Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór nowoczesnych życzeń urodzinowych dla dziewczyny własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Poproszę kieliszek szampana i pomyślę życzenie. Będzie o tobie. Naprawdę chcę, żebyś był radosny, szczęśliwy i szczęśliwy. Jest zawsze! Nie tylko w twoje urodziny. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze na świecie. Jestem pewien, że osiągniesz wszystko i odniesiesz sukces! Ponieważ jesteś wyjątkowy!

Drogi przyjacielu! Moje życzenia z okazji urodzin są proste. Chciałbym, żebyś zawsze miał obok siebie cztery zwierzęta: norkę na ramionach, jaguara w garażu, tygrysa w łóżku i barana, który za to wszystko zapłaci!

Z okazji Twoich urodzin stać Cię na więcej – śnij, chodź, baw się i odpoczywaj bez względu na czas! Niech w każdej chwili będzie kawałek wakacji – marzenie, uwierz w cuda i ruszaj do przodu! Obyś miał wystarczająco dużo czasu na wszystko i powodzenia!

Gratulujemy długo wyczekiwanych urodzin. Bądź atrakcyjna, zabawna, uśmiechnięta i wysportowana. Nie zostawiaj przyjaciół, nie martw się problemami. Niech krąg Twojej komunikacji będzie towarzyski i niezawodny. Patrz na świat pozytywnie, kochaj siebie, składaj więcej życzeń, które mają tendencję do spełniania się.Nigdy nie trać nadziei na najlepsze, bo na to zasługujesz, po prostu wiedz.

Wszystkiego najlepszego! Niech wesołe towarzystwo przyjaciół i koleżanek zapewni Ci prawdziwe wakacje, aby wspomnienia trwały do ​​następnych urodzin. Życzę dobrych prezentów i wielu pozytywnych emocji.

Chcę pogratulować mojej ukochanej przyjaciółce wakacji. Przygotowywała się do tego dnia tak długo, że wszyscy goście będą musieli się bawić i bawić już dziś do rana. Przygotowała wiele ciekawych rzeczy, więc na pewno wszyscy będziecie zachwyceni. Moja droga, życzę ci dobrego zdrowia, bo często lubisz chorować u nas, ale to ci w ogóle nie odpowiada. Również życzę powodzenia. Mam Cię tak celowego i pracowitego, że brakuje Ci tylko szczęścia do osiągania wysokich wyników. Niech wszystko w twoim życiu będzie dokładnie takie, jak tego chcesz. Bądź pewny, że zawsze będę przy Tobie, zawsze będę Ci pomagał i wspierał. Wiesz, jestem po twojej stronie we wszystkim. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a pomysły i plany się spełnią. Życzę Ci wielkiego szczęścia i dobrego zdrowia, a wszystko inne będzie.

Nigdy nie myślałem, że będę miał tyle szczęścia z dziewczyną. Wszyscy moi znajomi skarżyli się, że przyjaźń kobiet nie istnieje, ale ja chyba jeszcze gdzieś w głębi duszy wierzyłem, że bliska mi duchem dziewczyna gdzieś idzie. I tak się spotkaliśmy i nasza przyjaźń zaczęła się w tym samym momencie.To dla mnie bardzo ważne, abyś był gotów przyjść do mnie w każdej chwili, aby coś wesprzeć i doradzić. Pamiętam, jak przyjechałeś prawie nad ranem z pysznym ciastem, żeby mnie pocieszyć. Możesz być pewien, że sam jestem gotów na to wszystko dla Ciebie. Gratuluję Ci, moja droga, udanych wakacji, a także życzę wszystkiego najlepszego. Nie można życzyć innej tak bystrej dziewczynie. Chcę, aby każda sekunda twojego życia była taka, że ​​czujesz się komfortowo. Moja droga, niech wszystko będzie idealne w twoim życiu. Jeśli coś pójdzie nie tak, jestem gotowy do walki o Twoje szczęście.

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę uwagi, troski, miłości, wsparcia, uczciwości i szczerości. Niech każde Twoje marzenie się spełni i przyniesie wielką przyjemność. Bądź zdrowy, kochany, piękny i zaraźliwie szczęśliwy! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Zasługujesz na gwiazdy z nieba! Uśmiechnij się, dzisiaj jest Twój dzień!

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Bądź najszczęśliwszy, odnoszący największe sukcesy, soczysty, kolorowy, wesoły. Radujcie się życiem i niech będzie bogate w cuda, dobrzy ludzie w drodze, radosne wydarzenia, sukcesy, dobre przedsięwzięcia. Jasna codzienność, bezchmurne sytuacje, jasne sny, cudowne sny, silni mężczyźni w pobliżu, wdzięczna miłość i niewyczerpana energia!

Niech twoje życie, mój wierny przyjacielu, będzie jasne i piękne. Nasza przyjaźń z Tobą zacieśnia się z dnia na dzień. Chcę, żeby wszystko w twoim przeznaczeniu okazało się wspaniałe! Zasługujesz na prawdziwe szczęście! Niech każdy nowy dzień zaczyna się od Twojego szczerego uśmiechu! Idź przez życie śmiało, godnie pokonując wszelkie trudności i przeszkody, pozostając dobrą i uczciwą osobą! Bądź kochany i szanowany przez wszystkich.

Dziewczyno, otwórz lodowego szampana i zgaś światła, bo teraz ten pokój będzie błyszczał uśmiechami i wygrzewał się ciepłymi słowami! Gratulujemy Ci osobistych wakacji, które zdarzają się tylko raz w roku – w twoje urodziny! W tym dniu spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze marzenia, lub prawie wszystkie lub połowa z nich, nie ma znaczenia, ważne jest to, że Twoi przyjaciele są z Tobą i nie masz się czego bać, gdy jesteśmy w pobliżu! Życzymy bezgranicznej miłości, nieokiełznanego szczęścia, niezmierzonego zdrowia i wielkich sukcesów w życiu!

Zawsze pamiętam ten dzień, zawsze. Nawet gdy okoliczności życiowe kręcą się w nieskończonym cyklu, zawsze od samego rana myślę o Tobie, przyjacielu, że w tym cudownym dniu uszczęśliwiłeś świat swoim narodzinami. A świat stał się znacznie jaśniejszy! Rozświetlasz wszystko dookoła, rozświetlasz swoje otoczenie i zachwycasz koleżanki i przyjaciółki swoim oślepiającym uśmiechem! Mój najlepszy przyjacielu, w tym dniu szczerze gratuluję ci urodzin! Bóg widzi, że nie ma na świecie osoby droższej i bliższej niż ty! Żałuję, że nigdy nie miałeś rozczarowań w swoim życiu.Nigdy nie musieć dokonywać bolesnego wyboru. Aby życie było łatwe i spokojne. Bądź szczęśliwy, mój drogi i jedyny przyjacielu! Wiedz, że zawsze będę Cię wspierać i pomagać. Niech twoje oczy nigdy nie zaznają łez. Wszystkiego najlepszego moja dziewczyno!

Życzę ci jasnego i bogatego życia. I niech wszystkie szczere i dobre życzenia spełnią się natychmiast i bez zwłoki. I niech inspiracja i sukces nigdy Cię nie opuszczą. Dobre spotkania w życiu.

Uczcijmy kolejny dzień w kryształowym kieliszku z uśmiechem i radością w sercu. On jest twój, ten świat dał nam ciebie iw twoje urodziny serdecznie dziękujemy temu światu. Dziękuję, że jesteś sobą, tak czystą, prostą i przyziemną. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, a ze szczęścia poznasz nawet nowe kolory. Niech Twoje głębokie oczy nadal błyszczą wdziękiem, a uśmiech nie zniknie na długo. Niech twoje życie będzie dobre i szykowne, wypełnione życzliwością, śmiechem przyjaciół, wsparciem bliskich i szacunkiem kolegów. Niech wszystkie toasty zabrzmią na waszą cześć, a jeśli jesteśmy smutni, to na pewno nie dzisiaj z wami. Z roku na rok nie stajemy się młodsi, ale jesteśmy z Wami bardziej kobieci i mądrzejsi. Dziękujemy za naszą przyjaźń, że tak wiele razy obchodzimy imieniny. Serdecznie życzę Ci tyle zdrowia, że ​​starczy nam na kolejne sto takich wakacji.

Co chcesz na wakacje, kochanie? Zanurz się w ekstrawagancję szczęścia. Niech wir niesamowitych wydarzeń wiruje wokół Ciebie. Życie będzie jak tęcza, wszystkie wydarzenia będą kolorowe i jasne.Zdrowie dla Ciebie, szczęśliwa przyszłość i niezwykłe szczęście! Dla Ciebie!

Niech będzie jak najwięcej przyjaznych i ciepłych spotkań nie tylko w święta, ale także w zwykłe dni powszednie. Wszystkiego najlepszego życzymy pozaziemskiego szczęścia i powodzenia na każdym kroku. Pozostań skromny i delikatny, niech twój mężczyzna cię chroni i nosi go codziennie w swoich ramionach. Aby młode lata nie kończyły się w twojej duszy, bo to ona dyktuje nam wiek. Aby ta epoka, uosabiająca beztroskie lato, nigdy się nie kończyła, trzepotały ćmy i świeciło słońce. Zabłyśnij szczęściem i niech smutek nie dotyka twoich oczu. Zbieraj żywsze i niezapomniane wrażenia z tego życia i pozwól im połączyć się jak koraliki w jeden naszyjnik z twoich szczęśliwych dni. Życzymy pokoju i harmonii w Twojej rodzinie, abyś żył we wzajemnym zrozumieniu i ciepłym wsparciu. Gratulujemy nowego etapu młodego i obiecującego życia.

W urodziny mojego przyjaciela z prawdziwą dumą nazywam tę osobę moją bratnią duszą. Jesteś najjaśniejszą, otwartą, miłą, delikatną i szczerą dziewczyną, jaką kiedykolwiek spotkałem. Oczywiście za wszystkie Twoje zalety po prostu muszę podziękować rodzicom, którzy dali Ci życie. Czego ci życzyć na te wakacje. Życzę Ci nigdy nie tracić swojej indywidualności, zawsze pamiętaj, że Twoja wyjątkowość czyni Cię wyjątkowym, nie musisz dostosowywać się do tego świata i innych, niech robią to tylko po to, by mieć prawo być obok Ciebie.Niech w Twoim życiu i na co dzień będzie dużo inspiracji, które pozwolą Ci się dalej rozwijać i osiągać wyżyny, o jakich marzysz i na które bez wątpienia zasługujesz. Oczywiście życzę ci miłości, przyjacielu. Wielkie, czyste i najszczersze uczucie.

<

Ludzie na naszej Ziemi przechodzą przez życie tak szybko, że czasami nie zauważają najważniejszej rzeczy, która może być tylko na tym świecie. I to jest naprawdę takie smutne i smutne. A wszystko dlatego, że przynajmniej czasami, ale i tak trzeba spojrzeć wstecz i sprawdzić, czy nie zapomniałeś o najważniejszym. A teraz, kiedy wszyscy będziemy w tej ogromnej sali, wszyscy będą ci gratulować. I pogratuluję ci również własnymi słowami. I wtedy rzeczywiście będziecie mogli doświadczyć wszystkich tych uczuć, które wyrażę w słowa. I na koniec powiem ci tylko, że bez względu na to, co dzieje się w życiu, staraj się zawsze iść do przodu. Pokonaj wszystkie trudności i postaraj się jak najlepiej, a wtedy odniesiesz sukces w najlepszy możliwy sposób. Niech twoje życie będzie najlepsze. Spróbuj, a wtedy nic nie przejdzie na próżno obok ciebie. Niech szczęście będzie z tobą i sprawi ci przyjemność.

Mój drogi przyjacielu, tyle razem przeszliśmy. Niestety relacje między ludźmi nie mogą być idealne. W końcu wszyscy jesteśmy różni, mamy własne charaktery, temperamenty, zasady. Zdarzało się, że się nie rozumieliśmy, kłóciliśmy, a nawet zdarzało się, że długo ze sobą nie rozmawialiśmy. Wszystko to już minęło i dzięki Bogu pozostało w przeszłości. Pomogło nam otworzyć się na siebie, całkowicie i całkowicie zaufać. A teraz, po tylu latach, poprzez tyle wspólnych wydarzeń, mogę szczerze powiedzieć, że jesteś moim jedynym przyjacielem.Stałeś się dla mnie najbliższą i najdroższą osobą, do której mam nieograniczone zaufanie, którą kocham całym sercem i bez której absolutnie nie wyobrażam sobie życia. Dziś, w ten jasny i radosny dla nas dzień, z wielką przyjemnością gratuluję Ci urodzin i życzę największego i najczystszego szczęścia.

Niech twoje życie będzie tęczą, baw się wszystkimi kolorami szczęścia, a przejdziesz przez to, trzymając się mocno za rękę ukochanej osoby i wspierając swoje dzieci drugim ręka.

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji urodzin przyjaciela

Najlepsze
życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Moja niezastąpiona i bezcenna dziewczyno, gratuluję Ci osobistych wakacji i życzę, aby każdy dzień Twojego życia nie był przyćmiony smutnymi wydarzeniami, każdy tydzień obiecuje sukces i świeże pomysły, co miesiąc – wypełniają Twoje życie żywymi wrażeniami, a co roku – dają nową podróż!

Dzisiaj jest dla Ciebie dzień pocałunków, uścisków, gratulacji, prezentów, kwiatów i dobrych słów! Nie mogę też przegapić tego ważnego wydarzenia! Życzę bogactwa we wszystkich jego przejawach, cieszenia się zwycięstwami i rozczarowaniami, spotkaniami i rozmowami, filmami i każdą minutą szczęśliwego życia! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej dziewczyny! Szkoda, że ​​nie ma przed kim się rozebrać i w co się ubrać!

Mój drogi przyjacielu! Gratuluję ci urodzin, życzę wszystkiego, czego sobie życzysz. Abyś miał za to wszystko i nic. Nieziemskie piękno, ogromne szczęście, uniwersalna miłość, proste kobiece szczęście. A co najważniejsze, bohaterskie zdrowie, żeby mogła sobie z tym wszystkim poradzić. Z serca iz miłością!

Kochany przyjacielu, w twoje urodziny życzę innym zrozumienia i ciepła, ale przede wszystkim abyś był szczęśliwy. Dlatego życzę ci prostego kobiecego szczęścia. Życzę Ci również powodzenia we wszystkich Twoich sprawach i przedsięwzięciach, abyś na pewno osiągnął swoje cele i pragnienia.Niech szczęście i szczęście, radość i miłość zawsze będą obecne w Twoim życiu.

Moja słodka dziewczyno, moja wierna przyjaciółka, moja urodzinowa dziewczyno! Gratuluję Ci nowego etapu w Twoim życiu i chcę powiedzieć, że nie zaglądasz do paszportu, ale częściej patrzysz na niebo, słońce i gwiazdy! Chcę, żebyś zauważył piękno wokół siebie i nie liczył dni kalendarzowych! Bądź szczęśliwa i wolna od ograniczeń czasowych, moja droga! Nie obciążaj się ponurymi myślami, nie obciążaj się zmartwieniami, żyj lekko i niczego nie żałuj! Niech twoje przeznaczenie płynie jak czysta wiosna i stopniowo przelewa się do wielkiego oceanu! Niech wietrzyk powieje Ci w plecy, niech kolorowa tęcza zabłyśnie nad Twoją głową, niech promienie słońca pieszczą Twoją twarz o poranku, a wieczorami łagodny zachód słońca ogarnie Cię! Życzę Ci niezawodnej, ukochanej osoby przy tym krajobrazie za oknem, która stanie się Twoim wiernym towarzyszem na drodze życia! Wszystkiego najlepszego moja droga dziewczyno!

Wszystkiego najlepszego, mój wierny przyjacielu! Życzę wielkiej miłości, nieskończonej czułości, szerokiego zdrowia morskiego. Aby Twoje oczy zawsze świeciły szczęściem, a piękny uśmiech nie opuścił Twoich ust!

Dla mojej dziewczyny w jej urodziny, robię wszystko co najwspanialsze i najjaśniejsze. Dziękuję za umożliwienie mi gratulacji z głębi serca. W końcu wiek to tak delikatna rzecz, że nie możesz się podobać. Niech więcej szczęścia napłynie do twojego wspaniałego życia. Abyś zawsze żył z ciekawą fabułą, nie mając czasu na myślenie o smutnych rzeczach i nie znajdując czasu na smutki i tęsknoty. Niech zdrowie nigdy nie zawodzi, miłość zawsze inspirowana na nowe wyżyny, a inspiracja nie zdradza w kluczowym momencie. Żyj w wierności i ciepłej opiece. Niech dobro zawsze wchodzi do twoich drzwi i niech najgorsze przechodzi obok, zapominając o twoim adresie. Pragnąc, aby zawsze stabilność finansowa była z możliwością wzrostu tylko w górę, a smutki ustąpiły do ​​niczego. Niech w domu zawsze panuje spokój i wygoda, szacunek dla bliskich oraz wsparcie i dobry nastrój.

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu!!! Od ilu lat wspólnie świętujemy Twoje wakacje? Stałeś się najcenniejszą osobą w moim życiu, której nie wymienisz na nikogo. Przeszliśmy razem przez różne chwile, ale nasza przyjaźń tylko się od tego umocniła. W ten cudowny dzień życzę Wam miłości, więcej pieniędzy, powodzenia w biznesie i po prostu wspaniałego nastroju. Bądź zawsze tak pozytywny i radosny. Pamiętaj, że są ludzie, którzy czekają na twoją radę i ramię od ciebie w odpowiednim czasie.Niech twoi aniołowie cię chronią i nie pozwalają ci się potknąć. Szczęście dla Ciebie, uśmiechy i wszystkiego najlepszego!!!

Mój drogi przyjacielu! Serdecznie gratuluję Ci tego cudownego dnia – Twoich urodzin! Życzę fajnego i hojnego człowieka. A potem wszystko pójdzie: jacht i wakacje na Wyspach Kanaryjskich, futro z norek i biżuteria z białego złota, dobrze, możesz użyć żółtego. I oczywiście powodzenia!

Ukochany przyjaciel, szczęśliwy dzień pojawienia się na świecie! Urodziłeś się, co oznacza, że ​​dzisiaj jest twój dzień i jesteś królową. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i życzenia. Niech los będzie dla ciebie łaskawy i obdarzy upragnionymi prezentami. Życzę, żebyś nigdy się niczego nie bał. Niech wszystko będzie z tobą w porządku.

Kochanie, gdybyś zapytała mnie o sekret, powiedziałbym, że jestem szczęśliwy, bo mam tak wspaniałego przyjaciela, który zawsze będzie słuchał, rozumieł i wspierał. Serdecznie gratuluję tego dnia i życzę prawdziwego kobiecego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego przyjacielu. Nigdy się tobą nie nudzisz, jesteś jak wybuchowa fala pozytywu, która może przytłoczyć Cię zabawą. Podoba mi się, że masz taki łatwy charakter i potrafisz docenić każdą minutę życia. Pozostań doskonały, tajemniczy i jasny. Więcej dobrej pogody, niekończących się pomysłów i inspiracji!

Z całego serca gratuluję mojemu drogiemu przyjacielowi i życzę zdrowia i pomyślności. Niech długowieczność i radość nigdy nie opuszczą Ciebie, Twojej rodziny i Twoich bliskich.Niech każde życzenie złożone w Twoje urodziny spełni się tak szybko, jak to możliwe i czeka na Ciebie w całej okazałości.

Kochany przyjacielu, życzę ci wszystkiego najlepszego! Więc stałeś się o rok starszy, mam nadzieję, że tylko się z tego cieszysz. Życzę wszystkiego najlepszego. Bądź taka sama, słodka i piękna. Na pewno będziesz szczęśliwy, wiem na pewno. To było w tym Dniu, w którym się urodziłeś, dzisiaj twoja matka dała mi osobę taką jak ty. Tak bardzo cię kocham!

Życzę, aby każdy poranek przynosił szczęście, a krzykliwe ptaki śpiewały tylko dla Ciebie! Uchwyć każdą chwilę życia i pozostań przekonanym optymistą!

Dzisiaj, w ten piękny i słoneczny dzień, życzę mojej najlepszej przyjaciółce wszystkiego najlepszego! Ty, moje słońce, zasługujesz na najlepsze życie. W końcu jest niewielu takich jak ty. Pozostajesz optymistą w każdej sytuacji! I zawsze rozweselaj, nawet gdy najgorsze! Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak chcesz! Rób, co mówi ci serce! Ale są sytuacje, w których szef musi podjąć decyzję. Więc mój przyjacielu, życzę, żebyś nigdy nie popełniał błędów w swoich decyzjach i zawsze dokonywał właściwego wyboru. Wszystkiego najlepszego!

Drogi przyjacielu, cieszę się, że mogę ci pogratulować wspaniałych wakacji – twoich urodzin. Niech dziś wydarzy się magia i spełni się Twoje najcenniejsze marzenie. Dobre zdrowie, powodzenia we wszystkim, dobrego samopoczucia i dobrobytu. Niech każdy dzień sprawi ci miłe chwile. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, radości i wszystkiego najlepszego. Niech żadne przeszkody nie przeszkadzają ci pewnie kroczyć ku szczęściu. Niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami w życiu. Niech Twój dom zawsze będzie pełną miską, a życie każdego dnia będzie piękniejsze.

Wszystkiego najlepszego! Niech rodzina zawsze Cię uszczęśliwia, niech wszystkie trudne sytuacje zamienią się w bezcenne przeżycie, a praca będzie tylko radością. Zawsze miej optymizm i podaruj go swoim bliskim! Niech spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania, cele, intencje i marzenia. Bądź najszczęśliwszy, ukochany, wyjątkowy i wyjątkowy!

Mój przyjacielu, w twoje urodziny życzę ci kolorowych zdjęć szczęścia, zabawnych historii inspiracji, pięknych historii miłosnych, jasnych chwil radości. Moja droga, nawet jeśli smutek nie zbliża się do ciebie na kilometr, niech szczęście zawsze będzie w promieniu twojego „ja”.

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Dziewczyno, wszystkiego najlepszego. Życzę Ci, abyś wpadła w same dobre historie, w stanie pasji, by być tylko ze szczęścia i miłości. Nie marnuj nerwów, uważaj swojego zdrowia, uwierz w swoje szczęście, nie odmawiaj sobie niczego i nigdy i na zawsze pozostań piękną dziewczyną.

W ten wyjątkowy dzień mogła się narodzić tylko taka pozytywna i bystra dziewczyna, którą nazywam po prostu zapalniczką, bo ma w sobie taką iskrę, że potrafi rozweselić każdego. Dzisiaj chcę Ci pogratulować, a także powiedzieć, że naprawdę chcę widzieć Cię szczęśliwą, pewną siebie, a do tego nigdy nie powinieneś się martwić i martwić, ponieważ masz tak duży potencjał, że możesz osiągnąć wszystko, o czym tylko marzysz. Chcę, aby każda minuta twojego cudownego życia była taka, że ​​naprawdę się nim cieszysz. Wierzę, że zyskasz duże uznanie w swojej działalności zawodowej, ponieważ tak pracowity pracownik zdecydowanie powinien stać się prawdziwym autorytetem w swojej dziedzinie. Ale dziś powinieneś myśleć tylko o wypoczynku i zabawie, bo ten dzień poświęcony jest tylko świętom.

Gratulacje! Życzę Wam, aby podsumowując wyniki dwunastomiesięcznego maratonu, przeżyli Państwo wyjątkowo przyjemne emocje. Niech poprzeczka sukcesu na przyszły rok będzie znacznie wyższa, ale pokonasz ją szybciej i łatwiej!

Życzymy, abyś nigdy nie tracił serca w swoje urodziny! Cokolwiek się stanie, pozostań pogodną, ​​pewną siebie kobietą ku uciesze przyjaciół i krewnych, prowokując zły syk wrogów. Nie ulegaj prowokacji, tylko idź do celu. Bądź pracowity i opiekuńczy, delikatny i cierpliwy.Życzymy, abyś zawsze był na szczycie, nasz fajny przyjacielu!

Na świecie jest tak wiele miłych słów, a ty na nie zasługujesz. Gratuluję ci urodzin. Życzę szczęścia. Chcę, aby Twój każdy dzień oświetlał promień światła, a ciemność, która czasem zdarza się w życiu każdego człowieka, w mgnieniu oka rozproszy się z Twojego uśmiechu. Nasza przyjaźń jest mi tak droga i chcę, żebyś zawsze był tak niezwykły, wesoły i wesoły.

Dam Ci dzisiaj radość i szczerą miłość! W twoje urodziny życzę ci się nie denerwować i nie martwić drobiazgami. Niech tylko łzy szczęścia i rozkoszy zabłysną na twoich policzkach. Życzę, abyście częściej się uśmiechali i zarażali swoim śmiechem wszystkich wokół siebie. Niech Cię zawsze ogrzewa moja miłość i uczucie, moje Słońce.

Drogi, ukochany, piękny przyjacielu! Nasza relacja z Tobą to najlepsza przyjaźń, jaką mam! Wniosła do mojego życia cały Wszechświat pozytywnych emocji – miłość do życia, zmysłowość, pewność siebie, miłość, czułość, troskę! Dziękuję za to! Kocham – każdy dzień, każda godzina, każda minuta wypełniona Tobą! Jesteś niezawodny, odpowiedzialny, mądry, utalentowany, bystry, piękny, szczupły, magiczny i bajeczny! Życzę Wam dalszej udanej drogi przez to trudne życie, rodzinnego szczęścia, diamentowego zdrowia i wieloletniej przyjaźni ze mną! Wielkie jasne i wszechstronne szczęście, moja droga, miła, ukochana osoba! Przechodź przez życie z łatwością, ciepłem, miłością, troską, dobrymi i prawdziwymi przyjaciółmi! Życzę Ci pozostać sobą w każdych warunkach, zawsze iść do końca i osiągnąć wszystkie swoje cele! Podziwiam Cię!

Ty i ja znamy się od nocnika, opowiada o tym historia na zdjęciach w albumie fotograficznym. Tyle lat minęło, nie podawajmy liczb, ale nasza przyjaźń z każdym dniem rośnie w siłę. Serdecznie gratuluję wspaniałej randki w Twoim życiu. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wiele radości i dobrego nastroju. Niech szczęście zawsze uśmiecha się do Ciebie, niech każdy dzień będzie wypełniony jasnymi chwilami. Bądź zawsze pewny siebie, pozwól męskiej połowie rozwiązać wszystkie problemy za Ciebie.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Szukałem dziewczyny takiej jak ty przez bardzo długi czas, ale znalazłem ją tam, gdzie nie spodziewałem się jej znaleźć. I naprawdę nie chcę cię stracić, bo życie bez naszej przyjaźni wyda mi się po prostu ponurą, monotonną i szarą codziennością. Wesołych wakacji! I niech wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełnią!

Wszystkiego najlepszego! Uśmiechy i zabawa! Radość i szczęście! Bądź piękna na ciele i duszy, zdrowa, wesoła i kochana przez wszystkich! Niech dobro, szczęście, radość i oczywiście miłość spotykają się częściej na drodze życia!

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin, puszysta, biała i miękka dziewczyno! Życzę Ci zbudowania ciepłego i przytulnego gniazda oraz wychowania piskląt.Aby Twój wierny kot był obok Ciebie, miauczał Ci do ucha i mruczał ze szczęścia! Bądź najszczęśliwszy i najbardziej ukochany!

Mój drogi przyjacielu! życzę wszystkiego najlepszego! Jakie błogosławieństwo mam dla ciebie! Chcę, żebyś zawsze był w dobrym humorze, bez względu na wszystko, aby wszystkie marzenia bez wyjątku się spełniły, aby ludzie wokół Ciebie tylko Cię uszczęśliwiali, aby najtajniejsza część spełniła się teraz, nawet natychmiast. Najprawdopodobniej nie mogłem odgadnąć wszystkiego, co chcesz. Następnie dodaj do tej listy to, czego tutaj brakuje. Szkoda, że ​​nie trzeba było długo czekać.

Moja droga! Gratuluję ci urodzin. Dziękuję twoim rodzicom za bycie tak wspaniałym przyjacielem. Chciałbym, aby w twoim życiu były tylko białe paski, a ludzie w pobliżu byli szczerzy i życzliwi. Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich Twoich przedsięwzięciach i rozwoju kariery. Bądź szczęśliwy, niech twoje oczy lśnią szczęściem, a łzy będą tylko z radości. Wielka i silna miłość, aby uczucia i emocje chciały latać. Spędź ten dzień niezapomniany i pozwól, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

Drogi przyjacielu! Jeśli ktoś kiedykolwiek poprosi o przykład prawdziwego towarzysza, prawdziwego przyjaciela i ciekawej osoby, nie zawaham się podać Twojego imienia! W tym dniu chcę Wam przekazać nie tylko wiele miłych słów, życzeń, ale także jedną, najważniejszą rzecz: „Dziękuję!”. Tylko za to, że jesteś, że zawsze w odpowiednim momencie znajdziesz się obok mnie i za to, że mogę Ci powierzyć wszystkie moje sekrety i marzenia.Naprawdę chcę, żeby twoje dni były jasne jak balony, a życie słodkie jak syrop malinowy. Niech ciepło i wygoda czeka na Ciebie w domu, skulona przy wejściu, a także troska i miłość Twoich bliskich. Niech inspiracja do nowych osiągnięć zawsze podąża za Tobą, a wiele miłych słów od znajomych sprawi, że będziesz szczęśliwszy!

Mogę wątpić w wiele rzeczy, ale nie w to, jak traktuje mnie moja ukochana dziewczyna. Ty i ja przeszliśmy tak wiele, że czasami nawet nie chcesz pamiętać. Chociaż kiedy jesteśmy smutni, zaczynamy o tym wszystkim pamiętać, aby jeszcze bardziej opłakiwać. W to wyjątkowe święto życzę Wam wspaniałego nastroju, a także wielu miłych emocji, które pozostawią wspomnienia na wiele lat. Chcę, żebyś nigdy więcej nie był smutny ani martwy, ponieważ nie powinieneś tracić na to czasu. Niech wszystko będzie dokładnie takie, jak chcesz. Jeśli chcesz samochodu, niech wszechświat cię usłyszy i wyśle ​​ci samochód. I będziesz jeździł na nas wszystkich! Ale na pewno zapnę pasy, bo jeszcze trochę się ciebie boję. Miłego nastroju, moja droga dziewczyno! Zrelaksuj się już dziś!

Wszystkiego najlepszego, przyjacielu! Jesteś prawdziwym słońcem w moim życiu – promiennym, zabawnym i miłym! Niech los będzie dla ciebie łaskawy i wszystkie twoje plany się spełnią! Dzięki swojej ciężkiej pracy i uczciwości osiągnąłeś wiele w swoim życiu. Życzę Ci ocalenia wszystkiego, co jest dla Ciebie cenne i ważne w życiu.Bądź ukochaną i mądrą kobietą, umiejętnie unikającą kłopotów i nieoczekiwanych zwrotów losu.

Nadchodzi święto, które wszyscy tak bardzo kochamy i na które wszyscy czekaliśmy tak długo. Szczerze mówiąc, nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko minął. Ale może tak będzie najlepiej. A teraz, kiedy wszyscy zebraliśmy się razem w tej dużej sali, muszę powiedzieć mojej przyjaciółce, jubilatce, że teraz jest dla mnie naprawdę bardzo ważne, aby była zawsze blisko mnie. Chcę Ci też powiedzieć, że w Twoim życiu dość często zdarzają się takie okoliczności, które zmuszą Cię do maksymalnego wysiłku. Ale tylko wtedy, gdy starasz się dać z siebie wszystko, tylko wtedy możesz osiągnąć sukces, którego potrzebujesz. I niech szczęście i szczęście zawsze będą po twojej stronie. W końcu bez tego w ogóle nie zadziała. Powodzenia i szczęścia!

Każda osoba marzy o szczęściu. Ja, przyjacielu, życzę, aby spełniły się wszystkie twoje marzenia. Chciałbym, żeby szampan płynął jak rzeka, a płatki róż zmiękczyły twoją skórę. Zapach, kwiat i radość. Pamiętaj, że życie jest tylko jedno i musisz przeżyć je pięknie. Bądź pewny siebie i nie bój się zmian.Wszystkiego najlepszego, najlepszy dzień w roku!

Dziewczyno moich ciężkich dni, piękności bardzo delikatnych lat, serdecznie gratuluję narodzin Boga w postaci pięknej, najmądrzejszej i najsłodszej osoby! Życzę Ci, abyś zawsze była w pogotowiu, na koniu i czuła się jak królowa, gdziekolwiek jesteś! Niech nic nie przyćmiewa twojej bajecznej egzystencji! Życzę Ci wzrostu bogactwa, poprawy jakości życia i wypoczynku, wzrostu wynagrodzeń, obfitości ścieżek, które doprowadzą Cię do sukcesu! Bądź zawsze, jak teraz, pełna wdzięku, szczupła, pełna wdzięku i światła! Ściskam Cię mocno i całuję! Serdecznie życzę Ci wyjątkowej, namiętnej miłości i cudownego szczęścia rodzinnego, aby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia, a życie wypełni się inspiracją, dobrym nastrojem, wszelkiego rodzaju pozytywnymi uczuciami, ekstazą i lekkością dni! Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu, bohaterze okazji i identycznym uroku!

Mój drogi przyjacielu! W tym dniu pragnę tylko jednego: niech spełnią się absolutnie wszystkie Twoje marzenia. Stałeś się trochę starszy i niech twoje dorosłe życie będzie minimum trudności i maksimum udogodnień. Proszę, bądźcie zawsze przyjaźni i sympatyczni, pogodni i śmiechu! Życzę Wam szczęścia i sukcesów, a Waszej rodzinie i przyjaciołom zdrowia. Bądź zawsze szczęśliwy!

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela do łez

Życz przyjacielowi wszystkiego najlepszego

Mój drogi przyjacielu! Bardzo się cieszę, że cię mam. Jesteś moim wsparciem i wsparciem we wszystkich moich doczesnych sprawach. Jestem niezmiernie szczęśliwa, gdy mamy się z czego śmiać razem. Dzisiaj jest Twój dzień, życzę Ci wszystkiego najlepszego! Życzę Ci iskrzących emocji, wszechogarniającego szczęścia i szalonej miłości.

Moja piękna i mądra dziewczyno, moja ukochana dziewczyno, gratuluję Ci z całego serca i duszy z okazji Twoich urodzin! Życzę Ci piękna we wszystkim, wolności i miłości. Niech twoje stopy mają wszystkie możliwości na świecie, a twoje umiejętności nie znają barier. Nie zapomnij marzyć i niech spełnią się Twoje ukochane marzenia, spróbuj wygrać i zostać zwycięzcą! Zdrowie i cierpliwość, uwaga i szczęście, moja droga! I nie zapominajmy o naszej przyjaźni, spotykajmy się częściej, tak po prostu, bez powodu, tuż przy filiżance herbaty w przytulnej kawiarni, gdzie będziemy tylko ja, ty i nasze sekrety. Przecież tylko ty mogę otworzyć swoją duszę, wywrócić się na lewą stronę i dać się odczytać wszystkim moim myślom. Twoja przyjaźń jest mi bardzo droga! Naprawdę mi na tobie zależy! Jesteś dla mnie prawie rdzenną osobą, a może nawet moimi krewnymi. Tak się cieszę, że los przeciął nasze ścieżki i mam osobę, której mogę zaufać we wszystkich moich sekretach i tajemnicach. Jesteś bezcenny, przyjacielu, twoja dusza jest czysta i bogata, jesteś doskonały! Kocham Cię! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, przyjacielu! Lata mijają, a ty wciąż jesteś młody. Niech twoje oczy błyszczą dalej, usta zaczerwienią się. Niech włosy pozostaną jedwabiste, a talia osika.Rozświetl świat radosnym uśmiechem, a w zamian niech da Ci dobrą radość. Niech każde Twoje przedsięwzięcie towarzyszy powodzeniu. Niech zawsze będą finanse w Twojej kieszeni, a nowe piękne ubrania w Twojej szafie. Niech problemy zostaną rozwiązane bez trudności, a smutek zapomni, gdzie mieszkasz. Niech świt będzie łagodny, a zachód słońca namiętny. Niech w domu zawsze panuje wygoda, a za oknem słoneczna pogoda. Niech kariera się rozkręci, jak w butach do chodzenia. Niech wokół was zawsze rozbrzmiewa radosny śmiech i radosny śpiew. Niech pewność przyszłości nigdy Cię nie opuści. A pojutrze też. Bądź szczęśliwy!

Ukochany przyjacielu, gratuluję ci urodzin! Jesteś niesamowitą osobą, przy której wszyscy stają się milsi. Niech Twoje piękno rozkwita każdego roku i niech Twoja energia witalna będzie w pełnym rozkwicie. Życzę Ci niezawodnego tyłka, który wesprze Cię w trudnych czasach. Płoń jaśniej niż gwiazdy na niebie!

Życie nie byłoby tak jasne bez przyjaciół. Mój drogi przyjacielu, nie licz, jak długo byliśmy razem. W tym pięknym dniu życzę, abyś pozostał sobą, tą samą jasną osobowością, wrażliwym małym człowiekiem o dobrym i wielkim sercu. Dziękuję, że jesteś sobą.

Gratulujemy wakacji! Gdybyś nie urodził się tego dnia, najprawdopodobniej nawet byśmy się nie spotkali. Mojemu wspaniałemu przyjacielowi życzę wszystkiego najlepszego, a także: szczęścia, więcej miłości, pieniędzy – wszystkiego, wszystkiego, czego chcesz. I że zawsze szczerze cieszymy się ze swoich sukcesów. Wszystkiego najlepszego!

Mój słodki i cudowny przyjacielu, z całego serca gratuluję ci twoich urodzin! Życzę Ci najszczęśliwszego życia i długich lat. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy i przyniesie Ci najbardziej kolorowe wrażenia i różnorodne emocje. Życzę, abyś była najpiękniejsza, najmodniejsza, miła i najbardziej pożądana.

Drogi przyjacielu! Gratuluję Ci urodzin i życzę, aby spełniło się wszystko, o czym marzysz.Niech twoi przyjaciele zawsze wspierają cię we wszystkich twoich przedsięwzięciach i kontynuacjach! Żyj życiem i ciesz się wszystkim, co robisz! Bądź pewny siebie, zawsze chodź z podniesioną głową i nigdy się nie poddawaj. Wiem, że masz tak wiele fantazji i tak wiele snów! że każdy zachwyci Twoją bezgraniczną wyobraźnię. I niech jego owoce nie pozostaną tylko iluzją, ale spełnią się w prawdziwym życiu! Pamiętaj, myśli materializują się.

Moja droga! Z tobą każdy dzień jest cudowny i radosny, ale dziś jest wyjątkowy, bo dziś są twoje urodziny. Przez cały czas, kiedy jesteśmy przyjaciółmi, zdałem sobie sprawę, jak cudowną, miłą i bystrą osobą jesteś. Pozostań zawsze taki sam wrażliwy, życzliwy, słodki i wesoły. Niech otaczają Cię tylko najlepsi ludzie, a szczęście, inspiracja i miłość nigdy Cię nie opuszczą. Wszystkiego najlepszego!

Drogi przyjacielu! Gratulacje! Jesteś najmilszy, najbystrzejszy i najweselszy! Ogrzewasz nas swoim ciepłem i promiennym uśmiechem! Niech wszystko się ułoży, niech wszystko się uda, a wszystkie plany spełnią się zgodnie z planem) Gratulacje!

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, aby zimą okryła Cię śnieżka szczęścia, aby wiosną zakwitły w Twojej duszy wspaniałe ogrody, aby latem zaznała wspaniałego wypoczynku i promienie miłości, aby jesienią Twoja szara codzienność rozpłynęła się z jasnymi kolorami i dzwoniącymi kroplami szczęścia.

Kochanie, gratuluję ci wakacji! Dzisiaj jest Twój dzień i życzę Ci wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś pozostała tak piękna, kobieca, słodka i piękna! Życzę Ci utonąć w miłości, szacunku i podziwie. Dobre zdrowie, cierpliwość, siła! Bądź naprawdę szczęśliwy

Jak mało potrzebujemy, aby być szczęśliwym – aby być zrozumianym i docenionym, aby nasze dzieci były zdrowe i osiągnęły sukces, aby nasi bliscy byli w porządku. Niech ptak szczęścia przyleci do Ciebie i pomóż spełnić się wszystkim, co jest dla nas tak ważne!

Dzisiaj są urodziny mojego przyjaciela, już dawno przestaliśmy myśleć o tym, ile lat trwa nasza historia zwana przyjaźnią, bo to nie ma żadnego znaczenia, podobnie jak kilometry, które czasem nas dzielą – to tylko liczby. Ważne jest coś zupełnie innego – poczucie wsparcia, bliskości i zrozumienia, nawet bez słów. W twoje urodziny życzę szczęścia w twojej wspaniałej rodzinie, niech dom stanie się pełną miską, w której będzie śmiech dzieci i miłość rodziców, pomyślność i wzajemne zrozumienie, cierpliwość i uśmiech, zdrowie i zabawa. Dla mnie nie jesteś łatwym przyjacielem – jesteś moją siostrą i mówię te słowa z dumą. Niech więc spełnią się Twoje najcenniejsze marzenia, niech każdy dzień da Ci coś jasnego i nowego, niech szczęście i szczęście staną się Twoimi wiernymi towarzyszami na całe życie.

Moja droga, życzę Ci świętowania dzisiejszego dnia z głębi serca. W końcu nie każdy dzień staje się dniem, w którym można zrobić wszystko.Pamiętaj, że dzisiaj gwiazdy znajdują się w konstelacji Odpoczywaj i świętuj. Niech więc wszystko, o czym myślisz dzisiaj, się spełni.

Chcę życzyć Ci szczęśliwego losu na loterię. Niech cię wzbogaci! Niech pieniądze będą w każdej szufladzie Twojego biurka, w każdej kieszeni i na każdej półce. Niech wszędzie na Ciebie czekają. I niech najtrudniejszym problemem w Twoim życiu będzie rozwiązanie pytania – gdzie je wydać?! Nie martw się – zawsze jestem gotów pomóc mojemu najlepszemu przyjacielowi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji i nawet tak poważny problem mnie nie przeraża!

Wszystkiego najlepszego przyjacielu. Życzę Ci niekończącego się strumienia szczęścia i miłości, wiecznego uroku i blasku radości w Twoich oczach. Dziewczyno, niech gwiazda twojego szczęścia świeci jeszcze jaśniej w tym dniu, niech zawsze będzie sukces i radość w twoim życiu!

Jesteś moim ulubionym przyjacielem! 20 (25, 30 itd.) lat to wspaniała data, przed nami szczęście życia. Życzę Ci, abyś była piękna ciałem i duszą, zdrowa, pogodna i oczywiście kochana. Aby przeciwności losu i zła pogoda nie spotkały się na Twojej długiej ścieżce życia, aby słońce i szczęście zawsze się do Ciebie uśmiechały!

Mój drogi przyjacielu! Mój wierny i niezawodny przyjacielu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bez względu na to, ile minie wiosen i zim, zawsze jesteś dobry i piękny.A dziś kwitniesz jak róża majowa! Nic nie może się równać z Twoimi promiennymi oczami, psotnym śmiechem i lekkim, pogodnym usposobieniem! Cieszę się, że obok mnie jest taka osoba jak Ty! Dziękuję za wsparcie, za umiejętność inspirowania optymizmu, za chęć niesienia ludziom dobra i światła! Niech w twoim życiu zawsze będzie tylko życzliwość! Niech przeszkody znikną z Twojej drogi! Niech twoje zdrowie będzie silne, twój nastrój doskonały, twoi przyjaciele wierni, twoja miłość wzajemna! Czyste niebo nad głową i ciepłe słońce! Wesołych świąt, drogi przyjacielu!

Szczęśliwego dnia, w którym się urodziłeś, gratulacje dla mojej cudownej dziewczyny! Nigdy nie przestawaj marzyć, ponieważ marzenia pobudzają człowieka do aspiracji i nowych pomysłów. Wielka radość dla Ciebie, wielka miłość, iskrzące się szczęście, nieustające szczęście, niezmienny sukces i wszystkiego najlepszego.

Piękne życzenia urodzinowe dla dziewczyny własnymi słowami

Z całego serca życzę przyjacielowi wszystkiego najlepszego

Wiele osób po prostu nie Nie zdajesz sobie sprawy, jak ważna jest świadomość, że gdzieś, nawet po wielu kilometrach, a nawet w innym kraju, jest miejsce i dom, w którym zawsze będziesz mile widziany. Ale znam to uczucie, bo w takim domu mieszka kawałek mojej duszy – moja najlepsza przyjaciółka. Chociaż rzadko się teraz widujemy, więź między nami tylko się zacieśnia. W twoje urodziny z radością przytulam i gratuluję, chcę dać ci całą miłość i ciepło, które jest w środku.Zawsze pozostań tą samą bystrą osobą, nigdy nie rozpaczaj i nie poddawaj się, niech problemy rozwiązywane są same, a powodów do spotkań będzie coraz więcej. Nie zwracaj uwagi na siwe włosy czy zmarszczki, bo to wszystkie Twoje ozdoby. Niech twój dom zawsze będzie pełną miską, w której jest miłość i dobrobyt, dobre samopoczucie i szacunek, zdrowie i śmiech. Wszystkiego najlepszego, dziewczyno, bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego! Baw się, baw się, tańcz! Miłość, czułość, stosy fanów, wiosłowanie pieniędzmi łopatą! Resztę kupujemy, naprawiamy, wyrzucamy. Serdeczne gratulacje, jasne i fajne niespodzianki!

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu! Jesteś jasnym promieniem, pięknym mężczyzną, zmysłową duszą. Serdecznie życzę Ci niesłabnącego zdrowia, promiennych uśmiechów, powodzenia w życiu, łaski nieba. Niech lekcje, które daje ci życie, wzniosą cię na szczyt sukcesu i człowieczeństwa. Inspiracja, miłość i wiosna w sercu!

Dziewczyno, jesteś moim najlepszym przyjacielem! Znasz mnie lepiej niż ja sam! Zawsze przyjdziesz na ratunek słowem i czynem! Bardzo cię kocham, aw twoje urodziny życzę ciepła i miłości, szczęścia i radości, zdrowia i pomyślności! Niech wszyscy w Twojej rodzinie będą zdrowi i szczęśliwi, harmonia zapanuje w Twoim sercu, muzyka miłości zawsze rozbrzmiewa w Twojej duszy, a wszystkie marzenia się spełnią! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Chciałbym życzyć Ci wszystkiego najlepszego, bo dorastasz, kochanie, tak. Rozwijasz się i zmieniasz, jak dotąd na lepsze. Dlatego chciałbym, aby Twoje życzenia Ci odpowiadały.Życzę Wam więc wielu podróży, czy to w obcych miastach, czy przez miłe wspomnienia, czy przez nieprzewidywalną rzeczywistość. Obyś cieszył się tymi przygodami. I nie podróżuj sam. Ciepłe towarzystwo, zdrowie i czas wolny, zadbaj o siebie.

Pamiętam, że kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy, myślałem, że nigdy nie znajdziemy wspólnego języka, bo cały czas walczyliśmy. Ale minęło kilka lat i zostaliśmy najbliższymi przyjaciółmi. Teraz dla mnie nie ma w życiu nic trudnego, bo obok mnie jest taka piękna dziewczyna, która została najbliższą przyjaciółką. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i życzenia, moja droga dziewczyno. Nigdy nie wątp, że tam będę, bo bardzo ważne jest dla mnie, abyś zrozumiał, jak bardzo cenię sobie przyjaźń z Tobą. Zależy mi na tym, aby żadne przeszkody nie przeszkodziły Ci w osiągnięciu najważniejszego poziomu zawodowego, abyś odnalazł swoje szczęście w osobie silnego i odważnego mężczyzny, który będzie Cię otaczał miłością i troską. A ja tylko na ciebie spojrzę i sprawię ci przyjemność, bo naprawdę chcę, żebyś czuła się komfortowo.

Przyjacielu, życzę Ci zawsze inspirować się rodziną, daj się zainspirować dzieciom, a wtedy żadne zmartwienia nie będą straszne. Życzę Ci, abyś przeżyła kolejne lata tak wesoło, jak dziś obchodzisz swoje urodziny. Jesteś godny wszelkiego ziemskiego szczęścia we wszystkich jego barwnych przejawach. Niech twoje serce będzie wypełnione szczęściem. Bądź dumny, że masz czas na wszystko. Jesteś najlepszą matką, wzorowym pracownikiem i najbardziej pozytywną przyjaciółką. Pozwól ukochanej osobie częściej rozpieszczać Cię prezentami i ulubionymi kwiatami. Pozbądź się smutku i pożegnaj się na zawsze. Nadal zadziwiaj nas swoimi kulinarnymi arcydziełami, rób wszystko i pomyślnie ukończ rozpoczętą pracę. Zachowaj ciepło domowego komfortu, nie wpuszczaj smutku i zazdrości do swojego domu.Obyś miała wszystko, czego potrzebujesz do prawdziwego kobiecego szczęścia i powołania do bycia prawdziwą kobietą. Niech zrozumienie i miłość będą Cię częściej odwiedzać.

Szkoda, że ​​urodziny zdarzają się tylko raz w roku. W końcu to takie jasne, takie osobiste, takie święto dla dzieci. Serdecznie gratuluję ci wakacji, mój najlepszy przyjacielu. Niech każdy dzień przynosi tylko przyjemne chwile. Dobre zdrowie, wszystkiego najlepszego i dobrego nastroju. Niech najjaśniejsza gwiazda oświetla drogę twojego życia, niech wszystkie problemy zostaną łatwo rozwiązane. Bądź zawsze kochany i pożądany. Niech ptak szczęścia często do ciebie przyleci. Obyś miał szczęście we wszystkim i zawsze.

Mój najlepszy przyjacielu, życzę ci wszystkiego najlepszego z głębi serca. Życzę, aby wszystko w twoim życiu spełniło się w pełni, życzę ogromnego szczęścia, czułej miłości, promieniującego słońca i czystego, spokojnego nieba nad twoją głową. Niech w twoim życiu wszystko potoczy się idealnie, niech zapomni się o złu, a dobro będzie się tylko mnożyć. Dobre zdrowie, kochanie, czyste sumienie, dobre samopoczucie. Niech twój dom będzie pełną miską, niech żyje w nim miłość i rozbrzmiewa wesoły śmiech dzieci. Niech Pan zawsze cię chroni.

Rodzina nie ogranicza się do krwi” – ​​tak o nas mówi się. Znasz mnie jak nikt inny, rozumiesz mnie lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego pragnę Ci pogratulować w taki sposób, aby stało się to dla Ciebie naprawdę przyjemne, abyś poczuł się jak bardzo mi drogi. Mój drogi przyjacielu, niech twoje życie będzie jasne i pachnące, jak bukiet twoich ulubionych kwiatów.Podążaj za swoimi pragnieniami i gdziekolwiek Cię prowadzą, nigdy nie żałuj, bo kiedyś było dokładnie to, czego chciałeś! Czego więcej można chcieć dla najdroższej osoby? Szczęście… Tak duże, że w Twoim życiu nie ma wystarczająco dużo miejsca i musisz dzielić się nim ze wszystkimi wokół.

Mój drogi przyjacielu! Dzisiaj, w twoje urodziny, szczerze życzę ci „wodnego” życia: abyś płynął do kurortów, pływał w bogactwie i pływał po ulicach jak królowa! I tak, aby wszystkie nadjeżdżające „krążowniki” spadły na dno z jednego z twoich zabytków!

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci być najbardziej pożądanym i bogatym, seksownym i odnoszącym sukcesy, szalenie szczęśliwym i nieskończenie kochanym, pięknym i nieskazitelnym, godnym podziwu i zazdrosnym, zdrowym i delikatnym, eleganckim i stylowym, mądrym i modnym, uroczym i hojnym. Jesteś najlepszy.

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu. Serdecznie życzę szybkości w pracy, ciepła od słońca, pogody ducha w zdrowiu, nieskończoności w życiu. Niech każdy dzień cię zadowoli, niech wszystkie pragnienia zbiegają się z możliwościami. Wszystkiego najlepszego, dużo radości, pomyślności i pomyślności. Niech twój dom będzie pełną miską, niech w nim zamieszka miłość i łaska. Bądź zawsze energiczny, wesoły, porywający i pewny siebie. Niech los ci sprzyja, niech życie będzie bajeczne.

Dziewczyno, dzisiaj jesteś najsłodszą ze wszystkich na świecie, Twoje oczy są przepełnione szczęściem i radością z uroczystości. Gratulacje z okazji twoich urodzin, niech w twoim życiu będzie więcej takich jasnych i kolorowych dni. Niech spełnienie każdego marzenia przekroczy Twoje oczekiwania. Aby jak najdłużej czekały na Ciebie najbardziej niesamowite wrażenia, a wsparcie ze strony bliskich będzie skrzydłami i pomocą w każdej z najtrudniejszych sytuacji. Życzę Ci bardziej kolorowych i jasnych chwil, aby przytłoczyły każdy Twój szary dzień. Ty sam, bez zatrzymywania się, biegniesz na spotkanie najbardziej niesamowitych zmian w swoim życiu i pozwól im zaprowadzić cię do właściwych ludzi i do odpowiednich okoliczności. Życzymy, abyś zawsze trzymał ukochaną osobę w swoim sercu i nie pozwalał jej odejść pomimo tego bezlitosnego czasu. Aby miłość między wami zawsze płonęła i nigdy nie mogła ostygnąć. Życzymy, abyś w swoje urodziny nie tylko był szczęśliwy i pełen inspiracji.

Przyjacielu moich ciężkich i szczęśliwych dni, mój drogi człowieku, życzę ci wszystkiego najlepszego. Chcę być truskawką w śmietanie lub serkiem na maśle, wesołą sardynką w morzu możliwości lub wolnym ptakiem w locie pomysłów, inteligentną damą w wysokich kręgach i tym owocem w moim kręgu.Zawsze bądź kochany, a także powodzenia i szczęścia do kwadratu!

Nie ma wielu ludzi takich jak ty na tym świecie! Jesteś mądra, piękna, miła, responsywna! Cały wieczór nie wystarczy, aby wymienić wszystkie swoje zalety! Jestem dozgonnie wdzięczny za twoją przyjaźń! W twoje urodziny życzę, aby los zawsze był dla ciebie sprzyjający! Aby twój mąż i dzieci zadowoliły cię swoimi sukcesami i osiągnięciami! Życzę ci niekończącego się szczęścia i nieugaszonej miłości!

Dzisiaj są urodziny mojej najbliższej przyjaciółki i jej rocznica. Wydawało się, że całkiem niedawno bawiliśmy się razem lalkami, a dziś już świętujecie tak ważną datę w swoim życiu. Minie jeszcze trochę czasu, a ty sam będziesz już karmił swoje dzieci, dla których udało ci się nawet wybrać imiona. Nawet nie wątpię, jak fajną będziesz mamą. Zazdroszczę twoim dzieciom. Ale nie powinieneś się spieszyć, ponieważ wszystko jest jeszcze przed nami. Gratuluję ci, moja droga, wakacji! Niech wszystko w twoim życiu idzie dokładnie tak, jak tego chcesz. Życzę Ci najważniejszej rzeczy – dobrego zdrowia. Uwierz mi, naprawdę nie ma nic ważniejszego niż to. Nie zapomnij założyć czapki na zimę, bo inaczej jest dla ciebie grzech, bo zdejmujesz czapkę, a potem narzekasz, że często chorujesz. Nie denerwuj mnie.

Życzę nie tylko Twoich urodzin, ale także przyszłego życia wypełnionego oceanem miłości do najbardziej szmaragdowych brzegów. Pozwól ukochanej obsypywać Cię diamentami, abyś zawsze kąpała się w luksusie.I z szykiem, blaskiem zawsze ubierała i podbijała męskie serca. Niech te lata przyniosą tylko mądrość i kobiece ciepło, a starość niech nie dotyka twoich oczu i niespokojnej duszy. Niech fale sukcesu obmyją twoje brzegi, a z nieba wylewają się tylko gwiazdy, aby spełnić wszystkie twoje pragnienia. Niech los poprowadzi cię tylko właściwą drogą, a każdy dzień będzie ciepły i otoczony ciepłymi ludźmi. Zawsze podejmuj właściwe decyzje, nigdy się nie poddawaj. Życzę, abyście poznali prawdziwe szczęście rodzinne, aby w domu zawsze panowała harmonia i spokój. A w miejscu pracy zawsze działaj poprawnie i produktywnie, więcej perspektyw i realizuj swoje plany.

Życzę, aby mężczyźni nie znudzili się podziwianiem Twojej urody i każdego dnia dawali Ci kwiaty i piękne słowa. Wszystkiego najlepszego, przyjacielu!

Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci urodzin! Niech twoje życie będzie gorące jak bateria, kochanie; czysta i kipiąca jak woda w jacuzzi, radość; i wierna jak pies przyjaźń. Kocham cię, całuję cię. Twoja dziewczyna.

Nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że tak niesamowicie bystry i życzliwy człowiek kiedykolwiek pojawi się w moim życiu. A dziś ten mały człowieczek obchodzi swoje następne urodziny. Mój przyjacielu, byłeś przy mnie w takich chwilach, kiedy nie wiedziałem już, co robić. Pomogłeś mi, wsparłeś mnie i po prostu pocieszyłeś mnie. Nigdy nie zdradziłeś, nie obraziłeś się i nie byłeś obrażony. Udowadniasz, że jesteś bardzo oddanym i wiernym przyjacielem.Chcę Ci z całego serca pogratulować tego ważnego wydarzenia w Twoim życiu, a także powiedzieć, że zasługujesz na bycie najszczęśliwszą dziewczyną. W tym celu sam jestem gotów zrobić wszystko, ponieważ chcę, aby moja dziewczyna zawsze była otoczona prawdziwą miłością. Po prostu bądź zawsze zdrowy, a wszystko inne przyjdzie z czasem. Wiedz, że zawsze jestem gotowy na przygodę z tobą.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę oceanu szczęścia, morza kwiatów, ciepłego promieniującego słońca, spokojnego błękitu nieba. Bądź zawsze taką piękną, jasną, czarującą kobietą. Niech wszystkie marzenia się spełnią, a życie obfituje w pozytywne, żywe emocje.

Życzę kochanej urodzinowej dziewczynie, aby wszystko w życiu było spokojne, wszystko wyważone i umiarkowane. Pragnę zawsze iść tylko złotym środkiem, nie znając w niczym skrajności. Ale życzę Ci kochać przez samą krawędź, ale aby jednocześnie Twój umysł zawsze pozostał. Abyś czerpał mnóstwo wrażeń z życia i żeby twój portfel się nie opróżnił. Podróżuj tam, gdzie chcesz, wszystkie drogi świata są dla Ciebie otwarte, ale tylko po to, aby towarzysz był niezawodnym wsparciem i wsparciem. Niech wszystko, co szykuje los, będzie pozytywne i miłe, bo tylko Ty zasługujesz na to, co najlepsze na świecie. Życzę Ci najbardziej oddanej i wiernej miłości, najbardziej nierozerwalnej i trwałej przyjaźni. Dziewczyno, życzę Ci najlepszych i niezapomnianych chwil nie tylko w Twoje urodziny! Niech zawsze będą oczekiwane rezultaty, inspiracje na nowe wyżyny i nie trać romantyzmu w szarości codzienności.

Urodziny to okazja, aby przyjść do kogoś i powiedzieć, co jest w twoim sercu. Oświadczam więc z czystym sumieniem: raduję się w sercu, bo Ty, drogi jubilatowy, jesteś na świecie. Aby udekorować nasze życie, przyjść na ratunek i po prostu kochać żyć. Dziękuję za wszystko i za zebranie nas wszystkich razem.