Wszystkiego najlepszego dla wnuczki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru ciepłych życzeń urodzinowych SMS dla Twojej wnuczki od babci, dziadka do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wnuczko, w ten radosny, wiosenny dzień pragnę pogratulować Ci wakacji i życzyć Ci miłości, wiary, nadziei i miłości! Niech w życiu nastąpi ruch w kierunku celu, a serce niech będzie miłe i gorące!

W dniu urodzin ukochanej wnuczki słońce świeci jaśniej, ptaki śpiewają radośniej. W końcu tak dobrego i uśmiechniętego dziecka nie można znaleźć na całym świecie. Szczęście i radość dla ciebie, Słoneczko.

Nasza cenna wnuczka! Życzymy Ci wszystkiego, co chcesz otrzymać w tym życiu. Niech wszystkie Twoje marzenia spełnią się łatwo i prosto, jakby wróżka pomagała Ci na Twojej jasnej ścieżce!

Mój delikatny kwiatek, moja ulubiona istota, moja wnuczka, gratuluję ci urodzin i życzę ci zawsze czystego nieba, jasnego słońca i lekkiej bryzy pewnych zwycięstw w twoim życiu .

Dorastanie to piękno! Ukochany! Wszystkiego najlepszego, wnuczko! Śmiej się, raduj się, kręć jak top! Upuść wszystkie wazony i garnki na szczęście!

Wszystkiego najlepszego, droga wnuczko! Każdego roku jesteś piękniejsza i mądrzejsza.Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i wierzymy, że osiągniesz wszystko, do czego tak celowo dążysz!

Kochanie, rośniesz i dojrzewasz na naszych oczach, szkoda, że ​​czas leci tak szybko. Z drugiej strony chcę zobaczyć twoją miłość, dzień ślubu i wygląd dziecka.

W bajkach dobra magia przytrafia się najmilszym, posłusznym dziewczynom. Ogólnie wszystko co najlepsze jest przeznaczone dla naszej wnuczki. Życzymy Ci tylko najlepszych i najlepszych w życiu.

W ten radosny dzień na świat przyszła Twoja wnuczka, najpiękniejsza i najbardziej urocza dziewczynka! Gratuluję Ci z głębi serca! Pozwól mu rosnąć i dawaj radość dzięki zwycięstwom i osiągnięciom!

Moje dziecko, moja piękna wnuczka. Wszystkiego najlepszego i życzę wesołych świąt, wspaniałych wyników w nauce, wspaniałych przyjaciół i wszystkiego najlepszego.

Wnuczko, kochanie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę dobrej i cudownej bajki o życiu, doskonałego nastroju i wielkiego szczęścia, wielkiego szczęścia i szczerej miłości, jasnych chwil i niezapomnianych historii.