Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Sprawiedliwe, surowe, mądre, urocze i kochające! Tato, nauczyciel, mentor i przyjaciel! Wszystkiego najlepszego! Stań się młodszy każdego dnia, zdrowiej z każdym oddechem i zakochaj się w życiu na nowo. Wybierz się na ulubioną wyprawę wędkarską, pokonaj przyjaciół w szachy i złap szczęście za ogon.Nigdy nie zapominaj, jak prawdziwy jesteś – serdeczny, miły i szczery!

Tato, w Twoim dniu życzę Ci niekończącego się strumienia energii, dobrego zdrowia i siły, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Spełniaj swoje ukochane marzenia. Bądź najlepszy!

Ojcze… jakie to wspaniałe i ważne słowo! Tata to pierwsze słowo, które dziecko uczy się wypowiadać wraz ze słowem „mama”. Ojciec jest obrońcą rodziny, jej wsparciem i nadzieją na zawsze! I chyba nie pomylę się, jeśli powiem, że urodziny mojego ojca to dla naszej rodziny najlepsze święto w roku! W tym dniu możemy ponownie powiedzieć mu, jak nieskończenie wiele znaczy dla każdego z nas, a także życzyć prawdziwego szczęścia, bezgranicznego i niezmierzonego!

Nasz ojciec to nie tylko głowa rodziny, człowiek, za którym wszyscy jesteśmy jak za kamiennym murem, ale także osoba, która uszczęśliwiła mamę, która była obok każdego z nas w trudnej chwili i bezinteresownie oddał swoją ojcowską miłość! Wszystkiego najlepszego, nasz jedyny, wyjątkowy i najbardziej ukochany tata! Bardzo Cię kochamy i dzisiaj życzymy, abyś zawsze był tak szczęśliwy jak w tym dniu

Ojcze, jesteś najbardziej odważną i życzliwą osobą na świecie.Zawsze byłeś, jesteś i będziesz dla mnie przykładem! Jesteś osobą, która zawsze chce naśladować, bo Ci się udaje! To ty nauczyłeś mnie w życiu wszystkiego, co dobre i miłe! Twój przykład zaraził mnie na całe życie! Dziś, w twoje urodziny, życzę ci, aby twoja miłość do matki nigdy nie przeminęła! Aby dom zawsze był pełen radości i szczęścia, uśmiechów ukochanych dzieci! Dobroć i radość, ciepło i komfort, dobre samopoczucie i dobrobyt! Niech każdy dzień będzie jasny i jasny! Niech szczęście i powodzenie towarzyszą Ci we wszystkich sprawach! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a my Ci w tym pomożemy! Wszystkiego najlepszego!

Drogi tatusiu! Kiedy nie wiesz co robić, co robić – skontaktuj się z nami, bo przez całe życie nauczyliśmy się wszystkich Twoich rad! Gdy nie starcza pieniędzy na piwo – również przyjdź do nas, bo wszystkie pieniądze zabieramy od Ciebie każdego dnia z godną pozazdroszczenia stałością! Jeśli szef krzyczał w pracy – również do nas zadzwonimy i rozprawimy się z nim raz na zawsze! Krótko mówiąc, jesteśmy Twoim wsparciem i wsparciem! Wszystkiego najlepszego!