Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 7-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru oryginalnych życzeń urodzinowych dla 7-letniej dziewczynki, chłopczyka własnymi słowami, w prozie, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, moja mała księżniczko, aby każdy nowy dzień przynosił Ci tylko przyjemne wrażenia, aby spełniły się Twoje najsłodsze marzenia, a nocą tylko tęczowe sny! Życzymy Ci szczerych garści uśmiechów, abyś nie kłóciła się z najlepszym przyjacielem na próżno… Droga córko, w swoje urodziny zdmuchnij jak najszybciej 7 świeczek na torcie i złóż życzenie, które na pewno się spełni ! Bądź najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

Gratulacje z okazji Twoich siódmych urodzin! Życzymy Ci zdrowia, nauki, śmiechu, zabawy, uśmiechu, a nie smutku i po prostu szczęścia. Niech Twoi najbliżsi przyjaciele przyjdą do Ciebie dzisiaj i dadzą Ci górę prezentów.

Sunshine, nasza dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużą, mądrą i zdrową dziewczynę. Życzymy doskonałych ocen w szkole i prawdziwych przyjaciół w życiu.

Od dawna wyleciałeś z pieluch dziecięcych, nauczyłeś się chodzić i mówić, masz własne zdanie, a nawet szacunek wśród rówieśników! Jesteś siedmiolatkiem, niezależnym, prawie dorosłym i prawie uczniem! Gratulacje! Pomimo tego, że na półkach wciąż są zabawki i kuszą ciepłem, w plecaku są już książki i zapraszają do nauki! A świat książek wydaje ci się o wiele ciekawszy niż świat różowych niedźwiadków i żółtych słoni! W końcu z książek można nauczyć się przydatnych rzeczy, odkryć świat przygód i faktów historycznych! Drzwi do różnych krajów świata są dla Ciebie otwarte, nauczysz się rozwiązywać złożone problemy, przestudiujesz biografię wielkich pisarzy, będziesz miał dostęp do każdej pracy! Niech twoje zainteresowanie nauką wzrośnie i uczyni cię mądrą osobą! Życzymy dobrych ocen i motywacji do osiągania nowych wyników! Wszystkiego najlepszego!

Nasz mały dżentelmen, masz dzisiaj 7 lat. To bardzo ważna data, bo już niedługo pójdziesz do szkoły. Życzymy, abyś zawsze był posłuszny rodzicom i był bardzo mądrym, pięknym i odważnym chłopcem. Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią, a wszystkie twoje wysiłki zostaną pobłogosławione szczęściem. Niech cuda otaczają cię wszędzie i nigdy nie znikają, gdy dorośniesz. Życzymy nowych ciekawych odkryć, ciągłych niespodzianek losu i dobrego serca. Niech na twojej drodze nie spotkają się źli ludzie i niech twoi towarzysze w żadnym wypadku cię nie zawiodą. Życzymy, abyś uczył się doskonale, był przykładem dla chłopców i wyrósł na prawdziwego mężczyznę! Dużo radości i ciekawych zajęć dla Ciebie.Uśmiechaj się częściej i ciesz się każdym dniem swojego dzieciństwa.

Podobno każda matka ma najpiękniejsze dziecko – syna. Naprawdę jest! Jesteś naszą radością i nadzieją, naszym szczęściem i zabawą. Kiedy się uśmiechasz, wydaje się, że cały świat się uśmiecha. Niech więc w twoje urodziny, drogi synu, rozbrzmiewa śmiech dzieci, słychać czyste i szczere gratulacje, a los da ci prezent i umieści za twoimi plecami anioła stróża, który uratuje cię od kłopotów i niepowodzeń.

Wszystkiego najlepszego! Dziś nie jesteś takim dzieckiem jak wczoraj, bo dziś masz siedem lat. To bardzo piękny i ważny wiek, niech ten rok przyniesie Ci wiele radości, nowych i ciekawych rzeczy i oczywiście zabawnych gier. Wesołych świąt.

Tylko wygląda na to, że wczoraj kołysaliśmy Cię w kołysce, a dziś już jesteś duży – masz siedem lat. Życzymy, abyście chodzili do szkoły i uszczęśliwiali mamę i tatę doskonałymi ocenami. Niech spełnią się wszystkie ukochane marzenia. Bądź mniej podatny na zły nastrój i niech uśmiech na twojej twarzy będzie częsty. Nie choruj, bądź zdrowy i miej dobrego anioła, który uchroni cię od kłopotów i żalu. Doceń swoich rodziców i bądź ich wiernym wsparciem na starość. Niech wszystkie kłopoty Cię ominą. Bądź uczciwym chłopcem, nie obrażaj słabych i pomagaj swoim towarzyszom. Życzymy, abyście zawsze mieli w sercu miłość, nadzieję i wiarę. Miej dowcip i poczucie humoru. Bądź mile widzianym gościem na każdej uroczystości. Obyś miał tylko czyste, spokojne niebo nad twoją głową. Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin!

Szczęśliwych 7 urodzin, drogie dziecko. Życzę, aby Twoi rodzice pozwalali na wszystko, aby Twoi bliscy Cię zrozumieli, aby Twoi przyjaciele zawsze dzielili radość z każdego z Twoich zwycięstw, aby życie nieustannie przygotowywało dla Ciebie zabawne i wspaniałe niespodzianki.

Każdego dnia dorastasz, a teraz masz już siedem lat! Gratulacje! To całkiem solidny wiek, kiedy wkraczasz na ścieżkę dorosłych! Za pieluchy, kamizelki, wózek, grzechotki! Przed nami tornister, książki, pamiętnik, szkoła, nowi znajomi, nauki i zainteresowania! Ten ważny krok w Twoim życiu z pewnością nauczy Cię samodzielności i odpowiedzialności, teraz jesteś uczniem i już niedługo nauczysz się podejmować decyzje bez pomocy z zewnątrz! To świetny czas, aby uczyć się wszystkiego, co ciekawe, rozwijać zdolności umysłowe i fizyczne, a my życzymy, aby nie przegapić tego momentu! Obyś znalazł swoje ulubione hobby, niech Twoje pragnienie wiedzy wzrośnie, ku uciesze nauczycieli i rodziców! Niech twoje osiągnięcia zadowolą krewnych i przyjaciół, aby mogli być z ciebie dumni! Niech w twoim życiu będzie wiele cudów i darów! Życzymy wielu nowych znajomości, wśród których są prawdziwi przyjaciele! Wszystkiego najlepszego!

Siedem lat to punkt zwrotny, ponieważ nie jesteś już dzieckiem, a prawie dorosłym! W twoje siódme urodziny gratuluję i życzę, aby twoje życie było ciekawe, urozmaicone i bardzo zabawne! Aby nuda nigdy nie wzięła cię do niewoli, a przyjaciele nie pozwolili ci być smutnym.Aby Twoi rodzice byli z Ciebie dumni i ogrzani miłością! Powodzenia w szkole, bardzo pracowite dni powszednie, ale zabawne weekendy i święta!

Gratulujemy pięknego dziecka z okazji Twoich 7 urodzin. Niech każdy krok w życiu zostanie podjęty z pewnością i sukcesem. Oby rodzicielskie wsparcie i miłość towarzyszyły wszystkiemu i zawsze. Życzę niesamowitych historii i przygód, ciekawych studiów i wesołego nastroju.

Dzisiaj wszyscy zebraliśmy się przy tym pięknym stole, aby uczcić urodziny naszej małej dziewczynki, która dzisiaj ma dokładnie 7 lat! 7 lat to wspaniały beztroski wiek, kiedy całe życie jest wciąż widziane w jaskrawych kolorach, a wszystkie kłopoty tkwią w zagubionej zabawce! Życzę Ci moja droga dziewczyno, aby wszystkie trudności, jakie napotkasz w życiu, były tak samo do rozwiązania jak poszukiwanie zabawki i abyś zawsze z nich korzystała. Zawsze słuchaj swoich rodziców, nie zapomnij powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz i co najważniejsze ucz się dobrze, bo uwierz mi, twoje stopnie to twoja przyszłość, bądź zawsze szczęśliwy, kochany i zdrowy, bo to są najważniejsze 4 składniki życia!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitego dziecka! Życzymy wielkiej miłości do wiedzy i nowych odkryć. Zabawni przyjaciele, zabawne historie, ciekawe wydarzenia i dużo radości.Zdrowie, szczęście i świetny nastrój!

Niech twoje dzieciństwo nie opuści cię wraz z nadejściem siedmiu lat, nasz drogi urodzinowy! Jeszcze nie nadszedł czas, aby rozstać się z ulubionymi zabawkami, choć czas iść do pierwszej klasy! Ale nikt nie odwołał gier i rozrywki! I niech wasz ulubiony konstruktor sprawi wam przyjemność, tak jak poprzednio, niech wasza ulubiona kolejka również żwawo przewozi pasażerów zabawek! Życzymy Ci umiejętnego łączenia nauki z rozrywką i dodawania nowych, ekscytujących zajęć do swoich gier w celu rozwoju! Niech balony i samoloty latają w twoim pokoju, niech przyjdą do ciebie przyjaciele i dziewczyny z przedszkola, niech twoja przyjaźń nie skończy się nawet w szkole! Niech dobra bajka żyje w Twojej duszy, a czarodziej przyjeżdża do Ciebie nie tylko w wakacje! Życzymy Ci otrzymywania prezentów bez powodu ani powodu, a Twój nastrój zawsze będzie świąteczny! Wszystkiego najlepszego, przyszły student!

Drogi zabawny cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, nasza ukochana!

Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużą, mądrą i zdrową dziewczynę. Życzymy doskonałych ocen w szkole i prawdziwych przyjaciół w życiu.

Wszystkiego najlepszego, Słoneczko! Życzę Wam niekończącej się miłości bliskich, troski rodziców, wspaniałych prezentów, szykownych strojów, ciepła i słońca, radosnych chwil, najlepszych chwil. Życzę ci najlepszego zdrowia i powodzenia przez całe życie – po prostu mnóstwo.

Dzisiaj są twoje siódme urodziny synka, nie mogę w to uwierzyć. Teraz pamiętam, jak bałam się wziąć Cię po raz pierwszy w ramiona, jak pierwszy raz się do mnie uśmiechnęłaś, jak powiedziałaś pierwsze słowo, zrobiłaś pierwszy krok. W tym czasie było ich tak wiele. Chciałam zatrzymać zegar, abyś mogła dłużej być dzieckiem i cieszyć się beztroskim czasem, który już nigdy się nie powtórzy. Ostatnio zabraliśmy Cię za rękę do pierwszej klasy, a dziś już pokazujesz sukces akademicki i wiesz dokładnie, kim będziesz, gdy dorośniesz. Życzę, aby spełniły się wszystkie twoje najcenniejsze marzenia, a w pobliżu zawsze są wiarygodni ludzie, prawdziwi przyjaciele i krewni, którzy cię kochają i zawsze ci pomogą. Wszystkiego najlepszego, synu, niech wszystko będzie tak, jak chcesz.

Szczere gratulacje z okazji urodzin 7-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki do łez

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 7 lat, z głębi serca

Kochanie dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca.Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu. Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Wszystkiego najlepszego dla naszej przeuroczej i pięknej dziewczynki. Od siedmiu lat zachwycasz nas, zachwycasz i zaskakujesz. Życzymy dobrego zdrowia, doskonałego nastroju, „super” prezentów i wielu pozytywów. Niech wszystkie twoje życzenia spełnią się w tym dniu, a smutki i zniewagi zostaną na zawsze zapomniane.

Siedem lat nie jest okrągłą datą, ale jest ważne. Nadal jesteś dla nas małą dziewczynką, ale już sama chodzisz do szkoły, odrabiasz lekcje, w razie potrzeby sam gotujesz śniadanie i opiekujesz się bratem. Pragniemy w ten świąteczny dzień zebrać wszystkich naszych przyjaciół, nakryć z mamą najsmaczniejszy stół i dobrze się bawić. Niech ukochane życzenie, które dziś spełniasz, spełni się w jak najkrótszym czasie.

Jest siedem lat czy krótko? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Dzisiaj kochanie, to twoje siódme urodziny. Z jednej strony to naprawdę dużo, bo za tobą jest taka ogromna i trudna ścieżka, na której wszystko było po raz pierwszy. Nauczyłeś się mówić, chodzić i być niezależnym. Codziennie stawiałem czoła nowym trudnościom i dzielnie je pokonywałem. Z drugiej strony siedem lat to bardzo mało, bo masz przed sobą całe życie, pełne niespodzianek i odkryć.Przede wszystkim teraz trzeba się dobrze uczyć i być prawdziwym mężczyzną, żeby się nie poddawać, nawet jeśli coś nie wyjdzie. W szkole spotkasz swoich przyjaciół i wkrótce dorośniesz, więc ciesz się każdą minutą tego beztroskiego czasu.

Gratulacje, drogie dziecko, z okazji Twoich 7 urodzin. Życzę, abyście nabrali pewności siebie, dostroili się do nowej fali ciekawej wiedzy i odkryć, wyznaczyli sobie niezbędne cele i odważnie ruszyli naprzód w kierunku swoich marzeń. Niech wszystko ułoży się dla ciebie, niech zawsze będzie wsparcie i wsparcie ze strony twoich rodziców, niech słońce szczęścia świeci w twoim życiu i dźwięczy śmiech przyjaciół.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Masz dzisiaj 7 lat, co oznacza, że ​​masz przed sobą zabawny czas szkolnego życia, ciekawe odkrycia i wielkie osiągnięcia. Życzę jasnych kolorów tęczy w twoim życiu, niesamowitych cudów i wspaniałych wydarzeń. Niech słońce szczęścia zawsze świeci dla Ciebie, niech Twoja rodzina i przyjaciele wspierają Cię we wszystkim, niech płomień Twojego entuzjazmu nigdy nie zgaśnie.

Gratulacje z okazji 7 urodzin, miłego słońca, pięknego dziecka. Życzę, abyście z zainteresowaniem dążyli do nowej wiedzy i odkryć, życzę wesołych i dobrych przyjaciół, życzę wielkich zwycięstw i wielkich sukcesów, życzę powodzenia i ekscytujących przedsięwzięć.

Wszystkiego najlepszego, szczęśliwy numer 7 w twoim życiu. Życzę Ci bycia pogodnym i aktywnym dzieckiem w wieku 7 lat, wielu ciekawych zainteresowań i udanych studiów, dużej inteligencji i różnorodnego talentu, słonecznego nastroju i niezapomnianych przygód z wesołymi przyjaciółmi.

Szczęśliwych 7 urodzin, naszej dziewczynce! Dziś jesteś elegancka i piękna, a uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy – tak zawsze chcemy pozostać. Spraw, aby mama i tata byli częściej zadowoleni ze swojego zachowania i nie denerwuj ich swoimi ocenami. Życzymy dobrego zdrowia i niekończącego się szczęścia. Żyj bez kłopotów i biedy. Niech inspiracje często odwiedzają Cię dla nowych ciekawych zajęć. Niech nauka będzie dla Ciebie łatwa. Życzymy wspaniałego życia i spełnienia pragnień. Obyś każdej nocy miał tylko najlepsze słodkie sny. Życzymy Ci grona prawdziwych przyjaciół, którzy przychodzą na ratunek. Niech spełni się życzenie, które spełnisz, gdy zdmuchniesz świeczki na torcie.Ogromna wzajemna miłość do Ciebie!

Drogie dziecko! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci być zdrowym i silnym jak tata, pięknym jak mama i miłym jak babcia! Życzymy Ci kupowania bardzo pięknych i ciekawych zabawek, takich, które lubisz! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Dorośnij szybko i stań się prawdziwą osobą, aby wszyscy twoi krewni byli z ciebie dumni!

Dzisiaj serdecznie gratulujemy naszej urodzie. Masz siedem lat, co oznacza, że ​​pozostała ci tylko niewielka część twojego długiego i szczęśliwego życia. Bądź zawsze piękna, wesoła, zaradna i artystyczna. Niech chłopcy nigdy się nie obrażają, a dziewczyny zawsze pomagają i wspierają.

Wszystkiego najlepszego, mój szkarłatny kwiatku! Pamiętam Cię jako małe, bezbronne i piękne dziecko, które zabrałam ze szpitala, a teraz siedzi przede mną prawdziwa piękność, z długimi, lekko kręconymi lokami i niesamowicie bajecznymi oczami. Moi umiłowani, pragnę wam życzyć, abyście zawsze pozostawali piękni, abyście nie skończyli z zalotnikami i znaleźli ukochaną osobę, ale oczywiście trochę później. Na razie połóż szczególny nacisk na naukę, bo dziś bez edukacji odnalezienie się w tym życiu jest prawie niemożliwe.Bądź zawsze zdrowy i dbaj o siebie, nie sprawiaj trudności i zawsze bądź posłuszny swoim rodzicom, ponieważ nigdy nie będą ci źle życzyć!

______________(imię)! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś piękna i urocza jak księżniczka! Życzę, abyś zawsze pozostał tak miły, sympatyczny i delikatny! Żyj przez wiele, wiele lat, proszę mamo i tato! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Siedem lat to nie tylko randka, siedem lat to całe życie. Gdyby każdy rok był dniem tygodnia, dziś byłaby niedziela. Co oznacza wakacje, które potrwają cały rok. Niech słońce świeci dziś, jutro i pojutrze, a życie da ci prezenty.

Gratulacje, radość, w twoje 7 urodziny. Niech każdy Twój dzień będzie bajką, niech Twoje życie zawsze będzie wypełnione cudami i radością. Życzę, abyś dobrze się uczył bez większego wysiłku i przymusowych wysiłków, życzę, abyś zawsze osiągał zwycięskie szczyty, życzę, abyś nigdy nie odkładał na bok swoich marzeń i pielęgnowanych pragnień.

Życzymy powodzenia w nauce, ponieważ jesteś już dorosły, masz siedem lat! Gratulacje! Obyś był uważny, aby nauka nowych nauk była dla Ciebie łatwa i interesująca! Życzymy, aby Twój notatnik był pełen piątek, a rodzice i nauczyciele byli dumni z Twoich osiągnięć! Niech nowi przyjaciele staną się Twoimi prawdziwymi i wiernymi towarzyszami na całe życie! Życzymy Ci radości z przyjmowania wszystkiego, co nowe i uczenia się, jak doprowadzić sprawy do końca! Niech wasze nawyki będą tylko dobre, niech wasze intencje będą tylko dobre! Życzymy, abyś nie popełniał błędów, ale jeśli stanie się to nagle, możesz łatwo naprawić błąd i nie wracać do przeszłych niepowodzeń! Niech życie szkolne nauczy Cię dobrych uczynków i odpowiedzialności za słowa! Życzymy Ci, abyś znalazł swoje ulubione hobby i poświęcił mu swój wolny czas ze szkoły! Wszystkiego najlepszego!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Niech szczęście i radość z tego dnia będą ogromne, a prezenty niesamowicie przyjemne, bo dziś są twoje urodziny! Masz siedem lat i cieszymy się, że w przyszłości widzimy przyszłego studenta i osobę odnoszącą sukcesy! Gratulacje! Oddajemy w Twoje ręce instalację, abyś był szczęśliwy i odnosił sukcesy w życiu! Niech od tego momentu nasze życzenia zaczną się spełniać! Rodzice i nauczyciele są gotowi pomóc we wszystkim, wystarczy uwaga i chęć zagłębienia się w interesujące Cię pytania! Twoje życie stanie się ciekawe i różnorodne, Twoje możliwości nie będą miały granic, wszystkie wcześniej zamknięte drzwi otworzą się przed Tobą! Stajesz się osobą dorosłą i niezależną! Nie spiesz się, aby nauczyć się wszystkiego na raz, nie spiesz się, a wtedy będziesz w stanie zrozumieć wiele przydatnych rzeczy w tym życiu! Weź przykład ze starszych towarzyszy i bądź posłuszny rodzicom!

Nasza ulubiona księżniczka! Dzisiaj stałeś się o rok starszy i w tym czasie wydarzyło się Ci wiele ważnych wydarzeń. Pożegnanie z przedszkolem i poznanie szkoły to twoje siódme urodziny. Życzymy Wam, aby życie przynosiło Wam nie tylko wielką radość, ale także bardzo miłe niespodzianki, abyście z łatwością przezwyciężyli wszelkie szkolne próby i szybko nawiązali lojalnych i rzetelnych przyjaciół. Niech świat będzie dla Ciebie cudowną bajką, w której królować będzie tylko dobro i miłość.

Dzisiejsze wakacje wskazują drogę do szkolnego życia! Bezpośredni kierunek, bez odwracania się, posuwasz się w życiu do przodu, rośniesz i rozwijasz się! To początek Twojego sukcesu! Gratulacje z okazji siódmych urodzin! Czas stać się dorosłym i nauczyć się odpowiedzialności i samodzielności! Twoje pierwsze kroki na drodze do sukcesu powinny być pewne i odważne! Udany start w nowe życie będzie podstawą Twojego szczęścia! Siedem lat to wspaniały czas! Czas na początki i odkrycia, czas na samodzielne podejmowanie decyzji i zdobywanie wiedzy! Świat rozwinie się przed Tobą we wszystkich jego kolorach, a przekonasz się, że istnieje wiele ciekawych i pouczających rzeczy, które niezmiennie przydadzą Ci się w przyszłości! Do przodu! Ku wiedzy! Życzymy Wam, abyś zapamiętała te urodziny ciepłymi słowami pożegnania dorosłości i pozostawiła miłe wrażenia! Wszystkiego najlepszego!

Dotykanie życzeń urodzinowych dla dziecka w wieku 7 lat dla chłopca, dziewczynki

Piękne
życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 7 lat, dziewczynki własnymi słowami

Chcę pogratulować cudownemu i cudownemu dziecku jego 7 urodzin. Życzę ciekawych odkryć i spełnienia marzeń, powodzenia i wielkich sukcesów, zabawnych pomysłów i ciekawych hobby, dobre zdrowie i niesamowita magia w życiu.

Gratulacje, cudowne dziecko.Obyś miał wielu przyjaciół i ciekawe pomysły w wieku 7 lat, aby każdy dzień dawał Ci wspaniały nastrój i przyjemność, aby każde Twoje zwycięstwo i sukces stały się dumą Twojego serca i bliskich.

Drogi urodzinowy chłopcze! Dziś kończysz siedem lat, co oznacza, że ​​zaczynasz dorosłe życie! Zanim otworzysz wiele możliwości i sposobów uczenia się i uczenia się! Zanurzasz się w świecie hobby, zainteresowań i wiedzy! Gratulujemy przejścia z dzieciństwa na niezależną ścieżkę i życzymy, abyś nie bał się spróbować i zacząć! Rodzice i bliscy nadal będą z Tobą, pomogą Ci nauczyć się podstaw samodzielności, a nauczyciele poprowadzą Cię właściwą ścieżką! Od teraz twoje życie zamieni się w karuzelę rozrywki i wiadomości, radość z poznania czegoś nowego i uwierz mi, ta ekscytująca podróż zwana „dorosłością” na pewno Ci się spodoba! Życzymy, abyś nie stracił chęci do nauki i uczenia się, aby Twoje zainteresowanie życiem rosło, aby kolory życia nie wyblakły! Rozwijaj się i rozwijaj! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu, wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia, zdrowia, powodzenia, inspiracji, pomyślności, pielęgnowanych pragnień spełnienia. Oprócz mądrości, szczęścia i życzliwości, pewnego dążenia do celu, prawdziwych i oddanych przyjaciół, prawdziwej i szczerej miłości!

Cudowne dziecko, w wieku 7 lat pragnę życzyć Ci marzeń i zaskoczenia, odkrywania nowych granic wiedzy i wspaniałych możliwości swoich talentów, dobrej zabawy z serca i szczerze się śmiej, nie bój się niczego w tym życiu i śmiało zdobywaj szczyty prawdziwego sukcesu.

Słodkie dziecko! Dziś w Twoim życiu wydarzyło się niezwykłe święto, Twoje siódme urodziny! To wydarzenie rozświetliło otaczający nas świat i sprawiło radość w Twoich oczach! W końcu to święto dzieci pełne magii i bajek, prezentów, piosenek, wierszy, przyjaznych spotkań, spacerów i rozrywki! Niech więc ten dzień przyniesie Ci wiele radości i pozostawi wspaniałe wrażenia na całe życie! Życzymy Ci otrzymywania upominków i ciepła bliskich! Niech tęcza zabłyśnie nad tobą, a promień słońca igra z tobą promieniami szczęścia! Życzymy, aby dzieciństwo nie pożegnało się z Tobą, aby czarodziej przyjeżdżał do Ciebie nie tylko na wakacje, aby bajka w Twoim życiu nigdy się nie kończyła! Niech ścieżka życia, która jest przed Tobą, zostanie oświetlona blaskiem udanych przedsięwzięć! Życzymy, aby Twój świat był kolorowy i pełen jasnych przygód! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku.Masz dzisiaj 7 lat i masz przed sobą tylko świetlaną przyszłość i wiele zwycięstw. Życzę Ci pozostania szczęśliwym dzieckiem, ale umieć podejmować właściwe decyzje, nadążać za planami i stale osiągać nowe sukcesy, dostrzegać wszystkie dobre rzeczy wokół i zawsze uzasadniać wszystkie swoje wysiłki i ciężka praca.

Mój chłopcze, dzisiaj są dla ciebie kolejne urodziny. Rośniesz tak szybko, że czasami po prostu nie mogę za tobą nadążyć. Wydaje mi się, że jeszcze wczoraj jeździliśmy z Wami na dziecięcym rowerze, a dziś chodzicie do szkoły i stopniowo stajecie się bardziej samodzielni i dojrzali. Tak naprawdę, moja droga, jestem z ciebie szalenie dumny, bo wszystko ci się układa, pewnie kroczysz w kierunku swoich celów, a nawet jeśli są małe, osiągasz je i zmierzasz w kierunku nowych. Wiem, że wyrośniesz na prawdziwego mężczyznę, który poradzi sobie ze wszystkim, już teraz mnie chronisz i pomagasz, dziękuję. Synu, pozostań tym samym dobrym i bystrym chłopcem, nie trać dobroci w swoim sercu i wiary w siebie, a na pewno ci się uda.

Jesteś moim ulubionym chłopcem! Ja i tylko ja! Rośniesz, ale chęć przytulania się mocno i delikatnych pocałunków każdego dnia jest coraz silniejsza! Niech każdy dzień przynosi szczęście, życie – zabawę, szczęście i pomyślność, a los – dobrzy ludzie i szczęście!

Złote dziecko, piękne dziecko, wszystkiego najlepszego.Życzę szczęśliwego i radosnego dzieciństwa, spełnienia marzeń, zdrowia i wesołego nastroju, dobrych przyjaciół i rodzicielskiego zrozumienia.

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, radości, uśmiechów, dobrych i prawdziwych przyjaciół, słońca, ciepła, wielu, wielu prezentów. Rozwijaj się, ucz się dobrze, osiągaj swoje cele. Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Mój drogi i ukochany synu! Cieszę się, że mogę świętować z Tobą kolejne urodziny, jesteś moją radością, moją dumą i najbliższą osobą na świecie. Stań się duży i silny, wiedz, że Twoja mama zawsze będzie Ci pomagać i wspierać we wszystkich Twoich staraniach. Jestem pewien, że będziesz w stanie osiągnąć wszystkie swoje cele, które sobie wyznaczyłeś na ścieżce życia. Kocham cię mój drogi chłopcze.

Wszystkiego najlepszego, kochanie, i życzę Ci, abyś wyrósł na najwspanialsze dziecko, które zadowoli rodziców. Niech ten dzień będzie jednym z najfajniejszych w Twoim życiu, niech wszystkie prezenty dla Ciebie będą najlepsze i dokładnie takie, jakie chciałeś. Świętuj te szczęśliwe urodziny z rodziną i przyjaciółmi, pamiętaj, aby zdmuchnąć wszystkie świeczki na swoim urodzinowym torcie!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, abyś miał wystarczająco dużo czasu na wszystko: na naukę i dobre oceny, na zabawne wakacje i na szczere rozmowy z mamą i tatą. Zawsze wiedz, że twoi rodzice marzą o tym, abyś była najszczęśliwszą dziewczyną i starają się spełnić wszystkie twoje marzenia. Bądź dla nich dobrą córką i przyjacielem. Nie choruj i nie zniechęcaj się, uśmiechaj się i odkrywaj ten piękny świat!

Wszystkiego najlepszego, nasze kochane dziecko. Każdego roku dorastasz i wkrótce dogonisz mamę i tatę. Niech więc w życiu wszystko się ułoży, nauka jest łatwa, a w pamiętniku będą wyjątkowo doskonałe oceny, przyjaciele będą najwierniejsi i nigdy się nie zgubią.

Nasza mała księżniczko, gratulujemy twoich siódmych urodzin. Życzymy Ci, abyś szedł przez życie z podniesioną głową, niech szczęście Ci sprzyja, a czarne koty nie staną Ci na drodze. Niech wiosna zawsze zapanuje w twojej duszy. Życzymy słonecznego nastroju, więcej optymizmu i wielkiego szczęścia. Obyś był otoczony życzliwymi ludźmi, oddanymi przyjaciółmi i najlepszymi rodzicami na świecie. Nie rozpaczaj w trudnych sytuacjach, wzrastaj ku radości ludzi, bądź fashionistką i pięknem. Obyś miał wspaniałe życie, lekcje szkolne nie będą ciężarem, a niespodzianki i prezenty Cię zachwycą. Twój wiek jest najpiękniejszy dla hałaśliwych psotnych gier i cudów! Morze cukierków i słodyczy dla Ciebie, naszej złotej i ukochanej dziewczynki!

Liczba „7” ma magiczne znaczenie.Jak często słyszymy zwroty: „Siedem razy odmierz, raz pokrój”, „Cebula z siedmiu dolegliwości”, „Siódma woda na galaretce” itd. Dziś też skończyłaś siedem lat. Życzymy, abyś tego dnia był w siódmym niebie i otrzymał wiele przydatnych i interesujących prezentów.

Wszystkiego najlepszego dla słodziutki, czarodziejki, słodziutki. Życzę wielu radosnych chwil, niezapomnianych przygód, miłych upominków, smacznych niespodzianek, samych radosnych kłopotów, bezgranicznej troski, uwagi i miłości rodziców.

Niech w ten chwalebny dzień swoich siódmych urodzin ty, nasza piękna dziewczyno, bądź szczęśliwa i wesoła, jak każdy kolejny dzień twojego życia! Proszę mamę i tatę tylko o dobre oceny w szkole i wzorowe zachowanie. Życzymy, abyście rzadziej tracili serce i mieli pomysłowość, przebiegłość i umiejętności, które przydadzą się w życiu. Doceniaj bliskich, bądź grzeczny i przyjacielski. Jeśli los daje ci decyzję o wyborze, wybierz właściwą, słuchaj swojego serca. Obyś miał dobrego anioła stróża i wielu prawdziwych przyjaciół. Bądź kochany i znajdź swojego księcia na białym koniu. Życzymy powodzenia w każdym biznesie, a także dobroci i światła w Twoim domu. Nie choruj i zawsze bądź najszczęśliwszy, więcej optymizmu i odwagi dla siebie.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz.Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 7 lat dla chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla dziecka 7-letniego chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Moja droga księżniczko, gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech Twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i spełnią się wszystkie Twoje marzenia to prawda. życie radośnie i jasno świeci słońce.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin! Chcemy uczyć się tylko doskonale, być przykładem dla przyjaciół i kolegów z klasy, idealnym dzieckiem dla rodziców i standardowym uczniem dla nauczycieli! Życzymy, abyś znalazł w szkole wspaniałych dobrych przyjaciół i dziewczyny, które pozostaną takimi przez wiele lat!

To twoje siódme urodziny, nasza dziewczynko! Z tej okazji serdecznie życzymy Ci być zdrowym, pięknym jak księżniczka i bardzo, bardzo szczęśliwym. Niech morze szczęścia zawsze otacza cię we wszystkich twoich sprawach. Bądź wesoły i radosny, nie denerwuj bliskich ci osób i słuchaj mamy i taty. Ucz się dobrze w szkole, dużo czytaj i bądź wzorowym uczniem w zachowaniu. Niech smutek nigdy nie przyjdzie do twojej rodziny. Chcemy, abyś miał przyjaciół, na których możesz polegać. Dużo siły na ciekawe odkrycia i zwycięstwa w życiu. Niech każdy z przeżytych lat czyni cię mądrzejszym i bardziej doświadczonym, a każdy dzień przynosi więcej radości niż poprzedni.Bądź jasny jak słońce i zachwyć wszystkich swoim uśmiechem.

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Słoneczko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, powodzenia, prawdziwych przyjaciół, wielu prezentów i miłych niespodzianek. Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia i marzenia. Idź pewnie przez życie, osiągaj swoje cele, ciesz się każdą chwilą!

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Synu, bardzo się cieszę, że w naszej rodzinie dorasta kolejny prawdziwy mężczyzna i mój przyjaciel. Jesteś już całkiem dorosły, ale nie spiesz się, aby tak szybko zapomnieć o dziecięcej zabawie i zabawkach, ponieważ tym razem niestety już nie wróci. Ciesz się rowerem i piłką nożną na podwórku, goń piłkę z chłopcami i spaceruj po rzece do wieczora z przyjaciółmi. Oczywiście nie zapominaj o szkole, życzę Ci, aby wszystkie przedmioty były dla Ciebie łatwe, a zajęcia z nauczycielami sprawiały Ci przyjemność. Obiecuję, że zdążymy z Wami łowić ryby i odpocząć w namiotach nad morzem, oczywiście jeszcze wszystko mamy przed sobą.Synu, życzę Ci, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe dziecko, które z łatwością dostanie wszystko, czego zapragnie. Przed nami jeszcze wiele ciekawych i nowych rzeczy, więc powodzenia.

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje są najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Synu, dzisiaj masz siedem lat, a to złoty czas w twoim życiu, możesz w pełni cieszyć się grami z przyjaciółmi i dzieciństwem, wszystkie trudności i problemy są jeszcze bardzo daleko z dala, więc nawet o nich nie myśl. Czego Ci oczywiście życzyć więcej śmiechu, uśmiechów i prezentów, chcę abyś miał wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, obok Ciebie jest rodzina, która kocha Cię najbardziej na świecie, zawsze Ci pomożemy i wesprzemy, możesz przyjść do nas po radę i pomoc. Twoim głównym zadaniem jest teraz dobrze się uczyć, bo wiesz na pewno, że dobre wykształcenie pozwoli Ci spełnić najpiękniejsze marzenia za wiele lat. Niech każdy Twój dzień będzie wypełniony szczęściem i radością, ponieważ Twoi bliscy i bliscy, a także Twoi przyjaciele są w pobliżu.

Synu wszystkiego najlepszego. Pragnę w wieku 7 lat być chłopcem odważnym i wielkich czynów, niezawodnym przyjacielem i najlepszym synem.Niech każdy z siedmiu dni tygodnia będzie dla Ciebie szczęśliwy, niesamowity, zabawny, interesujący i wyjątkowy.

Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin! Niech ten dzień i każdy następny będzie radosny i szczęśliwy. Niech przyjaciele zawsze będą wierni, lekcje proste, a rodzice najlepsi na świecie. Wesołych wakacji! Wygrywaj i zdobądź dokładnie to, czego zawsze chciałeś.

Mój drogi, mój drogi synu! W te jasne wakacje chcę wam z całego serca pogratulować! Życzę, aby w twoim życiu zawsze byli tylko życzliwi i szczerzy ludzie, łagodne i radosne uśmiechy! I niech ominą Cię wszystkie problemy i trudy! Wszystkiego najlepszego!

Cenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Moja dziewczyno, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Niech w Twojej duszy zapanuje dobroć, oczy błyszczą radością, a świat wypełnią niezapomniane wrażenia i przygody.

Wszystkiego najlepszego, nasz ulubiony chłopak! Gratulujemy pierwszego kroku w dorosłość, bo już niedługo pójdziesz do szkoły. Tam pragniemy nie tylko dobrze się uczyć, ale także znaleźć najwierniejszych przyjaciół, którzy we wszystkim pomogą i z którymi będzie fajnie. Nie krzywdź słabych i chroń dziewczynki. Niech wszystko, co zaczniesz robić, dostaniesz łatwo i szybko. Bądź oszczędny i doceniaj wszystko, co masz. Niech każdy dzień przyniesie ze sobą przyjemne odkrycia i będzie lepszy od poprzedniego. Życzymy Wam dużo dobrego zdrowia, a także dobrego Anioła Stróża, który będzie Wam wszędzie towarzyszył. Doceń swoją rodzinę i kochaj swoich rodziców. Każdego roku stajesz się coraz mądrzejszy. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia.

Drogi synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę wszystkiego najlepszego i najprzyjemniejszego w życiu. Bardzo cię kochamy i chcemy, abyś wyrósł na rozsądną i uczciwą osobę. Twoja mama i tata są z Ciebie dumni i zawsze będą Cię wspierać, gdy tego potrzebujesz. Życzymy powodzenia w nauce i przyszłym życiu!

Wszystkiego najlepszego dla naszej dziewczynki! Dziś masz dokładnie siedem lat, co oznacza, że ​​stałeś się prawie dorosły. Szkolna codzienność czeka na Ciebie już niedługo, dlatego życzymy, aby każdy przedmiot był dla Ciebie zaskakująco łatwy. Ucz się dobrze i bądź mądry. Pomóż mamie jak prawdziwa gospodyni. Obyś był największą fashionistką w kręgu swoich koleżanek. Nigdy się nie poddawaj, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu. Pragniemy, aby Twoje życie było jak piękna bajka.Obyś nigdy nie wiedział, czym są wojna, głód i choroby. Zawsze bądź uczciwy i szczery wobec ludzi, miej wielu dobrych przyjaciół. Życzymy niesamowitych przygód i nieskończenie wesołego dzieciństwa. Doroś jako najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, niech wszystko się ułoży.

Drogie dziecko! Z każdym dniem rośniesz, my ledwo mamy czas, aby pamiętać o Tobie w pojedynkę, a Ty już masz czas na zmiany, zdobywanie wiedzy, nowych dobrych nawyków, zachwycanie rodziców swoimi sukcesami. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i dorośniesz na mądrego i miłego chłopca, który wie, czego chce od życia i pewnie dąży do celu.

Wszystkiego najlepszego dla najsłodszej i najbardziej uroczej siedmioletniej dziewczynki! Życzymy Wam kochani pełnych kieszeni szczęścia i szczęścia, życia słodszego niż karmel, nauki łatwiejszej niż „rzepa gotowana na parze”, najbardziej niezawodnych przyjaciół i najlepszych rodziców. Niech mała wróżka przyleci do ciebie w te święta i da ci szczęście i nieziemskie piękno na całe życie.

Drogie dziecko! Gratulujemy Ci urodzin i całujemy Cię mocno w oba policzki. Stań się duży i silny, bądź tak samo miły i słodki. Życzymy Wam więcej świąt, słodkich cukierków i wszelkiego rodzaju małych i dużych udogodnień. Zadbaj o swoją mamę i tatę, którzy bardzo cię kochają, i ucz się dobrze, na pewno będziesz tego potrzebować. Chcemy dać Ci wspaniały prezent, mamy nadzieję, że bardzo Ci się spodoba.

Wszystkiego najlepszego, naszej dziewczyno. Masz dokładnie siedem lat, więc dziś na twoim torcie jest siedem świeczek.Wypowiedz życzenie, zdmuchnij je i pozwól, aby się spełniło w tym samym momencie! Życzymy dużo ludzkiego szczęścia i jak najbardziej beztroskiego dzieciństwa. Niech lekcje szkolne nie będą nudne i trudne, niech wszystko będzie dla Ciebie łatwe. Dobrzy przyjaciele w szkole i na podwórku. Życzymy powodzenia we wszystkim, co robisz. Bądź radosny i wesoły, nie spiesz się, aby dorosnąć. Niech twój wygląd będzie królewski, a twoje serce miłe. Życzymy, abyś był mniej smutny i martwił się drobiazgami. Bądź pomocnikiem dla swojej matki, nie obrażaj słabych, ale umie walczyć i bronić się. Nigdy nie choruj, bądź mądry i miej ciekawe hobby.

W to magiczne święto – Twoje urodziny, wszyscy zebraliśmy się, aby wyrazić naszą miłość do Ciebie nie tylko słowami, ale także czynami. Moja droga, gratuluję ci tego niesamowitego dnia. Niech wszystko, o czym marzysz, się spełni, bo jeśli naprawdę chcesz, to spełni się każde marzenie. Świętujesz swoje 7 urodziny i uwierz mi, to najbardziej beztroski wiek, kiedy całe życie widziane jest w różowych barwach, a wszystkie kłopoty schodzą na dalszy plan, a Twoi ukochani rodzice decydują za Ciebie. Ciesz się tym niesamowitym wiekiem, nie spiesz się z życiem, każdą chwilę spotykaj z uśmiechem! Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy i piękny! Niech ten dzień pozostanie w Twojej pamięci jako najbardziej pozytywny ze wszystkich i niech wspomnienia tego dnia rozgrzeją Cię w nocy!

W tym dniu moje serce bije szybciej, ponieważ pojawiłeś się na tym świecie i oświetliłeś go swoją obecnością! Wszystkiego najlepszego dla ciebie córko! Jesteś najjaśniejszym wydarzeniem w moim życiu, wydajesz się, że dodajesz mi skrzydeł i siły do ​​nowych osiągnięć, z Tobą młodnieję! Niech więc twoje życie będzie bajką, w której wszystko się ułoży, jak księżniczka! Wszystkiego najlepszego, moja ukochana córko, niech twoje życie będzie jak z bajki!

To twój moment dorastania, mały człowieczku! Siedem lat! Niewiele, ale za mało! Wyjazdy do przedszkola, gdzie rano zmuszeni są jeść kaszę manną, a wieczorem pić galaretkę, dobiegają końca i zaczyna się czas szkolny! Teraz jesteś już prawie dorosły, który w końcu nauczy się rozwiązywać problemy i samodzielnie podejmować decyzje! Gratulujemy Wam urodzin i życzymy godnego wejścia w dorosłość! Niech wasze przedsięwzięcia będą odważne i żywiołowe, ku uciesze rodziców i nauczycieli! Twój krąg znajomych się poszerzy, zyskasz prawdziwych przyjaciół i dziewczyny, z którymi spędzisz dużo czasu! Niektórzy pozostaną twoimi wiernymi towarzyszami życia na zawsze, a twoje losy będą ściśle splecione! Życzymy, aby Twoje siódme urodziny były udanym początkiem Twojej udanej podróży! Szczęśliwego nowego życia, mały człowieczku!