Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych życzeń urodzinowych dla córki od rodziców, mamy, taty własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Piękna, urocza księżniczka, dorosłaś o rok, ale wciąż możesz znaleźć w sobie taką młodą i naiwną. Twój urok doprowadza cię do szaleństwa i zachwyca. Kochanie, naprawdę możesz być porównany do pięknego kwiatu, który zawsze możesz podziwiać. Przyjmij szczere gratulacje z okazji nadchodzących urodzin, które należy obchodzić z godnością, aby dzisiejsze wydarzenie na długo pozostało w pamięci. Życzę czułości i sympatii przyjaciół, nauczycieli i wszystkich innych ludzi. Niech egoizm i oszustwo zawsze omijają. Jak chciałbym, aby świat otwierał tylko swoje najcieplejsze i najbardziej pozytywne strony, pozwalał wierzyć w możliwość osiągnięcia swoich celów i pomyślnego posuwania się naprzód, bez względu na wszystko. Przyjmij szczere słowa w formie gratulacji z okazji urodzin, niesamowitych i najważniejszych wakacji. Kochamy cię, piękna.

Pozostawienie ukochanego dziecka w dorosłość jest zawsze trochę smutne i trudno uwierzyć, że czas dzieciństwa minął tak szybko, ale w twoje urodziny nie będziemy smutni, ale raczej radujcie się razem z tego, co nas cudowną córką! I szczerze życzymy jej zarówno od mamy, jak i taty wszystkiego najlepszego w życiu – prawdziwych przyjaciół i dziewczyn, powodzenia, zdrowia i całego morza miłości, które pewnego dnia jej ukochany mężczyzna wprowadzi w jej życie!

Droga córko! Chciałbym, aby każdy dzień, który Cię spotyka, był olśniewająco słoneczny, a noc gwiaździsta. Niech siedmiokolorowa tęcza wiecznie unosi się na niebie, a muzyka życia wypełni się wszystkimi siedmioma nutami. Całuję cię mocno, kocham cię!

Moja córko, pragnę pogratulować ci wspaniałych wakacji. Niech te twoje urodziny będą zabawne i interesujące, abyś się nimi cieszył. Dziś zgromadzą się wszyscy Twoi przyjaciele, którzy będą życzyć Ci wielu przyjemnych rzeczy. Chcę, abyście wysłuchali wszelkich gratulacji, abyście to wszystko zapamiętali, ponieważ życzą wam tego wszystkiego z wielką duszą. Chcę, żebyś wyrosła na szczęśliwą, zdrową i posłuszną dziewczynkę, wraz z którą dorastamy. Dużo nas uczysz, uczysz być szczęśliwymi, nie zwracać uwagi na kłopoty w smutnych chwilach. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień, moja piękna córko. Niech twoje urodziny zostaną zapamiętane przez wiele lat. Życzę, żebyś nigdy nie była smutna, moje dziecko. Jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby uśmiech był na Twojej twarzy.