Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 5-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających życzeń urodzinowych dla dziecka od 5 lat, dziewczynki, chłopca własnymi słowami, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja droga dziewczyno! Gratuluję ci urodzin! Życzę uroczej księżniczki, czułości, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich staraniach, urody i życzliwości! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno, jasne, kolorowe i niezapomniane! A także życzę więcej szczęśliwych uśmiechów, niepohamowanego śmiechu i radosnych, przyjemnych wydarzeń.

Moja droga córko, gratuluję ci twoich 5 urodzin. Moje słońce, życzę Ci, abyś zawsze była wesoła i zabawna, radosna i szczęśliwa, najsłodsza i najbardziej ukochana. Niech anioł cię strzeże i chroni, niech ścieżka twojego życia będzie jasna i życzliwa, niech twoje życie będzie pełne szczęścia, wielkich i małych sukcesów, dobrych przyjaciół i mnóstwa przyjemności.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Masz 5 lat, to jest czas, kiedy fajnie i fajnie jest się bawić, gdy słońce się do Ciebie uśmiecha. Życzę, abyście byli posłuszni starszym i nie znali strachu w swoich odkryciach, życzę, aby przygody w Waszym życiu się nie kończyły, aby Wasza ścieżka zawsze była oświetlana światłem radości i powodzenia.

Mój kwiatuszku, moja droga, gratuluję ci z całego serca.Dziś są urodziny najlepszej dziewczyny na świecie! Niech żadne huragany życia nie zepchną statku twojego przeznaczenia z właściwego kursu. Niech otoczenie Cię wspiera i dodaje sił w trudnym momencie życia. Nic na świecie nie może cię zastąpić dla mnie. Jesteś moim skarbem życia, moim promieniem słońca w deszczowy dzień. Wszystkiego najlepszego, bez względu na to, co się stanie, wiedz, że tam jestem! W końcu nigdy nie spotkałem tak szczerych dzieci. Niech nowe przygody pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Niech cuda przyjdą do wszystkiego i przynieś ze sobą kawałek szczęścia, który zagości pod poduszką. Wszystkiego najlepszego!

W ciągu tych pięciu lat życzę wielu słonecznych uśmiechów, spełnienia wszystkich marzeń i radosnych emocji! Niech twoje oczy lśnią szczęściem, bo ten świat jest taki piękny! Moja droga, niech każda chwila życia przyniesie Ci tylko przyjemność!

Gratulujemy szczęśliwej rocznicy dzieciństwa cudownego dziecka. Niech ten świat będzie kolorowy i radosny w wieku 5 lat, niech każdego dnia otwiera przed Tobą coś nowego i ciekawego, niech przytrafia Ci się wszystko, co dobre i wspaniałe. Życzę dużo czekolady i słodkiego nastroju.

Chciałabym pogratulować prawdziwej urodzie, mądrej dziewczynie i grzecznej dziewczynce w jej urodziny! Tak, dokładnie ty. Jesteś prawdziwą małą księżniczką, która zawsze zachwyci nas swoim dobrym nastrojem, dobrymi wiadomościami i właściwymi uczynkami. Życzymy Ci kwitnienia i dorastania, pozostając jednocześnie uroczą, kędzierzawą i życzliwą.Wiedz, że jesteś naprawdę dobrym człowiekiem i życzymy dalszych sukcesów w nauce i przyjaźni, która prawdopodobnie żyje w Twoim sercu. Niech miłość was chroni, a łaska i pokój zawsze panują w waszej duszy. Staraj się zawsze być w formie i nadążać za modą, ponieważ jesteś prawdziwą pięknością i wszyscy chłopcy powinni być tylko u twoich stóp. Nasze kochane dziecko, ciesz się życiem, daj wszystkim jasny uśmiech i zawsze pozostań sobą. Jesteś najpiękniejszą, najdelikatniejszą i najmilszą dziewczyną na świecie! Wszystkiego najlepszego, niedz.

Pierwsze zęby, pierwsze słowa, pierwsze kroki, a teraz pierwsza rocznica mojego życia – pięć lat! Gratulujemy Wam święta dzieciństwa i życzymy wielu zabawek! Niech Twoje dzieciństwo będzie bajeczne i wyjątkowe! Jubilat! Życzymy Ci, aby dobra wróżka przyszła do Ciebie nie tylko we śnie, ale także w rzeczywistości i przyniosła prezenty, o jakich marzysz! Niech czarodziej odgadnie Twoje pragnienia i spełni je! Niech bajka w Twoim życiu nigdy się nie skończy! Życzymy, abyś osiągnął w życiu więcej, niż możemy sobie wyobrazić! Niech Twoje możliwości w przyszłości przerosną nasze oczekiwania! Niech szczęście i szczęście Cię otoczą i nigdy nie zawiedzie Twojego zdrowia! Niech twój szczęśliwy wygląd zawsze zadowoli twoich rodziców! Niech droga życia pokaże Ci krótką drogę do sukcesu! Gładka droga do ciebie i wszystkich ziemskich błogosławieństw, drogie dziecko! Szczęśliwej piątej rocznicy!

Wesołych świąt moja córko, gratuluję słońca i życzę wszystkiego najlepszego!

Jesteś pięknym i młodzieńczym kwiatem o aksamitnych płatkach. Jesteś podziwiany przez wielu i równie wielu jest gotowych zrywać, aby cieszyć się swoim krótkotrwałym pięknem we własnych rękach. Nie dopuść do tego. Wybierz tę, której spodoba się Twój zapach, a nie jasne i kolorowe liście, elastyczny pączek. Tylko ten, który zadba o Twoją glebę, stałe podlewanie, to Twój ogrodnik. Cała reszta to miłośnicy zielników. W twoje urodziny życzę, abyś rozkwitł i pachniał w rękach kochającej osoby.

Nasze dziecko jest dziś starsze o rok. Chcę ci pogratulować, nasza droga urodzinowa dziewczyno, że masz już 5 lat. Stałaś się całkowicie dorosłą dziewczyną i udało im się zauważyć, jak te 5 lat minęło. Życzę Wam wspaniałych wakacji. Mimo młodego wieku bardzo odpowiedzialnie podchodziłeś do kwestii wakacji. Sam wymyśliłeś rozrywkę dla gości i dla dzieci, udekorowałeś salę. Myślę, że sam organizujesz swoje dziesiąte urodziny. Życzę ci dobrego zdrowia, nasza droga dziewczyno. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie pouczający, interesujący i jasny. Nigdy nie smuć się, ponieważ twoi niesamowici rodzice mogą dla ciebie zrobić wszystko. Bardzo cię kochają, nigdy nie przestają pracować, aby cię uszczęśliwić. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, naszej piękności.

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje są najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Gratulujemy wesołych, jasnych, słodkich i radosnych wakacji, wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby w tym dniu słońce uśmiechało się tylko do Ciebie, aby Twój dom był pełen przyjaciół, prezentów i niespodzianek. Niech twoje marzenie wkrótce się spełni!

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że nasz piękny urodzinowy chłopiec wygląda dziś jak prawdziwy książę. Twoi rodzice pracowali nad Twoim świątecznym wizerunkiem, więc dziś usłyszysz wiele komplementów i miłych słów. Chcę ci pogratulować wakacji, kochanie! Oczywiście nie jest już tak łatwo nazywać Cię dzieckiem, bo dziś masz już 5 lat. Życzę Ci dużo zdrowia, siły i energii. Twój każdy dzień jest bardzo interesujący. Dużo chodzisz, studiujesz książki, oglądasz ciekawe bajki i bawisz się z rodzicami.Wszyscy podziwiamy to, że jesteś z nami tak bystrym chłopcem, który ma dopiero 5 lat. Życzę, abyście nigdy nie chorowali, nie denerwowali rodziców, nie smucili się i po prostu cieszyli się każdym dniem. Niech Twoje wakacje będą dla Ciebie zabawne i pouczające.

Lśniąca dziewczyna, która wie, jak sprawić radość innym, zawsze się uśmiecha. Dziewczyna, która nigdy się nie nudzi sama i która wie, jak być duszą każdej firmy, świętuje dziś swoje urodziny.

Wszystkiego najlepszego dla uroczego dziecka z okazji 5 urodzin! Życzymy wielu wesołych przyjaciół, nowych zabawek i powodów do śmiechu. Niech każdy dzień przynosi niesamowite odkrycia, nowe doświadczenia i wielką miłość do wiedzy. Zdrowie, radość i wspaniałe prezenty!

Nasze bezchmurne słońce, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! W delikatnej różowej sukience, z kokardkami, wstążkami, w małych bucikach wyglądasz jak prawdziwa lalka. Niech szczęście, czysta i jasna miłość ściga cię przez całe życie, a w pobliżu są tylko prawdziwi, szczerzy, życzliwi i oddani przyjaciele.

Droga Księżniczko! Dzisiaj skończyłaś pięć lat – to Twoja pierwsza rocznica i życzę, aby nowy rok Twojego życia był wypełniony tylko radością, zabawą i szczęściem. Niech przeciwności ominą próg twojego domu, a pokój i światło zawsze zapanują w twojej duszy. Pozostań taki sam kędzierzawy, zabawny i czarujący, ponieważ twoje urocze dołeczki i piegi doprowadzają wszystkich do szaleństwa. Niech Twoje piękno kwitnie i pachnie coraz bardziej z każdym rokiem, a Twoje serce staje się coraz milsze i śmielsze. Jesteś najlepszą i najbardziej niesamowitą dziewczyną na całym świecie. Wiedz, że takie dzieci są zawsze chronione przez Anioła Stróża i daj im swoją miłość. Kochaj swoich rodziców, raduj się każdym nowym dniem i jasnym promieniem w swoim oknie. Jesteś najsłodszą i najpiękniejszą księżniczką, szczęście i zdrowie dla ciebie kochanie!

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin, cudowne dziecko. W Twoich pięknych 5 latach szczerze życzę Ci, aby zęby nie bolały od słodyczy, aby w Twojej głowie zawsze było wiele wspaniałych i zabawnych pomysłów, aby Twój każdy dzień przynosił Ci zabawne gry i ekscytujące zajęcia, aby Twoje życie było zawsze szczęśliwe i dzieciństwo — beztroskie.

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 5 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego dla 5-letniego dziecka z głębi serca

Słodkie i cudowne dziecko , w twoje urodziny życzę zabawnych piosenek, dobrych bajek, tajemniczych przygód, fascynujących książek, zabawnych historii i radosnych wydarzeń w życiu.Obyś zawsze miał wspaniały nastrój, niech zawsze świeci dla Ciebie słońce dobroci i szczęścia.

Gratuluję Ci głównych wakacji w Twoim życiu, wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze był zdrowy! Dziś stałaś się o rok starsza, jeszcze jedna chwila bliżej dorosłości! Zdrowie, szczęście, dobre samopoczucie rodziny, wielka miłość i długowieczność! Zawsze zadowalaj rodziców i ucz się dobrze!

Gratulacje dla naszej słodkiej, uroczej i tak wspaniałej urodzinowej dziewczynki w jej piąte urodziny. Życzymy, aby dobra wróżka w jednej chwili spełniła wszystkie Twoje niebieskie marzenia i najbardziej ukochane pragnienia. Niech prawdziwy Carlson przyjdzie tego dnia do twojego domu i przyniesie ze sobą mnóstwo balonów, torbę słodyczy i największego misia.

Szczerze gratuluję tej słodkiej i miłej dziewczynie! Wszystkiego najlepszego kochanie! Ilość waszych zasług i cnót jest niezliczona, dlatego pragnę nadal być najbardziej aktywną i optymistyczną dziewczyną w szkole. Jesteś naprawdę mądrą dziewczyną, która szybko osiąga swoje cele. Marzenie, bo to cudowne, tylko wyobrażając sobie cudowną przyszłość, możesz spełnić swoje pragnienia. Jasne i błyskotliwe jest zawsze w Twoim stylu, ponieważ wszyscy znamy Twój wspaniały pozytyw i nastawienie. Tylko z taką siłą woli, jak możesz poradzić sobie z każdym problemem i znaleźć odpowiedź na każde pytanie w życiu. Nigdy nie zapominaj o swoich rodzicach, a także o dziadkach, którzy zawsze trzymają za Ciebie pięści i wspierają Cię.Szczerze cieszymy się z twoich zwycięstw, zawsze bądź godnym konkurentem dla innych. Moja droga dziewczyno, bardzo cię kocham i po prostu uwielbiam.

To wyjątkowy dzień dla nas wszystkich, ponieważ dzisiaj świętujemy dzień, w którym się urodziłeś. Nasza dziewczyno, jesteś najlepsza, fajna, utalentowana i przyjazna ze wszystkich na tym szerokim świecie. Życzymy, aby każde Twoje marzenie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, od małego do dużego, natychmiast się spełniło, a stworzone przez Ciebie dobro zawsze wracało stokrotnie.

Droga dziewczyno, w ten radosny dzień życzę Ci wymarzonego prezentu. Rozejrzyj się – zgromadzili się tu ludzie, którzy bardzo Cię kochają – mama i tata, babcia i dziadek… Przede wszystkim chcą uśmiechu na twarzy, abyś zasnął i obudził się z uczuciem szczęścia. Z całego serca życzymy, abyś był promieniem słońca w swojej rodzinie, od którego dzień staje się jaśniejszy, a życie szczęśliwsze.

Nasz chłopiec dorósł dzisiaj o kolejny rok. Dzisiaj masz już 5 lat, więc wszyscy przyszliśmy pogratulować Ci pierwszej poważnej rocznicy. Nasz drogi urodzinowy chłopcze, życzę ci dobrego zdrowia, ponieważ nie ma nic ważniejszego niż to. Za każdym razem, gdy zachorujesz, twoi rodzice po prostu wariują. Dlatego pragnę, abyś miał tyle zdrowia, aby dzielić się nim ze wszystkimi bliskimi i przyjaciółmi. W wieku 5 lat poznałeś już dobrych przyjaciół, którzy również przyszli dzisiaj pogratulować Ci wakacji. Życzę Ci, abyś nigdy nie był smutny, bo jesteś u nas bardzo wesołym chłopcem, a smutek zdecydowanie Ci nie odpowiada. Niech Twój uśmiech rozweseli wszystkich, a zwłaszcza Twoich pięknych rodziców. Dzisiaj są tylko twoje wakacje, więc wszystko będzie tak, jak chcesz. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Dzisiaj jest długo oczekiwany dzień – piąta rocznica naszego dziecka. Serdecznie gratulujemy ci urodzin i życzymy pogodnego wiatru i łatwego losu w życiu, który zachwyci Cię jasnymi wydarzeniami i chwilami. Niech Twoje urodziny przeminą z hukiem, a otrzymasz długo oczekiwane prezenty. Mamy nadzieję, że wyrośniesz z nami na prawdziwą mądrą dziewczynę, piękność i dobrego faceta. Rozbłyśnij promieniami słońca i rozświetl wszystko wokół swoim uśmiechem. Jesteś naszym najwspanialszym i najpiękniejszym dzieckiem, które potrafi rozweselić w kilka minut i rozweselić duszę w kilka sekund. Jesteśmy wdzięczni Panu za to, kim jesteś i chcemy, abyś zawsze był z nami.Kochanie bądź szczęśliwą, zdrową i szlachetną dziewczyną – to bardzo ważne dla każdej osoby. Kochamy Cię i doceniamy Twoje sukcesy i osiągnięcia.

Kochanie, urodziłaś się dokładnie 5 lat temu tego dnia i cieszyłaś nas wszystkich swoimi jasnymi oczami. Twoi rodzice byli niesamowicie szczęśliwi, nie wiedzieli, że przyniesiesz im takie szczęście. A teraz ciągle mówią o tobie z podziwem, bo uszczęśliwiasz ich, pokazujesz osiągnięcia w sporcie. Chcę, żebyś zawsze dążył do swoich celów. Naprawdę chcesz zostać zawodowym sportowcem, więc tego Ci życzę. Niech twoje urodziny będą zabawne, interesujące i piękne. Twoi rodzice bardzo się starali zorganizować dla Ciebie coś interesującego, więc ciesz się każdą chwilą. Życzę zdrowia, bo nigdy nie powinieneś chorować. Jesteś naszą księżniczką, a księżniczki nie chorują. Niech wszystko będzie dla Ciebie cudowne, nasza kochana urodzinowa dziewczyno. Nawiasem mówiąc, to twoja pierwsza rocznica, więc wszyscy ci gratulujemy.

Nasza droga dziewczyno! Dzisiaj są Twoje piąte urodziny i serdecznie życzę Ci szczęścia, zdrowia i powodzenia w Twoich przedsięwzięciach! Jesteś jedną z najmilszych, najzdolniejszych i najbardziej pozytywnych dziewczyn na świecie! Bądź zawsze na szczycie i bądź miły i hojny. Niech aniołowie zachowają Twoją miłość, a po drodze spotykają się tylko dobrzy i dobrze wychowani ludzie. Pamiętaj, że Twoi rodzice zawsze będą Cię wspierać i pomagać w każdej sytuacji, bo na zawsze pozostaniesz dla nich najlepszą i najbardziej uroczą dziewczyną.Życzymy Ci wielu przyjaciół i zalotników. Niech otaczają Cię tylko bystrzy i pozytywni ludzie, którzy nigdy Cię nie zdradzą i nie opuszczą. Jesteś prawdziwym promieniem słońca, którego przeznaczeniem jest świecić przez długi czas i zachwycać otaczających Cię blaskiem i żywymi emocjami. Bądź szczęśliwy i zdrowy – to najważniejsza rzecz w życiu. Całujemy Cię i przytulamy, Happy Jam Day!

Jesteś dla nas najlepszym dzieckiem na świecie. Najbardziej inteligentny i przystojny. W twoje urodziny szczerze życzymy, abyś zawsze był zdrowym dzieckiem, szczęściem i sukcesem w całym swoim bardzo długim i pięknym życiu. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Dziś świętujemy naszą piątą rocznicę z całą rodziną i życzymy Wam, naszemu maleństwu, dobrego zdrowia i uśmiechniętego nastroju! Życzymy Ci, aby promienie życzliwości słońca codziennie świeciły przez Twoje okno! Życzymy Ci, aby całe niebo gwiazd oświetlało Twoją życiową ścieżkę i przyniosło Ci szczęście! Niech twoi rodzice na początku twojego życia nauczą cię rozumieć, co jest „dobre”, a co „złe”! Życzymy, abyś wkrótce nauczył się odróżniać dobro od zła i nie znać zdrady i bólu w swoim życiu! Niech droga twojego przeznaczenia rozpościera się przed tobą jak białe prześcieradło bez szarych plam! Oby w twoim życiu nie było miejsca na rozstania i rozczarowania! Życzymy, abyś żył jak w bajce, łatwo i prosto! I obyś był otoczony dobrem ze wszystkich aspektów życia! Dobre dla ciebie kochanie, błogosławieństwa ziemskich i nieziemskich możliwości w przyszłości! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi chłopcze! Uśmiechnij się, bo wszystkie promienie słoneczne, całe niebo, mnóstwo gwiazd i prawdziwi przyjaciele patrzą na nas! Życzę Ci samych uśmiechów, niech wszystkie dary światów spadną Ci do stóp, a Ty poczujesz się w tym dniu jak zwycięzca! Łap szczęście i nigdy nie wypuszczaj go z rąk, odważnie stawiaj czoła porażkom i nie zamykaj przed nimi drzwi, bo nawet szczęście nie może wejść do zamkniętych drzwi. Zadbaj o siebie kochanie i swoich rodziców, bo jesteś naszym przyszłym obrońcą! Pisz swój los tylko czystymi intencjami i myślami, nie obrażaj się i wybaczaj zniewagi i błędy swoim przyjaciołom, wyrośnij na prawdziwego mężczyznę! Ceń braterstwo przyjaciół, spójrz na świat, wybieraj proste drogi, a anioły uratują cię od upadków i niepowodzeń! I niech odwaga i dobroć, godność i honor współistnieją w twoim przeznaczeniu!

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci radośnie i jasno w życiu.

Promień słońca przebił się przez horyzont i spadł na ziemię, zwiastując świt nowego dnia. Niezwykły, wyjątkowy dzień. Ponieważ dzisiaj się urodziłeś. Piękna, urocza, miła, serdeczna. Prawdziwy! Gratuluję ci urodzin! Życzę, aby sny zawsze trzepotały w twojej duszy jak motyle. Aby te sny prowadziły cię na jasne i nieznane odległości.Niech sukces, cierpliwość, zrozumienie przyjaciół i miłość bliskich zawsze towarzyszą Ci na tej drodze! Niech Twoja słodka twarz nigdy nie zostanie przyćmiona smutkiem, a w Twoich psotnych oczach nie będzie miejsca na smutek! Niech każda Twoja chwila, każda godzina, każdy dzień i każdy rok będzie udany i szczęśliwy! Kochaj, odważ się, twórz! Wesołych wakacji! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszego i najwspanialszego dziecka. Życzę Ci rozpieszczania, ale z umiarem, wielkiego szczęścia bez granic, naprawdę ważnych osiągnięć, z których wszyscy Twoi bliscy będą dumni, niesamowitych cudów po drodze i dobrych bajek w życiu.

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin cudownego dziecka. Sun, życzę Ci dużo słodyczy i radości życia, zabawnych gier i dobrej zabawy, wspaniałych przyjaciół i opowieści przygodowych, ciekawych bajek i zabawnych kreskówek.

Niezwykła data – 5 lat. Przyjmij gratulacje i upominki. Życzę, aby życie cieszyło każdego dnia pysznymi słodyczami i czekoladkami, zabawnymi pomysłami i grami, miłymi słowami i rodzicielską miłością, tajemniczymi przygodami i zabawnymi hobby.

Podobno każda matka ma najpiękniejsze dziecko – syna. Naprawdę jest! Jesteś naszą radością i nadzieją, naszym szczęściem i zabawą. Kiedy się uśmiechasz, wydaje się, że cały świat się uśmiecha.Niech więc w twoje urodziny, drogi synu, rozbrzmiewa śmiech dzieci, słychać czyste i szczere gratulacje, a los da ci prezent i umieści za twoimi plecami anioła stróża, który uratuje cię od kłopotów i niepowodzeń.

Gratulacje dla ciebie, nasz drogi chłopcze, w pierwszą rocznicę, dzisiaj masz pięć lat, co oznacza, że ​​stałeś się o krok starszy, mądrzejszy i silniejszy. Jeszcze trochę i będziesz tak przystojny i duży jak tata. Zadowolić rodziców dźwięcznym śmiechem, śmiechem, osiągnięciami i jasnymi zwycięstwami. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a dobra wróżka z pewnością podaruje Ci prezent, o którym od dawna marzyłeś. Jesteś naszym najbardziej posłusznym, inteligentnym i dobrze wychowanym chłopcem. Jesteśmy dumni, że mamy takiego chłopca. Szczęście dla ciebie, sukces, powodzenia i dobrobytu. Niech każdy Twój nowy dzień będzie wypełniony radością i światłem, a nowe początki zawsze będą udane i udane. Ściskamy Cię mocno i całujemy w policzek, wszystkiego najlepszego, kochanie!

Szczere gratulacje z okazji urodzin 5-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 5 lat chłopiec, dziewczynka w prozie

Wspaniała okazja, aby kupić słodycze i zaprosić dzieci do odwiedzin! Nasz kochany jubilat ma pięć lat! Gratulacje! Hurra! Pierwszą rocznicę w życiu należy świętować po drodze bohater okazji tego chce!Park ,kołysana,sala kinowa,strzelnica,basen,wrotki!Dziś rodzice zamieniają się na jeden dzień w czarodziejów i spełniają wszystkie życzenia urodzinowego chłopca!Ciasto,lody,słodycze, Czekolada, popcorn, ciasto, lemoniada! Rozrywka i smakołyki na każdy gust! Życzymy Ci dziecka, niech całe Twoje życie będzie radosne i radosne, jak ta rocznica! Niech Twoje dzieciństwo będzie bajeczne i magiczne, niech Twój nastrój będzie radosny i beztroski! Niech całe Twoje życie przeminie pozytywną, radosną nutą, a melodia szczęścia rozbrzmiewa dla Ciebie wiecznie! Małe serduszko wypełnione jest dobrocią i miłością! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno! Obyś miał wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia małej księżniczki. Teraz świetnie się bawicie – magiczne dzieciństwo, niech będzie niezapomniane, beztroskie i pełne wspaniałych wydarzeń. Zawsze pamiętaj, że mama i tata robią wszystko, aby cię uszczęśliwić. Niech mamusia będzie twoją najlepszą przyjaciółką, a tata prawdziwym obrońcą – a wtedy odniesiesz sukces!

Mówią, że kiedy osoba dopiero się rodzi, na niebie pojawia się nowa gwiazda.W ten świąteczny dzień świeci nad nami kolejna jasna i najpiękniejsza gwiazda, ponieważ dzisiaj się urodziłeś. Niech to niebiańskie ciało uchroni Cię przed wszelkimi niepowodzeniami, chorobami, kłótniami, a dzisiejsze wakacje dadzą Ci ocean dobrego nastroju, morze uścisków, przyjemnych spotkań i milion uśmiechów.

Wszystkiego najlepszego piękne dziecko. Masz 5 lat, a przed Tobą jeszcze wiele zwycięstw, zabawne karuzele, zamiecie śnieżne i słoneczne letnie dni czekają na Ciebie. Życzę Ci jak w dobrej bajce pięknych cudów i magicznych przedmiotów, ciekawych hobby i szczęśliwych dni.

Gratulacje! 5 lat to poważny wiek, który wkracza coraz bardziej w dorosłość. Przed Tobą tyle ważnych decyzji i zadań, z którymi poradzisz sobie doskonale! Uwierz w siebie, a wszystko się ułoży, nigdy nie bój się problemów i porażek, zdobywaj szczyty z uśmiechem.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Od twojego urodzenia minęło pięć lat, ale wydaje się, że wczoraj jeździłeś w wózku i szedłeś niepewnie ścieżką. W ten świąteczny dzień życzymy wam życia, słodszego niż miód, najjaśniejszego, najweselszego i szczęśliwszego. Niech wszystkie twoje talenty rozwijają się we właściwym kierunku, a każde pragnienie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zostanie natychmiast spełnione.

Cóż za cud, gdy jedynaczka, ukochana córka, jest nie tylko dobra, ale także pracowita, mądra ponad wiek i każdego dnia przynosi rodzicom tylko radość! Nasza córka jest radością rodziny, a w twoje urodziny, gratulując ci, chcemy jeszcze raz powiedzieć, jak wdzięczni niebu za to, że nam cię obdarzył! Życzymy Ci dużo słońca w życiu i miłości, miłości i bycia kochanym zawsze, w każdej chwili!

Gratulacje, radość, masz dzisiaj 5 lat. Życzę, abyście cieszyli się życiem i dokonywali odkryć, bawcie się dobrze bawiąc i ucząc się czegoś nowego, kolekcjonując samodzielnie zabawki i zdobywając za to pyszne słodycze.

Chcę pogratulować naszej księżniczce, naszej urodzinowej dziewczynie, z okazji jej urodzin. Dziś masz już 5 lat, co oznacza, że ​​niedługo pójdziesz do szkoły. To jest Twoje wielkie marzenie, więc możesz już zacząć odliczanie. Twoi rodzice byli najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, kiedy się urodziłeś. Nie mogli przestać na ciebie patrzeć, a teraz ciągle mówią, że jesteś ich dumą. Chcę, żebyś dorastała jako szczęśliwa dziewczyna, abyś nigdy nie czuła smutku, aby Twoje oczy zawsze świeciły. Masz dzisiaj prawdziwe wakacje, bo to nie tylko urodziny. Dzisiaj jest Twój pierwszy duży Jubileusz, ponieważ masz 5 lat. Dziś przygotowali dla Was bardzo smaczne i bardzo piękne ciasto, na którym zainstalowano 5 świec. Musisz złożyć życzenie, a na pewno się spełni. Wesołych świąt!

Niech tęcza zawsze świeci na Twojej ścieżce, a życie będzie dobre i kolorowe. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, drogie dziecko, niech słońce migocze w oknie i cieszy Cię każdym promieniem światła. Jesteś najlepszym chłopcem na Ziemi i bardzo się cieszymy, że zaprosiłeś nas do świętowania Twoich urodzin w gronie najbliższych i najdroższych. Chcemy, abyś był zawsze zdrowy, kochał, odnosił sukcesy i nowe osiągnięcia. Zostań zawsze z nami i zachwyć nas swoim miłym śmiechem, zarozumiałym śmiechem i czułym uśmiechem. Naprawdę Cię doceniamy i cenimy. Niech każda chwila Twojego życia będzie interesująca, nieoczekiwana i przyjemna. Kolejne prezenty dla Ciebie, różne smakołyki, słodycze, niespodziewane niespodzianki i zabawa, kochani. Szczęśliwego Dnia Jamu!

Chcę życzyć naszemu cudownemu chłopcu wszystkiego najlepszego. Kochanie, masz dzisiaj 5 lat. To jest twoja pierwsza poważna rocznica, dlatego dzisiaj wszyscy twoi przyjaciele i krewni zebrali się tutaj, aby ci pogratulować. Życzę zdrowia i wielu, wielu nowych samochodów. Wydaje mi się, że Twoi rodzice wkrótce zwariują na punkcie liczby tych samochodów i ogólnie wszystkich Twoich zabawek. Życzę Ci beztroskiego dzieciństwa, które będzie pełne jasnych i przyjemnych chwil. W przyszłości na pewno będziesz mieć wielu przyjaciół, ponieważ zawsze dzielisz się zabawkami z innymi dziećmi, nigdy nie obrażasz młodszych. Zostałeś wychowany na prawdziwego mężczyznę, bardzo silnego i odważnego, tak jak twoi ulubieni ludzie Lego. Wszystkiego najlepszego, nasz chłopcze! Niech Twoje wakacje będą zabawne, ciekawe i piękne.Wkrótce zdmuchniesz świeczki na swoim pięknym torcie.

Dzisiaj nasz chłopiec będzie obchodził swój pierwszy poważny Jubileusz. Nasza droga, masz już 5 lat, a to już dość poważny wiek. Chcę Ci pogratulować tego ważnego wydarzenia w Twoim życiu, nasz drogi chłopcze. Pamiętam, jak 5 lat temu Twoi rodzice byli szczęśliwi, że urodził się ich syn. Pamiętam, jak zadzwonili do wszystkich i powiedzieli, że szczęście zapukało do ich drzwi. A teraz to szczęście już dyktuje swoje własne zasady w domu z mocą i siłą. Życzę Ci zdrowia, szczęścia i radości, nasz mały urodzinowy chłopczyk. Chcę, aby każdy Twój dzień był jasny, interesujący i beztroski. I ogólnie, niech całe dzieciństwo będzie szczęśliwe i beztroskie. Życzę, żebyś nigdy nie płakał, nie smucił się i nie chorował, bo jesteś z nami wspaniałym chłopcem. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, niech Twoi rodzice coraz częściej zachwycają Cię nowymi zabawkami i prezentami.

Nasza droga dziewczyno! Gratulujemy Ci pierwszej rocznicy i życzymy, aby Twój nowy rok życia był wspaniały i niezapomniany. Niech każdy nowy dzień dostarczy Ci garści pozytywnych emocji, żywych wrażeń i pozytywnych chwil. Doceniaj każdą minutę i nie zapomnij podziękować rodzicom za urodzenie Cię i zamieszkanie w ich przytulnym domu. Jesteś najlepszą i najbardziej niesamowitą dziewczyną na całym świecie. Niech szczęście, sukces i szczęście zawsze Cię prześladowają, a w Twojej głowie królują tylko pozytywne i życzliwe myśli. Uszczęśliw nas swoim uroczym uśmiechem i nieskończoną miłością, bo to najlepsze chwile naszego życia.Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie i chcemy, abyś rósł zdrowo, silnie i silnie. Niech Bóg chroni cię na twojej drodze i nie daje ci okazji do popełnienia błędu. Bądź szczęśliwa, piękna i kochana, nasza droga dziewczyno!

Chciałbym życzyć szczęśliwej rocznicy i wszystkiego najlepszego pięknej dziewczynie, która ma dzisiaj 5 lat. W te cudowne i jasne wakacje życzę Wam wielkiego szczęścia, góry pysznych słodyczy i dobrego nastroju, który nie opuści Was przez całe życie. Jesteś jedną z najsłodszych, najmilszych i najwspanialszych dziewczyn na tej ziemi, zawsze ciesz swoich rodziców nową wiedzą, dźwięcznym i promiennym śmiechem, radosnym uśmiechem i dobrym nastrojem. Niech szczęście i słońce zawsze się do Ciebie uśmiechają, a gdy zaczniesz chodzić po asfalcie, chmury się rozproszą. Życzymy wspaniałego i silnego zdrowia, szczęścia, spełnienia wszelkich pragnień, a także niekończącej się miłości do świata. Niech cię Bóg błogosławi, nasza mała księżniczko!

Drogie dziecko! Dziś nawet słońce świeci jaśniej i posyła Ci swoje światło, ciepło i uśmiech! Stałeś się o rok starszy, dużo się nauczyłeś. W ten cudowny, świąteczny dzień życzę Wam dużo radości, morza śmiechu i oceanu zabawy. Niech życie stanie się dla Ciebie bajką, pełną jasnych przygód i niezapomnianych odkryć. Ucz się dobrze i bądź pomocnikiem swojej matki. Otwórz swoją duszę na miłość i pozwól aniołowi zachować nad tobą swój amulet!

Chcę ci pogratulować, moja księżniczko, z okazji twojej pierwszej rocznicy w życiu. Cudownie jest być tak dorosłą, piękną i posłuszną dziewczyną jak ty. Cieszymy się z Twojego powodu i pragniemy spełnienia wszystkich Twoich marzeń, pomnażania powodzenia i wzrostu zdrowia. Jesteś naszym jedynym kwiatem w życiu i zawsze z radością odpowiadamy na Twój śmiech, śmiech i ciepło, które codziennie nam dajesz. Zawsze pozostań tak słodką, delikatną, czułą i miłą dziewczyną jak ty. Niech szczęśliwy uśmiech zawsze mieni się na Twojej twarzy, promienie światła i dobroci rozświetlają Twoją twarz, a piękne loki zdobią Twoją jasną twarz. Bądź zdrowy, dorastaj pięknie i mądrze ku uciesze rodziców i siebie! Dobrze jest świętować urodziny i bawić się sercem w gronie gości, znajomych i przyjaciół. Wszyscy bardzo cię kochamy.

Wczesną wiosną, gdy jeszcze śnieg, spod śniegu wyłania się pierwszy, najbardziej kruchy i delikatny kwiat, przebiśnieg. Mimo zimna, śniegu budzi się do życia i kwitnie.Życzymy, aby Twoja córka, która pojawiła się na wiosnę, również rosła i kwitła jak przebiśnieg, aby jej życie kwitło, aby w jej duszy zawsze była wiosna.

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Wszystkiego najlepszego dzisiaj dla naszej małej damy. Dzisiaj stałeś się o rok starszy i tak miło jest zdać sobie sprawę, że taki skarb rośnie w twoich rodzicach. Życzymy bezchmurnego, słonecznego i jasnego dzieciństwa. Obyś nigdy nie był niepokojony smutkiem, smutkiem i urazą.

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu. Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 5 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego dla dziecka od 5 lat z głębi serca

Gratulujemy 5 urodzin kochanie! Niech śmieszne bajki i dobre bajki zabierze Cię do wiejskich marzeń, niech dobrzy przyjaciele i ekscytujące spacery sprawią, że Twój każdy dzień będzie interesujący i pełen wrażeń. Życzę, abyś był złotym dzieckiem dla swoich rodziców i po prostu szczęśliwą osobą na tej planecie.

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym: słońce świeci jasno na głowie; marzenia się spełniają; świat, aby otworzyć szeroko swoje możliwości. Bądź najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, z błyskotliwą wyobraźnią, wspaniałymi planami, prawdziwymi przyjaciółmi. Niech upominki zostaną wręczone, otrzymamy cenne gratulacje, powiedziano główne słowa. Zdrowie, przygoda, podróże, powodzenia!

Dzisiaj są twoje piąte urodziny i naprawdę chcemy Ci pogratulować tego ważnego dnia w Twoim życiu! Zawsze pozostań tym samym wesołym, psotnym i zabawnym chłopcem. Wszyscy bardzo Cię kochamy i chcemy, aby w Twoim życiu wszystko było dobre i doskonałe. Bądź przykładem dla innych i najlepszym dzieckiem dla swoich rodziców, oni bardzo Cię kochają i liczą na Twoje dalsze sukcesy i osiągnięcia. Jesteś prawdziwym mężczyzną i obrońcą naszej rodziny, więc zawsze bądź silny, wesoły i zdrowy – to bardzo ważne dla prawdziwego bohatera. Pamiętaj, że jesteś naszym promieniem światła i szczęścia, a my chcemy, żeby z Tobą wszystko było w porządku i doskonałe. Znowu szczęśliwych wakacji, nasz drogi chłopcze!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Szczerze życzę radości i radości w życiu, jasnej drogi i powodzenia, niesamowitych sukcesów i błyskotliwych osiągnięć, wielkiej wiedzy i ciekawych odkryć, wesołych przyjaciół i kochających rodziców.

Pięć lat to pierwsza rocznica mojego życia! Gratulacje, kochanie! Zmierzasz do swojego szczęścia i robisz to całkiem nieźle! Wszyscy cieszymy się z Twojego wyniku dorastania i zmian w procesie rozwoju i wzrostu! Tak, jesteś geniuszem! Twoje osiągnięcia są po prostu niesamowite, a my mamy dla Ciebie wielkie plany i nadzieje! I jesteśmy pewni, że w pełni spełnisz nasze nadzieje! Życzymy Wam, abyście spędzili to święto z wielką radością i otrzymali wiele upominków! W końcu nie ma zbyt wielu zabawek, zwłaszcza w wieku pięciu lat! Życzymy Wam, abyście każdego ranka budzili się z pocałunku rodziców i co wieczór zasypiali przy melodyjnej kołysance śpiewanej z miłością i troską! I niech melodia miłości rodzicielskiej towarzyszy Ci przez całe życie! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Wszystkiego najlepszego! Niech za oknem zawsze będzie tęcza, słońce będzie jasne, pogoda będzie ciepła, a śmiech głośny i wesoły. Chcę życzyć powodzenia we wszystkim, przed nami takie jasne i szczęśliwe życie. Wszystkiego najlepszego!

Nasze kochane dziecko! Serdecznie gratuluję piątej rocznicy i życzę wiele dobrego i życzliwego.Po pierwsze, zawsze bądź piękna, łagodna i słodka, niech Pan chroni cię pod swoim silnym i potężnym skrzydłem i niech aniołowie chronią cię swoim światłem. Jesteś bardzo bystrą, miłą i hojną dziewczyną, która zawsze jest gotowa do pomocy i wsparcia. Więc nie trać tych cech charakteru, ponieważ czynią cię prawdziwą Damą i szlachetną dziewczyną. Niech słońce zawsze świeci nad twoją głową, a chmury rozchodzą się na boki, gdy idziesz ulicą. Zawsze pozostań ten sam wesoły i żwawy śmiech! Pamiętaj, że radość i śmiech zawsze ozdabiają twoją twarz i sprawiają, że jest zarumieniona i piękniejsza. Zawsze będziesz dla nas najlepszą i najbardziej uroczą dziewczyną, która zachwyci nas swoim uśmiechem i głosem. Bądź szczęśliwa, nasza mała księżniczko, i niech nasza miłość i troska zawsze cię chronią! Bardzo cię kochamy.

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Wszystkiego najlepszego! Dziś nie jesteś takim dzieckiem jak wczoraj, bo dziś kończysz lata. To bardzo piękny i ważny wiek, niech ten rok przyniesie Ci wiele radości, nowych i ciekawych rzeczy i oczywiście zabawnych gier. Wesołych Świąt.

Moja ukochana, drżąca, czuła, wszystkie kwiaty świata przyniosę do twoich stóp i niech pachną, dając radość i przyjemność! Zapalę niezliczone gwiazdy na nocnym niebie i dam ci najpiękniejszą! W nadchodzące urodziny sprawię, że będziesz najszczęśliwszy w całym wszechświecie! I niech w odpowiedzi rozbłyśnie miłość w twoim sercu – dla mnie i tylko dla mnie!

Gratulacje, radość z okazji Twoich 5 urodzin. Życzę Wam zabawnych wyliczanek na pysznych słodyczach, szybkiego doganiania dobrych przyjaciół, wspaniałych bajek na łamach fascynujących książek i w Waszym kolorowym życiu.

Wspaniała i słodka dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę ciekawych i pełnych wrażeń dni z życia, zabawnych i bajecznych wydarzeń, miłych i wesołych przyjaciół, ekscytujących i edukacyjnych zajęć, szczęśliwych i magicznych wakacji. Bądź zawsze taki sam wspaniały, miły, posłuszny i najlepszy.

Dzisiaj są urodziny najpiękniejszej dziewczyny na świecie. Chcę ci pogratulować, nasza droga urodzinowa dziewczyno, i życzę ci tylko wszystkiego tak jasnego i interesującego jak ty sam. Naprawdę chcę widzieć Cię zawsze szczęśliwą, zawsze podziwiać Twój wyjątkowy uśmiech. Twoja mama powiedziała mi, że zaraz po porodzie zaczęłaś się uśmiechać. W rzeczywistości sugeruje to szczęśliwy los. Życzę tylko dobrego zdrowia, wielu powodów do radości, wielu uśmiechów. Niech Twój nastrój zawsze będzie na najwyższym poziomie, niech wszystko w Twoim życiu rozwija się dokładnie tak, jak tego chcesz.Życzę Ci dziś wielu ciekawych prezentów, nasza kochana urodzinowa dziewczyno. Niech twoje piąte urodziny będą pamiętane przez wiele lat. Wszyscy jesteśmy z ciebie dumni, nasza droga dziewczyno. Życzę szczęścia i zdrowia!

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. Życzę Ci życia w jasnych kolorach i radosnych emocjach, w cudownych chwilach i wesołych pomysłach. Niech słońce zawsze świeci na Twojej ścieżce, obyś spotykał tylko życzliwych ludzi, niech Twoje serce każdego dnia będzie wypełnione miłością i szczęściem.

W ten cudowny i pogodny dzień chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego jednej pięknej dziewczynce, która ma już 5 lat! Bądź zawsze taka sama piękna, czarująca i czarująca. Bardzo Cię kochamy i doceniamy Twoją uwagę. Jesteś naszą prawdziwą pięknością i Panią, która po prostu nie ma sobie równych. Chcę, żebyś zawsze pozostawała szczęśliwa, piękna i pogodna. Niech radość i jasna życzliwość zawsze wypełniają twoje serce i sprawiają, że jest ono nienaruszone na różne zniewagi i drobiazgi. Nie obrażaj się na swoich rodziców, ale kochaj ich i doceniaj, ponieważ są najlepszymi i najbardziej kochającymi ludźmi w twoim życiu. Zasługujesz na bycie najlepszym przyjacielem i prawdziwym przyjacielem. Niech w Twoim życiu będą tylko prawdziwi i oddani przyjaciele, którzy nigdy nie pozostawią Cię w kłopotach i pomogą w rozwiązaniu trudnych problemów. Bądź zawsze promienny i radosny, niech to będzie najlepszy dzień w twoim życiu.

Nasz synek jest dziś starszy o rok. Masz już 5 lat, a to poważna rocznica. Życzę ci dobrego zdrowia, bo nie ma nic ważniejszego niż to. Musisz dorastać jako zdrowy chłopiec, aby twoi rodzice nie denerwowali się i nie martwili. Zawsze powinieneś ich zadowalać, ponieważ bardzo cię kochają.Kiedy się urodziłeś, tego dnia nie było nikogo szczęśliwszego od nich. Jak długo czekały na Twoje narodziny, jak marzyły o tym, jak będą się z Tobą bawić, spacerować i kupować wiele nowych zabawek. A teraz nie wiedzą, gdzie schować wszystkie twoje zabawki. Życzę ciekawych i fajnych wakacji. Dziś zebrali się tu twoi przyjaciele, nasze dziecko! Baw się z nimi, dziel się zabawkami, bo nie możesz bawić się sam. Życzę Ci dorastania w przepięknej atmosferze radości i szczęścia.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Masz 5 lat, a to wspaniała randka, czas samodzielności dzieci i beztroskiej zabawy. Życzę, abyś pozostał psotnym i niespokojnym cudem dla swojej rodziny, życzę, abyś zawsze wierzył w dobre bajki i nigdy nie był smutny.

W tym pięknym dniu urodził się cudowny chłopiec, któremu tak bardzo serdecznie gratulujemy z okazji jego urodzin! Bądź tak silna, silna i piękna jak dzisiaj. Niech radość i miłość zawsze będą na Twojej drodze, a przeciwności Cię otaczają. Bądź prawdziwym bohaterem i dorastaj do radości mamy i taty, ponieważ bardzo cię kochają i zawsze martwią się o twoje zdrowie. Życzymy Ci heroicznej miłości, prawdziwej przyjaźni, a także ucieleśnienia wszystkich Twoich pragnień. W swoje urodziny możesz złożyć dowolne życzenie, a na pewno się spełni. Pamiętaj tylko, aby czasami włożyć w to trochę wysiłku. Niech wszystko będzie z tobą w porządku i cudownie, a miłość i zrozumienie zawsze królują w twoim sercu.Szczęście dla Ciebie, nasz drogi i ukochany chłopcze!

Słodkie dziecko, gratulacje z okazji Twoich 5 urodzin. Życzę, abyś był wesołą i psotną małą wiewiórką, odważnym i odważnym tygrysiątkiem, czułym i puszystym króliczkiem, miłym i szczęśliwym człowieczkiem, najwspanialszym i najweselszym dzieckiem.

Moje słońce, moja córko, kiedy się uśmiechasz, moje serce wypełnia się ciepłym światłem, kiedy się śmiejesz, moja dusza śpiewa szczęściem, twój śmiech, twój uśmiech wypełnia moje życie sensem i daje moja siła. Bądź szczęśliwa moja dziewczyno, uśmiechaj się i ciesz się życiem. Córko wszystkiego najlepszego.