Gratulacje za ostatni telefon

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających gratulacji za ostatni telefon w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Ostatnie wezwanie! Jasne wakacje dzisiaj, jest wiele nadziei, jak świeżość w letni poranek! Czas dać pożegnalne słowa… Zawsze bądź uczciwą, odważną i marzycielską osobą! Doceń to, co masz i tęsknij za więcej! Nie poddawaj się w trudnych czasach i bądź w stanie rozważać perspektywy i realne szanse na spełnienie swoich marzeń nawet poza horyzont!

Drodzy, umiłowani nauczyciele! Dziękuję za uwagę i odpowiedzialne podejście, pracowitość i obojętność, za tę pojemną i złożoną, ale tak ważną pracę, którą wykonałaś, bo przekazałaś wiedzę nie tylko tematyczną, za wrażliwość i wsparcie. Niech w Twojej pamięci pozostaną tylko pozytywne chwile.

Ostatnie wezwanie to święto radości i smutku! Dziękuję nauczycielom, którzy dzień po dniu odważnie dzielili się swoją wiedzą i serdecznymi radami! Szkoła staje się drugim domem, więc nie żegnamy się, tylko mówimy „Do widzenia!”.

Niech to połączenie będzie sygnałem, że rozpoczynasz udaną podróż jako osoba dorosła. Wiem, że przed Tobą jeszcze wiele trudności i przeszkód, takich jak zbliżające się egzaminy i testy. Życzę, abyście je łatwo przezwyciężyli.Chciałbym również życzyć każdemu z Was, aby znalazł własną ścieżkę, która doprowadzi do sukcesu.

Co ukrywać, bo pewnie wkroczyłeś na ten etap swojego życia. Niech czeka na Ciebie niesamowita liczba jasnych chwil, lekcji życia, miłych niespodzianek, bezchmurnych dni, łatwych zadań i spełnienia wszystkich marzeń i celów. Nie zgub się, staraj się, staraj się.

Drodzy absolwenci, nasze rodzicielskie serca pękają z niesamowitej dumy patrząc na Was. Wydaje się, że nie tak dawno zabraliśmy cię za rękę do pierwszej klasy, a teraz mamy do czynienia z poważnymi niezależnymi ludźmi. Z radością, podziwem i podekscytowaniem czekasz na wielkie zmiany w swoim życiu, a my z kolei pragniemy życzyć, aby to życie było bardzo udane i udane. Niech każdy krok prowadzi do dobrego samopoczucia. Niech każda twoja decyzja będzie sensowna i poprawna. Gratulacje z okazji ukończenia szkoły.

Wesołych świąt, ostatni telefon! Życzę Wam najbardziej niezapomnianego lata, jakie może wydarzyć się w Waszym życiu, najradośniejszych chwil, ciepła i poczucia sytości. Niech życie będzie miłe i sprawiedliwe!

Nadszedł dzień, o którym marzyłeś przez ostatnie kilka lat. W rzeczywistości jest to normalne, choć trochę błędne. Wszyscy spieszycie się, aby dorosnąć i nie żyć teraźniejszością. Nie chcę, żebyś później tego żałował, więc chcę cię ostrzec. Chciałbym wam pogratulować, moi drodzy, wakacji, bo dzisiaj jest wasz ostatni telefon.Teraz wszyscy stoicie przede mną tacy radośni i szczęśliwi faceci w pięknych szkolnych mundurkach, a przecież właśnie poszliście do pierwszej klasy. Każdemu z Was pragnę życzyć spełnienia wszystkich Waszych najcenniejszych pragnień. Wszyscy jesteście zdolni i odpowiedzialni, więc nie mam wątpliwości, że osiągniecie wszystkie najważniejsze rezultaty. Niech każdy Twój dzień będzie pełen pięknych wydarzeń, miłych chwil i wszystkiego, co najbardziej pozytywne. Ciesz się tym dniem, ponieważ nigdy więcej się nie powtórzy.

Co po prostu nie wydarzyło się w naszym szkolnym życiu: lekcje, konkursy, święta, wieczory, godziny edukacyjne. Oczywiście nie bez potłuczonego szkła, papierowych samolotów w klasie, malowanych pamiętników, zagubionych teczek. Wszystko to są cenne krople wielkiego oceanu szkolnego życia. Do niedawna z drżeniem trzymałeś ręce swoich rodziców. Dziś próg naszej szkoły jest wciąż ten sam, ale wy staliście się inni. Ciekawe dzieci zamieniły się w dorosłych chłopców i dziewczynki, którzy mają przed sobą nowe, ale tak interesujące życie.

Drodzy absolwenci, dzisiaj jest wasz ostatni dzwonek, sygnalizujący, że kolejna strona waszej cennej księgi życia została zapełniona. Ilu z nich jest jeszcze przed nami, czekając na skrzydłach! Dziś po raz pierwszy poczujesz się jak dorośli, gotowi do wyznaczania i realizacji nowych celów i zadań. Sukces i powodzenia! Gratulacje!

Nasi drodzy absolwenci, gratulujemy ostatniego połączenia! W tym wzruszającym dla Ciebie dniu chciałbym życzyć Ci pewności i determinacji, nadziei i cierpliwości, perspektyw i powodzenia we wszystkich Twoich staraniach.

Drodzy absolwenci! Gratulacje za ostatni telefon. Choć brzmi to paradoksalnie, ostatni dzwonek w szkole jest pierwszym dzwonkiem w dorosłym życiu. I kiedy ten dzwonek dzwoni, pamiętaj wszystkie najjaśniejsze chwile szkolnego życia, pamiętaj, jak po raz pierwszy przyszedłeś do pierwszej klasy, jak pierwszy raz usiadłeś przy biurku, jak po raz pierwszy otworzyłeś elementarz. Jak było dawno temu, a jak było ostatnio. Teraz masz inne życie, inne zadania i cele. Inni przyjaciele, inne obawy. I mamy nadzieję, że doświadczenie szkolnego życia przyda Ci się w przyszłości, że zdobyta tutaj wiedza pomoże Ci w życiu. Powodzenia i zawsze idź do zamierzonego celu.

Cóż, nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliście, nasi drodzy absolwenci! W tak cudowny słoneczny dzień świętujesz dziś swój Ostatni Pozew – pierwszy etap na drodze do dorosłości.Chciałbym każdemu z Was pogratulować i powiedzieć, że wszyscy jesteście po prostu świetni, bo przeżyliście te długie jedenaście lat nauki. Wiem, że czasami chciałeś rzucić wszystko, ale i tak dotarłeś do końca. Spieszysz się, by dorosnąć, ale uwierz mi, jako dorosły będziesz miał problemy gorsze niż test z chemii. Ale w każdym razie nie chcę cię straszyć, ale tylko ostrzegam, że czasem będzie bardzo trudno, ale przeżyjesz, bo przeżyłeś szkołę. Wesołych świąt, chłopaki. Niech ten dzień przyniesie Wam wiele pozytywnych emocji, radości i szczęścia. Nie masz zbyt wiele czasu na wspólne spędzenie, więc lepiej razem się bawić i relaksować, gdy jest czas.

Dziś jest trochę smutny, ale jeszcze bardziej radosny, dzisiaj zabrzmi ostatni dzwonek. W imieniu wszystkich rodziców gratulujemy naszym ukochanym dzieciom, wspaniałym nauczycielom i całej kadrze tej wspaniałej szkoły. Wszyscy możemy być dumni z naszych wspólnych osiągnięć i zwycięstw w tym roku, życzymy wszystkim powodzenia, wysokich aspiracji, wspaniałych pomysłów i oczywiście wspaniałych wakacji.

Dzisiaj jest bardzo szczęśliwy dzień dla nas wszystkich, to ostatni telefon. Gratulujemy wszystkim tego wspaniałego dnia! Życzymy kierownictwu instytucji edukacyjnej, wszystkim nauczycielom, a zwłaszcza naszemu wychowawcy klasy, wszelkich błogosławieństw życia, powodzenia i utalentowanych uczniów.

Drodzy nauczyciele! W dniu ostatniego wezwania życzymy Ci, aby Twoje siły nie zostały zmarnowane.Pozwól swoim uczniom stać się ludźmi z wielkiej litery iz radością zapamiętaj lekcje i wiedzę, którą im dałeś!

Nasi drodzy absolwenci, gratuluję wam ukończenia studiów i życzę wam, abyście zawsze pozostawali takimi odważnymi, szczerymi, celowymi, porządnymi facetami. Jako dyrektor szkoły mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jesteś gotowy na samodzielne życie, na osiąganie swoich celów, na wielkie zwycięstwa i dorosłe marzenia. Nie zapomnij o swojej szkole, o swoich nauczycielach, ponieważ zawsze będziemy zadowoleni z Twojego spotkania. Niech wszystko się ułoży, niech czeka na Ciebie tylko szczęście i wspaniałe perspektywy.

Gratuluję ostatniego telefonu i życzę, aby długo wyczekiwane letnie dni ciągnęły się powoli, abyś w tym czasie mógł cieszyć się cudowną przyrodą, zabawnymi podróżami i każdego dnia nowe hobby. Życzę wspaniałego wypoczynku, a we wrześniu z odnowionym wigorem powrócę za ster i dalszą żeglugę po oceanie nauki.

Przeszliśmy przez te wszystkie lata, drodzy nauczyciele, długą drogę, która doprowadziła nas do dnia dzisiejszego! Dziękuję za nieskończoną cierpliwość i mądrość, za jasną wiarę w nas i za wrażliwe podejście do naszych problemów! Bądź szczęśliwy i niech słońce zawsze świeci w Twoim życiu!

Pamiętasz dzień, w którym po raz pierwszy poszedłeś do szkoły? Twoja radość nie znała granic, bo wcześniej przez dwa lata pilnie przygotowywałaś się do szkoły. Pamiętam, że bawiłeś się w szkole swoimi pluszowymi zabawkami. Dałeś im piątki i dwójki, a nie było nawet żadnych innych znaków. A teraz jesteś już absolwentką – taka piękna i całkiem dojrzała. Gratuluję Ci w dniu ostatniego telefonu, na który czekałeś. I wreszcie czekałeś, ale uwierz, że później będziesz wspominał ten dzień z prawdziwym smutkiem, bo tęsknisz za tymi wspaniałymi szkolnymi dniami. Życzę powodzenia we wszystkim i wszystkiego najlepszego. Uwierz, że w życiu będzie wiele różnych sytuacji, ale nie powinieneś się niczego bać, bo możesz zrobić wszystko. Miłego dnia, absolwent! Zrelaksuj się i baw się dobrze, bo dzisiaj jest tylko Twój dzień.

Jasne gratulacje z okazji ostatniego połączenia

Najpiękniejsze
gratulacje za ostatni telefon

Z lekkim smutkiem, podekscytowaniem i radością otwieram przed Wami szkolne drzwi. Mam nadzieję, że wyfrunąwszy poza próg naszej rodzimej szkoły, poszybujecie w stronę swojego szczęścia. Wierzę w każdego z Was i pragnę, aby każdy stał mocno na nogach, nigdy nie stracił twarzy i godności i stał się ważnym, niezbędnym i szanowanym członkiem naszego społeczeństwa.Powodzenia, moi dobrzy.Powodzenia, kochanie absolwentów.

Ostatnie połączenie przychodzi tylko raz w życiu.I jak szybko zabrzmi, jak szybko zanurzysz się w wir dorosłego życia, w którym czeka tyle nowych, ciekawych rzeczy, ale jest też wiele kłopotów i przeszkód! Nasze drogie dzieci, nasi wczorajsi studenci! Staraliśmy się jak najlepiej, wkładając w Ciebie wszystko, co szkoła i rodzina mogą dać. Dorastałeś, dojrzewałeś, rozwijałeś się i oczywiście próbowałeś, nawet bardziej niż my, adekwatnie zbliżyć się do linii ostatniego połączenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, cieszymy się z Ciebie i chcemy, abyś nadal dawał nam tylko radość, tylko dumę dla Ciebie, a samo życie i samo szczęście już dało Ci w pełni. Niech rozwija się dzięki szkoleniu, pracy, karierze, rodzinom. Niech dorosłe życie będzie szczęśliwe, młodość będzie długa, a starość ustąpi przed twoim entuzjazmem i entuzjazmem!

Studia, koledzy z klasy, nauczyciele – wszystko porzucone i dzieciństwo też – dalekie, wesołe i miłe… Ostatni telefon w szkole to pierwszy telefon do dorosłego, trudnego i poważnego życia ! Wszystkim, którzy są zaangażowani w to wielkie wydarzenie w życiu – miłość, dobrobyt, radość i oczywiście wielki sukces i postęp! Niech ścieżka nie będzie usiana różami, ale absolwenci to teraz dorośli, silni i odważni ludzie – przejdą wszystko i pokonają z honorem! Powodzenia, drodzy przyjaciele!

Drodzy absolwenci, dajemy wam wspaniałe życie! Ostatnie wezwanie to symbol minionego dzieciństwa. Niech Twoje lata szkolne pozostaną na zawsze w dobrej pamięci, ale pragnienie wiedzy nigdy Cię nie opuszcza!

Drodzy rodzice, dzisiaj jest ostatni dzwonek dla waszych dzieci.Razem udało nam się pokonać wszelkie trudności i bariery, przejść tę trudną ścieżkę i osiągnąć wysokie wyniki. Życzę waszym dzieciom jasnego i szczęśliwego lata, a wam dużo siły i cierpliwości, spokoju i radości serca. Niech twoje dzieci zawsze będą twoją dumą, niech sprostają każdemu zadaniu.

Ostatni telefon dotarł do nas! Radośnie i radośnie dzieci w szkole są hałaśliwe. Życzę wszystkim studentom wspaniałych wakacji. Absolwenci mają świetny start na życiowej ścieżce. A nauczyciele – duma i entuzjazm dla sukcesu swoich uczniów! Szczęście i wspaniałe wakacje!

Ostatni dzwonek szkolny zadzwonił! Gratulujemy ukończenia studiów. Dzieciństwo pozostaje poza jego progiem, wchodzisz w dorosłość. Ile przetoczyło się przez lata: radość z pierwszych zwycięstw, ciężka praca nad sobą, nieprzespane noce rodziców. Pamiętasz, jakie były Twoje pierwsze niezdarne kroki w nauce, pierwsze napisane listy, przeczytane słowa? Wszystko to jest daleko w tyle. Każdy ma przed sobą własną drogę. Każdy z Was na pewno decydował o wyborze zawodu. Teraz sam podejmiesz wszystkie decyzje. I tylko od Ciebie zależy, jak potoczy się Twoje przyszłe przeznaczenie. Łatwe początki dla Ciebie, udane osiągnięcia, świetlana przyszłość!

Gratulujemy ukończenia szkoły. Dzisiaj dzwonek szkolny zadzwonił po raz ostatni. Byłeś niecierpliwy, aby jak najszybciej stać się dorosłym i pożegnać się ze szkolnymi ławkami, chciałeś jak najszybciej uciec ze szkoły.

Nadszedł ekscytujący i wzruszający moment pożegnania ze szkołą, dzwoni ostatni dzwonek! Na moich oczach pierwsza klasa, kwiaty, linijka, święto, lekcje, zmiany, stopnie, święta, przyjaciele, matura, podziw, smutek. Teraz nieuchronność powtórzyła się u dzieci. Nasi bliscy: absolwenci, nauczyciele, dyrektor, wszyscy ci, którzy przez wiele lat pilnie szli obok siebie, odkrywając, ucząc się, radując. Wesołych Świąt! Niech świat będzie przyjazny, wszystkie drogi otwarte, a przyszłość przewyższa oczekiwania. Bądź szczęśliwy i pamiętaj jasny czas swoich lat szkolnych.

Gratulujemy ostatniego telefonu, ostatniego dnia tego roku szkolnego. Życzę ci na chwilę odejścia od nauki, zanurzenia się w letnim reżimie i atmosferze słonecznego nastroju. Niech święta mijają powoli, niech w każdym dniu odpoczynku będzie coś niesamowicie ciekawego i imponującego.

Dzisiaj gratulujemy nie dzieciom, ale dorosłym młodym ludziom, którzy są u progu nowego, samodzielnego życia. A ostatni dzwonek, który zabrzmi dla Ciebie niedługo, stanie się symbolem przyszłych zwycięstw, genialnych odkryć i wspaniałych osiągnięć! Zadbaj o siebie i swoje serca, zachowaj w nich dobrą pamięć czasów, gdy byłeś dziećmi. Bądź szczęśliwy!

Nareszcie nadszedł wielki dzień.Dzień ostatniego dzwonka szkolnego. Otwiera przed Tobą drzwi do nowych możliwości, do niezależnego dorosłego życia. Przecież wczoraj byliście małymi dziećmi, które nie potrafiły same się bronić, a dziś radzicie sobie z wszelkimi próbami. Dlatego gratulujemy i życzymy wszystkim Twoim przedsięwzięciom, aby zakończyły się niesamowitym sukcesem!

Oto twój ostatni telefon w murach naszej szkoły. Nie startujecie i nie biegacie na przerwę, wielu z was jest teraz smutnych. Potraktujmy to wezwanie nie tylko jako ostatnie w szkole, ale także pierwsze w dorosłym życiu. Powodzenia, spraw, by nauczyciele byli z ciebie dumni. Gratulujemy ukończenia szkoły!

Ostatni dzwonek szkolny dzwoni, żegna się z nami. W jednej chwili staliśmy się dorosłymi. Pożegnalne lekcje, pamiętniki, zmiany! Teraz rodzice nigdy nie zostaną wezwani, ani para, ani kołek nie zostaną spoliczkowani. Pamiętaj tylko: szkoła, koledzy z klasy i ulubieni nauczyciele na zawsze pozostaną w Twoim sercu!

Mamy tak cudowną słoneczną pogodę na dworze, a nasi absolwenci też mają dzisiaj wakacje, więc pragnę pogratulować i życzyć wszystkim najjaśniejszych i najciekawszych. Każdy z Was jest samodzielną osobą, która z pewnością odniesie sukces w tej czy innej działalności. Patrzę na ciebie i rozumiem, że jesteś już całkiem dorosła. Ale dopiero niedawno po raz pierwszy przekroczyłeś próg szkoły. Byliście takimi nieśmiałymi, skromnymi i małymi dziećmi, które nawet nie rozumiały, co ich czeka.Pamiętasz swoje pierwsze stopnie? Jak cieszyłeś się, gdy dostałeś pierwsze pięć i jak płakałeś z powodu pierwszych dwóch? To wszystko było z tobą nie tak dawno, ale tak było. Ale przed Tobą tylko przyjemne chwile, chociaż od czasu do czasu będą się pojawiać problemy, ale teraz nie powinieneś się niczego bać, ponieważ przeszedłeś prawdziwą szkołę życia.

Zadzwonił ostatni dzwonek… Nasza ukochana szkoła jest pusta. Wszyscy absolwenci zebrali się tutaj, żeby się z nią pożegnać… Nie, żeby się nie pożegnać. Raczej powiedz: „Do widzenia!” Na pewno wrócimy… Wrócimy, aby pamiętać i powiedzieć: „Dziękuję”. “Dziękuję” za te niezapomniane chwile, które nam podarowałaś, szkole. Byłeś prawdziwym przyjacielem, starszym towarzyszem, który nauczał i dzielił się doświadczeniem. Dzięki Tobie dowiedzieliśmy się, czym jest prawdziwe życie. To kipiało w tobie, przekraczało krawędź. Tutaj było smutno i wesoło, samotnie, głośno i pusto i… wszystko było. Ogólnie rzecz biorąc, nadal możesz opisywać swoje zalety przez długi czas. Te skromne kwiaty chcielibyśmy Państwu wręczyć w dowód wdzięczności. Przepraszam, jeśli to nie w porządku. I nigdy Cię nie zapomnimy.

Gratulujemy Ostatniego Dzwonu i życzę wspaniałego, pogodnego, cudownego odpoczynku od lekcji i prac domowych, esejów i esejów, dyktand i formuł, zeszytów i książek. Niech to lato będzie niesamowite, obyś do września zgromadził dużo błota, inspiracji, radosnych wspomnień i nowych pomysłów.

Drodzy nauczyciele, nadchodzi ostatni dzwonek. Dziś możecie słusznie być dumni ze wspólnych osiągnięć i sukcesów, ponieważ przez ten rok każdy z Was pokazał się jako niezwykle cierpliwy człowiek, życzliwa dusza i bystra głowa. Każdy chciałby życzyć jasnego i ciepłego lata, wspaniałych wakacji i szybkiego powrotu do zdrowia.

Nasze drogie dzieci, czas szybko minął, a wy ze zwykłych uczniów zmieniliście się w absolwentów. Z dumą patrząc na Ciebie, tak młodą, piękną i nowoczesną, pragniemy życzyć Ci podbicia wszelkich wyżyn, zrealizowania wszystkich swoich ambicji, poznania swojej miłości i bycia szczęśliwym dziś i zawsze.

Przeżyliśmy razem wiele różnych jasnych emocji na przestrzeni lat. Nowy etap Twojego życia – ekscytujący i odpowiedzialny – już nadchodzi. Tymczasem świętujmy beztrosko Ostatnie wezwanie, nie pamiętając o wszystkim. Nie każdego dnia nasze dzieci stają się dorosłymi z dnia na dzień.

Najlepsze gratulacje za ostatni telefon, z głębi serca

Najlepsze
gratuluję ostatniego telefonu, z głębi serca

Dzisiaj, po przekroczeniu progu szkoły, wchodzisz w dorosłość.Każdy z was będzie miał swoją własną ścieżkę. I nie bój się. W końcu już się usamodzielniłeś. Szkoła pomogła Ci odkryć Twój potencjał i wyposażyła Cię w zasób wiedzy. Dzięki nim będziesz mógł realizować swoje marzenia i realizować swoje plany. Nigdy się nie poddawaj, wierzymy w Ciebie i w Twoją świetlaną przyszłość!

Absolwenci, jak ptaki, opuszczają szkołę z rozpostartymi skrzydłami i pędzą do swobodnego lotu. My, rodzice i nauczyciele, patrzymy z zachwytem i smutkiem, jak wylatujesz z drzwi swojej rodzimej szkoły, a wraz z nią po części z domu swoich rodziców. Od dziś jesteście dorośli. Teraz możesz spokojnie podejmować samodzielne decyzje i planować swoje życie, bo jest ono tylko Twoje. A sposób, w jaki będzie wyglądało twoje życie, zależy w dużej mierze od decyzji, które podejmiesz w najbliższej przyszłości. Staraj się przemyśleć wszystko jasno i w sposób zrównoważony, nie kieruj się pragnieniami i fantazjami innych ludzi, uwierz w siebie i swoje cele, najważniejsze jest ich ustalenie, a na pewno zostaną osiągnięte! Uwierz w świetlaną przyszłość – czeka na Ciebie poza szkołą!

Dźwięki szkolnego walca i łzy pożegnania, rozstajemy się, przyjaciele, jesteśmy z naszą szkołą! Złóżmy obietnicę, że nie zapomnimy o naszych szkolnych kolegach. Bez względu na to, jak życie rozproszyło nas po całej ziemi, na świecie jest nasza szkoła, w której możemy się ponownie spotkać!

Dzwonek dzwoni, ktoś ostatni. Przed nami trudny egzamin. Życzę, aby wszyscy odpowiednio wykazali się swoją wiedzą i poradzili sobie z tym testem. Życzę wszystkim jak najlepszych starań i staranności.I oczywiście lwią część szczęścia. Bądź spokojny i skupiony, a na pewno ci się uda.

W tych ostatnich minutach, które spędziliśmy razem, chcę wam powiedzieć, że jesteście najlepszymi absolwentami, jakich kiedykolwiek miałem pod moim kierownictwem. Nasza klasa zawsze była najbardziej wzorowa iz dumą mogę powiedzieć, że wychowałam dobre pokolenie. Wesołych świąt, przyjaciele!

Gratulacje! Pozostaje udręka i szkolna udręka, wreszcie dzwoni ostatni dzwonek. Chciałbym życzyć, aby przez lato wiedza zdobyta w mojej głowie nie była pokryta pajęczynami, aby było wystarczająco dużo czasu na całkowitą separację i odlecieć. Niech reszta będzie jasna i najfajniejsza, niech dni szczęścia trwają tak długo, jak cały rok szkolny.

Gratulujemy ostatniego połączenia. Życzę, aby letnie wakacje były niesamowite, niesamowite, fajne i zabawne. Niech twoja głowa odpocznie od formuł i powtórzeń, niech zarówno Puszkin, jak i Mendelejew odpoczywają na półkach od ciebie. Biegnij w kierunku swojego szczęścia i nie pozwól odejść szczęściu, które prowadzi Cię do Twojego snu.

Drodzy absolwenci, życzymy sukcesów w zdawaniu egzaminów, powodzenia w wejściu do placówek edukacyjnych, zdrowia i miłości. Nie zapomnij o swojej rodzimej szkole i nauczycielach, a my zostaniemy Twoim godnym zastępcą.

W tym cudownym dniu chciałbym pogratulować ci ostatniego telefonu. Lata szkolne mijały bardzo szybko i nie można ich zwrócić. Stałeś się całkiem dorosły. Ale nie powinieneś się tym smucić. W końcu otwiera się przed tobą zupełnie inne życie, pełne nowych możliwości, niesamowitych osiągnięć i odkryć. Z całego serca życzę, abyście dołączyli do tego z najlepszym nastrojem, optymizmem i wiarą tylko w dobro. Niech wszystkie twoje decyzje będą prawidłowe, cele osiągnięte, a wszystkie wysiłki nagrodzone niesamowitym sukcesem!

Chcę ci pogratulować pierwszego dorosłego urlopu, a raczej ostatniego telefonu. Nie jest to oczywiście impreza maturalna, ale także bardzo poważne święto. Tylko kilka egzaminów zakończy Cię przed maturą, a nawet nie wątpię, że zdasz wszystko perfekcyjnie, bo widziałam, jak się przygotowałeś, jak się martwiłeś, że coś nie wyszło. Gratuluję i chcę powiedzieć, że jestem z Ciebie dumna, bo przeżyłeś te wszystkie jedenaście lat studiów, nigdy nie narzekałeś na studia, że ​​nie miałeś czasu. Dużo się nauczyłeś w szkole, a teraz kontynuujesz naukę, a raczej samokształcenie. Zawsze chcesz osiągnąć to, co najlepsze, więc nie mam wątpliwości, że tak się stanie. Zasługujesz na to, co oznacza, że ​​tak będzie. Wesołych wakacji! Wszystko będzie po prostu cudowne.Powodzenia!

Gratulacje i życzenia z okazji tego radosnego i długo oczekiwanego dnia. Niech spełnią się Twoje marzenia, a Twoje życie będzie pełne wspaniałych spotkań i fantastycznego szczęścia. Z ostatnim połączeniem!

Gratulujemy uroczystego dnia, który będzie zaznaczony ostatnim dźwiękiem szkolnego dzwonka. Przed nami wiele dróg i odkryć, spotkań i nadziei, życzymy pomyślności losu, realizacji planów. Sukces i powodzenia w drodze od dzieciństwa do młodości.

Dużo Cię nauczyliśmy. Na koniec życzymy, abyście nie wycofywali się przed przeszkodami, by odważnie osiągali swoje cele. Aby nie zaznali przygnębienia, zawsze radują się życiem.

Nasi drodzy jedenastoklasiści, w imieniu wszystkich rodziców, gratuluję Ci ostatniego dzwonka! Życzę, abyście zapamiętali to ważne wydarzenie i zachowali w pamięci jego dźwięczne echa. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twoich przyszłych zmianach w życiu. Wytrwałość, wytrwałość, chęć rozwoju, osiągnięcia i podboju tego świata. Miłego nastroju i udanych wakacji!

Ostatnie wezwanie! Tak dźwięczny, czysty, wzywający … Ale …Niestety i ach! Już za późno, żeby się do niego śpieszyć! Egzaminów będzie jednak więcej… Ale nie masz się czym martwić, na pewno łatwo je zdasz! A potem – będzie matura… i witaj, dorosłość! Polecam zacząć go w taki sposób, abyś przy kolejnym spotkaniu absolwentów znalazł się wśród najmłodszych milionerów na świecie!

W końcu wy, moi drodzy, jesteście tacy młodzi i beztroscy, tacy młodzi i silni, tacy zdrowi i obiecująci, że wy i tylko wy jesteście naszą nadzieją, naszym przyszłym wsparciem. Jesteś naszą teraźniejszością i naszą przyszłością, więc nie bój się wcielić wszystkich swoich pragnień, wszystkiego, nawet najśmielszych marzeń, w namacalną rzeczywistość!

Dziś kołyszące się, trzepoczące, nie dzwonki polowe, ale te, które nazywane są dzwonkami szkolnymi… W Dniu Ostatniego Dzwonka przyjmij moje gratulacje i życzę pomyślnego zademonstrowania wszystkich swoich talentów na egzaminach końcowych! Niech przyjdą do ciebie łatwiej niż czegokolwiek, czego kiedykolwiek nauczono!

To moment, w którym zabrzmi ostatni dzwonek dla twoich dzieci. Moment, w którym w ogóle nie są już dziećmi. Gratulujemy rodzicom tej ważnej uroczystości! Życzymy Waszym dzieciom kontynuowania rzetelnych studiów na najbardziej prestiżowych uczelniach w kraju. Pozwól im dalej słuchać twoich instrukcji i rad. Wesołych Świąt!

Gratuluję wam, drodzy absolwenci. Oto kolejne pokolenie, które uwalniamy z drzwi naszej szkoły. Życzę wam, abyście wyznaczyli sobie cel i dążyli do tego celu w najbardziej poprawny sposób. Najważniejsze jest, aby znaleźć się w życiu i zrozumieć, do czego dążyć. Życzę wielu sukcesów połączonych z racjonalnymi, mądrymi decyzjami. A wtedy wszystko w życiu się ułoży.

Dzisiaj jest ostatni dzwonek, co oznacza koniec roku szkolnego! Dla kogoś ostatnie wezwanie będzie naprawdę ostatnim i ktoś znów wróci na próg swojej rodzimej szkoły! Tak czy inaczej, życzę wszystkim udanych wakacji, radosnych chwil, nowych sukcesów i tylko właściwych decyzji!

Gratulacje za ostatni telefon w prozie

Polecane
gratulacje za ostatni telefon, z głębi serca

Dziś zabrzmiał twój ostatni dzwonek, dni szkolne już za tobą, z czym z całego serca pragniemy Ci pogratulować! Przed Tobą niezapomniane lato i przygotowania do nowe, dorosłe życie. Życzymy powodzenia w przyjęciu i wyborze zawodu w życiu. Gratulacje!

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy włożyli tyle wysiłku w to, aby nasze dzieci ukończyły szkołę z tak wspaniałymi wynikami! Tylko my rodzice możemy zrozumieć, jak ciężko było wam z naszymi dziećmi. Niech cię Bóg błogosławi i jeszcze raz dziękuję!

Drodzy nauczyciele, gratulujemy Wam święta Ostatniego Dzwonu.Jesteście prawdziwymi bohaterami naszych czasów, jesteście przewodnikami po świecie wiedzy i odkryć. Dziękuję za ekscytujący, bogaty w wydarzenia, różnorodny, udany i zabawny rok akademicki. Życzymy miłego odpoczynku od lekcji i zmian, energii, siły, zdrowia i inspiracji!

Drodzy uczniowie, dziś na progu liceum rozbrzmiewa dla Was ostatni dzwonek, który swoim trylem symbolizuje przejście od dzieciństwa do młodości. Życzymy Ci śmiałego i odważnego przejścia przez życie, wyznaczania celów i ich osiągania, ciągłego uczenia się nowych rzeczy, kochania, marzeń, odwagi i doskonalenia się!

Dzisiaj zadzwonił ostatni dzwonek dla naszych dzieci. W imieniu wszystkich rodziców pragnę podziękować administracji szkoły oraz nauczycielom za pracowitość i udział w wychowaniu naszych dzieci, za otrzymaną wiedzę i wsparcie. Niech twoje siły nie zabraknie, niech twoje zdrowie będzie silne, a twój nastrój będzie pogodny i świąteczny. A dzieciom życzymy udanej podróży przez dorosłość, szczęście i celowość.

Gratuluję Ci ostatniego telefonu, życzę Ci jak najwięcej szczęścia i aby spełniło się wszystko, o czym tylko marzysz. Niech lato z ciepłymi promieniami słońca przyniesie Ci szczęście, które zdarza się tylko w bajce, którą możemy zbudować tylko sami.

Słuchaj, słyszysz? Zaraz zadzwoni dzwonek, otwierając drzwi do przyszłości. Patrzysz na niego i przez chwilę czujesz się jak dorosły. Nie bój się, ta przyszłość będzie taka, jak chcesz, pełna nowych wydarzeń i osiągnięć.W tym dniu możesz życzyć dobrej, niezwykłej, jasnej drogi do innej, ale nie mniej interesującej części życia. Biegnij do dźwięku dzwonka, bądź zdrowy i szczęśliwy!

Oto jesteście, dzieci! Minęły lata, a dziś zabrzmi dla Ciebie ostatni dzwonek szkolny. Życzymy niezależności i prostej, prawdziwej drogi. Niech będzie jak najmniej błędów, a więcej szczęścia i sukcesu. Nigdy nie bój się pracy, bądź wytrwały i wytrwały. Życzymy, abyś dokonał właściwego wyboru w życiu, ponieważ teraz trzymasz swoją przyszłość w swoich rękach!

Ostatnia rozmowa, drodzy nauczyciele. Dziękujemy za wytrwanie przez cały rok, uczenie dzieci i wspieranie marki szkoły. Życzymy słonecznego lata i tego samego nastroju, przyjemniejszych wydarzeń i radości, jak najmniej pracy i kłopotów.

Rok szkolny trwa już od dziesięciu długich miesięcy… Ale potem rozlega się dzwonek – i nie ma uczniów w szkole iw końcu nadejdzie cisza. A dzisiaj ostatni telefon, czyli czas na relaks. Życzę miłego odpoczynku przez całe lato i nie myśl o hałaśliwych studentach.

Ostatni dzwonek rozbrzmiewa, jednocześnie dzwonek radości i smutku. Szkoła się skończyła, przed nami nowa ścieżka dorosłego życia. Życzymy Ci, aby był jasny i radosny, pełen dokonań i zwycięstw. Bądźcie uprzejmi, uczciwi, godni ludzie. Niech miłość, szczęście, dobroć i szczęście zawsze będą z tobą.

Mój drogi synu, ostatni dzwonek jest jak dzwon, który zaprasza cię do wejścia do nowego świata. Podczas gdy dzwoni, młodość wciąż trwa. A dalej – trochę przerażające i takie niezwykłe dorosłe życie, o którym marzyłeś. Los pośle twoich szkolnych przyjaciół po miastach, a wkrótce nie zobaczysz wielu. Najprawdopodobniej spotkasz się w szkole. Tu jak magnes przyciągną wspomnienia i to tylko dobre. A teraz huragan kwiatów i serdeczność powitalnych słów. To twoje wakacje, których nie można zapomnieć.

Dzisiaj wraz z Ostatnim Dzwonkiem, żegnamy wielu chłopców i dziewcząt w dorosłość, ale będziemy pamiętać każdego ucznia i nadal szanować, kochać i być z niego dumni! Wszystkich was, drodzy absolwenci, spotka inny los, ale oby wszyscy byli jednakowo szczęśliwi!

Gratulujemy ostatniej rozmowy! Życzę Ci przerwy od szkolnego zamieszania, zmartwień, od wszystkich uczniów w okresie letnim, życzę wspaniałego lata i z nową inspiracją, z nowym zapasem siły, odwagi, odwagi i cierpliwości rozpocznij nowy rok szkolny!

Nasze drogie dzieci, gratulujemy wam pod koniec tego roku szkolnego, z okazji Ostatniego Dzwonu.Niech twoje szkolne dni zastąpią jasne słoneczne dni lata, niech nie będziesz się nudzić i zmęczony, niech każdy dzień daje ci coś ciekawego, ekscytującego i cudownego. Życzymy Wam, a jednocześnie nam wszystkim, zdobycia nowej siły, cierpliwości i inspiracji na kolejny rok akademicki, aby zmienić go w jasną, łatwą drogę do sukcesu.

Dziś zabrzmiał Twój ostatni dzwonek, którym z całego serca gratulujemy! Rok szkolny dobiegł końca i nadszedł czas, abyś ruszył w życie. Życzymy, abyś zawsze był odważny i odpowiedzialny, celowy i nastawiony tylko na przyszłe zwycięstwa!

Gratulacje i podziw dla Twojej młodości, pasji, ognia, który teraz płonie w Twoich oczach! Ostatnie wezwanie to nie koniec, to tylko granica oddzielająca teorię od praktyki. Wasi nauczyciele zainwestowali w was nie tylko wiedzę swoich umysłów, ale także doświadczenie swoich serc. Już niedługo udasz się do miejsca, w którym będziesz mógł zastosować nie tylko swoją wiedzę, ale także mądrość duchową.Nie zgub tego! Powodzenia!

Dziś, kiedy zabrzmi ostatni dzwonek, chcę podziękować nauczycielom… Niech mijają lata, ale nie zapomnę szkoły, rodzimej klasy i ich nauki , troska i uwaga! Życzę dobrego zdrowia, nowych wdzięcznych uczniów i prostego, trwałego szczęścia!

Gratuluję ostatniego telefonu i życzę wszystkiego najlepszego! Niech wspaniały letni nastrój, który na pewno zaczerpniecie z tej cudownej pory roku, nigdy Was nie opuści! Życzę wspaniałych letnich dni!

Drodzy nauczyciele! Trudno w skrócie opisać, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za wiele lat nauki, które pomogły nam dorosnąć i stać się mądrzejszymi! Dzisiaj, gdy rozbrzmiewa Ostatni Dzwon, z całego serca dziękuję i życzę wielu lat, dobrego zdrowia i wdzięcznej pracy z nowymi uczniami!

Najpiękniejsze gratulacje za ostatni telefon

Z całego serca gratuluję ostatniej rozmowy

Ostatnie wezwanie to bardzo ważny i przełomowy moment w życiu! W tym dniu szczęście i smutek mieszają się, przepełniając serce jednocześnie tęsknotą za dzieciństwem i radością nowych odkryć!Chciałbym życzyć uczciwym ludziom morza możliwości, powodzenia i świetlanej przyszłości!

Gratuluję ostatniego dzwonka i życzę, abyście z radosnym uśmiechem zamknęli stronę tego roku szkolnego i zaczęli pisać szalenie ciekawą, ekscytującą, niesamowitą i niesamowicie niesamowitą historię o wspaniałe lato. Życzę jasnego słońca, delikatnej bryzy, wiatru inspiracji, tęczy marzeń, radosnych wschodów słońca i pysznych pikników.

Gratulujemy ostatniej rozmowy! Niech myśli o nadchodzących latach wprawią Cię w doskonały nastrój, aby całe lato przebiegło tak, jak chcesz – z zabawą, wakacjami, spacerami, relaksem, nowymi przyjaciółmi i spełnieniem marzeń.

Gratuluję wspaniałego urlopu – święta Ostatniego Dzwonu! Życzę miłego wypoczynku i niech całe lato upłynie jak nieustające wakacje! Życzę Ci dużo inspiracji, powodzenia, cudów – tak, jak dobry nastrój zawsze będzie z Tobą tutaj.

Ostatni dzwonek to święto nie tylko dla uczniów, ale także dla nauczycieli! Gratulujemy zakończenia kolejnego roku akademickiego! Życzymy, aby uśmiech na Twojej twarzy był doskonałym wyznacznikiem ciężkiej pracy, pracowitości i pracowitości, wysokich ocen i osiągnięć. Bądź dumny z siebie i swoich uczniów!

Nadszedł dzień, na który czekałeś. Wiem, że Twoje lata szkolne zawsze były dla Ciebie piekłem, ale zaufaj mi i mojemu doświadczeniu, że później będziesz wspominał te lata nawet z pewną radością. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w tych cudownych wakacjach. Wiem, że teraz myślisz tylko o tym, jak szybko zacząć świętować. Nie będę cię długo zatrzymywał, bo ta część ostatniego telefonu jest najważniejsza. Gratulujemy wejścia w dorosłe życie, za którym tęsknisz. Wiedz jednak, że w tym życiu jest wiele różnego rodzaju problemów, które są gorsze niż sprawdzian z matematyki. Poradzisz sobie jednak z tym wszystkim, ponieważ zawsze byłeś mądrym i bystrym facetem.Powodzenia we wszystkim i we wszystkim, co najfajniejsze i najbardziej pozytywne. Niech szczęście nigdy Cię nie opuści.

Dzisiaj jest dla niektórych święto zarówno radosne, jak i smutne. To smutne dla tych, którzy żegnają się ze szkołą, którzy mają przed sobą poważne dorosłe życie. Życzę Wam spędzenia letnich zabaw i niezapomnianych chwil, pełnego relaksu. Z zapałem studiować w nowym roku akademickim, aby uzyskać „doskonałość”. I chcę życzyć absolwentom pięknego życia studenckiego, spełniania ich marzeń.

W szkole wszyscy uczymy się z podręczników, ale sami sobie nie poradzimy, bez nauczycieli, a dziś, w dniu Ostatniego Dzwonu, chcę im podziękować za ich praca, w którą bez przesady zainwestowali w nas wszystkich dużo ciepła i uwagi! Życzę im też jasnego, ciepłego szczęścia i długich lat!

Nie możesz już nazywać się uczniami, teraz jesteście prawdziwymi absolwentami! Ale pamiętajmy ile tu było, pośród tych murów przyjaźni i kłótni, radości i szczęścia. Niech to nigdy nie zostanie zapomniane, bo te lata, jak złoto, ozdobią całe Twoje przyszłe życie. A wiedza, którą tu otrzymałeś, z pewnością pomoże ci stać się naprawdę znaczącą osobą w życiu. Wszystkiego najlepszego na Twojej nowej ścieżce!

Ostatni dzwonek zapowiadał koniec roku szkolnego i początek czegoś nowego. Niech w tym roku pozostaną dwójki, nieobecności i chuligaństwo.Życzę miłego wypoczynku w lecie, nabrania sił, zrestartowania mózgu i przyjścia w nowy rok akademicki ze świeżym umysłem i spokojnymi myślami o wiedzy!

Drodzy absolwenci! Nadszedł dzień, na który oboje czekaliśmy i obawialiśmy się w tym samym czasie. To uroczysty i trochę smutny dzień, kiedy zabrzmi dla Was ostatni dzwonek w naszej szkole. Z jednej strony to moment rozstania. Z drugiej strony początek Twojej drogi do dorosłości.

Gratulujemy ostatniej rozmowy! Czas na start, zmianę, wybór, nowe uczucia, triumf młodości. Niech przed nami wszystko, co najlepsze, a wspomnienia pozostawią ciepły wiosenny ślad. Zdrowie, powodzenia, właściwa ścieżka, ekscytująca wiedza, życzliwość, piękno, doświadczenie, nieznane, imponujące, sprawiające, że jesteś dumny.

Na ostatnim dzwonku chcę odetchnąć z ulgą i pięknie pomachać długopisem „Do widzenia” szkole, bo wysokie fale i słoneczne dni, zabawne piosenki i jasne światła, czekają na Ciebie ciekawe odkrycia i różne rozrywki, dobrzy towarzysze i niezapomniane przygody. Niech lato przyniesie wspaniały odpoczynek i siłę na nowy etap kontynuacji drogi do wiedzy.

Drogie dzieci, 11 lat minęło jak w jednej chwili. Dzisiaj dzwoni twój ostatni telefon. Z całego serca życzymy, abyś zachował i pogłębił całą wiedzę i doświadczenie, jakie dała Ci szkoła, oraz z powodzeniem zastosował je w dorosłym życiu! Bądź szczęśliwy, śnij, chodź odważnie i prowokacyjnie, a wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Lata szkolna, dni i godziny, egzaminy i ściągawki, przerwy i święta, to wszystko dzisiaj się cofa… Zestarzeliśmy się, ale żegnając się ze szkołą i nauczycielami, musimy i chcę im podziękować z całego serca, bo pomogli nam stać się bardziej dojrzałymi i lepszymi! Niech szczęście zawsze uśmiecha się do Ciebie, a słońce świeci jasno!

Gratuluję Ostatniego Telefonu i z głębi serca życzę Ci odetchnąć powietrzem inspiracji ostatnich dni maja i przejść do świata zabawnych przygód nadchodzącego lato. Niech książki na półkach się nie znudzą, niech biurka i zeszyty poczekają. Uzupełnij siły, uwierz w swoje marzenia i zdobywaj nowe wyżyny. I obyś odniósł sukces.

Drogi nasz pierwszy nauczycielu, gratulujemy Ci święta Ostatniego Dzwonu. Życzymy Wam łatwych startów i niezwykle ciekawych podróży z nami – Waszym ukochanym uczniom przez kraje wiedzy, dziecięcych marzeń i zabawnych hobby, zdrowia, a także cierpliwości, codziennej inspiracji i zwycięstwa w każdej bitwie.

Gratulujemy naszym drogim nauczycielom zakończenia roku szkolnego i ostatniego dzwonka. Niech Twoja praca przyniesie sukces i satysfakcję.Bądź zdrowy i szczęśliwy!

Chcę pogratulować Ci tak ważnego dnia w Twoim życiu. Ostatnie wezwanie zdarza się tylko raz w życiu. Uwierz, że zapamiętasz ten dzień na długie lata, bo będzie to jeden z najważniejszych w Twoim życiu. Wiem, że lata szkolne były dla ciebie czasem trudne, ale byłeś w stanie to wszystko wytrzymać, a teraz masz pełne prawo do relaksu i zabawy. Gratuluję ci ostatniego połączenia i życzę ci najfajniejszego i najjaśniejszego, jaki może być. Dorosłe życie, za którym wszyscy tęsknicie, ma swoje plusy i minusy, więc będziecie musieli dołożyć wszelkich starań, aby poradzić sobie ze wszystkimi problemami i rozwiązać wszystkie pytania, które pojawią się w ciągu życia. Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, a także odrobiny szczęścia, wtedy wszystko możesz osiągnąć sam. Wesołych wakacji, przyszły absolwent!

Gratulujemy ostatniego połączenia i życzę Wam wyjazdu tego lata z uśmiechem i nowymi marzeniami. Niech studium zaczeka, niech serce pędzi do walki o szczęście. Życzę jasnego słońca, ciepłego morza, wesołych wędrówek, fajnych pomysłów i niesamowitych letnich historii.

Patrzę na was i próbuję zrozumieć, jak to się stało, że dorastaliście tak szybko? Wydawało mi się, że całkiem niedawno spotkaliśmy się po raz pierwszy, a teraz jesteście już prawdziwymi absolwentami. Chcę powiedzieć, że byliście wyjątkową klasą, bo nigdy nie widziałem takiej solidarności między wszystkimi członkami zespołu.Moi drodzy obiecajcie mi tylko jedno, że na pewno zachowacie tę przyjaźń i będziecie ją nosić przez wiele lat. Bądźcie sobie przydatni, pomagajcie, pomagajcie i po prostu bawcie się dobrze. Wiem, że na pewno możesz to wszystko zrobić. Cóż, nie zapomnij o swojej szkole, ponieważ dała ci nie tylko wiedzę edukacyjną, ale także pomogła ci stać się towarzyskimi, aktywnymi i kreatywnymi facetami. Wesołych świąt moi najdrożsi i najukochańsi absolwenci! Będę tęsknić za naszymi zabawnymi lekcjami.

Do tej pory ukończyłeś tylko jedną rundę, z pomocą rodziców i nauczycieli – i mnie, nauczyciela klasy. W tych murach dostałeś niezbędny magazyn wiedzy, nauczyłeś się rozumieć siebie i swój wewnętrzny świat, bronić swojego punktu widzenia i podstawowych przekonań.

Drodzy studenci, gratuluję Wam Ostatniego Dzwonu i początku zasłużonego odpoczynku. Cały rok ciężko pracowałeś, zdobywałeś szczyty, odkrywałeś wiele nowych i ciekawych rzeczy, a teraz czas na małą przerwę od szkolnych ławek i podręczników, od szkolnych mundurków i telefonów na lekcję. Życzę Wam wspaniałego lata, jasnego słońca, wesołego nastroju i fantastycznych planów na ten długi weekend.

Chciałbym Wam serdecznie pogratulować, moi najdrożsi, moi absolwenci. Ty i ja przebyliśmy długą drogę, która nie zawsze była łatwa, ale przetrwałeś. Chcę wam pogratulować i powiedzieć, że jesteście wspaniałymi kolesiami. Nie jesteście tylko absolwentami, jesteście już całkiem dorosłymi ludźmi, którzy przeszli przez jeden ważny etap w swoim życiu. Każdemu z Was życzę cierpliwości i wytrwałości, a także wytrwałości i dużo siły, bo nie wszystko będzie dla Was łatwe, ale uwierzcie, że możecie sobie poradzić z każdym problemem, bo macie już za sobą jedną szkołę życie. Ale dziś zapomnij o wszystkim, bo w te cudowne wakacje powinieneś odpocząć i dobrze się bawić. Dzisiaj jest tylko twój dzień, a egzaminy trochę ucierpią. Wesołych świąt, moi ludzie! Niech ten dzień dostarczy każdemu z Was wielu pozytywnych emocji.