Gratulujemy narodzin syna

Z całego serca gratuluję Ci narodzin drogiego i upragnionego człowieczka, narodzin wspaniałego syna. Życzę twojej rodzinie dobra i pomyślności, zrozumienia i miłości, pokoju i szczęścia. Niech syn wyrośnie na odważnego chłopca, odważnego kapitana i wesołą osobę.

Dzieci są kwiatami życia. Jak cudownie, że kolejny kwiat pojawił się na ziemi! Gratulacje, moi drodzy! Chciałbym, abyś na starość miał przed sobą duży i piękny bukiet!

Dzisiaj jest po prostu wspaniały dzień. Nie, naszemu zespołowi nie udało się zostać mistrzami, a dziś w sklepach nie ma 100% zniżki. Dzisiejsze wydarzenie jest o wiele bardziej fajne i znaczące, co przyćmiewa po prostu wszystko. Zostałeś rodzicami pięknego syna. A narodziny dziecka są nieporównywalne z niczym. Na świecie była jeszcze jedna osoba, a na niebie świeciła kolejna gwiazda. Cóż, wy, rodzice, w końcu znaleźliście sens życia. Twój syn jest owocem twojej miłości. To twoja przyszła duma. To jest powód twoich nieprzespanych nocy. Ale przede wszystkim to największe szczęście dla całej Twojej licznej rodziny. Zmienił się nie tylko twój status, teraz jesteś mamą i tatą, ale także status twoich rodziców. W końcu teraz jest ktoś, kto nazywa ich dziadkami. Życzymy Ci, aby Twój syn był Twoim niezawodnym wsparciem. Teraz na twoje barki spadła nowa odpowiedzialność – musisz wychować godną osobę. Ale w procesie edukacji nie zapomnij dać dziecku miłości.

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin syna do łez

Dotykanie
gratulacje z okazji narodzin syna własnymi słowami

Gratuluję narodzin silnego dziecka, narodzin pięknego syna. Życzę mu jasnej drogi życia i prawdziwego szczęścia, ochrony nieba i powodzenia. Niech twoja rodzina będzie przyjazna i silna, obyś był w stanie wychować wspaniałą osobę i prawdziwego mężczyznę.

Dzisiaj gratulujemy Ci narodzin Twojego syna i pragniemy życzyć, aby miłość i światło, które przyszły na ten świat z Twoim synem, zawsze były z nim. Jeśli będzie światło, będzie spokój i ciepło, radość i szczęście, dobrzy ludzie i ciekawa praca. Niech to światło będzie przechowywane w jego sercu, oświetli ścieżkę i wskaże właściwy kierunek!

Szczęśliwego noworodka! Niech twój syn wyrośnie na prawdziwego bohatera i dumę swoich rodziców! Będzie zdecydowanym, odważnym, zręcznym, wesołym i słonecznym chłopcem! Zdrowie, dobro, sukces i bezgraniczne szczęście!

Niech narodziny małego życia dadzą ci nowy i jasny etap. Życzymy, abyście stali się dobrymi rodzicami i bezgranicznie utopili się w tym szczęściu. Niech narodziny syna będą najwspanialszym i najbardziej niesamowitym świętem, niech rośnie w siłę i zdrowie ku twojej radości. Pragniemy, abyś zapamiętał ten moment narodzin maleńkiego cudu jako najwspanialszy dar od losu. Żyj w obfitości i nie znaj smutku. Niech obowiązki przynoszą tylko radość, a łzy niech tylko ze szczęścia. Zachowaj ten blask w swoich oczach przez wiele lat, aby Twój syn, dorastając, widział szczęśliwą rodzinę.Uczyń ten świat większym i milszym dla niego, wnieś więcej pozytywu i dobroci w jego życie. Niech syn, niczym złoty promień, również ułatwi ci życie. Teraz to on jest dla ciebie zachętą do ulepszania i uszlachetniania swojego domu i uczuć w nim. Życzymy pokoju i pomyślności Twojej rodzinie.