Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najcieplejszych życzeń urodzinowych dla dziecka, chłopca, dziewczynki własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy 16 urodzin. Niech będzie jasny świat i pogodne życie. Życzę dużo przyjemności, powodzenia i udanego biznesu. Niech miłość wypełni serce, zdrowie, aby nie zawiodło, a szczęście cię nie opuściło. Chcę również życzyć Ci poczucia sensu w życiu i powodzenia w osiąganiu głównych celów.

Niech w ten cudowny dzień – w Twoim domu zaświecą się Twoje urodziny, jasna gwiazda szczęścia, miłości i wiecznego szczęścia. Nasz przystojny chłopak ma trzynaście lat. Jeszcze trochę, a staniesz się całkiem dorosłym facetem. Tymczasem masz dopiero trzynaście lat, baw się, igraj, graj w piłkę i buduj halabudę, bo lata dzieciństwa mijają bardzo szybko. Niech więc pozostaną z nich najjaśniejsze, najmilsze, pozytywne wspomnienia.

Mamy świetną okazję pogratulować urodzinowemu chłopcu jego pierwszej rocznicy, przyjaciele! Gratulujemy ci drogi urodzinowy człowieku tej wspaniałej, znaczącej uroczystości w twoim życiu i chcemy przekazać ci wspaniałą wiadomość! Od tego momentu jesteś na ścieżce samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialnego działania i osobistego rozwoju! Życzymy, abyś wysłuchał rad starszych, ale także nalegał na swoją opinię – masz pełne prawo, teraz jesteś dorosły! Niech twoje słowo będzie stanowcze i pewne, intencje – dobre, uczynki – szlachetne! Bądź obiektywny, uczciwy, uprzejmy, odważny, niepowtarzalny, pożądany i nie podlegający opiniom innych ludzi! Życzymy Ci, abyś nauczył się zarządzać swoimi emocjami i działał zgodnie z wezwaniem Twojego serca! Niech nasze szczere życzenia przydadzą się w życiu i nie raz! Szczęśliwej rocznicy, drogi przyjacielu!

Życzę Ci kochanie, że wszystko jest po prostu super, abyś dobrze się uczyła w szkole i kochała życie. Życzę, abyś w swoje urodziny, mój mały książę, poleciał w swoich snach na odległe planety i znalazł tam wielu oddanych przyjaciół. Życzę chłopcu, aby wszystko na tym świecie było tylko dla Ciebie.

Gratulujemy szczęśliwym i cudownym rodzicom pierwszego roku ich ukochanego i cudownego dziecka. Życzę powodzenia i miłości, pomyślności i powodzenia, radości i światła, ciepłych nadziei i prawdziwego szczęścia. Pozwól dziecku rosnąć i odkrywać świat z zainteresowaniem. Świetne zdrowie dla twojego słońca, piękne życie i szczęście.