Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z całego serca wybraliśmy ciepłe życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Życzymy Ci, kochani, nieskończonego nieba szczęścia i radości, bezkresnego oceanu sukcesu i miłości, wielkich przestrzeni nadziei i pomyślności, wspaniałego nastroju i doskonałego piękna.

W twoje urodziny spieszymy życzyć ci nigdy nie tracić serca, nigdy nikogo nie zdradzać, jak w dzieciństwie, w chmurach. Życzymy nie spieszyć się, ale śpiewać piosenki i dobrze się bawić. Życzymy, abyś mógł bez wysiłku rozwiązywać problemy i sprawy. Dzieci życzą sobie, aby ich matka nie miała stu rubli, ale zdobyła oddanych i wiernych tysiącom przyjaciół. W tym dniu i tej godzinie życzę Wam przygód i niesamowitych pozytywnych chwil.

Najbliższą i najdroższą osobą na świecie jest moja słodka, miła, piękna i młoda mama! Gratulacje, moja droga, wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś w każdej minucie swojego życia czuł, jak bardzo Cię kocham, aby Twoje kochające serce biło radośnie ze szczęścia! Życzę ci bardzo dobrego zdrowia przez sto lat! Niech wiosna i bzy kwitną w Twoim sercu przez cały rok! Niech twoje oczy napełnią się łzami tylko z dobrych wieści! Pozostań tak młody i atrakcyjny jak teraz! Kochaj i bądź kochany, szanowany i po prostu uwielbiany!

Droga i droga mamo, już cudowna i miła babcia, gratulujemy ci urodzin. Życzymy Ci, aby każdy Twój dzień był udany, życzliwy, owocny i dostatni, abyś zawsze pozostała najszczęśliwsza i najbardziej ukochana, aby promyk szczęścia i miłości nigdy nie wyszedł na Twojej drodze.

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Jesteś dla nas jednocześnie czułością i troską, jesteś jasnym światłem na drodze i wiernym wsparciem. Życzymy Ci, kochani, aby Twoje serce było zawsze ciepłe i radosne, aby ogrody i dobre sny rozkwitły w Twojej duszy, abyś zawsze pozostawała niesamowicie piękna, szczera, wyjątkowa i najwspanialsza.

Nasza droga Mamo, nasze wsparcie i wsparcie, nasza miłość i nadzieja, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Mamusiu, niech nic nie będzie w stanie przyćmić twojego życia, niech nikt nie psuje ci nastroju, niech twój nigdy cię nie opuści, niech szczęście i pomyślność wkraczają w twoje życie każdego dnia.

Nasza droga, jesteś cudowną matką i najwspanialszą babcią. Gratulujemy ci urodzin. Z całego serca życzymy, aby każdy dzień spotykał się z uśmiechem i inspiracją, rozpieszczał nas wszystkich swoją uwagą i troską, pysznymi daniami i kreatywnymi pomysłami. Bądź zdrowa, mamo, bądź zawsze wesoła, droga babciu.

Nasza droga i słodka Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Dałeś nam wszystkie skrzydła za naszymi plecami, dałeś nam nadzieję i wiarę w siebie. Dziękuję kochanie, że jesteście tak uprzejmi, cudowni i najwspanialsi z nami. Życzymy dobrego zdrowia, niezwykłych cudów w życiu, stałego komfortu i ciepła nie tylko w Twoim domu, ale także w Twojej duszy.

Mamusiu! Wszystkiego najlepszego! Jesteś najwspanialszą, niezwykłą i niesamowitą mamą na świecie! I świetnie, że jesteś! Dziękuję za życzliwość, wrażliwość i życzliwość, którą niezmiennie nam obdarzasz! Niech nasza wzajemna miłość Cię rozgrzeje i zawsze wspiera!

Twoje dzieci życzą Ci mamusiu, abyś zawsze była szczęśliwa i wesoła, opiekuńcza i życzliwa, zabawna i zawsze gotowa do pomocy innym. Życzymy Ci, aby każda burza ominęła Cię, a wrogowie w jednej chwili stracili nad Tobą kontrolę. Dzieci życzą Ci, nasza droga Mamo, wszystkiego najlepszego, co jest na świecie. I obiecujemy dobrze się zachowywać i dobrze się uczyć.

Ukochana mamo, z głębi serca spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin.Nasza najważniejsza osoba na ziemi, niech twoje życie trwa dłużej, niech zdrowie i szczęście przychodzi każdego roku. Dziękuję Ci kochani, że obdarzasz nas uczuciem, naucz nas być miłym i uczciwym. Niski łuk do ziemi. Życzymy Ci, abyś robił wszystko w swoim życiu, niech lata Cię nie postarzają, ale wiosna zawsze żyje w Twojej duszy. Bądź zawsze kochany i pożądany. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu, dobrobytu i dobrobytu rodziny. Powodzenia we wszystkim.

W Twoje cudowne urodziny życzymy Ci mamo, żebyśmy się śpieszyli, abyś nigdy nie straciła serca, abyś śpiewała piosenki, abyś się uśmiechała i żartowała, abyś doceniała każdą chwilę swojego życia. Niech spełnią się wszystkie Twoje najsłodsze marzenia, marzenia i aspiracje, a wszystkie Twoje marzenia zamienią się w idealną rzeczywistość. Twoje dzieci życzą sobie, abyś nigdy nie rozpaczał i upewnij się, że znajdziesz wyjście z każdej, nawet najbardziej patowej sytuacji. Dziękuję, że jesteś sobą.

Nasza droga matka! Wszyscy jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za miłość i uczucie, jakie włożyliście w nasze dusze i serca. Gratulujemy ci urodzin. Życzymy, aby Twoje zdrowie z każdym dniem było coraz silniejsze, a Twoje serce przepełnione jeszcze większą dobrocią i czułością! Z miłością, Twoje ukochane dzieci i wnuki.

Życzymy Ci, nasza droga Mamo, w rocznicowe urodziny, abyś nie straciła serca, przebaczyła wszystkie grzechy. Żałuję, że nigdy nikogo nie uraziłem i nie spieszyłem się z życiem. Życzymy Ci, nasza droga Mamo, aby nigdy nie zapomniała, że ​​jesteś najpiękniejsza, najsłodsza i najbardziej opiekuńcza na świecie. Jesteśmy z Ciebie dumni i obiecujemy zapewnić Ci najwspanialsze wrażenia. Twoje dzieci.

Każda osoba ma swojego własnego anioła, który go chroni, strzeże, osłania skrzydłem od kłopotów i złej pogody. Dziś siedzę obok mojego anioła, trzymając go za rękę i czuję się najszczęśliwszy. Mamo, w twoje urodziny życzę ci dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia w naszej rodzinie, stabilności i spokojnego nieba nad twoją głową.Kochani, doceniamy każdą minutę, którą możesz poświęcić każdemu z nas. Słuchamy Cię i bardzo Cię kochamy. Oczy tatusia wypełniają się jakimś magicznym światłem, kiedy tylko na ciebie patrzy i delikatnie trzyma twoją dłoń. Jestem z ciebie taki dumny mamo. Jest w Tobie tyle czułości, miłości i czułości, że wydaje się, że cały świat będzie miał dość i bardzo się cieszymy, że nam to wszystko dajesz. Dbaj o siebie kochanie i pozostań tak jasny i wspaniały.

Nasza cenna urodzinowa dziewczyna, mamusiu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Z całego serca życzymy, abyście kroczyli drogą życia z ufnością w swoje możliwości, aby spełnić swoje najcenniejsze marzenie! Niech wiara w cuda i niestrudzony optymizm zawsze będą z Wami! Szczęście dla ciebie, kochanie, i wszystkie najwspanialsze!

Nasi kochani i cudowni, w Twoje urodziny życzymy Ci elementów dobroci i inspiracji w Twoim życiu. Nie ma na świecie bardziej troskliwej babci i wspanialszej mamy od ciebie, niech kręci ci się w głowie tylko szczęście, a łzy wypłyną z oczu tylko z przytłaczającego uczucia radości.

Życzmy mamusi, naszemu jasnemu aniołowi, w jej urodziny, aby życie płynęło równo i powoli, jak spokojna rzeka, aby zawsze ogrzewało Cię czyste słońce, gdy nas ogrzewasz Twoje ciepło i obdarz nas witalnością! Życzymy Ci również, kochani, abyś tylko marzył o kolorowych snach, jak w dobrych kreskówkach, a wszystkie pragnienia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, natychmiast się spełniły! Szczęście i zdrowie dla ciebie, mamusiu!

My, Wasze drogie dzieci, życzymy Wam szczęścia i ogromnego, bezkresnego i bezdennego morza szczerej miłości. W ten cudowny dzień spieszymy życzyć Ci wszystkiego najlepszego, aby Twoje ukochane pragnienia się spełniły, a problemy szybko zostały zapomniane. Dajemy Ci na urodziny naszą wspaniałą i słodką mamę, wszystkie nasze zabawki i książki, wszystkie najlepsze życzenia i najwspanialsze wrażenia. Twoje dzieci.

Nasza droga, droga, droga, cudowna, gratulujemy ci urodzin. Jesteś najlepszą mamą i babcią! Niech każda chwila Twojego życia będzie szczęśliwa, niech każdy dzień da Ci radość, dobrobyt, dobre samopoczucie, harmonię, miłość bliskich i ciepło pokrewnych dusz.

Życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Wszystkiego najlepszego dla mamy

Nasza mamusia, ukochana babcia, w twoje urodziny pospiesznie życzymy, abyś częściej słyszała „Kocham” i „dziękuję”, nigdy nie odczuwaj rozczarowania i urazy, na dni powszednie zanurzają się w świat przyjemnych kłopotów, a w święta lśnią szczęściem jaśniej niż słońce.

Wiele lat temu rozpoczęła się historia miłosna dwóch młodych uczniów, moich rodziców. Zakochanie przerodziło się w prawdziwą miłość iw tej miłości się urodziłam. Obok mnie zawsze była najpiękniejszą mamą na świecie, której dziś gratulujemy jej urodzin. W naszym domu zawsze był spokój, szacunek i miłość, dlatego Mamo możesz tylko życzyć dobrego zdrowia i więcej sił. Nieważne, ile lat liczył Twój kalendarz, nadal jesteś piękna, piękna i młoda. Tato jest w tobie szaleńczo zakochany, jak wiele lat temu, a ja dorosłam, a dziś z dumą mogę powiedzieć, że jestem twoją córką. Dziękuję za wszystkie rady i lekcje, które mi dałeś. bardzo kocham

Moje urodziny zawsze kojarzyły się z tortem mamusi, ale dziś, w twoje urodziny, mamusiu, upieczę ci ten słodki prezent. Zawsze starałeś się zapewnić nam przytulność i wygodę, ciągle byłeś w pracy, a potem bawiłeś się z nami, gotowałeś, sprzątałeś, a co najważniejsze nigdy nie narzekałeś i zawsze się uśmiechałeś. Teraz wszyscy jesteśmy dorosłą mamusią, więc naucz się znajdować czas dla siebie i tatusia. Życzymy nowych romantycznych przygód z tatą, morza emocji i żywych doznań. Realizuj wszystkie swoje najśmielsze pomysły i po prostu ciesz się sobą. Mamusiu, niech uśmiech zawsze kwitnie na Twojej pięknej i tak młodej twarzy, jesteś wspaniałą mądrą dziewczyną, pięknością i po prostu naszym złotem. Zawsze tak zachowuj.Wszystkiego najlepszego!

Kochana ukochana mamo! Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie, dziękujemy i życie, że wiemy kim jest mama i jaka powinna być! Dziękuję, że zawsze tam jesteś, bez względu na wszystko! Za to, że jesteśmy pewni, nieważne gdzie jesteśmy, nieważne co się dzieje, nieważne ile czasu jest na zegarze, zawsze możemy do Ciebie zadzwonić lub przyjechać, a zawsze spotkasz nas z uśmiechem, wsparciem, żalem uspokoić i doradzić ! Proszę przyjąć nasze szczere gratulacje w tym ważnym dniu! Życzymy Ci, aby wszystkie Twoje kłopoty i trudy zmieszały się w najdrobniejszym szczególe w mikserze, a życie zawsze wydaje się słodkim sokiem! Jagodowy nastrój, żywe doznania! Wszędzie! We wszystkim! Jest zawsze! Życzę jasnych wydarzeń w życiu, miłości do dzieci, opieki nad wnukami, wsparcia taty, rodzinnych radości i wiecznego zdrowia! Młodsi z roku na rok!

Ukochana mamo, jesteś najbardziej niezastąpioną osobą: zawsze tam jesteś, jesteś troskliwa, szczera, miła, słodka, delikatna. Pozostań tak i ciesz wszystkich swoim ciepłem przez wiele, wiele lat. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz. Bądź, jak zawsze, wspaniały i nieodparty. Dobre zdrowie przez wiele lat.

Ukochana mamusiu! Około dwudziestu i pół miliona ludzi na całym świecie obchodzi swoje urodziny w tym samym czasie co Ty! Ale gratulujemy mamie, tylko Tobie! Nasza droga i niezastąpiona, najdroższa kobieta na planecie Ziemia! Od całej naszej dużej i przyjaznej rodziny przyjmij gratulacje z okazji święta Twojej młodości – Wszystkiego najlepszego! I życzymy Ci największego sukcesu zdrowotnego, biznesowego i osobistego, niekończącej się energii i inspiracji do życia! Duchowa siła dla nas wszystkich, żelazna cierpliwość w naszym wychowaniu, niezachwiana wytrwałość, rodzinne radości, zaufanie do rodziny, wsparcie ze strony bliskich, troska i zrozumienie, komplementy i pochwały za troskę o nas! Niech nagrody życiowe nie potrwają długo, a osobiste zwycięstwa będą odzwierciedleniem twoich niezastąpionych wysiłków i pracy! Cenimy Cię Mamo i będziemy Cię kochać na zawsze!

Dzisiaj są urodziny naszej kochanej mamy! Co za niesamowity słoneczny człowiek! Zawsze robi dobre rzeczy dla wszystkich! Nigdy nie obrazi się i nie będzie obrażony, nie będzie potępiał i nie będzie niegrzeczny, nie ustawi cię i nie pozwoli ci się smucić! Nigdy nie przejdzie obok, zawsze będzie wspierać, pomagać, uśmiechać się, żartować i wypełniać całym swoim ciepłem to, czego się podejmuje! Tworzy wokół siebie piękno i daje nam wszystkim szczęście! Bycie obok mamy to przyjemność! I cieszymy się, że tylko my mamy taką mamę! Drogi! Serdecznie gratulujemy urodzin! Niech każdy dzień i każda Twoja chwila będzie przepełniona szczęściem! Obyś zawsze był otoczony najlepszymi ludźmi, z którymi jest łatwo i fajnie! Niech Wszechświat obsypie Cię najbardziej upragnionymi prezentami! Niech w twoim życiu będzie obfitość i szczęście! Niech będzie więcej ciekawych wydarzeń i jasnych podróży! Obyś Ty i Twoi bliscy zawsze mieli zdrowie, dobre samopoczucie i wszystko szło dobrze!

Wszystkiego najlepszego mamo! Cały świat naszej rodziny spoczywa na Tobie.Dlatego „niech zawsze będzie mama” to nasze rodzinne motto! Zdrowie dla ciebie, mamusiu, wiosna w sercu i spokój! Kocham Cię, jestem z Ciebie dumny i marzę o tym, by być jak Ty.

Ukochana, najbardziej potrzebna Mamo, gratulujemy Ci urodzin! Wszystkim dzieciom i wnukom życzymy wspaniałego zdrowia, dużo energii, aktywności, żywotności, mobilności. Radość, miłość, doskonałe zdrowie. Jesteś naszym bezcennym aniołem, najlepszą kobietą. Kochamy Cię, przytulamy i całujemy!

Nasza droga Mamo i Babciu życzymy wielu pozytywnych emocji, dobrego zdrowia i milionów szczęśliwych dni! Niech słońce zawsze świeci jasno w twojej duszy, ponieważ jesteś tak pozytywną i dobroduszną osobą! Wiedz, że bardzo Cię kochamy i życzymy spełnienia wszystkich Twoich marzeń, a my Ci w tym pomożemy!

Nasza droga mama, babcia i po prostu cudowna kobieta! Przyjmij najserdeczniejsze gratulacje i życzenia pozostania tak dobrym i udanym. Niech wszystkie przeszkody na twojej drodze zostaną z łatwością pokonane. Niech nic nie przyćmiewa Twojej promiennej twarzy, ale my, Twoi bliscy, którzy ogromnie Cię kochamy, postaramy się, aby każdy Twój dzień był szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Ile czułości, życzliwości i ciepła zachowuje najprostsze słowo na ziemi – matka. Droga Mamo, przyjmij od dzieci szczere życzenia i gratulacje z okazji urodzin. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci szczęście i dobry nastrój. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia. Bądź zawsze taka piękna i młoda. Dobre zdrowie, kochanie, sukces we wszystkim. Niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami w życiu. Niech wszyscy cię kochają, doceniają i rozumieją, niech dobry anioł uchroni cię od wszelkich kłopotów i niepowodzeń.

Wszystkiego najlepszego dla naszej drogiej mamy i babci. Rozkwitaj każdego dnia swojego życia, podaruj swoim bliskim uśmiech i radość, nie wpuszczaj smutku do swojego serca, otwieraj przed sobą jasne horyzonty szczęścia. Nasz drogi człowieku, życzymy Ci wszystkiego najlepszego, abyś przez wiele, wiele lat pozostał wspaniałą babcią, cudowną mamą, naszym ukochanym małym mężczyzną, wspaniałą kobietą.

Mamo, od Twoich dzieci i wnuków gratulujemy Ci urodzin! Życzę dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia, miłości i czułości. Spokój, wypełnienie ciepłem i uwagą bliskich, szczerymi słowami i uczuciami.Dobre prezenty, stabilność i morze pachnących kwiatów!

Co powinieneś powiedzieć swojej mamie w jej urodziny? Nie mam odpowiedzi na to pytanie, tylko łzy, które zasłaniają mi oczy i gulę w gardle, ale cieszę się z tych łez, bo to najwyraźniejszy dowód na to, jak bardzo Cię kocham mamusiu. We włosach pojawiły się srebrne nitki, a pod oczami pojawiły się drobne zmarszczki, ale to wszystko tak bardzo Ci odpowiada. Mamo, jesteś ucieleśnieniem prawdziwej kobiety i matki. Obok ciebie wspaniały mąż, który przez całe życie był dumny z tak pięknej żony, obok mnie twoja córka, taka dorosła i mała zarazem. Zawsze znalazłeś właściwe słowa, zrozumiałeś i zrozumiałeś mnie nawet patrząc na mnie. Całujesz prosto w serce mamusiu i leczysz wszystkie moje rany. Nie ma na świecie daru, którym mógłbym ci za to wszystko podziękować. Dlatego w swoje urodziny przyjmij moją bezgraniczną miłość i wdzięczność.

W twoje urodziny twoje cudowne dzieci życzą ci, abyś nigdy nikogo nie zdradził, abyś wybaczył wrogom zniewagi. Życzymy, abyście nie spieszyli się z życiem, abyście nie wstydzili się żyć w prawdzie. Życzymy, abyś nigdy nie tracił wiary i nadziei na najlepsze, nawet jeśli jest to dla Ciebie bardzo trudne, pamiętaj, że Twoje dzieci zawsze będą tam, zawsze będą Cię wspierać i ratować. Wesołych świąt, mamo!

Mamo, szczęśliwy dzień dla Ciebie! Życzę, abyś nigdy nie marszczył brwi, aby nie było zmarszczek, a jedynie szczerze raduj się i uśmiechaj w każdej sytuacji życiowej.

Życzymy Ci mamusiu, aby nie tylko w Twoje urodziny los uszczęśliwił Cię miłymi niespodziankami, aby nic nie stracone, a utracone trzeba znaleźć z zyskiem! Życzymy również spokoju w duszy, pomyślności w rodzinie, pociechy w domu i ogromnej miłości w sercu, życzymy, aby wszyscy ludzie na świecie chwalili Cię i adorowali tak, jak my wielbimy Ciebie i Ciebie, abyś obdarz ich słowami miłości i wdzięczności! Wszystkiego najlepszego, nasza droga Mamo!

Nadszedł dzień, w którym pogoda na zewnątrz raduje się wraz z setką osób! W końcu tak wiele osób chce życzyć wszystkiego najlepszego jednej wyjątkowej kobiecie, kochającej matce i wspaniałej osobie! Życzymy, abyś zawsze pozostawał aktywnym, celowym, czarującym, wynalazcą, kreatywnym, twórcą komfortu i twórcą dobra! Niech Twoje marzenia zawsze się spełnią, cele zostaną osiągnięte, rzeczy wykonane, a Ty pozostaniesz tą samą kochaną, opiekuńczą i prawdziwą matką! Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech otaczają Cię najszczersi ludzie wokół Ciebie! Niech najsmaczniejsze smakołyki wyjdą spod Twoich rąk! W końcu jesteś mistrzem w tym biznesie! Niech pod Twoim żaglem gromadzi się coraz więcej ludzi, którzy następnie podnoszą żagle i wyruszają w długie rejsy do swoich marzeń! Zachęcaj ludzi wokół siebie pozytywnie!

Nasza droga i słodka Mamo, gratulujemy Ci urodzin.Życzymy Ci jasnych gwiazd na niebie, które spełnią wszystkie Twoje pragnienia, kochających ludzi w pobliżu, którzy będą Cię wspierać w trudnych chwilach, szczęśliwej i przyjaznej rodziny, która kocha Cię głęboko i zawsze będzie Cię kochać. Pozostań tak piękną, miłą, cudowną i najlepszą mamą na świecie.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków do łez

Wszystkiego najlepszego dla mamy

Kochana Mamo, moja najdroższa i najukochańsza! wszystkiego najlepszego. Zawsze bądź młoda, piękna, kwitnąca i uśmiechnięta. Niech życie będzie wypełnione tylko przyjemnymi chwilami i niezapomnianymi emocjami. kłopoty i smutki omijają i nigdy nie ranią twojego złotego serca. Wesołych świąt, mamusiu!

Nasza rodzina ma wyjątkowe święto – urodziny mamy. Od dziecka wiedziałam, że moja mama była najlepsza. Zawsze rozmawiałeś ze mną jak z dorosłym, nawet kiedy byłem w przedszkolu. Mamusiu, ty nigdy nie łajałaś, ale po prostu siedziałaś naprzeciwko i cierpliwie tłumaczyłaś, dlaczego wykształcone dziewczyny tego nie robią i w ogóle, dlaczego ja powinnam być wykształcona. Nauczyłaś mnie, jak prawidłowo posługiwać się sztućcami i pięknie nakładać mój pierwszy makijaż. Zawsze znałeś wszystkie moje sekrety i nigdy nie zdradziłeś mnie przed tatą. Dziękuję Ci kochani za cierpliwość i życzliwość, którą okazywałeś każdego dnia. Na świecie jest po prostu za mało słów, by powiedzieć, jak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego mamo, jesteś najlepszą mamą na świecie.

Droga Mamo i troskliwa babciu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Niech statek twojego życia z powodzeniem żegluje po wodzie, pokonując wszelką burzę i huragan, niech szczęście i pokój zostaną zachowane w rodzinie, niech dom wypełni się dobrobytem i jasnym światłem. Dobre zdrowie dla Ciebie, nasza droga, życzliwość duszy i serdeczna radość.

Jesteś niesamowity, miły, dobry i najłagodniejszy na świecie. Wychowałeś wspaniałe dzieci i wnuki i wszyscy bardzo cię kochamy. Mamo, urocza babcia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Twoje życie będzie najjaśniejsze, niesamowite i zapierające dech w piersiach, a wszyscy Ci pomożemy! Zdrowie dla Ciebie, nasza droga, szczęście i miłe niespodzianki!

Wszystkiego najlepszego mamusiu, nasz cudowny aniołek! Cała czułość świata mieszka w twojej duszy. Mój lot bez ciebie byłby niemożliwy. Gdzie można latać bez skrzydeł? Cała moja drżąca uwaga, troska jest tylko kroplą na tle tego, co mi hojnie obdarzyłeś. Dla mnie moje dzieci jesteście przykładem wytrwałości, elegancji, optymizmu i niesamowitej życzliwości. Zdrowie dla ciebie kochane przez 1000 lat!

Nasza droga, cudowna i słodka Mamo, miła i cudowna Babciu życzymy wszystkiego najlepszego. Życzymy radosnej atmosfery w Twoim domu, jasnych wspomnień radosnej młodości, prawdziwej dumy z osiągniętych sukcesów, zrozumienia bliskich i miłości bliskich, szczerych rozmów i ciepłych spotkań z dziećmi, przytulnych wieczorów przy herbacie z pysznymi ciastami i najlepszym wnuki.

Nasza ukochana mama! Gratulujemy Ci tego jasnego i radosnego święta – Wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzymy uśmiechniętego nastroju, jasnych wydarzeń w życiu, pozytywnych i dobrych! Niech spełnią się Twoje najcenniejsze marzenia! Szczęście dla Ciebie i wszystkiego najlepszego!

Co mogę ci powiedzieć w twoje urodziny? Dużo! I powiem to z duszą wypełnioną twoją własną miłością! Jesteś najlepszą kobietą w moim życiu! Nie ma nikogo takiego jak ty! Twoja wielka dusza jest w stanie otoczyć cały świat miłością i troską! Ale większość oczywiście idzie do mnie, za co dziękuję i całuję w dłonie! Matka! Kiedy jesteś smutny, mimowolnie opłakuję cię z tobą, ale kiedy się radujesz, moje serce się raduje i śpiewa! Chcę Cię widzieć tylko szczęśliwą, pogodną i pogodną, ​​a do tego dołożę wszelkich starań! Życzę Ci, aby wszystko, co jest wokół Ciebie, budziło w Tobie tylko pozytywne emocje! Aby twoje oczy radowały się ze wszystkiego, co widzisz, a twoja dusza – ze wszystkiego, co czuje! I niech twoje serce niepokoi się i drży tylko od dobrych wiadomości i wydarzeń! Genialne zdrowie dla Ciebie, długie lata kobiecego szczęścia, wdzięczność bliskich za opiekę i spełnienie marzeń! Kocham cię bardziej niż życie, mamusiu!

Życzymy Ci, nasza droga Mamo, w Twoje urodziny, abyś mogła być dumna z siebie i nas, Twoich dzieci. W ten piękny dzień upieczemy dla Was najsmaczniejsze ciasto, przywieziemy najbardziej pachnące kwiaty na świecie i damy Wam najweselsze i najmilsze wrażenia na świecie.Niech wszystkie wasze problemy, kłopoty i zmartwienia zamienią się w pianę na owce fal. Wesołych Świąt! Twoje dzieci.

Mamusiu! Jak szczęśliwe są dziś twoje oczy! Serdecznie życzymy dużo czułości, ciepła i życzliwości w tym dniu narodzin! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Wesołych świąt, mamo!

Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Jesteś cudowną kobietą, która doskonale radzi sobie w roli najlepszej mamy i cudownej babci. Niech w twoim sercu będzie wiele jasnych i szczęśliwych chwil, niech słońce ześle jasne promienie nadziei i radości dla twojej duszy. Życzymy, abyś był zdrowy, głęboko przez nas kochany i zawsze wesoły.

Wszystkiego najlepszego dla mamy i babci! Z głębi serca życzymy Wam bezchmurnego nieba nad głową, tęczowych dni, radosnych spotkań i beztroskiego życia. Bądź jak zawsze otwartą, miłą, łagodną, ​​piękną i szczerą mamą, za którą tak bardzo Cię kochamy.

Nasza droga Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Nasze drogie, drogie i najwspanialsze, szczerze życzymy, aby twoje życie nie było przyćmione przez złą pogodę i smutny nastrój, życzymy, aby wiosenne ogrody zawsze kwitły w twojej duszy, a ptaki śpiewały w twoim sercu. Bądź zdrowy i nieuchronnie szczęśliwy, mamusiu.

Wszystkiego najlepszego dla drogiej mamy i babci. Nasze kochane, zawsze pozostańmy tak samo szczęśliwi i kochani przez nas, pogodni i życzliwi, pogodni i szczerzy, piękni i niepowtarzalni. Ukochani życzymy powodzenia, optymizmu duszy, dobrej rodziny, doskonałego zdrowia i wysokiego dobrobytu.

Nasz złoty człowieku, droga babciu, najlepszej mamie życzymy wszystkiego najlepszego. Niech ten rok przyniesie Wam wielką nadzieję i szczęście. Życzymy Ci nieugaszonego światła szczęścia, nieustannej melodii inspiracji, niewyczerpanego przypływu siły.

Kochana Mamo, cudowna Babciu, dzisiaj wszyscy życzymy Ci wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia. Jesteś naszą piękną i inteligentną kobietą, jesteś naszą kochaną i cudowną osobą, która obdarza nas całym swoim ciepłem, swoim miłym uśmiechem. Nasze kochane, pozostań tą samą cudowną i przemiłą, niesamowitą babcią i wyrozumiałą mamą. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie udany i radosny, niech każdy rok doda Ci uroku i siły.

Ukochana mamusiu, wszystkiego najlepszego! Pragniemy życzyć szczęścia, aby nigdy się nie skończyło, powodzenia we wszystkim i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień przynosi radość i zabawę. Jesteś dla nas najlepszy i najmilszy, bardzo Cię kochamy i doceniamy, szczęśliwe wakacje dla Ciebie.

Droga Mamo, jesteś najpiękniejszą osobą na świecie. Spieszysz się i spieszysz, żeby zrobić wszystko na raz i ogrzać swoje dzieci i wnuki. Z Twojego promiennego uśmiechu zawsze jest nam ciepło i lekko. Bądź zawsze zdrowa i piękna, a my nigdy nie pozwolimy Ci się nudzić.

Nasza piękna mamusia! Wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzymy powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, optymizmu i ogromnego poczucia humoru, ponieważ jest najlepszym pomocnikiem na życiowej drodze. Niech los przyniesie ci tylko miłe niespodzianki, kochanie!

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Serdecznie życzymy Ci, abyś w każdej chwili czuł się szczęśliwy i kochany, aby zawsze otrzymywać od życia wszystko, czego chcesz i do czego aspiruje Twoja dusza. Dobre zdrowie, kochanie, wszystkie ziemskie błogosławieństwa i radosne wydarzenia w życiu.

Piękne życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków, z całego serca

Z całego serca gratuluję mamie jej urodzin

Dzisiaj jest ważny dzień w naszej rodzinie, bo dzisiaj nasza kochana, wyjątkowa, nieodparta, niepowtarzalna świętuje swoje urodziny i ukochaną mamę! Pracowita i celowa osoba, która dużo wie o swoich obowiązkach! I robi to nie bez powodu, żeby wziąć swój dzień lub na pokaz, nie! Wszystko co robi mama jest z serca, miłość jest zainwestowana w troskę, troska jest zainwestowana w miłość!Niech codzienność wypełniają same pozytywne emocje!Niech troska przyniesie tylko przyjemność i przyjemność!Sukces w pracy i najjaśniejszy w życiu!Niech inspiracja i siła nigdy nie opuszczają Cię do tworzenia , śnij i urzeczywistnij w życiu wszystkie swoje marzenia! Bądź aktywny, szczęśliwy, aby Twoje oczy zawsze płonęły ogniem! A co najważniejsze mamusiu życzymy Ci młodości, długowieczności i zdrowia! Resztę kupimy za Ciebie!

Mamo, nie tylko dałeś nam życie, ale także sprawiłeś, że było piękne i niesamowite. Bardzo Cię kochamy iw Twoje urodziny życzymy wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego: szczęścia, miłości, zdrowia, pomyślności, radości, powodzenia, nadziei, inspiracji, pomyślności i radości. Życzymy również harmonii w rodzinie i harmonii w duszy.

Dzieci spieszą się z życzeniami najwspanialszej matki na świecie w jej urodziny, aby nigdy nie straciła serca. Życzymy, abyś nigdy nie zapominał, że Twoje życie jest oddane Ci za szczęście i sukces, nadzieję i wiarę, za radosne spotkania i żywe wrażenia. Życzę, abyście nie spieszyli się z życiem, aby wasze pomysły zawsze się powiodły. W ten cudowny dzień bądź szczęśliwy.

Nasza droga Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Jesteś dla nas główną i niezbędną osobą, jesteś naszym wsparciem i nadzieją, jesteś dla nas inspiracją i prawdziwą radą. Życzymy Ci kochanie, nigdy nie odczuwaj smutku i tęsknoty, zawsze pozostań u steru dobrego i szczęśliwego życia, zawsze bądź szczęśliwy, gdy spotkasz nas z pysznymi ciastami i mocnymi uściskami.

Mamo, jesteś naszą kochaną duszą, spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin. Życzymy, aby szczęście kobiet nigdy nie opuszczało Twojego domu, Twojego ciała – granitowego zdrowia, a Twojego serca – miłości najbliższych. Żyj tak, aby twoja dusza śpiewała, twoi sąsiedzi ci zazdroszczą, a Bóg cię bawi. Dziękuję za miłość, troskę, szczerość i cenne rady życiowe.

Nasza droga, kochana, droga mama i babcia! Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzymy abyś zawsze była piękna, zdrowa, szczęśliwa. Dziękuję za opiekę, czułość, uwagę. Kochamy Cię! Naprawdę chcę, aby wszystko potoczyło się dla Ciebie jak najlepiej, aby spełniły się Twoje marzenia, aby Twoje dzieci i wnuki się podobały, a bliscy i przyjaciele wnieśli do życia dobro, ciepło i szczerość. Powodzenia!

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Serdecznie życzymy Ci częstszego uśmiechania się i cieszenia się życiem, abyś czuł się świetnie i był w dobrym nastroju, że każda Twoja firma zakończyła się sukcesem, a Ty jesteś najszczęśliwszą, najdroższą i najbardziej ukochaną osobą.

< / dz>

Droga Mamo, jesteś osobą, która zawsze będzie nas uważnie słuchać i nigdy nie osądzać, bez względu na to, co się stanie. Chcemy, abyś miał wiele w swoim życiu, co zrobisz i co zrobią inni dla CIEBIE, ponieważ oddajesz całego siebie nam, swoim dzieciom.

Są ludzie, którzy są aniołami, a nasza matka jest tylko jedną z nich! Jest bardzo głęboką, hojną i pełną ducha kobietą, jej dawanie i troska to jej życiowe credo! Prawdziwy przyjaciel i wsparcie dla przyjaciół i rodziny! Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy Ci szczęścia, zdrowia i miłości, rozwoju i pomyślności, aby wszystkie dziedziny Twojego życia były w harmonii i równowadze! Dobry dla ciebie i lekki! Życzymy, aby mimo problemów i zmartwień zawsze się uśmiechał! Życzymy, aby każdy nowy dzień rozpoczynał się od delikatnego dotyku ukochanej małżonki, delikatnego promienia słońca na policzku, pachnącej filiżanki świeżo zaparzonej herbaty, starannie podanej do łóżka! Niech każda godzina Twojego czasu obfituje w ciekawe wydarzenia, niesamowite niespodzianki i genialny nastrój! A wieczór mija przytulnie i ciepło w ukochanym domu z rodziną! Mamo, zasługujesz na to!

Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Nasza droga, powinieneś wiedzieć, że na świecie nie ma piękniejszej mamy i cudowniejszej babci niż ty. Życzymy Ci kochani, zdrowia i dobrego samopoczucia, komfortu w domu i ciepła w duszy, radości w sercu i wspaniałych pomysłów w głowie. Jesteś dla nas wszystkich wiernym pomocnikiem i rzetelnym doradcą, niech twoje ręce nie zmęczą się dobrymi uczynkami, niech każdego dnia cieszą Cię miłymi wizytami i spotkaniami, szczerymi rozmowami i rodzinnymi spotkaniami w przyjaznej atmosferze.

Moja droga mamo! Gratulujemy Państwu najukochańszych świąt dla naszej rodziny, w dniu urodzin i życzymy, abyś cieszył nas swoją miłością, życzliwością i troską jak najdłużej.A z kolei obiecujemy zachwycać Cię w każdej chwili naszą miłością, życzliwością i troską. Życzymy dużo zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Życzymy, aby każdy dzień swojego życia spotykał się z uśmiechem, spędzał go przyjemnie i spokojnie i nigdy nie tracił serca. Niech los da ci wiele żywych wrażeń, a twoje oczy zawsze lśnią szczęściem!

Dziś rano w naszym domu panuje cisza, wszyscy chodzą na palcach i boją się obudzić jubilatkę, naszą ukochaną mamę. Śpij dziś kochanie, dłużej, odpocznij i nabierz sił, bo masz przed sobą dzień pełen niespodzianek i niespodzianek. Dziś jesteś królową balu mamusiu. Wszystko już przygotowaliśmy i ciesz się dniem. Dziś wszystkie prezenty, uśmiechy i słowa są tylko dla Was i o Was, kochani. Obok ciebie zamieniam się w małą dziewczynkę i ciągle chcę trzymać cię za rękę. Dziękuję mamo, że dałaś mi możliwość cieszenia się tą intymnością. Wasze wsparcie i wiara we mnie zawsze wiele znaczyły. Odważnie poszłam do przodu, bo wiedziałam, że zawsze będziecie wspierać i pomagać, dziękuję. Chciałabym podarować Ci wszystkie gwiazdki, kwiaty i prezenty, bo na to zasługujesz. Wszystkiego najlepszego mamo, bądź szczęśliwa.

Mamusiu, wychowywanie dzieci to ciężka praca, ale wychowywanie wnuków to wielka radość! Życzymy jak najwięcej radości i wnuków, wnuków i radości! I w tym pięknym dniu informujemy, że rozpoczął się początek tej waszej radości!

Kochana i kochana Mamo, najpiękniejsza i najpiekniejsza babcia. Serdecznie gratulujemy urodzin. Niech słońce świeci jasno w Twoim życiu, a ptaki śpiewają za oknem, życzymy pomyślności i powodzenia, rodzinnego komfortu i szczęścia. Bądź zawsze najbardziej ukochany, miły, słodki i piękny.

Kochana Mamo, Kochana Babciu, dla nas zawsze pozostajesz cudowna, mądra, życzliwa i najbardziej ukochana.Gratulujemy Ci z okazji urodzin i życzymy Ci nigdy się nie zestarzeć w duszy, aby Twój uśmiech zawsze świecił na Twojej twarzy, rozświetlając nas radością i życzliwością, aby Twój biznes zakończył się sukcesem, aby Twój dom zawsze otwierał drzwi dla drogich gości i kochający krewni.

Wszystkiego najlepszego, moja mamusiu! Jesteś moim najukochańszym i najcenniejszym człowieczkiem, który dał mi życie, za co zawsze będę Ci dziękować. Naprawdę chcę dużo powiedzieć, a raczej życzyć Ci wszystkiego, co piękne i najlepszego, na co zasługujesz. Zdrowie dla Ciebie, moja droga, najsilniejsze, najbardziej kolorowe chwile, pozytywne wydarzenia, więcej dobrych ludzi w Twoim gronie, spokój w domu i długie i beztroskie życie w szczęściu i dobrobycie.

Nasza mama jest dziś trochę starsza, ale dzisiaj nie jesteśmy tutaj, aby rozmawiać o liczbach. Bohaterką okazji jest moja ukochana mama. Twoje urodziny to dla mnie szczególne święto, ponieważ dzisiaj jeszcze raz powiem Ci, jak bardzo Cię kocham i jaka jesteś cudowna. Razem przeżyliśmy moje złamane kolana i pierwsze dwójki, razem uszyliśmy pierwszą sukienkę w płatek śniegu i nauczyliśmy się tańczyć z tobą zabawny taniec na poranek. Dałeś mi swoją ulubioną szminkę i wcale mnie nie skarciłeś, kiedy złamałem obcas w twoich butach. Dziś śmiało mogę przyznać, że wszyscy mi zazdrościli, bo mam najlepszą mamę. Pozostań taki sam żwawy, wesoły i uśmiechnięty. Niech Twój śmiech zawsze rozbrzmiewa w naszym domu. Podnoszę do ciebie ten kieliszek, mamusiu.

Droga Mamo i Kochana Babciu, gratulujemy Wam urodzin. Życzymy wam, kochani, abyście zawsze byli wspaniali i szczęśliwi, pogodni i kochani. Życzymy dobrego zdrowia i powodzenia, dobrego samopoczucia rodziny i miłości bliskich.

Nasza droga, cudowna Mamo i wspaniała Babciu, gratulujemy Wam z okazji urodzin i życzymy niewyczerpanej siły i dobroci duszy, wspaniałych pomysłów i dobrego zdrowia, wesołego nastroju i pomyślności w domu, zrozumienie w rodzinie i wielkie szczęście. Bardzo Cię kochamy i zawsze liczymy na Twoje mądre rady.

Nasza droga mamo, babciu! Dzisiaj jest Wasze święto iz wielkim pragnieniem życzymy Wam wszystkich radości życia, aby zdrowie Was kochało. Niech twoje życie będzie jak z bajki w rzeczywistości, a dźwięczny śmiech nie ustaje w domu, w którym wszyscy uwielbiamy się spotykać w ciepłe wieczory.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Duszny
życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Nasza kochana Mamo i Babciu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, niech Bóg da Ci najlepsze zdrowie na długie lata, a życie przynosi tylko radosne chwile, niech łzy płyną tylko ze śmiechu, bądź z nami szczęśliwy i cierpliwy, a damy Ci naszą bezgraniczną miłość i szacunek!

Mamusiu, na wakacjach pragniemy życzyć, aby każdy dzień, który z miłością i troską ofiarowałaś swoim bliskim stał się kolejną dekadą Twojego bardzo długiego i szczęśliwego życia. Bądź zawsze najbardziej czuły, delikatny, ukochany, piękny. Wszystkiego najlepszego!

Życzymy Ci kochana mamusiu siły umysłu, wiary, inspiracji i miliona lat świetlnych sukcesów, powodzenia i powodzenia. Życzę Wam oczywiście radości, która będzie bez dna, jak ocean. Niech nadzieja zakołysze Was na falach, że wszystko na pewno wspaniale się skończy. W twoje cudowne urodziny dzieci życzą mamom piosenek, życzą pokoju, życzą uczucia, aby jej problemy zamieniły się w bajki. Wesołych Świąt!

Nasza droga Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Życzymy Ci kochani, abyście zawsze pozostawali dla nas najbliższą, najdroższą i najważniejszą osobą. Niech wszelkie niepokoje i trudy odejdą od ciebie, niech w pobliżu będzie szczęście i pocieszenie, niech ogień natchnienia zawsze płonie w duszy, niech będzie radosny i radosny w sercu.

Nasza piękna, słodka, cudowna, miła, delikatna, wrażliwa, niezrównana mama! Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie i że właśnie taki jesteś! Serdecznie gratulujemy urodzin! Życzymy Ci więcej radości, światła, ciepła i promiennych uśmiechów w Twoim życiu! I niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Nasza cenna, ukochana, niezastąpiona mama! Przyjmij nasze gratulacje z okazji urodzin! Wybacz nam, jeśli choć raz cię zdenerwowaliśmy lub ukłuliśmy słowem.Bez względu na wszystko wiedz, że zawsze będziemy Cię kochać i doceniać. Jesteś najlepszą osobą w naszym życiu, najmądrzejszą i najpiękniejszą. Zawsze będziesz nas wspierać, pomagać, nawet gdy wszyscy się odwrócą, i szczerze cieszyć się z każdego z naszych sukcesów. Jesteś naszym najlepszym przyjacielem! Masz najsmaczniejszą zupę i wyjątkowe klopsiki. Dziękuję za wszystko, czego nas nauczyłeś! Życzymy Ci inspiracji, bo nikt inny nie zdobędzie takich szczytów jak Ty! Oczywiście nigdy nie choruj, nie denerwuj się drobiazgami i częściej się uśmiechaj. Kochamy Twój uśmiech! Mamusiu, kochamy Cię! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, droga mamusiu! W naszych dłoniach przynosimy Ci zdrowie, ciepło, szczęście, czułość, miłość. Chcemy zamienić cały Twój smutek i smutek w iskry śmiechu i śnieżynki radości. Pozwól, że wygładzę wszystkie twoje zmarszczki i dam ci nasze szczere uśmiechy.

Nasza ukochana Mamo, urodziliśmy się dzięki Tobie. Dziękujemy za ciepło, miłość i nieprzespane noce spędzone przy naszym łóżku. Wszystko, co wiemy i możemy zrobić, wchłaniamy Twoim mlekiem. Mamo, bardzo cię kochamy. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, naszej głównej osoby w życiu!

Wygląda na to, że dziś słońce świeci jaśniej, a ptaki głośniej śpiewają, wydaje się, że nawet natura spieszy się z życzeniami wszystkiego najlepszego, mamusiu. Specjalnie dla Was dzisiaj zorganizowaliśmy małe rodzinne wakacje bez licznych gości, choć każdy chciał osobiście pogratulować naszej uroczej urodzinowej dziewczynie. Chcieliśmy spędzić z Wami dzień wolny od dzieciństwa.Dlatego dziś w programie wata cukrowa, przejażdżki i jazda na rolkach. Mamo, zawsze cieszyłaś się spędzaniem z nami wolnego czasu, a dziś postaramy się chociaż trochę, ale spłacić dług. Po prostu musisz być szczęśliwy i to nie tylko w dniu urodzin, ale przez całe życie. Pozostań tą samą uroczą i atrakcyjną zniewalczynią męskich serc i naszą ukochaną mamą.

Kochani życzymy wszystkiego najlepszego. Zawsze byłaś najwspanialszą matką, pozostajesz wspaniałą i miłą babcią. Niech wszystko zawsze się dla ciebie układa, niech wszystkie twoje nadzieje z pewnością się spełnią, niech wesoły akordeon zawsze będzie grał w twoim sercu i zabrzmi dobra piosenka.

Nasza droga, droga, urocza mama. Dziękuję za to, że dałeś nam życie, za okazanie każdemu z nas troski i miłości. Zawsze starasz się zrozumieć nasze problemy, doświadczenia i uczucia. Nie jesteś tylko rodzicem, jesteś naszym najlepszym przyjacielem. I w tym dniu z całą szczerością życzymy Wam zdrowia, tolerancji, wdzięku, długowieczności i bezgranicznego szczęścia. Dołożymy wszelkich starań, abyś zawsze się uśmiechał i był z nas dumny. Wszystkiego najlepszego, nasza droga, niech wszystko będzie z tobą w porządku!

Droga Mamo! Ty, jak ciepły promień słońca, zawsze dajesz nam swoje ciepło. Twoja dobroć i życzliwość są nam droższe niż cokolwiek na świecie. Mamo, chcemy być tacy jak Ty, abyś była z nas dumna. Dzisiaj są twoje urodziny.Życzymy tego wspaniałego wakacyjnego spełnienia pragnień, zdrowia i zawsze będziemy Was wspierać i pomagać!

Nasza droga mamo, nasz drogi mały człowieku, gratulujemy ci urodzin. Kochani, życzymy, abyś zawsze pozostała bohaterką szczęśliwego romansu życia, najwspanialszą i najmilszą matką na świecie, celową i odnoszącą sukcesy kobietą. Mamo, życzymy Ci dobrego zdrowia, wspaniałego nastroju i dobrego uśmiechu na każdy dzień.

Mamo, nasza droga! Bardzo cię kochamy! Wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze taki uroczy. Niech nic nie zaciemnia twojego życia. Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy. Niech wszystko, co Cię otacza, sprawia Ci przyjemność tak, jak Ty sprawiasz przyjemność!

Nasza droga Mamo i ukochana Babciu życzymy, abyście zawsze byli pogodni i uśmiechnięci. Nigdy nie bądź smutny, nie bądź smutny. Niech Twoja dusza zawsze będzie dla nas spokojna, dziękuję Ci za wychowanie nas, wkładając tyle pracy. Wszyscy bardzo Cię kochamy, radujemy się z Tobą i wspólnie smucimy. Żyj długo, długo i bądź szczęśliwy.

Wesołych Świąt, droga Mamo! Pozostań zawsze taki sam troskliwy, piękny, wyrozumiały i mądry. Niech zdrowie nigdy Ci nie przeszkadza, niech troski nie powodują zmarszczek na czole, niech każdego dnia będzie powód do radości i uśmiechu. Wiedz, że bardzo Cię kochamy i doceniamy. Całujemy Cię, wszystkiego najlepszego!

Nasza droga, kochana, w twoje urodziny chcemy życzyć ci szczęścia bez końca, miłości i pomyślności, harmonii i uroku, radości i miłych niespodzianek, powodzenia i dobrej pogody, świetnie dobre samopoczucie i wesoły nastrój.Pozostań zawsze szczęśliwą kobietą, najbardziej ukochaną, najlepszą i najwspanialszą mamą i babcią na świecie.

Nasz ptaszku, mamusiu, kochanie! Dziękuję za przyjście na ten świat w tym dniu, dziękuję za danie nam życia. Bardzo Cię kochamy i składamy Ci najgorętsze życzenia w Twoje urodziny. Niech każdy dzień będzie przepełniony czułością i troską, pozytywnymi i radosnymi chwilami. My, Twoje kochające dzieci, obiecujemy zachować rodzinny komfort w naszym domu i zawsze zachwycamy Cię naszymi sukcesami. Wesołych Świąt, mamo!

Kochana Mamo, od Twoich oddanych dzieci i czule kochających wnuków, pragniemy pogratulować Ci urodzin w ten radosny dzień dla całej naszej licznej i przyjaznej rodziny, życzymy zdrowia, długiego życia, radość, pewność siebie i życzliwość.