Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 11-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej oryginalnych gratulacji z okazji Twoich 11 urodzin, wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 11 lat, chłopca, dziewczynki w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego, mój własny kawałek szczęścia! Mój skarb! Mój bezcenny skarb! Moja ukochana córko! Życzę, abyś nigdy nie rezygnował ze swoich marzeń, nadal marzył, jak w dzieciństwie, tak jak dawniej, i niech Twoje marzenia nie zawiodą Cię i spełnią się jedno po drugim! Życzę Ci życia w taki sposób, aby każdy nowy dzień przynosił Ci coś nowego i pożytecznego! Chcę, abyś był niezmiernie szczęśliwy i dawał swoje szczęście bliskim i drogim ludziom! Życzę Ci, abyś czasami była wzburzona i żwawą dziewczyną, a czasami zamieniła figlarność na poważne podejście do życia! Niech niemożliwe połączy się z możliwym i uczyni Cię wyjątkowym! Życzę, abyście mieli mądrość, aby nie obrażać się drobiazgami i nie chować w sobie urazy! Uwolnij swoją duszę od takiego ciężaru! Żyj spokojnie i bądź pozytywny, córko! Życzę, żebyś nigdy niczego nie żałował!

Dzisiaj są urodziny mojej córki, moja mała kopia. Gratulacje, moje słoneczko! Jesteś dokładnie córką, o której marzyłam od tak dawna i którą wyobrażałam sobie przez całe życie. Ale nigdy nie sądziłem, że dorośniesz tak szybko i oddasz wszystkie swoje Barbie swojej młodszej siostrze. Ale ten dzień nadszedł.Teraz muszę się zastanawiać, co ci dać. Wcześniej wszystko ograniczało się do lalki lub ubrania dla lalki. Nie mogę ci dać żadnych ubrań ani dodatków, bo „to już nie jest modne”. Ale tak po prostu cię kocham. Jesteś taka niezależna i odpowiedzialna, chociaż czasami zapominasz ostrzec o spotkaniach w szkole. A może celowo zapominasz? To wszystko są oczywiście żarty. Moja dziewczyno, jesteś najlepsza! Jestem z ciebie szalenie dumny!

Dzień, na który tak długo się przygotowywaliśmy, w końcu nadszedł. Moja córko, gratuluję ci urodzin! Życzę Ci wszystkiego, czego sobie życzysz. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Tak miłość! Rodzice, przyjaciele, krewni. I co pomyślałes? Przygotowywaliśmy się do tego święta od bardzo dawna. Zdałem sobie sprawę, że jesteś bardzo cierpliwy, ponieważ nie mogłem chodzić po tylu cukierniach w poszukiwaniu idealnego, Twoim zdaniem, ciasta. A ty jesteś moim dobrym kolegą! Chcę, żebyś żył dzisiaj. Naprawdę lubisz marzyć, rozmawiać o planach, głównie o ślubie. Wszystko w porządku, ale jest za wcześnie, abyś myślała o ślubie. A teraz możesz zacząć się bawić. Kocham cię moja piękność.

Każda osoba na tej planecie powinna starać się jak najlepiej radzić sobie ze swoimi problemami i uczynić nasze życie trochę lepszym. A więc, jak to zrobić, wcale nie jest łatwe, trzeba dołożyć wszelkich starań, a wtedy wszystko na pewno zmieni się na lepsze. A teraz jesteś moją córką ma 11 lat.Ten wiek jest wciąż tak mały, że po prostu możesz nie zrozumieć do samego końca wszystkiego, co należy zrobić. Ale w każdym razie chcę ci powiedzieć, że zawsze powinnaś pozostać tą samą piękną i cudowną dziewczyną w życiu. Ale najważniejsze jest to, że masz tak piękną duszę. A wtedy ludzie będą do ciebie przyciągać. A teraz niech szczęście nigdy cię nie opuszcza. Pamiętaj, że zawsze chętnie Ci pomogę i pomogę w tym, czego będziesz potrzebować.

Wszystkiego najlepszego moja córko, moje dziecko. Dzisiaj dorosłaś, ale dla mnie zawsze będziesz dzieckiem o niebieskich oczach. Jestem dumna, że ​​jesteś moją córką. Jesteś tak aktywny, towarzyski i wyrozumiały. To prawda, w ogóle nie rozumiem, kiedy masz czas na wszystko: szkołę, kluby sportowe, tańce, koncerty, spotkania z przyjaciółmi, spacery. Ale widzę, jak Ci się podoba i bardzo się cieszę. Teraz tak trudno jest znaleźć swoje powołanie, ale najwyraźniej już je znalazłeś. Kiedy byłeś mały, wyobrażałem sobie, że będziesz bardzo aktywny, ale nie do tego stopnia. Pamiętam, jak studiowałeś wszystkie przedmioty w domu, próbowałeś go rozbić, żeby zobaczyć, co jest w środku. Potem zaczęły się wasze koncerty i to płatne. Moje słońce, bardzo cię kocham, moja radość. Gratulujemy tego wspaniałego dnia!

Wszystkie marzenia mają się spełnić i to nie tylko w ten bezczynny dzień. 11 lat to wielka data, gratulacje jak najszybciej. Spieszymy z wręczeniem naręcza prezentów, kwiatów, wszystkich najbardziej pachnących dla Ciebie! Ale nie chcemy wyrosnąć na zepsutą dziewczynę, dobrze się uczy i jest posłuszna. Wiele lat czeka na Ciebie z wyprzedzeniem, niech ten czas nie pójdzie na marne, życzymy więcej hobby, pokaż swoją ciekawość. Niech wasze uczynki będą szlachetne, wasze studia pożyteczne i proste. W wieku 11 lat nie tylko się starzejesz, ale stajesz się mądrzejszy i uczysz się odpowiedzialności i sprawiedliwości. Niech jasne emocje wypełnią teraz Twój dom, otocz wszystkich gości niekończącą się zabawą. Nie ukrywasz swojego dowcipu daleko, ale potrafisz rozróżnić, gdzie możesz być niegrzeczny. Naucz się być przyjaznym i nigdy nie zawiedź swoich przyjaciół. Niech twoje dziewczyny będą najlepsze, a przyjaciele najbardziej dzielni i wykształceni.

Wszystkiego najlepszego! Życzę dużo radości, sukcesów w nauce, różnych przydatnych hobby, dobrych przyjaciół i dobrego nastroju. Niech spełnią się Twoje życzenia, poczęte i zaplanowane mogą się łatwo okazać, a w życiu będą tylko pozytywne uczucia i wydarzenia!

Wszystkiego najlepszego!. W Twoich 11 cudownych latach życzę z całego serca, aby życie cieszyło Cię zabawnymi historiami i głośnymi zwycięstwami, pełnymi wrażeń dniami i ciekawymi zajęciami, cudownymi emocjami i niesamowitym pięknem otaczającego Cię świata.

W twoje urodziny, mój złoty kochany i najpiękniejszy synek na Ziemi, nasza nadziejo i wsparcie z tatą, życzymy Ci zarzucić niewodem do błękitnego morza, a od tam do złotej rybki podszedł i spełnił wszystkie twoje upragnione pragnienia! Aby ludzie cię kochali, abyś ty, nasz aniele, zawsze radował swoim śpiewem otaczających cię ludzi! To jest twoje powołanie… Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin, nasze słońce!

W magiczne wakacje, w 11 urodziny, nawet zabawki przyszły pogratulować naszemu maleństwu i życzyć, by rosła duża i inteligentna! Twoi znajomi niedługo przyjdą, chętnie otworzysz prezenty, podasz im herbatę i poczęstujesz ciastem, tak jak duża gospodyni domowa, ale podczas gdy mamy kilka wolnych minut, życzymy Ci, abyś dorósł bardzo szczęśliwy i zawsze, zawsze pozostań naszą ukochaną córką!< /p>

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej dziewczyny na całym świecie! Dzisiaj skończyłaś 11 lat, te dni minęły tak szybko, kiedy chodziłeś boso pod stołem, z gołymi, pucołowatymi nogami. Do niedawna mama nosiła na rękach, a tata rozpieszczał Cię zabawkami. Nie przestawaj wierzyć w bajki, nie zapomnij o rymowankach, o których tak bardzo lubiłeś opowiadać. Chcemy spotkać po drodze ludzi, którzy wyglądają jak bohaterowie baśni. Aby dobre postacie uczyły życzliwości. Dorośnij jako sympatyczna i uczciwa dziewczyna i nigdy nie przestawaj zadowalać swoich bliskich. Szczęście i sukces, aby nigdy się nie wycofać, częściej odwiedzaj radość i pokój. Bądź nadzieją i wsparciem dla mamy, a tata pozostanie tą samą wesołą księżniczką.Naucz się być przyzwoitym i uczciwym, to jest bardzo przydatne w życiu. Życzymy dobrego zdrowia, wiary, nadziei i miłości!

Gratulujemy 11 urodzin miłego i słodkiego dziecka. Życzę powodzenia w nauce i prawdziwej wiedzy, różnorodnych zainteresowań i zainteresowań życiowych, wspaniałych przyjaciół i zabawnych przedsięwzięć, doskonałego nastroju i niesamowitych przygód.

W twoje urodziny życzę ci wielkich sukcesów, więcej szczęścia i beztroskiego śmiechu. Żyj nie znając smutku i kłopotów, bądź okryty szczęściem i radością. Niech 11 lat będzie najbardziej urzekającym świętem. To jest wiek nadziei i pragnienia. Żyj każdego dnia w różowych snach i pozwól, aby Twoje sny były najsłodsze. To wiek świtu, w którym na drodze życia czeka wiele wydarzeń. Niech dzieciństwo wypełni się najjaśniejszymi kolorami, tęczami, pięknymi ćmami i ciepłem słońca. Niech każda Twoja chwila będzie szczęśliwa, niekończąca się i tęczowe sny. Z dobrym nastrojem życzymy rozpoczynać każdy nowy dzień, podchodzić z inspiracją do każdego biznesu i aby wszystkie przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem. Niech babcie będą z ciebie dumne, dziadkowie cię rozpieszczą, a rodzice nie mają duszy.

Dzisiaj życzenie leci do naszego przytulnego, jasnego domu, gdzie w oknie, w którym mieszka urodzinowy chłopczyk, pali się światło.Ten szczęśliwy człowiek to mój syn, moje szczęście, mój dzwonek! Dziś ma dokładnie 11 lat,

Nasza ukochana córeczka! Bardzo Cię kochamy i życzymy Ci wszystkiego, czego sam pragniesz! Chcemy, aby Twoje marzenia zawsze się spełniały! Życzymy, abyś był tak miły, mądry, piękny! Życzymy Ci, abyś zawsze uczyła się tylko „doskonale”, denerwowała nas, twoich rodziców mniej, ale tylko zawsze sprawiała nam przyjemność, abyśmy mogli być z Ciebie dumni; nigdy smutny, ale zawsze tylko się uśmiechał i wszędzie szukał tylko pozytywów. Życzymy Ci cierpliwości w życiu, powodzenia, dobrego humoru, prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze potrafią

Szczere gratulacje z okazji urodzin 11-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki

Z całego serca życzę 11-latkowi wszystkiego najlepszego

Dzisiaj kończysz 11 lat , co oznacza, że ​​nadszedł czas na dobrą imprezę. Życzymy dobrej zabawy, aby po tylu latach można było coś zapamiętać ze śmiechem. Niech dziś w Twoim domu płyną czekoladowe rzeki, unoszą się chmury ptasie mleczko i leje się deszcz lemoniady.

Wszystkiego najlepszego z okazji jedenastych urodzin! Życzymy, abyś otrzymywał od życia wiele dobrego, miłego, ciepłego i jasnego! Życzymy, abyście poczuli i zaakceptowali miłość rodziców, przyjazne nastawienie kolegów z klasy i szacunek nauczycieli! Doskonałe oceny, głęboka wiedza, ciekawy i wesoły weekend oraz mnóstwo prezentów w tym dniu! Niech twoje dzieciństwo zostanie zapamiętane jako miła i dobra bajka!

Pamiętaj, kiedy powiedziałeś, że dorośniesz, by być tak silnym i odważnym jak twój tata. Jesteśmy z Ciebie dumni, ponieważ jesteś najlepszym, najdroższym i najdoskonalszym, jakiego mamy. W twoje jedenaste urodziny życzymy wszystkim Twoim ulubionym postaciom z bajek, aby przyszły do ​​Twojego domu z najlepszymi gratulacjami, prawdziwymi cudami i niesamowitymi sztuczkami!

Mój drogi chłopcze. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, a urodziny to najwspanialsze święto dzieciństwa. Nie spiesz się, aby dorosnąć, cieszyć się grami, rozmawiać z przyjaciółmi i wakacjami dla dzieci. A my postaramy się, abyś w przyszłości wspominał swoje dzieciństwo ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy.Wszystkiego najlepszego!

Moja dziewczyno, w zeszłym roku tego dnia chciałaś urządzić ciche domowe przyjęcie urodzinowe. A w tym roku postanowiliśmy Was zaskoczyć i zebrać wszystkich Waszych ulubionych przyjaciół. Chcemy, abyś odpowiednio uczcił swoje wakacje, dobrze się bawił i odpoczywał. Nie martw się, nie musisz później sprzątać. Moja radość, gratuluję ci urodzin! Chcę, żebyś zawsze się uśmiechała, naładowała nas wszystkich energią i pozytywem. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Bardzo Cię kochamy, ale wkrótce pojawi się kolejna osoba, dla której staniesz się najbardziej ukochaną. Nie wierzę, że to powiedziałem, ale to prawda. Nasza dziewczyno, wiedz, że twoja rodzina bardzo cię kocha. Twoje zabawki i lalki gratulują ci i kochają nawet po okrutnym wyrzuceniu ich wszystkich z pokoju. Wszystkiego najlepszego, piękna!

Chcę pogratulować wspaniałemu, posłusznemu, słodkiemu i miłemu dziecku jego 11 urodzin. Życzę odważnej nauki, wielkich osiągnięć, niewątpliwych zwycięstw i wysokich sukcesów, powodzenia, pewności siebie, dobrych przyjaciół i wyjątkowych pomysłów.

Mój drogi chłopcze. Prawdopodobnie nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z syna. W twoje urodziny muszę ci wyznać, że czasami chwalę się tobą moim przyjaciołom i znajomym. Ale jest z czego być dumnym! Dobrze się uczysz, masz wiele talentów, jesteś wszędzie w centrum uwagi, a przy okazji nie obraża cię uwaga dziewcząt. Przechwalanie się oczywiście nie jest piękne, ale nie mogę się powstrzymać.Może po prostu chcę podzielić się z ludźmi radością i dumą z mojego syna, która mnie po prostu przytłacza. Szczęście dla ciebie synu i sukces w życiu.

Wszystkiego najlepszego, słodki dzieciaku. Chcę stać się nie tylko o rok starszy i dojrzalszy, ale także szczęśliwszy. Niech życie będzie pełne niespodzianek i radości, niech wszystko pójdzie do „5”, niech świat bajek i fantastycznych filmów sprawi, że Twoje życie będzie niezwykle interesujące, zabawne, miłe i pogodne.

Wszystkiego najlepszego moja mała księżniczko! Wiem, że nie lubisz, gdy cię nazywają, ale wiesz, że dla twojej matki wszystko jest możliwe. Chociaż w tym roku już nie dam Ci zestawu „Mała Wróżka”. Moje Słoneczko, życzę Ci szczęścia, zdrowia, sukcesów w nauce, powodzenia i spełnienia wszelkich pragnień. I życzę ci też miłości, ale jeszcze nie dorosłej – oczywiście miłości do rodziców, przyjaciół, krewnych i nauki. Ale niedługo będziesz musiał też życzyć sobie miłości, bo tak szybko się rozwijasz. Nadal nie przywykłem do tego, że wyjmujesz z pokoju wszystkie swoje zabawki, chociaż wiem, że czasem potajemnie wyjmujesz misie i zasypiasz z nimi. To nawet cieszy, bo to oznacza, że ​​jeszcze nie dojrzałeś, a to na moją korzyść. Bardzo to kocham, moja córko. Wiedz, że zawsze będę tam i pomogę Ci, jeśli będziesz potrzebować.

Dzisiaj nasz synek, nasza zwinna błyskawica, nasz młody Schumacher ma 11 lat! Wiele osiągnąłeś w swoich latach – dobrze sobie radzisz w szkole, zdobywasz nagrody w wyścigach gokartowych i choć jest to sport dla małych mistrzów, to jednak jest to pierwszy krok w kierunku Formuły 1! Mój mały zawodniku, rosnij silny, zdrowy i celowy człowieczku, zawsze osiągaj swój cel, idź do swoich marzeń, ale nigdy nie baw się życiem innych! Wszystkiego najlepszego, synu!

Od 11 lat uszczęśliwiasz nas wszystkich swoim istnieniem. Synu, Ty jesteś sensem mojego życia, cieszę się z Twoich sukcesów, małych i dużych zwycięstw i bardzo się cieszę, że taki mądry, przystojny i miły chłopak dorasta w naszej rodzinie. Pamiętaj, bardzo cię kocham i zawsze będę cię kochać. Życzę Ci, aby wszystko się dla Ciebie ułożyło i aby wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełniały.

Wszystkiego najlepszego piękne dziecko. Życzę spokojnego nieba i szczęśliwego dzieciństwa, błyskotliwych talentów i wysokich sukcesów, pomyślności w rodzinie i zrozumienia, wielkiej radości życia i znaczących osiągnięć w nauce, zabawy z przyjaciółmi i ciekawego hobby.

< /div>

Urodzinowa dziewczyno, kochanie, wszystkiego najlepszego! Już po raz jedenasty zdmuchniesz świeczki na torcie, pomyślisz życzenie i będziesz bawić się z przyjaciółmi do woli. Życzymy, aby w tym roku szczęście otwierało się przed Tobą we wszystkich kierunkach, samo bogactwo płynie w Twoje ręce, przyjaźń nigdy się nie rozpada, a w dzienniku są tylko piątki.

Dzisiaj jest mój ulubiony dzień w roku – urodziny mojej pięknej córki. I wcale nie kocham tego dnia, bo mogę ugotować piękne wielokolorowe ciasto. Właśnie tego dnia mogę opowiedzieć wiele zabawnych historii o mojej córce. Nie obrażaj się na słońce, ale bez niego w żaden sposób. Gratuluję, moja radość! Jesteś o rok bliżej celu, jakim jest zawarcie małżeństwa. Nawiasem mówiąc, tego dnia opowiem też wiele ciekawych rzeczy. Życzę Ci morza szczęścia, miłości, powodzenia i powodzenia. Bądź zawsze tą samą pozytywną, wesołą, energiczną i odpowiedzialną dziewczyną.Ładujesz nas wszystkich ogromnym zapasem energii. Wszyscy bardzo Cię kochamy i jesteśmy z Ciebie dumni. Dzisiaj jest Twój dzień, więc ciesz się nim. Baw się w pełni, staraj się nadążyć za nami, dorosłymi.

Jak szczęśliwi są wszyscy w domu, jak szczęśliwi są wszyscy wokół, kiedy nasze małe cudowne dziecko radzi sobie dobrze w szkole, jest doskonałe w judo, jest posłuszne rodzicom i zawsze gotowe do pomocy każdy! Pragniemy, aby pozostał tym samym jasnym promieniem słońca, który świeci z nieba i daje ludziom szczęście! Wszystkiego najlepszego!

Piękne gratulacje z okazji urodzin 11-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego 11-letniego dziecka, z głębi serca

Moje ukochana córko, gratulacje z okazji urodzin! W ten radosny i pogodny dzień obiecuję, że kiedyś pozwolę Ci kupić psa. We wszystkim życzę szczęścia, zdrowia, miłości i powodzenia. Zawsze osiągaj swoje cele i stawiaj sobie ambitne cele. Wiem, że Twoim obecnym celem jest nakłonienie mnie do kupienia Ci psa, ale na razie nie możesz osiągnąć tego rezultatu. Moje słońce, bardzo cię kocham. Jesteś moim życiem, moim powietrzem, moją radością. Nie wyobrażam sobie dnia bez ciebie. Ale jeśli przyprowadzisz psa bez pozwolenia, będziesz musiał przeprowadzić się do swojej babci. Oczywiście żartuję. Będę musiała znosić szczeniaka, bo nie chcę się z tobą rozstać. Chyba wyraziłem zgodę na zakup psa. Cóż, to będzie mój prezent dla ciebie.

Wszystkiego najlepszego mój synu! Dziś nie jesteś już takim małym chłopcem jak wczoraj, bo masz 11 lat. Dorastasz, stajesz się poważniejszy, rozsądniejszy i mądrzejszy. Teraz tata i ja już możemy polecić ci opiekowanie się siostrą, pomoc w domu. Życzymy Ci, abyś pozostał tym samym posłusznym i grzecznym chłopcem, choć czasami, w dobry sposób, możesz się wygłupiać. Dlatego życzymy nowych ciekawych i ekscytujących gier i zabawy. Wszystkiego najlepszego!

Nie myśl o niczym, składaj życzenia, zapraszaj gości, przyjaciół, krewnych, bo dzisiaj jest twoje wielkie święto – twoje urodziny! W wieku jedenastu lat życie nabiera rozpędu. Pozwól więc swojej energii płynąć we właściwym kierunku, bądź utalentowaną postacią w kręgach szkolnych, nie psuj nauki i zawsze szanuj swoich rodziców.

Niedawno moja mała dziewczynka poprosiła mnie o zakup kolejnej lalki Barbie, aby uzupełnić jej kolekcję. A potem zaprosiła swoich przyjaciół do odwiedzenia i bawili się tymi lalkami. A dzisiaj te dorosłe młode panie dzielą się swoimi sekretami i opowiadają o swoim pierwszym szkolnym związku. Przepraszam dziewczyny, jeśli cię zdradziłem. Wszystkiego najlepszego moja dziewczyna, moja dorosła córka. Chcę, żebyś był zawsze zdrowy, a wszystko inne przyjdzie. Dąż do wszystkich swoich celów, nigdy się nie poddawaj. Dotyczy to również przypadków, gdy inna dziewczyna chce kupić sukienkę, której potrzebujesz. Wiem, że możesz postawić na swoim. Ale nie mówmy więcej o sukience. Moja piękna, wiedz, że twoja mama jest z ciebie bardzo dumna. Kocham Cię zawsze. Tak, nawet kiedy skarcę.Tata i ja nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie i Twoich niewyczerpanych pomysłów. Każdego dnia czynisz nas lepszymi.

Drogie dziecko, cudowne dziecko, gratulacje z okazji 11 urodzin. Życzę, aby w Twoim życiu nie było ponurych dni i porażek, pełnego ujawnienia Twoich talentów i zdolności, słońca i dobrej zabawy. Niech twoje życzenia zawsze się spełnią, niech zawsze będzie wsparcie krewnych i przyjaciół.

Znowu nadszedł dzień – dzień narodzin mojej pięknej córki. Gratuluję, moja radość, tych wspaniałych wakacji! Bardzo Cię kocham i po prostu nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Jesteś moją dziewczyną, z którą mogę rozmawiać godzinami. Zaledwie kilka lat temu ubraliśmy razem wasze lalki i wymyśliliśmy dla nich imiona, a teraz już wymyślacie imiona dla swoich przyszłych dzieci. Pamiętasz, że nie powinni nazywać mnie babcią, prawda? Moje słońce, bądź najszczęśliwszy na tym świecie. Zasługujesz na to! W ogóle nie możesz już chodzić do szkoły. Widzisz, powiedziałem to tak, jak obiecałem. Ale jutro o tym zapomnimy, prawda? Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia moja dziewczyno, a my zawsze będziemy tam i postaramy się przyspieszyć ich spełnienie.

Życzę mojemu synowi bez przykrych zmartwień, żeby nie znał chorób i zmartwień, życzę mu przez cały rok, pragnę też rysować doskonałe martwe natury, malować portrety na zamówienie dowolnymi oleje i farby, pragnę nie zwieszać nosa w żalu, żaden żal nie ma znaczenia, pragnę zwyciężyć w każdym sporze, pragnę przezwyciężyć smutki i żale, pragnę nigdy nie przejmować się drobiazgami! Wszystkiego najlepszego, mój drogi synu, w twoje jedenaste urodziny! Bądź szczęśliwy i kochaj!

11 to wspaniały wiek! Jak bardzo chciałabym wrócić do dzieciństwa, ale nie możesz cofnąć czasu, więc będę szczęśliwy dla Ciebie synu. Ciesz się życiem, baw się, bądź zaskoczony, uśmiechnij się, naucz się czegoś nowego i interesującego. Obyś miał wielu wspaniałych i prawdziwych przyjaciół. Pozostań tym samym bezpośrednim, otwartym chłopcem tak długo, jak to możliwe, a wtedy twój przyszły los na pewno potoczy się cudownie. Zajączek wszystkiego najlepszego.

Cóż za cud, gdy jedynaczka, ukochana córka, jest nie tylko dobra, ale także pracowita, mądra ponad wiek i każdego dnia przynosi rodzicom tylko radość! Nasza córka jest radością rodziny, a w Twoje 11 urodziny, gratulując Ci, chcemy jeszcze raz powiedzieć, jak wdzięczni niebu za to, że nam Cię obdarzył! Życzymy Ci dużo słońca w życiu i miłości, miłości i bycia kochanym zawsze, w każdej chwili!

Dzisiaj jest radosny dzień w naszej rodzinie – urodziny naszej córki, nasze szczęście.Moja córko, gratuluję ci! Jesteś takim jasnym i ukochanym mężczyzną, bez którego po prostu nie można sobie wyobrazić naszej rodziny. Nasz poranek zaczyna się od śmiechu i okrzyku „Dzień dobry świecie”. W ten piękny dzień życzę Ci jak najwolniejszego dorastania, bo nadal chcemy cieszyć się Twoim dzieciństwem. Zawsze pozostań tą samą miłą, słodką i czułą dziewczyną, proszę nas swoimi sukcesami. Bardzo Cię kochamy, nasze słońce. A Ty nieustannie nas ogrzewasz swoją obecnością i ładujesz niekończącym się pozytywem. Ciesz się wakacjami, baw się, tańcz, śpiewaj i niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia.

Dzisiaj jest prawdopodobnie bardziej dla mnie niż dla ciebie! Dziś są urodziny mojego syna! Niech więc ten rok przyniesie Ci jak najwięcej pozytywów, powodzenia i powodzenia! Niech na Twojej drodze spotkają się tylko najmilsi i najciekawszi! Niech wszystko, czego się podejmujesz, przyniesie Ci sukces! Wszystkiego najlepszego synka z 11. urodzin!

Och, sorbet mojej duszy! Słodki dla moich uszu są szczęśliwe, wzbierające strumienie Twojego śmiechu, cyprysy rozkwitają w moim sercu, gdy moje spojrzenie rozkoszuje się Twoją twarzą, delikatną jak płatki brzoskwini. O turecka rozkosz moich myśli! Wesołych świąt, córko, gratuluję Ci słońce i życzę wszystkiego najlepszego w Twoje 11 urodziny!

Chcę życzyć mojej drogiej córce wszystkiego najlepszego. Moja dziewczyno, jesteś moim cudem, który każdego dnia mnie uszczęśliwia i rozwesela.Życzę Ci inspiracji, której nieustannie poszukujesz w całym domu, miłości o jakiej marzysz, szczęścia i zdrowia. I oczywiście szczęście. Chciałbym również życzyć sobie porządku w swoim pokoju. I nie kryj się za tym, że jesteś osobą kreatywną. Jestem pewien, że już znalazłeś swoje powołanie, ale musisz je poprawnie rozwijać, a my Ci w tym pomożemy. Niech otaczają Cię tylko najbliżsi i najdrożsi Ci ludzie, z którymi jesteś zadowolony i wygodny. Widzę, że jest wielu takich ludzi. Mam nadzieję, że nigdy nie stracisz tego połączenia. Bardzo cię kocham i jestem z ciebie dumna, moja księżniczko.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego chłopca! Życzymy, abyś dorósł duży i silny, jak tata, piękny i miły, jak mama. Niech nauka będzie łatwa, zdrowie jak astronauta, a spełnią się najbardziej fantastyczne marzenia z dzieciństwa!

Mój kwiatuszku, moja droga, gratuluję ci z całego serca. Dziś są urodziny najlepszej dziewczyny na świecie! Niech żadne huragany życia nie zepchną statku twojego przeznaczenia z właściwego kursu. Niech otoczenie Cię wspiera i dodaje sił w trudnym momencie życia. Nic na świecie nie może cię zastąpić dla mnie. Jesteś moim skarbem życia, moim promieniem słońca w deszczowy dzień. Wszystkiego najlepszego, bez względu na to, co się stanie, wiedz, że tam jestem! W końcu nigdy nie spotkałem tak szczerych dzieci. Niech nowe przygody pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Niech cuda przyjdą do wszystkiego i przynieś ze sobą kawałek szczęścia, który zagości pod poduszką. Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin!

Gratulujemy dziecku jego 11 urodzin

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziecka 11-letniego chłopca, dziewczynki

Wszystkie dziewczyny są pięknymi księżniczkami, więc życzymy Wam więcej magii, niech wszystkie Wasze ścieżki będą tęczą, a wiatr zmian wieje we włosach. Zawsze bądźcie szczerzy Niech światło twojej duszy będzie ponadczasowe, niech wszystkie cuda będą wspaniałe, a niebo daje szczęście z deszczów, niech zawsze budzi cię śpiew ptaków, a gwiazdy strzegą twoich snów nocą.Podążaj ścieżką usianą najbardziej pachnącymi kwiatami, a Twoja droga będzie gładka bez przeszkód. W wieku 11 lat jest to dokładnie to, co powinno być, niech marzenia fruwają jak kolorowe motyle i na pewno spełniają się w kolejności swojej kolejki. Najpiękniejsze stroje z koronką, noś je i zmieniaj bez zmęczenia. Dzieci, to jest dotyk rodziców do ich przeszłości. Nie denerwuj ich, daj im radość i niech będą z ciebie dumni. Nigdy nie zapominaj o swoich studiach, niech oceny będą wysokie, a ty ciężko pracujesz!

Wszystkiego najlepszego, drogie dziecko. Masz 11 lat, nowe granice zainteresowań i możliwości stoją przed Tobą otworem. Życzę Ci dobrze się uczyć, wszędzie odnosić sukcesy, poświęcać swój czas tylko rzeczom, które są dla Ciebie ważne i interesujące, nigdy się nie poddawać i zawsze dawać powód swoim bliskim do bycia z siebie dumnym.

Wszystkiego najlepszego dzisiaj, gratuluję ukochanemu synkowi! Chcę, żeby wszystko w twoim życiu było dobre. Nie było problemów, zmartwień! I żeby twoje serce nigdy nie znało złej pogody. Jesteś moim drogocennym skarbem, niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze. Zrobię co w mojej mocy! W końcu jesteś moim sensem, moim życiem! Wszystkiego najlepszego synka z 11. urodzin!

Po raz jedenasty świętujemy Twoje urodziny, uruchamiając wielki pokaz sztucznych ogni i chmurę balonów w niebo. Drogi urodzinowy chłopcze, przyjmij nasze najlepsze gratulacje. Niech życie toczy się jak śnieżka, zmiatając wszelkie przeszkody, zbierając tylko dobro, miłość, harmonię i bogactwo.

Drogi synu, z każdym rokiem się starzejesz, ale nawet gdy już dorośniesz, twoje urodziny będą naszym wspólnym rodzinnym świętem. Jesteś częścią naszego życia i to jest na zawsze. Życzymy, abyś zawsze pamiętał o swojej ojczyźnie i swoich rodzicach. Zyskaj siłę, wiedzę i umiejętności, a my zawsze jesteśmy gotowi Cię wspierać. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny mężczyzny, który przez cały ranek biegał po mieszkaniu i krzyczał: „Wreszcie nadszedł ten dzień”. Tak, kochanie, ten dzień nadszedł. Cieszysz się, a my jesteśmy smutni, bo nasza córka stała się o rok starsza. Moja księżniczko, kocham cię, nie jesteś tylko moją córką, jesteś moją dziewczyną, moją asystentką. Bardzo lubię z tobą rozmawiać, słuchać twoich niesamowitych historii ze szkoły. Nie lubię już twoich nauczycieli, tak jak ty. Wszyscy życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Bądź szczęśliwy, odnoszący sukcesy i kochany. Naprawdę chcę, żebyś znalazł swoje powołanie. I niech to będą nadmuchiwane balony, jeśli tego chcesz. Wiesz, że zaakceptuję każdą twoją decyzję. Wesołych wakacji moja dziewczyna.Baw się i baw się dobrze!

Moje maleństwo, jak szybko się rozwijasz! I dajesz mi tyle szczęścia, że ​​jestem gotowa pocałować cały świat! Nigdy nie przestanę dziękować Wszechświatowi za to, że dał mi Ciebie! Taka szczera, czysta, miła i bystra córka! Niech los chroni cię przed smutkiem, porażkami i smutnymi chwilami w życiu, niech twój anioł stróż zachowa twoje zdrowie! Życzę Ci udanej, łatwej i prostej drogi życiowej oraz wielu wspaniałych wydarzeń, które z uśmiechem na długo zapamiętasz! Moja piękność, moja radość! Powiedz mi, gdzie chowasz swoje skrzydła? W końcu nie jesteś dziewczyną, jesteś aniołem! Chciałbym życzyć Ci, aby blask, który pochodzi od Ciebie, nigdy nie zgasł! A zła pogoda na twojej duszy nigdy nie zebrała ponurych chmur! Niech miłość rodzicielska

Dzisiaj najpiękniejsza i najweselsza dziewczyna obchodzi swoje 11 urodziny. Wzorowa córka, prawdziwa dziewczyna i po prostu cudowna dziewczyna. W tym wyjątkowym dla Was dniu pragnę życzyć, aby wszystko, o czym marzycie, spełniło się dzisiaj. Aby twoje oczy nigdy nie znały łez, z wyjątkiem radości. Aby na swojej drodze spotkać tylko prawdziwych przyjaciół, którzy mają kłopoty, nie odejdą. Chcę, aby twoje serce nigdy nie doświadczyło podłości dorosłości. I wiedz, że nie jesteś sam, bo z tobą Anioł Stróż, dany ci przez niebo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech ten dzień zostanie na długo zapamiętany. A czasami, gdy jesteś smutny, pamiętaj o nim i pozwól sobie stać się bardziej radosnym!

Gratulacje, kochanie, z okazji Twoich 11 urodzin. Niech życie będzie takie, jak chcesz, aby sukces był łatwy do osiągnięcia, a szczęście zawsze towarzyszyło, niech zawsze będzie czas na prawdziwą wiedzę, zabawną rozrywkę, radosne rodzinne wakacje i ekscytujące wakacje z przyjaciółmi.

Dzisiaj jest cudowny dzień, 11 urodziny mojego ukochanego synka! Niech ten dzień przyniesie Wam wiele przyjemnych emocji i przyjemności! Życzę Ci, aby wszystkie Twoje sprawy obiecywały Ci tylko sukces! Synu, ciesz się życiem i zapomnij o wszystkich złych rzeczach! Niech bajka wkroczy do Twojego życia i otworzy przed Tobą nowy świat!

Wszystkiego najlepszego mój drogi synu.Nie masz pojęcia ile dla mnie znaczysz! Jestem gotowa na wszystko, aby Twoje życie było jasne i interesujące! Chcę, aby wszystko, wszystkie Twoje marzenia się spełniły, aby inspiracja na start, codziennie przychodziła do Ciebie coś nowego i ciekawego! Jesteś w moim życiu jedyną radością i wsparciem! Więc wszystkiego najlepszego synu. Bądź szczęśliwy!

Dzisiaj najbardziej niesamowita i niesamowita dziewczyna świętuje swoje urodziny. 11 lat to bardzo dziwna data, już nie dzieciństwo, ale jeszcze nie młodość. Stałaś się dzisiaj piękniejsza i słodsza. Życzymy wszystkim wyjątkowych, najlepszych zmian, które przynoszą szczęście. Dorastasz i uczysz się od starszych, aby móc przezwyciężyć wszystkie życiowe trudności. Ciesz się swoim ulotnym wiekiem, nie będziesz miał czasu patrzeć wstecz, jak szybko to wszystko minie. Życzymy spełnienia najbardziej upragnionych pragnień, niech każdego dnia zmienia swój tęczowy kolor, a następna będzie lepsza od poprzedniej! Obyś nie był pozbawiony opieki rodzicielskiej, zrozumienia i miłości. Pragniemy poznać przyjaźń tylko prawdziwą, przyjaciół najbardziej szczerych i uczciwych przyjaciół. Sukces w nauce, kreatywne pomysły i działania. Życzymy najciekawszych odkryć i twórczych sukcesów. Niech dobry nastrój i radość nigdy nie odejdą!

Moja droga i cudowna dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Masz 11 lat. Tak magiczne, długo wyczekiwane wakacje, że mama jest zachwycona, a tata wciąż pamięta Cię jako dziecko w kołysce. Już za grzechotkami i sutkami niech czeka na Ciebie wiele radosnych i bardzo szczęśliwych dni! Pozostań w tym samym słońcu w swojej wspaniałej rodzinie.Żyj w obfitości, spędź swoje dzieciństwo z korzyścią, więcej przygód i wydarzeń dla siebie. Niech ten świat otwiera więcej perspektyw, zbliża cię do dobrych przyjaciół i oddala od żalu i smutku. Życzę, abyś zawsze odnosił sukcesy we wszystkim, nigdy nie tracił panowania nad szczęściem. Dziś i zawsze zasługujesz na to, co najlepsze. Nie trać czułości, bądź dociekliwy i słodki. Poszerz swoje horyzonty, wyhoduj szczęśliwą i godną osobę, ku uciesze swoich bliskich i swojej rodziny.

Oczy jak gwiazdy lśniły szczęściem, a serce przepełnia dobroć i światło. Dziś obchodzimy 11 lat. Niedługo zdmuchnij świeczki na dużym i świątecznym cieście. Stwórz nieskończoną liczbę życzeń i mnóstwo różnych drobiazgów, których pragniesz tylko dla siebie. Życzymy Wam wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia i dłuższego zadowolenia Waszych rodziców. Dorastasz jako wielki marzyciel, zakładasz buty i koraliki swojej mamy i marzysz o zostaniu gwiazdą popu. Nie spiesz się marzyć o dorosłości, niech przygotuje dla Ciebie najprzyjemniejsze i najbardziej potrzebne wydarzenia. W międzyczasie uwierz w bajkowych bohaterów, pozwól marzyć o księciu swoich marzeń, śpiewać piosenki i tańczyć zabawniejszą Polkę. Stań się dociekliwy i uprzejmy. W tym dniu nie smuć się, ale baw się lepiej i dużo się śmiej, jak najszybciej otwieraj prezenty. Niech sukces odejdzie od samego początku i niech wszyscy polecą do Ciebie ze skrzydlatym snem!

Dzisiaj życzenie leci do naszego przytulnego, jasnego domu, gdzie w oknie, w którym mieszka urodzinowy chłopczyk, pali się światło.Ten szczęśliwy człowiek to mój syn, moje szczęście, mój dzwonek! Dziś ma dokładnie 11 lat, jakie szczęście w domu dla wszystkich, jak szczęśliwi są teraz wszyscy wokół, że nasze małe cudowne dziecko dobrze sobie radzi w szkole, świetnie walczy w judo, jest posłuszne rodzicom i zawsze jest gotowe pomóc wszystkim! Pragniemy, aby pozostał tym samym jasnym promieniem słońca, który świeci z nieba i daje ludziom szczęście! Wszystkiego najlepszego!

Jak dobrze, łagodnie dla serca, gdy widzisz, jak wnuczka, słodka lalka, którą wykarmiła, której opowiadała bajki, tak szybko dorosła! I zamienił się w takiego jasnego i melodyjnego ptaka! Nie musi siedzieć w klatce, potrzebuje otwartego nieba i swobodnie oddychać, a przed nią bezkresna odległość, w której znajduje się szczęście! W twoje urodziny życzę ci długich lat, dobrego zdrowia, pogodnego wiatru – i gdziekolwiek pójdziesz, pamiętaj, że twoja rodzina kocha cię całym sercem!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego dziecka. Życzę miłego życia szkolnego, wielkiego szczęścia i zrozumienia w rodzinie, wielkich zwycięstw i wsparcia ze strony rodziny, szczerej radości i ekscytujących podróży, dobrych opowieści i wspaniałego nastroju.

Gratuluję Ci głównych wakacji w Twoim życiu, szczęśliwych 11 urodzin! Obyś zawsze był zdrowy! Dziś stałaś się o rok starsza, jeszcze jedna chwila bliżej dorosłości! Zdrowie, szczęście, dobre samopoczucie rodziny, wielka miłość i długowieczność! Zawsze zadowalaj rodziców i ucz się dobrze!