Wszystkiego najlepszego

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najlepszych życzeń urodzinowych do łez, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Niech po drodze zawsze spotkasz ludzi, z których winy wylejesz łzy. Ale te łzy będą pochodzić z nieopisanej radości.

Życzę realizacji aspiracji, uzasadnionych nadziei i innowacyjnych pomysłów! Życzę, abyś nie zostawiał tego, co zacząłeś w połowie drogi, ponieważ każdy z twoich celów jest godny osiągnięcia. Niech pewność siebie nigdy Cię nie opuści, ponieważ wraz z pewnością przychodzą te siły. A jeśli nagle okaże się, że twoje ręce i głowa nie wystarczą, pozwól prawdziwym przyjaciołom, kochającym krewnym i inspirującym szczęściu pomóc. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego i życzę Ci życia w rytmie szczęścia i sukcesu. Niech dusza śpiewa wesołe piosenki, niech serce zawsze wierzy w miłość i inspiruje cuda.

Nie mnie pouczać: jesteś mądry ponad swoje lata. Życzę Ci prostego, ale prawdziwego kobiecego szczęścia: poczuć ciepło, troskę i uwagę kochającego mężczyzny, zachować zdrowie, kwitnąć, zawsze wyglądać młodo, cieszyć się sukcesami dzieci, cieszyć się każdym dniem i uśmiechać! Pamiętaj, że najważniejsze jest częstsze przytulanie i całowanie krewnych i bliskich!

Dzisiaj są Twoje urodziny. I wpadł do twojego domu jak jasne słońce.Magiczny, bajeczny prezent, niech będzie dla Ciebie wiosna!

Wszystkiego najlepszego i życzę, aby zielone światło do sukcesu zawsze płonęło w twoim życiu, aby nie było pułapek i wirów smutku wzdłuż strumienia, aby los zamienił pokój i cisza szczęśliwych dni, burze namiętnych emocji i czarujący nastrój.

Z każdym dniem urodzin człowiek staje się bardziej doświadczony, inaczej ocenia swoje działania, czegoś żałuje, zaczyna być z czegoś dumny. Niech więc twoje lata będą tylko okazją do radości, niech pisana przez ciebie księga życia nie wymaga zmiany treści. Niech ciało z każdym dniem staje się młodsze, zdrowie się poprawia, a dusza staje się milsza. Niech wszystko, czego żałujesz, zostanie zapomniane, a to, co głupio zrobiłeś, zostanie wybaczone.

Niech niesamowita radość zapanuje wokół Ciebie w te urodziny, niech nadzieja, szczęście i miłość zawsze będą Ci towarzyszyć. Gratuluję i życzę szczęścia.

Wszystkiego najlepszego. Niech słońce szczęścia świeci przez cały rok, niech w Twoim życiu spadają opady szczęścia, niech Twoja dusza lata w chmurach nadziei i marzeń, niech Twoje serce raduje się każdym dniem i cudownymi chwilami, którymi obdarzył Cię los.

< /div>

Nie denerwuj się, że jesteś o rok starszy. Jeśli spojrzysz z drugiej strony, na rok stałaś się piękniejsza, atrakcyjniejsza i mądrzejsza! I nie możesz zatrzymać się na tej ścieżce.Gratulacje!

Cóż, jak dziecko, czy już się obudziłeś, otworzyłeś oczy, pomachałeś rękoma? Dobra robota, więc możesz rozpocząć nowy dzień, a dziś jest on dla Ciebie radośnie wyjątkowy – Wszystkiego Najlepszego! Miłego i długiego życia!

Z przyjemnością gratulujemy i życzę słonecznego nastroju i świetlanej przyszłości podczas tych wspaniałych i miłych wakacji!

Aby nie mieć czasu na myślenie o wieku, pragnę wypełnić swoje życie następującymi momentami: spontanicznymi napadami szczęścia i radości, napływami miłości i romansu, serią dobrych powodzenia i jeszcze więcej powodzenia! Niech wszystko pójdzie gładko, jak śnieg pod łupem pingwina, i niech wszelkie przeszkody natkną się na ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Urodziny to zawsze święto. Jasne, kolorowe i ciekawe. Zawsze chcesz usłyszeć wiele miłych słów i dobrych życzeń w tym dniu, podzielić się wspomnieniami z przyjaciółmi i dziewczynami o bajecznych słonecznych dniach, a także napełnić kieliszki napojem gazowanym tego dnia. Święto zapowiada się cudownie i pięknie, jeśli gratulacje nie są wierszem, ale prozą. Jeśli staną się jasnymi i interesującymi dodatkami do wakacji, prezent, ponieważ tylko taka forma gratulacji może stać się jasna, interesująca i piękna. Rzeczywiście, w prozie łatwiej jest wyrazić swoje emocje i uczucia, łatwiej spojrzeć w oczy drogiej i kochanej osobie, łatwiej jest pisać słowa, które płyną z samego serca. Najlepsze gratulacje w prozie – własnymi słowami wszystkiego najlepszego.

Życzę Ci, abyś zawsze pozostał silny, odważny i pewny siebie. Niezawodni i wierni przyjaciele, którzy zawsze zrozumieją i wesprą, silną i szczerą miłość, aby do późnej starości i pracę taką, która jej się podobała, inspirowała i przynosiła dobre dochody. A także dobre zdrowie, aby przez wiele lat pozostał bohaterem. Wszystkiego najlepszego!

Spośród innych świąt w roku Twoje urodziny są wyjątkowe. Jak inaczej! W końcu nie jesteś tylko dobrą osobą, ale cudowną osobą, jedną na milion! Pozwól, że zawiruję Cię dzisiaj w hałaśliwym wirze serdecznych gratulacji i życzeń, w każdym z których wkładamy nasze najszczersze uczucia! Żyj długo, szczęśliwie, bogato i bez kłopotów! Poznaj tylko obfitość, miłość bliskich i lojalność przyjaciół! Spełnij swoje marzenia i uczyń nasz świat lepszym miejscem, bo możesz to zrobić!

Niech życie rozwija się jak piękna układanka, w której każde wydarzenie zajmie swoje miejsce, tworząc obraz harmonijnego spokoju, szczęścia i dobrobytu, obraz, który stanie się Twoim cudownym przeznaczeniem.< /div>

Życzę Ci zdrowia, życia, a nie rozpaczy. Niech twoje oczy błyszczą szczęściem i entuzjazmem. Wszystkiego najlepszego!

Niech wszyscy Twoi przyjaciele i bliscy zawsze otaczają Cię życzliwością i troską, obdarzają Cię swoją miłością i ciepłem, rozumieją z pół słowa, a życzę Ci po prostu promieniować szczęściem. Wszystkiego najlepszego.

Jesteś moja droga!!! Gratulacje, moje serce! Ciepło, mój drogi człowieku! Szczęście dla ciebie, a Bóg cię błogosławi!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin do łez

Duszny
Wszystkiego najlepszego

Wszystkiego najlepszego! Niech mały promień słońca zastuka tego dnia w Twoje okno i podaruje Ci ogromną torbę najmilszych, delikatnych, ciepłych, jasnych i przyjemnych życzeń. A Ty odpowiedz mu promiennym uśmiechem i obiecaj, że się nimi zaopiekujesz i nie zgubisz ich na swojej życiowej ścieżce.

Życzę ci szczęścia za ogon i nie puszczania. Niech szczęście stanie się wiernym towarzyszem, a uśmiech towarzyszem przez całe życie. Gratulacje!

Dobry nastrój, sympatyczni goście i miłe niespodzianki. Niech Twoje urodziny będą jasne i niezapomniane!

Wszystkiego najlepszego! Spieszę życzyć wam niewyobrażalnych ziemskich i niebiańskich błogosławieństw. Proszę zawsze chciał i mógł jego kochanki. Tak, że w częstych, przedłużających się orgazmach łączysz się w jedną kochającą całość. Aby nikt nie ingerował w twoją intymność, a miłość nigdy nie przeminęła bez śladu.

Nawet słońce wzeszło dzisiaj z uśmiechem, ponieważ wie, że są twoje urodziny! A jeśli słońce się uśmiecha, witasz ten dzień z radością i pozwól światu odpowiedzieć na Twoje prośby i spełnić wszystkie Twoje marzenia!

Wspaniałe i inspirujące urodziny! Nie możemy wymyślić lepszych wakacji! W końcu to święto jest pełne dziecięcej spontaniczności i dorosłych emocji! Niech każdy dozna najprzyjemniejszych wrażeń z tego dnia, a duszę wypełni niekończące się szczęście! Niech wszystkie dobre rzeczy na świecie spełnią się tego samego dnia, a wszyscy ludzie, którzy będą otaczać urodzinowego mężczyznę, obdarzą go nieziemską czułością!

Życzę Ci na zawsze zachować młodość duchową, bo to uczucie młodości to zachwycający stan oczekiwania na piękno, to uczucie, że wszystko jest możliwe i wszystko jest możliwe! I życzę, abyście nie zapomnieli o prostych radościach w zgiełku życia, ponieważ najpiękniejszą rzeczą, jaką ma człowiek, są te wartości, których nie można kupić – to miłość i zrozumienie bliskich!

W twoje urodziny życzę ci szczególnie skromnego życia. Jedź samochodem bez dachu, pij stare wino i jedz pleśniowy ser. Żeby nie wybierać między dwiema łodziami, tylko kupić jacht!

Niech Twoje urodziny będą wypełnione promieniami słońca i ciepłymi życzeniami. Niech twoje życie będzie jak tęcza – każdy dzień stanie się nową, jasną, radosną passą. Wesołych świąt!

Wszystkiego najlepszego, życzę szybkiego górskiego potoku szczęścia i sukcesu, ogromnego morza nowych emocji i wrażeń, niekończącego się oceanu szczęścia i miłości, a także że ludzie, którzy Cię kochają, są zawsze przy Tobie, ceniąc czas spędzony z Tobą.

Niech życie zawsze wygląda tak, jakbyś jechał na tęczy, przyjaciele nigdy nie przestają zadziwiać, a praca przynosi tylko dobre rzeczy.

Wszystkiego najlepszego. Masz wspaniały wiek: jest coś do zapamiętania, a przed Tobą jeszcze wiele radości. Niech więc wszystko potoczy się dla Ciebie pomyślnie i bezpiecznie. Serdecznie życzę dobrego zdrowia, długiego życia, szczęścia rodzinnego i wszystkiego najlepszego.Niech Twoi bliscy również będą szczęśliwi i na pewno zdrowi!

To cud i szczęście, że mieliśmy szczęście spotkać Cię pewnego dnia i poznać przyjaciół, a ktoś miał szczęście być częścią Twojej rodziny! Dziś, w twoje urodziny, jednogłośnie i jednogłośnie gratulujemy i życzymy, abyś jak najszybciej znalazł swoje szczęście, a gdy go znalazłeś, trzymaj go mocno i ciesz się jego bogatymi prezentami!

Wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie będzie wypełnione szczerością, zrozumieniem, troską i uwagą bliskich i bliskich! Życzę miłych niespodzianek, morza pozytywnych, wielkiej uniwersalnej radości i zawrotnego sukcesu, bo to dzięki sukcesowi jesteśmy afirmowani jako jednostki i wyznaczamy sobie nowe życiowe cele!

Droga i szanowana królowo, twoi poddani kłaniają się ci dzisiaj, aby życzyć ci wszystkiego najlepszego. Jesteś piękną kobietą, więc zawsze bądź miłosierny i uprzejmy, aby wszyscy Cię kochali. Życzę wielkiego szczęścia, worków złota, spokojnego królestwa i księcia w białej limuzynie.

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę Ci pięknego, ekscytującego, szczęśliwego i długiego życia.Aby spełniły się wszystkie oczekiwania i zaplanowane plany, wiara we wsparcie przyjaciół, krewnych i dobra przyszłość nie odchodzi!

Urodziny to bardzo osobiste święto, uroczysty i jasny dzień, w którym kiedyś zobaczyłeś światło po raz pierwszy, a światło cię zobaczyło i bardzo się zdziwiłem, że może być dobrzy ludzie na świecie! Dziś życzymy miłego, wolnego życia i spełnienia wszystkich marzeń!

Jeden czarodziej spełnił moje życzenie – teraz na ścieżce życia spotkasz tylko dobrych ludzi, gwiazdy uśmiechną się z nieba, a kłopoty ominą! Wszystkiego najlepszego!

Nie oczekuj, że każdy dzień będzie radością i nagrodą w życiu, radość może przerodzić się w nieszczęście. Ale bez względu na to, jak życie chwyta cię za gardło, bądź niezłomny przed czarną katastrofą i nie zwieszaj głowy na zagładę, bez względu na to, jak gorzkie są twoje czyny. Orzeł szybujący na błękitnym niebie jest piękny, ale sto razy piękniejszy, gdy spotyka burzę i przypalony ogniem burzy zwycięża żywioły. Życzymy, abyś zawsze był godnym podziwu orłem!

Niech cudowne i wyjątkowe wydarzenia codziennie napełniają Twój kubek życia czystością ludzi, których spotykasz na swojej drodze, i niech Twoja dusza zawsze leci w kierunku szczęścia i nigdy nie zamyka przed nim drzwi. Życzę Ci harmonii w związkach, wyjątkowości w przygodach i manifestacji własnych unikalnych talentów! Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze gratulacje z okazji Twoich urodzin, z głębi serca

Najlepsze
życzenia urodzinowe w prozie

Wszystkiego najlepszego! W tym dniu życzę wszystkiego najlepszego, najczystszego: komfortu i przytulności w domu, wyrozumiałego i kochającego partnera życiowego, małych jasnych radości i osiąganie celów Niech Twoje jasne i szczere serce oświetla Twoją drogę do szczęścia.

Witaj! Gratulujemy nowego wieku! Niech przyniesie Ci żywe wrażenia i nowe bezcenne doświadczenia, a także więcej radości i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego!!! Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji urodzin! Przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia. Życzę bliskim i oddanym przyjaciołom w pobliżu, wspaniałego nastroju na kolejny rok życia!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci sukcesów w biznesie, osiągania wysokich wyników w każdej dziedzinie działalności, odkrywania każdego dnia nowych możliwości i zawsze pozostawania osobą szczęśliwą, ufną w swój sukces!

Gratulacje! Niech wszystko w twoim życiu dzieje się tylko na lepsze!

Życzę Ci szczęśliwych horoskopów i dobrych prognoz pogody w Twoim życiu. Życzę zdrowia, miłości, pomyślności, szacunku i życzliwości! Wszystkiego najlepszego.

Kochanie! Słodki, piękny i niepowtarzalny! Gratuluję ci urodzin! Nie chcę być banalna, ale przede wszystkim zdrowie! Silny, jak młody zdrowy niepijący mężczyzna. Nawiasem mówiąc, niech ten też będzie zawsze pod ręką. Jesteś mądry i wszystko możesz zrobić sam.Ale po co zawracać sobie głowę, jeśli ktoś w pobliżu chętnie ułatwi Ci życie? Wtedy będziecie mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie: dużo salonów spa, drogich sklepów, i żeby po jednym – sklep jubilerski, i żebyście coś w każdym dostali, wiele wiz w paszporcie i znajomych na całym świecie! Harmonia, miłość i zgoda na wiele lat!

Wszystkiego najlepszego! Szczerze życzę powodzenia i nieskromnego bogactwa, miłości i pasji, zawrotnego rozwoju kariery, dzieci, aby siódemka mogła chodzić na ławkach, przyjemnych podróży, fajnego samochodu i oczywiście ludzkiego szczęścia.

Kochanie (imię)!Niech ten dzień będzie tylko świętem domowym, a nie czerwonym dniem w kalendarzu, ale jest najszczęśliwszy i najpiękniejszy, bo tego dnia pojawiłaś się na Ziemia. Wszyscy, cała Twoja rodzina, serdecznie gratulujemy tego jasnego dnia i szczerze życzymy dobrego zdrowia i radości we wszystkim!

Niech rodzina będzie silną twierdzą, a praca twórczą przyjemnością! Życzę Ci życia w radości, przynosząc światu tylko dobry nastrój i pogodne myśli.

Wszystkiego najlepszego! Niech dobra wróżka z Twojej ulubionej bajki spełni w tym dniu Twoje najskrytsze marzenia!

Kilka lat temu udało Ci się uczynić ten dzień wyjątkowym przez samo urodzenie. Z biegiem lat coraz więcej ludzi zdawało sobie z tego sprawę.Dziś życzę Ci najjaśniejszych i najcieplejszych wrażeń, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, spełnienia upragnionych pragnień i oczywiście czystej i szczerej miłości!

Życzę miłej zabawy! Chcę tańczyć cały wieczór! Chcę śpiewać i pić! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień będzie pełen życzliwości, pozytywnych, miłości i pozytywnych emocji. Życzę spełnienia wszystkich Twoich marzeń, pozostania tą samą piękną osobą! Niech otaczają Cię tylko uczciwi, życzliwi i szczerzy ludzie. Dzień po dniu życzę Ci rozwoju, stawania się lepszym i wypełniania życia niezapomnianymi chwilami.

Życzę ci tak wesołych wakacji w twoje urodziny, aby każdy hollywoodzki reżyser zazdrościł i zrobił hałaśliwą komedię na twoją cześć! Niech cały świat zobaczy, jak świętować nie tylko jedyne urodziny w roku, ale cały rok! Najważniejsze, aby znaleźć czas, aby żyć więcej!

Jesteś dzisiaj o rok starszy, ale czy to powód do smutku? Życie nie stoi w miejscu. A dzisiaj życzę, abyście zawsze szli do przodu, nie zatrzymywali się i nie oglądali za siebie! A potem wszystko będzie świetnie! Wszystkiego najlepszego!

Życzę wspaniałych urodzin, w świetnym nastroju i pozytywnych emocjach!

Wszystkiego najlepszego! Życzę ci wielkiego wszechogarniającego szczęścia! Szeroko otwarte entuzjastyczne oczy. Uczucia, które wypełniają ciepłem i radością.Ciągły postęp w biznesie, wzloty i upadki!

Wszystkiego najlepszego!!! Życzę dzieciom, aby wyrosły zdrowe, silne, wesołe i mądre! Niech dziś nie wszystko pójdzie tak gładko, jak byśmy chcieli, ale i tak warto wierzyć w marzenie i dążyć do niego na wszelkie możliwe sposoby! Chcę, żebyś był taki: jak tylko przyzwyczaisz się do dobrego życia, staje się jeszcze lepsze!

Twoja szlachetność i czyste serce, twoja wrażliwa dusza i wysoka arystokracja uczyniły cię najlepszym i najbardziej pożądanym przyjacielem dla wszystkich i wszystkich! I wszyscy są pewni, że tylko z nim jesteś takim prawdziwym, takim szczerym i wiernym przyjacielem! Ale dzisiaj widzimy, że twoje serce jest tak hojne, że stałeś się idealnym przyjacielem każdego z nas. Pozostaje tylko życzyć ci, abyś żył długo i szczęśliwie! Masz przyjaciół – i to jest najważniejsze! Bądź szczęśliwy przez wiele, wiele lat!

Najlepsze życzenia urodzinowe w prozie

Wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej kobiety świata! Powodzenia w biznesie i w życiu. Szczęścia i zdrowia kobiet. rodzina.

Podróżuj, rozwijaj się, osiągaj, zaskakuj, witaj, raduj się, uśmiechaj się, ładuj, ogólnie ciesz się życiem! Dobry człowiek zasługuje na lojalnych przyjaciół i powodzenia! Niech to wszystko idzie z tobą przez życie obok ciebie! Wszystkiego najlepszego!!!

W Twoje urodziny z podziwem życzę Ci, aby osobiste szczęście i nieokiełznana miłość, pasja i nadzieja na najlepsze zagościły w Twoim domu. Życzę, abyś pozostał sobą w każdej sytuacji.

Życzę ci, mój ukochany przyjacielu, abyś poznał trzy „nie” w życiu: czułą miłość męża, gwałtowną namiętność i niekończący się strumień radości. Niech dodają do nich trzy „g”: Wesołość, Pożądanie, Kobiece szczęście. No jak bez trzech „x”: charyzmy, przebiegłości i chronicznego szczęścia? Niech wszystkie „p” się spełnią – życzenia z okazji Twoich urodzin.

Przesyłam namiętne pocałunki i ciepłe życzenia drużbie z okazji jasnych urodzin! Kochanie, cieszę się, że mogę być z tobą i cieszyć się naszą miłością! Życzę Ci mądrości i cierpliwości, bo wiem, jakie to ze mną trudne! Wierzę, że nasza historia miłosna będzie najpiękniejsza i najszczęśliwsza! Moi drodzy życzę udanej kariery, dobrego samopoczucia, pomyślności i wszystkiego najlepszego! Niech moja miłość was inspiruje i chroni! Kocham, ściskam drżąco i delikatnie!

Niech tylko radość zamieszka w duszy, Wypełniając przyszłe dni szczęściem.Chociaż minionych czasów nie można już zwrócić, wiedz: nie zamiatały bezużytecznie!

W dniu, w którym się urodziłeś, na niebie pojawiła się jasna, delikatna gwiazda. Dawała ci swoje promienie i usypiała, gdy byłaś małą dziewczynką, oświetlała wieczorną drogę i strzegła cię w młodości. Niech ta gwiazda zawsze prowadzi do szczęścia – ogromnego, pięknego i bajecznego. Wiedz, że jesteś piękna. Wszystkiego najlepszego, gwiazdo, która żyje na ziemi!

Pewnego dnia, w piękny ciepły poranek, a może w chłodną ciemną noc, historia o tym nie wspomina, na świat przyszło nowe dziecko. Swoim wyglądem przyniósł rodzicom wiele, wiele najradośniejszych emocji, uśmiechał się, płakał, zachowywał się, jadł owsiankę i dużo spał. A wraz z jego przybyciem w domu osiadło szczęście dźwięcznego śmiechu dzieci. Mijały lata, dzieciak dorósł, był ciekawy świata, pociągał go wiedza i wykazywał cuda siły woli. Stał twardo na nogach, a z kolei pomagał rodzicom, uczył ich posługiwania się nowym, nieznanym sprzętem, opowiadał ciekawe historie o swoim życiu. I tak dzisiaj, w ten piękny dzień, zebraliśmy się w tej dużej i eleganckiej sali, aby pogratulować już dorosłemu, tak wspaniałemu człowiekowi, o szerokiej duszy, ciepłym sercu i jasnych, życzliwych oczach, w których do dziś dnia wielkie szczęście wyglądu odbija się na tym świecie. Niech zdrowie i Twoi bliscy zawsze będą z Tobą. Wszystkiego najlepszego!

Chcę, żebyś była tak wspaniałą kobietą, jak wspaniała Marilyn Monroe. Żyj zgodnie z jej zasadą, aby się nie martwić, ale martwić. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Spotkaj się żarliwie ze swoimi wakacjami! Spotkaj los z uśmiechem. Niech wszystko będzie z tobą w porządku!

Na świecie jest tylko jedna dziewczyna taka jak ty! Twoi rodzice dawali z siebie wszystko, za co mają ogromny szacunek! Jesteś moim najlepszym! Kocham Cię Skarbie! Wesołych Świąt!

Nie zamierzam uciekać się do nienawistnych życzeń. Wszystko, co chcesz na pocztówkach, już masz.I tego życzę: abyś żył wygodnie ze sobą, doceniał proste prawdy, nie tonął w nudzie i smutku, widywał się częściej ze znajomymi, nie narzekał na próżno i z wielką łatwością rozwiązywał wszystkie problemy!

Geniuszu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dużo siły i energii na pokonanie wszelkich życiowych przeszkód! Bądź mądrym, mądrym i interesującym człowiekiem!

Wszystkiego najlepszego w prozie droga kobieto! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje, pudełko czekoladek, upominek i oczywiście gorące życzenia! O czym marzysz? Niech wszystko się spełni! Niech każdy dzień zaczyna się od uśmiechu i pamiętaj, że jesteś najlepszy i kochany dla swojej rodziny, co oznacza, że ​​zawsze wszystko będzie dla Ciebie lepsze niż w starej dobrej bajce!

Gratulacje i życzę, abyś zawsze pozostał ulubieńcem losu! Niech szczęście ogrzeje każdy dzień twojego życia i wypełni twoją duszę dobrocią, ciepłem i radością! Niech przyszłość będzie jasna, piękna i szczęśliwa!

Życzę Ci posiekać ręce na bukiety róż na urodziny, dostać alergii na liczne prezenty wręczane tego dnia. Niech uschną ci uszy od szczerych słów i życzeń na twoją cześć.Nie ma znaczenia, czy Twoje usta sklejają się od gorących pocałunków, a mięśnie skurcze od ognistych uścisków – ten dzień musi być spełniony tak, jak powinien!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci uroczystego i pompatycznego, eleganckiego i wspaniałego życia nie tylko w dniu Twoich narodzin, ale w każdym innym dniu!

Jesteś młody, pełen siły i energii, cały świat możliwości stoi przed Tobą otworem. Niech więc sukces uśmiecha się do Ciebie we wszystkich sprawach, a Twoje marzenia się spełnią. Bądź szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej przyjaciółki! I chociaż wielu mówi, że nie ma książąt, życzę Ci znaleźć właśnie księcia, a nie na białym koniu, ale na mercedesie, nie możesz też na białym, to nie jest takie ważne! Aby niósł cię w ramionach, pielęgnował, kochał! Abyśmy już dziś mogli iść na spacer! I żeby nikt nie odważył się powstrzymać Cię od życia tak, jak chcesz! Aby wszystkie Twoje marzenia, nawet te najmniejsze, spełniły się, zanim jeszcze mrugniesz! Najważniejsze, że zawsze będziesz pozytywnie nastawiony i śmiejesz się ze wszystkich trzydziestu dwóch lat! To jest klucz do sukcesu w przyszłości na spotkanie z księciem! Wszystkiego najlepszego przyjaciela!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym mieć wielu dobrych przyjaciół, takich jak polubienia na YouTube. Co by kochało szaleńczo, jak lody latem. Niech stanie się to, czego szukałeś od dawna. Chciałbym mieć szczęśliwą rodzinę, która wesprze w każdej sytuacji. Jaki byłby mocny, jak koniak.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin

Jasne życzenia urodzinowe

Niech dzisiaj, nadchodzące wakacje, zatrząśnie Twoją duszą ogromną falą niepohamowanego szczęścia. I niech da Ci chwile radości i zabawy, abyś je połączył długie lata dostatniego życia. Gratulacje dla Ciebie po południu, kiedy świat Cię spotkał, niech Twoje serce będzie wypełnione tylko czułością, a Twój wizerunek lśni pięknem.

Życzę ci stu lat! Pozwól silnikowi w klatce piersiowej pracować bez przerwy i bez napraw. Niech twoje życie będzie szerokim i równym torem bez dziur i dziur. Życzę też, abyś nie ślizgał się na ostrych zakrętach, abyś zawsze mocno trzymał kierownicę swojego życia w mocnych rękach. Miłej i szczęśliwej podróży!

Niech każdy dzień przynosi szczęście, niech twoje oczy lśnią szczęściem! Przyjmujesz ode mnie gratulacje i wierzysz w cuda!

W tym dniu możesz zrobić wszystko. Dlatego życzę Ci zabawy z serca, tańca do upadłego, śpiewania bez wahania. Niech szczęście wysadzi ci dach i wrzuci cię do siódmego nieba. Ciesz się życiem jak nigdy dotąd, nie tylko dzisiaj, ale zawsze, każdego dnia! Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego i życzę szczerego związku i szczęśliwych uśmiechów, niezapomnianych historii i bajecznych cudów.

Wszystkiego najlepszego! Życzę wigoru, siły, nadziei, zdrowia, cierpliwości, marzeń i ich spełnienia, miłości, ciepła, powodzenia, radości, pomyślności, energii, światła, inspiracji, uśmiechów, sukcesu, życzliwości, wierności, rozkoszy! A także strome podjazdy, tętniące życiem życie, hart ducha, ogień, pożądanie i upojenie szczęściem!

Wszystkiego najlepszego! W tym dniu życzymy Wam morza rozkoszy i szczerych uśmiechów, szczęścia i słonecznego nastroju. Bądź silną, pewną siebie, odnoszącą sukcesy osobą. Dobry nastrój, miłość, harmonia, spokój i wzajemne zrozumienie. Obyś na swojej drodze spotkał prawdziwych przyjaciół, miłych kolegów i życzliwych towarzyszy.

Wesołych Świąt! W ten świąteczny dzień życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia, aby szczęście towarzyszyło całemu życiu, abyście mieli z kim dzielić swoje szczęście w tej galaktyce, a kłopoty przechodziły przez was zawsze i wszędzie.

Wszystkiego najlepszego! Dzisiaj jest dzień spełnienia wszystkich Twoich pragnień i marzeń.Życzę Ci najlepszego nastroju, słonecznych uśmiechów innych, a jeszcze jaśniejszych uśmiechów na Twojej twarzy. Życzę Ci, abyś poznał najlepszych ludzi na swojej drodze i aby zawsze byli z Tobą. Niech cud wydarzy się w te święta, na które najbardziej czekasz!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dużo podróżować, dużo zarabiać, dużo się uśmiechać!

Nigdy nie może być za dużo gratulacji. I chciałbym dołączyć do tych, którzy już to dla Was zrobili. Miej w swoim życiu prawdziwych przyjaciół, uczciwych wrogów. I zawsze wiedz, co jest w nim złe, a co dobre.

W tych cudownych wakacjach życzę Ci dążenia do tego, co najlepsze, życzę Ci zawsze szczęścia i miłości w Twoim domu. Życzę, aby w twoje urodziny twój portfel był wypełniony milionami.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, aby życie przestało być monotonne, nudne i pozbawione sensu, ale nabrało rozpędu, zamieniło się w jasną i nieznaną historię!

Wszystkiego najlepszego! W tym wyjątkowym dniu życzę Ci najlepszego zdrowia, bezchmurnego szczęścia, doskonałej sylwetki, wiecznej młodości, świecącego słońca, świeżego wiatru, magicznych wschodów słońca, bajecznych zachodów słońca, zawrotnego nastroju, czułości, fantastycznego szczęścia, dobrobytu, szacunku, długowieczności, jasnego losu i prawdziwa miłość!< /p>

Z szczerymi życzeniami szczęścia, zdrowia, pomyślności! Niech atmosfera szczerej radości i uśmiechów zawsze będzie Cię otaczać, jak w te święta!

Co, co? Nie naprawdę? Wszyscy mówią, że dzisiaj jest niesamowity dzień. Dziś rano przyleciał do mnie balonem listonosz i powiedział: Ryzykuję, że zapomnę o czymś bardzo ważnym. I wtedy mnie uderzyło! Dokładnie! Dziś jest święto! Dlatego odwołując się do mojej nie pierwszej świeżości pamięci, śpieszę do złożenia gratulacji! Wszystkiego najlepszego, mój drogi chłopcze! Wiesz, diamenty są uważane za najpiękniejsze i najdroższe kamienie na świecie. I zaryzykuję obalenie tego osądu, bo najpiękniejszą i najdroższą rzeczą na Ziemi jest człowiek. Wiele sekund, godzin i minut temu tego dnia na niebie pojawiła się ekskluzywna gwiazda, podając Twoje imię. Świeciło i świeci jaśniej niż wszystkie drogocenne kamienie świata. Tutaj idziesz ulicą i nie zauważasz, jak za tobą ciągnie się opalizujący i lśniący pociąg.To Ty promieniujesz swoim pięknem i łakniesz światłem, które przyciąga uwagę wszystkich wokół Ciebie. Twoje światło jest twoją iskrą! Życzę wam, abyście przez całe życie utrzymywali tę iskrę w swoim sercu, napędzaną miłością i troską bliskich i bliskich. I pojawi się ta iskra – będzie wszystko inne – zdrowie, szczęście, dobre samopoczucie. Rozświetl i oświetlić drogę innym ludziom!

Dlaczego urodziny są tylko raz w roku? Ponieważ cały rok musi być przygotowany na to, aby pogratulować Ci w pełni. Gratulacje!

Prawdziwy przyjaciel to pomoc psychologiczna, książka kucharska, wróżka dobrego nastroju i szczera osoba, na której można polegać w każdej chwili. Dla kobiety, która nie ma najlepszej przyjaciółki, życie jest ciężkie: nie ma nikogo, z kim można by pogadać z zabawą, pójść na zakupy, ponownie wkleić nudne tapety w domu, zrobić pedicure dla pary lub znaleźć dobrego korepetytora dla dzieci.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś zawsze cieszył się z tego, co już masz, ale też nie zapominał o nowych wyżynach i zawsze je z powodzeniem zdobywał. Niech wszyscy Twoi bliscy będą blisko, rodzina stanie się Twoim niezawodnym tyłem, a szczęście nie opuści Twojego domu. Życzę zdrowia i optymizmu, a wszystko inne nastąpi!

Wszystkiego najlepszego! Zadbaj o dobroć w swojej duszy, osiągaj wysokie osiągnięcia, dbaj o swoje zdrowie i szanuj siebie. Niech dzwonią do Ciebie tylko z dobrymi wiadomościami i życzą wszystkiego najlepszego. Życzę, życzę, życzę wiecznego dobrobytu.

Życzę Ci kroczyć przez życie ze stylem, z głową podniesioną do nieba, ale nie zapomnij zajrzeć pod stopy, aby nie siedzieć w kałuży. Życzę Ci pięknego wypoczynku, nigdy nie bądź sam, niech Cię nawiedzają Twoi przyjaciele. Wszystkiego najlepszego!

Uważa się, że wraz z pojawieniem się nowego człowieka na ziemi na niebie zapala się gwiazda, stając się jego przewodnikiem na całe życie. Niech więc Twoja gwiazda zawsze świeci czystymi promieniami światła, pokazując nieomylną drogę do dobrego samopoczucia, uznania i radości w Twojej duszy!

Wszystkiego najlepszego. Niech życie będzie wspaniałe i piękne. Życzę fajnych przygód i tych samych osiągnięć!