Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najbardziej oryginalnych życzeń urodzinowych dla taty od dzieci i wnuków w prozie, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego, ojcze! Życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w biznesie i wystarczająco dużo czasu na ulubioną daczę i wędkarstwo! Bardzo Cię kochamy!

Tato, zawsze podziwiałeś swoją odwagę, człowieczeństwo, gotowość do ochrony i pomocy. Zawsze chcieliśmy być tacy jak Ty i marzyliśmy, abyś był z nas dumny. Życzymy Ci spokoju i życia ze zwykłym optymizmem!

Co robi na co dzień nasz tata? Jest głową rodziny, co oznacza, że ​​pomaga nam podejmować ważne decyzje, jest głównym zarabiającym i obrońcą, jednym słowem jest prawdziwym mężczyzną, a poza tym jest romantykiem! W końcu tak bardzo kocha naszą matkę! A tata może też bawić się z dziećmi, czytać im książki, jeśli mama jest zmęczona – gotować obiad, zawsze jest gotowy do rozmowy i słuchania … Ale dziś nie pozwolimy mu się o nic martwić, bo to jego wakacje, jego urodziny! Dziś wszyscy życzymy mu najszczęśliwszego i najlepszego życia, niech ma przed sobą najlepsze lata!

Drogi tato, wspaniały dziadku, Twoje dzieci i wnuki gratulują Ci rocznicy.Kochani życzymy szczęścia i zdrowia, dobroci i ciepła, powodzenia i optymizmu, pogody ducha i radości, powodzenia i życzliwości. Bądź zawsze tym samym odważnym i odważnym człowiekiem, ukochaną i pogodną osobą.

Nasz ukochany tata! Wszystkiego najlepszego! Zawsze uczyłeś nas dobrych uczynków! Życzymy radości, szczęścia! A co najważniejsze zdrowie! Obyś zawsze się uśmiechał i był wesoły! Bardzo, bardzo Cię kochamy!

Tato, nie możemy się już doczekać poranka, więc życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Niech Twoje oczy zawsze lśnią radością i miłością, a ci, którzy są Ci drodzy, niech zawsze będą z Tobą. Życzymy szczęścia, zdrowia i powodzenia we wszystkim.

Mój tata śpiewał mi kołysankę. Pamiętam melodię, ale jego słowa każdego wieczoru były inne. Każdego dnia mówił mi przez nich coś nowego, a ja zawsze czułam tylko jedno – jego miłość. Gdybym teraz zaczął śpiewać kołysankę dla mojego ojca, byłaby to również nowa każdego dnia, ponieważ nie ma słów, które mogłyby opowiedzieć wszystko w jednej piosence: miłość, wdzięczność i czułość dla mojego ojca.

Sprawiedliwe, surowe, mądre, urocze i kochające! Tato, nauczyciel, mentor i przyjaciel! Wszystkiego najlepszego! Stań się młodszy każdego dnia, zdrowiej z każdym oddechem i zakochaj się w życiu na nowo. Wybierz się na ulubioną wyprawę wędkarską, pokonaj przyjaciół w szachy i złap szczęście za ogon.Nigdy nie zapominaj, jak prawdziwy jesteś – serdeczny, miły i szczery!

Tato, w Twoim dniu życzę Ci niekończącego się strumienia energii, dobrego zdrowia i siły, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Spełniaj swoje ukochane marzenia. Bądź najlepszy!

Ojcze… jakie to wspaniałe i ważne słowo! Tata to pierwsze słowo, które dziecko uczy się wypowiadać wraz ze słowem „mama”. Ojciec jest obrońcą rodziny, jej wsparciem i nadzieją na zawsze! I chyba nie pomylę się, jeśli powiem, że urodziny mojego ojca to dla naszej rodziny najlepsze święto w roku! W tym dniu możemy ponownie powiedzieć mu, jak nieskończenie wiele znaczy dla każdego z nas, a także życzyć prawdziwego szczęścia, bezgranicznego i niezmierzonego!

Nasz ojciec to nie tylko głowa rodziny, człowiek, za którym wszyscy jesteśmy jak za kamiennym murem, ale także osoba, która uszczęśliwiła mamę, która była obok każdego z nas w trudnej chwili i bezinteresownie oddał swoją ojcowską miłość! Wszystkiego najlepszego, nasz jedyny, wyjątkowy i najbardziej ukochany tata! Bardzo Cię kochamy i dzisiaj życzymy, abyś zawsze był tak szczęśliwy jak w tym dniu

Ojcze, jesteś najbardziej odważną i życzliwą osobą na świecie.Zawsze byłeś, jesteś i będziesz dla mnie przykładem! Jesteś osobą, która zawsze chce naśladować, bo Ci się udaje! To ty nauczyłeś mnie w życiu wszystkiego, co dobre i miłe! Twój przykład zaraził mnie na całe życie! Dziś, w twoje urodziny, życzę ci, aby twoja miłość do matki nigdy nie przeminęła! Aby dom zawsze był pełen radości i szczęścia, uśmiechów ukochanych dzieci! Dobroć i radość, ciepło i komfort, dobre samopoczucie i dobrobyt! Niech każdy dzień będzie jasny i jasny! Niech szczęście i powodzenie towarzyszą Ci we wszystkich sprawach! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a my Ci w tym pomożemy! Wszystkiego najlepszego!

Drogi tatusiu! Kiedy nie wiesz co robić, co robić – skontaktuj się z nami, bo przez całe życie nauczyliśmy się wszystkich Twoich rad! Gdy nie starcza pieniędzy na piwo – również przyjdź do nas, bo wszystkie pieniądze zabieramy od Ciebie każdego dnia z godną pozazdroszczenia stałością! Jeśli szef krzyczał w pracy – również do nas zadzwonimy i rozprawimy się z nim raz na zawsze! Krótko mówiąc, jesteśmy Twoim wsparciem i wsparciem! Wszystkiego najlepszego!

Tato, serdecznie gratulujemy Ci rocznicy! Życzymy Ci jak najwięcej okrągłych randek w swoim życiu. Zdrowie i dobre samopoczucie przez cały rok i całe życie, a także więcej zabawnych powodów do okrągłych oczu z zaskoczeniem i radością!

Niech mówią, że ojcowie są surowi i surowi, stanowczy i bezduszni, ale nie chodzi o mojego tatę. Jego serce szczerze raduje się z naszych zwycięstw i jęczy z nami z powodu naszych porażek. Jego wsparcie jest najbardziej namacalne i dlatego tak potrzebne. Szczęśliwej rocznicy, tato. Od teraz Twoim jedynym zmartwieniem będzie znalezienie nowego miejsca na pobyt.

Gratuluj ojcu z okazji jego urodzin

Z całego serca życzę ojcu wszystkiego najlepszego

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi człowieku. Jesteś wspaniałym tatą i dziadkiem, jesteś odważnym człowiekiem i wzorowym człowiekiem rodziny. istota, pewna pozycja w życiu i silna, silna miłość do bliskich.Niech niewypowiedziane szczęście, wielka radość i optymizm zapukają do życia wraz z tą rocznicą!

Ojcze, dziś w Twoje urodziny obiecuję Ci, że nauczę się gotować tak smacznie jak Ty, że będę robić na drutach ciepłe skarpetki dla moich dzieci, tak jak Ty dla mnie. Nauczę się nie tylko prowadzić samochód, ale także go rozumieć, tak jak Ty. Pójdę łowić ryby i polować, zbuduję dom, który zbudowałeś dla swojej matki. Jesteś naszym najbardziej poręcznym i upojnym. Ale nie zrobiłeś jeszcze jednej rzeczy: nie znalazłeś mi takiego zalotnika jak ty, który pomógłby mi spełnić wszystkie obietnice.

Nasz ukochany tata! Wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, powodzenia, spokoju i ciepła! Obyś żył wiele, wiele więcej szczęśliwych lat! Niech w Twoim życiu będzie więcej światła, życzliwości i radości! Wszystkiego najlepszego tato!

Tato, szczęśliwej rocznicy! Życzymy, aby podekscytowanie zawsze płonęło w twoich oczach, uśmiech grał na twojej twarzy, a twój nastrój był tylko dobry. Dobre zdrowie, spełnienie pragnień, zainteresowanie nowościami i ciekawymi rzeczami, dobrobyt i wygoda. Z miłością, ciepłem i szacunkiem – dzieci i wnuki!

Tato, wszystkiego najlepszego! Kochaj życie i nie trać cierpliwości. Niech się spełnią marzenia i plany, po drodze spotykają się tylko szczerzy ludzie! Przecież nie tylko dałeś mi życie, ale wychowałeś nas w miłości jako człowiek słowa. Dla nas jesteś zawsze młody i silny.Niech Bóg przedłuży twoje lata o całe stulecie!

W kwestii tego, do czego jest dobry nasz tata, cała rodzina jest zjednoczona – nasz tata jest dobry dla absolutnie każdego! Nie mówi na próżno, jego słowa są zawsze prawdziwe, a jego rady są bezcenne. Nie beszta swojej rodziny i zawsze jest gotowy do pomocy. Jest miły, mądry… jednym słowem – najlepszy! A w jego urodziny życzymy sobie, aby sam los potraktował go w sposób szczególny, dając mu hojnie wiele lat szczęścia, doskonałego zdrowia i powodzenia w każdym biznesie!

Nasz drogi człowieku, wspaniały tato i pradziadek, gratulujemy ci rocznicy. Chcemy życzyć Ci życia bez urazy i żalu, cieszenia się każdym nowym dniem, osiągania sukcesów w biznesie i zwycięstw w hobby, bycia najbardziej ukochanym i szczerze szczęśliwym.

Mój drogi tato, jesteś przykładem prawdziwej osoby, zawsze udowadniasz, że rodzina jest dla Ciebie najświętszą rzeczą w życiu, a dzieci najcenniejsze i najukochańsze! Zawsze spieszysz nam z pomocą przy pierwszym wezwaniu, odkładasz ważne sprawy tylko po to, by zadzierać z wnukami! Jesteś wzorem do naśladowania, życzymy zdrowia, witalności i cierpliwości! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Nasz kochany, kochany, wspaniały tato i dziadku, gratulujemy Ci jubileuszu i życzymy, abyś nadążała z duchem czasu i zawsze pamiętała, że ​​jesteś jeszcze młoda, piękna i ufny w swoją duszę.Niech w tę rocznicę spełni się jeszcze jedno cenne życzenie, niech w Twoim życiu będzie szczęście, dobrobyt i sukces!

Mój drogi i ukochany tato! Kiedy zostanę prezydentem, pierwszą rzeczą, którą zrobię, będzie ustanowienie porządku dla ojców. Trzecia nagroda będzie przeznaczona dla zarabiających ojców, którzy żywią swoje rodziny. Drugi stopień przeznaczony jest dla ojców domowych, którzy zbudowali dom i wyhodowali ogród. Trzecia jest dla ojców, którzy są najbardziej ukochani w swoich rodzinach. Jako pierwszy zostaniesz nagrodzony ty, tatusiu, zasługujesz na wszystkie te trzy nagrody. Jesteś naszym kawalerem rodzinnej odwagi!

Gratulacje dla wspaniałego ojca i miłego dziadka z okazji jego rocznicy. Kochani, życzymy Ci dobrego i dobrego zdrowia, siły psychicznej i witalności, energii i zapału młodości, nieugaszonej determinacji, wielkiego szczęścia, pomyślności i pomyślności w rodzinie.

Tato, nazywaliśmy Cię tak: tatusiu, tatusiu, tatusiu. Ale twoje prawdziwe imię to Ojciec! Tyle mocy w tym słowie. W końcu to ojciec jest nazywany Bogiem i tobą. Bóg jest odpowiedzialny za cały świat, a nasz tata jest odpowiedzialny za całą naszą rodzinę. Wie też, jak nam przebaczać i pomagać, chronić i cierpieć. I boimy się gniewu naszego ojca, nie dlatego, że zostaniemy ukarani, ale dlatego, że nie chcemy go zdenerwować.

Jako dziecko wierzyłem i nigdy nie męczyłem się powtarzaniem, że mój tata jest najlepszy! Minęły lata, dorosłam, a dziś, w jego urodziny, mogę powiedzieć, że to prawda, mój tata jest najlepszy na świecie! Jest najsilniejszy, najmilszy, najbardziej uważny, a jego rady są cenniejsze niż złoto! Szczerze, z całego kochającego serca, życzę mojemu tacie najszczęśliwszego, a my, jego rodzina, zawsze tam będziemy!

Dzisiaj gratulujemy głowie rodziny z okazji urodzin – troskliwego ojca, opiekuna, najlepszego przyjaciela i po prostu prawdziwego mężczyzny! Nasz drogi tato, my wszyscy – Twoje dzieci, małżonek i krewni – życzymy Ci szczęścia! Niech w Twoim życiu będzie ich więcej, niech każdy dzień zaczyna się od uśmiechu dla Ciebie, a kończy przyjemnym pobytem z rodziną!

Nasz tata zawsze jest dla nas przykładem.Ale nie tylko przykładem, którym chcemy być, ale także przykładem, którego jeszcze nie potrafimy rozwiązać. Jak może w jednej osobie zmieścić tyle miłości, pracowitości, wytrwałości, energii, chęci do życia i nieustannej nauki?! Tato, zawsze bądź taki niespokojny i nie obojętny. Czas minie, a może i my będziemy młodsi, tak jak Ty, i będziemy mieli takie samo pragnienie życia. Za twoją wieczną młodość!

Piękne życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków w prozie

Życz ojcu wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Najsilniejszy i najodważniejszy na świecie jest nasz tata! Nie boi się niczego i nikogo. Jest tylko trochę nieśmiały przed matką i jest jej bezkrytycznie posłuszny , a on też bardzo się o nas martwi, martwi się też o swoją pracę i nie jest obojętny na wszystko, co dzieje się na świecie. Ale wszystkie te zmartwienia mówią tylko o tym, jak tata nas wszystkich kocha i jakim jest wspaniałym człowiekiem!

Nasz szanowany i drogi tato! Dorośliśmy już i rozumiemy, że przyszła kolej na nas, aby we wszystkim pomóc. Więc tato, jak tylko dostaniesz swoją pensję, emeryturę, natychmiast rzucimy się i zrobimy co w naszej mocy, aby wydać pieniądze. Jeśli mama nagle kupi ci dwulitrową butelkę piwa, nie wstydź się – zadzwoń. A my będziemy tutaj i podzielimy się z wami tym trudnym procesem.

Wesołych Świąt, tato! Życzę Ci nie tylko radości, szczęścia, spełnienia pragnień i najszczerszych nadziei, ale także po prostu pamiętaj, że zawsze jesteśmy tam i zawsze wdzięczni za miłość, jaką obdarzyłeś nas od dzieciństwa. Wesołych świąt, tato, bardzo cię kochamy!

Jesteś najwspanialszą osobą na świecie, jesteś naszym drogim tatusiem! W twoje urodziny życzymy wam razem jasnych tęczy na niebie, czystych gwiazd, woreczka złotych monet, aby wiosną tylko szemrał dla was strumień, ogrody kwitły dla was bielą, dzieci śmieją się dla was, ptaki śpiewają ty! Życzymy wam tylko radości, nieziemskiego szczęścia, duchowej dobroci w waszym losie! Wszystkiego najlepszego!

Tato! Z całego serca pragnę, abyś promieniał szczęściem. Życzę Ci wielu zwycięstw na Twojej drodze. Życzę spełnienia wszystkich swoich marzeń, ale najważniejsze jest, aby marzyć dalej. Naprawdę chcę, abyś był zadowolony z każdego dnia swojego życia i był dumny z moich osiągnięć. Bardzo cię kocham!

Tato, dziś gratulujemy i życzymy, abyś zawsze był dla nas przykładem prawdziwego mężczyzny. Masz całą męskość, odwagę i niezawodność. A w sercu jest miłość. Miłość do Ojczyzny, żony, dzieci. Dajesz nam tę miłość, a my oddajemy ją Tobie wiele razy. Tato, kochamy Cię i życzymy, abyś pozostał zdrowy i pełen wigoru przez wiele lat.

Chcę podziękować ojcu za godne życie – moja mama i ja możemy być z niego tylko dumni, chcę wyrazić wdzięczność za to, że próbował, uczestnicząc w moim fizycznym i wychowanie psychiczne. Dla Ciebie mój drogi! Za zdrowie!

Dzisiaj z wielką radością i wspaniałym nastrojem obchodzimy Twoje kolejne urodziny z całą rodziną! Wszyscy jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy być w tak znaczącym dniu obok Ciebie i przekazać Ci słowa miłości i wdzięczności! Dziękujemy Ci za Twój stosunek do nas, za Twoją bezgraniczną miłość, za hart ducha, który prowadzi nas do pomyślności! Rzeczywiście, za tobą, jak za kamiennym murem, uzasadniasz nasze nadzieje i oczekiwania, jesteś naprawdę prawdziwą głową rodziny! Jesteśmy z Was dumni i podziwiamy Wasze działania, we wszystkim bierzemy od Was przykład, nie wyobrażamy sobie życia bez Waszej rady i wsparcia! A dzisiaj stałeś się o kolejny rok mądrzejszy, co oznacza, że ​​cała nasza rodzina czeka zawrotny sukces! Przecież wkładasz wszystkie siły, aby nas uszczęśliwić! Życzymy Ci szczęścia w otoczeniu ludzi bliskich Twojemu sercu!

Tato! Wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzymy szczęścia i zdrowia, uśmiechu, radości i siły! Aby każdy dzień przynosił Ci radość i ciepło! Bardzo Cię kochamy! Mój drogi tatusiu, jesteś moim najlepszym przyjacielem, moim wsparciem i wsparciem, moją ścianą, za którą zawsze możesz łatwo się schować! W twoje urodziny życzę Ci długich lat życia w miłości, pokoju, szczęściu i serdeczności naszych serc! Życzę też, abyś nigdy nie denerwował się drobiazgami, nie obrażał się naszymi głupimi żartami … Mama i ja Cię kochamy, doceniamy i nikomu Cię nie oddamy! Wszystkiego najlepszego!

Kiedy byłem dzieckiem, wszyscy nazywali mnie córeczką tatusia, bardzo mi się to podobało.Myślałem, że oznacza to, że tata kocha tylko mnie bardziej niż ktokolwiek na świecie. Okazuje się jednak, że bycie córką ojca tak szanowanego ojca to także ogromna odpowiedzialność. Więc wszystko, co osiągnąłem w tym życiu, zawdzięczam tylko tacie – jego autorytet sprawił, że się do niego dostosowałem. Mam go, jak ojca – dowódcę batalionu, zawsze jako pierwszy atakuje okoliczności i wychowuje naszą rodzinę na kolejny światowy szczyt.

Rola ojca nie jest łatwa, ale nasz tata robi to znakomicie! Kiedy byliśmy jeszcze niemowlętami, rozpieszczał nas i chronił nas w każdy możliwy sposób, kiedy dorastaliśmy, pomagał nam dowiedzieć się wszystkiego o otaczającym nas życiu i wybrać właściwą drogę, a kiedy byliśmy już całkowicie dorośli, pozwolił nam odejść darmowe pływanie, upominające miłym słowem, ale nigdy nie zapominamy o naszym ojcu! A dziś, w jego urodziny, jednogłośnie życzymy mu długiego, szczęśliwego życia!

Gratulacje, drogi tato! Najmilszy, piękny, rodzimy. Bardzo się cieszysz, że jesteś jedyną córką. I jestem dumny, że jesteś sobą, że jesteś tylko mój! Tato, bądź szczęśliwszy niż wszyscy, bądź zawsze zdrowy i silny. W końcu twoje oczy są najpiękniejsze.A więc najczystsza i dusza!

Mój drogi tatusiu! Dziś trzepoczę jak ptaszek i chcę wam ćwierkać o tym, jak bardzo się cieszę, że dorastałam jako księżniczka, a mój ojciec był prawdziwym królem, z którym w naszym królestwie zawsze panował spokój i cisza, czyli w naszej rodzinie! Wszystkiego najlepszego! Szczęście dla Ciebie, ale nie proste, nie złote, ale utkane z promieni słońca, gwiazd i naszej miłości, ponieważ wszyscy bardzo Cię kochamy i cenimy!

Drogi tato. Ty, jako mądry i życzliwy mentor, stałeś się naszym nauczycielem, przyjacielem, nadzieją i wsparciem. Dziękuję za mądrą radę, za przyjazne ramię, za miłość ojca. Dzisiaj stałeś się jeszcze rok mądrzejszy. Życzymy, abyście nie tracili serca, żyli z uśmiechem, wierzyli w szczęście i świętowali tylko zwycięstwa. Szczęśliwej rocznicy!

Ukochany, najmądrzejszy i najbardziej kochający rodzic! Moje gratulacje nie mogą zawierać całego szacunku i podziwu dla Ciebie. Niech nigdy nie opuści Cię twórcza inspiracja, z jaką traktujesz życie, zdrowie i wspaniałe poczucie humoru. Zadbaj o swoją pracowitość, radość i optymizm. Zadbaj o siebie dla radości nas wszystkich!

Ciepłe pozdrowienia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Polecane
życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Tato jesteś naszym wsparciem, wsparciem i ochroną. Jesteś naszą rodzinną radością. Twój dom to bezpieczna przystań dla dzieci i wnuków. Niech Twoje życie potoczy się tak, jak Ty Pragniemy i Niech będą w nim tylko chwile radosne i ekscytujące.Pragniemy spotkać na swojej drodze uczciwych i otwartych ludzi, którzy Cię docenią. I zasługujesz na bycie najlepszym!

Drogi tato! Dziś jest nasze wspólne rodzinne święto. Głowa naszego klanu kończy… lata. Cieszymy się szczerze, że to Ty. Że mamy Twoje wsparcie, opiekę i życzliwość. Tato, proszę zadbaj o swoje zdrowie, bądź wesoły i przekaż swoją mądrość nam, swoim dzieciom i wnukom, którzy Cię kochają i szanują!

Tato, nasz kochany. Niech życie staje się z biegiem lat tylko ładniejsze, jak dobre, dobre wino, niech życie nie oszczędzi wam jasnych wrażeń i niech będzie wam dane wszystko, co najlepsze. Niech wszystko w życiu potoczy się dobrze, niech spełnią się Twoje marzenia.

Tato, pozostań pozytywny, silny, odważny, cierpliwy, uczciwy, uprzejmy, odważny, mądry, wierny, nieprzewidywalny, zdrowy na umyśle, zdolny wesprzeć się słowem i czynem w trudnej sytuacji.< /p >

Dzisiaj są urodziny naszego taty! I wszyscy zebraliśmy się, aby pogratulować naszemu czarodziejowi wakacji! Tato, od dzieciństwa robisz dla nas cuda. Jednym ruchem ręki naprawiałeś zabawki, w sylwestra przyszedłeś do nas jako Dziadek Mróz i obdarzyłeś wszystkich prezentem powitalnym, otworzyłeś przed nami świat na kampaniach, nauczyłeś nas rozumienia technologii. A teraz pozwól nam, już dziedzicznym czarodziejom, dać Ci prezenty, a wraz z nimi przyjmuj słowa miłości i niekończącej się wdzięczności.

Nigdy nie przestanę zdumiewać się twoją cierpliwością taty, twoim dążeniem do tego, co najlepsze, dla nas. Twoja troska o nas. Jesteś tylko znaleziskiem. Masz najmilsze serce. Dziś z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego. I życzę wszystkiego najlepszego. Aby wszystkie twoje plany były zawsze realizowane w życiu. Wszystkie marzenia się spełniają. W końcu zasługujesz na najpiękniejsze życie. Niech twoje serce nie zna rozczarowania ani urazy. Niech zawsze będzie ciepło z dobroci twojej duszy! Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu, tato.Proszę przyjąć te gratulacje ode mnie. I wiedz, że jesteś najlepszy.

Tatuś jest naszym własnym. Szczęśliwej rocznicy! Obyś miał zdrowie, jak bohater. Jesteś mężczyzną w pełnym rozkwicie. Niech życie da ci tylko miłe niespodzianki i częściej psuje przyjemnymi wydarzeniami!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego tatusiu, aby szczęście jak złoty strumień wpłynęło do Twojego domu, aby wszystkie skarby świata otworzyły się przed Tobą w mgnieniu oka, więc że wszystkie choroby i wrogowie ustępują! Życzę Wam, żeby pod oknem nie wyły zamiecie, żeby władze częściej zauważały, dawały innym przykład i codziennie zachęcały! Życzę Ci również stu wspaniałych lat, abyś otoczył nas swoją dobrocią, hojnością i filantropią!

Drogi tatusiu, cenimy Twoją miłość i za to zrozumienie i troskę, naszą wdzięczność. Żyj długo, długo, nie znając starości. Niech twoje dni będą szczęśliwe i łatwe. W tym dniu życzymy dobrego zdrowia i wszystkiego najlepszego w życiu.

Drogi ojcze! Życzymy, abyście nigdy nie zaznali rozczarowań, uwierzyli w najmilszych i najjaśniejszych na świecie, dostrzegli radość w każdej chwili życia, poczuli miłość bliskich i szacunek współpracowników. Pamiętaj, zasługujesz na szczęście!

Kochanie, gratulacje z okazji rocznicy. Jesteś najlepszym ojcem i dziadkiem, a my życzymy Ci silnej siły i stalowego zdrowia, wesołych świąt i pogodnych dni. Bądź nadal pewnym siebie mężczyzną, szczęśliwym mężczyzną, którego kochamy i cenimy.

Tato! Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny! Życzymy wielu dobrych dni, zdrowia, pogody ducha i śmiechu! Aby we wszystkich twoich sprawach towarzyszyło ci szczęście, szczęście i sukces! I życzymy wspaniałego nastroju!

Drogi Tato, Szczęśliwej rocznicy. Wspaniały dziadek, najlepszy ojciec, jesteś dla nas przykładem odwagi, honoru i godności. Tato, niech wszystkie trudy i kłopoty zostawią Cię w spokoju, niech każdy dzień przyniesie uśmiech i ciepło rodzimych serc, niech siła i zdrowie nigdy Cię nie opuszczą.

Dzisiaj są urodziny naszej głowy rodziny. I uroczyście gratulujemy tacie okrągłej randki i pragniemy być doskonałym uczniem we wszystkim: w pracach domowych, w pracy, we wszystkich przedsięwzięciach! Idź przez życie z sukcesem!