Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 5-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru wzruszających życzeń urodzinowych dla dziecka od 5 lat, dziewczynki, chłopca własnymi słowami, do łez, abyście mogli jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Moja droga dziewczyno! Gratuluję ci urodzin! Życzę uroczej księżniczki, czułości, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich staraniach, urody i życzliwości! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno, jasne, kolorowe i niezapomniane! A także życzę więcej szczęśliwych uśmiechów, niepohamowanego śmiechu i radosnych, przyjemnych wydarzeń.

Moja droga córko, gratuluję ci twoich 5 urodzin. Moje słońce, życzę Ci, abyś zawsze była wesoła i zabawna, radosna i szczęśliwa, najsłodsza i najbardziej ukochana. Niech anioł cię strzeże i chroni, niech ścieżka twojego życia będzie jasna i życzliwa, niech twoje życie będzie pełne szczęścia, wielkich i małych sukcesów, dobrych przyjaciół i mnóstwa przyjemności.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Masz 5 lat, to jest czas, kiedy fajnie i fajnie jest się bawić, gdy słońce się do Ciebie uśmiecha. Życzę, abyście byli posłuszni starszym i nie znali strachu w swoich odkryciach, życzę, aby przygody w Waszym życiu się nie kończyły, aby Wasza ścieżka zawsze była oświetlana światłem radości i powodzenia.

Mój kwiatuszku, moja droga, gratuluję ci z całego serca.Dziś są urodziny najlepszej dziewczyny na świecie! Niech żadne huragany życia nie zepchną statku twojego przeznaczenia z właściwego kursu. Niech otoczenie Cię wspiera i dodaje sił w trudnym momencie życia. Nic na świecie nie może cię zastąpić dla mnie. Jesteś moim skarbem życia, moim promieniem słońca w deszczowy dzień. Wszystkiego najlepszego, bez względu na to, co się stanie, wiedz, że tam jestem! W końcu nigdy nie spotkałem tak szczerych dzieci. Niech nowe przygody pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Niech cuda przyjdą do wszystkiego i przynieś ze sobą kawałek szczęścia, który zagości pod poduszką. Wszystkiego najlepszego!

W ciągu tych pięciu lat życzę wielu słonecznych uśmiechów, spełnienia wszystkich marzeń i radosnych emocji! Niech twoje oczy lśnią szczęściem, bo ten świat jest taki piękny! Moja droga, niech każda chwila życia przyniesie Ci tylko przyjemność!

Gratulujemy szczęśliwej rocznicy dzieciństwa cudownego dziecka. Niech ten świat będzie kolorowy i radosny w wieku 5 lat, niech każdego dnia otwiera przed Tobą coś nowego i ciekawego, niech przytrafia Ci się wszystko, co dobre i wspaniałe. Życzę dużo czekolady i słodkiego nastroju.