Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych życzeń urodzinowych dla córki od rodziców, mamy, taty własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Piękna, urocza księżniczka, dorosłaś o rok, ale wciąż możesz znaleźć w sobie taką młodą i naiwną. Twój urok doprowadza cię do szaleństwa i zachwyca. Kochanie, naprawdę możesz być porównany do pięknego kwiatu, który zawsze możesz podziwiać. Przyjmij szczere gratulacje z okazji nadchodzących urodzin, które należy obchodzić z godnością, aby dzisiejsze wydarzenie na długo pozostało w pamięci. Życzę czułości i sympatii przyjaciół, nauczycieli i wszystkich innych ludzi. Niech egoizm i oszustwo zawsze omijają. Jak chciałbym, aby świat otwierał tylko swoje najcieplejsze i najbardziej pozytywne strony, pozwalał wierzyć w możliwość osiągnięcia swoich celów i pomyślnego posuwania się naprzód, bez względu na wszystko. Przyjmij szczere słowa w formie gratulacji z okazji urodzin, niesamowitych i najważniejszych wakacji. Kochamy cię, piękna.

Pozostawienie ukochanego dziecka w dorosłość jest zawsze trochę smutne i trudno uwierzyć, że czas dzieciństwa minął tak szybko, ale w twoje urodziny nie będziemy smutni, ale raczej radujcie się razem z tego, co nas cudowną córką! I szczerze życzymy jej zarówno od mamy, jak i taty wszystkiego najlepszego w życiu – prawdziwych przyjaciół i dziewczyn, powodzenia, zdrowia i całego morza miłości, które pewnego dnia jej ukochany mężczyzna wprowadzi w jej życie!

Droga córko! Chciałbym, aby każdy dzień, który Cię spotyka, był olśniewająco słoneczny, a noc gwiaździsta. Niech siedmiokolorowa tęcza wiecznie unosi się na niebie, a muzyka życia wypełni się wszystkimi siedmioma nutami. Całuję cię mocno, kocham cię!

Moja córko, pragnę pogratulować ci wspaniałych wakacji. Niech te twoje urodziny będą zabawne i interesujące, abyś się nimi cieszył. Dziś zgromadzą się wszyscy Twoi przyjaciele, którzy będą życzyć Ci wielu przyjemnych rzeczy. Chcę, abyście wysłuchali wszelkich gratulacji, abyście to wszystko zapamiętali, ponieważ życzą wam tego wszystkiego z wielką duszą. Chcę, żebyś wyrosła na szczęśliwą, zdrową i posłuszną dziewczynkę, wraz z którą dorastamy. Dużo nas uczysz, uczysz być szczęśliwymi, nie zwracać uwagi na kłopoty w smutnych chwilach. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień, moja piękna córko. Niech twoje urodziny zostaną zapamiętane przez wiele lat. Życzę, żebyś nigdy nie była smutna, moje dziecko. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby uśmiech był na Twojej twarzy.

Moja droga córko, w twoje urodziny chcę ci powiedzieć, że masz teraz najbardziej owocny wiek na spełnienie swoich pragnień! Ucz się języków, uprawiaj sport, czytaj książki, tańcz, rysuj, haftuj, dziergaj, zbieraj grzyby, zdobywaj zwierzęta. Niech Twoje życie będzie urozmaicone i interesujące!

Zanim się urodziłeś, jedyną osobą, którą kochałem, był twój tata. Po urodzeniu tak wspaniałej córki jak ty, w naszej rodzinie było dwa razy więcej miłości. Zawsze życzyliśmy Ci wszystkiego najlepszego, staraliśmy się edukować w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Przymykaliśmy na coś oko, ale gdzieś pokazaliśmy uczciwość. Być może to przestrzeganie zasad w dzieciństwie wydawało ci się czasem niesprawiedliwością. Ale teraz, kiedy sam wychowujesz swoje dzieci, jestem pewien, że rozumiesz mnie i tatę. Życzymy, abyście wychowywali swoje dzieci życzliwe, wykształcone, wykształcone i wesołe, tak jak ty. Wszystkiego najlepszego, córko!

Córka! Chcę życzyć szczęścia, powodzenia, powodzenia w ten świąteczny dzień! Aby ta miłość była zawsze z tobą! Z głębi serca życzę Ci wszystkich jasnych i wspaniałych rzeczy, które mogą się zdarzyć w Twoim losie!

Wszystkiego najlepszego moja słodka córko! Mój dar od Boga! Moja dusza! Dziękuje za gościnę! Życzę ci dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia, niech ominą cię przeciwności i choroby. Niech łzy wypływają tylko ze szczęścia. Niech każdy dzień Twojego życia będzie jasny, pełen pozytywnych wrażeń.Niech wszystko, o czym marzysz, spełni się w jak najkrótszym czasie! Niech los przyniesie tylko miłe niespodzianki. Pocałunki i miłość.

Zawsze wydawało mi się, że moja córka zajmie bardzo dużo czasu, aby dorosnąć. Ale wszystko potoczyło się zupełnie odwrotnie. Dorosłeś tak szybko, że nie zdążyłem tego zauważyć. Moja dziewczyno, dziś stałaś się o rok starsza, co oznacza, że ​​jest to dla mnie powód do smutku. Nie chcę, żebyś się spieszyła, żeby dorosnąć. Pamiętaj, że każda epoka ma swoje cudowne chwile do przeżycia. Naprawdę chcę, żebyś doceniała każdą chwilę, bo to się już nie powtórzy. Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, a do tego ciągle musisz coś robić. Na przykład wybierz się na wędrówkę. Niczego się nie boisz, we wszystkim próbujesz siebie, dzięki czemu żyjesz każdą minutą pełnią życia. Oczywiście czasami bardzo się boję, ale uśmiecham się i mówię, że wszystko jest w porządku. Tylko ty ostrzegasz mnie z wyprzedzeniem o swoich przygodach, abym mógł się przygotować.

Córko, droga i ukochana! Wiedz, że w życiu nigdy nie będzie osoby, która pokochałaby tak bardzo jak ja! Ale nadal pragnę znaleźć taką osobę, ukochaną i czułą! Obyś poślubił z miłości, szczery i wzruszający! A co najważniejsze, chcę własnymi słowami życzyć po prostu tak, jak chcesz! Nie musisz nikomu niczego udowadniać, ale po prostu żyj szczęśliwie, szczęśliwie! A jednak – żyj tak, jakbyś jutro nie był już na tej ziemi! W ten sposób będziesz żył szczęśliwie i wyjątkowo! Życzę Ci zawsze mieć przyjaciół, którzy będą Cię wspierać w trudnych chwilach i sprawić, że będziesz choć trochę szczęśliwszy i docenić takich przyjaciół, którzy czynią Cię tym, kim naprawdę jesteś – to są wyjątkowi ludzie! Nie bój się popełniać błędów – bo w przeszłości będzie to Twoje doświadczenie, którego na pewno będziesz potrzebować! Powodzenia!

Najjaśniejszym dniem w moim życiu były twoje urodziny. Cieszyłam się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, zwłaszcza gdy do mnie zadzwoniłaś, iskierki szczęścia w Twoich oczach wciąż znaczą dla mnie więcej niż cokolwiek na świecie, śmieję się z Tobą i jest mi smutno, gdy Ty jesteś smutny. Gratulacje, kawałek mojego serca!

Moja droga córko! Dziś mocno Cię przytulam i rozumiem, że dla mnie wcale nie dojrzałaś… Dla mnie zawsze będziesz dzieckiem, o którym marzyliśmy z ojcem i którego narodziny namalowały nasze życie nowymi kolorami.Wiem, że jesteś już duży i masz własną rodzinę… Ale zawsze będę Cię kochać tak namiętnie, jak w Twoje urodziny, kiedy Cię zobaczyłam i zdałam sobie sprawę, że narodził się mój anioł! Kocham Cię mój aniele, przytulam Cię i jestem pewien, że zasługujesz na szczęście!

Kochana córko, wszystkiego najlepszego! Dziś z całego serca życzę Ci serdecznie, szczerze i serdecznie, aby wszystko się dla Ciebie ułożyło, spełniły się wszystkie Twoje marzenia, nie każąc Ci długo czekać, a wszyscy Ci bliscy byli z Tobą! Bądź szczęśliwy, kochany, pożądany. Niech twój los będzie jak wieczne wakacje, światło, jasność i nieskończenie szczęśliwy!

Nasza droga córko! W ten sposób stajesz się dorosły. Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Dzieci nie są wasze, dzieci Boże. Tyle, że Pan powierza ci ich wychowanie i przygotowanie do dorosłości”. Naprawdę mam nadzieję, że nam się udało. Jednak przez długi czas będziemy z tatą traktować cię jak dziecko. Proszę, wybacz nam to. Nadal możemy Ci pomóc radą i działaniem. Wszystkiego najlepszego i życzę Ci znaleźć swoje miejsce w tym życiu!

Urodzinowe świeczki na urodzinowym torcie są takie jasne. Ale tak naprawdę są niczym w porównaniu ze światłem, które możesz dać nam, swoim rodzicom. Nie wiemy nawet, jak możemy ci podziękować, kochanie. Życzymy wspaniałych chwil.

Nasza droga córko, nasz kwiatek. Bądź zawsze młoda i piękna, pożądana i droga. Niech w życiu wszystko będzie dobrze: miłość i przyjaźń, szczęście i szczęście.Niech twoja młoda dusza nigdy się nie zestarzeje i będzie zawsze miła i wrażliwa na wszelkie kłopoty. Wszystkiego najlepszego.

Życzę Ci wspaniałych urodzin, szczerej miłości, sukcesu, morza szczęścia. Życzę, moja cudowna córko, abyś śmiało kroczyła przez życie z podniesioną głową, abyś każdego dnia doceniała to, co daje ci Bóg. Życzę Ci, aby wszystko było cudowne w Twojej rodzinie, aby ogrzać swoją urodą i serdecznym sercem wszystkich najbliższych. Wesołych Świąt, kotku!

Córko, dorośnij dla naszej radości. Bądź delikatny jak wiosenny kwiat i jasny jak kolory lata, niech owoce Twojej pracy lśnią jak jesienne złoto, a Twoja dusza zawsze będzie czysta, jak pierwszy śnieg!

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że moja ukochana córka z każdym dniem coraz bardziej mnie uszczęśliwia. Kiedy na ciebie patrzę, widzę siebie w twoim wieku. Rozpoznaję siebie w tobie i nie może mnie to zadowolić. Zawsze marzyłem, żeby moja córka była taka jak ja. A teraz moje marzenie się spełniło. Moi drodzy, życzę Wam wielkiego szczęścia, wielu przyjemnych wydarzeń, radosnych chwil, które Was rozweselą. Moja córko, naprawdę chcę, żebyś dorastała w atmosferze radości i szczęścia, abyś nigdy nie czuła smutku i niepokoiła się małymi rzeczami, bo wszystko w tym życiu można rozwiązać. A tata i ja zawsze będziemy tam, aby ci pomóc i powiedzieć, abyś wskazał ci właściwy kierunek. Cieszcie się nas dalej swoimi sukcesami, bo to daje nam siłę. Niech te wakacje będą zabawne i interesujące, kochanie.

Córka, trochę krwi, wesołych świąt! W tym dniu życzę tylko najcieplejszych i najjaśniejszych. Niech twój anioł stróż chroni cię przed przeciwnościami losu. Niech twoja droga przez życie będzie gładka i słoneczna, bez porażek i strat. I oczywiście zawsze chcę widzieć Twój piękny uśmiech, który promieniuje szczęściem. I pamiętaj, że kocham Cię niezmiernie i w każdych okolicznościach jestem gotów odwrócić swoje ramię.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin córki od rodziców, mamy, taty z całego serca

Życz swojej córce wszystkiego najlepszego do łez

Z narodzinami córko! Tylko silni i radośni ludzie osiągają swoje cele i ucieleśniają swoje pragnienia. Śmiało kochanie podbijaj cały świat! Niczego się nie bój. I wiedz, że zawsze będę Cię wspierać w każdym z Twoich przedsięwzięć. Jesteś moją mądrą i złotą dziewczyną. Jestem dumna z córki takiej jak Ty.

Cóż za cud, gdy jedynaczka, ukochana córka, jest nie tylko dobra, ale także pracowita, mądra ponad wiek i każdego dnia przynosi rodzicom tylko radość! Nasza córka jest radością rodziny, a w twoje urodziny, gratulując ci, chcemy jeszcze raz powiedzieć, jak wdzięczni niebu za to, że nam cię obdarzył! Życzymy Ci dużo słońca w życiu i miłości, miłości i bycia kochanym zawsze, w każdej chwili!

Droga córko, dziś twój dom jest pełen prezentów i kwiatów, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze, że zostały ci przekazane szczerze, z serca. To dlatego, że masz wiele prawdziwych dziewczyn i przyjaciół. Jesteś delikatną i nie zazdrosną osobą, dlatego ludzie są do ciebie przyciągani. Mój prezent może nie jest najdroższy i najmodniejszy, ale wraz z nim oddaję Ci moją miłość i kawałek mojej duszy. Od urodzenia myślę o Tobie każdego dnia i chociaż od dawna jesteś dorosła i sama radzisz sobie ze swoimi problemami, nie możesz rozkazywać matczynemu sercu, żyję Twoim życiem z Tobą.Gratuluję ci twoich urodzin i jeszcze raz chcę powiedzieć, że dla mnie na całym świecie nie ma osoby droższej od ciebie!

Moja jedyna córka obchodzi dziś urodziny. Moja droga, stałaś się o rok starsza, ale bardzo trudno mi się z tym pogodzić. Chciałabym choć na chwilę cofnąć się w przeszłość, żeby popatrzeć na Ciebie, kiedy byłaś małą, taką zabawną i zabawną dziewczynką. Bardzo cię kocham, moja córko. Jestem dumny z każdego twojego osiągnięcia, ale jednocześnie wszystkie twoje porażki uważam za zwycięstwa, bo tak się uczysz, zdobywasz doświadczenie. Każdego dnia stajesz się mądrzejszy, uczysz się na swoich błędach, aby nie popełniać ich ponownie w przyszłości. Moja ukochana córko, naprawdę chcę, żebyś mogła zrealizować wszystkie swoje pomysły i plany. Wiem, ile ich masz, dlatego ze swojej strony zrobię wszystko, aby każde życzenie jak najszybciej się spełniło. Wesołych świąt, moja droga dziewczyno!

Gratulacje ) Obyś zawsze był w porządku! Dzisiaj stałeś się o rok starszy, nawet o chwilę starszy! Zdrowie, szczęście dla ciebie. Ciesz się sobą – i zadowalaj innych, osiągaj własne, rozwijaj się duchowo i zdobywaj doświadczenie – w końcu nikomu nigdy nie udało się bez wybojów na tej ścieżce, więc wszelkie przeszkody traktuj jako tymczasowe – i zawsze wierz w swój szczęśliwy los! ocena:

W Twoim dniu tylko najlepsze życzenia! Niech życie będzie jasne, pozytywne i kolorowe, niech odbywają się w nim tylko najwspanialsze wydarzenia! I niech zawsze pozostaną z tobą – sukces, miłość i nadzieja. I niech wiara w twój szczęśliwy los zawsze daje siłę! Bądź bardzo szczęśliwa, moja droga!

Kochanie, kiedy się uśmiechasz, moje serce przepełnia radość, a kiedy się śmiejesz, moja dusza pęka ze szczęścia, kiedy Ty jesteś szczęśliwy, ja też jestem szczęśliwy. Szczęście dla Ciebie, moja droga, miłość i ciepło we wszystkim!

Czas się z tobą przywitać! Dziś wszyscy zebraliśmy się tutaj, aby wspólnie świętować urodziny naszej wspaniałej dziewczynki. Tylko spójrz, jaka jest teraz piękna. A teraz nie można nawet powiedzieć, że kiedyś była małym chuliganem. Miło jest patrzeć, jak twoje dzieci dorastają i stają się takimi pięknościami i po prostu dobrymi ludźmi. Kochani, przygotowaliśmy dla Was takie prezenty, gdy je zobaczycie, będziecie po prostu zachwyceni. Wiedz, że bardzo Cię kochamy. Dlatego zawsze staramy się przygotować wszystko dla Was tak, aby Wam się podobało i było przyjemnie. A ty z kolei starasz się dobrze zachowywać. Życzę powodzenia i szczęścia we wszystkim. Niech w życiu masz nie tylko czarne paski, ale także białe.Żyć szczęśliwie!

Wiedz, nieważne ile masz lat, zawsze pozostaniesz ukochaną córką! Z całego serca pragnę, abyś pozostała piękna, wesoła i szczęśliwa! Dbałem o siebie i zawsze byłem zdrowy!

Pogoda postanowiła nas zadowolić swoim ciepłem. Pomimo tego, że są to ostatnie dni lata, słońce wciąż stoi wysoko na niebie i daje ludziom ostatnie ciepło. Chciałbym, żeby wszystkie Twoje urodziny zaczęły się od tak pięknych poranków. Jesteś moją śliczną córeczką i nadal jesteś takim dzieckiem, że nawet nie mogę się na ciebie złościć z powodu twoich psikusów. Stoisz teraz przede mną w pięknej sukience i uśmiechasz się. A twój uśmiech, uwierz mi, oświetla cały nasz dom. A nawet jeśli nie jesteś piękna, nadal jesteś dobrym dzieckiem. Twój radosny nastrój i pozytywność, która płynie od Ciebie falami, czyni z Ciebie wyjątkową małą dziewczynkę. Chciałbym Ci powiedzieć: powodzenia i szczęścia!

Co jest dla dziecka najważniejsze w życiu? Prawdopodobnie, gdy go kochają, opiekuj się nim i dawaj prezenty. A dla dziecka bardzo ważne jest też, kiedy świętuje z nim urodziny. Moja córka również uważa swoje urodziny za jedne z najlepszych świąt. I tak, zanim nadejdzie, robisz wszystko i przygotowujesz na najlepszym poziomie. Pamiętam, jak kochałeś swoje imieniny od wczesnego dzieciństwa. Czekałeś na przybycie gości. A kiedy przyszli, rzuciłeś się do nich i zażądałeś prezentów. A teraz, kiedy jesteś trochę starszy, nie zmieniłeś się ani trochę.I dlatego życzę ci wszystkiego, o czym tak bardzo marzyłeś. I niech słońce szczęścia zawsze świeci jasno i ciepło. Wiedz, że wszystko w życiu będzie zależeć od tego, jak się zachowasz. Więc pomyśl o tym. Powodzenia we wszystkim, co robisz! Pamiętaj, że zawsze będziemy po Twojej stronie.

Córko, jesteś standardem piękna, inteligencji i uroku! Jestem niesamowicie dumny, że mogę uczestniczyć w tworzeniu takiego arcydzieła. W twoje urodziny życzę ci dalszej poprawy, aby jeszcze bardziej rozbawić dumę twojego ojca. Ale poważnie, bądź szczęśliwy. To największa radość.

Chcę życzyć mojej pięknej córce wszystkiego najlepszego. Moja maleńka, jestem z Ciebie bardzo dumna, bo już w młodym wieku osiągnęłaś świetne wyniki. Ciągle się rozwijasz, bo chcesz zajmować wysokie miejsca w sporcie. Dobrze się uczysz, uszczęśliwiasz nas, więc cały czas cię rozpieszczamy. Życzę ci dobrego zdrowia, moja ukochana córko. Nigdy nie choruj, ponieważ my sami czujemy się okropnie, kiedy zachorujesz. Życzę, żebyś nigdy się nie poddawała, bo jesteś z nami bardzo silną dziewczyną. Cieszcie się nas dalej swoimi sukcesami i osiągnięciami. Ale jednocześnie nie zapominaj, że nadal jesteś dzieckiem, więc musisz mieć dzieciństwo. Chcę zawsze widzieć uśmiech na twojej twarzy, ale nie powinno być łez. Tylko jeśli mówimy o łzach radości, które z pewnością będziesz mieć, gdy zobaczysz swój prezent.

Moja dobra córko, przed tobą jeszcze wiele urodzinowych obchodów, otrzymasz milion kwiatów, najbardziej upragnione prezenty i usłyszysz tysiące życzeń i gratulacji, poznaj nowych przyjaciół i bądź szczery szczęśliwy! Życzę Wam, aby każdy rok pomiędzy tymi świętami spędzali lepiej niż dotychczas, spełniając swoje marzenia, odkrywając na nowo, wydawałoby się, znajomy świat i spotykając się każdego dnia z uśmiechem, bo takie piękności nie powinny być smutne!

Moja droga dziewczyno, droga córko, gratuluję ci urodzin. Życzę Ci niesamowitych przygód w życiu, niezapomnianych, magicznych chwil i wyjątkowego, fantastycznego nastroju. Niech zdrowie nigdy Cię nie zawiedzie, a szczęście podąża za Tobą po piętach. Bądź szczęśliwa moja droga.

Moja kochana i droga córko, dzisiaj obchodzimy Twoje wyjątkowe święto – Twoje urodziny. Przyjmij szczere gratulacje i wspierające, aprobujące słowa. Wiem, że nie zawsze wszystko układa się tak łatwo, jak byśmy chcieli, ale szczerze wierzę, że możesz osiągnąć każdy wyznaczony cel, przezwyciężyć problemy i pokazać swój potencjał. Chcę życzyć Ci prawdziwego szczęścia i możliwości przeżycia jasnego, wieloaspektowego życia. Moi drodzy, niech wszystko w Waszym życiu rozwija się tylko jak najlepiej i oczywiście pamiętajcie, że zawsze się za Was modlę i szczerze martwię się o moją córkę, która już dąży do niezależności. Jak bardzo pragnę, abyśmy mogli zachować naszą prawdziwą przyjaźń na całe życie i abyś miał możliwość zwrócenia się do mnie o pomoc.Wszystkiego najlepszego z całego serca.

Córko, moja słodka i grzeczna dziewczynka! Wszystkiego najlepszego, moja mądra dziewczyno, obyś zawsze robiła wszystko i zawsze odnosiła sukcesy! Bądź zawsze najradośniejsza, najpiękniejsza, żyj w przyjemności, raduj się każdym dniem i każdą chwilą. I pamiętaj, że bardzo, bardzo Cię kocham z całego serca!

Szczęśliwego Nowego Roku, droga córko. Kochani, życzę Ci iskier szczęścia i jasnych promieni miłości, powodzenia i kolorowych emocji, wielkich nadziei i dobrego nastroju, nieodpartego piękna i blasku duszy.

Wszystkiego najlepszego moja droga i piękna córko! Życzę Ci być najpiękniejszą dziewczyną na świecie, najmądrzejszą, odnoszącą największe sukcesy i przemiłą! Jest wiele rzeczy, które mogą ozdobić i urozmaicić nasze życie. Użyj ich, a zrozumiesz, jak niesamowity i piękny jest ten świat. Kochanie, niech wszystko będzie z tobą w porządku. Niech nigdy nie będzie strachu w twoim sercu.

Niech moje słowa nie wydają się zbyt wzruszające, ponieważ zawierają prawdę i szczere życzenie do Ciebie, córko, w Twoje urodziny! Życzę, abyś był kochany i zawsze mógł kochać siebie, aby wszystko było dobre i piękne! Niech zawsze wszystko się ułoży, ale jeśli nagle coś nie wyszło, nie powinieneś się bardzo denerwować, bo przed tobą jest żyć, a nauczysz się na swoich błędach! I pamiętaj, że to będzie Twoje doświadczenie! Nie denerwuj się, bo wszyscy, a tym bardziej my, twoi rodzice, nauczyliśmy się na naszych błędach! A z takiej osoby wyrasta naprawdę dobra i silna osoba! Szczęście jest tak ulotne i dlatego doceniaj je w każdym przejawie, nawet w najmniej znaczącym! Powodzenia, moja droga córko! I niech świat nigdy nie wydaje ci się ponury, zły i niegrzeczny! Niech wszystko zostanie powiedziane własnymi słowami, ale wiedz, że jesteś kochany!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin córki od rodziców, mamy, taty własnymi słowami

Życz swojej córce wszystkiego najlepszego

Nasza droga córko! Pragnę abyś zawsze była miła, piękna, celowa, aby całe dobro, które jest w Tobie rozwijało się, a niedociągnięcia same zniknęły, niepostrzeżenie Najlepszą rzeczą w dziewczynie jest skromność, która ją uszlachetnia, więc bądź szlachetny.

Droga córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Drogi, życzę, abyś zawsze pozostawał szczęśliwy i głęboko kochany.Niech życie daje wiele przypadkowych szans, genialnych pomysłów, radosnych emocji, jasnych chwil i radosnych wydarzeń.

Nasza radość, kochana córko, gratulacje z okazji twoich urodzin. Ty, jak jasny promień inspiracji, oświetlasz nasze życie i niech tak będzie zawsze. Życzymy Ci szczęścia i inspiracji wspaniałym snem. Niech z przeszłości pozostaną tylko szczęśliwe wspomnienia, niech w przyszłości czeka na Ciebie wiele sukcesów, niech teraźniejszość będzie niesamowitym i cudownym czasem w Twoim życiu.

Prawdziwym darem losu jest ukochane dziecko. Ty córko wyrosłaś mądra i piękna, łagodna i miła dziewczyno, jesteś romantyczką, wierzysz, że w naszym życiu dzieją się cuda. Ale w żadnym wypadku nie jesteś różą w szklarni! Jesteś odważna, inteligentna i pracowita, masz wszelkie cechy, aby w Twoim życiu wszystko szło dobrze! Życzymy, abyś zawsze miał przy sobie szczęście i wiedział, że masz rodzinę, która zawsze będzie Cię wspierać we wszystkim!

Moje maleństwo, jak szybko się rozwijasz! I dajesz mi tyle szczęścia, że ​​jestem gotowa pocałować cały świat! Nigdy nie przestanę dziękować Wszechświatowi za to, że dał mi Ciebie! Taka szczera, czysta, miła i bystra córka! Niech los chroni cię przed smutkiem, porażkami i smutnymi chwilami w życiu, niech twój anioł stróż zachowa twoje zdrowie! Życzę Ci udanej, łatwej i prostej drogi życiowej oraz wielu wspaniałych wydarzeń, które z uśmiechem na długo zapamiętasz! Moja piękność, moja radość! Powiedz mi, gdzie chowasz swoje skrzydła? W końcu nie jesteś dziewczyną, jesteś aniołem! Chciałbym życzyć Ci, aby blask, który pochodzi od Ciebie, nigdy nie zgasł! A zła pogoda na twojej duszy nigdy nie zebrała ponurych chmur! Niech miłość rodzicielska ogrzeje cię o każdej porze roku i niech jedność naszych dusz będzie z każdym dniem silniejsza! Wszystkiego najlepszego, córko!

Jesteś rozkoszą naszych oczu, jesteś naszą dumą, droga córko. Dzisiaj są twoje urodziny. Pozwól mi pogratulować Ci z głębi serca, nasza ukochana. Niech twoje marzenie się spełni, abyś odniósł sukces we wszystkim w swoim życiu.Dobre zdrowie, wielkie szczęście, czyste sumienie i dobre samopoczucie. Niech na twojej drodze spotykają się tylko dobrzy i godni zaufania przyjaciele. Niech twoje życie będzie długie i piękne, niech tylko dobre wieści zawsze cię zadowalają. Kocham Cię i powodzenia, nasze słońce.

Droga córko, wszystkiego najlepszego! Życzymy jasnych i kolorowych dni, oszałamiających wydarzeń, spełnienia najcenniejszych pragnień, optymizmu, przyjemnych odkryć, niesamowitych niespodzianek i doskonałych wiadomości. Prawdziwe i szczere uczucia, cudowne spotkania i najszczęśliwsze chwile!

Droga córko, jesteś naszą radością, wsparciem i słońcem. Dobrze, że Pan dał nam Ciebie… lata temu. W naszym związku było wszystko, ale najważniejsze pozostało niewzruszone, to miłość i zrozumienie. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek byliśmy wobec ciebie niesprawiedliwi. Pamiętaj, że zawsze życzyliśmy i życzymy Ci tylko wszystkiego najlepszego. A dzisiaj życzymy cierpliwości, wiary, wzajemnego zrozumienia z bliskimi i nieskończonej miłości. Niech miłość stanie się Twoją gwiazdą przewodnią, która ochroni Cię przed zazdrością, gniewem, kłamstwami, urazami i poprowadzi Cię ścieżką szczęścia.

Dzisiaj jest mój ulubiony dzień w roku – urodziny mojej pięknej córki. I wcale nie kocham tego dnia, bo mogę ugotować piękne wielokolorowe ciasto. Właśnie tego dnia mogę opowiedzieć wiele zabawnych historii o mojej córce. Nie obrażaj się na słońce, ale bez niego w żaden sposób. Gratuluję, moja radość! Jesteś o rok bliżej celu, jakim jest zawarcie małżeństwa.Nawiasem mówiąc, tego dnia opowiem też wiele ciekawych rzeczy. Życzę Ci morza szczęścia, miłości, powodzenia i powodzenia. Bądź zawsze tą samą pozytywną, wesołą, energiczną i odpowiedzialną dziewczyną. Ładujesz nas wszystkich ogromnym zapasem energii. Wszyscy bardzo Cię kochamy i jesteśmy z Ciebie dumni. Dzisiaj jest Twój dzień, więc ciesz się nim. Baw się w pełni, staraj się nadążyć za nami, dorosłymi.

Kochana córko, dzisiaj jest najważniejszy dzień w moim życiu – twoje urodziny. Twoje narodziny były dla mnie prawdziwym darem losu. A dzisiaj życzę ci tylko wszystkiego najlepszego. Niech Twoje oczy błyszczą szczęściem, bo dla mnie Twoje samopoczucie jest ważniejsze niż cokolwiek na świecie. Wszystkiego najlepszego, moja radość!

Nadszedł najważniejszy dzień w roku – Twoje urodziny! Moja ukochana córko, moje serce, szczerze ci gratuluję i życzę dobrego zdrowia, wielkiego sukcesu, magicznej miłości, dobrego dobrobytu. Niech smutek nigdy nie zajrzy w twoje życie, niech twoje oczy zawsze lśnią szczęściem. Zawsze bądź tak przyjazny, lekki, promienny, wesoły. I wiedz, że zawsze będę tam i zawsze będę pomagał i wspierał.

Droga córko, tak bardzo pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego, naprawdę wyjątkowych i pełnych czci święta. Obyś zawsze był najszczęśliwszy i potrafił z powodzeniem podążać we właściwym kierunku, pomimo wielu niuansów. Proszę, zachwyć nas swoimi wyjątkowymi osiągnięciami, ponieważ masz cały niezbędny potencjał i potrafisz zebrać wolę w pięść, aby mimo przeszkód osiągać swoje cele. Nasza słodziutka, zawsze tam będziemy i jesteśmy gotowi cię wspierać, bez względu na wszystko. Życzę Ci prawdziwego szczęścia i pewności w cudownej przyszłości. Pamiętaj: jesteś dumą swoich rodziców, nadzieja jest realistyczna. Aktywnie dorastasz, ale zawsze będziesz naszym ukochanym, drogim dzieckiem, które zdobędzie tylko najcieplejsze i najszczersze uczucia Twoich rodziców. Przyjmij gratulacje z okazji urodzin!

Dorastałeś w zawrotnym tempie i dorastałeś tak mądry i inteligentny, że mogę być szczęśliwy tylko dla ciebie. Doskonała gospodyni, szwaczka, asystentka, jestem z ciebie dumna córko. Gratuluję i życzę, aby twoje życie stało się jak z bajki. Niech będzie książę i magia, i spełnienie pragnień i pokonane w nim zło. Wszystkiego najlepszego.

Urodziny to smutne święto. I rzeczywiście tak jest. W końcu tego dnia starzejesz się o cały rok. Dlatego niektórzy ludzie w ogóle nie lubią tego dnia. Więc moja córka też nie jest zachwycona nadchodzącymi wakacjami. Nie chce, żeby jej wiek i wygląd w ogóle się starzały.Ale niestety, a może na szczęście, nic nie jest robione dokładnie tak, jak tego chcemy. A teraz, kiedy dziewczyna stoi przede mną trochę smutna, chcę jej powiedzieć, że nie powinieneś być smutny. W tym życiu należy starać się znaleźć radość we wszystkich okolicznościach i zdarzeniach. I nawet jeśli życie przyniesie nam nowe kłopoty, musimy odważnie spojrzeć jej w twarz. A wtedy ona, widząc, jak śmiało na nią patrzysz, nie będzie już śmiała ci przeszkadzać i przeszkadzać.

Dzisiaj jest święto dla mojej kochanej córki! Wszystkiego najlepszego kochanie, kocham cię! Bądź najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym, sukcesem we wszystkich twoich sprawach. Dobre zdrowie i charakter jak lwica, sprytna moja mama. Niech wszystko, co cenione, zawsze się spełni.

Moja radość, moja duma, moja nadzieja i szczęście, życzę Ci z całego serca, abyś zawsze był silny, nigdy nie ulegał wpływom negatywnych czynników życia, był pewny siebie i swojego Twoje zasady i zobacz, jak możesz zrealizować każde marzenie!

Moja droga, droga córko! Z biegiem lat wyrosłeś i stałeś się osobą niezależną, odpowiedzialną, celową i rozsądną. Twój rozwój jako osoby nie może nie zachwycać nas, Twoich rodziców. Jesteśmy z ciebie dumni. Życzymy, abyś zachował i zwiększył swoją świadomość, odpowiedzialność i rozsądek. Życzymy, abyście nigdy nie zapomnieli dobrych i radosnych chwil i jak najdokładniej wymazali z pamięci nieprzyjemne zrządzenia losu. Każda osoba buduje własne szczęście i wierzymy, że poradzisz sobie z tym zadaniem.I zawsze będziemy tam i wspieramy Cię w razie potrzeby.

Elegancka sukienka, kokardki, gratulacje… Dziś moja droga, oświetla cię specjalne światło. Córko, niech wróżki z bajek przyniosą Ci: śmiech, zabawę, słodycze i spełnienie najważniejszych i najskrytszych pragnień!

Dzisiaj jest święto dla mojej córki, którą kocham przez całe życie. Moi drodzy, nigdy nie znudzę się dziękowaniem za wybranie nas na rodziców. Twoje narodziny dodały nam sił, dałeś nam niesamowitą radość. Nadal codziennie zasypiamy i budzimy się z myślą, że mamy niesamowicie pozytywną i miłą dziewczynę. Jesteśmy z Ciebie dumni, kochanie! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i pełen wydarzeń, niech wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie tego życzysz. Cóż, jesteśmy po prostu gotowi w każdej chwili udzielić Ci wsparcia. Niezmiernie się cieszę, że łączy nas nie tylko związek jak matka z córką, ale także jak dziewczyny. Moja ukochana dziewczyno, życzę ci wszystkiego najjaśniejszego i najmilszego. Nigdy nie rozpaczaj, nie martw się i nie smuć się! Bądź zawsze najszczęśliwszy, najbardziej ukochany i zdrowy! Gratulacje!

Córko, chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego i powiedzieć, że jestem z Ciebie bardzo dumna. Wydaje mi się, że moja miłość do Ciebie nie ma końca i krawędzi, ponieważ z każdym dniem coraz bardziej rozumiem, jakie mam szczęście z córką. Moja dziewczyno, kiedy się urodziłaś, po prostu krzyczałam ze szczęścia, bo urodziłaś się dokładnie tak, jak cię sobie wyobrażałam.A teraz, po tylu latach, wracam myślami do dnia, w którym pojawiłeś się z nami. Dziękuję, że jesteś z nami. Życzę Ci wszystkiego, o czym marzysz w swoje urodziny. Niech wszystkie twoje marzenia i życzenia

Najpiękniejsze gratulacje z okazji urodzin córki od rodziców, mamy, taty do łez

Najlepsze
życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty w prozie

Kochana córko życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dobrej bajki w Twoim życiu i radosnych nut szczęścia. Niech każda pogoda zadowoli duszę, niech każdy dzień zamień się w historię z serii cudów i magii.

Moja dziewczyno, czy dorosłaś tak szybko? Po prostu nie mogę w to uwierzyć, bo wydawało mi się, że czas będzie się ciągnął bardzo długo. Cieszyłem się twoim dzieciństwem, ale nawet nie zauważyłem, jak szybko dorastałeś. Teraz mamy z tobą zupełnie inną relację, już jak dziewczyny. Podoba mi się, że ty i ja, córko, mogliśmy zostać bliskimi przyjaciółmi. Naprawdę chcę, żebyś nigdy niczego nie ukrywał, bo wiesz, że mogę Cię wesprzeć w każdej sytuacji. Naprawdę chcę pogratulować ci urodzin, a także życzę wszystkiego, czego sam potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwym. Wiem, że czasami jesteś smutny, boisz się, ale radzisz sobie z tymi sytuacjami i chwilami. Jestem z ciebie dumny, córko. Jesteś niesamowicie niezależną dziewczyną, ale nie zapominaj, że twoja mama zawsze może ci pomóc.

Córko, kochanie, wszystkiego najlepszego! Bądź najszczęśliwszy, ale nie bój się rozczarować i popełniać błędy. Zawsze wierz w to, co najlepsze, w siebie, w ludzi, w cuda. Zaufaj swojemu sercu i uczuciom.Nie pozwól, aby okoliczności wpłynęły na charakter, nastrój, życzliwość duszy. Kochać i być kochanym. Twórz, błyszcz, dbaj o siebie.

Droga córko, wszystkiego najlepszego! Życzę słonecznych dni, miłych drobiazgów, najcieplejszych słów, wielkiego osobistego szczęścia. Niech wszystkie Twoje plany się spełnią, zawsze będziesz miał wspaniały nastrój i radosne emocje, zrozumienie rodziców, opiekę nad bliskimi i przyjaciółmi.

Droga córko, z wielką radością gratuluję Ci najszczęśliwszego dnia w roku – dnia, w którym się urodziłaś! Życzę spełnienia upragnionego marzenia, wzajemnej i prawdziwej miłości, wewnętrznego poczucia harmonii i spokoju z samym sobą, ciekawych spotkań i znajomości, podróży po świecie, nowych zainteresowań i emocji.

Droga córko, droga, droga, gratuluję ci urodzin. Niech po odejściu bajecznej zimy nadejdzie dobra wiosna miłości i inspiracji, a potem lato niezapomnianych wrażeń i jaskrawych kolorów, a potem jesień wspaniałych wspomnień i magicznej kreatywności. Bądź szczęśliwa córko, zawsze ładna i wesoła.

Moja córko, bardzo dobrze pamiętam, jak się czułam, kiedy zobaczyłam cię po raz pierwszy. Wydawało mi się, że nawet jeśli świat wywróci się do góry nogami, nadal będę na Ciebie patrzeć i cieszyć się tym niesamowitym uczuciem euforii. Nie można tego nazwać inaczej. Moja córko, chcę ci pogratulować wakacji! Stałaś się całkowicie dorosłą dziewczyną, która pomaga mi we wszystkim.Ale przede wszystkim naprawdę chcę życzyć ci prostego kobiecego szczęścia. Myślę, że już rozumiesz, o czym mówię. Zawsze będę ci tego życzył, dopóki nie zobaczę, że naprawdę znalazłeś szczęście. Pragnę również życzyć Ci zdrowia, a także spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Nigdy nie bój się podejmować ryzyka, moja dziewczyno. Wiesz, że poprę każdą decyzję, którą podejmiesz. Chcę, żebyś zrozumiała, że ​​twoja mama zrobi dla ciebie wszystko. Wesołych świąt, kochanie!

Droga córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę wam, słońcu, aby świecić jak jasna gwiazda na niebie, wierzyć w sen i dążyć do sukcesu, życzę wam zawsze być otoczonym szczęściem i miłością, śmiało iść naprzód i zdobywać nowe wyżyny.

Nasza droga córko, dziś jesteś o rok starsza. Chociaż słowo „roczniak” jest jakoś nieodpowiednie w użyciu, ponieważ jesteś już tak całkowicie dorosły z nami. Właściwie wciąż pamiętam dzień, w którym się urodziłeś. Mama nie będzie kłamać, że byłaś taka spokojna, że ​​ciągle sprawdzaliśmy, co robisz, bo nigdy nie słyszałaś. Chcemy życzyć Ci tylko tego, czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwym. Prawdopodobnie nie mówimy już o nowym telefonie, ale o czymś bardziej globalnym. Ale mamy nadzieję, że to wszystko się spełni, ponieważ naprawdę życzymy wszystkiego najlepszego i życzliwości. Świętuj w pełni już dziś! I będziemy się z tobą bawić. Wiesz, jakich masz zaawansowanych rodziców. Nie przegapimy ani jednej piosenki.Zobaczysz, że to będzie najfajniejsza impreza roku.

Wszystkiego najlepszego, droga córko! Moja droga, życzę ci kobiecego szczęścia. Kochający i wyrozumiały mąż i gromadka dzieciaków. Obyś zawsze był wesoły, aby w Twoim życiu były tylko pozytywne, abyś zawsze się uśmiechał. Bądź szczęśliwy kochanie! Jako tata zawsze będę tam i w każdej chwili gotowy do pomocy.

Dzisiaj jest święto w naszej rodzinie, bo kilka lat temu, a nie będziemy określać Twojego wieku, urodziła się nasza piękna córeczka. I od tego dnia spokój gdzieś opuścił nasz dom, ale nadeszła zabawa i radość. Gratulujemy Ci kochanie, a także życzymy wszystkiego, czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwym. Z pewnością nowy telefon nie rozweseli Cię już tak, jak kiedyś. Ale teraz mamy wiele innych możliwości, które pozwolą Ci kibicować. Życzę wspaniałego nastroju, w przeciwnym razie nie będziesz mógł cieszyć się tym świętem bez niego. I tak długo się do tego przygotowywaliśmy, włożyliśmy w to tyle wysiłku. Chcemy, żebyście wyjechali w całości, bawili się do rana. Będziemy też razem z Wami tańczyć i bawić się. Miłego świętowania tego niesamowitego dnia! Wszystko będzie bardzo fajne!

Gratuluję Ci głównych wakacji w Twoim życiu, wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze był zdrowy! Dziś stałaś się o rok starsza, jeszcze jedna chwila bliżej dorosłości! Zdrowie dla Ciebie i więcej beztroskiego szczęścia! Uwierz w swoje przeznaczenie i wiedz na pewno, jak działać, aby osiągnąć to, czego chcesz.

Córko, przyjdź na urodziny z otwartą duszą na wszystko, co nowe i niezwykłe. Niech radość i uczucie szczęścia wdziera się do serca świeżym wiatrem. Zacznij wymyślać i tworzyć swoją ścieżkę życia z miłością!

Droga córko, życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku. Życzę, aby w tym roku wkroczyć w wasze życie jako magiczna dobra bajka, aby Święty Mikołaj dawał wam szczęście i szczęście, aby twoja szczęśliwa gwiazda świeciła jasno i pięknie przez cały rok….

Dzisiaj są urodziny naszej pięknej córki, naszej jasnej małej gwiazdy, która nigdy nie jest smutna. W rzeczywistości musimy się tego od ciebie nauczyć, ponieważ zawsze jesteś w dobrym humorze. Pomimo tego, że jesteś mała i nie masz problemów poza pominiętą kreskówką, wciąż wyrastasz na bardzo poważną dziewczynę. Kiedy mówisz mi o swoich planach na przyszłość, rozumiem, że jesteś bardzo poważny. Masz określone cele i nie mam wątpliwości, że je osiągniesz. Moja dziewczyno, gratuluję ci, że stałaś się o rok starsza. Właściwie nie chcę, żebyś tak szybko dorastała, bo nie miałam jeszcze czasu na cieszenie się twoim dzieciństwem. Życzę wspaniałych wakacji moja ukochana córko. Bądź najszczęśliwszy, najzdrowszy i kochany przez nas wszystkich. Wesołych Świąt!

Moja droga dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Zawsze marzyłam o córce, wyobrażałam sobie, jak zaplecę Ci warkocze, jak pójdziemy razem na zakupy.Wszystko potoczyło się dokładnie tak, jak chciałem. Chociaż teraz najczęściej chodzimy do sklepów z zabawkami, ale na początek też jest dobrze. Chcę ci pogratulować, moja mała gwiazdo, i powiedzieć, że nie ma na świecie droższej mi osoby niż ty. Zawsze staram się wrócić z pracy do domu wcześniej, aby móc spędzić z Tobą jak najwięcej czasu. Życzę dobrego zdrowia, dużo radości i szczęścia. Zawsze powinieneś być otoczony miłością i troską. Zrobimy wszystko, aby nasza córka była szczęśliwą dziewczynką. Wesołych świąt dla Ciebie, naszego kochanego dziecka. Nigdy nie smuć się i nie martw się, bo masz nas. Bądź najszczęśliwsza, nasza ukochana córko.

Droga córko! W dniu urodzin otrzymałeś tyle prezentów, że możesz zliczyć ich całą górę, ale wiem, że wśród nich jest jedno honorowe miejsce na gratulacje dla rodziców! Córko, wiedz, że zasługujesz na najlepsze! Dobre zdrowie, genialne szczęście, wspaniałe plany i siła do ich realizacji, uwaga prawdziwych przyjaciół i miłość prawdziwego mężczyzny, który pewnego dnia wkroczy w Twoje życie, by oddać swoje serce i całe swoje królestwo! Gratulujemy Ci urodzin i jeszcze raz chcemy powiedzieć, że dla nas na świecie nie ma osoby droższej od Ciebie!

Lata mijają, moja córka dorasta, a jej upodobania i marzenia zmieniają się wraz z nią… Lalki – dla magazynów o modzie, kostium płatka śniegu na Nowy Rok – dla pary butów i szminki , bajki o zwierzętach – po powieści miłosne, marzenia o smoczycy – po marzenia o szczęśliwej miłości… Ale niech dzieciństwo nadal będzie z Tobą, moja ukochana córko! Życzę Ci bycia mądrym jak lalka, szczęśliwym jak księżniczka na końcu bajki, a Twój mężczyzna, którego spotykasz, był prawdziwym smokiem, silnym i gotowym w każdej chwili zabrać Cię na krańce świata , do nieba, do samego księżyca i gwiazd!

Córka! Moje słońce, szczerze ci gratuluję dnia, w którym stałam się najszczęśliwszą osobą, bo mam ciebie! Życzę Ci otwartości i życzliwości wobec innych ludzi, cieszenia się każdą chwilą życia i więcej śmiechu! Bardzo cię kocham i zawsze tam będę!

Obserwowanie, jak się rozwijasz i zmieniasz, to radość. Zawsze wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Miłość do Ciebie to bezgraniczna oaza. I gdziekolwiek się wybierasz, zawsze powinieneś pamiętać, że ludzie czekają na Ciebie w domu. A my jesteśmy gotowi dać Ci wszystko, tylko Ty czujesz się szczęśliwy. Twój śmiech jest w stanie zabrać z naszego życia wszystkie najgorsze i najsmutniejsze rzeczy. Dziękuję, że jesteś takim słońcem dla swoich rodziców. Zawsze jesteśmy gotowi zaakceptować Twój wybór, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy. Ale tylko dlatego, że mamy do Ciebie zaufanie.Wiemy, że czerpiesz z życia tylko to, co najlepsze i tworzysz swoje przeznaczenie, spraw, by było dokładnie tak, jak chcesz. Jesteś dumą naszego życia i niekończącym się szczęściem, nasza kochana mała księżniczko. Zawsze jesteśmy gotowi zaoferować Ci nasze ciepłe uściski, jeśli czujesz się samotny lub smutny. Wesołych świąt kochanie!

Piękne gratulacje z okazji urodzin córki od rodziców, mamy, taty własnymi słowami

Życz swojej córce wszystkiego najlepszego

Kochana córko, wszystkiego najlepszego. Niech życie wydaje się rajem, niech szczęście zawsze pędzi do ciebie wszędzie. Moja droga życzę szczęścia, dużo przyjemności, radość i sukces w życiu.

Córko, pozwól ptakowi szczęścia stać się twoim towarzyszem i pomocnikiem! Dziękujemy za to, że jesteś z nami, że odpowiadasz dobro za dobro, miłość do miłości, troska o zmartwienia! Jesteś dziś urodzinową dziewczyną i chcielibyśmy cię mocno przytulić i życzyć, abyś pozostała najszczęśliwszą córką na świecie! Nikt cię nigdy nie zastąpi.

Dzisiaj są urodziny naszej pięknej córki, naszej ukochanej dziewczynki. Naprawdę chcę ci pogratulować, moja droga, i życzyć ci wszystkiego, o czym sama marzysz. Chcę zawsze widzieć uśmiech na twojej twarzy, chcę, żebyś zawsze był tak energiczny, pozytywny, jasny, jak teraz. Każdego dnia sprawiasz nam radość, co miesiąc zaskakujesz nas nową wiedzą i sukcesem.Chcę, żebyś zawsze była zadowolona ze swojego życia, abyś nadal nas zadziwiała, aby każdy Twój dzień nie był taki jak inny. Naprawdę chcemy Wam życzyć dobrego zdrowia, bo wszystko inne będziecie mieli. Z pewnością pomożemy Ci zrealizować wszystkie Twoje marzenia i pragnienia. A ty po prostu musisz zadowolić nas swoim dobrym zdrowiem. Życzę szczęśliwych wakacji, wielu radosnych chwil, wielu wesołych gratulacji i życzeń. Wesołych Świąt!

Droga córko! W ten jasny dzień życzę radości, powodzenia, pomyślności, zdrowia, radości, zabawy, jasnego słońca w twojej duszy i spełnienia pragnień. Bądź szczęśliwy! Pocałuj!

Gratuluję Ci głównych wakacji w Twoim życiu, wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze był zdrowy! Dziś stałaś się o rok starsza, jeszcze jedna chwila bliżej dorosłości! Zdrowie, szczęście, dobre samopoczucie rodziny, wielka miłość i długowieczność! Zawsze zadowalaj rodziców i ucz się dobrze!

Dzisiaj są urodziny mojej córki, najjaśniejszego stworzenia. Kochani, gratuluję i życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich pragnień. Obiecuję pomyśleć o psie, bo od dawna prosisz nas o jego podarowanie. Ale chcę, żebyś zrozumiał, że pies to duża odpowiedzialność. Wiesz, że to nie jest zabawka, naprawdę musisz ją karmić, musisz chodzić i bawić się nią. A co najważniejsze, będziesz musiał szkolić swojego psa, aby robił to, co mówisz.Moja córka powinna być najszczęśliwsza i do tego jestem gotów zrobić wszystko. Przede wszystkim życzę dobrego zdrowia, bo nie ma nic ważniejszego niż to. Nigdy nie odczuwaj bólu i nie smuć się, a będziesz miał wszystko inne. Zrobimy wszystko, abyś się uśmiechnął. Córko, niech twoje wakacje będą zabawne.

Zawsze byłeś dociekliwy i kochający zabawę fidget. Jako dziecko twoja energia była w pełnym rozkwicie i po prostu nie mogłem za tobą nadążyć. I bardzo podoba mi się, że te cechy przeszły na twoje dorosłe życie. Twoja ciekawość zamieniła się w pragnienie wiedzy, interesuje Cię życie, wszystko, co nowe i postępowe. A Twój niepokój stał się energią, która daje siłę, optymizm i nie daje powodu do poddania się w trudnej sytuacji. Bardzo się cieszę widząc Twoje pozytywne nastawienie i zdolność do osiągnięcia celu. W twoje urodziny życzę nowych niesamowitych odkryć, niezapomnianych podróży, spełnienia pragnień i fantastycznych osiągnięć!

Dzisiaj są urodziny mężczyzny, który przez cały ranek biegał po mieszkaniu i krzyczał: „Wreszcie nadszedł ten dzień”. Tak, kochanie, ten dzień nadszedł. Cieszysz się, a my jesteśmy smutni, bo nasza córka stała się o rok starsza. Moja księżniczko, kocham cię, nie jesteś tylko moją córką, jesteś moją dziewczyną, moją asystentką. Bardzo lubię z tobą rozmawiać, słuchać twoich niesamowitych historii ze szkoły. Nie lubię już twoich nauczycieli, tak jak ty. Wszyscy życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Bądź szczęśliwy, odnoszący sukcesy i kochany. Naprawdę chcę, żebyś znalazł swoje powołanie. I niech to będą nadmuchiwane balony, jeśli tego chcesz. Wiesz, że zaakceptuję każdą twoją decyzję. Wesołych wakacji moja dziewczyna. Baw się i baw się dobrze!

Moja mała dziewczynka, dorosłaś tak szybko, stałaś się taką cudowną dziewczynką, która z każdym dniem sprawia, że ​​jestem coraz bardziej szczęśliwa.Nigdy nie znudzę się powtarzaniem, że jesteś moją dumą. Każdego dnia dziękuję losowi za to, że pojawiłeś się w moim życiu. Każda matka będzie szczęśliwa, jeśli jej córka będzie szczęśliwa. I dlatego, kochanie, życzę Ci wielkiego szczęścia. Niech twoja przyszła rodzina będzie kochająca, będzie tą, o której marzysz. Jestem pewna, że ​​będziesz wspaniałą gospodynią, żoną i mamą, bo od dzieciństwa mówiłaś, że najważniejsza jest dla Ciebie rodzina. Wiesz, że w razie czego możesz się ze mną skontaktować. Zawsze jestem gotowa pomóc, doradzić i wesprzeć. Niech twoje życie będzie jasne, ciekawe, pełne wydarzeń, radosne, a ja będę na ciebie patrzeć i podziwiać.

Moja córko, nie mogę uwierzyć, że tak szybko dorosłaś. Tak bardzo chciałem wydłużyć czas, kiedy byłeś mały, więc pilnie domagam się wnuków. Moja droga, dzisiaj są twoje urodziny, więc chcę ci pogratulować i powiedzieć, że jesteś po prostu cudowną córką. Nigdy nie musiałam się rumienić z twojego powodu, nigdy nie musiałam się na ciebie gniewać, bo byłaś nie tylko posłuszną dziewczyną, ale i bardzo mądrą. Zawsze wiedziałeś, jak się zachować, co możesz powiedzieć, a czego absolutnie nie możesz powiedzieć. Chcę, abyś znalazła najbardziej prawdziwe kobiece szczęście, abyś była po prostu najszczęśliwsza obok osoby, którą wybierzesz na swojego partnera życiowego. Naprawdę chcę, żeby twoje zdrowie cię nie zawiodło, abyś znalazł swoje powołanie w życiu.Wiesz, że jesteś we wszystkim dobry, więc po prostu się tym ciesz.

To był pogodny poranek, a promienie słońca wesoło tańczyły na oknach, jakby też chciały się bawić podczas naszych wakacji. W kryształowym wazonie jest bukiet Twoich ulubionych kwiatów, a już niedługo na stole podaję Twoje ulubione ciasto. Mimo, że już dorosłaś, nadal chcę otaczać Cię opieką i życzliwą uwagą. Zanim goście się zgromadzą i zaczną się hałaśliwe wakacje, chcę cię przytulić i powiedzieć „wszystkiego najlepszego, córko! Bądź szczęśliwy każdego dnia swojego życia!

Nasza droga i kochana córko! W te święta życzymy Wam bajecznego życia wypełnionego wszystkimi kolorami tęczy. Czerwony to wieczna, wzajemna miłość, pomarańczowy to ciepło twoich przyjaciół, żółty to jasne, letnie słońce, zielony to spokój ducha, niebieski to czyste spokojne niebo, niebieski to uczciwość i oddanie. I za wszystkie trudy i kłopoty, niech będzie dla ciebie fioletowy!

Moja droga córko jest moją kontynuacją, moim wsparciem i wsparciem! Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś stał się człowiekiem z wielkiej litery, aby Twoja rodzina była dumna i podziwiała Cię. Bądź szczęśliwy i najbardziej kochany.

Zrozumiesz, dlaczego tak bardzo Cię kochamy, gdy sama zostaniesz matką. Nie ma słowa na opisanie tych uczuć. To nawet więcej niż miłość. Jesteśmy po prostu gotowi na absolutnie wszystko dla Ciebie, ponieważ Twoje szczęście jest celem naszego życia od dnia narodzin. Leć, wznieś się wysoko i złap wszystkie gwiazdy z nieba. Jeśli potrzebujesz pomocy w walce z przeciwnościami losu, po prostu daj nam znać. W dniu, w którym się urodziłeś, obiecaliśmy sobie, że nauczymy naszą córkę najważniejszych lekcji w życiu. Ale dorastałeś i nauczyłeś nas ważnych lekcji, za które jesteśmy Ci dozgonnie wdzięczni. Twój sukces i spełnienie pragnień to jedyne dwie rzeczy, których pragniemy w życiu i dokładamy wszelkich starań, aby Ci w tym pomóc. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spędź ten dzień niezapomniany i pogodny, nasza droga córko!

Dzisiaj wszyscy zebraliśmy się tutaj nie bez powodu. A zrobiliśmy to, aby pogratulować córce wspaniałych wakacji, dnia gotowania. Naprawdę zależy nam na tym, aby wszystko, co tak starannie przygotowaliśmy, aby ją polubiło. I tak przygotowaliśmy dla niej prezenty i koncert. Pragniemy również życzyć jej wszystkiego najlepszego. Niech będzie szczęśliwą i odnoszącą sukcesy osobą w swoim życiu. A nawet jeśli coś jej nie wyjdzie, zawsze postaramy się przyjść jej z pomocą. Więc po prostu żyj i ciesz się życiem. Wiedz, że wszyscy bardzo Cię kochamy! Cenimy Cię. Podziwiamy Twoją responsywność i umiejętność pomocy w trudnych czasach.Jesteś najcenniejszą rzeczą w naszym życiu. Dziękuję za wszystko!

Jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, życzymy spełnienia wszystkich Twoich pragnień i planów! Bądź mądry i umie podejmować świadome decyzje. I niech Wasza wytrwałość i profesjonalizm zaowocują, dadzą pozytywne emocje i wypełnią życie jasnymi kolorami i wrażeniami!

Córko, bardzo się cieszę, kiedy są twoje urodziny. To był ten dzień, który dał mi taki cud jak ty. Teraz patrzę na Ciebie i nie mogę się nacieszyć tym, że mam tak niesamowitą córkę, bez której moje życie nie będzie już tak jasne i ciekawe. Jestem zdumiony, jak bardzo możesz być szczęśliwy, nawet jeśli nie ma do tego powodu. Wiele możemy się od Ciebie nauczyć, ponieważ naprawdę wiesz, jak cieszyć się każdą chwilą życia. Moja ukochana córko, pragnę, abyś spędziła wakacje tak, abyś długo cieszyła się wspomnieniami. Niech wszystko będzie dla ciebie cudowne, moja dziewczyno! Życzę wspaniałego nastroju, morza pozytywnych emocji, radości i szczęścia. Nigdy nie waż się nawet smucić ani martwić o małe rzeczy, ponieważ to wszystko są małe rzeczy w życiu. A poza tym zawsze jestem gotów Ci pomóc, kochanie.

Nasza radość, nasza duma! Z każdym dniem starzejesz się, piękniejsza! Wszystkiego najlepszego, niech po drodze spotkają się tylko najpiękniejsi i najsolidniejsi ludzie.Niech życie będzie najszczęśliwsze – i cieszą Cię tylko dobre wieści!

Wszystkiego najlepszego, moja słodka urodzinowa dziewczyno! Córko, szczerze życzę ci widzieć w życiu tylko dobre rzeczy! Niech Niebo trzyma cię od złych uczynków, złych ludzi i próżnych zmartwień. Niech obok Ciebie zawsze będą wrażliwi, sympatyczni, wyrozumiali ludzie. I wiedz, kochanie: kocham cię!

Moja droga i kochana córko, serdecznie gratuluję Ci zbliżających się wakacji, wszystkiego najlepszego. Skorzystaj z okazji, aby uczcić tak ważne wydarzenie na przyzwoitym poziomie, bo każdy rok życia to prawdziwy dar od losu. Życzę, abyś pozostała tak piękna, jak teraz. Niech los pozwoli Ci znaleźć liczne możliwości rozwoju, da Ci możliwość uwierzenia w przyszły sukces. Życzę szczęśliwej rodziny i obecności bliskich ludzi, krewnych w pobliżu, wsparcia przyjaciół, przyzwoitej i obiecującej pracy. Niech życie zadowoli Cię tylko prawdziwymi niespodziankami i pozwoli zrozumieć, jak cudowna może być przyszłość. Życzę, abyście nigdy nie zaznali smutku i smutku, lęków i wątpliwości, bo nie są potrzebne. Moja droga dziewczyno, zawsze będziesz moim ulubionym dzieckiem, któremu życzę szczęścia i sukcesów w przyszłości.

Ukochana córko, wszystkiego najlepszego! Niech w Twoim życiu zawsze będzie radość, szczęście i harmonia! Niech wszystko, co pomyślane, się ułoży i we wszystkich sprawach będzie zaufanie. Życzę Ci produktywnych działań, które poprawią Twój nastrój, a tym samym życie.

Każdego dnia dziękuję losowi za to, że moja córka jest najpiękniejszą dziewczyną na świecie! Uśmiechaj się częściej – bo Twój uśmiech rozświetla wszystko dookoła i czyni ten świat milszym i piękniejszym. Ja z kolei obiecuję zrobić wszystko, aby Twoje życie było szczęśliwsze. Wszystkiego najlepszego, moja ukochana księżniczko!

Wszystkiego najlepszego, moja droga córko. Kochanie, życzę ci prawdziwego szczęścia, jasnej miłości, niekończącej się serii radosnych dni. Bądź piękna i życzliwa, każdego ranka witaj z uśmiechem i bez wątpienia udaj się do swoich ukochanych marzeń. Kocham Cię i będę Cię wspierać we wszystkim.

Moja droga córko! Serdecznie gratulujemy Ci tego ważnego i radosnego święta – Twoich urodzin! Życzę Ci być wesoła, dowcipna, czarująca, słodka, delikatna, opiekuńcza, wrażliwa i uważna. Jednym słowem – jacy jesteś teraz. I oby w twoim życiu były tylko dobre rzeczy!

Moja córka jest dziś o rok starsza. Tak naprawdę bardzo trudno mi się z tym pogodzić, bo naprawdę nie chcę pozwolić mojemu dziecku wejść w dorosłość. Widzę, że sam się spieszysz, aby dorosnąć, ale jednocześnie nie rozumiesz, z jakimi trudnościami będziesz musiał się zmierzyć. Ale musisz pamiętać, że jestem po twojej stronie. Zawsze jestem gotów cię wesprzeć, dodać sił. Wiesz, że magiczne słowo zakupy może podnieść Cię na duchu do nieba. Życzę ci dobrego zdrowia, moja ukochana córko.Bardzo zależy mi na tym, abyś umiała odnaleźć swoje miejsce w tym życiu, aby obok Ciebie była taka osoba, która może Cię otaczać miłością i troską. Jestem pewna, że ​​będziesz bardzo dobrą gospodynią, bo gotujesz lepiej ode mnie. Bardzo cię kocham, moja droga dziewczyno! Niech wszystko będzie z tobą fajnie! Wesołych świąt!

Wszystkiego najlepszego, droga córko, moja radość. Niech Twoje życie będzie piękną i miłą bajką, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech każdy dzień będzie szczęśliwy i jasny, niech Twoje przedsięwzięcia zadowolą Cię sukcesem i wysokimi wynikami.

Nasza droga piękność, droga krwi, droga córko! W dniu twoich narodzin życzę ci najjaśniejszego i najmilszego na tym świecie! Nie jesteś nam droższy i bliższy, jesteś naszym sensem życia i niech twoje życie będzie wypełnione tylko dobrocią i szczęściem! W imieniu całej naszej rodziny gratulujemy Ci tego ciepłego święta Twojej duszy i radosnego wydarzenia w życiu naszej rodziny i życzymy Ci promiennego blasku w Twoich oczach! Niech nigdy nie będzie pochmurnej pogody na twojej duszy, niech twoje serce niepokoi się tylko przyjemnymi niespodziankami losu, niech twoja piękność rozkwitnie i pachnie pachnącą dla radości nas wszystkich! Nigdy nie wątp w nasze wsparcie, naszą radę, naszą pomoc! W każdej chwili, w radości, w smutku, zawsze będziemy z Tobą! Jesteś naszym Wszechświatem, jesteś naszym światem, jesteś naszym wszystkim! Wszystkiego najlepszego, ukochana córko! Kwitnij i pachnij!

Córko, oczywiście jesteś już duża – i masz własne życie, ale zawsze będę Cię kochać tak namiętnie, jak w Twoje urodziny, kiedy Cię zobaczyłam i uświadomiłam sobie, jaka jestem szczęśliwa .Kocham Cię, przytulam i jestem pewna, że ​​w tym życiu zasługujesz na wszystko co najlepsze!

Nasza droga córko! Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego święta – wszystkiego najlepszego! Chcemy, aby w Twoim życiu wszystko było idealne, abyś osiągnął wszystko, czego potrzebujesz, a sukces towarzyszył Ci w każdym biznesie, który robisz! Wszystkiego najlepszego!

Moja dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego! Jesteś moją najbardziej wyjątkową córką, która urodziła się tak uśmiechnięta, że ​​wszyscy Cię nieustannie podziwiali. Moja droga, chcę pogratulować i powiedzieć, że moja duma dla ciebie nie ma granic. Od dzieciństwa mówię, że jesteś dla mnie wyjątkowa, a teraz mówię, że nie ma drugiej takiej na tym świecie. Naprawdę chcę życzyć Ci wszystkiego, o czym sama marzysz. A teraz nie mówię o psie, ale o Twoich marzeniach w profesjonalny sposób. Z pewnością osiągniesz wszystko, o czym marzysz. A ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby ci pomóc, ale wiem, że nie lubisz, gdy ludzie wtrącają się w twoje sprawy. Moja droga, patrzę na ciebie i widzę siebie w twoim wieku. Nie ma większej radości dla mamy! Stałeś się tylko moją kopią i nie mogę przestać na ciebie patrzeć. Gratuluję ci moja dziewczyno. Niech wszystko będzie tak, jak chcesz.

W moje urodziny moje słońce – największe szczęście, tylko przyjemne wydarzenia, prawdziwi przyjaciele, dobry nastrój, mądrość, piękno, ciepło i życzliwość! Oby spełniło się wszystko, co sobie wyznaczyłeś jako cel – i niech hojny los zawsze ci sprzyja!

Moja droga córko, w twoje urodziny, niech twój tata życzy ci wszystkich najjaśniejszych i najwspanialszych rzeczy na Ziemi! Niech przeciwności i problemy cię ominą, niech kłopoty nie odważą się wejść do twojego domu, niech wierny przyjaciel, twój obrońca i ukochana osoba chodzą obok ciebie! Życzę, aby nie zwracać uwagi na niepowodzenia, po prostu wstań i ruszaj dalej!

Moja złocisto, nadszedł czas, abyś świętował swoje urodziny! Nie mogłaś się tego doczekać! Gratulacje! Cóż, przede wszystkim pozostań tak piękny, wyjątkowy, inteligentny, tak piękny, jak fajny i nieprzewidywalny! Bardzo Cię doceniam, szanuję i zawsze daję komuś przykład, bo jeszcze takiej kreatywnej osoby trzeba szukać! Życzę Ci najpiękniejszej, największej i najczystszej miłości! Chcę, żebyś długo pamiętała te urodziny! Po prostu odejdź w pełni w tym roku, niech pozostawi w Twojej pamięci tylko najlepsze i niezapomniane chwile! Życzę również, abyś spełnił wszystkie swoje marzenia, podbił wszystkie swoje pragnienia! Znajdź siebie i dowiedz się, kogo naprawdę chcesz, co jest bliższe twojej duszy! I tak, po prostu bądź sobą, a jednocześnie dorastaj, zdobywając nowe szczyty w swoim życiu! Moja córko, uznaję Cię za najlepszą!

Dzień, na który tak długo się przygotowywaliśmy, w końcu nadszedł.Moja córko, gratuluję ci urodzin! Życzę Ci wszystkiego, czego sobie życzysz. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Tak miłość! Rodzice, przyjaciele, krewni. I co pomyślałes? Przygotowywaliśmy się do tego święta od bardzo dawna. Zdałem sobie sprawę, że jesteś bardzo cierpliwy, ponieważ Twoim zdaniem nie mogłem chodzić po tylu cukierniach w poszukiwaniu idealnego ciasta. A ty jesteś moim dobrym kolegą! Chcę, żebyś żył dzisiaj. Naprawdę lubisz marzyć, opowiadać o planach, głównie o ślubie. Wszystko w porządku, ale jest za wcześnie, aby myśleć o ślubie. A teraz możesz zacząć się bawić. Kocham cię moja piękność.