Życzenia noworoczne 2023

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór oryginalnych życzeń noworocznych 2023 w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Nasi ukochani dziadkowie! Chcemy, abyś w tym roku okryła Cię fala bezgranicznego szczęścia, miłości i zdrowia! Niech w Twoim życiu pozostaną tylko radosne chwile i wspomnienia! Życzymy Ci, aby światło Twojego ogniska nadal ratowało wszystkich krewnych i przyjaciół przed kłopotami. Życzymy wszystkim wspaniałych błogosławieństw! Szczęśliwego Nowego Roku!

W sylwestra zawsze wypowiadane są najcieplejsze słowa, życząc zdrowia i szczęścia, a ja życzę dobrej zabawy i entuzjazmu. Niech każdy będzie mógł świętować święto, aby później przez kolejny rok wspominać je z uśmiechem. Niech beztroska radość i szczera miłość otaczających Cię osób zostaną uchwycone w Sylwestra, bo jak Nowy Rok obchodzisz, tak i Ty go spędzisz. Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech w nowym roku do Twojego domu dotrą tylko dobre wieści, a cała rodzina będzie miała stabilny dobrobyt, syberyjskie zdrowie i wspaniały nastrój!

Szczęśliwego Nowego Roku, moi drodzy koledzy! Życzę wszystkim śnieżnej bajki i szalonej zabawy w te noworoczne święta. Przyjaciele, niech nowy rok przyniesie wszystkim szczęście, radość, szczęście i pomyślność, niech w nowym roku absolutnie wszystko będzie w naszej mocy! Bądź zdrowy i energiczny, wierz w cuda i pozwól im się wydarzyć.

Szczęśliwego Nowego Roku, niech przyniesie zdrowie Tobie i Twoim bliskim, odporność na przeciwności losu i frustrację, wielkie szczęście i błyskotliwy sukces, prawdziwe szczęście i odważny nastrój, niewątpliwą radość i codzienne szczęście.

Moi drodzy koledzy! Niech ten Nowy Rok zapuka do twoich drzwi z bajką, a twoje życie będzie pełne cudów! Niech los każdego dnia przyniesie Wam coraz to nowe prezenty i rozpieszcza Was nieoczekiwanymi, a co najważniejsze miłymi niespodziankami! Życzę powodzenia w towarzyszeniu Ci we wszystkim – zarówno w życiu osobistym, jak i oczywiście w przedsięwzięciach zawodowych. Nie krępuj się kroczyć w kierunku nowego, dokonaj niesamowitych odkryć, a los z pewnością podziękuje Ci za odwagę!

Mój ulubiony przyjaciel! Życzę, aby Nowy Rok obdarzył Was srebrną pogodą, złotą biżuterią, diamentowym nastrojem oraz bezcenną miłością, zdrowiem i szczęściem!

Nowy Rok to najlepszy czas na podsumowanie. To, co było dobre w przeszłości, na pewno zabierzemy ze sobą w przyszłość, niech całe zło pozostanie tam, gdzie jest teraz. Niech w Nowym Roku czekają na Ciebie tylko szczęście, miłość i radość. Niech pozytywna energia okryje Twoją głowę delikatnym, miękkim kocem, a prawdziwa miłość spotka Cię w ciepłym uścisku. Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni koledzy, z całego serca gratuluję Wam Nowego Roku! Niech następny rok stanie się megaproduktywny i produktywny dla naszej firmy, dochody wzrosną, a pracy będzie mniej.Życzę fajerwerków emocji, jasnej girlandy wydarzeń, hojnie nakrytego stołu nie tylko w święta, ale także w dni powszednie. Niech w Nowy Rok będzie więcej dobrych rzeczy, a problemy pozostaną w starym!

Moja droga, moja cudowna przyjaciółko, Szczęśliwego Nowego Roku. Niech nadchodzący rok wniesie do Twojego życia prawdziwy jackpot. Życzę Ci nieziemskiego szczęścia, wielkiego szczęścia i wielkich sukcesów, pięknej biżuterii na szyi i nadgarstku, aby humor i wesoły śmiech rządziły życiem. Bądź kochany, kochany i nierealnie szczęśliwy.

Szczęśliwego Nowego Roku mój przyjacielu! Niech ten rok przyniesie wiele radości i szczęścia, harmonii, powodzenia i miłości. Życzę Ci, moja droga, aby upragnione życzenie, złożone przez Ciebie pod kurantami, na pewno się spełniło, aby losy całego nowego roku ucieszyły Cię i mile zaskoczyły!

Szczęśliwego Nowego Roku! Jasne spotkanie, witalne konfetti, wężowy sukces, błyskotliwy urok, niepohamowana energia, zarażające pozytywne, piękne Śnieżne Panny, niezawodne Mikołajki, puszysta zima, śnieżnobiałe stroje, kryształowa szczerość, ciepło i wygoda w domu!

Chcę życzyć Ci wyjątkowego, magicznego nastroju w Nowym Roku, aby podejść do biznesu z inspiracją, siłą i energią. Niech niesamowite wydarzenia czekają na każdą kolejność losu, które przyniosą Ci dobrobyt, dobre samopoczucie i pewność siebie w przyszłości. Życzę zdrowia i prostego ludzkiego szczęścia, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy!

W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam niesamowitej karuzeli sukcesów i powodzenia, inspiracji i spełnienia Waszych planów, niespodzianek i prezentów, wspaniałych weekendów i fantastycznych wakacji! Niech wiara w cuda nie słabnie, złożone zadania zostaną rozwiązane, spełnią się najbardziej niesamowite marzenia!

Szczęśliwego Nowego Roku mój przyjacielu. Niech to święto magii przeniesie Cię w krainę baśni i zabawnej przygody, w której Święty Mikołaj zapewni Ci radość i wspaniały nastrój. Życzę Ci sukcesów i pomyślności we wszystkim przez cały rok, niech szczęście i miłość poprowadzą Cię ścieżką życia.

Gratuluję Ci Nowego Roku i szczerze życzę, aby szczęście i pomyślność przyszły do ​​domu wraz z wakacjami, że masz szczęście przez cały rok, aby uśmiech nie zniknął z Twojego twarz i genialna perspektywa.

Niech ten Nowy Rok będzie Twoim skokiem w niebiańską przyszłość, mój przyjacielu. Odkrycia, osiągnięcia i celowość. Dobrobyt i błogi komfort. Znajdź strefę komfortu na wszystkich płaszczyznach życia i udekoruj ten świat sobą.

Szczęśliwego Nowego Roku dla moich najdroższych i ukochanych! Jesteś moja najdroższa i niezastąpiona, więc dbaj o siebie, nie denerwuj się drobiazgami. Żyj pełnią życia przez następny rok, a zrobię wszystko, aby wypełnić Twoje życie spokojem i zapewnić Ci niezawodne wsparcie.

Niech Sylwester przyniesie Twojemu przeznaczeniu zdrowie, szczęśliwą miłość, wiarę w przyszłość, stabilność i harmonię we wszystkich sferach życia.

W oczekiwaniu na Nowy Rok wszyscy czekają na bajeczne zmiany i magiczne historie, dobre cuda i wielkie szczęście. Gratuluję nadchodzącego roku i życzę, aby spełniły się wszystkie oczekiwania, aby nowy rok był podsycany sukcesami i dobrobytem, ​​aby wszystkie złe rzeczy pozostały w tyle, a przed nami tylko piękne!

Najpiękniejsze życzenia noworoczne 2023

Gratuluję łzom Nowego Roku 2023

Szczęśliwego Nowego Roku i życzę, aby Święty Mikołaj przyniósł wszystkim całą torbę szczęścia, miłości, powodzenia i zdrowia. Odnieś sukces i niech każdy będzie miał szczęście przynajmniej w Nowym Roku trochę -trochę więcej niż w przeszłości.

Życzę Ci odważnie i radośnie chwycić Tygrysa za kark i pomyślnie spędzić 2022 rok na pracy i odpoczynku, pokonując przeszkody do celu, na szczyt, do swojego śnić! Niech możliwości rosną, szczęście towarzyszy, intuicja Cię nie zawiedzie i dobre zdrowie będzie!

Mój miły, wspaniały nauczyciel, Szczęśliwego Nowego Roku. Życzę w tym roku zdobycia wielu szczytów sukcesu, realizacji pragnień mojego serca. Niech nowy rok nadejdzie pod sztandarem szczęścia i dobrobytu, niech będzie łatwiej dotrzeć do uczniów i spełnić marzenia.

Tygrys Wody to silny symbol roku 2022.Niech nadchodzący rok uchroni Cię przed zdradą, stratami i stratami, a także da ogromną energię, zwycięstwo we wszystkich sprawach, poczucie radości i realizacji Twoich planów!

Szczęśliwego Nowego Roku i z całego serca życzę wspaniałych prezentów od Świętego Mikołaja i radosnych gratulacji od najbliższych, powodzenia w Nowym Roku i niesamowitych cudów, stabilnego dobrego samopoczucia i szczerej miłości .

Nie bój się nowych zmian, które mogą nastąpić w Nowym Roku. Życzę nowych odkryć, morza prezentów, silnej, niezawodnej miłości.

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech w życiu wszystko potoczy się idealnie, a wszystkie marzenia się spełnią.

Niech ten nowy rok będzie znaczący, wspaniały, pozytywny, dający pieniądze, przynoszący zdrowie i radość, dający miłość i dobrobyt. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Nowego Roku, życzymy spełnienia wszystkich Twoich marzeń i najskrytszych pragnień. Życie stało się pełne radosnych wydarzeń i niesamowitych emocji! I jak mówią, niech wszystko idzie z tobą krok po kroku i tylko pod górę.

Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę nagłego i szybkiego działania, niespodziewanych podróży, niezapomnianych spotkań, ciepłych uścisków i bezgranicznej radości.

Z całego serca pragnę pogratulować zespołowi pracy z okazji świąt noworocznych i życzyć nowych osiągnięć, sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach, stabilności finansowej i doskonałego zdrowia.Niech dni robocze zawsze będą zabawne i interesujące, a weekendy spędzone z rodziną i bliskimi przyjaciółmi.

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech szczęście i obfitość, Miłość i niezachwiana Wiara będą z wami. Świetna, jasna inspiracja. Harmonia i harmonia w duszy. Żywe wrażenia i niezapomniane dobre spotkania. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. A Anioł Stróż pomaga i chroni cię we wszystkim.

Serdecznie gratulujemy nadchodzących świąt – Nowego Roku i Wesołych Świąt! Niech nadchodzący rok będzie rokiem nowych osiągnięć i owocnej pracy. Niech pomogą Ci w tym podobnie myślący ludzie, partnerzy, przyjaciele. Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Serdecznie życzymy dobrego zdrowia i optymizmu!

Szczęśliwego Nowego Roku, idź śmiało drogą pięknych pragnień, niech wszystkie intencje się spełnią. Podążaj krętą ścieżką wiedzy, odrzuć niepewność i wątpliwości, otwórz drzwi prowadzące do szczęścia. Niech twoje serce zawsze będzie wypełnione miłością.

Gorący Włosi wyrzucają wszystkie nagromadzone śmieci w Sylwestra. Ale zanim oczyścimy naszą własną szafę ze śmieci, pozbądźmy się śmieci w naszych głowach. Warto zacząć od próżnych skarg, ukrytego zła, zazdrości i złych myśli. A wszystko inne starannie zapakujemy w mocne walizki i zabierzemy ze sobą w Nowy Rok. Szczęśliwego Nowego Roku, pozbądź się niepotrzebnych śmieci!

Szczęśliwego Nowego Roku.Życzę magicznych wrażeń, wspaniałych chwil, oszałamiających sukcesów, wspaniałych wydarzeń i dobrych pomysłów na cały rok!

Życzę Ci pędu w kierunku swoich marzeń, jakby zjeżdżając z górki, życzę Ci szczęśliwszych zmian w Twoim życiu. Szczęśliwego Nowego Roku!

Chcę pogratulować ludziom Nowego Roku i życzyć im, aby we wszystkim byli umiarkowani, ale hojni w prezenty, nie przesadzali z mocnymi napojami, ale aby cieszyli się smacznymi smakołykami z serca, aw nowym roku nie życzę sobie szukania przygód.

Niech Nowy Rok będzie rokiem cudów. Wszystko, co od dawna było pożądane, ale nie wyrosło razem i wcześniej nie wyszło, zostanie spełnione.

Moja ukochana, kochanie. Dziś jestem twoim Świętym Mikołajem. I zawsze będę. Zapytaj, czego chcesz, bo nie żal mi ciebie. A w tym wyjątkowym dniu życzę ci, abyś był czuły, delikatny, miły, jak anioł. Świeć jak słońce, błyszcz z pasją, jak iskra i zawsze pamiętaj, że jesteś cudem samego Nowego Roku! Szczęśliwego Nowego Roku!

Najlepsze życzenia noworoczne 2023 do łez

Gratuluję łzom Nowego Roku 2023

Drogi przyjacielu! Niech ten rok stanie się dla Ciebie po prostu czarujący. Niech będzie w nim tylko kosmiczne szczęście, niekończąca się radość i zapierająca dech w piersiach miłość. Życzę Ci wspaniałego zdrowia, dużej ilości ciekawych pomysły i najbardziej niesamowite marzenia się spełniają.Szczęśliwego Nowego Roku!

Wkrótce magiczne wakacje nadejdą w Twoim domu – Nowy Rok 2021! Niech przyniesie Ci bajeczne szczęście, niesamowite szczęście, duży zapas miłości, powodzenia i wspaniałego nastroju! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech Twoje marzenia się spełnią

Drodzy koledzy! Szczęśliwego Nowego Roku. Niech ten nowy rok będzie dla Ciebie owocny i udany. Życzę wszystkim nowych szczebli po szczeblach kariery. Spokojne dni robocze i upalne, przyjemne wakacje. Niech wszystkie niepowodzenia i trudy pozostaną poza progiem starego roku, a w nowym będą tylko wzloty i upadki!

Niech Nowy Rok przyniesie nadzieję, radość i dobrobyt do Twojego domu. Niech szczęście i miłość będą twoimi towarzyszami w życiu!

Przyjaciółko, życzę Ci zostawić wszystkie kłopoty i odważnie wkroczyć w nowy rok, szczęśliwy i beztroski. Niech wolność i radość zagoszczą w Twojej duszy, poczuj nowe, nieznane i piękne, które wejdą w Twoje życie.

Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę, aby otaczali Cię życzliwi i porządni ludzie, zawsze odczuwaj wsparcie swoich bliskich. Aby dzieci były posłuszne, a kot nie upuścił choinki.

Życzę w nadchodzącym Nowym Roku Wołu Białego Metalu obfitości ciekawych i użytecznych znajomości, solidnych i uczciwych partnerów. Wraz z tym niezawodny i oddany tył w postaci kochającej rodziny, gotowy do pomocy we wszystkim.

Życzę szczęśliwego Nowego Roku oraz ekscytującego i wspaniałego nastroju.Aby dusza była wypełniona szczęściem, a emocje przekroczyły granicę! Niech w Twojej pamięci pozostaną tylko dobre i przyjemne wspomnienia minionego roku!

Szczęśliwego Nowego Roku i życzę Ci żyć w nowy sposób, spotykać się tylko ze zrozumieniem, otrzymywać wsparcie i podziękować z uśmiechem!

Smakuj dziś to, co najlepsze na świecie. I niech ten Sylwester będzie naprawdę magiczny.

Życzę wam tak hucznie świętować, że ta noc zostanie zapamiętana na długo, ale nie doszłaby do tortu. Szczęśliwego Nowego Roku!

Najważniejsze jest to, że słowa, które wybierasz dla bliskich Ci osób na nadchodzący 2021 rok Białego Wołu są ciepłe i szczere, mogą ogrzać ich serca w tej zimnej porze roku.

Szczęśliwego Nowego Roku, moi drodzy! Życzę, aby twój związek był silny, a miłość rosła. Niech ciepło i wsparcie bliskich rozgrzeją Cię w tym roku. Niech stare marzenia się spełnią i nowe horyzonty do osiągnięcia!

Życzę miłego życia, powodzenia i miłości, nieoczekiwanych niespodzianek, noworocznych cudów i nowego szczęścia. Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech Nowy Rok przyniesie Ci morze pozytywów, górę sukcesu, niewyczerpane źródło zdrowia i skrzynię z najcenniejszymi pragnieniami! Na pewno będzie zawierał nie tylko to, o czym od dawna marzyliśmy, ale także rozrzut szczęścia i miłości, których w Nowym Roku po prostu nie może być dużo!

Szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkie niepowodzenia i obelgi pragnę wypisać na osobnej kartce i śmiało wyrwać z pamięci. Życzę Wam wejścia w Nowy Rok z dobrymi nadziejami i nowymi pielęgnowanymi marzeniami. Chcę wierzyć w siebie i otaczać się dobrymi ludźmi.Życzę Ci życia w dostatku, miłości i pokoju przez cały rok!

Szczęśliwego Nowego Roku, w oczekiwaniu na szczęście i jasne cuda. Życzę Ci pełnego wyrażenia siebie w nowym roku, abyś czuła się swobodnie i swobodnie, życzę Ci cieszenia się sukcesem osiągniętym przez cały nadchodzący rok i dzielenia się radością wielkich zwycięstw z bliskimi.

Kiedy świt pierwszego dnia nowego roku prześlizguje się po Twojej twarzy i budzisz się, niech Twoje serce wypełni się radością, miłością i zaufaniem do tego, kto jest obok Ciebie!< /p>

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech będzie to dla Ciebie szczególnie istotne: niech realizują się w nim Twoje talenty zawodowe, poprawią się relacje osobiste, a dobrobyt materialny pozwoli Ci zrealizować upragnione marzenia. Życzę szczęścia, radości i miłości w Nowym Roku. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech wszystkie żale, niepowodzenia i problemy pozostaną w starym roku. Z całego serca życzę Wam nowych zwycięstw i odkryć w Nowym Roku. Niech spełnią się wszystkie marzenia, spełnią się życzenia. Zapomnij o wszystkich złych rzeczach, które wydarzyły się w zeszłym roku. A ten rok przyniesie niezapomniane emocje i tylko jasne wspomnienia!

Najlepsze życzenia noworoczne 2023, z głębi serca

Gratuluję Nowego Roku 2023 z głębi serca

Dziś najwspanialsze, prawdziwie magiczne, wzruszająco duchowe święto pukało do naszych drzwi! I niezmiernie się cieszymy, że możemy je razem spotkać! Niech wszyscy zaprezentują się w naszej żarliwej i zapalnej firmie imprezuj wszystkie odważne pomysły, kreatywne plany, ukochane pragnienia spełnią się! Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku! Z nowym szczęściem! Niech nadchodzący rok przyniesie dobro, szczęście, zrozumienie w każdym domu. Aby uśmiech nie opuszczał twarzy każdego człowieka, zdrowie nikogo nie opuszcza i wszystko wystarczy.

Życzę aby ten Nowy Rok rozpoczął się spełnieniem najbardziej upragnionych pragnień. Niech wszystko, czego sobie życzysz pod bijącym zegarem, spełni się w jak najkrótszym czasie. Życzę, aby w tym roku każdy z Was mógł pochwalić się doskonałym zdrowiem, udanymi osiągnięciami, stabilnym samopoczuciem i wielkim dobrobytem. Szczęśliwego Nowego Roku!

Mój drogi przyjacielu, serdecznie życzę Ci spotkać się i spędzić Nowy Rok radośnie, pomyślnie i w gronie najbliższych i przyjaciół! Niech cud noworoczny przyjdzie do twojego domu! Życzę Ci kochani wspaniałych sukcesów, wielkiego szczęścia i doskonałego zdrowia w nadchodzącym roku!

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech burze śnieżne zabiorą wszystkie smutki minionego roku, a nadchodzący rok przyniesie wiele miłych niespodzianek i radosnych emocji. Niech wszystkie spory zostaną rozwiązane, aby zapanowała harmonia.Niech nowy rok da wiarę we własne siły i da szansę na spełnienie marzeń!

Jak najlepiej powiedzieć Szczęśliwego Nowego Roku Wołu? Dobór odpowiednich słów do życzeń noworocznych może być trudny, a aby ułatwić Ci to zadanie, wybraliśmy teksty odpowiednie na tę okazję.

Niech szczęście i obfitość zawsze będą na Twojej drodze i nigdy nie stracisz pragnienia życia, marzeń i walki o swoje marzenia. Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowana przez nas wszystkich (i nie tylko) ciociu! Życzę szczęśliwego Nowego Roku. Mamy nadzieję i wierzymy, że Rok Szczura będzie dla Ciebie naprawdę udany za wszystkie rzeczy, których się podejmujesz. Bądź zdrowy, pełen siły i kreatywności. Życzymy, aby kolejny rok przyniósł Ci nowe i tylko przyjemne doznania i wiedzę. Uściski do Ciebie, nasza droga.

Życzę Ci spędzić najbliższe 12 miesięcy w gronie dobrych, bliskich i drogich ludzi. Nowy Rok obfituje w wiele niewiadomych, ale niech niespodzianki będą dla Ciebie tylko radosne.

Oby Twoje ukochane życzenia spełniły się w Nowym Roku 2021, obyś miał szczęście we wszystkich swoich przedsięwzięciach! Niech spełnią się Twoje marzenia, szczęście będzie po Twojej stronie, zdrowie i szczęście zagoszczą w Twoim domu! I żeby wszystkie Twoje plany się spełniły, a cele zostały osiągnięte. Aby każdy dzień w nowym roku przynosił tylko radość i szczęście!

Życzę Ci narodzin największego cudu w Nowym Roku – zdrowego, silnego dziecka! Wzmocnienie dobrego samopoczucia rodziny, zrozumienia od ukochanej połowy.Rozwijaj się i osiągaj nowe wyżyny!

Bądź najbardziej utytułowanym, charyzmatycznym, szczęśliwym, energicznym, wesołym, atrakcyjnym, aktywnym i uśmiechniętym w tym Nowym Roku! Niech luksusowy samochód stanie w pobliżu twojego domu, niech lodówka pęknie od jedzenia, niech kobiety stracą od ciebie głowy, a władze szaleńczo cię doceniają.

Gratuluję Wam Nowego Roku i szczerze życzę, aby Wasze marzenie spełniło się w te cudowne święta, aby wieczna miłość rozgrzała Twoje serce, aby Twoja dusza była pełna natchnienia, aby spokój i w domu panuje dobrobyt, aby ścieżka życia była oświetlana jasnym światłem szczęścia i miłości!

Życzę Ci Szczęśliwego Nowego Roku – jeśli się potkniesz, to o pieniądze, jeśli upadniesz – to w Twoje ramiona, jeśli płaczesz – to ze szczęścia! 70

Niech Nowy Rok Wołu przyniesie Ci mnóstwo radości, centner miłości, sto kilogramów sukcesu i szpulę zdrowia. Niech szczęście towarzyszy Ci przez cały rok! A nadchodzący rok przyniesie wiele miłych uśmiechów i wesołego śmiechu!

Szczęśliwego Nowego Roku, jasne nadzieje i marzenia dla Ciebie! Niech wszyscy, którzy przybyli na nasze świętowanie Nowego Roku otrzymają mnóstwo śmiechu i zabawy. Życzę wiary w cud – a stanie się to w nadchodzącym nowym roku! Niech odniesie sukces, będzie miły i niezapomniany!

W Nowym Roku ciężko pracują. Nie śmieją się, nie żartują. I nie piją, a nawet nie palą: wszyscy są na służbie na poważnym stanowisku.

Drodzy koledzy! Kolejny rok minął. Był wypełniony różnymi wydarzeniami – przyjemnymi i niezbyt przyjemnymi.Walczyliśmy z trudnościami, mierzyliśmy się z przeciwnościami losu, ale czując wzajemne wsparcie, zawsze wychodziliśmy zwycięsko. Nie słowami, ale czynami wspieraliśmy przyjaciela, pomagaliśmy czynami i radą. Nasz zgrany, przyjazny zespół już dawno stał się jedną całością. Niech nadchodzący rok będzie kontynuacją wszystkich naszych dobrych przedsięwzięć, odniesie sukces, będzie szczęśliwy, piękny. Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku, szczęśliwego święta spełnienia życzeń. Niech wesołe pluski szampana i szczere gratulacje będą początkiem nowego radosnego etapu życia, początkiem jasnej, białej smugi, która trwa całe życie.

Obyś miał wszystkie składniki szczęśliwego życia w nadchodzącym roku! Podnieśmy do tego nasze okulary!

Najcieplejsze życzenia noworoczne 2023 własnymi słowami

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 własnymi słowami

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech szczęście zagości w Twoim domu! Życzę zrozumienia z dziećmi, wsparcia w zespole, twórczej realizacji i wielu kreatywnych pomysłów. Aby wszystkie plany się spełniły i dzieci zaczynają się świetnie uczyć!

Czy słyszysz, jak ktoś puka do Twoich drzwi? Jest Nowy Rok, już u progu. Wpuść go do swojego domu, a przyniesie Ci wiele wspaniałych odkryć, niespodziewanych i miłych znajomości. Wraz z Nowym Rokiem do domu przyjdą tylko dobrzy i mili ludzie, a jeśli przyjmiecie ich serdecznie, to przez cały rok będą promieniować ciepłem i odwzajemniać dobroć.Szczęśliwego Nowego Roku, nowi przyjaciele!

Śnieg kręci się w Sylwestra. Przy stole zebrali się krewni i przyjaciele. Nadchodzi Rok Białego Wołu. Życzę Wam, aby nadchodzący rok był udany, dostatni i bogaty. Życzę aby spełniły się wszystkie Państwa życzenia, by w nowym roku było ciepło, przytulnie i wygodnie. Wszystkiego najlepszego, dobrego nastroju i powodzenia Tobie i Twojej rodzinie!

Drodzy koledzy! W Nowym Roku życzę wielkich osiągnięć. Abyś odkrył w sobie nowe talenty i zdobył diamenty. Aby żadne psy cię nie ugryzły, a konkurenci tylko machają ogonami. Pracować razem i nie radzić sobie ze złymi ludźmi. A co najważniejsze, dobrobyt, miłość i dobrobyt we wszystkim. Żyliśmy w tym roku, będziemy żyć innym. Wesołych Świąt!

Częściej w Nowy Rok wpada się w ulewny deszcz, ale tylko pieniądze, w huraganie, ale tylko cudowne uczucia, w sytuacjach, ale tylko prowadzące do przytłaczającego sukcesu.

< /div>

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech liczba 2019 przyniesie Ci tyle radości, że w każdy dzień i przy każdej pogodzie wszystko będzie dla Ciebie cudowne! Wszystkiego najlepszego i życzliwego!

Szczęśliwego Nowego Roku i nowego szczęścia! Życzę wspaniałego świętowania, aby rok odpowiednio minął!

Zbliża się ulubione święto Nowego Roku. A wokół ogólnego radosnego zamieszania i gratulacji najgorsze nie jest dla biednych czy chorych, ale wśród bliskich, najgorsze ze wszystkich dla zapomnianych i samotnych. Ci, którzy są w kłótni lub obrażeni. Zadbajmy o wszystkich wokół nas.Okażmy dobroć tym, którzy jej potrzebują, a ona zwróci się do ciebie stokrotnie. Szczęśliwego Nowego Roku!

Cóż, minął kolejny rok. Dla każdego było inaczej, musieli wiele przejść. Nie denerwujmy się, bo nadszedł nowy rok, aby go zastąpić. A w tym roku szczerze wszystkim życzę, aby wszystkie złe rzeczy pozostały w tyle. Niech wszystkie marzenia się spełnią. Niech każdy z nas będzie szczęśliwy w tym roku: samotni spotkają bratnie dusze; ci, którzy są chorzy – szybki powrót do zdrowia; dla tych, którzy kochają – wyrozumiałość i cierpliwość, dobre samopoczucie i komfort. Szczęśliwego Nowego Roku! Z nowym szczęściem!

Życzę Ci w Nowym Roku, abyś w końcu wiedziała, czym jest miłość. Niech twoje serce wypełni się niesamowitym ciepłem, a dusza zaśpiewa szczęściem.

Serdecznie gratulujemy Twojej organizacji najjaśniejszego święta – Szczęśliwego Nowego Roku 2021! Życzymy wszystkim Twoim pracownikom kolejnych wzlotów i upadków w Nowym Roku, osiągnięcia niespotykanych dotąd wyżyn, przezwyciężenia smutku, melancholii i wszelkich problemów oraz wzmocnienia relacji rodzinnych! Wzrost dochodów, nowe osiągnięcia, niesamowite odkrycia i niezapomniane spotkania! Niech Nowy Rok przyniesie Twojej organizacji lepszą pozycję biznesową i wzrost przychodów!

Szczęśliwego Nowego Roku 2021! Życzę Wam odrzucenia wszystkich niepowodzeń, kłopotów i niepokojów w minionym roku wielką łopatą wraz ze śniegiem. Życzę Wam chodzić pewnie, pięknie, inspirująco, radośnie w nowym roku.Niech nowy rok przyniesie tylko szczęście i radość, niech każdy dzień będzie jasny, udany i miły! Zdrowie i spokój, bogactwo i miłość, częste wakacje i prawdziwe cuda!

Życzę Ci budząc się w Nowy Rok, znaleźć pod drzewkiem dużo szczęścia i zdrowia, prawdziwą miłość, więcej pieniędzy, oszałamiający sukces i worek pogodnego nastroju na całość w przyszłym roku.

Życzę wszystkiego najlepszego, szczerej miłości, pomyślności i sukcesów w tym nowym roku! Niech tylko radość i pozytywne napełnią twoje serce, ponieważ spełnią się wszystkie twoje życzenia! Wiedz, że noworoczny cud z pewnością przyjdzie do Twojego domu!

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech wszystkie złe rzeczy pozostaną w starym roku, a w przyszłym będzie morze pozytywnych emocji, popędu i przygód. Życzę dobrego zdrowia, powodzenia w biznesie, finansach i gospodarstwie domowym. A co najważniejsze, aby wszystkie marzenia się spełniły.

Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę, aby każda minuta przynosiła tylko radość, każde wydarzenie było przyjemne i długo wyczekiwane, a każdy pomysł zakończył się sukcesem!

Drogi przyjacielu! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech w nadchodzącym roku Twoje życie wypełni się jasnymi, kolorowymi odcieniami, każda minuta będzie wypełniona miłością i radością! Miłość, troska, uwaga rodziny i przyjaciół! Niech wszystko się ułoży i spełni się!

Szczęśliwego Nowego Roku moi drodzy i kochani rodzice.Życzę zdrowia i prawdziwego szczęścia, nieugaszonej miłości i powodzenia, noworocznych cudów i wesołych świąt, optymistycznego nastroju i szczęścia w życiu.

Mój drogi przyjacielu, gratuluję Ci Nowego Roku i życzę, abyś pozostał tak pewny siebie, odważny, wesoły i pozytywny! Wiem, że nic się nie zmieni w naszych relacjach z Państwem w nowym roku, ale życzę Państwu częstszego odwiedzania mnie, dzwonienia i pisania. A także, moja droga, życzę Ci z głębi serca kobiecego i macierzyńskiego szczęścia, zdrowia, powodzenia we wszystkim i oczywiście stabilności i spokojnego nieba nad głową!

Chcę, aby ten nowy rok był jasny, jak światła noworocznej girlandy. Soczyste jak słodkie mandarynki. Głośno i wesoło, jak tłum mądrych gości. Niezapomniane jak noworoczne fajerwerki. Pełen obfitości, dobrobytu i luksusu, jak hojny stół noworoczny. Szczęśliwego Nowego Roku!

Serdeczne życzenia noworoczne 2023, z głębi serca

Szczęśliwego Nowego Roku 2023 własnymi słowami

Jesteśmy w naszym wspaniałym zespole, wszyscy prawdziwi przyjaciele! Bądźcie szczęśliwsi w tym Nowym Roku! Życzę moim kolegom!

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech nowy rok przyniesie ci wiele dobrego, a miniony rok niech przyniesie ze sobą całe zło.

Drodzy koledzy, Szczęśliwego Nowego Roku! Ciężko pracowaliśmy przez ostatni rok i możemy być z siebie dumni. Życzę wszystkim wspaniałego wypoczynku, pozytywnego nabrania w wyjątkowy Sylwester. Niech nadchodzący rok zainspiruje nas do nowych osiągnięć i przyniesie miłe niespodzianki.

Niech następny rok będzie lepszy od poprzedniego – szczęśliwszy, jaśniejszy, pogodniejszy, spokojniejszy. Życzę zdrowia, pomyślności, uśmiechów przyjaciół, powodzenia, emocji i błyskotliwych pomysłów.

Najważniejszą rzeczą w Nowym Roku jest uwierzenie w cud, a wtedy nastrój stanie się po prostu magiczny, oczy rozbłysną radością, a uśmiech zabłyśnie na Twarz. Przecież nie można nie uwierzyć w cud, kiedy dom pachnie jak choinka, wszędzie wiszą zabawki, a girlanda świeci wielokolorowymi światełkami. Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech dadzą ci łopatę w sylwestra, aby zebrać pieniądze. Niech też dadzą zepsuty zegarek – kochankowie nie oglądają zegarków, przepaloną żarówkę elektryczną, by świeciła szczęściem, stary magnetofon, żeby dusza śpiewała i podarte kapcie – na Karaibach buty nie są potrzebne! Niech wszystkie marzenia się spełnią! Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech w Nowym Roku słychać tylko dźwięczny, szczery śmiech, słowa szacunku, podziwu i miłości, serdeczne komplementy i mądre rady!

Obyś miał minimum kłopotów na Nowy Rok.Obyś miał szczęście w życiu biznesowym i osobistym! Szczęśliwego Nowego Roku, niech będzie szczęśliwy!

Mój drogi i najlepszy przyjacielu! Z poważaniem iz całego serca gratuluję Nowego Roku! Życzę, aby stary rok odebrał z nim wszystkie kłopoty, a ten przyniesie więcej radości i nowych doświadczeń! Dobre zdrowie dla całej rodziny, dobre samopoczucie i czyste niebo nad głową!

Szczęśliwego Nowego Roku i życzę dużo szczęścia, zdrowia, miłości, sukcesu, radości! Aby smutki i niepowodzenia nie pojawiły się na progu twojego domu, abyś częściej się uśmiechał, kwitł. Aby wreszcie wszystkie Twoje najskrytsze marzenia stały się rzeczywistością!

Czego zwykle życzysz swoim dziewczynom – zdrowia, szczęścia, miłości? Ale czy to wystarczy do szczęścia? Chciałbym, aby twoje szczęście nie ograniczało się tylko do życzeń. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. A cud noworoczny będzie tego doskonałym potwierdzeniem.

Każdy chce, aby jego ukochane pragnienia spełniły się w Nowym Roku. I być może pojawią się takie pragnienia, które przez niefortunny przypadek nie miały wystarczająco dużo miejsca w ubiegłym roku. Ale to nie znaczy, że musisz o nich zapomnieć! Niech spełnią się w nadchodzącym roku, a radość z nich będzie dwa razy większa!

Szczęśliwego Nowego Roku! Chciałbym, aby spełniło się wszystko, o czym marzyłem, aby złe rzeczy pozostały w przeszłości.Niech szczęście towarzyszy Ci w tym roku we wszystkich sprawach, niech Twoi znajomi Cię nie opuszczają, a rodzina Cię wspiera, niech Twoi koledzy kochają Cię w pracy, a przełożeni Cię doceniają!

Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę wszystkiego najlepszego, złap większy i słodszy kawałek tortu życia. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią w nadchodzącym Nowym Roku, a jeśli tak się nie stanie, poczekaj do następnego Nowego Roku i zacznij ponownie biec do celu. Lepiej pożegnaj się z pechem i przygotuj się na nowy szczęśliwy etap. Wesołych Świąt!

Zgodnie ze starożytnym japońskim przysłowiem szczęście przychodzi tylko do domu, w którym jest zabawa i śmiech. Chcę podnieść ten kieliszek na cześć nadchodzącego Nowego Roku Wołu Białego Metalu i życzę wszystkim obecnym, aby przez całe 12 miesięcy w waszych domach panował śmiech i szczęście!

Jeśli kłopoty zapukają do twoich drzwi w sylwestra, pozwól szczęściu je otworzyć i odpowiedz: “Nikt nie ma w domu”!

Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę, aby w tym roku spełniły się wszystkie Twoje życzenia, a życie zaczęło nabierać jasnych kolorów. Aby porażki Cię opuściły, tylko radość zapuka do Twoich drzwi! Życzę, abyś zawsze pozostawała tak otwarta i życzliwa, a nasza przyjaźń z Tobą trwała jak najdłużej!

Niech Nowy Rok będzie dla Ciebie rokiem pięciu szczytów! Pierwszym szczytem, ​​który przedstawi wam w tym roku, będzie miłość, która nada życiu nowy sens i wypełni go najbardziej żywymi wrażeniami. Drugim szczytem będzie PRZYJAŹŃ. W końcu, jeśli masz prawdziwych przyjaciół, to życie jest sukcesem! Trzecim będzie szczyt POWOŁANIE. Stąd otworzy się przed Tobą droga do sukcesu i spełnienia Twojego upragnionego marzenia! Czwarty szczyt to DOBRE SAMOPOCZUCIE. Od momentu, gdy Twoja stopa dotknie tego szczytu, wszystkie przeszkody przed Tobą znikną. W końcu znajdziesz się na ostatnim, piątym szczycie, z którego będą widoczne wszystkie pozostałe, a gdy już na nim zrozumiesz, że piąty szczyt to SZCZĘŚCIE!

Moja słodka, jasna, najmądrzejsza, miła, delikatna… Jesteś jak płatek śniegu na zimowej szklance z wzorami, jak jasna gwiazda na niebie, w Nowym Roku życzę zachować ten urok i piękno i stać się jeszcze mądrzejszym i bardziej wyjątkowym, piękniejszym!