Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 9-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru jasnych gratulacji z okazji urodzin dziecka od 9 lat, dziewczynki, chłopca w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego słoneczko. W wieku 9 lat życzę miłej codzienności i niesamowicie ciekawego weekendu. Niech nauka będzie łatwa, niech każdy dzień przyniesie Ci śmiech, szczęście i radość, niech wszystko, o czym teraz marzysz, spełni się przed Twoimi 10. urodzinami.

Sposób, w jaki budujesz dom, to sposób, w jaki rozwijasz się jako osoba! Fundamentem są Twoje niezachwiane zasady, ściany to szacunek i życzliwość dla ludzi, dach to miłość. Urodziny to świetna okazja do oczyszczenia się i wzmocnienia siebie. I niech Twój dom będzie piękny!

Wspaniały chłopak, cudowne dziecko, wszystkiego najlepszego. Życzę każdego dnia, aby nauczyć się czegoś nowego, nauczyć się czegoś ciekawego, odkryć coś niesamowitego, dążyć do czegoś ekscytującego, za wszelką cenę osiągnąć wielki sukces i zawsze pozostać prawdziwym bohaterem naszych czasów.

Kochana wnuczko, nasza piękność, dzisiaj są twoje urodziny. Dziś masz dziewięć lat. A ja i mój dziadek życzymy ci szczęścia. I niech będzie inaczej dla każdego, ale znajdziesz to, kochanie. Cokolwiek się stanie, bądź szczęśliwy.Bardzo Cię kochamy!

9 lat to poważna data. Umiesz już czytać i pisać, na wiele pytań możesz odpowiedzieć samodzielnie i każdego dnia zachwycasz rodziców kolejnymi sukcesami. Niech więc w późniejszym życiu będziesz wzorem do naśladowania i obiektem uwielbienia. Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci radość, a przeciwności nie będą się zbliżać.

Chcę, abyś miał dzisiaj najjaśniejszy nastrój w całym roku! Baw się w pełni, przyjmuj prezenty powitalne i życzenia od przyjaciół i rodziny! Niech uśmiech będzie świecił na Twojej twarzy przez cały dzień. Wszystkiego najlepszego!

Moja droga wnuczko, moje złote słońce, w twoje urodziny tak bardzo ci życzę… życzę ci znaleźć prawdziwych przyjaciół, poznać więcej dobrych ludzi w życiu, zawsze być zdrowym, pięknym i szczęśliwy. I często przychodź do swojej babci! Gratulacje!

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio lśni dobroć, nigdy nie płaczą. Cóż, życzę szczęśliwego życia.Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego!