Gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Przygotowaliśmy wybór najlepszych gratulacji ślubnych od rodziców, krewnych, przyjaciół w prozie, z głębi naszych serc, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Nasze wyjątkowe! Dzisiaj są twoje pierwsze rodzinne wakacje. Było tyle rzeczy, które chcieliśmy powiedzieć, ale teraz nawet nie pamiętamy. Wszystkie myśli gdzieś zniknęły podczas patrzenia na ciebie – tak piękne i szczęśliwe. Najważniejsze, że wszystko zaplanowane zostało spełnione. Zajęliście swoje miejsce na podium miłości. Życzymy, abyś został na nim jak najdłużej. Dziś wasze serca są na zawsze splecione w węźle wzajemnego szczęścia. Atmosfera świętowania okryła nas wszystkich z głową. Niech więc Twoje życie toczy się również w świątecznej atmosferze. Tylko jedna prośba – nie zapomnij czasem zaprosić nas na tę uroczystość życia. Jesteś jeszcze dość młody. Całe życie przed nami. Podziel się swoją miłością i czułością. Strzeż swoich ognistych uczuć. Niech każdy dzień życia będzie wypełniony miłością i troską. Ogromne ludzkie szczęście dla ciebie!

Niech w Twojej rodzinie zawsze panuje spokój, rada i miłość. Kochajcie się, doceniajcie i szanujcie. Niech rodzinne palenisko przyniesie Ci tylko światło i ciepło, ogrzewając rodzinę i zachwycając wszystkich krewnych i przyjaciół. Podnoszę ten kieliszek dla ciepła rodzinnego paleniska, dla rodzinnego szczęścia.Krótkie gratulacje z okazji ślubu

Od czasów starożytnych słowo „Wesele” oznaczało zjednoczenie dwóch dusz w jedną całość. I te dwie dusze pozostaną razem nawet po śmierci. Przysięgnijcie sobie na wieczną miłość i dotrzymajcie słowa do końca. Jeśli wybrałeś tę ścieżkę, oznacza to, że jesteś na to gotowy i zgadzasz się zrobić wszystko, aby każdego dnia widywać ukochaną osobę

Gratulacje dla nowożeńców! Niech wszystkie wasze marzenia zjednoczą się dzisiaj, a wasz związek stanie się niekończącą się radością aż do ostatniego bicia waszych serc. Długie lata pełne miłości i szczęścia.

Gratulujemy młodym. Życzę silnego związku, a w nim – wielkiego szczęścia i wiecznej miłości, wygody, pomyślności i pomyślności, pasji i czułości, troski o siebie nawzajem i harmonii. Żyj bogato, kochaj szczerze, opiekuj się rodziną i rodzą wspaniałe dzieci!

Gratulacje, nasi młodzi ludzie. Życzymy Ci stu lat życia w zgodnym z prawem szczęściu, dostatku, pokoju i dobrobycie. Niech każdy dzień będzie miły i udany dla twojej rodziny, niech małżeństwo będzie dla ciebie słodkie, niech twoja miłość, nadzieja i rodzinna sielanka będą żyły wiecznie.