Życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najlepszych życzeń urodzinowych dla Twojego syna od taty, mamy własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Drogi synu! Masz dziś urodziny! Gratulacje! Niech twój świat będzie jasny, a zmiany, które planujesz, będą „bezbolesne”! Jesteś dla mnie wszechświatem! Życzę lekkich myśli, duchowej jasności, jasnych intencji i jasnych uczuć! Niech energia życiowa popchnie Cię na wyżyny swoich planów! Życzę Tobie i zawsze wyrozumiały! Życzę ci wielkiego szczęścia w życiu osobistym, synu! Zawsze mówisz właściwe rzeczy, więc idź własną drogą i nie zbaczaj! I obiecuję, że jeśli to możliwe, zawsze będę przy Tobie! Chciałbym życzyć Ci tak wielu rzeczy, a nawet nierealnych! Twój pozytywny i dobry nastrój sprawi, że nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie zamierzali się uśmiechać! I oczywiście życzę ci miłości, ponieważ kiedy ktoś jest kochany i kocha wszystkie przeszkody, pokonuje go z łatwością i łatwością!

Synu, masz następne urodziny! W ciągu ostatniego roku wydarzyło się wiele, co radykalnie zmieniło Twoje i moje życie! Były momenty bardzo pozytywne, a także smutne i nieuniknione, które niestety nie zależały od słuszności podjętej przez Ciebie decyzji lub wręcz przeciwnie nie podjętej przez Ciebie, ale pozwoliły Ci stać się jeszcze silniejszym i po raz kolejny dużo się naucz i poznaj siebie! I warto! Teraz już wiesz na 100%, że wypadki nie są przypadkowe i każde nowe spotkanie może zmienić życie o sto osiemdziesiąt stopni! Życzę Wam stabilności i spokoju w Waszym dniu! Życzę Ci, aby nagle i bez ostrzeżenia szczęśliwy wypadek wdarł się do Twojego życia, szybko przez nieoczekiwany zbieg okoliczności, dostarczył Ci wielu niezapomnianych chwil! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mój drogi synu, bardzo się cieszę, gdy nadejdą twoje urodziny.Nawet wtedy byłem bardzo szczęśliwy, kiedy się urodziłeś, ponieważ zdałem sobie sprawę, że nasze życie zmieni się dramatycznie. Moja droga, chcę ci pogratulować i życzyć wszystkim najpiękniejszych, jasnych i miłych. Jesteś u nas takim miłym chłopcem, że wszystkich do ciebie ciągnie. Zawsze byłeś w stanie zaprzyjaźnić się, dlatego teraz masz tak wielu przyjaciół, którzy są gotowi pomóc w każdej chwili. Poza tym dla wszystkich dziadków jesteś wspaniałym wnukiem. Chcę, żeby tak było na zawsze, moja droga. Życzymy Wam dzisiaj dobrego zdrowia, wielu powodów do radości, wielu szczęśliwych chwil i wszystkiego, o czym marzycie. Niech całe Twoje życie będzie jasne i interesujące, a my zrobimy wszystko, aby tak było. Wesołych świąt synu! Odpocznij do rana dzisiaj.