Wszystkiego najlepszego 40 lat dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, syna, taty, ojca chrzestnego, wujka, brata

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających gratulacji z okazji twoich 40. urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 40. rocznicy dla mężczyzny, przyjaciela, kolegi, syna, taty, ojca chrzestnego, wujka, brata własnymi słowami, w prozie, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci beztroskiego szczęścia, niech wszystko, co zaplanowane, odniesie sukces, i niekończącego się szczęścia w Twoich pieniądzach!

Wszystkiego najlepszego staruszka! Z całego serca życzę Wam nieskończonej różnorodności życia, głębokich wzajemnych uczuć, osiągania imponujących wyżyn, niekończących się podróży i dużego przytulnego domu! Niech wszystko w życiu się rozwinie i okaże! Gratulacje!

Dzisiaj życzymy naszemu drogiemu bohaterowi dnia dobrej zabawy podczas świętowania, łapania szczęścia za ogon, wyciągania szczęśliwego losu w życiu, odnajdywania harmonii, łagodzenia zdrowia i wiary w cud! Szczęśliwej rocznicy! ©

Szanowni Państwo, w te cudowne wakacje serdecznie życzymy powodzenia w życiu i pracy, pomyślności w rodzinie, harmonii w duszy, szczęścia i zdrowia przez wiele, wiele lat !

Wszystkiego najlepszego. Życzę ci niekończącego się szczęścia, całkowitego sukcesu i wszelkich ziemskich błogosławieństw. Życzę miłych wrażeń i nowych twórczych zwycięstw.Chciałbym również poznać prawdziwą bezinteresowną miłość ze wszystkimi jej nieprzewidywalnymi wzlotami i upadkami. Niech wszystko będzie z tobą w porządku!

Kiedy patrzymy w nocy, widzimy gwiazdy. Życzymy, aby nawet w trudnym momencie w życiu zabłysło coś pięknego. Niech dusza przepełni się poezją, a każdy świt przynosi radość – nowy dzień jak nowe urodziny, a my go uszczęśliwimy.

W naszym życiu było wiele różnych sytuacji, kiedy się pokłóciliśmy, nie mogliśmy się czymś podzielić, ale to jest integralna część każdego życia i tego dnia cieszymy się, że jesteśmy wszyscy razem przez wiele lat nie byliśmy rozdzieleni. I bez względu na to, ile lat minie, nie powinno to wpłynąć na naszą przyjaźń. Więc w swoje czterdzieste urodziny, kochany „Imię”, nie choruj i nie zapomnij o sobie.

Nasz drogi bohater dnia! Z całego serca życzymy Wam dobrego zdrowia, wielkiego dobrobytu i wewnętrznej siły do ​​utrzymania i opieki nad swoją rodziną. Życzymy, aby możliwości łapały Cię zawsze i wszędzie, abyś mądrze je wykorzystywał, doprowadzając swoje życie do perfekcji. Pragniemy, aby Twoje serce jaśniało miłością i dobrocią dla tego świata i dla otaczających Cię ludzi. Życzymy, aby Twoja praca sprawiała Ci wielką przyjemność. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie prezentem!