Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Rola ojca nie jest łatwa, ale nasz tata robi to znakomicie! Kiedy byliśmy jeszcze niemowlętami, rozpieszczał nas i chronił nas w każdy możliwy sposób, kiedy dorastaliśmy, pomagał nam dowiedzieć się wszystkiego o otaczającym nas życiu i wybrać właściwą drogę, a kiedy byliśmy już całkowicie dorośli, pozwolił nam odejść darmowe pływanie, upominające miłym słowem, ale nigdy nie zapominamy o naszym ojcu! A dziś, w jego urodziny, jednogłośnie życzymy mu długiego, szczęśliwego życia!

Gratulacje, drogi tato! Najmilszy, piękny, rodzimy. Bardzo się cieszysz, że jesteś jedyną córką. I jestem dumny, że jesteś sobą, że jesteś tylko mój! Tato, bądź szczęśliwszy niż wszyscy, bądź zawsze zdrowy i silny. W końcu twoje oczy są najpiękniejsze.A więc najczystsza i dusza!

Mój drogi tatusiu! Dziś trzepoczę jak ptaszek i chcę wam ćwierkać o tym, jak bardzo się cieszę, że dorastałam jako księżniczka, a mój ojciec był prawdziwym królem, z którym w naszym królestwie zawsze panował spokój i cisza, czyli w naszej rodzinie! Wszystkiego najlepszego! Szczęście dla Ciebie, ale nie proste, nie złote, ale utkane z promieni słońca, gwiazd i naszej miłości, ponieważ wszyscy bardzo Cię kochamy i cenimy!

Drogi tato. Ty, jako mądry i życzliwy mentor, stałeś się naszym nauczycielem, przyjacielem, nadzieją i wsparciem. Dziękuję za mądrą radę, za przyjazne ramię, za miłość ojca. Dzisiaj stałeś się jeszcze rok mądrzejszy. Życzymy, abyście nie tracili serca, żyli z uśmiechem, wierzyli w szczęście i świętowali tylko zwycięstwa. Szczęśliwej rocznicy!

Ukochany, najmądrzejszy i najbardziej kochający rodzic! Moje gratulacje nie mogą zawierać całego szacunku i podziwu dla Ciebie. Niech nigdy nie opuści Cię twórcza inspiracja, z jaką traktujesz życie, zdrowie i wspaniałe poczucie humoru. Zadbaj o swoją pracowitość, radość i optymizm. Zadbaj o siebie dla radości nas wszystkich!

Ciepłe pozdrowienia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Polecane
życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Tato jesteś naszym wsparciem, wsparciem i ochroną. Jesteś naszą rodzinną radością. Twój dom to bezpieczna przystań dla dzieci i wnuków. Niech Twoje życie potoczy się tak, jak Ty Pragniemy i Niech będą w nim tylko chwile radosne i ekscytujące.Pragniemy spotkać na swojej drodze uczciwych i otwartych ludzi, którzy Cię docenią. I zasługujesz na bycie najlepszym!

Drogi tato! Dziś jest nasze wspólne rodzinne święto. Głowa naszego klanu kończy… lata. Cieszymy się szczerze, że to Ty. Że mamy Twoje wsparcie, opiekę i życzliwość. Tato, proszę zadbaj o swoje zdrowie, bądź wesoły i przekaż swoją mądrość nam, swoim dzieciom i wnukom, którzy Cię kochają i szanują!