Gratulujemy narodzin córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najszczerszych gratulacji z okazji narodzin Twojej córki w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy narodzin Twojej córki, narodzin Twojej jasnej małej gwiazdy. Życzę twojej dziewczynie dorastania w miłym i cudownym świecie, aby jej marzenia, dzięki waszym wspólnym wysiłkom, na pewno się spełniły, aby jej dzieciństwo było pełne radości i psot, aby jej serce głęboko kochało rodziców i raduje się każdym nowym dniem.

< /div>

Pozwól dziewczynie dorosnąć zdrowo, życzliwie i uczciwie. Zdrowie i dobrobyt dla Ciebie i ślicznotki.

Niech ten dzień – dzień, w którym narodził się kolejny aniołek – twoja córka, wszędzie śpiewają ptaki, świeci słońce, a ludzie uśmiechają się do siebie! Serdecznie gratulujemy Ci tego dnia i szczerze życzymy, aby dziecko wyrosło silne, zdrowe, mądre, piękne i miłe ku radości mamy i taty!

Gratulujemy córce. Teraz w twoim życiu jest jasny promień szczęścia, który zawsze ogrzewa twoje serce. Życzę Twojej córce silnej siły, niesamowitej urody, wyjątkowych talentów i wspaniałych chwil życia. Pozwól swojej dziewczynie wyrosnąć na miłe, wesołe, dociekliwe i wesołe dziecko.

Niech twoja córka będzie mądrą dziewczyną, pomocnicą, miłą osobą i wspaniałą gospodynią. Bezgraniczna miłość i zdrowie.

Dziewczyno, gratulacje dla twojej uroczej córki! Wiem, jakie to ważne wydarzenie dla Twojej rodziny, jak długo do tego dążysz – a teraz zdarzył się cud! Nie zatrzymuj się na tym, wychowuj swoje dziecko w miłości, ale koniecznie zaproś bociana do odwiedzenia więcej niż raz! Szczęśliwego noworodka!

Narodziny dziewczynki są cudem samym w sobie; więc przyjmij moje gratulacje z tej okazji! Niech twoja córka będzie twoją radością, dumą i urokiem; niech na jej drodze nie będzie prób, żalu i rozczarowań, a tylko szczęście, bogactwo i sukces! Życzę wam, abyście byli szczęśliwymi rodzicami i wychowawcami tego małego cudu, który nie tak dawno pojawił się w waszym życiu!

Narodziny dziecka to jeden z niewielu cudów, które mogą się zdarzyć w życiu.Mądrość dla Ciebie, siła i cierpliwość, a dziecko zdrowie, sukces w opanowaniu świata i więcej uśmiechów! Niech te dni pozostaną dla Ciebie najcieplejszymi, najjaśniejszymi i najjaśniejszymi wspomnieniami!