Wszystkiego najlepszego dla reżysera

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru pięknych życzeń urodzinowych dla reżysera własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego dla mojego drogiego szefa. Chcę abyś zawsze wierzyła w siebie i nie znała błędów życiowych, stale osiągała wszystko czego pragniesz i nie odkładała na bok swojego głównego marzenia. Obyś zawsze był w stanie połączyć doskonałe przywództwo w pracy, szczerą miłość do rodziny i bezgraniczne szczęście w swojej duszy.

Drogi menedżerze! Serdecznie gratulujemy urodzin! Życzymy rozwoju osobistego i zawodowego, zdrowia, szczęścia, wszelkich sukcesów, niech każda praca płonie w Twoich rękach, otacza Cię ciepłem i troską w domu, odkrywania nowych i ciekawych zajęć!

Dzisiaj wielkie święto w naszej firmie – urodziny naszego ukochanego szefa i na pół etatu naszego wspaniałego przyjaciela. z całego serca gratulujemy i życzymy jeszcze więcej kreatywnych pomysłów, zabawnych chwil, radości, życzliwości i odrobiny szczęścia. Niech wszystkie kłopoty cię ominą i nie przeszkadzają na drodze do osiągnięcia wszystkich twoich celów. Podziwiamy Cię i zawsze dajemy przykład. Jesteś dla nas wzorem do naśladowania. Dziękuję za wszystko, co dla nas robisz, bo Twoja opieka jest bezcenna. Zawsze bądź z nami i wspieraj jak dotychczas.Jeszcze raz gratulujemy wakacji! Życzymy szczęścia, zdrowia i oczywiście miłości! Niech wszystkie Twoje marzenia i pragnienia się spełnią, a pomysły się spełnią.

Szef z okazji urodzin. Niech wszystko w życiu będzie proste i przystępne, niech promyk sukcesu i powodzenia zawsze płonie w Twojej działalności, niech na Twojej drodze nie będzie wrogów i innych nieszczęśników, niech zawsze uda Ci się połączyć w życiu szczęście prawdziwego człowiek i chwała odnoszącej sukcesy postaci.

Nasz niesamowity szef ma dziś urodziny! W związku z tym pragniemy Państwu pogratulować iw imieniu całego personelu naszej organizacji życzyć sukcesów w pracy, szczęścia i zdrowia kobiet. Jesteś bardzo silną kobietą, która przeszła długą drogę, zanim dostała wymarzoną pracę. Często dzielisz się z nami historiami ze swojego życia i opowiadasz, jak trudno było Ci udowodnić, że Twoja firma w niczym nie ustępuje innym. Ale teraz zajmujesz godne miejsce i prowadzisz świetną firmę. Życzymy pomyślności, wzrostu liczby klientów i zmniejszenia liczby konkurentów. Chociaż konkurencja może być czasem użyteczna, zwłaszcza gdy chcesz pokazać swoją wyższość.

Nasz drogi i ukochany lider! Nasz mały, ale zgrany zespół urodzinowy szczerze życzy Ci, aby wszystkie Twoje pomysły przyniosły nie tylko dochód materialny, ale także pomyślnie rozwinęły Twój biznes. A także zdrowie i to, że wystarczyłoby na wiele lat, wigor i wiara w piękną przyszłość.

Pragniemy, aby szef był szczęśliwy, nie zniechęcał się, nie nudził, nie bał się zaczynać od nowa, aby łatwo przechodził przez życie, znalazł wiernego księcia, miłość, ciepło i pieszczota zabrały Cię na zawsze w bajkę! Życzymy naszego wsparcia, aby pomóc Ci żyć na tym świecie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Twój zespół.

W ten piękny ciepły zimowy wieczór pragniemy pogratulować Ci, nasz drogi szefie, Twoich urodzin! udało Ci się już udowodnić, że jesteś wspaniałym specjalistą i bardzo zebraną osobą, dla której nie ma barier. Codziennie rano pytasz wszystkich pracowników, czy mają jakieś pomysły. Zawsze nas słuchasz i nigdy nie podejmujesz ważnych decyzji w pojedynkę. Jest to bardzo ważne dla nas jako pracowników, ponieważ zawsze musimy być na bieżąco. Życzymy wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich życzeń. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie pełen szczęścia i radości. Wiedz, że Twój zespół jest zawsze gotowy do pomocy i wsparcia w każdej sytuacji.

W Twoje urodziny nasz szefie dajemy Ci witalność, dajemy Ci możliwość zadowolenia wszystkich, dajemy Ci wspaniałe chwile relaksu! Niech wszystkie twoje marzenia zamienią się w rzeczywistość, niech wszystkie twoje kłopoty zamienią się w dym, który zdmuchnie wiatr! Życzymy, abyś nie tracił serca, wiedz, że jesteśmy Twoją drugą rodziną, która zawsze będzie dzielić radość i pomagać w kłopotach!

W dniu urodzin życzę Ci wspaniałych wyników w pracy. Niech pracownicy wyróżniają się efektywnością i szczerą miłością do swojej pracy. Aby w pracy panowała wzajemna pomoc i duch zespołowy. Niech wszystko się uspokoi w najlepszy sposób.

Trudno przecenić znaczenie lidera, więc tego nie zrobimy. Serdecznie gratulujemy, tylko życzymy wszystkiego najlepszego i ciągłych zwycięstw na polu zawodowym. Niech najbardziej tajne pragnienia zaczną się urzeczywistniać w twoje urodziny, a wszelkie przeszkody zaczną cię omijać.

Dzisiaj pragniemy Ci pogratulować kochanie i życzyć szczęścia i zdrowia. Niech Twój entuzjazm nie osłabnie, a szczęście nigdy nie opuści Cię w odpowiedzialnych i ważnych sprawach. Życzymy Ci codziennie siły ducha i przypływu energii. Bądź silny jak prawdziwa kawa i mądry jak prawdziwy filozof.Inspiracja dla Ciebie, nasza droga i doskonały stan umysłu!

Niech wszystkie dni w Twoim życiu będą wypełnione szacunkiem, ciepłem i światłem! Niech szczęście zawsze zwraca się do ciebie! Powodzenia i pomyślności! Niech spełni się Twoje ukochane marzenie, a droga do celu będzie szybka i łatwa! Jesteś naszym aniołem stróżem! Jesteś naszym szanowanym liderem! Wszystkiego najlepszego!!!

Chcemy, aby ten dzień był mądry i sprawiedliwy, bo to jest tak potrzebne szefowi! Niech ścieżka kariery prowadzi tylko do szczytu sukcesu! Niech nagrody za pracę nie każą Ci czekać! Niech rywale obawiają się ingerować w osiągnięcie celu, a szczęście chroni przed kłopotami! Zdrowie dla Ciebie, szczęśliwe i słoneczne dni życia, dobre samopoczucie we wszystkich przedsięwzięciach! Wszystkiego najlepszego!

Drogi i drogi szefie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ty jak słońce ogrzewasz nasz zespół, a my jak kwiaty kwitniemy pod Twoim promiennym przewodnictwem! Dziękuję Ci za wszystko! Powodzenia, pomyślności i miłości! Niech twoje zdrowie pozostanie silne i potężne! Z poważaniem…

Kochanie (imię, patronimik), wszystkiego najlepszego! Nie każdy może pochwalić się tak mądrym przywódcą, profesjonalistą w swojej dziedzinie, człowiekiem o trzeźwym umyśle i żelaznej wytrzymałości. Z przyjemnością współpracujemy z Tobą. Życzymy Wam zachowania energii, pozytywnego nastawienia, optymizmu i pogody ducha. A my z kolei postaramy się przyczynić do dalszego rozwoju i dobrobytu naszego przedsiębiorstwa.

Pozdrowienia z wakacji, szefie, wzbijają się ponad niebiańskie gwiazdy, a schodząc z kosmicznych luminarzy, przynoszą pełne kosze dobrego samopoczucia, nowości pomysłów biznesowych i niepowtarzalnych perspektyw zawodowych!

Chcę Wam serdecznie pogratulować wakacji i życzyć Wam radości i przyjemnych chwil w tym dniu, a Wasze przyszłe życie będzie pełne tylko przyjemnych chwil i ludzi!

< /div>

Dzisiaj najlepszy szef jest bohaterem czarującej uroczystości! Życzymy niestrudzonej pasji twórczej, błyskotliwego charakteru przywódczego, wydajnej wydajności i mądrości biznesowej!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, aby los poprowadził cię drogą pod szczęśliwą gwiazdą, a w domu życie płynie spokojnie i spokojnie! Niech praca przebiega pomyślnie, zyski rosną, omija się złą pogodę, a w pobliżu pozostają tylko wiarygodni, lojalni i uczciwi ludzie!

Gratuluję reżyserowi z okazji jego urodzin

Wszystkiego najlepszego dla reżysera

Najważniejszym z naszego zespołu w Twoje urodziny życzymy Ci wielkiej cierpliwości, wspaniałego zdrowia, miłych, posłusznych pracowników, dobrych zarobków, miłych niespodzianek, godnego wypoczynku i wspaniałych przyjaciół!

Dzisiaj są dla nas urodziny wyjątkowej osoby – naszego wyjątkowego szefa, który stał się dla nas wspaniałym przyjacielem. Jesteś niesamowicie towarzyską i towarzyską osobą, dla której nie ma barier.Życzymy, abyś nadal szedł w kierunku swojego celu i wygrywał nowe ważne zwycięstwa. To jest dla ciebie świetne. Ponadto życzymy Ci najpotrzebniejszych składników – nieograniczonego szczęścia, dobrego zdrowia, miłości i powodzenia. Mamy nadzieję, że nawet po Twoim odejściu z firmy, nadal będziesz od czasu do czasu do nas przychodzić. Robisz to dla dobra firmy, ale będziemy za Tobą bardzo tęsknić. Wszystkiego najlepszego, ukochany szefie. Niech ten dzień pozostanie w Twojej pamięci na zawsze.

Wszystkiego najlepszego dla przystojnego, inteligentnego, utalentowanego i odpowiedzialnego, uczciwego i najlepszego szefa! Niech zostaną osiągnięte nowe szczyty i otworzą się pożądane możliwości. Niech szczęście krąży w pobliżu zarówno w pracy, jak iw rodzinie. Odnieś sukces i dąż do standardu!

Bycie szefem oznacza bycie zawsze czujnym, jasne zarządzanie procesem, kierowanie zespołem, znajdowanie wyjścia z najtrudniejszych sytuacji i nigdy nie rozłączanie się. Ale dzisiaj są twoje urodziny. Dlatego życzę Ci jak najbardziej aktywnego wypoczynku, ciszy i spokoju. Pozwól, aby umiejętność trzymania wszystkiego w swoich rękach i odpowiedzialności za swoje działania pomagała Ci zarówno w pracy, jak i życiu rodzinnym.

Gratulujemy Ci, drogi szefie, z okazji Twoich urodzin! Jesteś świetnym szefem i szanowaną osobą – to już nie jest dla nikogo tajemnica. Życzymy jeszcze większych sukcesów w biznesie, osiągalnych celów i pomyślności w ulubionym biznesie. Aby zawsze były w Twojej głowie kreatywne pomysły, które zostaną wdrożone w dochodowy biznes, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Niech wiara, nadzieja i miłość żyją w Twojej rodzinie.

Życzymy Ci szczęścia i życzliwości w tym dniu, poczuj pełnię życia, radośnie spotkaj się z rankiem i zachowaj to uczucie do późnej nocy. Chcemy życzyć Ci, abyś miał czas na wszystko w życiu i przez lata nie starzeć się, ale odmłodzić. Zachowaj zdrowie i wigor i żyj przez wiele, wiele lat!

Dzisiaj jest cudowne święto – urodziny naszej Pani Szefowej.Życzymy Ci, droga Margarito Michajłowno, abyś w życiu miała trzy nierozwiązywalne problemy: Nie możesz wydać wszystkich pieniędzy, ponieważ ich liczba rośnie wykładniczo, nie wiesz, czym są kłopoty i nieszczęścia, bo tylko wtedy, gdy zobaczą Ty oni umierają bolesną śmiercią właśnie tam i nie wiesz, co to znaczy marzyć, ponieważ wszystkie pragnienia są łatwo i szybko realizowane. Niech twoje przeznaczenie zostanie zapisane na niebie według twojego scenariusza, a życie będzie ciekawsze niż najpiękniejszy hollywoodzki film. Gratulacje!

Dzisiaj są twoje urodziny, nasz szef, szef i szef! I tak tu stoimy, zamarliśmy z niecierpliwości, Z okazji urodzin składamy gratulacje, Serdecznie składamy wiele ciepłych i miłych życzeń. Dzień dobry, życzymy, abyś nie spieszył się do pracy, No cóż, wieczorem wychodzisz wcześnie z pracy, Nie przeklinaj w pracy i dbaj o zdrowie, I często podnoś pensje dla pracowników!

Wszystkiego najlepszego! W tak ważnym dniu życzę Wam wielkich sukcesów w karierze, aby wszystko, co wymyślone, spełniło się dokładnie zgodnie z planem. Nic dziwnego, że mówią, że kobieta to szyja, a jej głowa patrzy tam, gdzie się obraca. Chcę powiedzieć, że dzięki Wam zawsze obieramy właściwy kurs i patrzymy tam, gdzie trzeba. Chciałbym, żeby tak pozostało. I chcę bardzo podziękować za wspieranie mnie, gdy jest to konieczne, pomaganie mi w razie potrzeby i poprawianie błędów, gdy istnieją. Miło wiedzieć, że jest taki lider, który jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego szefa. Z głębi serca życzę Ci wielkich sukcesów w pracy i szacunku w pracy, szczęśliwych wydarzeń w życiu i radosnych dni, powodzenia w drodze i dużej chęci marzeń, niesamowitych możliwości i świetnych pomysłów.

< /div>

Z poważaniem iz całego serca gratulujemy Ci urodzin. Nie codziennie rodzą się takie osobowości, które chcesz naśladować i które tak bardzo przyciągają ludzi. Jesteś jednym z nielicznych! Chciałbym wiele życzyć, ale ani jedno słowo nie ma takiej mocy, aby przekazać cały ocean dobroci, światła i ciepła, którego Wam życzymy! Niech spełnią się wszystkie nadzieje i cele. Masz wystarczającą siłę i wewnętrzny potencjał, aby zamienić każdy sen w długo oczekiwaną rzeczywistość.

Drogi liderze, jesteś przykładem mądrej i pięknej kobiety, kompetentnego profesjonalisty i stratega. Życzymy zaufania, zwycięstw we wszystkich dziedzinach, życzliwości i powodzenia.

Drogi szefie, serdecznie gratulujemy Ci urodzin. Chciałbym życzyć Ci kobiecego szczęścia, miłości i wsparcia od najbliższych. Pozostań tą samą wytrwałą damą, dla której żadne przeciwności nie są przeszkodą. Kontynuuj osiąganie swoich celów i pragnień, a szczęście i szczęście mogą Ci w tym towarzyszyć.

Dzisiaj są urodziny naszego stałego szefa. Drogi, (imię, patronimik), w ten świąteczny dzień chcemy pogratulować ci z głębi serca i życzyć wszystkiego najlepszego. Nigdy nie przestaniemy podziwiać Ciebie, Twojej mądrości, Twojej cierpliwości. Życzymy dobrego humoru, niespożytej energii i optymizmu. Chociaż nie masz optymizmu i dobrego nastroju. Pomimo całej surowości i dokładności pozostajesz osobą bardzo towarzyską z niesamowitym poczuciem humoru. Poza tym jesteś świetnym rozmówcą. Zawsze interesuje nas słuchanie różnych historii z Twojego życia i rad wypełnionych troską o nas. Jesteś dla nas bardzo miły, ale jednocześnie wymagający. Ale tak powinno być z nami.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety i najlepszego szefa. Szczerze życzę Ci odważnych sukcesów w pracy, wiecznego dobrobytu i szacunku, wspaniałych pomysłów na życie, jasnego szczęścia i powodzenia, dobrego zdrowia, szczerej miłości i dobrobytu.

Chciałbym dziś życzyć najlepszemu, troskliwemu i uważnemu szefowi kuchni na świecie, by był równie dumny ze swojej pracy i pracowników, by był uczciwy i wnikliwy, by szybko rozwiązywał zadania, ale ostrożnie.W imieniu całego naszego zespołu pragnę pogratulować i przekonać, że nie zawiedziemy! Wszystkiego najlepszego!

Życzę wspaniałego nastroju w te urodziny, spełnienia wszystkich pragnień i morza pozytywnych emocji! Niech pracowitość i poświęcenie zawsze pomogą Ci osiągnąć wszystkie Twoje cele! Kochaj, bądź kochany i pozostań taką szczęśliwą i wesołą kobietą!

Nie codziennie gratulujesz szefowi, ale jeśli masz taką szansę, nie przegap jej. Czego można życzyć dobremu liderowi, osobie, która zawsze myśli o swoich podopiecznych, doskonałemu organizatorowi, wzorowi do naśladowania, osobie, na której można się wzorować? Pewnie jak wszyscy: zdrowie, szczęście i sukces! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi szefie! Dla nas to tylko zaszczyt i duma pracować pod Twoim kierownictwem, ponieważ niestrudzenie uczysz nas, dzielisz się z nami swoją wiedzą. Chciałbym życzyć Wam na tych wspaniałych wakacjach tylko wszystkiego, co piękne, co może być. Nie wątpimy nawet, że osiągniesz najważniejsze rezultaty, bo wiesz, jak osiągnąć swoje cele. Niech to święto przyniesie Ci wiele przyjemnych emocji.

Nasz drogi reżyserze, jesteś przykładem optymizmu, entuzjazmu, ciężkiej pracy i niezwykłej zdolności do pracy. Niech sukces zawsze Ci towarzyszy we wszystkim, niech wszystkie przedsięwzięcia odniosą sukces. Obyś robił, co masz na myśli. Życzę ci niekończącej się miłości.Wszystkiego najlepszego!

Życzenia urodzinowe dla reżysera, z głębi serca

Życz reżyserowi wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Drogi szefie, dziś przyjmij serdeczne podziękowania od zespołu za rozsądne i uczciwe zarządzanie, za ciężką pracę. Wszystkiego najlepszego! I nawet w tym dniu nadal udaje Ci się to zrobić odpowiedzialnie ciężko pracować i nie przegapić żadnego drobiazgu. Bądź zawsze celowy i odpowiedzialny!

Oto kolejny powód, by pochwalić naszego szefa. Przyjmij więc serdeczne życzenia z ciepłych serc swoich „kadr”. Życzymy, aby nie było Ci trudniej zarządzać niż opalać się. Aby zarządzaniu przepływem pracy nigdy nie towarzyszył stres. Abyś mógł bez problemu osiągnąć swój cel. Pozostań taki sam jak teraz, ponieważ cię kochamy, doceniamy i szanujemy.

W imieniu naszego zaprzyjaźnionego zespołu życzę naszemu drogiemu liderowi optymizmu, wiary, dobrego humoru i wspaniałej przyszłości! Niech nawet trudne dni pracy dla emocji i radości będą dla Ciebie jak jasne wakacje.

Droga Eleno Sergeevna, gratulujemy Ci urodzin. Życzymy oczywiście zdrowia i długowieczności, a co najważniejsze szczęścia. Szczęście jako stan umysłu. Każdy ma swoje szczęście. Dla jednych szczęście to dobre samopoczucie w rodzinie, dla innych ulubiona praca, a dla innych dobrobyt materialny. Życzymy wszystkiego na raz.W końcu szczęścia nigdy za wiele. Niech wystarczy ci na resztę twojego długiego i interesującego życia!

Życzę łatwych zwycięstw, udanych pomysłów. Niech twoje życie wypełni się jasnymi, interesującymi wrażeniami. Niech szczęście będzie panią twojego domu, a nie gościem. Życzę silnego, bohaterskiego zdrowia, długich lat obfitujących w dobre wydarzenia. Raduj się z każdego dnia, w którym żyjesz.

W ten piękny słoneczny dzień pragniemy życzyć wszystkiego najlepszego nie mniej pięknej i słonecznej osobie, która od rana oświetla nasze biuro. Nasz drogi szefie, wniosłeś do naszej firmy światło i radość. Gratulujemy Ci urodzin i życzymy wielkiego twórczego sukcesu i dobrego zdrowia. Niech wszystkie twoje pragnienia się spełnią, a kłopoty i kłopoty ominą. Jesteś bardzo pozytywną osobą z niesamowitym poczuciem humoru. Naprawdę brakowało nam takiego lidera, ale teraz wszystko ułożyło się na swoim miejscu. Gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników. Na pewno odniesiesz sukces, ponieważ jesteś bardzo silną i celową osobą. Wszystkiego najlepszego!

Aby zielony “Mercedes” Twojego życia łatwo i szczęśliwie poprowadził Cię przez życie, pokonując wszelkie przeszkody i trudności, aby droga przebiegała przez kwitnący ogród i aby wszyscy, których potrzebujesz jest w pobliżu. Dla Twojego dobrego samopoczucia i sukcesu!

Chciałbym szczerze powiedzieć bohaterowi dnia: — Niełatwo było z tobą pracować, co więcej, było ciężko! Ale gdybym wybrał towarzysza długiej podróży, wybrałbym ciebie. Więc jestem gotów wytrzymać kolejne czterdzieści lat.Życzę wesołego nastroju i dobrych towarzyszy w życiu! Szczęśliwej rocznicy, szczęśliwych 60. urodzin!

Wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim życzymy zdrowia, a co za tym idzie szczęśliwego i długiego życia. Zrozumienie ludzi, którzy są dla Ciebie ważni. Jak twoje oczy nigdy nie napełniają się łzami, a tęsknota nie rozdziera twojej duszy. Niech życie będzie pełne jasnych kolorów, jak natura wraz z nadejściem wiosny.

Dla Ciebie szefie na urodziny przygotował złotą skrzynię prezentów: worki pieniędzy, bezkresne rzeki zdrowia, sukces zawodowy, wierność w przyjaźni i doskonały nastrój na zawsze!

W urodziny naszego lidera chciałbym bardzo dużo powiedzieć, a przede wszystkim po prostu ludzkie podziękowanie. Dziękujemy za zjednoczenie naszego zespołu w jedną całość, podporządkowanie jednego, ale wspólnego celu dla wszystkich – osiągnięcia jak najlepszych wyników. Dziękuję za wyjątkowy talent przywódczy, za zrozumienie i kompetencje we wszystkich sprawach. Życzymy Państwu i Państwa rodzinie dobrego zdrowia i pomyślności, spokojnej harmonii i ciepła, niewyczerpanego optymizmu na długie lata. Niech praca zawsze daje tylko pozytywne i wiarę w swoje wysiłki. Wesołych świąt!

Życzę najmądrzejszej i najbardziej sprawiedliwej liderce, miłej szefowej, aby w dniu jej urodzin była kobieca, prosta, łagodna, miękka, skromna. Abyś zdobył najbardziej pożądane i wielkie kobiece szczęście. Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw: wyremontowanych mieszkań, samochodów, zwierząt domowych, ukochanego męża i oczywiście całej gromadki dzieciaków.

Drogi i drogi szefie! Od całego naszego przyjaznego zespołu przyjmij najszczersze gratulacje z okazji urodzin! Życzymy najlepszego zdrowia, dobrego humoru, radości w sercu, ciepła w duszy! Niech twoje poranki będą czyste i czyste, twoje dni udane i owocne, a wieczory ciepłe i przytulne! Niezmierzony szacunek do Ciebie, najjaśniejsza miłość, radość i wiele różnych przyjemności w życiu!

Nasz łagodny i opiekuńczy szef, tak bardzo sobie radzisz, jesteś prawdziwą damą – to fakt! Wszystkiego najlepszego nasz drogi szefie! W końcu jesteś dla nas wszystkich bezcennym diamentem, błyszczysz jaśniej niż słońce, niech ciepło Twoich bliskich Cię ogrzeje, niech Twoje życie zawsze będą towarzyszyć jasnym emocjom. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, Twój uśmiech przedłuża życie wielu. Więc po prostu się uśmiechnij, a świat stanie się jaśniejszy! W końcu zrobiłeś dla nas tak wiele, że nie sposób zliczyć! Życzymy szczęścia w twoje urodziny! Z poważaniem, Twój przyjazny zespół!

Z reguły mężczyźni stają się szefami, dlatego uważa się, że aby kobieta mogła objąć pozycję lidera, musi być swego rodzaju żelazną damą, twardą i bezkompromisową w konkurencji z mężczyznami. Myślę, że to złudzenie. Ty, Elena Wiktorowna, jesteś żywym przykładem tego, jak kobieta stała się szefem wyłącznie dzięki takim cechom, jak kompetencje, przyzwoitość i odpowiedzialność. Zajmując tak poważną pozycję, pozostajesz szczerą i miłą kobietą.Niech serce nie zna smutku, praca sprawia przyjemność, a oczy płoną iskrą natchnienia. Wszystkiego najlepszego.

Nasza droga! Gratulacje dla całego naszego przyjaznego zespołu! Życzymy, abyście zawsze byli tak pozytywni, kreatywni, uczciwi, a także pełni sił i energii. Pozwól, aby w Twojej głowie pojawiły się jasne i produktywne myśli, a my, koledzy i pracownicy, zawsze będziemy Cię wspierać. Oby nasz lider urodzin nigdy nie chorował, odniósł sukces z kobietami, miał przyzwoitą pensję i doskonały bonus!

Drogi czarujący szefie! Nasz zespół ma ogromne szczęście, że ma świetnego lidera. Dlatego życzymy Państwu siły, inspiracji, sukcesów biznesowych, pogody ducha i optymizmu. Niech Twoje pomysły się spełnią, Twoje decyzje będą słuszne, a Twoi bliscy traktują Twoją ciężką pracę z miłością i zrozumieniem!

Nasz szef to wspaniała osoba, po prostu superklasa. Jego umiejętność znalezienia wspólnego języka z podwładnymi, umiejętnego zarządzania całym przedsięwzięciem, pokazuje, że jest mądrym liderem. Dziś cały zespół serdecznie gratuluje urodzin. Niech sukces zawsze towarzyszy Twojemu solidnemu biznesowi. Daj Boże, abyś zawsze miał szczęśliwy bilet w życiu. Dobre zdrowie, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, wsparcie zespołu i wszystkiego najlepszego w Twojej firmie.

Wszystkiego najlepszego dla odważnego mężczyzny, doskonałego szefa. Życzę Wam wiary w swoje mocne strony i optymizmu w duszy, wspaniałych pomysłów i nieodzownych sukcesów, wielkiego szacunku i niezawodnych towarzyszy, szczęśliwych dni i radosnych wydarzeń, dobrego zdrowia i niewątpliwego powodzenia.

W imieniu całego naszego zespołu życzymy wszystkiego najlepszego. Życzymy pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Wzajemne zrozumienie i szacunek wśród pracowników. Zawsze podejmując prawidłowe i wartościowe decyzje dotyczące pracy, które doprowadzą do stabilnego dobrobytu przedsiębiorstwa.

Życzenia urodzinowe dla reżysera, z głębi serca

Najcieplejszy
wszystkiego najlepszego dla reżysera, z głębi serca

Niech nigdy nie będzie zimy i strasznego upału w duszy, tylko ciepło i życzliwość. Niech każdy dzień w roku będzie wypełniony zrozumieniem i szczęściem. na Twojej pięknej twarzy pojawi się cień smutku. Życzę długowieczności, pomyślności, samodoskonalenia, zdrowia i powodzenia w twórczych przedsięwzięciach. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego. Niech szczęście wypełni twój dom, miłość wypełni twoje serce, wygoda wypełni serca twojej rodziny i przyjaciół, a sukces wypełni wszystkie twoje czyny i przedsięwzięcia. Szczęście dla Ciebie, zdrowie i wszystkiego najlepszego. Ze szczerego serca, koledzy.

Życzę dużo inspiracji, oryginalnych pomysłów i błyskotliwych planów! Niech spełnią się Twoje marzenia, a życie przyniesie miłe niespodzianki! Niech w Twojej rodzinie zapanuje miłość i harmonia, dochody stale rosną, a zdrowie jest coraz silniejsze! Życzę szczęścia i powodzenia we wszystkim!

Nasz drogi, szanowany szefie, gratulujemy Ci urodzin.Życzymy oceanu możliwości i perspektyw za burtą naszego statku, życzymy, abyś zawsze pozostał odważnym kapitanem niesamowitego sukcesu. Niech wszystko zawsze układa się „z hukiem” w pracy, w rodzinie, w domu i przez całe życie!

Najlepsze, najbardziej niezapomniane i radosne urodziny dla Ciebie! Przyjmij od nas niezliczone życzenia pomyślności, pomyślności i powodzenia! Niech twoje życie składa się tylko z jasnych pasków!

Z całego serca spieszę pogratulować najlepszemu szefowi, jakiego możesz znaleźć! Niech Twoje piękno nadal będzie kolorem i zadowoli otaczających Cię ludzi, a uśmiech na Twojej twarzy światłem oświetli ścieżkę i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Wszystkiego najlepszego! Niech w tak jasny i cudowny dzień Twój dom wypełni się radością i zabawą. Niech bliscy ogrzeją się ich obecnością, a podwładni niech będą pracowici i odpowiedzialni. Idź w tym samym kierunku i z jeszcze większym wysiłkiem osiągnij to, czego chcesz. Życzę szczęścia, powodzenia, życzliwości i niezachwianego zdrowia!

Nie będziemy ci formalnie i banalnie gratulować twoich urodzin, ponieważ jesteśmy bardzo pozytywnym zespołem. Tak, a ty jesteś dyrektorem kreatywnym patrzącym w przyszłość i nie akceptującym zastanych tradycji! Niech Twoje błyskotliwe pomysły nigdy się nie skończą i niech Twoje obiecujące cele zostaną zrealizowane! A jeśli wręczysz nagrodę, zawsze Ci pomożemy…

Jesteś wspaniałym szefem i wspaniałą kobietą, jesteś miłą duszą i osobą odnoszącą sukcesy. Gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś swoją urodą przyćmiła szarość codzienności, swoim wysiłkiem i umiejętnościami do osiągania wysokich wyników w pracy, aby spontanicznie dostrzegać szczęście w każdej chwili swojego życia.

Wszystkiego najlepszego dla silnego i odważnego mężczyzny, a także wspaniałego szefa. Życzę Ci niewyczerpanego entuzjazmu i wielkiej siły, doskonałego przywództwa idei i podwładnych, udanych przedsięwzięć i udanych wyników w biznesie, jasnych nadziei i prawdziwego szczęścia w życiu.

Nasza ukochana Olga Valentinovna. Najbardziej przyjazny zespół gratuluje Ci z głębi serca. Dzięki Wam codziennie mamy świąteczny nastrój, bo panuje przyjazna i wesoła atmosfera w pracy. I tworzysz tę atmosferę swoim wrażliwym przywództwem. Wiesz, jak łagodzić konflikty i unikać sytuacji krytycznych, znaleźć właściwe słowa wsparcia i zachęty do pracy. W takiej atmosferze przyjemnie się pracuje i komunikuje. Życzymy zawrotnego rozwoju kariery, nowych osiągnięć w pracy i wzrostu osobistego samopoczucia. Wszystkiego najlepszego

Jeśli była nominacja do “Najlepszego szefa”, to zapewniamy, że oczywiście zdobyłeś tam Grand Prix. W końcu, gdybyśmy Ci powiedzieli, jaka harmonia panuje w naszej pracy, wszyscy Twoi szefowie poprosiliby Cię o przeprowadzenie dla nich szkoleń. W końcu zasługujesz na bycie szefem kuchni jak nikt inny! A zdobycie takiego szacunku w zespole to rzadkość.Z całego serca gratulujemy Ci dzisiaj imienin. I życzymy jasnego, jasnego, wesołego i szalenie wesołego życia. Niczego nie żałuj. Wyraźnie uwierz w swój sukces i idź przez życie z podniesioną głową, patrząc tylko przed siebie. Zawsze osiągaj swoje cele. Aby całe życie płynęło jak wakacje. Nigdy nie płyń z prądem. Kochaj tylko tych, którzy na to zasługują. Aby wszystkie problemy z biegiem lat zamieniły się w nabyte doświadczenie, które następnie przekażesz swoim dzieciom i wnukom. Życzymy, abyś codziennie budził się z uśmiechem na twarzy. Ciesz się wszystkimi drobiazgami i nie traktuj problemów poważnie. Wszystko to jest dla Ciebie szczere!

W życiu każdego człowieka jest wiele okoliczności, które pokazują jego prawdziwą naturę. Tak też się stało i tym razem. Dopiero teraz mogliśmy obserwować naszego szefa. I możemy śmiało powiedzieć, że jest niezwykłą osobą, która wciąż nas zaskakuje i zachwyca. Dziś postanowiliśmy spotkać się razem, aby świętować jego urodziny i dać mu do zrozumienia, że ​​bardzo go szanujemy. Teraz, patrząc na Ciebie, przypominam sobie lata, które spędziliśmy razem z Tobą. I należy zauważyć, że te lata były najlepsze. Dlatego od czasu do czasu zawsze będziemy Cię szanować i kochać bez końca. Obyśmy również pozostawili Ci najlepsze wspomnienia, które zawsze będziesz pamiętał w trudnych dla Ciebie chwilach. I na koniec chciałbym życzyć Ci, abyś w każdej sytuacji życiowej zawsze pozostawał osobą, na którą nie będzie się wstydzić patrzeć.

Żadne seminarium nie nauczy Cię umiejętnie zarządzać zespołem, ale Ty, nasz drogi szefie, radzisz sobie świetnie nawet bez kursów. Wiesz, jak podkreślić najważniejszą rzecz w pracy, nie zapominaj o potrzebach podwładnych i odważnie przechodź do przodu przez wszystkie trudne zadania przywództwa. Niech więc Twój nieoceniony wkład w końcu zostanie doceniony, pensja wzrośnie, plan się obniży. Powodzenia i powodzenia we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś zawsze był na czele sukcesu, życzę, aby każdy dzień był owocny, jasny i bogaty. Niech wszystkie porażki zostaną zredukowane do zera, niech szczęście i dobrobyt osiągną maksymalny poziom.

Kochanie, (imię drugie imię głowy)! W imieniu naszego zespołu i własnym pragnę pogratulować Ci ważnej daty – Twoich urodzin! Życzymy dobrego zdrowia i długowieczności. Hartowanie życia, aby jakakolwiek presja problemów nie była straszna. Życzymy Ci prostego kobiecego szczęścia w życiu osobistym. W pracy sukces i realizacja wszelkich pomysłów. Niech dobry nastrój nigdy Cię nie opuści. Wszystkiego najlepszego!

Drogi szefie! Nasz przyjazny zespół jest bezpośrednim dowodem Twojej pracy jako lidera, który stał się dla nas nie tylko żywym przykładem do naśladowania, ale także nieodzownym towarzyszem. Życzymy, abyś nie stracił pozytywnego nastawienia do życia i szybko wspiął się po szczeblach kariery na szczyt, nie patrząc w dół. Szczęście, honor i sukces w pracy! Wszystkiego najlepszego!

Nasza droga Pani Dyrektor! Jako zespół serdecznie gratulujemy Ci urodzin i życzymy szczęścia Twojemu domowi, pomyślności Twojej firmie i sukcesu Twojej wyjątkowej osobowości! Niech dobrobyt i fortuna będą Twoimi stałymi towarzyszami!

Wszystkiego najlepszego drogi szefie! Niech wszystko w pracy będzie według twojego polecenia, aw życiu – według twojego pragnienia. Życzę powodzenia, silnej siły, powodzenia i pomyślności, dobrych relacji z bliskimi, współpracownikami, partnerami, przyjaciółmi i sąsiadami, udanych pomysłów, dni i zwycięstw!

Wszystkiego najlepszego! Niech ptaki zawsze śpiewają w duszy, a kwiaty kwitną, aw życiu we wszystkim jest miłość! Pod Twoim wrażliwym kobiecym przywództwem życzę, aby praca zawsze szła pełną parą i przynosiła doskonałe rezultaty!

Jasne życzenia urodzinowe dla reżysera do łez

Najpiękniejsze
wszystkiego najlepszego dla reżysera, z głębi serca

Nasze szczere życzenia miłości, wiary, nadziei, cierpliwości, inspiracji, pomyślności, harmonii, optymizmu, energii, zdrowia i sukcesu.Hurra!

Nasz drogi dyrektor, cały zespół serdecznie i serdecznie gratuluje tego dnia! życzy ciszy i spokoju w rodzinie, radości i dochodów w pracy, zabawy i pijaństwa na wakacjach! I niech to wszystko nie przeszkadza sobie nawzajem! Wesołych Świąt!

Z całego serca spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin i życzymy, abyś pozostała tak piękną, promienną kobietą, której wszystko się udaje! Niech twoja energia będzie niewyczerpana jak gejzer, a wszystkie podjęte decyzje będą uzasadnione!

Chcę życzyć szefowi w urodziny czegoś bardzo wartościowego i bez czego nie da się żyć: życzę Ci najpiękniejszej, miłej i kochającej żony, bo tylko troskliwej kobieta może zapewnić mężczyźnie przytulność i pełen komfort. Abyś zawsze miał niezawodny tył i zrozumienie!

Wszystkiego najlepszego z całego serca pragnę pogratulować wspaniałej szefowej i niesamowitej kobiecie. Życzę, abyście zawsze byli główną i najpiękniejszą różą w kwietniku, życzę porządku w pracy i szczęścia w duszy, doskonałych prognoz pogody i obiecujących horoskopów życiowych.

Wszystkiego najlepszego drogi szefie! Życzę Ci łączenia tak trudnych życiowych zadań, jak zarządzanie zespołem, bycie troskliwą matką, kochającą żoną, przyjaciółką kolegów, mądrym mentorem i po prostu piękną kobietą!

Drogi kierowniku, lider naszego zespołu. Mówi się, że przywództwo stada jest podyktowane siłą, a przywództwo w społeczeństwie – mądrością.Jako mądry szef potrafisz łączyć autorytaryzm z demokracją. Podziwiamy Twój wgląd, doceniamy Twój stosunek do ludzi, uczymy się od Ciebie niezależności i punktualności. Pozwól naszemu przyjaznemu zespołowi pogratulować Ci urodzin i życzyć Ci, niezależnie od okoliczności, utrzymania swoich cech biznesowych i utrzymania naszej firmy na powierzchni przez wiele lat.

Nasz kochany i kochany szefie, w imieniu całego zespołu życzymy wszystkiego najlepszego! Wiemy, że nie lubisz nazywać cię szefem, ale chcemy okazać ci szacunek. To naprawdę bardzo interesujące, że nigdy nie stawiasz się ponad innymi pracownikami, nawet po raz pierwszy odmówiłeś własnego biura. Wierzymy, że jesteś doskonałym specjalistą i po prostu bardzo dobrą osobą. Wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś oddany swojej pracy i swoim pracownikom. Z całego serca życzymy Ci twórczego sukcesu, realizacji wszystkich Twoich planów i jak najlepszego wykorzystania Twojej pracy. Życzymy owocnego roku i nowych ciekawych znajomości.

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi szefie. Życzymy miłości, pomyślności, inspiracji, uroku, powodzenia i wielu zwycięstw, życzymy, abyś zawsze był poza konkurencją, życzymy, abyś był szczęśliwszy w realizacji każdego marzenia!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety i wspaniałego szefa.Życzę Wam, abyście zawsze łączyli niesamowitą urodę i surowość charakteru, dobroć duszy i powagę intencji, ciężką pracę i wspaniały wypoczynek, pewność siebie i czułe uczucia dla bliskich.

Niech wszystko sprawia Ci radość w te święta: przemówienia gratulacyjne na Twoją cześć, bukiety pięknych kwiatów, prezenty i oczywiście goście, którzy zebrali się, aby Ci pogratulować! I oby w przyszłości nie było miejsca na smutek i smutek, tak jak dzisiaj, niech życie będzie wypełnione pięknem, szczęściem i czułością!

Wszystkiego najlepszego, wspaniały szefie. Z głębi serca pragnę, abyś poczuła się w tym dniu jak królowa, aby wszystkie niepokoje i smutki zostawiła poza progiem ostatniego roku życia. Niech czeka na Was wiele sukcesów i zwycięstw, niesamowitych sukcesów i osiągnięć. Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała niesamowitą kobietą, najlepszą szefową i po prostu dobrą osobą. Zdrowie i cierpliwość, piękno i inspiracja, radość i szczęście, miłość i bogactwo!

Gratulacje dla wspaniałego lidera, szanowanego szefa i po prostu dobrej kobiety godnej wszystkich kwiatów i piosenek. Życzymy kobiecego szczęścia. Pragniemy, abyś zawsze pozostawała piękna, kobieca i czarująca, ale nigdy nie traciła sztywności ręki, która kontroluje nasz zespół. Życzymy szacunku, zrozumienia i umiejętności znalezienia kompromisu we wszystkim.

Szefie! Nasz punkt orientacyjny! Nasz przykład! Nasz idol! Nasz geniusz! Nasz ideał! Życzymy Wam ogromnego ładunku witalności, niewyczerpanej energii, wszelkiego rodzaju zabawy, silnych nerwów i żelaznej cierpliwości! W końcu nie jest Ci łatwo z nami poradzić, ale próbujesz! A my z kolei obiecujemy, że będziesz bardziej odpowiedzialny i uważny! Niech wszystko wokół zaskoczy i wywoła wielką chęć do życia i tworzenia! Jak bezcenne jest to, że każdego ranka witasz nas ciepłymi, czułymi słowami, proszę nas swoim wspaniałym wsparciem i życzliwością! Zawsze możesz poprosić o pomoc lub po prostu miłą pogawędkę! Nie wymieniać wszystkiego, co robisz dla zespołu i dla każdego pracownika! Nie jesteś tylko liderem, który jest. Jesteś człowiekiem historii i dumą naszego zespołu! Życzymy Ci dużo szczęścia, miłości, a także więcej zdrowia, aby uśmiech zawsze świecił na Twojej twarzy, szczególnie w ten cudowny dzień!

Drogi szefie, cudowna kobieto, szczerze gratuluję ci urodzin! Mieć ciszę i spokój w domu. Abyś zawsze mógł się zrelaksować i odprężyć, cieszyć się komfortem i ciepłem domu. Życzę, aby pogoda w Twoim domu zawsze była ciepła i radosna, słoneczna i jasna, niezależnie od temperatury za oknem.

Nasi szanowani i kochani przez wszystkich (imię, patronimika), wierzymy, że w takie wakacje po prostu nie możemy Cię opuścić bez gratulacji w imieniu całego zespołu.Tak więc, nasz drogi i drogi szefie, gratulujemy ci urodzin i życzymy szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, powodzenia i długiego życia. Jesteś świetnym liderem, świetnym rozmówcą i świetnym przyjacielem. Podziwiamy Twoją mądrość i to, jak wytrwale znosisz wiele przeciwności. Chcielibyśmy, żeby było jak najmniej takich przeciwności, ale radość wręcz przeciwnie wystarczyła. Życzymy profesjonalnej realizacji, ponieważ wciąż masz bardzo młode projekty, które wymagają Twojej uwagi. Wesołych Świąt!

Nic nie jest łatwiejsze niż proza. Wydawałoby się, że jest coś takiego – gratulacje w prozie. Ale nawet tutaj jest kilka niuansów, które sprawiają, że gratulacje są wyjątkowe i wyjątkowe. Dlatego dzisiaj jest wiele witryn, w których wystarczy wybrać coś wartościowego. A naszą stronę wyróżnia różnorodność i wyjątkowość samych tekstów. Jeśli zbliżają się urodziny twojego szefa w pracy, nie zapomnij pogratulować mu tego jasnego dnia. Skorzystaj z naszej strony, odbierz gratulacje, które lubisz w prozie i przedstaw je w luksusowej i jasnej pocztówce.

W tym świątecznym dniu życzę Ci, aby szczęście było zawsze mile widzianym gościem w Twoim domu, aby wszelkie trudy i problemy mijały, aby towarzyszyły Ci tylko szczęście i dobry nastrój w życiu!

Wszystkiego najlepszego dla twojego wspaniałego szefa.Życzę Ci silnej siły i pewności siebie w zdrowiu, silnego charakteru i życzliwości duszy, wielkiego szczęścia i szacunku, stabilnego dobrobytu i prawdziwego szczęścia.

Dzisiaj świętujemy z całą drużyną wspaniały dzień – urodziny naszego szefa! O tym genialnym przywódcy można mówić bez końca, jak ciekawą i głęboką osobowością jest! Swoimi pomysłami i słowami wnika w duszę, wkłada maksimum swoich sił w komunikację z zespołem, pracuje z każdym indywidualnie, aby przekazać coś ważnego osobie! Dziękujemy za twoją pracę, za pragnienie, abyśmy odnieśli sukces, byli szczęśliwi i samowystarczalni! Bądź wzorem do naśladowania dla nas wszystkich! Z głębi naszych serc życzymy Tobie i Twojej rodzinie duchowych błogosławieństw, rodziny

Drogi Szefie! Gratulacje z okazji urodzin duszy i ciała! Bardzo dziękujemy za wszystkie dobre rzeczy, które zrobiliście dla naszego zespołu! Za wsparcie, za naukę, za tyle wysiłku, który w nas zainwestowałeś! Zawsze nas rozumiałeś, czułeś i przyszedłeś na ratunek! Wybacz nam, jeśli nasze nieostrożne słowo lub jakiś brzydki czyn cię kiedyś zdenerwował! Nie chcielibyśmy stracić twojego szacunku i wiary w nas! Życzymy Ci, abyś zawsze był tak wytrwały, odważny, zdrowy i kochany! Jesteś dla nas wszystkich mentorem i mądrym doradcą! Niech twoje ręce nie zmęczą się pożytecznymi uczynkami, niech każdy dzień roboczy zadowoli Cię przyjemnymi wizytami i spotkaniami, wysoką wydajnością, stabilnością i dobrobytem! Bez względu na to, ile razem przeszliśmy i przeżyliśmy, dobre i złe, chcemy na zawsze pozostać dla Was bliskimi ludźmi! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla twojego uroczego szefa. Z głębi serca życzę wspaniałej urody, wrażliwego przywództwa, wielkiego szacunku, wspaniałych perspektyw, udanych planów, powodzenia, wzajemnej miłości i szczęścia.

Drogi szefie! Wszystkiego najlepszego! Życzymy szczęścia, zdrowia, powodzenia! Abyś pozostała taka sama kobieca, silna i szczera. Aby twój mąż cię rozumiał i wspierał we wszystkim. Dawać kwiaty i prezenty każdego dnia. Życzymy, aby przyjaciele szanowali i doceniali tak wspaniałą osobę jak Ty. Życzymy, aby dzieci Cię uwielbiały, przynosiły do ​​domu pamiętniki z piątkami, cieszyły Cię swoimi sportowymi sukcesami.Aby kot z radością Cię spotkał po ciężkim dniu. Aby kariera szła w górę i przynosiła tylko radość. Aby podwładni nie zawiedli Cię w pracy i wysłuchali Twoich rad. Aby sprzedawcy w sklepach uśmiechali się do ciebie radośnie. Radość dla Ciebie, zaufanie do swojej siły, do ludzi i otaczającego Cię świata. I oczywiście zdrowie!

Drogi, ukochany i drogi kucharzu! Dzisiaj są twoje urodziny i oczywiście będzie wiele gratulacji, przemówień i toastów. A teraz my, twoi podwładni, chcemy powiedzieć, że cała pochwała, która zostanie wygłoszona na twoją cześć, wcale nie jest „chwała”, ale najbardziej prawdziwa. Ponieważ jesteś jedną z tych osób, które nie są w stanie zachorować na „chorobę gwiezdną”, bez względu na to, na jakim poziomie kariery zaprowadzi ich życie. To bardzo rzadka cecha i masz prawo być z niej dumny, a razem z Tobą jesteśmy dumni, że mamy szczęście pracować z taką osobą jak Ty.

Dla nas jesteś prawdziwym bohaterem, najlepszym szefem i mentorem kochanie! Życzymy niekończącej się radości! Dobra kariera, dobra płaca! Otacza nas wystarczająco dużo godnych i przyzwoitych ludzi, ale nie każdy ma zaszczyt być szefem! Jesteśmy nieskończenie wdzięczni Wszechświatowi, że skrzyżował nasze drogi z Wami i szczerze pragniemy spełnić wszystko, czego od nas wymagacie! Życzymy Ci bez trudu osiągania swoich celów, natychmiastowego wyznaczania sobie nowych i kroczenia w ich kierunku bez potykania się o zazdrość konkurencji! Życzymy Wam, abyście odwrócili głowy wszystkim kobietom w zespole, ale oszalejcie na punkcie tej jedynej! Życzymy zgranego zespołu i zawrotnych sukcesów w pracy! Pragniemy, aby wszystkie drogi były przed wami otwarte i świeciło tylko zielone światło! Życzymy Ci, aby wszechświat nieustannie spełniał Twoje pragnienia, aby Twoje życie było zawsze pełne magii i dobroci! Wszystkiego najlepszego!

Drogi Szefie! Przyjmij gratulacje z okazji urodzin w imieniu naszego zespołu! W tym pięknym dniu życzymy Wam jasnych myśli, pozytywnego nastawienia, optymistycznego spojrzenia na świat, entuzjazmu, żywotności, energii, zdrowego ducha, siły, woli, zwycięstw, osiągnięć, osiągania wysokich wyników! Niech nic Cię nie zatrzyma w drodze do upragnionego celu, a gdy cel zostanie osiągnięty, życzymy Ci właśnie tam, wyznacz sobie nowy cel i śmiało kontynuuj swoją drogę! Życzymy rozkwitu Twojemu przywództwu, aby Twój zespół doskonale Cię rozumiał, aby wzajemna pomoc to podstawa naszego zespołu! Niech na każdym kroku pojawia się dla Ciebie milion nowych możliwości, niech świat otworzy przed Tobą wszystkie drzwi! I niech łatwo będzie Ci znaleźć właściwą drogę w życiu! Życzymy duchowej młodości i młodzieńczego maksymalizmu!