Wszystkiego najlepszego życzy bratu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji szczerych życzeń urodzinowych dla brata od brata, od siostry, młodszej, starszej własnymi słowami, z głębi serca, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Mój drogi bracie, życzę ci miłej dużej rodziny w twoje urodziny, gdzie wszyscy się szanują i doceniają. Pamiętaj, że ważna jest opinia każdego członka Twojej rodziny. Chciałbym, abyś zawsze miał przy sobie mądrego doradcę, który pomógłby Ci wybrać w życiu tę właściwą. Powodzenia!

W twoje urodziny nie mogę się powstrzymać, aby dać ci ogromny bukiet, ale nie taki prosty – to bukiet komplementów. I na pewno zasługujesz na każdy z nich! nie bój się cierni róży: każdy jest tak bystry jak twój umysł, a kwiat to piękna myśl lub idea, która pojawiła się na łodydze z cierniami. czy narcyz może symbolizować to samo, jeśli nie kwitnące piękno? Nie należy jej podziwiać, jak książę Narcyz ze starożytnej greckiej legendy, ale nie można jej nie docenić. dzwonki i stokrotki – co robią wśród szlachetnych szklarniowych kwiatów?.. Ale są w tym bukiecie na swoim miejscu: w końcu dźwięczny głos i słoneczny uśmiech są również charakterystyczne dla Ciebie! Do bukietu mogę dodać nieskończenie wiele bezpłatnych kwiatów i wszystkie będą prawdziwe.

To Ty napełniasz moje życie sensem, pomocą, wsparciem i pod każdym względem popychasz mnie do nowych kroków w życiu.Nigdy nie byłam spokojna i szczęśliwa z nikim, tak jak z tobą! Bądź szczęśliwy i odnieś sukces, a będę z ciebie tylko dumny. Dziś, jutro i zawsze! Moja droga, moje najszczersze gratulacje tylko dla Ciebie w tym dniu.

Jedna fajna osoba jest dziś o rok starsza. Nazywam go moim bratem i bez niego nie wyobrażam sobie już życia. Bracie, chcę ci pogratulować, a także życzę wszystkiego, o czym sam marzysz. Chcę, żebyś zawsze była pewna, że ​​twoja siostra i rodzice pomogą ci we wszystkim. Najważniejszą rzeczą, której chcę Ci życzyć, jest zdrowie, bo wszystko inne można zyskać, ale zdrowie to nie żart. Niech te wakacje pomogą Wam dobrze się bawić z przyjaciółmi, których tak długo nie widzieliście. I nawet nie warto o nas mówić, bo i tak rzadko cię widujemy. Życzę ci tylko tego, co cię uszczęśliwi. Niech to będzie na przykład zupełnie nowy samochód. Wiesz lepiej, co to będzie, ale ja tylko życzę. Zapomnijmy o dzisiejszym biznesie i po prostu zanurzmy się w ten zapalający wieczór. Nie masz pojęcia, co Cię dzisiaj czeka.