Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 6 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji szczerych gratulacji z okazji urodzin dziecka od 6 lat, dziewczynki, chłopca w prozie, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Mój drogi bracie, gratuluję ci tego ważnego wydarzenia w twoim małym życiu. Dzisiaj są twoje urodziny! W dniu, w którym się urodziłeś, nasza rodzina stała się trochę większa, ale o wiele bardziej przyjazna, szczęśliwsza i silniejsza. Cieszę się, że cię mam! Stań się silny i odważny, a wtedy możesz stać się obrońcą i silnym wsparciem dla naszej rodziny. Wiedz, że bardzo Cię kochamy i cenimy Cię bardziej niż cokolwiek na świecie. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Ucz się, naucz się czegoś nowego, twórz! Rób to codziennie. Osiągaj swoje cele, odnoś sukcesy w nadchodzących studiach. Cała rodzina bardzo cię kocha, gratulacje z okazji wakacji, bądź szczęśliwy i kochaj! Wszystkiego najlepszego drogi i drogi bracie! Jesteś mi bardzo drogi!

Dzisiaj moja córka, najpiękniejsza, najweselsza i najwspanialsza dziewczynka na świecie ma 6 lat. Moja ukochana księżniczko, czego chcę ci życzyć? Oczywiście zawsze pozostań tym samym jasnym aniołem naszej rodziny, na którego po prostu nie możesz patrzeć bez uśmiechu i którego nie możesz nie podziwiać. Życzę również, abyś stał się odnoszącym największe sukcesy pierwszoklasistą, ponieważ na pewno będziesz posłuszny wszystkim literom i cyfrom.Moja radość, masz przed sobą cały ogromny świat i na każdym kroku będzie czekało coś nowego, więc niech te niespodzianki będą tylko przyjemne, proszę nie spotykaj się z żalem, a jeśli przyjdzie zły nastrój, to koniecznie odpędź go swoim promiennym uśmiechem. Moja córko, bądź najszczęśliwsza, wszystkiego najlepszego!

W tym dniu jesteś jak mały i delikatny kwiatek, z kokardkami, w bladoróżowej sukience i ulubionych butach, biegasz po domu i z zachwytem witasz gości. W końcu dzisiaj skończyłaś 6 lat. Mała urodzinowa dziewczynka to nasz słodki cukierek, bądź zawsze szczęśliwa, piękna i nieodparta. Niech wszystkie historie miłosne z bajek spełnią się przez lata, a dziś czarodziej poleci do Ciebie i spełni każde pragnienie.

W twoje urodziny, moja droga Śnieżko, mój psotny kotku, moja słodka córko, życzę Ci, aby wszystko w Twoim życiu było jak w zegarku, abyś śniła o tęczy zawsze się spełni! Niech wszystkie twoje pragnienia spełni Złota Rybka – czarodziejka morza. Ucz się łatwo, wiernie zaprzyjaźnij się i na całe życie. Twoja mamusia.