Życzenia urodzinowe dla bliźniaków

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór pięknych życzeń urodzinowych dla bliźniaków w prostych słowach, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Wszystkiego najlepszego dla naszych uroczych, uroczych bliźniaków! Niech szczęście, szczęście, radość, sukcesy będą podwojone, a smutki, trudy, trudności zawsze podzielone na pół. Życzymy Ci łatwego pokonania wszelkich przeszkód, osiągnięcia swoich celów. Bądź uroczy, zabawny i psotny.

Urocze, piękne bliźniaczki, życzę Wam wszystkiego najlepszego. Dzieci, bądźcie szczęśliwi, zawsze pewni siebie, odważni w sercu i życzliwi w duszy. Życzę szczęśliwych wakacji i dobrych przyjaciół, pysznych słodyczy i odkryć wielkich tajemnic, opowieści przygodowych i ciekawych hobby życia.

Z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego wspaniałym bliźniakom. W te święta życzę im spełnienia najskrytszych pragnień, dążenia do tego, co najlepsze, osiągania upragnionych celów, fantastycznego nastroju, pomyślności i dobrego samopoczucia. Niech zdrowie będzie bohaterskim i optymistycznym nastrojem.

W twoje urodziny moje bliźniaki są bystre, chciałbym, żeby wszystko było tylko dla ciebie, żebyście nie żyli na próżno. Życzę, aby w te cudowne wakacje wszystkie Twoje wspólne problemy rozproszyły się jak dym nad wodą.Niech spełnią się wszystkie pragnienia, a śmiałe i pomysłowe czyny zostaną na zawsze zapamiętane. Niech wszystko będzie super!

W twoje piękne urodziny życzę wam, najlepsze bliźniaczki na świecie, aby na niebie świeciło czyste słońce. Życzę Ci odnalezienia swojej miłości i czułości, małych radości i osobistego szczęścia. Chciałbym, aby fale nadziei, wiary i bezgranicznej cierpliwości uderzały o burtę statku losu. Wesołych świąt, kochanie!

Wszystkiego najlepszego dziewczynki! Zaprzyjaźnijcie się ze sobą, wspierajcie się nawzajem, bo jesteście najbliższymi ludźmi. Bądź zdrowy, inteligentny i piękny.

W te cudowne wakacje spieszę życzyć wam, moje cudowne bliźniaczki, abyście byli odważni, odważni, bystrzy i chłodni. Życzę Ci, abyś mógł zebrać uśmiechy przyjaciół i dziewczyn w ogromnym koszu. Niech wszystkie pomysły na zabawę się spełnią i przyniosą radość i zachwyt. Wesołych Świąt!

Gratulacje chłopaki. Masz takie szalone szczęście, że urodziłeś się razem. Życzymy wam, abyście zachowali tę niewidzialną nić, która wiąże wasze serca. Niech czarny kot niezgody nigdy nie biegnie między wami. Żyjcie razem i zawsze pomagajcie sobie nawzajem. Niech masz szczęście we wszystkim w życiu, spełnij swoje marzenia i pragnienia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, cudowne bliźniaczki. Życzę, aby twoje marzenia spełniły się w te jasne święta, aby sam los był przeznaczony dla ciebie podwójnie szczęśliwym i szczęśliwym.Niech w Twoim życiu będzie wiele przygód i uśmiechów, zabawnych dni i radosnych chwil.

Dzisiaj nie są nawet jedne urodziny, ale dwa. Przybyliście razem na ten świat, przynosząc podwójną radość swoim rodzicom i całej planecie Ziemi. Życzymy wszystkiego najlepszego. Niech dadzą ci tylko te prezenty, na które masz ochotę, a w życiu będą tylko szczęśliwe i pogodne dni.

Wszystkiego najlepszego dla uroczych i uroczych bliźniaków. Niech w twoim życiu będzie wiele osiągnięć, na drodze do których będziecie sobie pomagać. Życzę, abyście budzili się za każdym razem z uśmiechem na twarzy, mieli wesołe, szczęśliwe dni i zasypiali z marzeniami drogimi waszym sercom.

Podwójne wakacje i radość – urodziny bliźniaków. Gratulacje! Życzę, aby w Twoim życiu wszystkie dobre rzeczy były podawane w podwójnej porcji: aby życzenia spełniły się dwa razy szybciej, abyście dzielili wszystkie radosne chwile, powodzenia i powodzenia we dwoje. Bądź szczęśliwy, zdrowy i odnoszący sukcesy.

Dziewczyny! Serdecznie gratuluję urodzin! Jesteś prawdziwym cudem, który nieczęsto widuje się w życiu. I życzę każdemu z Was, aby życie było bajeczne, piękne, pełne szczęścia, miłości i cudów! Niech będą w nim obecne tylko najlepsze chwile, które później staną się przyjemnymi wspomnieniami! A wszystkie Twoje ukochane marzenia wkrótce staną się rzeczywistością!

Twoja mama jest bardzo szczęśliwa, dziś ma podwójne szczęście, jej urodziny obchodzą od razu jej dwoje uroczych dzieci, jej ukochane i ukochane bliźniaki. Niech drogocenne dzieci będą niesamowicie szczęśliwe w swoim życiu, niech spełnią się wszystkie najskrytsze marzenia, a radosny uśmiech nigdy nie zniknie z ich twarzy.

Dzisiaj są nasze podwójne urodziny. (…) lata temu szczęście zadomowiło się w naszej rodzinie dwukrotnie. Jednocześnie przyszedłeś na ten świat, do naszego domu i do naszych serc i od tego czasu idziesz przez życie ręka w rękę. Bardzo Cię kochamy i dzisiaj serdecznie gratulujemy. Życzymy Ci zdrowego, pięknego i posłusznego wzrostu. Mamy jedną gratulację dla dwojga, ale nie musisz dzielić prezentu. Jesteście bardzo podobni, ale jednocześnie tak różni, dlatego dla każdego przygotowano osobny prezent. Mamy nadzieję, że Ci się spodobają. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny tych wspaniałych bliźniaków! Gratulacje z okazji wakacji! Życzę Ci szczęścia na tym wspólnym święcie! Niech upominki Cię zadowolą, nastrój będzie doskonały, a zdrowie. Ucz się, odkrywaj świat, wymyślaj ciekawe gry, śmiej się i wiedz, że jesteś bardzo kochany!

Siostry! Przyjmij dziś ciepłe gratulacje z okazji urodzin! Chciałabym Wam powiedzieć, że pomimo tego, że w życiu wybieracie własną drogę, nigdy nie zapominajcie, że macie siebie nawzajem. Jesteś najbliższa i najdroższa, bo urodziłeś się tego samego dnia.Bądź szczęśliwy, zawsze w optymistycznym nastroju i pozwól, aby wszystko w życiu ułożyło się dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego, piękności!

Życzę Wam drogie bliźniaczki, aby wszystkie Wasze ukochane pragnienia na pewno się spełniły i dawały Wam milion słodkich chwil. Chciałbym, żeby wszystko na tym świecie było tylko dla ciebie, żeby nowe gwiazdy zaświeciły się, a moneta słońca zabłysła. W te cudowne święta niech wszyscy Twoi prawdziwi przyjaciele zgromadzą się przy tym samym stole.

Wszystkiego najlepszego! Wspaniale jest wiedzieć, że nie jesteście sami na tym świecie, jesteście siostrami, najbliższymi i najdroższymi, tak podobnymi, ale tak różnymi. Obyś podzielił wszystko w życiu na pół, smutek, radość, smutek i szczęście. Życzę Wam tego ciepła i troski o siebie nawzajem, abyście zawsze mogli liczyć i wspierać ukochaną osobę. Niech zdrowie i szczęście będą twoimi towarzyszami życia.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałych i cudownych bliźniaków i życzę dobrej zabawy i pomysłów, ciekawego wypoczynku i wspaniałej wiedzy, słodkiego życia i podwójnego szczęścia, wielkiego szczęścia i silnej przyjaźni.

< /div>

Słodkie życzenia urodzinowe dla bliźniaków

Najlepsze
życzenia urodzinowe dla bliźniaków w prozie

Wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych bliźniaków! Niech mają w życiu szczęście, dorastają jako najlepsi przyjaciele, kreatywni i towarzyscy! Życzymy zdrowia i posłuszeństwa rodzicom!

Wszystkiego najlepszego dla moich drogich bliźniaków i życzę wesołych pomysłów i silnej przyjaźni, wspaniałego nastroju i powodzenia, szczęśliwego życia i wielkiego sukcesu, dobrych przyjaciół i miłości bliskich, niesamowitych cudów w życiu i doskonałe zdrowie.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bliźniaków. Życzę sobie nawzajem, aby zawsze byli górą – górą niezwyciężoną i niezniszczalną. Niech w Twoim życiu będzie jedna dobra i wspaniała bajka dla dwojga, niech Twoje talenty i umiejętności nie konkurują ze sobą, ale harmonijnie się uzupełniają, niech Twoje wzajemne wsparcie zawsze pomaga wszystkim osiągnąć wysokie sukcesy na swojej drodze.

Wszystkiego najlepszego dla uroczych bliźniaków. Życzę wam, wspaniałe dzieci, abyście żyli wesołym i szczęśliwym życiem, abyście zawsze mogli dzielić tę samą radość dla dwojga, pomagać sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów i pokonywać wszelkie przeszkody, organizować zabawne gry i nigdy nie przegapić ekscytujących przygód losu .

W tym wyjątkowym dniu pragnę życzyć wszystkiego najlepszego wspaniałym bliźniakom. Masz szczęście, jesteś tak podobny, a jednocześnie tak inny. Życzę Wam, abyście zawsze się wspierali, nie poddawali się w trudnych chwilach, bawili się w pełni na wakacjach, śmiali się do kolki w żołądku.Bądź szczęśliwy!

Jesteś naszą ukochaną, najdroższą, najbardziej ukochaną! Dzisiaj jest podwójne święto, święto na placu – twoje urodziny! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego: doskonałych studiów, prawdziwych przyjaciół, ciekawych spotkań. Żyj jasno, wykorzystaj każdą szansę, aby stać się szczęśliwym i być szczęśliwym!

Chcę dziś życzyć moim ukochanym bliźniakom wszystkiego najlepszego. Niech te cudowne wakacje przyniosą Wam wiele niezapomnianych komplementów, szczerych gratulacji, wyjątkowych prezentów, niesamowitych emocji i radosnych uśmiechów. Życzę ci najlepszego zdrowia i wszelkich ziemskich błogosławieństw.

Twoja mama ma niesamowite szczęście – od razu dostała szczęście w podwójnej kopii. W przeciwieństwie do innych, nigdy nie będziesz świętować swoich urodzin w samotności. Zawsze masz wsparcie, masz już od urodzenia wiernego i niezawodnego przyjaciela. Niech więc wszystkie twoje życzenia podwoją się podczas wakacji: zdrowie wystarczy na dwa życia, szczęście przypadnie obojgu i każdemu własnemu, a ukochane marzenia się spełnią.

Wspaniały prezent od natury, drogie bliźnięta, macie szczęście! Masz jedną radość dla dwojga, jedną rodzinę, jedno wielkie i bezchmurne szczęście i jedne urodziny! Gratulujemy Wam tego dnia i życzymy, abyście zawsze wspierali się nawzajem i doceniali życzliwość bliskich!

Wszystkiego najlepszego, słodkie bliźniaczki. Życzę sobie nawzajem miłości i pielęgnowania, życzę, abyście zawsze byli wesołymi animatorami, szczęśliwymi dziećmi i energicznymi ludźmi. Niech w Twoim życiu będzie wiele wspaniałych i interesujących rzeczy, niech Twoje marzenia wywołają uśmiech na Twoich twarzach, niech drzwi do sukcesu i dobrych nadziei zawsze będą dla Ciebie otwarte.

W twoje urodziny życzę szalonego szczęścia, radości, spokoju i czułości, aby anioły pisały bajki.Życzę, moje drogie bliźniaczki, aby wasza siła woli rosła z każdym dniem. Niech wszystkie twoje problemy, kłopoty, urazy i zło rozproszą się z dnia na dzień. Życzę słońca cudów i przyjemności, aby świeciło dla Ciebie!

W ten cudowny dzień chcę pogratulować magicznym bliźniakom wakacji. Niech Twoje urodziny przyniosą Ci wiele przyjemności, morze radosnych chwil, niesamowitych odkryć, niesamowitych prezentów i pozytywnych emocji. Niech nastrój będzie pozytywny, a energia po prostu przytłacza.

Urocze bliźniaczki, gratuluję Wam z okazji urodzin i życzę zawsze powodzenia we wszystkim w życiu, abyście zawsze odnosili podwójne sukcesy, podwoili tempo szczęścia i pomyślności. Bądźcie zawsze pogodni, przyjaźni, dociekliwi, odważni, pogodni i niesamowicie utalentowani, a co najważniejsze, wierzcie sobie nawzajem i wspierajcie we wszystkim!

Niech zdrowie Cię nie zawiedzie, szczęście się przepełni, a marzenia spełniają się z prędkością światła. Niech zachwycające oczy płoną światłami, niepowtarzalny uśmiech nigdy nie opuszcza Twoich ust, a Twój nastrój będzie najlepszy.Wszystkiego najlepszego drogie bliźniaki! I pamiętajcie, macie siebie nawzajem, a to jest najważniejsze!

Wspaniali faceci świętują dziś urodziny, wesołe i uśmiechnięte bliźniaki, którym los nakazał równo podzielić datę urodzenia, miłość rodzicielską, radosne dzieciństwo i bezchmurne szczęście! Niech każdy z was ma życie dokładnie tak, jak planuje!

Życzę wam podwójnie szczęśliwych na świecie, jesteście najcudowniejszymi i najsłodszymi dziećmi. Nigdy nie walczcie ani nie gniewajcie się na siebie. Życzę wam wspólnego życia i dobrej zabawy, znajdowania różnych hobby, nowych celów i zabawnych przygód. Życzę, abyście zawsze byli dla siebie najbliższą osobą, towarzyszem broni, sojusznikiem, podobnie myślącym i najwierniejszym przyjacielem. Wszystkiego najlepszego bliźniaczki!

Życzę niesamowitym bliźniaczkom wspaniałego życia, spełnienia pragnień, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, pomyślności i pogody ducha. Niech piękne oczy zawsze płoną iskrami szczęścia, a śmiech płynie jak rzeka. Niech prawdziwi przyjaciele nie odchodzą w trudnych chwilach, ale otaczają się uwagą i troską.

Wszystkiego najlepszego dla cudownych bliźniaków. Niech w waszym życiu zawsze będzie podwójne szczęście i podwójna radość. Niech sukces i szczęście pomnożą się przez dwa. Niech jedno słońce świeci jasno dla was dwojga. Niech zawsze będzie między wami utrzymywana silna i trwała więź. Życzę, abyście żyli i cieszyli się wszystkim, co się dzieje, życzę, abyście nigdy nie byli smutni i stale się wspierali.

Wszystkiego najlepszego, bliźniaczki, wraz z narodzinami wniosłeś do domu podwójne szczęście, więc niech zawsze będzie z Tobą, podwójna radość życia, kochaj oczywiście każdego swojego, marzyć i ze zdwojoną energią iść do celu, powodzenia i sukcesu!

Na świecie jest wiele cudów, a jednym z nich jesteś Ty! To takie szczęście świętować jedno urodziny dla dwojga! Obyś, jak słońce i księżyc, jak niebo i gwiazdy, bądźcie nierozłączni i zawsze śpieszcie sobie pomagać, gdziekolwiek jesteście! Miłość i nowe cuda!

Życzenia urodzinowe dla bliźniaków

Duszny
życzenia urodzinowe dla bliźniaków

Dla najfajniejszych bliźniaków na urodziny życzę kąpieli w promieniach radości i szczęścia, zawsze znajduj klucz do sukcesu i zwycięstwa, stale pozostań wsparciem i wsparciem dla siebie nawzajem, zaprowadźcie razem pokój jaśniejszy i przyjemniejszy, oddalając wszelkie kłopoty.

Mam szczęście, że jesteś moim bratem i najlepszym przyjacielem. Żaden skarb nie może się równać z miłością brata. Niech każdy krok w Twoim życiu będzie błogosławiony promieniami nadziei, radości, miłości i słońca. Wiem, że to twoje urodziny, ale dla mnie też. Lata temu poznałam nowego najlepszego przyjaciela. A teraz mówię o tobie! Każde takie święto daje mi możliwość zapamiętania wszystkich cudownych chwil. To dlatego tak bardzo kocham swoje życie. Wróćmy na chwilę, by nacieszyć się wspomnieniem naszego dzieciństwa. Wiem, że iskra tamtych dni wciąż jest z nami i na zawsze pozostanie w naszych duszach. Byłeś moim bohaterem od samego początku i prawda jest taka, że ​​zawsze chciałem być taki jak ty. Chociaż między nami były chwile, bracie. Powinieneś wiedzieć, że zawsze cię kochałem. Szanowałem Cię za to, kim byłeś, jesteś i będziesz.

Dzisiaj jest święto na placu – urodziny cudownych bliźniaków. Gratulacje, dzieci, i życzę, aby wszystko w waszym życiu było tak proste, jak dwa i dwa.Niech długa rzeka życia niesie Cię z prądem szczęścia, niech każdego dnia daje powód do zadowolenia bliskich słodkimi uśmiechami, zabawnymi pomysłami i wielkimi zwycięstwami.

Naszym drogim bliźniakom w dniu urodzin życzymy, aby bezchmurne szczęście uśmiechało się do nich z równą siłą, aby czekał ich sukces, a talenty każdego z nas przeplatały się w jeden wspaniały prezent! Niech ten prezent przyniesie Ci dobre samopoczucie i sprawi, że każdy dzień będzie wspaniały!

Słodkie bliźniaki, gratulacje! Te urodziny to podwójne błogosławieństwo. Niech wszystko w twoim życiu będzie dwa razy lepsze niż dobre. Powodzenia, prawdziwi przyjaciele, słodkie prezenty i niezapomniane wrażenia!

Wspaniałe bliźniaki, cudowne dzieci, wszystkiego najlepszego. Życzę podwójnego szczęścia w życiu i prawdziwego szczęścia, dobrych losów i dostatnich dróg do marzeń, życzę Ci bycia silnym i zdrowym, pogodnym i przyjaznym, kochanym i pogodnym.

Wszystkiego najlepszego dla cudownych bliźniaków i życzę Ci z całego serca, że ​​jesteś przyjazny i szczęśliwy, że masz wiele ciekawych zajęć i zabawnych gier, że każdy dzień mija z ekscytującymi przygodami i pyszne słodycze.

Twoje święto jest dzisiaj podwójne. Wszystkiego najlepszego bliźniaczki! Niech Twoje życie będzie pełne podwójnych bajecznych przygód, ciekawych wydarzeń, spotkań z niezawodnymi przyjaciółmi i szczęścia pomnożonego przez dwa.

W tym pięknym dniu Pan pobłogosławił cię dwukrotnie.Dał wam życie i siebie nawzajem. Życzę wam, abyście szli przez życie trzymając się mocno za ręce, pomagając sobie nawzajem stać i nie uginać się pod żadnym niekorzystnym wiatrem losu. Życzę Wszechmogącemu, aby nadal was rozpieszczał i nadal dawał wam szczęście, radość, miłość, pomyślność i szczęście w podwójnej wielkości. Wszystkiego najlepszego!

Chciałbym życzyć ci tego ważnego dnia, abyś był twardym orzechem do zgryzienia, abyś nigdy się nie złamał. Niech nigdy nie stracisz pragnienia cieszenia się życiem, a staniesz się szczęśliwszy i bardziej radosny. Niech ma szczęście na robocie, w nauce, rodzinie i życiu. We wszystkich sferach życia niech nadejdzie wygoda i harmonia. Struny twojej duszy powinny grać pyszne akordy. Wszystkiego najlepszego!

Bliźniaki, jesteście prawdziwym szczęściem dla swoich bliskich! Życzymy wszystkiego najlepszego i życzymy każdemu w życiu wielu powodów do wyrażania siebie i podkreślania swojej indywidualności, ale aby nigdy nie musieli zapominać o ukochanej osobie, z którą dzielą tę wspaniałą randkę!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bliźniaków. Życzę wam zawsze w życiu od losu podwójnego szczęścia, życzę wam podwoić swoje szczęście, swój sukces każdego dnia. Zawsze bądź przyjazny i otwarty na nowe wspaniałe osiągnięcia, a dziś niech spełnią się Twoje ukochane pragnienia.

Wszystkiego najlepszego dla pięknych bliźniaków. W te cudowne wakacje życzę im niezwykłej zabawy, pozytywnej, morza radosnych emocji, bajecznych uśmiechów, lojalnych i rzetelnych przyjaciół, troskliwych bliskich.niech spełnią się wszystkie twoje najskrytsze pragnienia, a szczęście nie odchodzi nawet na chwilę.

Gratuluję uroczym bliźniakom z okazji urodzin i z całego serca życzę wielkiej radości i szczęśliwych dróg życia, wielkiego szczęścia i powodzenia, silnej przyjaźni i doskonałego zdrowia, wesołej nastrój i niezwykłe cuda.

Życzymy bliźniakom w dniu urodzin, aby zawsze cieszyły swoich bliskich otwartym, jasnym i szczerym uśmiechem, nie znając smutku! Wspieraj, pomóż i bądź prawdziwym przyjacielem tych, z którymi dzielisz datę urodzenia, gratulacje od krewnych i bezgraniczną miłość rodziców!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, abyście przeszli razem przez życie, umiejętnie zastępując sobie nawzajem solidnym ramieniem, byście byli przyjaźni, doceniali brak samotności i stałą obecność najlepszego i najwierniejszego przyjaciela w Waszym życiu!

Dzisiaj chciałbym serdecznie pogratulować uroczym bliźniakom ich urodzin. W tym życiu masz ogromne szczęście, ponieważ nigdy nie jesteś sam, macie się nawzajem, zawsze jesteście gotowi wspierać zarówno słowem, jak i czynem. Życzę, abyś pozostał tak miły, odlotowy, wesoły, energiczny i wesoły.

Drogie, słodkie dzieciaki, wraz z narodzinami przysporzyłeś podwójnego szczęścia swoim rodzicom i krewnym. Niech więc los zawsze będzie dla ciebie podwójnie hojny i sprzyjający. Życzymy, abyś dorastał zdrowo, pomyślnie, życzliwie i wesoło.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyście zawsze byli duchowo blisko, kochali się i chronili się nawzajem, ponieważ jesteście razem od urodzenia! Niech twoje życie będzie pełne wszystkiego, co najlepsze i najmilsze! Życzę nieziemskiego szczęścia, doskonałego zdrowia, spełnienia wszystkich pragnień i wielu jasnych dni!

Wszystkiego najlepszego dla cudownych bliźniaków. Niech w Twoim życiu będzie dużo radości i zabawy, obyś zawsze miał podwójne szczęście i aby Twoje pragnienia spełniły się w mgnieniu oka. Bądźcie wiernym wsparciem dla siebie nawzajem i szczęśliwych ludzi w życiu.

Jasne życzenia urodzinowe dla bliźniaków, z głębi serca

Oryginał
życzenia urodzinowe dla bliźniaków

Życzę Ci tego pięknego dnia, kiedy słowiki śpiewają o szczęściu, kiedy kometa wiary pędzi, a przyjaciele uśmiechają się z miłości, abyś pozostał sobą. moje drogie bliźniaczki, które w nadziei i wierze, szczęściu i sukcesie, powodzeniu i zabawie zadomowiły się w Waszych rodzinach. Życzę, aby w Wasze urodziny wszystko było tylko dla Was!

Dzisiaj jest podwójnie piękny, bo dziś są urodziny bliźniaczek. Życzę, abyście byli pogodni i pozytywnie nastawieni. Niech twoje życie będzie jasne, kolorowe, wypełnione radosnymi chwilami. Wspierajcie się nawzajem, ponieważ jesteście jednym!

Wszystkiego najlepszego drogie bliźniaki.Życzę zabawnych żartów, dobrych przyjaciół, szczęśliwych dni, zabawnych pomysłów, niesamowitych przygód, ciekawych gier i wspólnych hobby. Niech każdy dzień da Ci chwile radości i chwile prawdziwych cudów.

Urodziny to cudowne święto, a dziś jest podwójnie piękne, bo urodziny dwóch takich słodkich aniołków! Życzę wam obojga bycia posłusznym, zadowolenia rodziców, odkrywania dla siebie czegoś nowego każdego dnia, zawsze i we wszystkim, abyście byli dla siebie wsparciem i wsparciem i nigdy nie tracili serca!

Życzę Ci radości, miłości, przyjemności, odwagi i diabelskiego uroku w Twoje urodziny. Życzę, moi drodzy bliźniaczki, aby w wasze plecy wiał pogodny wiatr dający nadzieję na najlepsze. W te cudowne wakacje życzę wam wszystkiego najlepszego w tym szalonym świecie. Życzę, aby rozwój Twojej kariery zabrał Cię w przestworza.

Życzę wam, moje drogie i wspaniałe dzieci, aby dobre słońce świeciło dla was na spokojnym niebie. Życzę bliźniakom, abyście zadowolili rodziców i otrzymywali w szkole tylko doskonałe stopnie. Życzę, aby w Twoim domu zawsze byli mili i godni zaufania przyjaciele, którzy zawsze podadzą pomocną dłoń w trudnych chwilach.Wesołych Świąt!

Bliźniaki, jesteście cudem, który los nagrodził waszą rodzinę i przyjaciół! W twoje urodziny życzymy, abyście zawsze cieszyli się życiem, wspierali się nawzajem, uciekali się do pomocy przy pierwszym telefonie i okazywali życzliwość z miłością! Niech sukces i dobrobyt uśmiechają się do każdego z was!

Chwalebnym i cudownym bliźniakom życzymy podwójnie szczęścia i zdrowia! Niech twoje urodziny będą punktem wyjścia do wszystkich najwspanialszych rzeczy w życiu! Dbajcie o siebie nawzajem, bądźcie przyjaciółmi i niech rodzina będzie dumna z tego, co dorastacie!

W twoje pogodne urodziny, bliźniaczki, życzę ci dobrego wiatru. Życzę twoim jasnym i psotnym oczom błyszczeć, abyś nigdy nie stracił poczucia własnej wartości. Życzę, aby Twoje najcenniejsze marzenia na pewno się spełniły, a słodkie sny okazały się prorocze. Niech wszystko na świecie będzie dla Was, drodzy!

Piękne siostry! Gratulacje z okazji wspólnych wakacji – twoich urodzin! I życzymy podwójnie wszystkiego: radości, szczęścia, szczęścia i wspaniałego nastroju! Podziel wszystkie najpiękniejsze rzeczy w swoim życiu na dwie części. Wszyscy oprócz jednego, kochanie. Niech każda z was ma swoją własną, prawdziwą, dużą i silną!

Wszystkiego najlepszego dla uroczych bliźniaków, cudownych dzieciaków. Życzę Wam, abyście zawsze i we wszystkim wspierali się nawzajem, żyli marzeniami w duszy i miłością w sercach, osiągali wielkie cele i niesamowite sukcesy, szczerze cieszyli się życiem i dzielili tę radość z drogimi ludźmi. Niech w twoim życiu będzie podwójna miara szczęścia i powodzenia.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś jeszcze bardzo młody i nie wiesz, jakie masz szczęście. Każdy z was ma kochanego człowieczka, który zawsze będzie was wspierał. Nic dziwnego, że mówią, że bliźniacy odczuwają smutek i radość siebie nawzajem, nawet z daleka. Bądźcie szczęśliwi! Trzymaj się mocno uchwytów, a odniesiesz sukces.

Moje piękne bliźniaczki, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech nie będzie szarych luk w serii waszych radosnych i jasnych dni.Życzę, abyście zawsze się trzymali, wspierali was wszelkimi upadkami i szczerze cieszyli się z wszelkich zwycięstw.

Gratulacje! Niech zmartwienia i rozwiązania problemów podzielą się w Twoim życiu na pół, ale każdy będzie miał swoje wielkie szczęście i szczery uśmiech. Nie bój się i śmiało idź naprzód!

Jesteście dwiema indywidualnościami, dwiema osobowościami, jesteście tak różni, ale jednocześnie wyglądacie jak dwa groszki, czasami po prostu nie da się was odróżnić. Bliźniacy świętują dziś urodziny. Życzę zrozumienia, spełnienia pragnień, szczęśliwszych chwil w życiu i niesamowitej radości w te święta.

Wszystkiego najlepszego drogie bliźniaki. Życzę silnej przyjaźni i wesołego nastroju. Niech droga życia wiedzie zawsze drogą szczęścia i pomyślności, niech będzie wiele radosnych uśmiechów i niesamowitych pomysłów. Życzę, abyście zawsze osiągali swój cel, pomagali sobie nawzajem we wszystkim i latali wysoko w swoich marzeniach.

Urocze i urocze bliźniaczki, życzę Wam wszystkiego najlepszego. Życzę Wam drodzy, abyście sobie wzajemnie pomagali w każdych kłopotach, wspólnie radzili sobie z każdą przeszkodą na drodze do szczęścia i dzielili ze sobą chwile radości i chwały. Niech szczęście towarzyszy Ci w życiu, aby dom zawsze był pełen rozbrzmiewającego śmiechu, wspaniałej zabawy i szczęśliwych rodzinnych wakacji.

Wspaniałe i urocze bliźniaczki, życzę Wam wszystkiego najlepszego. Początkowo miałeś podwójne szczęście, bo urodziliście się razem, jesteście jak dwie krople.I życzę wam, żebyście zawsze mieli podwójne szczęście, żebyście zawsze mieli siebie nawzajem. Życzę zdrowia i szczęścia, radości i sukcesów.

Wszystkiego najlepszego dla dwójki pięknych dzieci, bliźniaków, dwa razy więcej radości rodzicom! Życzymy podwójnych sukcesów, maksymalnej inspiracji do wszelkiego rodzaju sztuczek i figli, wielkiej chęci do nauki, poznania świata i całej jego różnorodności. Bądź wesoły, posłuszny, identyczny i indywidualny, szczęśliwy i mega kochany!

Wspaniałe bliźniaczki, życzę Wam wszystkiego najlepszego. Życzę, abyście zawsze byli dla siebie górą i nigdy nie tracili przewodnika po sukcesie. Niech życie prowadzi Cię na podwójne szczęście, niech ten dzień otworzy przed Tobą nową drogę do wielkiego szczęścia i spełnienia marzeń.