Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najcieplejszych życzeń urodzinowych dla dziecka, chłopca, dziewczynki własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy 16 urodzin. Niech będzie jasny świat i pogodne życie. Życzę dużo przyjemności, powodzenia i udanego biznesu. Niech miłość wypełni serce, zdrowie, aby nie zawiodło, a szczęście cię nie opuściło. Chcę również życzyć Ci poczucia sensu w życiu i powodzenia w osiąganiu głównych celów.

Niech w ten cudowny dzień – w Twoim domu zaświecą się Twoje urodziny, jasna gwiazda szczęścia, miłości i wiecznego szczęścia. Nasz przystojny chłopak ma trzynaście lat. Jeszcze trochę, a staniesz się całkiem dorosłym facetem. Tymczasem masz dopiero trzynaście lat, baw się, igraj, graj w piłkę i buduj halabudę, bo lata dzieciństwa mijają bardzo szybko. Niech więc pozostaną z nich najjaśniejsze, najmilsze, pozytywne wspomnienia.

Mamy świetną okazję pogratulować urodzinowemu chłopcu jego pierwszej rocznicy, przyjaciele! Gratulujemy ci drogi urodzinowy człowieku tej wspaniałej, znaczącej uroczystości w twoim życiu i chcemy przekazać ci wspaniałą wiadomość! Od tego momentu jesteś na ścieżce samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialnego działania i osobistego rozwoju! Życzymy, abyś wysłuchał rad starszych, ale także nalegał na swoją opinię – masz pełne prawo, teraz jesteś dorosły! Niech twoje słowo będzie stanowcze i pewne, intencje – dobre, uczynki – szlachetne! Bądź obiektywny, uczciwy, uprzejmy, odważny, niepowtarzalny, pożądany i nie podlegający opiniom innych ludzi! Życzymy Ci, abyś nauczył się zarządzać swoimi emocjami i działał zgodnie z wezwaniem Twojego serca! Niech nasze szczere życzenia przydadzą się w życiu i nie raz! Szczęśliwej rocznicy, drogi przyjacielu!

Życzę Ci kochanie, że wszystko jest po prostu super, abyś dobrze się uczyła w szkole i kochała życie. Życzę, abyś w swoje urodziny, mój mały książę, poleciał w swoich snach na odległe planety i znalazł tam wielu oddanych przyjaciół. Życzę chłopcu, aby wszystko na tym świecie było tylko dla Ciebie.

Gratulujemy szczęśliwym i cudownym rodzicom pierwszego roku ich ukochanego i cudownego dziecka. Życzę powodzenia i miłości, pomyślności i powodzenia, radości i światła, ciepłych nadziei i prawdziwego szczęścia. Pozwól dziecku rosnąć i odkrywać świat z zainteresowaniem. Świetne zdrowie dla twojego słońca, piękne życie i szczęście.

Kochanie, mieszkasz na tym świecie przez cały rok, wszystkiego najlepszego! Życzę, aby słońce zawsze oświetlało twoją ścieżkę, aby los dawał wspaniałe możliwości, radosne dni i prawdziwych przyjaciół! Dobre zdrowie, szczęście, długie, jasne życie!

Oto dzień, w którym na niebie pojawiła się najjaśniejsza i najjaśniejsza gwiazda! W końcu nie można inaczej nazwać, zawsze świecisz jak prawdziwa niebiańska gwiazda. Swoją obecnością zawsze przynosisz światu radość. Twój uśmiech rozświetli nawet najbardziej ponury dzień. Jesteś piękną dziewczyną. I wiem dokładnie, co przed Wami czeka na wielki sukces, wielkie szczęście i radość. Dla Ciebie dzisiaj wszystkie gratulacje. I wiem na pewno, że nie ma na świecie ani jednej osoby, która powiedziałaby o tobie złe rzeczy! Niech twoje szczere serce nigdy nie zazna żalu i smutku. Wiedz, że z tobą zawsze są ludzie blisko ciebie, którzy nigdy nie sprawią ci kłopotów. I kto zrobi wszystko dla twojego szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są twoje urodziny, dzień jedzenia cukierków i lodów, dzień wielkiego tortu z dziewięcioma świeczkami! Zdmuchnij je szybko, synu, i spełnij swoje najcenniejsze życzenie! Na pewno się spełni! A twój tata chce, żebyś była posłuszna i zdrowa, piękna i wysportowana, silna i odważna, dobrze się uczyła w szkole i chroniła dziewczyny! Miłego i prowokacyjnego roku!

Jak cudowny jest ten świat, tylko dlatego, że w nim jesteś, a teraz w twoje urodziny powiemy miłe słowa. Jak kiedyś w dzieciństwie rodzice wręczali zabawki i gratulowali imienin. Teraz sami jesteśmy już rodzicami i tak bardzo chcemy, aby Twoje dziecko było zawsze szczęśliwe. Nasza droga dziewczyno, dziś świat jakby się zatrzymał i czeka na nowy oddech w naszym życiu. W tej chwili życzymy wszystkiego najlepszego, co może się wydarzyć. Niech Twoje zdrowie staje się coraz silniejsze z każdym dniem narodzin. Niech piękno rośnie i rozkwita na Twojej twarzy. Niech twoje marzenia się spełnią w tym dniu, a potem pomyśl życzenie. Nasze złote dziecko, proszę nas jak poprzednio i obdarz swoją bezgraniczną miłością. Niech spełnią się wszystkie, nawet te małe marzenia, a zapanuje pokój!!!

Pierwszy rok dziecka jest pełen wszystkiego nowego i radosnego, ale drugi to czas samodzielnych odkryć i kroków. Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin, kochanie. Życzę Ci głośnego śmiechu i jazdy na huśtawce, zabawy w chowanego i nadrabiania zaległości, rozmów i rysowania na swój własny sposób, nie tracąc zainteresowania poznawaniem tego świata.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę miłego, ciekawego, szczęśliwego życia nastolatka, w którym każdy dzień będzie niesamowitą przygodą, niczym piraci z Wyspy Skarbów. Życzę Ci odnalezienia swojej karty, która na łatwej drodze zaprowadzi Cię do prawdziwego skarbu, dobrej zabawy i szczęścia od poniedziałku do niedzieli.

W tym dniu obudzisz się bardzo wcześnie, cicho wejdziesz na palcach do kuchni i sapniesz, gdy znajdziesz na stole ogromny, bajecznie piękny tort. A wszyscy krewni staną w pobliżu i uśmiechną się, patrząc na ciebie. Bezchmurne szczęście. Szczęśliwej księżniczki z okazji 11 urodzin!

Gratuluję 13. urodzin cudownego dziecka i życzę powodzenia i wesołego życia, jasnych dróg i ciekawych pomysłów, magicznych chwil i niesamowitych historii, udanych studiów i ekscytującego wypoczynku czas.

< /div>

Nasze kochane dziecko! Serdecznie gratuluję piątej rocznicy i życzę wiele dobrego i życzliwego. Po pierwsze, zawsze bądź piękna, łagodna i słodka, niech Pan chroni cię pod swoim silnym i potężnym skrzydłem i niech aniołowie chronią cię swoim światłem. Jesteś bardzo bystrą, miłą i hojną dziewczyną, która zawsze jest gotowa do pomocy i wsparcia. Więc nie trać tych cech charakteru, ponieważ czynią cię prawdziwą Damą i szlachetną dziewczyną. Niech słońce zawsze świeci nad twoją głową, a chmury rozchodzą się na boki, gdy idziesz ulicą. Zawsze pozostań ten sam wesoły i żwawy śmiech! Pamiętaj, że radość i śmiech zawsze ozdabiają twoją twarz i sprawiają, że jest zarumieniona i piękniejsza. Zawsze będziesz dla nas najlepszą i najbardziej uroczą dziewczyną, która zachwyci nas swoim uśmiechem i głosem. Bądź szczęśliwa, nasza mała księżniczko, i niech nasza miłość i troska zawsze cię chronią! Bardzo cię kochamy.

16 lat to niesamowite święto, które dziś obchodzisz. Los wzbogaca się w liczne przyjemne wydarzenia i pozwala wierzyć, że wszystko można zrealizować tylko tak, jak marzysz. Życzę Ci duchowego lotu i możliwości zobaczenia wielu pozytywnych aspektów życia. Musisz zrozumieć, jak jasne i niezwykłe może być życie. Niech zawsze będą z tobą jasne emocje, a okazji, by uwierzyć w najcieplejsze i najbardziej intymne wydarzenia, będzie coraz więcej. Chcę wiedzieć, że na pewno będziesz zadowolony i będziesz mógł znaleźć podstawę do dalszego rozwoju. Gratuluję Ci urodzin, wyjątkowego święta, które powinno dawać tylko inspirację i radość, wewnętrzną harmonię i chęć do życia. Kocham cię, śliczne dziecko. I oczywiście zawsze będę po twojej stronie.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę ci dogadać się z rodzicami i dobrze się bawić z przyjaciółmi, nie kłócić się z nauczycielami i nie męczyć się nauką, życzę każdego dnia, aby znaleźć dla siebie niesamowicie interesującą aktywność i zawsze osiągać czarujące zwycięstwa. A w wieku 12 lat chciałbym życzyć, aby każdy z 12 miesięcy w roku był dla Ciebie cudowny i szczęśliwy na swój sposób!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Niech ten rok przyniesie Wam wiele dobrych pomysłów i szczęśliwych wydarzeń, życzę Wam pilnej nauki, zawsze bronienia swojego zdania, wiary w cuda, angażowania się we wszystko co ciekawe i zaprzyjaźniania się z dobrymi facetami.

Wszyscy zebraliśmy się tu dzisiaj, aby pogratulować naszej ukochanej, wesołej i wesołej dziewczynce z okazji jej pierwszej rocznicy. Pięć lat to najbardziej wyczekiwana, okrągła data. Pragniemy uczcić ją w gronie najlepszych przyjaciół, otrzymać wiele, wiele miłych upominków i niespodziewanych niespodzianek.

Twoje życie dopiero zaczyna się rozwijać, a teraz jesteś prawie uczniem! Wkrótce szkolna karuzela zakręci Cię i staniesz się jednym z wielu uczniów dużej szkoły! Dziś kończysz sześć lat i cieszymy się, że masz świąteczny i optymistyczny nastrój! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Wam świętowania z przyjaciółmi, otrzymania upominków i cieszenia się tym dniem! Niech twoje dzieciństwo jeszcze się nie kończy, nie spiesz się, aby dorosnąć i stać się poważnym! Możesz więcej! Na razie ciesz się magicznymi czasami i niech bajka Twojego życia toczy się dalej! Życzymy Ci, abyś znalazł hobby i nigdy się nie nudził! Te sześć lat twojego życia uszczęśliwiało twoich rodziców każdego dnia i każdej sekundy! Nadal zadowalaj rodziców i przyjaciół swoim promiennym uśmiechem i radością! Niech szczęście z tego święta będzie ogromne i bezgraniczne dla wszystkich Twoich bliskich i dla Ciebie!

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia, cudowna dziewczyna! Wszystkiego najlepszego kochanie! Masz już 1 rok. twój śmiech i szeroko otwarte oczy – sama przyjemność. Życzę Ci, jak najszybciej, mocno czuli wsparcie pod nogami. Biegaj, raduj się, ucz się nowych rzeczy, baw i dotykaj otaczających Cię dziecinną spontanicznością. Przed Tobą wiele odkryć, niech wszystkie przyniosą Ci tylko dobre samopoczucie i przyjemność. Powodzenia!

Wszystkiego najlepszego dla chłopca, dziewczynki

Emocjonalne
życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Gratulujemy tacie i mamie rocznego promyka radości. Rodzicom życzymy jak najwięcej dobrych nocy, dumy z codziennych osiągnięć z okruchów, radości za jego małe zwycięstwa. A dziecko – jasne prezenty i pyszne ciasto, które możesz bezkarnie chwycić w dłonie i wciągnąć do ust. Szczęśliwego roku!

Dzisiaj cała natura cieszy się, że ty, drogie stworzenie, jesteś na tej planecie i jak nieskończenie jesteśmy szczęśliwi, że cię znamy!

Z całego serca gratuluję twoich drugich urodzin, urocze dziecko. Życzę radości, nieugaszonego zainteresowania otaczającym światem i wspaniałych odkryć życia, pogodnego nastroju i wspaniałych przyjaciół, szczęśliwej rodziny i odważnej rozrywki, słodkich cukierków i pozytywnych emocji.

Synu! Dorosłeś, stałeś się duży i masz przed sobą długie dorosłe życie. W twoje 13. urodziny twoi rodzice chcą przede wszystkim życzyć ci szczęścia. Gdziekolwiek jesteś, jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, najważniejsze jest bycie szczęśliwym. Ciesz się każdym dniem i rób w nim wszystko, na co masz ochotę, nie odkładaj spełnienia pragnień na jutro, staraj się zwracać uwagę na swoich przyjaciół i bliskich, a zwłaszcza na rodzinę, którą na pewno kiedyś stworzysz, oddaj całe swoje serce i wierz — dobroć powróci do Ciebie tysiąc razy!

Dzisiaj są urodziny małego słońca. Już od roku zachwycasz nas swoim słodkim uśmiechem i psotnym śmiechem.Życzę, abyście jak najszybciej zaczęli tupać nogami i doświadczyć tego świata w całym jego pięknie. Baw się dobrze, zdrowie, mnóstwo ciekawych i zabawnych rzeczy!

Urodziny to dokładnie te święta, które wprowadzają każdą osobę w nadzwyczajny szczęśliwy stan. I patrząc teraz na ciebie, doskonale to rozumiem. Teraz chcesz spędzić wakacje w najlepszy możliwy sposób. A więc po prostu muszę zrobić dla Ciebie wszystko, co możliwe, abyś spełnił swoje marzenie. Chciałbym również powiedzieć kilka miłych słów, których w każdym razie będzie dla Ciebie niesamowicie przyjemny do słuchania. W życiu nigdy nie można na nikim polegać. A wszystko dlatego, że zawsze możesz być rozczarowany osobą. A teraz musisz spróbować zrobić wszystko, co możliwe, aby coś osiągnąć. A wszystko dlatego, że bez powodzenia w życiu po prostu nie można normalnie istnieć do samego końca. I niech szczęście zawsze towarzyszy ci w każdym z twoich przedsięwzięć.

Chłopcze, od 3 lat wypełniasz nasze życie najprzyjemniejszymi chwilami! Wraz z Tobą rośnie rodzinne szczęście, wypełniając nasz dom dźwięcznym śmiechem. Skoda aż nadto, ale to jest prawdziwe szczęście. Rozwijaj się, nie znając kłopotów, smutków i trudności. Niech każda chwila będzie dobra, w twoim życiu życzymy dobra. Powodzenia niech ścieżka zaświeci. Rodzicom życzymy wielu lat zdrowia i cierpliwości, aby to szczęście mogło w pełni wzrastać. Z małego nasionka wyrastają narodowe gałęzie, w kroplach miłości i promieniach szczęścia. Wielki sukces, perspektywy i pełne życie wspaniałych przygód! Niech wszystko, co wymyślone, stanie się rzeczywistością, powoli dojrzej i bądź posłuszny wszystkim. Chciałbym, żeby bajki uczyły uczciwych uczynków i dobroci. Rozwijaj reagującego chłopca, naucz się nie być niegrzecznym, bądź kognitywny. Z serca przyjmij nasze najszczersze życzenia, niech świat wokół Ciebie śpiewa!

Wszystkiego najlepszego! Data ośmiu lat oznacza, że ​​do drugiej rocznicy w twoim życiu niewiele zostało. Życzymy, aby dźwięczny śmiech dzieci rozbrzmiewał dziś w twoim domu, wymownych życzeń i najbardziej oryginalnych gratulacji. Niech nastrój zawsze nadąża, a następne 12 miesięcy będzie jeszcze szczęśliwsze i ciekawsze niż poprzednie.

Wszystkiego najlepszego kochanie. Już wkrótce staniesz się osobą dorosłą, dlatego życzymy Ci prawdziwych i prawdziwych przyjaciół na całe życie. Niech rodzicielska miłość i uczucie chronią Cię przed przeciwnościami losu i chorobami.

Lśniąca dziewczyna, która wie, jak sprawić radość innym, zawsze się uśmiecha.Dziewczyna, która nigdy się nie nudzi sama i która wie, jak być duszą każdej firmy, świętuje dziś swoje urodziny.

W to magiczne święto – Twoje urodziny, wszyscy zebraliśmy się, aby wyrazić naszą miłość do Ciebie nie tylko słowami, ale także czynami. Moja droga, gratuluję ci tego niesamowitego dnia. Niech wszystko, o czym marzysz, się spełni, bo jeśli naprawdę chcesz, to spełni się każde marzenie. Świętujesz swoje 7 urodziny i uwierz mi, to najbardziej beztroski wiek, kiedy całe życie widziane jest w różowych barwach, a wszystkie kłopoty schodzą na dalszy plan, a Twoi ukochani rodzice decydują za Ciebie. Ciesz się tym niesamowitym wiekiem, nie spiesz się z życiem, każdą chwilę spotykaj z uśmiechem! Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy i piękny! Niech ten dzień pozostanie w Twojej pamięci jako najbardziej pozytywny ze wszystkich i niech wspomnienia tego dnia rozgrzeją Cię w nocy!

Gratulacje, kochanie, gratulacje z okazji Twoich 5 urodzin. Życzę Ci wesołych baniek mydlanych, kolorowych balonów, zabawnych pomysłów, wspaniałych gier, bajkowych historii, ciekawych zagadek i słodkich chwil w Twoim życiu.

Och, sorbet mojej duszy! Słodki dla moich uszu są szczęśliwe, wzbierające strumienie Twojego śmiechu, cyprysy rozkwitają w moim sercu, gdy moje spojrzenie rozkoszuje się Twoją twarzą, delikatną jak płatki brzoskwini. O turecki zachwyt moich myśli!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. A wszystko dlatego, że świętujemy urodziny naszego drogiego przyjaciela. Dziś ma szesnaście lat.Pomyśl o tym, wciąż ma na co czekać. Ale nadal cieszy się, że dorasta. A może to dobrze. A teraz zebraliśmy się w Twoim domu, aby pogratulować Ci tak niezwykłych wakacji. A teraz wszyscy ogłosimy wam, że w życiu czeka was wiele problemów i przeszkód. Ale bez względu na to, co się stanie, będziesz musiał zrobić wszystko, aby w ogóle sobie z tym poradzić. I wiedz, że tak bardzo Cię kocham, co oznacza, że ​​zawsze będę się starał, abyś zawsze czuła się szczęśliwa. I na koniec po prostu przytulę cię mocno, abyś zrozumiał, jak bardzo cię kocham i szanuję.

Kochanie, jak szybko leci czas, wydaje mi się, że dopiero wczoraj pojawiłaś się w naszym życiu i powiedziałaś pierwsze słowo, a dziś masz już siedem lat. Życzę, abyście cieszyli się każdą minutą swojego dzieciństwa, bo to się już nigdy nie powtórzy. Teraz masz złoty czas w swoim życiu, każdego dnia dokonujesz nowych odkryć, jesteś zainteresowany nauką czegoś nowego. Życzę ci dobrze się uczyć i czerpać radość z tego procesu, ponieważ szkoła pozwoli ci stać się w przyszłości tym, o czym marzysz. Wyhoduj silnego i zdrowego chłopca, aby móc robić, co chcesz. Jestem po prostu pewien, że masz przed sobą świetlaną przyszłość. Bardzo cię kochamy, synu, i zawsze tam będziemy, wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj nasza mała dama jest o rok starsza i słodsza. Dziś masz 3 lata, nasza dziewczynko. Wiesz, jak założyć buty swojej mamy, kręcić się wokół lustra jak księżniczka. Nie spiesz się, aby dorosnąć, wszystko ma swój czas. Życzymy Ci beztroskich lat dzieciństwa, daj się rozpieszczać lalkami i misiami. Piękna sukienka, koronkowe kokardki, rajstopy w swoim kolorze. Zawsze bądź piękna, zadbana, kulturalna. Niech twoja matka będzie dla ciebie przykładem. Psotne oczy, pokręcony tyłek, dźwięczny śmiech rozbrzmiewa i rozgrzewa serca. W życiu zawsze podążaj za swoimi marzeniami i aby ich spełnienie nie kazało Ci długo czekać. Więcej cudów w twoim małym życiu. Skacz i śpiewaj, zachwycaj nas i uszczęśliwiaj. Więcej szczęścia w twoim życiu. Niech będzie więcej gratulacji, pysznego ciasta i delikatnych kwiatów. Niech wszystkie zabawki będą tym, o czym marzyłeś, Twoimi ulubionymi słodyczami, ale z umiarem. Najważniejsze to słuchać mamy, bo to dla nas najlepsza nagroda!

Ukochany (imię dziecka)! Gratuluję Ci pierwszych urodzin i życzę tylko najprzyjemniejszych wydarzeń w Twoim jeszcze małym, ale prawdziwym życiu! Zadowolić rodziców sukcesem, nie chorować i cieszyć się życiem! Masz tyle ciekawych rzeczy do przejścia i niech cały wszechświat dąży do spełnienia każdego Twojego marzenia! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla naszego kochanego dziecka. Niech wszystko w twoim życiu będzie gładkie i piękne. Życzę szczęśliwego dzieciństwa ze słodyczami i zabawkami, życzę rozkwitającej młodzieży pełnej romantyzmu i optymizmu, przyzwoitego i dostatniego życia w przyszłości.Zdrowie dla Ciebie, kochanie, happy hours i radosne minuty.

W wieku szesnastu dźwięcznych lat! Ty jesteś piękny! Nie ma sporu! Po prostu bądź zawsze piękna, w życiu każda chwila jest szczęśliwa. Bądź kochany, wesoły, słodki dla białego świata. Życzymy dobrych lat, wszystkiego najlepszego!

Gratulacje! W wieku 15 lat życie jest pełne niespodzianek i możliwości, dlatego życzę Ci, aby miłe niespodzianki zdarzały się każdego dnia, abyś zawsze miał możliwość osiągnięcia celu, realizacji swojego marzenia. Bądź wolnym ptakiem, inspirowanym rodzicielską miłością, leć w stronę słońca – światła szczęścia i powodzenia!

Piękne życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczynki

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczyny własnymi słowami

Gratulujemy naszej młodej damie na jej pierwszej prawdziwie dorosłej randce – 16 lat. Niech te urodziny będą Twoimi drzwiami do szczęśliwego życia pełnego pożytecznych lekcji i przyjemnych, brzemiennych w skutki spotkań. życzę wspaniałej i beztroskiej przyszłości, doskonałych studiów i szczerej miłości.

Wszystkiego najlepszego! Od 11 lat uszczęśliwiasz wszystkich swoich przyjaciół, rodziców i dziadków, że jesteś z nami. Niech wszystkie twoje najcenniejsze pragnienia spełnią się tak szybko, jak to możliwe, a twoi krewni radują się z twoich sukcesów w nauce i hobby.

Króliku, gratuluję ci urodzin. Nadal jesteś dzieckiem, ale już marzysz o tym, kim się staniesz, gdy dorośniesz.Każdy chłopiec w dzieciństwie marzy o zostaniu astronautą, pilotem lub kierowcą wyścigowym, ale z wiekiem albo pragnie się zmienić, albo brakuje cierpliwości. Życzę, abyś nie zmieniał swojego marzenia i został nie tylko astronautą, ale najlepszym astronautą. A do tego trzeba uprawiać sport, dobrze się uczyć w szkole i nigdy nie tracić serca, jeśli coś nie wyjdzie. Ale astronauci również uwielbiają wakacje, więc dziś powinieneś bawić się z przyjaciółmi na chwałę. Wszystkiego najlepszego, przyszły zdobywco Wszechświata!

Gratuluję pięknego dziecka z okazji 6 urodzin, życzę miłego i wesołego dziecka, życzę beztroskiego dzieciństwa i szczęśliwej rodziny, życzę wielu sukcesów i osobiste rekordy, życzę dobrego zdrowia, dobrych przyjaciół i radosnego hobby.

Urodzinowa dziewczyno, kochanie, wszystkiego najlepszego! Już po raz jedenasty zdmuchniesz świeczki na torcie, pomyślisz życzenie i będziesz bawić się z przyjaciółmi do woli. Życzymy, aby w tym roku szczęście otwierało się przed Tobą we wszystkich kierunkach, samo bogactwo płynie w Twoje ręce, przyjaźń nigdy się nie rozpada, a w dzienniku są tylko piątki.

Dzisiaj wszyscy będziemy biegać, skakać, śpiewać i dobrze się bawić, bo dla wszystkich nadeszło wielkie święto – twoje urodziny. Dziewięć lat temu urodziłaś się jako małe dziecko, a dziś z dumą patrzymy na Ciebie z zewnątrz, podziwiamy Twój umysł, talent i spontaniczność. Życzymy, aby Twój pokój zawsze był udekorowany promieniami słońca, będzie więcej powodów do śmiechu, a mniej do smutku.

W wieku 13 lat jesteś już całkowicie niezależną osobą, odpowiedzialną za swoje czyny. Czasami wiesz nawet więcej niż twoi rodzice i możesz spierać się ze swoim punktem widzenia. Niech więc wszystkie Twoje osądy okażą się poprawne, przyjaciele są wiarygodni i nie musisz się rumienić za własne działania.

Dzisiaj są urodziny najpiękniejszej dziewczyny na świecie. Chcę ci pogratulować, nasza droga urodzinowa dziewczyno, i życzę ci tylko wszystkiego tak jasnego i interesującego jak ty sam. Naprawdę chcę widzieć Cię zawsze szczęśliwą, zawsze podziwiać Twój wyjątkowy uśmiech. Twoja mama powiedziała mi, że zaraz po porodzie zaczęłaś się uśmiechać. W rzeczywistości sugeruje to szczęśliwy los. Życzę tylko dobrego zdrowia, wielu powodów do radości, wielu uśmiechów. Niech Twój nastrój zawsze będzie na najwyższym poziomie, niech wszystko w Twoim życiu rozwija się dokładnie tak, jak tego chcesz. Życzę Ci dziś wielu ciekawych prezentów, nasza kochana urodzinowa dziewczyno. Niech twoje piąte urodziny będą pamiętane przez wiele lat. Wszyscy jesteśmy z ciebie dumni, nasza droga dziewczyno.Życzę szczęścia i zdrowia!

Mój chłopcze, dzisiaj są twoje urodziny. Rośniesz tak szybko, że czasami po prostu nie mogę za tobą nadążyć. Wydaje mi się, że jeszcze wczoraj jeździliśmy z Wami na dziecięcym rowerze, a dziś chodzicie do szkoły i stopniowo stajecie się bardziej samodzielni i dojrzali. Tak naprawdę, moja droga, jestem z ciebie szalenie dumny, bo wszystko ci się układa, pewnie kroczysz w kierunku swoich celów, a nawet jeśli są małe, osiągasz je i zmierzasz w kierunku nowych. Wiem, że wyrośniesz na prawdziwego mężczyznę, który poradzi sobie ze wszystkim, już teraz mnie chronisz i pomagasz, dziękuję. Synu, pozostań tym samym dobrym i bystrym chłopcem, nie trać dobroci w swoim sercu i wiary w siebie, a na pewno ci się uda.

Gratulacje, cud! Masz dzisiaj 3 lata. To wspaniały wiek i okazja do zabawnych sztuczek i ciekawych prac rzemieślniczych, do ekscytujących pomysłów i niegrzecznych przedsięwzięć, do wspaniałych spacerów, na pyszną herbatę i słodkie bułeczki. Życzę dźwięcznego śmiechu, jasnego słońca, dobrego nastroju i dobrego zdrowia.

Oto imieniny, które każdy członek naszej rodziny tak bardzo lubi świętować. Patrząc teraz na ciebie, doskonale rozumiem, co jeszcze przed tobą. Właśnie skończyłaś szesnaście lat. To wszystko oznacza, że ​​najpiękniejsza rzecz wciąż na Ciebie czeka w przyszłości. A teraz chciałabym Ci tyle powiedzieć, że już teraz powinnaś myśleć o swojej przyszłości. W końcu wkrótce będziesz musiał zrobić krok w dorosłość.I naprawdę mam nadzieję, że sukces zawsze będzie na Ciebie czekał. A teraz po prostu musimy mieć dobre wakacje, o których należy długo pamiętać. I wiesz, cokolwiek dzieje się w twoim życiu, nie powinieneś się denerwować. Postaraj się jak najlepiej, a wtedy szczęście na pewno się do ciebie uśmiechnie. I niech nigdy nie będzie żadnych trudności w twoim życiu.

Rozpoczyna się główna przygoda, bo drzwi do młodości są już otwarte. W wieku 15 lat, dziś blisko dzieciństwa, będzie to ciągnęło się jak pociąg jeszcze przez kilka lat. Nie spiesz się, aby zamknąć pluszowego zająca w szafie, jest już dość zakurzony na półce. Zostaw i zachowaj swoje dziecięce marzenia, niech spełnią się Twoje nadzieje i spełnią się Twoje marzenia. Nigdy nie spotkaj żalu, smutku i podłości. Bądź uczciwą, miłą dziewczyną, dorośnij, a ten świat będzie dla ciebie wzajemny. Szczęście będzie wplecione we włosy, wiara i nadzieja zawsze będą pod twoimi stopami. Nie przegap okazji, aby być najszczęśliwszym i najbardziej gościnnym. Cały świat zamieni się w sen, a jeśli zechcesz, wszystko, czego zapragniesz, na pewno się spełni. Teraz jesteś wolny od zmartwień dorosłych i szczęśliwy, że nie wiesz o trudnościach. Niebo jest dla ciebie otwarte o świcie, to twój świt, płoń ciekawością i nadzieją na jutro.

Dzisiaj kończysz 16 lat. Zgadzam się, naprawdę dobry i godny wiek. Wierzę, że będziesz w stanie osiągnąć każdy wyznaczony cel i szybko się rozwijać we właściwym kierunku. Tak bardzo chcę wiedzieć, że możesz zdobyć szczęście i zrozumieć, jak wspaniały może być otaczający Cię świat. Życzę Ci pozytywnego i możliwości zobaczenia najlepszych aspektów losu, życia. Niech Pan zawsze cię chroni i pozwala ci aktywnie podążać w kierunku tego, co naprawdę może być ważne. Życzę słonecznej pogody w duszy i prawdziwego szczęścia w sercu, możliwości pozostawienia na zawsze smutku i zwątpienia w przeszłość. Życzę zdrowia i dużo sił, niesamowitego startu duszy. Oby jakakolwiek szansa, która zostanie dana wszechświatowi, mogła zostać naprawdę zrealizowana. Gratuluję realizacji najskrytszych życzeń, co na pewno się wydarzy. Szczęśliwy!

Dzisiaj, kochany i ukochany synu, masz 13 lat. To właśnie w ten pogodny i słoneczny dzień narodziłeś się w świetle Boga. Nasze szczęście nie miało granic! Teraz w Twoim życiu nadchodzi bardzo ciekawy i bardzo ważny okres. Wszystkie drogi otwierają się przed Tobą, wszystkie drzwi otwierają się! Idź naprzód, tylko do przodu, osiągaj, wygrywaj! Wszystkiego najlepszego!

Urodziny to niesamowite święto, które przychodzi do każdego z nas po kolei. Dziś twoja kolej na przyjęcie gratulacji.To w nich życzę dobrze, błysku w oczach i szczęścia w rękach!

Dzisiaj są dziesiąte urodziny mojego wnuka! Serdecznie gratuluję tego dnia i życzę sukcesów w nauce i dobrego zdrowia. Stań się mądry, zdrowy i szczęśliwy dla radości rodziców i nas! Wiedzcie wnuczki, bardzo was kocham i życzę największego szczęścia. Co najważniejsze, pamiętaj, że wszystko w życiu jest łatwiejsze, gdy sam kochasz i jesteś kochany, gdy nie zapominasz zrobić przynajmniej jednego dobrego uczynku każdego dnia. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Nasz książę będzie dziś obchodził swoje pierwsze urodziny. W międzyczasie tak radośnie układa prezenty, że chcę zwrócić się do jego rodziców. Moi drodzy, chcę powiedzieć, że jesteście niesamowicie fajnymi rodzicami, którzy poświęcają cały swój czas dziecku, którzy nieustannie z nim rozmawiają, chodzą w różne ciekawe miejsca. Rozwijasz dziecko od urodzenia i jest to godne szacunku. Chcę pogratulować tobie i twojemu chłopcu, bohaterowi tej okazji. Niech Twój syn wyrośnie na silnego, zdrowego i silnego chłopca, który zachwyci Ciebie i nas wszystkich. Życzę mu zdrowia, szczęścia i wielu szczęśliwych dni. Niech jego dzieciństwo będzie beztroskie, ciekawe i szczęśliwe. Jestem pewien, że zrobisz dla tego wszystko. Chcę, żeby twój chłopak dorastał w atmosferze miłości, radości i spokoju. Niech wszystko będzie dla niego cudowne. Wesołych Świąt!

Synu, jak ja cię kocham. Jestem z ciebie bardzo dumny. Dorastasz jako silny, miły i opiekuńczy chłopiec. Nie wstydzę się ciebie przed nauczycielami i przyjaciółmi.Odnosisz sukcesy we wszystkich swoich hobby i przedsięwzięciach. Życzę Ci dalszego rozwijania swoich umiejętności, sięgania po wiedzę, uczenia się nowych rzeczy, a ja i tata na pewno Ci w tym pomogę. Wszystkiego najlepszego, Imię.

Cudowne dziecko, słodkie dziecko, masz dzisiaj 3 lata. Gratuluję Ci czasami, choć małych, ale osiągnięć, choć małych, ale samodzielnych kroków i decyzji w życiu. Życzę Ci beztroskiego i słodkiego dzieciństwa, życzę, aby Twój dźwięczny śmiech zawsze rozbrzmiewał w domu, a melodia radości i szczęścia była w Twoim sercu.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie kochane i cudowne dziecko. Masz już 3 lata, w życiu czekają na Ciebie nowe i ekscytujące przygody, wkrótce otworzą się przed Tobą drzwi do bajecznej i magicznej krainy nowej wiedzy i cudów. Życzę Ci, radości, nigdy nie trać ciekawości i psot, życzę Ci, abyś zawsze pozostała pogodnym i posłusznym dzieckiem, które nigdy nie siedzi w miejscu i jest ciągle zajęte ciekawymi rzeczami.

Z całego serca gratuluję urodzin dziecka, chłopca, dziewczynki

Polecane
życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczyny własnymi słowami

Nasza ukochana księżniczka! Dziś stałaś się o rok starsza iw tym czasie wydarzyło się Ci wiele ważnych wydarzeń. Pożegnanie z przedszkolem i znajomość ze szkołą to Twoje siódme urodziny. Życzę Ci, aby życie przynosiło Ci nie tylko wielką radość, ale także bardzo miłe niespodzianki, abyś mógł z łatwością przezwyciężyć wszelkie szkolne próby i szybko nawiązać lojalnych i rzetelnych przyjaciół. Niech świat będzie dla Ciebie wspaniałą bajką, gdzie tylko dobroć i zapanuje miłość.

Wesołych Świąt, kochanie! Masz cały rok na poznanie tego ciekawego świata. Niech każdy Twój dzień przynosi nowe odkrycia, aby ze zwycięstw była radość i śmiech, a porażki tylko hartowały i posuwały się do przodu.

Nadszedł więc ten długo oczekiwany dzień, w którym kończysz 16 lat. Wszystkiego najlepszego, serdecznie gratuluję. Życzę, aby wszystkie Twoje sprawy przebiegały zgodnie z planem, a wiele zadań było łatwych do rozwiązania. Zasługujesz dziś na najbardziej entuzjastyczne westchnienia podziwu, jako najpiękniejsza na tym święcie. Życzę ci dzisiaj jak najbardziej odpowiedniego, aby możliwości finansowe były godne twoich pragnień i zachcianek. Mój uroku, życzę Ci, abyś pozostał czarujący i romantyczny przez wiele kolejnych lat! W ten sposób podbiłeś serce i zostawiłeś na nim ślad. Ty, jako najbardziej tajemniczy, nadal trzymasz swoje zagadki jak zamkniętą księgę.Zawsze wiesz, jak błyszczeć w każdy dzień i przy różnych okazjach, życzę Ci, abyś nie straciła tego uścisku bycia oszałamiającą i uwodzicielską. Żyj w pokoju i dobrobycie ze swoimi bliskimi i nie zapomnij o zabawnych przyjaciołach!

Urodziny urodzinowej dziewczynki odbywają się w tak niesamowitej atmosferze radości, że rozumiem, jakie to szczęście, że ma tak wspaniałych rodziców, którzy robią wszystko, aby ją uszczęśliwić. Drodzy rodzice jesteście naprawdę wspaniałymi kolegami, ponieważ poświęcacie tyle czasu dziecku, włożyliście tyle wysiłku, aby dorosło ono wszechstronnie rozwinięte. Życzę Twojemu pięknemu maleństwu wszystkiego najlepszego, aby zawsze była zdrowa, szczęśliwa, kochana i odnosiła sukcesy. Oczywiście wciąż jest mała, ale już myślisz kilka lat naprzód. Życzę jej, aby zawsze wzrastała w tej samej niesamowitej atmosferze miłości. Niech jej życie będzie jasne, ciekawe i pełne wydarzeń, ale na razie to Ty jej to wszystko zapewnisz. Ale uwierz, że kiedy dorośnie, podziękuje ci za wszystko, co dla niej zrobisz. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego przyjaciela. Nie możesz zostać prezydentem, ale w każdym kraju, który odwiedzasz, czeka na Ciebie eleganckie powitanie. Niech spełnią się wszystkie najskrytsze pragnienia i marzenia z dzieciństwa. Chciałbym jeździć tylko drogimi samochodami, dawać prezenty i naręcza kwiatów dziewczynom. Wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Słodkie dziecko! Dziś w twoim życiu wydarzyły się niezwykłe wakacje, twoje siódme urodziny! To wydarzenie rozświetliło otaczający nas świat i sprawiło radość w Twoich oczach! W końcu to święto dzieci pełne magii i bajek, prezentów, piosenek, wierszy, przyjaznych spotkań, spacerów i rozrywki! Niech więc ten dzień przyniesie Ci wiele radości i pozostawi wspaniałe wrażenia na całe życie! Życzymy Ci otrzymywania upominków i ciepła bliskich! Niech tęcza zabłyśnie nad tobą, a promień słońca igra z tobą promieniami szczęścia! Życzymy, aby dzieciństwo nie pożegnało się z Tobą, aby czarodziej przyjeżdżał do Ciebie nie tylko na wakacje, aby bajka w Twoim życiu nigdy się nie kończyła! Niech ścieżka życia, która jest przed Tobą, zostanie oświetlona blaskiem udanych przedsięwzięć! Życzymy, aby Twój świat był kolorowy i pełen jasnych przygód! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje, drogie dziecko! Masz dzisiaj 2 lata, czas śmiało wzlecieć na skrzydłach szczęścia do swoich dziecięcych marzeń. Życzę wesołych i wesołych gier w cudowne dni, słodkich i spokojnych snów w dobre noce, miłych i psotnych przyjaciół, ekscytujących i wspaniałych pomysłów.

Nadszedł najbardziej pożądany wiek dla nastolatka – 16 lat. Nie spiesz się, aby dorosnąć, ciesz się najwspanialszymi i beztroskimi chwilami tego wieku. Łap pozytywy, uśmiechy i zachwyt, ale nie zapomnij poznać życia, jest ono tak interesujące we wszystkich jego przejawach. Szczęście dla ciebie, słońce, niech spełnią się wszystkie twoje najjaśniejsze marzenia. Życzymy udanych wakacji. Wszystkiego najlepszego!

Czas minął, a teraz masz siedem lat! Gratulujemy Ci kochany urodzinowy chłopcze i chcemy Ci doradzić, abyś na początku szkolnej ścieżki miał wielką ochotę na wiedzę! Niech Twoje zainteresowanie wzrośnie i doprowadzi Cię do licznych zwycięstw! Życzymy, aby całą energię skierować na naukę nowych rzeczy i uzyskać doskonały wynik swojej pracy! Życzymy zadowolenia z nowych znajomości, nowych wrażeń, nowych chwil szczęścia! Niech twoja młoda dusza pozostanie na zawsze natchniona, a twoje serce niech będzie wypełnione dobrocią i pozytywnością! Życzymy, abyście brali przykład od swoich rodziców i byli we wszystkim posłuszni nauczycielom, a wtedy bez wątpienia twoje życie będzie udane! Droga dorosłości nie jest łatwa, a czasem trzeba walczyć o swoje szczęście, więc obyś zawsze miał siłę, by iść do gorzkiego końca! Powodzenia na starcie i bądź pierwszy na mecie! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji ósmych urodzin, nasze słońce! Życzymy jak najwięcej prezentów, uśmiechów i śmiechu. Życzymy radości, zabaw i nowych przyjaciół. Oczywiście, nawet jeśli masz dobre oceny, a rodzice codziennie cieszą się, że mają najwspanialsze dziecko na świecie.Wesołych Świąt!

Mały cud! Niech Twoja gwiazda szczęścia zawsze świeci w niebie, niech oświetla Twoje życie! Masz dopiero rok, wszystko przed nami. Niech będzie wiele jasnych chwil, radości i szczęścia. Niech uśmiechy rozkwitają wokół Ciebie jak kwiaty i ogrzewają Cię ciepłem. Tak jak nas ogrzewasz, teraz na nas patrzysz i uśmiechasz się. Wszystkiego najlepszego!…

Osiem lat i masz przed sobą całe życie! Gratulacje! Spotykaj wschody słońca z uśmiechem i podziwiaj zachody słońca, ciesz się każdą chwilą i ciesz się młodością! Czyń dobro i uczyń świat wokół siebie piękniejszym! Życzymy Ci, abyś czuł się szczęśliwym człowiekiem i nauczył się dzielić swoją radością z bliskimi! Niech każdy twój czyn przynosi radość i korzyść innym, niech twoi rodzice będą szczęśliwi, że są z ciebie dumni! Życzymy, abyś uczył się tylko dobrych rzeczy, brał przykład ze starszych towarzyszy, miał przyjaciół o tych samych zainteresowaniach i każdego dnia czynił twoje życie ciekawszym! Niech ani jedna minuta twojego czasu nie pójdzie na marne, niech przykryje cię fala hobby! Życzymy Ci, aby los zadbał o to, abyś był szczęśliwym człowiekiem! Pokój i błogosławieństwo dla ciebie, urodzinowy chłopcze! Ciesz się życiem na tym świecie!

Gratulacje dla naszej ulubionej niespokojnej minx, naszej uroczej dziewczynki. Życzymy Ci słodkiego karmelowego życia, abyś nigdy nie zaznał goryczy urazy, straty i rozczarowania. Życzymy, abyś trzepotał lekko i beztrosko, cieszył się światłem i dobrocią. I niech szczęście podąża za tobą jak magiczny pociąg.Wszystkiego najlepszego!

Dla każdego rodzica urodziny syna to wielkie święto. A nasza rodzina nie jest wyjątkiem. Dziś obchodzisz nie tylko swoje ulubione święto, ale i szesnaste urodziny. Gratulujemy z całego serca i duszy. Wiedz, że dziś wszystkie gratulacje z życzeniami i prezentami są tylko dla Ciebie, naszego drogocennego. Przyjmij od nas najczystsze i najcieplejsze życzenia tego bajecznego dnia. Niech Twoje najśmielsze życzenie się spełni. Niech prawdziwi przyjaciele i silna miłość zawsze będą Ci towarzyszyć w Twoim długim życiu. Niech każda praca płonie w twoich zręcznych rękach. W życiu będzie radość i zabawa, a małe problemy nigdy nie sprawią, że stracisz serce. Zawsze pozostań taki sam wesoły, mądry, wesoły. Życzymy wspaniałych osiągnięć i wielkich zwycięstw. Jeszcze raz gratulujemy wspaniałej młodej randki. Wszystkiego najlepszego z okazji 16 urodzin, synu!

Cóż, nawet jeśli liczba 8 nie jest okrągłą datą, nie jest to powód do zmartwień. Ale dzisiaj odwiedzą Cię wszyscy Twoi przyjaciele, znajomi i bliscy krewni, którzy podarują Ci wiele prezentów, kwiatów i ciepłych słów. Będzie ciasto, słodycze i inne słodkości, ale co najważniejsze Twoi ukochani rodzice będą z Tobą. Pamiętaj o ich szczęśliwych twarzach i oby tak pozostały przez całe twoje życie. Jesteś na skraju wielkich osiągnięć, być może jeszcze nie rozumiesz siebie, ale dziś stałeś się o rok starszy, a przez to silniejszy, mądrzejszy i piękniejszy. Niech twoje życie będzie wypełnione radością, zwycięstwami i osiągnięciami. Nadal będziesz mieć wiele okrągłych randek, nie spiesz się. Ciesz się każdym nowym dniem, Twoje życie dopiero się zaczyna.

Cokolwiek dzieje się z każdą osobą, w żadnym wypadku nie powinien zapominać, że zawsze należy postępować dobrze i poprawnie. Nigdy nie należy zapominać o tym, co dobre, jasne i słuszne. W końcu tylko w tym przypadku ludzie mogą pozostać prawdziwymi ludźmi. A teraz tak bardzo chciałbym życzyć mojemu drogiemu synowi szczęścia i miłości. Serdecznie i z głębi serca życzę Ci poznać osobę, która będzie Ci bliska i droga. A teraz, kiedy jesteś jeszcze tak młody, spróbuj przejść przez wszystko i wyciągnąć własne wnioski. I niech szczęście nigdy cię nie opuści. Niech bez względu na to, co zrobisz, zawsze Ci się uda. Bo to wszystko jest tak ważne. I zawsze będę gotowa, aby z chęcią przyjść ci z pomocą, bo na pewno będziesz jej potrzebować.

Szczęśliwej pierwszej dekady! Chociaż nie jesteśmy przyjaciółmi od bardzo dawna, nasza przyjaźń stała się już silna. Bardzo się cieszę, że znalazłam w szkole takiego przyjaciela jak Ty. Zawsze możesz mnie wesprzeć i pocieszyć. Dziękuję za pomoc! Jest mało prawdopodobne, żeby ktokolwiek inny mógł mnie tak dobrze przyjąć w szkole. W końcu zawsze jest to trudne. Przychodzić na zajęcia nie jest od pierwszego roku studiów. Twoja klasa dobrze mnie przyjęła, ale zostałaś moją pierwszą przyjaciółką! Życzę Ci, żebyś nigdy nie traciła serca, skakała i biegała więcej, dostawała tylko piątki i żeby wszystkie dziewczyny zakochały się tylko w Tobie. Chociaż mam nadzieję, że się ze mną podzielisz! Gratulacje!

Mały kwiatek, na który tak radośnie się patrzy, życzę Wam wszystkiego najlepszego i życzę, aby Wasze życzenia na chwilę się spełniły, wszystkie zabawki pospieszyły do ​​Waszego domu. Chciałbym, aby dzieciństwo przypominało ciepłą i jasną rzekę, w której chce się pluskać z przyjemnością.

Wkrótce otrzymasz paszport i staniesz się całkowicie dorosły i niezależny. W dniu urodzin życzymy Wam spełnienia wszystkich Waszych najcenniejszych pragnień, łatwej nauki i przyjaznej rodziny.

Nasze drogie słońce! Jest nam bardzo miło pogratulować z okazji urodzin! Niech twoje skrzydła pomogą ci latać wysoko, wysoko i wiele osiągnąć w tym życiu. Niech się spełnią marzenia, a bajka stanie się rzeczywistością.Bardzo się cieszymy, że wychowaliśmy tak dobrą dziewczynkę! Niech twój uśmiech będzie zawsze szczery, śmiech głośny, a dusza czysta! I niech twoje oczy zawsze błyszczą szczęściem! Z miłością, twoja mama i tata.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczynki

Najlepsze
życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczyny własnymi słowami

Gratuluję Ci cudo, w Twoje pierwsze urodziny, w 1 rok radosnego i szczęśliwego życia. Niech wszystko ułoży się dla Ciebie świetnie, obyś był otoczony zabawnym żłobkiem rymowanki i ekscytujące zabawy, niech zawsze będzie wsparcie bliskich osób, niech we wszystkim pomoże miłość mojej mamy i opieka ojca. Życzę Ci kochanie codziennej radości i wspaniałego nastroju.

Gratulujemy pierwszej randki. Małe słoneczko, niech wszystko pięknie ułoży się w Twoim życiu. Niech szczęście przychodzi dzień po dniu. Życzę Ci życia w bajkowej krainie, w której znajdziesz morze przyjaciół i przygód. Niech Twój uśmiech zawsze nas wszystkich uszczęśliwia. Zdrowie i dobre samopoczucie dla Ciebie. Niech anioł zawsze Cię chroni, daje siłę i miłość.

Szczęśliwego dnia dżemu, kochanie! Słodkie prezenty, wiele zabawek, szczęśliwe dni dla Ciebie. Niech mama i tata zawsze tam będą i spełnią twoje pragnienia, ale ty bądź posłuszny i najszczęśliwsze dziecko na świecie!

Gratulacje, drogie dziecko, z okazji Twoich 7 urodzin. Życzę, abyście nabrali pewności siebie, dostroili się do nowej fali ciekawej wiedzy i odkryć, wyznaczyli sobie niezbędne cele i odważnie ruszyli naprzód w kierunku swoich marzeń. Niech wszystko się ułoży, niech zawsze będzie wsparcie i wsparcie ze strony rodziców, niech słońce szczęścia zaświeci w Twoim życiu i rozbrzmiewa śmiech przyjaciół.

Trzynaście lat! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i oprócz zdrowia, szczęścia i wszystkiego innego ze standardowego zestawu życzymy Wam więcej słońca w tak cudownej porze roku, częstszego wypoczynku, bo na to zasługujecie, a także dalszego rozświetl ludzi wokół siebie jasnym uśmiechem! Dzisiaj są twoje wakacje, twoje trzynaste urodziny, więc po prostu bądź szczęśliwy! To najważniejsza rzecz w życiu! Jeśli naprawdę chcesz, odniesiesz sukces, możesz być tego pewien! Niech Twoje wakacje będą dużo pozytywne, komunikacji, prezentów, spotkań i życzeń! Życzymy, abyś spędził urodziny tak, jak było, to o czym pamiętać! I doceniaj chwile życia, zanim staną się wspomnieniami! Życzymy Ci posłuszeństwa rodziców, studiowania z wielką chęcią rozwoju i dążenia do zwycięstwa we wszystkim!

Moja słodka, urocza i atrakcyjna dziewczyna, mój promień światła w ciemności codzienności, moja jaskółka, moja najstarsza córka! Życzę Ci trzepotać głośno i radośnie przez życie, jak psotna, nieważka ważka, aby kielich obfitości i przyjemności był pełen po brzegi, aby wieczna miłość paliła Twoje serce, abyś zdmuchnął świeczki na urodziny ciasto bez trudu, a już w wieku 13 lat spełnia się Twoje najbardziej upragnione pragnienie ! Niech cię Bóg błogosławi, moja droga dziewczyno!

W ciągu tych pięciu lat życzę wielu słonecznych uśmiechów, spełnienia wszystkich marzeń i radosnych emocji! Niech twoje oczy lśnią szczęściem, bo ten świat jest taki piękny! Moja droga, niech każda chwila życia przyniesie Ci tylko przyjemność!

Drogi maleńki, kolejny wspaniały rok został dodany do Twojego pięknego dzieciństwa.Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i spełnienia wszystkich Twoich marzeń oraz abyś dorastała jako słodka i posłuszna dziewczyna.

Ty, chłopcze, jesteś szybki jak wiatr, lecisz tak, że zostawiasz połamane gałęzie za sobą. Nie zapominaj, że twoje szczęście może zagnieździć się na tych gałęziach i wykluć tam małe pisklęta, małe szczęśliwe. Życzymy wszystkiego najlepszego i życzymy, aby wszystko wokół Ciebie narodziło się dopiero. Aby Twoje gry były wspaniałą manifestacją nowych sukcesów. Tylko te sukcesy mogą wykluczyć stłuczenia i siniaki. Wszystkiego najlepszego, chłopiec jest wiatrem, nie stań się huraganem, inaczej pogratulowanie ci będzie całkowicie niemożliwe.

Dla rodziców ich dziecko jest zawsze najlepsze na świecie. A ja i mój tata nie jesteśmy wyjątkiem. Naprawdę uważamy Cię za najmilszego, najmądrzejszego i najpiękniejszego. Nic dziwnego, że masz tylu przyjaciół i dziewczyn. Serdecznie życzymy, abyś rósł duży, silny i zdrowy. Zawsze pozostań najbardziej, najbardziej, najbardziej pod każdym względem.

Nasz kochany i kochany jubilat! Wszystkiego najlepszego po raz piętnasty! Niech każdy dzień, poranek, wieczór i noc wypełnia miłość ukochanych, czułość ukochanej osoby, uśmiechy towarzyszy, świąteczny i pozytywny nastrój! Niech zdrowie zawsze pozostanie bohaterskie, niech zawsze będzie wokół ciebie wielu przyjaciół! Życzymy Wam wielu podróży i radości ze spełnienia pragnień w Waszym życiu! Jakie to cudowne, że los nas połączył! Sprawiasz, że nasze życie jest niezwykle ekscytujące, Twój humor jest wyjątkowy, Twój uśmiech daje nam wiarę w najlepszych, Twoje wsparcie jest zawsze na czas! Bądź najszczęśliwszy, odnoszący największe sukcesy, celowy, odważny, silny! Żyj tak łatwo, ciesząc się każdą minutą swojego życia! Niech wszystkie Twoje pomysły zrealizują się szybko i łatwo! I zawsze postaramy się być z Tobą! Dajemy Ci naszą uniwersalną miłość, milion uścisków i uśmiechów!

Wszystkiego najlepszego, słodkie słońce. W pierwszym roku życzę miłego, miłego, ciekawego i szczęśliwego życia bez kaprysów, dąsów i nudnych dni. Niech twoi rodzice pomogą ci dokonać niesamowitych odkryć, obyś zdołał pokonać wszystkie progi i szczyty.

Księżniczko, jesteś naszą radością, dumą i największym szczęściem! Już po raz piętnasty będziemy się śmiać, by wyciągnąć ci za uszy i powiedzieć kilka różnych przyjemnych rzeczy. Życzymy, abyś zawsze świetnie wyglądał, nie znał końca chłopaków, miał czas na naukę dla jednej piątki i był niezastąpionym asystentem dla krewnych.

Gratulujemy wspaniałych 16 urodzin, czasem marzeń i słodkich snów. Życzę Ci śmiałego i odważnego kursu ku szczęściu i sukcesowi, nigdy nie porzucaj nadziei i nie doprowadzaj do końca żadnego biznesu, spędzając każdy nowy dzień z przyjemnością i radością.

Jeszcze chwilę temu nazwaliśmy Cię dzieckiem, ale dzisiaj kończysz 9 lat i jesteś już prawie dorosła. W tym dniu życzymy wam z całego serca, abyście nadal wzrastali jako ten sam rozsądny i życzliwy chłopiec, który zawsze chroni słabych i cieszy rodziców godnym zachowaniem i dobrą nauką. Niech wszystkie Twoje jasne marzenia i cele staną się rzeczywistością, nie krępuj się składać wszelkich życzeń, a na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego z okazji 10. urodzin. Śnij o bajecznych krajach i magicznych brzegach, a spełnij swoje marzenia. Życzę Wam pysznych smakołyków, wesołych przyjaciół, wspaniałych wydarzeń i wielkich życiowych osiągnięć.Niech każdy dzień będzie bogaty i słodki, jak Twoje piękne ciasto z 10 jasnymi świeczkami.

Kochanie (imię dziecka)! Chcę ci pogratulować twoich pierwszych urodzin. Minie wiele lat, a my zapamiętamy Cię jako taką malutką uroczą księżniczkę, którą dziś przed nami pojawiłaś się. Chcę Ci powiedzieć, że tak pięknych dziewczyn jak Ty po prostu nie ma już na świecie! Dlatego musisz stać się najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym! Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw, sukcesów, postępu i dobrego zdrowia!

Gratulujemy wspaniałych i marzycielskich 16 urodzin. Niech ten czas stanie się magiczny w Waszym życiu, niech będzie wiele zwycięstw i sukcesów, dążeń i celów, wielkich czynów i odważnych pomysłów. Życzę miłości, szczęścia i szczęścia.

Gratulujemy uroczemu dziecku pierwszego roku życia. Życzę złotego szczęścia, wspaniałych odkryć i ciekawej wiedzy, ekscytujących zajęć i zabawnych podróży, jasnych kolorów życia i pozytywnych emocji.

Droga księżniczko, piękna, mądra matka i duma ojca! To dla nas takie szczęście, że gratulujemy tej małej dziewczynce jej drugich urodzin. Przed nami wiele nowych rzeczy, wiele odkryć. Niech wszystkie osiągnięcia będą tylko najwyższe, przyjaciele tylko najwierniejsi, zdrowie najsilniejsi, zabawki najnowsze, a rodzice najbardziej ukochani!

Nasz drogi chłopcze, nadchodzą kolejne urodziny. Niech będzie radosny i jasny, niech będzie niesamowity i pełen miłych niespodzianek.Życzymy, abyś był zawsze zdrowy, aktywny, sumienny i uważny.

Pierwszy rok dzieci to nauka. Widzą wszystko po raz pierwszy, dużo poznają i dużo się uczą. Drugi rok to rok ustalania. Dzieci utrwalają wiedzę zdobytą w pierwszych miesiącach życia. A ten rok dobiegł końca. A przed nami jeszcze wiele lat edukacyjnych, rozwojowych, rozrywkowych i interesujących. Niech mijają radośnie, radośnie i radośnie. Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi chłopcze. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, a urodziny to najwspanialsze święto dzieciństwa. Nie spiesz się, aby dorosnąć, cieszyć się grami, rozmawiać z przyjaciółmi i wakacjami dla dzieci. A my postaramy się, abyś w przyszłości wspominał swoje dzieciństwo ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy. Wszystkiego najlepszego!

Ma już 2 lata, co za cud. Przecież już wiesz jak pomóc mamie i dobrze się bawić bawiąc się z tatą, uszczęśliwiasz babcię i dziadka, wypełniasz ten świat uśmiechami i dźwięcznym śmiechem. Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę Ci wzrostu i rozwoju, wspaniałego, radosnego i ciekawego spędzania każdego dnia. Niech anioł cię zatrzyma i nigdy nie pozwoli ci zachorować.

____________(imię)! Gratulacje z okazji wakacji! Życzymy zdrowia, radości, wychowania dobrego człowieka! Aby przyjaciele nie opuścili Cię w trudnych czasach! Naucz się „4” i „5”, proszę mamo i tato!