Gratulujemy narodzin syna

Dzisiaj z nieba spadł bocian. A co przyniósł w torbie? I to jest najcenniejszy skarb, jaki dzieje się na ziemi. To twoja duma, to twoja radość, to twoje życie. Gratuluję narodzin syna. I życzę przede wszystkim dobrego zdrowia. Bohaterski dzieciak, który dorośnie i wejdzie w ten świat, i silnych rodziców, dzięki którym zawsze możesz z nim chodzić i wspierać go we wszystkim, chroniąc go swoją miłością.

Chcę pogratulować szczęśliwym rodzicom narodzin ich syna! Życzę Wam drodzy rodzice, aby Wasze dziecko było zdrowe, szczęśliwe, odnosiło sukcesy, aby wniosło do Waszego domu wiele magicznych minut, przyjemnych chwil i niezapomnianych wspomnień.

Szczęśliwego narodzin syna! Niech nawet małe kłopoty nigdy nie przydadzą się w jego życiu, a dzieciństwo Twojego dziecka stanie się naprawdę słoneczne, bardzo miłe, całkowicie beztroskie i niezapomniane w dobry sposób! A wam, drodzy rodzice, życzę siły, cierpliwości, abyście wychowali godnego faceta od swojego syna!

Twoje dziecko urodziło się dzisiaj. Dziecko w rodzinie to nie tylko wielkie szczęście, ale i wielka odpowiedzialność. Zwłaszcza, gdy noworodek jest synem. Życzymy, abyś wychowywał swoje dziecko tak, aby zawsze dawał powód do dumy i radości, rosło zdrowe jak bohater i szczęśliwe jak jego rodzice.

Dzisiaj pragniemy pogratulować Ci dodatku – w Twojej wspaniałej rodzinie pojawił się chłopiec. Duma taty i radość mamy, dopiero zaczyna zakorzeniać się w tym trudnym, ale pięknym świecie. Życzymy Wam, abyście wspólnie przeżyli wiele szczęśliwych chwil, nigdy nie kłócili się, wychowywali dziecko zdrowe, spokojne i żyli w atmosferze miłości i troski o siebie! Bądź zdrowy i ciesz się każdym dniem!

Pięknej mamie gratuluję narodzin cudownego syna, uroczego aniołka. Życzę szczęścia rodzinnego i wiecznego dobra, dobrobytu i powodzenia. Pozwól dziecku dorosnąć do radości matki, bądź zdrowy i silny, odważny i piękny, wesoły i psotny.

Jasne i piękne dziecko przyszło na świat – twój syn, dziewczyna! Życzę mu łatwej ścieżki życiowej, jasnej wiodącej gwiazdy w życiu, miłego anioła stróża. Pozwól mu dorosnąć zdrowo ku radości rodziców, bądź szczęśliwy i otwarty!

Z całego serca gratuluję narodzin syna! Niech się uszczęśliwia i proszę z pierwszym uśmiechem, pierwszymi słowami i pierwszymi krokami! Życzę, abyś wraz z nadejściem twojego syna nauczył się nowego szczęśliwego aspektu życia! Zdrowie dla wszystkich, morze radości, powodzenia, jesteś po prostu świetny!