Życzenia urodzinowe 13 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Wybraliśmy najlepsze gratulacje z okazji twoich 13 urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 13-latka dla chłopca, dziewczyny w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Chcę życzyć szczęśliwego losu i jasnej ścieżki życia, dobrych ludzi na drodze i spełnienia ukochanych pragnień, wielkich i małych zwycięstw, doskonałego zdrowia, wesołych przyjaciół, ciekawych hobby i niezawodnej ochrony anioła stróża.

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin! Bardzo cię kochamy. Dajesz nam swoje ciepło, jesteś dla nas źródłem wszelkich błogosławieństw. Bądź zawsze młoda, piękna, zdrowa i wesoła!

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień – spieszymy się, aby życzyć wspaniałemu stworzeniu wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie będzie bajką, w której po drodze spotykają się tylko dobre wróżki i piękni książęta.Proszę wszystkich, którzy mają dobre zdrowie, urodę, swoje sukcesy i wysokie osiągnięcia!

Moja słodka, urocza i atrakcyjna dziewczyna, mój promień światła w ciemności codzienności, moja jaskółka, moja najstarsza córka! Życzę Ci trzepotać głośno i radośnie przez życie, jak psotna, nieważka ważka, aby kielich obfitości i przyjemności był pełen po brzegi, aby wieczna miłość paliła Twoje serce, abyś zdmuchnął świeczki na urodziny ciasto bez trudu, a już w wieku 13 lat spełnia się Twoje najbardziej upragnione pragnienie ! Niech cię Bóg błogosławi, moja droga dziewczyno!

Dzisiaj są 13 urodziny mojego syna. Pamiętam jego pierwszy krok, pierwsze słowo. Wszystko było tak dawno temu, ale wydaje się, że to wczoraj. Synu, gratuluję Ci i życzę, aby wszystkie trudności Cię ominęły. Jesteś moim skarbem, bardzo Cię kocham!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Życzę Ci wyrosnąć na dużą, piękną i mądrą dziewczynę. Niech otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i dziewczyny. Życzę Wam poznania prawdziwej przyjaźni, prawdziwej miłości i wielkiego szczęścia!

Gratulacje dla naszej ulubionej niespokojnej minx, naszej uroczej dziewczynki. Życzymy Ci słodkiego karmelowego życia, abyś nigdy nie zaznał goryczy urazy, straty i rozczarowania. Życzymy, abyś trzepotał lekko i beztrosko, cieszył się światłem i dobrocią. I niech szczęście podąża za Tobą jak magicznym szlakiem.Wszystkiego najlepszego!