Gratulujemy narodzin córki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru najszczerszych gratulacji z okazji narodzin Twojej córki w prozie, do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Gratulujemy narodzin Twojej córki, narodzin Twojej jasnej małej gwiazdy. Życzę twojej dziewczynie dorastania w miłym i cudownym świecie, aby jej marzenia, dzięki waszym wspólnym wysiłkom, na pewno się spełniły, aby jej dzieciństwo było pełne radości i psot, aby jej serce głęboko kochało rodziców i raduje się każdym nowym dniem.

< /div>

Pozwól dziewczynie dorosnąć zdrowo, życzliwie i uczciwie. Zdrowie i dobrobyt dla Ciebie i ślicznotki.

Niech ten dzień – dzień, w którym narodził się kolejny aniołek – twoja córka, wszędzie śpiewają ptaki, świeci słońce, a ludzie uśmiechają się do siebie! Serdecznie gratulujemy Ci tego dnia i szczerze życzymy, aby dziecko wyrosło silne, zdrowe, mądre, piękne i miłe ku radości mamy i taty!

Gratulujemy córce. Teraz w twoim życiu jest jasny promień szczęścia, który zawsze ogrzewa twoje serce. Życzę Twojej córce silnej siły, niesamowitej urody, wyjątkowych talentów i wspaniałych chwil życia. Pozwól swojej dziewczynie wyrosnąć na miłe, wesołe, dociekliwe i wesołe dziecko.

Niech twoja córka będzie mądrą dziewczyną, pomocnicą, miłą osobą i wspaniałą gospodynią. Bezgraniczna miłość i zdrowie.

Dziewczyno, gratulacje dla twojej uroczej córki! Wiem, jakie to ważne wydarzenie dla Twojej rodziny, jak długo do tego dążysz – a teraz zdarzył się cud! Nie zatrzymuj się na tym, wychowuj swoje dziecko w miłości, ale koniecznie zaproś bociana do odwiedzenia więcej niż raz! Szczęśliwego noworodka!

Narodziny dziewczynki są cudem samym w sobie; więc przyjmij moje gratulacje z tej okazji! Niech twoja córka będzie twoją radością, dumą i urokiem; niech na jej drodze nie będzie prób, żalu i rozczarowań, a tylko szczęście, bogactwo i sukces! Życzę wam, abyście byli szczęśliwymi rodzicami i wychowawcami tego małego cudu, który nie tak dawno pojawił się w waszym życiu!

Narodziny dziecka to jeden z niewielu cudów, które mogą się zdarzyć w życiu.Mądrość dla Ciebie, siła i cierpliwość, a dziecko zdrowie, sukces w opanowaniu świata i więcej uśmiechów! Niech te dni pozostaną dla Ciebie najcieplejszymi, najjaśniejszymi i najjaśniejszymi wspomnieniami!

Twoja córka to nowy sens życia, więc niech przepełnia ją szczera radość ze wszystkich jej zwycięstw i nowych początków! Niech twoja mała księżniczka dorośnie zdrowa i najbardziej urocza! Z magicznym świętem dla Ciebie, z narodzinami nowego życia, z narodzinami córki!

Dałeś światu cudownego anioła – piękną dziewczynę! Niech więc wszystko w twojej rodzinie potoczy się idealnie – w domu zapanuje sielanka, twoja córka wyrośnie posłuszna i słodka, przyjaciele nigdy nie zdradzą, a ci wokół ciebie będą radować się twoim szczęściem z tobą. Życzę miłych dni i nieograniczonego szczęścia.

Nasi kochani, serdecznie gratulujemy narodzin córki. Pozwól dziecku rosnąć w miłości i opiece, ciesz się jego zdrowiem, urodą i osiągnięciami.

Przyjaciel! Gratulujemy narodzin córki! Przyjmij moje najlepsze życzenia i wiedz, że zazdroszczę Ci w dobry sposób! Eleganckie sukienki, szykowne kokardki i długie warkocze – o tym marzy każdy tata! A ty wciąż masz czas na syna;)

Kochanie (imiona rodziców), Po raz trzeci zostałeś rodzicami, miałeś słodką córkę. Niech będzie piękna, miła, opiekuńcza, jak matka i odważna, mądra i urocza jak ojciec.Wielkie szczęście dla Twojej przyjaznej rodziny!

Cóż, bocian przybył do twojego domu i przyniósł ci mały bezczelny cud. Gratuluję córce, jeszcze małej jak laleczka, trochę głośnej i wybrednej, ale tak słodkiej, ukochanej, wzruszającej… Życzę jej, żeby dorosła zdrowa, mądra i bawiła rodziców swoim śmiechem!

Nie ma większej radości w życiu niż narodziny dziecka! Chciałbym pogratulować nowo powstałym rodzicom tego wydarzenia, którzy są teraz nie tylko parą, ale już prawdziwą rodziną! Zadbaj o swoje urocze dziecko, ona jest twoim światłem w życiu, twoją krwią, niech wszystko ułoży się dla niej w przyszłości, a ona będzie szczęśliwa, ty też będziesz szczęśliwy!

Szczęśliwego noworodka! Pozwól małej księżniczce kąpać się w miłości i opiece, dorastać jako mądra, posłuszna, utalentowana dziewczyna, zadowolić rodziców swoimi talentami, być miła, zdrowa, aktywna!

Jesteście wspaniali! Gratulujemy Ci narodzin drugiego dziecka i z głębi serca życzymy, abyś na tym nie poprzestał!

Narodziny córki to najbardziej wstrząsająca chwila, która wnosi do życia niesamowitą ilość szczęścia. Dlatego spieszę pogratulować ci narodzin córki i życzę dziecku szczęścia i zdrowia. Dla niej życie dopiero się zaczyna i niech zacznie być jasne i kolorowe.

Gratuluję narodzin Twojej córeczki iz całego serca życzę zdrowia do guzika, dobrych cudów i spełnienia wszystkich marzeń dziecka. Oby rodzice zawsze mieli okazję podarować córce bajkę o życiu, niech serce księżniczki nigdy nie zazna smutku i urazy.

Dzisiaj jest najjaśniejszy i najszczęśliwszy dzień w Twoim życiu, ponieważ zostałaś mamą! Gratulacje dla twojej nowonarodzonej dziewczynki! Nie prosta misja opieki i opieki nad dzieckiem spadła na Twoje barki, ale jednocześnie jest to wielkie szczęście i radość mieć własną córkę.Niech Anioł Stróż i szczęście chronią Cię we wszystkich codziennych pracach i troskach! Zawsze bądź przykładem dla swojej księżniczki, chroń ją przed smutkiem i przeciwnościami losu, uświadom sobie, że Twoja matczyna miłość może uratować Twoje dziecko! Życzymy ciepłego ogniska, dobrego samopoczucia, szczęścia, dużo radości i ciepła w domu.

Gratulujemy narodzin córki

Szczerze
gratulacje z okazji narodzin Twojej córki

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech Twoja dziewczyna dorośnie szczęśliwa i miła! Niech będzie jak jej ojciec! Niech odziedziczy wszystkie Twoje najlepsze cechy! bądź dumny ze swojego dziecka i pozwól mu być dumnym z Ciebie! Niech życie Twojej córki będzie słoneczne i jasne, a Twoje życie stanie się teraz ciekawsze i bardziej kolorowe, ponieważ dziecko sprawi, że spojrzysz na wiele rzeczy inaczej.

< /div>

To, na co czeka każda para, w końcu się wydarzyło – masz córeczkę! To radosne wydarzenie przyniosło Ci tyle nadziei, wątpliwości, zmartwień i szczęścia, że ​​teraz nie wiesz, co zrobić z tą piękną malutką bryłką. Chroń ją przed wszystkimi perypetiami losu, uważaj, daj jej tylko to, co najlepsze. Niech rośnie bez łez i kaprysów, zdrowo i pięknie, i tylko Ciebie cieszy!

Drodzy rodzice! Dziś na świecie pojawił się cud – małe słoneczko, twoja córka! I natychmiast życie nabrało szczególnego znaczenia. Wszystko nabrało innego kształtu i koloru.A sam świat stał się dla ciebie jaśniejszy! Życzymy, aby Twój poranek od teraz zaczynał się dla Ciebie dzwonkiem – głosem Twojej córki! A z głębi serca życzymy małej księżniczce bajecznego życia: fascynującego dzieciństwa, jasnej młodości, owocnej dojrzałości, królewskiej starości! Niech Twoja córka zawsze będzie zdrowa, niech Ci się podoba sukcesami, urzeka urodą, zadziwia umysłem i ciepło życzliwością! Niech wszystkie chmury i zła pogoda w jej życiu rozwieje lekka bryza powodzenia! Niech życie będzie jasne i radosne! Z narodzinami Twojej córki, kochana mamusiu i tatusiu!

Drodzy rodzice! Jesteś jeszcze taka młoda, pełna zapału i nadziei – jak cudownie było w tym złotym czasie mieć cudowną córkę. Postaraj się dać jej całą swoją miłość i czułość, mniej besztać, wyjaśnij, co się dzieje wokół i wesprzyj w każdym nowym przedsięwzięciu. Niech dorasta zdrowo, pięknie, mądrze i zna tylko życzliwość i czułość otaczających ją ludzi!

W te cudowne urodziny Twojej córki życzę jej, aby zawsze odnosiła sukcesy, była szczęśliwa, kochana i oczywiście zdrowa – nigdy nie boli! Niech zawsze będzie urocza i urocza!

Serdecznie gratulujemy narodzin córki! Od tego momentu w Twoim życiu pojawiła się osoba, która zawsze będzie czuła miłość, czułość i troskę o Ciebie. Pozostań zawsze tą samą szczęśliwą, piękną i życzliwą matką dla swojego dziecka. Niech dni spędzone razem z córką będą dla Ciebie najcieplejszymi, najjaśniejszymi i najjaśniejszymi wspomnieniami. W naszym życiu nie ma tak wielu dobrych dni, które są wypełnione jasną radością i szczęściem. Narodziny córki to moment, który zostanie zapamiętany na całe życie, a także wypełni twoją duszę jasnymi i czułymi uczuciami miłości. Upewnij się, że bycie matką to specjalna misja i pozycja. Dar z góry dla bycia mamą córki to prawdziwy dar losu dla wychowania przyszłej urody! Zawsze pozostań dla swojej córki kochającą matką, dobrą przyjaciółką i pożytecznym towarzyszem i niech wszystkie przeciwności ominą Twój dom.

Gratulacje, tato nowonarodzony! Myślę, że masz w życiu ogromne szczęście – bo teraz masz cudowną księżniczkę, którą możesz bezpiecznie nosić w ramionach bez obawy o rozpieszczanie. To jest twoje szczęście, twoja córka, twoje niewątpliwe stworzenie! Raduj się i bądź dumny! Nie ma większego szczęścia w życiu niż nasze dzieci!

Dzisiaj, w ten cudowny ciepły dzień, zostaliście rodzicami.To wielkie szczęście! Ciesz się każdym dniem, każdą minutą, każdą chwilą spędzoną z dzieckiem, bo bardzo szybko dorośnie, nawet nie będziesz miał czasu spojrzeć wstecz. Szczęście dla Twojej rodziny, miłość, szczęście, cierpliwość i wzajemne zrozumienie. Gratulacje!

Słuchaj, co się dzieje na świecie! Wiatry ucichły, morze się uspokoiło, wojny się skończyły, chmury się rozwiały! Słońce wyszło, ogrzało ziemię, rozkwitło wszystko wokół i rozświetliło wasze twarze. Nie, ani wróżki, ani ich magiczne różdżki nie mają z tym nic wspólnego, a nawet przy całym pragnieniu nie mogły dać ci tyle radości, ile jest teraz wypisane na twoich twarzach! Jaki jest powód?

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! Życzę jej, aby nie zgubiła się wśród wielu ścieżek życia i rozwikławszy je jak kula, znalazła jedyną prawdziwą, gładką i równą ścieżkę, która z pewnością zaprowadzi ją do szczęścia i sukcesu! Radość dla Ciebie i wszystkiego najlepszego, a dziecko – łatwy los!

Drodzy szczęśliwi mamo i tato! Cierpliwości dla ciebie, niech ta mała gwiazdka rozpali twoje serca i wypełni je najpiękniejszymi uczuciami. Gratulacje z głębi serca!

Więc spełniło się kolejne marzenie – zostałaś mamą najpiękniejszej dziewczynki! Masz piękne dziecko! Niech dostanie wszystko – miłą duszę, subtelny umysł, piękno i atrakcyjność.Niech los da jej najwierniejszego anioła stróża, a dziadkowie niech nauczą mądrości i cierpliwości!

Dzisiaj pojawił się nowy dodatek do Twojej rodziny, z którym chcę Ci szczerze pogratulować! Twoje życie zmieni się dramatycznie, ponieważ teraz masz mały cud, który w końcu przewróci dom i pokaże ci, kto tak naprawdę rządzi. Życzę twojej księżniczce zdrowej, szczęśliwej i pięknej! Dla Ciebie – cierpliwość i wiele przyjemnych, ciepłych chwil, które staną się Twoimi najbardziej wyjątkowymi wspomnieniami. Dając Ci córkę, Bóg obdarzył Twoją rodzinę ogromnym komplementem, ponieważ dziewczynka to nie tylko radość matki, ale także wielka, choć tak mała słabość ojca!

Młodzi rodzice! Gratulujemy narodzin córki! Czekają na Ciebie niesamowite cuda. Na początku wszystko będzie jak wszyscy – niezależnie od tego, czy w rodzinie pojawił się syn czy córka. Sutki, pieluchy, pieluchy, grzechotki … Ale już wkrótce w twoim życiu pojawią się urocze radości – lalki, kokardki, sukienki, dziewczęce sekrety … Nie ma zbyt dobrych wiadomości: dzieci dorastają znacznie szybciej niż chcą rodzice. Ale jest też świetna wiadomość: w twojej mocy jest docenić każdą chwilę tego szczęścia, cieszyć się nim. A potem to będzie trwało. Niech twoja córka dorasta zdrowa, szczęśliwa, mądra. I niech zawsze zadowala rodziców.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Teraz w Twoim domu mieszka mała księżniczka, dlatego życzę Ci szybko zmienić swoje mieszkanie w prawdziwy pałac, aby Twoja córka żyła w luksusie i dobrobycie, jak przystało na koronowaną damę! Aby nie być bezpodstawnym, przywiozłem prawdziwą koronę w prezencie dla Twojego dziecka i z przyjemnością Ci ją podaruję!

Z całego serca gratuluję narodzin pięknej dziewczyny. Niech twoja córka stanie się promieniem szczęścia w twoim życiu, niech nie będzie ponurych i deszczowych dni dla twojej urody, niech zawsze odniesie sukces, niech twoje serce kocha twoją córkę i jest z niej dumne.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom narodzin córeczki, symbolu piękna. Kto z pewnością uratuje świat, gdy dorośnie! Niech dziewczyna dorośnie ku uciesze wszystkich, zniewoli Cię swoją ciekawością, szybko i sprawnie stanie się inteligentna, niech będzie gadatliwą i melodyjną małą gwiazdą, wychowaną przez rodzicielską mądrość i osobiste przykłady! Niech córka będzie jasna, jak wiosenny kwiat, bądź czuła i delikatna, jak matka, zabawna, jak ojciec! A teraz dziecko to tylko uczta dla oczu, w tym dziecku jest tyle światła i czystości – to po prostu szczęście! Niech mała księżniczka będzie miała szczęście w życiu, niech jej umiejętności uczynią ją sławną! Życzymy nowo narodzonemu aniołowi-córce miłości i szczęścia, rodzicom, aby nie chorowali, pomagali córce we wszystkim! A asystent dorośnie – a rodzina będzie w pełnym rozkwicie!

Córka to najcenniejsza rzecz na świecie dla mamy i taty.Trudno sobie uświadomić i przyzwyczaić się do tego, że teraz w rodzinie jest dziecko. Niech twoja córka dorośnie jako prawdziwa piękność, złam serca mężczyzn, ale uratuj jej serce. Niech będzie zdrowa, silna i wesoła, rozwija się harmonijnie, zna wiele ciekawych zabaw i widzi na tym świecie tylko dobre rzeczy. Życzymy wszystkim spokoju, szczęścia i miłości!

Droga mamusiu! Gratulacje z okazji narodzin dziewczynki, twojej córki. Od tego dnia w Twoim domu i sercu zamieszka prawdziwa księżniczka, która zachwyci Cię i uszczęśliwi każdego dnia. Życzymy silnej i przyjaznej rodziny, wzajemnego zrozumienia i ciepłych relacji. Niech twoje oczy zawsze będą wypełnione radością, szczęściem i promieniami światła. Zawsze pozostań tą samą promienną, kochającą i życzliwą matką. Niech twoja córka wyrośnie na zdrową dziewczynę, piękną, silną i silną wolę. W jej życiu bądź jej najlepszą przyjaciółką, doradcą i wsparciem, bo to jest bardzo ważne dla każdego z nas. Bycie mamą to trudna praca, ale jednocześnie przyjemna i mile widziana opieka. Pamiętaj, że zostałeś wybrany przez niebo, a Bóg zawsze będzie chronił Ciebie i Twoje dziecko. Bądź szczęśliwy!

Posiadanie córki – co może być lepszego? Chociaż mówią, że większość mężczyzn marzy o synu, wszyscy wiedzą, że w głębi duszy każdy chce mieć małą księżniczkę i cały czas się nią opiekować. Gratulujemy Ci tego ważnego dnia i życzymy, aby dziewczyna była piękna i mądra!

Piękne gratulacje z okazji narodzin córki własnymi słowami

Własnymi słowami pogratuluj narodzin córki

Każde dziecko to mały cud, ale taka piękna córka to podwójny cud! Jesteście tylko magikami, chłopaki! , a w międzyczasie wyczarować kogoś innego.

Szczerze życzymy ślicznotkom zdrowia, urody, lekkości. Pozwól jej dorosnąć jako piękne, mądre, miłe i delikatne dziecko i wypełnij życie jej rodziców ciepłem i radością!

Naprawdę chcę Ci życzyć silnej miłości i zrozumienia, rodzicielskiej cierpliwości i szacunku w ten cudowny dzień – urodziny Twojej córki. A maluch – dobre zdrowie, uroda i życzliwość. Niech śmiech dzieci zawsze brzmi w twoim domu! Gratulacje z głębi serca!

Życzę spokoju Twojej rodzinie i gratuluję narodzin tak wspaniałej córki. Zdrowie i dobrobyt dla Ciebie!

Chcę życzyć dziecku, aby wyrosło na miłą, słodką, psotną dziewczynkę, aby jej życie było jasne i szczęśliwe.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzę jej i tobie zdrowia i szczęścia. Niech szczęście ci towarzyszy, aby śmiech dzieci zawsze rozlewał się po domu, a twoja dziewczyna dorastała silna, mądra, piękna. I niech Bóg ją zachowa.

Droga nowa mamo i tato! Narodziny córki można porównać tylko do narodzin nowej gwiazdy, której światło oświetli Twój dom nawet w najciemniejszą noc. Chcę, abyś chronił to światło, pomagał mu płonąć i aby jego dziecinny blask, podobnie jak twoja radość, nigdy się nie wyczerpał!

Gratulacje, mamusiu, z okazji twojego noworodka! To jasne wydarzenie na zawsze zmieni twoje życie na lepsze, ponieważ twoja rodzina ma teraz ukochaną córkę, która zawsze zachwyci cię swoim uśmiechem, pięknem i dziecinną czułością. Niech Twój dom wypełni się dziecięcym śmiechem, szczęśliwymi chwilami i jasnymi wydarzeniami. Mówią, że dziewczynki zawsze dorastają, by być pomocnikami matki, wiernymi przyjaciółkami i troskliwymi mentorami. To prawda, powinieneś być nieskończenie zadowolony, że masz własną córkę, która będzie Cię kochać od pierwszych dni swojego życia.Bądź zawsze tak piękna i szczęśliwa jak w tym dniu! Niech twoje błyszczące oczy ani na chwilę nie spuszczą Twojego spojrzenia, a ciepły uśmiech ucieszy Twoją rodzinę i nowo narodzonej córce, która potrzebuje Twojej matczynej opieki i miłości!

Kochana Mamo, chciałbym pogratulować Ci narodzin wspaniałej dziewczynki! To najważniejsze i najwspanialsze wydarzenie w Twoim życiu! Bardzo się cieszymy, że mamy zaszczyt dzielić się z Wami tą radością, nasza droga! Życzymy powodzenia, szczęścia, powodzenia i miłości! Niech dobre samopoczucie, rodzinna sielanka i rozbrzmiewający śmiech dzieci zawsze królują w Twoim domu. Bądź najlepszą i najbardziej troskliwą matką dla swojej córki, ponieważ potrzebuje Twojej opieki i wsparcia. Dla każdego dziecka bardzo ważna jest uwaga matki, jej życzliwe oczy, uśmiech i matczyna miłość. Dla niej zawsze będziesz wzorem i wzorem kobiety, która nauczy ją pięknie się ubierać, malować i prawidłowo zachowywać. Niech dni spędzone z córką będą dla Ciebie najlepszymi i najcieplejszymi wspomnieniami w całym Twoim życiu. Miłość do Ciebie, zdrowie i dobre samopoczucie rodziny!

Gratulujemy noworodkowi! Niech stanie się piękną gwiazdą na Twoim rodzinnym niebie i zawsze ogrzeje Cię jasnym światłem miłości i dobroci. Pozwól swojej córce dorosnąć zdrowo, każdy dzień cieszy Cię swoimi sukcesami i stanie się Twoją dumą.

Życzę rodzicom szczęścia rodzinnego i wzajemnej pomocy, a mojej córce dorosła i nie chorowała. — Gratulujemy narodzin córki własnymi słowami.

Gratulujemy narodzin Twojej pięknej córki.Chcę, aby dziecko wyrosło na miłą, słodką, psotną dziewczynę, aby jej życie było jasne i szczęśliwe. Życzę Twojej rodzinie pokoju i pomyślności, radosnych rodzinnych wakacji i rodzicielskiej dumy z sukcesu Twojej córki.

Gratulacje dla księżniczki! Każdego dnia życzymy sobie więcej szczęścia z naszego kwiatka. Dziecko – zdrowie, rodzice – cierpliwość i mądrość. Dobre noce, słoneczne dni, dźwięczny śmiech, szybko zapleć pierwszy warkocz, zawiąż pierwszą kokardę i załóż pierwszą spódnicę. Szczęśliwego noworodka!

Dziewczyna, foto Gratulujemy narodzin córki! Niech maluch dorośnie najszczęśliwszy! Niech odziedziczy wszystkie twoje najlepsze cechy! Zdrowie dziecko, a ty – cierpliwość i wytrzymałość!

Chcę, aby szczęście i radość przypadły na los Twojej urody, aby Twoja córka dorastała w rodzinnej harmonii i miłości.

Przyjemnej radości w Twoim domu, chcemy Ci pogratulować długo oczekiwanego narodzin sensu Twojego życia! Niech Twoja troska i uczucie przyniosą jej same pozytywne emocje. Chcemy życzyć jej szczęśliwej i równej drogi, by wyrosła na dobrą, prawdziwą, miłą i godną zaufania osobę, nie znającą problemów i smutków.

Szczerze cieszę się z Tobą podczas tego drżącego i długo oczekiwanego wydarzenia! Z narodzinami córki! Niech mijają dzień po dniu, a ona nadal cieszy cię blaskiem swoich jasnych, jak gwiazdy, oczu! Niech stanie się promienna, mądra, uczciwa, miła i piękna!

Chcemy pogratulować Twojej córce! Niech więc nienaganne dni powszednie i spokojne noce towarzyszą Ci przez całą drogę! Niech każde jej osiągnięcie wywoła urok waszych serc.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech dziecko dorasta zdrowe, mądre, czułe i posłuszne! I oczywiście niech stanie się prawdziwą pięknością, tak jak jej matka!

Kochanie (imiona rodziców), w Twojej rodzinie jest drugie dziecko – urocza córeczka. Niech stanie się dla Ciebie prawdziwą radością, niech zawsze obdarza Cię swoim uśmiechem. Życzę Twojej rodzinie szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich pragnień!

Z całego serca gratuluję narodzin Twojej córki

Dotykanie
gratulacje z okazji narodzin córki w prozie

Gratulujemy narodzin twojej córki, twojego anioła i księżniczki! Pozwól jej rosnąć jak piękny kwiat ku twojej radości bez kłopotów i smutków, chorób i niepowodzeń. kobieca jak matka, silna i mądra jak tata. Szczęście dla niej w życiu, podbijanie wszelkich wyżyn, osiągnięć i dumy od rodziców.

Długo oczekiwany cud wkroczył do twojego życia w postaci twojej małej księżniczki! Niech Twoje dziecko dorasta zdrowe, nieskończenie szczęśliwe, umiarkowanie złośliwe, niezrównanie piękne i bardzo utalentowane!

Silna miłość i zrozumienie dla Ciebie, dużo rodzicielskiej cierpliwości! A mojej córce – dobre zdrowie, uroda i życzliwość.Niech dorośnie najradośniejsze dziecko na świecie, zobacz wokół siebie tylko miłość i szczerość! I niech zawsze czuje ręce delikatnej matki i otacza go niezawodna ochrona ojca!

W Twoim domu pojawiły się nowe szpilki, które wkrótce będą tupać. Małe palce pomalują wszystkie ściany kwiatami, a dźwięczny śmiech stanie się tak zaraźliwy, że nie tylko babcie, ale wszyscy sąsiedzi zaczną być dotykani. Gratulujemy zakupu sukienek i różowych suwaków, kokardek, spinek do włosów i chusteczek do nosa. Dziewczynka to szczęście matki i opieka ojca, z noworodkiem!

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom noworodka! Życzę mojej córce aby wniosła do twojego domu uśmiech, radość i dobry nastrój. Obyś miał mnóstwo wspaniałych chwil, pełnych duszy wieczorów i słonecznych dni! Rozwijaj się, rozwijaj, daj sobie nawzajem ciepło i cierpliwość. Przed Tobą jeszcze wiele dobrych rzeczy!

Dzisiaj chcemy pogratulować narodzin nowego mężczyzny! Niech nie wierszem, jak wszyscy, ale prozą, ale nasze życzenia nie znikną z tego: życzymy cierpliwości i zrozumienia – w końcu twoja rodzina stała się jeszcze jedną osobą, życzymy spokojnych nocy i spokojnych brzuszków – po Wszyscy wiemy, jak trudne są pierwsze tygodnie życia noworodka, więcej ciepłego, smacznego mleka, mniej problemów, kłopotów, a czasem próżnych trosk rodzicielskich. Ciesz się szczęściem zrodzonym i danym ci z góry, opiekuj się, kochaj swoją córkę.Niech rośnie najszczęśliwsza na świecie! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki!

Z całego serca i z głębi serca gratuluję narodzin tak pięknego dziecka. Życzę wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy córce! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech czekają na Ciebie tylko najpiękniejsze dni! Niech Twoja córka zawsze pozostanie zdrowa, wesoła i wesoła, a jej sukcesy zawsze będą Cię cieszyły!

Niech zawsze czuje ręce czułej matki i otacza go niezawodna ochrona ojca!

Serdecznie gratuluję narodzin córki! Kiedy się urodziła, kiedy po raz pierwszy zobaczyłeś jej śliczną buzię, kiedy po raz pierwszy wziąłeś dziecko w ramiona – jestem pewien, że oboje prawie oszaleliście z miłości do dziecka! Życzę Wam, abyście byli kochającymi i troskliwymi rodzicami, abyście opiekowali się i pielęgnowali malucha, aby życie dla niej było piękne, jak życzliwa bajka. Chcę też przypomnieć o mądrości ludowej: „najpierw musisz urodzić nianię, a dopiero potem lialkę”, więc zrobiłeś wszystko dobrze: masz już nianię, teraz trochę dorośnie, a potem ruszaj na wędrówkę dla swojego syna!

Urodziła się twoja najdroższa mała osoba – twoja ukochana córka. Ma piękne oczy, maleńkie nóżki i najsłodsze dłonie na świecie. Zaopiekuj się nią i nie pozwól nikomu urazić, bo bardziej niż cokolwiek na świecie kocha i ufa Tobie – swoim rodzicom! Cóż za cud zaopiekować się kimś tak bezbronnym i pięknym. Życzymy Twojej rodzinie szczęścia, wielu słonecznych i przyjemnych minut, samych dobrych wspomnień i oczywiście dobrego zdrowia!

Gratulujemy młodej matce i ojcu narodzin księżniczki. Trzymasz w swoich rękach taki skarb, którego wartości nawet nie znasz! Nowe życie, pełne nadziei i perspektyw, dziś i odtąd będzie tylko w Twoich rękach. Życzymy, aby Twoja silna rodzina była zawsze przyjazna i szczęśliwa, spędzała razem długie i ciepłe wieczory, znajdowała wiele ciekawych rzeczy do zrobienia i wychowywała córkę w atmosferze miłości, troski i zrozumienia!

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia – narodzin pięknej córki! Co za magiczne uczucie trzymać w ramionach noworodka! Niech będzie piękna i kobieca jak jej matka, silna wola i pewna siebie jak jej ojciec. Chroń ją, opiekuj się i nie daj się zawieść w życiu. Niech Twoje maleńkie szczęście stanie się zdrowe, radosne i rozjaśni ten świat swoim uroczym uśmiechem!

Narodziny córki to wspaniałe wydarzenie, które napełnia serca rodziców czułością i szczęściem. Wygląda na to, że jeszcze wczoraj twoja dziewczyna wpychała mamę w brzuszek, a dziś śpi spokojnie w ramionach ojca.Szczerze pragniemy, aby była najzdrowszym i najradośniejszym dzieckiem na świecie, aby widziała wokół siebie tylko miłość i szczerość, czuła czułe ręce matki i była otoczona niezawodną opieką ojca!

Nie ma ważniejszego wydarzenia dla rodziny niż narodziny dziecka! Wraz z nadejściem dziecka w rodzinie króluje miłość, szczęście, radość! Każdy dzień wypełniony jest nowymi odkryciami, życie nabiera nowego znaczenia! Niech twój syn dorasta zdrowy, odważny, silny, posłuszny!

Gratulujemy narodzin cudu. Niech maluch poznaje szczęście i radość każdego dnia, niech małe oczka widzą tylko piękno, niech droga wielkich sukcesów i zwycięstw rozwinie się małym stopkom.

Gratulujemy narodzin twojego skarbu, twojej córki. Pozwól jej wyrosnąć na piękną i mądrą ku uciesze całej rodziny.

Gratulujemy narodzin Twojej córki. Życzę, aby wraz z narodzinami twojej księżniczki życie stało się prawdziwym świętem – świętem radości, śmiechu, miłości i cudów. Życzę Twojej rodzinie spokojnego nieba, harmonii, dobrego samopoczucia i codziennych radosnych przygód prowadzonych przez małą córeczkę.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech dziś wypełni się aromatami bukietów i wdziękiem uniesie się w powietrzu! Niech dziewczyna stanie się pożądana i kochana! Życzymy jej we wszystkim pomyślności!

Gratulujemy zostania papieżem! Wspaniały start! Sklepy z dużym wyborem pieluszek, lalek i setek pluszowych zabawek czekają na Ciebie! Więc nie odpoczywaj! A jeśli uda ci się przeżyć, koniecznie zdobądź kolejnego syna!

Z całego serca gratuluję narodzin Twojej córki

Duszny
gratulacje z okazji narodzin Twojej córki

Mężczyzna! Gratulujemy narodzin Twojej córeczki! Nie wiedzieliśmy o Twoim drugim zawodzie – okazuje się, że jesteś jubilerem, skoro stworzyłeś taką piękność! praca, jaka łaska!Widać…hmm..złote ręce mistrza!To nie dla każdego 😉 Bądź dumna ze swojej córki, a my jesteśmy z Ciebie!

Drodzy szczęśliwi rodzice! W Twoim życiu wydarzyło się cudowne wydarzenie, które otworzyło drzwi do życia dla małej bryłki w różowej kopercie – Twojej córki. Serdecznie gratuluję tej radości! Chciałbym, aby przy pierwszych uściskach Twoje dziecko otrzymało wszystkie błogosławieństwa życia. Niech zdrowie, wytrwałość i wytrwałość wyjdą od taty, a uroda, dobry gust i radość od mamy. Cierpliwości dla was, niech ta mała gwiazdka rozświetli wasze serca i wypełni je najpiękniejszymi uczuciami. Gratulacje!

Drodzy mamusiu i tatusiu, gratulujemy narodzin córki! Pozwól swojemu kwiatowi rosnąć i ciesz się każdego dnia swoimi osiągnięciami. Dobre zdrowie dziewczyny i radosny śmiech. Cóż, do was, rodziców, cierpliwości, dobrobytu i siły w wychowaniu księżniczki!

Dziecko, podobnie jak słońce, pojawiło się w Twojej rodzinie! Niech ta malutka, ciepła kula da Ci szczęśliwe emocje, napełni serca dumą i zbliży do siebie wszystkich bliskich.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom. Dzisiaj aniołowie przynieśli cud twojej rodzinie. Życzę twojemu małemu cudowi, aby szybko urósł i zamienił się w prawdziwą księżniczkę. Noworodkowi życzę zdrowia i pięknej mamy. Niech szczęście na zawsze zagości w Twojej rodzinie dzięki tak wspaniałemu prezentowi.

W Twojej rodzinie urodziła się piękna dziewczyna! Niech więc będzie najszczęśliwsza, najmądrzejsza i najbardziej ukochana. Niech daje ci tylko radość, jego dźwięczny śmiech nigdy nie cichnie. Dobre zdrowie i szczęście będą jej najbliższymi przyjaciółmi.

Gratulujemy narodzin Twojej długo oczekiwanej księżniczki. Życzymy, aby dziewczynka wyrosła zdrowa, mądra i piękna, aby swoim rodzicom zadowolić psikusy i słodki uśmiech. Niech twoja córka ma długie i szczęśliwe życie pełne radości i zabawy.

Istnieje jeszcze jeden cud na tym świecie, tym cudem jest urodzona dla ciebie dziewczyna.Drodzy cudotwórcy, przyjmijcie nasze szczere gratulacje i życzenia! Bądź zdrowy, cierpliwy, wystarczająco bogaty, niech to małe szczęście stanie się największym szczęściem w twoim domu i przyniesie tylko radość, sukces i dobrobyt!

W urodziny mojej córki pragnę życzyć Ci gradu radości, góry pozytywnych emocji i wodospadu życzeń! Niech jej małe serce zawsze bije w rytm twojego! Niech dziewczyna będzie szczęśliwa i nigdy nie zazna smutku!

Mówią, że kiedy Bóg chce pochwalić kobietę, daje jej córkę! To prawdopodobnie najlepszy i najbardziej udany komplement, jaki możesz dać. Zostając matką, każda kobieta staje się radosna i szczęśliwa, a po urodzeniu córki jest również podwójnie piękna! Gratuluję Ci narodzin długo oczekiwanej córki i życzę zdrowia, żadnych trudów i tanich problemów! Niech każda chwila wspólnego życia z dzieckiem stanie się dla Ciebie radosnymi wspomnieniami, przyjemną opieką i radosną chwilą w wybrednej codzienności! To największe szczęście urodzić sobie małą księżniczkę, która na zawsze stanie się dla Ciebie dobrym wsparciem, pomocnikiem i osobą bliską Twojemu sercu. Niech przyszłe dni spędzone razem będą najlepszymi chwilami w Twoim życiu dla Was obojga!

Droga mamusiu! Gratuluję Ci narodzin ukochanej córki, która zachwyci Cię przez całe życie. Bądź szczęśliwy i wesoły, aby Twoje dziecko rosło w harmonii i harmonii.Życzę, abyście nie mylili się na nowej ścieżce matki, abyście mogli słuchać tylko właściwych rad i nie wpadać w panikę w trudnych sytuacjach. Pamiętaj, że dziecko zawsze we wszystkim naśladuje swoich rodziców, więc staraj się być dla swojej córki godnym przykładem!

Z całego serca gratuluję! Szczęście pojawiło się w Twoim domu, zadbaj o nie. Niech twoja dziewczyna odniesie sukces, zdrowa, uśmiechnięta. Niech dobrzy i godni zaufania ludzie będą w pobliżu. Rozpieszczaj, rozkoszuj się, kochaj, całuj każdego dnia, okazuj swoją miłość. Niech los da jej tylko łatwe próby, a anioł stróż zawsze okryje ją niezawodnym skrzydłem w chwilach strachu.

Wielkie szczęście dla was wszystkich i dla waszej dziewczyny – zdrowie, apetyt i spokojny sen!

Życzymy Twojej córce dużo zdrowia, silnego wzrostu, dużo uśmiechów i dobrych nocy z głębi naszych serc.

Gratulujemy narodzin dziewczynki! Los dał ci tak wielkie szczęście, tyle radości jest w twoim małym dziecku. Niech Twoja córka wyrośnie na prawdziwą piękność, zdrową i mądrą, otoczoną Twoją miłością i czułością. Życzymy potrójnego szczęścia, potrójnej miłości i troski, a Twój dom wypełni się światłem dobrobytu i radości.

Wielka radość zawitała do domu! Gratulujemy narodzin cudownego dziecka. Niech mały koralik wyrośnie na piękną i mądrą dziewczynę, a rodzicom zapewnij szczęście i dobre noce!

Drodzy Rodzice, Gratuluję Wam, że w Waszym życiu pojawił się mały człowieczek, Wasza córka. Pragnę życzyć, aby Twoje dziecko było zawsze otoczone czułością i troską, a słowa szczęście, miłość i ciepło kojarzyły się Twojej córce z jej dzieciństwem. Gratulacje!

Drodzy Rodzice, Gratuluję Wam narodzin tego słodkiego, delikatnego i pięknego kwiatka. Niech Twoja córka coraz częściej sprawia Ci przyjemność swoją dziecięcą spontanicznością i żywym, niezrównanym uśmiechem. Niech to będzie twoja radość, nadzieja i miłość. Zachowaj to, chroń i pozwól, aby wypełniło Twoje życie wielkim znaczeniem.

Gratulujemy Twojego słodkiego skarbu! Niech zawsze wzrasta w atmosferze radości i pociechy! Niech jej radosne spojrzenie i wesoły śmiech będą twoją nagrodą!

Posiadanie dziecka to jeden z najjaśniejszych i najjaśniejszych dni w życiu każdej kobiety, ponieważ w tym momencie staje się troskliwą i kochającą matką! Z całego serca chcielibyśmy pogratulować Ci tego ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Narodziny córki to cudowny dzień, który na zawsze wypełni Twoją duszę miłością i ciepłem. Zawsze pozostań dla swojej córki czułym, delikatnym, opiekuńczym i życzliwym towarzyszem życia. Niech światło twoich oczu ją zadowoli i chroni, a niewidzialna ochrona jest zawsze przy niej.Bycie matką oznacza dawanie bez proszenia o nic w zamian, poświęcanie się dla dobra, zawsze przebaczające, kochające i troszczące się o swoje dziecko w każdym wieku. Teraz Twoje dni będą wypełnione przyjemną opieką nad noworodkiem, więc naucz się cieszyć tym czasem i nie marnować ani minuty na próżno. Bądź zawsze szczęśliwy i współczujący w życiu swojego dziecka! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny!

Pomocniczce mamy, ku radości taty, niczym jasna gwiazda na niebie, przyszła na ten świat kolejna mała księżniczka. Życzymy, aby ta bryła wraz z narodzinami wniosła do domu ciepło i szczęście. Swoim dźwięcznym śmiechem rozpalała serca, dumę rodziców, była mądra.

Życzę Ci w tym niesamowitym dniu spełnienia najskrytszego marzenia i wspaniałego nastroju! Niech dobry nastrój i szczęście towarzyszy Wam wszystkim, niech wiatr szepcze słowa miłości i wdzięczności, niech wszystko w Waszej rodzinie zawsze będzie dobre!

Co może być lepszego i ważniejszego niż narodziny Twojej ukochanej córki? Chyba nic, bo to rodzimy kwiat, który zawsze zachwyci Twoją duszę, zachwyci oczy i wywoła uśmiech. Serdecznie życzę wielu szczęśliwych chwil macierzyństwa, a także serdecznie gratuluję tego długo oczekiwanego wydarzenia. Od tej chwili jesteś prawdziwą matką, która potrafi nie tylko dobrze opiekować się swoim dzieckiem, ale także obdarzyć je swoją matczyną miłością i uczuciem.Mówią, że miłość matki do dziecka jest najsilniejszą, najczystszą i najwierniejszą miłością na świecie! Bądź więc szczęśliwy, że byłeś w stanie doświadczyć tego uczucia i dotknąć najbardziej intymnych i czułych impulsów swojej duszy. Wiedz, że to wielkie szczęście i duma być mamą córki i jej Anioła Stróża!

Znasz to powiedzenie: „Najpierw niania, potem dziecko!” Gratulujemy narodzin niani i nie zwlekaj z dzieckiem! Ogólnie rzecz biorąc, pozwól, aby twoje ziarno rosło i rosło, dzieci są dla nas wszystkim!

Drogi (imię rodziców), Twoja córka to prawdziwa piękność. Dlatego za dwadzieścia lat w twoim mieszkaniu ustawi się ogromna kolejka młodych ludzi, którzy chcą zdobyć serce twojej dziewczyny.

Z całego serca gratuluję Wam przybycia małej księżniczki do Waszej rodziny! Pozwól jej dobrze się rozwijać, szybko rosnąć, dobrze spać i dobrze się odżywiać, sprawiać przyjemność i dawać szczęście. Życzę wam szczerze radować się z każdego nowego osiągnięcia – uśmiechu, zęba, pierwszego kroku. Niech rośnie aktywnie i zdrowo!

Człowiek! Gratulujemy narodzin Twojej małej córeczki! Jesteś prawdziwym jubilerem, bo stworzyłeś takie piękno! Cóż za wspaniałe wykonanie, jaka łaska! Widać złote ręce mistrza, nie każdy może to zrobić! Bądź dumny ze swojej córki, a my będziemy dumni z Ciebie!

Jesteś teraz rodzicem. Pamiętaj, że teraz ponosisz ogromną odpowiedzialność za tego małego człowieka. Ale! Ona jest niczym w porównaniu z tym, ile radości, szczęścia i uśmiechów Ci przyniesie! Mała córeczka to promień światła, który oświetli drogę Twojej rodzinie. Gratulacje!

Jakie szczęście ogarnęło twoją rodzinę, teraz, wraz z nadejściem twojej córki, życie będzie lśniło na różowo i niech wszystkie trudności, z którymi musisz się zmierzyć, będą znikome w porównaniu do szczęścia, które otrzymujesz! Życzymy Twojemu dziecku zdrowia!

Kochanie (imię), serdecznie gratuluję narodzin córki. Zostałaś matką najpiękniejszej i najwspanialszej dziewczyny na świecie. Zawsze obdarzaj ją swoim uśmiechem, czułością i troską, aby we wszystkim wyglądała jak jej matka. Życzę Tobie i Twojemu dziecku wielkiego szczęścia!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzymy zdrowia maleństwu i mamie. Niech dziecko w tym życiu zawsze będzie otoczone tylko szczęściem i miłością, aby jej dźwięczny śmiech zawsze cię cieszył. Niech anioły zawsze chronią dziecko, a każdy krok w życiu będzie udany!

Gratulujemy narodzin pięknej córki. Niech będzie najszczęśliwszą, najbardziej ukochaną, najlepszą dziewczyną na świecie. Życzę dobra i pomyślności, dobrego zdrowia i siły, pomyślności i wiecznej miłości.