Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla nauczyciela w przedszkolu

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór najbardziej oryginalnych życzeń urodzinowych dla przedszkolanki od rodziców własnymi słowami, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego wspaniałego nauczyciela, a co za tym idzie, słodkiej, miłej, sympatycznej i szczerej osoby. Pragnę rozpoczynać każdy dzień z uśmiechem i dobrym uczynkiem, pragnę otrzymać od życia wszystko, co jest pożądane i potrzebne, pragnę nie tracić optymizmu duszy i wigoru ciała, pragnę dać dzieciom wiarę w cuda i szczęśliwe nadzieje.

Wszystkiego najlepszego, dobrego nastroju i miłej pracy! Bardzo Cię kochamy i doceniamy, ponieważ obdarzasz nas swoją miłością i troską! Życzymy, abyś zawsze pozostawał szczęśliwy i radosny, energiczny i zdrowy, a także łatwo osiągał swoje cele, kochał i był kochany!

Wszystkiego najlepszego i szczerze życzę, aby podopieczni Cię kochali i dawali radość duszy, aby Twoi bliscy codziennie Cię zaskakiwali i dzielili z Tobą szczęściem życia. Dobre zdrowie, dobrobyt, inspiracja, miłość i powodzenia.

Gratulujemy wspaniałej nauczycielce, szanowanej przez wszystkich rodziców i kochanej przez wszystkie dzieci. Życzymy Wam zdrowia, abyście żyli radośnie i szczęśliwie do stu lat.Życzymy powodzenia w każdym biznesie. Niech praca z naszymi dziećmi przyniesie Ci tylko przyjemność, a nie kroplę zmęczenia, mnóstwo ciekawych pomysłów, radość i wielkie emocje. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki, niesamowicie miłej osoby. Od poniedziałku do niedzieli życzę magicznych chwil szczęścia i powodzenia, wielkich osiągnięć w pracy i odważnych pomysłów, szczerego szacunku w pracy i jasnej miłości dzieci, niewyczerpanej radości i prawdziwego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś najlepszym pedagogiem. Całkowicie poświęciłeś swoją duszę swojej pracy. Chciałbym życzyć Ci szczęścia, niech los powstrzyma Cię od przeciwności i niepokoju, niech zawsze będzie wiosna w Twojej duszy i niech miłość, którą tak hojnie obdarzasz, zawsze wraca ze zdwojoną siłą!

Niech twoi podopieczni będą posłuszni, ich rodzice wdzięczni, a zespół niech cię wspiera i szanuje. Niech dzieci cię kochają, a ich ojcowie i matki niech będą wdzięczni za te kawałki duszy, które wkładasz w dzieci. Zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wszystkiego najlepszego, nasz drogi nauczycielu!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki, miłej i wrażliwej osoby. Z głębi serca życzę Wam jasnej nadziei na życie i silnej miłości, odważnej pracy i szczęśliwych dziecięcych uśmiechów, zabawnych gier i zabaw z dziećmi, wielkiego szczęścia w drodze do celu i prawdziwego szczęścia.

Tyle lat poświęciłeś na wychowywanie dzieci, tyle lat poświęciłeś na przedszkole.Szanują Cię wszyscy pracownicy i pracownicy przedszkola, dzieci Cię kochają. Serdecznie gratulujemy Ci urodzin, życzymy, abyś zawsze pozostała piękna, młoda i wesoła. Niech zawsze będzie uśmiech na twarzy i dobry nastrój w duszy.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej osoby i wspaniałego nauczyciela. Niech w twoim życiu nie będzie smutnych wspomnień i szczerych obelg. Życzę Ci szerokiej przestrzeni szczęścia w Twojej duszy, pełnego zrozumienia z dziećmi i częstych powodów do szczerego uśmiechu.

Wyrażamy nasze szczere gratulacje z okazji Twoich urodzin, słowami wdzięczności za Twoją godną pracę, życzymy Ci, abyś zawsze zachował harmonię, radość, pozytywny nastrój w swojej duszy i sercu, nastrój na najlepsze. Niech sukces uczniów i szacunek kolegów sprawią ci przyjemność.

Wszystkiego najlepszego. Chcę być nie tylko nauczycielem, ale prawdziwym przyjacielem dzieci, chcę być nie tylko dobrym człowiekiem, ale wybitną osobowością. Niech będzie odważny nastrój do pracy, dobre zdrowie i wiele wspaniałych pomysłów na to, jak sprawić, by świat był dla dzieci jeszcze wspanialszy, niech będzie pomyślność i zdrowie, miłość bliskich, szczęście, szczęście i wielki sukces w życiu!< /p>

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wakacji – Twoich urodzin! Niech wszystko, co myślisz, się spełni, szczęście przychodzi na pierwszy telefon. Dziękujemy za miłość i uwagę dla naszych dzieci, życzymy, aby Twoje zdrowie i siły wzrastały każdego dnia!

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu! Życzymy, abyś pozostał taki słodki i miły! Niech szczęście wypełni twoje serce, a życie oświetli jasne światło pozytywu i radości! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią już dziś!

Drogi i drogi nauczycielu, gratulujemy Ci urodzin. Twoje dzieci życzą Ci radosnych dni, ciekawych pomysłów na życie i dobrych przyjaciół. Miłość do ciebie, powodzenia i dobrobytu. Niech w Twoim życiu zawsze będzie szczęście, miłość, zrozumienie i sukces.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla przedszkolanki własnymi słowami

Życz nauczycielowi wszystkiego najlepszego

Serdecznie i z głębi serca gratulujemy. Niech Twoje życie zawsze igra z najjaśniejszymi kolorami. Niech Twój niewyczerpany entuzjazm zaraża wszystkich wokół. Życzymy więcej radości i tylko przyjemna i dobra komunikacja.praca przynosi tylko przyjemność i przyjemność, a w życiu osobistym będzie tylko dobre samopoczucie i dobrobyt.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, piękna osoba. Wychowywanie dzieci to wielka i wspaniała rzecz, którą robisz bardzo dobrze.Żałuję, że nie było problemów w pracy, nieporozumień z małymi dowcipnisiami i żalu w życiu. Niech nastrój będzie cudowny, jak tęcza, a szczęście serca nieskończone, jak Wszechświat.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki. Serdecznie życzę szczerych uśmiechów dzieci i radosnej pracy, odważnej pracy i wielkich sukcesów, szczęśliwej drogi życiowej i niewątpliwego szacunku, dobrego nastroju i doskonałego zdrowia.

Życzę Ci ogromnego szczęścia, bezgranicznej dobroci i bezgranicznej radości w życiu! Niech Wasze sukcesy zarówno w wychowaniu dzieci, jak iw życiu osobistym mnożą się i prosperują! Życzę, aby w Twoim domu zawsze królowało święto zabawy i rodzinnego ciepła. Niech twoja rodzina i przyjaciele zawsze tam będą i nigdy nie pozwolą ci stracić serca. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi nauczycielu. Życzymy Ci codziennej radości, stałej pogody ducha, niezmiennego szczęścia, wzajemnej miłości, szczerego szacunku i wielkich sukcesów we wszystkich Twoich pomysłach i aspiracjach!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela, człowieka o dobrym sercu i współczującej duszy. Szczerze pragnę spotykać się każdego dnia z uśmiechem i natchnieniem, znaleźć we wszystkim zainteresowanie i szczęście, poczuć przypływ siły i wigoru od dziecięcego śmiechu i dźwięcznych głosów, pokochać swoją pracę i po prostu żyć dla własnej przyjemności.< /p>

Drogi, drogi kolego! Przyjmij najszczersze i najgorętsze gratulacje z okazji urodzin od całego naszego zespołu.Cieszymy się, że pracujesz dla nas, jesteśmy dumni, że jesteśmy Twoim kolegą. Radość, uśmiechy, życzliwość i wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Niech każdy dzień powszedni stanie się świętem. Niech słońce zawsze świeci na Ciebie, a szczęście nie opuści Ciebie ani Twojego domu.

Wszystkiego najlepszego, wspaniała nauczycielka. Niech w tym dniu będzie wiele miłych gratulacji, szczerych uśmiechów, ciepłych życzeń i wspaniałych prezentów. Życzę Ci promieni dobroci i radości w Twoim sercu, cennych chwil przyjemności i niesamowicie szczęśliwych dni w Twoim życiu.

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu, cudowna i miła osoba. Życzę Ci wielu lat zdrowia i sukcesów, wielkich osiągnięć i osobistych odkryć, powodzenia w działaniach i radosnych uśmiechów dzieci, pomyślności w życiu i wspaniałego nastroju przy każdej pogodzie.

Wspaniały nauczyciel, gratuluję ci urodzin. Pragnę wraz z moimi podopiecznymi czuć się jak szczęśliwe, wesołe dziecko. I niech każdy dzień będzie niesamowity dla tego dziecka, niech jego serce wierzy w cuda, a jego dusza niech będzie pełna miłości, fantazji i natchnienia. Życzę zdrowia i wielkiego szacunku.

Miłość i oświecenie, twórcza samotność, spokój i życzliwość, aby wszystkie marzenia się spełniły. Niech miłość do dzieci nie zniknie, ale pozostaniesz na swoim miejscu. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Niech w pracy pedagogicznej czeka na Ciebie tylko sukces i nieodzowne osiągnięcie wszystkich Twoich celów, niech w Twoim życiu nie będzie zakłopotania i niezręcznych sytuacji, niech w Twojej duszy zawsze zakwitną chabry szczęścia i stokrotki miłości.

Jesienny dzień, słońce daje ostatnie ciepło, drzewa ubrane są w ognistą żółtą sukienkę… Cudowna godzina na wakacje, Dzień Nauczyciela, którego serdecznie gratulujemy! Przedszkole to pierwszy zespół małego człowieka i całym sercem pomagasz mu wyrosnąć na dużego i silnego, odważnego i mądrego … I uwierz mi, zapamięta twoją lekcję i wyrośnie na dobrego obywatela ! I nie zmęczysz się, aby opiekować się młodą zmianą i być szczęśliwym! Zdrowie dla Ciebie, wielkie szczęście i wielka miłość!

Drogi i szanowany edukatorze naszych dowcipnisiów i psotnych ludzi, życzymy wszystkiego najlepszego i ogromnego zapasu sił, zdrowia, energii, cierpliwości, spokoju i inspiracji oraz jak najmniej naszych zachcianek dzieci i jak najwięcej radosnych chwil w Twoim życiu. Życzymy, abyś rozwijał się i prosperował, kochał swoją pracę całym sercem, a czasem sam czuł się jak szczęśliwe dziecko.

Wspaniały nauczyciel, wszystkiego najlepszego! Z głębi serca życzę dobrych bajek i dziecięcych uśmiechów, radosnych chwil wiosny i jasnych kolorów jesieni, wesołych letnich dni i zimowej magii. Niech towarzyszy Ci szczęście i sukces w pracy, dobre samopoczucie i radość w życiu.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla przedszkolanki z prozy

Życz nauczycielowi wszystkiego najlepszego

Wszystkiego najlepszego dla niesamowicie miłego i wrażliwego pedagoga. Z całego serca życzę odważnej i niestrudzonej pracy, wielkiego szacunku i honoru wśród współpracowników, prawdziwych przyjaciół i silnego wsparcia od bliskich, życzliwych ludzi na ścieżce życia i niewątpliwego szczęścia.

Więc dzieciak został wychowany, że rano spieszy do ciebie! Wesołych wakacji, nauczycielu! To niesamowite, że jesteś taka młoda i już taka mądra… Możesz otrzymać najbardziej brutalnego niedźwiadka i wrócisz – wzorowa młoda dama! Życzymy szczerze (trochę samolubnie!) rozwijania talentu pedagogicznego i dłuższego utrzymania stanowiska! I oczywiście serdecznie życzymy długiego, szczęśliwego życia!

Gratulacje dla naszej ukochanej nauczycielki, która niczym matka kura opiekuje się naszymi maluszkami, obdarzając je czułością i ciepłem. Pragniemy, aby Twoje życie było przesycone szczęściem, jak promienie słońca. Niech dusza zawsze będzie lekka z radości, a serce nigdy nie płacze pod ciężarem żalu i urazy. Życzymy dobrego samopoczucia nie tylko w pracy, ale także w zwykłym życiu rodzinnym. Wszystkiego najlepszego!

Każde dziecko Cię kocha, po przedszkolu nie zapomni o Tobie żaden uczeń, jesteś osobą dla wszystkich. Dzisiaj masz cudowne wakacje, dziś są twoje urodziny.Proszę, przyjmij od nas te pokorne słowa wdzięczności za to, co zrobiłeś dla nas wszystkich. Niech wszystko w twoim życiu będzie dokładnie takie, jak zamierzałeś. Niech twoje życie stanie się przykładem dla wszystkich twoich uczniów. Szczęście dla ciebie i miłość od wielu lat.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki. Z całego serca życzę odważnych sił, wspaniałych pomysłów, posłuszeństwa dzieci, szacunku dla kolegów i rodziców, wspaniałego nastroju, wesołych przedsięwzięć, wysokich sukcesów, szczęśliwego życia i pomyślności we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego dla osoby, która zawsze nadaje na tych samych falach z dziecinną spontanicznością i radością. Pedagogowi życzę przede wszystkim zdrowia, natchnienia duszy i szczęścia serca, szerokiego spojrzenia na ciekawe pomysły i wesołych świąt. Niech radosne uśmiechy dzieci i miłość bliskich dadzą ci radość.

Rodzice i dzieci w przedszkolu życzą Ci wszystkiego najlepszego. Życzymy radości, życzliwości i sukcesów w życiu i pracy. Dziękujemy za pracę, cierpliwość i troskę o nasze dzieci. Niski ukłon!

Niech praca z dziećmi przyniesie Ci same pozytywne emocje! Życzymy, abyście pozostali tak pogodni, pogodni i mili! Niech szczęście wypełni twoją duszę, a miłość wypełni twoje serce! Uśmiechaj się tak często, jak to możliwe, bo tak się uśmiechasz!

Gratulacje i szczere życzenia! Niech każdy dzień zaczyna się od szczęśliwego uśmiechu i radosnych myśli. Niech kłopoty i smutek nigdy cię nie uciskają. Niech każdy dzień pracy będzie naładowany śmiechem, pozytywnością, psotą i spontanicznością Twoich małych uczniów.

Dzieci łatwo pokochać! “Och, co za dziecko!” Ale spróbuj, opiekuj się kilkoma małymi fidgets! Jesteś ratunkiem dla zapracowanych rodziców i tych ludzi, z którymi dzieci są nie tylko bezpieczne, ale z którymi uczą się tak wielu rzeczy – jak nazywa się kwiatek, jak układać słowa z kostek, jak się zaprzyjaźniać i ubierać … Serdeczne gratulacje z okazji urodzin i najlepsze życzenia!

Wszystkiego najlepszego, nasz ulubiony nauczyciel! Niech to święto będzie w kręgu bliskich i bliskich, aby pozostało w pamięci na zawsze. Niech zdrowie będzie silne, miłość szczera, rodzina silna i kochana w pobliżu. Niech praca przyniesie radość i uśmiech.

Wszystkiego najlepszego! Pozwól pracować z naszymi dziećmi swobodnie, spokojnie i wygodnie. Dziękuję, że jesteś tak sympatyczną, miłą i czułą kobietą. Niech wszystko będzie dobrze w twojej rodzinie, wszyscy członkowie twojej rodziny niczego nie potrzebowali i mieli dobre zdrowie. Spełnienie wszystkich Twoich pragnień. Bądź szczęśliwy i kochany!

Wszystkiego najlepszego dla doskonałego specjalisty, mistrza w wychowaniu dzieci i po prostu dobrego człowieka.Życzę szczerze, aby wszyscy traktowali Cię z szacunkiem, aby podopieczni byli posłuszni i umieli cieszyć się życiem, aby zawsze Ci się udało, aby Twoje dzieci inspirowały Cię do czegoś wspaniałego, aby w życiu miałeś wszystko, co jest niezbędne do prawdziwego szczęścia.< /p>

Dzisiaj gratulujemy naszemu wspaniałemu nauczycielowi z okazji jego urodzin! Serdecznie życzymy zdrowia, sukcesów, powodzenia we wszystkim i szczęścia, ciekawych dni pracy i wspaniałego weekendu! Dziękujemy, że nas masz!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki. Życzę, abyście zawsze byli życzliwi, gotowi na przygodę i zabawę, życzę, abyś pozostał osobą o nieograniczonej wyobraźni, życzliwym sercu i promiennym uśmiechu. I życzę też, aby każdy dzień cieszył się czymś przyjemnym, aby każde dziecko inspirowało duszę.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla przedszkolanki własnymi słowami

Gratuluję nauczycielowi z okazji jego urodzin

Dziecko szybko dorośnie, nie może być samo, niedługo pójdzie do szkoły, trzeba tyle zrozumieć w tym wielkim świecie i się nie pomylić… dobrze, że jest wspaniała osoba, która jest gotowa wesprzeć i proszę przyjąć nasze gratulacje!

Chcielibyśmy pogratulować Ci urodzin i życzyć dobrego zdrowia, stalowej cierpliwości, długiego i szczęśliwego życia! Niech Twoja praca zawsze będzie doceniana, a dzieci przychodzą do Ciebie z uśmiechem!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi nauczycielu. Życzymy dobrej zabawy, radości, szczęścia i powodzenia, miłości, inspiracji, wspaniałego nastroju, piękna, dobrego samopoczucia, szczerych uśmiechów, dobrych nadziei i jasnych chwil, ogólnie życzymy wszystkiego najlepszego, co może być w tym życiu .

Oczywiście edukator ma zasady pracy, ale bez duszy w tej materii – nigdzie! Dzisiaj chcemy pogratulować osobie, której wielkie serce poświęca wystarczająco dużo uwagi wszystkim chłopakom, która wychowała w swoim poście więcej niż jedno pokolenie… Bądź szczęśliwy! Niech to proste, ale najważniejsze słowo na świecie ma dla Ciebie wszystko – wiele lat i dobre zdrowie, miłość, wzajemne zrozumienie najdroższych ludzi i spełnienie pragnień!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki.Szczerze pragnę być promykiem radości dla dzieci, niewątpliwym autorytetem dla kolegów, ukochaną i kochaną osobą dla bliskich, właścicielką dobrego serca i tajemniczą duszą dla wszystkich innych.

Wychowywanie dzieci wydaje się łatwe. W rzeczywistości jest to bardzo trudna, ale bardzo szlachetna praca. Wychowałeś nie tysiąc dobrych, miłych, „prawdziwych” ludzi. Dziękuję za wszystko i szczęście, zdrowie i miłość do Ciebie, naszej szlachetnej drogiej osobie!

Jesteś pierwszym mentorem i przyjacielem w życiu dzieci, asystentem w zrozumieniu świata! Dopiero z wiekiem możesz zrozumieć, jak wielkie jest twoje serce, ile cierpliwości i siły! Długie lata dobrobytu i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś naszą drugą mamą i dlatego chcemy, aby dzieci sprawiały Ci przyjemność, nastrój był tylko dobry, doskonałe zdrowie, niech miłość inspiruje i niech w portfelu będą pieniądze na wszystko.

Wszystkiego najlepszego dla osoby ze szczerym uśmiechem, dobrym sercem i nieskończoną miłością do dzieci. Życzę, aby wychowywanie dzieci było prostą sprawą, aby każdy dzień był sukcesem, aby koledzy szanowali, bliscy doceniali, a dzieci cieszyły się na nowe radosne spotkania z Wami. Bądź szczęśliwy, zdrowy i zawsze wesoły.

Wszystkiego najlepszego dla troskliwego i uważnego nauczyciela! Życzymy, aby Twoje wielkie serce otrzymało stokrotnie całą miłość i czułość, jaką dajesz dzieciom. Bądź zdrowy, miej możliwość robienia tego, co kochasz, raduj się i bądź szczęśliwy!

Gratulujemy urodzin! W proces wychowania wkładasz swoją duszę, oddając jej część naszym dzieciom. Niech entuzjazm i siła tylko się mnożą, zdrowie nigdy nie zawodzi, a dobry nastrój będzie stałym towarzyszem każdego dnia. Bardzo dziękujemy za Wasz wysiłek, życzymy Wam, abyście z przyjemnością szli do pracy, ale nie zapomnijcie o reszcie i wykorzystajcie ją do maksimum.

Wszystkiego najlepszego dla naszego drogiego nauczyciela.Życzymy, abyś zawsze był szczęśliwym człowiekiem. Niech serce będzie pełne miłości i rozkoszy, niech w życiu będzie szyk, piękno i szczęście.

Człowiek o pięknej duszy, wspaniały nauczyciel, wszystkiego najlepszego. Niech rzeka życia płynie długo, powoli, obmywając brzegi nadziei serca i rozlewając wody radości. Chciałbym, słysząc gwar dzieci, zainspirować się i stać się bardziej radosnym, życzę spotykać się każdego dnia, uśmiechać się i iść w kierunku marzeń!

Kochanie, nasza troska! Dzisiaj są Twoje urodziny, chcę Ci z całego serca podziękować za miłość i troskę, jaką każdego dnia obdarzasz naszymi dziećmi. Niech to samo zaufanie, otwartość i ciepło będzie obecne w Twoim życiu! Życzymy, abyś pozostał tym samym cudownym, delikatnym aniołem i miłą osobą!

Przede wszystkim chciałbym podziękować za umysł i myśli włożone do mojej głowy. Za dobroć i miłość zainwestowaną w serce. Gratuluję ci urodzin. Pragnę życzyć, aby wokół ciebie byli tylko ci ludzie, bez których nie możesz i którzy nie mogą bez ciebie żyć. Bądź szczęśliwy. Wesołych Świąt!

Nasz ukochany (imię, patronimik)! W tym dniu spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin. Dziękuję za wybranie tak trudnego zawodu. Dzięki za miłość do dzieci. Niech twoja ścieżka życiowa będzie łatwa i udana. Kochamy Cię!

Wszystkiego najlepszego! Wszystkie błogosławieństwa materialne i niematerialne. Niech wszystkie dzieci, które spotkasz na ścieżce zawodowej, będą najlepszymi i dobrymi dziećmi na świecie.Niech ich rodzice będą uważni, spokojni i wdzięczni za ciężką pracę wychowawcy.

Pozwolę sobie wyrazić głęboką wdzięczność za ogromną i nieocenioną pracę, którą wkładasz w rozwój i wychowanie naszych dzieci! Rozumiemy, że nie jest to łatwe, ale mimo to wykonujesz świetną robotę ze swoimi obowiązkami i robisz znacznie więcej: traktujesz nasze dzieci z miłością i to jest najważniejsze. Serdecznie życzymy wspaniałego nastroju, wielkich sukcesów we wszystkim, godziwych zarobków i dobrego zdrowia!

Wspaniały nauczyciel, który daje dzieciom radość i uśmiech, serdecznie gratuluję urodzin. Życzę każdego dnia otwierać drzwi do wspaniałego kraju szczęśliwego dzieciństwa i zabawnych przygód, życzę wielkiego zainteresowania i entuzjazmu w pracy, wspaniałych planów i ich nieodzownej realizacji w życiu.

Kochanie, jesteś jak druga matka dla naszych małych dzieci. Wszyscy z otwartym sercem ufamy Tobie z naszymi córkami i synami. Dziś serdecznie gratulujemy urodzin! Niech całe dobro, które dajesz naszym dzieciom, miłość i troska, wróci do Ciebie. Wielkie dzięki za wspaniały nastrój, jaki dajecie dzieciom, za codzienną opiekę i przewodnictwo. Niech los powstrzyma cię od zmartwień i trudów, i niech zawsze będzie wiosna w twoim sercu!

Nasz ukochany (imię, patronimika nauczyciela)! W imieniu wszystkich rodziców życzymy wszystkiego najlepszego. Oby nasze dzieci nie sprawiały Wam większych kłopotów, niech Wasza praca przyniesie Wam tylko radość i szczęście. Żyj długo i byś nie wstydził się ani jednego dnia, w którym żyjesz. Nie trać uśmiechu z twarzy ani nie smuć się z powodu złego i pominiętego. Życie zawsze stawia wszystko na swoim miejscu. Szczęście dla Ciebie i wszystkiego najlepszego!

Serdecznie gratulujemy naszej wspaniałej nauczycielce, z którą mamy tyle szczęścia! Ufamy Ci z naszymi dziećmi, bo wiemy, że będą otoczone troską i uwagą! Życzymy długich zdrowych lat, cierpliwości i kobiecego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego dla najmilszego i najbardziej wyrozumiałego nauczyciela. Przyjmij ciepłe życzenia dobrego samopoczucia i wielkiego szczęścia, spełnienia pragnień i ucieleśnienia pomysłów, powodzenia i pomyślności, szacunku i zrozumienia, pokoju i miłości.

Nasz ukochany i szanowany nauczyciel, wszystkiego najlepszego! Powodzenia w tej ciężkiej pracy, spełnienia pragnień i wszystkiego najlepszego. Dziękuję za wasze wysiłki i szczerą miłość!

Wszystkiego najlepszego drogi nauczycielu! Życzymy komfortu i ciepła w domu, dobrego samopoczucia, szczęśliwych uśmiechniętych oczu, wielkiej miłości i spokoju. Wiele dobrych wydarzeń i wspaniałych wspomnień, radości i pomyślności!