Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla 35-letniej kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających życzeń urodzinowych z okazji 35-lecia kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, żony, siostry własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia .

Gratulujemy najdelikatniejszej, szczerej, miłej i pięknej kobiecie z okazji jej 35. urodzin! Kochana urodzinowa dziewczyno, niech los zawsze przyniesie najbardziej potrzebne i upragnione prezenty, każde „jutro” będzie przepełnione niewyczerpaną energią, miłymi niespodziankami i miłością. Niech ten wspaniały wiek otworzy horyzont życia w nowy sposób. Pragnę, aby na tym horyzoncie pojawiły się tylko szczere osoby, które docenią każdą chwilę spędzoną z tak wspaniałą osobą jak Ty, dadzą chwile niekończącej się radości i uchronią od kłopotów i trudów. Szczęśliwej rocznicy!

Droga córko, gratulacje z okazji 35. urodzin. Życzymy Ci życia w szczęściu i miłości, aby szczęście podążało za Tobą na Twojej drodze, abyś zawsze odnosił sukcesy i był piękny, abyś był dla nas wszystkich najbardziej czuły, szczery i słodki.

Moja kochana siostro, w wieku 35 lat pragnę abyś pozostała najpiękniejsza, kochana i pogodna, najbardziej pożądana, życzliwa i szczera. Niech życie daje miłe niespodzianki i niezapomniane wrażenia, dobre zdrowie i wielką miłość, prawdziwe szczęście i nieustanne szczęście.

Wiele rzeczy w tym życiu jest niemożliwych do przewidzenia, dlatego za każdym razem musimy być przygotowani na wszelkie przypadki i kłopoty. A teraz naprawdę chcę pogratulować osobie, która tak wiele dla mnie znaczy. Dziś są twoje 35. urodziny. W ogóle nie spodziewałeś się tej daty, ale nadal jesteś niesamowicie szczęśliwy. I dlatego tak bardzo pragnę radować się z wami każdego dnia. Tyle czasu minęło od tamtych lat dzieciństwa. Od tego czasu dokonałeś tak wielu wspaniałych i dobrych rzeczy. Dlatego każdego dnia powinieneś starać się radzić sobie ze wszystkimi problemami, które są dla Ciebie tak trudne. I pamiętaj, że masz ludzi, którzy zawsze będą starali się Ci we wszystkim pomóc i wesprzeć Cię w trudnych chwilach. Więc nie wstydź się, ale po prostu skontaktuj się ze mną, a wtedy pomoc nie będzie długo czekać.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. W wieku 35 lat pragnę, abyś pozostała najbardziej ukochaną i uwielbianą kobietą. Niech zawsze będzie dobre zdrowie, szczera miłość i szczęśliwe życie. Powodzenia we wszystkich twoich wysiłkach i pragnieniach, osiąganiu sukcesów i kolorowych chwil.

Gratuluję Ci urodzin i nie proste, ale wyjątkowe, bo dzisiaj masz 35 lat. Jeśli ktoś mówi o zmarszczkach, to nie krępuj się śmiać mu w twarz, bo wiadomo, że kobiety nie zmieniaj się po 18, a wszystko inne to tylko jawne kłamstwo lustrzanych oszustów. Dlatego gratuluję ci wakacji i życzę powodzenia we wszystkim, czego tak młoda piękność, jak tylko możesz sobie życzyć.

Kochany przyjacielu, w twoje urodziny życzę innym zrozumienia i ciepła, ale przede wszystkim abyś był szczęśliwy. Dlatego życzę ci prostego kobiecego szczęścia. Życzę Ci również powodzenia we wszystkich Twoich sprawach i przedsięwzięciach, abyś na pewno osiągnął swoje cele i pragnienia. Niech szczęście i szczęście, radość i miłość zawsze będą obecne w Twoim życiu.

Drogi przyjacielu! Cała nasza rodzina gratuluje Ci kolejnego roku życia na tej planecie! Jesteś taki miły, wesoły, jasny, niezwykły, bardzo wzruszający i szczery! Ogrzewasz nas swoim ciepłem i promiennym uśmiechem! Niech wszystko się ułoży, niech wszystko się uda 🙂 Wszystkiego najlepszego od całej naszej przyjaznej rodziny!

Gratulacje, droga córko, z okazji twoich 35 urodzin. Życzę Ci niesamowitych cudów w życiu i wielkich osiągnięć, słońca w Twojej duszy i wielkiego szczęścia, szczerej miłości w sercu i prawdziwego dobrobytu, nieziemskiego szczęścia i wysokiego dobrobytu.

Mój drogi najlepszy przyjacielu, obchodzisz dziś wspaniałe urodziny. Przyjmij najcieplejsze i najczulsze życzenia. Życzę dobrego zdrowia, radości i zawsze wspaniałego nastroju. Niech na Twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania i wierni przyjaciele. Niech tylko dobre wieści cię zadowolą. Bądź kochany i pożądany. Niech w domu zawsze panuje dobrobyt, miłość i szacunek. Niech Pan chroni cię od wszelkiego zła. Wszystkiego najlepszego, długie i szczęśliwe lata życia.

W tym świątecznym dniu życzę Ci, abyś szła przez życie tylko naprzód, z uśmiechem na twarzy, z miłością w sercu, z odważnymi planami w głowie, z dużo pieniędzy w portfelu i z rodziną w pobliżu.

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Z całego serca pragnę zawsze pozostać niesamowicie piękną, szczerze kochaną, niewątpliwie odnoszącą sukcesy i nieskończenie szczęśliwą. Niech życie zadowoli Cię miłymi prezentami, dobrymi cudami, wspaniałym nastrojem i radosnymi spotkaniami.

Gratulacje dla przyjaciółki z okazji jej rocznicy Dziś jest twoja rocznica, moja droga przyjaciółko, życzę ci szczęśliwego życia przez wiele lat, kochania i bycia kochanym, życia bez znania kłopotów . Dziewczyno, kochanie, nie bój się „okrągłej” randki, to tylko wymówka, by zrobić sobie wakacje.

W wieku trzydziestu pięciu lat kobieta naprawdę błyszczy. Większość kobiet ma już własną rodzinę, własne dzieci, którymi się opiekują. Kobiety biznesu, które miały już dość sukcesów zawodowych, myślą też o stworzeniu rodzinnego „gniazda”. W wieku trzydziestu pięciu lat kobieta przestaje być przesadnie „wietrzna” i nastoletnia „naiwna”. Teraz wyraźnie widać, dokąd zmierza ścieżka życia i jakie kłopoty życiowe i „zwycięstwa” już minęły. Chciałbym, aby urodzinowa dziewczyna na swojej „ścieżce życiowej” spotkała jak najmniej najróżniejszych kłopotów i ostrych zakrętów, mniej wybojów i wybojów.Cóż, sama ścieżka była idealnie gładka, na przykład jak obrus na świątecznym stole!

Rakieta twojego życia szybko surfuje po przestrzeni życia, zdobywając coraz więcej wysokości, zdobywając nowe gwiazdy. Ty sam jesteś jasny jak gwiazda. Bycie obok to radość, to zawsze nowe wrażenia, nowe informacje, nowe przygody. Gratuluję ci urodzin i dziękuję losowi za przedstawienie mnie tobie, mój drogi przyjacielu.

Miłej zabawy moja kochana żono. Dziś chcę dla Ciebie zrobić absolutnie wszystko, abyś był tylko szczęśliwy! I umówmy się tak, spróbuj się dzisiaj uśmiechać tak często, jak to możliwe. W końcu twój uśmiech jest bardzo dobry. Nie bez powodu po raz pierwszy spodobał mi się właśnie Twój szczery i szeroki uśmiech. I chciałbym, żeby to, co dla Ciebie przygotowałem, Ci się spodobało. Wiesz, może to zabrzmieć głupio, ale chcę ci powiedzieć, żebyś zawsze starał się postępować właściwie. Bo wtedy życie będzie dla ciebie łatwiejsze. I pamiętaj, że zawsze jestem gotów Ci pomóc. Ponieważ jesteś dla mnie najlepszą i najbardziej ukochaną kobietą na tym świecie.Dziękuję, że zawsze jesteś po mojej stronie i wspierasz mnie w każdy możliwy sposób! I na koniec życzę powodzenia! Niech twoje życie zawsze będzie wypełnione jasnymi emocjami i kolorami!

Moja ukochana siostro, w tym ważnym dniu pragnę życzyć, aby Twoje życie było słodkie, jak ulubione ciasto, aby Twój wygląd zawsze lśnił pięknem i zdrowiem, uśmiech cieszył wszystkich wokół ciebie serce śpiewało ze szczęścia, a w duszy z miłości!

Od wczoraj nie mogę usiedzieć spokojnie, bo ciągle przekręcam w głowie słowa życzeń dla naszej urodzinowej dziewczynki! Szczęśliwej rocznicy mój drogi przyjacielu! Od naszego pierwszego spotkania minęło wiele lat, nawet w tej pierwszej minucie poczułem i zrozumiałem, jak dobrą i współczującą osobą jesteś. Masz tyle niewyczerpanej energii, która inspiruje cię do czynienia tylko dobrych uczynków i uczynków. Niech Twój optymizm nigdy nie zniknie, jesteś duszą całej naszej firmy. Życzę wam, kochani, abyście zawsze byli otoczeni miłością i czułością swoich bliskich. Nie zniechęcaj się i nigdy nie denerwuj się drobiazgami. Życie to trudna rzecz, w której trzeba śmiało chodzić i podejmować tylko właściwe decyzje. Chcę widzieć na Twojej twarzy zawsze promienny uśmiech, którym oświetlasz wszystko wokół siebie. Zostań tą samą uroczą damą o wspaniałym guście.

Nie wyobrażasz sobie kochanie, jak bardzo się cieszę, że mogę Ci dziś pogratulować urodzin! Przecież gdyby nie ty, nigdy nie poznałabym, czym jest prawdziwa, silna kobieca przyjaźń! Życzę Ci dzisiaj, aby porażka nigdy nie stanęła Ci na drodze. Otaczają cię tylko dobrzy ludzie. Dla ciebie dziewczyno jestem gotowy na wiele. Potrafię rozwiązać wszelkie problemy, wiem, że jestem zawsze tam i nigdy się nie poddam. W końcu nasza przyjaźń to dla mnie coś więcej niż tylko przyjaźń. Wydaje się, że łączy nas niewidzialna nić. Wszystkiego najlepszego przyjacielu! Życzę jasnych kolorów w Twoim życiu.

Cieszę się, że jestem z tobą w tak piękny dzień, dziewczyno i życzę ci wszystkiego najlepszego. Nasze lata biegną bardzo szybko, ale nie denerwuj się, dziś wszystkie problemy, choroby i kłopoty zostawiasz w przeszłości, bo przekraczasz granicę swojego nowego roku. Niech te dwanaście miesięcy będzie dla ciebie inne. Niech szczęście idzie obok ciebie i pewnie trzymaj rękę, aby wszystkie twoje plany i czyny się spełniły. Czego jeszcze życzyć. Miłości oczywiście największej i prawdziwej, życzę Ci, jestem pewna, że ​​spotkasz godnego człowieka, który otoczy Cię troską i uwagą, dla której zostałaś stworzona. Chcę też, żeby cała Twoja rodzina była szczęśliwa, bo wtedy na pewno będzie dobrze. Nie smuć się, ale częściej się uśmiechaj. Wszystkiego najlepszego.

Serdeczne gratulacje z okazji 35. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry, z całego serca

Dotykanie
z całego serca gratulacje z okazji urodzin kobiecie, dziewczynie, koleżance, córce, siostrze

Przez cały czas poeci i twórcy wychwalali kobiety. Ich piękno, inteligencja i Mało kto z nas, Twoich znajomych, potrafi ułożyć rymowankę, nie umiemy malować obrazów ani rzeźbić z marmuru.Mamy jednak nadzieję, że w dniu Twoich urodzin nasze szczere gratulacje będą Ci nie mniej drogie niż jeśli twój portret namalował Rafael, bo uczucia płynące z naszych serc wkładamy w najprostsze słowa.Drogi przyjacielu! Jesteś mądra, piękna, pełna wdzięku i masz tę iskrę, która może ogrzać cały świat i sprawić, że bliscy ci ludzie będą szczęśliwsi. Życzymy wszystkiego najlepszego i jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Urodziny to najpiękniejsze święto. Czujemy się jak dzieci i czekamy na cud. Drogi przyjacielu, przyjmij moje najgorętsze życzenia z okazji 35. urodzin. Niech wszystko, co zaplanowałeś, się spełni, niech rodzinna pogoda zawsze będzie słoneczna i jasna, abyś zawsze miał szczęście we wszystkim. Życzę dobrego zdrowia, bezchmurnego szczęścia, czystego sumienia i pięknej miłości. Niech tylko przyjemne chwile wypełnią twoje życie. Niech Pan chroni cię przed wszystkimi niepowodzeniami.

Moja ukochana mamusiu, gratulacje z okazji twoich 35 urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze była piękna, mądra, najszczęśliwsza i najbardziej ukochana dziewczyna na świecie! Życzę Ci często się uśmiechać, dużo odpoczywać i otaczać się pozytywnymi ludźmi i dobrymi sytuacjami. Tylko najlepsze dla Ciebie i jak najwięcej!

Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń, Bóg dał ci kolejny rok życia, co za błogosławieństwo. W końcu 35 lat to kolejny kamień milowy, który przekroczyłeś. Nie ma więc czasu na marnowanie. Nie zapominaj, że kocham Cię całym sercem i jestem po Twojej stronie, aby Cię wspierać. Stajesz się dorosły. Od dzieciństwa wiem, że to było Twoje największe życzenie. Rzeczywiście, teraz powinieneś być bardziej odpowiedzialny, ale będziesz miał też więcej wolności.Wyrosłaś na piękną młodą damę, ale zawsze widzę cię jako moją młodszą siostrę. Życzę Ci całego szczęścia na świecie w tej nowej fazie Twojego życia, spełnią się wszystkie Twoje marzenia, zawsze się uśmiechaj, aby życie Cię nie rzucało. Kto wiedział, że po tylu latach nadal będziemy blisko. Wszystkiego najlepszego siostro. Chcę, aby Pan cię pobłogosławił. Kocham cię nie tylko dlatego, że jesteś moją krwią, ale także dlatego, że jesteś wspaniałą osobą i cudowną dziewczyną.

Trzydziestopięciolatkowie to prawdziwy świt życia. Pojawiła się już pewna światowa mądrość, jest z czego być dumnym, ale daleko jej jeszcze do końca światowej drogi. Wciąż jest do czego dążyć, wciąż jest miejsce do poruszania się. Gratulacje z okazji tej rocznicy powinny być wyjątkowe. Nie będę życzył banału, życzę najprawdziwszego ludzkiego szczęścia! Może być u dzieci, w ukochanej rodzinie i pracy. Szczęście można znaleźć w drobiazgach, których szczerze życzę urodzinowej dziewczynie! Oprócz szczęścia możesz życzyć zdrowia! Trzydzieści pięć lat nie jest powodem do smutku, mimo że pewien etap życia minął, ale życie tak naprawdę dopiero się zaczyna!

Gratulujemy wspaniałej i wyjątkowej kobiecie z okazji jej 35. urodzin. Niech ta rocznica przyniesie wspaniały nastrój i wspaniałe samopoczucie, jasną nadzieję i szczerą radość, słodkie chwile i szczęśliwe wydarzenia, prawdziwą miłość i niewypowiedziane szczęście.

Spieszę pogratulować mojej najdroższej dziewczynie z okazji jej ważnych urodzin. Chcę wyrazić moją miłość, ciepło i przywiązanie. I oczywiście dziękuję! Przez te wszystkie lata, które byłyby w pobliżu, jakby mój anioł stróż zawsze pomagał i pocieszał! Niech niebo wynagrodzi ci to samo! Niech twoje przeznaczenie będzie jak piękny ogród – zawsze pachnący! Chcę, żebyś zawsze świeciła szczęściem i nigdy nie zaznała rozczarowania. Chcę, żeby twoje czyste oczy nigdy nie zaznały łez. W końcu jesteś moim najlepszym przyjacielem. Powodzenia.

Witaj mój wspaniały przyjacielu! Gratuluję ci rocznicy, niech nie będzie duża, ale już znacząca. Zawsze zastanawiałam się, jak w tak krótkim czasie udało Ci się zrobić wszystko, założyć wspaniałą rodzinę, zrobić wspaniałą karierę i pozostać po prostu piękną i odnoszącą sukcesy kobietą. Chcę ci jeszcze raz pogratulować. Obyś zdobył w tym dniu wiele dobrych wrażeń. I wszyscy postaramy się zrobić dla Ciebie wszystko, abyś mógł to zrobić. Muszę też powiedzieć, że bardzo się cieszę, że zawsze byliśmy przyjaciółmi. Chociaż czasem się kłóciliśmy, te kłótnie były tak nieistotne, że zawsze o nich zapominaliśmy. A kiedy nadejdzie czas, żebym odszedł, powiem Ci, że jesteś bardzo dobrą osobą. Ilekroć ktoś potrzebował pomocy, natychmiast pojawiałeś się i pomagałeś.Te cechy są bardzo dobre, ale nadal musisz myśleć nie tylko o innych, ale także o sobie! Żegnaj dziewczyno!

Z okazji Twoich 35. urodzin, przyjmij nasze gratulacje z okazji rocznicy i życzenia wszelkich sukcesów: twórczych, zawodowych i oczywiście osobistych. Niech Słońce szczęścia zagląda każdego dnia w Twoje okna, a Wiatr miłości niesie Cię na swoich skrzydłach. Niech Bogini Fortuny patronuje ci w życiu, a zdrowy rumieniec zawsze zdobi twoje policzki. Jak rzadki kwiat ciesz się opieką bliskich oraz uwagą przyjaciół i współpracowników. Niech strumień kwiatów nie wyschnie w tym dniu, a słowa gratulacji rozgrzeją serce ciepłem i radością. Przyjmij od nas następujące wiersze jako prezent na rocznicę.

Gratulacje, mój drogi przyjacielu, mój złoty, z okazji twoich 35. urodzin. Życzę Wam szczęśliwych życiowych historii, radosnych zwycięstw, wielkich osiągnięć, wspaniałego nastroju, wielkiego szczęścia, wielkiego szczęścia, szczerej miłości i nieskazitelnego piękna.

Słodka siostra! Dzisiaj są twoje urodziny, masz 35 lat! Pan pozwala nam dzielić z wami niezapomniane chwile i właśnie z tego powodu zebraliśmy się tutaj dzisiaj, aby uroczyście obchodzić wasze urodziny. Proszę Boga, aby nadal zawsze wam błogosławił i dawał możliwość bycia z nami dłużej. Bardzo się cieszę, że mogę świętować Twój magiczny dzień, ponieważ oprócz tego, że jesteś jednym z moich najlepszych przyjaciół, jesteś wspaniałą osobą. Uwielbiam wszystkie Twoje plany, dlatego życzę Ci wszystkiego najlepszego dziś, jutro i zawsze.Wiem, że Pan będzie z tobą, więc nie martw się. Wiesz, że bardzo Cię kochamy. Naprawdę Cię doceniam i chcę Ci podziękować za Twoją przyjaźń i pokrewną miłość przez te wszystkie lata. Niech Pan was błogosławi i prowadzi w waszej podróży. Nigdy się nie zmieniaj, ponieważ jesteś doskonały. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze we wszechświecie. Wesołych świąt siostro!

Dzisiaj kończysz 35 lat. Ten wiek może być naprawdę przyjemny i niesamowity, ponieważ starość jest jeszcze tak odległa. Chcę życzyć rodzinnego ciepła, domowego komfortu, możliwości przebywania z przyjaciółmi i rodziną. Niech życie zawsze inspiruje i daje wiele możliwości rozwoju. Możesz wykorzystać każdą szansę, aby znaleźć dla siebie cząstkę szczęścia, zrozumieć, czym jest miłość bliskich, jaka może być wspólna rozrywka. Mój drogi mały człowieku, doceniaj każdy dzień swojego życia i staraj się myśleć tylko o pozytywach, bo przecież może to być dla Ciebie prawdziwa rzeczywistość. Wierzę, że w osobistej i finansowej stronie życia wszystko rozwinie się tylko na przyzwoitym poziomie. Niech Pan cię zachowa i obdarzy długowiecznością. Możesz być naprawdę szczęśliwym i harmonijnym człowieczkiem. Niech będzie!

Kochanie, gratulujemy Ci młody, pewny siebie, jasny i piękny Twojej rocznicy! Niech los zawsze ci sprzyja, bądź hojny w prezentach. Żyj w zadowoleniu, miłości, nie znając smutku i smutku.

Na tym świecie jest tak wiele świąt, że czasami po prostu nie możesz określić, które z nich jest Twoim ulubionym. Ale nadal udało ci się to rozgryźć. Dla Ciebie najlepsze wakacje to dzień, w którym czujesz się naprawdę dobrze. A ten dzień nazywa się dniem dżemu. Naprawdę mam nadzieję, że wszystko potoczy się dokładnie tak, jak chcesz. I choć nie zawsze będzie to takie proste, nadal będziesz musiał przez to przejść. A także nigdy nie zapominaj, że zawsze jesteś blisko

Rocznica. To szczególne święto, które nie przychodzi co roku, ale jest tak dobre, że w taki dzień mocniej odczuwa się pragnienie nowych zmian i oczekiwania. Niech wszystkie Twoje upragnione marzenia spełnią się na Twojej życiowej ścieżce. Niech szczęście nigdy nie odwróci się od ciebie. Życzę tylko wiecznie słonecznych dni, aby zapewnić Ci komfort i ciepło. Niech wszystko będzie tak dobre, że nie ma czasu na myślenie o złych. Wesołych świąt, szczęśliwej 35. rocznicy!

Wszystkiego najlepszego dla najdroższego małego człowieka, moja droga dziewczyno! Życzę ci w życiu, aby nigdy niczego nie żałować. Bo wiesz, kochanie, wszystko, czego nie robi się, wszystko jest zrobione na lepsze. Wszystko, co szykuje nam los, wszystko, co dobre i złe, szybko zamienia się w bezcenne przeżycie. Niech los przygotuje Ci jak najwięcej miłych niespodzianek. A życie staje się dla ciebie piękniejsze i jaśniejsze. Niech Twój Anioł Stróż zawsze będzie z Tobą! I chroni przed wszystkimi przeciwnościami losu. Wszystkiego najlepszego.

Droga mamo, gratulacje z okazji 35 urodzin. Życzę wspaniałego nastroju, niegasnącego piękna, wspaniałych pomysłów, wielkiego sukcesu w każdym biznesie, niewątpliwego szczęścia, szczęścia rodzinnego, prawdziwego dobrobytu, domowego komfortu i silnej miłości.

Drogi przyjacielu, w tym ważnym dniu gratuluję ci urodzin! Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, aby spełniły się wszystkie marzenia! Nie bój się prób i porażek! W końcu masz przed sobą jedną wielką przygodę, zwaną życiem! Zawsze byłeś czasem dla mnie. Dziś świecisz jak wschodząca gwiazda na niebie! Nie bój się popełniać błędów, bo wiesz, że zawsze tam będę, a ty i ja wyjdziemy z każdej sytuacji! W końcu razem jesteśmy silni! Wszystkiego najlepszego! Niech Twoje oczy płoną dziś jak dwa diamenty radością i inspiracją!

Nadszedł dzień, na który czekałeś. Starałeś się jak najlepiej przybliżyć ten dzień. Ale ponieważ nie jest to łatwe, będziesz musiał poradzić sobie całkowicie sam. A teraz, widząc Twój szeroki uśmiech, tak bardzo chcę zrobić wszystko, aby nadal świecił na Twojej twarzy. Naprawdę postaram się zrobić, co w mojej mocy. A teraz, gdy wieczór już nadszedł, po prostu nie mogę zostać. Muszę iść. W każdym razie mam nadzieję, że uda Ci się zrobić wszystko w najlepszy możliwy sposób. I obyś miał najlepsze wrażenia, jakie możesz mieć o tym dniu. A wszystko dlatego, że są tak ciepłe i potrzebne. Staraj się cieszyć wszystkim, a wtedy nie będziesz miał żadnych problemów.

Drogi przyjacielu, musiałeś gdzieś znaleźć sekret wiecznej młodości, bo wiek jubileuszowy jest dla Ciebie zupełnie niewidoczny.Bądź też piękna i zawsze ciesz się uwagą mężczyzn, a także bądź wysportowana i pracowita jak zawsze. Szczęśliwej rocznicy!

Najcieplejsze gratulacje z okazji 35. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla 35-letniej kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry

Aby poprawić Ci humor, życzę Ci wizyty w księciu Danii, morzu troski i uwodzenia. Abyś usłyszał jak najwięcej komplementów jak piasek w morzu. Bądź wesoły, atrakcyjny i seksowny i niech Twój telefon nie zatrzymuje się na wołaniach entuzjastycznych fanów.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej kochającej i ukochanej żony! Twój dzień nadszedł, stałeś się o rok mądrzejszy, ale jednocześnie nie utraciłeś tego oryginalnego piękna, w którym się zakochałem! Nie słuchaj zazdrosnych ludzi, którzy mówią, że w wieku trzydziestu pięciu lat kobieta blednie. Wręcz przeciwnie, w wieku trzydziestu pięciu lat następuje prawdziwy świt kobiecego piękna i mądrości. Wiele razem przeszliśmy, macie bogate doświadczenie życiowe i chętnie się nim dzielicie! Wasza rocznica to ważne wydarzenie w naszej rodzinie, którego gratuluję! Życzę Ci, abyś pozostała piękną, mądrą, mądrą i miłą żoną, troskliwą matką. Pamiętać! Kochasz i jesteś kochany, cóż, to jest prawdziwe ludzkie szczęście!

Szczęśliwej rocznicy sis. W wieku 35 lat wyglądasz jak w wieku 18 lat, nadal jesteś tak samo urocza, promienna i zachwycająca.Odważny, Naturalny, Najbardziej, Utalentowany, Luksusowy, Anielsko piękny i czuły, bądź zawsze szczęśliwy i kochany, śnij, podróżuj, wypełnij rodzinny świat radością i wypełnij przestrzeń swojego serca inspiracją.

Jak daleko byliśmy razem?! Relacje między ludźmi nigdy nie są doskonałe. Kłóciliśmy się i źle się rozumieliśmy, ale w trudnych czasach zawsze byliśmy tam i wspieraliśmy się nawzajem. Stałaś się mi bliska i droga jak siostra. W tym dniu, mój drogi przyjacielu, spieszę życzyć ci wszystkiego najlepszego. Chciałbym wiele życzyć – zdrowia, ciepła, szczęścia, dobrych ludzi na Twojej drodze, aby Twoje życie wypełniło się pozytywnymi chwilami. Życzę ci wielkiej, bajecznej miłości, bo jeśli jest miłość, to wszystko inne będzie. Wszystkiego najlepszego, moja droga.

Drogi przyjacielu! Dzisiaj są twoje urodziny i jeszcze raz chcę ci przypomnieć, że jesteś niesamowitą osobą. Troskliwy, piękny, mądry, ekonomiczny – tak, tak, chodzi o Ciebie. Spieszę życzyć ci wszystkiego najlepszego, ponieważ jak nikt inny zasługujesz na szczęście w życiu.

Mój drogi i ukochany przyjacielu! Dzisiaj jest ważny dzień w twoim życiu – twoje urodziny! Gratuluję i życzę, aby Twój galaktyczny urok nigdy się nie skończył! Z każdym rokiem stajesz się jaśniejszy i piękniejszy, najwyraźniej czas nie ma nad tobą władzy! Niech więc twoja młodość będzie wieczna! Kwitnie, lśni i pachnie! Życzę abyście byli doceniani przez przyjaciół i koleżanki, życzę abyście utopili się w miłości, trosce i czułości ukochanej osoby! Niech Twoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno trafi do najlepszych i najbardziej zasłużonych ludzi! Życzę, abyś zawsze mi ufała, nigdy we mnie nie wątpiła, bo nasza przyjaźń z Tobą jest moim najcenniejszym osiągnięciem w życiu! Obiecuję kochać cię na zawsze i nigdy cię nie obrażać ani słowem, ani czynem! A co najważniejsze, życzę Ci, abyś był zdrowy, bez zdrowia w naszym życiu – nie ma mowy! Kocham Cię, kochanie!

Drogi przyjacielu! W swoje urodziny pomyśl o tym, o czym marzysz najbardziej … Wiele pragnień tylko wydaje się niemożliwych do zrealizowania, wszystko jest prawdziwe, po prostu naprawdę chcesz. Życzę Ci spełnienia Twojego najcenniejszego marzenia! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu!!! Od ilu lat wspólnie świętujemy Twoje wakacje? Stałeś się najcenniejszą osobą w moim życiu, której nie wymienisz na nikogo. Przeszliśmy razem przez różne chwile, ale nasza przyjaźń tylko się od tego umocniła. W ten cudowny dzień życzę Wam miłości, więcej pieniędzy, powodzenia w biznesie i po prostu wspaniałego nastroju. Bądź zawsze tak pozytywny i radosny.Pamiętaj, że są ludzie, którzy czekają na twoją radę i ramię od ciebie we właściwym czasie. Niech twoi aniołowie cię chronią i nie pozwalają ci się potknąć. Szczęście dla Ciebie, uśmiechy i wszystkiego najlepszego!!!

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu. Dziś jesteś o rok starszy. Co mogę ci o tym powiedzieć? Życzę oczywiście, abyś nigdy nie żałował przeszłości i śmiało zmierzał w kierunku świetlanej i szczęśliwej przyszłości. Życzę Ci również, abyś mógł realizować się jako dobry mąż i wspaniały tata. Niech w twoim życiu pojawi się kobieta, która sprawi, że będziesz miękki i giętki, pokaż, jak miłość może zmienić nawet tak surowego mężczyznę jak ty. Chcę, żebyś mój przyjacielu częściej myślał o odpoczynku i nie pracował tak dużo. Niech w Twojej duszy żyje nie tylko chęć stworzenia czegoś, ale także chęć spędzenia czasu z przyjaciółmi. Niech się spełni wszystko, co zaplanowałeś, tego szczerze życzę!

Teraz naprawdę lubię patrzeć, jak pięknie się do mnie uśmiechasz. Ponieważ bardzo rzadko wyglądasz na tak szczęśliwą. Może jesteś tak szczęśliwy, że wszyscy świętujemy Twoje urodziny? Bardzo chciałabym, abyś mógł cieszyć się tym, co dla Ciebie zrobimy. I muszę powiedzieć, że wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy tak wspaniałą mamę jak ty. I pomimo tego, że masz teraz trzydzieści pięć lat, wyglądasz, jakbyś miał tylko trzydzieści lat. Może to wszystko dlatego, że ciężko nad sobą pracujesz.Wiesz, teraz, gdy wszyscy mówią ci miłe rzeczy, naprawdę chciałbym ci powiedzieć, abyś zawsze starał się pozostać człowiekiem. Aby wszystkie twoje działania były zgodne z zasadami i fundamentami moralnymi. I dziękuję, że tak dobrze nas wychowałeś!

Droga urodzinowa dziewczyno, życzymy więcej światła na los. Skończył 35 lat, co oznacza, że ​​przygoda młodości jeszcze się nie skończyła. Niech w życiu będzie spokojnie, ale nie nudno. Podejmij ryzyko, ale upewnij się, że jest to w pełni uzasadnione. Wygraj, ale tylko z godnymi partnerami i rywalami, aby zachowywać się uczciwie. Ogólnie życzymy Ci złotego środka, abyś zawsze mógł chodzić po krawędzi. Życzymy zawrotnej miłości, ale nigdy nie trać głowy. Niech pracowitość nigdy nie pozwala, aby Twój portfel był pusty, a praca zawsze zasłużona, aby była doceniana. Bardziej jasne otwory i tak, aby na drodze nie było żadnych przeszkód. Życzymy spełnienia każdego ukochanego marzenia, rzeczywistości

Jest tak wielu ludzi, którzy nawet nie wiedzą, ile mają dobrego. I dopiero gdy ją stracą, zaczynają doceniać to, czego nie mogli uratować. A teraz masz zamiar świętować swoje urodziny. Dziś masz już 35 lat. A ta data jest naprawdę dość znacząca. A teraz powinieneś już pomyśleć o tym, co będziesz musiał zrobić w przyszłości. Staraj się robić wszystko tak, aby później nie było żalu. A teraz naprawdę chcę zrobić dla ciebie wszystko, co możliwe. I jak powiedziałem, to było za dużo, tylko przypominam, że zawsze staraj się radzić sobie ze wszystkimi problemami na własną rękę. Bo to naprawdę jest takie ważne. Tylko w ten sposób będziesz w stanie osiągnąć wszystko, na co wcale nie jesteś obojętny. A wszystkie trudności czynią nas znacznie silniejszymi.

Czego chciałbyś życzyć ci, kochanie, w twoje urodziny? Życzę, abyś pozostała tak piękna i młoda, jak jesteś teraz. Niech lata nieubłaganie biegną do przodu, ale obok ciebie są wierni i kochający ludzie. Dla nas jesteś najlepszym tatą i mężem na świecie, za Twoimi plecami czujemy się słabi i chronieni. Dziękuję Ci za to. Chcę mieć obok ciebie dobrych i wiernych przyjaciół, ponieważ bez takich ludzi po prostu nie można wyobrazić sobie życia człowieka. Życzę oczywiście, aby wszystkie Twoje pomysły i plany były realizowane tylko tak, jak zamierzałeś. Niech szczęście towarzyszy Ci przez całe życie i stanie się wiernym pomocnikiem w trudnej sytuacji. Chcę również, abyś był zdrowy i nigdy nie denerwował nas swoimi chorobami.Wszystkiego najlepszego, wszyscy bardzo cię kochamy i doceniamy.

Życie nigdy nie jest łatwe dla nikogo. Każda osoba musi przejść przez wiele trudności, zanim otrzyma wszystko, czego tak bardzo potrzebuje na ten czas. I tak zawsze powinieneś starać się osiągnąć wszystko, aby naprawdę uszczęśliwić szczęśliwą osobę. I choć nie będzie to takie proste, jak byśmy chcieli, to i tak warto spróbować. A teraz świętujesz swoje urodziny. Nie możesz się doczekać tego święta. Marzysz o otrzymaniu prezentu, a otrzymasz go. Teraz po prostu zwróć odpowiednią uwagę na przybyłych gości. W końcu tak bardzo starali się dostarczyć ci wiele miłych rzeczy. I cokolwiek ci się stanie, w każdym razie powinieneś zawsze chodzić z podniesioną głową i patrzeć na świat z uśmiechem. I tylko wtedy wszystkie kłopoty opuszczą cię tak szybko, jak się pojawiły.

Drogi przyjacielu, niech Twoje 35 lat będzie sceną nowych osiągnięć i sukcesów, wielkich perspektyw i pomysłów, miłych spotkań i znajomości, ciekawych ofert i zajęć, ekscytujących podróży i niesamowicie szczęśliwych dni.< / p>

Droga córko, gratuluję Ci 35. urodzin i życzę mocnej pozycji w życiu, szczerej i silnej miłości do bliskich, błyskotliwych pomysłów i perspektyw, sukcesów w pracy i błyskotliwych hobby, luksusowy wypoczynek i nieugaszone szczęście, niewątpliwe szczęście w drodze i pozytywne emocje.

Dzisiaj są Twoje urodziny.Życzę ci wcielenia wszystkich twoich pomysłów w rzeczywistość, niech każdego dnia daje ci morze szczęścia i miłości, niech twój optymizm i miłość do życia nigdy cię nie opuszczą. Kocham cię i jestem z ciebie dumny.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej przyjaciółki. Niech życie w Twoim 35 roku życia ma ważny sens i prawdziwe cele, niech wszelkie pragnienia pokrywają się z Twoimi możliwościami, niech żadne marzenie nie pozostanie niespełnione, niech każdego dnia przygotuje dla Ciebie ciekawe historie i ekscytujące wydarzenia.

Kochanie (imię przyjaciela), wszystkiego najlepszego! Bardzo trudno życzyć czegokolwiek osobie pełnej, samowystarczalnej, żyjącej w zgodzie ze sobą i otaczającym go światem. Jesteś jasny, jasny, jesteś osobą wakacyjną. Niech każdy dzień przyniesie Ci nowe odkrycia i niespodzianki. Niech nasza przyjaźń z każdym rokiem rośnie w siłę. W końcu życie staje się szczęśliwsze i łatwiejsze z ludźmi takimi jak Ty!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny z okazji 35 urodzin! Życzę Wam jasnych i niezapomnianych wydarzeń, zadowolenia z siebie i swoich osiągnięć, piękna, które sprawi, że przechodnie się odwrócą i wspaniałych wzajemnych uczuć! Zdrowie dla Ciebie, pewność siebie i wspaniała przyszłość!

Szczere gratulacje z okazji 35. urodzin dla kobiety, przyjaciela, koleżanki, córki, siostry

Szczęśliwa rocznica, 35. urodziny kobiety, przyjaciela, koleżanki, córki, siostry w prozie

To Ty pomogłaś mi uwierzyć w istnienie silnej dziewczęcej przyjaźni, kochana urodzinowa dziewczyno! Wszystkiego najlepszego! Jesteś bardzo niezwykłą kobietą, która rozśmiesza ludzi, gdy nawet nie chcą się uśmiechać „Twój jasny pozytyw nie pozostawia innych bez opieki. W tym ważnym dniu, moja piękna, życzę ci wielkiej i wzajemnej miłości. Kontynuuj budowanie swojej przyszłości i kariery. Zawsze wierzyłem i wierzę w Twoim sukcesie niech szczęście Ci towarzyszy i pomaga we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.Jestem szalenie szczęśliwa z każdego Twojego nowego zwycięstwa, zawsze z godnością zajmujesz pierwsze miejsca.Chcę również życzyć Ci wiecznego komfortu i ciepła w domu, panuje w nim tylko najlepsza harmonia i przytulność. odwaga, by rozwiązać każdy problem w życiu. zawsze będę po twojej stronie i cię wspieram.

Droga córko, dzisiaj kończysz 35 lat! Gdy będziesz starszy i goniąc za swoimi marzeniami, nie bój się upaść, bo postaramy się Cię dogonić. Wychowanie tak pięknej córki jak ty to największe osiągnięcie w naszym życiu. W dniu, w którym się urodziłeś, zostaliśmy pobłogosławieni najbardziej uroczą córką. Postanowiliśmy poświęcić nasze przeznaczenie starając się jak najlepiej zostać najlepszymi rodzicami. Nie tylko zmieniłeś nasze życie na zawsze, ale uczyniłeś nas tym, kim jesteśmy dzisiaj.Niezależnie od wieku, dla nas pozostajesz tym samym maleńkim aniołkiem. Jesteś najpiękniejszym prezentem, o jakim mogliśmy tylko pomarzyć. Dużo miłości i błogosławieństw w Twojej podróży! Uwierz w siebie, tak jak wierzymy w Twoją siłę i sukces, a odniesiesz sukces. Wesołych świąt, droga i kochana córko.

Wspaniała, wyjątkowa, piękna dziewczyna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech twoje życie w wieku 35 lat będzie interesujące, niech w twojej duszy zamieszka wesoła dziewczyna, niech serce wskaże ci bliską drogę do wielkiego marzenia.

Chcę szczerze pogratulować naszej kochanej urodzinowej dziewczynie, która dzisiaj kończy 35 lat. Dziś jest twoja rocznica, więc zebrali się wszyscy twoi przyjaciele i krewni, dla których jesteś bardzo bliską osobą. Wiesz, jak wspierać ludzi, wiesz, jak dawać siłę, jeśli to konieczne. Nie chcę, żebyś skupiał się na słowie „rocznica”, bo to właśnie takie określenie okrągłej randki. Przede wszystkim musisz pokazać wszystkim, że wiek nie odgrywa dla ciebie żadnej szczególnej roli. Życzę Ci, abyś zawsze pozostał tą samą wesołą, ciekawą osobą, która zawsze ma w głowie milion pomysłów i planów. Niech wakacje będą dla Ciebie zabawne, pełne wrażeń, a my spojrzymy na naszą fajną urodzinową dziewczynę i naładujemy się pozytywną energią. Zdrowie dla ciebie, radość i szczęście. Szczęśliwej rocznicy!

Córko, jesteś jak wróżka. Sprawiasz, że nasze życie jest magiczne. Od 35 lat czynisz ją wyjątkową. Sprawiasz, że każdy dzień jest piękny, jasny i słodki. Ciesz się życiem.Wyznaczaj sobie cele i jedź do nich, a jeśli potrzebujesz pomocy, to wiesz, że my jako rodzice jesteśmy gotowi do wszelkich wyrzeczeń w imię realizacji Twoich marzeń. Nigdy nie zrozumiesz, dlaczego tak bardzo cię kochamy, aż do dnia, w którym sama zostaniesz matką tak słodkiej córki jak ty. Gdyby istniało słowo opisujące córki takie jak ty, byłoby to najpiękniejsze słowo, jakie ludzkość kiedykolwiek słyszała. Nic w naszym życiu nie ma większego znaczenia niż Twoje szczęście. Latać, wznosić się wyżej i sięgać po wszystko, czego pragniesz w życiu. Jako Twoi rodzice zawsze będziemy Ci pomagać. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Wszystkiego najlepszego, córko!

Niech świat wypełni się dobrocią, dobrobytem i dobrobytem finansowym. 35 to wiek, w którym kobieta jest w kwiecie wieku. Gratulujemy i życzę szczęścia, aby młodość nie zniknęła w żadnym roku. Niech wszystkie horoskopy się pokrywają, raporty zbiegają się w pracy iw rodzinie. Niech dom wypełni się dziecięcym śmiechem i radością, aby każda ważna sprawa mogła zostać załatwiona w ciepłej atmosferze. Niech zrozumienie i sympatia będą dla ciebie słodką i kochaną osobą. A w pracy otaczają tylko uczciwi pracownicy. Nigdy nie bądź pozbawiony uwagi, kąp się w komplementach i naszej adoracji. Niech bliscy pomagają, a nie nachalnie, biorą udział w Twoim życiu. Aby wszelkie decyzje były łatwe, a sprawy potoczyły się do końca. Gratulujemy miłośnikom świąt, niech wkrótce spełnią się wszystkie życzenia. Niech na wszystko starczy siły i pragnienia!

Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin, droga córko. Życzę Ci, abyś pozostała młoda i marzycielska, tak samo doskonała i czarująca, zawsze niestrudzona i kochana, naprawdę piękna i pogodna. Córko, niech na horyzoncie będzie wiele perspektyw, sukcesów, sukcesów i zwycięstw w wieku 35 lat, niech będzie harmonia w rodzinie, uznanie w pracy i szacunek w społeczeństwie. Życzę ci dobrego zdrowia, pomyślności i jasnych uśmiechów, kochanie.

Ukochana córko, gratulacje z okazji 35. urodzin. Niech spełnią się Twoje marzenia i ukochane pragnienia, niech Twoja ścieżka życia będzie oświetlona jasnymi gwiazdami w nocy, a promieniejącym słońcem w ciągu dnia, życzę Ci pewności i siły, trwałego piękna i uroku, silnej miłości oraz szczęście, radość i sukces.

< /div>

Najdrożsi mi ludzie, którzy zawsze są po mojej stronie. Są jak moja rodzina chronią i pomagają. Ich lista nie jest zbyt wielka, ale to ty jesteś jej szefem, przyjacielu! W tym dniu serdecznie gratuluję i życzę osiągnięcia wszystkiego, co dla siebie nakreśliłeś i zaplanowałeś. Bądź panem swojego przeznaczenia i pozwól gwiazdom świecić jaśniej dla Ciebie! Niech wszystkie Twoje marzenia, które tak pragniesz urzeczywistnić, powoli, ale pewnie się spełnią. Pamiętaj, że zawsze tam jestem. Wszystkiego najlepszego.

Właśnie skończyłaś dzisiaj 35 lat. A to oznacza, że ​​młodzież bawi się z całych sił i nie ma powodów do smutku. Od naszego przyjaznego zespołu wkrótce przyjmę gratulacje. Niech wszystkie nieszczęścia przeminą, aby na ich miejscu była tylko miłość i szczęście rodzinne.Nie stawiaj kariery ponad wszystko, ale niech będzie powodem do dumy i ulubieńcem duszy. W Twoje urodziny życzymy Ci zdrowia i życzymy, aby Twoje życzenia wkrótce się spełniły. Aby zawsze był ktoś, na kogo można poczekać w domu, i żeby mieć kogoś, do kogo można się spieszyć. Bądź kochany i zawsze pożądany, dla swojego mężczyzny cenny i bardzo długo oczekiwany. A w pracy nie zastąpimy Cię, jesteś naszym pozytywnym o każdej porze roku, zachwycasz i bawisz, bez względu na pogodę na zewnątrz. Obyś miał więcej świąt w swoim życiu i otaczali Cię tylko najdrożsi ludzie, rozkoszowali się prezentami i oddawali komplementy.

Wszystkiego najlepszego kochana siostro, Bóg zapłać i daj ci jeszcze wiele lat życia. Szczęśliwej rocznicy! Dziękuję za docenienie mnie i traktowanie mnie z miłością i podziwem przez te wszystkie lata. Jestem bardzo szczęśliwy, że jesteś w moim przeznaczeniu. Zawsze byłeś dobrym przyjacielem, dziękuję, bo wiem, że mogę na ciebie liczyć. Kolejny rok to nie tylko starzenie się, ale to, że możesz stawiać sobie nowe cele. Życzę, aby wszystko w Twoim życiu potoczyło się pozytywnie, jesteś wspaniałą osobą i na pewno wszystko osiągniesz, bo każdego dnia dążysz do tego, co najlepsze. Jesteś wspaniałym przykładem dla nas wszystkich. Przesyłam Ci moje życzenia urodzinowe oraz serdeczne i ciepłe pozdrowienia. Bardzo się cieszymy, że Bóg dał Ci kolejny rok życia, jesteś światłem dla nas wszystkich i naszej radości. Wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że dzisiejsze szczęście przetrwa do końca mojego życia.Wszystkiego najlepszego z okazji 35. urodzin, siostro!

Nad naszym małym miasteczkiem zaczęły pojawiać się ogromne chmury, które pokryły całe niebo i nie dawały ludziom możliwości ogrzania się pod ciepłymi promieniami słońca. Nikt w ogóle nie chciał siedzieć na ulicy przy tak pochmurnej pogodzie i dlatego wszyscy uciekli do swoich domów. Jesteś jedyną osobą, która może chodzić po ulicach. W końcu naprawdę kochasz taką ponurą i trochę złowrogą pogodę. Ale wcale jej nie lubię. A dzisiaj obchodzisz swoje trzydzieste piąte urodziny, dlatego zrobię dla Ciebie wszystko, czego tylko Ty chcesz dla siebie. Chciałbym ci dać prezent, ale mogę to zrobić dopiero po powrocie do domu. A teraz po prostu spróbuj cieszyć się ciszą, przyjemnymi rozmowami. Chcę, żebyś zawsze był człowiekiem. W końcu ludzkość nie została jeszcze anulowana. Życzę Ci szczęścia!

Wszystkiego najlepszego z okazji trzydziestych piątych urodzin. Bez względu na to, co mówią inni, prawdziwe piękno i prawdziwy sukces pojawiają się dopiero po trzydziestce. Dziś w ten piękny dzień świętujemy. Jesteś jedną z najbardziej niesamowitych kobiet na świecie, niech ta Twoja wyjątkowość na zawsze pozostanie w Tobie i lśni jak diament.

Słodki, piękny, jedyny! Dziś jestem gotowa przekazać Wam najpiękniejsze słowa, ale one nie wystarczą, aby przekazać wszystkie moje uczucia. Są jak delikatna wiosenna bryza, która zawsze jest gotowa cię pieścić. Do ciepłego letniego słońca, które chce cię ogrzać swoimi promieniami.Do kwitnienia najbardziej niesamowitych kwiatów, które zachwycą Cię swoją czułością przez długi, długi czas. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, abyś zawsze był ze mną! Zostań w moim sercu na zawsze – to najlepsza rzecz, jaka może być w moim życiu. Serdecznie Cię przytulam i życzę spełnienia wszystkich pragnień!

Mój drogi przyjacielu, nawet na wojnie nie jest to straszne, niezawodne i odważne. Jesteśmy zawsze szczęśliwi i zainteresowani Tobą – zostań tak na zawsze. Życzymy Ci, abyś był doskonałym uczniem w nauce życia i aby te chwile, gdy jesteś sam, nie były samotne. Bądź zdrowy i piękny tak jak jesteś. Wszystkiego najlepszego.

Kochana, cudowna i wyjątkowa dziewczyno, w Twojej pięknej 35-tce, serdecznie życzę Ci wytrwałości i wytrwałości w każdym biznesie, wielkiego powodzenia i powodzenia w życiu, niewątpliwych sukcesów i dobrej sławy w Twojej pracy, nieodparte piękno i ciągłe szczęście w życiu.

Słodka i urocza, niesamowita i cudowna dziewczyno, gratulacje z okazji twoich 35 urodzin. Życzę wielkich cudów i szczęścia w życiu, magicznej radości i szczerej miłości, dobrej nadziei i prawdziwego sukcesu, niesamowitego piękna i nieugaszonej życzliwości duszy.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej kobiety z okazji 35. urodzin. Życzę Ci, abyś zachwycał innych, zawsze był piękny i odnosił sukcesy, dążył do swoich celów i osiągnął od życia wszystko, czego chcesz, miał doskonałe zdrowie i szczerą życzliwość duszy, inspirował się miłością i szczęściem.

Droga siostro! Serdecznie gratuluję wam trzydziestych piątych urodzin! Pamiętać! Ten dzień to dopiero początek! Dużo doświadczyłeś, masz bogate doświadczenie życiowe, masz się czym pochwalić i wierzysz w najlepsze. W wieku trzydziestu pięciu lat wszystko dopiero się zaczyna! Pamiętaj to.Chcę, abyś pozostała piękna i słodka, mądra i mądra, kochała i była kochana! W wieku trzydziestu pięciu lat rozkwitasz naprawdę! Potrzebujesz stabilności życia, ciepła i komfortu stworzonego przez Ciebie domu! Ale nigdy nie przestajesz marzyć! Pozostań taki sam jak teraz i bądź naprawdę szczęśliwy! Uwierz mi, zasługujesz na to!

Drogie urodziny! Masz trzydzieści pięć lat. Ta data obchodzona jest tylko raz w życiu. Jesteś młoda, piękna, energiczna. Przed Tobą jeszcze wiele i jesteśmy pewni, że osiągniesz niespotykane dotąd wyżyny. Nie przestajemy podziwiać Twojej młodości, życzliwości, profesjonalizmu, ciepła, którym promieniujesz. I szczerze i szczerze życzymy, abyś była równie piękna i czuła, aby czerpać więcej przyjemności z komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi, ze spotykania się każdego nowego dnia, łączenia troski o dom, rodzinę i dzieci z aktywną działalnością zawodową. Bądź czarujący, atrakcyjny i kochany!

Szczęśliwa rocznica, 35. urodziny dla kobiety, przyjaciela, koleżanki, córki, siostry

Gratuluję z okazji jubileuszu 35-lecia kobiety, dziewczyny, koleżanki, córki, siostry z całego serca

Moja dobra żono, gratuluję ci tego cudownego dnia! Życzę, żebyś nigdy więcej nie była smutna, aby żadne wydarzenia nie przestraszyły cię ani nie zwątpiły we mnie! i zanim pozostała troskliwa żona, miła matka, doskonała rozmówczyni i zawsze pewna mojej ochrony!

Wszystkiego najlepszego dla nieziemskiej urody. W wieku 35 lat z głębi serca życzę, aby Złota Rybka spełniała Twoje 3 życzenia każdego dnia, abyś mógł być w najlepszym miejscu i o każdej porze i wyglądać jak 5 plus!

Jesteś moim ulubionym przyjacielem! 20 (25, 30 itd.) lat to wspaniała data, przed nami szczęście życia. Życzę Ci, abyś była piękna ciałem i duszą, zdrowa, pogodna i oczywiście kochana. Aby przeciwności losu i zła pogoda nie spotkały się na Twojej długiej ścieżce życia, aby słońce i szczęście zawsze się do Ciebie uśmiechały!

Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin, słodka piękność. Życzę, żebyś była ważną pawią, wesołą sikorką, rozmarzona jaskółką, mądrą sową, dumnym orłem, wolną mewą, śpiewnym słowikiem, bystrym i wesołym jak kakadu.

Córko, gratulacje z okazji 35 urodzin! Życzę, aby każda minuta Twojego życia była wypełniona ciepłem i życzliwością! Niech twoje oczy lśnią szczęściem, dzieje się wiele przyjemnych, pożytecznych i szczerych rzeczy.Dobre zdrowie, wielka i szczera miłość, wiarygodni i pomocni przyjaciele i tylko najlepsi!

Życzę najbardziej sympatycznemu, miłemu, troskliwemu i najlepszemu(!) przyjacielowi, aby miał wszelkie powody, by czuć się szczęśliwym, kochanym i inspirowanym! Niech twoja życzliwość da tylko pozytywne emocje!

Dziś, w ten uroczysty dzień, w moje urodziny, życzę ci dobrego zdrowia i życia bez starzenia się. Niech kłopoty nigdy nie zapukają do twojego szczęśliwego domu. Bądź zawsze pogodny i wielkim optymistą, a w takim nastroju życzę Ci dożyć stu lat.

Moja ukochana przyjaciółko, moja droga. Życzę dziś wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, moja droga, w tym dniu, abyś pozostała piękna, delikatna, szczera i romantyczna. Chciałbym, żeby żadne przeszkody nie stanęły na twojej drodze. W końcu zasługujesz na najlepsze, najpiękniejsze życie. W końcu zawsze, we wszystkich sytuacjach, pozostajesz obiektywny! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią w te urodziny. Niech wszystko w twoim życiu będzie dobre. Twoje wsparcie jest dla mnie wszystkim! Wszystkiego najlepszego.

Jak już potwierdzili naukowcy, każda osoba jest zadowolona z gratulacji. W momencie, gdy bawi swoją dumę, opracowuje specjalne substancje, które go uszczęśliwiają. Dlatego jesteś tak szczęśliwy w swoje urodziny. Uśmiech po prostu nie opuszcza twoich oczu i ust, dlatego sama chcę się śmiać, bez względu na wszystko. Wiesz, zawsze się zastanawiałem, jak kobiety w tym wieku mogą się tak zachowywać. A teraz rozumiem, że właśnie to należy zrobić. I w tej chwili, kiedy przyjeżdża do nas tak wielu gości, zdecydowanie musimy postarać się, aby wakacje były dla nich jak najlepsze. Jeśli spróbujemy, to wszystko powinno być na najlepszym poziomie. I powiem ci też, że po prostu wierz w swoje marzenia. Staraj się naprawdę ogrzać swoją duszę, a wtedy nic cię tak nie zdenerwuje.

Obudziłem się wcześnie rano i wiedziałem, że będzie to wyjątkowo dobry dzień. I od razu poczułem się radosny i dobry w sercu.Tuż przedtem bardzo się bałem, że dzisiaj może padać, czego wcale nie chciałem. Ale na szczęście wszystko się udało. A więc chcę zaprosić moją ukochaną żonę na spacer. A ponieważ ma dzisiaj trzydzieści pięć lat, postaram się zrobić dla niej wszystko, aby na zawsze zapamiętała ten dzień. Warto powiedzieć, że ta kobieta jest bardzo piękna. Jej złote włosy i niebieskie oczy zawsze mnie zadziwiają. I bardzo się cieszę, że to ona towarzyszy mi przez całe życie. Życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego! Powodzenia ze wszystkim! I chcę powiedzieć, że bardzo cię kocham i wiem, że ty też mnie kochasz!

W wieku 35 lat piękna kobieta chciałaby życzyć niewypowiedzianej radości życia i prawdziwego kobiecego szczęścia, dobrego samopoczucia, prawdziwej miłości, uśmiechów najbliższych, wspaniałego nastroju, wielkiego sukcesu i powodzenia.

Witaj kochanie! Proszę, przyjmij moje najlepsze słowa i życzenia w ten cudowny dzień Twoich narodzin. Przede wszystkim życzę silnego i dobrego zdrowia, a wszystko inne zależy od Ciebie. Życzę Ci możliwości cieszenia się życiem, ponieważ pomaga przezwyciężyć wszelkie kłopoty w życiu. Szczerze życzę wzajemnej miłości, bo tak ważne jest, aby dokładnie poznać swoją osobę. Życzę szczęścia, bo szczęśliwe wszystkie morza są po kolana. Bądź tak atrakcyjna i słodka jak teraz. Kwitnij każdego dnia, jak róża, to ci odpowiada. Cieszę się, że Cię znam, rozświetlasz moją drogę, rozjaśniasz ją. Wiedz, że Cię doceniam, kocham, szanuję i obłędnie droższa niż nasza przyjaźń.Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu!

Wszystkiego najlepszego kochana mamusiu. Życzę, abyście zawsze pozostawali jasnym słońcem w moim życiu, dobrym doradcą, wiernym przyjacielem, niezawodnym wsparciem i radością. Niech twoje życie będzie długie i szczęśliwe, piękne i udane, wesołe i pełne wydarzeń.

Niech plany zbiegną się z możliwościami na te urodziny i marzenia staną się rzeczywistością, niech w pobliżu będą ludzie, którzy nie tylko mogą wesprzeć w chwilach nieszczęścia, ale także szczerze radować się z sukcesu.< /p>< /div>

Dzisiaj jest piękny słoneczny dzień, ponieważ moja najlepsza przyjaciółka obchodzi urodziny. Z całego serca gratuluję Ci kochanie tak wspaniałej randki. Życzę wszystkiego najlepszego – wszystkiego najlepszego. Niech twoje życie będzie długie i szczęśliwe, niech tylko dobre wieści cię zadowolą. Niech całe Twoje codzienne życie zamieni się w wakacje, uśmiechaj się bardziej i nigdy nie trać serca. Niech będzie czyste sumienie, bezgraniczne szczęście i piękna miłość. Niech będzie dla ciebie sprzyjający, a dobry anioł chroni przed kłopotami i złem.

Wszystkiego najlepszego droga siostro! Chociaż nie jesteśmy dla mnie krwawymi siostrami, jesteś kimś więcej niż przyjacielem. Jesteś siostrą, której nigdy nie miałam, ale którą chciałabym mieć za jedną. Ponieważ zawsze byłeś tam, aby we wszystkim mnie wspierać; Jesteś tym, który zawsze był ze mną, aby rozśmieszać mnie nawet w złych czasach, pomagając mi przejść przez trudy i iść naprzód.Jestem bardzo wdzięczna Panu za ten rok życia, którym pozwolił Ci się cieszyć, bo postawił Cię na mojej drodze i wzmocnił naszą więź. Życzę Wam, aby ten rok był dla Was pełen szczęścia i sukcesów. Idź dalej pomimo trudności

Na ulicy panuje dziś po prostu niezwykła pogoda, która rozwesela serce każdego troskliwego człowieka. Tak, byłoby bardzo dobrze, gdyby taka pogoda była taka jak najczęściej. Może wtedy zobaczymy uśmiechy na twarzach ludzi! Słońce postanowiło dać wszystkim ludziom możliwość zrelaksowania się pod jego delikatnymi i pieszczotliwymi promieniami w ostatnie dni lata. A o tej godzinie chcę ci pogratulować urodzin. Prezent, który dla Ciebie przygotowałem, powinien Cię bardzo ucieszyć. Bo czekałeś na to bardzo długo! Chciałbym, żebyś zawsze była szczęśliwa. Jestem twoim przyjacielem, nie zawsze mogę to zrobić. Dlatego życzę Ci, aby wszystko było dokładnie tak, jak chcesz. Oby nigdy w twoim życiu nie było nic złego. A nawet jeśli coś jest, starasz się wszystko znosić z uśmiechem, bo w ten sposób wszystko przyniesie znacznie łatwiej.

Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała tą samą piękną kobietą i rozwijała się pod każdym względem. Życzę powodzenia, a najbardziej pozytywne emocje nigdy Cię nie opuszczają. Niech wulkan namiętności nigdy nie przestanie płonąć w Twoich oczach, a olśniewający uśmiech na Twojej twarzy świeci do końca życia. Serdecznie gratuluję 35. rocznicy!

Kiedy mam w sercu smutek idę do Ciebie, gdy chcę podzielić się radością – idę do Ciebie, kiedy potrzebuję dobrej rady – idę do Ciebie. I zawsze dajesz mi to, czego szukam. Smucisz się ze mną, podpowiesz lub pomożesz czynem, szczęście dzielone z Tobą nabiera nowych aspektów.Wszystkiego najlepszego, kochanie, niech lata naszej przyjaźni dodają młodości Twojemu sercu i młodości Twojej duszy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 35. urodzin! Taka mała randka i takie wielkie święto. Niech ta rocznica będzie nowym krokiem w kierunku wielkich osiągnięć, jasnych zwycięstw i ciekawych odkryć! Życzę szczęśliwego życia i jasnych uśmiechów!

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu! Życzę powodzenia w karierze, aby stać się kobietą wolną i niezależną. I znaleźć taką osobę, która oswoi samotną wilczycę i stanie się silnym murem, za którym będziesz łagodny, czuły i bezbronny.

Szczęśliwej rocznicy mamusiu, szczęśliwej 35. rocznicy. Sprytna, piękna, cudowna gospodyni, najlepsza mama na świecie, życzę Ci, abyś zawsze pozostała taka wesoła i niesamowita. Mamo, niech wszystko będzie zawsze tak, jak chcesz, niech każdy dzień będzie szczęśliwy, różnorodny i radosny.

Mówią, że nie ma prawdziwej kobiecej przyjaźni. Najwyraźniej ten, który to powiedział, nie miał przyjaciela takiego jak ja. Ty i ja byliśmy razem tak długo, że staliśmy się prawie siostrami, tylko siostry kłócą się znacznie częściej niż ty i ja. Dzisiaj są twoje urodziny i życzę spełnienia wszystkich tych ukochanych pragnień, o których wiemy tylko ty i ja!

Kiedy świętujesz z rodziną trzydziesty piąty rok życia, poświęć chwilę, aby podziękować Bogu za wszystko, co ci dał. Mamy nadzieję, że Jego błogosławieństwo będzie Ci towarzyszyć przez całą Twoją życiową podróż.Nie myśl o starości, przed Tobą jeszcze tyle lat, które powinny być wypełnione osiąganiem celów, uśmiechami, marzeniami i śmiechem dzieci. Jako twoi rodzice jesteśmy dumni, że jesteśmy matką i ojcem dziewczyny, która w wieku 35 lat była w stanie osiągnąć więcej niż my przez całe życie. Nie możesz nawet marzyć o lepszym. Bogowie uśmiechnęli się do nas, aniołowie pobłogosławili nas w dniu, w którym pojawiłeś się w naszym życiu. Zawsze myśleliśmy, że to my nauczymy Cię, jak być dobrą córką. Ale okazało się, że każdego dnia uczysz nas, jak być dobrymi rodzicami, nie zauważając tego. Wszystkiego najlepszego, droga córko!

Dobrze cię mieć. Nasza przyjaźń sprawia, że ​​życie jest jasne, ciekawe i pełne wspaniałych wydarzeń. W dniu dzisiejszych wakacji życzę Ci, aby w życiu otaczali Cię tylko pogodni i życzliwi ludzie, abyś osiągnął wyżyny, które sobie wyznaczyłeś. Wiem, że odniesiesz sukces, bo jesteś silny i mądry. Jestem z ciebie bardzo dumny.

Dzisiaj chcę pogratulować mojej dziewczynie z okazji jej urodzin. Czego chcesz, kochanie? Zacznijmy od kobiecego szczęścia, bo to jest tak ważne dla każdej z nas. Niech zawsze przy tobie będą tylko najpewniejsze ręce ukochanego mężczyzny, które ochronią cię przed wszelkimi troskami i smutkami, rozgrzeją nawet w najcięższych mrozach i będą mogły pocieszyć w chwilach rozpaczy. Niech prawdziwa wiosna i miłość rozkwitną w Twoim sercu wszystkimi kolorami tęczy. Życzę ci też dobrego zdrowia, przyda ci się też, więc nie choruj, kochanie.Oczywiście życzę pomyślności materialnej, abyś zawsze miał możliwość spełniania swoich marzeń i nigdy z niczego nie rezygnował. Niech dom będzie pełną miską, w której kłopoty lub smutki po prostu nie zmieszczą się.

Wszystkiego najlepszego i szczęśliwej rocznicy dla ciebie, moje słońce. Nie codziennie kończysz 35 lat, a to piękna i dumna randka, co oznacza, że ​​jesteś naprawdę dorosłą, spełnioną dziewczyną. Nie wierz w plotki, że piękno z wiekiem blednie – jesteś najpiękniejszą dziewczyną na Ziemi. Zarówno dzisiaj, jak i zawsze. Wesołych świąt!

Niech świat świeci szczęściem i tylko dla Ciebie. 35 lat to nie powód, by przestać wierzyć w cuda. Zawsze pozwól swojej determinacji prowadzić do zwycięstw. Aby przy wsparciu kolegów i krewnych można było dokonać wielu wyczynów. Znalazłeś już swoje miejsce w życiu, niech zawsze będzie pod słońcem, a dzieci i ukochany małżonek dadzą Ci wewnętrzne ciepło i komfort. Niech prestiżowa praca stanie się dumą dla wszystkich, a Twoja pozycja doprowadzi Cię tylko do sukcesu i w górę. Niech droga do sukcesu pozostanie niezmieniona, bez ingerencji i goryczy z powodu żalu. Przypomnij sobie przeszłość, w której były tylko szczęśliwe chwile i pozwól, aby smutki całkowicie się rozpłynęły! Niech dobrobyt i harmonia twojej rodziny nie zostaną przyćmione. Życzymy, aby los przyniósł radość, żywsze wrażenia i najbardziej ekscytujące przygody.Bądź sobą, nigdy się nie poddawaj i nikomu nie poddawaj się!

Szczera, mądra, naturalna, czuła – nasza urodzinowa dziewczyna, wino musujące dla Ciebie w kieliszku niezbędnych i upragnionych prezentów od losu, najlepsze życzenia od krewnych i przyjaciół i zawsze bądź królową , a my, kochający, zawsze będziemy Cię wspierać! Życzymy Ci, abyś była po prostu szczęśliwa, cieszyła się każdym dniem, doceniała każdy dar losu i była prawdziwą Kobietą, Panią – dla jedynej, która Cię doceni. Bądź przykładem dla innych, ale pamiętaj też, że zawsze jest do czego dążyć, a wystarczy żyć jasno, aby stać się chwilą w czyimś przeznaczeniu. W jednej chwili, na zawsze.

Trzydzieści pięć lat to ogromne osiągnięcie! Ta rocznica powinna być obchodzona z rozmachem, ale powodów jest kilka. Po pierwsze, urodzinowa dziewczyna osiąga pewien etap życia, po którym w rzeczywistości wszystko dopiero się zaczyna, a po drugie, wszystkie kłopoty, które kiedyś przeszkadzały w życiu, nauce i pracy, założeniu rodziny i wychowaniu dziecka, pozostają w tyle, ale sprawca dzisiejszej uroczystości z dumą zdał egzamin. I po trzecie, ponieważ trzydzieści pięć lat to wciąż rocznica, nawet jeśli data nie jest okrągła. Chciałbym w tym dniu życzyć, aby gwiazdy świeciły tylko dla Ciebie, aby dalsze życie nie składało się z wszelkiego rodzaju kłopotów, a co najważniejsze: trzeba pozostać kochanym i kochać siebie!

W tym życiu nigdy nie wszystko jest takie, jak byśmy chcieli.Zawsze trzeba dokonać wyboru, który może całkowicie zmienić całe nasze życie. A teraz świętujesz swoje urodziny. To święto jest naprawdę bardzo dobre. Dlatego za każdym razem musisz się starać, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Muszę ci powiedzieć, że zawsze tak bardzo chciałeś spełnić wiele swoich pragnień. Ale tylko wtedy, gdy naprawdę coś w tym celu zrobisz, wtedy wszystko się dla ciebie zmieni i wcale tak nie będzie. Ale nie mam już nic do powiedzenia. Dlatego mogę ci tylko powiedzieć, że nikt nigdy nic dla ciebie nie zrobi. Zawsze będziesz musiał starać się osiągnąć wszystko sam. W końcu tylko w ten sposób będzie można całkowicie sobie poradzić.

Wszystkiego najlepszego moja droga, chociaż mówią o wieku kobiety, ale myślę, że to w żaden sposób nie dotyczy Ciebie. Nadal mam Cię jako piękność, którą wciąż można znaleźć na świecie. Niech Bóg da ci wiele lat i razem odpędzimy zimę, uwielbiam cię.

Szczęśliwej rocznicy, droga siostro. W wieku 35 lat chcę błyszczeć jaśniej niż wcześniej i stać się jeszcze bardziej pewna siebie. Niech życie zawsze przynosi miłe niespodzianki, niech krewni zawsze dają uśmiech i troskę, niech szczęście nigdy nie odwróci się od ciebie. Bądź szczęśliwy, nieodparty i kochany!

Mamo z okazji rocznicy. Niech życie będzie piękne i niesamowite w wieku 35 lat, niech ogrody zakwitną dla Ciebie i ptaki śpiewają, niech świeci słońce i gwiazdy.Mamo, życzę Ci, abyś zawsze pozostała młoda, urocza, wspaniała i utalentowana we wszystkim. Bądź szczęśliwy, dumny z siebie i z nas wszystkich.

Moja ukochana siostro, gratulacje z okazji twoich 35 urodzin! Życzę, abyś czuł się kochany, szczęśliwy, porywczy, energiczny, godny i pewny siebie. Bądź zawsze najbardziej czarujący i fantastycznie piękny!

Mój przyjacielu, masz dzisiaj 35 lat, co może być piękniejszego? Możesz zrobić wszystko, bo masz wsparcie bliskich i własny potencjał. Moja droga, życzę Ci, abyś stała się tylko piękniejsza i szczęśliwsza. I oby złota rybka spełniła Twoje 3 ukochane pragnienia i obyś zawsze wyglądała jak solidna 5.

Witaj moja droga mamo! Bardzo się cieszę, że mam możliwość do Ciebie zadzwonić. Ku mojemu wielkiemu ubolewaniu, nie mogę być dziś blisko Ciebie, ponieważ jestem w pracy w podróży służbowej. Ale mam nadzieję, że nie obrażasz się za mnie. Tak czy inaczej, przygotowałam dla Ciebie prezent, który na pewno bardzo Ci się spodoba, skoro czekałeś na niego od dawna. Teraz opowiem Ci te miłe słowa, których tak przyjemnie słuchać każda kobieta. Bardzo mi się podoba, że ​​zawsze jesteś taka uśmiechnięta i wesoła. I chcę, żebyś był szczęśliwy przez całe życie. Dlatego postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy. A teraz czas na pożegnanie. Życzę Ci dzisiaj odpoczynku, abyś później w dniu imienin i na długo zapamiętała swoją rocznicę. Powodzenia we wszystkim, co robisz. I zawsze będę starał się we wszystkim Ci pomóc!

Mój drogi przyjacielu! Serdecznie śpieszę z gratulacjami z okazji rocznicy! W ten szalony dzień zabawy dla nas wszystkich życzę powodzenia i szczęścia. Jesteś fajnym facetem i dlatego zasługujesz na najmilsze i najpiękniejsze słowa, jakie istnieją tylko na tym świecie.Niech twoja przyjazna rodzina i krewni zawsze cię wspierają i rozumieją, a ja nigdy nie będę stać z boku. Nasza silna dziewczęca przyjaźń jest testowana przez wiele lat. Możesz na mnie bezpiecznie polegać w każdym biznesie i wydarzeniu, nigdy Cię nie zawiodę. Pragnę również życzyć Wam prawdziwych przyjaciół, którzy tak jak ja będą dla Was wsparciem i źródłem energii. Jesteś moją muzą i dlatego nie wyobrażam sobie życia bez naszej przyjaźni. Kocham cię i po prostu uwielbiam, moja droga, i życzę ci wszystkiego najlepszego, co jest na tym świecie! Moja piękność, nigdy nie trać serca!