Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 6 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji szczerych gratulacji z okazji urodzin dziecka od 6 lat, dziewczynki, chłopca w prozie, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Mój drogi bracie, gratuluję ci tego ważnego wydarzenia w twoim małym życiu. Dzisiaj są twoje urodziny! W dniu, w którym się urodziłeś, nasza rodzina stała się trochę większa, ale o wiele bardziej przyjazna, szczęśliwsza i silniejsza. Cieszę się, że cię mam! Stań się silny i odważny, a wtedy możesz stać się obrońcą i silnym wsparciem dla naszej rodziny. Wiedz, że bardzo Cię kochamy i cenimy Cię bardziej niż cokolwiek na świecie. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Ucz się, naucz się czegoś nowego, twórz! Rób to codziennie. Osiągaj swoje cele, odnoś sukcesy w nadchodzących studiach. Cała rodzina bardzo cię kocha, gratulacje z okazji wakacji, bądź szczęśliwy i kochaj! Wszystkiego najlepszego drogi i drogi bracie! Jesteś mi bardzo drogi!

Dzisiaj moja córka, najpiękniejsza, najweselsza i najwspanialsza dziewczynka na świecie ma 6 lat. Moja ukochana księżniczko, czego chcę ci życzyć? Oczywiście zawsze pozostań tym samym jasnym aniołem naszej rodziny, na którego po prostu nie możesz patrzeć bez uśmiechu i którego nie możesz nie podziwiać. Życzę również, abyś stał się odnoszącym największe sukcesy pierwszoklasistą, ponieważ na pewno będziesz posłuszny wszystkim literom i cyfrom.Moja radość, masz przed sobą cały ogromny świat i na każdym kroku będzie czekało coś nowego, więc niech te niespodzianki będą tylko przyjemne, proszę nie spotykaj się z żalem, a jeśli przyjdzie zły nastrój, to koniecznie odpędź go swoim promiennym uśmiechem. Moja córko, bądź najszczęśliwsza, wszystkiego najlepszego!

W tym dniu jesteś jak mały i delikatny kwiatek, z kokardkami, w bladoróżowej sukience i ulubionych butach, biegasz po domu i z zachwytem witasz gości. W końcu dzisiaj skończyłaś 6 lat. Mała urodzinowa dziewczynka to nasz słodki cukierek, bądź zawsze szczęśliwa, piękna i nieodparta. Niech wszystkie historie miłosne z bajek spełnią się przez lata, a dziś czarodziej poleci do Ciebie i spełni każde pragnienie.

W twoje urodziny, moja droga Śnieżko, mój psotny kotku, moja słodka córko, życzę Ci, aby wszystko w Twoim życiu było jak w zegarku, abyś śniła o tęczy zawsze się spełni! Niech wszystkie twoje pragnienia spełni Złota Rybka – czarodziejka morza. Ucz się łatwo, wiernie zaprzyjaźnij się i na całe życie. Twoja mamusia.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin cudownego i cudownego dziecka. Słoneczko, życzę Ci szczęśliwego życia bez smutku i wątpliwości, pewności siebie i wesołych przyjaciół, sukcesów i osobistych osiągnięć, wspaniałych zwycięstw i niesamowitych przygód, wielu hobby i dobrego nastroju.

Nasze małe słońce, stajesz się coraz starszy, mądrzejszy i bardziej odpowiedzialny. To twoje szóste urodziny.Serdecznie i całym sercem gratulujemy tato, dziadkom i Wam tego przytulnego i rodzinnego święta. Pozostań tym samym pozytywnym, wesołym i szczęśliwym dzieckiem. Nie bój się nowej wiedzy, chętnie ją zdobywasz i stosujesz. Będzie to dla ciebie bardzo korzystne. Bądź posłusznym dzieckiem, odkrywaj dla siebie nowe horyzonty, codziennie ucz się czegoś nowego. Narysuj tęczę w swoim świecie, otwórz serce na nowych przyjaciół i trzymaj się mocno starych. Wszystkiego najlepszego, drogi i ukochany synu, pozostań tak piękny i posłuszny, wszyscy bardzo cię kochamy. Gratulacje!

Mały, puszysty, nasz słodki miś. Masz dzisiaj sześć lat i serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wakacji. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia i fantazje, dom wypełni się cudami, z nieba spadnie cukierkowy deszcz, a z kranu popłynie lemoniada. Całujemy Cię i mocno przytulamy, dorastamy zdrowo, ku uciesze rodziców, krewnych i przyjaciół.

Córko, wszystkiego najlepszego, jesteś pięknym promieniem światła w moim życiu. Oświetlając mój los, nadal świecisz i ogrzewasz do dziś! Ciężko mi wyobrazić sobie życie bez Ciebie! Rysujesz uśmiech na mojej twarzy, gdy nie ma już siły iść dalej, znajdziesz słowa, po których robi się cieplej i łatwiej! Niech ten świat ozdobi twoje życie jasnymi kolorami, bądź szczęśliwa, moja piękna córko!

Wszystkiego najlepszego! W tym ważnym dniu życzę Wam słonecznych uśmiechów, pogodnych dni, bezchmurnego życia i tęczowego nastroju! Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią nie tylko w twoje urodziny, ale aby twoje cele zostały osiągnięte łatwo i prosto. W końcu każdy rok jest tak ważny, bo uczy wszystkiego nowego. Uwierz mi, świat jest taki jasny i kolorowy, życzę Ci wielu zabawnych przygód i miłych niespodzianek.

Chcę, aby Twoje życie, nasz drogi chłopcze, było jak kwitnąca łąka pełna urzekającego piękna i cudownych chwil. Jesteś słodkim, czułym dzieckiem, które wierzy w bajki. Niech więc twoje życie będzie jak ulubiona historia z książki. Niech dobre wróżki spełnią twoje najskrytsze pragnienia, a w życiu będzie jak najwięcej najbardziej niezwykłych cudów. Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień będzie tak jasny jak dzisiaj.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej wnuczki. Życzę Ci piękna, abyś była dla nas wszystkich czystym słońcem i jasnym kwiatem, jasną radością i ukochaną dziewczyną.Niech wszystko zawsze się ułoży, spełnią się Twoje życzenia, niech Twój los będzie dobry, abyś nie był smutny i nigdy nie płakał.

Wszystkiego najlepszego, drogie dziecko. Wspaniały wiek, masz 6 lat i masz przed sobą ciekawe i ekscytujące życie, zabawę i niesamowite przygody. Życzę Ci entuzjazmu do studiów, pracowitości w każdym biznesie, prawdziwych przyjaciół w Twoim otoczeniu i szczęśliwych dni w Twoim życiu.

Gratulacje słońce, masz dzisiaj 6 lat, co oznacza, że ​​czas podbić ogrom wiedzy, odkryć swoje talenty. Życzę, aby każdy dzień obiecywał Ci szczęście i sukcesy, aby Twoje życie było zabawne, ciekawe i pełne wydarzeń, aby Twoi znajomi nie pozostawili Cię w tarapatach, aby Twój dobry nastrój pozostał niezmieniony.

Moje słońce, mój promień, moja ukochana wnuczka! Więc skończyłaś sześć lat, stałaś się taka duża i dorosła. Dobrze się odżywiaj, rosnij, bądź zdrowy i bądź tak miły, jak twoja ukochana i kochająca babcia. Ciesz się życiem każdego dnia i bądź ciekawy i zawsze gotowy na przygody i nowe odkrycia. Kochaj swoich rodziców, opiekuj się nimi bardziej niż swoim życiem, zawsze im posłuszny, życzą ci tylko dobra i szczęścia. I na pewno na to zasługujesz. Uśmiechaj się częściej, rozświetl wyjątkowe pochmurne dni swoim uśmiechem i szczęściem. Kochaj siebie i otaczających Cię ludzi, opiekuj się przyjaciółmi i okazuj im cierpliwość i życzliwość. Naucz się wybaczać.Gratuluję Ci urodzin, droga wnuczko, ukochana babciu!

Moja droga córko! I to jest w dosłownym tego słowa znaczeniu! W końcu jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu! Napełniłeś ją radością, szczęściem, miłością, czułością; wypełnił mój dom dziarskim śmiechem dzieci! Jestem Ci wdzięczny za bycie w moim życiu! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Jesteś naszym małym cudem, który jest tak utalentowany, że nie potrafimy tego nawet wyjaśnić. Wszystkiego najlepszego kochanie, dorośnij, rozwijaj swoje talenty, rozwijaj swoje marzenia, rozwijaj wiarę w siebie. Zawsze Ci pomożemy, najważniejsze, abyś sam wiedział, czego chcesz.

Chcę, aby każdy dzień był jak obraz w telewizji: jasny i nie nudny!

Mój drogi wnuk. Dzisiaj jest twoje święto i na to zasługujesz. Ostatnio byłeś mały i bezbronny. Teraz jesteś dorosły i możesz stanąć w obronie siebie, a nawet swoich bliskich i bliskich. Dziękuję za ochronę babci, kiedy nie ma mnie w pobliżu. Zostań tym samym dżentelmenem. Okazuj miłość i szacunek wszystkim wokół siebie, ale bądź w stanie się bronić. Bądź tak radosny jak poprzednio, rozświetl świat swoim pięknym uśmiechem. Zadbaj o zabawki, które kupili dla Ciebie Twoi rodzice i my. Zdobywaj codziennie nową wiedzę, szykuj się do wejścia do szkoły. Zasługujesz na to, co najlepsze, a w nauce możesz osiągnąć wyżyny. Wszystkiego najlepszego, wnuku, kochamy Cię i cenimy bardziej niż cokolwiek na świecie.

Baśniowa kraina dzieciństwa to niesamowity świat pełen cudownych, szczęśliwych chwil. Ten czas mija szybko, ale pozostaje na zawsze w pamięci każdego z nas. I niech jeszcze ciekawsze rzeczy czekają na Ciebie już niedługo w Twoim życiu, prawie nic nie możesz porównać z bajecznymi czasami dzieciństwa … Niech więc ten wyjątkowy czas trwa jak najdłużej. Niech każdy Twój dzień, drogi chłopcze, będzie wypełniony szczerą dziecięcą radością i iskrzącym się śmiechem, pozytywnym nastrojem i niepowtarzalnymi wrażeniami, skarbnicą ciekawych odkryć i niesamowitych podróży, tajemniczych zagadek i mądrych zwycięstw. Wszystkiego najlepszego!

Nie jesteś już dzieckiem, dzisiaj kończysz sześć lat. Życzymy wszystkiego najlepszego i powodzenia we wszystkim, dorastaj jako osoba zdrowa, dociekliwa, pogodna i życzliwa. Śmiej się, baw się dobrze, ciesz się każdą chwilą swojego dzieciństwa. Niech dziś wszystkie Twoje życzenia się spełnią.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 6 lat dla chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 6 lat

Dziś są twoje urodziny, masz już sześć lat. Życzymy Ci wielu miłych i niezwykłych prezentów w ten radosny dzień, zobacz wszystkich swoich przyjaciół, krewnych , iz wielką przyjemnością dmuchnij na tort dużą cyfrę „6”, wypowiadając sobie życzenie.

Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień przynosi szczęście i dobry nastrój!

Nasz drogi ukochany synu! Z każdym rokiem stajesz się bardziej dojrzały i mądrzejszy. Jesteś naszą radością. Dzisiaj skończyłaś sześć lat i bardzo się cieszymy, widząc, jak dorastasz. Pozostań tym samym miłym i narzekającym chłopcem, który może osiągnąć wszystko, czego chce. Bądź tak samo radosny, zdolny do dostrzegania małych rzeczy i robienia niespodzianek. Niech początek nauki w szkole będzie udany, a w życiu po południu będzie więcej pięknych tęczy i pysznej czekolady. Odkrywaj nowe światy, czytaj więcej ciekawych książek. Zdrowie dla ciebie. Bardzo cię kochamy! Wszystkiego najlepszego, nasza droga, najukochańsza, bądź najszczęśliwszym dzieckiem na ziemi. Szczęście i dobro dla ciebie. Niech spełnią się wszystkie najcenniejsze marzenia.

Dzisiaj jest cudowny dzień, urodziny mojego ukochanego syna! Niech ten dzień przyniesie Wam wiele przyjemnych emocji i przyjemności! Życzę Ci, aby wszystkie Twoje sprawy obiecywały Ci tylko sukces! Synu, ciesz się życiem i zapomnij o wszystkich złych rzeczach! Niech bajka wkroczy do Twojego życia i otworzy przed Tobą nowy świat!

Gratulując Ci szóstych urodzin, życzę powodzenia i pomyślności we wszystkim. Od teraz na zabawy z koleżankami będzie trochę mniej czasu, ale nie jest to powód do zaciemniania nastroju. Grajmy, bawmy się, dzielmy się wspaniałym nastrojem.Życzymy, aby jubilatka stała się posłuszną córką swoich rodziców, bo oni zawsze będą tam do końca życia i spróbują spełnić Twoje najskrytsze marzenia. Niech zdrowie będzie silne, przyjaciele tylko szczerzy, stań się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Bądź najjaśniejszym promieniem w życiu ludzi wokół ciebie. Chcemy iść przez życie z ufnością w przyszłość. Niech wszystko będzie w życiu, o czym pomyślałeś w uroczystym momencie wakacji. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego wesołego i bardzo dobrego dziecka. Niech szósty rok życia przyniesie szczęście, ciekawe odkrycia i hobby, nowe siły i dużo energii, pogodę ducha, radość, wesołych przyjaciół i dążenie do swoich pragnień. Życzę, abyś nigdy nie tracił serca i częściej się uśmiechał.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin, mój młody przyjacielu! Niech te urodziny będą dla Ciebie najbardziej zachwycające, magiczne i niezapomniane. Urosłeś tak bardzo, że wkrótce pójdziesz do szkoły. Nasz króliczko, życzymy, abyś uczył się „doskonale”, raduj rodziców swoimi sukcesami, kontynuuj swoje ulubione zajęcia i nigdy nie trać serca.

Dzisiaj przyjechaliśmy życzyć Twojemu maluchowi wszystkiego najlepszego. Niech szóste urodziny będą najszczęśliwszym świętem w życiu małej księżniczki. Życzymy dobrej zabawy, wspaniałego nastroju, niech otrzymane dziś prezenty wywołają zachwyt i uroczy, dźwięczny dziecięcy śmiech od urodzinowej dziewczynki. Niech życie stanie się piękne, słońce da swój uśmiech, spełnią się wszystkie ukochane pragnienia, jak w bajce. Jesteś najwspanialszą dziewczyną na świecie, wesołą, psotną, dorośnij i posuwaj się naprzód w kierunku swoich marzeń, niech szczęście zawsze Ci towarzyszy. Pamiętaj, że w wieku 6 lat przychodzi najpiękniejszy świt w życiu. Dorastaj zdrowy i szczęśliwy, niech sukces stanie się nieodzownym towarzyszem Twojego życia. Nigdy nie smuć się, nie rozpaczaj, pamiętaj, że jesteś najlepszy. Szczęście i życzliwość.

Mój drogi chłopcze, to twoje następne urodziny. Czas płynął tak szybko, że nawet nie zauważyłam, kiedy tak bardzo dorosłaś, moja droga. Ale twoje życie dopiero się zaczyna, więc u zarania tej fatalnej drogi życzę Ci, abyś zawsze był silny i zdrowy, mądry i mądry. Niech nauka nie będzie obciążeniem, ale przyjemnością, bo tylko dzięki wiedzy można osiągnąć w życiu prawdziwe wyżyny. Bądź szczęśliwy i zdrowy, a my dorośli zawsze pomożemy Ci we wszystkim.

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, a dusza się martwi. Sześć lat, czy to nie wystarczy? „Doświadczenie” jest świetne dla dziecka. Ty już jesteś taką osobą, wszyscy cię uważają, no i oczywiście dla mamy jesteś złotym dzieckiem. Niech Twoje dziecięce marzenia się spełnią. Szczęśliwych urodzin szczęśliwych urodzin.Szczęście, radość dla ciebie!

Wiesz, że nie tylko w twoje urodziny, ale w każdy inny dzień życzę Ci tylko z całego serca i bardzo szczerze wszystkiego co najpiękniejsze i najweselsze!!! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia! Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy szóstego roku życia i życzymy szybkiego rozwoju! Wszystkiego najlepszego, nasz słoneczny króliczek, nasze ukochane dziecko! Sześć lat z rzędu napełniasz naszą rodzinę pełną radością i rozkosznymi emocjami! Jesteś cudem! Życzymy, abyś pozostał tym samym czystym i szczerym człowieczkiem! Niech życie nie psuje twojego charakteru, niech twoje cnoty się pomnażają, niech wzrasta dobroć twojej duszy! Życzymy Ci, aby miłość Twoich rodziców dawała Ci pewność siebie, a troska o bliskich, aby Cię uczyli, troszczyli się o innych! Niech słońce świeci w Twoim życiu przez cały rok, wiosenne ptaki śpiewają w Twojej duszy, a nad Twoją głową zawsze będzie błękitne, spokojne i czyste niebo! Życzymy spełnienia marzeń i realizacji zadań w przyszłości! W końcu już niedługo staniesz się osobą niezależną i dorosłą! Przygotuj się na zwycięstwo w każdej sytuacji życiowej!

Dzisiaj nasze dziecko ma 6 lat, w jej życiu nadeszła magiczna data. Wszystkiego najlepszego, życzymy, aby tylko mądre pomysły odwiedzały Twoją jasną markę, niech zawsze będzie atmosfera dobroci tam, gdzie jesteś obecny, będzie to interesujące dla osób wokół Ciebie.Bądź miła, dziewczyno, pilna uczennica, dorastaj zdrowo i pięknie. Niech w życiu powitają was zwycięstwa bez porażek. Pewnie podejmuj decyzje, bądź odważną dziewczyną, wierz, że dekorujesz świat. Niech Twoja rodzina i bliscy staną się niezawodnym wsparciem na Twojej życiowej ścieżce. Niech w Twoim życiu wszystko będzie dobrze, bez zbędnych zmartwień, zmartwień, zmartwień. Nie stawiaj czoła smutkowi, bądź najszczęśliwszy. Żyj, rozkwitaj, uśmiechaj się. Wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego, kochanie.

Twoje życie dopiero zaczyna się rozwijać, a teraz jesteś prawie uczniem! Wkrótce szkolna karuzela zakręci Cię i staniesz się jednym z wielu uczniów dużej szkoły! Dziś kończysz sześć lat i cieszymy się, że masz świąteczny i optymistyczny nastrój! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Wam świętowania z przyjaciółmi, otrzymania upominków i cieszenia się tym dniem! Niech twoje dzieciństwo jeszcze się nie kończy, nie spiesz się, aby dorosnąć i stać się poważnym! Możesz więcej! Na razie ciesz się magicznymi czasami i niech bajka Twojego życia toczy się dalej! Życzymy Ci, abyś znalazł hobby i nigdy się nie nudził! Te sześć lat twojego życia uszczęśliwiało twoich rodziców każdego dnia i każdej sekundy! Nadal zadowalaj rodziców i przyjaciół swoim promiennym uśmiechem i radością! Niech szczęście z tego święta będzie ogromne i bezgraniczne dla wszystkich Twoich bliskich i dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego dla uroczego i cudownego dzieciaka. Moja radość, w wieku 6 lat życzę, abyś radośnie i wesoło spędzał każdy dzień, omijał wszelką złą pogodę i kłopoty, miał psotnych i dobrych przyjaciół, angażował się w coś niezwykłego i naprawdę interesującego, zbierał wspaniałe zwycięstwa na własny koszt i ważne osiągnięcia.

Nasz drogi chłopcze! Niech ścieżka twojego przeznaczenia zawsze będzie gładka. A nawet jeśli napotkają przeszkody i próby, niech Pan da ci siłę do kroczenia tą ścieżką z honorem. Niech w życiu czeka na Was wiele pięknych osiągnięć i podniebnych zwycięstw, wiele kolorowych dni, które daje słońce, i spokojne noce, w których śnią się tylko dobre sny. Niech wszystko, co chcesz, spełni się, zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie.

Nasz ulubiony chłopak! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy zdrowia, prawdziwych przyjaciół, radosnych uśmiechów, radosnych chwil życia. Niech życie przyniesie tylko miłe niespodzianki. Stań się silny, zdrowy, dobrze się ucz i zadowolić swoich rodziców. Niech wszystkie dzisiejsze życzenia spełnią się szybko i dadzą morze uśmiechu i przyjemności. Jeśli już wyznaczyłeś sobie jakieś cele, nigdy się z nich nie wycofuj i nigdy się nie poddawaj. Jesteś silna, wytrwała, w tak młodym wieku, ale masz już własne zdanie, które jest wysłuchiwane i brane pod uwagę. Kochani, bardzo cię kochamy! Pamiętaj o tym zawsze! Po prostu nie ma nikogo innego na świecie. Wszyscy zrobimy co w naszej mocy, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.Powodzenia zawsze będzie Ci towarzyszyć, wiemy na pewno.

Błyszczące oczy, okrągłe policzki, loki, zadarty nos i dźwięczny głos naszej małej dziewczynki na zawsze zostaną zapamiętane. Dzisiaj są twoje szóste urodziny, więc niech będą dla ciebie najlepsze, najjaśniejsze i najbardziej zabawne. Życzymy, abyś wzrastał w miłości i pokoju, uśmiechał się do nieba i słońca, cieszył się każdym dniem, zdobywał nowe marzenia i urzeczywistniał je razem z rodzicami.

Wszystkiego najlepszego, dzisiaj wkraczasz trochę z bajkowego świata dzieciństwa na ścieżkę dorosłości. Nie smuć się i pożegnaj się z dzieciństwem, nadal trwa. Niech twoje dni staną się jasne, beztroskie, szczęśliwe. Poświęć ten czas, aby po wielu latach, kiedy już dorośniesz, z ciepłem i radością zapamiętasz najjaśniejsze chwile z dzieciństwa. Niech życie stanie się jasne, jak kolory tęczy, omijają lęki i smutki. Żyj, rozkwitaj i uśmiechaj się. Niech Twoje oczy nigdy nie wiedzą, czym są łzy, a nieskazitelny uśmiech zawsze lśni na Twojej twarzy. Gratulujemy szóstych urodzin, niech słodycze na dzisiejszym święcie staną się najsmaczniejsze, a goście zapewnią wspaniały nastrój. Bądź zdrowa i najpiękniejsza księżniczka na świecie.

Wszystkiego najlepszego skarbie! Życzę, aby każdy dzień był pełen magii, zabawy, żartów, śmiechu, prezentów, niespodzianek, słodyczy i zabaw z przyjaciółmi.Nigdy nie smuć się i rosnij, uszczęśliwiając swoich rodziców!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 6 lat, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Polecane
życzenia urodzinowe dla dziecka 6-letniego chłopca, dziewczynki do łez

Nasze słońce, nasze światło, nasza nadzieja! Twoje życie jest jak delikatny pączek kwiatowy. Każdego dnia rośniesz i rozwijasz się, kwitniesz i stajesz się piękniejszy. Naprawdę chcę wszystkiego wypracowane w Twoim życiu.Niech nauka będzie łatwa, spełnią się wszystkie tajemnice, spełnią się najśmielsze marzenia.Niech szczęście będzie promienne, radość – tęczowe, a zabawa – niepohamowana.

Kochane dziecko, w ten radosny dzień przyjmij nasze najszczersze gratulacje z okazji swoich narodzin! Życzymy, abyście byli radośni, zdrowi i odnosili sukcesy, mieli wielu prawdziwych przyjaciół, codziennie odkrywali coś nowego, pewnie kroczyli przez życie i nigdy nie tracili serca.

Dzisiaj, 6 lat temu, w tym dniu urodziłeś się! Serdecznie gratulujemy, życzymy najważniejszego dobrego, rycerskiego zdrowia. Dorośnij jako posłuszny, mądry dzieciak ku uciesze swoich rodziców. Bez względu na przeszkody, które napotkasz, nigdy się nie poddawaj, po prostu idź naprzód. Wszyscy jesteśmy gotowi w każdej chwili Ci pomóc. Niech słońce oświetla każdego dnia, otacza tylko wiernych, niezawodnych przyjaciół. Niech Twoje życzenia spełniają się codziennie. Niech kupują dla Ciebie drogie i pożądane zabawki. W tym dniu zdobądź wiele upragnionych słodyczy. Niedługo pójdziesz do szkoły, niech wszystkie twoje studia będą łatwe i interesujące. Zadowolić rodziców dobrymi ocenami i podzielić się z nimi nową wiedzą, którą zdobyliście. Bardzo cię kochamy.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin, słodki dzieciaku. Życzę wszystkim, aby byli z Ciebie dumni, że masz najlepszych przyjaciół i najfajniejsze dni swojego życia. Niech będzie dużo słodyczy i radości, niech zawsze będzie wystarczająco dużo czasu i energii na naukę i hobby.

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio jaśnieje dobroć, nigdy nie płaczą. Życzę Ci szczęśliwego życia. Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego.

Gratulacje, drogie i słodkie dziecko. Wiedz, że w wieku 6 lat znajdziesz morze przygód i niesamowitych historii. Życzę, żebyś mniej tęskniła, częściej się uśmiechała, dobrze się bawiła każdego dnia, nigdy niczego się nie bała, zadowoliła rodziców swoimi osiągnięciami.

Mój drogi synu! Dziś masz sześć lat i stajesz się dorosłym i odpowiedzialnym mężczyzną! Bądź wsparciem dla swojej mamy i asystentką dla swojej siostry, proszę mnie swoim posłuszeństwem i szacunkiem. Pomóż babci i dziadkowi. Uczę się kochać siebie i innych. Mam nadzieję, że będę dla Ciebie świetnym przykładem. Chcę, żebyś wyrósł na szczęśliwą, poważną i odpowiedzialną osobę, która zasługuje na wielkie zwycięstwa. Niech tęcza pojawia się w Twoim świecie po każdym deszczu i maluje uśmiech na Twojej twarzy. Oświetl jej własną ścieżkę i ścieżkę swoich bliskich krewnych i przyjaciół. Jesteś wspaniałym synem. Gratulujemy Ci szóstych urodzin! I chcemy powiedzieć, że kochamy Cię nieskończenie i doceniamy, że mamy Ciebie, tak jedynego.

Gratulacje, słodkie dziecko. Masz dzisiaj 6 lat, czas na nową wiedzę i ciekawe hobby. Życzę, abyście nigdy nie wątpili w siebie, mieli wsparcie bliskich w każdej sytuacji, odkrywali codziennie coś wyjątkowego i imponującego, znajdowali radość i proste szczęście w każdej chwili życia.

Gratulacje z okazji szóstych urodzin wspaniałego i wzorowego dziecka.Z głębi serca życzę wam radośnie i radośnie kroczyć drogą życia, osiągać wszystkie swoje cele i z zainteresowaniem uczyć się nowych rzeczy, życzę wspaniałych przyjaciół i wielkich sukcesów, odważnych talentów i wspaniałych zdolności.

Gratulujemy szóstych urodzin wspaniałemu i miłemu dziecku. Życzę Wam wesołych przedsięwzięć i różnorodnych zainteresowań życiowych, pomyślnej drogi do sukcesu i marzeń, dobrych towarzyszy i silnej miłości rodziców, dążenia do nowych odkryć i wielkich zwycięstw.

Wszystkiego najlepszego, cud 6-latka. Życzę Ci wszystkiego co ciekawego, zabawnego, ekscytującego i dobrego w Twoim życiu. Niech dzieciństwo kręci się jak wesoła karuzela, niech świat codziennie odkrywa dla Ciebie nowy cud. Życzę zdrowia, jasnych uśmiechów i wspaniałych pomysłów.

Gratulacje dla cudownej i słodkiej, pięknej i miłej dziewczynki z okazji jej 6 urodzin. Słoneczko, życzę Wam radosnych dni i szczęśliwego życia, wesołych przyjaciół i ciekawych historii, magicznych chwil i niesamowitych cudów.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie pełen cudów, przygód i osobistych zwycięstw. W końcu o rok stałeś się jeszcze starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy, odważniejszy i silniejszy! Wiem na pewno, że jesteś utalentowanym chłopcem, który wiele osiągnie w przyszłości. Jak na swój młody wiek, jesteś po prostu nieustraszony. Zawsze interesuje Cię coś nowego, ciekawszego, ekscytującego! Niech więc dziś spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Jeden po drugim, aż wszystkie się spełnią. Ale jest jeden warunek, musisz szczerze wierzyć, że się spełnią, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Bo tylko wiara pomaga nam w snach. Pamiętaj o tym i używaj go przez całe życie. I uwierzę, że wyrośniesz na silnego mężczyznę, który potrafi wszystko! I dla których nie będzie barier. I która zaskoczy wszystkich nowymi i nowymi zwycięstwami! Wszystkiego najlepszego!

Nasze kochane dziecko, my, mama i tata, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Rosniesz na naszych oczach skokowo, dorastasz. Czeka na Ciebie wiele niewiadomych. Życzymy, abyś poznawał tylko dobrych ludzi i zawierał prawdziwych przyjaciół. Niech dziś będzie jasny i wesoły. Synu, na pewno otrzymasz dzisiaj wszystkie te prezenty, o których marzysz i od dawna chciałeś. Zdmuchnij wszystkie świeczki i pomyśl życzenie. Pomożemy Ci cieszyć się każdym dniem i spotkać każdego z uśmiechem. Nasz najdroższy i najbardziej ukochany synu na świecie, jesteś dla nas dumą i radością. Co może być lepszego niż słuchanie twojego dźwięcznego śmiechu, cieszenie się każdą chwilą spędzoną z tobą, obserwowanie, jak dorastasz, starzejesz się. Zawsze możesz na nas liczyć.Kochamy Cię!

Wszystkiego najlepszego dzisiaj, gratuluję ukochanemu synkowi! Chcę, żeby wszystko w twoim życiu było dobre. Nie było problemów, zmartwień! I żeby twoje serce nigdy nie znało złej pogody. Jesteś moim drogocennym skarbem, niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze. Zrobię co w mojej mocy! W końcu jesteś moim sensem, moim życiem! Wszystkiego najlepszego, synu! ©

Słodkie dziecko! Masz dzisiaj sześć lat i gratulujemy ci tego jasnego wydarzenia w twoim życiu! Życzymy, abyś nie spieszył się z dorosłością! Ciesz się swoim dzieciństwem, tym magicznym czasem w pełni, inaczej nie możesz tego czasu zatrzymać, a jest tak w pośpiechu, że nie możesz nadążyć! Od dawna mocno i pewnie stoisz na nagach, jesteś sprytny i potrafisz złożyć konstruktora o dowolnej złożoności! Już niedługo zostaniesz uczniem w szkole! Twoje lata szybko biegną do przodu, a twoje osiągnięcia nigdy nie przestają zadziwiać twoich rodziców! W twoje urodziny życzymy, abyś był otoczony miłością twoich rodziców, przyjaźnią twoich towarzyszy, pieszczotą twoich dziadków! Niech prezenty spełnią Twoje oczekiwania i sprawią Ci przyjemność! Kochamy Cię i chcemy, aby uśmiech nigdy nie zniknął z Twojej słodkiej twarzy! Wszystkiego najlepszego, szczęśliwego dzieciństwa!

Wszystkiego najlepszego niedz. W wieku 6 lat życzę Ci, abyś każdego dnia był wspaniały, interesujący, zabawny i ekscytujący. Niech zielone światło płonie dla Ciebie wszędzie i wszędzie, niech zawsze będą kochający rodzice, prawdziwi przyjaciele, wyrozumiali krewni.Pewnego dnia nadal zostaniesz medalistą olimpijskim, ale na razie – sukces we wszystkich swoich staraniach.

Imieniny, to wyjątkowy dzień nie tylko dla tych, którzy je obchodzą, ale także dla tych, którzy zawsze są blisko urodzinowego chłopca! W końcu rodzina zawsze cię podziwia. Jesteś radością dla wszystkich. Dziś chcę życzyć, aby spełniło się wszystko, czego sobie życzysz. Aby przyjaciele byli zawsze przy tobie i zawsze cię uszczęśliwiali! Aby to, co masz na myśli na pewno się spełniło! Musisz uwierzyć w siebie i wszystko się ułoży. Życzę abyś zawsze pozostał tym samym, wesołym chłopcem. I nigdy nie zawiedź swoich rodziców.

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego dziecka! Życzę zdrowia, aktywności, radości, wspaniałych przyjaciół i wielu ciekawych zabaw. Proszę rodziców, ucz się, licz i dobrze czytaj, dużo się uśmiechaj. Szczęście dla Ciebie i góra prezentów!

Masz dzisiaj 6 lat, Jak szybko się rozwijasz, Niedługo pójdziesz do szkoły, wnuczko, Kochana. Życzę ci poznania nowych przyjaciół, studiowania z nimi było fajniej. Nauczysz się literek, cyfr, Nauczysz się czytać, Napiszesz SMS-y do Babci. Bądź szczęśliwa, wnuczko, Rozwijaj się zdrowo. Ogromny świat szkoły czeka na Ciebie.

Szczere gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 6 lat, chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, przez 6 lat własnymi słowami

Gratulujemy szóstej rocznicy cudownego dziecka. Życzę szczęśliwego losu i pomyślności, silnej miłości rodzicielskiej i prawdziwego szczęścia, wszechstronnego rozwoju i ciekawych hobby w życiu, dobrych przyjaciół i zabawnych gier, dobrego zdrowia i wielkiego sukcesu.

Mój drogi synu, Wesołych Walentynek! Chcę zawsze widzieć uśmiech na Twojej twarzy, abyś cieszył się życiem, życzliwy, odważny, niezależny, aby spełniły się wszystkie Twoje upragnione marzenia. Życzę wielkiej miłości, dobrego zdrowia, słonecznego nastroju i niesamowitego szczęścia!

Nasz słodki miś! Masz dzisiaj 6 lat! Z całego serca gratuluję Ci urodzin! Niech dobry czarodziej dowie się o Twoich marzeniach i spełni je, a wszystkie bajki ożyją w jednej chwili i zawirują w wesołym, okrągłym tańcu. Zdrowie, szczęście, radość i szczęście. Urośnij, nasz urodzinowy chłopczyk, ku uciesze rodziców, krewnych i przyjaciół. Całuję cię w pulchny policzek, króliczku.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin, słodki dzieciaku. Życzę, aby wszystko w Twoim życiu było cudowne i cudowne, abyś zawsze miał czas na dobrą zabawę z przyjaciółmi i osobiste zainteresowania życia. Niech każdy dzień przynosi nową przygodę i spełnienie przynajmniej jednego życzenia.

W dniu “Jamu” naszego dziecka na niebie narodziła się jedna mała gwiazdka, jest Twoja! Z każdym rokiem powiększa się coraz bardziej. Dziś, w te radosne święta, twoja gwiazda stała się jaśniejsza. W końcu jesteś teraz o rok piękniejszy i mądrzejszy, piękniejszy i silniejszy.

Drogi urodzinowy i bohater dzisiejszej uroczystości! Wszystkiego najlepszego, szczęśliwego szóstego roku życia, szczęśliwego urlopu! Życzymy Wam tego uroczystego dnia z wielką przyjemnością i radością, w gronie rodziców i przyjaciół! Życzymy Ci, abyś otrzymał prezent swoich marzeń na urodziny i stał się najszczęśliwszą sześciolatką na Ziemi! Obyś zawsze był otoczony troską i zrozumieniem rodziców! Życzymy, abyś zawsze czuł miłość swojej rodziny i zawsze miał wystarczająco dużo uwagi i ciepła! Życzymy Ci, abyś nie zmieniał swojego psotnego nastroju i wesołego charakteru, aby pomógł Ci stać się szczęśliwym człowiekiem w życiu! Niech ten wielostronny świat Cię zainteresuje, obyś z przyjemnością odkrywał jego aspekty i uczył się nowych rzeczy! Niech Twoje oczy napełnią się radością z każdej chwili Twojego życia!

Nasza mała urodzinowa dziewczynka skończyła dzisiaj sześć lat. Taka piękna, sprytna, asystentka mamy i ojca.Dobroć, czułość i odwaga są w tobie odpowiednio połączone. Twoi rodzice są dumni z tego, jaki skarb zgromadzili. Życzymy Ci kochanie, abyś codziennie budził się w jasnym świetle słonecznym, chłonął tylko miłość, dawał światu radość i swoje niesamowite piękno.

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin, drogie dziecko. Życzę, aby na Twojej drodze spotykali się tylko życzliwi ludzie i dobrzy przyjaciele, aby każdego dnia dostarczało Ci to ciekawych pomysłów i zabawnych pomysłów, abyś zawsze miał świetny nastrój i jasną wiarę w cuda.

Przez całe 6 lat przynosisz nam radość, światło, promieniujesz dobrocią, czułością, czasem jesteś kapryśny, ale zawsze pozostajesz najukochańszym i najdroższym dzieckiem. W twoje urodziny życzymy, abyś nadal igrał, cieszył się życiem, szukał odpowiedzi na wszystkie pytania i w pełni cieszył się cudownym dzieciństwem.

Nasze słońce, masz sześć lat. Obyś zawsze miał wszystko, wszystko, czego chcesz, po prostu musisz tego życzyć. Niech mama i tata będą zadowoleni ze wszystkich twoich sukcesów, a ty dorośniesz dla nas wszystkich. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny mojego syna! Spieszę mu pogratulować tego jasnego święta, pamiętam, jak było … Nigdy nie zapomnę tych małych oczu, które patrzyły na mnie z taką czułością i podziwem … Niech twoje życie zawsze będzie wypełnione radością i miłością!

Niech twoje życie będzie wspaniałe, Wielkie, piękne, ciekawe, Wesołe, słoneczne i gładkie… I słodkie jak tabliczka czekolady. Ułatw każdy krok. Umysł, aktywność i rozwój, Zdrowie, zręczność, sukces, Spryt, psoty i śmiech! Gratulujemy naszemu dziecku, Całujemy Cię mocno, mocno. Bądź najszczęśliwszy na świecie! I wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin.

Wszystkiego najlepszego słoneczko. W ciągu 6 lat życzę Ci codziennej zabawy, szczęścia i szczęścia. Niech życie nieustannie rozpieszcza i zachwyca takie posłuszne i słodkie dziecko. Życzę wspaniałego nastroju i morza nowych odkryć przed nami.

Gratulujemy szóstych urodzin, cudowne dziecko. Życzę Ci odkrywania nowych przestrzeni do przygody i zabawy z zainteresowaniem, życzę Ci rozpoczynania każdego dnia w dobrym nastroju, życzę Ci być najszczęśliwszym dzieckiem i dorastać jako osoba życzliwa.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem.Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi krewni dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Wiedz, że twoja gwiazda oświetla ścieżki innych ludzi, pomaga twoim rodzicom żyć, raduj się, ponieważ jesteś ich sensem życia, ich ciepłą nadzieją. Twoje dobre uczynki rozjaśniają ścieżkę dla tych, którzy chodzą, a ty jesteś dużą mądrą dziewczyną! Dzięki Tobie ludzie potrzebujący pomocy spacerują oświetloną gwiazdami drogą.

Gratuluję pięknego dziecka z okazji 6 urodzin, życzę miłego i wesołego dziecka, życzę beztroskiego dzieciństwa i szczęśliwej rodziny, życzę wielu sukcesów i osobiste rekordy, życzę dobrego zdrowia, dobrych przyjaciół i radosnego hobby.

Nasz słodki chłopak. Jesteś w wieku, w którym Twoje urodziny są nadal najbardziej wyczekiwanym, naprawdę wyjątkowym świętem. Czekasz na ten dzień z taką niecierpliwością i wiarą, jakby miał się wydarzyć prawdziwy cud. Czekasz na to niecierpliwie, z niezwykłą radością, a każda minuta aż do tej chwili ciągnie się bardzo, bardzo długo…. I wreszcie nadszedł dla ciebie ten dzień. Niech więc da mu prawdziwe wakacje, pozytywne emocje, z których potrwa cały rok.

Wszystkiego najlepszego dla słodkiego, miłego, miłego faceta, przyszłego prawdziwego mężczyzny. Życzymy więcej pozytywnych chwil w życiu, niezapomnianych przygód, wspaniałych prezentów, on sam doskonale się uczy.Niech szczęście zawsze towarzyszy Ci w drodze, niech każdego dnia oświetla słońce. Niech uśmiech nigdy nie zniknie z twojej twarzy. Dorastaj do radości rodziców, krewnych i bliskich. Nasz Słoneczny, pozytywny, wesoły człowieczek, koniecznie bądź posłuszny swoim rodzicom, zawsze Ci pomogą, wesprą, nauczą. Niech nie tylko w Twoje urodziny, ale zawsze będziesz miał wspaniały nastrój i morze pozytywów, które podarujesz wszystkim wokół Ciebie. Nigdy nie przestawaj zaskakiwać i zachwycać nas wszystkich swoimi odkryciami.

W ten wspaniały słoneczny dzień urodził się bardzo dobry chłopiec – i z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dźwięcznego śmiechu, promiennego uśmiechu, nieokiełznanej radości, słonecznej zabawy. Nadal jesteś dzieckiem, ale minie sporo czasu, a dzieciństwo minie bez pożegnania. Zachowaj w sobie na zawsze kawałek tego miłego i posłusznego dziecka, które wszyscy tak bardzo kochamy.

Ten piękny chłopiec obchodzi dziś urodziny. Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny. Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże. A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Słodkie dziecko! Dziś obchodzimy Twoje szóste urodziny i życzymy, aby początek Twojego życia cieszył Cię coraz bardziej każdego dnia! Niech świat zwróci się do ciebie jako jasna strona świata i da ci wspaniałe możliwości i perspektywy, aby stać się szczęśliwą osobą! Wszystkiego najlepszego, urodzinowy chłopcze! Na torcie upieczonym na cześć Twoich wakacji jest sześć świec! Pierwszy to śmiech i radość! Drugi to powodzenia i powodzenia w twoich staraniach! Trzeci to sukces i szacunek wśród przyjaciół! Czwarta to miłość rodziców! Po piąte – spełnienie pragnień! Po szóste – pierwszy krok do niezależności! Gratulacje! Życzymy, aby wszystkie świeczki na torcie urodzinowym dawały Ci pewność, że wszystko będzie z Tobą w porządku! Pozwól rodzicom wesprzeć Cię w nowym roku życia i pomóż opanować niewydeptaną ścieżkę! Życzymy, abyście niczego się nie bali i próbami i błędami sami kroczyli drogą życia!

Nasza droga wnuczka, Masz już sześć lat, Nasza Księżniczka, Jaskółko, Zasługujesz na zwycięstwa, Życzymy Ci radości, Zdrowia, życzliwości, Zawsze powinnaś być szczęśliwa, wesoła!

< /div>

Co za błogosławieństwo, nasza droga, że ​​się urodziłeś! Jak dramatycznie zmienił się świat wraz z twoim wyglądem! Jesteś nagrodą, jesteś światłem, jesteś małym domowym słońcem, twoje dobre serce świeci samo wraz z twoją gwiazdą.

Wszystkiego najlepszego moja droga wnuczko.Masz 6 lat i życzę, abyś był: pierwszy jest jasny i wesoły, drugi jest odpowiedzialny i celowy, trzeci jest szczęśliwy i ukochany, czwarty jest marzycielski i interesujący, piąty jest piękny i miły, szósty jest wesoły i utalentowany!

< /div>

Drogi, zabawny, cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, nasza ukochana!

Gratuluję Ci radości, masz dzisiaj 6 lat. Chciałbym życzyć, aby w tym cudownym roku Twojego życia przydarzyły Ci się tylko radosne i pogodne wydarzenia, aby coś się otworzyło dla Ciebie każdego dnia nowe i całkiem interesujące. Drogie dziecko, życzę Ci jasnych hobby, niepokonanej ciekawości i spełnienia upragnionych pragnień.

Jestem dziś o rok starszy. To ważne wydarzenie w twoim życiu. Przed Tobą wiele nowych ciekawych spotkań, wydarzeń, niezapomnianych chwil. Dopiero zaczynasz swoją podróż wielką drogą życia. Najważniejsze, żeby nie zbłądzić, utrzymywać kurs tylko na pozytywach. Życzę Ci, aby wszystko zawsze się spełniło i się udało. Niech całe życie rozwija się tylko z jasnych i pozytywnych chwil w otoczeniu bliskich Ci osób. Dziś otrzymasz morze fajnych prezentów, o których od dawna marzyłeś.Piękny tort zostanie ozdobiony świeczkami, gdy je zdmuchniesz, spełnisz swoje najgorętsze życzenie i wkrótce się spełni. Bardzo Cię kochamy, zawsze będziemy tam, wspierać, pomagać, dzielić się z Tobą radością wszystkich Twoich zwycięstw.

Niech te cudowne urodziny przyniosą spełnienie upragnionych pragnień, a wszystkie zamierzone cele zauważalnie się zbliżą i zostaną pokonane przez dobrze wymierzone uderzenie profesjonalisty. Niech złote kroki kariery nie będą strome i trudne, ale wręcz przeciwnie, poddaj się szybkiemu i odważnemu wspinaniu się na sam szczyt! Niech wspaniały blask jasnych kolorów życia zawsze wypełni Twoją codzienną paletę świeżością, a przelotne chmury śmiało rozproszą piorunochrony Twoich bliskich.

Kochanie, kochanie, urzekając naszą dziewczynkę, minęło 6 lat odkąd mama i tata znaleźli Cię w kapuście. Jesteś promieniem słońca w życiu ludzi wokół ciebie. Bądź zawsze wesoła, piękna, chwalebna, miła, piękna i najlepsza dziewczyna na świecie. Niech życie da ci wszystko, o co prosisz, niech ludzie wokół ciebie doceniają, kochają, szanują. Niech twoi ukochani przyjaciele z dzieciństwa będą z tobą przez całe życie, nigdy nie będzie najmniejszego powodu, aby się z nimi kłócić. Życzymy, aby życie rozpieszczało Cię niespodziankami, spełniły się magiczne marzenia, aby uśmiech nigdy nie zszedł z Twojej twarzy, a Twoje oczy lśniły dziecięcą szczerością i miłością do innych. Zawsze bądź tym, kim jesteś. Szczęście, spokój, miłość, niech się spełnią marzenia. Kochamy Cię kochanie, wszystkiego najlepszego.

Zabawne rymowanki i rymowanki to już przeszłość, masz już 6 lat i czekają na Ciebie nowe odkrycia i hobby. Wszystkiego najlepszego, radości. Życzę Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, życzę magii wszystkim Twoim pragnieniom. Życzę powodzenia w zdobywaniu nowej wiedzy i pogodnego nastroju na co dzień.

Dziś wszystko jest jakoś wyjątkowe… Słońce świeci jaśniej, drzewa szeleszczą melodią, świat jest bardziej przyjazny, a wszędzie jest raj! I to wszystko, bo dziś najwspanialszy chłopak świętuje swoje imieniny. Który przynosi światu radość i jasne kolory. Który zawsze cieszy rodzinę, szanuje starszych i jest niezbędny dla przyjaciół i krewnych. W twoich oczach nigdy nie zobaczysz gniewu, rozpaczy. Okazują tylko prawdziwą dobroć.Życzę Ci, ponieważ dopiero zaczynasz swoją podróż, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń. Podążaj za nią do końca, bo tylko wytrwałość zaprowadzi Cię do krainy Twoich marzeń! Wszystkiego najlepszego!

Z całego serca pragnę pogratulować najmilszemu i najsłodszemu dziecku jego 6 urodzin. Życzę Ci z zainteresowaniem odkrywać świat i odkrywać dla siebie nowe granice, życzę Ci być zawsze pogodnym, odważnym i psotnym dzieckiem, zdrowia i ekscytujących przygód, szczęśliwych historii i dobrych przyjaciół.

Dzisiaj masz sześć lat, z czym chcę ci pogratulować drogie słońce! Niech uśmiech na Twojej twarzy błyszczy tak często, jak to możliwe! Rozwijaj się, rozwijaj i odkrywaj otaczający Cię świat! Życzę Ci wielkiego szczęścia, jasnego dzieciństwa i spełnienia wszystkich Twoich marzeń!

Nasze ukochane dziecko! Dziś są Twoje szóste urodziny i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc Ci pogratulować tego wspaniałego wydarzenia w Twoim życiu! Cała nasza rodzina od sześciu lat obserwuje, jak rośniesz i rozwijasz się! Ta obserwacja sprawia nam niesamowitą radość! Twoje pierwsze zęby, Twoje pierwsze kroki, a dziś z pewnością odpowiadasz na każde pytanie i masz własne zdanie! Jesteśmy z ciebie dumni! Podziwiamy Twoje liczne talenty, przenikliwość, umiejętności i chęć uczenia się! Dla nas zawsze pozostaniesz kochany i najważniejszy w życiu, a my chcemy Ci życzyć pomyślnego i ciekawego życia! Życzymy tylko wszystkiego najlepszego: dobrego zdrowia, wielkich możliwości, otwartych drzwi, zielonego światła na drodze do sukcesu, szczęśliwego dzieciństwa i świetlanej przyszłości! Wszystkiego najlepszego, nasz drogi człowieku!

Gratulujemy szóstych urodzin naszego psotnego, mądrego i odważnego chłopca. Do niedawna biegałeś ulicą trzymając matkę za rękę. Dzisiaj jesteś dorosły, idziesz do szkoły i wracasz do domu szczęśliwy, gdy zdobędziesz dobrą ocenę. Życzymy wielu sukcesów na studiach, dobrych przyjaciół i zawsze wspaniałego nastroju.

Wszystkiego najlepszego! Niech Twój puchar życia będzie przepełniony szczęściem, zdrowiem i miłością! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! I niech wszystko będzie tak, jak chcesz!