Gratulujemy narodzin syna

Gratulacje! Niech syn zdrowo dorasta, mniej płakać, więcej się uśmiechać, lepiej spać w nocy, być aktywnym i mądrym! I życzę cierpliwości! W trosce o dziecko staraj się o sobie nie zapomnieć!

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Życzę Ci, abyś wyrósł na zdrowe i piękne dziecko, niech uśmiech będzie Twoim częstym przyjacielem, a spokój zapanuje obok Ciebie. Życzę Ci szczęśliwej nieskończoności, ciepłych uścisków i miłych chwil z Twoim małym cudem.

Drodzy świeżo upieczeni rodzice, ważnym wydarzeniem w Waszej rodzinie są narodziny syna, dziedzica i następcy rodziny! Życzymy Ci zdrowia, miłości, harmonii w związkach, aby maluch wyrósł na silnego, silnego i zręcznego chłopca, który nas wszystkich zachwyca i zaskakuje.

Z dodatkiem szczęścia, gratulacje dla Twojej rodziny. Zanim zdążysz spojrzeć wstecz, dom wypełni się śmiechem i stukotem dziecięcych stóp na podłodze. Niech rośnie twoje wsparcie i ochrona wiernej matki, a także pomocnika taty i najlepszego przyjaciela. Niech z nadejściem syna twój świat stanie się większy i milszy. Nadszedł czas, abyś dowiedział się, co oznaczają prawdziwe przyjemne obowiązki. Otocz swojego syna opieką i miłością, pokaż mu, co to znaczy żyć szczęśliwie i wesoło. Niech na Twojego syna czekają wielkie radości, więcej powodów do uśmiechu i beztroskich marzeń. Niech będzie najszczęśliwszy, odnoszący największe sukcesy w każdym biznesie i przedsięwzięciach. Niech los przygotuje tylko miłe niespodzianki, a ty uchronisz go przed problemami. Mniej smutku i łez, więcej zabawy i psikusów dla twojego syna w tym wielkim świecie.Niech czeka najlepsza, szczęśliwa i świetlana przyszłość. Tak powinno być szczęście.

Gratulujemy Twojej rodzinie dołączenia do męskich rang. Kipiący śmiech, wzruszające uśmiechy, dobre noce, zdrowie całej dalszej rodziny i anielska cierpliwość dla młodych rodziców. Szczęśliwego noworodka!

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin syna w prozie

Oryginał
z głębi serca gratuluję narodzin twojego syna

Gratulujemy długo oczekiwanego uzupełnienia! Niech Twój syn dorośnie silny i zdrowy, uśmiechnięty i spokojny, niech Cię zadowoli małymi, ale stałymi sukcesami! Bądź najszczęśliwszy w świat i łatwo radzić sobie ze wszystkimi trudnościami – i niech będzie o wiele więcej pozytywów i radości niż zmartwień!

Gratulacje, „Twój pułk przybył…” Chcę życzyć Twojemu dziecku wszystkiego, o czym marzyli Twoi rodzice! Szczęśliwego noworodka!

Tak narodził się prawdziwy mężczyzna przyszłości, silny, odważny, silny, ulubieniec dziewcząt i zdobywca serc! Niech to będzie radość rodziców, ich duma i wsparcie.Gratulacje!