Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla dziecka 9-letniego chłopca, dziewczynki

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy wyboru jasnych gratulacji z okazji urodzin dziecka od 9 lat, dziewczynki, chłopca w prozie, z głębi serca, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Wszystkiego najlepszego słoneczko. W wieku 9 lat życzę miłej codzienności i niesamowicie ciekawego weekendu. Niech nauka będzie łatwa, niech każdy dzień przyniesie Ci śmiech, szczęście i radość, niech wszystko, o czym teraz marzysz, spełni się przed Twoimi 10. urodzinami.

Sposób, w jaki budujesz dom, to sposób, w jaki rozwijasz się jako osoba! Fundamentem są Twoje niezachwiane zasady, ściany to szacunek i życzliwość dla ludzi, dach to miłość. Urodziny to świetna okazja do oczyszczenia się i wzmocnienia siebie. I niech Twój dom będzie piękny!

Wspaniały chłopak, cudowne dziecko, wszystkiego najlepszego. Życzę każdego dnia, aby nauczyć się czegoś nowego, nauczyć się czegoś ciekawego, odkryć coś niesamowitego, dążyć do czegoś ekscytującego, za wszelką cenę osiągnąć wielki sukces i zawsze pozostać prawdziwym bohaterem naszych czasów.

Kochana wnuczko, nasza piękność, dzisiaj są twoje urodziny. Dziś masz dziewięć lat. A ja i mój dziadek życzymy ci szczęścia. I niech będzie inaczej dla każdego, ale znajdziesz to, kochanie. Cokolwiek się stanie, bądź szczęśliwy.Bardzo Cię kochamy!

9 lat to poważna data. Umiesz już czytać i pisać, na wiele pytań możesz odpowiedzieć samodzielnie i każdego dnia zachwycasz rodziców kolejnymi sukcesami. Niech więc w późniejszym życiu będziesz wzorem do naśladowania i obiektem uwielbienia. Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci radość, a przeciwności nie będą się zbliżać.

Chcę, abyś miał dzisiaj najjaśniejszy nastrój w całym roku! Baw się w pełni, przyjmuj prezenty powitalne i życzenia od przyjaciół i rodziny! Niech uśmiech będzie świecił na Twojej twarzy przez cały dzień. Wszystkiego najlepszego!

Moja droga wnuczko, moje złote słońce, w twoje urodziny tak bardzo ci życzę… życzę ci znaleźć prawdziwych przyjaciół, poznać więcej dobrych ludzi w życiu, zawsze być zdrowym, pięknym i szczęśliwy. I często przychodź do swojej babci! Gratulacje!

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio lśni dobroć, nigdy nie płaczą. Cóż, życzę szczęśliwego życia.Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej 9. rocznicy! Teraz zaczyna się niesamowity rok w Twoim życiu, bo od następnych urodzin Twój wiek będzie pisany dwiema cyframi, a nie jedną. Czy nie jest to powód do świętowania dzisiaj, aby zostało to zapamiętane na zawsze? Życzymy Ci otrzymywania wszystkich prezentów, których pragniesz, a gdy dorośniesz, stań się tym, kim chcesz.

Moja droga! Ulubiony! Dzisiaj, w twoje urodziny, życzę ci, abyś zawsze osiągał swój cel! W końcu tak ważne jest osiągnięcie tego, do czego dążysz! Niech twoje życie będzie szczęśliwe i niech ludzie dadzą ci tylko dobro!

Odważny i odważny, miły i szczery, miły i już taki duży chłopak, wszystkiego najlepszego! Bądź prawdziwym mężczyzną, szanuj starszych, doceniaj swoich rodziców i bądź ich niezawodnym wsparciem we wszystkim. Niech zawsze będą otwarte drzwi i jasne dni na Twojej drodze, niech dziarski uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy, a gwiazdy na niebie świecą tylko dla Ciebie!

Dzisiaj cała rodzina obchodzi Twoje dziewiąte urodziny. Nasz kochany urodzinowy chłopcze, stałeś się już dość duży i strasznie dorosły, próbujesz udowodnić swój punkt widzenia dorosłym, a czasem się kłócisz. W te cudowne święta życzymy Ci najjaśniejszych zwycięstw, słodkiego życia, kolorowych snów, więcej kieszonkowego i mniej powodów do żalu.

Jak cudowny jest ten świat, tylko dlatego, że w nim jesteś, a teraz w twoje urodziny powiemy miłe słowa. Jak kiedyś w dzieciństwie rodzice wręczali zabawki i gratulowali imienin. Teraz sami jesteśmy już rodzicami i tak bardzo chcemy, aby Twoje dziecko było zawsze szczęśliwe. Nasza droga dziewczyno, dziś świat jakby się zatrzymał i czeka na nowy oddech w naszym życiu. W tej chwili życzymy wszystkiego najlepszego, co może się wydarzyć. Niech Twoje zdrowie staje się coraz silniejsze z każdym dniem narodzin. Niech piękno rośnie i rozkwita na Twojej twarzy. Niech twoje marzenia się spełnią w tym dniu, a potem pomyśl życzenie. Nasze złote dziecko, proszę nas jak poprzednio i obdarz swoją bezgraniczną miłością. Niech spełnią się wszystkie, nawet te małe marzenia, a zapanuje pokój!!!

Dzisiaj jest święto w naszej rodzinie, nasza córka skończyła 9 lat – słoneczna randka, szczęście całego życia przed nami. Ogrzej się miłością wszystkich krewnych, nie ochładzaj płomienia swojego serca. Życzę Ci, abyś był zawsze zdrowy i odnosił sukcesy we wszystkim. Uśmiechaj się otwarcie i odważnie, bo uśmiech Cię zdobi.

Wszystkiego najlepszego dla dziarskiego chłopca! Życzę szerokich perspektyw, wesołych przyjaciół, ciekawych znajomości, wspaniałych sukcesów w nauce oraz szerokiego wachlarza zainteresowań. Dorastaj zdrowa, piękna, mądra, przedsiębiorcza, odważna, odważna i zawsze szczęśliwa osoba!

Dzisiaj, w Twoje urodziny, chcemy nie tylko pogratulować Ci stania się jeszcze lepszym, ale także poprosić Cię o wypełnienie naszego przyjacielskiego zamówienia! Bądź szczęśliwy! A to oznacza, że ​​do Twojego domu wejdzie tylko miłość, szczęście i dobry nastrój!

Dzisiaj jest cudowny dzień – twoje urodziny! Niech Twoje ukochane marzenia zawsze się spełnią! Niech twoje życie będzie wypełnione jasnymi wydarzeniami, prawdziwymi przyjaciółmi, dobrym tyłem – to rodzina i miłość! Jesteś naszym promieniem światła, zawsze pozostań tak promienny i dziecinnie prosty! Wszystkiego najlepszego!

Jeszcze chwilę temu nazwaliśmy Cię dzieckiem, ale dzisiaj kończysz 9 lat i jesteś już prawie dorosła. W tym dniu życzymy wam z całego serca, abyście nadal wzrastali jako ten sam rozsądny i życzliwy chłopiec, który zawsze chroni słabych i cieszy rodziców godnym zachowaniem i dobrą nauką. Niech wszystkie Twoje jasne marzenia i cele staną się rzeczywistością, nie krępuj się składać wszelkich życzeń, a na pewno się spełnią!

Gratulujemy wspaniałych 9 lat radosnego życia. Życzę miłej i udanej nauki, zajęć i hobby według własnych upodobań, dobrych przyjaciół, ekscytujących książek, ciekawego wypoczynku, dobrego samopoczucia w rodzinie.Niech twoi rodzice zawsze będą z ciebie dumni, a ty zadowolisz ich swoimi zwycięstwami i osiągnięciami.

Dzisiaj są twoje urodziny, dzień jedzenia cukierków i lodów, dzień wielkiego tortu z dziewięcioma świeczkami! Zdmuchnij je szybko, synu, i spełnij swoje najcenniejsze życzenie! Na pewno się spełni! A twój tata chce, żebyś była posłuszna i zdrowa, piękna i wysportowana, silna i odważna, dobrze się uczyła w szkole i chroniła dziewczyny! Miłego i prowokacyjnego roku!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 9 lat dla chłopca, dziewczynki, z całego serca

Piękne
życzenia urodzinowe dla dziecka 9-letniego chłopca, dziewczynki

Gratuluję uroczemu dziecku jego 9 urodzin. Życzę Ci czystego nieba i słonecznej pogody w życiu, wielkich sukcesów w nauce i wysokich osiągnięć w hobby, doskonałego zdrowia, wesoły towarzysze, codzienne miłe niespodzianki, miłość i zrozumienie rodziców, radość i życzliwość.

Dzisiaj są najlepsze wakacje na ziemi – nasza ukochana córeczka obchodzi swoje dziewiąte urodziny. Serdecznie życzymy szczęścia i powodzenia. Niech spełnią się wszystkie Twoje różowe marzenia. Niech dobry anioł chroni cię od wszelkich niepowodzeń. Dobre zdrowie, dobre samopoczucie we wszystkim i wszystkie ziemskie błogosławieństwa. Bądź zawsze taka piękna i wesoła. Niech każda zła pogoda Cię ominie, obyś zawsze miał dobry nastrój. Niech wiosna zawsze rozkwitnie w twojej duszy. Niech Twoje życie będzie pełne jasnego światła.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście doskonale ukończyli szkołę podstawową, a przyjaciele, których poznaliście podczas studiów, pozostali wierni przez wiele lat! Życzymy, aby lata szkolne były ciekawe, oceny w pamiętniku podobały się rodzicom, doskonałe zdrowie, a życie beztroskie i szczęśliwe!

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin wspaniałego dziecka. Życzę sukcesów i osiągnięć w nauce, wielkich i radosnych zwycięstw w życiu, dobrych i wesołych przyjaciół, ciekawych i ekscytujących przedsięwzięć, doskonałego nastroju i szczęścia w życiu.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dorastania odważnego, silnego, uczciwego i uczciwego. Niech radosne dni w twoim życiu będą usiane jasnymi gwiazdami! Niech twoja rodzina i przyjaciele zawsze będą tam i będą z ciebie dumni! Życzę Ci najwspanialszego dobra w życiu!

Wszystkiego najlepszego dla grzecznego chłopca.Niech każdy dzień będzie zwycięstwem w Twoim życiu, obyś miał wielu wspaniałych przyjaciół i prawdziwe przygody. Życzę Ci bycia odważnym i odważnym, pogodnym i pogodnym, najsilniejszym i prawdziwie zaradnym.

Wszystkiego najlepszego dla najsłodszego i najwspanialszego dziecka. Życzę Ci, abyś dobrze się uczył, dobrze się bawił, robił ekscytujące rzeczy, marzył o czymś dobrym, biegał ku ciekawym przygodom, osiągał swoje cele i był szczęśliwym małym człowiekiem.

Nasz drogi chłopcze! W twoje urodziny życzymy, abyś stał się prawdziwym mężczyzną i po prostu dobrą osobą! Niech w Twoim życiu będzie wielu oddanych przyjaciół, lojalnych i kochających, zawsze gotowych do pomocy! Obyś osiągnął bezprecedensowy sukces na studiach, a wszyscy twoi bliscy byli z ciebie dumni i bardzo cię kochali! Życzymy sukcesów w sporcie, abyś zawsze był pierwszy i miał szczęście! Niech siła fizyczna harmonijnie łączy się z siłą woli i ducha! Bądź szczęśliwy, nasza droga!

Stałeś się całkiem dorosły. Masz dzisiaj 9 lat. Życzymy powodzenia w nauce, wierniejszych przyjaciół, twórczych planów, radości, szczęścia, zdrowia, entuzjazmu, błysku w oczach i dobrych ocen w pamiętniku, zawsze bądź posłuszny i uszczęśliwiaj rodziców.

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin, słodkie dziecko. Niech wszystko potoczy się dla Ciebie dobrze i gładko, niech codziennie otwierają się przed Tobą nowe obszary wiedzy i odkrycia, niech Twoi pogodni i wierni przyjaciele nie pozwolą Ci się nudzić, niech Twoje życie zawsze będzie ciekawe i zabawne.

Dzisiaj wszyscy mamy wielkie święto, obchodzimy urodziny naszego chłopca. W tym tak dobrym na ziemi dniu będziemy wręczać prezenty i wznosić najlepsze toasty dla naszego chłopca. Jak bezgraniczne są nasze uczucia do Ciebie. Nic na tym świecie nie może jej zastąpić. Życzymy, abyś w tym dniu dorósł do nas zaskakująco i zadziwił swoją obecnością w naszym życiu. Niech wiele ptaków śpiewa w tym dniu swoje tryle tylko dla ciebie, niech słońce świeci tylko dla ciebie i niech wszystkie kwiaty zakwitną dla ciebie. Rośnij zdrowo, stań się dobrym człowiekiem i wiedz, że na świecie jesteśmy my, którzy Cię kochają i wierzą w Twoją siłę. Dziś nadal jesteś dzieckiem. Ale jutro staniesz się dorosłym mężczyzną, który będzie kochał czule i chronił słabych. Niech cud ochroni cię w twoje urodziny, wszystkie awarie i zła pogoda przeminą. Gratulujemy Ci urodzin, nasz ukochany człowieku!!!

Bądź w życiu zawsze na koniu, ale nie galopuj po nim, lepiej iść w wolnym tempie, zatrzymując się tylko po to, by przeciągnąć chwile, kiedy jesteś szczęśliwy.

< /div>

Psotny i wesoły chłopcze, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Chcę, abyś był zręczny i szybki, silny i silny, mądry i celowy, wesoły i dociekliwy, odważny i odważny. Niech w życiu będzie wiele ciekawych przygód, zabawnych historii i dobrych przyjaciół.

____________(imię)! Gratulacje z okazji wakacji! Życzymy zdrowia, radości, wychowania dobrego człowieka! Aby przyjaciele nie opuścili Cię w trudnych czasach! Naucz się „4” i „5”, proszę mamo i tato!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dużo, dużo śmiechu i szczęścia! Obyś dorastał odpowiedzialny, odważny, uczciwy, zdrowy i odważny! Aby znaleźć prawdziwych przyjaciół, bądź posłuszny rodzicom, dobrze się ucz, zostań mistrzem i zawsze otrzymuj tylko najlepsze nagrody w konkursach!

Pomimo stanowczości umysłu i silnego charakteru może Ci towarzyszyć wrażliwość i cierpliwość. Wierzymy w Twoją drogę i wesprzemy wszelkie przedsięwzięcia.

Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że jestem twoim ojcem. Jestem synem, cieszę się z każdego twojego zwycięstwa. I martwię się o każdą porażkę. Chcę ci powiedzieć, że zawsze, zanim coś zrobisz, zastanów się, czy jest to słuszne. W twoje urodziny życzę dużo dążenia do tego, co najlepsze, do nowego. Niech ten dzień przyniesie Wam wiele nowych pomysłów. Wszystkiego najlepszego.

Baśniowa kraina dzieciństwa to niesamowity świat pełen cudownych, szczęśliwych chwil. Ten czas mija szybko, ale pozostaje na zawsze w pamięci każdego z nas. I niech jeszcze ciekawsze rzeczy czekają na Ciebie już niedługo w Twoim życiu, prawie nic nie możesz porównać z bajecznymi czasami dzieciństwa … Niech więc ten wyjątkowy czas trwa jak najdłużej. Niech każdy Twój dzień, drogi chłopcze, będzie wypełniony szczerą dziecięcą radością i iskrzącym się śmiechem, pozytywnym nastrojem i niepowtarzalnymi wrażeniami, skarbnicą ciekawych odkryć i niesamowitych podróży, tajemniczych zagadek i mądrych zwycięstw. Wszystkiego najlepszego!

Urodziny to niesamowite święto, które przychodzi do każdego z nas po kolei. Dziś twoja kolej na przyjęcie gratulacji.To w nich życzę dobrze, błysku w oczach i szczęścia w rękach!

Dziś świętujemy czerwoną kreską dzień, który podzielił całe nasze życie na „przed” i „po”, skłonił nas do przemyślenia wszystkich wartości i spojrzenia na życie inaczej oraz zrozumienia działka! Najszczęśliwsze wydarzenie w całym naszym życiu! Zmieniło wszystko! Urodziny naszej córki! Gratulacje! Słusznie mówi się, że dajemy dzieciom życie, a one nadają nam sens życia! Zmieniasz nasz świat na lepszy każdego dnia! Jesteś naszą inspiracją, naszym wsparciem, naszą siłą! Jesteś naszym pięknem, dobrocią, wiarą w osobę, w wartość osoby, w sprawiedliwość i uczciwość! Jesteś naszą szczerością, uśmiechem, naszym światem! Bardzo cię kochamy! I mocno cię przytulamy! Bądź najszczęśliwszy i najbardziej kochany na tym świecie! Niech cały świat będzie u Twoich pięknych nóg! Obyś miał przed sobą piękne i bogate życie! Życzę rozwoju we wszystkim, co Cię interesuje, determinacji, wytrwałości i pomyślności!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 9 lat dla chłopca, dziewczyny w prozie

Życzenia urodzinowe dla dziecka 9-letniego chłopca, dziewczynki do łez

Wszystkim wam, drogi chłopcze, życzę wam siły, jak orzech. Ale w waszym dniu chcę, żebyś nigdy nie wyglądał jak orzech. Jego twarda skorupa nie będzie dać ci możliwość zbliżenia się do ciebie i wręczenia prezentów.Nie chcę, żeby taki chłopiec – niegrzeczny chłopiec został przez kogoś zjedzony, dlatego chcę być najzwyklejszym, umiarkowanie rozpieszczonym dzieckiem.

Drogi zabawny cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, nasza ukochana!

Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin pięknego dziecka. Chcę życzyć Ci słońca, wielkich sukcesów, doskonałych studiów, dobrych przyjaciół, zabawnych przygód, dobrych uczynków, ciekawych hobby i nowych odkryć, dobrego zdrowia i szczęścia.

Nasz drogi chłopcze! Niech ścieżka twojego przeznaczenia zawsze będzie gładka. A nawet jeśli napotkają przeszkody i próby, niech Pan da ci siłę do kroczenia tą ścieżką z honorem. Niech w życiu czeka na Was wiele pięknych osiągnięć i podniebnych zwycięstw, wiele kolorowych dni, które daje słońce, i spokojne noce, w których śnią się tylko dobre sny. Niech wszystko, co chcesz, spełni się, zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie pełen cudów, przygód i osobistych zwycięstw. W końcu o rok stałeś się jeszcze starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy, śmielszy i silniejszy! Wiem na pewno, że jesteś utalentowanym chłopcem, który wiele osiągnie w przyszłości. Jak na swój młody wiek, jesteś po prostu nieustraszony. Zawsze interesuje Cię coś nowego, ciekawszego, ekscytującego! Niech więc dziś spełnią się wszystkie Twoje życzenia.Jeden po drugim, aż wszystkie się spełnią. Ale jest jeden warunek, musisz szczerze wierzyć, że się spełnią, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Bo tylko wiara pomaga nam w snach. Pamiętaj o tym i używaj go przez całe życie. I uwierzę, że wyrośniesz na silnego mężczyznę, który potrafi wszystko!

Dzisiaj są Twoje najlepsze urodziny! Dzisiaj kończysz dziewięć lat. Niech już dziś spełnią się wszystkie marzenia, a wszystkie upragnione prezenty nabiorą realnego kształtu! Więcej radości i pozytywów, mniej nudy i rozczarowań! Tylko naprzód i tylko do sukcesu! Gratulacje!

Urodziny to święto dzieciństwa i magii. Masz dziś dziewięć lat, co oznacza, że ​​za rok zostaniesz bohaterem dnia. Życzymy powodzenia przez kolejne 12 miesięcy, w życiu dzieją się prawdziwe cuda, szczęście zawsze nawiedza Twój dom, a wszelkie niepogody i trudy odchodzą.

Nasza droga piękność, droga krwi, droga córko! W dniu twoich narodzin życzę ci najjaśniejszego i najmilszego na tym świecie! Nie jesteś nam droższy i bliższy, jesteś naszym sensem życia i niech twoje życie będzie wypełnione tylko dobrocią i szczęściem! W imieniu całej naszej rodziny gratulujemy Ci tego ciepłego święta Twojej duszy i radosnego wydarzenia w życiu naszej rodziny i życzymy Ci promiennego blasku w Twoich oczach! Niech nigdy nie będzie pochmurnej pogody na twojej duszy, niech twoje serce niepokoi się tylko przyjemnymi niespodziankami losu, niech twoja piękność rozkwitnie i pachnie pachnącą dla radości nas wszystkich! Nigdy nie wątp w nasze wsparcie, naszą radę, naszą pomoc! W każdej chwili, w radości, w smutku, zawsze będziemy z Tobą! Jesteś naszym Wszechświatem, jesteś naszym światem, jesteś naszym wszystkim! Wszystkiego najlepszego! Szczęśliwe dziewięć lat, droga córko! Rozkwit i zapach!

Moja droga, ukochana, delikatna i mądra córko, gratuluję Ci z całego serca z okazji Twoich urodzin! Życzę Ci białych i puszystych chmurek, żółtego słońca, radosnego, ciepłego nastroju. Aby Twoi znajomi ogrzali Cię uśmiechami. Obyś zawsze był otoczony troską, uwagą i zrozumieniem.

Wszyscy zebraliśmy się dzisiaj, aby pogratulować i wręczyć prezenty naszemu siostrzeńcowi. W tym dniu, kilka lat temu, w jednej rodzinie urodził się mały chłopiec, który zaczął rosnąć i zachwycać wszystkich swoim pogodnym nastrojem i dziarskim charakterem. Teraz dorósł i wszyscy przyszliśmy mu pogratulować.Życzymy Ci szczęścia, bo bez szczęścia trudno żyć na świecie, zdrowie, bez niego też trudno się obejść. Niech ten dzień i nie tylko wszystkie gwiazdy świata oświetlają waszą drogę. Słońce ogrzewa swoim ciepłem, a kwiaty kwitną dla Ciebie. Niech źli i źli ludzie nie spotykają się w twoim życiu, nawet jeśli jest małe, i niech cię omijają. Bądź odważny i stań w obronie siebie. Bądź mądry, a może w przyszłości zostaniesz naukowcem. Wszystkiego najlepszego dla naszego najdroższego małego człowieka!!!

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Twoje pragnienie wiedzy bardzo nas cieszy. Tata i ja jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami. Nie wiemy, co to znaczy zmuszać studentów do nauki i prosić ich o przeczytanie przynajmniej jednej strony książki. Jesteś u nas wykształconym i dobrze wychowanym chłopcem, pociąga Cię wiedza i to jest bardzo wspaniałe. Twoja determinacja to dobry początek przyszłych osiągnięć i zwycięstw. Jesteś naszą dumą.

Na urodzinowym torcie jest dziewięć świeczek – nadchodzą długo oczekiwane urodziny. Opakowania prezentów są porozrzucane wszędzie, a szczęśliwe dzieci biegają po domu. Oto jest – szczęście, gdy widzisz, jak Twoje dziecko cieszy się życiem. Niech zawsze tak będzie w Twojej rodzinie: harmonia i szczęście w domu, spokój i przyjemność w duszy.

Jesteś rozkoszą naszych oczu, jesteś naszą dumą, droga córko. Dzisiaj są twoje urodziny. Pozwól mi pogratulować Ci z głębi serca, nasza ukochana, w Twoje dziewiąte urodziny. Niech twoje marzenie się spełni, abyś odniósł sukces we wszystkim w swoim życiu. Dobre zdrowie, wielkie szczęście, czyste sumienie i dobre samopoczucie. Niech na twojej drodze spotykają się tylko dobrzy i godni zaufania przyjaciele. Niech twoje życie będzie długie i piękne, niech tylko dobre wieści zawsze cię zadowalają. Kocham Cię i powodzenia, nasze słońce.

Gratuluję Ci 9 urodzin i życzę Ci być wesołym i wesołym dzieckiem, jak słoneczny króliczek, nigdy nie tracić zainteresowania swoimi hobby, żyć w dobrym nastroju i dzwoniące szczęście. Uwierz w cud i niech ci się nie zdarzy.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Nasza droga wesoła córko! Gratulujemy z okazji Dnia Piwowarstwa! Życzymy, aby Twoje usta zawsze się śmiały, a oczy błyszczały radością, aby Twój nastrój był dobry przez cały rok, aby Twoje spodnie były pełne radości, a życzenia spełniały się – jedno po drugim! Niech Twoje stroje będą najpiękniejsze, a warkocze najdłuższe! Zadbaj o swoją mamę i tatę, bądź posłuszną dziewczyną i otrzymuj tylko dobre oceny! Twoi kochający rodzice.

Wszystkiego najlepszego! To zdanie brzmi tak świątecznie i obiecująco. Z niej emanują prezenty i życzenia. Niech więc Twój nastrój w tym dniu będzie fantastycznie dobry, a wszystko, czego chcesz, otrzymasz w prezencie!

Gratuluję cudownemu dziecku jego 9 urodzin i z całego serca życzę wspaniałego nastroju i wielkich sukcesów w procesie edukacyjnym, dobrego zdrowia i wesołych towarzyszy, ekscytujących zainteresowania i wszechstronny rozwój, wspaniałe pomysły i radosna atmosfera w domu.

Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużego i silnego mężczyznę. Dobre zdrowie i spełnienie pragnień. Bądź mądry i przyzwoity, a w twoim życiu nigdy nie będzie obrazy. Niech otaczają Cię tylko pozytywni, dobrzy ludzie, a do głowy przychodzą tylko dobre myśli.

Szczere gratulacje z okazji urodzin 9-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki do łez

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 9 lat do łez

Gratulacje z okazji 9 urodzin kochane dziecko. Życzę cudów w życiu i bajkowych opowieści, zabawnych hobby i długich podróży, zabawnych przygód i dzielnych przyjaciół, doskonałych studiów i zdrowy nastrój.< /p>

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i pięknego dziecka. Życzę wszechstronnych zainteresowań i wielkiej wiedzy, wiernych towarzyszy i ciekawych odkryć, opowieści przygodowych i udanych podróży, dobrego serca i wielkiego szczęścia na drodze.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Moja droga dziewczyno! Dziś kończysz 9 lat. Niech aniołowie stróże nigdy cię nie opuszczą. Chronią przed złem i kłopotami, wskazują właściwą drogę w życiu, pomagają zrozumieć ludzi i czuć sercem. Niech twoje dni powszednie staną się świętami. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje. Serdecznie życzymy wszystkiego najlepszego! Wzrastaj ku radości swoich rodziców, niech twoje życie będzie piękne. Bądź odważny, zdrowy, mądry chłopcze! Niech twój anioł stróż zawsze tam będzie. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś mógł osiągnąć swój cel, aby wszystko zawsze się układało i było cudowne w Twoim losie, ponieważ ważne jest, aby mężczyzna mógł dążyć do swojego celu bez strachu i nie zauważając przeszkód! Dlatego z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego, iść naprzód, dążyć do swoich celów, kochać i być kochanym, móc chronić siebie i swoich bliskich!

Drogi synu! W twoje urodziny, gdybym mógł dać ci milion, byłby to milion okazji! Gdybym mógł dać ci królestwo, byłoby to królestwo piękna. Ale dałem ci życie.Weź od niej wszystkie możliwości i spraw, aby ten świat był trochę piękniejszy i milszy!

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę Wam szczęścia, zdrowia, dobrego samopoczucia, a także jak największej liczby przedsięwzięć, które w przyszłości zakończą się tak, jak zamierzyliście! Niech nigdy nie będzie ostrych zakrętów w twoim przeznaczeniu, a życie toczy się gładko i miarowo, pozostawiając miejsce na zabawne przygody. Obyś zawsze miał szczęście, a szczęście w życiu nigdy się nie kończy!

W twoim świątecznym dniu, kiedy się urodziłeś, życzę, aby wszystkie twoje przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem, aby spełniły się wszystkie twoje życzenia i aby wszyscy ludzie wokół ciebie byli z pewnością życzliwi , uczciwy i wyrozumiały! Mamo i życzymy Ci wielu prawdziwych, prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze będą Cię wspierać w trudnych chwilach! Wszystkiego najlepszego, synu! Twój tata.

Wszystkiego najlepszego! Życzę wytrwałości we wszystkim, umiejętności polegania tylko na sobie i ciągłej nauki. Rozwijaj się, rozwijaj i zostań panem swojego przeznaczenia. Lata miną i zrozumiesz, jak ważne są te życzenia. Bądź wsparciem swoich rodziców we wszystkim.

Synu, wszystkie radości mojego życia związane są z Tobą, z Twoimi sukcesami i osiągnięciami. Cieszę się, że jak najmniej starasz się mnie denerwować. Chociaż nasze poglądy nie zawsze są podobne, ale wierzę, że osiągniesz w życiu więcej, niż mogę Ci życzyć.

Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiątych urodzin.Dziś jesteś centrum wszechświata, cały świat kręci się tylko wokół ciebie. Ale ten dzień jest ważny nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich bliskich. I chcemy, żebyś wiedział: jesteś dla nas jak słońce na niebie, tak długo oczekiwany i potrzebny. Jesteś jak anioł, dotykasz nas swoim ciepłem i życzliwością. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany – to nasze jedyne życzenie…

Wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się wszystkie ukochane pragnienia, a bliscy ludzie będą w pobliżu, gotowi do wsparcia w każdej chwili! Niech wytyczone cele i zadania pomogą Ci iść naprzód i stale się rozwijać, nie bój się żadnych przeszkód i pozostań prawdziwym mężczyzną! Wiedz, jak dotrzymać słowa, nie kłam, pamiętaj, że rodzice są święci, a bliscy ludzie są ważniejsi niż cokolwiek na świecie, a odniesiesz sukces!

Gratulujemy najjaśniejszego i najbardziej świątecznego dnia w roku! Nie chcę oszczędzać uśmiechów, ale je puścić. Niech jak cudowne motyle ozdabiają rzeczywistość i dają radość innym! Oszczędzaj zdrowie, nie marnuj nerwów, bądź mądrzejszy i szczęśliwszy! Wszystkiego najlepszego!

Nasze lata mijają bardzo szybko, ale mamy ufność w przyszłość, ponieważ udało nam się pozostawić swój ślad na tej ziemi. Nic tak nie cieszy jak narodziny dziecka, tak słodkie i wyczekiwane. Tak więc los przygotował dla nas taką niespodziankę, a Pan dał nam Ciebie. Dziś jesteś naszym chłopcem starszym o rok, masz przed sobą jeszcze bardzo długie życie. Nikt nie wie, ile napotkasz na nim przeszkód. Możemy Cię chronić i kochać tylko naszą nieodwzajemnioną miłością rodzicielską. Życzymy, abyś nabrała odwagi i niczego się nie bała. Silny, bardzo pomaga w życiu. Uczciwy, aby ludzie zawsze ci wierzyli. Szczęśliwy, bez niego trudno żyć na ziemi. Proszę nas swoimi sukcesami i niech szczęście będzie Wam towarzyszyć we wszystkim. Nie pozostawaj obojętny na niesprawiedliwość i szanuj starszych. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego mężczyzny!!!

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Drogie dziecko! Gratulujemy Ci urodzin i całujemy Cię mocno w oba policzki. Stań się duży i silny, bądź tak samo miły i słodki. Życzymy Wam więcej świąt, słodkich cukierków i wszelkiego rodzaju małych i dużych udogodnień. Zadbaj o swoją mamę i tatę, którzy bardzo cię kochają, i ucz się dobrze, na pewno będziesz tego potrzebować.Chcemy dać Ci wspaniały prezent, mamy nadzieję, że bardzo Ci się spodoba.

Ten dzień w roku jest dla mnie nie tylko wyjątkowy, nie tylko ważny, ale także znaczący. To jest dzień, w którym zostałem ojcem i urodziłem syna. Synu, życzę ci dzisiaj wszystkiego najlepszego. Życzę jasnego, wesołego i beztroskiego życia. Aby coraz mniej przeszkód stanęło na Twojej drodze. I coraz bardziej zyskujesz siłę i doświadczenie. Wszystkiego najlepszego syna.

Dzisiaj, nasz długi, mały człowieku, chcemy pogratulować Ci dnia Twojego Anioła i życzyć Ci najsłodszego i najbardziej nierzeczywistego na tej ziemi. Niech wszystkie zabawki świata spadną Ci do stóp i sprawią, że będziesz szczęśliwy. Niedawno urodziłeś się i przyniosłeś nam wielkie szczęście, które sprawiło, że zakręciło nam się w głowach. Całe zmęczenie zostało zapomniane, gdy zobaczyliśmy Twój uśmiech i roześmiane oczy. Niech wszystko pójdzie dobrze w twoim życiu i nie pozwól, by żadne przeszkody nie stanęły ci na drodze. Jeśli gwiazdy świecą, to niech to będzie tylko najjaśniejsze światło, jeśli ptaki chcą śpiewać, niech śpiewają tylko niezwykłe tryle. Chcemy, aby Twoje życie było wypełnione tylko radosnymi wydarzeniami, a nie byłoby w nim żalu i rozczarowania. Nasz drogi Aniele, jesteś cudownym promieniem osadzonym w naszym życiu, uśmiechaj się i śmiej, nawet jeśli Twoje oczy nie znają łez. Dorośnij i bądź najbardziej godną dziewczyną na całym świecie!!!

Bądź mądrą dziewczyną, doskonałą uczennicą, asystentką mamy, urodą tatusia i kwiatkiem babci.Dziś obchodzimy Twoje dziewiąte urodziny! Tak bardzo życzę Wam, najlepszym przyjaciołom, dobrej zabawy, samych tylko przyjemnych kłopotów i najżywszych wspomnień tego wspaniałego dnia. Niech cyfra „9” przyniesie Ci szczęście, wielką radość i bezgraniczne szczęście.

Niech twój pamiętnik będzie ozdobiony piątkami, twoi przyjaciele będą lojalni i radośni, twoi rodzice zrozumieją, twoja teczka łatwa, twoja praca domowa łatwa, twoje weekendy długie. Zawsze uśmiechaj się i wierz w cuda. Wszystkiego najlepszego!

Każde urodziny to małe wydarzenie w życiu człowieka, ale kiedy to wydarzenie dotyczy naszych dzieci, staje się jeszcze bardziej uroczyste i świąteczne. Dziś obchodzimy urodziny naszego chłopca. Jeszcze wczoraj ten maluch nie dawał nam spać w nocy, domagając się uwagi i głośno płakał, gdyby zgubił smoczek. Teraz mamy małe, mądre dziecko, które dorosło i stało się takie słodkie i posłuszne. W Twoje urodziny, kochani, chcemy życzyć wspaniałych chwil w Twoim życiu, niech zdarzają się cuda, a będzie ich wiele. Twoje zdrowie jest silniejsze niż kamień i nie może Cię zawieść. Aby dziewczyny cię kochały, tak długo jak przyjaciel. Od tego dnia wszyscy twoi baśniowi bohaterowie będą cię odwiedzać i wręczać prezenty. Bądź mądry i piękny i wzrastaj ku radości nas wszystkich. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego mężczyzny!!!

Wszystkiego najlepszego mały człowieczku! Niech spełnią się Twoje marzenia, urzeczywistnią się Twoje ulubione samochody, a spełnią się marzenia o bajecznych podróżach. Dorastaj posłusznie, ucz się dobrze, uszczęśliw swoich rodziców, bądź odważny, nawiązuj przyjaźnie i nie choruj.

Wszystkiego najlepszego, nasz mały człowieku! Zawsze bądź miły, opiekuńczy, posłuszny, zdrowy! Niech tylko kochający ludzie i niezawodni przyjaciele będą w twoim życiu, zadowolić swoich bliskich pięknymi czynami i zwycięstwami, a wszystkie pragnienia magicznie się spełnią!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i słodkiego dziecka. Słoneczko, życzę Ci wielkiego szczęścia, radości i zabawy, doskonałego nastroju i wielkich sukcesów, wspaniałych zwycięstw i ciekawych hobby, niesamowitych przygód i ekscytujących historii, dobrych przyjaciół i prawdziwego szczęścia.

Ktoś jest dzisiaj starszy i mądrzejszy.Kto to może być? Myślę, że sam wiesz, ale lepiej ci pogratuluję! Niech oszczędzi ci się smutek, niech wszystko będzie gładko w szkole i w domu!

Bądź nieporównywalna i wyjątkowa, moja droga córko! Niech Twoje marzenia zaczną się spełniać już teraz, w Twoje dziewiąte urodziny! A jak udało ci się w tym czasie wyrosnąć z małej, bezbronnej bryłki w prawdziwą, dorosłą, mądrą i niezależną dziewczynę? Kontynuuj w tym samym duchu, aby przynosić radość nam wszystkim! Niech Twoje duchowe piękno rozkwitnie i pachnie coraz bardziej kolorowo każdego dnia! Nie ma większego szczęścia niż szczęście dzielone z ukochaną córką! A dziś Twoim szczęściem dzielą się z Tobą najbliżsi i najdrożsi ludzie na planecie Ziemia! Żyj bardzo długo moja czysta dziewczyno, moja asystentka we wszystkich sprawach! Życzę Ci, moja droga córko, najlepszego zdrowia, wielkiego ludzkiego szczęścia i jeszcze więcej cudów i magii! Jesteś najwspanialszą i najlepszą córką! Nie zapominaj, że Twoi rodzice kochają Cię do szaleństwa w każdym wieku! Wszystkiego najlepszego, nasza księżniczko!