Wszystkiego najlepszego dziadku

Kiedy przygotowujemy się do ważnego wydarzenia lub chcemy zrobić niespodziankę ukochanej osobie, w naszych głowach kręci się tyle pięknych słów, ale nie zawsze układają się one gładko. Dokonaliśmy selekcji najlepszych życzeń urodzinowych dla dziadka od wnuczki, wnuka do łez, abyś mógł jak najlepiej wyrazić swoje uczucia.

Mój dziadek, wszystkiego najlepszego, wnuk gratuluje ci dzisiaj! Szczęście dla ciebie nieziemskie, błękitne niebo, gorące słońce, ciepło, życzliwość innych, zabawa, śmiech, radość, sukces, powodzenia, aby wszystko poszło dobrze, aby los był gładki i spokojny, aby wiara nie odeszła.< /p>

Dziadku, serdecznie gratulujemy Ci rocznicy! Jesteś u nas szlachetnym ogrodnikiem, więc życzymy Ci, aby ta okrągła randka stała się okrągłym koszem, wypełnionym po brzegi, ale nie prostymi warzywami i owocami, ale dobrym zdrowiem, szczęściem i dobrobytem rodziny.

Wszystkiego najlepszego, drogi dziadku, jesteś naszym ukochanym, chwalebnym, ale oczywiście najważniejszy w rodzinie. Niech życie będzie piękne, długie i zdrowe, naprawdę potrzebujemy Cię dziadku. Żyj dla naszej radości przez długi czas, nie rok, nie dwa, – kolejne sto lat!

Drogi, drogi, szanowany, najlepszy, najmilszy, najsłodszy dziadku, wszystkiego najlepszego! Życzę kolorowego i obiecującego życia, ciekawych podróży, nowych znajomości. Niech los przyniesie ci swoje dary, niesamowite odkrycia i przyjemne wydarzenia.Bardzo cię kocham!

Kiedy patrzę na mojego dziadka i każdego dnia widzę jaki jest wesoły i wesoły, jak on, który wiele w swoim życiu widział, wie jak się dziwić i cieszyć najbardziej pozornie zwyczajnych rzeczy, rozumiem, że chcę być właśnie takim dziadkiem na starość! Będę też miał białą brodę, nieco chytry wygląd i całą skrzynię ciekawych i pouczających historii dla potomnych. W twoje urodziny chcę wznieść dla ciebie wysoki kieliszek, dziadku, i życzyć ci wielu lat szczęśliwej starości!

Nasz kochany dziadek jest młody i przystojny! życzymy wszystkiego najlepszego i życzymy, abyś zawsze pozostał taki sam, smukły i bardzo wesoły! aby nic Cię nie bolało, zawsze uprawiaj sport i graj z nami w piłkę nożną! Życzymy, aby ryby były łapane coraz większe, a babcia i bardzo Cię kochaliśmy! Niech sąsiedzi i koledzy w pracy cię szanują, bardzo doceniają i zawsze proszą o radę! Żyj bardzo długo i bądź szczęśliwy!

Drogi ukochany dziadku! Gratulacje! Jesteś naszym magiem – wszystko, czego chcemy, dostajesz. Jesteś miłym magikiem – nie karzesz nas zbytnio, gdy się bawimy. Jesteś potężnym czarodziejem – wszyscy w domu są ci posłuszni.