Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Dzisiaj gratulujemy głowie rodziny z okazji urodzin – troskliwego ojca, opiekuna, najlepszego przyjaciela i po prostu prawdziwego mężczyzny! Nasz drogi tato, my wszyscy – Twoje dzieci, małżonek i krewni – życzymy Ci szczęścia! Niech w Twoim życiu będzie ich więcej, niech każdy dzień zaczyna się od uśmiechu dla Ciebie, a kończy przyjemnym pobytem z rodziną!

Nasz tata zawsze jest dla nas przykładem.Ale nie tylko przykładem, którym chcemy być, ale także przykładem, którego jeszcze nie potrafimy rozwiązać. Jak może w jednej osobie zmieścić tyle miłości, pracowitości, wytrwałości, energii, chęci do życia i nieustannej nauki?! Tato, zawsze bądź taki niespokojny i nie obojętny. Czas minie, a może i my będziemy młodsi, tak jak Ty, i będziemy mieli takie samo pragnienie życia. Za twoją wieczną młodość!

Piękne życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków w prozie

Życz ojcu wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Najsilniejszy i najodważniejszy na świecie jest nasz tata! Nie boi się niczego i nikogo. Jest tylko trochę nieśmiały przed matką i jest jej bezkrytycznie posłuszny , a on też bardzo się o nas martwi, martwi się też o swoją pracę i nie jest obojętny na wszystko, co dzieje się na świecie. Ale wszystkie te zmartwienia mówią tylko o tym, jak tata nas wszystkich kocha i jakim jest wspaniałym człowiekiem!

Nasz szanowany i drogi tato! Dorośliśmy już i rozumiemy, że przyszła kolej na nas, aby we wszystkim pomóc. Więc tato, jak tylko dostaniesz swoją pensję, emeryturę, natychmiast rzucimy się i zrobimy co w naszej mocy, aby wydać pieniądze. Jeśli mama nagle kupi ci dwulitrową butelkę piwa, nie wstydź się – zadzwoń. A my będziemy tutaj i podzielimy się z wami tym trudnym procesem.

Wesołych Świąt, tato! Życzę Ci nie tylko radości, szczęścia, spełnienia pragnień i najszczerszych nadziei, ale także po prostu pamiętaj, że zawsze jesteśmy tam i zawsze wdzięczni za miłość, jaką obdarzyłeś nas od dzieciństwa. Wesołych świąt, tato, bardzo cię kochamy!

Jesteś najwspanialszą osobą na świecie, jesteś naszym drogim tatusiem! W twoje urodziny życzymy wam razem jasnych tęczy na niebie, czystych gwiazd, woreczka złotych monet, aby wiosną tylko szemrał dla was strumień, ogrody kwitły dla was bielą, dzieci śmieją się dla was, ptaki śpiewają ty! Życzymy wam tylko radości, nieziemskiego szczęścia, duchowej dobroci w waszym losie! Wszystkiego najlepszego!

Tato! Z całego serca pragnę, abyś promieniał szczęściem. Życzę Ci wielu zwycięstw na Twojej drodze. Życzę spełnienia wszystkich swoich marzeń, ale najważniejsze jest, aby marzyć dalej. Naprawdę chcę, abyś był zadowolony z każdego dnia swojego życia i był dumny z moich osiągnięć. Bardzo cię kocham!