Gratulujemy narodzin syna

Życzę Ci, że wraz z jego wyglądem poznasz nową szczęśliwą stronę życia, która przyniesie nowe znaczenie i nową miłość! Życzę twojemu synowi, aby dorósł silny i zdrowy!

Życzymy rodzicom, aby życie, które dałeś, przyniosło światło i szczęście tej ziemi. Niech za jedną kroplę będzie więcej dobroci i szczęścia. Niech w świecie twojego dorastającego dziecka będzie mniej zła i fałszu. Niech aniołowie stróże chronią twoją rodzinę, w zrozumieniu i zgodzie, otoczą opieką twojego syna. Niech rośnie szczęśliwie i zawsze jest zdrowy. Niech twoje życie zostanie nagrodzone tak małym prezentem, teraz jesteś przeznaczony do wiele zrobienia i wiele w sobie. Teraz przygotuj się do biegania, rób dużo i miej wystarczająco dużo finansów, aby rozpieszczać swój mały cud. Niech życie długo oczekiwanego syna, pełne sukcesów i perspektyw. Daj swojemu synowi więcej czułości i ciepła. Musisz teraz wyhodować dla siebie godnego zastępcę, to jest twoje niezawodne wsparcie i wsparcie w przyszłości. Życzymy temu maleństwu wielu świąt i wielkich sukcesów.

Gratulujemy narodzin Twojego syna! Niech maluch dorasta zdrowo, ku uciesze rodziców, stanie się Twoją dumą i wsparciem. Życzę samych pozytywnych chwil na nowym etapie Twojego życia, cierpliwości, spokoju i szczęścia w Twojej rodzinie.

Gratulujemy narodzin Twojego syna. Życzę rodzicom siły i dobrego samopoczucia, aby wychowywali syna na przystojnego i odważnego mężczyznę. Niech syn nie zachoruje, nigdy nie trać serca, raduj swoich bliskich swoimi sukcesami i wyczynami dzieci.Życzę chłopcu, aby stał się miły i odważny, przystojny i zręczny, ważny i umiarkowanie dumny, pogodny i sympatyczny. I życzę więcej samochodów, rowerów, robotów, kostek, piłek, małych zwierzątek i petard, aby mój synek zawsze się bawił i wszędzie był ciekawy!

Gratulujemy szczęśliwej mamie narodzin wspaniałego syna. Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego, radosnego, jasnego, pięknego i pogodnego w jego życiu. Niech syn wyrośnie na silnego i silnego bohatera, niech każdego dnia chłopiec cieszy matkę swoją miłością, mocnymi uściskami, delikatnymi pocałunkami i pewnymi krokami do sukcesu. Gratulujemy narodzin syna

Drodzy rodzice, gratulujemy narodzin syna. Pomyśl tylko, że stałeś się twórcami nowego życia, które zawsze będzie Cię kochać i szanować. Niech twój mały aniołek będzie zawsze szczęśliwy i zawsze otoczony miłością i troską!

Gratulujemy spadkobiercy! Pragnę, aby otworzył dla Was nowe, nieznane dotąd, pełne miłości i szczęścia aspekty życia. Życzę, aby twój syn dorósł silny, zdrowy, posłuszny. Niech anioł chroni go i chroni przed kłopotami i smutkami.