trudy.Gratuluję ci urodzin, kochanie! Obyś odniósł sukces we wszystkim, co zaplanowałeś, każdy dzień Twojego życia będzie udany, a każda decyzja będzie słuszna i doprowadzi do szczęścia. Miłość, powodzenia, dobrobytu, stabilności, harmonii! Niech obok Ciebie będą tacy sami wspaniali ludzie jak Ty.

Wszystkiego najlepszego dla ojca chrzestnego z głębi serca! Niech sukces zawsze Ci towarzyszy we wszystkim. Niech każdy dzień przynosi długo wyczekiwaną radość. Niech tylko słońce i ciepło zawsze będą w Twojej rodzinie!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę silnej siły i optymizmu, powodzenia w szczęściu maksymalizmu, prawdziwej miłości i radosnego realizmu, powodzenia w ideach awangardy.

Gratulując mojemu ojcu chrzestnemu z okazji jego urodzin, muszę tylko powiedzieć, jaka jest wspaniała, wybitna osoba! Nie posiada jednak mądrości, odwagi, hojności, a także poczucia humoru i chęci zaopiekowania się wszystkimi w swojej dużej rodzinie! Wszystkiego najlepszego, wujku! Bądź szczęśliwy, śmiej się i uśmiechaj, bo Twoje życie na pewno będzie tylko bajką! Obyś przed swoimi następnymi urodzinami stał się naprawdę szczęśliwą osobą, zaprzyjaźnioną ze swoim przeznaczeniem! Ani przez chwilę nie wątpiliśmy, że wybraliśmy Cię na ojca chrzestnego!

Drogi ojcze chrzestny. Tysiąc lat temu urodziłeś się na tym świecie. Nie daj się pokonać starości. Lata to twoja mądrość i duma, a nie przygnębienie i starcze szaleństwo. Jesteś wspaniałym przyjacielem, wspaniałym ojcem i zawsze śmiejesz się z moich żartów. Szczęśliwy towarzysz urodzinowy.Niech słońce świeci jasno nad twoją głową, bez dodatkowych zmarszczek na twarzy.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej kuzynki. Życzę, abyś zawsze był bojownikiem o sprawiedliwość i marzenie, życzę, abyś wszystkie plany przekładał na dobre uczynki, życzę, aby szczęście i szczęście nie opuszczały twojego podwórka.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej kuzynki. Życzę, abyście zawsze pewnie walczyli o swoje i nigdy nie odstępowali od prawdziwych zasad honoru i szlachetności. Niech najlepszy ojciec chrzestny ma szczęście, miłość i solidną sielankę w życiu.

Drogi Ojcze Chrzestny, w Twoje urodziny szczerze życzę Ci właściwej teorii szczęścia i obowiązkowej praktyki. Niech w Twoim życiu będzie wiele ciekawych rzeczy i możliwości, wystarczająco dużo środków i siły, aby osiągnąć doskonałość i sukces.

Mój drogi Kumanie! Życzę, abyście podążali utartą ścieżką, nigdy nie błądzili, z łatwością pokonywali wszelkie przeszkody, zawsze mieli gdzie spać i odpoczywać, zawsze pysznie jeść i słodko spać. Życzę Ci, abyś znalazł na tej życiowej ścieżce ogromny worek szczęścia i niech ten ciężar nigdy nie wywiera nacisku na twoje ramiona. Wszystkiego najlepszego!

Ukochany ojciec chrzestny! Poznaliśmy się niedawno, ale w krótkim czasie stałeś się dla mnie jak brat. Chcę, żebyś był z naszą rodziną na każde wakacje. Życzę Ci znaleźć odpowiedniego partnera życiowego, który będzie godny Ciebie. Kochaj i bądź kochany.

Kum, z radością życzę Ci dzisiaj wszystkiego najlepszego. Dziękuję, że jesteś ojcem chrzestnym mojego dziecka.Za to, że zawsze jesteś na miejscu, nie zostawiaj nas na minutę w razie trudności. Na wakacjach życzę dobrej zabawy. Abyście dobrze się bawili zarówno ty, jak i twoja dusza. Aby napełnić serce radością, wszystkim towarzyszyło szczęście. Aby twoje oczy nie widziały rozczarowania, urazy. W końcu jesteś bardzo dobrą osobą, dla której nic nie szkoda. Więc zawsze możesz na mnie polegać. Wszystkiego najlepszego.

Mój drogi Kumanku, bądź najszczęśliwszą osobą na świecie! Nie zauważaj jak się starzejemy, nie zauważaj jak szybko leci czas, nie zauważaj ludzkiej zawiści i zła. Bądź równie wesoły, uczynny i cierpliwy. Bądź prawdziwym mężczyzną – jest ich teraz bardzo niewielu! Wystartuj po szczeblach kariery, podbij jeszcze więcej kobiecych serc. Kochaj bardziej i nie patrz na krótkie spódniczki. Rozwiązuj problemy z wrogami nie pięściami, ale umysłem. Szanowni Państwo, wszystkiego najlepszego!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla Kumu w prozie

Życz przyjacielowi wszystkiego najlepszego własnymi słowami

W twoje urodziny życzę Ci, moja cudowna mała kumanechko, aby niebo nad twoją głową było zawsze spokojne i jasne. Życzę, aby każdy nowy dzień był pełen żywych wrażeń i nowych niezbędnych spotkań życzę Ci awansu, który Cię jednak nie rozpieści i nie będzie kłócił się z Twoim kochającym ojcem chrzestnym Niech wszyscy Twoi bliscy będą bogaci, zdrowi i szczęśliwi.

Kumczik! Wszystkiego najlepszego, niech umysł, piękno, odwaga, humor nadal będą Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi! Życzę silnego małżeństwa, wesołych prac domowych, aby samochód się nie zepsuł, a w rodzinie cieszą się tylko dobrą wiadomością! Gratulacje z głębi serca!

Kum, żyj 100 lat, żyj 2 razy na sto! Niech wasze dzieci cię zachwycą, wnuki – zabawiają, prawnuki – nie spieszą się z narodzinami. Jesteś idealnym człowiekiem rodzinnym. Niech żadne przeciwności nie zakłócą Twojego spokoju, niech morze będzie po kolana, a szczęście nie będzie miało granic.

Dzisiaj nie jesteś starszy, ale nawet lepszy! Masz najlepsze wakacje – twoje urodziny i gratuluję ci z całego serca i gwarantuję, że Bóg oznaczy wszystkie twoje cechy i nagrodzi je najlepszymi błogosławieństwami!

Drogi ojcze chrzestny, z całego serca gratuluję ci urodzin. Życzę, abyś zawsze był silnym i odważnym mężczyzną, dążył do prawdziwych celów i drogich marzeń, zakończył każdy biznes z sukcesem i wysokimi wynikami, zachowywał miłość w swoim sercu i jasne szczęście w swojej duszy.

Życzę Ci jako ojcu chrzestnemu, abyś wreszcie świętował parapetówkę, wypełniając swój dom radością, wygodą, ciepłem i światłem. W twoje urodziny życzę Ci częściej się uśmiechać i wierzyć w najlepsze, życzę Ci napełnić swoją duszę zabawą i satysfakcją z życia. Życzę Kumie, żeby głowa mnie nie bolała od kaca i żeby zdrowie nigdy Cię nie zawiodło.

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, twoje urodziny! I oczywiście ja, jako ojciec chrzestny, nie mogę ci pogratulować? Serdecznie gratuluję i życzę tylko tego, co niezbędne i ważne! Życzę mądrego i prawidłowego podejmowania ważnych decyzji! W każdej sytuacji pozostań tą samą otwartą duszą i silnym duchem! Życzę tylko niezbędnych, długo wyczekiwanych wydarzeń i radości ze spełnienia pragnień!

Kum, cieszę się, że nie popełniłem błędu wybierając cię na ojca chrzestnego dla twojego (chrześniaka, chrześniaka)! Nasza rodzina uważa Cię za kochaną osobę i wszyscy razem życzymy Ci wszystkiego co dobre w życiu! Co więcej, wszystko co najlepsze!

Drogi przyjacielu! Dziś obchodzisz swoje urodziny! Niech więc odbędzie się to przy eleganckim stole i w szczerym towarzystwie! Niech miłe słowa i przemówienia przy stole nie pozostawiają miejsca na smutek w twoim sercu! Niech bliscy ogrzeją duszę swoim ciepłem! Szczęście i dobrobyt dla Ciebie! Niech wszystko, o czym marzysz, spełni się w Twoim życiu. I niech Pan zawsze chroni twoją ścieżkę. Życzę wielu lat i wielkiego szczęścia! Niech w pobliżu będą prawdziwi przyjaciele, ukochana kobieta, a jeśli zdarzy się udać się do władz, sprawni podwładni! Niech będą powody do radości i śmiechu, czas na męskie spotkania i marzenia! Niech życzenia się spełnią, a lata niech pozostawią same dobre wspomnienia!

Drogi ojcze chrzestny, jesteś moim mentorem i przyjacielem, jesteś najbliższą osobą i jestem Ci wdzięczny za opiekę i troskę o naszą rodzinę.Życzę, aby twoje życie płynęło jak pełna rzeka wśród wspaniałych brzegów dobroci, powodzenia i pomyślności. Życzę zdrowia, świeżej siły, dobroczynnej energii i nowych, niesamowitych wrażeń!

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu. Każdy rok to nowy krok w kierunku twoich nowych zwycięstw. Gratuluję Ci i życzę, aby wszystkie minuty były tylko słodkie i szczęśliwe, aby wszystko Ci się udało. Aby twoja miłość budowała swoją siłę i obdarzała cię niesamowitą czułością. Żyj w dobrobycie i wielkiej radości.

Mój wspaniały ojcze chrzestny, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę, abyś zawsze mógł spędzić wakacje w dowolnym dniu, z dowolnego zawodu – dochodowy i obiecujący biznes, z każdej sytuacji – zabawny i ekscytujący incydent. Niech w twoim życiu będzie wiele dobrych i dobrych rzeczy, niech twoje zdrowie stanie się silniejsze, może optymizm nigdy nie odważy się cię opuścić.

Mój drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, aby każdy dzień był rozgrzewany uwagą i troską bliskich, aby każdy obdarzył Cię swoim uśmiechem. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich marzeń w te urodziny! Być najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym!

Mój drogi przyjacielu, zawsze czujesz się przy sobie spokojny i pewny siebie. Przyjmij gratulacje od swojego ojca chrzestnego z okazji twoich pięknych urodzin. Życzę, aby przed Twoim życiem była tylko świetlana przyszłość, pełna radosnych chwil dobrego samopoczucia, miłości, sukcesu i radości.

Kum, w Twoje urodziny życzymy Ci, osobie o szerokiej duszy, aby zawsze było w niej lekko i radośnie. Nie dopuszczaj do niej niegodnych ludzi. Dbaj o siebie przynajmniej ze względu na swojego chrześniaka!

Z takim ojcem chrzestnym jak ty nie boisz się ognia i wody! Dziś jest twoje święto i spieszę przekazać ci tę wiadomość, napisaną w rytmie serca drżącego z podniecenia. Życzę długiej i jasnej drogi po pięknej i gładkiej ścieżce! Niech wrogowie ugryzą się w łokcie, a przyjaciele zawsze będą pomagać w potrzebie i wspierać w radości!

Dzisiaj jest wspaniały dzień. Tradycyjnie cała rodzina zbiera się, aby uczcić ważne wydarzenie – urodziny (imię)! Niech w naszych żyłach płynie inna krew, ale w ostatnich latach stałeś się moim bratem. Dziękuję za zabranie moich dzieci, za szczerą i głęboką miłość! Bądź zawsze zdrowy, wesoły i bogaty. Niech się spełnią marzenia! Wszystkiego najlepszego!

Kumok! Jesteś waletem wszystkich transakcji. Stół się zepsuł – naprawił, światło się nie pali – zdarzyło się, dach przeciekał – załatał. Zadbaj o siebie i swoje złote dłonie. Taki mistrz ma drogę wybrukowaną sukcesem. Niech wszystkie błogosławieństwa tego życia spłyną w twoje ręce. Wszystkiego najlepszego!

Niech Twoje życzenia się spełnią jak najszybciej, bo urodziny to czas wiary w cuda, tak jak w dzieciństwie. Niech otwierają się przed Tobą horyzonty, piękne odległości przepełnione szczęściem i uśmiechem bliskich.Wesołych Świąt!

Jako ojciec chrzestny spieszę dziś pogratulować mojemu drogiemu ojcu chrzestnemu jego narodzin na tym świecie! Życzę szacunku i zrozumienia, uśmiechów pięknych dziewczyn, lojalności i przyjaźni. Niech wszystko będzie z tobą w porządku. Życzę powodzenia w pracy, rozwoju kariery, dobrobytu, długiego życia i dobrych pracodawców.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin Kumu, z całego serca

Polecane
życzenia urodzinowe dla kumu

Spieszę się, żeby uderzyć cię, ojcze chrzestny, w twoje urodziny strzałem z karabinu maszynowego z żartów i toastów. miłosny nastrój. Chciałbym paść ofiarą banku – dobrego faceta od pieniędzy Nie żałuj, niech twoje narkotyki przeterminują się!

Drogi ojcze chrzestny! Patrzę Ci w oczy, patrzę na ilość świeczek na torcie i nie mogę ich dopasować. Jesteś dziś 10 lat młodszy niż mówisz. Niech młodość w twoich oczach nigdy nie zniknie. Bądź szczęśliwy, niech szczęście nigdy nie opuści cię na twojej życiowej ścieżce. Nie bądź chory, nie smuć się i żyj długo!

Kumanek, kochanie! Dziś, w twoje urodziny, nie przyszedłem do ciebie z pustymi rękami. Nie, nie przywiozłam drogiego prezentu, ale ten prezent rozgrzeje twoje serce. Spójrz na album i przypomnij sobie dzień, w którym zostałeś ojcem chrzestnym mojego syna. Dziś chłopiec wyrósł na wspaniałego młodzieńca. Wiele z tego jest dzięki tobie. Niech twoje serce zawsze ogrzewa ciepło miłości, a słowo „porażka” zostanie na zawsze zapomniane!

Gratulacje! Uśmiechy, pozytywny nastrój, wielkie szczęście, spokój i rozwój kariery. Nie znasz zmartwień. Bądź uważny, niezawodny, dobry i życzliwy. Nowi, a co najważniejsze prawdziwi przyjaciele i znajomi. Obiecujące spotkania, miłe randki, niezapomniane chwile.

Wszystkiego najlepszego, moja droga kuzynie. Życzę, aby w Twoim życiu nie było powodów do paniki i smutku, aby na Twojej drodze były możliwości jak najczęstszej realizacji pomysłów. Kumczik, bądź zdrowy, przystojny, odnoszący sukcesy, wesoły i optymistyczny!

Wszystkiego najlepszego dla mojego dobrego przyjaciela. Jesteś wspaniałą osobą, miłym przyjacielem, atrakcyjnym mężczyzną, dobrym ojcem i wiernym człowiekiem rodzinnym! Jesteś uosobieniem wszystkich cnót! Życzę jasnego życia i ciepła. Przygoda, słońce, światło, radość i spokojne niebo nad głową.

Mój drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, aby każdy dzień był rozgrzewany uwagą i troską bliskich, aby każdy obdarzył Cię swoim uśmiechem. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich marzeń w te urodziny! Być najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym! Niech Twoje gniazdo zawsze będzie ciepłe i przytulne!

Jako ojcowie chrzestni życzymy wam tylko wszystkiego najlepszego i najlepszego zdrowia.Abyś nie rozumiał, kim są lekarze, nie uczył się zawodu strażaka w życiu codziennym, nie miał powodu do komunikowania się z policjantami, nie wpadał w oko gliniarzom drogowym, ale wiedział, kto organizatorzy ślubów, pracownicy urzędu stanu cywilnego, szpitale położnicze są i występują do banku o dywidendę, a nie o spłatę kredytów!

Dzisiaj nasz ukochany przyjaciel obchodzi urodziny! Bądź szczęśliwy, przyjacielu, opiekuj się bliskimi i bliskimi, nie zapomnij o prawdziwych przyjaciołach, otwórz serce na inspirację, zaskocz swoimi talentami! Jesteśmy z Ciebie dumni i dziękujemy!

Życzę Ci drogi ojcze chrzestny, abyś zawsze był w siodle, wygrywał w każdym biznesie, osiągał wyżyny, dążył do sukcesu, był kochany i szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego, przyjacielu, opróżnij szklankę po wysłuchaniu szczerych toastów i dobrych życzeń!

Mój drogi ojciec chrzestny jest ukochaną, drogą, godną zaufania osobą! Wszystkiego najlepszego i życzę Ci być naprawdę szczęśliwą osobą, mieć wszystko, czego tylko chcesz! Niech twoja dusza śpiewa z radością i niech serce bije z miłością! Niech praca będzie łatwa i owocna, a odpoczynek będzie świetną zabawą, nigdy nie pojawi się rozczarowanie, ale duch i ciało będą energiczne, zdrowe i pogodne! Radość i szczęście, zdrowie i szczęście, miłość i szacunek!

Nasz drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy, kochany, odnoszący sukcesy. Życzę dobrego, ciepła, inspiracji, spełnienia pragnień. Niech Twój dom będzie pełen radości i zabawy. Pozostań tą samą życzliwą, uczciwą, szczerą osobą.

Drogi kupco, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, abyś nigdy nie zaznał rozpaczy, zawsze był dumny i pewny siebie, zawsze wierzył w siebie i zmieniał swoje życie w cudowną, szczęśliwą, zabawną i interesującą historię dzień po dniu.

Nie obrażaj się, kumanek, plotkami ludzi, nie zazdrościj cudzego szczęścia, nie bój się marzyć o niemożliwym do zrealizowania i buduj wspaniałe plany na przyszłość. I niech wszystko w tym życiu sprawia ci niepohamowaną radość i zadowolenie z siebie i twoich spraw. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, ojcze chrzestny. Życzę, abyś każdego dnia stawała się ładniejsza, bogatsza, zdrowsza i po prostu cieszyła się życiem. A do tego niech codziennie będzie szczęście i zrozumienie krewnych, wzajemność uczuć i wewnętrzny spokój. Wszystkiego najlepszego, ojcze chrzestny, dobre perspektywy na samorealizację i realizację marzeń.

Ty i ja od dawna jesteśmy członkami rodziny, ojcze chrzestny! Na tej podstawie pragnę życzyć Ci osiągnięcia wszystkich celów, realizacji marzeń, a jednocześnie doceniania tego, co już Ci dał los!

Drogi ojcze chrzestny! Cieszę się, że mogę pogratulować ci urodzin, z przyjemnością go z tobą spotkam. Znamy się od wielu lat i doceniam każdą minutę naszej komunikacji, każdą twoją radę, która pomogła mi już nie raz. Życzę Ci osiągnięcia wszystkich swoich celów, aby szczęście rodzinne rosło z każdym dniem. Całuję cię mocno, cieszę się życiem, nie myśl o smutnych rzeczach i baw się z głębi serca w twoje urodziny.

Mój ukochany i wielce szanowany ojcze chrzestny, gratuluję Ci urodzin i życzę, aby Twoja nieszczęsna droga była tak szeroka, że ​​nie mogłeś chodzić, ale ścigać się samochodem pełnym sukcesu i szczęścia. Ja, twój ojciec chrzestny, dlatego życzę tylko najlepszych i najszczęśliwszych.

Kum, wszystkiego najlepszego! Niech wszystko w twoim życiu będzie łatwe i gładkie. Chciałbym zarobić dużo pieniędzy i kupić mieszkanie, samochód i domek. Aby zdrowie wzrastało z każdym rokiem. Niech twoi przyjaciele będą mili, otwarci i wierni. A atmosfera w twoim domu sprzyjała prokreacji.Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego, ojcze chrzestny, gratulacje dzisiaj z głębi naszych serc! Niech wszystkie kwiaty dadzą ci swój zapach, niech każdy promień rozgrzeje twoje serce i niech każdy ptak zaśpiewa ci najzabawniejsze piosenki w te urodziny! Życzymy spokoju, światła, słońca! Wszystkiego najlepszego!

Piękne gratulacje z okazji urodzin Kumu

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela, z głębi serca

Drogi kumanie! Dzisiaj jest twój jasny dzień i spieszę przekazać ci moje szczere życzenia! Twoje niezaprzeczalne cnoty i cechy duchowe, takie jak dobroć, człowieczeństwo i wrodzona szlachetność, nie przestają zachwycać i zachwycać nas wszystkich każdego dnia. Bądź kochany i pożądany, niech dobrobyt, dobre samopoczucie i zdrowie niezmiennie Ci towarzyszą i nigdy nie przestają zadziwiać innych.

Kum, z najwspanialszych wakacji w roku, wszystkiego najlepszego, twój ojciec chrzestny gratuluje ci! Niech w domu zawsze panuje harmonia, harmonia i pokój! Niech niebo otworzy się dla was w tym dniu, który stanie się źródłem obfitych, hojnych błogosławieństw. Niech spływają po Tobie rzeki radości, życzliwości, sukcesu, powodzenia.

Dzisiaj Kuma gratuluje Kumie jego imienin! W tym wyjątkowym dniu życzę powodzenia i pomyślności. Niech Twoje marzenia się spełnią. Niech w życiu nie będzie problemów i nierozwiązywalnych sytuacji. Życzę, żebyś nigdy się nie zniechęcał. Niech wszystko będzie z tobą w porządku. Najszczęśliwszy i najpiękniejszy los.

Mój drogi przyjacielu! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci niewyczerpanego optymizmu, niespożytej energii, niekończącego się ładunku żywotności, abyś mógł wykorzystać je do urzeczywistnienia wszystkich swoich pomysłów. Życzę zdrowia, bez którego wszystko jest niczym!

Silny, mądry, odważny, wszystkiego najlepszego. Życzę Wam, abyście zawsze osiągali jakieś przełomy w swoim życiu, zwycięstwa, sukcesy. Bądź zdrowszy niż wszyscy zdrowi, śmiało dąż do tego, co ważne i każdego dnia czuj się szczęśliwym człowiekiem.

Mój drogi ojcze chrzestny, gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś czuł się pewnie w każdej sytuacji i potrafił poradzić sobie z każdym problemem w życiu. Niech Twoja ulubiona praca przyniesie dobrobyt i uznanie, niech Twoi bliscy zawsze Cię rozumieją i szczerze doceniają, niech Twoje ulubione rzeczy zawsze będą pod ręką, niech Twoje ulubione hobby przyniesie wiele przyjemności.

Kum moja droga, gratuluję ci urodzin. Szczerze życzę, aby słońce świeciło w Twoim życiu, żeby pieniądze płynęły i spełniały się pragnienia, abyś nie miał czarnych pasków, a tylko żywe wrażenia i szczęśliwe emocje.

Drogi ojcze chrzestny, niech twoje życie będzie wypełnione szczęściem, łatwością i sukcesem! Niech blask w Twoich oczach nigdy nie zgaśnie, naładuj baterie i idź w kierunku swoich celów! Niech nastrój zawsze będzie różowy, miłość silna, a szczęście nieziemskie!

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci, abyś był w życiu sportowcem: zdobywaj punkty pewności siebie, strzelaj gole przeciwnikom, brawurowo pokonuj każdy dystans do sukcesu i zawsze trafiaj w cel. Dobre zdrowie, kupco, wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Gratulując ci, ojcze chrzestny, w twoje urodziny, życzę ci doskonałego zdrowia, aby nasze uczty, jak poprzednio, były długie i pożądane; życzyć pomyślności, abyśmy podczas naszych spotkań nie mogli sobie niczego odmówić; dobrą żonę, aby rozumiała i pozwalała chodzić na przyjacielskie spotkania.

Twoje usta są jak delikatne płatki róż; rumieniec na policzkach jest jak brzeg zachodu słońca, zabarwiony przez słońce we wszystkich odcieniach szkarłatu; twoje oczy swoim blaskiem przypominają wiecznie odległe gwiazdy; włosy – jak pszenica unosząca się na wietrze na polu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Perfekcjo!

Drogi ojcze chrzestny, serdecznie gratuluję Ci imienin! Życzę, abyś zawsze był w centrum uwagi, aby osiągnąć w życiu wszystko, czego dusza pragnie! Niech każda zła pogoda ominie twój dom i rodzinę. Niech twoje serce zawsze będzie wypełnione światłem, miłością i szczęściem! Wielka radość!

Kum, gratuluję ci urodzin i życzę wszystkich najjaśniejszych i najpiękniejszych rzeczy, jakie mogą być w życiu. Niech obok Ciebie znajdą się ludzie, którzy wypełnią Twoje życie pozytywami, a Twoja ulubiona praca będzie przyjemnością. Żyj życiem, jakie chcesz i odważnie podążaj za swoimi marzeniami.Bądź szczęśliwy!

Kiedy nasze dziecko się urodziło, nigdy nie zastanawialiśmy się, kto będzie ojcem chrzestnym. Jesteś naszym najlepszym przyjacielem i wiem, że nasze dziecko jest dla Ciebie jak Twoje. Dziękuję Ci za to. Dzisiaj gratuluję ci urodzin i życzę powodzenia jako żonie. Sukces w zostaniu najlepszym przyjacielem, szczęście w zostaniu sąsiadem. I szczęście być z tobą lokatorem. Jesteś człowiekiem wielkiej duszy. I wszystko, co mówię, jest prawdą, prawdą! Chodzi o ciebie kolego. Więc Bóg błogosławi cię dobrym zdrowiem i inspiracją w życiu. Niech każdy dzień przynosi nowe sukcesy w życiu. Wiedz, że zasługujesz na coś lepszego. Wszystkiego najlepszego.

Kum, wszystkiego najlepszego! Marzenia, które masz, niech wkrótce się spełnią! Nie ukrywaj swoich emocji, żyj teraźniejszością, nie doświadczaj problemów finansowych.

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny! Jesteś cudowną osobą i dlatego zasługujesz tylko na to, co najlepsze! Bądź więc zdrowy, kochany i szczęśliwy! Oby nigdy nie było żadnych przeszkód na twojej życiowej ścieżce! I niech los zawsze ci sprzyja i prowadzi do sukcesu!

Nasz wesoły i dobroduszny ojcze chrzestny, serdecznie gratulujemy Ci tej wspaniałej uroczystości, Twoich urodzin. W tym dniu na niebie rozświetliła się nowa, twoja osobista gwiazda i świat stały się jaśniejsze, jaśniejsze, piękniejsze. Gdziekolwiek jesteś, zawsze są wakacje i zabawa. Żyj z sukcesem, szczęściem, życzliwością, miłością i responsywnością. Tak jak poprzednio, zachwyć swoich bliskich i udekoruj ten świat swoją jasną osobowością.

Drodzy i kochani przez wszystkich! Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyście zawsze pozostawali tak promienna i pełna optymizmu! Niech zawsze otaczają Cię tak wspaniali ludzie, jak Ty sam! Zdrowie dla ciebie, niekończąca się miłość, wielkie nieziemskie szczęście!!!

Mój ojcze chrzestny, jesteś dla mnie jak brat! Urodziliśmy się jako dzieci. Chcę Ci uścisnąć dłoń, życzę powodzenia we wszystkim! Dbaj o siebie, zdobywaj przyjaciół, a co najważniejsze, nie choruj!

Mój drogi przyjacielu, życzę ci wszystkiego najlepszego! Życzę Ci długich i szczęśliwych lat życia, nowych możliwości, powodzenia w przedsięwzięciach biznesowych i osobistych, wielu radosnych wydarzeń, wielu odkryć, niech dom będzie pełen, a szczęście goni za Tobą zawsze i wszędzie!

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji urodzin Kumu

Wszystkiego najlepszego dla twojego ojca chrzestnego

Wszystkiego najlepszego, mój wspaniały ojcze chrzestny, mój bliski przyjaciel i doradca. Niech Twoja życzliwość i niesamowita wrażliwość na innych zaprowadzi Cię do wspaniałego życia. Niech tylko szczęśliwi ludzie będą w Twoim życiu chwile i szczera radość na chwile szczerego szczęścia.

Szczęśliwych imienin, drogi ojcze chrzestny! Życzę spokojnego nieba, szczęścia i ciepła, wielkiego szczęścia i miłości. Niech pojawi się twoja bratnia dusza, a pasja zakręci ci głową. Życzę, abyś był silny, hojny, mądry, potężny. Życzę dobrego zdrowia i pewności siebie. Niech wszystko będzie na twoim ramieniu.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Masz teraz świt całej siły i kreatywności! Niech ten rok będzie zabawny, hałaśliwy, z mnóstwem fajerwerków, jasnymi kolorami i darami losu! Niech stanie się najlepsze i spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Szczęście, powodzenia, miłość, długowieczność, dobrobyt – wszystko, w co bogata jest ta ziemia!

Wszystkiego najlepszego, mój drogi Kumanie! Niech twoje życie obfituje w ciekawe, jasne, dobre wydarzenia. Obyś na swojej drodze spotkał tylko radosnych i godnych zaufania ludzi. Niech w Twojej rodzinie zawsze panuje tylko radość, pokój i harmonia! Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci zawsze ciężkiej torby na urodziny jako ojca chrzestnego. Nie znaj niewoli, nienawiści, przeciwności i raduj się przy każdej pogodzie!

Mój drogi przyjacielu! Wreszcie nadeszły twoje urodziny. Oznacza to, że dzisiaj będziemy się dobrze bawić z mocą i głównym! Twój chrześniak już na ciebie czeka – przygotował niespodziankę. Cieszę się, że stałeś się moim najlepszym przyjacielem i zaprzyjaźniłeś się z naszą rodziną. Drzwi mojego domu są dla Ciebie zawsze otwarte – przyjdź do nas w każdej chwili! Spełnienie wszystkich pragnień i doskonały nastrój!

Kum, przyjacielu, doradcy i koleżance, jestem ciebie w stu procentach pewny. Wiem, że nawet po piątym kieliszku nie zdradzisz tajemnic i zawsze odwrócisz ramię. Życzę ci życia w pełnym dobrobycie. Zdobądź wszystko, czego chcesz: odpowiednią ilość pieniędzy, pożądaną pozycję i gwiazdę z nieba dla ukochanej osoby.Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi ojcze chrzestny, życzę Ci podążania drogą szczęścia, aby utrzymać kurs na wietrze szczęścia. I niech dzisiaj będzie ważne nie ile świec jest na torcie i jaka liczba jest w paszporcie, ale to, że wszyscy cię kochają i gratulują, zachwyca i zaskakuje. I niech tak będzie zawsze. Wszystkiego najlepszego. Zdrowie, dobrobyt i wspaniałe zwycięstwa.

Kum, dzisiaj wszystkie grzanki na sam dół są dedykowane tylko Tobie! Ponieważ jesteś najbardziej hojny, mądry, wesoły, silny i samowystarczalny. Nie musisz nikomu niczego udowadniać, najważniejsze jest to, że Twoi bliscy wierzą w Twój potencjał. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Kum kochanie, wszystkiego najlepszego! Z całego serca pragnę życzyć Ci ciepła, szczerego szczęścia, zmysłowych relacji, nieograniczonego dobrobytu, powodzenia kariery i sukcesów. Niech twoi krewni i przyjaciele zapewnią ci tylko wspaniały nastrój, zabawne żarty, szacunek, lojalność i miłość.

Z całego serca gratuluję mojemu ojcu chrzestnemu jego urodzin! Życzę, żebyś nigdy nie był smutny, bez względu na wszystko. Niech w twoim życiu będą tylko jasne kolory, od których twoje oczy będą świecić szczęściem. Życzę silnej rodziny, prawdziwych przyjaciół i dobrej pracy. Niech w Twoim życiu będą tylko życzliwi ludzie i wiarygodni przyjaciele.

Drogi Ojcze Chrzestny, życzę Ci wszystkiego najlepszego! Dobrobyt, zdrowie i radość dla Ciebie i Twojej rodziny. Chciałbym z humorem podchodzić do trudnych sytuacji życiowych.Niech w życiu nie będzie żadnych barier, sukces i szczęście towarzyszą Ci w każdym biznesie i przedsięwzięciu.

Mój drogi przyjacielu, jesteś teraz w najpiękniejszym wieku. Wiek na spełnienie wszystkich pragnień. Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy, a inspiracja się nie wypali. Czas spełnić wszystkie Twoje fantazje i pragnienia! Niech wydarzą się najmilsze niespodzianki i niespodzianki. Nie zapomnij zabrać dziadka w tę ekscytującą podróż przez życie.

Drogi Kumanku! Cokolwiek by ktoś powiedział, ale dziś nie będziecie mogli odmówić prezentu, który przygotowałem. Wcześniej zawsze starałem się jakoś podziękować za opiekę nad swoim chrześniakiem, moim synem. Dziś jest powód do przyjęcia prezentu – urodziny nie zdarzają się tak często. Jednocześnie życzę Ci czerpania z życia maksimum pozytywnych emocji. Niech Twój dom będzie nie tylko fortecą, ale także bezpieczną przystanią, miejscem, w którym możesz odpocząć dla ciała i duszy.

Wszystkiego najlepszego dla mojego najwierniejszego, najlepszego przyjaciela i wesołego ojca chrzestnego! Bądź tak lekkomyślny, radosny, odważny, szczery i miły, jak zawsze! Dziękuję losowi za połączenie nas z tobą!

Wszystkiego najlepszego, mój złoty przyjacielu. Wszystkiego najlepszego, życzę, aby życie choć trochę zmieniło się, ale w bajkę. W bajkę tak, aby wszystko spełniło się tylko na pierwsze wezwanie serca. Życzę, abyś celowo wspinał się po szczeblach kariery i wracał wieczorami do swojego przytulnego gniazda domowego.

Wszystkiego najlepszego, mój wspaniały ojcze chrzestny, prawdziwy i silny mężczyzna. Niech zawsze na twoim koncie będzie wiele dobrych i odważnych uczynków, niech w życiu nie będą przewidywane przeciwności i kłopoty, niech w twoim domu zawsze będzie wygoda i dobrobyt, niech twój temperament i entuzjazm zapewnią ci wiernych towarzyszy i przyjaciół przy stole , kochający bliskich w pobliżu i niezastąpiony sukces w Twojej pracy.

Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny. Życzę mądrych decyzji, silnego charakteru, pewnych działań, wesołych pomysłów, pięknych czynów, udanych pomysłów, udanych dni, szczęśliwych emocji, ukochanych bliskich i jasnych świąt duszy.

Kum, jesteś prawdziwym i silnym mężczyzną z wielką literą. Mamy szczęście nie tylko zostać krewnymi, ale także zaprzyjaźnić się z tak wybitną osobą. Życzymy Ci odnalezienia spokoju, harmonijnych relacji z innymi i bliskimi. Zawsze bądź na topie, daj przykład swoimi sukcesami i osiągnięciami, łącz powagę rzeczywistości z subtelnym humorem. Dzisiaj są twoje urodziny, świętuj je właściwie!

Mój drogi ojcze chrzestny, gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoje życie było niezawodnym bastionem. Że ani problemy, ani konflikty, ani wrogowie nie mogą się do niego przeniknąć. A dla przyjaciół nie tylko drzwi, ale i bramy były otwarte. Niech szczęście i sukces, radość i zabawa lecą z ogromną prędkością.

Leonardo da Vinci napisał kiedyś, że żelazo, gdy nie jest używane, rdzewieje.Ty, drogi ojcze chrzestny, znalazłeś się we wszystkim! Dobrze sobie radzisz w służbie, twoje rodzinne serce jest niezawodnie chronione przez takiego silnego mężczyznę jak ty! Zawsze wiesz, czego chcesz, pewnie dążysz do swoich celów! Życzę długiego życia i zdrowia! Wszystko inne na szczęście masz! Wszystkiego najlepszego, drogi ojcze chrzestny!

Wszystkiego najlepszego dla mojego drogiego ojca chrzestnego! Życzę Ci osiągnięcia wszystkiego, o czym marzysz. Niech twoja siła nigdy się nie skończy, cierpliwość i mądrość nigdy się nie skończą, drogi urodzinowy człowieku. Bądź przykładem dla wszystkich. Żyj w taki sposób, aby nigdy nie żałować więcej niż jednej chwili.

Drogi drogi Kumanie! Nie pomyliliśmy się, wybierając was na rodziców chrzestnych. Jesteś szczerym, sympatycznym, mile widzianym gościem w naszym domu. Dziękuję za stałą opiekę nad chrześniakiem. W dniu anioła życzymy wszystkiego najlepszego: pełnego szczęścia, doskonałego zdrowia, wielkiego sukcesu.

Drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Obyś miał wszystko, o czym marzysz, a nawet trochę więcej. Życzę dobrego nastroju zarówno w dni powszednie, jak i na święta, zawsze rób to, co kochasz i zdobywaj za to przyzwoite pieniądze, w każdej sytuacji pozostań prawdziwym mężczyzną – silnym, mądrym i szlachetnym. Pozwól swoim bliskim Cię zadowolić, kobiety rozpieszczają, współpracownicy Cię szanują, a drobne kłopoty Cię nie denerwują!

Z głębi serca gratuluję mojemu ukochanemu ojcu chrzestnemu jego narodzin na świat! Życzę ci najjaśniejszego życia bez kłopotów i bez problemów. Niech każdy dzień przynosi radość, cierpliwość, szczęście. Niech nie będzie złych dni i gorzkich rozczarowań.Życzę niespodzianek losu i najszczęśliwszych chwil tego dnia.

Wszystkiego najlepszego drogi ojcze chrzestny! I chcę powiedzieć, że jesteś moim najdroższym, ukochanym, jedynym, boskim, ukochanym, uwielbianym, łagodnym, słodkim, miłym, silnym, odważnym, wojowniczym, mądrym, pięknym, promiennym, niezawodnym, wiernym ojcem chrzestnym! Dziękuje Ci za Twoją przyjażń. Z poważaniem, twój ojciec chrzestny!

Drogi ojcze chrzestny! Gdy tylko urodził się nasz syn, wiedzieliśmy, kto będzie jego ojcem chrzestnym. Chcieliśmy, aby nasze dziecko wyrosło na silnego, hojnego i hojnego mężczyznę, takiego jak ty. Teraz wiemy, że postąpiliśmy właściwie. Dziękujemy Ci za miłość, jaką obdarzasz swojego chrześniaka, za opiekę nad nim, za czas spędzony z nim iz nami. Niech nic nie zniszczy twojej rodziny, chronionej przez Boga. Wszystkiego najlepszego!

Najbardziej uroczysta data w Twoim życiu. Kum, wspaniale, że mamy Ciebie i przez cały ten czas możemy cieszyć się Twoim towarzystwem. Życzę, abyśmy utrzymywali nasze relacje jeszcze przez wiele lat i zawsze je docenialiśmy! Dużo miłości, sukcesu, szczęścia w życiu osobistym, dobrych dochodów, wolności i wiary.

W twoje urodziny życzę radości, inspiracji i cukierkowej słodyczy, życzę ci zrzucić na zawsze swój blichtr. Życzę drogiemu ojcu chrzestnemu, aby wierzył w siebie, mógł latać po całym świecie i patrzeć poza każdą gwiazdę. W te święta życzę jak ojciec chrzestny, aby słońce świeciło nad twoją głową, dając ci jasne wspomnienia, ciszę i spokój.

Nie bez powodu zostałeś wybrany na naszego ojca chrzestnego! Jesteś cudowną, godną, ​​prawdziwą osobą. Jesteś uczciwy, hojny i silny duchem. Niech niebo uśmiechnie się w Dniu Twojego przybycia na ten świat, niech spadnie na Ciebie deszcz szczęścia, Fortuna stanie się bliskim przyjacielem, Strażnik chroni przed kłopotami, a Wszechświat sprzyja! Wzajemna miłość i osiągnięcia!