życzenia dobrej nocy dla dziewczyny

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Własnymi słowami, z głębi naszych serc, przygotowaliśmy dla Twojej dziewczyny życzenia nocy, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Najlepszą porą dnia na relaks jest noc. Przez cały dzień zamieszania tak bardzo pragniemy ciszy i spokoju, że leżąc w łóżku możemy cieszyć się czytaniem ulubionej książki przy kojącym świetle nocnej lampki. Wokół panuje cisza i to taka przyjemność. Moja ukochana, życzę ci dobrej nocy. Obyś miał najsłodsze sny. Niech nic nie zakłóca nocnego odpoczynku. Tak bardzo pragnę Cię przytulić i pocałować w Twoje słodkie usta, moja droga, dobra i jedyna na świecie dziewczyno. Dobranoc, moja księżniczko.

Będę zwięzły. Uwaga, oczy są zamknięte! Następna stacja – piękny poranek!

Świetny czas na relaks i myślenie jest w nocy. W ciągu dnia możesz się bardzo zmęczyć. O tej porze najprzyjemniej jest posiedzieć z książką przy nocnym świetle lub spojrzeć przez okno na zasypianie przyrody. Moja droga dziewczyno, życzę najsłodszych najmilszych snów. Kiedy śpisz, myślę o tobie. O tym, jaka jesteś słodka i czuła, ile masz ciepła i troski. Ty, jak małe słońce, jak najlepsza osoba, rozwiałaś cały mój smutek. Chcę Cię pocałować w Twoje słodkie usta i powiedzieć, jak bardzo jestem przywiązany do tej dobrej, ale kapryśnej kobiety.Gdybym zaproponowano mi pieniądze, żebym cię opuściła, nie wahałabym się ani chwili przed wyborem największego skarbu świata – mojej królowej. Jesteś najprzyjemniejszą osobą na świecie, przyjemnie jest nawet milczeć przy tobie. Niezależnie od kłótni między nami wiedz, że jesteś najlepszy dla swojego mężczyzny. Moje oczy powiedzą wszystko bez słów, jak bardzo jesteś mi drogi.

Na ciemnym niebie gwiazdy rozpoczynają swój następny karnawał. Patrząc na nich, wydaje się, że od czasu do czasu wykonują taniec do muzyki, mrugając do siebie. Niech gwiazdy tańczą, a ty, moja ukochana, czas iść spać. Niech zamęt dnia pozostanie w tyle, a przed sobą masz nocny odpoczynek. Idź spać i nabierz sił na jutro. Dobranoc, moja droga, dobranoc i najsłodszych snów. Niech wszystkie twoje pragnienia spełnią się we śnie, a rano zamienią się w rzeczywistość. Dobranoc kochanie.

Dobranoc, pocałuj w policzki, pozwól aniołom chronić twój sen!

Nie smuć się, że lato tak szybko mija, a jesień tak szybko obejmuje miasto. Nie smuć się, że morze zrobiło się zimne i że nie będziesz już chłonął słońca na brzegu swoich marzeń. We śnie można pływać nawet wtedy, gdy liście żółkną na drzewach, gdy ostatni liść w kalendarzu na październik opadł i groźne chmury burzowe przetaczają się przez morze. We śnie zawsze możesz spełnić swoje marzenie i wypić kawę bezpośrednio w morzu lub popływać w jesiennej wodzie, podziwiając żółte liście z morza.Więc lato nigdzie nie idzie – po prostu wyjechał w podróż służbową, aby czasem przypomnieć się w snach i marzeniach, a nocą czas jeździć za darmo po plażach Malediwów lub gorących krajów. Miłej podróży, kochanie! Niech jesień stanie się dla Ciebie gorąca i piękna.

Kochanie, czas do łóżka! Kiedy zamkniesz oczy, anioły zejdą na ziemię, by strzec twojego snu i szepnąć o twoim pięknie. Księżyc w pełni spojrzy na ciebie z zazdrością, chcąc ukraść kawałek swojego jasnego piękna, a gwiazdy ześle ci pył najczystszych snów.

Na dworze robi się ciemno, bez ciebie jest mi bardzo smutno, uwierz mi. Dobranoc skarbie! Rozpuść się, kochanie, we śnie, stań się słodko-słodkim cukierkiem. Chcę cieszyć się tobą ukradkiem.

Moja ślicznotka, czas iść spać, aby dobrze się wyspać. Życzę miłych snów. Mam nadzieję, że główną postacią w Twoim śnie będę wyłącznie ja. Wtedy twój jutrzejszy poranek będzie dokładnie dobry. Teraz idź spać, okryj się ciepło i pomyśl o czymś dobrym. Wyobraź sobie, jak ty i ja spacerujemy po naszym ulubionym parku, jak jemy lody i karmimy gołębie chlebem. Przedstawione? Więc teraz musisz szczelnie zamknąć oczy, aby móc szybko zasnąć, ponieważ musisz spać dobrze. A rano będziesz musiał wstać wcześnie, aby mieć czas na załatwienie wszystkich spraw do wieczora. Ale teraz nie myśl o biznesie, ponieważ będą cię rozpraszać.Myśl tylko, że jestem blisko, że cię kocham i wspieram we wszystkim, ale chcę, żebyś jak najszybciej się wyspał.

Jak trudno jest mi być z dala od Ciebie! Śpij spokojnie i spokojnie i nie myśl o problemach. Pozwólcie zrobić zdjęcia malowniczym krajobrazom, a tam będę na Was czekać. Będziemy tylko we dwoje i nikt nie ośmieli się nam przeszkadzać do samego rana! Obsypuję twoje ciało całusami i będziemy leżeć na piasku, słuchając szumu fal.

Śpij dobrze kochanie. Życzę Ci delikatnych i czekoladowych snów. Ściskam i całuję cię mocno w usta! Przyjdę do ciebie we śnie, wzniesiemy się w niebo i pójdziemy Drogą Mleczną. Pocałuję Cię delikatnie, a wraz z nadejściem świtu rozpłynę się w ciszy. A teraz zamknij swoje piękne oczy i śpij, moja droga, aby sen, który stworzyłem, dotarł do Ciebie jak najszybciej.

Słońce pochyla twarz bliżej horyzontu. Wkrótce zrobi się zupełnie ciemno, a ty pójdziesz do swojego ciepłego łóżka. Będę tęsknić za tobą przez całą noc, kiedy śpisz. Będziesz śnił o bezkresnych oceanach z ciepłym piaskiem wzdłuż brzegów. Zapomnisz o surowej zimie i zanurzysz się w ciepłej wodzie oceanu, gdzie będziesz pluskać się i pływać do rana!

Moja piękność, dzisiaj znowu zasypiam obok Ciebie, bo chcę kontrolować Twój sen. Wiem, że bardzo późno idziesz spać, ale nie możesz tak zostawić tego biznesu. Jesteś mną bardzo zmęczony przez cały dzień, więc przynajmniej w nocy powinieneś się wyspać. A teraz pomogę Ci się zrelaksować. Po prostu zamknij oczy, pomyśl o tym, czego tak długo chcesz, ale żeby było to coś przyjemnego.Chociaż nie miałbyś nic przeciwko zabiciu kogoś, zachowamy to na inny czas. Więc zamknij oczy i wyobraź sobie coś przyjemnego i miłego, a wtedy łatwo zaśniesz. Zależy mi na tym, abyś odpoczywał, bo nie widzę Twoich zaspanych oczu i ciągłej irytacji. Musisz być najpiękniejsza i najweselsza. Dobranoc kochanie!

Kochanie, za oknem jest już noc i spokojny sen wędruje od domu do domu, rozdając kolorowe sny. Kiedy dotkniesz poduszki i zamkniesz oczy, pędzę przez czas i odległość, by strzec Twojego delikatnego, słodkiego snu! Zasypiaj kochanie, niech troski i myśli nie przeszkadzają, już niedługo wszystkie noce będą tylko nasze!

Mój ulubiony i tylko jeden! Codziennie marzę, żeby zasnąć i obudzić się obok Ciebie, wsłuchać się w Twój senny oddech, przytulać i głaskać włosy, chronić Cię przed złymi snami. Przyjdę do ciebie we śnie i będziemy spacerować po najpiękniejszych miejscach na ziemi. Śpij spokojnie, myślę w każdej chwili obok Ciebie. Całuj cię mocno.

Każda pora dnia jest piękna na swój sposób. Noc daje nam spokój i odpoczynek. Nie musisz myśleć o niczym poważnym, po prostu zrelaksuj się. Kochany, miły, delikatny i najbardziej ukochany, życzę dobrej nocy. Niech twoje najcenniejsze marzenie spełni się we śnie, obyś miał wspaniałe marzenie, które z pewnością spełni się rano. Życzę ci tylko szczęścia i miłości, miłości, miłości. Odpocznij i obudź się jutro w świetnym nastroju. Nie mogę się doczekać naszego spotkania rano, moja księżniczko.

Dobranoc kochanie! Życzę ci snów tak pięknych jak ty. Pozwól im zabrać Cię do bajecznej krainy, w której spełniają się marzenia, gdzie żyje jasna i wielka miłość.

Życzę Ci słodkich, czułych snów wypełnionych marzeniami o szczęśliwym życiu.

Wielu twierdzi, że nie jestem ciebie warta. Chcę, żebyś myślał tylko o pozytywnych rzeczach. Jeszcze lepiej wyobraź sobie, jak cię przytulam, ciepło, ciepło, aby stworzyć iluzję, że jesteśmy blisko i delikatnie cię całuję. Bardzo mięciutki koteczek, postaraj się zasnąć i spać słodko i spokojnie. We śnie na pewno do ciebie przyjdę, na pewno pocałuję twoje ramiona, czule i z wdziękiem. Moi drodzy, życzę Wam bardzo dobrego życia, bardzo czułych emocji. Jesteś namiętna i miękka, każda Twoja cecha sprawia, że ​​jeszcze bardziej Cię dotykam i kocham. Dam ci więcej niż ktokolwiek inny, ponieważ nikt nie może kochać cię bardziej niż ja cię kocham. Moja piękność, jesteś dla mnie za dobra, ale staram się do Ciebie dopasować, abyś się mnie nie wstydziła. Aby być z tak genialną dziewczyną, potrzebujesz dużo wytrwałości i siły. Musisz być doskonały, a ja postaram się być doskonały.

Kochanie, życzę dobrej nocy i najwspanialszych snów. Życzę spokojnego wypoczynku i miłej nocy, wspaniałej inspiracji i świetnych pomysłów na jutro, dobrego nastroju i najlepszego poranka.

Dusza życzy dobrej nocy swojej ukochanej dziewczynie w prozie
Dusza
życzę dobrej nocy ukochanej dziewczynie z całego serca

Moi ukochani, mój aniele i moja dusza, dobranoc Tobie. wygodne. Chciałbym rozpocząć poranek z uśmiechem i dobrym nastrojem, a następnie kontynuować pracowity i szczęśliwy dzień.

Zasypianie i budzenie się obok ulubionej dziewczyny to prawdziwy dreszczyk emocji. Gdybym wiedziała wcześniej, co to jest, na pewno dołożyłabym wszelkich starań, abyśmy szybko zaczęli żyć razem. Moja ukochana, życzę dobrej nocy i przyjemnych snów. Jestem pewien, że w nocy będziesz mógł choć trochę odpocząć, nabrać sił, bo w ciągu dnia bardzo się męczysz. Moja piękna, pomyśl tylko, że niedługo ty i ja pójdziemy na odpoczynek, będziemy mieli długo wyczekiwany i tak zasłużony odpoczynek, więc myśl tylko o przyjemnym. Czy już wybrałeś, że kupisz na wycieczce? Teraz nadszedł czas, aby się nad tym zastanowić. Po prostu zamknij oczy i wyobraź sobie, jak idziesz na zakupy, jak kupujesz rzeczy, które lubisz. Na pewno Ci się spodoba i pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć, moja droga. Życzę tylko miłej nocy i dobrych snów. I będę blisko.

Moja droga księżniczko! Życzę Ci beztroskiej, uspokajającej, aksamitnej, cichej, spokojnej, wielobarwnej, błogiej nocy! Niech magiczna, dobra wróżka przyleci do ciebie we śnie i spełni wszystkie twoje pragnienia, ale tylko w rzeczywistości! Niech Wszechświat delikatnie otuli Cię swoim kosmicznym kocem i zapewni harmonię w Twojej duszy i spokój! Nie mogę się doczekać zobaczenia Cię w moim śnie, aby jeszcze raz Cię przytulić i powiedzieć, jak Cię kocham! Nie chcę się z tobą rozstać nawet we śnie, we śnie i w rzeczywistości jesteś mój! Niech ta noc w połączeniu z moimi ramionami i życzeniami da ci siłę na jutro! Życzę Ci przed pójściem spać zanurzyć się w oceanie przyjemnych snów i zasnąć z uśmiechem na słodkiej buzi! Chcę zostać twoim upragnionym księciem w królestwie Morfeusza i kochać cię noce! Niech magia nocy da ci pewność siebie i jasne myśli, a moja obecność niemal da ci ciepło mojego serca! Dobranoc!

Ta noc jest dla mnie jedną z najtrudniejszych, bo bez Ciebie mój kwiatuszku. Chcę jak najszybciej zasnąć, obudzić się i znów usłyszeć Twój głos. Idę w drogę i życzę ci, moja ukochana i śmiertelna dziewczyno, dobrej nocy! Spróbuj wcześniej wyłączyć Internet/TV i połóż się. Byłbym blisko, zaśpiewałabym Ci kołysankę 🙂 Magiczne sny, całując Cię wszędzie!

Moje słońce jest czyste, życzę dobrej i dobrej nocy. Przyjdę do Ciebie w Twoich snach i będą one przepełnione czułością i miłością, której doświadczam dla Ciebie i w rzeczywistości.Niech każda gwiazda na niebie z drżeniem strzeże twoich marzeń. I niech księżyc szepcze ci słowa bezgranicznej miłości, którą do ciebie czuję.

Hej, słodkich snów! Ty i ja od dawna staliśmy się jednym, a piosenka „Jestem tobą. Ty jesteś mną” jest o nas! Zasypianie bez Ciebie jest smutne i samotne, ale wiem, że niedługo będziemy razem i będę mógł Cię utopić w swoich czułych ramionach. Obyś marzył o czymś pięknym i romantycznym, delikatnym i inspirującym. Bardzo Cię kocham i życzę dobrej nocy * Buziaki!

Żałuję, że tej nocy gwiazdy obsypywały Twoje łóżko iskrami, moja miłości, rozgrzewając cię ciepłem mojej miłości! A w snach niech przyjdą rozwiązania wszystkich trudności, aby rano Twoje serce było otwarte na moje pocałunki!

Jeśli chcesz, przyjdę do Ciebie niezauważona w nocy, spokojnie usiądę przy Twoim łóżku, delikatnie spojrzę na Ciebie śpiącego, będę pilnować Twojego snu, będę Cię chronić umiłowana, pogłaszcz swoje włosy, uważaj na swoje pełne wdzięku ramiona, klatkę piersiową… a rano niepostrzeżenie rozpłynę się w dzwoniącej rosie, pozostawiając na sobie tylko lekkie wspomnienia nocy dotyka…. Dobranoc kochanie!

Kochanie, niech twoje sny będą tak słodkie jak te, w których do mnie przychodzisz. W moich daję upust fantazjom, a one zabierają nas w najpiękniejsze miejsca. Jesteśmy tam szczęśliwi i wolni. Zapraszam na kolejne spotkanie! Dobra (czytaj niesamowita) noc!

Moja słodka myszko, jak ja cię uwielbiam! Chcę dla ciebie noc – ciszę i spokój.Chcę być kocem, który okrywa twoje ciało, chcę być powietrzem, które wypełnia twój pokój, księżycem, który świeci z nieba i gwiazdami, które dzwoni, urzekają w świecie marzeń. Z niecierpliwością i czcią będę czekał na nasze spotkanie!

Ukochani, bez względu na to, ile złych chwil między nami, zawsze jesteśmy razem i przez długi czas nigdy się nie kłócimy. Jestem Ci za to wdzięczny, bardzo mnie wspierasz we wszystkich staraniach, bardzo uważny i zupełnie niewymagający. Chcę, aby Twoje marzenia zawsze były dobre i spełniały się w prawdziwym życiu. Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a wszystkie cele zostały osiągnięte jak najszybciej. Jesteś bardzo dobrą dziewczynką i wiem, że moja piękna dziewczyna odniesie sukces. Wszystko zawsze wychodzi dla Ciebie po prostu cudownie, co nie dziwi Twoim umysłem, przyczepnością i pięknem. Świecisz jaśniej niż jakakolwiek gwiazda, jaśniej niż jakiekolwiek światła noworoczne. Jesteś przeurocza, tak się cieszę, że nigdy mnie nie opuszczasz, zawsze pomagasz i nie wycofujesz się z problemów, bo jesteś bardzo silny duchem. Słodkich snów, do zobaczenia wkrótce. Już niedługo przytulę swoją urodę i powiem jej, jak bardzo ją szanuję i kocham.

Posłuchaj mojego głosu i wyobraź sobie, jak całuję Cię w oczy, usta, w czubek głowy i życzę Ci delikatnych i zwiewnych snów!

Moja radość, kochana, kochana, miasto już dawno pogrążyło się w śnie, a ty właśnie jedziesz. Usiądź wygodnie i przygotuj się na jasne, niesamowite, kolorowe i dobre sny. Niech noc zabierze wszystkie twoje złe myśli, uratuj od smutków i napełnij siłami w nadchodzącym dniu. Wiem, że wszystko będzie dobrze i będziesz miał czas na zrealizowanie wszystkich swoich planów. Zasnąć mój urok, cicha i spokojna noc dla ciebie.

Dobranoc, moja radość.Życzę tej nocy, abyście mieli wspaniały sen i komfortowy odpoczynek, abyście mogli zacząć jutro z odnowionym wigorem i niesamowitym ładunkiem witalności. Całuję cię mocno i delikatnie, przytulam.

Zapada zmrok, zbliża się miesiąc, dobranoc przyjacielu. Niech twój sen będzie bardzo słodki, nic mu nie będzie przeszkadzać.

Jestem tuż obok Ciebie w myślach, prostując poduszkę, owijając Cię ciepłym kocem, całując Cię i życząc dobrej nocy.

Kochanie, moja najwspanialsza kobieto, tak bardzo chcę się z tobą dziś przespać, ale okoliczności nie sprzyjają nam. Na pewno Cię przytulę, przycisnę do piersi i będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wielkie, słodkie i głębokie sny dla Ciebie, bądź najszczęśliwszy, zrobię dla tego wszystko. Zostanę twoim księciem, twoją dumą. Będziesz ze mnie dumny, tak jak ja jestem z ciebie dumny. Jesteś moją śliczną dziewczynką, małą i kruchą księżniczką, najbardziej puszystym króliczkiem. Zawsze i w każdym miejscu wiedz, że cię nie opuszczę, moja miłość będzie z tobą do końca naszego życia. Nasza para przeżyje wszystko, wszystkich zazdrosnych ludzi i wrogów. Ślicznie, bądź wesoła, szczęśliwa i czuła, aby Twój uśmiech cieszył ludzi wokół Ciebie. Wszyscy tak bardzo cię kochają, ponieważ jesteś bardzo wyrozumiały i uważny, kochasz wszystkich, wspierasz wszystkich, zawsze jesteś gotowy do pomocy. Bardzo cię kocham i wiem, że mam najpiękniejszą dziewczynę.

Umiłowani, zamknij oczy i ciesz się chwilami spokoju, ciszy.Niech światło księżyca wpadające przez twoje okno przywróci najlepsze wspomnienia, które nas łączą. Wtedy z uśmiechem na twarzy zaśniesz iz radością poznasz nowy dzień, w którym będę już na Ciebie czekał. Śpij, gdy śnię o tobie i strzeż twojego spokoju.

Dobranoc, mój słodki cukiereczku. Nabierz sił na nowy dzień, bo jutro znowu doprowadzisz mnie do szału. Niech twój sen będzie lekki, piękny i radosny, jak letnia chmura, tak jak ty, moja ukochana.

Wydaje się, że minęła wieczność. Nie mogę bez ciebie spać. Słodkich snów dla ciebie, śnij dla mnie. W naszych snach będziemy razem, będziemy się kochać, dawać czułość, pieszczoty. Pamiętaj, jak dobrzy jesteśmy razem, jacy byliśmy szczęśliwi. Mam nadzieję, że już niedługo to się powtórzy, a Twoje pocałunki będę czuła na moich ustach, a dłoń w mojej. Wiedz, że bardzo za tobą tęsknię i kocham cię, moja kochana dziewczyno. Moje serce zostało bardzo ostro przebite strzałą miłości do Ciebie. Pozdrawiam, cieszę się, że spotkałam Cię na swojej życiowej ścieżce, bo nie mogłam bez Ciebie żyć. Moje życie jest w tobie, jesteś najlepszym ze wszystkiego, co mi się przydarzyło. Kochanie spójrz na siebie, bo jesteś perfekcją, Twoja uroda jest bardzo spektakularna, dziękuję za Ciebie. Dziękuję Bogu za to, że dał mi ciebie. Wiedz, że bez Ciebie jest to bardzo trudne, więc proszę Cię, żebyś zawsze tam była.

Ciepłe życzenia dobrej nocy twojej dziewczynie własnymi słowami

Z całego serca życzę swojej dziewczynie dobrej nocy

Dobranoc kochanie. Życzę Ci mojej radości, dobrego snu i pogody ducha, nowych sił, z uśmiechem i absolutną pewnością siebie zacznij od jutra. słodko moja gwiazdo i obyś śnił o cudzie cudów.

Zanim się spotkaliśmy, widziałem cię w każdym śnie. A po naszym spotkaniu śnisz o mnie każdej nocy. Więc w zasadzie nic się nie zmieniło, tylko życie stało się szczęśliwsze. Mam nadzieję, moja kochana, że ​​tak samo jest z tobą! Dobranoc!

Nocne ćmy tańczą walca i chciałbym z tobą zatańczyć. Dobranoc, skarbie. Naprawdę chcę z tobą zatańczyć, bo przypominasz mi motyla. Ta sama lekka, delikatna, elegancka i bardzo piękna. Twój wspaniały wygląd sprawia, że ​​wątpię, że spotkałem i wziąłem dla siebie taki cud, ponieważ to magia. Nie mogłeś stać się moim, nie jestem godzien takiego szczęścia. Ale naprawdę jesteś moja, a moje serce właśnie śpiewa z tej myśli, a moja dusza leci do nieba, ale za każdym razem wraca do Ciebie, bo jej miejsce jest obok Ciebie. Teraz jestem twój i możesz zrobić ze mną wszystko, czego dusza zapragnie. Będziemy razem, ze śmiechem będziemy wspominać zabawne chwile naszego związku iz uśmiechem te chwile, kiedy chcieliśmy zakończyć całą tę magię. Wiesz, że moja miłość jest silniejsza niż cokolwiek, a nawet Bóg, że moja dziewczyna jest mi droższa niż wszystkie błogosławieństwa na Ziemi.

Umiłowani, nie prześpię tej nocy całej nocy i obiecuję wyczarować Wam wspaniałe sny: słodkie – jak tabliczka czekolady, lekkie – jak gwiazda, ciche – jak zając, delikatne – jak chmura, kolorowe – jak fajerwerki, czyste – jak śnieżka, piękne – jak Ty. Twój kochający czarodziej.

Po raz kolejny królowa nocy ukryła nasze miasto pod zasłoną nocy. A na niebie zaczęły pojawiać się jej dzieci – gwiazdy. To już jest sygnał, że ty, moja ukochana, również połóż się pod kołdrą i wejdź w świat rozrywkowych snów, aby Twoje delikatne ciało odpoczęło po ciężkim dniu i napełniło się nowymi siłami. Niech Twój sen będzie dziś mocny i beztroski. Słodkich snów, moja księżniczko!

Dobranoc, moja piękna! Jesteś tak dobra, tak piękna i bystra, że ​​wciąż nie mogę uwierzyć w moje szczęście. Czy to naprawdę ja otrzymałem takie szczęście w postaci Ciebie, moje słońce? Zrobię wszystko, abyś nigdy nie żałowała swojego wyboru, kochanie! Ale teraz nadszedł czas, abyśmy spali, bo tego dnia oboje byliśmy przemęczeni. Życzę dobrej nocy, miłych i wesołych snów, które dodadzą jeszcze więcej sił. Niech wszystkie złe myśli opuszczą twoją głowę, a wszystkie pozytywne podwoją się, ponieważ potrzebujesz tylko pozytywnej energii. Wiedz, że nawet we śnie myślę o tobie, martwię się o ciebie, moja miłości. Dzięki losowi, że masz cię w moim życiu. Kocham cię, moja najlepsza dziewczyno!

Kochany, mój złoty człowieczku, życzę dobrej nocy i najwspanialszych snów.

Więc resztki dnia wypaliły się, na ziemię zapadł szary wieczór. Niech stary dzień zabierze ze sobą wszystkie niepokojące myśli i doświadczenia. A ty, owinięty kocem, zamknij oczy i poddaj się spokojnemu snu. Obyś z pewnością marzył o szczęściu. Dobranoc!

Kochanie, jestem cała twoja. Otul się mną i śpij, aby Twoje sny były bardzo ciepłe. Staraj się nie myśleć, odpuść wszystkie problemy, pozwól odpocząć swoim myślom i duszy. Żyjmy szczęśliwie, postaram się dać ci wszystko, czego chcesz. Naprawdę chcę zrobić wszystko, aby cię uszczęśliwić. Bardzo Cię kocham, wszystkie Twoje nawyki i nawyki, Twój uśmiech, sposób w jaki śpisz. Twój sen wydaje mi się czymś magicznym, ponieważ jesteś taka słodka, kiedy śpisz. Nie ma nic słodszego niż ty i bardzo się cieszę, że cię mam. Jesteś najmilszą ze wszystkich, jesteś najwspanialszą dziewczyną na Ziemi, jesteś cudowną osobą, jest z tobą bardzo dobrze i wygodnie. Jeśli będziesz ze mną, przeżyjemy wszystko, będziemy razem na zawsze, a nawet więcej, nasza miłość stanie się wyższa niż cokolwiek na świecie. Bądźmy razem, szanujmy i kochajmy się, a wtedy życie stanie się dla nas lepsze i jaśniejsze.

Moje dziewczyny, patrzę na ciebie i nie rozumiem, skąd mam taką urodę. Wieczorami, kiedy kładziemy się spać, uświadamiam sobie, że mam szczęście. Moja droga, jesteś niesamowicie piękna i nawet kiedy śpisz, nie możesz w ogóle oderwać od ciebie oczu. Naprawdę chcę życzyć ci dobrej nocy, a także powiedzieć, że na tym świecie nie ma nikogo piękniejszego od ciebie.Chcę, abyś miał najpiękniejsze sny, abyś cieszył się swoimi marzeniami, abyś nie martwił się tym, że nie masz na coś czasu, bo dla mnie ważne jest, abyś się wyspał, ale o wszystkim rodzaje problemów i niedokończone prace nie martw się. Moja droga, życzę ci dobrej nocy, która będzie

Noc rozproszony magiczny pył w postaci gwiazd na niebie. A na wszystkich zapadł słodki sen. Poddaj się temu, a Ty połóż się wygodnie, otul się ciepłym kocem i wyrusz w podróż przez cudowne sny. Jutro będzie nowy dzień, odpocznij w pełni. Najprzyjemniejsze sny dla Ciebie. Zyskaj energię i dobry, wesoły nastrój.

Moja droga kobieto, życzę ci dobrej nocy i spokojnego odpoczynku. Niech wszystko wokół chroni Twój cenny sen. Mam szczerą nadzieję, że możesz się w pełni zrelaksować, a następnie rozpocząć niesamowity dzień. Niech spokój, magia nocy przyczynią się do Twojej wewnętrznej przemiany i dadzą realną podstawę do aktywnego, udanego działania, skutecznego rozwiązywania różnych problemów. Proszę o przyjęcie życzeń dobrej nocy, które wypowiadam ze szczególną starannością. Niech twój nocny sen będzie chroniony przez twoje mieszkanie: śnieżnobiałe łóżko oświetlone światłem księżyca. Jesteś wspaniałą kobietą, która poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Dlatego chcę, żebyś zawsze wyglądała na 100%. I oczywiście, żebyś zaprzyjaźnił się z nocą, która potrafi dodać energii i odmienić Twój wygląd, odświeżając go.

Wkrótce nadchodzi noc. Prawdopodobnie już idziesz do łóżka. I chcę cię znowu zobaczyć. Dotknij swojej dłoni, spójrz w swoje piękne oczy, dotknij ust moimi ustami. Chociaż kim jestem? Zawsze tego chcę. A jutro, kiedy znów cię zobaczę, chcę tego jeszcze bardziej. Śpij, moje słońce, dobranoc.

Kochanie, chcesz się wkrótce zobaczyć? Następnie postępuj zgodnie z moimi prostymi instrukcjami. Połóż się w łóżku, pomyśl o mnie długo, pamiętaj o wszystkich dobrych rzeczach, które wydarzyły się między nami, zamknij oczy i zasypiaj. We śnie na pewno do ciebie przyjdę i jeszcze raz przypomnę, jak bardzo cię kocham.

Szkoda, że ​​nie mogę być dziś z tobą, przytulić i pocałować twoje miękkie usta. Nie ma mnie w pobliżu, ale chcę ci się pokazać, abyś widział mnie w swoich snach. Przyjadę do Was i razem udamy się do świata Morfeusza, gdzie nabierzemy sił na nadchodzący dzień i utoniemy w pieszczotach siebie na kwietnych łąkach w najbardziej malowniczych lasach.

Dobranoc, mój ulubiony mały człowieku. Obyś miał dobre i wspaniałe sny.

Kiedy się uśmiechasz, moja dusza staje się cieplejsza i nie rozumiem, dlaczego oddycham tobą, a płomień w mojej klatce piersiowej rozpala się coraz jaśniej. Tymi słowami pragnę wyrazić całą moją miłość do Ciebie. Umawiam się z tobą we śnie i oczekuję, że przyjdziesz do mnie. Dobranoc kochanie.

Niech noc cię przytuli, pocałuje i przyniesie ci magiczny, cudowny i dobry sen.

Spij dobrze, kochany kotku, niech twoje sny będą jasne i magiczne, niech zabiorą cię do bajecznej krainy słodkich snów, pachnących kwiatów, pielęgnowanych pragnień. Niech moja miłość towarzyszy Wam w snach, ogrzewa z czułością, strzeże spokoju, aby z uśmiechem, natchnieniem i uczuciem szczęścia powitać nowy dzień.

Księżyc da ci słodkie sny o miłości, o których zawsze marzyłeś. Obyś znalazł się w bezchmurnej krainie snów na chmurach, pod blaskiem królowej nocy – pełni kwietniowego księżyca. Pod tobą oceany będą tajemniczo błyszczeć w świetle nocnego księżyca, a w górze rozciągną się miliardy gwiazd, migoczących jak piękne krople wody na szkle. W takim śnie możesz spacerować po podniebnym mieście lub wirować ze mną w tajemniczym walcu pod pięknym księżycem, aby zrozumieć, jak bardzo cię kocham i jak bardzo za tobą tęsknię. Niech moje czułe słowa i życzenia przesyłają wam tylko bajeczne dobre sny, w których najpiękniejsze marzenia zawsze się spełniają, a także z czasem w rzeczywistości. Dobranoc, słodka pani, słodkich snów i wesołego spaceru wzdłuż oświetlonej księżycem drogi.

Jasne życzenia dobrej nocy ukochanej dziewczynie w prozie

Najpiękniejsze
życzenia dobrej nocy dla twojej dziewczyny

Całe miasto zasnęło, a ty kochanie idź spać. Gdy zasypiasz, wyobraź sobie, jak delikatnie głaszczę twoją twarz i całuję twoje usta, jak cię przytulam i lekko ugryź Uwierz mi, niedługo wszystko to stanie się w rzeczywistości, marzę o tym!

Noc okryła więc ziemię gwieździstym welonem, otoczyła świat ciszą i tajemnicami.Niech ukochana zdradzi ci wszystkie tajemnice, niech wynagrodzi ci dobrym odpoczynkiem, pokojem, pociechą, niech odnowi siły i zapewni przyjemną podróż do krainy marzeń i wizji, a ja będę cię chronić moją miłością aby nikt nie zakłócał ci snu! p>

Moja jaskółko, życzę ci dobrych, spokojnych snów! Niech twoje oczy zamkną się, a twoje ciało zrelaksuje się, zapadając w głęboki sen. W tym śnie będziesz królową pięknego królestwa, w którym tysiące poddanych będą czcić Twoje piękno. Twoje piękno będzie legendarne, a wszyscy bardowie królestwa będą o nim śpiewać!

Kochanie! Niech twoje marzenie będzie jak z bajki, jasne, kolorowe i magiczne! A rano obudzę Cię delikatnym pocałunkiem i razem poznamy nowy dzień! Dobrej i cudownej nocy!

Poprzez tę wiadomość wysyłam Ci wibracje, aby ogrzać Twoje łóżko! Nie ufaj? Przeczytaj tego SMS-a do końca, połóż się w łóżku, a poczujesz, jak jest ciepło! To ja ją dla ciebie ogrzałem, kochanie! W końcu moja dusza jest teraz tylko z tobą i życzę dobrej nocy.

Gwiazdy już błyszczą na niebie, a żółty księżyc radośnie wygląda przez twoje okno. Czas położyć się w ciepłym łóżku i zamknąć oczy, bo w łóżeczku czekają na Ciebie najbardziej magiczne sny. Przylecą do Ciebie specjalnie na moje zamówienie, abyś wiedział, jak bardzo Cię kocham!

Niech światła gasną na ulicach, ale nikt nie może zgasić światła w moim sercu. Ma dla ciebie wieczny płomień miłości. Nie potrafię wyrazić całej czułości, która się we mnie pojawia, po prostu muszę na Ciebie spojrzeć. Moja miłość będzie trwała przez wiele, wiele lat, a moja miłość – na wieczność. Słodkich snów moja królowo.

Chcę powiedzieć dobranoc mojej dziewczynie, mojej bratniej duszy, która zawsze jest przy mnie. A teraz będę przy Tobie, gdy zaśniesz, bo chcę, żebyś spał spokojnie i cieszył się snem. Obyś miał jasny i kolorowy sen, który zapamiętasz ciekawą i miłą historią. Po takim śnie obudzisz się w świetnym nastroju i będziesz gotowy na podbój wszystkich szczytów, bo będziesz pełen energii. Bardzo cię kocham, moja księżniczko! Obiecuję, że nikt i nic nie odważy się zakłócić ci snu, bo ja tam będę kochana. Zależy mi na tym, abyś mógł odpocząć, bo cały dzień jesteś bardzo zmęczony. Ale zawsze jesteś piękna, moja droga! Niestrudzenie cię podziwiam. A teraz czas spać!

Podobno miłość jest jak sen. I życzę ci, abyś dziś wieczorem miał sen, który wygląda jak miłość. Za naszą miłość z tobą! Niech będzie tak jasna i głęboka, delikatna i namiętna, i pozwól mi być w niej! Dobranoc kochanie!

Kochani, dobranoc wam i najmilszych snów. Życzę Wam marzyć o pięknej i cudownej wyspie naszej miłości, lazurowym wybrzeżu naszego szczęścia, o naszym dobrym i jasnym śnie.

Teraz nadeszła noc, za wszystkimi zmartwieniami dnia i przed całą nocą odpoczynku. Zamów marzenie na dowolny temat i odpocznij spokojnie. Moja ukochana, życzę dobrej nocy i najmilszych snów. Obyś miał słodki sen jak miód. Niech dobry czarodziej spełni wszystkie twoje najcenniejsze pragnienia we śnie.Niech jutro spełni się dobry sen. Niech złoty anioł chroni twój nocny spokój. Dobra, cicha i magiczna noc, moja radość. Słodkie i cudowne sny, moja droga.

Jesteś w łóżku, jesteś zmęczony, naciągnąłeś koc, twoja głowa jest w poduszce, ta poduszka ogrzewa ucho. Nadeszła noc i kotek śpi, bardzo słodki, więc pociąga nosem. Kitty, dobranoc. Wiesz, jak mi droga jesteś i jak bardzo cię doceniam. Jesteś moją najdroższą kobietą, proszę o siebie zadbaj. Zachowam Twój spokój, otoczę Cię troską i miłością. Zadbam o to, aby Twoje usta zawsze się uśmiechały, a oczy lśniły. Moje słońce, gdybym tylko mogła cię teraz przytulić i pocałować, poczułbyś wszystko, co do ciebie czuję, całą tę miłość. Jesteś najładniejszą, najcudowniejszą i najpiękniejszą dziewczyną na Ziemi. Naprawdę chcę być z tobą w każdej sekundzie, żeby cię zobaczyć, moje słoneczko. Cieszysz moje oczy swoim nieziemskim pięknem, jesteś taka słodka, wszystkie twoje przyzwyczajenia mnie dotykają. Słodka dziewczyno, niech wszystko w twoim życiu będzie słodkie. Powinieneś być szczęśliwy, jestem bardzo zadowolony z twojej miłości i troski.

Moja dziewczyno, słodkie sny dla ciebie. Miałeś dzisiaj ciężki dzień. Śpij mocno, abyś jutro obudził się z nową siłą. Zadzwonię rano kochanie. Dobranoc!

Jesteś moją najjaśniejszą gwiazdą we wszechświecie! Zasnij, moja droga, niech przeżycia pozostaną w mijającym dniu, a jutro czeka Cię już tylko niesamowite i magiczne. Śpij słodko, jestem obok Ciebie!

Dobranoc moja księżniczko! Po ciężkim dniu w pracy wystarczy się wyspać i odpocząć. Polecam wziąć relaksującą kąpiel, owinąć się kocem, wygodnie położyć, zamknąć oczy, przypomnieć sobie najszczęśliwszy moment w swoim życiu, a potem marzyć o przyszłości, która teraz wydaje Ci się nierealna. Jestem pewna, że ​​po takich refleksjach sen będzie przyjemny, a poranek wyjątkowy! Słodkich snów moja królowo!

Ten trudny i stresujący dzień w końcu dobiegł końca, czas pozbyć się napięcia, które towarzyszyło przez cały dzień i poświęcić się na odpoczynek. Kochana dziewczyno, idź wkrótce spać, przykryj się ciepłym i miękkim kocem, wyobraź sobie piękny obrazek związany z naszym związkiem i przygotuj się do spania. Niech ogarną cię czułe, delikatne i ciepłe skrzydła Morfeusza i zabiorą do krainy miłości i błogości. Obyś miał tylko najbardziej kolorowe i niesamowicie piękne sny, w których poczujesz się jak niesamowicie szczęśliwa dziewczyna na świecie, choć wciąż mam nadzieję, że jesteś ze mną szczęśliwa, bo naprawdę kocham Cię tak, jak nigdy nikogo nie kochałam.

Słodki, delikatny, wspaniały, życzę słodkich snów i dobrej nocy. Niech sen stanie się dla Ciebie szczęśliwym czasem odpoczynku i regeneracji.

Moja dziewczyno, czas iść spać, więc zostawmy sprzątanie i chodźmy do łóżka. Zawsze coś ze mną robisz, ale w ogóle nie myślisz o tym, że musisz dobrze spać.Życzę miłej i dobrej nocy, która pomoże ci nabrać sił przed jutrem. Będę mieć oko na te, które nie przeszkadzały ci koszmarami i złymi snami. Moja droga, nawet nie możesz sobie wyobrazić, jaka jesteś piękna, kiedy śpisz. Chociaż ogólnie jesteś bardzo piękna, ale we śnie jesteś po prostu niesamowicie bajeczna. Bardzo zależy mi na tym, aby Twoje sny były piękne i przyjemne, aby Ci się podobały, a rano obudziłaś się w świetnym nastroju. Chodźmy już spać, bo nocą czas szybko leci, a na sen trzeba mieć czas. Możliwe, że będziesz miał prorocze marzenie, które z pewnością spełnię.

Moja droga, chcę ci zdradzić sekret. Po prostu uwielbiam patrzeć na Ciebie, kiedy śpisz, więc zawsze staram się zasypiać później niż Ty i wstawać wcześniej, chociaż zazwyczaj tego nie zauważasz, bo udaje mi się na czas odwrócić i zamknąć oczy. A teraz życzę dobrej nocy i obiecuję, że zrobię wszystko, aby nikt i nic nie przeszkodziło Ci w dobrym śnie. Jesteś mną tak zmęczony, że po prostu nie możesz się wyspać, ale potrzebujesz tego. Uwierz mi, twoje zdrowie jest dla mnie o wiele ważniejsze niż praca, więc nawet nie myśl o tym, że znowu będziesz pracował do późna, a rano zrywasz się i biegniesz do pracy. A teraz zamknijmy oczy i pomyślmy o czymś przyjemnym i dobrym. Mam nadzieję, że wyśni Ci się piękna bajka, którą z pewnością ożywię. Dobranoc i dobranoc, kochanie.

Słońce! Dziękuje za gościnę! I nawet jeśli nie jestem dziś z tobą, ale wiem, że wciąż się kochamy, a nasze marzenia to jeden sen, nasze myśli to jedna myśl, jutro będziemy razem w tym samym łóżku, jak na to czekam. .. i pa, dobranoc kochanie!

Najcieplejsze życzenia dobrej nocy Twojej dziewczynie z głębi serca

Duszny
życzenia dobrej nocy dla twojej dziewczyny w prozie

Nie było róż, były tylko stokrotki dookoła A te śliczne ślicznotki są takie skromne, Szkoda sypać płatków na łóżko, Ale prawdę możesz dowiedzieć się od Dobranoc, kochanie, wiesz, że cię kocham, bez względu na to, jak myślisz!

Jutro powinieneś obudzić się w dobrym nastroju, ponieważ ty i ja mamy wielkie plany na nadchodzący dzień. Moi umiłowani, teraz będziecie musieli zamknąć swoje piękne oczy, ale wcześniej nie zapomnijcie się dziś uśmiechać, bo na pewno takiego dnia już nie będzie, bo jest wyjątkowy. Bardzo cię kocham, moja droga! Obiecuję, że będę z Tobą w myślach. Wiesz, że nigdy Cię nie opuszczę.

Wspaniałe sny, kochanie, jasne, relaksujące godziny spokojnego snu. Niech ta noc przyniesie spokój mojemu aniołowi i da siłę do ważnych kroków w kierunku ukochanego snu.

Moja kochana dziewczyno, teraz będziesz musiała zamknąć swoje niesamowite oczy, których nie mam dość, bo jest już noc. Naprawdę chcę się położyć obok ciebie, trochę z tobą porozmawiać, a raczej życzyć miłej i dobrej nocy, abyś mógł spokojnie położyć się do łóżka i nie myśleć o niczym. Bardzo często budzisz się w nocy, bo niepokoją Cię koszmary, boisz się. Wszystko to wynika z tego, że przed pójściem spać myślisz tylko o pracy, tylko o problemach, nie odpoczywasz, nie odpuszczasz tego dnia ze swojego życia. Chcę, żebyś teraz zamknął oczy i myślał pozytywnie. Jesteś taką miłą i spokojną dziewczyną, nie powinnaś cierpieć z powodu swojej pracy, z powodu problemów nieznajomych dla ciebie. Bardzo cię kocham, moja piękna! Dlatego życzę tylko dobrej nocy, tylko przyjemnych snów. Mam nadzieję, że teraz mnie wysłuchasz i usuniesz wszystkie złe myśli z głowy.

Odpręż się po ciężkim dniu, moja droga. Niech nic Ci nie przeszkadza, zostaw wszystkie problemy, i tak nie możesz od nich uciec. Wokół wszystko zasnęło, tylko jasny księżyc wtoczył się na niebo, oświetlając drogę dla nocnych podróżników, a krykiet śpiewa, chowając się gdzieś w trawie. Śpij i ty, moja piękna, słodkie sny dla ciebie.

Na zewnątrz jest cicho… Ciemno… Tylko gwiazdy świecą wysoko na niebie. Zasypiaj patrząc na ich spokojne, migoczące światło. Niech nikt i nic nie przeszkodzi Ci w zobaczeniu najbardziej kolorowych snów. Życzę dobrej nocy!

Dzień pracy się skończył.Ludzie spieszą do domu, żeby sprawdzić pocztę i przygotować się do snu, i tego samego życzę. Niech ten wieczór stanie się nie tylko codziennym przygotowaniem do snu, ale małym świętem dla Twojej skóry i dobrego nastroju w nocy. Nie spiesz się, aby coś przekąsić, spójrz na tablet i idź do łóżka. Wystarczy założyć ładne ubranie, które trzymasz na imprezę, jak piękny jedwabny szlafrok, iść do łazienki i wziąć zestaw relaksujących zabiegów. Delikatny, słodki nastrój zapewni Ci pachnące wanilią mydło, które wyraża dla Ciebie całą moją czułość, prawdziwy relaks da Ci drogi aromat lawendy, który łagodzi zmęczenie po dniu pracy, a aromat paczuli sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa Kleopatra – egzotyczne kwiaty uważane za afrodyzjaki. Teraz możesz przeczytać powieść przed pójściem spać i odpocząć. Życzę miłych snów, kochanie!

Moja żółta magnolia, nie masz pojęcia, jak bardzo za tobą tęsknię! Jesteś moją miłością na zawsze. Życzę wspaniałej nocy. Niech gwiezdny pył spadnie na Twoje powieki, a młody miesiąc zapewni Ci kolorowe i żywe sny! Musisz odpocząć i zyskać siłę i energię na jutro.

Jest tak wiele niewytłumaczalnych rzeczy na świecie… Na przykład, dlaczego ogień wydziela dym, dlaczego trawa jest zielona, ​​dlaczego kwiaty wydzielają różne zapachy… Dlaczego mimo fakt, że daleko mi do ideału, nadal mnie nie opuszczasz, ale mnie wspierasz? Jesteś jedyny, zawsze będę z tobą. Dobranoc kotku.W końcu noc to najdziwniejszy czas. W nocy świat zmienia kolory na ciemnoniebieski i tylko samotne lampiony, oświetlające ścieżkę, pokazują prawdziwe kolory. A w nocy ludzie zakochują się w sobie, zaczynają się kochać jeszcze bardziej. Tak jest ze mną, silniejsza każdej nocy. Słodkich snów, kocham cię kochanie. Jesteś dla mnie wszystkim!

Gdybym umiał śpiewać, z pewnością zaśpiewałbym Ci dzisiaj kołysankę. Ale niestety nie mam tego talentu. Ale zanim będziemy spać razem, na pewno nauczę się śpiewać, obiecuję. Śpiewać kołysanki nie tylko Tobie, ale także naszemu dziecku. Śpij dobrze, kochanie. Jeśli przez chwilę wyobrażasz sobie, że anioły usypiają ludzi, wylewając magiczny piasek na ich oczy, to z pewnością możesz przekazać prośbę do anioła… Anioł, który przyjdzie do mojej ukochanej, słyszysz mnie? Pocałuj ją delikatnie na dobranoc i życz mi słodkich snów. Chociaż nie jestem śpiewaczką ani magiem, ale ze względu na naszą miłość jestem zdolna do cudów. Dobranoc księżniczko.

Moja piękność, czas byś położyła się spać. Dziś już wystarczająco błysnęłaś swoim pięknem, a jutro czeka na Ciebie kolejny nowy dzień. Jestem z ciebie taka dumna i tak bardzo cię kocham, choć czasami zazdrosna. Ale podoba mi się, że jesteś tylko moja. Nadal nie mogę uwierzyć, że obok mnie śpi najpiękniejsza dziewczyna na świecie. Jestem prawdziwym świrem. To wszystko, kochanie, czas, abyśmy oboje spali. Dziękuję za wspaniały dzień, jutro będzie jeszcze lepiej. Teraz zamknij lśniące oczy i pomyśl o czymś dobrym. Obiecuję, że nie obudzę cię wcześnie rano, bo będziesz musiała spać.Ale do tego musisz teraz spróbować zasnąć jak najwcześniej. Kocham cię bardzo, bardzo, moja najlepsza dziewczyno!

Moja kochana dziewczyno, chcę Cię prosić, żebyś nie myślała o swoich studiach lub pracy, ponieważ potrzebujesz dobrego snu. Bardzo się męczysz, stajesz się drażliwy, szybko się przepracowujesz. Nie mogę na to dłużej patrzeć, więc postanowiłem wziąć to na siebie za swoje marzenie. Więc teraz kładziesz się do łóżka i zaczynasz myśleć o czymś miłym. Na przykład, jak ty i ja lecimy na wakacje do gorącego kraju. Swoją drogą, wiesz, że myśli materializują się, więc im więcej je sobie wyobrazisz, tym szybciej polecimy na odpoczynek. Musisz umieć się wyspać, kochanie, abyś mógł przeżyć dzień w świetnym nastroju. Dobranoc! Pamiętaj, że powinieneś myśleć tylko pozytywnie. Praca nie jest warta uwagi w nocy.

Niech magik pokaże ci piękne bajkowe sny przez całą noc! Pocałuj!

Moja pieśń, moja niebieskoskrzydła jaskółka, melodia mojej duszy, mój szkarłatny kwiat, moja miłości! Jakże się cieszę, że życzę ci spokojnego, pogodnego snu! Niech twoje zmartwienia opadną na dzisiaj, a słodko zamkniesz powieki! Niech twoje myśli rozpłyną się w pragnieniach i planach na jutro! Życzę Ci przelotu do bajecznego świata marzeń, w którym nie zabraknie Ci odpoczynku dla duszy i ciała, gdzie zmartwienia i codzienne zamieszanie Cię nie dostaną! Odpocznij moją radość i nabierz sił, aby jutro czynić wielkie i dobre uczynki! Niech nocne niebo otuli Cię magiczną zasłoną i zabierze Cię do krainy słodkich snów! Niech królestwo Morfeusza otworzy przed tobą hojne ramiona i nie wypuści cię z nich aż do rana! Życzę ci uśmiechu we śnie, aw rzeczywistości życzę ci widzieć siebie szczęśliwego we śnie, a w rzeczywistości mój urok! Idź spać, moja droga, i nie myśl o niczym do jutra!

Kolejny dzień, w którym byłeś, moja droga, już się skończył. Słońce zniknęło za horyzontem, a na jego miejscu świeci już księżyc, oświetlając tę ​​piękną noc. Nie smuć się, moja droga, że ​​dziś razem nie zaśniemy, bo przed nami jeszcze całe życie pełne uśmiechów, śmiechu i szczęścia. Teraz w ogóle nie rozumiem, jak mogłem żyć bez Ciebie przez cały ten czas, prawdopodobnie nie żyłem w pełnym tego słowa znaczeniu. Udekorowałeś moje życie kolorami, oddychałeś świeżym powietrzem i wszystko wokół świeciło.Okazuje się, że bycie szczęśliwym jest tak proste, że wystarczy umieć trzymać ukochaną osobę za rękę w momencie, kiedy tego chcesz. Twoje kruche ramiona stały się dla mnie prawdziwym wsparciem. Wiem, że jesteś bardzo zmęczony, więc idź spać, moja droga, obyś miał słodkie sny.

To taka przyjemność zasypiać z najbardziej ukochaną i najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Moja dobra dziewczyno, jestem wdzięczna losowi, że mogę zasnąć i obudzić się obok Ciebie, że we śnie mogę trzymać Cię za rękę. Życzę ci najlepszej i najspokojniejszej nocy, jaka może być. Niech nic ci nie przeszkadza, odpędzaj z głowy wszelkie złe myśli, bo ze mną powinieneś widzieć tylko dobre i dobre sny. Bardzo cię kocham, moja piękna. Mam nadzieję, że już dziś będziecie śnić o naszym przyszłym ślubie, na który czekamy. Teraz szybko zasypiaj, abym mogła jeszcze bardziej podziwiać Twoje naturalne piękno, Twój półsenny uśmiech. Kocham Cię tak bardzo, że sama nie chcę zasnąć, tylko po to, by Cię podziwiać i chronić Twój sen.

Nie będę ukrywał ani nie zaprzeczał, że jesteś dla mnie wszystkim na świecie. Jesteś jak gościnna gwiazda w moim życiu. I z całego serca krzyczę o tym, jak ważny jesteś dla mnie i jak chcę zaczynać każdy dzień z Twoim uśmiechem. Wierzę, że niedługo to wszystko się spełni, ale na razie moja droga życzę najpiękniejszej nocy i najsłodszych snów.

Dobranoc! Śpij, kochanie, życzę ci wspaniałych snów. Sen zabiera cię daleko, bez ciebie jestem samotny. Gwiazdy na niebie świecą, Twój słodki sen jest strzeżony.Abyś obudził się rano, uśmiechnij się do mnie i do słońca.

Umiłowani, moja najcudowniejsza i nieodparta, moja czysta gwiazdo, moje słońce, życzę dobrej nocy i najmilszych, najjaśniejszych, najwspanialszych snów. Niech nocny odpoczynek otoczy Cię cudowną nocą, niech słodkie sny dadzą inspirację, niech niesamowita i szczęśliwa historia Twoich nowych przygód rozpocznie się rano.

Wszyscy zamykają oczy, bo chcą spać, a ja zamykam oczy, bo chcę o tobie śnić! Dobranoc!

Noc jest taka magiczna i piękna. Życzę wspaniałych wakacji, które z pewnością dodadzą Ci energii i przyczynią się do pomyślnego zakończenia pracowitego dnia. Życzę wam, abyście znali nocny odpoczynek, który musi koniecznie nastawić was na pozytywną falę. Dzięki możliwości nabrania wystarczającej ilości energii jest szansa, aby rano spojrzeć na siebie w lustrze i przyznać się przed sobą: „Tak, jestem piękna i urocza, a młodość po prostu błyszczy”. Pragnę, aby pod wpływem aksamitnej nocy wydarzył się taki cud, który staje się przyjacielem każdej osoby dbającej o swoje zdrowie. Niech będzie w tobie wystarczająco dużo energii niezbędnej do energicznego działania. Dobranoc, moja ukochana kobieto. Ja, jako twój wierny towarzysz, będę chronić twój cenny sen.

Jak piękne są te chwile, kiedy zasypiasz w moich ramionach, kochanie! Te zmysłowe chwile wnikają głęboko w moją duszę i czynią mnie najszczęśliwszym zakochanym młodzieńcem! Nie sposób oderwać wzroku od jedwabistych rzęs, które drżą we śnie, od mimowolnego uśmiechu, który urzeka swoim pięknem! Życzę Ci, aby Twoje sny były zawsze słodkie, magiczne, przepełnione dobrocią i miłością! Niech księżyc delikatnie pieści Cię swoim światłem, a gwiazdy delikatnie szepczą kołysankę! Życzę Ci, moja droga, abyś spotkała mnie we śnie i poczuła moją miłość przez zasłonę snu! Ochronię Twój sen i spokój przez całą noc, a rano dam Ci zmysłowy pocałunek i hojny uśmiech! Śpij, moja droga! Daję ci bajeczny sen, długość nocy! Niech nocny lot w bajecznym królestwie Morfeusza da ci lekkość jutra!

I bez względu na to, jak piękny jest dzień, noc jest jeszcze lepsza, łagodniejsza, bardziej magiczna, czarująca! Jesteś w moich ramionach, spowita welonem snu i pokoju! Magiczne uczucie błogości i uniwersalnego szczęścia! I tylko w nocy te uczucia naprawdę nabierają siły! Dopiero nocą pod rzęsami zaczyna się bajka, która okrąża Cię w okrągłym tańcu snów! Daję Ci słodkiego buziaka przed pójściem spać, aby Twoje sny były kolorowe i jasne, aby Twoja dusza i ciało zetknęły się z miękką ciszą gwiaździstej nocy! Niech twoje łóżko będzie przewiewne jak chmura, niech twoje myśli będą lekkie jak wieczorny wiatr! Życzę, abyś we śnie dotknął mojej duszy i poczuł głębię moich uczuć! Życzę Ci miliona kolorowych chwil zarówno we śnie, jak iw rzeczywistości, moja droga! I niech moja miłość zachowa twoje marzenie do rana! Kocham cię moja śpiąca księżniczko! Dobrego snu i dobrej nocy!

Dzień stopniowo zamyka ciemna kurtyna.Nadchodzi wieczór, a po nim noc na niebie rozpoczyna okrągły taniec gwiazd, od czasu do czasu mrugających do siebie. Księżyc jest mile zaskoczony pięknymi gwiazdami, wybiera dla siebie najjaśniejszą. I ja też od dawna wybrałem dla siebie najjaśniejszą gwiazdę, ty, moja ukochana. Życzę ci spokojnej, dobrej nocy. Śpij, moja radość, niech we śnie odwiedzają cię tylko słodkie sny. Życzę miłego wypoczynku, abyś jutro obudził się w świetnym nastroju. Niech nic nie zakłóca Twojego snu w nocy. Poproszę wiatr, aby cicho zaśpiewał ci kołysankę. Niech Pan cię strzeże. Niech magiczna noc da ci słodki sen.

Chcę życzyć mojej najdroższej i ukochanej dziewczynie dobrej nocy. Jesteś naprawdę mądrą dziewczyną, dziś zdałeś wszystkie egzaminy, więc możesz już zacząć spać. Przez kilka następnych dni to ja będę przygotowywać twoje śniadania, bo chcę, żebyś się niczym nie martwił. Moja ukochana, jestem z ciebie dumna, bo pokazałaś się z cudownej strony. Wszyscy byli przekonani, jak bardzo jesteś odpowiedzialny, cierpliwy, pracowity i sumienny. Wyznaczyłeś sobie cel i zrobiłeś wszystko, aby go osiągnąć. Życzę ci dobrej nocy, na którą zasługujesz. Po prostu zamknij teraz oczy i zacznij myśleć o czymś miłym. Tylko proszę, zapomnij o swoich egzaminach, bo są już za Tobą. Przed tobą tylko reszta, na którą zdecydowanie zasługujesz, a teraz śpij. W ciągu tych kilku dni powinieneś dobrze się wyspać.

Dzisiaj po tak ciężkim dniu po prostu trzeba dobrze odpocząć. Pozwól prześcieradle owinąć się wokół twojego małego ciała i pozwól ci zasnąć tak głęboko i cicho. Po drodze marzysz o niekończących się równinach, pięknych wyspach i nieskończenie pięknym niebie. Niech nic i nikt nie zakłóca Twoich marzeń.

Dobrze i delikatnie, dobranoc tobie, kochanie! Niech księżyc delikatnie szepcze ci moje słowa o tym, jak bardzo cię uwielbiam, kocham i doceniam, a gwiazdy obsypują twoją twarz czułymi pocałunkami, które ci przesyłam! A potem noc przeminie bajecznie, przynosząc tobie i mnie nowy dzień i naszą miłość w prezencie!

Nadeszła długo oczekiwana noc. Bardzo mi przykro, że teraz jestem tysiące kilometrów od Ciebie, moja droga, ale wiedz, że bardzo Cię kocham i nie mogę się doczekać dnia, kiedy w końcu będziemy razem z Tobą. Mój każdy dzień zaczyna się i kończy myślami o Tobie. Życzę Ci magicznej nocy i spokojnych snów. Niech marzysz o rzece, w której ty i ja, wsiadając do łodzi, rozkoszujemy się widokiem czystej wody i otaczającym pięknem drzew. Życzę ci tej nocy, abyś zobaczył wszystkie swoje najskrytsze fantazje, które się spełniły. Już niedługo będę obok Ciebie i przytulając Cię, wyszeptam Ci moje uczucia do ucha. w międzyczasie zaśnij moje dziecko i pomyśl o mnie.

Słońce zaszło, wyczerpujący dzień dobiega końca i prawdopodobnie odpoczywasz w kąpieli z bąbelkami przed zaśnięciem w łóżku. Zamknij oczy, wyobrażając sobie, że jestem blisko i czuję Twoją obecność… Kochanie, w ten jesienny wieczór życzę Ci słodkiego odpoczynku w Twoim łóżku, niech Twój sen będzie zachęcający i lekki, jak ciepła bryza i lazurowe morze, i przyjemne, jak nasze wspomnienia o lecie!

Niech los trzyma cię we śnie i przygotuj piękny dzień na jutro, a powiem ci z nią – Dobranoc!