Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających życzeń urodzinowych SMS dla przyjaciela własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulując ci urodzin, jestem pewien, że pozostaniesz tym samym uczciwym, przyzwoitym mężczyzną, zawsze zdolnym stanąć w obronie innych i siebie!

Powiedz mi, przyjacielu, co bym bez ciebie zrobił? Dobrze, że się urodziłeś! To jest warte drinka! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, wesołego dnia jamu! Chcę, żebyś był zdrowy i szczęśliwy, odnoszący sukcesy i bogaty. Masz na to wszystko i, co najważniejsze, prawdziwy męski charakter! Więc śmiało, do nowych zwycięstw!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wódki i dobrej zabawy, zdrowia jak bohater, aby wszyscy znajomi Ci pogratulowali. A żeby nakryć stół dla wszystkich, chcę być oligarchą!

Pamiętaj najszczersze życzenia dla godnego przyjaciela! Niech każda minuta napełni Cię wielkim szczęściem, pięknem, zdrowiem, zyskiem, odwagą, szczęściem, charyzmą, sukcesem i miłością!

Staruszku, jak długo jesteśmy razem? Nie mam wątpliwości, że nadal jesteś tym samym prowodyrem i generatorem, którym byłeś wcześniej. Nie marnuj energii, zadbaj o „silnik”.Wszystkiego najlepszego!

Sukces w życiu, szczęście, zdrowie! Niech wszystkie marzenia zamienią się w plany, które przyspieszą do spełnienia! Życzę Ci, żebyś zawsze miał czas na wszystko, życzę Ci wszystkiego, czego sobie życzysz! Gratulacje!

Urodziny to dzień radości bez względu na wszystko! I należy to uczcić w taki sposób, abyśmy wszyscy pamiętali kaca do następnych wakacji! Poczekaj na wizytę!

Chcę życzyć mojemu przyjacielowi w dniu urodzin zdrowia Herkulesa, piękna Apollina, inteligencji akademika i bogactwa oligarchy. Masz wszystko inne. Dla Ciebie, dla naszej przyjaźni!

Z całego serca gratuluję! Życzę zdrowia i szczęścia! Obyś miał szczęście w życiu i pracy!

Drużban, wszystkiego najlepszego dzisiaj! Życzę Wam więcej piwa i dziewczyn w tym dniu. A jeśli nie możesz tego zrobić sam, pamiętaj, że Twój przyjaciel jest zawsze z Tobą. Licz na mnie, tak jak ja liczę na twoje piwo.

Wszystkiego najlepszego najlepszego przyjaciela! Niech szczęście uśmiecha się do Ciebie co minutę! Sukces pojawia się w każdej sekundzie! I uwielbiam powstać raz na zawsze!

Szczęście, powodzenie w życiu, w rodzinie – zrozumienie! Niech spełnią się Twoje marzenia, a w Twojej pamięci pozostaną tylko najjaśniejsze chwile! Niech wszystko pójdzie dobrze w pracy! Wszystkiego najlepszego!

Mój przyjaciel, wsparcie, moja radość! W ten piękny dzień życzę Wam wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia i szczęśliwego długiego życia! Wszystkiego najlepszego właśnie dla Ciebie!

Drogi i wierny przyjacielu! Wszystkiego najlepszego! Życzę pozytywnego nastroju, witalności i pomyślnego losu. Bądź młody, wesoły, niezawodny i uczciwy!

Życzymy rodzinie zrozumienia i dobrego samopoczucia, aby niezawodne wychowanie w osobie uroczej żony i zdrowych dzieci przyczyniło się do zawrotnego awansu na polu zawodowym.

Drogi urodzinowy chłopcze, nie zapominaj, że zostałeś wysłany na ten świat z jakiegoś powodu. Życzymy Ci spełnienia swojego przeznaczenia!

Naprawdę doceniam naszą przyjaźń, więc zawsze mówię szczerze. Przyjacielu, chciałbym, aby wszystkie elementy twojego życia były tylko ekstraklasy. Ci ludzie zasługują tylko na to, co najlepsze. Wesołych Świąt!

Niech Twoje urodziny przyniosą Ci wiele radości i szczęśliwych chwil. Życzę, abyście zawsze dążyli do spełnienia swoich marzeń, a powodzenia na piętach.

Przyjacielu, wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego. Niech w tym dniu przy twoim stole zbierają się tylko przyjaciele. To są właściwi, wiarygodni i potrzebni w życiu ludzie. Gratulacje!

Życzenia urodzinowe dla przyjaciela, z głębi serca

Życz przyjacielowi wszystkiego najlepszego w prozie

Przyjacielu, serdecznie gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci zdrowia, szczęścia, więcej uśmiechu i wielu pozytywnych emocji w tak piękny dzień!< /p>

Sukces, szczęście, zdrowie! Niech wszystkie smutki ominą, niech szczęście zawsze pomoże! Chcę popływać w pieniądzach!

Niech po drodze zawsze spotkasz ludzi, z których winy wylejesz łzy. Ale te łzy będą pochodzić z nieopisanej radości.

Wszystkiego najlepszego! Zainspiruj się i rozwijaj. Życzę dużo radości, szczęścia i miłości do pracy. Zawrotne sukcesy, zdobywanie nowych wyżyn, dobre zdrowie, morze radości i szczęścia.

Przyjacielu, zawsze dzielisz ze mną radość i smutek, poradzisz sobie z wszelkimi trudnościami. Dziś życzę huraganu pozytywnych emocji, żelaznego zdrowia, szczerej miłości. Wszystkiego najlepszego!

W dniu twoich narodzin, mój wierny przyjacielu, życzę ci nigdy nie stracić dokładności, przenikliwości, celowości. Aby wszystkie cele zostały osiągnięte, wszystkie prawdy zostały zrozumiane i zostały wyciągnięte właściwe wnioski.

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci startu w karierze, szalonej miłości, nowych odkryć i osiągnięć, nagłych radości i niech Twoi bliscy i przyjaciele zawsze tam będą!

Kobieta może odejść, zmienić się, zapomnieć. Przyjaciel nigdy nie zdradzi. Zawsze mogę na tobie polegać, a co najważniejsze, jest to wzajemne. Dziękuję że jesteś ze mną.Wszystkiego najlepszego, (imię)!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś niezawodnym i lojalnym przyjacielem. W te święta życzę Wam wielu powodów do radości, namiętnych i szczerych uczuć, abyście znaleźli swoje miejsce w życiu.

Drogi przyjacielu, w twoje urodziny. Chcę życzyć ci tylko szczęścia i miłości! Cóż, może w okazyjnej cenie szybkoskrzydłe szczęście! I pozwól złej pogodzie i przeciwnościom losu zapomnieć o drodze do Twojego domu!

Posiadanie prawdziwego przyjaciela to wielkie szczęście. Mogę na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Jestem pewien, że myślisz tak samo. Wszystkiego najlepszego przyjaciela!

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Wiele lat temu pierwszy raz zobaczyłeś ten świat i krzyczałeś. Więc pozwól światu cię zadowolić i nie dawaj więcej powodów do krzyku. Wygoda w życiu i wygoda w każdej sytuacji.

Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie.

Szczęśliwych Walentynek kochanie! Chcę być w harmonii ze sobą i otaczającym mnie światem. Życzę Ci dużo szczęścia i sukcesów, pomyślności i osiągnięcia Twoich celów.

Dziękuję, mój ratowniku! Stale ratuj Cię od nudy i złego nastroju! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego przyjacielu! Niech pieniądze w portfelu i entuzjazm w duszy się nie kończą, a miłość rozgrzewa serce. Nie zapomnij o swoich przyjaciołach i nie zbaczaj z wybranej ścieżki, podążając za swoim marzeniem.

Czy nie nadszedł już czas, aby powoli czołgać się na cmentarz? Więc bądź zdrowy, szczęśliwy i zadowolony z życia! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego przyjaciela na świecie! Życzę, żebyś zawsze miał to, czego chcesz i dokładnie tak, jak chcesz! Niech wszystkie plany się spełnią!

Życzę spełnienia wszystkich Twoich planów i marzeń! Abyś nigdy nie bał się wyznaczać sobie ambitnych celów i mimo wszystko osiągnąć niemożliwe!

Drogi przyjacielu! Niech życie daje ci szczęśliwe możliwości i radosne chwile tak często, jak to możliwe. Cóż, wspólnie pokonamy przeszkody – od tego są prawdziwi przyjaciele! Wszystkiego najlepszego!

Oryginalne życzenia urodzinowe dla przyjaciela własnymi słowami

Oryginał
życzenia urodzinowe dla przyjaciela własnymi słowami

Kalendarz zachowuje swój własny protokół. Kolego, Twój dzień jamu jest celem! Mam nadzieję, że spodobał Ci się mój prezent i witam, życzę Ci więcej zwycięstw w życiu.< /p>

Szczęśliwego dnia dżemu! Życzę miłych niespodzianek i nieoczekiwanych zrządzeń losu. Szczęście, morze dobroci i oddanych towarzyszy. I oczywiście spełnienie pragnień. Gratulacje!

Mój przyjacielu, pragnę widzieć w życiu tylko światło szczęścia, słyszeć tylko muzykę miłości i czułości i skosztować duchowego pokarmu radości i powszechnego splendoru! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi przyjacielu, życzę ci mnóstwa miłych słów, bo na nie zasługujesz! Ale powiem krótko – chcę, żebyś był zawsze zdrowy i dla mnie to będzie największe szczęście!

Mój przyjacielu! Życzę Wam, aby minione lata, latanie i gwiżdżenie, zabrały złe i przyniosły dobre!

W twoje urodziny, przyjacielu, chcę wyrazić mój szacunek! Zawsze byłeś przykładem przyjaciela, prawie idealną osobą!

Chcę życzyć kilograma pieniędzy, 10 kilogramów powodzenia, centnera szczęścia i tony pozytywów! Wesołych Świąt!

Cześć, wszystkiego najlepszego! Na przykład właśnie skończyłem świętować poprzedni? Życzę szczęśliwych wakacji, wspaniałych prezentów, wielkiej przyjemności z komunikowania się z przyjaciółmi i szczęścia!

Obyś robił to, co chcesz częściej, niż to, co musisz.I niech, jak mówią, tylko marzymy o pokoju! Gratuluję i życzę żyć pełnią życia!

Wszystkiego najlepszego przyjaciela! Gdybym był głodnym psem i zaproponowano mi wybór między tobą a soczystą kością, wybrałbym ciebie… bo masz WIĘCEJ MIĘSA!

Jeśli tak wiele osób mówi Ci jednocześnie, że jesteś wspaniały, miły, zabawny, mądry, uwierz im! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego! Życzę dobrego syberyjskiego zdrowia, szalonej miłości, niezawodnych i lojalnych przyjaciół takich jak ja i pozostania tą samą cudowną osobą!

Pomimo stanowczości umysłu i silnego charakteru może Ci towarzyszyć wrażliwość i cierpliwość. Wierzymy w Twoją drogę i wesprzemy wszelkie przedsięwzięcia.

Sztuka przyjaźni, podobnie jak sztuka miłości, nie jest dana każdemu. Masz tę cnotę w pełnej mierze. Gratulacje, mój zaufany przyjacielu! Niech los złoczyńcy będzie ci sprzyjał.

Życzę Ci, abyś była zawsze młoda i piękna, trochę zmarnowana i głupia, abyś była zarówno playboyem, jak i swoim chłopakiem, i jak zawsze była hojna i miała szerokie serce.

W tym najjaśniejszym dla Ciebie dniu życzymy Ci szczęścia i ciepła. Niech tylko radość przekroczy próg twojego domu, a zmartwienia zawsze pozostaną za drzwiami!

Życzę, żebyś się nie zmieniał, nadal był Człowiekiem z dużej litery.Powodzenia i sukcesu we wszystkim, przyjacielu!

W uroczyste urodziny – z dala od wszelkich smutków i problemów! Pamiętaj tylko o tym, co dobre! I żeby twoja kariera się rozwijała i żeby wszystko w życiu się udało! Aby spełniły się wszystkie dobre życzenia!

Gratulacje! Podnoszę kieliszek do twojego szczęścia! A potem – dla twojego zdrowia! A potem – powodzenia! Bezinteresownie! Za życie pełne pozytywnych wydarzeń! Dla najlepszych! I oby to wszystko się spełniło!

Wszystkiego najlepszego koleś! Życzę zabawnych przygód, pięknych dziewczyn i prawdziwych przyjaciół, z którymi jest fajnie i ciekawie. Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się tak, jak tego chcesz!

Dotykanie życzeń urodzinowych dla przyjaciela

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla przyjaciela własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego! Bądź kochającym ojcem i troskliwym mężem. Życzę, aby Twoja rodzina zawsze była z Ciebie dumna. Z łatwością przekraczaj powstałe bariery i przeszkody.

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu. Życzę wielkich zwycięstw i odważnych aspiracji, prawdziwego szczęścia i jasnego szczęścia, niezawodnych towarzyszy i ukochanych krewnych, optymistycznego nastroju i wesołego dobrego samopoczucia.

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyście nie znali nieodwracalnych strat i mądrze dopasowywali swoje spojrzenie na życie, abyście zawsze byli szczęśliwi.

Świętując Dzień, w którym miałeś szczęście się urodzić, możesz się zrelaksować, otrzymywać gratulacje i prezenty, uśmiechy i życzenia! Kąp się w gratulacjach i komplementach – zasługujesz na nie!

Gratulacje! Bądź zawsze pewny siebie, nie bój się niczego i mocno wkraczaj w nowy dzień! Niech wola i siła zawsze w tobie żyją i pomagają podejmować właściwe decyzje!

Życzę Ci przyzwoitego samochodu, eleganckich apartamentów, ogromnej podaży pieniędzy w twardej walucie i zakochania się w kimś, kto chce rzucić to wszystko u jej stóp.

Wszystkiego najlepszego! Żyj szykownie, śpiewaj z entuzjazmem, kochaj odpowiedzią, zaprzyjaźnij się z wiernością i spełnij dokładnie to, o czym marzysz!

Że udekorujesz nasze życie, przyjdziesz na ratunek i po prostu kochasz żyć. Dziękuję za wszystko i za zebranie nas wszystkich razem.

Nie mam wielu przyjaciół. Kilku kumpli. Jesteś jedyną osobą, której mogę „płakać w kamizelce”. Za to cię kocham. Wszystkiego najlepszego. Przyjdę i dzisiaj nie potrzebuję twojej „kamizelki”.

Przyjacielu, masz tak wiele zalet, że są one oczywiste nawet bez mojej pochwały. Życzę tylko, abyś unikał przeciwności i problemów na ścieżce życia i był w 100% szczęśliwy i zadowolony ze swojego losu!

Wszystkiego najlepszego kolego! Serdecznie życzę Ci, abyś z miłości budował dom swojego życia, przykrył go sukcesem i postawił na fundamencie dobrego zdrowia! A wtedy szczęście nie będzie mogło opuścić takiego domu!

Chcę, aby każdy dzień był jak obraz w telewizji: jasny i nie nudny!

Drogi przyjacielu, niech dziś w twoje urodziny wydarzy się wszystko, o czym bałaś się nawet marzyć: światowa sława, przypływ pieniędzy, wodospad kobiecej miłości i huragan szczęścia na ciebie.

Jestem dzisiaj trochę podchmielony.Mnie na to stać – nieczęsto rodzi się moja najlepsza przyjaciółka! Niech żyje ten dzień! Niech żyje nowo narodzony ty!

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego w życiu – materialnym i duchowym! Obyś zawsze miał szczęście! Niech szczęście zawsze będzie blisko, niech los nadal ci sprzyja!

Gratulacje! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i niezapomniany. Chcę, żebyś cieszył się każdą minutą swojego życia. Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego! Życzę ci szczęścia, przyjacielu. Abyś nie zachorował, abyś nabrał siły. Abyś był mężczyzną: niezawodny i pełen pasji.

W twoje urodziny życzę Ci odwagi i odwagi! Abyś mógł przejść wszystkie niebezpieczne, drżące mosty życia i skutecznie dotrzeć do innych brzegów! Wierzę w Ciebie, przyjacielu, możesz zrobić wszystko!

Życzę Ci, drogi przyjacielu, aby wokół Ciebie zawsze byli tylko dobrzy i godni zaufania ludzie, a w życiu usłyszysz tylko ciepłe i czułe słowa.Jesteś najlepsza! Wszystkiego najlepszego!

Przyjaciel! Dzisiaj, w tym dniu, chcę tylko powiedzieć jedno: „Jeśli życie stanie się napięte, słowo przyjaciela ci pomoże! Jego niezawodna ręka zawsze do Ciebie dotrze! Zapamiętasz to na zawsze!”

Wszystkiego najlepszego! Niech całe szczęście i bogactwo, które czekają na Ciebie w najbliższej przyszłości, nie odwracają Twojej głowy, a Ty pozostaniesz tak chłodny, jak teraz!

Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień przynosi szczęście i dobry nastrój!