Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 11-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej oryginalnych gratulacji z okazji Twoich 11 urodzin, wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 11 lat, chłopca, dziewczynki w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego, mój własny kawałek szczęścia! Mój skarb! Mój bezcenny skarb! Moja ukochana córko! Życzę, abyś nigdy nie rezygnował ze swoich marzeń, nadal marzył, jak w dzieciństwie, tak jak dawniej, i niech Twoje marzenia nie zawiodą Cię i spełnią się jedno po drugim! Życzę Ci życia w taki sposób, aby każdy nowy dzień przynosił Ci coś nowego i pożytecznego! Chcę, abyś był niezmiernie szczęśliwy i dawał swoje szczęście bliskim i drogim ludziom! Życzę Ci, abyś czasami była wzburzona i żwawą dziewczyną, a czasami zamieniła figlarność na poważne podejście do życia! Niech niemożliwe połączy się z możliwym i uczyni Cię wyjątkowym! Życzę, abyście mieli mądrość, aby nie obrażać się drobiazgami i nie chować w sobie urazy! Uwolnij swoją duszę od takiego ciężaru! Żyj spokojnie i bądź pozytywny, córko! Życzę, żebyś nigdy niczego nie żałował!

Dzisiaj są urodziny mojej córki, moja mała kopia. Gratulacje, moje słoneczko! Jesteś dokładnie córką, o której marzyłam od tak dawna i którą wyobrażałam sobie przez całe życie. Ale nigdy nie sądziłem, że dorośniesz tak szybko i oddasz wszystkie swoje Barbie swojej młodszej siostrze. Ale ten dzień nadszedł.Teraz muszę się zastanawiać, co ci dać. Wcześniej wszystko ograniczało się do lalki lub ubrania dla lalki. Nie mogę ci dać żadnych ubrań ani dodatków, bo „to już nie jest modne”. Ale tak po prostu cię kocham. Jesteś taka niezależna i odpowiedzialna, chociaż czasami zapominasz ostrzec o spotkaniach w szkole. A może celowo zapominasz? To wszystko są oczywiście żarty. Moja dziewczyno, jesteś najlepsza! Jestem z ciebie szalenie dumny!

Dzień, na który tak długo się przygotowywaliśmy, w końcu nadszedł. Moja córko, gratuluję ci urodzin! Życzę Ci wszystkiego, czego sobie życzysz. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Tak miłość! Rodzice, przyjaciele, krewni. I co pomyślałes? Przygotowywaliśmy się do tego święta od bardzo dawna. Zdałem sobie sprawę, że jesteś bardzo cierpliwy, ponieważ nie mogłem chodzić po tylu cukierniach w poszukiwaniu idealnego, Twoim zdaniem, ciasta. A ty jesteś moim dobrym kolegą! Chcę, żebyś żył dzisiaj. Naprawdę lubisz marzyć, rozmawiać o planach, głównie o ślubie. Wszystko w porządku, ale jest za wcześnie, abyś myślała o ślubie. A teraz możesz zacząć się bawić. Kocham cię moja piękność.