Wszystkiego najlepszego życzy byłemu chłopakowi

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór wzruszających życzeń urodzinowych dla byłego chłopaka w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

W dniu Twoich imienin życzę Ci zapomnieć o wszystkim złym i pamiętać tylko jasne i jasne chwile! Gratulacje faceci tacy jak ty! W końcu sprawiasz, że świat staje się jaśniejszy! Życzę Ci dzisiaj, aby szczęście uśmiechało się do Ciebie wszędzie i zawsze! Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Ciekawe życie z ciekawymi ludźmi! I niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz! Niech Twój uśmiech każdego dnia jaśnieje. A wokół ciebie zawsze będą wakacje! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla mojego byłego chłopaka! Nadal za tobą tęsknię. Życzę Ci w domu pełnego dobrobytu, nie tylko materialnego, ale i duszy, by była pełna ciepła, światła, miłości i życzliwości. Aby niczego Ci nie brakowało. Życzę radosnych wydarzeń, fajnych przygód i wszystkiego najlepszego.

W twoje urodziny chcę podziękować za wsparcie, zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Jesteś prawdziwym przyjacielem, na którym zawsze możesz polegać.Powodzenia i wszystkich błogosławieństw życia!

Kiedyś, we wczesnym dzieciństwie, podszedłeś do mnie i bardzo poważnie zaproponowałeś, że zostaniesz przyjaciółmi… jakim byłeś dzieckiem! Ale, jak prawdziwy mężczyzna, wkrótce podarowałeś mi rumianek i powiedziałeś, że wyjdziesz za mnie, gdy dorośniemy… Minęło wiele lat, wszystko wydarzyło się w naszym życiu, ale podobno nasz los przesądził w dzieciństwie! Jeszcze nie jesteśmy małżeństwem, ale już razem obdarzamy się miłością i czułością, a wy nadal jesteście poważni i oddajcie mi swoje ulubione kwiaty… W swoje urodziny chcę Ci obiecać, że będę z Tobą, nawet gdy stajemy się starzy … Ale cały czas pozostajesz młody w sercu, bądź wesoły, wesoły i nigdy nie smuć się!

Wszystkiego najlepszego mój były chłopak. Życzę udanego biznesu i powodzenia, wysokich celów i niesamowitych pomysłów, doskonałego zdrowia i niezawodnych przyjaciół, jasnej i obiecującej ścieżki życia, wysokiego dobrobytu i prawdziwego szczęścia.

Dzisiaj wszystkiego najlepszego dla mojego byłego chłopaka. Wiesz, cieszę się, że zerwaliśmy. Dużo mnie nauczyłeś i nasze rozstanie też. Więc bądź teraz szczęśliwy! Niech zabawa przychodzi do Ciebie każdego dnia i nigdy nie będzie kaca!