Gratulacje z okazji Dnia Prawnika

Dzisiaj wszyscy prawnicy mają wielkie święto zawodowe, mimo że ich zawód prawniczy jest bardzo stary, Dzień Prawnika świętują w naszym kraju dopiero trzeci rok. I bardzo się cieszymy, że teraz jest oficjalny powód do świętowania wszystkich Waszych zasług i podziękowania za Waszą doskonałą pracę. Naszym drogim prawnikom życzymy produktywnej i ciekawej pracy, szybkiego awansu, hojnych i wdzięcznych klientów, a ostatecznie spektakularnych sukcesów zawodowych. Niech władze zawsze doceniają wszystkie Twoje zasługi i zachęcają Cię promocjami i bonusami pieniężnymi. Życzymy dobrego zdrowia i silnego ducha, abyś przez wiele, wiele lat mógł robić to, co kochasz i pomagać ludziom.

Dzisiaj obchodzimy święto zawodowe wszystkich prawników. Nie możemy obejść się bez usług tak mądrych, uczciwych ludzi, którzy znają prawo. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał zwrócić się o pomoc do prawnika. Przyjmijcie słowa wdzięczności, nasi drodzy wielbiciele prawa. Niech zawsze świeci nad Tobą spokojne, łagodne słońce, niech Twoi szefowie Cię docenią, podnosząc Twoją pensję. Niech Bóg da Ci przyjemność z pracy, zawsze używaj wielkiego autorytetu wobec klientów. Niech wasza służba przyniesie ludziom radość. Życzymy dobrego zdrowia, cierpliwości, szczęścia i komfortu. Niech spełni się twoje ukochane marzenie, a anioł stróż chroni przed problemami.

Tak wiele spraw trafia w ręce prawników. Przedstawiciel prawa może stać się uczestnikiem rodzinnych sprzeczek, świadkiem podziału majątku, a nawet bójkami podczas kłótni między założycielami firmy. Ale prawo jest prawem. W Dniu Prawnika gratulujemy wszystkim, którzy nie ulegli tanich obietnic nieuczciwych klientów, nie zawarli układu z własnym sumieniem. Obyś wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi osobiście. Cóż, wygrywaj sprawy w sądach, abyś mógł spędzić zasłużone wakacje za opłatą, której pragnie twoje ciało i dusza.

Drogi przyjacielu, chcę Ci pogratulować z okazji Dnia Prawnika. Jesteś sługą prawa, jesteś mądry, doświadczony, pobożny. Bycie prawnikiem jest godne szacunku i prestiżowe, ale twoja praca wymaga wytrwałości. Dlatego życzę sobie, abyś zawsze osiągał swoje cele bez względu na wszystko. Szczęśliwego Dnia Prawnika!

W Dniu Prawnika życzę, abyś był asem w swoim zawodzie i natychmiast identyfikował wygrywające sprawy i hojnych klientów. Niech twoje honoraria będą wyższe niż pensje posłów, a twoje możliwości przewyższą uprawnienia prezydenta! Niech prawo działa dla Ciebie i dla Ciebie! Niech krewni, przyjaciele, sąsiedzi, a nawet koledzy znajdą w Tobie najmądrzejszego i najbardziej doświadczonego profesjonalistę! Wesołych Świąt!