życzenia dobrej nocy

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór ciepłych życzeń na dobranoc, dobranoc do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Słodki sen jest tuż za rogiem, chowając się gdzieś w pobliżu, przyjdzie do ciebie z wierszami i zacienionym letnim ogródkiem.

Kochanie, wiem, że jesteśmy teraz daleko od siebie, ale nie mogę sobie pozwolić na zapomnienie o twoim zdrowiu. Przyjemne i lekkie sny dla Ciebie, nie waż się wstawać wcześnie, nie waż się nie wyspać, bo od tego zależy Twój stan. Naprawdę uwielbiam, gdy promieniejesz od środka, uśmiechasz się do mnie, gdy jesteś wesoły i świeży. Jesteś taka śliczna, sen sprawia, że ​​jesteś bardzo słodka i bezbronna, a ja jestem gotowa ochronić Cię przed wszystkim. Połóż się na mnie, zasnij razem, dam Ci moje ciepło i czułość, będę dla Ciebie najlepsza. Czuła, proszę nie zapominaj, że zawsze będę Cię kochać, zawsze będę z Tobą. Zbyt trudne bez Ciebie, zbyt wiele smutku i rozpaczy, gdy się z Tobą rozstaję. Dziękujemy za wszystko i obiecuję, że nasza miłość będzie najsilniejsza na świecie. Wiem, że będziesz wspaniałą żoną i matką. Pozwól, że spełnię moje życzenie i będę z Tobą przez całe życie.

Piszę, aby powiedzieć dobranoc najpiękniejszej, magicznej osobie na świecie. Dziękuję za delikatną, delikatną obecność w moim życiu. Całuję Cię mocno w nos i oba policzki.Obyś miał najcieplejsze i najpiękniejsze sny o naszym szczęśliwym życiu. Śpij słodko, moje wielkie i cudowne dziecko!

Jesteś najbardziej czarującym, niesamowitym i niesamowitym mężczyzną. Dałeś mi dużo szczęścia, uśmiechu i czułości. Chcę, żebyśmy zamienili się w jeden ocean, nie mogę o Tobie zapomnieć i chcę się spotkać we śnie. Miłej i wspaniałej nocy, mojej jedynej.

Kochanie, dobranoc! Niech wszystkie złe rzeczy, wszystkie nieżyczliwe i zazdrosne osoby, wszystkie smutki i błędy odejdą tej nocy! Jutro będzie nowy dzień i początek nowego życia, które przyniesie wiele dobrych wiadomości, udanego biznesu i miłych znajomości! Bardzo Cię kocham, a moje myśli są z Tobą w każdej minucie! Pocałuj!

Więc resztki dnia wypaliły się, na ziemię zapadł szary wieczór. Niech stary dzień zabierze ze sobą wszystkie niepokojące myśli i doświadczenia. A ty, owinięty kocem, zamknij oczy i poddaj się spokojnemu snu. Obyś z pewnością marzył o szczęściu. Dobranoc!

Kochanie, jestem cała twoja. Otul się mną i śpij, aby Twoje sny były bardzo ciepłe. Staraj się nie myśleć, odpuść wszystkie problemy, pozwól odpocząć swoim myślom i duszy. Żyjmy szczęśliwie, postaram się dać ci wszystko, czego chcesz. Naprawdę chcę zrobić wszystko, aby cię uszczęśliwić. Bardzo Cię kocham, wszystkie Twoje nawyki i nawyki, Twój uśmiech, sposób w jaki śpisz. Twój sen wydaje mi się czymś magicznym, ponieważ jesteś taka słodka, kiedy śpisz. Nie ma nic słodszego niż ty i bardzo się cieszę, że cię mam.Jesteś najmilszą ze wszystkich, jesteś najwspanialszą dziewczyną na Ziemi, jesteś cudowną osobą, jest z tobą bardzo dobrze i wygodnie. Jeśli będziesz ze mną, przeżyjemy wszystko, będziemy razem na zawsze, a nawet więcej, nasza miłość stanie się wyższa niż cokolwiek na świecie. Bądźmy razem, szanujmy i kochajmy się, a wtedy życie stanie się dla nas lepsze i jaśniejsze.

Umiłowani… Niech palce naszych dłoni splotą się w Twoim śnie i lekko odpychając się od ziemi, wzniesiemy się jak ptaki po lazurowym niebie… szmaragd lasów i pól pozostanie w dole , srebro jezior i rzek, tęcza kwiatów… świeżość niech wiatr delikatnie pieści skórę… a naszej lekkości nie ma końca…

Dobranoc, mój ulubiony kwiatku. Dziękuję, że mnie masz, bo wiele dla mnie znaczysz. Z każdym dniem zakochuję się w tobie coraz bardziej, bo jesteś niesamowicie piękna, szczupła i mądra. Sprawiasz, że moje życie jest lepsze, nawet nie wyobrażam sobie, jak mogłabym żyć bez tak niesamowitej dziewczyny jak Ty i zwracać uwagę na innych. W tę piękną noc pragnę życzyć Ci najczulszych, najczulszych i najmilszych snów, w których jesteśmy tak szczęśliwi. Niedługo idź spać, otul się kocem i słodko zasypiaj, a ja będę czuwał nad twoim snem i ochronił cię przed złymi potworami, których tak słodko się boisz. Dobranoc, mój najsłodszy cukiereczku, bardzo cię kocham.

Moja kochana dziewczyno, czas abyś spała. Życzę dobrej nocy, która doda Ci dużo energii i pozytywnych emocji. Musisz nabrać sił, aby jutro pokonać wszelkie przeszkody i osiągnąć swoje cele. Nie wątpię w ciebie i w twoją siłę, ale nadal potrzebujesz odpoczynku. Wiem, że czasami śpisz bardzo niespokojnie, więc dzisiaj będę pilnować twojego snu, abyś mógł spać dobrze. Moja ukochana, życzę ci przyjemnych snów, w których ty i ja będziemy spacerować po plaży, na przykład trzymając się za ręce. Albo będziemy jeździć na przejażdżkach, jeść watę cukrową i po prostu dobrze się bawić. Teraz zamknijmy oczy i chodźmy spać. Myśl tylko o dobrych rzeczach, aby o nich marzyć.

Moja droga, nie zapomnij zaciągnąć zasłon, inaczej piękne gwiazdy będą Cię podziwiać śpiąc z daleka. Boję się, że musujące maluchy zazdroszczą mi i spróbują ukraść najlepszego mężczyznę najszczęśliwszej kobiecie. Dobranoc, słodkich snów!

Kochanie, wspaniale, że jesteśmy razem. Wcześniej dni były nudne, długie, nie wiedziałam, co robić, nawiedzały mnie smutne myśli. I oto jesteś. Tak piękna, odważna, silna. Stałeś się dla mnie oparciem, z Tobą niczego się nie boję. Jesteś moim osobistym superbohaterem, zawsze mnie uratujesz i wyciągniesz z kłopotów. Szczerze mówiąc wszystkie koleżanki mi zazdroszczą, nawet one widzą, że mamy tę samą, tylko szczerą miłość, jedną na całe życie. Kiedyś bałam się, że zostanę sama, że ​​nie znajdę swojego jedynego, ale w sercu tak bardzo pragnęłam miłości.Pamiętam, jak cię zobaczyłem po raz pierwszy. Od razu cię polubiłem, wyróżniłem cię z tłumu. Nie mogłem nawet pomyśleć, że taki człowiek zwróci na mnie uwagę. I nasz pierwszy pocałunek… Pamiętam, że moje nogi zrobiły się bawełniane, prawie straciłam równowagę z przyjemności. Daj mi to wszystko! Kocham cię kochanie, mam nadzieję, że marzysz.

Księżniczko, nie wytrzymam ani minuty bez ciebie i tu znowu piszę jak tęsknię za tobą. Chcę pocałować twoje miękkie usta, twój głos brzmi w mojej głowie, w ogóle nie mogę spać. Uchwyciłeś moje myśli, serce i duszę. Dziwnie to czuć. Jesteś jak anioł, który uratował mnie przed bezwartościową egzystencją. Słodkich snów, kochanie.

Co może być lepszego niż miłość? Dla niej przez cały czas dokonywali wyczynów, ginęli, walczyli. Znalazłem cię, moja droga, i będę walczył o nasze szczęście. Jestem pewien, że resztę życia spędzimy razem. Śni mi się, że siedzimy przed kominkiem w mroźną zimową noc, pijemy grzane wino, przykryci kocem i rozmawiamy o naszej wspólnej przyszłości. Wiem, że tak będzie, najważniejsze, żeby w to uwierzyć. Jestem wdzięczny losowi za przysłanie mi właśnie Ciebie. Jesteś taki dobry, twój uśmiech, twoje oczy sprawiają mi radość. Spośród miliona ludzi rozpoznaję cię jednym dotknięciem. Widzę cię we wszystkich rzeczach, które mnie otaczają. Wiem, że nasza miłość przejdzie wiele, ale jeśli jesteśmy razem, niczego się nie boję. Jesteś moją ochroną, wsparciem, dojdę do końca, tylko po to, by być z tobą. Niech noc uchroni cię od wszelkich problemów. Kocham Cię Skarbie. Dobranoc.

Moje kochanie, nie chcę się z tobą rozstać nawet na pożyteczny i niezbyt długi sen, ale bez ciebie te godziny wydają się wiecznością. Pozostaje mi tylko zamknąć oczy i po raz setny przewijać nasze spotkania, Twój uśmiech, rozwiane na wietrze włosy, krągłości ciała, delikatne dotyki, aksamitny głos. Bez Ciebie czuję się samotny, szczególnie w nocy. Życzę Wam najprzyjemniejszych snów i przebudzenia lekkiego powietrza o poranku! Żegnaj* pocałuj!

Dobranoc, kochany kotku! Zasypiaj szybko, niech jasny anioł chroni cię w każdej chwili. Zyskaj siłę i zdrowie, stań się jeszcze piękniejszy! Życzę miłych snów: takich, abyś pamiętając je w ciągu dnia, uśmiechał się i trzepotał ze szczęścia.

Moja droga dziewczyno, każdej nocy nie mogę się doczekać chwili, gdy pójdziesz spać, bo nie mogę przestać podziwiać Twojej urody. Moja dziewczyno, życzę Ci najmilszej i najspokojniejszej nocy, o której możesz tylko pomarzyć. Jutro będziesz miał ciężki dzień, więc zdecydowanie powinieneś się wyspać. A ja ochronię twój sen i ciebie samego, bo na pewno zdecydujesz się wyjść wieczorem jeść, a potem będziesz narzekać. Pragnę, aby Twój sen był spokojny, abyś cieszył się snami, które będą najpiękniejsze i najprzyjemniejsze. A teraz zamknij oczy i wymyśl coś przyjemnego, co pomoże ci od razu odwrócić głowę i spać spokojnie. Im szybciej zaśniesz, tym szybciej będę się cieszyć twoją piękną twarzą, moja księżniczko.Masz piękno, o którym inni tylko marzą.

Cały czas o tobie myślę, bardzo za tobą tęsknię, jesteś najjaśniejszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła. Jesteś najwspanialszą dziewczyną, zawsze będę chciała zasnąć i budzić się tylko z Tobą. Poczuj swoje ciepło przy mnie i wiedz, że jesteś moja. Wiedz, że jesteś najlepszy. Nie dam nikomu mojego złota. Dobranoc kochanie.

Niech poranek przyniesie radość, wiedząc, że noc się skończyła. To wspaniale, gdy budzisz się po koszmarze lub ciężkim śnie, patrzysz na jasne promienie świtu, które flirtują z twoimi zasłonami i cieszysz się, że to był „tylko sen” i że nigdy się nie spełni w rzeczywistości, bo taka fabuła jest po prostu nierealne w prawdziwym życiu. Ale o wiele trudniej jest obudzić się, gdy sen był słodki i piękny, ale to nie ma znaczenia. W końcu marzenia mogą rysować ci, którzy mają talent artysty. Dlatego wieczorem życzę, abyście o niczym nie myśleli, tylko spali spokojnie, wiedząc, że wszystko, co złe, rozpłynie się w promieniach porannego świtu, a dobro da siłę do nowych początków, inspiracji i twórczych osiągnięć. Dobranoc kochanie!

Wkrótce nadchodzi noc. Prawdopodobnie już idziesz do łóżka. I chcę cię znowu zobaczyć. Dotknij swojej dłoni, spójrz w swoje piękne oczy, dotknij ust moimi ustami. Chociaż kim jestem? Zawsze tego chcę. A jutro, kiedy znów cię zobaczę, chcę tego jeszcze bardziej. Śpij, moje słońce, dobranoc.

Szczere życzenia dobrej nocy

Z całego serca życzę dobrej nocy, dobrej nocy

Umiłowani, życzę Wam spokojnej i magicznej nocy! Niech gwiazdy zabiorą Was w odległe miejsca, gdzie jest tylko szczera radość, prawdziwa miłość, prawdziwa dobroć i wieczne szczęście.

Dobranoc kochanie. Życzę Wam wystarczającej ilości snu i 100 procentowego uzupełnienia sił, życzę porannego spotkania z radością i ogromnym zastrzykiem energii. Niech ta noc da mojemu kotu bajkę, w której będzie głównym bohaterem. Całuję cię sto razy i okrywam kocem mojej czułości.

Gwiazdki migające na niebie oświetlają nocną krainę. Miesiąc jak gubernator Stoi na straży spokoju i ciszy. Wszyscy odpoczywają i nadszedł czas, abyś spała, mój niespokojny pracoholiku. Zostaw wszystko na jutro. W końcu poranek jest mądrzejszy niż noc. Dobranoc, kochanie. Niech czarodziej zapewni ci najlepszy sen. Niech nocny odpoczynek będzie spokojny i doda Ci sił na jutro. Niech twoje ukochane marzenie spełni się jutro. Dobranoc, moja ukochana, jedyna i najbardziej ukochana osoba.

Z nadejściem każdego nowego dnia coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że w tym życiu miałem dużo szczęścia. A wszystko dlatego, że spotkałem Cię, kiedy już straciłem wszelką nadzieję, że spotkam dobrego człowieka. Ale potem wpadliśmy na siebie przypadkiem. A potem nie puszczasz mnie ani na minutę. A teraz czuję się szczególnie dobrze przy tobie.Wiedząc, jak ciężką masz pracę, chcę sprawić Ci odrobinę przyjemności i powiedzieć kilka miłych słów specjalnie dla Ciebie, których z przyjemnością wysłuchasz. Tak bardzo cię kocham. I dlatego nie chcę cię nigdzie puścić. Postaraj się, aby wszystko u Ciebie było w porządku. Zawsze pozostań uczciwą i uczciwą osobą. I życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego. Niech dziś marzysz o czymś pięknym i przyjemnym dla twojego serca.

Noc dotknęła ziemi jak magiczna różdżka i wszystko wokół było ciche. Tylko radosne gwiazdy zaczynają swój taniec na ciemnym niebie, bo nadszedł ich czas. Przez całą noc, razem z księżycem, na zmianę mrugają i grają w zabawne gry. A ty, kochanie, czas do łóżka. Wiem, że lubisz czytać do późnych godzin nocnych, ale jutro masz dużo pracy, więc idź spać. Dobranoc moja droga i słodkich snów. Życzę Ci spokojnego nocnego odpoczynku, abyś jutro z nową energią mógł łatwo rozwiązać wszystkie problemy.

Mój aniele, nie będzie mnie dziś w pobliżu, żeby nie zasnąć. Ale nie zamknę oczu myśląc o tobie. O twojej twarzy, o twoich pięknych oczach i dźwięcznym głosie. Gdybyś tylko wiedziała, jak bardzo chcę cię teraz pocałować i schować nos w twoich pachnących włosach. Proszę księżyc i gwiazdy, aby strzegły twojego drogocennego snu.

Niech ta noc, moja droga, będzie pełna magicznych snów i długo oczekiwanego relaksu! Śpij spokojnie i niech nic nie przeszkadza w twoich cudownych wakacjach! Życzę, abyś rano znów poczuł niesamowity przypływ sił, energii, witalności i ładunek dobrego nastroju!

Twoje sny są niesamowite i fantastyczne, czasami czuję, że powinny zostać przerobione na filmy! Niech Twoje najlepsze marzenie się spełni pewnego dnia! Dobranoc kochanie!

Nie życzę Ci słodkich snów. W końcu jesteś dorosłym, zdrowym i cholernie atrakcyjnym mężczyzną! Dlatego życzę Ci innych marzeń: burzliwych i namiętnych, pobudzających wyobraźnię i poprawiających krążenie krwi w różnych partiach ciała! Pospiesz się zamknij oczy, teraz się zacznie!

Dobranoc, moja radość! Obyś śnił o szczęściu, niech anioły strzegą twojego snu i przynoszą bajeczne sny. Jutro będzie nowy dzień i będzie piękny, bo w nim będziesz. Słodkich snów, kochanie, zawsze jestem z Tobą, nawet gdy śpisz, stale strzegę Twojego spokoju.

Moja droga, jaka jesteś piękna, kiedy zasypiasz, a powietrzna wróżka nocy siada na twoich rzęsach. Zabierz ze sobą do swoich marzeń kawałek jasnego poranka, ciepły dzień i chłód zachodzącego słońca, mój uśmiech i wielką miłość do Ciebie!

Czekam na Twój czuły, słodki pocałunek, chcę Cię wkrótce przytulić. Kocham cię bardzo, bardzo, wkrótce idź spać kotku!

Wiem, że to był naprawdę ciężki dzień i moja dziewczyna jest bardzo, bardzo zmęczona. Chcę cię uratować od wszelkich problemów, kotku. Śpij, wysypiaj się, lubię, kiedy jesteś wypoczęty i zadowolony. Uwielbiam twój uśmiech, uśmiech. Niech moja ukochana marzy najmilsze i najciekawsze sny. Słodkie sny, kotku.

Dzisiejszego wieczoru pogoda tak mnie ucieszyła, że ​​nie wiedziałam, dokąd się udać ze szczęścia. A wszystko dlatego, że widziałem, jak biały i puszysty śnieg zaczął padać na naszą ciemną ziemię w dużych płatkach. I od tego czułem się tak ciepło i przyjemnie w duszy, że po prostu nie mogłem tego wyrazić słowami. A potem od razu chciałem podzielić się moimi dobrymi wrażeniami z ludźmi, których kocham. Od razu napisałam do mojego chłopaka, bo chcę, żebyś o wszystkim dowiedział się pierwszy. A teraz, w końcu, chcę mu powiedzieć, zawsze staraj się cieszyć nawet najmniejszą drobnostką, bez względu na to, co to jest. Ponieważ tylko w ten sposób możesz być szczęśliwy. A ludzie szczęśliwi żyją dłużej. I na koniec życzę ci dobrej nocy. Mam nadzieję, że dostaniesz dzisiaj resztę, której chcesz. Ponieważ od dłuższego czasu nie jesteś w stanie prawidłowo odpocząć. I niech szczęście i szczęście zawsze się do ciebie uśmiechają.

Kochanie, jak trudno jest być z dala od ciebie, tak trudno mi się od ciebie oddzielić. Wiedz, że zawsze tam jestem, a ty na zawsze zadomowiłeś się w moich myślach i sercu. Nie mogę się doczekać Twojego powrotu, nie mogę się doczekać spotkania i wspomnienia naszych najlepszych chwil. Kocham i uwielbiam! Dobranoc!

Dobranoc i najsłodsze sny. Niech noc zapewni Ci dobry odpoczynek i spotkanie z Twoim marzeniem, a poranek rozpocznie się od wielkiego szczęścia i dobrego nastroju.

Życzę ci najspokojniejszej i dobrej nocy! Niech Twoje sny będą tylko piękne, wypełnione najbardziej fantastycznymi snami. I niech ta noc da ci siłę do przekształcenia każdego snu w rzeczywistość!

Kochanie, dobranoc tobie! Niech Twoje marzenia wypełnią się jaskrawymi kolorami naszej czułości i mojej troski, którą przyniesie Ci księżyc. Niech każda gwiazda całuje twoją twarz, tak jak ja, będąc obok ciebie! I niech powietrze będzie nasycone niesamowitą miłością mojej duszy, aby Twoje serce było nią wypełnione nawet w nocy!

Gdybym była czarodziejką, wyczarowałabym, że dziś wieczorem będę obok ciebie. Pokażę ci pełną moc magii. Byłbyś zafascynowany moimi czarami, zabrałbym Cię do świata rozkoszy i błogości, kąpałbyś się w morzu czułości i czułości. Ale niestety nie jestem magikiem. Jednak gdy się spotkamy, obiecuję spełnić Twoje najśmielsze fantazje. Słodkie sny!

Kochanie, jesteś dzisiaj taki zmęczony! Miałeś ciężki dzień i czas odpocząć. A łóżko czekało na ciebie od dawna, a Morfeusz wygląda przez okno, ma dla ciebie setki przyjemnych snów. Dobranoc moja droga, zaśpiewam ci kołysankę i zaśniesz, jak tylko dotkniesz poduszki. Zamknij oczy, zaczynają się słodkie sny.

Dotykanie życzeń dobrej nocy z głębi serca

Oryginałżyczenia dobrej nocy

Moja droga kobieto, życzę Ci dobrej nocy i spokojnego wypoczynku. Niech wszystko wokół chroni Twój drogocenny sen. Mam szczerą nadzieję, że możesz się w pełni zrelaksować, a następnie przejść do cudowny dzień.Niech spokój, magia nocy przyczynią się do Twojej wewnętrznej przemiany i dadzą realną podstawę do aktywnego, udanego działania, skutecznego rozwiązywania różnych problemów.Przyjmij moje życzenia dobrej nocy, które wypowiadam ze szczególną starannością. nocnego snu ochrania Twoje mieszkanie: śnieżnobiałe łóżko oświetlone światłem księżyca Jesteś cudowną kobietą, która poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami Dlatego życzę Ci, abyś zawsze wyglądała w 100%. I oczywiście, żebyś była przyjacielem nocy, która jest w stanie dodać energii i odmienić Twój wygląd, odświeżając go.

Moja ulubiona dziewczyna ma jutro ważny egzamin, więc postanowiłem nie rozpraszać Cię telefonami i życzyć Ci wszystkiego najlepszego smsem. Moi drodzy życzę dobrej nocy, nie myślcie o niczym złym, bo na pewno przejdziecie bez problemów. Jesteś taką mądrą dziewczyną, tyle przygotowałaś, ale pamiętaj, że wiele zależy też od tego, jak będziesz spać. Dlatego proszę was, abyście odłożyli na bok wszystkie swoje sprawy i położyli się do łóżka. Pomyśl o czymś dobrym, wyobraź sobie, jak bardzo jesteś szczęśliwy, gdy dowiadujesz się, że zdałeś egzamin z doskonałymi ocenami. Przesyłam Ci wszystkie moje pozytywne emocje, które pomogą Ci się jak najszybciej uspokoić i zasnąć. A jeśli nie miałeś czasu, aby coś zrobić, najlepiej wstać wcześnie i trochę powtórzyć.Wierzę w ciebie moja droga! Odniesiesz sukces.

Moje czyste słońce, życzę dobrej i dobrej nocy. Przyjdę do Ciebie w Twoich snach, a one będą przepełnione czułością i miłością, którą czuję do Ciebie i do rzeczywistości. Niech każda gwiazda na niebie z drżeniem strzeże twoich marzeń. I niech księżyc szepcze ci słowa bezgranicznej miłości, którą do ciebie czuję.

Moja niesamowita, dobranoc, życzę ci. Twój dzień był bogaty, interesujący i ekscytujący. I jestem pewien, że nowy dzień nie będzie gorszy od poprzedniego. Ułóż poduszkę, zajmij ulubioną pozycję i przejdź do świata słodkich snów. Moja radość, skarbie, dobranoc, niech nic nie zakłóca twojego spokoju.

Słońce już dawno zniknęło za horyzontem i nadszedł czas, aby mój promień światła również poszedł spać. Wiem, że jesteś dzisiaj bardzo zmęczona, dlatego chcę Ci powiedzieć, żebyś jak najszybciej położyła się do łóżka i zapomniała o kłopotach. Po prostu idź spać i dobrze odpocznij. A rano, gdy otworzysz oczy, obudzi się słońce, na pewno ogrzeje Cię swoimi promieniami i doda niezbędnej siły na kolejny dzień, napełni energią i radością, abyś Ty również mógł dawać dobro inni ludzie. Wiesz, dzisiaj życzę Ci bajecznych snów. Oczywiste jest, że dla dorosłego mężczyzny jest to po prostu śmieszne, ale w głębi duszy musisz pozostać dzieckiem. Niech nasze marzenia będą naszym sekretem. Najpiękniejsze sny dla Ciebie, słodkie sny.Dobranoc kochanie!

Dobranoc moja księżniczko! Po ciężkim dniu w pracy wystarczy się wyspać i odpocząć. Polecam wziąć relaksującą kąpiel, owinąć się kocem, wygodnie położyć, zamknąć oczy, przypomnieć sobie najszczęśliwszy moment w swoim życiu, a potem marzyć o przyszłości, która teraz wydaje Ci się nierealna. Jestem pewna, że ​​po takich refleksjach sen będzie przyjemny, a poranek wyjątkowy! Słodkich snów moja królowo!

Tej mroźnej zimowej nocy chcę ogrzać mojego chłopca moją miłością! Obyś był ciepły jak nigdy dotąd, wygodny jak nigdzie indziej i spokojny w swojej duszy, jakbym tam był! Słodkich snów moja droga!

Teraz noc spadła na miasto jak cicha fala. Pochłonęła wszystkie odgłosy i szelest tego świata i pogrążyła ulice w śnie. Zasnąć i jesteś z tym miastem, moja ukochana. Zamknij oczy i wpadnij w błogość snów. Niech księżyc i gwiazdy strzegą Twojego snu i podziwiają Twoje piękno.

Położyłem się w łóżku, myśląc o Tobie, wspominając nasz dzień i rozumiem, że od tych myśli trzepoczą mi w brzuchu motyle. Bez ciebie ciężko zasnąć, ale to konieczne. Umiłowani, życzę, aby sny wam dzisiaj nie przeszkadzały. Dobranoc!

Nawet tacy niepohamowani optymiści, tacy energiczni fidgets jak ty, moja ukochana, powinni odpocząć. Dlatego połóż się w łóżku, zamknij oczy i zacznij liczyć białe jagnięta na zielonej łące. Słodkie sny!

Patrząc na gwiazdy na niebie i myśląc o Tobie. Śpij wkrótce, moja mała gwiazdo! Obyś marzyła o gwiezdnej drodze, po której będziemy razem iść! Być z tobą zarówno w snach, jak i w rzeczywistości – o tym marzę, patrząc dziś wieczorem na gwiazdy!

Dzień jechał na białym koniu w przeszłość. Aby zastąpić go pięknym czarnym koniem, pogalopowała królowa nocy. Obeszła wszystkie swoje domeny ciszy, życząc wszystkim spokojnego odpoczynku. Ty moja kochana miałaś dzisiaj pracowity dzień, czas odpocząć. Życzę dobrej nocy. Niech odwiedzi Cię słodki, dobry sen. Niech da ci nową siłę na jutro. Dobranoc moja droga, moja najukochańsza osoba na świecie. Niech moja miłość chroni cię przed wszystkimi kłopotami i kłopotami.

Zamknij wkrótce oczy, kochanie, czeka na Ciebie najmilszy i najpiękniejszy sen. Życzę mu, aby pomógł ci się wyspać i być gotowym na nowe wyczyny. A mój czuły pocałunek zabiera Cię w sny i spotyka Cię wcześnie rano. Dobranoc, mój książę!

Kochani, życzę dobrej nocy! Nic nie przyćmi Twojego zdrowego i zdrowego snu do białego rana. Wszystkie hałasy na ulicy ucichną i tylko muzyka niebiańskich sfer wypełni Twój błogosławiony sen. Twoje cudowne ciało będzie wygrzewało się na tym pięknym łóżku i zobaczysz wspaniałe sny. Moja bezgraniczna miłość będzie chronić Twój słodki sen, odpędzając zmęczenie i napełniając Cię siłą.

Obiecaj mi, że nic nie zakłóci Twojego słodkiego snu.Bądźmy zawsze razem, abym mogła opiekować się Tobą, Twoimi marzeniami. Abyś był szczęśliwy i uśmiechnięty. Jesteś bardzo słodką dziewczyną, twoje oczy sprawiają, że moje ciało unosi się nad ziemią. Upewnij się, że moje życie jest na zawsze splecione z Twoim, ponieważ bez Ciebie nie ma życia, ale istnienie. Jesteś moją słodyczą, naprawdę uwielbiam Cię całować, każdy milimetr Twojego ciała. Zakochałem się w tobie tak szybko, tylko patrząc na ciebie, zdałem sobie sprawę, że jesteś moim przeznaczeniem, cały mój świat jest w tobie, bo twój głos sprawia, że ​​żyję dalej. Dbaj o siebie, śpij dobrze i dobrze się odżywiaj, aby być najzdrowszą dziewczyną, nie denerwuj mnie, zrób coś miłego dla swojego chłopca, zawsze bądź wesoła i zdrowa. I wtedy będę szczęśliwy. W końcu, jeśli moje słońce wystarczy, będę najradośniejszą osobą.

Dobranoc, moja ukochana, cicha, spokojna, bogata w piękne sny, przepełniona migotaniem gwiazd i blaskiem księżyca. Niech odpocznie dusza i ciało, uspokoją się uczucia i uporządkują myśli, moja czułość i troska będą z Tobą w Twoich nocnych wędrówkach. Życzę Ci nabrać sił, aby jutro znów wygrać!

Mój mały ptaszku! Niech pierwsza gwiazda, która pojawiła się na tym czystym niebie, zaśpiewa Ci kołysankę do magicznej, sennej melodii. I niech jej głos podniosą wszystkie gwiazdy, które pojawiły się za nią na niebie, wciągając Cię w kolorowe sny.Obyś marzył o pięknych ogrodach obfitujących w kwiaty i owoce, których ozdobą bez wątpienia staniesz się! Dobranoc!

Na czarnym niebie piękne gwiazdy urządzają wieczorny, okrągły taniec. A miesiąc, jako chwalebny sułtan, wybiera dla siebie najbardziej godną gwiazdę. Noc śmiało wkracza do telewizji na własnych prawach. Już czas, kochanie, żebyś położyła się do łóżka. W końcu nie da się przerobić całej pracy, a poranek jest mądrzejszy niż noc. Dobranoc, mój jedyny. Dobranoc i najprzyjemniejsze sny. Niech sen dobrej nocy spełni się rano. Życzę miłego nocnego wypoczynku. Niech dobry sen da ci energię na jutro.

Umiłowani! Niech wspaniały sen zabierze Cię do kraju nieograniczonych możliwości i nierealistycznego szczęścia, w którym chcesz zostać na zawsze, żyć nie zauważając czasu i nie licząc dni, które minęły.

Każdy wie, że najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość. Sama byłam o tym przekonana, kiedy Cię spotkałam, moja ukochana. Tak się cieszę, że mam Ciebie, moją jedyną, ukochaną i najważniejszą osobę na ziemi. Chcę być zawsze z tobą, nie rozstawać się ani na minutę. Zerwaliśmy zaledwie pół godziny temu i już za tobą tęsknię. Dobranoc, moja wyjątkowa. Obyś miał najsłodszy sen, niech nic nie zakłóca twojego nocnego odpoczynku. Niech anioł chroni twój spokojny sen.

Duszne życzenia na dobranoc

Najcieplejszyżyczenia dobrej nocy

Moja ukochana, niech ta noc da Ci kolorowe sny, ciszę i spokój, ciesz się odpoczynkiem, przywróć zmarnowane siły i uzupełnij energię na nadchodzący dzień.

< / dz>

Niech noc zabierze Cię w swój świat, zmierzch delikatnie otula, usypia, nie powodując strachu.

Kochanie, poznałem znajomych, pójdziemy do baru na drinka, potem do sauny, zabierzemy dziewczyny, zdradzę Cię, wrócę rano – pijany, w szmince, z damskimi majtkami w kieszeni, zrobię skandal, rozbiję naczynia i … wiem, że nie uwierzyłeś, bo jesteś moim mądrym! 🙂 Dobranoc, ze snem tylko o sobie!

Szkarłatny zachód słońca zapewni Wam dobry sen, gałęzie drzew obsypane będą kwiatami i zapewnią Wam mnóstwo radości i wiosennego nastroju na wiele dni. Niech we śnie obudzisz się pod kocem z płatków jaśminu, a ściany Twojego domu przepuszczą gałęzie drzew z kwitnącymi morelami i brzoskwiniami. Niech wiosenny wiatr rozgrzeje się i otoczy chmurą wiosennych aromatów, których w rzeczywistości po prostu nie ma. Będziesz krążyć w przeźroczystej sukience z róż, którą Ci podaruję i podziwiać kwitnące magnolie i róże, którymi chciałabym zasypać Twoją życiową ścieżkę w rzeczywistości. Niech dotyk dłoni ukochanej osoby da Ci wiele radości i miłości, a długi pocałunek we śnie niech przekaże Ci całą moją miłość i podziw, którą Ci daję, niczym cudowny aromat na Twojej toaletce.

Nie ma nic gorszego niż noc spędzona bez Ciebie, kochanie! Szaleńczo tęskniłem za tobą! Czekamy na spotkanie. A teraz idę spać, słodkich snów dla ciebie..

Jestem smutny i mokry bez ciebie i piszę do ciebie ze smutkiem. Chcę utopić się w twoich ramionach, oprzeć się o twoje ramię, poczuć zapach prawdziwego mężczyzny, który pochodzi od ciebie. Bardzo za tobą tęsknię, dobranoc!

Dobranoc kochanie! Na miasto zapadła noc, otulając domy i ulice ciemną zasłoną. Niech chroni i chroni Twój sen, daje ukojenie i spokój. Nabierz sił i spotkaj się rano z uśmiechem i radością. Słodkie sny!

Całe miasto zasnęło, a ty kochanie idź spać. Zasypiając wyobraź sobie, jak delikatnie głaszczę Twoją twarz i całuję w usta, przytulam i lekko przygryzam ucho!

Kto dziś czyta tę wiadomość, zobaczy we śnie tego, kto ją napisał ze szczerą miłością, czułością i ciepłem. Kochani, spójrz na gwiazdy za oknem, może będą w stanie przekazać ci, jak bardzo cię kocham! Niech dadzą ci wspaniałe sny przez całą noc!

Moja ukochana, zasypiaj słodko, wyobrażając sobie, że jesteś w bajecznej podróży. Nadeszła noc, a wraz z nią we śnie można spełnić wszystkie swoje marzenia. Zrelaksuj się po pracowitym dniu, daj się pogrążyć w słodkim śnie, nabierz sił, zrelaksuj się nie tylko ciałem, ale i umysłem. Niech marzysz o oceanie, gdzie ty i ja leżymy na plaży oglądając zachód słońca.

Moja droga, tak bardzo chcę zasnąć w Twoich ramionach, chcę usłyszeć Twój delikatny aksamitny głos, poczuć dotyk Twoich silnych dłoni. Tak bardzo pragnę cię spotkać w krainie bajecznych snów. Dobranoc, zasypiam myśląc tylko o tobie, kochanie.

Jesteś moim ulubionym mężczyzną. Jesteś moim tygrysem, jesteś moim kotkiem, jesteś moim Apollem! Najlepsi mężczyźni mają najlepsze sny w nocy. Dziś życzę Wam zobaczenia niezwykłego snu z moim udziałem. A może wtedy ożywimy go. Dobranoc!

Jak trudno jest mi być z dala od Ciebie! Śpij spokojnie i spokojnie i nie myśl o problemach. Pozwólcie zrobić zdjęcia malowniczym krajobrazom, a tam będę na Was czekać. Będziemy tylko we dwoje i nikt nie ośmieli się nam przeszkadzać do samego rana! Obsypę całe Twoje ciało pocałunkami i będziemy leżeć na piasku, słuchając szumu fal.

Niech księżyc delikatnie pieści Cię swoim światłem, a gwiazdy delikatnie szepczą kołysankę! Życzę ci, moja droga, spotkaj mnie we śnie i poczuj moją miłość przez zasłonę snu! Ochronię Twój sen przez całą noc, a rano dam Ci zmysłowego pocałunku i hojny uśmiech! Śpij moja droga! Niech nocny lot w królestwie Morfeusza da ci lekkość jutra!

Twoje piękne oczy z długimi, puszystymi, czarnymi rzęsami i niesamowitym ciałem potrzebują odpoczynku – zamknij piękne oczy i oddaj się wspaniałemu śnie, siedząc wygodnie na ulubionej poduszce i zatapiając się w myślach kraina pięknych snów, w której wszystko układa się dokładnie tak, jak chce serce. Jeśli masz okropny sen. pamiętaj, że zawsze tam jestem i nie wydarzą Ci się żadne straszne wydarzenia, nawet w najstraszniejszych okolicznościach, ponieważ zawsze będę starał się chronić Cię przed negatywnymi

Kochanie, noc zbliża się spoza krawędzi Ziemi, ale słońce ze swoim złotym żarem ostatniego promienia zdąży napisać Ci „Dobranoc” na skarbiec nocny.

Królowa Nocy przejmuje tron. Nadszedł czas na jej moc. Gwiazdy mrugają wesoło wraz z księżycem, czekając, aż wszyscy zasną. Życzę ci, moja droga, dobrej nocy. Obyś miał dziś najsłodsze sny. Niech gwiazdy zaśpiewają ci kołysankę, a księżyc niech strzeże twego nocnego odpoczynku. Śpij słodko, kochana, abyś jutro obudziła się w świetnym nastroju. Dobranoc, kochanie. Śpij, moja radość, śpij jak małe dziecko. Niech moja miłość zapewni Ci ciepło w chłodną noc.

Spokojny i ciepły odpoczynek! Słodkie sny. Jesteś mój najlepszy!

Niech ten piękny wieczór da ci tylko spokój, a zachód słońca otuli Cię tylko błogością i ciepłem.

Życzę ci spać i nie kręcić się całą noc! Żałuję, że nikt nie przeszkadzał i nie budził w środku nocy dzikim chrapaniem. Życzę Ci miękkiego przebudzenia późnym słonecznym rankiem od zapachu mocnej aromatycznej kawy!

Duchowe życzenia dobrej nocy własnymi słowami

Powiedz dobranoc, dobranoc, z głębi serca

Noc to czas za romans i miłość przepraszam kochanie, że jestem dziś tak daleko od ciebie. Przepraszam za to. Naprawdę chciałem, żeby moje słowa trochę cię rozgrzały.Postaraj się wcześnie zasnąć, a ja ze swojej strony spróbuję śnić o Tobie, a potem przez całą noc cicho szepczę Ci do ucha, jak bardzo Cię kocham, moja droga. Zauważyłeś, jak ciemne i nieprzyjazne jest dziś nocne niebo, prawdopodobnie doświadcza również ze mną. Jutro nadejdzie nowy dzień, znowu cię zobaczę i poczuję się jak najszczęśliwszy człowiek na świecie, bo mnie kochasz, a ja nie potrzebuję więcej. Twoja miłość oświeca mnie każdego dnia, pomaga mi radzić sobie z trudnościami i pokonywać przeszkody. Dziękuję za to, kochanie, słodkich snów.

Dobranoc moja ukochana i moja jedyna! Niech cudowna i magiczna noc na jego skrzydłach potrząsa tobą delikatnie, lekko i delikatnie, otuli swoim rozgwieżdżonym i ciepłym kocem, zapewni dobry i wspaniały sen.

Kochanie, nadchodzi noc i chcę, aby przyniosła Ci ulgę od codziennych trosk i problemów. Niech niepokojące myśli Cię opuszczą, zanurz się w przyjemny i delikatny sen. Zawsze będę przy Tobie i ochronię Twój sen, niech będzie mocny i spokojny. Zyskaj siłę i energię na nowy dzień. Dobranoc!

Uśmiechnij się do zachodzącego słońca, zobacz je o zachodzie słońca, przykryj zasłoną, idź i śpij słodko.

Gdzie mogę znaleźć słowa opisujące moje uczucia do Ciebie? Na dworze jest już noc, a ja wciąż nie mogę spać, myśląc o tobie i myśląc o tym, co ci powiem, kiedy się spotkamy. Teraz pewnie śpisz spokojnie i nabierasz sił po ciężkim dniu.Obyś marzył o błękitnych przestrzeniach oceanu i niekończących się plażach, na których jesteś szczęśliwy i spokojny.

Szkoda, moja cipko, że nie jesteś teraz blisko, nie chcę iść do łóżka, nudno spać w nim samemu!

Chcę życzyć Ci najsłodszej nocy spokoju w ten cudowny, czarujący wieczór. Czy wiesz, o czym śnię w chwilach ciszy zmierzchu? Aby Twoje myśli były również pełne mnie, aby myślała o mnie, o nas, o naszej przyszłości i o wszystkim, co najpiękniejsze. Swoją wiadomością pragnę wam przekazać łyk mojej czułości, garść moich pieszczot, niewidzialne pudełko z moimi powietrznymi pocałunkami. Chcę mieć pewność, że Twój sen będzie jak najprzyjemniejszy, komfortowy i spokojny, mimo że nie ma mnie w pobliżu. Życzę wszystkim domownikom jak najszybszego uspokojenia się, wyjścia do swoich pokoi, a w domu zapanuje magiczna, dźwięczna, miękka cisza. Aby nic nie przeszkadzało Ci spokojnie zasnąć i zobaczyć upragnione sny przepełnione różnego rodzaju wydarzeniami, przygodami i ekscytującymi emocjami. Dobranoc moja droga.

Moja droga księżniczko! Życzę Ci beztroskiej, spokojnej, aksamitnej, cichej, spokojnej, kolorowej, błogiej nocy! Niech magiczna, miła wróżka przyleci do ciebie we śnie i spełni wszystkie twoje pragnienia, ale tylko w rzeczywistości! Niech Wszechświat delikatnie otuli Cię swoim kosmicznym kocem i zapewni harmonię w Twojej duszy i spokój w Twoim sercu! Nie mogę się doczekać zobaczenia Cię w moim śnie, aby przytulić i jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo Cię kocham! Nie chcę się z tobą rozstać ani na minutę, nawet we śnie, jesteś moja zarówno we śnie, jak i w rzeczywistości! Niech ta noc w połączeniu z moimi uściskami i życzeniami da ci siłę na jutro! Życzę Ci przed pójściem spać zanurzyć się w oceanie przyjemnych snów i zasnąć z uśmiechem na ślicznej buzi! Chcę zostać twoim upragnionym księciem w królestwie Morfeusza i kochać cię przez całą noc! Pu

Kochanie, kolejny dzień minął u twego boku. Zdałem sobie sprawę, że całe moje krótkie życie szukałem Ciebie! Tak wspaniale spędzić z tobą czas. Kiedy mnie przytulasz i całujesz, jestem dosłownie w siódmym niebie ze szczęścia. Nie widzę w tobie żadnych niedociągnięć, dla mnie jesteś najpiękniejszą osobą na świecie. To takie cudowne, że akceptujesz mnie taką, jaką jestem, ze wszystkimi moimi niedociągnięciami, zachciankami. Tak, doskonale rozumiem, że nie jestem idealna, ale ze względu na Ciebie staram się być lepszy. Jestem gotowa i zmienię się, daję Ci szczęście i radość. Chcę, żebyś wiedziała, jak bardzo cię kocham. Po prostu dziękuję za przybycie do mojego życia, proszę, nigdy mnie nie opuszczaj. Masz jutro pracę, więc musisz się dobrze wyspać. Nabierz sił, jutro znów będziemy razem. Kocham cię kochanie. Szaleńczo tęskniłem za tobą, kochanie.

Ukochani, noc zasiała już swoje gwiezdne nasiona, które zaraz wyrosną bajecznymi, sennymi kwiatami. Zamiast tego zamknij oczy i razem ze strumieniem snów udaj się na tę ukwieconą łąkę snów, aby się tam ze mną spotkać i wspólnie wdychać upojny aromat snu.

Moja droga księżniczko! Życzę Ci beztroskiej, spokojnej, aksamitnej, cichej, spokojnej, kolorowej, błogiej nocy! Niech magiczna, miła wróżka przyleci do ciebie we śnie i spełni wszystkie twoje pragnienia, ale tylko w rzeczywistości! Niech Wszechświat delikatnie otuli Cię swoim kosmicznym kocem i zapewni harmonię w Twojej duszy i spokój w Twoim sercu.

Twoja magiczna nocna wróżka pisze do Ciebie.Uroczy! Dziś mam dla Was cudowną, po prostu cudowną wiadomość: będziecie o mnie śnić całą noc! Przemówię do Ciebie słowa miłości, dotknę Cię, przytulę, pocałuję i dam Ci niezwykłe doznania! Jesteś najlepszy ze wszystkich mężczyzn, których znam. Zawsze będziesz w moich oczach! Życzę Ci kochanie słodkiego snu, nabierz sił i śmiało podbij jutro cały świat, no, poza mną, bo moje serce od dawna należy do Ciebie. Kochani, spójrz na gwiazdy za oknem, może będą w stanie przekazać ci, jak bardzo cię kocham! Oby przez całą noc zapewniały wspaniałe sny! Oczywiście z moim udziałem! W końcu nie mogę bez ciebie żyć, moja droga, nawet we śnie, potrzebuję cię! Dobranoc, kochani, słodkich snów, przyjemnych snów i do zobaczenia we śnie, moja droga.

Witaj kochanie! Mam dla Ciebie świetną wiadomość: dziś wieczorem będziesz o mnie śnić! Och, to będzie cudowny sen! Możesz nawet nie chcieć się obudzić. Dlatego ustaw najgłośniejszy budzik, a najlepiej dwa! W przeciwnym razie zaśniesz i będę winien.

Moja droga myszo, miłej nocy. Zakryj się bardzo dobrze, pozostawiając tylko wylewkę, aby było Ci ciepło i przytulnie. Uważaj, bo teraz jestem daleko. Naprawdę, naprawdę chcę być teraz z tobą. Zasypiaj z łapą w mojej dłoni, aby moje ciepło również Cię ogrzało. Aby moja czułość zatrzymała cię tej nocy, a koszmary nawet nie pomyślały o wejściu w twoje słodkie sny. Żeby mój kotek spał spokojnie, cicho chrapiąc. Obiecuję, że nigdy cię nie wypuszczę, zatrzymam twój długopis w moim.Dlaczego potrzebujemy kogoś, skoro mamy siebie nawzajem? Dlaczego wszyscy ci ludzie, kiedy mam najlepszego małego człowieczka, a on jest tylko mój, kocha mnie, obdarza miłością. Jesteś bardzo słodka myszo, masz śliczny mały nos, takie słodkie i jasne usta, obłędnie piękne oczy, w których chcesz utonąć na zawsze. Masz wspaniałe bujne włosy, w których chcesz zanurzyć twarz i wdychać ten słodki aromat. Jesteś moim słońcem, moją małą czułością.

Kochanie, musisz już spać. Twoje silne ciało jest teraz zrelaksowane i bezbronne. Klatka piersiowa unosi się i opada w rytm oddechu, a powieki są zamknięte. To chyba bardzo imponujący widok i mogłem go oglądać godzinami, ale niestety muszę też spać. Odpocznij, kochanie.

Pisanie kolejnego listu przed snem. Najlepsze życzenia dla pięknej księżniczki! Ja, nieskończenie zakochany i ujarzmiony Twoim pięknem, nie mogę się doczekać poranka, aby znów Cię zobaczyć. Śpij, moja dziewczyno.

Słońce już zniknęło za horyzontem, noc skrywa miasto pod wysadzaną gwiazdami zasłoną. Wkrótce zasiądziesz w ciepłym i przytulnym łóżku, a ja będę bez ciebie smutna do rana. Obyś śnił o ciepłym morzu ze złotym piaskiem, niech południowy wiatr igra z twoimi włosami we śnie. Zapomnisz o wszystkich troskach i smutkach i będziesz cieszyć się beztroskim spacerem. A potem nadejdzie poranek i znów będziemy razem. Śpij dobrze, moja złota!

Dzisiaj jesteś tak daleko ode mnie i razem nie zaśniemy! Ten fakt sprawia, że ​​jestem szalenie smutny i dosłownie oddycham w oczekiwaniu na nasze przyszłe spotkanie. Dzisiaj jest tak samotny i przerażający, żeby zasnąć w samotności. Mam nadzieję, że dziś szybko i spokojnie zaśniesz, bo jutro masz bardzo ważny dzień i musisz nabrać sił.

Noc rozwiązuje wszystkie problemy, wystarczy zamknąć oczy! Pocałunki i przytulenia! Zaakceptuj moją wiadomość miłosną przed snem prostymi słowami.

Mój ukochany człowieku, moja duma, czas iść spać. Powinnaś się wyspać, żeby nabrać sił i energii, bo jutro będzie kolejny trudny i pełen wrażeń dzień. Jesteś prawdziwym pracoholikiem, który nie wyobraża sobie ani jednego dnia swojego życia bez swojej ulubionej pracy. Właśnie z tego powodu proszę Cię, abyś dzisiaj położyła się wcześnie spać, aby mieć wystarczająco dużo snu, w przeciwnym razie jutro będziesz spać w swojej ulubionej pracy. Kochana tak bardzo kocham się tobą opiekować, ale ty też powinnaś być mi posłuszna, bo wiem, czego potrzebujesz. Zależy mi na tym, abyś czuł się świetnie, był w dobrej formie, w świetnym nastroju, wtedy Twoja praca w pracy pójdzie pod górę. A teraz powinnaś się dobrze zrelaksować, abyś mogła szybko zasnąć, moja kochana! Zamknij oczy i pomyśl o czymś przyjemnym, o czym marzysz od tak dawna.

Najpiękniejsze życzenia dobrej nocy do łez

Piękna
życzenia dobrej nocy własnymi słowami

Kwiat już złożył wszystkie płatki i idź z nim do łóżka, kochanie. Nadeszła noc i zaprasza wszystkich do ciepłego łóżka, musisz zamknąć swoje oczy i zanurz się w świat własnych fantazji. Chciałbym, żeby dla mnie też było miejsce. Dobranoc, moja urocza chryzantema!

Kochanie, obiecuję Ci, że jeśli teraz pójdziesz spać, jutro zjesz najsmaczniejsze śniadanie na świecie. Ugotuję wszystkie twoje ulubione posiłki na obiad, a nawet pozwolę pograć w gry komputerowe, ale dziś musisz wszystko zostawić i iść spać. Życzę ci we śnie zobaczenia czegoś ciekawego i przyjemnego, ale jednocześnie relaksującego, bo po prostu potrzebujesz odpoczynku. I martwię się o moją ukochaną osobę, która po prostu musi się wyspać. A jutro obudzisz się świeżą i nową osobą, która będzie gotowa na podbój wszystkich szczytów. Kocham Cię kochanie! Czas na sen, więc zostaw to, co robisz i idź spać. Zobaczysz, że mam rację, kiedy mówię, że należy wcześnie iść spać. Dobranoc!

Jestem z tobą co minutę, co sekundę, nawet jeśli dzielą nas kilometry. Śpij, moja droga, przyjdę do ciebie we śnie.

Więc przyszedł do nas piękny wieczór dżentelmena, który zawsze w nocy przychodzi w parze z ciemnowłosą pięknością. Umiłowani, czas zapomnieć o codziennym zgiełku i oddać się przyjemnemu nocnemu odpoczynkowi. Życzę dobrej nocy, moja radość. Niech anioł stróż przyniesie ci najmilszy, najsłodszy sen na twoich skrzydłach.Miłego snu. Chcę Cię jutro zobaczyć w cudownym, pogodnym nastroju. Kocham cię, mój jedyny, i przesyłam buziaka.

Mój chłopcze, nie masz dość pracy do późnych godzin nocnych? W nocy praktycznie nie śpisz, a potem rano nie możesz się obudzić, bo kładziesz się spać dopiero rano. Chcę, żebyś nie eksperymentował ze swoim zdrowiem, bo bardzo trudno je przywrócić, a potrzebuję Cię zdrowego i pełnego sił. Moja droga, życzę ci dobrej nocy i proszę, żebyś już teraz położyła się do łóżka, bo po prostu potrzebujesz zdrowego snu. Życzę pięknych snów. Naprawdę mam nadzieję, że dzięki swoim marzeniom dostaniesz pozytywny ładunek. I naprawdę chcę, żebyś o mnie marzył, bo przynajmniej we śnie powinieneś spędzać ze mną czas. Tak bardzo za tobą tęsknię, twoja praca zabiera nam cały czas. A potem tyle samo pracujesz w domu, więc domagam się, abyś natychmiast wszystko zostawił i położył się do łóżka. Dobranoc!

Dobranoc, moja jaskółko! Pozwól mi niestrudzenie strzec twojego snu tej nocy! Gwiazdy i księżyc mogą ukraść twoje sny, wierząc, że taka urocza dziewczyna ma najjaśniejsze i najczystsze sny. Jeśli będę w pobliżu, twój sen pozostanie spokojny i żadne zmartwienia nie wpłyną na twoją piękną twarz!

Umiłowani, chcę, żebyś zasypiając, przypomniała sobie jeszcze raz, że cię kocham, o tym niech miękkie światło księżyca i cicha pieśń gwiazd, które protekcjonalnie przypomną kochankom ty z tego. Dobranoc.

Moja droga i kochana, już wariuję bez ciebie! Nie widziałem cię tak długo, a dziś wszystkie moje myśli są o tobie. Tak się martwię, czy dobrze śpisz. Jest już późno, więc idź spać, przykryj się kocem i powoli zasypiaj. Obyś miał dobre sny, w których będę obecny i pocałuję Cię bez przerwy.

Kochanie, naprawdę nienawidzę cię teraz opuszczać i rozmawiać o wszystkim na świecie przez całą noc, ale niestety nadszedł czas na odpoczynek. Dobranoc, moja radość. Mam nadzieję, że spotkamy się we śnie, żeby nie rozstać się nawet na minutę.

Magiczna noc jest pełna cudów. Robotom wystarczy wszystko: by gwiazdy świeciły jasno, by dobry czarownik dawał ludziom marzenia. Poproszę go o najmilszy, najprzyjemniejszy, najsłodszy sen. Niech sen zapewni Ci wspaniałe chwile i przyjemne chwile relaksu. Idź spać wcześnie, bo jutro jest twój wielki dzień. Dobranoc, kochanie, i najsłodszych snów. Niech Pan chroni cię we śnie iw rzeczywistości. Niech nocny odpoczynek będzie przyjemny i spokojny. Dobranoc, mój aniele.

Moja radość, urocza, kochana, miasto już dawno popadło w sen, a ty dopiero się przygotowujesz. Usiądź wygodnie i przygotuj się na jasne, niesamowite, kolorowe i dobre sny.Niech noc zabierze wszystkie złe myśli, ulży smutkom i napełni sił na nadchodzący dzień. Wiem, że wszystko będzie dobrze i będziesz miał czas na zrealizowanie wszystkich swoich planów. Zasnąć mój urok, cicha i spokojna noc dla ciebie.

Delikatne chmury, niczym wata cukrowa na niebie, wydawały Ci się takie piękne i delikatne w ciągu dnia. Niech miłość da ci we śnie dużo radości i czułości. Ty i ja jeszcze będziemy jeździć na huśtawce nad chmurami, aby patrzeć na świat z dużej wysokości, nadal będziemy jeść popcorn na chmurach, żeby nikt nam nie przeszkadzał w komunikacji, bo wszyscy, którzy nam przeszkadzają, zostali daleko w dole. Niech obłoki zaróżowią się od promieni wieczornego słońca i niech niebiańska wata cukrowa pachnie jak lody z nadzieniem z czarnej porzeczki lub jagód i niech noc znów okryje nas we śnie białymi kocami chmur. I niech nowy dzień obiecuje Wam wspaniałe wspomnienia i radosne spotkania, zachowując tajemnicę snu. Dobranoc moja droga kobieto!

Kochanie, życzę dobrej nocy. Obyś miał wspaniałe sny i pielęgnowane sny, niech Twój sen będzie mocny i wygodny, niech noc da Ci wiele pomysłów i pewną siłę na udany i pełen wrażeń dzień.

Mężczyźni podobno kochają kilka rzeczy w życiu: kobiety, jedzenie, sen i oglądanie sportu w telewizji. Życzę ci dzisiaj dobrego snu! I żeby we śnie zjeść coś smacznego i oglądać w telewizji erotyczną kobiecą piłkę nożną.Dobranoc kochanie!

Ukochani, tak bardzo chcę cię mocno przytulić i mocno pocałować, aby sen był słodki, słodki, a noc niezapomniana. Dobranoc! Kocham Cię!

Moja droga, dobranoc! Obyś miał tylko jasne i jasne sny, a noc będzie wydawała się krótka i szybka. Pamiętaj, że podczas snu zawsze zabiera wszystko, co złe. Mając wystarczająco dużo snu, zyskasz nową siłę na nowy dzień, w którym będą tylko radości i zwycięstwa. Zawsze będę z Tobą. Czy słyszysz, jak śpiewam kołysankę? Śpij, moja ukochana, śpij, rozważ żywe sny … Mam nadzieję, że masz dobry sen, a twój sen będzie mocny i spokojny. Pamiętaj, śnij o mnie, a ja będę śnił o Tobie, moja droga! Będziemy razem w rzeczywistości i we śnie, a ja zawsze będę się cieszył z Twojego przyjazdu. Wiesz, jak bardzo Cię kocham i uwielbiam, a teraz czas zamknąć oczy i udać się do pięknej krainy marzeń. Daję ci milion całusów i uścisków. Dobranoc kochanie!

Jasne i piękne słońce już dawno schowało się za chmurami i śpi błogo, ale tylko ty, moja radości, jeszcze nie śpisz. Zostaw wszystkie swoje nierozwiązane sprawy i problemy do rana, szczególnie te, których nie możesz rozwiązać, bo rano na pewno znajdziesz rozwiązanie wszystkich problemów ze „świeżą” głową, a jeśli go nie znajdziesz, to ja mogę zrób to za Ciebie i rozwiąż je, bo jest noc – to czas marzeń, a nie pracy. Połóż się w łóżku i przygotuj się do snu, bo we śnie możesz się zrelaksować i zregenerować siły i nerwy spędzone minionym dniem.Dobranoc mój cukiereczku, miej najprzyjemniejsze sny, obyś miał kolorowy i niesamowicie piękny sen, który zapewni Ci najmilszy i najlepszy nastrój o poranku i przygotuje Cię do wielkich osiągnięć.

Życzę mojej ukochanej we śnie nie księcia na białym koniu, ale dużo radości i prawdziwego odpoczynku, abym mógł przywitać nowy dzień z odnowionym wigorem i gotowością na serio exploity. W końcu naukowcy od dawna udowodnili, że nie tylko nasza psychika zostaje przywrócona we śnie, ale także ludzkie ciało zostaje całkowicie odnowione, a nawet we śnie piękno kobiety kwitnie i pozostaje delikatne, jak róża i piękna, jak uczucia do ukochanej dziewczyny. Dlatego życzę dobrej nocy i przyjemnych snów, przywrócenia sił i urody, aby przez wiele lat nadal zachwycała i aby miłość nigdy nie opuściła Cię w Twoim życiu. Niech sny ucieleśniają najśmielsze plany i przedsięwzięcia, a koszmary niech rozproszą się jak poranna mgła w promieniach świtu.

Noc okrywa ziemię ciemną zasłoną. Czas odpocząć. Wszędzie cisza, tylko na niebie migoczą radośnie, flirtując z księżycem. Czas na gwiazdy. I nadszedł czas, aby wszyscy przygotowali się do snu. Kochanie, życzę ci dobrej nocy i chcę o tobie śnić. Wtedy byłbym pierwszym, który wyznałby ci moją miłość. Tak jak w ogóle się nie śmiejesz. Słodkich snów dla ciebie i dobrej nocy. Niech moja miłość ogrzeje cię w nocy, niech dobry anioł stróż chroni cię, moja radość.