Życzenia urodzinowe dla żony od męża

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru nowoczesnych życzeń urodzinowych dla mojej żony w prozie, z głębi serca, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja żono, kochanie, chcę Ci podziękować za kochanie pijaka i wierność przez wiele lat. Jesteś najlepszy we wszystkim, najczulszy i najdroższy. Tak bardzo kocham twój cudowny zapach, tylko tak bardzo mnie dotyka. Tylko Ty, moja ukochana, daj mi szczęście każdego dnia, znów Cię podziwiam, za każdym razem dziękuję Ci za wszystko. Zawsze jestem z ciebie dumna, bycie twoim mężem jest dla mnie nagrodą. Tak bardzo się boję, że cię stracę i chcę, żebyś był tylko blisko!

Wszystkiego najlepszego moja cudowna żona. Życzę Ci, abyś zawsze pozostała tak niesamowicie piękna, mądra, wesoła i wesoła. Niech każda Twoja aspiracja będzie naznaczona zwycięstwem, niech się spełni każde Twoje marzenie, a ja postaram się do tego przyłożyć. Zdrowie dla Ciebie, żono, świetny nastrój i szczęście!

Dzisiaj jest najwspanialsze święto, bo właśnie tego dnia urodziła się moja królowa, moja urocza żona! Bez ciebie nie wiedziałbym, jak żyć. Dałeś mi nowe znaczenie, inspirację, szczęście. Nauczyła mnie kochać, doceniać życie i czas. Zawsze będę Cię kochać i dbać o Ciebie.

Żono, życzę spełnienia wszystkich twoich marzeń. Chcę, żeby wszystko było kwestionowane.Niech nie będzie trudności w pracy. Niech nasze dzieci nas uszczęśliwiają. Cieszę się, że dzieciaki są takie jak Ty i jeszcze raz dziękuję za ich narodziny. Przyjmij moje gratulacje i pozostań najlepszy!

Droga, kochana, uwielbiana żona, wszystkiego najlepszego! Tak bardzo cię kocham kochanie! Moje szczęście i moja radość, moja miłość! Jesteś najpiękniejszą i najwspanialszą kobietą na całym świecie! Bardzo cię kocham, kotku! Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że zjednoczył nasze serca i że teraz jesteśmy razem!

Wszystkiego najlepszego dla mojej uroczej żony! Kochanie, jesteś najbardziej niesamowitą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem! Cieszę się, że przez te wszystkie lata żyłem obok Ciebie! Życzę Ci zawsze dobrego nastroju i uśmiechu, a ja będę Cię podziwiać!

Wszystkiego najlepszego mojej najbliższej i najdroższej osobie, mojej ukochanej żonie. Z głębi serca życzę wszystkiego najlepszego. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wspaniały nastrój, niech Twoje plany się spełnią. Bądź zawsze taka sama piękna, młoda i energiczna. Niech na twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania przyjaciele. Niech szczęście zawsze uśmiecha się do ciebie i przemija każdą złą pogodę i kłopoty!

Ulubione i najdroższe! Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – twoje urodziny! Wiesz, co chcę Ci powiedzieć, zawsze żyje w moim sercu.Może rzadko słyszysz ode mnie te słowa, ale wiedz: bardzo cię kocham! Jesteś mi najdroższą i najbliższą osobą! Przez lata i próby noszę tę pierwszą miłość do Ciebie, która zapaliła się w moim sercu wiele lat temu! I każdego dnia kocham Cię coraz bardziej! Bądź szczęśliwy, moja droga! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, Miłości mojego życia! Jesteś moją radością, szczęściem, moim bogactwem! Moim pragnieniem jest, aby zawsze widzieć Cię tak bosko piękną, miłą, łagodną, ​​w przeciwieństwie do innych i szczęśliwą! Wiedz: nie ma lepszego, bardziej opiekuńczego, bardziej kochającego i bardziej ukochanego niż ty!

Dzisiaj jest niezwykły, wyjątkowy dzień. Bo się urodziłeś, wypełniając wszystko wokół niezwykłą, niewyczerpaną energią życiową. Sprawiasz, że wokół Ciebie kręci się odpowiedzialny biznes i przybory kuchenne. Wiesz, jak naprawdę kochać, być przyjaciółmi i być centrum każdego przedsięwzięcia.

Moje ulubione święta to nie Nowy Rok, Dzień Zwycięstwa ani nawet Wielkanoc. Przede wszystkim kocham dzień, w którym narodziła się dla mnie najcenniejsza osoba – moja cudowna żona! Dziękuję za szczęście! Kocham Cię szaleńczo i życzę wszystkiego najlepszego!

Drogi, drogi, drogi. Jesteś moim prawdziwym przeznaczeniem. Niosłem moją miłość do Ciebie przez lata, czas. I cieszę się nieskończenie, że nawet gdy byłem z dala od ciebie, migoczący płomień nie mógł zgasić mojej miłości. Niech nasze wielkie szczęście żyje bez smutku i niepokoju.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej żony. Pragnę, aby nasza rodzina zawsze była wiernym opiekunem ogniska domowego i domowego komfortu. Życzę, aby krewni i przyjaciele zawsze pozostawali ważną i życzliwą osobą, chcę zawsze udowadniać, że jestem odnoszącym sukcesy pracownikiem w pracy, chcę zawsze pozostać szczęśliwą i moją ukochaną kobietą w życiu.

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej towarzyszki mojego serca! Dziękuję za ciepło, miłość i troskę, którymi promieniujesz. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, cóż, postaram się o to!

Moja szalona miłość do Ciebie staje się kilkakrotnie silniejsza trzy razy w roku: w dniu naszego spotkania, w dniu naszego ślubu i… w dniu takim jak dzisiaj – Twoje urodziny! Gratulacje, słońce i życzę, żebyś zawsze była taka niezwykła i najlepsza! W ten cudowny dzień, wiele lat temu, kiedy byłem jeszcze małym chłopcem, los podarował mi najcenniejszy dar – Ciebie. Nie wiedziałem wtedy o tym, twoje istnienie przez kilka kolejnych lat było dla mnie zaskoczeniem.Ale teraz jesteś ze mną i to jest najlepsza rzecz, o jakiej można marzyć! Dziękuję za Ciebie i za najjaśniejsze chwile mojego życia, bo wszystkie są z Tobą związane! Wszystkiego najlepszego, moja Miłości, bądź szczęśliwa!

Moja droga czuła, najdroższa żono! Nasz wspaniały strażnik rodzinnego ogniska domowego, domowego komfortu i naszej wesołej rodziny! W rocznicowe urodziny życzymy zdrowia stu bohaterów, piękna stu piękności, pracowitości stu pszczół, umiejętności pięknego mówienia stu mówców, mądrości stu mędrców Wschodu! Życzymy Wam, abyście szli przez życie z pięknym uśmiechem na ustach, nigdy nie tracili serca do drobiazgów, a kłopoty, nieszczęścia i trudy klikali jak ziarno! Życzymy Ci wielu radosnych dni i spokojnych, pogodnych i rozgwieżdżonych nocy, moja ukochana kobieto na wiele kolejnych lat!!!

Kiedyś myślałem o tym, kim mógłbym być w poprzednich wcieleniach? Król, oracz, pirat, wojownik, poeta? Może przeżyłem sto żyć w różnych epokach, w różnych krajach… I oczywiście kochałem wtedy… kochałem cię. Czuję w sercu, że zawsze byliśmy sobie przeznaczeni, co oznacza, że ​​jeśli istnieje niekończący się cykl życia, to w przeszłości i w przyszłości byliśmy i na pewno będziemy razem! W twoje urodziny gratuluję i jeszcze raz dziękuję losowi za to, że moja ukochana żyje szczęśliwie na ziemi przez kolejny rok!

Jesteś moją piękną żoną w moim życiu. Kiedyś, spotykając cię przez długi czas, wyznaczyłem sobie zadanie poznania was wszystkich, ale niestety to mi nie zawyło. Każdego dnia naszego życia ciągle mnie zaskakujesz.To świetnie, bo monotonia szybko się nudzi. Z tobą mój świat błyszczał nowymi kolorami. Nawyki się zmieniły, a przyjaciele zniknęli w tle. Wiele stało się jaśniejsze w innym świetle. Zmieniłeś moje życie zupełnie inaczej, udało ci się skierować je we właściwym kierunku. A teraz płyniemy razem po rzece zwanej życiem. W twoje uroczyste wakacje, twoje urodziny, życzę ci, abyś był tak czuły i miły, słodki i wyjątkowy i zachwycał mnie i otaczających cię swoim pięknem przez wiele lat.

Moja gwiazda, słońce mojej codzienności, droga żono. Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci rozkwitania pięknym kwiatem, pojmowania sukcesu w każdym zawodzie, kochania i cieszenia się życiem. Bądź szczęśliwa, moja duszo, zdrowa i najbardziej wyjątkowa.

Szkoda, że ​​zajętość i bezwładność uniemożliwiają Ci częstsze dawanie Ci uwagi i prezentów. Pamiętaj jednak, że jestem dumny z Twojego

Życzenia urodzinowe dla żony od męża

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla żony od męża

Wszystkiego najlepszego kochanie! W ten bardzo dobry dzień chcę Wam podarować strumienie dobrego nastroju, morze najpiękniejszych kwiatów i bezdenne ocean mojej miłości Jestem gotowa na wszystko dla Ciebie, cały świat skłonię do Twoich stóp, wezmę gwiazdę z nieba i uświęcę nią Twoje życie, abyś na zawsze zapomniała o wszystkich kłopotach i trudach, problemach i łez.Życzę Ci tylko radości, promiennego uśmiechu, przeszywającego śmiechu, niegasnącego piękna i największej na świecie – mojej miłości.

Wszystkiego najlepszego, moja mała żono! Przygotowuję i ćwiczę przemówienie od bardzo dawna, bo sama wiesz, jak trudno jest mi dobrać słowa. Życzę Ci kobiecego szczęścia, chociaż już masz je w postaci mnie, zdrowia, chociaż nigdy nie chorujesz, więcej dzieci, chociaż mamy ich troje, ale im więcej tym lepiej. Nie mogę nawet uwierzyć, że sam to powiedziałem. Generalnie kochani dziękuję za miłość, troskę, pyszne śniadania, obiady i kolacje, mniej diety, bo lubię jeść pyszne jedzenie. Bardzo cię kocham! Nawet jeśli każesz mi iść do tych niekończących się sklepów lub zadzwonić do mnie, żeby zdecydować, co ugotować na obiad. A ty jesteś mistrzem w zamawianiu

Moja droga, urocza, najpiękniejsza i najwspanialsza żono, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Jesteś moim nieziemskim aniołem, moim szczęściem i jasną miłością, szczerze życzę ci czułości uczuć i zabawy duszy, szczęśliwego bicia serca i nieodpartego piękna. Kochanie, życzę miłych i znaczących darów losu, które przyjmiesz z radością i przyjemnością.

Wszystkiego najlepszego, moja ulubiona wiedźma, moja jasna gwiazda, moja ukochana królowa i szalona cesarzowa. Życzę Ci bycia uwielbionym i olśniewającym, doskonałym i pięknym, luksusowym i romantycznym, niesamowitym i wyrafinowanym. Kocham cię i zawsze zrobię wszystko, abyś był szczęśliwy mój minx.

Moja ukochana kobieto! Dzisiaj są twoje urodziny! W tym dniu gratuluję! Życzę szczęścia, dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i niesamowitego szczęścia! Niech wszystko, co dzieje się w życiu, prowadzi do najlepszych! Szczęście dla ciebie, moja droga!

Najbardziej cierpliwa i wyrozumiała żono, dziękuję Bogu za jasny umysł, piękny wygląd, spokojny charakter, umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji, wspaniały wrodzony instynkt macierzyński.

Droga żono, wierny przyjacielu i najwspanialsza żono, gratuluję ci urodzin.Niech wyspa Twojego duchowego szczęścia i serdecznej miłości nigdy nie będzie pusta, niech radosny śmiech zawsze rozbrzmiewa w domu i promienny uśmiech, niech życzliwość i natchnienie rządzą Twoim nastrojem, niech Twój każdy dzień stanie się w rezultacie pełen i bogaty.

Wszystkiego najlepszego moja droga! Dzisiaj są twoje wakacje, a moje gratulacje – kolejna deklaracja miłości. Jesteś najlepszą kobietą na świecie, jestem gotowa powtórzyć tobie nie tylko w twoje urodziny. Bycie moją żoną nie jest łatwą pracą i jestem Ci nieskończenie wdzięczna za mądrość, zrozumienie, cierpliwość i ciepło! Zawsze bądź sobą, to najcenniejsza rzecz, ponieważ jesteś szczery, zabawny i prawdziwy. Delikatnie pocałuj!

Drogi żono, mój skarbie i radości, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci kwitnącej urody, zapachu szczęścia i powiewu szczęścia, szczerej życzliwości, prawdziwych sukcesów i wielkich zwycięstw, pewności siebie, świetnego nastroju i najwspanialszej rodziny.

Jesteś moim ukochanym słońcem, jesteś piękna nawet po 50. Nadal jesteś dla mnie pięknością, której nie można znaleźć na całym świecie. Najmilszy, wspaniały, delikatny, stałeś się moim losem na zawsze. Życzę dużo zdrowia, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.

Kochanie, wygląda na to, że niedawno cię poznaliśmy – nie zmieniłeś się ani trochę od dziesięciu lat. Jestem dumna z Twojej urody i uroku, ale Twoje kochające, wrażliwe serce naprawdę mnie uszczęśliwia. Nie znam kobiety lepiej od ciebie – troskliwej matki i oddanej żony.Miłego nastroju, dobrego samopoczucia i sukcesu!

Jakoś spotkałem dziewczynę, która zapadła mi w serce. Nigdy nie znałem jej. Czas mijał i została moją żoną. I nawet teraz czuję się jak chłopak, który jest głęboko zakochany, ale co najciekawsze, wcale nie chcę pozbyć się tego uczucia. A dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego, kochanie!

Dom to najlepsze miejsce na świecie. Bez względu na to, jak fajnie jest na imprezie, bez względu na to, jak gorąco świeci słońce na plaży na wakacjach, bez względu na to, jak ciekawa i ekscytująca jest praca, zawsze chcesz wrócić do domu z każdego miejsca. Gdzie jest ciepło i przytulnie, gdzie czekają krewni, a kochająca żona przygotowała już pyszny obiad. Gratuluję ci, moja droga, w twoje urodziny i życzę, abyś zawsze pozostawała tak kochająca i czuła, a my, twoja rodzina, na pewno cię uszczęśliwimy!

Dla mnie jesteś najlepsza we wszystkim: najpiękniejsza kobieta we wszechświecie, najlepsza kucharka na świecie, najlepsza psycholog na ziemi, najbardziej kochająca matka i niezrównana żona . Tylko z Tobą mogę być szczęśliwa, kochana i niezastąpiona. A w twoje urodziny chcę ci przypomnieć, że żyję tylko dla ciebie, oddycham tobą. Więc pozostań taki sam jak łagodny i oczywiście prawdziwy.

Gratulacje żono! Bądź zawsze piękna jak pierwszego dnia naszej znajomości, bądź szczęśliwa jak w podróży poślubnej, bądź opiekuńcza jak każdego ranka. Kocham cię! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Zawsze masz osiemnaście lat, a ten dzień to tylko wymówka, by powiedzieć Ci, jaka jesteś piękna. Kiedyś odwróciłaś głowę i dalej się zadziwiała i zachwycała. Mądra kobieta, a jednocześnie wiecznie młoda dziewczyna, poważna dama i wesoły śmiech, tajemniczy nieznajomy i mój najdroższy człowieczek. Nie jestem najlepszym mężem na świecie, ale wiem na pewno, że jesteś najlepszą żoną na świecie!

Moja ukochana, jedyna żona! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Uwierz mi, dam ci futro, diamenty i Lamborghini… później! A teraz po prostu wezmę buziaka, wyprostuję twoje cudowne włosy i szepnę ci do ucha: „Wesołych wakacji, zai!”.

Moja urocza żono, w twoje urodziny życzę abyś na zawsze pozostała najpiękniejszym kwiatkiem w naszej rodzinnej kwiaciarni. Kochanie, zawsze będę Cię podziwiać i szczerze Cię kochać. Życzę, abyś zawsze był w świetnym nastroju i żywym stanie umysłu.

Najkochajsza kobieta świata, matka moich dzieci, wspaniała gospodyni, utalentowana osoba, moja ukochana żona, wszystkiego najlepszego! Twoje zasługi są nie do przecenienia. Jesteś perfekcyjna. Jesteś delikatny i delikatny, słoneczny i jasny, ale nigdy nie obrażasz słabych, wstawiasz się za swoimi bliskimi.

Drogi Żono, wszystkiego najlepszego. Zawsze pozostań najszczęśliwszym, pożądanym, ukochanym, nieodpartym, wspaniałym, miłym, pięknym, odnoszącym sukcesy, zdecydowanym i najdroższym.

Piękne życzenia urodzinowe dla żony od męża, z głębi serca

Polecane
życzenia urodzinowe dla żony od męża do łez

Moja ukochana żono, moja kobieto, gratuluję ci urodzin! Życzę, abyś zawsze pozostała tą samą piękną, miłą, sympatyczną i czułą kobietą, która zawsze znajdzie słowa wsparcie dla wszystkich wokół mnie.Długo zastanawiałam się co Wam podarować,bo kochacie niebanalne prezenty i niespodzianki.I dopiero dziś rano dotarło do mnie co mam Wam przedstawić.Daję Wam odpoczynek i relaks.Dziś i jutro w domu nic nie zrobisz, a odpoczniesz w salonach kosmetycznych. A dzieci i ja zrobimy sprzątanie i gotowanie. W zasadzie dzieci oczywiście zrobią wszystko, ale obiecuję kontrolować i nie pozwalać im siadać nawet na chwilę.Mam nadzieję, że spodobał Ci się mój pomysł, ponieważ uważam, że jest po prostu genialny.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej żony. Życzę wam, abyście przesłonili wszelkie moje niepowodzenia moim urokiem i pięknem, życzę wspaniałych podróży po krajach szczęścia i nadziei, radosnych wędrówek duszy przez chmury marzeń i przestrzenie słodkich marzeń. Umiłowani, odnieś sukces w swoich przedsięwzięciach, świetni w swoich pomysłach i głęboko kochani przez drogich ludzi.

Moja ukochana, drogocenna, najlepsza żona na świecie! Gratuluję ci urodzin! Ten dzień wiele lat temu stał się świętem nie tylko dla Ciebie i Twoich rodziców, ale także dla mnie.Chociaż nadal nie miałam pojęcia, że ​​w tym dniu urodziła się gdzieś moja bratnia dusza. Kocham Cię i chcę, żebyśmy byli razem na zawsze!

Moje ziemskie szczęście, moja droga żono, mam szczęście, że cię mam. Wiesz, właściwie często dziękuję Panu za taki dar dla Ciebie, za bycie moją żoną! Słoneczko, wszystkiego najlepszego, z całego serca gratuluję. Jesteś moim cudem, po prostu nie możesz przestać szukać! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i chcę stworzyć dla Ciebie raj! Dla mnie jesteś aniołem. Jesteś moim szczęściem! A ty zasługujesz tylko na jasne życie! Życzę Ci, aby Twoje serce nigdy nie straciło serca. A moja dusza śpiewała! Wszystkiego najlepszego kochanie!

W twoje urodziny chcę zdmuchnąć świeczkę na moim torcie, aby spełnić cenne życzenie. Życzę, aby to życzenie się spełniło, napełniając Twoją duszę radością. Życzę ci, moja ukochana kobieto, nie biczować się, nie rozwodzić się nad błędami, a tylko iść do przodu. Życzę Ci wyznaczania sobie celów, osiągania ich realizacji. Wesołych świąt, kotku.

Niech cały świat rozświetli się uśmiechem! Niech każdy dzień inspiruje Cię do nowych osiągnięć i nowych odkryć! Życzę dużo radości, pomyślności, prawdziwych przyjaciół i wielkich sukcesów. Bądź kochany i szczęśliwy!

Moi drodzy i kochani, gratuluję Ci tego dnia i życzę, aby każdy dzień przynosił Ci radość, same dobre wieści i sukcesy! Niech otaczają mnie w życiu tylko życzliwi ludzie, a z takiej żony zawsze będę dumny!

Wszystkiego najlepszego mojej pięknej, uroczej, uroczej, uroczej i uroczej żonie. Niech twoje życie ze mną będzie jak z bajki. Życzę, abyś zawsze była młoda i energiczna, atrakcyjna i czarująca, zniewalająca i piękna.

Umiłowani, wraz z bukietem tych róż, chcę wam dać moje kochające i oddane serce. Niech twoja uroda i czułość przetrwa sto lat i nie uschnie. Kwitnij zawsze i bądź pożądany, zdrowy, radosny, zalotny i namiętny. Z miłością do ciebie, twój oddany mąż.

Moja droga Zhenulyo, życzę ci wszystkiego najlepszego. Moi drodzy, życzę Ci natchnionego nastroju i wigoru ciała, niepowtarzalnego i wiecznego piękna, dobrego zdrowia i odważnych uczynków, nieodzownego spełnienia upragnionego marzenia.

Dziękuję za łagodne poranki, za ciepłe, słoneczne dni, za niezapomniane wieczory i gorące noce. Za radość i szczęście, za prawdziwą miłość, za każdy uśmiech i przejrzystą łzę, za to, że niestrudzenie Cię kocham. Twoja troska chroni mnie gdziekolwiek jestem, Twoja pewność siebie inspiruje spokój, Twój umysł sprawia, że ​​podziwiam tylko Ciebie raz za razem. Jestem wdzięczna losowi za tak nieoceniony dar jak ty.

Byłaś najpiękniejszą panną młodą w dniu naszego ślubu.Biała suknia i welon otulały cię nieważką chmurą, złoty pierścionek lśnił jak promień słońca. Ale najpiękniejszy był twój uśmiech. Właśnie zostałaś moją żoną i otoczyłem cię w ramionach, zdając sobie sprawę, że zapamiętam te chwile na zawsze. Minęło wiele lat, ale teraz jesteś tak piękna jak tamtego dnia. I nadal cię kocham, a kiedy biorę cię za rękę, czuję, że moje serce na chwilę zatrzymuje się. A twoje urodziny to dla mnie najlepsze wakacje, kiedy mówię o tym, jak bardzo cię kocham.

Spośród 365 dni w roku jest taki, który rozświetla moją duszę. Dzień, na który czekałem cały rok. To twoje urodziny, kochanie. W końcu z roku na rok twoja uroda kwitnie i staje się jeszcze jaśniejsza. Gratulacje! Życzę, abyście cieszyli się każdą chwilą życia, każdym świtem i każdą nocą. Bo twoja radość jest moim szczęściem. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego moja złota żona. Życzę Ci, kochanie, abyś swobodnie i łatwo latała przez życie, jak piórko na wietrze, z dobrą nadzieją i szczerą wiarą, marzyła o czymś tajemnym, czuła moją miłość i ciepło swoich rodzimych serc w każdej minucie.

Życzymy Ci cieszenia się jasnym słońcem i dobrą pogodą, uśmiechem dziecka i ciepłym spojrzeniem najdroższej osoby na ziemi!

Znamy się od wielu lat, ale dopiero od niedawna postanowiliśmy połączyć nasze losy.Dziś nie mogę zrozumieć, dlaczego tak długo czekaliśmy, ale jestem szczęśliwa, bo przed nami wieczność naszej miłości! Moi umiłowani, gratuluję wam urodzin i życzę słonecznej radości, łaski Fortuny, dobrego zdrowia i inspiracji do spędzenia każdego dnia jak wakacje!

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej żony. Życzę Ci kochanie jednym machnięciem ręki, aby każdy dzień zamienił się w bajkę życia, jednym miłym słowem, aby móc rozweselić i dać nadzieję ukochanej osobie. Drogi, niech szczęście, moja miłość i szczęście towarzyszy Ci przez całą drogę.

Życzymy miłej atmosfery w domu, miłości i ciepła w związkach, szacunku i zaufania w zespole, szczęśliwych i radosnych lat życia!

Moja żona! Gratulacje z okazji rocznicy. A jak wiecie, kobiety mają tylko jedną – 18. rocznicę. Jesteś najbardziej urocza i atrakcyjna, najsłodsza, najmilsza i najseksowniejsza. Twój słodki uśmiech doprowadza mnie do szału i sprawia, że ​​nie mogę spać. Jeśli cię nie ma, życie traci dla mnie sens. Jesteś najlepszą kobietą na świecie.

Moja ukochana, nieodparta, wyjątkowa, najpiękniejsza żona na całym świecie! Spieszę pogratulować ci urodzin! Życząc sobie w moim przypadku byłoby to głupie, dlatego przyda mi się i zobowiązuję się do spełnienia. W ostateczności dziś: umyj naczynia, nakarm kota, zaproś gości, zrób masaż, ogólnie spełnij wszystkie swoje prośby. A ty – zrelaksuj się, pilnie idź do salonu po pełną kwotę mojego prezentu! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin twojej żony od męża, z całego serca

Życz swojej żonie wszystkiego najlepszego do łez

Dzisiaj jest najwspanialszy dzień w roku – urodziny mojej najpiękniejszej i ukochanej kobiety. Kochanie, gratuluję Ci urodzin. taki, jakim jesteś teraz – troskliwy, miły, wyrozumiały, czuły, ale jednocześnie namiętny i niezwykły. Skłoniłeś mnie do innego spojrzenia na wiele rzeczy. Nauczyłeś mnie być bardziej uważnym na wszystkich. Moi rodzice szczególnie to polubili. Ponieważ dzięki Tobie zaczęłam spędzać z nimi znacznie więcej czasu niż wcześniej.Moja droga,Bardzo Cię kocham i obiecuję,że zawsze będziesz szczęśliwa,będziesz się uśmiechać i płakać tylko z radości.Jesteś na zawsze tylko moja.Ty są moją księżniczką, o którą tak bardzo dbam.

Zawsze wyrafinowane i sympatyczne, słodkie i drogie memu sercu, Wesołych Świąt dla Ciebie. Niech wszystkie anioły w niebie chronią cię przed przeciwnościami na ziemi. Wiedz, że tylko ty niepokoisz moje serce i że tylko w trosce o ciebie i mnie modlę się nocą do gwiazd. Życzę radości i wielu powodów do uśmiechu!

Mówią, że wszystkie kobiety na świecie dzielą się na pięć kategorii: inteligentne, piękne, gospodynie domowe, kochanki i matki. Ile żyję z tobą, każdego dnia coraz więcej rozumiem: dostałem diament z pięcioma pełnoprawnymi twarzami.Dziękuję za szczęście, które mi dajesz! Wszystkiego najlepszego, Lyubimko!

Moje życie tylko się poprawiło od dnia, w którym się poznaliśmy. Dziś świętujemy Twoje urodziny, tak jak każdego dnia świętuję to, że się urodziłeś. Niech ten dzień i każdy dzień zwrócą wam trochę radości, którą wniosliście na moją życiową drogę. Dzisiaj jest kolejny dzień, w którym moja miłość do Ciebie rośnie. Wszystkiego najlepszego dla jedynej kobiety, z którą chciałbym umrzeć na tropikalnej wyspie. Jesteś najpiękniejszą, troskliwą, wyrozumiałą osobą na świecie, którą będę kochać i wspierać do końca życia. Kolacja, pranie i sprzątanie, zapomnij o wszystkim. Po prostu spróbuj naprawdę cieszyć się swoim dniem! Masz szczęście, że jestem twoim mężem, ale nie tak, jak ja z taką piękną, rozważną, inteligentną żoną! Kocham Ciebie i Twoją wieczną młodość! Z każdą chwilą stajesz się piękniejsza. Właśnie miałem niesamowite szczęście i cały wszechświat stał się jaśniejszy w dniu, w którym powiedziałeś mi „tak”.

Spotkanie, zakochanie się i spędzanie czasu na własnym ślubie nie oznaczają zostania mężem i żoną. Mijają lata małżeństwa, życie rodzinne toczy się jak zwykle, a pierwszy ogień namiętności, od którego kręci się głowa, może wygasnąć… Ale prawdziwa miłość nie może zniknąć. Nieokiełznaną namiętność zastępuje małżeńska czułość, wrażliwa uwaga i zaufanie, gdy znasz swojego współmałżonka jak siebie i wiesz, że należy on tylko do Ciebie.Kochanie, gratuluję ci urodzin! Nasze małżeństwo przetrwało próbę czasu, nasze uczucia stały się jeszcze silniejsze i nie życzyłbym mojej żonie lepiej niż ty!

Wszystkiego najlepszego moja droga. Dostanę dla Ciebie gwiazdę z nieba i spełnię każde z Twoich pragnień, bo bardzo Cię kocham i kocham. Mam nadzieję, że nasza rodzina jest dla Ciebie szczęściem i radością, dlatego dodatkowo życzę powodzenia, dobrego nastroju i częstych powodów do cudownego uśmiechu.

Moja ukochana kobieta, moja droga żona! Dzisiaj jest jeden z najpiękniejszych dni, który dał cud nie tylko twoim wspaniałym rodzicom, ale także mnie – to twoje urodziny. Życzę Ci, abyś pozostała tak delikatna, namiętna, romantyczna i bez wątpienia atrakcyjna i kobieca jak mnie, i tylko zwiększała swoje cnoty z roku na rok. Dziękuję za wywrócenie mojego szarego życia do góry nogami, pokazując wszystkie jego magiczne kolory.

Najbardziej domowa, słodka i życzliwa! Niech zabrzmią tylko doskonałe epitety z okazji twoich radosnych urodzin. Dzięki Tobie nasza rodzina jest monolitem nie podlegającym żywiołom i czasowi. Gotowy do całowania Cię bez końca!

Moja droga, moja droga! Najbardziej miła i wyrozumiała, potrafiąca wybaczyć, kocham Cię za bycie Mężczyzną i Kobietą (z dużej litery). Za to, że ja, z moimi niedociągnięciami i wadami, obok Ciebie czuję się mądrzejszy i silniejszy, a to pomaga mi żyć dla Ciebie. Za Ciebie i nasze dzieci, jeśli to konieczne, bez wahania oddam życie i to będzie moja nagroda.Niech wszystkie smutki Cię ominą, a dołożę wszelkich starań, aby Cię uszczęśliwić.

Moja droga, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech w naszym domu nie będzie miejsca na nieporządek, niech nasi goście ślinią się od aromatu Waszych wspaniałych potraw, niech nasza rodzina rozgrzeje się Waszą miłością i czułością. Życzę Ci kochanie, żebyś rozkwitła piękną różą i nie przeżyła dnia bez komplementów.

Nigdy nie sądziłem, że można kochać kogoś tak, jak kocham moją żonę. Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez ciebie, kochanie. Jesteś sensem mojego istnienia. Żyję, pracuję, oddycham tylko dla Ciebie. Zależy mi, aby widzieć Twoje szczęśliwe oczy i szczery uśmiech. Ważne jest, abyś zawsze był w dobrym nastroju. Jesteś moją najpiękniejszą i najmądrzejszą. Która zawsze znajdzie najpotrzebniejsze słowa wsparcia, które jednym rzutem oka pokażą, jak bardzo kocha. Jestem z ciebie dumna moja mądra dziewczyno. Nadal znajdujesz czas na naukę i samokształcenie, nawet jeśli ciągle siedzisz z małymi dziećmi. Wszystkiego najlepszego moja niesamowita żona. Inspirujesz mnie i wzmacniasz. I zrobię wszystko dla Ciebie i dla naszych dzieci.

Z całego serca gratuluję Ci wakacji moja ukochana żono! Jestem gotowa z Tobą przez całe życie spotykać wschody i odpędzać zachody słońca, kochać, pielęgnować, szanować. Chcę, żebyś częściej się uśmiechała w życiu i zawsze pozostawała taka delikatna, miła i piękna. Bez ciebie ten świat po prostu by wymarł. Dlatego codziennie świecij jaśniej!

Zostaw swoje zmartwienia i zmartwienia, kochanie! Twój jasny dzień nadszedł dzisiaj.Z okazji moich urodzin, moja wspaniała, wyrażam wdzięczność: za lojalność wobec mnie i wsparcie. Niech przyszłość przygotuje Ci wspaniałe podróże i szczęście.

Umiłowani, dziękuję za namiętne wieczory, za pyszne obiady, za wychowywanie dzieci. Życzę miłego weekendu, produktywnego życia codziennego, spokojnego snu i niekończącego się szczęścia. Kocham cię i obiecuję kochać cię na zawsze!

W twoje urodziny chcę ci się wyspowiadać! Każdego dnia dziękuję niebu za tak wspaniałą żonę! Życzę Ci, aby Twoje piękno nie zniknęło! Niech twoje oczy lśnią radością i szczęściem! Niech twoje serce będzie tak miłe, kochające i jasne! Niech każdy poranek zaczyna się od uśmiechu!

Droga, droga i droga żono. Jesteś moim prawdziwym przeznaczeniem. Niosłem moją miłość do Ciebie przez lata i czas. Jestem nieskończenie szczęśliwy, że nawet gdy byłem z dala od ciebie, migoczący płomień nie mógł zgasić mojej miłości. Niech nasze wielkie szczęście żyje z nami zawsze. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj chcę pić za wszystkie kobiety, aw szczególności za moją żonę. Chciałbym powiedzieć wszystkim mężczyznom, aby dbali o swoje żony. W końcu wszystkie nasze sukcesy są dzięki nim, są naszą szyją, która wesprze nas w trudnych czasach. Dlatego moi umiłowani, dziś będę pił tylko dla ciebie, bardzo dziękuję za to, że cię masz.

Życzę mojej kobiecej żonie i bardzo uroczej połówce, aby na zawsze pozostały moją ukochaną, mądrą i piękną!

Wszystkiego najlepszego Królowo Życzliwości! Chciałbym, aby ten rok był pełen udogodnień, niespodzianek, miłości, pogodnych spotkań, podróży, zakupów, czułości, romansu i dobrych wieści! Stań się jeszcze piękniejszy, jeszcze milszy, jeszcze mądrzejszy, bogatszy, bardziej potrzebny, ciekawszy i szczęśliwszy! I życzę wspaniałego świętowania Twoich urodzin!

Moja śliczna dziewczyna! Dziękuję za mądrość, troskę i wnikliwość!.. Cieszę się, że pewnego dnia przyszedłeś na ten świat, abyśmy mogli się spotkać! Dlatego dziś jest dla mnie wyjątkowy dzień, gratuluję i życzę wielu kolejnych lat życia, które możemy wspólnie dzielić! Kocham!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla żony od męża, z głębi serca

Życz swojej żonie wszystkiego najlepszego

Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia, ale wciąż miałam okazję ją poczuć. Widziałam ją odwiedzającą przyjaciół i przez cały wieczór nie mogłam oderwać oczu. zatopiony w mojej duszy, wywrócił ją na lewą stronę. Teraz śmieje się, gdy sobie o tym przypomina, ale za każdym razem mam te same uczucia, które wtedy czułam. Kochana, gratuluję Ci tego cudownego święta – w twoje urodziny. życzę dobrego zdrowia, dobrych i oddanych przyjaciół, którzy przyjdą do Ciebie na pierwszy telefon.Kocham Cię, moja droga.Wiedz, że na tym świecie jest osoba, dla której jesteś sensem życia. Nie wyobrażam sobie, jak wyglądałoby moje życie, gdybym cię wtedy nie spotkał. ale nawet nie chcę o tym myśleć. Wesołych świąt, moje życie.

Dzisiaj jest ważny dzień nie tylko dla Ciebie, ale dla całej naszej rodziny, bo to urodziny opiekuna paleniska naszego domu, urodziny mojej żony i mamy moich dzieci! Moja droga, moja droga! Chcę powiedzieć, że wszystko co mam dzięki tobie. Ty jesteś moim szczęściem i jesteś osobą, dla której żyję i która nieustannie pobudza mnie do rozwoju i pokonywania nawet tego, co nie do pokonania! Wszystko co robię jest dla Ciebie i naszej rodziny! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Niech oczy wciąż błyszczą, twarz rozjaśnia się uśmiechem. Chciałbym być tak młody, piękny, pełen wdzięku, czarujący.

Moja piękna żono, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci pachnącej kawy rano, wesołej siły na każdy dzień, wspaniałego romansu wieczorami, ciekawych i szczęśliwych wydarzeń w życiu, dobrych bajek i dobrych ludzi w drodze, czułych uczuć i niekończących się przestrzeni do samorealizacji.< /p>

Moje słońce! Nie mam nikogo droższego od ciebie na całym świecie. W tym dniu, kiedy obchodzisz urodziny, chcę Cię przytulić, dać tysiąc całusów i powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Po prostu kocham – w te słowa wkładam całe serce, które na zawsze należą tylko do Ciebie!

Wszystkiego najlepszego moja gwiazdko, moja piękna żona. Pragnę na zawsze pozostać moją boginią, we wszystkim pokazać się z jak najlepszych stron, wszędzie i zawsze chcę odnosić sukcesy, pragnę wypełnić nasz świat światłem szczęścia i radości.

Tak, tak żyjesz, mieszkasz z osobą w tym samym mieście, chodzisz tymi samymi ulicami, patrzysz na te same billboardy i absolutnie nie masz pojęcia, że ​​to jest twoim zwężonym, twoją bratnią duszą, jedyną, której głos będzie uzupełniał twój głos i której ruch będziesz kontynuował. Wszystkiego najlepszego, moje światło, moja piosenka!

Moja ukochana żona! Szczęśliwych walentynek! Życzę wspaniałego nastroju, pieniędzy i szczęścia.

Kochanie, ile chcę ci powiedzieć w twoje urodziny. Ale za banalnymi gratulacjami może ukryć się najważniejsza rzecz – to silne uczucie, które niezmiennie nas jednoczy. Jesteś idealną żoną, o której możesz tylko pomarzyć. Niestrudzenie podziwiam Twój optymizm i niezmordowany charakter. Razem możemy zrobić wszystko!

Moja droga żono! Z miłością spieszę pogratulować ci urodzin. Życzę Ci, abyś zawsze był na topie, zachwycał innych olśniewającą urodą, codziennie miał świetny nastrój. Niech radosne wydarzenia zdarzają się w Twoim życiu tak często, jak to możliwe, a pielęgnowane pragnienia spełniają się.

Są dwa święta w ciągu roku, na które czekam z dreszczem. To oczywiście Międzynarodowy Dzień Kobiet i urodziny mojej żony. Bardzo kocham moją żonę, ale jakoś niezbyt dobrze jest wybierać prezenty. 8 marca nawet nie chodzi o prezenty, ale o kolejki. Ale bardzo trudno jest wybrać prezent urodzinowy dla mojej ukochanej, ale zrobiłem to. Moja ukochana, moja kobieto, gratuluję ci twoich urodzin.Jesteś najpiękniejszą i najcenniejszą rzeczą w moim życiu. Zawsze jesteś na moim pierwszym miejscu i nie może być inaczej. Kocham Cię całym sercem i duszą i chcę, abyś była najszczęśliwszą osobą na świecie. Bądź zdrowy, wesoły, energiczny i czuły, resztę zrobię za ciebie, moja droga. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Drogi, ukochany, drogi memu sercu! Masz dzisiaj kolejne urodziny. Wiele osób ci gratuluje. Ale chcę, żebyś poczuł moje gratulacje bez zbędnych ceregieli. Kiedy hałas świąt ucichnie, a ty pójdziesz spać, po cichu przytulę cię za ramiona i pomyślę: „Jakie mam szczęście, że cię mam!”

Droga żono! Napełniłeś nasz dom radością i miłością. Dzięki Wam zawsze w naszych ścianach rozbrzmiewa najbardziej melodyjna muzyka, jaką znam – dziecięcy śmiech. Pozostań tak piękny i wrażliwy, delikatny, ale zawsze żwawy, jak w pierwszych dniach naszej znajomości. Niech szczęście cię pokocha. Wszystkiego najlepszego!

Miło spędzić wieczór w domu, z moją lepszą połówką – gościnną gospodynią i troskliwą, ukochaną żoną! Szkoda, że ​​krzątanina i bezwład nie pozwalają ci częściej zadowolić się oznakami uwagi i prezentami, na które zasługujesz. Pamiętaj jednak, że jestem dumny z Twojego

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej wybranki losu, pięknej kobiety i niesamowitej żony! Życzę Ci kochani poczucia wszechstronnego szczęścia, radości i czułości. Bądź piękna, zdrowa, szczęśliwa i zawsze dąż do tego, co najlepsze! Jesteś moim żywym bóstwem, cieszę się, że cię mam!

Jestem nieskończenie wdzięczny losowi za tak cenny dar. Ten prezent to ty – mój ulubiony. Kocham cię i chcę iść z tobą przez całe życie tą samą drogą życia. Dziś masz cudowne wakacje – twoje urodziny. Gratuluję i życzę dużo – dużo szczęścia, niech każdy dzień przynosi sukces, a życie daje tylko miłość i radość. Bądź zawsze taka delikatna, mądra, piękna. Niech los zawsze będzie dla ciebie łaskawy. Dobre zdrowie, moja radość, spełnienie wszystkich pragnień i szczęście we wszystkim.

Moja żona jest dla mnie wszystkim! Nie tylko obdarza mnie miłością, czułością i troską, ale także budzi mnie rano do pracy, zbiera wszystkie moje dokumenty dotyczące mieszkania, przypomina, że ​​moi przyjaciele niedługo mają urodziny i wiele, wiele więcej. Ale dobrze pamiętam, kiedy moja ukochana ma urodziny, bo ten dzień jest dla mnie szczególny. W końcu poznaliśmy ją właśnie tego dnia kilka lat temu. Moja droga, bardzo cię kocham! Dziękuję za inspirację, za komfort, który tworzysz w domu. W naszym domu zawsze panuje wspaniała i sprzyjająca atmosfera, która dodaje mi sił. Wiem, że w domu czeka na mnie moja ukochana kobieta, która beze mnie nigdy nie zasypia.Jesteś moją prawdziwą mądrą i piękną kobietą, która na pewno wszystko osiągnie.

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej żony na świecie! Jestem najszczęśliwszym mężem na świecie, bo mam taką żonę. Jesteś najwspanialszą kobietą, cudowną, niezrównaną, niesamowitą kochanką, troskliwą żoną, kochającą matką, utalentowaną, mądrą, sumienną gospodynią, odpowiedzialną.

Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej i złotej żony. Niech każda chwila w Twoim życiu będzie piękna, niech nawet najgorsza pogoda nie zepsuje Ci nastroju, niech harmonia zapanuje w Twojej duszy, a miłość rozkwitnie w Twoim sercu każdego dnia.

Moja duszo, z całego serca serdecznie gratuluję Ci urodzin. Jesteś słońcem, które nie pozwala ochłodzić mojemu sercu, jesteś jak wiosna – zawsze kwitniesz i pachniesz, twoje oczy są jak morze, w którym możesz się utopić, a twój uśmiech mieni się milionami jasnych promieni. Zdrowie, radość i szczęście, kochanie. Pobyt zawsze taki sam piękny, a co najważniejsze mój! Wesołych Świąt!

Moja ukochana, drogocenna żona! Twoje urodziny to dla mnie kolejny powód, by powiedzieć, ile dla mnie znaczysz, jak bardzo jesteś cenny i drogi mojemu sercu! Moja wieczność, muzo i natchnienie, bądź szczęśliwa! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu i życzę, abyś zdobył je łatwo i bez wysiłku!

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej żony na świecie! Jesteś darem otrzymanym od Nieba. Wkroczyłeś w moje przeznaczenie i zmieniłeś cały mój świat. Nie wiedziałem, że życie może być tak kolorowe i kolorowe.Pomogłeś mi całkowicie to przemyśleć. Bardzo cię kocham. Dziękuję losowi za to, że nas połączył.

Moja droga żono, znam cię od dzieciństwa. Byliśmy wtedy tak mali, że wydawało się, że nigdy nie dorośniemy. Ale przeleciał tak szybko, że nie mieliśmy czasu spojrzeć wstecz, jak to wszystko się tak po prostu wydarzyło. Dzisiaj ty i ja jesteśmy związani więzami małżeńskimi i to jest naprawdę wspaniałe. Dziś jesteś nie tylko piękną kobietą, ale także sprawczynią tej uroczystości. Naprawdę cieszymy się, że nadeszło Twoje ulubione święto, dlatego zrobimy wszystko na najwyższym poziomie. Teraz pogratuluję ci własnymi słowami. Bardzo bym chciała, żebyś spróbowała poradzić sobie ze wszystkimi swoimi uczuciami i przeżyć ten dzień z godnością. I powiem ci, że zawsze powinieneś być osobą, która nie będzie bała się prawdy i nieśmiała w swoich działaniach, jeśli są słuszne. Przecież racji nie trzeba się wstydzić.

Ukochana, pozostań taka sama wrażliwa, delikatna, urocza, słodka, przyjacielska, życzliwa, współczująca, piękna, czuła, uczciwa, niezrównana gospodyni, doskonała i cierpliwa mama, urocza, atrakcyjna, wierna towarzyszka życie.

Moja droga! Jesteś źródłem inspiracji, źródłem ciepła i powodem moich uśmiechów. Gratuluję ci urodzin. Mam nadzieję, że masz wszystko, o czym marzyłeś, a jeśli nie, to Ci to dam. Wesołych Świąt!

Trzymam twoje ręce w moich rękach. Dusza drży z czułości: Wszystkiego najlepszego! Wiedz, że nie masz sobie równych w mądrości, szczerości, hojności i pięknie. Czerp ogromną przyjemność z każdej chwili i lataj przez niekończące się przestrzenie szczęścia i niekończące się siedziby miłości.

Czas pogratulować urodzinowej dziewczynie. Przypadkowo jest moją ukochaną żoną. Moja księżniczko, z całego serca gratuluję ci twoich urodzin. Niewiele kobiet takich jak ty odeszło. Ale miałem szczęście, że cię znalazłem i udało mi się wygrać. Zależy mi na tym, abyś zawsze czuł się świetnie, był szczęśliwy, zdrowy i kochany. Robię w tym celu wszystko, co możliwe i niemożliwe. Czasem jestem roztargniony, czasem zapominam o ważnych datach, ale tak bardzo Cię kocham, że później wszystko wynagradzam kilka razy więcej. Jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świąt! Uśmiechaj się zawsze, bo szalenie się uśmiechasz. Nadal zadowalaj mnie, przynieś mi szczęście i przygotuj mnie na zwycięstwa. Kocham Cię, mój jedyny.

Gratulując mojej żonie z okazji urodzin, chciałbym przede wszystkim przypomnieć, że od naszego ślubu minęło wiele lat… Pewnie wystarczyłyby na całe życie. Świat się zmieniał i byliśmy razem.Szliśmy drogą życia, trzymając się mocno za ręce i patrząc sobie w oczy, czytając w nich w każdej chwili: „Kocham”. W urodziny bliskiej mi kobiety pragnę również życzyć jej codziennego uśmiechu i radości przez wiele kolejnych lat!

Ukochana żono, w tym wyjątkowym dniu życzę ci, abyś pozostała czysta i uprzejma. Jesteś jak świeży bukiet polnych kwiatów, które budzą w duszy czułość i troskę. Jestem bardzo szczęśliwy, że cię mam. Napełniasz moje życie głębokim znaczeniem, inspirując szlachetne uczynki!

Wszystkiego najlepszego, moja droga bratnia dusza! Dziękuję Ci za czas spędzony z Tobą, za bezgraniczną lojalność i oddanie, za ognistą miłość i czułą opiekę! Życzę Ci kwitnienia jak dotychczas, codziennie dając mi cząstkę swojego optymizmu i spokoju. Niech lata przyniosą ci korzyści, ozdobiając cię jeszcze bardziej doświadczeniem i zdrowiem psychicznym. Pozostań tą samą słodką, kochającą żoną, a postaram się uszczęśliwić Twój każdy dzień!

Kochanie, jesteś niesamowitą kobietą i cudowną żoną! Gratuluję ci urodzin i życzę, abyś nie znał smutku i zmartwień, więcej życzliwości, mniej kłopotów i żył dla własnej przyjemności! Mam z tobą ogromne szczęście!

Droga mała żono! W ten uroczysty dzień twoich narodzin chcę powiedzieć, że chociaż jesteś suką, jesteś moją ulubioną suką. Chociaż czasami widziałeś, że nie możesz przestać, ale dla mnie jest to muzyka duszy. Chociaż jesteś obrażony, jak chomik nadymający ci kark, ale dla mnie jesteś najdroższą osobą.Szczerze mówiąc, jesteś idealną kobietą, ale wiesz i dzięki Bogu. Zostań tak zawsze, moja najlepsza, droga i ukochana żono.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej żony na świecie! Dziękuję za lojalność i oddanie, że zawsze na mnie czekałeś, spotykałeś się ze mną. Dziękujemy za pyszne, pieczołowicie przygotowane jedzenie i czyste mieszkanie. Dziękuję za cudowne dzieci, które mi dałeś.

Moja ukochana, jedyna, drogocenna żona! Jesteś moją bratnią duszą, stróżem paleniska, moim wiernym towarzyszem i przyjacielem. Pozwolę sobie wyrazić podziw dla Twojej urody, dobroci duszy, troski, umiejętności wczuwania się w Twoje wakacje. Życzę Ci odnajdywania szczęścia w każdym dniu życia, bycia zawsze atrakcyjnym, wesołym, stylowym i wyjątkowym.

Niech życie daje tysiące szczęśliwych możliwości, a każda z nich zostanie w pełni wykorzystana. Szczęście, powodzenia, pomyślności! Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny, moja ukochana, czuła, moja droga żono, życzę ci nie tracić serca z powodu drobiazgów! Życzę, abyście cieszyli się każdym dniem swojego życia, życzę wam doceniać każdą minutę swojego życia! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Niech nasze dzieci nigdy Cię nie obrażają, ale szanują i zawsze słuchają Twoich rad! Twój mąż.

Mój wyjątkowy, pragnę życzyć Ci bezgranicznego szczęścia, abyś był zawsze zdrowy, a Twoje oczy nie znały łez, by szczęście nigdy Cię nie opuściło. Gratulujemy najlepszego dnia w Twoim życiu, Twoich urodzin.

Wszystkiego najlepszego moja ukochana kobieto! W tym dniu życzę wszystkiego najlepszego, ale przede wszystkim oczywiście szczęścia, miłości i pomyślności! Niech praca przyniesie Ci satysfakcję zarówno moralną, jak i materialną, aw domu zawsze odpoczniesz zarówno na duszy, jak i na ciele! Szczęście dla ciebie, kochanie!