życzenia dobrej nocy

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór ciepłych życzeń na dobranoc, dobranoc do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Słodki sen jest tuż za rogiem, chowając się gdzieś w pobliżu, przyjdzie do ciebie z wierszami i zacienionym letnim ogródkiem.

Kochanie, wiem, że jesteśmy teraz daleko od siebie, ale nie mogę sobie pozwolić na zapomnienie o twoim zdrowiu. Przyjemne i lekkie sny dla Ciebie, nie waż się wstawać wcześnie, nie waż się nie wyspać, bo od tego zależy Twój stan. Naprawdę uwielbiam, gdy promieniejesz od środka, uśmiechasz się do mnie, gdy jesteś wesoły i świeży. Jesteś taka śliczna, sen sprawia, że ​​jesteś bardzo słodka i bezbronna, a ja jestem gotowa ochronić Cię przed wszystkim. Połóż się na mnie, zasnij razem, dam Ci moje ciepło i czułość, będę dla Ciebie najlepsza. Czuła, proszę nie zapominaj, że zawsze będę Cię kochać, zawsze będę z Tobą. Zbyt trudne bez Ciebie, zbyt wiele smutku i rozpaczy, gdy się z Tobą rozstaję. Dziękujemy za wszystko i obiecuję, że nasza miłość będzie najsilniejsza na świecie. Wiem, że będziesz wspaniałą żoną i matką. Pozwól, że spełnię moje życzenie i będę z Tobą przez całe życie.

Piszę, aby powiedzieć dobranoc najpiękniejszej, magicznej osobie na świecie. Dziękuję za delikatną, delikatną obecność w moim życiu. Całuję Cię mocno w nos i oba policzki.Obyś miał najcieplejsze i najpiękniejsze sny o naszym szczęśliwym życiu. Śpij słodko, moje wielkie i cudowne dziecko!

Jesteś najbardziej czarującym, niesamowitym i niesamowitym mężczyzną. Dałeś mi dużo szczęścia, uśmiechu i czułości. Chcę, żebyśmy zamienili się w jeden ocean, nie mogę o Tobie zapomnieć i chcę się spotkać we śnie. Miłej i wspaniałej nocy, mojej jedynej.

Kochanie, dobranoc! Niech wszystkie złe rzeczy, wszystkie nieżyczliwe i zazdrosne osoby, wszystkie smutki i błędy odejdą tej nocy! Jutro będzie nowy dzień i początek nowego życia, które przyniesie wiele dobrych wiadomości, udanego biznesu i miłych znajomości! Bardzo Cię kocham, a moje myśli są z Tobą w każdej minucie! Pocałuj!

Więc resztki dnia wypaliły się, na ziemię zapadł szary wieczór. Niech stary dzień zabierze ze sobą wszystkie niepokojące myśli i doświadczenia. A ty, owinięty kocem, zamknij oczy i poddaj się spokojnemu snu. Obyś z pewnością marzył o szczęściu. Dobranoc!