Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 7-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru oryginalnych życzeń urodzinowych dla 7-letniej dziewczynki, chłopczyka własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, moja mała księżniczko, aby każdy nowy dzień przynosił Ci tylko przyjemne wrażenia, aby spełniły się Twoje najsłodsze marzenia, a nocą tylko tęczowe sny! Życzymy Ci szczerych garści uśmiechów, abyś nie kłóciła się z najlepszym przyjacielem na próżno… Droga córko, w swoje urodziny zdmuchnij jak najszybciej 7 świeczek na torcie i złóż życzenie, które na pewno się spełni ! Bądź najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

Gratulacje z okazji Twoich siódmych urodzin! Życzymy Ci zdrowia, nauki, śmiechu, zabawy, uśmiechu, a nie smutku i po prostu szczęścia. Niech Twoi najbliżsi przyjaciele przyjdą do Ciebie dzisiaj i dadzą Ci górę prezentów.

Sunshine, nasza dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużą, mądrą i zdrową dziewczynę. Życzymy doskonałych ocen w szkole i prawdziwych przyjaciół w życiu.

Od dawna wyleciałeś z pieluch dziecięcych, nauczyłeś się chodzić i mówić, masz własne zdanie, a nawet szacunek wśród rówieśników! Jesteś siedmiolatkiem, niezależnym, prawie dorosłym i prawie uczniem! Gratulacje! Pomimo tego, że na półkach wciąż są zabawki i kuszą ciepłem, w plecaku są już książki i zapraszają do nauki! A świat książek wydaje ci się o wiele ciekawszy niż świat różowych niedźwiadków i żółtych słoni! W końcu z książek można nauczyć się przydatnych rzeczy, odkryć świat przygód i faktów historycznych! Drzwi do różnych krajów świata są dla Ciebie otwarte, nauczysz się rozwiązywać złożone problemy, przestudiujesz biografię wielkich pisarzy, będziesz miał dostęp do każdej pracy! Niech twoje zainteresowanie nauką wzrośnie i uczyni cię mądrą osobą! Życzymy dobrych ocen i motywacji do osiągania nowych wyników! Wszystkiego najlepszego!

Nasz mały dżentelmen, masz dzisiaj 7 lat. To bardzo ważna data, bo już niedługo pójdziesz do szkoły. Życzymy, abyś zawsze był posłuszny rodzicom i był bardzo mądrym, pięknym i odważnym chłopcem. Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią, a wszystkie twoje wysiłki zostaną pobłogosławione szczęściem. Niech cuda otaczają cię wszędzie i nigdy nie znikają, gdy dorośniesz. Życzymy nowych ciekawych odkryć, ciągłych niespodzianek losu i dobrego serca. Niech na twojej drodze nie spotkają się źli ludzie i niech twoi towarzysze w żadnym wypadku cię nie zawiodą. Życzymy, abyś uczył się doskonale, był przykładem dla chłopców i wyrósł na prawdziwego mężczyznę! Dużo radości i ciekawych zajęć dla Ciebie.Uśmiechaj się częściej i ciesz się każdym dniem swojego dzieciństwa.