Życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najlepszych życzeń urodzinowych dla Twojego syna od taty, mamy własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Drogi synu! Masz dziś urodziny! Gratulacje! Niech twój świat będzie jasny, a zmiany, które planujesz, będą „bezbolesne”! Jesteś dla mnie wszechświatem! Życzę lekkich myśli, duchowej jasności, jasnych intencji i jasnych uczuć! Niech energia życiowa popchnie Cię na wyżyny swoich planów! Życzę Tobie i zawsze wyrozumiały! Życzę ci wielkiego szczęścia w życiu osobistym, synu! Zawsze mówisz właściwe rzeczy, więc idź własną drogą i nie zbaczaj! I obiecuję, że jeśli to możliwe, zawsze będę przy Tobie! Chciałbym życzyć Ci tak wielu rzeczy, a nawet nierealnych! Twój pozytywny i dobry nastrój sprawi, że nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie zamierzali się uśmiechać! I oczywiście życzę ci miłości, ponieważ kiedy ktoś jest kochany i kocha wszystkie przeszkody, pokonuje go z łatwością i łatwością!

Synu, masz następne urodziny! W ciągu ostatniego roku wydarzyło się wiele, co radykalnie zmieniło Twoje i moje życie! Były momenty bardzo pozytywne, a także smutne i nieuniknione, które niestety nie zależały od słuszności podjętej przez Ciebie decyzji lub wręcz przeciwnie nie podjętej przez Ciebie, ale pozwoliły Ci stać się jeszcze silniejszym i po raz kolejny dużo się naucz i poznaj siebie! I warto! Teraz już wiesz na 100%, że wypadki nie są przypadkowe i każde nowe spotkanie może zmienić życie o sto osiemdziesiąt stopni! Życzę Wam stabilności i spokoju w Waszym dniu! Życzę Ci, aby nagle i bez ostrzeżenia szczęśliwy wypadek wdarł się do Twojego życia, szybko przez nieoczekiwany zbieg okoliczności, dostarczył Ci wielu niezapomnianych chwil! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mój drogi synu, bardzo się cieszę, gdy nadejdą twoje urodziny.Nawet wtedy byłem bardzo szczęśliwy, kiedy się urodziłeś, ponieważ zdałem sobie sprawę, że nasze życie zmieni się dramatycznie. Moja droga, chcę ci pogratulować i życzyć wszystkim najpiękniejszych, jasnych i miłych. Jesteś u nas takim miłym chłopcem, że wszystkich do ciebie ciągnie. Zawsze byłeś w stanie zaprzyjaźnić się, dlatego teraz masz tak wielu przyjaciół, którzy są gotowi pomóc w każdej chwili. Poza tym dla wszystkich dziadków jesteś wspaniałym wnukiem. Chcę, żeby tak było na zawsze, moja droga. Życzymy Wam dzisiaj dobrego zdrowia, wielu powodów do radości, wielu szczęśliwych chwil i wszystkiego, o czym marzycie. Niech całe Twoje życie będzie jasne i interesujące, a my zrobimy wszystko, aby tak było. Wesołych świąt synu! Odpocznij do rana dzisiaj.

Niespokojny psotny, niech twoje urodziny będą bajecznie magiczne! Stos zabawek, okrągły taniec przyjaciół, słodycze i balony – wszystko to zapewni wakacje. Synu, tańcz i skacz jak króliczek dla szczęścia.

Mama gratuluje najwspanialszemu ukochanemu synowi z okazji jego urodzin. Życzę dobrze, spokoju, ciepła. Pamiętam twoje narodziny i twoje małe rączki. Teraz jesteś dość duży, ale zawsze będziesz moim dzieckiem. Bardzo cię kocham i życzę tylko szczęścia, zrozumienia i sukcesu.

Życzę Ci mój złoty, niesamowity gościu, że jesteś pełen pomysłów, że jesteś godny miłości. Życzę ci wpływu, abyś nie przegrał w społeczeństwie, abyś osiągnął uznanie, życzę ci dostać się do magicznej kuli.W swoje urodziny jasny tata pragnie z miłością mieć wieczne lato, aby słońce szczęścia świeciło w jego oczach. Życzę mojemu synowi, aby się nie nudził i brał wszystko w pełni od życia!

Kiedy zmieniają się pokolenia, zmieniają się moralność, ludzie żyją w nowy sposób, ale miłość, lojalność, honor i hojność zawsze pozostają niezmienione. Kiedy byliśmy młodzi, było inaczej, ale patrząc na ciebie, możemy powiedzieć, że świat ma dobrą przyszłość, o ile są w nim tacy ludzie jak ty, synu! Jesteś prawdziwym przyjacielem, cenisz się w pracy, żyjesz pełnią życia i nie zapominasz o nas, starych ludziach… Pamiętaj, kochamy Cię, a w te urodziny i co drugi dzień życzymy Ci tego, co zawsze nazywaliśmy szczęściem, a co włożyć w to słowo, zdecyduj sam, ale wiemy, że będzie to coś bardzo dobrego!

W środku codzienności do naszej rodziny wdarła się wielka radość – urodziny naszego kochanego synka! Gratulacje, aniele! Radość naszych oczu, jasny promień w naszej rodzinie, radość i nadzieja! Czas leci niesamowicie szybko i jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mamy tak nieziemskie szczęście jak ty, synu! Im szybciej zdasz sobie sprawę z tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i zaczniesz wcielać to w swoje życie, tym będziesz szczęśliwszy! Im więcej będziesz czynić dobrych uczynków, tym bardziej Twoje życie nabierze sensu, dzięki czemu kładąc się spać, nie możesz się doczekać następnego dnia, aby dalej robić to, co kochasz! Każdy poranek zacznie się od uśmiechu, bo poznasz szczęście! Świat cię potrzebuje, a on bardzo się cieszy, że istniejesz! W końcu dzięki tobie staje się lepszy! A na końcu ścieżki zrozumiesz, że nie żyłeś na próżno!

Dziś wszystko jest jakoś wyjątkowe… Słońce świeci jaśniej, drzewa szeleszczą melodią, świat jest bardziej przyjazny, a wszędzie jest raj! I to wszystko, bo dziś najwspanialszy chłopak świętuje swoje imieniny. Który przynosi światu radość i jasne kolory. Który zawsze cieszy rodzinę, szanuje starszych i jest niezbędny dla przyjaciół i krewnych. W twoich oczach nigdy nie zobaczysz gniewu, rozpaczy. Okazują tylko prawdziwą dobroć. Życzę Ci, ponieważ dopiero zaczynasz swoją podróż, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń.Podążaj za nią do końca, bo tylko wytrwałość zaprowadzi Cię do krainy Twoich marzeń! Wszystkiego najlepszego!

Synu, nasz najbystrzejszy i najdroższy człowieczek. Wraz z Twoim wyglądem znaleźliśmy nowy sens życia, morze szczęścia i radości. Wszystkiego najlepszego, moja droga! Niech anioł stróż zawsze chroni cię przed smutkami i porażkami, a los hojnie obdarza sukcesem we wszystkich sprawach związanych z miłością i pracą.

Najjaśniejszej drogi, życzę dziś mojemu synowi. Bo jesteś wszystkim, co mam. Moje matczyne serce bardzo często się o ciebie martwi. Boli o każde twoje doświadczenie. Boli o wszystko! Wiedz synu, że jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś moim jedynym mężczyzną, za którego nie żałuję, że oddaję życie. Jesteś moim wsparciem. Życzę ci urodzin, znajdź swój cel w życiu i szybko do niego zmierzaj. Mamo.

Jak szybko leci czas, mój ukochany synu, on się o rok starszy. Mówi się, że po urodzeniu syna nie poznasz potrzeby. Jestem pewien, że to prawda. Życzę pomyślności, odbywaj się po męsku, zachowaj w sercu radość beztroskiego dzieciństwa. Bądź szczęśliwy, bądź pewny siebie. Pokonuj trudności z podniesioną głową. Rozwijaj się, ulepszaj, przed Tobą ogromne życie, w którym na pewno odniesiesz sukces.

Synu wszystkiego najlepszego! Stałeś się o rok starszy, ale dziś wszyscy zapomnimy o upływającym czasie i życzymy Ci spełnienia wszystkiego, o czym sama w tym dniu pomyślisz! Życzymy nagród materialnych i duchowych w życiu oraz poczucia nieustannego szczęścia! Niech nic w życiu nie zasmuca i nie marszczy brwi przez długi czas! Jesteś wzorem do naśladowania, osobą, którą powinieneś starać się zostać i pozostać! A cała rodzina jest z Ciebie niezmiernie dumna! Obyś miał pewność, że odniesiesz sukces w każdym kierunku! Pozostań na zawsze tym samym utalentowanym, interesującym, wszechstronnym, kreatywnym i czasami zrzędliwym małym człowiekiem i nie przestawaj nas rozśmieszać! Życzymy Ci niewyczerpanej energii i spełnienia wszystkich najtrudniejszych zadań stojących przed Twoją przyszłością! Bądź wiecznie młody i zachwyć nas nowymi osiągnięciami! Wszystkiego najlepszego, nasz skarb!

Niech Twoje urodziny będą wyjątkowym dniem, który zostanie zapamiętany na długo. Niech będzie w nim wiele cudownych chwil dla duszy. Życzę relaksu i nabrania siły, energii i entuzjazmu, pozytywnych emocji i pozytywnych. Gratuluję Ci z całego serca, mój ukochany synu!

Ten dzień w roku jest dla mnie nie tylko wyjątkowy, nie tylko ważny, ale także znaczący. To jest dzień, w którym zostałem ojcem i urodziłem syna. Synu, życzę ci dzisiaj wszystkiego najlepszego. Życzę jasnego, wesołego i beztroskiego życia. Aby coraz mniej przeszkód stanęło na Twojej drodze. I coraz bardziej zyskujesz siłę i doświadczenie. Wszystkiego najlepszego syna.

Dzisiaj są urodziny mojego syna. Pamiętam jego pierwszy krok, pierwsze słowo. Wszystko było tak dawno temu, ale wydaje się, że to wczoraj. Synu, gratuluję Ci i życzę, aby wszystkie trudności Cię ominęły. Jesteś moim skarbem, bardzo Cię kocham!

Nasz dobry synu, jesteś naszą dumą i nadzieją w życiu. Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie. Sukces, szczęście, szczęście. Twoi kochający rodzice.

Ukochany syn! Dzisiaj jest twoje święto, ważna data twoich urodzin! I wszyscy zebraliśmy się tutaj, aby przekazać Ci wspaniałe słowa szczerych życzeń! Przypominamy, że dla naszej rodziny jesteś najukochańszą, najdroższą osobą! Jesteś naszą przyszłością, jesteś naszą teraźniejszością, jesteś naszym wszystkim! Wiążemy z Tobą duże nadzieje i niech Twoje pragnienia pokrywają się z pragnieniami Twojej rodziny! Życzymy wspaniałych perspektyw, otwartych drzwi, wolności wyboru i wspaniałych osiągnięć! Pozwól swojemu życiu rozwijać się tak, jak chcesz, a my wesprzemy Cię w każdej Twojej decyzji! Życzymy, abyście nie tracili kontaktu z rodzicami i bliskimi, nawet jeśli dzieli nas odległość! W naszych sercach zawsze będziesz tam! Synu, ciesz się radością całej rodziny! Bądź zadowolony z siebie i tego, co Cię otacza! Całujemy się!

Wszystkiego najlepszego synu, życzę Ci najlepszego zdrowia, realizacji planów życiowych, odnalezienia miłości i szczęścia, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, dobroci, spokoju i dobrobyt, radujcie się i uszczęśliwiajcie, zawsze powodzenia!

Wszystkiego najlepszego mojego ulubionego syna. Jesteś już takim dorosłym, ale dla mnie na zawsze pozostaniesz moim małym słoneczkiem. Życzę wszystkim błogosławieństw świata, morza miłości i szczęścia. Proszę bądź szczęśliwy i zdrowy, tak bardzo tego pragnę!

Duchowe życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, matki, ojca własnymi słowami

Życz swojemu synowi wszystkiego najlepszego

Czas pędzi jak na szerokiej autostradzie. Wygląda na to, że całkiem niedawno byłeś mały, a teraz jesteś dorosłym synem. Wszystkie problemy próbujesz rozwiązać sam nawet czasami próbujesz nam doradzić.Jesteśmy dumni synu iz wielką radością gratulujemy Ci urodzin.Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci tyle szczęścia, ile gwiazd na niebie, tyle zdrowia, ile wody ocean, tyle szczęścia, ile śniegu w zimie. Zabierz z życia wszystko, co możesz, ale po prostu nie daj się ponieść emocjom, aby wszystko było normalne.

Niech twoim przeznaczeniem, jak prawdziwy mężczyzna, będzie zbudowanie domu, dzięki któremu będziesz mógł wyhodować wokół niego własny ogród botaniczny, w którym twoi młodsi synowie będą chcieli bawić się w chowanego , a starsi przeszliby przez to na twoje własne boisko.

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem mieć syna. Niespokojny, ciekawski chłopczyk z moimi oczami i silną wolą, odważnym charakterem swojego ojca. Moje marzenia się spełniły, minęło wiele szczęśliwych lat, a dziś świętujemy Twoje urodziny, w których stajesz się dorosły! Z całego matczynego serca życzę Ci szczęścia, patrz wyraźnie w przyszłość, stąp pewnie i nie zapominaj, że każdy dzień powinien odejść w przeszłość, pełną tylko dobrych wspomnień!

Ukochany syn! W ten piękny jasny dzień z przyjemnością gratulujemy ci urodzin! Nadal wydaje nam się, że niedawno kołysaliśmy Was w kołysance… a teraz sami jesteście naszą wspólną dumą, nadzieją i wsparciem.I co za znacząca data 16 lat to najwspanialszy wiek słodkiej młodości, ciepłych nadziei, niekończących się marzeń, prawdziwej przyjaźni i pierwszej miłości. Życzymy, abyś w wieku 16 lat zawsze udawało Ci się złapać sikorkę szczęścia, ponieważ wierzymy, że otworzą się przed Tobą miliony perspektyw i niekończące się przestrzenie radości i inspiracji. Życzymy, aby Twoje pomysły i marzenia się spełniły, przyniosły nowe sukcesy i osiągnięcia. Niech słońce zawsze świeci dla Ciebie w chmurach Twoich snów i niech wszystkie złe rzeczy pozostaną w przeszłości. Niech ten dzień pozostawi tylko szczęśliwe wspomnienia i zostanie zapamiętany jako najradośniejsze wydarzenie. Ukochany synu, wszystkiego najlepszego!

Synu, dzisiaj jest twoje najważniejsze święto – twoje urodziny. Niech ta uroczystość będzie radosna i niezapomniana. Niech życie da ci tylko inspirację. Życzymy powodzenia i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Bądź szczęśliwa, nasza droga. Obyś spotkał najpiękniejszą, najczystszą miłość. Zawsze bądź panem swojego przeznaczenia. Niech szczęście uśmiechnie się do Ciebie, niech zawsze będą Cię otaczać godni zaufania przyjaciele. Życzymy dobrego zdrowia, powodzenia, dużo radości. Niech dobry anioł zawsze cię chroni.

Dzisiaj jest wielki dzień dla całej naszej rodziny! Tak wielkie jak twoje dobre serce, synu! Twoje urodziny! W tym dniu pojawiłaś się moja kochana, moje wsparcie, moja najlepsza przyjaciółka i doradczyni! Życzę Ci zdrowia, staram się wszystkim innym i postaram się wypełnić Twoje życie! Podziwiam Cię na co dzień, jesteś ideałem prawdziwego mężczyzny, w wychowaniu którego oczywiście mój tata i ja braliśmy udział! Zasługujesz tylko na to, co najlepsze na świecie! A całe moje życie z Tobą będzie poświęcone wniesieniu do Twojego życia tylko najlepszych emocji, chwil i wspomnień! Życzę optymizmu duszy i ciężkiej pracy, wysokich wyników i wielkich osiągnięć! Życzę ci osobistego dobrego samopoczucia i pomyślności w domu! I wierzę, że pewnego dnia siedząc nad oceanem otworzysz butelkę swojego ulubionego wina i powiesz, że wszystko potoczyło się tak, jak chciałeś!

Synu, Wesołych Świąt! Twoje urodziny to wielka radość dla całej naszej rodziny! To najlepsza rzecz, jaka mogła nam się przydarzyć w życiu! Umiłowani, uszczęśliwiliście nas swoimi narodzinami kilka lat temu i nadal sprawiacie nam radość przez całe życie! Tylko narodziny tak wspaniałego syna, jak możesz uczynić życie pełnym, wypełnionym znaczeniem i żywymi wrażeniami! Niech Twój nastrój w każdej minucie Twojego życia będzie świąteczny, jak dzisiaj! Życzymy Ci cieszyć się życiem, przeżywać rozkoszne emocje z darów losu i czerpać inspirację z naszych życzeń! Niech nic nie przyćmiewa twojego życia, niech na twojej życiowej ścieżce spotkają cię tylko jasni i życzliwi ludzie! Dotrzymuj słowa, bądź uczciwy i uczciwy, a szczęście do Ciebie dotrze! Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci w Twoje urodziny zdrowia, szerokich możliwości i niewyczerpanej siły! Niech sukces podąża za tobą w życiu, a szczęście i dobrobyt nigdy nie pozostają w tyle.Życzymy tylko miłych zmartwień, wielkiego dobrobytu. Zawsze odważnie idź naprzód, w kierunku swoich pragnień i celów. Uchwyć każdą pozytywną chwilę i ciesz się nią.

Dzisiaj są twoje urodziny, synu. Życzymy wszystkiego najlepszego. Zawsze bądź duszą bezpośrednią, odważną, odważną, walcz z niepowodzeniami i nigdy nie wieszaj nosa. Wiedz, że zawsze możesz znaleźć wyjście z każdego problemu. Wszystkiego najlepszego, kochanie, dobre zdrowie i wielkie szczęście. Niech na twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania przyjaciele, niech gwiazda przewodnia zawsze oświetla twoją ścieżkę. Bądź zawsze tak miły, uważny i wesoły. Niech anioł stróż zawsze cię chroni.

Nasze szczęście, dziś stałeś się o rok starszy! Synu, począwszy od tego cudownego dnia, będziesz mądrzejszy. Życzymy Ci roztropności w decyzjach i działaniach, zrozumienia otaczających Cię ludzi oraz szczerości uczuć. Bądź zawsze silny duchem i wierny przyjaciołom. I niech twoja ścieżka życiowa będzie wypełniona tylko jasnymi i radosnymi chwilami, i niech twoja ukochana, piękna i kochająca połowa idzie u twego boku!

W ten cudowny dzień – twoje urodziny, szczęście i radość po prostu nie mają granic. Najważniejszym świętem naszej rodziny jest Dzień, w którym się urodziłeś, otworzyłeś małe oczka i zobaczyłeś ten świat. Los dał ci wiele możliwości, które z pewnością zdasz sobie sprawę, Pan nagrodził cię dobrym zdrowiem, odwagą, inteligencją i urodą, twój żarliwy śmiech i radość pomagają ludziom wokół ciebie być trochę szczęśliwszym.Jesteś naszym promiennym słońcem, chcę, żebyś świeciła jak najdłużej i najjaśniej i zawsze była we wszystkim pierwsza. Wszystkiego najlepszego naszego złotego syna! Bardzo cię kochamy.

Obyś zawsze miał wystarczająco dużo siły w swoim ciele, aby nie pochylać się przed silnymi, i oby twój duch był wystarczająco silny, aby nigdy nie podnosić ręki przeciwko słabym.

Drogi synu! Niech wszelkie kłopoty lękają się Twojego zdecydowanego i odważnego spojrzenia, a Twoje życie zawsze będzie oświetlane światłem Twoich rodzinnych serc, miłością najbliższych i udziałem prawdziwych przyjaciół! Wszystkiego najlepszego!

Cała rodzina zebrała się, aby świętować Twoje urodziny, otaczają Cię bliscy i kochani ludzie, uśmiechasz się radośnie, a ja uśmiecham się z Tobą, bo jesteś moim jedynym synem. Cieszę się, że zawsze łączyła nas nie tylko relacja ojciec-syn, ale także taka, jaką powinni mieć dobrzy przyjaciele. Zawsze rozmawialiśmy jak równy z równym, kłóciliśmy się entuzjastycznie i nie wahaliśmy się prosić o radę. Życzę Ci, abyś zawsze był tak szczęśliwy jak w tym dniu, odważnie szedł przez życie i nie tracąc serca, sumiennie pracował nad tym, aby Twoje życie było jeszcze lepsze!

Młody pomocniku, rośniesz ku uciesze swojej rodziny. Dziś jesteś w centrum powszechnej uwagi. Jesteś urodzinowym chłopcem! Synu, wybierz swoich wiernych i niezawodnych przyjaciół. Niech życie ujawni twoje talenty. Spaceruj po świecie ze szczerym uśmiechem.

Wszystkiego najlepszego synu! Życzymy ogromnej przestrzeni możliwości i nieskończonych horyzontów perspektyw! Niech szczęśliwa gwiazda oświetli ci dzień i noc ścieżkę, którą pójdziesz w kierunku sukcesu! Niech twoim wiernym towarzyszem będzie szczęście, szczęście, inspiracja i chęć czynienia dobra! Niech wszystkie zamknięte drzwi otworzą się przed Tobą w drodze do spełnienia Twoich marzeń! Niech twoje serce odpowie życzliwością na ludzi, którzy ci pomogą i popchną cię w drogę! Niech Twoje najbardziej ryzykowne plany i pomysły się spełnią i spełnią Twoje nadzieje! Zadbaj o swoje zdrowie, gromadź doświadczenie i zachowaj mądrość! Niech całe zło cię ominie, a całe dobro przyciąga jak magnes! Synu, pozwól ptakowi szczęścia okryć cię swoim skrzydłem, a docenisz każdą szczęśliwą chwilę, którą otrzymasz!

Życzę Ci, mój złoty synu, abyś na zawsze pozostał sobą, abyś nigdy nie uginał się pod wrogami, abyś zawsze pozostawał uczciwy i dumny! W twoje urodziny życzę, abyś częściej pamiętał o mnie i swojej mamie, zawsze pytaj o radę i wysłuchaj naszej opinii! Jako twój tata będę bardzo zadowolony! Nie zawiedź nas!

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Nie wszystko w życiu będzie łatwe, ale wiedz, że cokolwiek się stanie, my, Twoi rodzice, zawsze będziemy z Tobą. Rozwijaj się hojnie z dobrocią i uczuciem, ponieważ wszystko to do ciebie wróci. I pamiętaj o najważniejszym, zawsze osiągaj swój cel.

Dziś rano obiecałem sobie, że napiszę wzruszające, rodzinne gratulacje dla mojego syna, ale napisałem dużo, bo nie sposób powstrzymać się od słów życzeń do ukochanej osoby! Jest to niemożliwe, ponieważ od wewnątrz zrywa się uczucie dumy, miłości i niesamowitego połączenia! I z każdym rokiem to uczucie tylko się nasila, najwyraźniej z powodu rosnącego zrozumienia wartości rodziny! Mój drogi synu, bądź zawsze zdrowy! Zawsze się uśmiechaj! Ciesz się zawsze, w każdej minucie, w każdej chwili! Zawsze wiedz, że kochamy Cię jak nikt inny! I zawsze wiedz, że tam jesteśmy, jesteś naszym wsparciem, a my jesteśmy Twoim wsparciem! Jesteś bardzo utalentowanym facetem o wielkiej, miłej, otwartej duszy! Nie trać życzliwości, otwartości, proszę rodziców i zawsze bądź pozytywnie nastawiony! Życzę Ci cieszenia się każdym dniem, dostrzegania piękna w małych rzeczach i cieszenia się wszystkim, co robisz! Wszystkiego najlepszego, moje serce!

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego i niezwykłego syna! Życzę Ci wielkiego pragnienia życia, wiedzy, miłości i rozwoju. Entuzjastyczne oczy, podekscytowanie i entuzjazm. Osiąganie celów, radość i dobre zdrowie!

Jasne życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, matki, ojca

Życz synowi wszystkiego najlepszego

Mojej najdroższej osobie, dzisiaj serdecznie gratuluję Ci tego cudownego dnia, Twoich urodzin. Przecież stałeś się całkiem dorosły. I zawsze jestem z Ciebie dumny, synu. Myślę, że jesteś na dobrej drodze. I wszystko, co zrobisz, prędzej czy później zakończy się sukcesem. Wszystkiego najlepszego synu, przyjmij te gratulacje od swojego ojca. I wiedz, że zawsze tam jestem.

Nasz drogi synu, z twoim narodzinami! Niech spełni się wszystko, czego sobie życzysz. Życzymy Ci tyle szczęścia, ile dałeś nam swoim narodzinami.Bardzo cię kochamy, kochanie!

Synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę, aby siła mojej miłości dała Ci siłę i inspirację do życia! W dniu, w którym się urodziłeś, moje serce wypełniło niezwykłe uczucie, które uczyniło moje życie szczęśliwym! I chcę dać ci to uczucie! Chcę Wam wszystkim dać radość życia i pełnię poczucia szczęścia! W końcu szczęście rodziców leży w szczęściu dziecka! Mój ukochany synu, urodziłeś się, by cieszyć się życiem i zadowalać otoczenie! Twoja radość zaraża wszystkich wokół pozytywem i chęcią czynienia dobra! Dajesz radość, wiesz jak załagodzić wszystkie kłopoty, jesteś świetlaną przyszłością naszej rodziny! Bądź tą samą wesołą i optymistyczną osobą przez całe życie! Pozostań zawsze godnym synem swoich rodziców i po prostu dobrym człowiekiem! Jesteśmy z Ciebie dumni synu!

Mój ukochany syn! Gratuluję Ci tego wspaniałego dnia, aw tym roku życia życzę wytrwałości, szczęścia, spełnienia marzeń i celów, które się spełniły. Niech twoi przyjaciele będą wierni, dobre zdrowie, a twoje serce zawsze czyste i szczere.

Mój ulubiony syn! Gratuluję Ci tego cudownego dnia pełnego światła, ciepła i radości – Twoich urodzin! To dzisiaj otwiera się przed tobą nowy krok w twoim życiu.Pragnę życzyć, aby właśnie na tym etapie spotkałeś się z: szczerymi, rzetelnymi ludźmi, szczęściem i różnymi przyjemnymi darami losu, które uczynią Twoje życie jeszcze szczęśliwszym!

Niech wszystko na świecie się powiedzie, mój drogi synu, niech twoje serce będzie przepełnione radością, życzę ci doskonale się uczyć, życzę aby szkoła stała się twoim domem na długie lata! Nigdy się nie poddawaj, nigdy się nie denerwuj, baw się i śpiewaj piosenki, niech Pan będzie z tobą! Ja, podobnie jak tata, w dniu Twoich siódmych urodzin daję Ci spełnienie Twojego upragnionego marzenia! Szczęśliwego dnia dżemu!

Wszystkiego najlepszego, drogi synku! Twój tatuś cię kocha i życzy, żebyś zawsze był na szczycie! Niech szczęście Ci towarzyszy! Żyj bogaty, bądź zdrowy! Złóż życzenia, a spełnią się, po prostu zdmuchnij świeczki na torcie. Urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą! Więc śmiało, nigdzie nie skręcając. Niech w pobliżu będą prawdziwi przyjaciele i kochająca rodzina! Kochaj siebie i bądź twórcą własnego przeznaczenia!

Mój drogi chłopcze! Dzisiaj gratuluję wam naszych wakacji. Szczęśliwego dnia, w którym się urodziłaś i dnia, w którym zostałam najszczęśliwszą matką na ziemi. Życzę Ci radości życia, wielkiej miłości, życzliwości i ciepła. Jeśli ty jesteś szczęśliwy, twoja matka też będzie szczęśliwa.

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, twoje urodziny, synu! Serdecznie życzę Wam szczerych uśmiechów, szczęśliwych chwil, pełnego szczęścia i dobrego syberyjskiego zdrowia! Stałeś się o rok mądrzejszy, co oznacza, że ​​w tym roku osiągniesz wyżyny! W zeszłym roku minęła długa i ciernista ścieżka, ale to już za tobą, nie wycofałeś się z żadnej przeszkody! Życzę wytrwałości i wytrwałości w osiąganiu celów, powodzenia, przyda się wszędzie i oczywiście wielu jasnych i niezapomnianych chwil pełnych radości! Ogromne, nieznośne szczęście, żeby w Twoim życiu wszystko się ułożyło, żeby było o czym pamiętać i nie żałować! Życzę, abyś w tym zgiełku tych samych dni nie zatracił siebie i ważnych dla Ciebie osób! Śnij, twórz, zrywaj gwiazdy z nieba, synu! To jest twój czas! To jest twój szczyt!

Życzymy, aby nasz kochany synek był najszczęśliwszy w swoje urodziny. Stajesz się starszy, odważniejszy i silniejszy. Życzę Wam żeglowania z pełnymi żaglami nadziei po falach hałaśliwego, a czasem szalejącego morza życia. Niech szczęście uśmiechnie się do ciebie we wszystkich twoich sprawach, a los może każdego dnia przynosić nieoczekiwane i przyjemne niespodzianki.

Kolejne urodziny, jesteś starszy i jesteś prawie w tym samym wieku co twój ojciec, kiedy się urodziłeś. Nie tylko wniosłeś światło i ciepło w nasze życie, ale także pomogłeś nam nauczyć się prawdziwie kochać, dając siebie bez śladu. I tak się cieszymy, że nasza miłość się pomnożyła, a ty stałaś się życzliwa, z otwartą duszą. Dziś przyjaciele są wokół Ciebie, obok Ciebie jest Twoja ukochana, a dziś chcemy życzyć szczęścia nie tylko Tobie, ale także Twojej rodzinie, szczęścia i długich lat udanego małżeństwa!

Bądź posłuszny, zawsze we właściwym miejscu o właściwym czasie, wiedz, jak pomóc ukochanej osobie! Bądź zdrowy – to szczęście w naszych czasach! Ciepłe uściski, przyjemne chwile relaksu, zawsze jesteśmy z Tobą! Wszystkiego najlepszego, nasz wspaniały synek!

Jestem tak wdzięczna losowi, że mam syna – mojego spadkobiercę i kontynuatora rodziny. Dzisiaj są twoje wakacje. Z całego serca gratuluję tak wspaniałego wydarzenia. Życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Niech każdy dzień powszedni zamieni się w święto, niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami życia. Bądź odważny, odważny, silny, zawsze sam osiągaj swój cel.Wszystkiego najlepszego, kochanie, dobrobytu i dobrego samopoczucia.

W twoje urodziny gwiazda zapalona na niebie, która chroni cię przed wszelkimi przeciwnościami losu i problemami, niech ta gwiazda świeci jasno i jasno, dając swoje światło ludziom, którzy cię kochają! Mój drogi synu, twój tata życzy sobie, żebyś nie denerwował się drobiazgami, wyrósł na silnego, dziarskiego chuligana, nie zawodził przyjaciół i rodziny!

Synu! W twoje urodziny życzę ci wszystkiego najlepszego, czego możesz życzyć swojemu dziecku – niech Bóg chroni cię w wszelkich trudnościach, niech niebo nad twoją głową zawsze będzie czyste, a twoja dusza będzie dobra! Bądź szczęśliwy i uszczęśliw mnie tym szczęściem; nie ma większej nagrody dla rodzica niż ta.

Wszystkiego najlepszego synu, gratuluję, życzę wielkiego szczęścia, aby zawsze w życiu i blisko wszystko się układało, aby zaufani przyjaciele okazali się być pewni, aby słońce zawsze świeciło nad Twoimi głowa każdy kto wierzy pójdą za tobą powodzenia i niech prawda będzie blisko zawsze będzie z niezawodnym przyjacielem, kłopoty ze zdrowiem nie są dla ciebie straszne, mama życzy ci mojej dumy, uwielbiam cię, żyj, ciesz się, baw się i ucz się i zawsze dąż na sam szczyt!

Każdego roku staraliśmy się wychować w Tobie silnego i mądrego mężczyznę. I widzimy, że nie próbowaliśmy na próżno. W twoje urodziny, w te jasne dla nas święto, z głębi naszych serc życzymy powodzenia we wszystkich twoich celach. Niech twój dobrobyt będzie godny, bliscy wierni, a dni szczęśliwe, jasne i niezapomniane.Syn jest darem z nieba i zawsze będziemy z ciebie dumni i cię kochać.

Pamiętasz, jak kilka lat temu świętowaliśmy Twoje urodziny z klaunami, konkursami i balonami? Wydawało mi się, że to było wczoraj, ale od tego czasu minęło kilka lat. Mój synu, już dawno wyrosłeś z tego wieku, aby zapraszać klaunów na wakacje, ale wciąż jesteś tym samym wesołym facetem, który wie, jak świętować swoje ważne dni. Dzisiaj pragnę pogratulować ci urodzin, a także życzę wszystkiego, czego potrzebujesz, aby poczuć się jak najszczęśliwszy chłopak. Ważne jest dla mnie, abyś nigdy nie martwił się problemami, ponieważ wszystkie można rozwiązać. Wiesz, że tata i ja jesteśmy gotowi zrobić wszystko w każdej chwili, jeśli nas o to poprosisz. Ale zwykle prosisz nas, abyśmy się nie wtrącali. Bardzo się cieszę, że wychowałeś się tak samodzielnie, ale mimo to, synu, jesteśmy Twoimi rodzicami. Wesołych świąt, kochanie!

Serdecznie gratulujemy Ci urodzin, ponieważ dzisiaj stałeś się aż o 365 dni starszy i mądrzejszy! A to oznacza, że ​​otrzymałem wyjątkowe ulepszenie, a teraz: twoje życie jest 365 dni dłuższe, twoja mądrość 365 dni więcej, a twoja radość jest 365 razy silniejsza! Doceń tę wyjątkową okazję, która jest przyznawana raz w roku!

Synu wszystkiego najlepszego! Życzę wigoru, siły, nadziei, zdrowia, cierpliwości, marzeń i ich spełnienia, miłości, ciepła, powodzenia, radości, pomyślności, energii, światła, inspiracji, uśmiechów, sukcesu, życzliwości, wierności, rozkoszy! A także strome podjazdy, tętniące życiem życie, hart ducha, ogień, pożądanie i upojenie szczęściem!

Piękne życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca do łez

Z całego serca gratuluję synowi urodzin

Synu! Cała nasza rodzina jest niezmiernie szczęśliwa mogąc pogratulować Ci ważnego dnia w Twoim życiu i początek nowego etapu w Twojej przyszłości! Wszystkiego najlepszego! Otwierają się przed Tobą wielkie możliwości uczenia się wielu nowych i interesujących rzeczy! I życzymy Ci, aby na wszystkich ścieżkach i drogach paliło się tylko jasne, zielone światło życia! Niech droga twojego życia biegnie bez dziur i wybojów, niech droga będzie gładka i równa i nie będzie zbyt ostrych zakrętów! Niech na rozdrożu będzie ci łatwo dokonać wyboru, a ty wybierzesz właściwą drogę z którego nie zmienisz! Życzymy, abyś spotkał w swoim życiu tylko szlachetnych i życzliwych ludzi, którzy staną się Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi na całe życie “Niech bagaż życia nie obciąża Twoich działań, ale pomoże Ci śmiało iść naprzód! Nie oglądaj się za siebie i nie żałuj niczego! Wesołych Świąt!

Synu, dzisiaj jest twoje święto, dzisiaj stałeś się jeszcze mądrzejszy, dlatego z moim ojcem mamy nadzieję, że dobrze nas zrozumiesz, jeśli w twoim dniu życzymy sobie zdrowia i długiego życia. Nie możesz sobie nawet wyobrazić, zawsze marzyliśmy o tym, żeby dożyć wnuków, potem prawnuków, a teraz naprawdę chcemy zobaczyć, jak będziesz żył szczęśliwie do tej chwili. Bądźmy wszyscy zdrowi! A szczęście jest zawsze z nami.

Synu wszystkiego najlepszego! Twoje życie dopiero się zaczyna i życzymy Ci poznania wszystkich jego radości! Niech szczęście cię nie przytłacza, szczęście przyciąga jak magnes, a los sprawi, że będzie to kochanie! Życzymy, abyś nie szukał skomplikowanych ścieżek do sukcesu, ale aby go osiągnąć łatwo i prosto! Niech kroki Twojego życia nie będą zbyt strome i w krótkim czasie doprowadzą Cię do Twojego snu! Życzymy Ci zdobycia prawdziwych przyjaciół i niezawodnych dziewczyn w życiu! Niech Twoja ukochana spotka Cię raz w życiu i pozostanie Ci wierna na zawsze! Synu, nie zapomnij, czego cię nauczyliśmy! Bądź szczery wobec Boga, dotrzymuj słowa, bądź przejrzysty w swoich myślach i pozostań prawdziwym mężczyzną w każdych okolicznościach! Pamiętaj, wszystko co zrobisz na pewno do Ciebie wróci jak bumerang! Posłuchaj naszych rad i rób to, co podpowiada ci serce!

Urodziłeś się w wielkiej miłości, wnosisz ciepło i światło! Życzę synu, aby twoje myśli były czyste, twoje uczynki dobre, a Fortune stała się bliską przyjaciółką. I niech tylko ten, który może dotknąć duszy, podbije serce, będzie z Tobą jednością w poglądach i aspiracjach, da radość i natchnienie! Dobrzy ludzie, morze wrażeń, realizacja najśmielszych pomysłów i Anioł Stróż do pomocy. Wszystkiego najlepszego!

Synu, jesteś dla nas najdroższą osobą na świecie. Jesteś nam droższy niż wszystkie bogactwa świata. Za Twój radosny i żwawy śmiech, tata i ja jesteśmy gotowi dać z siebie wszystko. Bądź zdrowy, umiarkowanie dobrze odżywiony, ale zawsze dobrze wychowany.

Mój ojciec i ja zawsze kłóciliśmy się o to, który z nas wygląda bardziej. Kiedy byłeś niegrzeczny, twierdziłem, że jesteś taki jak twój ojciec, kiedy łkałeś nad Mu-Mu, twój ojciec zakładał, że jesteś tak samo płaczliwy jak ja. A potem stawałeś się coraz starszy, nauczyłeś się samodzielnie radzić sobie z życiowymi zadaniami, wybierać własną drogę. I znowu kłócimy się, który z nas w większym stopniu przyczynił się do tego, że mamy tak wspaniałego, mądrego, opiekuńczego syna.

Wesołych, zabawnych wydarzeń dla Ciebie. Wierna i silna przyjaźń. Szczera i prawdziwa miłość. Serdecznie życzę ci tego wszystkiego w twoje urodziny, drogi synu! Chcę, żebyś zawsze był takim centrum dowcipu, radości i miłości do życia! Niech spełnią się pragnienia twojego serca! Radość dla Ciebie!

Synu! Dziś są Twoje urodziny i ta wielka radość ogarnęła serca naszej rodziny ciepłem i miłością do Ciebie! Wesołych świąt, kochanie! Wszystkiego najlepszego, moja droga! Całe szczęście, które dałeś nam przy narodzinach, pragniemy włożyć do Twojego serca, abyś był najszczęśliwszą i najbogatszą duchowo osobą na ziemi! Niech twoja dusza nigdy nie zazna braku miłości i uwagi bliskich! Mój drogi chłopcze, pamiętaj, że zawsze będziesz najbardziej ukochaną osobą w życiu naszej rodziny i wszystko, co robimy w tym życiu, jest Ci dedykowane! Niech Twój spacer przez życie będzie łatwy i zrelaksowany! Obyś łatwo zdobył laury zwycięstwa i osiągnięć! Życzymy Ci osiągnięcia tego, czego pragniesz, bez trudności i przeszkód! Dbaj o siebie, dbaj o swoje zdrowie, bądź ostrożny i pewny siebie! Działaj zdecydowanie, decyduj uczciwie i myśl sercem!

Mój drogi synu, z całego serca gratuluję ci urodzin. Życzę, abyście zawsze podążali w kierunku życia, w którym chce podążać wasze serce. Bądź zdrowy i silny, kochany i odnoszący sukcesy, miły i rozsądny, sympatyczny i uczciwy, wytrwały i niezależny od zewnętrznych czynników świata.

Mój drogi synu! Jesteś już dość duży, ale dla mamy nadal jesteś dzieckiem.Może niektórzy mężczyźni są zawstydzeni matką, ale ty nie jesteś taki i jestem z ciebie bardzo dumny! Kiedy miałaś własną rodzinę, trochę się wycofałam, bo teraz masz małżonkę, a ona tak bardzo cię kocha, opiekuje się tobą tak bardzo, że nie mogę się martwić, że jesteś tam sam, bez matki? A jednak w twoje urodziny życzę, abyś nie tylko był dobrym mężem i wiernym przyjacielem, ale także nie zapominał, że jesteś ukochanym synem – i zawsze będę cię kochać!

Synu, już dorosłeś i zyskałeś możliwości dalszego rozwoju. Ostatnio byłeś słodkim dzieckiem, ale teraz to już przeszłość. Twoje życie toczy się dalej, ale w Twojej postaci możesz znaleźć coraz więcej wartościowych momentów, które pozwolą Ci być przekonanym o umyśle i inteligencji, niesamowitym potencjale, który z pewnością objawi się jaśniej i jaśniej. Niech życzliwość w twoim charakterze zostanie na zawsze zachowana, abyś mógł znaleźć ludzi, którzy mogą być najlepszym wsparciem w wielu sytuacjach życiowych. Drogi synu, wiesz, jak cudowne może być życie, dlatego proszę dąż tylko do najlepszych, staraj się osiągnąć swoje cele, pomimo wielu niuansów. Możesz być prawdziwym wsparciem dla każdej ukochanej osoby, więc tego życzę. Szczęście, moje ukochane dziecko!

Synu, twoje ulubione święto jest tutaj. Naprawdę chcę ci pogratulować i powiedzieć, że zasługujesz na znalezienie prawdziwego szczęścia. Przebyłeś długą drogę, aby stać się tym, kim jesteś.Wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni, wiemy, jakie to było dla Ciebie trudne. Ale jesteś upartym chłopcem, który zawsze stawia na swoim. Niech tak będzie zawsze w twoim życiu, ale niech będzie mniej problemów i trudności. Chociaż wiem, że jest to dla Ciebie jeszcze ciekawsze, ale chcę, żebyś nie był tak zmartwiony i zmęczony. Mój chłopcze, życzę Ci bohaterskiego zdrowia, morza pozytywnych emocji, morza radosnych wydarzeń i wszystkiego najlepszego. Odpocznij dzisiaj i baw się tak, jak powinieneś, inaczej byłeś ostatnio bardzo wyczerpany. Rano możesz tylko wrócić do domu, bo czas na przerwę w pracy.

Synu, jesteś moim życiem! Nie mam wystarczająco dużo słów, aby opisać, jak bardzo cię kocham! Wiesz, w tym życiu nie ma dla mnie osoby cenniejszej niż ty! Nie bliżej! Teraz powiem tylko prawdę! Kiedy płaczesz, ja też płaczę, kiedy się śmiejesz, ja też się śmieję! Nie ma na świecie tak miłych, pięknych, niebieskich oczu jak Twoje! Jesteś taki silny, ale to bardzo wrażliwe i czyste dziecko żyje pod tym bokserem! Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, a jeśli jest doskonałe, to wszystko inne ułoży się idealnie i nie tylko doskonale, ale w najlepszy możliwy sposób i tak, jak powinno! Chciałbym, żebyśmy zawsze tam byli, tak jak teraz – ramię w ramię, idąc w kierunku naszych marzeń! Jesteś ze mną tak szczery, a ja chcę cię przytulić i nigdy nie osłabiać moich uścisków! Chcę, aby otaczali Cię tylko najlepsi ludzie, życzliwi, aby szaleńczo Cię kochali, doceniali, szanowali! Ale jak bardzo cię kocham, nadal się nie uda! Nasza przyjaźń to coś, co nigdy się nie skończy, jak nieskończoność!

Synu, urosłeś rok. Moje życzenia są dość proste, uzasadnij oczekiwania Twoich rodziców, pokaż swoją indywidualność, wsłuchaj się w serce, zadbaj o siebie.

Mój kochany i słodki synku, tutaj świętujemy Twoje nowe urodziny. Co chciałbyś konkretnie? Jak mogę wyrazić moją szczerą, matczyną miłość do mojej krwi? Wiesz, byłeś dla mnie prawdziwą radością od urodzenia. Bardzo Cię kocham i szczerze pragnę, aby wszystko w Twoim życiu potoczyło się zgodnie z planem. Kochani, zawsze jestem gotów przyjść Ci z pomocą, podać pomocną dłoń i podpowiedzieć, co i jak zrobić, aby życie cieszyło się tylko prawdziwymi pozytywami. Wiem i wierzę, że na pewno osiągniesz wszelkie cele, które zostaną przed Tobą postawione. Niech droga życia będzie fascynująca i długa, a los da liczne szanse na poznanie świata. Przyjmij szczere gratulacje z okazji urodzin od najbliższej osoby, twojej matki. Synu, zawsze jesteś uroczy i piękny.

Wszystkiego najlepszego dla mojego syna Życzę ci dobrego zdrowia Bądź najszczęśliwszy na ziemi i zawsze bądź taki piękny pamiętaj o każdej lekcji, którą mamy obok ciebie niech zawsze będzie niezawodny przyjaciel szacunek i autorytet zasługujesz na swoje czyny, nie możesz wiele osiągnąć samymi słowami. Mama jest z ciebie dumna, synu, zachowaj ten mały wierszyk na pamiątkę, niech wszystko zawsze się udaje w życiu i niech twoje serce zawsze się raduje!

Dziękuję losowi za to, że dał mi ciebie.Synu, kochany, przyjmij moje najgorętsze matczyne życzenia. Wkrótce opuścisz swoje rodzinne gniazdo i staniesz się niezależnym i pewnym siebie człowiekiem. Niech Twoje pragnienia mają niesamowitą zdolność do szybkiego spełniania się, zdrowie nigdy nie zawodzi, a wiara w to, co najlepsze i optymizm, pomogą Ci osiągnąć upragniony sukces.

W urodziny mojego syna chcę dać mu to, co najlepsze i prawdopodobnie słuszne jest przypisanie upominkom ciepłych gratulacji i szczerych życzeń od rodziców. Spotykaj się każdego dnia z uśmiechem i miej nadzieję na najlepsze, synu! Życzymy ciekawej pracy i szacunku ze strony współpracowników, niezapomnianego weekendu, ciekawych hobby, właściwych decyzji na każde pytanie oraz dobrego nastawienia otaczających Cię ludzi!

Wczoraj byłeś trochę “dlaczego” i ukradkiem wyciągałeś słodycze z wazonu. A teraz dzisiaj stałeś się dorosłym mężczyzną, moją nadzieją i wsparciem. Synu, wszystkiego najlepszego, który świętuję z tobą.

Mój drogi synu, wszystkiego najlepszego! Cały świat możliwości stoi przed Tobą otworem, niech sukces uśmiechnie się do Ciebie we wszystkich sprawach, a szczęście pójdzie za Tobą po piętach. Pozostań tak samo wesoły i wesoły, odważny i odważny. Jestem pewien, że mój syn wyrasta na prawdziwego mężczyznę

Serdeczne gratulacje z okazji jego urodzin dla syna od rodziców, matki, ojca, z głębi serca

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, taty, z całego serca

Tu kolejny rok nasz syn wziął trampolinę, teraz dojrzał na kolejny rok.Dzisiaj są cudowne wakacje – twoje urodziny, synu. Serdecznie gratulujemy i życzymy przede wszystkim dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia i dobrego samopoczucia. Niech twoja ścieżka zostanie oświetlona przez najjaśniejszą gwiazdę przewodnią, niech życie da ci najjaśniejsze chwile. Mieć szczęście i sukces we wszystkim, być w stanie samodzielnie rozwiązać wszystkie problemy. Niech ścieżka, którą wybierzesz, będzie właściwa. Niech Pan pomoże ci we wszystkim.

W urodziny życzę synowi zdrowia, wiem, że daleko mu do wszystkiego, czego człowiek może sobie życzyć, ale wiem też, że bez niego człowiek nie chce niczego.< /div>

Drogi synu, gratulujemy Ci urodzin i życzymy wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. A co najważniejsze – zawsze pozostań taki, jaki jesteś – mądry, miły, celowy szczęście.

Drogi synu! Dziś, w tym cudownym dniu kalendarza, pojawiłeś się w naszej rodzinie i obdarzyłeś świat swoim uśmiechem! Wszystkiego najlepszego, drogi chłopcze! Dziękujemy za bycie tam pomimo wszystkich przeszkód w naszym życiu! Dziękuję, że zawsze mnie wspierasz, nawet jeśli się ze mną nie zgadzasz! Dziękuję za to, że kiedy tata i ja potrzebujemy pomocy, rzucasz wszystko i przynosisz „torebkę radości”! Dziękujemy za cieszenie się naszymi rodzinnymi wzlotami i upadkami i nie potępianie naszych błędów i upadków! Dziękujemy za zrozumienie, zaufanie i wybór nas na rodziców! Może po to właśnie jest słowo „dziękuję”. Dziękuję Ci! Niech życzenia zawsze się spełnią w Twoim życiu, niech będzie dobre zdrowie, niech Twój nowy kierunek odniesie sukces! I obyśmy zawsze byli razem, bez względu na wszystko i bez względu na okoliczności! Obyś miał jak najwięcej powodów do uśmiechu, więcej powodów do dumy, więcej przyjemnych wrażeń!

Jak miło, gdy syn dorasta, a teraz jest już prawie duży i dla wszystkich jest jasne, że okazał się bardzo dobrym człowiekiem! Teraz, synu, jesteś w tym niesamowitym wieku, kiedy człowiek jest tym, kim będzie przez prawie całe życie. Jesteś umiarkowanie poważny, umiesz i uwielbiasz się uczyć, otaczają Cię dobrzy przyjaciele, lubisz wiele rzeczy i marzysz o tym, aby pewnego dnia stworzyć silny, przyjazny sen.W twoje urodziny życzymy, abyś spełnił wszystkie swoje marzenia i zawsze pozostał tą samą wspaniałą osobą, jaką jesteś dzisiaj, jednak możesz stać się jeszcze lepszy!

Moja droga, starzejesz się, ale dla mnie wciąż jesteś dzieckiem, które uwielbiam przytulać i trochę ściskać w ramionach. Wiem, że prawie wyrosłeś z tego, ale dlaczego nie wygłupiać się w swoim dniu? Nie spiesz się, aby rosnąć, często pogrążaj się w dziecinnych psotach i nieostrożności, patrz czystymi oczami na świat wokół, jest piękny. Powodzenia, synu, i łatwości w podejmowaniu właściwych decyzji.

Synu, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę, abyś zawsze był i nie wydawał się naprawdę kochać i nie bawić się uczuciami, wierzyć w szczęście i śmiało iść w kierunku marzeń, stać na miejscu i nie wycofywać się pomimo wszystkich wiatrów.

Czujemy, że ty, synu, zawsze tam jesteś, niezależnie od pogody i naszej lokalizacji! Możemy powiedzieć jedno, jesteś dla nas szalenie kochany i kochany! W tym świątecznym dniu dla całej naszej firmy życzymy Wam syberyjskiego zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celu, codziennego rozbrzmiewania sukcesów, zawrotnych zwycięstw, szczęścia, uśmiechów i zwykłego ludzkiego szczęścia! Zawsze bądź tak miły, wesoły, wesoły i sympatyczny! Cieszę się, że wciąż cię kocham! Życzymy Ci na tyle sił, aby wystarczyło wszystkim Twoim dzieciom i wnukom, nawet przyszłym, ale już z góry kochanym, bo będą wyglądać jak Ty! Życzymy więcej uśmiechów od najbliższych, inspiracji do długich wędrówek, podróży i wspinaczek! My, Twoja rodzina, zawsze tam jesteśmy i zawsze będziemy! Kolejny rok w skarbonce, ale przyniesie to tylko korzyści! Generalnie żyjesz z korzyścią, chcesz dawać przykład nawet doświadczonym i starszym ludziom! Jesteś naszą dumą! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu, gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś nigdy nie pozostawał w tyle za pociągiem szczęścia, zawsze bądź pewny swoich umiejętności, miej nadzieję na powodzenie każdego pomysłu i zrealizuj swoje cel w każdej firmie.

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Jesteś naszą nadzieją, naszą dumą. Niech wszystko, co najlepsze, będzie w Twoim życiu – edukacja, praca, hobby, samochód, dom, żona, dzieci, wszystko, o czym marzysz! Bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy, piękny, masz wielu dobrych i prawdziwych przyjaciół.Kochamy Cię!

Od lat świętujesz swoje urodziny! Ile słodkich i czułych słów chcę ci powiedzieć! Drogi synu, dziś dojrzałeś kolejny rok i coraz bardziej zadowalasz nas swoimi osiągnięciami. Niech w Twoim życiu spotykają się tylko prawdziwi i prawdziwi przyjaciele, sporty i hobby przynoszą wiele radości, inspiracji i siły do ​​nowych osiągnięć.

Urodziny mojego syna zawsze były dla mnie magiczną datą. Pewnego dnia na świecie pojawił się mój syn i świat stał się zupełnie inny. Całe moje życie błyszczało nowymi kolorami, nabrało nowego znaczenia, o którym wcześniej nie myślałam. Mój drogi synu, tak bardzo pragnę, aby wszystko w twoim życiu dobrze się ułożyło. Jesteś jeszcze bardzo młody, wszystkie drogi i ścieżki są przed tobą otwarte. Najważniejsze jest, aby wybrać właściwą ścieżkę, wyznaczyć cele i iść do ich osiągnięcia. Nie wyobrażam sobie, jak wyglądałoby moje życie bez ciebie. Jesteś moim szczęściem. Życzę Ci też dużo szczęścia w Twoim życiu. Niech siła życiowa i energia biją w tobie. Bądź najszczęśliwszą osobą. Pozwól ludziom dotrzeć do Ciebie. Zasługujesz na dobre życie, pamiętaj o tym. Kocham Cię synu. Wszystkiego najlepszego!

Dziś poszliśmy z mamą do sklepu, zastanawialiśmy się, co wybrać dla naszego syna na szesnaście lat w prezencie. A my postanowiliśmy dać Ci najfajniejsze wakacje, abyś był szczęśliwy, abyś na długo zapamiętał swoje ulubione urodziny. Aby w trudnych czasach pomyśleć o swojej rodzinie, zapamiętać wszystko: ciasto, świeczki i prezenty na stole. Jak gratulowali ci wszyscy znajomi i przyjaciele, jesteś drogi i kochany przez wszystkich, najcenniejszy syn na świecie. Życzymy, aby gwiazda przewodnia zawsze świeciła jasno dla Ciebie, aby nigdy nie zdarzały się smutne sytuacje. Zawsze pomożemy Ci słowem lub czynem, pamiętaj o tym. Czas nie jest dla ciebie żalem, jesteś najcenniejszą rzeczą. Wiemy, że nas kochasz, że jesteś gotów sobie pomóc, pozostajesz tak samo szczery, tak samo miły i piękny. Niech zdrowie nie zawiedzie, aby było dużo sił, aby znaleźć miłość do grobu i wielu dobrych przyjaciół.Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego syna!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Jesteś najważniejszą i ukochaną osobą w moim życiu. Wiedz, synu, że Twoja mama zawsze będzie przy Tobie i pomoże w każdej sytuacji. Tata i ja jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy Ci spokojnego nieba nad głową, słonecznego nastroju, optymizmu w życiu, szczerej i czystej miłości, prawdziwych przyjaciół, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i wszystkiego, czego sobie życzysz i dążyć do. Niech spełnią się Twoje najcenniejsze marzenia i wszystkie Twoje pomysły. A dziś wraz z gośćmi wypełnimy się nieokiełznaną zabawą, radością i miłością.

W twoje urodziny, synu, czuję się bardziej podekscytowany niż ty. Czas leciał tak szybko, czekałam, aż dorośniesz, a teraz, kiedy patrzę na przystojnego trzydziestolatka, znów chcę Cię zabrać do przedszkola. Nie patrz na moje łzy chłopcze, są ze szczęścia, że ​​wyrosłeś na prawdziwego mężczyznę. Obok Ciebie jest rodzina, która Cię kocha, docenia i zrobi wszystko, aby uszczęśliwić Twojego ukochanego tatę i męża. Chcę, żebyś zawsze wiedziała, że ​​cię kochamy. Niech twoja gwiazda przewodnia pokazuje tylko właściwą ścieżkę, a anioł stróż chroni przed pochopnymi działaniami. Niech wszystko w życiu wypracuje to, o czym marzysz. Życzę, aby twoja rodzina zawsze miała pokój, dobrobyt i miłość. Opiekuj się synem, wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego, nasza ukochana i najdroższa osoba na świecie! Tyle chcę powiedzieć, słowa nie mogą przekazać! Niesamowicie pracowity, miły, troskliwy człowieczek o ciepłym sercu, nasz mały książę! Ten mały człowiek naprawdę wiele dla nas znaczy i myślę, że wiele osób go kocha i chcemy nadal wspierać naszego chłopca we wszystkich jego staraniach! Życzymy jak najwięcej dobrych chwil i pogodnych uśmiechów! Chcemy też życzyć mu, aby był szczęśliwy, zdrowy, otrzymywał opiekę i wsparcie, a także dawał to innym, a także nigdy się nie poddawał i dążył do swoich celów bez względu na wszystko! Uśmiechaj się jaśniej niż słońce ze szczęścia, naprawdę i podaruj swoją miłość bliskim! Sukces w nauce, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, niech uśmiech i śmiech nigdy nie znikną z twojego życia! Nie smuć się ani tego dnia, ani żadnego innego! Kochamy Cię, nasze słoneczko!

Jak szybko mijają lata, zabierając ze sobą swoje złote dzieciństwo. Przed tobą wspaniały czas młodości, mój chłopcze. Dziś są twoje szesnaste urodziny, a ja nadal patrzę na ciebie jak na dziecko. Życzę powodzenia i rozwagi, abyś mógł godnie ukończyć szkołę i decydować o wyborze przyszłego zawodu. Chcę, abyś czerpał wiele przyjemności, radości i szczęścia z każdego dnia, w którym żyjesz. Pamiętaj, kochanie, że na horyzoncie jest nie tylko słonecznie, kiedy pojawiają się tam chmury lub zaczyna się burza, to wiedz, że musisz być silny, aby to wszystko przetrwać. Wtedy nadejdzie nowy słoneczny dzień i przyniesie nowe zwycięstwa.Uśmiechnij się i bądź najszczęśliwszy, mój chłopcze, wszystkiego najlepszego!

Mój ukochany i drogi synu, wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze wesoły i radosny! Niech poprowadzi Cię optymizm! Bądź silny i fajny! Zawsze stawiaj na swoim! Ale pozostań miłą i hojną osobą! Nie poddawaj się depresji i przygnębieniu! Kolidują z życiem i zmniejszają siłę! Niech otaczają Cię najlepsi przyjaciele i zrozumieją Cię krewni! Kocham Cię synu! I znowu wszystkiego najlepszego!

Największym i najważniejszym świętem naszej rodziny są urodziny naszego syna. I bez względu na to, ile ma lat, dla nas zawsze pozostaje dzieckiem. Drogi synu, pozwól mi szczerze pogratulować ci osobistych wakacji. Życzymy zwycięstw w życiu, zdrowia i powodzenia we wszystkim. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka. Niech wiara, nadzieja i miłość będą twoimi towarzyszami w życiu. Niech szczęście wybierze tylko ciebie. Bądź zawsze taka wesoła, piękna i mądra. Życzymy, abyś był prawdziwą osobą.

Syn. Pozwólcie, że wyrażę wam dzisiaj moje słowa. W twoje urodziny naprawdę życzę ci prawdziwego, bogatego i przyjemnego życia. Prawdziwe szczęście i nastrój. Aby nic nigdy nie powstrzymało Cię przed osiągnięciem swoich celów. Abyś zawsze wiedział, czego chcesz od życia. Wszystkiego najlepszego moja krew. Z miłością Mamo.

Ukochany syn! Dziś obchodzisz urodziny w nowej dla siebie roli – głowy własnej rodziny i szczęśliwego ojca, dlatego przede wszystkim życzymy Ci dużo miłości i troski o Twoją rodzinę: nawet jeśli w mroźną zimę będzie nie tylko ciepła, ale i gorąca od przepełnionej miłością. Wierzymy, że Twoje dzieci staną się zarówno mamą, jak i ojcem, przybierając Twój miły charakter i uśmiech! Bądź szczęśliwy zawsze i wszędzie, twoi krewni są z tobą – i to jest najważniejsze.

Synu, śmiej się, kochaj, żyj pełnią życia, popełniaj błędy, ucz się, bądź silny, bądź silny! Cały świat stoi przed Tobą otworem, milion możliwości, tysiące drzwi, wybierz tę właściwą! Bądź szczęśliwy i daj szczęście innym, wszystkiego najlepszego!…

Kiedy rodzi się mężczyzna, jego główne zadanie jest od razu z góry określone: ​​być nawigatorem dla swojej rodziny, podejmować decyzje i odpowiadać za bliskich. Jeśli chcesz być szanowany, musisz odpowiadać męskiej misji na ziemi. Bóg dał nam wiele praw i możliwości, ale za wszystko będziemy musieli odpowiedzieć. Więc pozwól sobie teraz na większą odpowiedzialność i nie będziesz musiał za to płacić.

Synu, dzisiaj mamy z Tobą bardzo ważne wydarzenie – Twoje urodziny! Gratuluję i życzę słonecznego nastroju przez całe wakacje! Niech poranek rozpocznie się z uśmiechem, dzień upłynie w przyjemnych hobby, a wieczór zapewni wspaniały wypoczynek i rozrywkę! Niech Twoje wakacje zamienią się w sposób na życie, a nigdy nie dowiesz się, czym jest tęsknota i smutek! Niech w Twoim życiu wydarzy się wiele wspaniałych wydarzeń, które pozostawią niezatarte wspomnienia szczęśliwych chwil! Synu, życzę, abyś czynił dobro dla dobra bliskich Ci osób! Życzę, żebyś robił szalone rzeczy dla dobra swojej dziewczyny! Życzę, aby w Twojej duszy zagościła pewność siebie i harmonia, które uczynią Twoje życie doskonałym! Miłość do Ciebie, zdrowie i szalone szczęście!

Dzisiaj, w twoje urodziny, chcę nie tylko pogratulować ci jako ojcu, ale także powiedzieć, że kiedy byłeś mały, ja sam byłem trochę chłopcem. Pamiętasz, zebraliśmy razem konstruktora, uczyłem cię wspinać na drzewa? Całe twoje dzieciństwo byliśmy towarzyszami zabaw i jakoś znowu dorastałem z tobą.A dziś jesteśmy zarówno dorosłymi, jak i poważnymi mężczyznami, wspólnie świętujemy wakacje i życzę Ci synu wielkiego szczęścia, takiego, abyś ledwo mógł go zabrać ze sobą i cieszyć się nim przez wiele lat!

Dzisiaj są urodziny mojego syna! Z wielką przyjemnością gratuluję, mój chłopcze! Jesteś już osobą dorosłą i stoisz przed wyborem ścieżek życia! Życzę, abyście wybrali właściwą drogę i nie popełnili błędu! Niech droga rozłoży się dla Ciebie jak jedwabna tkanina i zostanie oświetlona przez szczęśliwą gwiazdę zarówno w dzień, jak i w nocy! Moja miłość do ciebie, synu, jest wieczna i chcę, żebyś zawsze o tym pamiętał! Zawsze możesz liczyć na moje rady, wsparcie i pomoc! Nie bój się przedsięwzięć, podejmuj ryzyko, próbuj, dąż, osiągnij to, czego chcesz i nie żałuj niczego, co przydarzy Ci się w życiu! Będę się za was modlić i prosić Boga, aby dał wam łatwy sposób życia, bez barier i trudności! Urodziłeś się dla szczęścia, dla radości, aby uczynić swoje życie doskonałym! I niech moje słowa mają moc magii i nie pozostaną tylko słowami, ale zostaną wykonane z okazji Twoich urodzin!

Teraz chcę życzyć mojemu ukochanemu synowi wszystkiego najlepszego. Jak każdej mamie życzę Wam wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, spokoju i powodzenia we wszystkim. Niech kukułka napełni cię wieloma latami życia. Niech wszystko idzie jak w zegarku. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu, pewności siebie i wszystkiego najlepszego. Niech Twoje osobiste wakacje zapewnią Ci wspaniały nastrój. Zawsze bądź wesoły i nigdy się nie zniechęcaj. Niech nić życia będzie silna, niech lata przyniosą ci mądrość. Żyj, synu, aby nigdy nie żałować przeszłości.

Wszystkiego najlepszego dla mojej najdroższej osoby! I chcę życzyć mojemu synowi nieograniczonych możliwości, spełnienia ukochanych pragnień, błyskotliwej kariery, dobrego zdrowia, wzajemnej miłości, lojalnych i niezawodnych przyjaciół.Bądź najszczęśliwszy na całym świecie!

Ukochany syn! Przyjmij gratulacje rodzicielskie z okazji narodzin! Zostań tak, zawsze napełniałeś mnie radością, gdy potrzebowałem wsparcia! Życzę Ci jak najwięcej szczęśliwych wydarzeń w życiu, aby każda mijająca sekunda przynosiła Ci zadowolenie, aby Twoi bliscy całowali Cię bez powodu! A także życzę szczęścia zwróconego do Ciebie frontem i aby spełniły się wszystkie optymistyczne myśli, które Cię odwiedzają! To niesamowite, jesteś tak dorosła, że ​​nawet nie możesz w to uwierzyć! Nadchodzi nowy ważny etap w Twoim życiu, to wiele możliwości, odkryć i przyszłych osiągnięć! Tyle niesamowitych rzeczy czeka na Ciebie! Oczywiście trudności po drodze nie da się uniknąć, ale one tylko cię wzmacniają, prawda? Niech jednak od czasu do czasu otaczają Cię tylko przyjemne wydarzenia, rzeczy i ludzie, bo naprawdę na to zasługujesz! Ciesz się życiem, każdego dnia, żyj tak, jak chcesz i bądź szczęśliwy!

Gratulujemy uroczystej randki ukochanej osoby – naszego syna! Z całego serca życzymy harmonijnego spokoju w sercu i jasnego ukierunkowania ruchów w najważniejszych sprawach biznesowych, szybkiej reakcji w nagłych wypadkach i żelaznej wytrzymałości! Doskonała forma fizyczna, bogactwo i rozwój duszy, wspaniałe możliwości życiowe i nieograniczone perspektywy oraz, oczywiście, ogromne męskie szczęście! Życzymy wszystkiego najlepszego, twórczego i osobistego sukcesu, pozostania tak proaktywnym i odpowiedzialnym, jak i wesołym! Dziękuję za wszystko, bądź szczęśliwy! Jesteś osobą, która zawsze ubezpiecza i nigdy nie odmówi pomocy! Oby wszystko, co najlepsze, co zrobiłeś, otrzymało dalszy rozwój, a szczęście towarzyszyło Ci we wszystkim i zawsze! Chcemy również powiedzieć, nie smuć się w ten cudowny dzień, te wakacje są dla Ciebie łatwe i przyjemne! W końcu w tym dniu masz wakacje! W końcu się starzejesz, co jest dla Ciebie bardzo ważne!

MiłośćNiech każdy dzień ma nowy pomysł, perspektywę, radość i nadzieję. Życzę sukcesów w każdej dziedzinie działalności i osiągnięcia dowolnych celów.

Synu, jestem dzisiaj taki szczęśliwy, bo jesteś taki dorosły, taki mądry. Lubię patrzeć, jak rośniesz, zdobywasz doświadczenie, dojrzewasz. Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, od najmniejszych do największych. Aby otaczali cię tylko najmilsi ludzie. Aby Twój biznes był zawsze ukoronowany sukcesem. Wszystkiego najlepszego, synu.

Synu, jesteś o rok starszy – i mam wiele nowych powodów, by być z ciebie naprawdę dumnym. Stałeś się starszy, mądrzejszy, bardziej odpowiedzialny. Niech wszystko ułoży się w twoim przeznaczeniu, abyś zawsze był zadowolony i szczęśliwy! Powodzenia, miłości i szczerości od wszystkich przyjaciół i krewnych! Ciesz się życiem i uszczęśliwiaj innych!