Wszystkiego najlepszego dla chrześniaka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór pięknych życzeń urodzinowych dla Twojego chrześniaka własnymi słowami, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Drogi chrześniaku, dzisiaj mam wielki powód, aby życzyć ci wszystkiego, co może ci przynieść. Żyjcie radośnie i szczęśliwie, bądźcie życzliwi i odważni, niech miłość w waszym życiu będzie prawdziwa i szczera, przyjaźń prawdziwa, czułość bezgraniczna i nadzieja prawdziwa! Wszystkiego najlepszego moja droga i bądź szczęśliwy!

Mój ukochany chrześniak, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci dużo szczęścia. Życzę też, abyś znalazł dobrą dziewczynę. Abyś zawsze żył szczęśliwy, nawet nie wiesz, czym jest problem. I niech wszystkie Twoje ukochane marzenia spełniają się każdego dnia.

Nasz ukochany chrześniak! Gratulujemy tego wspaniałego dnia – twoich urodzin! Życzymy wielkiego szczęścia, śmiechu, radości i dobrej zabawy.Niech twoje życie będzie piękne i długie!

Życzę mojemu drogiemu chrześniakowi, aby prowadził, a nie był prowadzony, aby ludzie byli ci posłuszni, abyś w swoim najsłodszym śnie czuł się sto razy gorzej niż w życiu! Życzę powodzenia w wejściu na uczelnię, łatwych pytań, roztargnionych nauczycieli! Twoja matka chrzestna życzy sobie, abyś znalazł anioła stróża, aby chronił przed wszelkimi przeciwnościami losu! Wszystkiego najlepszego!

Chcę dać ci mądrość… by chronić cię słowem i czynem. Chcę, żebyś stała się piękna, wnikliwa i odważna! Odnosić sukcesy, być bogatym, wykształconym.. i absolutnie szczęśliwym w miłości!. Zdrowie dla ciebie drogi chrześniaku! Wszystkiego najlepszego!)

Zawsze będziemy po Twojej stronie, ponieważ jesteśmy Twoimi drugimi rodzicami. W jasny dzień twoich narodzin życzymy ci szczęścia i łaski Bożej. Niech sukces zawsze towarzyszy ci we wszystkich twoich sprawach. Wszystkiego najlepszego, nasz drogi chrześniaku!

Drogi chrześniaku, życzę Ci osiągnięcia wszystkich zaplanowanych wyżyn, ale jednocześnie, abyś zawsze pozostał sprawiedliwy, miły, sympatyczny, gotowy nawet do pomocy Nieznajomy. Kiedy osiągniesz szczyt swojej kariery, nie zapomnij o ludziach, którzy pomogli Ci w trudnych czasach.

Drogi chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Jesteś cudowną osobą, szczerą i szczerą, jesteś kochającym synem i prawdziwym przyjacielem! Jeśli zobowiązuję się wymienić twoje dobre cechy, to opóźnię resztę gości do późnej nocy, a zatem powiem po prostu, że jestem dumny, że nie tylko cię znam, ale także kiedyś z tobą związany! Szczęście dla Ciebie, dobre samopoczucie i powodzenia w każdym biznesie, niech Twoje zdrowie będzie silne, Twoje marzenia odważne, a Twoja siła i inspiracja nieskończone!