Życzenia dobrej nocy dla ukochanej

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zrobiliśmy wybór pięknych życzeń nocnych dla Twojego ukochanego chłopaka, męża własnymi słowami, abyś mogła wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Moi kochani, kochani, cudowni i niepowtarzalni, życzę dobrej nocy, najpiękniejszych i najprzyjemniejszych snów, najsłodszego i najcudowniejszego przebudzenia poranka. Niech twoja siła zregeneruje się z dnia na dzień, niech w twojej głowie pojawi się wiele pomysłów na podbój światowych szczytów sukcesu.

O tej późnej godzinie chcę być obok Ciebie, rozproszyć ciemność nocy, ogrzać Cię, obdarzyć Cię miłością, czułością i czułością. Marzy mi się, aby z moim ukochanym chłopakiem poznać świt nowego dnia, zobaczyć jak słodko się uśmiechasz, poczuć czułe uściski i dotyk. Słodkich snów, jesteś najlepszy!

Kochanie, wiem, że teraz idziesz spać. Życzę Wam przyjemnych i żywych snów, które wypełnią się wszystkimi kolorami tęczy. Leć w dół wszechświata i odkrywaj nowe światy, nowe planety i nowe gwiazdy. Ciesz się podróżami we śnie i wiedz, że bardzo Cię kocham!

Kochanie, uwielbiam patrzeć na ciebie, kiedy śpisz. Jesteś tak słodka i delikatna, że ​​nie możesz w ogóle powiedzieć, że w ciągu dnia jesteś najbardziej surową i poważną osobą na świecie, która zajmuje się ważnymi sprawami i problemami. A w nocy wyglądasz jak słodki miś, którego po prostu chcesz przytulić.Moja droga, już teraz czekam, aż zaśniesz, aby Cię trochę podziwiać, mój słodki i ukochany chłopcze. Życzę dobrej nocy i miłych snów. Wiem, że po ciężkim dniu pracy po prostu nie możesz spać, masz też koszmary. Ale dzisiaj tak nie będzie, bo będę pilnować snu mojego obrońcy. Obyś śnił o wszystkim, o czym marzysz. A już niedługo zaczniemy je wdrażać w rzeczywistości. Uwierz, że nawet we śnie będę z tobą, więc zawsze jesteśmy razem. Dobranoc, mój rycerzu.

Moja droga! Dzisiejszy dzień był bardzo trudny, ale nasze wieczorne spotkanie go rozjaśniło. Tutaj siedzę w domu i myślę o tobie. Zawsze jesteś przed moimi oczami. Chcę włożyć moją wielką miłość w to życzenie dla mojego ukochanego chłopaka. Dziękuję, że obdarzyłeś mnie radością i uśmiechem. Życzę Ci szybkiego zaśnięcia, zobaczenia tylko przyjemnych snów, abyś mógł łatwo ukryć się przed problemami ciepłym kocem, a one Ci nie przeszkadzają. Ale nie zanurzaj się tylko w świat pragnień, ale kiedy budzisz się każdego ranka, wyjrzyj przez okno i uśmiechnij się do nowego dnia, w którym z łatwością możesz wcielić się we wszystkie te, o których marzysz. Jutro da Ci wiele możliwości zmiany swojego życia. Bądź tak otwarty i wesoły.

Życzę ci spać i nie kręcić się całą noc! Żałuję, że nikt nie przeszkadzał i nie budził w środku nocy dzikim chrapaniem.Życzę Ci miękkiego przebudzenia późnym słonecznym rankiem od zapachu mocnej aromatycznej kawy!

Niech niebo będzie zasłoną, a gwiazdy rozbłysną ciepłem, pozwól aniołom latać w nocy, otulając Cię delikatnym snem!

Znowu siedzisz i pracujesz. Nie rozumiem, jak ludzie mogą teraz pracować! Nie możesz nawet zebrać myśli o tej godzinie. Więc kochanie, postanowiłem sam zająć się tą sprawą, sam będę kontrolował o której godzinie kładziesz się spać. Jeśli będzie taka potrzeba, zmuszę Cię do pójścia spać, bo po prostu nie rozumiesz, jak rujnujesz swoje zdrowie. Teraz po prostu kładziesz się spać bez żadnej rozmowy, ale jutro pójdziesz spać wcześnie, a rano obudzę cię wcześnie, abyś mógł dokończyć wszystkie swoje sprawy, bo rano wszystko jest załatwione i pomyślane o wiele szybciej. Nadal będziesz mi dziękować, gdy dotrzesz do pracy bez korków i bez opóźnień. A także wtedy, gdy z pełną siłą i energią usiądziesz do pracy i szybko zakończysz swój biznes. Chodźmy do łóżka, moja droga! Ponieważ do porannego przebudzenia pozostało kilka godzin.

Kochanie, czas do łóżka. Cały stres nagromadzony w ciągu dnia zniknie wraz z tą nocą! Niedługo idź spać, moje myśli są z tobą. Dobranoc!

Chcę, aby mój zwierzak poszedł spać, ponieważ nie chcę już widzieć go siedzącego przy komputerze. Ciągle siedzisz i grasz w te niezrozumiałe gry, a potem rano nie możesz normalnie się obudzić, więc nawet spóźniasz się do pracy.Myślę, że nadszedł czas, aby przestać z tym wszystkim, ponieważ jest to złe dla ciebie i twojego zdrowia. Będę obrażony i przestanę z tobą rozmawiać, jeśli będziesz cały czas grać na komputerze w czasie, kiedy możesz odpocząć i zrelaksować się. Więc teraz idziesz do łóżka i zapominasz, że masz tam jakieś gry. Musisz wysoki

Zamknij oczy! Wyobraź sobie, że świat jest zmęczony niekończącymi się zmartwieniami i zasypia z Tobą na kilka godzin, aby rano zachwycać ludzi jasnymi kolorami. Pozwól niezawodnym sługom Morfeusza zabrać Cię w niebiańskie miejsca i dać Ci kilkanaście niezapomnianych snów. Dobranoc!

Co teraz robi mój ulubiony chłopak? Musisz być dzisiaj bardzo zmęczony i chcesz spać? Połóżmy się razem w naszych łóżkach, zamknijmy razem oczy, myślmy o sobie w nocy i zasypiajmy. W takim razie mamy gwarancję, że zobaczymy Cię we śnie!

Kolejny wieczór dobiega końca i znowu piszę. Piszę do Ciebie – Dobranoc, kocham Cię, całuję i tęsknię!

Dobranoc, niech nadejdzie noc wędrowców. Spokój, spokój i komfort przyniosą Ci wszystkie gwiazdy.

Mój słodki i delikatny, pluszowy i hojny, mój generał i mój król, mój anioł i mój opiekun snów! Dziś wyślę wróżkę, aby strzegła twoich marzeń! Dobranoc!

Dobranoc, kochani i kochani. Życzę dobrego snu i miłego snu, który się spełni. Niech Morfeusz chroni cię przed kłopotami i złymi duchami. Niech księżyc, uśmiechnięty, świeci przez twoje okno i śpiewa kołysankę. Niech gwiazdy mrugają do Ciebie radośnie i mówią: Dobranoc, słodkich snów!

Każda noc z tobą to magia! Uwielbiam zasypiać i budzić się obok siebie, przytulać, głaskać włosy, całować zaspaną twarz.

Czasami oczy zazdroszczą memu sercu. Wiesz dlaczego? Bo ciągle jesteś w moim sercu, ale jesteś daleko od moich oczu. Dobranoc, kochana osoba!

Chłopiec, który podbił moje serce i na zawsze ukradł moją duszę, słodkie sny dla Ciebie, spokojna, pogodna, inspirująca i spokojna noc. Ukradkiem, w moich snach, dotknę opuszkami palców Twoich zwiewnych i żywych snów. Wyślę moją nieskończoną, jasną, czułą miłość przez niewidzialne żyły wszechświata. Będę strzegł twego snu jak orzeł, aby siły zła nie przeniknęły do ​​niego. Aby nic nie przeszkodziło Ci w odpoczynku i napełnieniu sił, zdrowiem, energią ciemnej, aksamitnej nocy. Moja droga, najbardziej upragniona, piękna, ukochana, niech księżyc ogarnie Cię swoim sennym, nieco chłodnym światłem, wyrzucając z Ciebie wszystkie niepokoje dnia poprzedniego, wszystkie ciężkie myśli, problemy, trudy, urazy, wszelkie złe i nieprzyjemne wrażenia, abyście rano byli odnowieni, pogodni i napełnieni natchnieniem i miłością.

Słońce, zamknij oczy i policz słodkie różowe prosięta. Dobranoc kochanie.

Najlepsze życzenia dobrej nocy ukochanej własnymi słowami

Najpiękniejsze
życzy dobrej nocy ukochanej z głębi serca

Kochanie, jesteś moją gwiazdą nocy, która oświetla i wskazuje drogę w najciemniejszej godzinie. Jesteś moją gwiazdą który spełnia wszelkie upragnione pragnienia.Jesteś moim ukochanym, miłym, czułym, pożądanym, troskliwym, niezwykłym człowiekiem. Jestem szczęśliwy, że jestem z tobą! Dobranoc kochanie!

Życie jest dane człowiekowi, aby mógł robić to, co jest dla niego przeznaczone. Ale także przyjemne rzeczy są dane osobie, którą powinien pielęgnować tak ostrożnie, jak to możliwe. Mój chłopak, którego poznałam jakiś czas temu, nadal jest ze mną i jest bardzo szczęśliwy, tak jak ja. A teraz coraz częściej pamiętam, jak spotkaliśmy się po raz pierwszy. Potem był dobry, piękny poranek. Wyprowadzałem psa po parku. A potem nagle zerwała się smycz mojego psa i wtedy uciekła. Na początku byłam bardzo zdezorientowana, gdy zobaczyłam mojego ukochanego psa uciekającego ode mnie. Ale potem byłem jeszcze bardziej zaskoczony, gdy zobaczyłem, że jeden facet próbuje złapać mojego zwierzaka. Pomógł mi i zaczęliśmy rozmawiać. Tak się poznaliśmy. Może to nie jest najbardziej romantyczna historia, ale w każdym razie tak spotkałem swoje szczęście. A teraz naprawdę chcę powiedzieć dobranoc mojej ukochanej. Obyś miał dzisiaj dobry odpoczynek.

Do najbardziej wesołego, zdesperowanego i lekkomyślnego faceta o imieniu… Nikt oprócz Ciebie nie umie tak dobrze rozweselić, zmienić szare dni w kolorowe i radosne. Wokół ciebie zawsze jest dużo ludzi: twoi przyjaciele, inne dziewczyny, po prostu znajomi. Gdziekolwiek jesteś, życie kipi i szaleje, robi się plany, podejmuje decyzje, robi wszystko.Nadejdzie wieczór, a po nim nadejdzie północ i znowu zostaniesz sam ze sobą i pomyślisz o jutrze. Chcę, aby Twoje myśli były lekkie, ale ważkie, celowe, ale różnorodne, radosne, energiczne i pogodne. Noc to dla Ciebie tylko krótka chwila, by odetchnąć, zebrać wszystkie siły i radośnie i radośnie

Umiłowani, życzę miłej i przytulnej nocy z przyjemnymi i niesamowitymi snami, pozwalającymi uciec od trosk i nabrać sił! Śpij słodko i spokojnie, abyś jutro obudził się wesoły i pogodny, pełen wspaniałej energii i chęci przerobienia wszystkiego na nowo!

Moja droga, obyś miała dziś najbardziej bajeczne i kolorowe sny! Niech świat magicznych snów dostarczy Ci tylko pozytywnych emocji! Życzę ci, aby twój odpoczynek był pełen spokoju, abyś rano nabrał sił i odzyskał energię!

Piękna noc czarodziejów schodzi na ziemię cichym krokiem. Daje odpoczynek na cały dzień zmęczonym ludziom i przyrodzie. Żółtooki księżyc oświetla ziemię światłem, a dobre cienie snu spokojnie wędrują pod oknami domów. Niech dziś wieczorem podaruję wam, moi umiłowani, całą gwiazdę wspaniałych snów. Niech piękne, słodkie sny przyniosą Ci wspaniały odpoczynek. Niech twój sen będzie słodki iw jednym z twoich snów przyjdę do ciebie, deklarując moją miłość do ciebie, moja ukochana. Niech nocny odpoczynek przyniesie Ci odprężenie od problemów dnia. Śpij słodko i spokojnie do rana.

Moja droga i kochana, już wariuję bez ciebie! Nie widziałem cię tak długo, a dziś wszystkie moje myśli są o tobie. Tak się martwię, czy dobrze śpisz. Jest już późno, więc idź spać, przykryj się kocem i powoli zasypiaj. Obyś miał dobre sny, w których będę obecny i pocałuję Cię bez przerwy.

Nie mogę spać, dopóki nie zobaczę twoich oczu.Ale jeśli wiem, że twoje oczy czytają teraz tę wiadomość, to zasnę znacznie szybciej! Połóż się w ciepłym łóżku i zasnij. Wyobraź sobie, że leżę obok ciebie, a poczujesz się cieplej. W końcu naprawdę cię przytulam w myślach, kochanie.

Witaj kochanie! Nadeszła noc i musisz iść spać, więc postanowiłem do Ciebie napisać i życzyć dobrej nocy. To będzie dobra noc, a twój sen będzie mocny i spokojny. Mam nadzieję, że marzysz o mnie i będziemy razem. Niech to będzie jeden z Twoich najlepszych marzeń, w którym jesteśmy razem. Słońce, kocham Cię i czekam na nasze spotkanie, a także zapraszam Cię na romantyczną kolację przy świecach! Powinno Ci się spodobać, bo przygotuję dla nas tylko najsmaczniejsze i przepyszne dania, a czeka na Ciebie miła niespodzianka. Kiedy zaśniesz, wyobraź sobie nasze spotkanie i romantyczną kolację. Zastanów się, co chciałbyś do tego dodać?! Mój słodki chłopcze życzę dobrego snu, odpoczynku i nabrania nowych sił na jutro. Dobranoc, skarbie! Kocham cię i całuję, twoje słońce.

Twój słodki kotek chciałby teraz usiąść z tobą na dachu, miaucząc cicho i patrząc w gwiazdy. Życzę spokoju i wrażenia, przytulnego łóżka, słodkich snów.Twój kotek nie może się doczekać randki pod księżycem!

Tej mroźnej zimowej nocy chcę ogrzać mojego chłopca moją miłością! Obyś był ciepły jak nigdy dotąd, wygodny jak nigdzie indziej i spokojny w swojej duszy, jakbym tam był! Słodkie sny moja droga!

Chociaż zasypiamy w różnych łóżkach, myślę o Tobie i życzę, aby Twoje sny były wypełnione radością naszych spotkań! Śpij słodko!

Dzisiaj za oknem pachnie deszczem i od razu myślę o tobie. Chcę, żeby twoje ciało dziś szybko i spokojnie zasnęło. Deszcz tej nocy ukołyszy cię do snu i wyśle ​​ci te same ciche i spokojne sny. Twoje ciało w ciągu jednej sekundy rozluźni wszystkie mięśnie i wyda cię w ręce bogiń snu.

Czekam na Twój czuły, słodki pocałunek, chcę Cię wkrótce przytulić. Kocham cię bardzo, bardzo, wkrótce idź spać kotku!

Z całego serca życzę miłego, ciepłego, przytulnego i dobrego wieczoru.

Miałem szczęście w życiu, a potem cię zobaczyłem. I to był dla mnie prawdziwy dar z góry. A wszystko dlatego, że jesteś cudowną osobą, którą lubię. Właściwie nie mogłem nawet pomyśleć, że zwrócisz na mnie swoją uwagę. Ponieważ zawsze byłeś najpopularniejszym facetem. I wydawało mi się, że można znaleźć dziewczynę i lepszą ode mnie. Ale zawsze pojawiałeś się przede mną. A potem pewnego dnia zaprosił mnie na randkę. I wtedy zdałem sobie sprawę, że byłem w tobie zakochany. A teraz naprawdę chcę, żebyś była w porządku.Niech ta noc będzie dla ciebie dobra. Obyś spał zdrowym i zdrowym snem, który doda Ci energii i siły. Chcę ci też powiedzieć, że w żadnym wypadku nie powinieneś robić nic złego. Ponieważ wtedy już nigdy nie będziesz mógł spać spokojnie i zdrowo.

Kochanie, jesteś już daleko, ale moje wirtualne wiadomości pomogą nam się zbliżyć. Wyobraź sobie, że jestem teraz z Tobą pod ciepłym kocem i obdarzam Cię miłością, czułością i czułością. Moje wirtualne pocałunki lecą w Twoją stronę i obejmują Twoje ciało od stóp do głów. Niech moje pikantne zdjęcia będą potwierdzeniem szczerości moich intencji i pragnień. Słodkich snów i do zobaczenia wkrótce!

Przesyłam Ci nie tylko moje pocałunki, ale także życzenia, które sprawią, że Twój sen będzie mocny i spokojny. Chcę, aby Twój odpoczynek był słodki i spokojny, aby nic Cię nie niepokoiło ani nie martwiło.

Gwiazdy ustawiły się już na niebie w losowych rzędach, co oznacza, że ​​czas przenieść się do świata Morfeusza – boga snów. Drzewa rzucają swoje cienie na ściany, tworząc dziwaczne cienie i obrazy. To niesamowite, za jakim pięknem tęsknimy podczas snu. Przesyłam Ci mój mocny pocałunek i życzę spokojnego odpoczynku.

Jeżeli mój pluszowy miś jeszcze nie zasnął, to spieszę go zadowolić najcudowniejszym życzeniem na tę noc! Kochanie, jak chcę cię przytulić, ale dzisiaj nie mogę tego zrobić. Ale niech księżyc uśmiechnie się do ciebie z nieba dla mnie, a każda gwiazda wyszepta, jak bardzo cię kocham! Dobranoc.

Dotykanie życzeń dobrej nocy ukochanej

Życz nocy swojemu ukochanemu chłopakowi, mężowi własnymi słowami

Dzień odjechał od nas na białym koniu, a na jego miejsce piękny czarny koń przywiózł noc.Wszystko wokół stopniowo się uspokaja.Cała przyroda i ludzie szykują się do snu. Czas na odpoczynek, moi umiłowani, nadal nie możesz przerobić całej pracy. Idź spać, bo poranek jest mądrzejszy niż wieczór. Życzę dobrej nocy, moja radość. Obyś miał najmilsze, najsłodsze, najbardziej bajeczne sny. Życzę dobrego wypoczynku, aby jutro obudzić się w cudownym, pogodnym nastroju.

Dzień jest gdzieś za nami, a piękna noc słusznie wchodzi w pełni. Gwiazdy rozpoczynają wesoły okrągły taniec wraz ze wspaniałym miesiącem. Wołam cię kochanie, aby życzyć ci dobrej nocy. Niech ta noc podaruje Ci najprzyjemniejszy, słodki sen, który spełni się o poranku. Niech moja miłość będzie dla ciebie talizmanem w nocy. Niech nocny odpoczynek da ci żywotność, siłę. Dobranoc, moja radość, dobranoc i najsmaczniejsze sny. Niech gwiazdy zaśpiewają Ci kołysankę, a jutro czeka Cię szczęście.

Dobranoc, kochanie. Niech wszystkie niepokoje i problemy opuszczą Cię, niech noc zanurzy Cię w cudownym świecie relaksu i fantastycznych snów, niech nowe siły i aspiracje obudzą się w Tobie wraz ze świtem, niesamowite pragnienie zwycięstwa i czułe uczucia miłości.

Z nadejściem każdego nowego dnia coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że w tym życiu miałem dużo szczęścia. A wszystko dlatego, że spotkałem Cię, kiedy już straciłem wszelką nadzieję, że spotkam dobrego człowieka. Ale potem wpadliśmy na siebie przypadkiem. A potem nie puszczasz mnie ani na minutę. A teraz czuję się szczególnie dobrze przy tobie.Wiedząc, jak ciężką masz pracę, chcę sprawić Ci odrobinę przyjemności i powiedzieć kilka miłych słów specjalnie dla Ciebie, których z przyjemnością wysłuchasz. Tak bardzo cię kocham. I dlatego nie chcę cię nigdzie puścić. Postaraj się, aby wszystko u Ciebie było w porządku. Zawsze pozostań uczciwą i uczciwą osobą. I życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego. Niech dziś marzysz o czymś pięknym i przyjemnym dla twojego serca.

Umiłowani… Niech palce naszych dłoni splotą się w Twoim śnie i lekko odpychając się od ziemi, wzniesiemy się jak ptaki po lazurowym niebie… szmaragd lasów i pól pozostanie w dole , srebro jezior i rzek, tęcza kwiatów… świeżość niech wiatr delikatnie pieści skórę… a naszej lekkości nie ma końca…

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że oboje leżymy na brzegu oceanu pod rozgwieżdżonym niebem i marzymy o przyszłości! I tak stopniowo z przyjemnymi myślami zasypiamy. Dobranoc kochanie!

Pozwól mi być smutnym jeszcze jednej nocy, ale wiem, że wszystko będzie dobrze, bo moja miłość jest zawsze z tobą!

Za oknem wiatr szepcze – śpij kochanie, kochanie i wiedz, że jesteś najsłodsza na tym świecie, kochanie, że kocham Cię całym sercem. I nie ma odpoczynku dla mojego serca, ponieważ nie jesteś blisko, daleko.

Mam nadzieję, że tej nocy czarodziej zapewni ci najbardziej zabawne sny i będzie strzegł twojego anioła stróża.

Kochanie, dobranoc! Niech wszystkie złe rzeczy, wszystkie nieżyczliwe i zazdrosne osoby, wszystkie smutki i błędy odejdą tej nocy! Jutro będzie nowy dzień i początek nowego życia, które przyniesie wiele dobrych wiadomości, udanego biznesu i miłych znajomości! Bardzo Cię kocham, a moje myśli są z Tobą w każdej minucie! Pocałuj!

Mówią, że sny dają odpowiedzi na wiele pytań, więc nie martw się, prześpij się, a rano z świeżą głową rozwiążemy wszystko. Zapewniam, że wszystko będzie dobrze! Dobranoc kochanie!

Kochanie! Gwiazdy migotały na nocnym niebie, minął kolejny dzień naszego życia, a ciemność otuliła Cię przytulnym welonem. Życzę Ci tej pięknej, gwiaździstej nocy, pięknych snów, w których zobaczysz wszystko, o czym marzymy! Niech ta noc zapewni Ci słodki i mocny, spokojny sen, który doda Ci energii na cały następny dzień. Niech sny, które zobaczysz, wywołają uśmiech i poczucie spokoju. Bo każdej nocy myślę tylko o tobie. I wiem, że chociaż nie jesteśmy teraz razem, nasze dusze są na zewnątrz, zawsze razem. Zawsze tam będziemy, jeśli nie w rzeczywistości, to we śnie. Chcę spędzać z Tobą namiętne noce, zasypiać z Tobą i budzić się, słyszeć Twój oddech i bicie serca, czuć Twój dotyk i kochać Cię nawet we śnie. Kocham Cię kochanie. Dobranoc, skarbie.

Kochanie, zasypiaj słodko, wyobrażając sobie, że jesteś w bajkowej podróży.

Moja droga, wierna… Twoim żywiołem jest podziemie, ale Ty sam jesteś osobą bystrą, radosną i pogodną. Ponieważ doskonale rozumiesz, że życie to nie tylko światło słoneczne i jasne dni, ale zawsze jest zmierzch i zmierzch. Zawsze wiedzieliście i mówiliście, że ciemność koniecznie przeplata się ze światłem, że za ciemną pręgą na pewno będzie jasna, że ​​radość przychodzi po trudnościach i smutkach. Tylko osoba, która ma tę radość w duszy, jest w stanie podzielić się nią ze swoim otoczeniem i najbliższymi. Twoja praca jest trudna, wymaga siły, wytrwałości, cierpliwości i dalekowzroczności. Życie też nie zawsze jest łatwym zadaniem, ale jesteś gotowy, aby do niego podejść i odpowiedzieć na wszystkie trudne pytania. Twój odpoczynek, twój sen to tylko ziemska, miła i ciepła bajka. I niech zawsze tak będzie!

Mój ulubiony chłopcze, życzę ci dobrej nocy! Niech rozgwieżdżone niebo ukryje Cię przed zgiełkiem dnia i zapewni niesamowite sny. Ściskam cię, mocno całuję i życzę dobrej nocy!

Śpij słodko, nie myśląc o rozstaniu. Kocham Cię jeszcze bardziej, kiedy zaczynam za Tobą bardzo tęsknić.

Mój drogi przyjacielu… Oczywiście nie jesteś tatą Carlo, ponieważ twoja produkcja nie produkuje pinokia w szerokim asortymencie i w dużych ilościach, ale możesz coś zrobić. W każdym razie meble, które wykonujesz, wyglądają bardzo pięknie i są w stanie stać przez długi czas.A nasz (Twój, Twój) dom wygląda pięknie, przytulnie, nowocześnie i modnie, w dużej mierze dzięki Twoim staraniom. Dlatego, gdy nadchodzi wieczór, twój dom staje się wyjątkowo przytulny, a nawet bajeczny. I tylko prawdziwi czarodzieje mogą wymyślać i tworzyć bajkę. Dlatego po baśniowym wieczorze z pewnością nastąpi bajeczna noc, w której ty, wielki i życzliwy czarodziej, po prostu odpoczniesz, abyś jutro, z pierwszymi promieniami słońca, znów podjął swoje magiczne, drewniane czyny. Niech poduszka będzie miękka, marzenia – słodka i piękna!

Kochanie, życzę dobrej nocy. Obyś miał wspaniałe sny i pielęgnowane sny, niech Twój sen będzie mocny i wygodny, niech noc da Ci wiele pomysłów i pewną siłę na udany i pełen wrażeń dzień.

Kochanie, naprawdę nienawidzę cię teraz opuszczać i rozmawiać o wszystkim na świecie przez całą noc, ale niestety nadszedł czas na odpoczynek. Dobranoc, moja radość. Mam nadzieję, że spotkamy się we śnie, żeby nie rozstać się nawet na minutę.

Obyście dziś widzieli tylko najbardziej kolorowe, żywe wizje nocne i oczywiście z moim udziałem!

Jasne życzenia dobrej nocy ukochanej

Polecane
życzenia dobrej nocy dla ukochanej osoby

Kochanie, życzę Ci tak słodkiej i czułej nocy jak moje pocałunki. Życzę Ci dobrych snów, które przeniosą Cię do bajecznego świata snów i pozwolą Ci się w nim roztopić. sny.

< /div>

Noc to świat słodkich snów, świat bez smutku bez łez, świat, w którym nie są potrzebne żadne dodatkowe słowa, życzę słodkich, słodkich snów!!!

Dobranoc moja droga i ukochana osoba. Życzę wspaniałego odpoczynku od zgiełku dnia, wszelakich obowiązków i obowiązków, życzę udania się do wspaniałego świata marzeń serca, kolorowych marzeń i nadziei. Ściskam Cię delikatnie, całuję słodko i okrywam kocem mojej miłości.

Pozwól mieć sny, w których jako pilot jesteś gotowy na podbój bezkresów nieba. Dobranoc.

Ukochany mężu, w ten cudowny wieczór ofiaruję Ci pyszny obiad, a także swoją czułość i czułość. Zakończmy ten dzień miłością, niech przejdzie przez całe nasze życie, rozgrzewając i chroniąc przed problemami i trudnościami. Najcenniejszą rzeczą dla mnie jest zasnąć i obudzić się obok Ciebie, poczuć bliskość i Twoje uczucia. Słodkie sny, kochanie!

Co teraz robi moja ulubiona osoba? Pewnie czekam na SMS-a od swojej połówki! Przesyłam Ci najgorętsze deklaracje miłości i życzenia dobrej nocy. Niech dziś kociakowi ogrzeje się pod kołdrą, niech ogrzeje Was moja miłość, choć na odległość. Dobranoc!

Mój ukochany człowieku, moja duma, czas iść spać.Powinnaś się wyspać, żeby nabrać sił i energii, bo jutro będzie kolejny trudny i pełen wrażeń dzień. Jesteś prawdziwym pracoholikiem, który nie wyobraża sobie ani jednego dnia swojego życia bez swojej ulubionej pracy. Właśnie z tego powodu proszę Cię, abyś dzisiaj położyła się wcześnie spać, aby mieć wystarczająco dużo snu, w przeciwnym razie jutro będziesz spać w swojej ulubionej pracy. Kochana tak bardzo kocham się tobą opiekować, ale ty też powinnaś być mi posłuszna, bo wiem, czego potrzebujesz. Zależy mi na tym, abyś czuł się świetnie, był w dobrej formie, w świetnym nastroju, wtedy Twoja praca w pracy pójdzie pod górę. A teraz powinnaś się dobrze zrelaksować, abyś mogła szybko zasnąć, moja kochana! Zamknij oczy i pomyśl o czymś przyjemnym, o czym marzysz od tak dawna.

Dobranoc kochanie. Życzę Ci spać wygodnie i słodko, mając na uwadze Twoje pogodne, kolorowe, jasne, życzliwe, niesamowite sny, życzę Ci obudzić się z doskonałym nastrojem, zapewniając sobie, że na pewno wszystko się ułoży. Całuję cię mocno i okrywam moimi delikatnymi uściskami.

W naszej dwuosobowej rodzinie to ty nie wiesz, jak wstać wcześnie rano. Prosisz, żebym cię zostawił na kolejne pięć minut, a potem nie możesz się obudzić nawet godzinę później. Dlatego dzwonisz do mnie do pracy i prosisz, żebym przestała Cię słuchać i sprawiła, że ​​się obudzisz. Moja droga, robię wszystko w tym celu, ale nadal nie możesz się wyspać, więc postanowiłem pójść innymi sposobami.Mój chłopcze, chcę życzyć ci dobrej nocy i powiedzieć, że najważniejszą rzeczą dla człowieka jest jego zdrowie. I wcale za nim nie podążasz, ale nie możesz tego zrobić. Moi drodzy, życzę Ci spokojnej i przyjemnej nocy, która będzie wypełniona przyjemnymi snami, które dodadzą Ci sił. Zostawmy wszystkie twoje sprawy, bo czas byśmy położyli się spać. Bardzo się o ciebie martwię, więc proszę, abyś teraz położyła się obok mnie, moja droga.

Dobranoc, spokojne sny, myśli, spokojny odpoczynek, moja droga i droga osoba! Jak drogi jest mi twój pokój! Życzę słodkich, pogodnych, beztroskich snów, odpoczynku duszy i ciała, abyś rano był pogodny i zadowolony z życia! Życzę Ci, abyś zobaczyła tylko najpiękniejsze i najszczęśliwsze sny, w których będę Cię kochać jak tylko potrafię, a Ty odwzajemnisz się i w ten sposób dotrwamy do rana. A rano będziemy kontynuować naszą bajkę o miłości, ale tylko w rzeczywistości! Moja droga, ukochana, całuję i przytulam delikatnie, delikatnie. Każda minuta rozłąki smuci mnie, tęskni i myślę tylko o Tobie, więc idź wkrótce spać, abyśmy spotkali się w świecie marzeń i obdarzyli się czułością i miłością do rana. Śpij dobrze kochanie. Dobranoc. Do zobaczenia, do zobaczenia rano, kochanie!

Przepraszam, że się obudziłem, nie mogę spać – myślę o tobie… Naprawdę chcę cię zobaczyć, tylko po to, by poczuć, że jesteś blisko… kocham cię!

Życzę mojej ukochanej i kochanej osobie dobrej nocy.

Mam nadzieję, że mój tekst Cię nie obudzi. A nawet jeśli cię to obudzi, sprawi, że się uśmiechniesz. A jeśli nawet tego nie wymusisz, przypomni Ci o naszej miłości. A jeśli mi nie przypomina, to rano przyjdę i cię ugryzę, paskudny chłopcze, bo zawsze musisz kochać i uśmiechać się! Życzę słodkiej nocy. Twoja cipka.

Noc zapada cicho nad miastem, spowijając ulice słodką błogością snu. Drzewa nie szumią już liśćmi tak głośno, jak w dzień, wiatr ucichł i wydaje się, że też na chwilę zasnął. Kwiaty zamknęły pąki, a ty zamykasz oczy i zasypiasz myśląc o mnie. Obyś śnił o swoich najbardziej intymnych snach, noc doda Ci siły i energii.

Jestem wdzięczny niebiańskim aniołom za połączenie naszych samotnych serc w jedno! Jestem wdzięczna tej tajemniczej, uroczej nocy za bycie obok Ciebie…

Gdybym był kotem, leżałbym na tobie i cały czas mruczałbym. Ale do tego nie trzeba być kotem? Czy spotkamy się we śnie, kochanie?

Dobranoc moja droga i najbardziej potrzebna osoba. Życzę wspaniałych snów, słodkich snów i żywych fantazji. Niech we śnie przyjdzie ci wiele niesamowitych pomysłów. Niech ten sen da odpowiedź na każde pytanie. Niech ta noc uzupełni twoje siły i da ci powiew świeżej inspiracji.

Kochanie, nie mogę spać patrząc w sufit i myśląc o nas.Myśli o Tobie tworzą romantyczny nastrój, dają mi pozytywne, wyczekiwanie na zbliżającą się randkę. Cieszę się, że Cię poznałam i marzę o tym, żeby się nigdy nie rozstać. Niech moja miłość strzeże twojego snu i pokoju. Dobranoc kochanie!

Mój kochany i słodki chłopcze, życzę Ci słodkich snów. Jeszcze trochę i znów będziemy razem. Jutro nie zdążysz się obudzić, bo napiszę Ci poranną wiadomość i zadzwonię. Nie myśl o złych, wypędź wszystkie nieprzyjemne myśli z głowy, odniesiemy sukces. Pamiętaj, że myśli są materialne, więc pomyśl, że wkrótce znów będziemy razem. Jesteś dzisiaj zmęczony, więc odpoczywaj, nie myśl o złych. Twoi mili aniołowie stróże będą strzec twoich słodkich snów, nikt ci nie będzie przeszkadzał. W nocy, kiedy śpisz, przyjdę do ciebie we śnie i powiem ci, jak bardzo cię kocham. Niech moja miłość będzie twoją słodką kołysanką. Zrobię wszystko, abyś był obok mnie szczęśliwy. Wiedz, że bardzo cię kocham, mój drogi mały człowieczku. Całuję Cię w najpiękniejsze policzki, zasypiam, moje słońce. Jesteś najlepsza. Kocham cię.

Niech moja miłość będzie twoją słodką kołysanką

Emocjonalne życzenia dobrej nocy ukochanej w prozie

Z całego serca życzę nocy swojemu ukochanemu chłopakowi, mężowi

Dobranoc! Słodkich snów! Zasypiaj kochanie! Obyś śniła o tym, co będzie rano, a teraz odpocznij i nabierz sił!

< / dz>

Moja droga, posłuchaj, co mam ci do powiedzenia.Minął kolejny szczęśliwy dzień twojego życia i nadeszła noc – czas odpoczynku i odpoczynku. Cicha, gwiaździsta noc, która otula swoją magiczną ciszą, dającą jasne gwiazdy i blade światło księżyca. Życzę spokojnego snu tej cudownej, bajecznej nocy. Myśli o tobie nie opuszczają mnie w dzień ani w nocy i mam nadzieję, że myślisz też o mnie, mój chłopcze. Niech nasze myśli zjednoczą się i będą ucieleśnione w jednym pragnieniu. Chcę, aby te noce zawsze niosły do ​​Ciebie moją duszę i do rana jesteśmy ze sobą spleceni. Niech sny dadzą Ci najprzyjemniejsze emocje, abyś obudził się wesoły i uśmiechnięty. Aby nikt nie mógł zakłócić twojego spokoju we śnie, poproszę twojego anioła stróża, aby strzegł twojego snu i nie pozwalał nikomu się do ciebie zbliżać. Słodkich snów, kochanie!

Obyś miał niesamowity sen tej pogodnej nocy – wyjątkowo słodki, jak twoje pocałunki, niesamowicie delikatny, jak twoje uściski

Moja najdroższa, rozumiem, że nie chcesz znowu kłaść się do łóżka, bo znowu czekają na Ciebie wspaniałe rzeczy. Ale tylko nie zapominaj, że jutro obudzę cię wcześnie rano, abyś nie był w stanie mnie przekonać, że musisz spać. Chcę, żebyś teraz wszystko zostawiła i położyła się spać, bo jutro czekają cię wielkie rzeczy. Życzę dobrej nocy, która będzie wypełniona jasnymi i szczęśliwymi snami. Tak, dokładnie tych szczęśliwych, których potrzebujemy, aby zyskać siłę. Musisz myśleć tylko o wszystkim pozytywnym, aby marzyć o wszystkim, co jest również istotne.Niech ta noc mija ci spokojnie, a raczej niech żadne koszmary nawet nie myślą o wtrącaniu się w ciebie. Naprawdę chcę, żebyś pomyślał o swoim zdrowiu, ponieważ tak trudno go odzyskać.

Moja ukochana osoba, życzę dobrej nocy i słodkich snów, abyśmy zawsze byli razem w twoich nocnych wizjach, pragnę, aby nasze dusze nie oddalały się od siebie nawet na ten czas.

Moja najdroższa i najbardziej ukochana! Jesteś wszystkim w moim życiu! Chcę, żebyś się wyspała i naładowała baterie na noc. Śpij dobrze i wiedz, że cenię naszą miłość i czułość, że bardzo cenię nasz związek i Ciebie. Przesyłam Ci mój pocałunek i niech ta noc da Ci najsłodsze sny o mnie!

Ukochani, słońce nieuchronnie chowa się za horyzontem, a nad miastem przelatuje wielka, ptasia noc. Niesie ze sobą chłód, spokój, odprężenie. Zakończ swój biznes jak najszybciej, odrzuć wszystkie wybredne myśli o pracy, biznesie i nowych możliwościach. Pozwól swojemu ciału się zrelaksować, oczyścić umysł z negatywności, uczuć, urazy. Raczej weź prysznic i wczołgaj się pod kołdrę, rozciągnij się słodko, słodko, usiądź wygodnie i zamknij swoje piękne, głębokie i tak ukochane oczy. Nie jestem teraz przy tobie, ale w myślach jestem blisko ciebie. Usiądę przy tobie i szepnę ci do ucha słowa o mojej nieziemskiej i najpotężniejszej miłości, zaśpiewam ci delikatne, ciche kołysanki, pocałuję w ramiona, wczołgam się pod kołdrę i przytulę od tyłu, całym ciałem Będę napierał na ciebie i zostanę z tobą do świtu. Kocham Cię w każdej sekundzie mojego życia, śpię, przywracam siły, napełniam się energią, światłem i dobrocią.

Śpij, moja droga, słodko, bo najpiękniejsze sny już do ciebie spieszą! Nawet we śnie będę obok Ciebie, dzięki czemu Twój sen będzie spokojny i wypełniony wyłącznie pozytywnymi emocjami! Życzę miłego odpoczynku i nabrania sił tej nocy!

Czy zauważyłeś kiedyś, jak piękna jest głęboka noc? Wszystko jest nieruchome i bez życia. Natura zamarła i zasnęła, zasypiaj i ty. Połóż się w łóżku i zapomnij o wszystkim, co Ci przeszkadza. Zamknij oczy i zanurz się w poczuciu ciszy i spokoju. A kiedy twój umysł jest czysty, śpij spokojnie.

Umiłowani! Niech aksamitna powłoka czarodziejki nocy otuli Cię tak delikatnie jak ja i szybko oczaruje Cię obietnicą zapierającego dech w piersiach, wspaniałego odpoczynku od codziennych kłopotów dnia, hojnie i naturalnie dając najczystsze, najlżejsze i najprzyjemniejsze sny!< /p>

Umiłowani! Spędziliśmy miły dzień i musimy iść na odpoczynek! Życzę dobrych, słodkich snów! Niech będą spokojne i spokojne, abyś się wyspał i zregenerował siły na nowy dzień! Kiedy zamkniesz oczy, pomyśl o tym, o czym marzysz, a na pewno się spełni. Przecież wiesz, że myśli materializują się, a jeśli każdej nocy przed pójściem spać marzysz o jednej rzeczy, to z pewnością spełni się to w prawdziwym życiu. Śnij więcej we śnie, kochani, a te cudowne noce dadzą Ci możliwość urzeczywistnienia swoich marzeń w życiu. Niech każdy sen będzie dla Ciebie najprzyjemniejszy. Za każdym razem pozwól marzyć tylko o dobrych rzeczach.

Kochani, życzę dobrej nocy! Nic nie przyćmi Twojego zdrowego i zdrowego snu do białego rana. Wszystkie hałasy na ulicy ucichną i tylko muzyka niebiańskich sfer wypełni Twój błogosławiony sen. Twoje cudowne ciało będzie wygrzewało się na tym pięknym łóżku i zobaczysz wspaniałe sny. Moja bezgraniczna miłość będzie chronić Twój słodki sen, odpędzając zmęczenie i napełniając Cię siłą.

Dobranoc! Życzę dobrego snu, abyś marzyła o magicznej i bajecznej krainie. Aby sen przyniósł radość i spokój, a nowy dzień zaczął się dla Ciebie z uśmiechem.

Obyś miał najciekawsze i zabawne sny, abyś uśmiechał się i radował z zamkniętymi oczami przez całą noc!

Noc. Ciemno i cicho. Siedzę sama w pokoju, z uśmiechem wysyłam wiadomość, życzę miłych snów!

Moja ukochana, najdroższa i najlepsza na świecie! Niech wszystkie gwiazdy wszechświata świecą dziś dla Ciebie, a tajemniczy księżyc oświetli Twoje łóżko! Niech ta piękna noc ukołysa Cię do snu, a do rana zapadniesz w słodki sen. Obyś miał niezwykle jasne i opalizujące sny, niech nic Ci nie przeszkadza i nie przeszkadza, a Ty odpoczniesz i nabierzesz sił, aby jutro karuzela życia znów się zakręciła! Dziękuję za podarowanie mi tego cudownego dnia i cudownego wieczoru. Już za tobą tęskniłem i tak chcę zawsze tam być.Mam szczęście spotkać cię na tej wielkiej planecie i jestem wdzięczna za szczęśliwe chwile, które mi dajesz. Moja słoneczko, na jutro zamówiłam ci dobry nastrój, a żeby go uzyskać, musisz już iść spać. Kochani i tylko życzę dobrych i ciekawych snów.

Miękki, delikatny sen otuli Cię dziś w nocy, postaram się zrobić wszystko, abyś spał spokojnie. Dobranoc kochanie!

Dobranoc moi drodzy i kochani. Życzę Ci, aby Twoje marzenia przeniosły Cię w bajeczny świat słodkich snów i niesamowitych pomysłów, życzę dobrego snu i wstawania na prawą nogę, oddychania powietrzem szczęścia i miłości, odważnie i dumnie ruszają na podbój nowe szczyty.

Dobrze i delikatnie, dobranoc tobie, kochanie! Niech księżyc delikatnie szepcze ci moje słowa o tym, jak bardzo cię uwielbiam, kocham i doceniam, a gwiazdy obsypują twoją twarz czułymi pocałunkami, które ci przesyłam! A potem noc przeminie bajecznie, przynosząc tobie i mnie nowy dzień i naszą miłość w prezencie!

Moja droga, życzę dobrej nocy i przyjemnych snów. Pamiętaj, że jesteś moim najsilniejszym, odważnym i odważnym. Wszystko się ułoży, nie martw się. Wierzę w Ciebie i nie mam wątpliwości, że odniesiesz sukces, bo na to zasługujesz. Ale jest jedna ważna zasada: musisz się wyspać, aby dzień był produktywny i owocny. Mam nadzieję, że te informacje udowodnią Ci, jak użyteczny jest sen, więc odłóż na bok wszystkie swoje sprawy i idź spać. Jutro będziesz miał czas na zrobienie wszystkiego znacznie szybciej niż teraz. Przepraszam, że nie mogę teraz być z tobą, chociaż naprawdę tego chcę. Ale mentalnie zawsze tam jestem, wiesz o tym.Dobranoc, moja droga i najukochańsza! Obyś marzył o naszej przyszłej rodzinie!

Najcieplejsze życzenia dobrej nocy ukochanej

Życz nocy swojemu ukochanemu chłopakowi, mężowi w prozie

Moja ukochana, moja najdroższa i jedyna, pragnę życzyć Ci dobrej nocy! Chociaż jesteś teraz daleko ode mnie, wiedz, że nie będę spać, dopóki Ci nie życzę dobranoc.Moja droga, wiem, że jesteś bardzo zmęczona, źle się czujesz, więc proszę Cię jak najwcześniej położyć się spać, aby nabrać sił w nocy. Bardzo się o Ciebie martwię, kochanie, więc po prostu mnie nie zawiedź „Życzę ci przyjemnych i relaksujących snów, które będą przypominać ci o domu, o mnie i naszych spacerach, które tak bardzo kochasz. I kocham cię, moja droga! Dobranoc! zasypiam, bo inaczej po prostu się obrażę. Wiesz, że czuję się świetnie! Czas do łóżka!

Więc przyszedł do nas piękny wieczór dżentelmena, który zawsze w nocy przychodzi w parze z ciemnowłosą pięknością. Umiłowani, czas zapomnieć o codziennym zgiełku i oddać się przyjemnemu nocnemu odpoczynkowi. Życzę dobrej nocy, moja radość. Niech anioł stróż przyniesie ci najmilszy, najsłodszy sen na twoich skrzydłach. Miłego snu. Chcę Cię jutro zobaczyć w cudownym, pogodnym nastroju. Kocham cię, mój jedyny, i przesyłam buziaka.

Robi się późno wieczorem, co oznacza, że ​​musisz iść spać.Nie mogłem się oprzeć i postanowiłem do Ciebie napisać. Moi drodzy życzę dobrego snu, nabrania sił i przerwy od dzisiaj. Niech w twojej głowie będą tylko jasne i pozytywne myśli, a noc zadowoli cię przyjemnymi snami. Zobaczysz – to będą najpiękniejsze i najjaśniejsze sny tylko dla Ciebie, kochanie. Niedługo zaśniemy, bo jutro nadejdzie niedługo, co oznacza, że ​​zobaczymy się i będziemy razem. Nie mogę się doczekać. Jeśli chcesz, to spójrz na gwiazdy, jak pięknie mienią się, abyś ty i ja, moja droga, zawsze świeciły na niebiańskim niebie. Kocham Cię, całuję Cię mocno w policzek, usta i nos. Jeszcze raz życzę spokojnego snu i ekscytujących snów. Do zobaczenia wkrótce, pa!

Niech ten wieczór będzie przyjemny, zrzuć ciężar minionego dnia, niech błogość komfortu i szczęścia ogarnie Cię w nocy.

Dzień dobiega końca. Jesteś zmęczony, moja słodka, odpocznij! Spieszę życzyć dobrej, bajecznej drogi do wspaniałych marzeń! Gdzie na pewno się spotkamy, bo moja miłość na zawsze dotknęła Twojego odważnego serca! Jesteś moim długo oczekiwanym prezentem – darem losu! Zamknij oczy i zobacz mnie – jestem Twój!

Nie ma nas teraz w pobliżu, niestety. I dlatego chcę być z tobą dłużej. Leżysz teraz w swoim łóżku, sam, myślisz o mnie? Tęsknisz za tobą tak bardzo jak ja. Martwię się, naprawdę chcę, żeby wszystkie nasze uczucia były wzajemne. Chcę z tobą zasnąć, przykryta jednym kocem. Mam w sercu ogromną miłość, którą chcę Ci ofiarować.Mogę cię kochać przez całe życie, nie zatrzymując się nawet na minutę. Dam ci całe moje ciepło, gdybyś tylko był szczęśliwy. Jestem gotowa krzyczeć, bo przed spotkaniem z Tobą nie byłam taka zadowolona. Pamiętam każdą chwilę, każdą sekundę, wszystko, co jest z Tobą związane. A teraz zasypiasz, mam nadzieję, myśląc o mnie. Gdybym mógł pisać poezję, poświęciłbym ci wszystko. Czytasz je, gdy nie ma mnie w pobliżu i pamiętasz

I nie pozwól mi tego wieczoru z tobą, ale mam nadzieję, że wiatr przyniesie mi ciepło i niech będzie przewiewnie, ale nie mniej gorąco, pocałuj cię. Słodkich snów dla ciebie i obiecuję śnić! Dobranoc, króliczku!

Każdy dzień staje się dla mnie świętem. A wszystko przez to, że obok mnie jest osoba, którą bardzo cenię. Właściwie bez mojego chłopaka, który jest dla mnie najdroższy jaki mam, nie byłabym w stanie radować się nawet najmniejszymi drobiazgami. A teraz idąc ulicą cieszę się, że nawet patrzę na drobne drobne szczegóły, których nikt nawet nie zobaczy. Mój chłopak i ja zaczęliśmy się spotykać od szkoły. A potem mieliśmy z nim silną więź. Nie mogłem nawet pomyśleć o tym, że ta osoba pójdzie tą drogą i zwraca na mnie swoją uwagę. Zawsze był tak piękny, ale niedostępny, że mogłem go oglądać tylko z zewnątrz. A teraz jesteśmy z nim i to mi się podoba. Życzę też dzisiaj miłego snu. Powodzenia ze wszystkim.

każdej nocy, przed zaśnięciem, myślę, że długo i tęsknię za tobą. Wyobrażam sobie nasze spotkanie z Tobą. Nasze uściski, pocałunki, dotyk. Kochani, nie było ani jednej nocy, odkąd się spotkaliśmy, żebym was nie przedstawiał! Życzę Ci najmilszych, mocnych snów. Niech marzysz o słodkim, słodkim śnie, będziemy z Tobą sami. Zobaczymy gwiazdy, usłyszymy szum fali, oświetli nas tylko delikatne światło księżyca.Toniemy w morzu od miłości namiętnego zachodu słońca do świtu! Więc zawsze jestem z tobą w moich snach. Po prostu pomyśl o mnie przed pójściem spać, a ja na pewno do ciebie przyjdę. Trzeba tylko pomyśleć.

Kochanie, często śnię. Są dobrzy i źli. W złych snach zawsze przychodzisz mi z pomocą, ratuj mnie przed złoczyńcami. A w dobrych snach jesteśmy razem, cieszymy się sobą. Zawsze budzę się z myślami o tobie i tak samo zasypiam. Mam ulubioną zabawkę, zawsze zasypiam z nią w objęciach. Kiedy zamykam oczy, wyobrażam sobie, że Cię przytulam, a moja dusza staje się taka ciepła, dobra. Zawsze boję się obudzić i uświadomić sobie, że nasz związek to tylko sen, że nie spotkałem Cię w swoim życiu. Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Tak bardzo lubię robić coś dla Ciebie, wiem, że sprawia Ci to radość… To mnie też uszczęśliwia. Mam nadzieję, że te uczucia nas nie opuszczą i będziemy razem do śmierci. Bądź mój na wieczność. Dobranoc mój silny człowieku. Kocham cię, bardzo, bardzo, wiem o tym i nigdy nie zapomnij, moja droga.

Magiczna noc jest pełna cudów. Robotom wystarczy wszystko: by gwiazdy świeciły jasno, by dobry czarownik dawał ludziom marzenia. Poproszę go o najmilszy, najprzyjemniejszy, najsłodszy sen. Niech sen zapewni Ci wspaniałe chwile i przyjemne chwile relaksu. Idź spać wcześnie, bo jutro jest twój wielki dzień. Dobranoc, kochanie, i najsłodszych snów. Niech Pan chroni cię we śnie iw rzeczywistości. Niech nocny odpoczynek będzie przyjemny i spokojny. Dobranoc, mój aniele.

W snach wszystko jest możliwe – latać, rozwijać skrzydła, stać się kimkolwiek chcesz i zobaczyć najbardziej niesamowite rzeczy! To tutaj kontrolujesz swoje sny! Niech wszystkie dobre rzeczy, które zobaczysz dziś wieczorem, spełnią się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Księżyc już wzeszedł na niebie i rozlał srebrną farbę na ulicach miasta. Natura uspokoiła się i wydaje się, że trochę przysnęła. Ten dzień wziął swój ostatni oddech i zabrał ze sobą wszystkie doświadczenia i radości, których dziś doświadczyłeś. Uwolnij głowę od śmiertelnych myśli i spróbuj się uspokoić i zasnąć cicho i spokojnie.

Niech noc przyniesie słodkie chwile, relaks, niezapomniane doznania, niech spełnią się wspaniałe marzenia, a dobre bajki zawsze się spełnią!

Kochanie, spójrz przez okno, spójrz na gwiazdy mrugające do Ciebie, one oczywiście Cię lubią. Teraz zamknij oczy, pomyśl o mnie, a wejdę w Twoje sny, będę delikatna i czuła, spełnię wszystkie Twoje pragnienia. Piękne sny, moja słodka.

To taka piękna noc. Gwiazdy są tak jasne jak twoje oczy. Księżyc jest taki duży i piękny. Leżę w łóżku i myślę o twoich pocałunkach. Chcę iść z tobą do łóżka, żeby cię ogrzać i przytulić, abyśmy zasnęli obok ciebie i obudzili się. W międzyczasie nie jest to możliwe, chcę, żebyś pomyślał o mnie przed pójściem spać i wysłał Ci mój najczulszy pocałunek.

Dobranoc, kochany kotku! Zasypiaj szybko, niech jasny anioł chroni cię w każdej chwili.

Dobranoc kochanie! I nie martw się o to, że dzisiaj musisz po prostu spać. W końcu będziesz mieć sny, a podczas snów puls i oddech osoby przyspieszają, wszystkie mięśnie ciała napinają się, a następnie rozluźniają. Ogólnie miłych snów, kochanie!

Życzę Ci spokojnego odpoczynku w krainie marzeń, świecie fantazji i marzeń, aby nabrać sił witalnych i znaleźć inspirację na jutro.