Wszystkiego najlepszego dla chrześniaka

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Zebraliśmy wybór pięknych życzeń urodzinowych dla Twojego chrześniaka własnymi słowami, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w najlepszy możliwy sposób.

Drogi chrześniaku, dzisiaj mam wielki powód, aby życzyć ci wszystkiego, co może ci przynieść. Żyjcie radośnie i szczęśliwie, bądźcie życzliwi i odważni, niech miłość w waszym życiu będzie prawdziwa i szczera, przyjaźń prawdziwa, czułość bezgraniczna i nadzieja prawdziwa! Wszystkiego najlepszego moja droga i bądź szczęśliwy!

Mój ukochany chrześniak, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci dużo szczęścia. Życzę też, abyś znalazł dobrą dziewczynę. Abyś zawsze żył szczęśliwy, nawet nie wiesz, czym jest problem. I niech wszystkie Twoje ukochane marzenia spełniają się każdego dnia.

Nasz ukochany chrześniak! Gratulujemy tego wspaniałego dnia – twoich urodzin! Życzymy wielkiego szczęścia, śmiechu, radości i dobrej zabawy.Niech twoje życie będzie piękne i długie!

Życzę mojemu drogiemu chrześniakowi, aby prowadził, a nie był prowadzony, aby ludzie byli ci posłuszni, abyś w swoim najsłodszym śnie czuł się sto razy gorzej niż w życiu! Życzę powodzenia w wejściu na uczelnię, łatwych pytań, roztargnionych nauczycieli! Twoja matka chrzestna życzy sobie, abyś znalazł anioła stróża, aby chronił przed wszelkimi przeciwnościami losu! Wszystkiego najlepszego!

Chcę dać ci mądrość… by chronić cię słowem i czynem. Chcę, żebyś stała się piękna, wnikliwa i odważna! Odnosić sukcesy, być bogatym, wykształconym.. i absolutnie szczęśliwym w miłości!. Zdrowie dla ciebie drogi chrześniaku! Wszystkiego najlepszego!)

Zawsze będziemy po Twojej stronie, ponieważ jesteśmy Twoimi drugimi rodzicami. W jasny dzień twoich narodzin życzymy ci szczęścia i łaski Bożej. Niech sukces zawsze towarzyszy ci we wszystkich twoich sprawach. Wszystkiego najlepszego, nasz drogi chrześniaku!

Drogi chrześniaku, życzę Ci osiągnięcia wszystkich zaplanowanych wyżyn, ale jednocześnie, abyś zawsze pozostał sprawiedliwy, miły, sympatyczny, gotowy nawet do pomocy Nieznajomy. Kiedy osiągniesz szczyt swojej kariery, nie zapomnij o ludziach, którzy pomogli Ci w trudnych czasach.

Drogi chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Jesteś cudowną osobą, szczerą i szczerą, jesteś kochającym synem i prawdziwym przyjacielem! Jeśli zobowiązuję się wymienić twoje dobre cechy, to opóźnię resztę gości do późnej nocy, a zatem powiem po prostu, że jestem dumny, że nie tylko cię znam, ale także kiedyś z tobą związany! Szczęście dla Ciebie, dobre samopoczucie i powodzenia w każdym biznesie, niech Twoje zdrowie będzie silne, Twoje marzenia odważne, a Twoja siła i inspiracja nieskończone!

Mój drogi chrześniaku! Wszystkiego najlepszego! Nie zapomnij o głównych zasadach życia: dobroci, uczciwości i sprawiedliwości. Wyrastasz na prawdziwego mężczyznę i jestem dumny z Twoich przedsięwzięć! Niech szczęście towarzyszy ci zawsze i wszędzie, a Bóg zachowa cię od złych uczynków! Dbaj o siebie i doceniaj swoje życie jako prezent.

Moja droga i ukochana chrześniaczka, gratuluję ci urodzin. Synu, życzę Ci jasnego światła w Twoim życiu, ciepła Twoich rodzimych serc, wielkiego i jasnego szczęścia, wielkich osiągnięć i udanych przedsięwzięć, doskonałego zdrowia, witalności i energii, pomyślności i pomyślności.

Gratulujemy narodzin twojego drogiego i kochanego chrześniaka! Jako matka chrzestna życzę ci wszystkiego najlepszego. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy, a Twoje urodziny na długo zostaną zapamiętane jako wspaniałe święto. Zawsze bądź odważny, inteligentny, energiczny. Obyś miał szczęście.

Wszystkiego najlepszego dla mojego chrześniaka. Życzę miłości, powodzenia, radości, szczęścia. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. I niech twoje zdrowie zawsze będzie silne.Abyś zawsze był otoczony dobrymi ludźmi i miał prawdziwych przyjaciół.

Mój słodki chłopcze, mój złoty chrześniak! Do niedawna trzymałem cię w ramionach, a teraz sam bierzesz mnie za rękę, kiedy się spotykasz. Życzę młodego kwitnienia, doskonałego nastroju, lojalnych przyjaciół, szczerego szczęścia w twoje urodziny! Niech spełnią się Twoje marzenia i najbardziej ukochane pragnienia! Bądź szczęśliwy!

Mój drogi chrześniaku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę wam, abyście zawsze szli przez życie we właściwym kierunku, życzę wam nigdy nie zbaczać z celu, życzę wam zawsze być szczęśliwym, szczęśliwym, bogatym duchowo i finansowo. Niech prawdziwe szczęście i miłość zawsze Ci towarzyszą.

Córeczka chrzestna wszystkiego najlepszego. Niech twój anioł nigdy nie rozwinie skrzydeł, niech twoja dusza nie zmęczy się aspiracjami i wielkimi czynami, niech twoje serce szczerze kocha i raduje się w każdym nowym dniu, niech twoje siły będą skierowane we właściwym kierunku, niech twoje życie zawsze smakuje szczęście i powodzenia.

Drogi ukochany chrześniak! Gratuluję Ci urodzin i życzę Ci najlepszej i najświetlaniejszej przyszłości. Uważam cię za własnego syna, a twoi rodzice są moimi bliskimi ludźmi. Wiedz, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Bardzo Cię kocham i mocno Cię całuję. Dorośnij, by być mądrym i przystojnym chłopcem, jakim jesteś teraz.

Dzisiaj są twoje urodziny! Dzień, w którym los dał mi ciebie, mój chrześniaku. Zawsze możesz zwrócić się do mnie o pomoc i radę. Obiecuję ci pomóc. Życzę Wam też dużo szczęścia, powodzenia, twórczych zwycięstw i fantazji. Aby wszystko w życiu było tak, jak chcesz.

Wszystkiego najlepszego mój drogi chrześniaku. Pragnę brać z życia tylko to, co najlepsze, chcę czuć się pewnie w każdej sytuacji.Niech każdy biznes będzie dla Ciebie łatwy, niech melodia inspiracji i szczęścia brzmi w Twoim życiu bez końca.

Wszystkiego najlepszego mój wspaniały chrześniak. Żałuję, że nikt nie zepsuje Ci nastroju, żeby pogoda w Twoim życiu zawsze była cudowna, żeby na Twojej drodze zawsze spotykały się wielkie możliwości i za każdym razem pojawiały się wielkie perspektywy.

Wszystkiego najlepszego, drogi chrześniaku! Z całego serca życzę Ci, aby Twoje życie było jak zbiór książek różnych gatunków: niech będą w tym przygody, humor i – oczywiście – miłość! I niech księga twojego życia będzie miała szczęśliwe zakończenie!

Pogratuluj swojemu chrześniakowi z okazji jego urodzin

Wszystkiego najlepszego dla twojego chrześniaka, z głębi serca

Chrześniu, jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć – zrób to, nie zatrzymuj się przed małymi trudnościami, pracuj ciężko (ale nie zapomnij o utrzymaniu zdrowie), słuchaj rad (nawet jeśli wydają Ci się nieodpowiednie), umieć słuchać i wykonywać swoją pracę, aby nikt nie znalazł najmniejszej wady.

Mój drogi, ukochany chrześniaku, szczerze gratuluję ci jasnych wakacji – twoich urodzin! Serdecznie życzę Ci wspaniałego zdrowia, niesamowitych i niesamowitych sukcesów w życiu. Życzę pomyślności duchowej i dobrego samopoczucia. Niech przyjazny śmiech i radość będą częstym gościem w Twoim domu!

Wszystkiego najlepszego mój drogi chrześniaku.Życzę Ci, aby pociąg Twojego życia pędził po torach szczęścia i powodzenia, aby zawsze towarzyszył Ci wiatr szczęścia i pogoda sprzyjała. Życzę Ci czerpania przyjemności, zainteresowania i sukcesów każdego dnia, życzę nigdy nie tracić optymizmu i pewności siebie.

Posiadanie takiego chrześniaka to wielkie szczęście! Z całego serca gratuluję Ci urodzin i życzę sukcesów w nauce i nowych osiągnięć w ulubionej firmie! Otwórzcie się na przyjaciół, miłe spotkania, ciekawe podróże i ekscytujące przeżycia! Niech świat wypełni Twoje życie światłem prawdy i dobra!

Niech radość z opalizujących dzwonów gratulacyjnych wypełni dziś Twój dom i da Ci, mój chrześniaku oraz Twojej mamie i tacie, energię Dobroci, Ciepła i Jasnego Szczęścia! Niech zawsze będą z tobą! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Matka chrzestna gratuluje chrześniakowi z okazji jego narodzin. Życzę Ci, abyś był silny i odważny i zawsze osiągał swoje cele. Możesz być szczęśliwy. Chcę się nigdy nie poddawać i iść do przodu. Niech wszystko będzie z tobą w porządku, nadejdą sukcesy, radość, szczęście, dobrobyt i miłość.

Mój drogi chrześniaku, wszystkiego najlepszego. Życzę Ci satysfakcjonującego życia, aby Twoje stoły pękały jak teraz. Jedz, jedz, jedz, ale nigdy nie przejadaj się. Bądź dobrze odżywiony i dobrze wychowany.

Chrześniak, wszystkiego najlepszego i życzę wszystkim, by być potrzebnym, ale nie tak jak papier toaletowy. Niech wszyscy do ciebie dążą, ale nie bądź jak bariera. Bądź najbardziej inteligentnym i praktycznym liderem, który prowadzi i pomaga.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi i ukochany chrześniaku! Życzę, abyś pozostał tą samą, jasną i cudowną osobą! Niech w twoim życiu praktycznie nie będzie czarnych pasków, a jeśli są, to trochę, bez nich jest nudno! Życzę spełnienia wszystkich twoich życzeń. Bądź szczęśliwy.

Wszystkiego najlepszego mój drogi chrześniaku. Życzę, abyście nie znali tchórzostwa i strachu, abyście ciągle szli naprzód, zostawiając za sobą wszystkie złe rzeczy i zbierając tylko zabawne chwile i szczęśliwe wspomnienia. Niech twoja ścieżka będzie dobra i pomyślna, niech twój przyjaciel nigdy nie pozostawi cię w kłopotach, niech twoja miłość zawsze cię inspiruje.

Chrześniak! Gratuluję ci urodzin! Żyj i ciesz się życiem! Kochać i być kochanym! Bądź szczęśliwy i spraw, aby wszyscy wokół ciebie byli szczęśliwi!

Daję Ci w ten niezwykły dzień, Twoje urodziny, mój chrześniak, słodki cukierek szczęścia, lekki powiew radości, morze wrażeń i jezioro wiary, a także daję ci ocean miłości od twoich rodziców, ponieważ nikt cię nie kocha tak jak oni! Życzę Ci, abyś uczył się 100 razy lepiej niż ktokolwiek w szkole, aby osiągnąć wszystko i osiągnąć to łatwo i naturalnie!

Dobroć, światło, uśmiechy i szczęście! Pozostań zawsze taki sam odważny i odważny! Zdobywaj szczyt za szczytem! Zadbaj o nas swoją troską i uwagą, a zawsze będziemy Cię wspierać i bez względu na to, co się stanie, możesz na nas liczyć! Życzę zdrowia, niesamowitego szczęścia i doskonałego nastroju

Wszystkiego najlepszego z głębi serca dla najwspanialszego i najukochańszego chrześniaka na świecie. Życzę wielkiego szczęścia! Życzę, żebyś nigdy nie smuciła się i zawsze była na szczycie. Życzę słonecznych chwil i wszystkiego najlepszego. Niech wszystko będzie dobrze. Nigdy nie bądź smutny i nigdy się nie poddawaj.

Wszystkiego najlepszego dla twojego chrześniaka! Życzę dobrze, aktywności życiowej i powodzenia! Niech radosne dni przewyższają codzienność, tworzą i odnoszą sukces we wszystkim! Radujcie się swoimi rodzicami dobrą nowiną i uwagą. Osiągaj swoje cele i bądź pewny siebie w każdej sytuacji.

Jesteś uznanym mistrzem podbijania kobiecych serc! Życzymy Ci prześcignięcia samego siebie i złamania tego jedynego serca swoim – tak, aby fragmenty się pomieszały, a kawałek drugiego pozostał w każdym! Niech życie będzie jak niekończące się wakacje z niekończącymi się fajerwerkami i gratulacjami na twoją cześć, a zrozumienie i wsparcie krewnych i przyjaciół zapewnia moralne wsparcie w każdej sytuacji! Wszystkiego najlepszego, kolego!

Mój drogi, ukochany chrześniaku, gratuluję ci urodzin. Zawsze wierz w siebie i swoje szczęście, podbijaj ten świat i nie daj się nikomu ominąć. Bądź prawdziwym liderem i mistrzem, ideologicznym facetem i świetnym facetem.

Wszystkiego najlepszego mój chrześniaku! Życzę, abyście znaleźli swoje miejsce w życiu, znaleźli duchową harmonię, wybrali godną ścieżkę i odważnie nią kroczyli, pokonując wszelkie przeszkody i trudności. Niech Twój śmiech będzie słyszany częściej, niech Twoja rodzina i przyjaciele będą szczęśliwi! Życzę Ci prawdziwego, prawdziwego szczęścia, zrozumienia, pięknych uczynków i oddania przyjaciół! Bądź szczęśliwy ze swojego życia, wierz i zawsze miej nadzieję na najlepsze!

Drogi chrześniaku, niech twoje życie składa się tylko z miłych niespodzianek obiecujących niesamowite korzyści, niech anioł stróż poprowadzi i zasugeruje właściwe decyzje, a trudności i pech ominą twój dom, niech zdrowie nigdy nie zawiedzie i zawsze pozostaje powodem zazdrości innych.

Wszystkiego najlepszego mój drogi chrześniaku.twoje urodziny to szczególne święto, dzień, w którym anioł zstępuje do ciebie i daje ci czyste nadzieje, kiedy twoja dusza jest otwarta na nowe osiągnięcia i wielkie marzenia. Życzę, aby spełniło się wszystko, o czym marzysz, aby Twoje serce zawsze biło radośnie i szczęśliwie.

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin chrześniaka

Duszny
życzenia urodzinowe dla chrześniaka do łez

Od samego dnia, kiedy razem weszliśmy do Świątyni, pamiętam o tobie w moich modlitwach. Niech Pan ześle wiarę, a twój anioł stróż chroni, chroni, wstawia się i ostrzega . Bądź sprawiedliwa, czysta w duszy, błogosławiona, szczęśliwa i zdrowa. Wszystkiego najlepszego, drogi chrześniaku!

Gratulacje z serca! Życzę, żebyś był moim chrześniakiem, silną, niesamowitą i miłą osobą! Niech w Twoim życiu zawsze będzie dużo szczęścia, powodzenia i niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Niech nastrój będzie wspaniały!

Wszystkiego najlepszego, chrześniaku, synu! Jesteś dla mnie jak tubylec, a w twoje urodziny, jako ojciec, a nawet ojciec chrzestny, chcę ci powiedzieć miłe słowo i małą instrukcję! Przede wszystkim żyj i rób tak, jak mówi ci serce. Nie ścigaj duchów i doceniaj to, co masz.Walcz o swoje szczęście i zadbaj o nie! I oczywiście bądź zawsze na początek – do głębokich siwych włosów, zdrowych, wesołych i pogodnych!

Dzisiaj moja rodzina dobrych przyjaciół ma jeszcze jednego prawdziwego mężczyznę, bo dziś głośno, z błyskiem, świętujemy urodziny mojego chrześniaka, który wyrósł już na dorosłość! Tobie, mój chłopcze, życzę Ci dalszego rozwoju, bycia nadal ulubieńcem i dumą Twojej rodziny! I zawsze będziemy Cię kochać i wiernie wspierać we wszystkich Twoich staraniach!

Gratulacje, dziecko zesłane mi przez Boga w twoje urodziny. Życzę ci, mój chrześniaku, abyś zawsze był z Bogiem w swoim sercu oraz w pokoju i harmonii ze swoim Aniołem Stróżem. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i dobre myśli, a życie będzie łatwe i spokojne.

Młodość to wspaniały czas! Ty, chrześniaku, jesteś młody, pełen siły, pomysłów i pragnień! Życzę Ci wszystkiego, czego chcesz, bo wiem, że zmierzasz w dobrym kierunku! A w życiu, jak powiedział klasyk, najważniejsze nie jest miejsce, w którym jesteśmy, ale kierunek, w którym się poruszamy. Powodzenia, kochanie! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi chrześniaku! Z całego serca życzę Ci szczęśliwego i bezgrzesznego życia, zdrowia i dobrych myśli. Niech omijają cię wrogowie i złe języki, niech dobrzy ludzie towarzyszą ci przez życie.Niech cię Bóg błogosławi!

Mojemu ukochanemu chrześniakowi w jego urodziny życzę wyjątkowego życia, niech będzie miejsce nie tylko na poważne działania i decyzje prawdziwego mężczyzny, w którego tak nieoczekiwanie się zmienił, ale także za marzenia i aspiracje żwawego chłopca, z którymi pragnę, aby na zawsze pozostał w mojej duszy! Niech w twoim życiu nie będzie smutków i trudności, niech twoi przyjaciele będą wierni i niech miłość się spełni!

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego chrześniaka! Życzę dużo zdrowia, radości, inspiracji, powodzenia i zaradności. Bądź szczęśliwy, miły, otwarty, pozytywny i entuzjastyczny. Wielkie zwycięstwa i świetne zdrowie!

W twoje urodziny życzę, aby wszystko było idealne! Więc jeśli kariera się powiedzie, jeśli wynagrodzenie jest przyzwoite, jeśli przyjaciele są prawdziwi, jeśli rodzina jest silna. Jeśli koniak się starzeje, samochód jest nowy, odpoczynek jest najbardziej aktywny. I niech ptak szczęścia zawsze krąży wokół ciebie!

Mój ukochany chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Szczerze życzę, abyś był ucieleśnieniem odwagi, życzliwości i siły, ponieważ to właśnie te cechy pomagają człowiekowi odnieść sukces w życiu. Obyś miał szczęście, że masz oddane, lojalne przyjaciółki i kochające kobiety! Zdrowie i miłość!

Mój chrześniaku, dzisiaj są twoje urodziny. Spieszę ci pogratulować, życzę szczęścia, miłości. Cóż, masz też dużo wzajemnej miłości. Nie znam nieporozumień i goryczy. Bądź zawsze najszczęśliwszy i często się uśmiechaj.

Nasz ukochany chrześniak, wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyś zawsze był najlepszy: najzdrowszy, najpiękniejszy, najbardziej kochany i najszczęśliwszy! Niech otaczają Cię dobrzy przyjaciele, otwierają się przed Tobą nowe kraje i niech w Twoim życiu nie będzie miejsca na smutek i smutek!

Wszystkiego najlepszego chrześniaku i życzę dużo miłości. Niech spełnią się Twoje marzenia i niech w Twoim sercu będzie dużo nadziei. Weź te słowa od swojego ojca chrzestnego na pamiątkę, niech twój anioł stróż cię chroni. Dąż do sukcesu jak kiełek do słońca, niech rozsądek i szczęście będą twoimi towarzyszami!

Wszystkiego najlepszego, drogi chrześniaku! Życzę Ci łatwości w podejmowaniu decyzji, odporności na problemy życiowe, męskości przez całą drogę życiową i mądrości na każdy dzień. Bądź szczęśliwy i daj szczęście innym!

Mój ukochany i najdroższy chrześniaku, cudowny synu, gratuluję ci urodzin i szczerze życzę, abyś zawsze pozostał odważnym kapitanem statku swojego życia, płynął z prądem szczęścia i powodzenia, utrzymując miłość w swoim sercu, a w duszy jest jasne światło.

Twoje urodziny, chrześniaku, są pełne dobroci, szczerości, radości i cudownego światła! Życzymy Ci odważnego pójścia naprzód, szanowania i doceniania bliskich i przyjaciół, dawania wsparcia, opieki i uwagi przyjaciołom i rodzinie, osiągania wielkich sukcesów, wzbogacania się finansowo, ale nie stania się biednymi duchowo!

Twoje życie było piękne i niesamowite od urodzenia. Niech więc zawsze tak będzie! Bądź pełen witalności, a na pewno wszystko się ułoży!

Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie.

Drogi chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Życzę Wam wielkich możliwości życiowych i silnej siły, pomyślnej realizacji wszystkich Waszych planów oraz świetlanej i obiecującej przyszłości. Niech zawsze będą prawdziwi przyjaciele i oddani towarzysze, ukochani krewni i po prostu życzliwi ludzie.

Duchowe gratulacje z okazji urodzin chrześniaka do łez

Uczciwy
życzenia urodzinowe dla chrześniaka do łez

Sumienie może być czyste, jeśli nie jest używane. Sumienie będzie krystalicznie czyste, jeśli będzie codziennie polerowane. I życzę ci, chrześniaku, nie cennego sumienia, ale ludzki. Wykorzystaj jego przeznaczenie i pozwól wszystkim znajomym skontaktować się z Tobą. Wszystkiego najlepszego.

Mój ukochany chrześniaku, z całego serca spieszę Ci pogratulować z okazji urodzin. Życzę Wam nie najłatwiejszych dróg, ale zawsze prowadzących do sukcesu. Nie najbogatsi przyjaciele, ale z pewnością godni zaufania. Nie najpiękniejsza dziewczyna, ale z pewnością najbardziej kochająca.

Chrześniak, gratulacje z okazji urodzin. Życzę, abyście zawsze byli na szczycie, żyli w dostatku i dobrobycie. Życzę Ci osiągnięcia tego, do czego naprawdę dążysz sercem i duszą. Życzę Ci wielu, wielu jasnych i radosnych dni życia. A także życzę Ci znaleźć księżniczkę, która podbije Cię swoją elegancją i pięknem!

Wszystkiego najlepszego dla mojego chrześniaka! Chcę, żebyś była najpiękniejsza i najmądrzejsza we wszystkich swoich sprawach.Niech Wszechmogący nagrodzi Cię szczęściem, zdrowiem i niezawodnymi przyjaciółmi. W życiu wszystko potoczy się tak, jak chcesz.

Drogi chrześniaku! Obiecałem (a) przed samym Bogiem, że zaopiekuję się tobą jak własnym synem, więc w dniu twoich urodzin gratuluję ci rano. Spieszę przekazać Ci słowa miłości i życzę, abyś stał mocno na nogach, wierzył w siebie i szczęśliwą gwiazdę!

Mój drogi chrześniaku, obchodzisz dzisiaj swoje urodziny! Przyjmij ode mnie życzenia dobroci, zdrowia, urody, męskich uczynków i zdolności bycia odpowiedzialnym za życie najbliższych! Niech w twoim przeznaczeniu nie będzie zdrady i zazdrości, a po drodze spotykają się tylko najbardziej oddani i wierni ludzie. Niech słońce świeci jasno dla Ciebie nawet w zimowe mrozy, pomimo pogody i codziennych problemów zasługujesz na to, co najlepsze na świecie!

Ojciec chrzestny życzy ci szacunku i zrozumienia, mój drogi chrześniaku, abyś się nie denerwował drobiazgami, abyś częściej obdarzał mnie swoim zadowolonym uśmiechem. W twoje urodziny życzę ci, aby każdy twój dzień był wypełniony szczęściem i szczęściem, radością i dobrymi żartami, bliskimi ludźmi i kilkoma wrogami. Życzę wam ostrożnego kroczenia wąską ścieżką życia i odnalezienia na końcu osobistego szczęścia.

Mój drogi i ukochany chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Życzę wielu wszelkiego rodzaju wrażeń, wszechstronnego i wspaniałego życia przepełnionego dobrymi wrażeniami i niesamowitymi wydarzeniami! Niech miłość, szczerość, lojalność, zaradność, bystrość umysłu i chęć dążenia do najlepszych zawsze będą z Tobą. Wesołych Świąt!

Szczerze gratuluję mojemu drogiemu chrześniakowi w dniu jego imienin. Niech ten dzień będzie wyjątkowy i przyniesie Ci radość i dobry nastrój. Życzę, abyście nigdy nie byli smutni, byli pełni życia i energii. Niech wszystko będzie z tobą w porządku, nadejdzie sukces i honor. Życzę harmonii, pomyślności, powodzenia i spokoju.

Mój chrześniaku, gratuluję, życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech twoje marzenia zawsze się spełnią i niech kłopoty nie zapukają do twoich drzwi. Niech twoi rodzice zawsze będą z ciebie dumni, pięknie urządzisz sobie życie. Zawsze sprawiajcie radość innym i życzę Wam wielkich sukcesów w życiu.Ojciec chrzestny jest zawsze po twojej stronie, niech prawdziwa miłość ozdobi twoje życie!

Mój ukochany chrześniaku, gratuluję ci urodzin! Życzę, aby w długim, interesującym życiu wszystko zostało zbudowane zgodnie z twoimi planami: spełniły się wszystkie marzenia, wszystkie nadzieje się spełniły, wszystkie cele zostały osiągnięte, aby drzwi otworzyły się przed tobą, a anioł stróż pomagał we wszystkich twoich przedsięwzięciach !

Kiedy się urodziłeś, gwiazdy zebrały się w przyjaznym okrągłym tańcu! Promieniujesz dobrym światłem, dajesz innym radość i pozytywy, Twoja niestrudzona energia dodaje energii, a marzenia kierują Cię w dal, ku osiągnięciom i szczęściu! Niech chrześniak wszystko potoczy się tak, jak zaplanowałeś, niech Anioł wiernie chroni twoją ścieżkę i pomaga w biznesie, niech miłość będzie inspirowana i tęcza! Szczęśliwego dnia Twojego przyjścia na ten świat!

Zróbmy ucztę dla całego świata, świętujmy urodziny twojego chrześniaka. Święto zorganizujemy w taki sposób, aby na długo zapadło w pamięć, nikt go za to surowo nie potępi. Smutek oddalamy się od nas, ojciec chrzestny gratuluje i życzy szczęścia. Bądź silny, wojowniczy i jednocześnie miły i jak lew zawsze bądź odważny, niech życie przyniesie Ci tylko radość, żyj z miłością w sercu. Nigdy nie daj się dogonić słabości, zawsze dbaj o swoje zdrowie!

W twoje urodziny twój bystry kochający ojciec chrzestny spieszy się, aby życzyć ci morza sukcesu, rzeki radości, jeziora wiary i nadziei, życzę ci wrzący ocean namiętności.Niech każdy dzień życia będzie wypełniony po szyję jasnymi tęczowymi wrażeniami, życzliwymi ludźmi, prawdziwymi przyjaciółmi, dobrodusznym szefem kuchni i wyrozumiałymi pracownikami. Wszystkiego najlepszego, chrześniaku!

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego chrześniaka! Życzę dużo radości, pomyślności, uwagi, szacunku, zrozumienia, przyjaźni, szczerości i miłości. Niech każdego dnia zdarzają się fantastyczne wydarzenia, które inspirują i sprawiają przyjemność. Wydobądź jak najwięcej z życia i nigdy nie zwieszaj nosa!

Jesteś moim ulubionym chrześniakiem! I codziennie modlę się o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dzisiaj, w twoje cudowne urodziny, życzę ci wszystkiego najlepszego w tym życiu: szczęścia, miłości i oczywiście wiary! Uwierz w Boga i uwierz w siebie, a wtedy wszystko w twoim życiu będzie dobrze!

Znamy się od bardzo dawna, ale nigdy nie pokłóciliśmy się przez cały czas, kiedy byliśmy razem. Moja postać nie jest cukrem, więc rozumiem, że wygładzasz ostre zakręty i idziesz na kompromis w imię zachowania naszej przyjaźni. Korzystając ze wspaniałej okazji – Twoich urodzin – życzę Ci, abyś dzięki poczuciu taktu i pomysłowości znalazła wyjście z każdej trudnej sytuacji życiowej.I oczywiście mniej trudnych sytuacji, z których trzeba szukać wyjścia!

Niech dziś Twoje życzenia się spełnią, mój chrześniaku, bo masz dopiero 18 lat! Dziś super święto – w dniu Twojego pełnoletności jesteś już dorosłym wujkiem, więc matka chrzestna życzy Ci nieziemskiej miłości, prawdziwych przyjaciół, bezgranicznego szczęścia, super nastroju, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Wszystkiego najlepszego, nasz urodzinowy chłopczyk!

Wszystkiego najlepszego, mój drogi chrześniaku. Życzę szczerego szczęścia i jasnej miłości, odważnych zwycięstw i powodzenia, prawdziwych przyjaciół i pełnych wrażeń dni, dobrego zdrowia i doskonałego nastroju.

Wszystkiego najlepszego mój wspaniały chrześniak. Niech tylko dobro i życzliwość zagoszczą w Twoim życiu, niech błędy i porażki nigdy nie będą powodem do rezygnacji, a wręcz przeciwnie, pomogą Ci stać się silniejszym i dążyć do zwycięstwa. Życzę Ci kochanie powodzenia w życiu, dobrego zdrowia i pewności siebie.

Z całego serca gratuluję urodzin chrześniaka

Życz swojemu chrześniakowi wszystkiego najlepszego do łez

Przyjdź na urodziny z uśmiechem, nasz drogi chrześniaku, bo to cudowne święto przynosi Ci wiele prezentów, wierszy i dobrych życzeń! Nigdy nie zaznaj smutku i samotności, niech Twoje serce bije mocniej często z radości i tylko wierni, życzliwi i wspaniali przyjaciele idą w życiu obok siebie!

Dzisiaj życzę mojemu chrześniakowi wszystkiego najlepszego. Urodziłeś się w ten piękny dzień, jesteś cudem dla swoich rodziców i dla mnie też. Jesteś najmilszą osobą. Życzę zdrowia, sukcesów, szczęścia.

Dzisiaj, mój mały łobuzie, masz 3 lata! Matka chrzestna naprawdę chce życzyć ci odrobiny szczęścia, pysznego cukierka pod poduszką, znalezienia najbardziej pożądanego prezentu na świecie, życzę posłuszeństwa swojej mamie, a twoja mama cię słyszy! Niech Słońce jasno świeci nad twoją głową, a chmury rzucą truskawki, słodki deszcz! Wesołego dnia dżemu, chrześniaku!

Gratulacje! Zawsze bądź otwarty i szczery, wesoły i uśmiechnięty, szczery i silny! Zawsze ciesz się małymi rzeczami, ponieważ sprawiają, że życie jest szczęśliwe!

Dzisiaj jest niezwykły dzień, ponieważ dzisiaj urodziła się taka wspaniała osoba jak Ty! Niech się spełnią marzenia, a na drodze życia spotykają się tylko dobrzy ludzie! Niech zła pogoda zdarza się rzadko i tylko za oknem, ale słońce zawsze świeci w Twojej duszy, a ulotne chmury rozwieją się na sam widok Twojego uśmiechu! Życzę wielkiego szczęścia ludzkiego, które istnieje tylko w naszym świecie

Gratulacje, mój wspaniały chrześniaku! Stałeś się już dość duży i wkraczasz w dorosłość.Naprawdę chcę, aby była niezależna, szczęśliwa i odnosiła sukcesy!

W jego urodziny życzę mojemu ukochanemu chrześniakowi, aby urósł wysoko, marzył i kochał namiętnie! Pamiętaj, mój drogi chrześniaku! Człowiek tworzy własne szczęście, ale jednocześnie powinien mocno trzymać rękę tych, którzy są mu bliscy! Dorastałeś ze mną jako rozsądny i miły facet i wierzę, że zawsze wszystko będzie dla ciebie po prostu cudowne! Żyj łatwo i szczęśliwie! Niech pewnego dnia będziesz miał okazję opowiedzieć swoim dzieciom i wnukom o wszystkich niesamowitych wydarzeniach w Twoim życiu!

Gratulacje od matki chrzestnej – dzisiaj są twoje urodziny! Powiem ci, mój chrześniaku, bez wątpienia – wiele dla mnie znaczysz. I szczerze życzę powodzenia, sukcesów w przedsięwzięciach, czynach, abyś każdego dnia stawał się bogatszy, abyś zaczynał dzień z uśmiechem.

Drogi chrześniaku, szczerze gratuluję ci urodzin. Z całego serca życzę wspaniałych sukcesów w pracy, niezmąconego szczęścia rodzinnego i prawdziwie prawdziwej radości. Niech prowadząca gwiazda niestrudzenie oświetla drogę twojego życia, mój drogi i umiłowany chrześniaku.Życzę wszystkiego najlepszego!

Chodź, mój ukochany chrześniaku, nie będziemy się smucić w twoje urodziny! Zdmuchnijmy świeczki, zjedzmy ciasto i bawmy się dobrze! Niech ten dzień będzie jednym z najradośniejszych w Twoim życiu! Wszystkiego najlepszego! Zawsze okazuj życzliwość innym, a otrzymasz to samo!

Dzisiaj jest cudowne wydarzenie – twoje urodziny, chrześniaku! Z głęboką czułością i miłością gratuluję! Niech twoje życie będzie oceanem radości, a im więcej zbierzesz, tym więcej nadejdzie. Życzę pomyślności i szczęścia na zawsze w Twoim domu.

Mój drogi chrześniaku, gratulacje! Dzisiaj stałeś się o rok starszy i to cudowne. Życzę powodzenia, miłych niespodzianek i kolorowych dni. Niech twoje życie będzie tak ciekawe, urzekające i magiczne, że po prostu nie będzie w nim miejsca na smutek i smutek! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź odważny, chwalebny i szczęśliwy!

Drogi chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Pragnę realizować się w życiu, nie zatrzymując się przed przeszkodami i trudnościami. Niech Twoje życie będzie wypełnione zdrowiem, dobrobytem, ​​miłością i zrozumieniem bliskich!

Nasz ukochany chrześniak, gratuluję Ci wakacji! Z całego serca dziękujemy Twoim rodzicom za rozświetlenie Twojej gwiazdy na niebie! Dziękuję za dziecięcą spontaniczność, miłość i zaufanie! Jesteśmy gotowi chronić nasze ciepłe relacje przez całe życie, chronić i pomagać we wszystkim! Dorośnij jako odważna, uczciwa osoba, a życie da ci jasne, wyjątkowe dni! Niech ci, którzy są drodzy i kochani, będą w pobliżu, a wraz z nimi pokonasz wszelkie przeszkody! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci bezgranicznej miłości, ciepła, pozytywów, radości, spokoju. Niech będzie dużo szczęścia, zwycięstw i radości! Życzę aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia.Chcę zaczynać każdy dzień z uśmiechem! Chrześniak, daj ludziom szczęście, a ono do Ciebie wróci!

Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego chrześniaka, słodkiego synka i cudownego, utalentowanego faceta! Bądź zawsze na szczycie, nie bój się dążyć do wyżyn, bo na pewno Ci się uda! Niech sukces będzie Cię prześladować na zawsze i kochaj wsparcie i ciepło!

Niech wszystkie Twoje marzenia wkrótce się spełnią, gratulacje, wszystkiego najlepszego, chrześniaku, życzę prawdziwej miłości i niezawodnych przyjaciół oraz dużo ziemskiego szczęścia. Ojciec chrzestny przygotował niespodziankę, mam nadzieję doceniasz i przynosisz wiele radości swojej rodzinie, otaczasz się godnymi i mądrymi ludźmi i zawsze pozwalasz, by słońce świeciło na Twojej drodze!

Wszystkiego najlepszego, drogi chrześniaku! Życzę Wam, abyście codziennie przewracali strony książki „Życie” i uczyli się czegoś nowego i interesującego. Czyń dobro i bądź uczciwy i szczery w stosunku do innych ludzi. Działaj zgodnie ze swoim sumieniem, cenj przyjaźń i walcz o prawdę i sprawiedliwość. Jednym słowem bądź mężczyzną!

Mój drogi chrześniaku. Gratuluję ci urodzin. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu. Niech twoje zdrowie zawsze będzie silne. I obyś zawsze miał uśmiech na twarzy.

Dla mojego drogiego chrześniaka, taki słodki, moja matka chrzestna życzy ci wiele, nie dlatego, że jest zachłanna, ale dlatego, że potrzebujesz bardzo mało w wieku rocznym! Życzę szczęścia, kromki marmolady, przytulnego łóżka, mamusi zawsze tam, bajki na dobranoc taty! To w zasadzie wszystko, ale dam Ci modne sandały na podbój swoich pierwszych dróg! Powodzenia, bądź szczęśliwy!

Drogi chrześniaku! Życzę miłego nastroju w dniu urodzin, spotykania gości i przyjmowania prezentów z całego serca! Niech problemy, smutki i niepokoje ominą dom, a zapanuje tylko szczęście i miłość! Nigdy nie poddawaj się przygnębieniu, wszystko w życiu można rozwiązać, dopóki w sercu panuje dobro. Niech więc światło w twojej duszy i dusze twoich bliskich nigdy nie wyschnie! Wszystkiego najlepszego, drogi chrześniaku!

Mój drogi chrześniaku, oddany przez Boga w życiu do mojej radości. W twoje urodziny gratuluję ci z całego serca. Przeuroczy, uśmiechnięty i bystry chłopak, bądź niezmiernie szczęśliwy. Niech anioły chronią cię przed niebezpieczeństwami i kłopotami. Żyj beztrosko, ale z inteligencją, miłością w sercu, dobrym zdrowiem i wiernymi towarzyszami. Doceń to życie, bo jest jak prezent, urzeczywistnij wszystkie swoje marzenia i cele.

Chrześniak! Spieszę pogratulować ci urodzin! Życzę zdrowia na całe życie, powodzenia, powodzenia i twórczego sukcesu w pracy! Kontynuuj swoją życiową podróż z uśmiechem i dobrym nastrojem! Aby cień smutku i żalu nigdy nie odbijał się w twoich oczach! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, mój ukochany chrześniaku! Sun, życzę Ci, abyś zawsze był na topie, dorastał jako prawdziwy mężczyzna, mądry i zdrowy z wielkim i czystym sercem. Niech twój los będzie jasny i pomyślny. Życzę Ci życzliwości, miliona uśmiechów, przyjaznych i wiernych przyjaciół, dużo siły, odwagi i wytrwałości na wspaniałe osiągnięcia w życiu.

Wszystkiego najlepszego mój wspaniały chrześniak. Życzę, abyś codziennie odkrywał coś ciekawego i wyjątkowego, znajdował szczęście i skarb, spełniał swoje marzenie i dekorował każdą chwilę jasnymi kolorami tęczy.

Życzę mojemu ukochanemu chrześniakowi zdrowia, cierpliwości, odwagi, pewności siebie, życzliwości, miłości i szczerości w jego urodziny! Niech wszystkie cele zostaną osiągnięte, a życzenia się spełnią, niech życie składa się wyłącznie z pozytywnych emocji i jasnych, cudownych chwil!

Wszystkiego najlepszego dla mojego młodego przyjaciela, mojego chrześniaka! Jesteś bardzo słodkim i miłym chłopcem, twoje serce jest tak wrażliwe, ale jednocześnie otwarte i jasne. Pozostań w tym samym jasnym słońcu, jak cię znam. Niech życie da ci tylko dobre lekcje, a świat zawsze się uśmiechnie!

Mój drogi chrześniaku, dzisiaj są moje urodziny. Dzień, w którym na tym świecie pojawił się cud taki jak ty. Kwiat, którego nie można nigdzie kupić. Pobyt ten sam wspaniały, ten sam oryginalny, ten sam niesamowity i ten sam luksusowy. Życzę Ci życia, które odpowiada Twoim pragnieniom.

Wszystkiego najlepszego chrześniaku i chcemy, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia! Nie smuć się drobiazgami, uśmiechaj się do słońca, okazuj czułość i uwagę bliskim, bądź szczęśliwy i dziel się swoim szczęściem z innymi!

Mój chrześniaku, życzę ci dobrego zdrowia, pewności siebie w przyszłość i siebie w twoje urodziny. Niech każda chwila twojego młodego życia będzie jasna i szczęśliwa!

Drogi chrześniaku, gratuluję ci urodzin i życzę ci ich świętowania, abyś jutro obudził się i pamiętał, jak minął dzień. Nie zostawiaj śladu na swoim świątecznym ciele.Dobre zdrowie i słabe duchy.

Wszystkiego najlepszego, chrześniaku! Bądź szczęśliwy! Niech w Twoim długim życiu będzie czas i miejsce na spełnienie marzeń, prawdziwa miłość, ekscytujące przygody, niesamowite odkrycia, nowe ciekawe znajomości i wielkie osiągnięcia, jednym słowem, aby wszystko na świecie było dla Ciebie i dla Ciebie miej wystarczająco dużo hojności, aby zapłacić światu dobrem i uczynić życie swoich bliskich lepszym i jaśniejszym!

Dzisiaj gratuluję! Zdrowie, długie życie, prawdziwi przyjaciele, kochająca dziewczyna! Obyś zawsze był pierwszy we wszystkim. Zawsze osiągaj wyżyny w każdej firmie, którą zaczynasz. Chcę w przyszłości odnosić sukcesy. Kocham cię chrześniaku.