Gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najlepszych gratulacji ślubnych od rodziców, krewnych, przyjaciół w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Nasze wyjątkowe! Dzisiaj są twoje pierwsze rodzinne wakacje. Było tyle rzeczy, które chcieliśmy powiedzieć, ale teraz nawet nie pamiętamy. Wszystkie myśli gdzieś zniknęły podczas patrzenia na ciebie – tak piękne i szczęśliwe. Najważniejsze, że wszystko zaplanowane zostało spełnione. Zajęliście swoje miejsce na podium miłości. Życzymy, abyś został na nim jak najdłużej. Dziś wasze serca są na zawsze splecione w węźle wzajemnego szczęścia. Atmosfera świętowania okryła nas wszystkich z głową. Niech więc Twoje życie toczy się również w świątecznej atmosferze. Tylko jedna prośba – nie zapomnij czasem zaprosić nas na tę uroczystość życia. Jesteś jeszcze dość młody. Całe życie przed nami. Podziel się swoją miłością i czułością. Strzeż swoich ognistych uczuć. Niech każdy dzień życia będzie wypełniony miłością i troską. Ogromne ludzkie szczęście dla ciebie!

Niech w Twojej rodzinie zawsze panuje spokój, rada i miłość. Kochajcie się, doceniajcie i szanujcie. Niech rodzinne palenisko przyniesie Ci tylko światło i ciepło, ogrzewając rodzinę i zachwycając wszystkich krewnych i przyjaciół. Podnoszę ten kieliszek dla ciepła rodzinnego paleniska, dla rodzinnego szczęścia.Krótkie gratulacje z okazji ślubu

Od czasów starożytnych słowo „Wesele” oznaczało zjednoczenie dwóch dusz w jedną całość. I te dwie dusze pozostaną razem nawet po śmierci. Przysięgnijcie sobie na wieczną miłość i dotrzymajcie słowa do końca. Jeśli wybrałeś tę ścieżkę, oznacza to, że jesteś na to gotowy i zgadzasz się zrobić wszystko, aby każdego dnia widywać ukochaną osobę

Gratulacje dla nowożeńców! Niech wszystkie wasze marzenia zjednoczą się dzisiaj, a wasz związek stanie się niekończącą się radością aż do ostatniego bicia waszych serc. Długie lata pełne miłości i szczęścia.

Gratulujemy młodym. Życzę silnego związku, a w nim – wielkiego szczęścia i wiecznej miłości, wygody, pomyślności i pomyślności, pasji i czułości, troski o siebie nawzajem i harmonii. Żyj bogato, kochaj szczerze, opiekuj się rodziną i rodzą wspaniałe dzieci!

Gratulacje, nasi młodzi ludzie. Życzymy Ci stu lat życia w zgodnym z prawem szczęściu, dostatku, pokoju i dobrobycie. Niech każdy dzień będzie miły i udany dla twojej rodziny, niech małżeństwo będzie dla ciebie słodkie, niech twoja miłość, nadzieja i rodzinna sielanka będą żyły wiecznie.

Kochana piękna Panno Młoda, gratuluję Ci tego długo oczekiwanego wydarzenia, o którym marzyłaś od dzieciństwa. Poślubić księcia jest, a teraz niech czeka na ciebie szczęśliwe i długie życie, jak w najmilszej bajce. A po kilku latach życzę, abyś stał się prawdziwym królem i królową, którego miłość na zawsze będzie silna i wszechmocna.

W imieniu absolutnie wszystkich i osobiście życzę wielkiej pasji i dobrego samopoczucia w domu. Niech twoja aktywność życiowa wypełni się świadomością, łagodnymi impulsami duszy, wiernością. Pielęgnuj i dziel się wszystkimi wydarzeniami i uczuciami bez wyjątku na pół. Niech dźwięczny śmiech niemowlęcia zabrzmi w twoim domu. A co najważniejsze, niech małżeństwo trwa przez nieskończony czas, przynosząc korzyści wszystkim wokół! Gratulujemy wskrzeszenia najnowszej chwalebnej komórki społeczeństwa! I ruszając w zabawną i pełną próbną podróż pod nazwą „życie rodzinne”, weź pragnienie pasji, pomocy, wzajemnej pomocy, wytrwałości, energii, inspiracji, zrozumiałych i zabawnych dni bez ostrzeżeń burzowych i pitchingu. Szczęście, życzliwość, miłość i wzajemne zrozumienie we wszystkim, w przedsięwzięciach i we wszystkich sprawach. Kochaj i bądź zawsze radosny!

Drodzy Nowożeńcy! Dziś więzy małżeńskie mocno was połączyły, czyniąc was najbliższymi sobie ludźmi. Niech nić, która Cię łączy, będzie silna i nigdy się nie zerwie. Niech twój dom wypełni słońce i ciepło, niech miłość i szczęście nigdy go nie opuści, niech rozbrzmiewa w nim wesoły dziecięcy śmiech. Dbajcie o siebie, rozumiejcie się, kochajcie. Bądź zawsze zdrowy i szczęśliwy! Zapamiętaj tę słodką chwilę miłości. Niech ten stan miłości i czułości zawsze będzie z wami. Niech w twoim domu zapanuje dobrobyt i obfitość, a wkrótce rozlegnie się śmiech dzieci. Żyjcie razem, doceniajcie i rozumiejcie się nawzajem.Życie jest jedno, przeżywaj je z godnością, ręka w rękę, w atmosferze miłości i wierności. Nie trać uczuć bezcennych, bez których rodzina nie może być w pełni szczęśliwa, dbaj o rodzinne tradycje, szanuj starszych i ucz dobroci swoje dzieci!

Moi drodzy, w tym wyjątkowym dniu życzę, aby Wasze życie stało się niesamowitą baśnią, niezapomnianą, fascynującą podróżą. Niech los uratuje cię przed ostrymi zakrętami, nieprzezwyciężonymi przeszkodami, rozczarowaniami i upadkami. Da nieskończoną serię dni wypełnionych szczęściem i miłością. Zawsze oświecaj serca wzajemnego zrozumienia. Życzę Ci ciepła i życzliwości. Abyś nigdy nie zauważył niedociągnięć i zawsze doceniał swoje zalety, a od dziś razem, trzymając się mocno za ręce, zmierzaj w stronę szczęścia.

Aby zrozumieć, jak bardzo jesteś szczęśliwy, musisz obudzić się rano, zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że jesteś sam. Zupełnie samotny. A potem nagle otwórz oczy i zrozum, że nigdy nie będziesz sam, ponieważ teraz twoja bratnia dusza jest obok ciebie i zawsze tam będzie. Chciałbym Ci życzyć, abyś nigdy nie chciał, ani za rok, ani za dwadzieścia, zamknąć oczu i cieszyć się tym, że możesz być sam.

Tego pięknego dnia spełniło się twoje marzenie: połączyłeś swoje życie i stworzyłeś nową silną rodzinę. Niech krok, który zrobiliście, przybliży was do wzajemnego zrozumienia. Niech po latach nigdy nie żałujesz tego, co zrobiłeś, a twoja miłość przetrwa wszystkie próby i z czasem stanie się jeszcze silniejsza. Niech zaufanie i szacunek rozkwitną w twoim małym świecie.

Drodzy Nowożeńcy, gratulacje! Dzisiaj połączyłeś swoje serca i przeznaczenie! Życzymy, abyście szli ramię w ramię przez życie, z łatwością pokonywali życiowe trudności i wychodzili zwycięsko z każdej sytuacji.Niech uczucia stają się silniejsze z biegiem lat, będzie milion powodów do radości z wyboru, którego kiedyś dokonałeś!

Dla Was młodzi, góry prezentów, tosty, życzenia i morze kwiatów. Żyjcie w miłości, doceniajcie się nawzajem, bo z miłością łatwiej przejść przez życie. Niech w waszym życiu będzie tylko radość, szczęście wszędzie towarzyszy, zachowajcie wrażliwość, czułość, czułość. Wszystkiego najlepszego w życiu, spokoju i ciepła.

Szczęśliwego dnia ślubu! To naprawdę wspaniałe wydarzenie – urodziny Twojej rodziny! Rodzina jest dziś małym noworodkiem, który musi przejść przez życie. A dzisiaj wy dwoje trzymając się za ręce wchodzicie razem w nowe życie, musicie stawiać pierwsze nieśmiałe kroki, które każdego dnia będą silniejsze i pewniejsze, jeśli w rodzinie zapanuje szacunek, mądrość, cierpliwość i miłość. Życzymy Twojej rodzinie długich i szczęśliwych lat! Życzymy Wam świętowania rodzinnych rocznic w gronie dzieci, wnuków i prawnuków i utraty rachuby lat! Życzymy, abyście szli przez życie ramię w ramię, abyście nie napotykali w życiu kłopotów, aby tylko lekkie i przyjemne troski i obowiązki spadały na wasze barki, abyście wszystko robili razem, zachęcając się i wspierając się nawzajem, tak aby wasze serca nie zgasły w ogniu miłości! Rada i miłość!

Drodzy Nowożeńcy! Pozdrawiamy Was tworzeniem rodziny i życzymy, abyście przez całe życie małżeńskie patrzyli na siebie z taką pasją jak dzisiaj. Doceniajcie się, chrońcie i uwielbiajcie nawet po wielu latach. Niech Bóg zachowa twój dom, a jedność i zrozumienie panują w rodzinie.Szczęśliwego dnia ślubu, przyjaciele! Potwierdzam dzisiaj, że Twoja miłość jest silna, prawdziwa, że ​​jest na zawsze. Jest dla mnie jasne, że silni, odnoszący sukcesy i pogodni faceci muszą urodzić się w twoim kraju. I zobowiązuję się, że będziemy towarzyszyć Twojemu życiu, wspólnie świętować każdą rocznicę!

Życie małżeńskie, podobnie jak książkę, można podzielić na dwie części: pierwsza część to poezja miesiąca miodowego, druga to proza ​​całego późniejszego życia. Pierwsza część ma bardzo mało stron, druga, wręcz przeciwnie, jest bardzo gruba. Życzę Ci, abyś podzielił prozę życia na kilka miesięcy miodowych. Niech wszystkie lata życia małżeńskiego będą słodkie i przyjemne.

Gratulujemy młodzieży! Bądź szczęśliwy na zawsze! Życzę szczęścia, powodzenia, zdrowia. Więcej pieniędzy i bardziej godni zaufania przyjaciele. Bądź pożądany przez wszystkich.

Pozwól nosić pierścionki na palcach, zawsze będziesz pamiętać, że macie siebie, że jesteście jedną całością. Życzę silnej miłości i oddania!

Powszechną praktyką jest to, że ludzie nie powinni mieszkać samotnie. Mężczyzna potrzebuje żony, a kobieta potrzebuje męża. A kiedy spotykają się dwie wspaniałe osoby, rodzi się szczęśliwa para małżonków, której dziś z całego serca gratulujemy! Niech twoje życie będzie lekkie i jasne, pełne miłości, spełnionych pragnień, dobroci i radości! Z całego serca gratuluję wspaniałej daty powstania Twojej rodziny!

Najpiękniejsze życzenia ślubne od rodziców, krewnych, przyjaciół

Polecane
Gratulacje ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół, z całego serca

Dziękuję, moi rodzice, za naszą szczęśliwą rodzinę zebraną dzisiaj na tak ważne wydarzenie. Mamo i tato – najdrożsi ludzie, którzy dali mi życie. Życzę Wam długich lat, szczęścia, miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech wiele lat później znów zbieramy się w ten dzień przy świątecznym stole i krzyczymy razem: “Gorzko!”

Gratuluję ślubu iz całego serca życzę Ci życia w radości, nie znając kłopotów, rozczarowań, strat. Teraz niech rodzina będzie dla Ciebie prawdziwym skarbem i niech każdego dnia uzupełnia skrzynię Twoim skarbem tylko radosnymi chwilami i szczęśliwymi wydarzeniami. Życzę zdrowia i miłości, pomyślności rodzinnej i wierności małżeńskiej.

Drodzy Nowożeńcy, dziś wyruszacie w podróż po cudownym kraju o nazwie Życie rodzinne, życzę Wam, aby miód pierwszego miesiąca był równie słodki na złoty jubileusz, żyjcie razem, kochajcie namiętnie, bądź płodny, bądź szczęśliwy we wszystkim!

Nasi drodzy nowożeńcy, pragnę pogratulować Wam ślubu! Nie jestem jeszcze specjalnie przyzwyczajony do tego, aby cię tak nazywać, ale sam się nauczę, bo już jesteście jedną rodziną, jedną całością. Jestem pewna, że ​​będziesz najszczęśliwsza, bo widzę, jak błyszczą Twoje oczy. Jedyne, czego pragnę ci życzyć, to cierpliwość. Staraj się być bardziej tolerancyjny w stosunku do siebie, ponieważ jest to bardzo ważne dla utrzymania relacji rodzinnych. Cóż, we wszystkim innym zdecydowanie nie powinieneś mieć problemów. Jeszcze raz gratuluję małżeństwa i życzę jeszcze czegoś – pomyślności dla Twojej rodziny. Mam nadzieję, że wkrótce twoja rodzina stanie się jeszcze jednym małym człowiekiem. Naprawdę chcę zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje dziecko. I na pewno będziecie doskonałymi rodzicami, którzy będą rozpieszczać swoje dzieci. Kocham was moi drodzy! Bądź najszczęśliwszy.

Moi drodzy, gratuluję Wam najważniejszego dnia w życiu, jestem pewien, że czeka Was wyjątkowo szczęśliwa droga.Żona nie potrzebuje wiele od męża, jeśli tylko kocha, jest posłuszna i nie patrzy na inne kobiety, aby dać jej piękne stroje i drogocenną biżuterię, zabrać ją do restauracji własnym samochodem, przywieźć do domu dużo pieniędzy, żeby mogła kupić mieszkanie, ale lepiej dwupiętrowy dom nad morzem, najlepiej we Włoszech. Zawsze być czuły i uważny wobec swojej żony i spełniać wszelkie zachcianki. Mąż też nie potrzebuje wiele, byleby żona czciła go jak boga, nigdy się nie kłóciła, niewiele mówi, żeby zawsze była piękna i zadbana. Aby każdej nocy spotykała się w nowej bieliźnie i ze zdrową głową, aby pysznie gotowała, utrzymywała dom w komforcie, wychowywała dzieci, szanowała teściową, nie słuchała koleżanek, nie zmuszała jej do iść na zakupy. W sumie cóż, czy to aż tyle. Życzę ci tego wszystkiego!

Przyjmij moje szczere gratulacje z okazji wspaniałych wakacji – dnia ślubu! Życzę Ci długiego życia pełnego szczęścia i spełnienia. Niech pełne zrozumienie, czułość i troska wzniosą się w waszym małżeństwie.Bądźcie dla siebie godnym zaufania, kochanym, pięknym i wyjątkowym!

Dziś rano obudziłeś się jako panna młoda i pan młody, a wieczorem zaśniesz jako mąż i żona! Jeszcze raz gratuluję Wam w dniu ślubu i życzę, abyście zawsze kochali się z całego serca i żyli w szczęściu i radości! Wypowiadajcie częściej słowa miłości i utrzymuj ciepło uczuć w swoich sercach! Masz przed sobą wiele radości! Musisz spełniać wspólne marzenia, spędzać ze sobą dużo czasu – a na koniec zrozumieć, że w ten szczęśliwy dzień zrobiłeś najlepszy krok w swoim życiu – krok w stronę szczęścia i miłości!

Rodzina jest jak delikatny instrument muzyczny. Dysharmonia w rodzinie nie jest rzadkością, a żeby osiągnąć harmonię, trzeba bardzo się postarać. Życzymy, aby w muzyce opartej na harmonii kochających serc nigdy nie zabrzmiały nuty rozczarowania i fałszu. Niech kakofonia skandali i waśni nigdy nie wpadnie do twojego domu. Niech wasze serca zawsze biją zgodnie!

Nasze drogie i cudowne dzieci, gratulujemy Wam dnia ślubu. Życzymy wam jednego jasnego i wielkiego szczęścia dla dwojga. Niech Pan chroni twoją rodzinę, niech twój dom nigdy nie będzie pusty, niech pojawią się w nim wesołe i dźwięczne głosy dzieci, abyś miał szczęście i szczęście każdego dnia.

Drodzy Nowożeńcy, piękny Pan Młody i urocza Panna Młoda! Dzisiaj położyłeś pierwszą cegłę w fundamencie swojej rodziny. Co to jest rodzina? To ten sam dom, tylko dla duszy. I tylko od Ciebie zależy jaki to będzie dom. Jeśli jesteś leniwy, zły i robisz wszystko bez patrzenia i tylko jak, nie będziesz miał domu, ale zrujnowaną stodołę, która przeszyje wiatry, usmaży słońce i w każdej chwili może się rozpaść. A jeśli zbudujecie swój dom razem, radośnie, cegła po cegle, mieszając w rozwiązanie miłość, cierpliwość, troskę, wzajemne zrozumienie, czułość i oddanie, to wasz dom wyjdzie duży, mocny, piękny i niezawodny. Nigdy nie będzie w nim przeciągów skandali, kurzu drobnych śmieci, pęknięć wyrzutów. Dach nie przecieka przed nieuniknionymi deszczami życia, będzie w nim ciepło, przytulnie i wygodnie.Życzę Ci zbudowania takiego domu, który zawsze będzie pachniał szczęściem i ciastami.

W tym, być może jednym z najważniejszych i najpoważniejszych dni w Twoim życiu, chcemy Ci z głębi serca pogratulować. A w dniu ślubu życzę sobie wszystkiego, czym ludzie są obdarowani od lat, nigdy nie wymieniaj czystego złota na miedź. Życzymy Ci, abyś zawsze miał milion dolarów w rezerwie na drobne codzienne wydatki i kolejny miliard na spełnienie wszystkich Twoich wspólnych pragnień i planów. Abyś miał ogromny dom, z ogromną kuchnią, gdzie mógłbyś postawić ogromny dębowy stół, przy którym będą gromadzić się Twoi bliscy, bliscy, przyjaciele. Aby wkrótce różowe obcasy twoich własnych dzieci tupały po tym domu, ich śmiech rozbrzmiewał, a zwykłe ludzkie szczęście rodzinne rozlało się wszędzie! Niech twoje dni będą jasne i interesujące, niech ścieżka twojej rodziny będzie głęboka i inspirująca, pełna wszelkiego rodzaju przyjemnych odkryć i zwycięstw.

Dziś zakwitł pączek Twojej rodziny, życzymy, aby kwiat z niego przyciągał wzrok pięknem waszego związku i pachniał aromatem miłości, a jej owoce stają się piękne, zdrowe dzieci.

Moi drodzy przyjaciele, gratuluję Wam tego wspaniałego wydarzenia – dnia Waszego ślubu. Życzę Ci na zawsze związać swoje losy mocnymi nićmi miłości i wzajemnego szacunku, życzę niekończącego się szczęścia – jeden za dwoje, życzę uczciwie wypełniać swój małżeński obowiązek i raczej sprawiać nam wszystkim przyjemność wspaniałymi dziećmi.Rady i miłość do Ciebie, powodzenia i wielkiego dobrobytu!

Nasi kochani, gratulujemy Wam dnia ślubu. Pragniemy żyć jak wariat, na zawsze i mocno trzymając to małżeństwo naszą miłością. Bądźcie szczęśliwi i szczęśliwi, zdrowi i pełni energii, inspirowani i inspirowani sobą nawzajem. Rady i miłość dla Ciebie, krewnych, wspaniałe życie rodzinne i wspaniałe dzieci.

Drodzy Nowożeńcy! Chcę, żebyś stracił rozum od kochania się nawzajem! Życzę, abyście każdego dnia rozpływali się szczęściem w gorącym uścisku siebie! Mam nadzieję, że nie możesz się doczekać spotkania nawet po godzinie rozłąki! Jestem pewna, że ​​możesz stać się kimkolwiek, o ile ukochana osoba uśmiechnie się w smutnym momencie. Do tego wszystkiego chcę podnieść moją szklankę! Za miłość, która przemienia człowieka, za miłość, która niszczy wszelkie bariery!

Z całego serca życzę nowożeńcom, aby ich życie było tak radosne i zabawne jak ten ślub. A wesele jest wesołe, bo bohaterowie tej okazji radują się, a jednocześnie dają innym radość i zabawę. Taka jest zasada refleksji: kiedy ktoś kocha, to jest kochany, kiedy daje radość, otrzymuje radość. Tę zasadę chcę polecić młodym ludziom jako najskuteczniejszą zasadę w życiu. Niech żyje panna młoda i pan młody! Gorzki!

Gratulujemy młodej rodzinie tego szczęśliwego dnia. Rodzina, bądź najszczęśliwszą parą na świecie. Niech Twój dom stanie się przytulnym gniazdem, w którym będzie słychać śmiech dzieci. Bądź zawsze blisko i dbaj o siebie nawzajem!

Gratulacje, młodzi ludzie! Niech ten dzień będzie początkiem waszego szczęśliwego życia rodzinnego, w którym nie będzie kłótni i obelg, w którym zawsze panować będzie harmonia i zrozumienie. Szczerze życzę silnej i wiernej miłości i oczywiście zdrowia, a na pewno osiągniesz wszystko, co jest pożądane, ważne i drogie w swoim życiu. Wspierajcie się nawzajem, doceniajcie, chrońcie i inspirujcie. Gorzki!

Siostro, gratulacje w dniu ślubu! Jesteś najpiękniejszą z narzeczonych. Niech po wielu latach Twoje uśmiechy i pełne miłości spojrzenia zachwycą nasze serca. Niech bocian będzie częstym gościem na wyciągnięcie ręki, który da ci zdrowe, piękne dzieci.

Nasi drodzy nowożeńcy, dzisiaj zjednoczyliście swoje losy w jedno. Teraz masz wszystko w jednym. Żyjcie dla siebie nawzajem, dbajcie o swoją miłość przez całe życie. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, aby wszystko dobrze się ułożyło, aby życie szło jak w zegarku, aby szczęście zawsze Ci towarzyszyło. Niech Bóg błogosławi was, dzieci, aby ozdobiły wasze życie i zawsze was uszczęśliwiały. Niech szczęście zawsze uśmiecha się tylko do ciebie. Niech ptak szczęścia odwiedza cię często. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Niech życie będzie dla Ciebie przyjemnością.

Duchowe gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół z prozy

Szczerze
gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół

Drodzy Nowożeńcy! Świeca to wysoki symbol. Po pierwsze jest źródłem ciepła i światła. Po drugie jej płomień ma tendencję do góry i dlatego uosabia ruch do najwyższego B— po trzecie, wszystkie złe myśli i uczucia płoną w jego płomieniu.Życzę Ci, aby niegasnąca świeca Twojej miłości zawsze oświetlała i ogrzewała Twoją ścieżkę, pomagała Ci wznieść się w górę i spaliła wszystkie kłopoty, jakie życie może napotkać w swoim płomieniu!< /p>

Drodzy młodzi! Z całego serca gratuluję zawarcia legalnego małżeństwa i założenia rodziny! Przyjaźń i miłość to najpiękniejsze uczucia w życiu człowieka. Niech twoja miłość będzie tak długa, jak twoje życie! Żyj w miłości, szczęściu i radości, abyś miał zdrowe i wesołe dzieci i był wiernym wsparciem dla swoich ojców i matek. Dzień dobry kochani! Gorzki!

Przyjaciele! Wnosimy do Ciebie te kieliszki wypełnione winem musującym! Za to, że w ten radosny dzień, kiedy jednoczycie swoje serca, nie zapomnieliście o nas. I niech to jasne uczucie, które cię łączy, zawsze będzie z tobą, niech twój związek przyniesie ci radość i szczęście, a miłość zawsze będzie jasna i wieczna!

Utkałeś losy złotych pierścieni. Chcę być razem na zawsze. Kochaj czule, namiętnie, szczerze i bezinteresownie, doceniaj każdy wspólny dzień. Pragnę rozjaśnić sobie nawzajem życie, chronić przed kłopotami, zazdrością, złem. Nie poddawaj się żalu i złej pogodzie, teraz razem, siła i jedna rodzina.Szczęśliwego dnia ślubu!

Dzisiaj promieniejecie szczęściem, tak miło na was patrzeć, że wszyscy obecni wiedzą, że jesteście najszczęśliwszą parą! I wszyscy bardzo się cieszymy! Niech blask w oczach iw sercu czułości nie zgaśnie za rok, a po wielu latach niech rodzinne palenisko płonie i daje ciepło bliskim i krewnym. Niech szczęście towarzyszy Ci przez całe życie!

Chcę pogratulować narodzin Twojej rodziny! Życzę, aby wasze uczucia do siebie tylko się wzmocniły, żyli w harmonii i zawsze mogli liczyć na wzajemne wsparcie. Szczerze się cieszę, że w społeczeństwie pojawiła się tak silna, niezniszczalna i przepełniona miłością komórka. Życzę, abyście zawsze czuli do siebie miłość i troskę. Wesołych świąt!

Wspaniali nowożeńcy! Dzisiaj jest szczególny i uroczysty dzień dla was dwojga, ponieważ w tym dniu zostaniecie małżonkami. Zrobiłeś pierwszy, ale bardzo pewny siebie krok w nowe życie pełne jasnych wydarzeń. Prosimy o przyjęcie naszych szczerych gratulacji i życzeń, dobrych, ciepłych i radosnych dni. Trzymaj swoje palenisko, abyś żył wygodnie i szczęśliwie. Posadź wiele pięknych drzew i wychowaj dzieci, z których możesz być dumny. Niech twój związek będzie silny i stanie się kluczem do twojego sukcesu w życiu. Pamiętajcie, od tej uroczystej chwili to wy jesteście dla siebie nadzieją i wsparciem.Szanuj i doceniaj każdą swoją „połówkę”! Podziel się wszystkimi swoimi marzeniami, przemyśleniami i pragnieniami we dwoje, obdaruj się miłymi słowami, prezentami i niespodziankami, nie zapominaj, że rodzina to najważniejsza rzecz w życiu małżonków! Rada dla Ciebie i kochanie, kochanie!

Drogie i drogie dzieci, dzisiaj jest wasze święto – urodziny waszej rodziny, dzień budowania silnych więzi i szczęśliwego małżeństwa. Życzymy długiego życia rodzinnego, pokonując wszystkie przeszkody i sztuczki losu, napełniając serca innych miłością i radością, budując silne relacje oraz utrzymując atmosferę komfortu i zrozumienia w domu.

Moi drodzy! Gratuluję Wam tego wspaniałego wydarzenia i przypominam, że teraz będziecie musieli żyć razem do końca życia. Przed Tobą różne chwile i nie zawsze wszystko będzie gładko. Ale jestem pewien. że będziesz w stanie pokonać wszystkie przeszkody, które napotkasz. A jeśli ci się uda, twoje małżeństwo jest naprawdę silne.

Pytaj różne osoby, czym jest małżeństwo. Ktoś powie, że to święty obowiązek dwojga ludzi przed Bogiem. Ktoś zasugeruje, że to jeden miesiąc miodowy, na który składają się róże, chryzantemy, miłość i długie lata monotonnej egzystencji. Ktoś ucieszy się, że małżeństwo jest darem losu, cichą wyspą w okrutnym świecie. Każdy z nich będzie miał rację, bo to zależy od talentu młodych, od ich miłości, umysłu i serca. Życzymy lepszego małżeństwa, w najlepszym tego słowa znaczeniu!

Dzisiaj jest Twój najradośniejszy dzień – Twój ślub. Niech ta uroczystość zostanie zapamiętana na całe życie. Niech wszystkie wątpliwości i smutki opuszczą Cię na zawsze. Życzymy długiego i szczęśliwego życia, powodzenia, pomyślności, spokojnego nieba nad głową.Niech nadzieja, wiara i miłość na zawsze zagoszczą w Twoim domu

Gratulacje, moi drodzy! Teraz nie jesteś tylko piękną parą, teraz jesteś młodą rodziną. Życzę harmonii i zrozumienia, niekończącej się miłości i pomyślności. Rozpieszczaj, opiekuj się, szanuj, doceniaj i nigdy nie przestawaj zadziwiać się nawzajem. Szczęśliwego dnia ślubu!

Drodzy Nowożeńcy, z radością gratulujemy Wam narodzin Waszej rodziny! Żyjcie w pokoju i harmonii, bądźcie sobie wierni jak okiem oka. Zadbaj o swoją miłość, a na weselu niech będzie tylko „gorzka”. Niech miłość i pokój zapanują w twoim rodzinnym gnieździe. Zakładasz obrączki nie na miesiące, ale na całe życie i niech droga twojego wspólnego życia będzie długa. Niech szczęście odwiedzi twój dom, niech wkrótce zabrzmi w nim wesoły śmiech dzieci. Rada dla Ciebie i miłość!

Nasi kochani nowożeńcy! Dzisiaj związałaś węzeł miłości i małżeństwa, więc niech ten dzień będzie dla Ciebie najlepszym i najszczęśliwszym w Twoim życiu! Wokół ciebie zgromadziło się wielu przyjaciół i krewnych, którym otworzyłeś drzwi do swojego serca i duszy, więc niech ich liczba nie maleje z czasem, a tylko rośnie. Życzymy silnej przyjaźni rodzinnej, prawdziwej miłości i pomyślności, która rozgrzeje wasze kochające serca i da wam szczere uśmiechy! Zawsze pozostańcie dla siebie najbliższymi ludźmi, kochankami i małżonkami. Niech twoje życie zostanie namalowane w najlepszych odcieniach magii, miłości i szczęścia, a twój dom stanie się najbardziej gościnnym i przyjaznym dla przyjaciół i krewnych.Dzisiaj staliście się naprawdę szczęśliwymi, kochającymi ludźmi! Gratulujemy Ci wspólnego święta miłości i światła!

Wychowaliśmy wspaniałe dzieci iw tym ważnym dniu jesteśmy z Was dumni. Nasi krewni. Serdecznie życzymy. Aby twoje życie rodzinne nigdy nie było w cieniu żadnych problemów i abyście zawsze byli razem. Wesołego ślubu dla Was, kochani!

Dzisiaj jest początek twojego nowego życia, dwie gwiazdy tworzą oszałamiającą konstelację. Szczęśliwe życie rodzinne!

Drodzy Nowożeńcy! Pragniemy, aby Twoja droga życiowa była równie magiczna jak moment Twojego ślubu. A dalsza wspólna codzienność nie zamieniła się w nudną rutynę. Niech co godzinę widzicie w swoich oczach drżącą miłość i nieodpartą pasję. Niech wszystko w twoim domu zawsze będzie robione z wielką gorliwością i entuzjazmem. A wszystkie wspólne projekty kończą się wspaniałymi wynikami w postaci samochodu najnowszej marki, mieszkania w prestiżowej okolicy i utalentowanego dzieciaka. Życzymy, aby we wszystkich gorzkich chwilach osładzaliście sobie wzajemnie swoje emocje pocałunkiem.

Drodzy Nowożeńcy, ich rodzice i goście. Chcę powiedzieć, że miłość to dość przebiegła bestia! Zdarza się, że łapie dwoje, kręci się, popycha … a teraz są już mężem i żoną, całując się niestrudzenie przy okrzykach aprobaty gości i przyjmując ich gratulacje! A odkąd to się stało, niech ona, ta czarodziejka-miłość, nie zostawia cię na wiele lat, pomagając ci żyć szczęśliwie, w pokoju i harmonii!

Zrobiłeś pierwszy krok w kierunku życia rodzinnego! Niech to zaręczyny będzie kolejną stroną w twojej romantycznej historii! Życzę wiecznej wzajemnej miłości, namiętnej pasji i wyrafinowanej czułości w związkach! Niech harmonia zawsze żyje w waszych duszach i niech wasze serca biją zgodnie!

Drodzy Nowożeńcy, dziś przyjmijcie piękne kwiaty i morze naprawdę miłych gratulacji. Wszystkie prezenty i znaki uwagi powinny trafiać tylko do Ciebie. Niech towarzyszy ci tylko prawdziwe szczęście, bez względu na to, co przygotował los. Doceniasz każdą chwilę spędzoną razem, bo życie zwykle okazuje się takie ulotne. Miłość to prawdziwa sztuka, która naprawdę wymaga wiele pracy, ale dzięki temu jest gotowa wspierać i chronić przed życiowymi próbami, dawać dużo czułości, inspirować do sukcesów i nowych osiągnięć. Staracie się żyć w wrażliwości i wzajemnym zrozumieniu, bez względu na to, jakie niespodzianki dla siebie przygotowaliście. Pracuj nad przytulnym domem, w którym będzie tylko harmonia i szczęście. Obyś znalazł szczęście ze sobą. Szczęśliwego dnia ślubu, który już nigdy się nie powtórzy.

Oryginalne życzenia ślubne od rodziców, krewnych, przyjaciół

Duszny
gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół

Musisz dzisiaj zrobić odpowiedzialny krok. I gratuluję Ci tego wydarzenia! Życzę, abyś od teraz szedł tylko krok w krok, Twój chód był pewny, a droga będzie gładka. Wiedz, że jeśli jeden z was przypadkowo się potknie, drugi powinien natychmiast przyłożyć mu ramię. Bądź szczęśliwy na tej ścieżce!

Z całego serca gratuluję Ci ślubu. Oczywiście życzę spokoju, szczęścia i długiego życia małżeńskiego. I niech nie będzie w nim zmartwień i niepotrzebnych kłopotów. Życzę, abyście pielęgnowali się nawzajem i pielęgnowali swoją miłość. Życzę Ci wspólnego rysowania pięknych snów na rodzinnym płótnie i skutecznego ich urzeczywistniania.

Drodzy Nowożeńcy, jest takie powiedzenie, że z ukochaną raj jest w chacie. Jeśli podchodzisz formalnie, dziś trudno uwierzyć w taki raj, dlatego życzę szczęścia we własnym jasnym, wygodnym i przestronnym domu rodzinnym. Ale powiedzenie ma inne znaczenie – że każde wydarzenie i każdy los można osłodzić miłością.Tak więc z całego serca życzę, abyście widzieli swoje szczęście w szczęściu drugiego i zawsze dziękuję za szansę, która was połączyła! Gratuluję Ci ślubu, z miłością, z nowym życiem! Życzymy kolorowych dni powszednie, jasnych weekendów, czarujących wakacji i relaksu na najbardziej lazurowych wybrzeżach!

Drodzy Nowożeńcy! Gratulujemy najważniejszego i uroczystego dnia w Twoim życiu – Twojego ślubu. Serdecznie życzymy, abyście z radością i miłością wkroczyli na ścieżkę życia rodzinnego i zachowali te niesamowite uczucia na zawsze. Niech szczęście rodzinne będzie nieskończone, jak złoty pierścionek, bez początku ani końca! A jeśli na drodze do niego są przeszkody, po prostu trzymaj mocniej ręce! I nie spiesz się ze słowami i uczuciami, ponieważ zdarza się, że tego, co zostało powiedziane, nie można zwrócić, a tego, co zostało złamane, nie można skleić. Niech w twoim domu zapanuje dobrobyt i obfitość, a wkrótce rozlegnie się śmiech dzieci. Żyjcie razem, doceniajcie i rozumiejcie się nawzajem. Życie jest jedno, przeżywaj je z godnością, ręka w rękę, w atmosferze miłości i wierności. Zadbaj o swoją miłość, bo to bezcenne uczucie, które trzeba pielęgnować przez całe życie i nie w pojedynkę, ale razem. Teraz wszystko robisz razem i tylko! Szczęście dla was, drodzy nowożeńcy!

Drodzy Nowożeńcy! Z całego serca gratuluję Ci ważnego wydarzenia – stworzenia Twojej rodziny. Bądźcie szczęśliwi, kochajcie się, doceniajcie i dbajcie o swoje uczucia. Niech szczęście Twojej rodziny będzie wypełnione miłością, czułością i pasją. Bądź cierpliwy wobec swojej bratniej duszy, zrozum i wybacz sobie nawzajem.I niech w najbliższej przyszłości Twój dom wypełni się radosnym śmiechem dzieci!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Życzymy wszystkiego najlepszego, światła i radości! Niech wszystkie twoje wspólne cele zostaną łatwo osiągnięte, miłość i wzajemny szacunek nigdy nie opuszczą twojej rodziny, a anioł niech rozłoży nad tobą skrzydła i chroni przed smutkami, trudnościami, chorobami i kłopotami!

Drodzy Państwo Młodzi, gratulujemy Waszego małżeństwa! Dziś na niebie pojawiła się nowa jasna gwiazda – twoja rodzina. Niech więc świeci jasno i oświetla Twoją drogę do wspólnej przyszłości. Niech jej światło ogrzeje twoją rodzinę, da ci zaufanie do siebie i pomoże ci być bardziej tolerancyjnym, delikatnym i czułym wobec siebie. Niech twoje życie będzie wypełnione miłością, zrozumieniem i oczywiście szczęściem. Wesołych świąt, szczęśliwego dnia ślubu!

Piękne gołąbki, drodzy nowożeńcy, z głębi serca gratuluję Wam w dniu ślubu, narodzin wspólnej miłości i silnej rodziny. Niech wasz związek będzie silny i szczery, niech zrozumienie i szczęście zapanuje w rodzinie, niech wspólna ścieżka będzie jasna i dostatnia, niech wasza filiżanka będzie pełna dobrobytu i radości.

Drodzy nowożeńcy, goście. Jest takie powiedzenie, że z ukochaną osobą raj jest w chacie. Jeśli podejdziemy do tego formalnie, to dziś trudno uwierzyć w taki raj, dlatego życzmy młodym ludziom szczęścia we własnym przytulnym i przestronnym rodzinnym domu, rodzinnym gnieździe. Ale przysłowie ma też głębokie znaczenie – że najbardziej gorzki los można osłodzić miłością.Dlatego z całego serca życzę młodym ludziom, aby widzieli swoje szczęście w szczęściu drugiego i dziękuję za szansę, która ich połączyła. Nasi drodzy, z radością wzniosę szklankę na Twój szczęśliwy prezent i na Twoją bezchmurną przyszłość!

Szczęśliwego dnia ślubu! W tym dniu twoje losy splotły się ze sobą. Kochajcie się i nigdy nie zapominajcie, dlaczego jesteście razem. Życzę szczęścia, wzajemnego zrozumienia i długiego szczęśliwego życia.

Drodzy Nowożeńcy! Dziś urodził się kolejny noworodek – Twoja rodzina. Chroń ją i pielęgnuj. Niech rozgrzana ciepłem miłości rośnie i rośnie w siłę z roku na rok. Niech jej teraźniejszość i przyszłość będą piękne. Rada dla ciebie tak kochanie.

Tego pięknego, wspaniałego święta pragniemy pogratulować młodym! Dzisiaj związałeś swoje losy w jedną całość. Niech wasze serca biją w tym samym rytmie, pragnienia będą wspólne, a dążenia skoncentrowane w jednym kierunku. Patrz zawsze na te same rzeczy jednym spojrzeniem. Życzę rodzinnego dobrego samopoczucia, komfortu i ciepła. Niech szczęśliwa gwiazda zawsze Ci towarzyszy i pomaga w trudnych chwilach. Niech twoje oczy zawsze płoną miłością i zachowaj tę miłość do końca życia!

Niech podróż męża i żony będzie łatwa. Niech mają szczęśliwe małżeństwo. Życzę pozytywnych i wzajemnych uczuć do końca życia rodzinnego.

Ukochany bracie, szczęśliwego ślubu! Pozwól swojemu życiu rodzinnemu rozwijać się dokładnie tak, jak sobie to wyobrażasz.Szczęście dla Ciebie i Twojej żony, długie życie w miłości i harmonii, bogactwo i radość z tego, że jesteście na ścieżce życia.

Drodzy Nowożeńcy! Wesele jest jak odpowiedzialne zawody gimnastyczne! Życzymy, abyś po udanych ćwiczeniach z kółkami był zawsze na koniu, a ćwiczenia z kozą i kłodą zostaw innym!

Niech twoje życie rodzinne będzie papierem, cyną, drewnem, kryształem, perkalem, srebrem, brązem… Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, aż do złota. Niech będzie wypełniony czułością, szczęściem i miłością. Niech na świecie nie będzie dla ciebie nic cenniejszego i cenniejszego niż twój związek. Uważajcie i szanujcie się nawzajem. Szczęśliwego dnia ślubu!

Nadszedł ważny wybór. I zrobiłeś poważny krok w swoją świetlaną przyszłość, tworząc silny i trwały związek czystej i szczerej miłości. Serdecznie gratuluję Wam ślubu i życzę, abyście traktowali się nawzajem z niepokojem i czułością, aby bratnia dusza się nie poddała, z ufnością budowali szczęście wspólnego życia i cieszyli się każdą jego chwilą.

Szczerze życzymy młodym ludziom szczęścia, powodzenia, spokoju i pomyślności. Niech wierność łabędzi zawsze będzie z tobą. Dziś zostałeś legalnym mężem i żoną. Niech więc ta chwila zostanie zapamiętana na całe życie. Niech Bóg wynagrodzi was dziećmi, niech zawsze będzie porządek w domu. Podziel wszystkie radości i smutki na pół, bo teraz jesteś jedną całością. Niech twoje życie płynie jak rzeka, niech na drodze nie będzie przeszkód. Niech konstelacja miłości będzie talizmanem na twoje szczęście. Żyj dobrze i kochaj się nawzajem.

Chcę życzyć wierności Twojemu małżeństwu. Przecież osoba, która wyznaje zasadę wolnej miłości, nie może poznać prawdziwej miłości, ma tylko pustkę i samotność w swojej duszy. Dlatego bądźcie sobie wierni, doceniajcie swoje uczucia! Nie rozstawaj się ze sobą, dostrzegaj w sobie tylko pozytywne aspekty, zamknij oczy na wszystkie kłopoty i na wszelki wypadek kontynuuj swoją ścieżkę życia, trzymając się za ręce! Dla nowożeńców!

Mówią, że w Internecie nie ma prawdziwych brzemiennych w skutki spotkań, ale nasi nowożeńcy udowodnili, że jest inaczej, albo stali się tylko szczęśliwym wyjątkiem od reguły. Oczywiście nie wiem, jak będziesz teraz żył w prawdziwym życiu ze statusem „rodziny”. Mogę sobie wyobrazić, jak żona, po przygotowaniu obiadu, pisze do męża w sieci: kochanie, wszystko gotowe, jedz! A on odpowiada: cieszę się, że już lecę, niedługo będę i dodaje emotikony.Mam nadzieję, że rozumiecie, że małżeństwo to poważny krok, a teraz każdego dnia będziecie widzieć swoje nastroje, wszystkie wady i błędy, teraz na zdjęciach nie ma photoshopa, ale prawdziwe oblicze przebudzenia, prawdziwy grymas zmęczenia , po długim dniu w pracy. Chłopaki życzę wytrwałości, cierpliwości i wielkiej mądrości. Zachowaj i wzmacniaj swój związek, nasycając go codziennie miłością, troską, ustępstwami, kompromisami, czułością i zrozumieniem.

Ciepłe gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół własnymi słowami

Pogratuluj ślubu własnymi słowami

Szczęśliwego dnia ślubu. Chciałbym życzyć, nigdy nie wątpić w swój wybór. Wspierajcie się, kochajcie i wspólnie realizujcie swoje plany na przyszłość.

Drodzy Nowożeńcy, chodzenie przez życie ramię w ramię z ukochaną osobą to wielkie szczęście. Życzę Ci, aby to szczęście było zawsze z Tobą, przez całe Twoje radosne życie. Pragnę nie tylko ją zachować, ale także pomnożyć ją w waszych dzieciach. Życzę Wam, abyście zawsze byli razem, obok mnie, by iść przez życie ramię w ramię – to taka radość, której czasami nie dostrzega się i nie docenia za codziennymi obowiązkami, rodzinnymi zmartwieniami! Szczęście dla ciebie, rady i miłość!

Gratulujemy tak ważnego kamienia milowego. Niech wasz związek będzie silny jak stal i delikatny jak kryształ. Uważaj, rozumiej i kochaj się nawzajem.

Chcę w dniu Twojego ślubu nie puszczać ręki ukochanej osoby, trzymać ją tak mocno i pewnie, jak w dniu Twojego ślubu.Chodź ręka w rękę, ręka w rękę. Kochajcie się!

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech wzajemne uczucia nasilają się z biegiem lat, jak wysokiej jakości wino. Życzę twojej miłości przezwyciężenia wszystkich problemów rodzinnych, dawania siły na najśmielsze osiągnięcia i pomagania w przezwyciężaniu wszelkich przeszkód.

Młodym gratuluję iz całego serca życzę szczęśliwej długiej bajki dla dwojga, w której dzieci pojawią się trochę później. Bądźcie zawsze zakochani i inspirowani sobą. Gorzki!

Gratulujemy wam, drodzy przyjaciele. Niech ten ślub będzie najpiękniejszy, niech wasze życie rodzinne będzie najszczęśliwsze, wasza miłość najprawdziwsza, wasz związek najsilniejszy. Wszystkiego najlepszego dla ciebie, przyjaciół, zdrowia dla ciebie i twoich przyszłych dzieci, pokoju i dobrobytu dla twojego domu.

Moja ukochana córka wyszła dziś za mąż. Moja dziewczyno, gratuluję Ci tego wspaniałego i długo oczekiwanego wydarzenia. Czekałeś bardzo długo i starannie przygotowywałeś się do wakacji. Patrzyłam na ciebie i każdego dnia coraz bardziej uświadamiałam sobie, że świetnie razem wyglądacie, że jesteście po prostu dla siebie stworzeni. Ale chcę powiedzieć, że rodzice dziewczynki zawsze mają trudności na weselu, ponieważ oddają córkę innej rodzinie. I bez względu na to, jak pewni są w rodzinie męża, nadal będą się martwić. Mogę powiedzieć, że my też się martwiliśmy, ale teraz rozumiemy, że nasza córka będzie bardzo szczęśliwa i dla jej szczęścia jesteśmy gotowi na wszystko.Mieliśmy szczęście z naszym zięciem, który zorganizował tak wspaniałe wydarzenie dla naszej dziewczynki. Dziękuję synu za wszystko! Bardzo was kochamy, kochani. Po prostu bądź szczęśliwy, wtedy będziemy spokojni.

Od teraz jest dla Ciebie tylko jedna osoba na tym świecie. Teraz to twoja druga połowa. A kiedy jest smutna, będziesz płakać, a kiedy jest szczęśliwa, uśmiechniesz się. Bycie zawsze razem, czucie się nawzajem każdą komórką serca, uchwycenie najdrobniejszych niuansów nastroju – oto, co daje Ci prawdziwa miłość i silna rodzina.

Dziś krzyczymy do Ciebie „gorzko”, ale życzymy Ci słodkiego życia. Szczęśliwego dnia ślubu, moi drodzy. Bądź zawsze szczęśliwy, wzajemnie kochany i inspirowany czułymi uczuciami do wielkich zwycięstw.

Mądrość ludowa mówi, że pierwszym bogactwem w życiu jest zdrowie, a drugim żona. Dobra żona to połowa szczęścia. Nie ma lepszego przyjaciela niż prawdziwy przyjaciel. Z dobrą żoną smutek jest w połowie smutkiem, a radość jest podwójną radością. Dobra żona nie ma ceny za męża. Życzmy naszej nowożeńców, aby uzasadnili te przysłowia i pili za nią!

Szczęście rodziny zależy od zdolności kobiety do łagodzenia konfliktów i zdolności mężczyzny do przytulania się w trudnych czasach. Niech twoja żona będzie mądra w twojej rodzinie, a twój mąż będzie wrażliwy, a wtedy możesz szczęśliwie spotkać się ze starością.

Chcę uczcić Wasz ślub tak, jak marzyliście! Niech ten dzień będzie niesamowitym, jasnym i po prostu niezapomnianym świętem miłości!

Moi drodzy, z całego serca gratuluję wam tego sakramentu. Pobrałeś się, co oznacza, że ​​na zawsze jesteście skazani na bycie razem, życie w radości i dobrobycie, miłości i zrozumieniu.Niech tak będzie zawsze, niech twoje małżeństwo będzie błogosławione w niebie i szczęśliwe na ziemi.

Życzę, abyście byli prawdziwymi budowniczymi, wspaniałymi rodzicami i wspaniałą rodziną. Zbuduj silny dom, urodź zdrowe dzieci i zachowaj swoją miłość. Szczęśliwego dnia ślubu!

2 śnieżnobiałe gołębie spotkały się na białym niebie i poleciały razem w śnieżnobiałe niebo. Więc wyższe moce połączyły was, abyście mogli być szczęśliwi w nowym życiu – pięknym i radosnym razem. Niech niebo będzie dla ciebie białe, pościel biała i czysta jak pierwszy śnieg, a radości każdego dnia błyszczą jak mroźne wzory na oknach. Niech miłość Cię zachwyci, jak dziecko rozkoszuje się lodami śmietankowymi lub waniliowym deserem, a może kochać uśmiechać się do Ciebie z nieba jak piękny rajski ptak, jak uśmiech anioła, jak zapach pięknej białej róży. I niech wasz związek będzie piękny jak cienkie białe lilie, obyś codziennie cieszył się nawzajem swoimi czynami, aby wasze życie było efektowne, piękne i śnieżnobiałe, jak czyste rzeki pełnego mleka, w których można zapomnieć o wszystkim , ciesząc się radością życia.

Naprawdę silna para to taka, która przez całe życie szła ręka w rękę. Doświadczane razem szczęście i smutek w równym stopniu łagodziły to czułe i drżące uczucie miłości, które teraz w was panuje. Przepełnij się przyjemnymi emocjami, odnieś sukces i zawsze pamiętaj ten niezapomniany dzień!

Dla Was, młodzi ludzie, dziś wszystkie komplementy, gratulacje i życzenia.Niech twoje życie będzie tak piękne, jak teraz. Niech pochodnia miłości, którą rozpalasz, nigdy nie zgaśnie. Zachowajcie pobożnie w swoich sercach tę ważną i główną datę w swoim życiu. Życzymy powodzenia, spokoju, wielkiego szczęścia i słonecznej rodzinnej pogody we wszystkim. Niech całe Twoje codzienne życie zamieni się w wakacje, niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia. Niech dobry anioł chroni twoje życie przed wszystkimi problemami i smutkami.

Niepowtarzalna narzeczeni! Nadszedł ten ważny dzień w twoim przeznaczeniu – oficjalnie zarejestrowałeś swój związek, utworzyłeś nową komórkę społeczeństwa. Niech sam Wszechmogący chroni wasze małżeństwo i nie dopuści do kłopotów. Niech obdarzy waszą parą tylko szczęście i dobrobyt. Nie przestawaj być wiernym towarzyszem dla swojego partnera. Jednocześnie każdy z was musi również połączyć oddanego kochanka i kochającego małżonka. Chciałabym życzyć, aby goniły Cię tylko szczęśliwe wypadki, chwile tylko przyjemne, a radości nieoczekiwane. Nie zapominaj, że teraz jesteś jednym. Teraz musisz podzielić się wszystkim po dwóch. Ponadto każdy z was ma teraz podwójną odpowiedzialność – za siebie i swoją bratnią duszę. Drodzy Nowożeńcy, nigdy nie traćcie tego szczęścia i radości, która Was dzisiaj przytłacza. Niech ta miłość rozgrzeje Cię nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Od kilku lat czekam na to wydarzenie. Kochani, wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na Wasze zaręczyny, abyśmy mogli rozpocząć przygotowania do tak ważnego dnia, jakim jest ślub. Wszyscy znamy Cię od dawna, dla mnie jesteście bardzo bliskimi i drogimi ludźmi, których zawsze cieszę się widząc w moim domu. Nie mogłem się doczekać twojego ślubu, bo wiedziałem, jakie to było dla ciebie trudne. Włożyłeś dużo wysiłku, żeby w końcu wyjść za mąż. Przed tobą w drodze do tego wspaniałego wydarzenia ciągle pojawiały się pewne problemy, kłopoty. Czułeś, że wszystko idzie przeciwko tobie. Ale zawsze powtarzałem, że zawsze wszystko idzie tylko najlepiej. Mam nadzieję, że dzisiaj udało Ci się to zweryfikować. Życzę, abyście zawsze i we wszystkim uczyli się widzieć tylko pozytywne aspekty. Nie powinieneś tracić czasu na smutek i zmartwienia, ponieważ najważniejsze jest to, że macie siebie nawzajem.

Zakochanej parze w dniu ślubu pragnę serdecznie pogratulować i skromne życzenie… Żyć w pokoju i harmonii w silnym, ciepłym domu i wykonywać obowiązki małżonków po staromodny sposób – niech mąż będzie podporą i żywicielem rodziny, a żona stróżem ogniska domowego i pociechy!

Szczęśliwego dnia ślubu, nasi kochani nowożeńcy! Życzę twojej młodej rodzinie łatwego i radosnego losu. Sprzyjające wiatry we wszelkich przedsięwzięciach. Niech plan się spełni, dobroć się pomnoży, a miłość, która Cię zjednoczyła, z każdą chwilą staje się silniejsza.

Mówi się, że prawdziwa miłość ostatecznie zamienia się w silną przyjaźń.I życzę ci, aby twoje czułe uczucia w końcu zamieniły się w jeszcze bardziej czułe. Bądźcie zawsze uważni, wrażliwi! Musisz wybaczać cudze słabości, być bystrym i zawsze z humorem traktować najtrudniejsze sytuacje! Powodzenia!

Nasi drodzy nowożeńcy, pragnę pogratulować Wam cudownego dnia w Waszym życiu! Niech to zostanie przez ciebie zapamiętane, a szczęście, którego teraz doświadczasz, i radość, która cię przytłacza, niech nigdy nie zostanie zapomniana. Pragnę, aby wasze serca były kochające i wybaczające sobie nawzajem, a wasz duch był stanowczy w każdej życiowej sytuacji. Niech spełnią się wszystkie gratulacje i życzenia, które dziś słyszysz, abyś każdego dnia mógł cieszyć się wszystkimi radościami wspólnego życia!