życzenia dobrej nocy dla dziewczyny

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Własnymi słowami, z głębi naszych serc, przygotowaliśmy dla Twojej dziewczyny życzenia nocy, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Najlepszą porą dnia na relaks jest noc. Przez cały dzień zamieszania tak bardzo pragniemy ciszy i spokoju, że leżąc w łóżku możemy cieszyć się czytaniem ulubionej książki przy kojącym świetle nocnej lampki. Wokół panuje cisza i to taka przyjemność. Moja ukochana, życzę ci dobrej nocy. Obyś miał najsłodsze sny. Niech nic nie zakłóca nocnego odpoczynku. Tak bardzo pragnę Cię przytulić i pocałować w Twoje słodkie usta, moja droga, dobra i jedyna na świecie dziewczyno. Dobranoc, moja księżniczko.

Będę zwięzły. Uwaga, oczy są zamknięte! Następna stacja – piękny poranek!

Świetny czas na relaks i myślenie jest w nocy. W ciągu dnia możesz się bardzo zmęczyć. O tej porze najprzyjemniej jest posiedzieć z książką przy nocnym świetle lub spojrzeć przez okno na zasypianie przyrody. Moja droga dziewczyno, życzę najsłodszych najmilszych snów. Kiedy śpisz, myślę o tobie. O tym, jaka jesteś słodka i czuła, ile masz ciepła i troski. Ty, jak małe słońce, jak najlepsza osoba, rozwiałaś cały mój smutek. Chcę Cię pocałować w Twoje słodkie usta i powiedzieć, jak bardzo jestem przywiązany do tej dobrej, ale kapryśnej kobiety.Gdybym zaproponowano mi pieniądze, żebym cię opuściła, nie wahałabym się ani chwili przed wyborem największego skarbu świata – mojej królowej. Jesteś najprzyjemniejszą osobą na świecie, przyjemnie jest nawet milczeć przy tobie. Niezależnie od kłótni między nami wiedz, że jesteś najlepszy dla swojego mężczyzny. Moje oczy powiedzą wszystko bez słów, jak bardzo jesteś mi drogi.

Na ciemnym niebie gwiazdy rozpoczynają swój następny karnawał. Patrząc na nich, wydaje się, że od czasu do czasu wykonują taniec do muzyki, mrugając do siebie. Niech gwiazdy tańczą, a ty, moja ukochana, czas iść spać. Niech zamęt dnia pozostanie w tyle, a przed sobą masz nocny odpoczynek. Idź spać i nabierz sił na jutro. Dobranoc, moja droga, dobranoc i najsłodszych snów. Niech wszystkie twoje pragnienia spełnią się we śnie, a rano zamienią się w rzeczywistość. Dobranoc kochanie.

Dobranoc, pocałuj w policzki, pozwól aniołom chronić twój sen!

Nie smuć się, że lato tak szybko mija, a jesień tak szybko obejmuje miasto. Nie smuć się, że morze zrobiło się zimne i że nie będziesz już chłonął słońca na brzegu swoich marzeń. We śnie można pływać nawet wtedy, gdy liście żółkną na drzewach, gdy ostatni liść w kalendarzu na październik opadł i groźne chmury burzowe przetaczają się przez morze. We śnie zawsze możesz spełnić swoje marzenie i wypić kawę bezpośrednio w morzu lub popływać w jesiennej wodzie, podziwiając żółte liście z morza.Więc lato nigdzie nie idzie – po prostu wyjechał w podróż służbową, aby czasem przypomnieć się w snach i marzeniach, a nocą czas jeździć za darmo po plażach Malediwów lub gorących krajów. Miłej podróży, kochanie! Niech jesień stanie się dla Ciebie gorąca i piękna.