Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla wychowawcy klasy

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najlepszych życzeń urodzinowych dla wychowawcy klasy własnymi słowami, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

W dniu twoich urodzin życzę, abyś pozostał tą samą bystrą osobą, którą jesteś teraz. I niech twoje życie, wręcz przeciwnie, nie stoi w miejscu, ale zmienia się na lepsze, z dnia na dzień, prezentując miłe niespodzianki i niespodzianki. Niech się spełnią wszystkie plany i marzenia: kariera się rozwinie, dzieci zachwycą sukcesem, bliscy dotkną Cię wrażliwością i troską, prawdziwi przyjaciele będą dzielić z Tobą codzienność i wakacje. Niech gwiazdy zbiegają się na niebie we wzór sprzyjający twojemu przeznaczeniu, a dary życia spadną na ciebie jak z rogu obfitości. Jak wiosenny pierwiosnek, niech miłość do tego świata rozkwitnie w twoim sercu i niech ta miłość będzie wzajemna! Szczęście dla Ciebie, zdrowie, szczęście i tylko cudowne dni!

„Nasz drogi nauczycielu, ty i nasza klasa jesteście razem od kilku lat. Na Waszych oczach dorośliśmy, zdobyliśmy wiedzę i ukształtowaliśmy się jako jednostki. Dzięki Twojej pracy nasza klasa wyróżnia się wysokimi osiągnięciami naukowymi. Dzięki waszej ogromnej miłości zjednoczyliśmy się w jeden zespół. Dzisiejsze gratulacje dla wychowawcy klasy z okazji jego urodzin to nie tylko hołd dla ogromnej pracy włożonej w nasze wychowanie. To niski ukłon na początek życia.

„Drogi nauczycielu! Proszę przyjąć nasze gratulacje. Śpieszymy pogratulować wychowawcy klasy z okazji rocznicy pierwszego. Bardzo Cię kochamy i szanujemy. Jesteś tym, który powiedział nam, co jest dobre, a co złe. W każdej chwili możesz się z Tobą skontaktować w celu uzyskania porady. Życzymy Ci dobrego zdrowia, abyś miał siłę na uwolnienie wielu kolejnych klas. Jesteśmy dumni, że przeżyliśmy z tobą tę część naszego życia”.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki szkoły podstawowej. Życzę pracowitym i zdolnym uczniom, ekscytujących i interesujących lekcji, wielkich sukcesów i osiągnięć w pracy, jasnego szczęścia i pomyślności w życiu. Życzę, abyście nigdy nie zaznali zmęczenia sprawdzaniem zeszytów i zeszytów, życzę, aby każdy nowy biznes podchodził z wielkim entuzjazmem i zapałem. Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy, niech cudowna pogoda i dźwięczny śmiech dzieci cieszy Cię każdego dnia.

Żyjesz z dziećmi całym swoim sercem, wkładasz w to swoje serce i duszę. Dla Ciebie Twój zawód jest ważną ścieżką życiową, którą przechodzisz z godnością. Pozostań tą samą bystrą i pogodną osobą, a twoje dzieci, które dojrzały i zdobyły pełną wiedzę, pozostaną wdzięczne przez wieki. Niech twoje oddanie i zrozumienie dla uczniów zawsze pozostaną w twoim sercu jako echo.

Nasz ulubiony nauczyciel.Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach jako „fajna mama”, bo martwiłaś się o nasze sukcesy, jak o własne dzieci! Życzymy tylko radosnych wydarzeń w życiu i tylko szczerym ludziom wokół!

Wszystkiego najlepszego przewodnik po gęstych lasach nauki, gęstych gajach problemów i trudności szkolnych. Dla najwspanialszego nauczyciela klasy, życzę ci, abyś zawsze utrzymywał swój dobrobyt na szczycie, lśnił talentami, inteligencją i życzliwością duszy, rozpoczynał każdy biznes z entuzjazmem i kończył go doskonałymi wynikami.

Dzisiaj chcemy Ci z całego serca podziękować za Twoją pracę. Nauczanie to nie zawód, to powołanie i szczególny stan umysłu, w którym kryje się ogromna ilość miłości, troski i uwagi, jednym słowem wszystko to, czym tak hojnie dzielicie się na co dzień ze swoimi ukochanymi uczniami. Niski ukłon i morze wdzięczności za to!

Niech w domu zawsze panuje nastrój w pracy, porządku i wygodzie. Szacunek w zespole, zrozumienie wśród przyjaciół, więcej pozytywnych chwil, regularne komplementy, brak stresu.

Wszystkiego najlepszego! Wiedza i umiejętności, które dajesz i wpajasz naszym dzieciom są bezcenne! My rodzice dziękujemy za ciężką pracę! Życzymy zdrowia i mądrości, cierpliwości i optymizmu! Niech każdy dzień przynosi Ci radość i wdzięczne owoce! Niech pociecha i kochające serca czekają na Ciebie w domu, a pokój zapanuje w Twojej duszy!

Dziękuję za poszanowanie osobowości każdego dziecka, dbanie o jego indywidualność, jego myśli, uczucia i oczekiwania. Życzymy rodzinom uczniów, aby traktowali waszą pracę nie jako konsumenci, ale jako partnerzy i w każdy możliwy sposób ułatwiali codzienną żmudną pracę nad stworzeniem mikroklimatu w klasie, który przyczynia się do harmonijnego rozwoju dzieci.

Wszystkiego najlepszego! Chcemy, abyś pozostał tym samym błyskotliwym, dobrze wychowanym, wykształconym nauczycielem. Niech zawsze panuje spokój w domu, powodzenia w pracy, pociecha w gronie przyjaciół i pełne zaufanie do rodziny. Życzę niebiańskiego szczęścia, garści zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, kolorowych podróży, rozwoju zawodowego i wzajemnego zrozumienia z dziećmi.

Żałuję, że pomimo ciężkiego codziennego obciążenia pracą i innych trudów pracy pedagogicznej, zawsze masz powód do prawdziwego uśmiechu!

Drogi nauczycielu, wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim chcemy Ci podziękować za Twoją wytrwałość i ogromne doświadczenie życiowe, które w nas inwestujesz, ponieważ jesteś nie tylko naszym nauczycielem, ale także mentorem i przewodnikiem. Z nami nie jest łatwo i wstydzimy się tego, ale za to doceniamy. Życzymy Wam dobrego zdrowia, energii dla wszystkich i wszystkiego, aby życie sprawiało Wam tylko radość i radość. Niech twój bezcenny zasób wiedzy dotknie więcej niż jedno pokolenie, a twoja praca będzie wysoko ceniona i hojnie opłacana, nawet jeśli nie tylko finansowo, ale także z wielkim uznaniem i miłością ze strony twoich uczniów.

Każdego dnia widzimy Cię w szkole. I nigdy nie przyszło nam do głowy wyrazić wdzięczność za waszą troskę. Ale w dniu wakacji uroczyście obiecujemy poprawę. Dla Ciebie staniemy się najlepszymi studentami. Obiecujemy, że zawsze będziemy Cię słuchać i słuchać Twoich rad. To nasz wspólny prezent urodzinowy dla naszego ukochanego nauczyciela.

Życzę Twoim uczniom nie tylko skutecznie przyswajać i przyswajać Twoją wiedzę, mądrość i doświadczenie, ale także obciążać Cię swoją energią, dając siłę i inspirację do pracy. I żeby to wszystko trwało wiele, wiele lat. I niech te lata pozostawią w duszy najcieplejsze wspomnienia.

Jesteś prawdziwym nauczycielem klasy i bardzo miłą, bystrą osobą! Jesteś po prostu wspaniałym nauczycielem. Życzymy Ci szczęśliwego życia przez stulecie! Niech każda chwila sprawia Ci przyjemność I niech radość okrywa Twoją głowę! Serdecznie życzymy Ci urodzin, aby Twoje życie było zawsze kolorowe!

Wszystkiego najlepszego drogi nauczycielu klasy. Życzymy Ci odważnego i umiejętnego prowadzenia nie tylko naszej klasy, ale także szczęścia, wspaniałych marzeń i głównych szans życiowych. Życzę zdrowia i silnych sił, ożywionego nastroju i atmosfery szczęścia w okolicy.

Wszystkiego najlepszego dla naszego wychowawcy klasy! Życzymy sukcesów, pomyślności, zwycięstw i osiągnięć. Pozytywne i dobre emocje. Wspaniali studenci, wzajemne zrozumienie i wzajemna pomoc w klasie.Bądź zdrowy, jak zawsze – piękny, miły, sprawiedliwy i szczęśliwy!

Proszę o przyjęcie mojej szczerej wdzięczności za nieocenioną pracę! W rejestrze zawodów nie ma takiej pozycji. Bycie nauczycielem w klasie to powołanie! Jesteś w jednej osobie – i rodzicu, psychologu i niani! Zawsze jesteś promykiem słońca i nadziei dla uczniów w trudnych sytuacjach nie tylko w szkole, ale także w domu. Życzymy mocnych nerwów i serc, pomyślności w domu i w pracy, optymizmu i miłości!

Z całego serca wzruszam życzenia urodzinowe dla wychowawcy klasy

Najpiękniejsze
Wszystkiego najlepszego dla wychowawcy klasy, z głębi serca

Droga Mario Iwanowno! To Ty byłaś przewodnikiem wiedzy dla naszych dzieci. To Ty otworzyłaś drzwi do nieznanych światów dla nich.To Ty (i my też) będziemy pamiętać po latach… Obiecujemy, że razem z nimi (z dziećmi) nie tylko będziemy Cię wspominać miłym słowem, ale także dziękujemy losowi, że my poznałem właśnie takiego nauczyciela jak Ty. Życzymy sobie, aby Twoja nieoceniona (humanitarna, ascetyczna) praca przyniosła Ci nie tylko pożądane rezultaty, ale otworzyła przed Tobą wiele perspektyw. I niech wszystkie (perspekty) będą genialne!

Dzisiaj przypomnieliśmy sobie dzień, w którym po raz pierwszy znaleźliśmy się w tej klasie. Spotkałeś nas wtedy, nauczycielu, ze swoim łagodnym uśmiechem. Towarzyszy nam przez całe życie i teraz. Niech więc ten uśmiech świeci przez wiele, wiele lat, a Twoje oczy lśnią szczęściem do późnej starości.Niech czysty umysł i mocna ręka będą twoim wsparciem w życiu.

Nasz ukochany nauczycielu, gratulujemy Ci urodzin! Życzymy inspiracji, dobrego zdrowia, wielu pięknych, słonecznych dni, jasnych, pełnych wrażeń dni powszednie i jasnych, jasnych weekendów, miłości i harmonii w rodzinie, szacunku dla dzieci i rodziców, a co najważniejsze cierpliwości, aby wystarczyło wszystkim Twoi aktywni i hałaśliwi uczniowie!

__(nazwa)! Gratulujemy w imieniu całej naszej klasy i życzymy, abyś zawsze był w dobrym nastroju, a nie chorował! Obyś zawsze był tak miły, pomimo swojego surowego zawodu! Bardzo Cię kochamy i szanujemy! Wszystkiego najlepszego!

Wyrażamy naszą szczególną wdzięczność za to, że umiesz edukować dzieci w potrzebie edukacji i uczyć dzieci w wieku szkolnym samodzielnego zdobywania wiedzy, kształcić umiejętności samodzielnej pracy. Dzięki temu dzieci dorastają myśląc, swobodnie rozumując, ludzi, którzy nie boją się wyrażać i bronić swoich opinii. Życzymy szczerze, aby Twoja żmudna praca zawsze była wysoko ceniona przez tych, od których oczekujesz uznania!

Dobry nauczyciel jest jak świeca, która płonie, by oświetlić drogę innym… Uważamy Cię za najlepszego nauczyciela, ale nie chcemy, żebyś się „wypalił ” w pracy. Dlatego życzymy, abyście nigdy nie musieli symulować zdrowia, aby było ono autentyczne i niewyczerpane, a każdy nowy dzień wlewał w Was nową energię.

Skoro dla Ciebie, jako lidera klasy, wszystkie problemy na studiach, w rodzinie uczniów stają się Twoimi problemami, chciałbym, aby było ich jak najmniej (problemów). I pozwól w trudnych sytuacjach zawsze podejmować decyzje, które uznasz za najlepsze nawet po wielu latach.

Życzymy magicznej wskazówki: machnęłam ręką – życzenie się spełniło. Życzymy Ci ogromnej bajecznej kuli ziemskiej: tam, gdzie wsadzisz palec, zostaniesz tam przetransportowany. Życzymy Ci dziennika rejestratora: to, co zapiszesz, na pewno się spełni. Życzymy Ci, aby kryształowy dzwonek dzwonił, kiedy chcesz. Życzymy więcej takich słodkich, miłych, mądrych i skromnych uczniów jak my.

Droga Mario Iwanowno, to Ty jako wychowawca klasy jesteś kluczową osobą w organizacji edukacji naszych dzieci w szkole. Dziękuję, że wziąłeś na siebie taki ciężar i wykonałeś z nim świetną robotę. Życzymy, abyś przez wiele lat zachował swoją aktywność i obojętność!

Nasz drogi nauczycielu, wszystkiego najlepszego! Dzięki Tobie życie naszych dzieci stało się o wiele ciekawsze i bardziej urozmaicone. Dziękuję za Twoje doświadczenie, mądrość, profesjonalizm i życzliwą duszę! Życzymy twórczego sukcesu, dociekliwych studentów, mądrego przywództwa i pozytywnego zespołu! Niech praca przyniesie radość i stabilność finansową!

Wszystkie sukcesy, osiągnięcia i zwycięstwa Twoich uczniów są również Twoimi zwycięstwami.Życzę, abyście jak najczęściej słuchali podziękowań, komplementów i pochwał, a nigdy skarg!

Wszystkiego najlepszego! Niech rok akademicki będzie bogaty, owocny i łatwy! Niech proces nauki przyniesie radość Tobie i dzieciom, uczniowie z zainteresowaniem słuchają lekcji, odrabiają lekcje i osiągają dobre wyniki! Życzę Ci, aby przygotować się do pracy jak na wakacje, wrócić do domu na czas i wystarczająco się wyspać w nocy!

Ufa ci najcenniejsza rzecz – dzieci, kochasz je i uczysz ich niezbędnej wiedzy. Twój zawód nie jest łatwy, ale w nim jest całe twoje życie i szczęście. Dziękuję, że jesteś naszym nauczycielem. Powodzenia i szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Naprawdę doceniamy twoją pracę, twoją sprawiedliwość i mądrość. Każdego dnia sprawiasz, że nasze dzieci są mądrzejsze. Dziękujemy! Bądź szczęśliwy i zdrowy, niech uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej twarzy!

Być wychowawcą klasy oznacza nawiązywanie współpracy pedagogicznej. Serdecznie życzymy wszystkim uczestnikom procesu edukacyjnego, aby ta współpraca była w stanie znakomicie zrealizować. A może trzeba będzie częściej dzielić ze sobą radość małych i wielkich zwycięstw, a jak najrzadziej – gorycz porażki.

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla całej naszej klasy, ponieważ urodziłeś się w tym dniu! Jesteś nie tylko wychowawcą klasy, ale także naszym przyjacielem, patronem i obrońcą.Z całego serca życzymy Wam dobrego zdrowia, długich, intrygujących i ciekawych lat, cierpliwości, rozwoju kariery i szczęścia! Dziękujemy za zrozumienie każdego z nas i wspieranie nas w trudnych czasach! Obiecujemy być bardziej posłuszni i dobrze się uczyć.

W te cudowne wakacje ze szczerymi życzeniami szczęścia, radości, zdrowia! Niezmienne samopoczucie, niekończący się strumień obfitości, długie życie, pełne radosnych minut!

Drogi wychowawcy klasy, serdecznie gratulujemy Ci urodzin i życzymy realizacji Twojego twórczego potencjału, dobrego zdrowia oraz wdzięcznych i odnoszących sukcesy uczniów. Każda Twoja lekcja staje się dla dzieci nową stroną w ich życiu – interesującą, pouczającą i odpowiedzialną. Twoje gorące pragnienie, aby dać dzieciom pragnienie wiedzy, miłości i uczucia naprawdę czyni cuda. Życzymy ogromnych sukcesów, żelaznego zdrowia, dobrego humoru i długowieczności!

Kształcenie naszych dzieci zajmuje prawdopodobnie prawie cały Twój czas… Życzę Ci, abyś zawsze miał wystarczająco dużo czasu, siły, zdrowia, energii i pieniędzy na wszystko!

Mówi się, że nauczyciele, lekarze i księża żyją dłużej niż inni. To prawda. Przynosisz wielkie korzyści całemu społeczeństwu i dlatego masz prawo pozostać na ziemi. Życzymy, abyś żył nie tylko długo, ale także – dobrze!

Życzenia urodzinowe dla wychowawcy klasy w prozie

Najcieplejsze
życzenia urodzinowe dla wychowawcy klasy do łez

Dziękujemy za uczynienie życia szkolnego nie tylko użytecznym, ale także interesującym dla naszych dzieci.Naprawdę życzę Ci ogromnego emocjonalnego powrotu i radości z pracy, co może przekreślić wszelkie trudności.

Drogi, nasz ukochany nauczyciel! Włożyłeś nam tyle wiedzy do głów, tak wiele wyuczonych informacji przydało się już w życiu! Życzymy dobrego zdrowia, szczęścia rodzinnego, dobrego samopoczucia, wiecznych wakacji. Zasługujesz na szacunek i tylko najlepszych, ponieważ wkładasz swoją duszę w dzieci …

Mamy ogromne szczęście, że mamy nauczyciela klasy. Jesteś naszą drugą mamą: przy Tobie jest tak przytulnie i ciepło jak w domu. Tak, jesteś wobec nas surowy, a czasem surowy, ale wiemy na pewno, że wynika to tylko z dobrych intencji i życzeń dla nas. Gratulujemy Ci urodzin i życzymy powodzenia nie tylko w nauczaniu, ale także w życiu!

Życzymy wszystkim Twoim uczniom tyle zdrowia, ile potrzebujesz. Życzymy złotego wskaźnika spełniającego życzenia zamiast magicznej różdżki. Życzymy bajecznej kuli ziemskiej: tam, gdzie wskazałeś palcem, dotarłeś. Życzymy Ci dziennika rejestratora: to, co zapiszesz, spełni się. Życzymy studentom, którzy są tak dobrzy, mądrzy, pogodni i skromni jak my.

Nasz drogi i wspaniały nauczycielu klasy, gratulujemy Ci urodzin i życzymy, abyś zawsze pozostał mądrym i życzliwym przewodnikiem po krajach wiedzy. Życzymy, abyś był kochany i szanowany, doceniany i dawania przykładu. Zdrowie dla Ciebie, nasz kapitanie, świetne pomysły i wielkie możliwości.

Wszystkiego najlepszego drogi nauczycielu. Zawsze bądź profesjonalistą w swojej dziedzinie, śledź nowe trendy, aby pozostać z nami na tych samych falach. To dla nas łatwe i interesujące, jesteś dla nas nie tylko nauczycielem, ale także przyjacielem. Niech szkoła zawsze będzie dla Ciebie miejscem, w którym poczujesz się jak w domu, wśród przyjaciół. Bądź zawsze pozytywny i otwarty na komunikację.

Drodzy nauczyciele! Twoja praca to praca umysłu i serca, duża odpowiedzialność i ciągłe samodoskonalenie. Niech twoje wysiłki nie zamienią się dla ciebie w wyczyn pedagogiczny i ludzki. Żyj lekką, spokojną codziennością i pogodnym weekendem!

„Drogi i ukochany nauczycielu! Wszystkiego najlepszego. Życzymy wielkiego szczęścia, optymizmu i cierpliwości. Z naszej strony obiecujemy stać się najbardziej posłuszną klasą i zadowolić Cię naszymi wynikami w nauce.

„Składamy gratulacje do wychowawcy klasy. Wszystkiego najlepszego! Chcemy, aby w Twoim życiu wszystko było świetnie. Niech w domu czeka harmonia i wzajemne zrozumienie. W pracy szacunek i rozwój kariery. Jesteś niezwykłą nauczycielką, jesteś naszą drugą matką. Jesteśmy pewni, że martwisz się o każdego z nas. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę, miłość i przewodnictwo”.

Droga Irino Maksimovna! Dziękujemy za opiekę nad naszymi dziećmi, ochronę ich, budowanie z nimi relacji opartych na zaufaniu i uczenie współpracy. Z głębi serca życzymy, abyś miał więcej powodów do dumy z siebie, swoich uczniów i tego, jak rozwija się Twoja kariera nauczycielska.

Dałeś nam wiedzę – my dajemy Ci miłość. Zaopiekowałeś się nami, uchroniłeś nas przed błędami – nasz szacunek jest dla Ciebie prezentem. Nauczyłeś nas żyć bez złośliwości i zazdrości – pochylamy głowy przed Twoją dobrocią i mądrością. Jesteś wspaniałym mentorem, naszym nauczycielem. Wszystko, czego możesz sobie życzyć, to pozostać sobą przez całe życie: wrażliwą, współczującą, szczerą, uczciwą i mądrą osobą.

Przyjmij ciepłe gratulacje z okazji urodzin od rodziców uczniów! Ty z honorem i anielską cierpliwością troszczysz się o wychowanie naszych dzieci. Niski ukłon i ogromna wdzięczność od nas! Niech miłość uczniów i szacunek kolegów dadzą Ci inspirację do codziennych wyczynów w Twojej pracy! Życzymy powodzenia, powodzenia w pracy! Żelazo zdrowie, dobrobyt, szczęście w swoim życiu!

Wszystkiego najlepszego! Nauczycielem nie zostaje się przypadkiem i cieszymy się, że to Ty zostałaś pierwszym nauczycielem dla naszych dzieci, że to Ty uczysz je przyjaźni, organizacji, sumienności, zaszczepiania w nich miłości do wiedzy , praca i nauka! Dziękuję Ci! Niech praca przyniesie Ci radość, dzieci będą posłuszne, a bliscy nie mogą się doczekać domu!

Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie. Sukces, powodzenia, powodzenia!

Gratulacje! Życzę Ci nigdy nie być smutnym, zawsze dążyć do zwycięstwa, tak jak nas uczysz, nie poddawaj się, wierz w siebie i po prostu ciesz się każdym dniem i każdym nowym zadaniem.Niech dzień rozpocznie się uśmiechem, a zakończy bliskimi i ukochanymi ludźmi.

Nasz przyjazny personel szkoły uhonorował dzisiaj naszego nauczyciela klasy! Wszystkiego najlepszego, ukochany nauczycielu! Jesteś naszym przykładem odwagi, zdrowego rozsądku i sprawiedliwości. Twoja wiedza i doświadczenie to bardzo ważny element naszego rozwoju. Bardzo dziękujemy za miłość i przyjaźń, jaką nas otaczacie od pierwszego dnia naszego spotkania! Życzymy dalszego pomyślności, posłusznych wdzięcznych studentów i szczerych kolegów! Niech każdy nowy dzień przynosi same pozytywne efekty! Wszystkiego najlepszego!

Nasz szanowany, kochany, ukochany, najlepszy, a także wychowawca klasy, gratulujemy Ci urodzin. Życzymy wspaniałego samopoczucia, wytrwałości, pewności i niezłomności na stanowisku nauczyciela, super umiejętności, super możliwości i super pomysłów w życiu! Życzę Ci zdrowia, miłości, sukcesów w działaniach i realizacji wszystkich Twoich marzeń w najbliższej przyszłości!

Wszystkiego najlepszego dla naszego drogiego wychowawcy. Serdecznie życzę Ci, aby każdego dnia wypełniało Cię szczęście, silna wiara w siebie i jasne nadzieje, aby Twoja aktywność przynosiła sukces i uznanie, aby życie dało Ci tylko dobry nastrój i dobre zdrowie.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy dobrego samopoczucia, sukcesów w ciężkiej pracy i niekończącej się cierpliwości. Jesteś cudowną osobą o miłej duszy. Bardzo cię kochamy. Dziękuję za to, co robisz.

W tym dniu wszyscy chcemy Ci pogratulować! Niech trudności życiowe nigdy nie staną na drodze, aby każdy kolejny dzień przynosił ze sobą czarujący uśmiech i ciepły, optymistyczny nastrój!

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin wychowawcy klasy, z całego serca

Własnymi słowami życz nauczycielowi klasy wszystkiego najlepszego

Tyle życzeń nagromadziło się dla Ciebie. W końcu zasługujesz tylko na najlepsze słowa wdzięczności. Drogi nasz nauczycielu, przyjmij na znak szacunku bukiet serdecznych gratulacji przez chłopaków z naszej klasy. Niech ten cudowny dzień będzie początkiem szczęśliwego i wygodnego życia, pełnego słońca i radości.

Wszystkiego najlepszego, nasz wspaniały nauczyciel. Niech w Twoim życiu zawsze płonie promień szczęścia i powodzenia, niech wszystko zawsze układa się w Twoich działaniach, obyś miał wiele zainteresowań i pomysłów oprócz doskonałego nauczania, niech stale przydarza Ci się coś niezwykłego, ekscytującego i imponującego.< /div>

Dziękujemy za to, że zawsze jesteś uczciwy i dyskretny, a zwłaszcza za to, że zawsze możesz komunikować się z rodzicami. Dla nas jest to bardzo cenne, ale dla Ciebie nie jest to łatwe, a często trudne. Życzymy szczerze, aby Twoja ścieżka zawodowa była łatwa, a Twoje wysiłki zostały zauważone i docenione przez tych, od których oczekujesz uznania.

Twój talent nauczycielski pozostawił jasny ślad w moim sercu i szczere uznanie za wspaniałą pracę, którą wykonałeś. To dzięki Wam szkołę uważam za najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący okres w moim życiu i życiu mojego dziecka. Z całego serca życzę, aby praca dawała Ci wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia, sukcesu i dobrobytu.

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu klasy. Życzymy Ci pewności siebie i spokoju, miłego i pozytywnego stanu zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Niech każdy dzień cieszy Cię ogromną wiedzą swoich ukochanych uczniów, ciekawymi rozmowami z kolegami i przytulnymi wieczorami z najbliższymi. Bądź szczęśliwy, odnoszący sukcesy i zadowolony ze swojego życia!

Najważniejszą rzeczą w szkole i najbardziej pouczającym przykładem dla uczniów jest sam nauczyciel. Cieszymy się szczerze, że nasza klasa ma tak mądrego i odpowiedzialnego lidera jak Ty, a nasze dzieci mają takiego nauczyciela, mentora i przyjaciela. Pragniemy, aby szkoła na zawsze pozostała niezawodną fortecą dla Ciebie i Twoich uczniów, w której żyje dobro i sprawiedliwość, radość i wsparcie, światło wiedzy i żywe wspomnienia.

Dzisiaj są Twoje urodziny. W tym dniu pragnę przypomnieć, że Twój zawód jest ważny i szlachetny, że masz wysoką misję – dawać wiedzę, oświecać i inspirować do prawdziwych czynów! I choć czasami twoja praca nie jest łatwa, to z ekscytacją odbierasz trudne zadania. Życzę radości z owocnej pracy, wdzięcznych studentom, ciekawych projektów i inspiracji z każdego dnia.Wszystkiego najlepszego!

Co za szczęście dla uczniów i ich rodziców, gdy spotykają nauczyciela, który ma ten sam zawód i powołanie. Dziękuję za miłość do nauczania i miłość do tych, których uczysz. Możemy tylko życzyć, aby Twoje warunki pracy stale się poprawiały i ostatecznie stały się najlepsze z możliwych.

W imieniu wszystkich rodziców klasy 8A dziękuję za wsparcie i nieocenioną wiedzę, którą codziennie przekazujesz dzieciom. Za cierpliwe znoszenie wszystkich trudów wieku przejściowego – szczególne podziękowania. Serdecznie dziękujemy za wysiłek i czas poświęcony nam wszystkim. Życzymy szczerze, aby Twoja praca nie poszła na marne, obciążenie w szkole było możliwe, cele zostały osiągnięte, plany i pomysły zrealizowane, a marzenia się spełniły!

Powiedz mi wszystkiego najlepszego! Powierzono Wam misję państwową wychowania przyszłego pokolenia, zaszczepienia w nim szacunku, patriotyzmu i życzliwości. Niech ogień wdzięczności i serdeczności wobec Was zawsze płonie w oczach Waszych uczniów i ich rodziców. Dziękuję za obdarowywanie dzieci miłością, ciepłem i czułością.

Dla naszych dzieci jesteście źródłem wiedzy, a dla nas jesteście przykładem odporności i wzorem mądrości. Serdecznie życzymy Ci więcej jasnych wydarzeń w Twoim życiu i szczęśliwych dni. I niech twoja praca da ci wszystko, co najlepsze, co może dać. Słusznie na to zasługujesz.

Nasz wspaniały wychowawca, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Serdecznie życzymy, abyś nigdy nie tracił miłości i zainteresowania swoją pracą, stale osiągał nowe sukcesy w pracy i życiu, nigdy nie zatrzymywał się w pół drogi i zawsze dojeżdżał do zwycięskiej mety. Bądź szczęśliwy, kochany przez nas wszystkich i szczerze szanowany.

Wiemy, że kochasz i szanujesz swoich uczniów, traktujesz wszystkich jednakowo ciepło i szczerze starasz się nie tylko uczyć, ale naprawdę zainteresować ich nauką. Życzymy, aby uczniowie (wszyscy bez wyjątku) zawsze się odwzajemniali i aby taka atmosfera w klasie nie wymagała od Was wyrzeczeń!

Drogi nasz i ukochany wychowawca klasy! Serdecznie gratulujemy urodzin! Bardzo dziękuję za ciepło, troskę, wiarę w swoich uczniów, miłość i opiekę. Życzymy ci, jeśli zdrowie, to najsilniejsza, jeśli kariera, to bardzo udana, jeśli los, to najszczęśliwszy! Chcę też życzyć twórczej inspiracji, zdolnych uczniów i wdzięcznych rodziców!

Nasz drogi wychowawca klasy! Wziąłeś nas jako małych marzycieli, którzy wierzyli w swoje fantazje. Ale najcenniejsze było to, że Ty też w nas wierzyłeś i nas wspierałeś. Dziękuję, że zawsze jesteś z nami swoimi miłymi i delikatnymi dłońmi, cichym głosem, mądrą radą. Dziękujemy za to, że szkoła stała się dla nas nie tylko źródłem wiedzy, ale także platformą startową dla naszych osobowości.Dążyliśmy do naszych ukochanych szczytów, nie zdając sobie sprawy, że to Wasze dłonie popychają nas do przodu, nie pozwalając nam zatrzymać się w połowie drogi. Dziękujemy za nasze pomyślne przeznaczenie, za nieutwardzone dusze, za możliwość stania się ludźmi.

W imieniu społeczności rodzicielskiej klasy 7″B” dziękuję za to, że byłeś i pozostajesz oddany swojej pracy, ważniejszej niż ta, którą trudno sobie wyobrazić w nasze społeczeństwo – uczenie młodszego pokolenia. Szczerze życzę, aby lojalność wobec obowiązku nauczania nie stała się dla Ciebie dużym ciężarem i aby nas wszystkich cieszyła swoją obecnością i osiągnięciami pedagogicznymi przez wiele lat!

W twoje urodziny, drogi liderze, dziękujemy za wrażliwość i wyrozumiałość, za cierpliwość i mądrość, za optymizm i profesjonalizm. Dzięki Waszym staraniom nasze dzieci czują się w zespole komfortowo i bezpiecznie. Życzymy radości, sukcesów w pracy, szacunku współpracowników i kierownictwa, wysokich zarobków i doskonałych wyników. Niech najwyższe nagrody czekają na twoich podopiecznych!

Nasz drogi nauczycielu! Dałeś naszym dzieciom dużo ciepła, wsparcia, pomocy i wiedzy. Zasługujesz tylko na najlepsze słowa gratulacji i najbardziej luksusowe prezenty! Serdecznie gratulujemy ci urodzin, życzymy nowych ciekawych osiągnięć, siły i zdrowia, harmonii, pomocy bliskich i wdzięczności od uczniów. Wesołych świąt i wszystkiego najlepszego!

Życzymy miłej atmosfery w domu, miłości i ciepła w związkach, szacunku i zaufania w zespole, szczęśliwych i radosnych lat życia!

Wszystkiego najlepszego z całego serca. Życzę, abyś zawsze pozostał doskonałym nauczycielem, godnym uwagi, głębokiego szacunku i wysokiej reputacji.Niech wszystkie otwarte przestrzenie na sukces staną się dla Ciebie otwarte. Niech w życiu będzie mnóstwo okazji do realizacji twoich pomysłów. Niech dusza żyje w szczęściu, a serce bije w rytm miłości i inspiracji.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla wychowawcy klasy, z głębi serca

Najlepsze
wszystkiego najlepszego dla wychowawcy klasy, z całego serca

Dziękuję z całej klasy za wszystkie dobre rzeczy, które nam podarowałeś! Spieszymy z życzeniami samych prezentów losu i obecności w Twoim życiu róg obfitości!

Drogi nauczycielu! Od wielu lat oddajesz energię dzieciom, dzielisz się bezcenną wiedzą! W ten piękny dzień gratulujemy Ci urodzin – najważniejszego i najjaśniejszego święta roku! Życzymy wspaniałego nastroju, radosnych chwil, jasnych kolorów, inspiracji, witalności, zdrowia, harmonii! Niech wszystko potoczy się jak najlepiej, praca daje pozytywne, rodzice wyrażają więcej wdzięczności, a inni uśmiechają się promiennie! Wszystkiego najlepszego!

Praca nauczyciela w szkole podstawowej to odpowiedzialna i ciężka praca. Ale miło widzieć, jak dzięki Tobie dzieci stają się bardziej erudycyjne, dojrzałe, niezależne. Gratulujemy wakacji, wdzięczni rodzice! Szczęście, dobrobyt, spokój, zdrowie, wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla naszego ulubionego, najwspanialszego i najbardziej „fajnego” nauczyciela klasy.Jesteśmy nieskończenie wdzięczni za wszystko, co dla nas robisz, niewypowiedzianie doceniamy Twoją, czasem tak nerwową i ciężką pracę. Życzymy, aby spełniły się Twoje aspiracje i nadzieje na świetlaną przyszłość Twoich uczniów. Życzymy, aby Twój wkład w nasze losy został wynagrodzony tym, że nigdy nie będziesz musiał się za nas rumienić i wstydzić. Dołożymy wszelkich starań, wykorzystamy całą wiedzę, którą w nas zainwestowałeś i staniemy się godnymi obywatelami – Twoją dumą. Wszystkiego najlepszego!

Drogi nauczycielu klasy, gratulujemy Ci urodzin! Życzymy jak najwięcej szczęśliwych chwil, niesamowitych pomysłów, dobrego zdrowia i stabilnego układu nerwowego! Niech radość, pomyślność, miłość i pomyślność przychodzą do was każdego dnia! Jesteś naszym wsparciem i przewodnikiem życia. Z poważaniem, studenci.

Nasz ukochany nauczyciel klasy! Tyle dla nas zrobiłeś, zniosłeś nasze wybryki, zaopiekowałeś się nami, pomogłeś we wszystkich naszych kłopotach i z całego serca Ci dziękuję! Dzisiaj, w twoje urodziny, naprawdę życzę ci, abyś nigdy nie był smutny, abyś pozostał tak mądry i sprawiedliwy, i otrzymywał tylko przyjemne prezenty od życia!

Wszystkiego najlepszego dla naszego drogiego wychowawcy. Życzymy entuzjazmu i powodzenia, dobrego zdrowia i miłości, szczerego szczęścia i pomyślności, błyskotliwego sukcesu i szacunku, stabilnego dobrobytu i radości, wielkiej cierpliwości i szczęścia.

Doceniamy to, że w swojej pracy umiejętnie łączysz klasyczne metody edukacji i wychowania z nowoczesnymi. Wyniki Twojej pracy dydaktycznej i umiejętności zawodowe budzą nasz podziw i wdzięczność. Życzymy, aby w życiu i pracy zawsze towarzyszyli Ci niezawodni towarzysze i ludzie o podobnych poglądach.

Nauczyciel! Twój zawód jest najbardziej szlachetny, złożony i ważny, a twoja wysoka praca jest bezcenna. Sprawiasz, że ten świat jest nowoczesny: dzięki Twojej wiedzy proces techniczny porusza się, satelity lecą w kosmos i dokonują się najważniejsze odkrycia naukowe. Gratuluję Ci urodzin i kłaniam się za odwagę, gotowość do poświęcenia się i nie szczędzenia wysiłków dla dobra uczniów, umiejętność dawania wiedzy i wkładania duszy w swoją pracę. Dziękuję za wszystko, co robisz!

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy za radzenie sobie z obciążeniem i za dzielenie się z uczniami wszystkimi sukcesami i niepowodzeniami, pomoc w pokonywaniu trudności, wyznaczanie celów oraz znajdowanie dróg i środków do ich osiągnięcia… Życzymy szczerze, aby efekty Twojej pracy zawsze przewyższały oczekiwania że kładziesz na nich.

Nasz wychowawca świętuje dzisiaj swoje urodziny. Dlatego mnożymy wszystkie nasze życzenia przez liczbę wszystkich Twoich uczniów.Przyjmijcie proszę od naszej klasy życzenia pokoju, dobroci i powodzenia, radości, szczęścia i inspiracji, sukcesu, zwycięstw i miłości! Niech wszystko będzie w Twojej mocy, niech życie da tylko cudowne dni!

Wszystkiego najlepszego, nasz najlepszy i przemiły wychowawca klasy. Życzę odważnej siły i wspaniałych pomysłów, powodzenia i niewątpliwych sukcesów, szczerego szacunku i optymistycznego nastroju, doskonałej pracy i szczęśliwego życia.

Wszystkiego najlepszego dla naszego wspaniałego i najlepszego nauczyciela klasy. Pragniemy, aby życie było wielkim morzem czystego szczęścia z wyspami duchowej pociechy i serdecznej miłości. Niech w Twoich działaniach czeka tylko sukces i upragniony rezultat, niech na Twojej ścieżce nieustannie świeci słońce szczęścia i kwitną kwiaty dobrobytu.

Przyjmij moje gorące gratulacje z okazji Twoich urodzin! Niech każdy nowy rok akademicki będzie bardziej udany zawodowo niż poprzedni. Niech twoi uczniowie odpowiedzą ci z wdzięcznością i mądrością, nie trać ich pragnienia szczytu wiedzy i umiejętności. A ich sukcesy inspirują do nowych osiągnięć. Niech mądrzy i pilni uczniowie nie przestają pokazywać swoich wysokich wyników.Ciekawe i ekscytujące życie edukacyjne dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego i życzymy, abyś na zawsze pozostała tak kwitnącą kobietą i wieloaspektową osobowością! Jesteś dla nas przykładem we wszystkim, dlatego życzymy wielkich osiągnięć, zdobywania nowych wyżyn i niewyczerpanej energii!

Mój wspaniały i drogi nauczycielu klasy, gratuluję ci urodzin. Szczerze pragnę pozostać zawsze z całym pięknem i wigorem sił, w doskonałym nastroju i dobrym nastroju. Niech sukces i radość czekają na Ciebie w pracy, a szczęście i miłość w życiu osobistym.

Drogi nauczycielu, nie da się opisać słowami swojego wkładu w rozwój uczniów! Twoje doświadczenie i profesjonalizm, mądrość i cierpliwość są nieograniczone. Dzięki Tobie, Twojej pracy i Twoim ludzkim cechom studenci otrzymują bezcenną wiedzę i tak potrzebne wsparcie w trudnych czasach. W Twoje urodziny życzymy Ci niewyczerpanego źródła optymizmu, dobrego zdrowia, wiecznej młodości i pomyślności we wszystkich dziedzinach życia! Niech radosny blask Twoich oczu olśni wszystkich wokół Ciebie! Życzymy szczęśliwej przyszłości, wielkich sukcesów w pracy i podziwu innych! Bądź zdrowy i szczęśliwy, szczęśliwy i kochany!

Dzisiaj jest nasze święto: urodziny nauczyciela. Jest naszym wspólnym, ponieważ nauczyciel jest również nasz. I w tym dniu składamy gratulacje tej osobie, bez której święto nie jest świętem, a tylko dniem powszednim. Tobie, naszym mentorze, składamy życzenia wielkiego szczęścia, wielkości Twojego serca, w którym mieszczą się wszyscy uczniowie.Niech nasza miłość będzie Twoim prezentem w tym dniu.

Droga Lariso Michajłowno! Doceniamy Cię, kochamy, zawsze pamiętamy i jesteśmy Ci wdzięczni za wszystko. Życzymy owocnej pracy i wszechstronnego wsparcia tych, od których zależy pomyślna realizacja każdego z Twoich dobrych przedsięwzięć!

Wszystkiego najlepszego dla naszego fajnego nauczyciela! Jesteś naszym przewodnikiem, otwierając drogę do lepszej przyszłości! Zawsze jesteś gotów podać pomocną dłoń i pocieszyć się miłym słowem. Serdecznie dziękujemy za wszystko i życzymy jeszcze większych zwycięstw, udanych decyzji i wdzięcznych uczniów! Niech Twój dom stanie pod spokojnym niebem, rozświetlony czystym, rodzinnym szczęściem i głębokim szacunkiem dla innych! Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla wychowawcy

Własnymi słowami życz nauczycielowi klasy wszystkiego najlepszego

Nauczyciel… Ile w tym słowie mądrości, cierpliwości, czułości i miłości. Nauczyciel jest drugą osobą po rodzicach, która jest bezpośrednio zaangażowana w wychowanie nowego W te święta chcemy podziękować za Twoją pracę, poświęcenie i szczerość.Życzymy wielu lat w doskonałym zdrowiu i nastroju.

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu klasy. Niech każdy dzień przynosi radość Twojemu domowi i udział szczęścia w Twojej duszy, niech Twoje serce żyje jasną nadzieją i szczerą miłością, niech otaczają Cię dobrzy ludzie i prawdziwi przyjaciele, niech Twoje zwycięstwa i sukcesy nie będą się liczyć.

Dzisiaj są twoje urodziny! Cenimy Cię, bo wiedza to potęga, a bez wiedzy nasz naród nie będzie tak silny, zdrowy i niezwyciężony. W te święta chciałbym z całego serca pogratulować. Wyrażam szczery podziw dla Twojej trudnej i szlachetnej pracy.To, co robisz, jest bezcenne! Życzymy dobrego zdrowia i cierpliwości, odwagi do trudnych zadań i uśmiechu najbliższych, wsparcia przyjaciół i kolegów oraz wdzięcznych uczniów. Bądź szczęśliwy, kochany i zakochany w życiu każdego dnia!

Wszystkiego najlepszego, najfajniejszy nauczyciel klasy. Życzymy razem z nami, aby każdy dzień był ciekawy, różnorodny, wesoły i wspaniały, życzymy dużo szczęścia i nieustannego powodzenia w radości z każdej chwili. I niech zawsze będzie wystarczająco dużo energii, entuzjazmu, siły dla wszystkich Twoich genialnych pomysłów.

„Gratulujemy rocznicy i życzymy uczniom zajęcia tylko pierwszych miejsc na wszystkich olimpiadach. Abyś nie miał czasu na pisanie listów do ich wykonania. Pozwól, że otrzymasz tytuł „wychowawcy klasy roku”. W końcu dla nas na zawsze pozostaniesz najlepszym nauczycielem w życiu!”

Spośród całej kadry nauczycielskiej szkoły jesteś najbliżej naszych dzieci. Życzymy, aby najbardziej radosne chwile komunikacji, kreatywności, zrozumienia wiedzy i rozwoju indywidualności łączyły Cię z Twoimi uczniami. Niech ich wspomnienia o najważniejszym i najbliższym nauczycielu w szkole będą ciepłe.

Wszystkiego najlepszego dla słodkiej kobiety, wspaniałej nauczycielki w szkole podstawowej. Jesteś mądrym przewodnikiem dla dzieci po krainie wiedzy, jesteś dobrym doradcą i realnym wsparciem. Życzę, aby Twoje siły nigdy nie słabły, aby dzieci Cię kochały i doceniały, aby praca była tylko radością, aby życie nie odbiegało od ustawień szczęścia i powodzenia.

Czego nauczyciel potrzebuje na urodziny? Jak wszyscy inni, zdrowie i radość, szczęście i miłość, dobrobyt i pokój. Ale jesteś nauczycielem, spokój jest ci nieznany. Masz całą klasę hałaśliwych chłopców i dziewcząt, którzy nie mogą siedzieć w klasie. Życzymy Ci wielkiej nieludzkiej siły, abyś mógł poradzić sobie ze wszystkimi zawiłościami pracy trudnego nauczyciela.

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu klasy! Życzę zdrowia i pomyślności, spokoju i szczęścia. Niech praca i aktywność przynoszą radość i przyjemność, niech każdy dzień życia rozgrzewają promieniami dobroci, miłości i inspiracji.

Wszystkiego najlepszego z całego serca dla naszego drogiego wychowawcy klasy. Życzymy dobrego zdrowia, niesamowitego szczęścia, pomyślnych zajęć, błyskotliwych pomysłów, wielkiego szacunku, szczerych uczuć, osobistych osiągnięć i wspaniałego nastroju.

Dziękujemy za wyrozumiałość nie tylko dla dzieci, ale także dla nas. Dzięki Waszym staraniom szkoła stała się dla nas i naszych dzieci ulubionym miejscem, do którego codziennie przychodzimy. Życzę, aby dla Ciebie na zawsze pozostała wygodnym i ulubionym miejscem. Aktywna długowieczność!

Życzymy, abyś cieszył się każdym dniem pracy, budził się rano z przyjemnością i spotykał swoich uczniów z uśmiechem. Niech dziś twoje oczy bez dna lśnią, a jeśli dotkną ich łzy, to tylko ze szczęścia. Jesteśmy dumni z tak wspaniałego wychowawcy klasy. Wszystkiego najlepszego!

Niech każdy dzień przynosi długo wyczekiwaną radość. Niech tylko słońce i ciepło zawsze będą w Twojej rodzinie! Wszystkiego najlepszego!

W imieniu rodziców pragniemy wyrazić naszą szczerą wdzięczność naszemu ukochanemu nauczycielowi klasy. Jesteś niestrudzonym aniołem stróżem naszych dzieci. Ty, jak gwiazda przewodnia na ścieżce życia, która otacza Cię ciepłem, światłem i czułością, zawsze pomożesz Ci znaleźć właściwe rozwiązanie każdego problemu.

Wszystkiego najlepszego dla drogiej, ukochanej, najlepszej nauczycielki ze szczerym szacunkiem! Twoja praca jest bezcenna i możemy Ci tylko podziękować za nią życzeniami z głębi serca, podziwem i godnym podejściem do tematu. Niech Twoje ciepło i profesjonalizm pozostaną z nami na całe życie. Niech świat zawsze pozostanie dla Ciebie piękny, miły i interesujący!

Wszystkiego najlepszego i życzę cierpliwości. W końcu masz ciężką pracę – przy biurku czekają na ciebie dzieci. Jesteś dla nich pierwszym mentorem, najpewniejszym źródłem wiedzy. Niech dadzą ci szczęście, Już duże dzieci. Życzymy słońca w Twoim sercu, Zawsze pławić się w miłości bliskich. Aby dzieci cię nie denerwowały. A cuda często latały. Zabawne dla ciebie i chwalebne żarty, chwile bajeczne, zabawne. Niech twoje zdrowie stanie się silniejsze, a światło w twojej duszy nie zniknie.

W imieniu wszystkich rodziców życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję za ciężką pracę, za cierpliwość i miłość do dzieci. Świetnie radzisz sobie z dziećmi, jesteś ich przyjacielem, nauczycielem i drugim rodzicem.Zaszczepiasz dzieciom miłość do wiedzy, szacunek i wzbudzasz zainteresowanie nauką. Każdy dzień dla dzieci staje się interesujący, ekscytujący tylko dzięki Tobie. Niech Twoja praca przyniesie przyjemność, sukces i wyżyny kariery.

Nasza droga i cudowna wychowawczyni, cudowna osoba, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Niech promienie szacunku i sukcesu oświetlają twoją ścieżkę aktywności, niech ścieżka twojego życia będzie usiana kwiatami nadziei i szczęścia.

Nasz drogi nauczycielu, gratulujemy Ci urodzin! Trudno sobie wyobrazić, jak dużą rolę odgrywasz w życiu naszych dzieci, jaki wspaniały przykład dajesz im i ile nowej, przydatnej wiedzy im dajesz. Serdecznie i bardzo dziękuję za wykonaną pracę i przyszłą pracę, za pracę i za wyczerpane nerwy. Życzymy dobrego zdrowia, hartu ducha, mocnych nerwów i żelbetowej cierpliwości. Osobiste szczęście, wszelkiego rodzaju błogosławieństwa i cuda. Niech życie zadowoli Cię jasnymi kolorami, wypełniając Twój wewnętrzny świat ciepłem i komfortem. Bądź szczęśliwy i nie znaj kłopotów!