Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela

Szanowni! Gratulujemy udanych wakacji zawodowych! Życzymy cierpliwości, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i we wszystkim! Dla każdego dziecka jesteś drugą mamą, która uczy dziecko tylko dobrych rzeczy, za co Ci dziękujemy! Wesołych Świąt!

Gratulujemy urlopu zawodowego osobom, których szczerość, ciepło i życzliwość serca pomagają w najważniejszym – rozwoju osobowości dziecka. Życzymy wiosny w duszy, pogody ducha, radosnych wydarzeń, zdrowia i twórczej inspiracji.

Drodzy pracownicy naszego wspaniałego przedszkola, w imieniu wszystkich rodziców gratulujemy Wam Dnia Nauczyciela i wszystkich przedszkolaków. Życzymy Wam takiego samego niekończącego się przypływu energii i sił jak nasze dzieci, tej samej szczerej wiary w dobro i cuda, jak wesołe dowcipnisie. Niech każdy dzień będzie ekscytujący i pełen chwały, niech praca będzie dla Ciebie radością, niech kochający bliscy i mocne uściski od nich zawsze czekają na Ciebie w domu. Życzymy zdrowia, pomyślności i godnego sukcesu we wszelkich przedsięwzięciach!

Z całego serca gratuluję Dnia Nauczyciela

Gratuluję łzom Dnia Nauczyciela

Gratulujemy naszym szanowanym, niezastąpionym wychowawcom urlopu zawodowego! Staliście się drugą rodziną naszych dzieci, dziękujemy za uważną wrażliwość, delikatną opiekę i życzliwość. ciepłe i opiekuńcze dłonie nigdy nie zaznają zmęczenia, a uczniowie stają się godnymi ludźmi i zawsze o Tobie pamiętają!

Gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela. Dziękuję za rzetelną pracę i wysoki poziom profesjonalizmu. Dzięki Waszym wysiłkom i wytrwałości nasze dzieci w Waszym przedszkolu są szczęśliwe, zabawne, wygodne. Życzymy wielkiego szczęścia osobistego, dalszych sukcesów w pracy, dobrego samopoczucia, dobrego zdrowia i odpowiednich rodziców.

Gratuluję Wam dnia wychowawcy i przedszkolaków. Niech życie obdarzy siłą i zdrowiem dla spełniania dobrych uczynków i szlachetnych czynów. Życzę szczęścia i wielkich sukcesów, zrozumienia i wdzięczności, wrażliwości i reakcji. Niech każdy dzień przynosi uśmiech i radość.

Drodzy nauczyciele i wszyscy pracownicy przedszkoli! Dziś obchodzimy Twoje wakacje zawodowe i życzymy Ci, abyś zawsze był zdrowy, aby Twój duch był wesoły i wesoły! Dobre serce, wielka cierpliwość i wielka miłość do naszych małych psotników! Niech wasze dusze nie stwardnieją, optymizm się nie starzeje, przyjazne uśmiechy nie znikną z waszych uroczych twarzy! Bądź szczęśliwy, żyj w obfitości, radości i dobrobycie! Ciepło dla Ciebie i zrozumienie, miłość i szacunek, piękno i radość na długie lata!