Życzenia urodzinowe 13 lat chłopiec, dziewczynka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Wybraliśmy najlepsze gratulacje z okazji twoich 13 urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 13-latka dla chłopca, dziewczyny w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Chcę życzyć szczęśliwego losu i jasnej ścieżki życia, dobrych ludzi na drodze i spełnienia ukochanych pragnień, wielkich i małych zwycięstw, doskonałego zdrowia, wesołych przyjaciół, ciekawych hobby i niezawodnej ochrony anioła stróża.

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin! Bardzo cię kochamy. Dajesz nam swoje ciepło, jesteś dla nas źródłem wszelkich błogosławieństw. Bądź zawsze młoda, piękna, zdrowa i wesoła!

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień – spieszymy się, aby życzyć wspaniałemu stworzeniu wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie będzie bajką, w której po drodze spotykają się tylko dobre wróżki i piękni książęta.Proszę wszystkich, którzy mają dobre zdrowie, urodę, swoje sukcesy i wysokie osiągnięcia!

Moja słodka, urocza i atrakcyjna dziewczyna, mój promień światła w ciemności codzienności, moja jaskółka, moja najstarsza córka! Życzę Ci trzepotać głośno i radośnie przez życie, jak psotna, nieważka ważka, aby kielich obfitości i przyjemności był pełen po brzegi, aby wieczna miłość paliła Twoje serce, abyś zdmuchnął świeczki na urodziny ciasto bez trudu, a już w wieku 13 lat spełnia się Twoje najbardziej upragnione pragnienie ! Niech cię Bóg błogosławi, moja droga dziewczyno!

Dzisiaj są 13 urodziny mojego syna. Pamiętam jego pierwszy krok, pierwsze słowo. Wszystko było tak dawno temu, ale wydaje się, że to wczoraj. Synu, gratuluję Ci i życzę, aby wszystkie trudności Cię ominęły. Jesteś moim skarbem, bardzo Cię kocham!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Życzę Ci wyrosnąć na dużą, piękną i mądrą dziewczynę. Niech otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i dziewczyny. Życzę Wam poznania prawdziwej przyjaźni, prawdziwej miłości i wielkiego szczęścia!

Gratulacje dla naszej ulubionej niespokojnej minx, naszej uroczej dziewczynki. Życzymy Ci słodkiego karmelowego życia, abyś nigdy nie zaznał goryczy urazy, straty i rozczarowania. Życzymy, abyś trzepotał lekko i beztrosko, cieszył się światłem i dobrocią. I niech szczęście podąża za Tobą jak magicznym szlakiem.Wszystkiego najlepszego!

Życzę mojej córce osobistego szczęścia w życiu, zostań najpiękniejszą w mgnieniu oka, odnajdź spokój i ciszę w mojej duszy, życzę Ci długiego szczęśliwego życia, spełnienia Twojego najbardziej upragnionego marzenia ! Życzę ci beztroskiego życia, aby zawsze otaczali cię tylko ludzie bliscy twojemu sercu, a także życzę morza pieniędzy, oceanu zdrowia, rzeki miłości i światła oraz kłopotów i nieszczęścia, aby nie było miejsca w twoim świecie! Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin moja droga dziewczynko!

Niech w ten cudowny dzień – w Twoim domu zaświecą się Twoje urodziny, jasna gwiazda szczęścia, miłości i wiecznego szczęścia. Nasz przystojny chłopak ma trzynaście lat. Jeszcze trochę, a staniesz się całkiem dorosłym facetem. Tymczasem masz dopiero trzynaście lat, baw się, igraj, graj w piłkę i buduj halabudę, bo lata dzieciństwa mijają bardzo szybko. Niech więc pozostaną z nich najjaśniejsze, najmilsze, pozytywne wspomnienia.

Wszystkiego najlepszego chłopcze! Życzę wielu zabawnych i zabawnych przygód. Jasne, niezapomniane wydarzenia.Łatwa nauka, zdrowie, dobrzy przyjaciele, ekscytujące hobby! Patrz na życie z tymi samymi szeroko otwartymi oczami, co teraz!

Drogi urodzinowy chłopcze! Dzisiaj stałeś się o rok starszy, a teraz masz trzynaście lat! Nie możemy już nazywać Cię dzieckiem, bo wyglądasz na całkowicie niezależną i dorosłą osobę! Bardzo dobrze! Tak trzymaj! Dorośnij, ucz się, bądź mądrzejszy, próbuj, osiągaj, staraj się! Z wielką przyjemnością gratulujemy Ci tego samego dnia w Twoim życiu i życzymy, abyś trzymał kurs w tym samym kierunku i nie zbaczał ze swojej ścieżki! Ten wiek Twojego życia jest ważny dla rozwoju Twojej osobowości! Twoja postać się kształtuje, uczysz się samodzielnie podejmować decyzje i życzymy Ci, aby wszystko się ułożyło! Nie zniechęcaj się, jeśli coś ci nie wyszło za pierwszym razem, a może tak być, zawsze walcz do końca i nie trać nadziei! Życzymy udanych przedsięwzięć! Wszystkiego najlepszego, drogi młodzieńcze!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitego dziecka! Życzymy wielkiej miłości do wiedzy i nowych odkryć. Zabawni przyjaciele, zabawne historie, ciekawe wydarzenia i dużo radości. Zdrowie, szczęście i świetny nastrój!

Synu, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin. Zawsze byłeś poprawny i uczciwy i godny bycia nazywanym prawdziwym mężczyzną. Bądź zawsze taka, bądź moją dumą i radością! Idź przez życie łatwo i nie zauważaj małych trudności. Kocham Cię!

Droga córko, serdecznie gratulujemy Ci 13 urodzin. Życzymy, abyś była zdrową, mądrą, niezależną dziewczyną. Niech wszystkie twoje problemy zostaną rozwiązane łatwo i prosto, niech życie wydaje ci się bajką. Niech spełni się Twoje ukochane marzenie. Niech życie daje ci tylko przyjemne chwile, a jeśli po drodze napotkasz trudności, sam je rozwiąż. Niech twoja ścieżka zawsze będzie oświetlona przez najszczęśliwszą najjaśniejszą gwiazdę. Niech Pan chroni cię od wszelkich niepowodzeń. Wszystkiego najlepszego, kochanie i wszystko.

Gratuluję Ci 13 urodzin i życzę Ci szczęścia w tym roku jak nigdy dotąd, abyś mógł robić wszystko i wszędzie, aby Twoje życie miało wiele ciekawych, zabawnych, ekscytujących i wspaniałe.

Wszystkiego najlepszego, tak, kończysz cholernie kilkanaście lat – trzynaście. Wesołych świąt i obyś w tym roku nie był chochlikiem przynajmniej dla swoich rodziców, ale obyś miał cholerne szczęście we wszystkim. I na lekcjach, w grach i u znajomych.Życzymy radości i niesamowitego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Niech szczęście uśmiechnie się do ciebie na ścieżce życia, niech nie będzie powodów do smutku i przygnębienia, życzę, abyś był osobą pogodną i pogodną, ​​życzę, aby wszystko zawsze się układało i aby zawsze był świetny nastrój.< /p>

Nasz psotny chłopiec! Gratulacje z okazji urodzin! Chcemy nadal pozostać tym samym dociekliwym, prowokacyjnym, inteligentnym, wesołym i pracowitym chłopcem. Bądź zdrowy, dziecinnie szczęśliwy, mądry i otoczony prawdziwymi przyjaciółmi.

Wszystkiego najlepszego, drogie dziecko! Życzę Wam wierzyć w cud, marzyć, komponować, śpiewać, tańczyć, kochać, rzemiosło, zadziwiać świat swoimi talentami, przynajmniej codziennie odkrywać coś nowego, zauważać wszystkie dobre i omijać wszelkie złe.A co najważniejsze – bądź najszczęśliwszym i najweselszym dzieckiem!

Dzisiaj chcemy Ci podarować wiele uśmiechów i miłych słów z okazji Twoich trzynastych urodzin! Wszystkiego najlepszego, młody marzycielu! Życzymy, abyś nigdy nie rezygnował ze swojego marzenia i oby poprowadziło Cię na krótką drogę do szczęścia! Pragniemy, aby Twoje marzenia były pełne dobrych intencji i rodziły dobro! Niech Twoje marzenie przybliża się do Ciebie z każdym Twoim dobrym uczynkiem! Życzymy Ci zasnąć ze snem i obudzić się z myślami o nim! Niech twoje myśli będą jasne i czyste, a oczy pełne radości każdego ranka, popołudnia i wieczoru! Życzymy słonecznej pogody przez cały rok! Niech twoi rodzice radują się z twoich osiągnięć w nauce, niech twoi przyjaciele i dziewczyny szanują cię jako osobę, niech nauczyciele traktują cię uczciwie! Niech los wynagrodzi cię według twoich pustyń! Życzymy, abyś na zawsze pozostała młoda! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji 13. urodzin, wszystkiego najlepszego w wieku 13 lat

Najpiękniejsze
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 13-latek chłopczyk, dziewczynka własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla aniołka! Niech dorośnie zdrowy, mądry i szczęśliwy. Życzę mu szczęśliwego dzieciństwa, aby na każdym kroku cieszył rodziców.

Z całego serca, szczerze i serdecznie gratuluję naszej wspaniałej młodej damie z okazji jej trzynastych urodzin.Stałeś się całkiem dorosły, sam wybierasz, co robić, masz czas na naukę, naukę w szkolnych kręgach, pomagasz mamie w domu i bawisz się na zewnątrz z koleżankami. Życzymy Ci, abyś zawsze był pełen energii, a wszystkie Twoje ulubione zajęcia przynoszą przyjemność i przydatną wiedzę.

Kochane dziecko, dzisiaj masz wspaniałe i zabawne wakacje – twoje urodziny. Niech dziś będzie dużo śmiechu, uśmiechów, niespodzianek i gratulacji. Z przyjemnością spotykaj się z gośćmi, składaj życzenia i baw się dobrze. Życzymy szczęśliwego dzieciństwa.

Dzisiaj są Twoje urodziny i z przyjemnością gratulujemy naszej urodzie. Nie jesteś już dzieckiem, radzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami, z każdym dniem stajesz się mądrzejsza, dojrzalsza i piękniejsza. Niech te cudowne święto Twoich trzynastych urodzin przyniesie niezapomniane wrażenia, morze uśmiechów, oryginalną zabawę z przyjaciółmi i wiele miłych niespodzianek.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, moja mała księżniczko, aby każdy nowy dzień przynosił Ci tylko przyjemne wrażenia, aby spełniły się najsłodsze marzenia, a nocą tylko tęczowe marzenia! Życzymy Ci szczerych garści uśmiechów, abyś nie kłóciła się z najlepszym przyjacielem na próżno… Droga córko, w swoje urodziny zdmuchnij jak najszybciej 13 świeczek na torcie i złóż życzenie, które na pewno się spełni ! Bądź najszczęśliwszą dziewczyną na świecie!

Gratulujemy Twojej szczęśliwej liczby, Twoich 13 urodzin. Obyś miał szczęście i szczęście, dobrych przyjaciół i inspirację do kreatywności. Życzę szczęścia w rodzinie i dobrego samopoczucia, życzę, abyś świecił jasnym promieniem słońca przez życie. Dobre zdrowie, zabawa i wielki sukces.

Wszystkiego najlepszego dla słodkiego, cudownego, miłego, cudownego chłopca. Życzę miłych przygód, tajemniczych i tajemniczych podróży, wielkich i ciekawych odkryć, odważnej wiedzy i dobrych cudów, wspaniałych przyjaciół i ogromnej ilości słodyczy.

Gratulacje, słodkie dziecko.Niech 13 lat stanie się miłym i szczęśliwym rokiem Twojego życia, niech czekają na Ciebie niesamowite przygody i spełnienie marzeń Twojego serca, niech każdy dzień mija w kręgu wesołych przyjaciół i ciekawych hobby.

< /div>

Wszystkiego najlepszego! Niech magiczny ptak szczęścia przyleci do ciebie dzisiaj. Niech da ci szczęście, zdrowie, szczęście, silną przyjaźń, pyszne duże ciasto, długopis i wszystko, o czym marzyłeś. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, życzę Ci wewnętrznego ognia, który nigdy nie wygaśnie, źródła inspiracji, które nie wyschnie i aby Twoje życie również trwało wiecznie! Wszystkiego najlepszego z okazji trzynastych urodzin, mój młody przyjacielu! Życzę szczęśliwego życia, dobrych wieści, ciekawych wydarzeń, pożytecznych spotkań, radosnych chwil i niekończących się pozytywnych myśli! Bądź zawsze z tą samą piękną duszą, uśmiechnięty, z błyskiem w oczach, z tym samym dobrym sercem! Bądź zawsze radosny, szczęśliwy w każdej minucie i zdrowy w każdej sekundzie! Niech twój anioł cię strzeże i chroni przed złem, wrogami i żalem! Niech twoje życie toczy się zgodnie z twoją fabułą, w najlepszy sposób! Życzę Ci, aby Twoje plany i pomysły przerodziły się w genialne osiągnięcia! Uszczęśliw nas, urodzinowy chłopcze! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin! Życzę zdrowia, uwagi, uśmiechu i ciepła.Abyś nigdy nie czuł się smutny i zniechęcony, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia! Wiedz, że bardzo się cieszę, że mam taką siostrę jak ty!

Wszystkiego najlepszego, odważny, odważny chłopcze. Życzę zdrowia i odwagi serca, aby każdego dnia dokonywać wielkich odkryć, prawdziwych wyczynów, dobrych uczynków. Powodzenia, wierni towarzysze życia i spełnienie ukochanego rzutu odważnego chłopca.

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. Życzę, aby złota rybka spełniła twoje pragnienia, aby ognisty ptak oświetlił twoją ścieżkę szczęściem. Obyś zawsze miał wiele powodów do zabawy i uśmiechów, oby w pobliżu byli dobrzy przyjaciele, oby w życiu było wiele zainteresowań i zwycięstw.

Gratulacje mała księżniczko! Niech twoje urodziny będą jak z bajki, niech spełnią się twoje najbardziej magiczne życzenia i marzenia, niech twoje prezenty będą wspaniałe, a święto niesamowite i zachwycające.Ogromne zdrowie, ciasto i szczęście!

Masz trzynaście lat i masz za sobą skrzydła! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i udanego lotu w dorosłość, nasz młody urodzinowy chłopczyk! Gratulujemy wspaniałego czasu w Twoim życiu! W końcu nie ma nic piękniejszego niż młodość! Życzymy, abyś cieszył się każdą sekundą swojego życia dla siebie! Życzymy, aby gwiazda szczęścia świeciła nad Tobą i oświetlała Twoją ścieżkę! Niech w Twoim życiu będzie dużo szczęścia, bo wiele zależy od szczęśliwego wydarzenia w naszym dorosłym życiu! Życzymy, abyście nie zapomnieli o dzieciństwie, aby dalej wierzyć w cud! W końcu cuda zdarzają się tylko tym, którzy szczerze w to wierzą! Działaj tak, jak podpowiada ci serce, słuchaj rad rodziców, bierz przykład od nauczycieli i w oparciu o to wsparcie idź w kierunku swojego marzenia! Niech od teraz w Twoim życiu zaczną się magiczne zmiany na lepsze!

Trzynaście lat! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i oprócz zdrowia, szczęścia i wszystkiego innego ze standardowego zestawu życzymy Wam więcej słońca w tak cudownej porze roku, częstszego wypoczynku, bo na to zasługujecie, a także dalszego rozświetl ludzi wokół siebie jasnym uśmiechem! Dzisiaj są twoje wakacje, twoje trzynaste urodziny, więc po prostu bądź szczęśliwy! To najważniejsza rzecz w życiu! Jeśli naprawdę chcesz, odniesiesz sukces, możesz być tego pewien! Niech Twoje wakacje będą dużo pozytywne, komunikacji, prezentów, spotkań i życzeń! Życzymy, abyś spędził urodziny tak, jak było, to o czym pamiętać! I doceniaj chwile życia, zanim staną się wspomnieniami! Życzymy Ci posłuszeństwa rodziców, studiowania z wielką chęcią rozwoju i dążenia do zwycięstwa we wszystkim!

Nasz trzynastoletni synek! Gratulujemy tak wspaniałych urodzin i życzymy, abyś nie został chochlikiem! Niech ta postać cię nie przestraszy, ale przynieś swojej młodości tylko szczęśliwe wydarzenia! Życzymy, abyś nie zwracał uwagi na przesądy i dalej żył dla własnej przyjemności! Niech pasek tego wieku będzie wyłącznie biały, wbrew wszelkim przeciwnościom! Życzymy, abyście nie wiedzieli, co to jest trudny wiek, bo tu nie chodzi o Was! Urodziłeś się, by być szczęśliwym, niech tak będzie! Wiele w życiu zależy od Ciebie, a konkretnie od Twojego nastroju! Życzymy ducha walki, pewności siebie, rozwoju duchowego i chęci do nauki! Niech ten wiek da ci pozytywne pomysły i wspaniałe pomysły, jak łatwo jest stać się szczęśliwą osobą! Niech los pomoże ci przezwyciężyć trudności! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu! W twoje 13 urodziny, gdybym mógł dać ci milion, byłby to milion okazji! Gdybym mógł dać ci królestwo, byłoby to królestwo piękna.Ale dałem ci życie. Weź od niej wszystkie możliwości i spraw, aby ten świat był trochę piękniejszy i milszy!

W wieku 13 lat jesteś już całkowicie niezależną osobą, odpowiedzialną za swoje czyny. Czasami wiesz nawet więcej niż twoi rodzice i możesz spierać się ze swoim punktem widzenia. Niech więc wszystkie Twoje osądy okażą się poprawne, przyjaciele są wiarygodni i nie musisz się rumienić za własne działania.

Od dzisiaj w Twoim życiu pojawił się nowy etap i teraz jesteś prawdziwym nastolatkiem. Niestety dzieciństwo idzie daleko i nieodwołalnie. Dlatego w Twoje trzynaste urodziny życzymy Ci, abyś znów poczuł się jak mały chłopiec, otoczony troską, wrażliwą uwagą rodzicielską, by być trochę malutkim i spełnić Twoje najbardziej upragnione pragnienie w tym dniu.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin 13-letniego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Piękne
Gratulacje z okazji urodzin 13-latek chłopczyk, dziewczynka, z całego serca

Dzisiaj, kochany i ukochany synu, kończysz 13 lat. W ten pogodny i słoneczny dzień narodziłeś się w świetle Boga. Nasze szczęście nie miało granic !” bardzo ciekawy i bardzo ważny okres. Wszystkie drogi otwarte przed Tobą, wszystkie drzwi otwarte! Idź naprzód, tylko do przodu, osiągaj, wygrywaj! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, córko! Masz dzisiaj 13 lat! Oczywiście nie jesteś już mały, ale jeszcze nie całkiem dorosły, dlatego życzymy, abyś wyrósł na naszą radość.Niech wszystko, czego chcesz, się spełni. Niech każdy dzień będzie pełen cudów, niech Wasze sukcesy zadowolą Was i nas. Bądź odważny, pomóż tym, którzy tego potrzebują. Dużo czytaj, na pewno się przyda. Życzymy, aby Twoje zachowanie nigdy nas nie zdenerwowało. Niech w twoim życiu będzie więcej rocznic. Obyś nie martwił się wiekiem. Kochać i być kochanym. Najlepsze zdrowie dla ciebie. Bądź modną dziewczyną, zaprzyjaźnij się z godnymi dziewczynami. Daj uśmiech wszystkim wokół siebie, niech energia witalna nigdy się nie skończy.

Drogi urodzinowy chłopcze! Chcemy pogratulować ci trzynastych urodzin i życzymy, aby twoje myśli w tym wieku były jasne i pozytywne! To jest twój świt życia, więc niech pochmurna pogoda nie przyjdzie do twojej duszy! Życzymy Ci, aby spojrzeć na świat przez pryzmat szczęścia i nigdy nie przestać wierzyć w swój sen! Wszystkie wcześniej zamknięte drzwi otwierają się przed tobą, drogi oferują drogę według własnego wyboru, zielone światło zapala się we wszystkich kierunkach! Chwytaj chwilę i czerp z życia to, co najlepsze! Niech spełnią się Twoje nadzieje i pragnienia, spełnią się Twoje plany, spełnią się Twoje pomysły! Życzymy Ci, abyś nauczył się przyznawać do swoich błędów i wyciągać z nich wnioski! Niech los nie osądza cię zbyt surowo i często daje ci szczęśliwą szansę! Niech w twojej młodości będzie wiele pięknych rzeczy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Pragniemy, aby Twoje życie było wypełnione radością i zabawą. Niech na każdym kroku czekają na Ciebie miłe przygody, ciekawe wydarzenia, szczere uśmiechy. I niech sukces i zwycięstwa staną się Twoimi najprawdziwszymi przyjaciółmi!

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin! Niech twoje życie będzie wszystkim, czego potrzebujesz, jakie życie jest dobre dla Miłości, Nadziei, Lojalności, Przyjaźni i wiecznie młodej duszy!

Chcę pogratulować Ci najlepszych wakacji w roku – Twoich urodzin! Niech blask twoich oczu zmieni świat w jasną bajkę! Bądź promienny w każdą pogodę i czuj się ciepło o każdej porze roku! Nie smuć się przeszłością, uwierz w przyszłość!

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu.Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Słoneczko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, powodzenia, prawdziwych przyjaciół, wielu prezentów i miłych niespodzianek. Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia i marzenia. Idź pewnie przez życie, osiągaj swoje cele, ciesz się każdą chwilą!

Wszystkiego najlepszego, mojego ulubionego syna. Jesteś już takim dorosłym, ale dla mnie na zawsze pozostaniesz moim małym słoneczkiem. Życzę wszystkim błogosławieństw świata, morza miłości i szczęścia. Proszę bądź szczęśliwy i zdrowy, tak bardzo tego pragnę!

_________(imię)! Gratulacje z okazji trzynastych urodzin! Życzę ci szczęścia do nieba, poznania wszystkich ziemskich cudów, poznania boskiej mocy miłości! Niech cały świat będzie dla Ciebie piękny i szczęśliwy!

Wspaniały chłopak, cudowne dziecko, wszystkiego najlepszego. Życzę każdego dnia, aby nauczyć się czegoś nowego, nauczyć się czegoś ciekawego, odkryć coś niesamowitego, dążyć do czegoś ekscytującego, za wszelką cenę osiągnąć wielki sukces i zawsze pozostać prawdziwym bohaterem naszych czasów.

Nasza droga! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby zawsze otaczali Cię tylko wspaniali ludzie, od których możesz się czegoś nauczyć, czegoś się nauczyć. Aby uśmiech nie zniknął z Twojej twarzy i aby nic Cię nie zasmuciło.Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego, piękna młoda istoto! Trzynaście lat to najpiękniejszy okres w życiu młodego człowieka! Ale nie zapominaj, że to bardzo odpowiedzialny czas! Trzynaście lat to wiek, w którym życie dopiero zaczyna nabierać rozpędu! Cały świat otwiera przed Tobą ramiona, pełen ciekawych hobby, różnorodnych podróży i wielu nieznanych stron! Gratulujemy Ci początku studiów nad życiem i życzymy Ci wielkiego pragnienia czynienia dobra! Życzymy Ci stromych podwyżek w nauce i ostrych podwyżek na drodze do sukcesu! Życzymy, abyś zrobił to, o czym myślałeś od dawna, ale nie waż się! Niech będzie wiele celów i wiele sposobów ich osiągnięcia! Niech na wszystko starczy siły, a rodzina będzie twoim głównym wsparciem i wsparciem we wszystkim! Życzymy powszechnego szczęścia, ciągłego szczęścia, wzajemnych uczuć i szybkiego spełnienia pragnień! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego wesołego i psotnego chłopca. Niech w życiu będą niesamowite przygody, niezapomniane podróże, szybkie wyścigi, ekscytujące gry, silna siła, dobrzy przyjaciele, pyszne słodycze i radosne zwycięstwa.

Życzę wesołemu chłopcu w urodziny, abyś był odważny, przystojny i miły, mądry, odważny i zręczny. Niech życie będzie świętem, niech będzie dużo rozrywki, niech będą prawdziwi przyjaciele, niech będzie wiele ekscytujących gier, pysznych słodyczy i opowieści przygodowych.

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny.A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego z okazji trzynastych urodzin! Jesteś już prawie dorosła! Życzę Ci nigdy nie tracić dziecinnej beztroskiej zabawy. Chcę, żebyś miał wszystko, o czym marzysz i na pewno Ci w tym pomogę. Zabawa dla Ciebie, radość, podróże i morze niewiarygodnych wrażeń. Niech spełnią się nawet Twoje najskrytsze pragnienia. Kocham cię, moje dziecko!

Drogi urodzinowy chłopcze! W Twoje trzynaste urodziny mamy dla Ciebie specjalne życzenia! Życzymy zdrowia, wielkości galaktyki! Życzymy miłości, wielkości wszechświata! Szczęście dla ciebie bezgraniczne i bezgraniczne! Szczerzy i prawdziwi przyjaciele! Chcemy, abyś był posłuszny swoim rodzicom! Aby spełniły się wszystkie Twoje najbardziej zapierające dech w piersiach plany! Aby twój ukochany przyjaciel chronił cię, kochał, doceniał i cieszył, a także czynił cię najszczęśliwszą osobą na planecie Ziemi i nie denerwował cię.Abyś nie wiedział, czym są łzy! Aby choroby i kłopoty opuściły twoje życie! Aby radość i szczęście towarzyszyły Ci przez całe życie! Aby opuściły Cię niepokoje, zmartwienia i wątpliwości! Jubilat! Żyj długo – długo i ciesz nas swoją obecnością! Uśmiechaj się częściej! Zasługujesz na każdy dzień, aby być świętem! Aby słońce świeciło na Twojej drodze i ogrzewało Cię ciepłem! I tak, aby dusza zawsze była latem! Kochamy cię, wszystkiego najlepszego kochanie! I żeby uśmiech nigdy nie opuścił Twojej twarzy!

Moja droga dziewczyno! Gratuluję ci urodzin! Życzę uroczej księżniczki, czułości, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich staraniach, urody i życzliwości! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno, jasne, kolorowe i niezapomniane! A także życzę więcej szczęśliwych uśmiechów, niepohamowanego śmiechu i radosnych, przyjemnych wydarzeń.

Piękne gratulacje z okazji urodzin 13 letniego chłopca, dziewczynki, z całego serca

Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin, wszystkiego najlepszego 13 lat do łez

Nasza ukochana mała księżniczko! Życzymy Ci jasnego słońca, czystego nieba i tego samego czystego szczęścia. Niech świat nigdy nie straci dla Ciebie swojego bajecznego uroku. Obyś zawsze była otoczeni miłością i światłem Życzymy, abyś nigdy nie był rozczarowany życiem i zawsze wierzył w dobro i cuda.Wszystkiego najlepszego, nasza dziewczyno!

W twoje urodziny życzę dobrej zabawy, radości, aby każdy dzień twojego dzieciństwa został zapamiętany na zawsze! Nie zapomnij słuchać starszych i staraj się dorastać jako mądry, dobrze wychowany chłopiec, obrońca, dobry przyjaciel!

Gratulujemy trzynastego roku życia i życzymy, abyś nie odbierał tej liczby negatywnie! Jubilat! Głowa do góry! Niech Waszej życiowej drodze towarzyszy uśmiech, radość, żarty, pozytywy, presja, aspiracje i pożądanie! Pozostań tym samym słonecznym małym człowiekiem i nigdy nie trać wiary w siebie! Niech Twoja młodość będzie jak tęcza – jasna i pozytywna, a wszystkie Twoje marzenia i pomysły już dziś się spełnią! Życzymy, abyście zawsze byli w tym samym pozytywnym i świątecznym tonie! Zadbaj o swoich bliskich wynikami wysiłków i osiągnięć! Rozwijaj się i bądź pełen emocji, odwagi i inspiracji! Bądź zawsze tym samym czułym i odpowiedzialnym młodym mężczyzną! Niech Twoje oczy zabłysną łzami szczęścia, nie tylko na wakacjach! Niech szczęśliwy uśmiech zawsze świeci na Twojej twarzy! Dorastaj jako osoba uczciwa, uczciwa i dobra, ku uciesze nauczycieli i rodziców! I niech wszystko będzie lepsze niż „dobre” w młodości!

Drogi przyjacielu, gratulacje z okazji twoich 13 urodzin. Obyś zawsze i wszędzie miał szczęście we wszystkim, aby sukcesy towarzyszyły twoim nauce i hobby. Życzę Ci, abyś zawsze czuła się świetnie, cieszyła się życiem, miała wesołych przyjaciół i dążyła do spełniania swoich pragnień.

Gratulujemy Ci trzynastego roku życia i życzymy nie bać się trudności! Wszystkiego najlepszego nasz młody bohater! Życzymy, abyś podziwiał życie, cieszył się młodością i doceniał każdą chwilę podarowaną Ci przez los! Życzymy radosnej zabawy przy świątecznym stole z rodzicami i bliskimi przyjaciółmi! Niech trzynaście świeczek na torcie zdmuchnie jednym tchem, a życzenia zaczną się spełniać jedno po drugim! Życzymy, abyś w każde swoje pragnienie włożył całą dobroć swojej duszy! Niech twoje intencje będą szlachetne, myśli – czyste, idee – jasne! Życzymy, abyś nie został chochlikiem w swoje trzynaste urodziny i nie uległ podstępowi tego numeru! Niech twoje życie mieni się wielokolorowymi promieniami tęczy, a ciemne chmury nie pojawiają się na niebie twojego przeznaczenia! Życzymy słonecznej pogody przez cały rok!

Dzisiaj kończysz trzynaście lat. Wygląda na to, że wczoraj spacerowałeś pod stołem, a dziś grasz z chłopakami w piłkę i śledzisz sportowe wiadomości. Życzymy Wam kochani, wielkich zwycięstw w Waszym ulubionym biznesie, udanych studiów i dobrych przyjaciół. Niech wszystkie Twoje plany na najbliższą przyszłość spełnią się dokładnie i tak szybko, jak to możliwe.

Drogie dziecko, dziś jest magiczny i niezwykły dzień, dzień, w którym się urodziłeś! Dziś wszystko jest tylko dla Ciebie: prezenty, uśmiechy, balony, śmiech i zabawa. Życzymy, abyś był szczęśliwy, radował się i nie był smutny, wygrywał i codziennie dokonywał nowych odkryć.

Wszystkiego najlepszego! Złóż życzenia, a na pewno się spełnią. Stań się lepszy każdego dnia i osiągaj swoje cele. Dobrzy przyjaciele i wiele prezentów!

Gratulujemy Twoich 13 urodzin, przejścia z dzieciństwa do dorastania, okazji inspiracji i marzeń, wspaniałego czasu pogodnego i radosnego życia. Życzę Ci kochane dziecko ciekawych lekcji i dźwięcznych zmian, dobrych opowieści i cudownych chwil, wesołych uśmiechów i zawsze zdrowego nastroju.

Piękny chłopiec obchodzi dziś 13 urodziny. Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny. Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże.A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego.

Drogi zabawny cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat. Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin, nasza ukochana!

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, radości, uśmiechów, dobrych i prawdziwych przyjaciół, słońca, ciepła, wielu, wielu prezentów. Rozwijaj się, ucz się dobrze, osiągaj swoje cele. Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej i słodkiej dziewczyny. Z całego serca życzę miłej piękności i uroczej mądrej dziewczyny, ciekawych odkryć i wielkich sukcesów, wesołych przyjaciół i szczęśliwej rodziny, wielkiej radości w każdym dniu i niesamowitych przygód .

Dla mojej córce na urodziny najpiękniejszej, delikatnej i wesołej, nasze życzenia i gratulacje. Bądź zawsze kochany i zakochany, z wiecznie młodą duszą, z ogniem w piersi, ze snem w sercu, niegasnącym jak gwiazda. Kochamy Cię i całujemy. Wszystkiego najlepszego kochanie.

W twoje jasne urodziny, weź wkrótce prezenty, moja droga słodka dziewczyno, moja czysta gwiazdo na niebie, mój czysty strumień, niech twój dźwięczny głos zabrzmi na scenach Mediolanu i Paryża, Marsylii i Rzymie, Moskwie i Tokio, życzę, aby dar waszego Boga rozwijał się i umacniał przez lata! Moja droga córko, w twoje 13 urodziny życzę Ci inspiracji, kreatywnych wzlotów, pierwszej miłości! Twoja mama!

Wszystkiego najlepszego, słoneczko, śliczne dziecko! Życzymy zawsze wspaniałego nastroju, dużo śmiechu i radości, dobrego zdrowia i ciągłego rozwoju. Poznaj świat i rozwijaj się we wszystkich kierunkach. Bądź najszczęśliwszym i najbardziej beztroskim dzieckiem!

Wszystkiego najlepszego, słodkie i kochane dziecko. Masz dziś 13 lat i mimo wszelkich przesądów ten rok stanie się szczególnym czasem dorosłego dzieciństwa i szczęśliwym czasem dobrych cudów. Życzę Ci słońca, zimowych bajek, wiosennych inspiracji, letniej zabawy i jesiennych kolorów w Twoim cudownym życiu.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Niech ten rok przyniesie Wam wiele dobrych pomysłów i szczęśliwych wydarzeń, życzę Wam pilnej nauki, zawsze bronienia swojego zdania, wiary w cuda, angażowania się we wszystko co ciekawe i zaprzyjaźniania się z dobrymi facetami.

Dorastałeś tak szybko, dojrzałeś, stałeś się niezależnym i odpowiedzialnym młodzieńcem. Dziś kończysz 13 lat. Życzymy szczerze, aby każdego dnia szczęście było blisko, nad głową świeciło jasne słońce, wszelkie ścieżki otwierały się i prowadziły tylko we właściwym kierunku. Niech sama piękna i dobra dziewczyna wyrazi współczucie w te święta.

______(nazwa)! Masz dzisiaj 13 lat! Serdecznie życzymy Ci rozwoju, rozkwitu i uśmiechu! Aby otaczali Cię tylko dobrzy ludzie! Powodzenia, szczęścia i oczywiście miłości!

Wszystkiego najlepszego, jak to mówią. Obyś zawsze i wszędzie miał szczęście we wszystkim, aby sukcesy towarzyszyły twoim nauce i hobby. Życzę, abyś zawsze czuł się świetnie, cieszył się życiem, miał wesołych przyjaciół i dążył do spełnienia swoich pragnień.

Od dzieciństwa byłeś marzycielem, i to nie tylko wiercicielem, ale także marzycielem i wspaniale jest widzieć, że wraz z dzieciństwem nie zostawiłeś swoich marzeń w po! W Twoje 13. urodziny my, Twoi rodzice, serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś zawsze miał dużo siły do ​​spełnienia swoich marzeń i oczywiście zawsze był zdrowy, wesoły i otoczony przyjaciółmi!