Życzenia na dobry dzień

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Z całego serca przygotowaliśmy zestaw pięknych życzeń na dobry dzień i dobry nastrój, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja słodka ślicznotka! Niech Twój dzień pracy będzie przyjemny, owocny i wypełniony nie tylko ważnymi zadaniami, ale także zasłużonymi pochwałami ze strony przełożonych, pozytywnym wsparciem kolegów i przemyśleniami na temat naszego zbliżającego się z każdą minutą spotkania!

Kochanie, zamówiłam dla Ciebie wspaniały nastrój na cały dzień! Nie zapomnij zapłacić wieczorem)

Niech Twój dzień będzie pozytywny, a wieczorem zadbam o Twoje ulubione piwo!)

Niech ten dzień przyniesie uśmiech! Niech przyniesie szczęście!

Życzę harmonijnej równowagi we wszystkim od wczesnego ranka do późnego wieczora!

Niech dzisiaj przyniesie ci tylko zwycięstwa!

Moja droga i ukochana osoba, moje szczęście i moja nagroda, życzę Ci pogodnego i udanego dnia, dobrego nastroju, ciekawych niespodzianek i więcej radości. Niech ten dzień będzie dla Ciebie owocny i przyniesie wiele pozytywnych emocji.

Kochanie, życzę Ci dzisiaj udanego dnia! Wiem, że jest to dla Ciebie bardzo ważne, dlatego przesyłam wsparcie z mojej miłości i czułości! Niech pomogą Ci pokonać wszelkie przeszkody, które mogą pojawić się na Twojej drodze! Obiektywnie nie masz sobie równych, nigdy o tym nie zapominaj, ale nie bądź też arogancki.

Spośród wszystkich boskich darów jesteś moją najsłodszą ambrozją. Niech ten dzień będzie rozświetlony Twoim uśmiechem, jak setki gwiazd.

Pocałuj! Życzę Ci najlepszego dnia, wspaniałych sukcesów we wszystkim!

Niech wszystkie problemy o Tobie dzisiaj odejdą w niepamięć, a wieczorem będę czekać na Ciebie w domu z obiadem!

Niech nadchodzący dzień będzie wypełniony jasnymi uczuciami i żywymi emocjami!

Dzień dobry, oto mój pozytyw dla Ciebie – niech pieniądze nigdy się nie skończą, zdrowie nie zmniejszy się, a nastrój zawsze będzie świąteczny.

Niech ten dzień będzie najlepszy, jak słoneczny marcowy promień. Co ogrzeje zarówno duszę, jak i skórę, niech nie będzie smutne i nudne.

Nie wiem jak wy, ale zawsze budzę się w świetnym nastroju, bo rozumiem, że zaczyna się nowy dzień, co oznacza, że ​​jest tyle do zrobienia w tym czasie być dumnym z siebie później. Naprawdę chcę, żebyś obudził się w tym samym nastroju, abyś był pewny swoich umiejętności. Życzę miłego dnia.Nie powinieneś zwracać uwagi na negatywne chwile, nie powinieneś postrzegać wszystkich negatywnych emocji, ponieważ wszystko to nie jest tego warte. Każdy dzień daje nam możliwość stawania się lepszymi, odnoszenia większych sukcesów. Więc zawsze staraj się myśleć, że dzień będzie wspaniały, wtedy tak właśnie będzie. Naprawdę mam nadzieję, że zapanujesz nad swoimi emocjami, że nie wpadniesz w panikę, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z Twoim planem. Niech ten dzień będzie dla Ciebie produktywny i produktywny. Życzę miłego i pozytywnego dnia!

Niech ten dzień będzie najlepszym dniem w Twoim życiu! Myśli o głównym i dobrym i przekształca się w coś wspaniałego i ważnego!

Życzę szczęśliwego początku dnia, niech dziś wszystko będzie udane i harmonijne.

Moja ukochana, niech nadchodzący dzień ogrzeje cię moją miłością jak słońce! Niech da ci blask mojej czułości, jak otaczające powietrze. Niech wiatr cię delikatnie pocałuje, przenosząc moje pocałunki na odległość! A wtedy szczęście nie odważy się odwrócić od ciebie!

Więc ta wspaniała noc się skończyła i nadszedł nowy, interesujący i obiecujący dzień. Chcę, żeby wniósł do twojego życia coś wyjątkowego i pięknego. Aby zrozumieć, jak naprawdę piękne jest nasze życie. Wystarczy spojrzeć w niebo i zobaczyć, jak unoszą się chmury, jak śpiewają ptaki i jak świeci słońce, a poczujesz się tak dobrze w twojej duszy! Niech więc każdy nowy dzień przyniesie Ci szczęście i radość. Miłego dnia.

Miłego dnia wypełnionego pozytywnością, życzliwością, zrozumieniem, zabawą, nauką nowych rzeczy, radością i wszystkim, co najlepsze!

Jasne życzenia udanego, udanego dnia z głębi serca

Życzę miłego dnia

Mój dobry, kochany człowieku! Niech w Twoim życiu też będzie słonecznie! Życzę miłego dnia – dobrego nastroju, dobrego zdrowia, dobrych zarobków, dobrych podróży, dobrego wrażenia i ciepłe spotkania z dobrymi ludźmi! Niech uśmiech ozdobi Twoją odważną twarz, bo to naprawdę do Ciebie pasuje! Inspiracja dla Ciebie i twórczy nastrój we wszystkich Twoich sprawach i niech Twoje plany się spełnią!

Niech ten dzień będzie dobry, piękny i pogodny, i niech rozpocznie się pasmo dobrych dni, miłości, życzliwości!

Niech wspaniała pogoda, uśmiechy znajomych, aprobata przełożonych, dobre wieści, miłe komplementy, ekscytujące chwile, ciekawe wydarzenia, oczekiwanie na cud wypełnią Twój dzień i z pewnością Ci się spodoba, dając Ci doskonały i zabawny nastrój!

Życzę mojemu maleństwu dnia uśmiechów i aby przeszedł bez błędów!

Uśmiechnij się do innych i pozwól mu wrócić z miłym słowem i radosnymi wydarzeniami!

Życzę miłego dnia, aby przyniósł nowe zwycięstwa i radości, aby wszystkie decyzje były trafne i sprawiały przyjemność.Niech Twój dzień będzie łatwy i produktywny!

Niech ten dzień przyniesie Ci milion niespodzianek i przyjemnych przeżyć. Niech słońce świeci jasno, a dusza śpiewa. Miłego dnia moje kochanie! Owocne, bogate i lekkie!

Chcę dzisiaj zamienić się w słodką bułkę, której wypełnienie jest blaskiem twoich szczęśliwych oczu i szczerej radości.

Życzę ci, aby cały dzień w biznesie był w porządku i nic nie pokrzyżowało twoich planów!

Życzę dziś hojnej zapłaty za twoją pracę, a praca była tylko przyjemnością!

Nowy dzień to nowe spotkanie z Tobą. A nowe spotkanie z tobą to szczęście, którego nie da się wyrazić słowami. Więc obudź się szybko i przyjdź do mnie. Czekam na Ciebie, dzień dobry.

Niech słońce zadowoli i zainspiruje Cię dzisiaj niesamowitym blaskiem, czyste powietrze jednocześnie odurza i orzeźwia, dzięki czemu wszystko układa się wyjątkowo, a nastrój staje się coraz lepszy , zapewniając uśmiech – piękny i szczery na Twojej twarzy!

Słońce wzeszło i rozświetliło twoją uroczą twarz po śnie. Moja ukochana obudziła się i natychmiast stała się tysiąc razy jaśniejsza i cieplejsza.Twój uśmiech daje więcej światła niż setki gwiazd! Jesteś dla mnie wszechświatem! Moje własne słońce! Z cudownym przebudzeniem kochanie! Niech poranek będzie dobrym początkiem cudownego dnia!

Niech szczęście wiruje wokół Ciebie w ten cudowny dzień, napełni Cię pewnością siebie, radością i optymizmem!

Umiłowani, aby szczęście podążało za tobą przez cały dzień jako cień!

Szczerze życzę miłego, udanego i dobrego dnia. Niech będzie owocny i bogaty. Niech się uda zrealizować wszystkie plany i pragnienia. Niech ten dzień przyniesie tylko radość, szczęście i dobre emocje.

Każdy dzień z Tobą to lot balonem na ogrzane powietrze. Jasne krajobrazy, które otwierają się przed naszymi oczami i są łatwo zastępowane przez motyle, sprawiają, że patrzę na świat innymi oczami.

Żałuję, że szczęście nie opuściło Cię dzisiaj ani na sekundę, a wszystko układa się jak najlepiej!

Długa noc wreszcie się skończyła i jest piękny poranek. A ja spieszę się z życzeniami dnia dobrego i chcę, żebyś się uśmiechnęła i spłukała nowy dzień, dzień, w którym znów się zobaczymy.

Niech dzień zacznie się od uśmiechu, wyrzuć z głowy wszystkie niepotrzebne problemy i zmartwienia i po prostu ciesz się tym cudownym dniem, niech otaczają Cię tylko wspaniali ludzie i niech świat Cię obdarzy ładunek żywotności na cały dzień. Niech twoje oczy lśnią szczęściem i błyszczą pięknem. Cała praca idzie jak w zegarku, a dzień pójdzie dobrze. Dobry dzień i dobry nastrój.

Życzę miłego dnia

Jasne życzenia udanego, pomyślnego dnia z głębi serca

Pilne telegram dla Ciebie: „Życzę Ci wspaniałego dnia i żeby na Twojej drodze nie spadła dziś ani jedna dziura!

Miłego dnia! Niech będzie bajecznie przyjemny, jak pierwszy romantyczny pocałunek, czuły i inspirujący, jak nasze ogniste uściski, podniecający i niezapomniany, jak spotkanie po rozstaniu, a najpiękniejszy, jak nasza niekończąca się miłość!

Miłego dnia! Mam nadzieję, że dziś spotkasz szczęście, szczęście, inspirację!

Nowy świt, nowy początek… Coś wielkiego i niezapomnianego! Wyjdź z domu z takim nastawieniem już dziś! Już widzę: pomyślny wynik w tych fatalnych perypetiach, uhonorowanie i intonowanie twojego imienia na ustach milionów … Tak, tak, wszystko będzie dokładnie tak. Jeździsz na to od dłuższego czasu i na pewno ci się uda! Wierzę, wierzę też Tobie!

Niech twój nastrój będzie dziś fajny i miłego dnia!

Mówią, że wszystko jest w rękach mężczyzny, a mężczyzna jest w rękach kobiety. Dlatego, cokolwiek by powiedzieć, światem rządzi kobiece piękno i inteligencja. Życzę, abyś obudził się dziś rano i poczuł, że wszystko jest w twoich rękach, twoje życie, twoje marzenia i oczywiście ten dzień. Przejmij kontrolę nad dzisiejszymi problemami i sprawami i spędź dzień szczęśliwy i beztroski, jak w dzieciństwie. Życzę miłego dnia!

Moja droga, kochana osoba, życzę miłego dnia! Niech pozytywne i żywe skupienie się na wynikach sprawi, że ten dzień będzie tak łatwy i produktywny, jak to tylko możliwe. Poczuj moją miłość i wsparcie.Uściski i buziaki!

Kochanie, sama chęć usłyszenia twojego głosu może sprawić, że dziś rano otworzę oczy. Moje sny okazały się nie tak interesujące, jak marzyłem, ale najważniejsze jest to, że noc się skończyła, a przed nami nowy dzień, w którym cię zobaczę! Kocham i tęsknię! Dzień dobry i miłego dnia!

Dzień dobry, najlepszy na świecie! Wyjrzyj przez okno! Jest prawdziwy złoty poranek! Świeci słońce i wydaje się, że jego promienie przenikają serce każdego człowieka i sprawiają, że uśmiechasz się na nowy dzień! Ta aksamitna, piękna, jasna i szalenie bogata jesień wprawia mnie w doskonały nastrój, którym śpieszę się z Wami podzielić! Miłego rozpoczęcia dnia!

Witam ode mnie, życzę miłego dnia!

Kochanie, niech dziś będzie radosna i fajna, piękna i w tym życiu wcale nie na próżno, ale dobra, życzliwa, pogodna, bardzo fajna i zauważalna!

Dzień dobry kotku. Życzę, abyś spędził ten dzień bez kłopotów. A wieczorem dam ci coś bardzo dobrego. Do zobaczenia wkrótce.

Przesyłam Ci wszystkie miłe komplementy przez SMS i życzę Twoim klientom, aby byli dziś bardzo hojni!

Niech Twój dzień będzie dziś jasny i piękny!

Życzę Ci, moje słońce, dobrego i dobrego dnia. Świeć jasno i niech Twoje promienie ogrzeją z radością Twoich bliskich. Niech ten dzień będzie kolejną ekscytującą i szczęśliwą historią w życiu.I niech wieczór zapewni nam romans i czułość.

Chcę dzisiaj być przed wami solidnym białym paskiem!

Miłego dnia! Radość i siła, inspiracja i świeże pomysły, owocna praca i osiąganie wyników, aprobata władz i godna nagroda!

Moja miłość! Cudownie było wygrzewać się w ramionach nocy, ale przed nami kolejny dzień pracy. Niech będzie produktywne i łatwe, wszystkie Twoje plany zostaną zrealizowane w najlepszy możliwy sposób. Zapamiętaj mnie: niech wzajemne uczucia Cię wspierają i wprowadzają na pozytywną falę!

Czy czujesz, jaki piękny dzień czeka na Ciebie dzisiaj? Czy czujesz zbliżający się sukces i triumf? Czy czujesz, jak dosłownie każda cząsteczka jest przesiąknięta nadchodzącymi wydarzeniami? Czuję. I już widzę wrażenie, jakie wywołasz. Poczuj to wszystko i ty, odważnie wkraczając w nowy dzień!

Niech dzisiaj obdarzy Cię tylko uśmiechami innych, realizacją Twoich planów i przyjemną atmosferą wokół!

Najlepsze życzenia udanego i udanego dnia własnymi słowami

Dotykanie
życzę dobrego, udanego dnia w prozie

Niech koło fortuny zawsze zatrzymuje się w taki sposób, aby wszystkie trudne pytania i nieprzyjemne sytuacje rozwiązywały się same. Niech niewidzialna ręka kieruje wszystkie myśli w jedynym właściwym kierunku.

< /div>

Nie ma słów, aby pokazać, jak bardzo pragnę, aby każdy dzień był miły i spokojny. Życzę słońca na niebie i spokoju!

Życzę dziś takich odkryć geograficznych jak rzeka szczęścia, jezioro dobroci, morze szczęścia, ocean dobrobytu, szczyt popytu, szczyt nadziei, wodospad pozytywności i wulkan miłości. Niech Twoja osobista kula ziemska obraca się tylko w pożądanym kierunku!

Umiłowani, niech radosne wieści zasiądą dziś jak białe gołębie na twoich ramionach, naszyjnik promieni słonecznych podkreśli twoją królewskość, a kalejdoskop świata rozłoży się u twoich stóp jak miękki i puszysty dywan. I niech lekki powiew wiatru dotknie twojego policzka moim pocałunkiem, przynosząc kryształowe dzwonienie mojej miłości.

Miłego dnia kochanie! A to oznacza, że ​​spełnią się wszystkie Twoje marzenia, plany są realizowane. Życzę Ci być silnym i zdrowym, pozytywnym i energicznym, abyś zawsze mógł osiągnąć to, co zaplanowałeś. I niech Twoja droga życiowa będzie dziś udana, twórcza i konstruktywna! Powodzenia, moja droga, powodzenia i sukcesu wszędzie i we wszystkim, a także pokoju i harmonii z samym sobą!

Życzę miłego dnia, wielu pozytywnych i dobrych wiadomości. Uderz!

Kiedy śpisz, pierwsze promienie słońca delikatnie podchodzą do Ciebie, aby Cię obudzić i życzyć miłego dnia. Ale wyprzedziłem ich. Dzień dobry kochanie, życzę szczęśliwego dnia.

Życzę, aby wyjątkowo mili i życzliwi ludzie byli dziś obok Ciebie. Aby było wiele pozytywnych chwil, niezapomnianych wydarzeń, szczęśliwych chwil, a także wiele nowych i edukacyjnych!

Życzę miłego dnia i niekończącego się szczęścia!

Niech Twój dzień będzie dziś udany, a Twoja praca nie będzie się spieszyć!

Dobry początek dnia jest kluczem do owocnej pracy dla twojego drogiego mężczyzny, a życzenie, które mu wyślesz, doda mu energii na następną noc

Dzień dobry, dobre wieści i radosne wydarzenia. Niech los cię rozbawi i rozpieści w tym dniu, a we wszystkich innych, bądź hojny, obdarowując miłymi prezentami i nieoczekiwanymi słodkimi niespodziankami. Niech problemy zostaną łatwo rozwiązane, wszystko się uda, dusza się uśmiecha, a serce niestrudzenie raduje się z życia.

Życzę najbardziej namiętnego i atrakcyjnego dnia najwspanialszego!

Niech Twój dzień minie jednym oddechem!

Każdej nocy kładę się spać z myślą, że rano odbiorę telefon i życzę ci dzień dobry. A dzisiaj nie jest wyjątkiem. Dzień dobry kochanie, miłego dnia.

Życzę, że ten dzień przyniesie Ci bilion nieoczekiwanych, ale mile widzianych niespodzianek i niezapomnianych emocji!

Chcę dzisiaj stać się tylko kroplą w morzu nieokiełznanej zabawy i najjaśniejszych pozytywnych emocji, których brzegi są słodką błogością.

Niech moja wiadomość przejdzie przez setki zimnych chipów, sieci internetowych i długich przewodów… Mam nadzieję, że poczujesz całą moją namiętną miłość do ciebie poprzez linie. Ponieważ wszystkie moje ścieżki, bez względu na to, jak bardzo są zagmatwane, prowadzą do Ciebie. Miłego dnia.

Życzę, abyś spędził ten dzień od początku do końca ciekawie, zabawnie i niezapomnianie!

Niech słońce obudzi Cię swoim jasnym promieniem i wniesie ładunek żywotności, doda Ci pewności siebie, napełni Twoje ciało energią, umysł jasnymi myślami i pomysłami, a ducha radość. Niech ten dzień ucieszy Cię wspaniałymi odkryciami, przyjemnymi spotkaniami i niezapomnianymi niespodziankami, a sukces towarzyszy Ci dziś na wszystkich drogach.

Piękne życzenia udanego, udanego dnia

Oryginał
życzę dobrego, udanego dnia z głębi serca

Niech Twoja celowość, energia i celowość przyda się dzisiaj! Niech ten dzień mija łatwo i naturalnie, ale dzięki nim niezwykle produktywny! Pamiętaj, zawsze będę Cię wspierać. miłość i pocałunek!

Niech dzisiaj będziesz miał pewność, że będziesz miał szczęście w miłości i karierze, a zdrowy rozsądek wyjdzie zwycięsko z niekończącej się walki z samym sobą i własnymi lękami. Miłego dnia.

Rozpocznij dzień z delikatnym uśmiechem, który powróci z radością, z czułym słowem, ponieważ powróci do Ciebie z udanymi czynami, nagrodzi Cię przyjemną komunikacją i zapewni wspaniałe nastrój. Niech ten dzień będzie miły, wesoły i udany w niekończącej się serii waszych szczęśliwych dni.

Życzę Ci dzisiaj cudownego dnia. Niech minie szybko i wesoło i przyniesie wiele twórczych pomysłów, zwycięstw i osiągnięć. Niech cały dzień upływa w optymistycznej nucie. Niech sukces i powodzenia towarzyszą wam dzisiaj we wszystkich waszych sprawach. Aby władze pochwaliły i podniosły pensję. Niech twój anioł stróż pomoże ci dzisiaj i ochroni cię przed wszelkimi przeciwnościami losu. Niech słońce oświetli Twoją ścieżkę i ogrzeje swoimi promieniami. Życzę wspaniałego nastroju i pogody ducha na cały dzień. Niech ten nowy dzień przyniesie wiele nowych doświadczeń, przyjemnych chwil, wielu odkryć i jasnych emocji. Niech wszystkie twoje plany się spełnią, a wszystko się powiedzie!

Niech dzień zakończy się sukcesem, praca nie jest pospieszna. Kocham Cię i tęsknię za Tobą i nie zauważam niczego innego wokół!

Życzę miłego dnia, który da Ci radość i szczęście, wspólny sukces i wielkie szczęście. Niech dziś wszystko ułoży się dla Ciebie, niech ten dzień zamieni Twoje marzenia w rzeczywistość i zapewni Twojej parze prawdziwe wakacje w cudownym nastroju.

Aby koło fortuny regularnie toczyło się po twoim przeznaczeniu, nie zapomnij na czas nasmarować jego szprych w dobrym nastroju, nie pozwól gumie wiary w najlepszych” łysiej” i sprawdź, czy piasta koła nie jest zapchana z wątpliwości i rozpaczy. Wesołych podróży i powodzenia we wszystkim!

Chcę życzyć mojej ukochanej miłego dnia! Aby tylko mili ludzie otaczali Cię dzisiaj. Aby było dużo radości, udanych czynów, dobrych wydarzeń i ciekawych wiadomości. Kocham Cię, moja złota!

Dzień dobry. Życzę niesamowitego ładunku witalności i doskonałego nastroju przez cały dzień, miłych niespodzianek o poranku i radości.

Żałuję, że żadne życzenia od twoich wrogów, bez względu na to, jak duże, nigdy się nie spełnią, ale życzenia od twoich przyjaciół, nawet te najmniejsze!

Kochanie, dzień dobry, miłego dnia — szepnę ci cicho do ucha, aby rozproszyć resztki snu, i pocałuję cię w nos. Moja miłość będzie pukać do Twojego serca jak promienie słoneczne, aby pierwsze minuty czuwania namalowały delikatnymi kolorami pozytywnych emocji. Dzień dobry, dzień dobry, dobre intencje!

Jak spędzisz dzień, kochanie, wiele zależy – jak smaczna i pożywna będzie Twoja kolacja, jak ważna będzie Twoja rozmowa, jak namiętna i namiętna będzie Twoja noc. Dlatego życzę miłego i nudnego dnia, abyśmy wieczorem w pełni cieszyli się swoim towarzystwem.

Miłość mojego życia! Życzę miłego dnia. Niech przejdzie z maksymalną korzyścią i najprzyjemniejszymi emocjami. Wszystkie przedsięwzięcia przyniosą bezprecedensowy sukces, uznanie i spełnienie marzeń. Uważaj na swój nastrój – udany dzień zależy tylko od Twojego uśmiechu!

Niech ten dzień przyniesie szczęście, a także szczęście i ciepło, kocham Cię i życzę Ci magicznego szczęścia dzisiaj!

Złap ode mnie najszczersze życzenia beztroskiego dnia, moja droga!

Moja ukochana, urocza, słodka, czuła i kochana! Życzę wspaniałego dnia, wspaniałego nastroju, szczerej pasji i ogromnego entuzjazmu! Niech ten dzień minie łatwo i naturalnie, ale owocnie i wydajnie!

Niech ten dzień spotka Cię w swoich ramionach, nie bój się go spotkać. Jestem pewien, że ten dzień będzie udany i szczęśliwy. Przyniesie tylko radość i dobry nastrój. Wiem, że dziś spotkasz tylko dobrych, życzliwych ludzi. A wszystko, co zaplanowałeś na dziś, z pewnością się spełni. I przez cały dzień moja miłość będzie z tobą. Miłego dnia!

Życzę Ci, aby ten dzień był początkiem długiej serii przyjemnych i trwałych chwil w Twoim życiu!

Niech ten sms napełni Cię falą energii na cały dzień!

Życie jest pełne niespodzianek, nie zawsze przyjemne, ale chcę, aby Twój dzisiejszy dzień składał się tylko z najlepszych chwil.Wiedz, że moja miłość jest zawsze z tobą i tak długo, jak cię kocham, przez wszystkie twoje dni, w tym ten jeden, ona się tobą zaopiekuje. A ponieważ moja miłość jest nieskończona, każdy Twój dzień jest skazany na szczęście.

Poranek wskazuje, jak spędzisz resztę dnia. Więc. Od dzisiejszego ranka życzę, żebyś wpadła na wszystko. Więc nie! Nie na śpiącym na progu kocie, a nie na zabawkach rozrzuconych po mieszkaniu przez dzieci, a nie na latarniach… Życzę, abyś potykał się tylko o szczęście, dobry nastrój, pozytywnie nastawionych ludzi i dobrą pochwałę szefa . Miłego poranka i cudownego dnia!

Obudź się wkrótce, kochanie! Zgodziłem się z deszczem, dziś ma wolny dzień. Ogrzałam słońce, dziś zabłyśnie z nawiązką i obudzi Cię delikatnymi promieniami. Zgodziłem się nawet z Lady Fortune, że przez cały dzień będziesz miał szczęście. Od samego rana zacząłem sprawiać, by ten dzień był dla Ciebie niezapomniany.

Dzień minie, niech będzie super doskonały, tak samo w biznesie. Życzę powodzenia, w dodatku pozytywnego!

Dzień dobry kotku. Jak ci się spało? Mam nadzieję, że śniłeś o mnie? Obudźmy się i szykujmy się wkrótce, mam dla Ciebie niespodziankę. Przyjdź wkrótce.

Aby słońce świeciło dziś w Twoim kierunku szczególnie jasno i ciepło!

Niech dzień przyniesie blask sukcesu, wypełnij cały czas szeptem śmiechu i niech poprowadzi Cię łagodnie ku wieczorowi, abyś pogrążył się w bezgranicznej namiętności!

Zasługujesz na dobry dzień każdego dnia! Zacznij od tego momentu, od tego dnia, który przyniesie radość i zrozumienie, czym jest szczęście.

Życzę Ci dzisiaj sukcesu we wszystkim, co uczyni Twój dzień lepszym, milszym i bardziej produktywnym.

Nie lubię, gdy ludzie narzekają, że coś idzie nie tak. Wydaje mi się, że wszystko zależy od osoby, dlatego życzę Ci zawsze budzić się w świetnym nastroju, myśleć tylko o wszystkim przyjemnym i pozytywnym. Jeśli wyobrażasz sobie, że masz przed sobą wspaniały dzień, to uwierz, że nawet jeśli świat wywróci się do góry nogami, nie zauważysz tego. Dzisiaj będziesz miał kolejny dzień roboczy, ale nie chcę, żebyś martwił się problemami, które mogą pojawić się w pracy. Po pierwsze, nie powinieneś dostrajać się do tego, że będziesz miał problemy, a po drugie, nawet jeśli są problemy, można je rozwiązać. Życzę wspaniałego i owocnego dnia, który będzie wypełniony miłymi chwilami i radosnymi wydarzeniami. A przed Tobą weekend, więc już dostałeś porcję dobrego nastroju. Miłego dnia i dużo pozytywów.

Więc dzisiaj otrzymujesz tylko dobre wieści i nikt po drodze nie robi brudnych sztuczek!

Chcę, aby twoje małe życie dzisiaj przekazywało ciągły pozytyw i niech wszystko tak się dzieje!

Nie możesz dać mi słońca, nie możesz wysłać kwiatów przez telefon, wystarczy napisać SMS-a i zostawić promyk ciepła w duszy!

Niech Twój dzisiejszy dzień będzie wypełniony radością i zabawą, a szczęście spadnie na Twoją szyję z niewidzialnym naszyjnikiem!

Kochanie! Udekoruj świat swoim magicznym uśmiechem, bo słońce nie jest tak jasne jak jej blask! Rób rzeczy z lekkim nastrojem, wtedy wszystko będzie po prostu cudowne! Życzę Ci wspaniałego, owocnego, radosnego i najmilszego dnia, moja złota!

Kochanie, wysyłam Ci mnóstwo dobrego nastroju i tyle samo szczęścia na cały dzień SMS-em!

Kocham Twój uśmiech, ponieważ oświetla nie tylko mój dzień, ale wszystkich tych, którzy mają szczęście go zobaczyć. Życzę, żeby było wiele powodów do radości i zabawy, żeby zdrowie nie zawiodło, żeby w pracy czekał sukces, żeby Twoje marzenia się spełniły!

Żałuję, aby nawet drobne trudności nie przyćmiły twojego wielkiego serca! Miłego dnia, dobry człowieku!

Ziarna kawy to twoja sprawa. Twój uśmiech to cukier. Twój zabawny wygląd jest kremowy. Razem tworzą cudowną, aromatyczną i najlepszą poranną kawę, która zachęca do tworzenia arcydzieł.Miłego dnia, kochanie!