Wszystkiego najlepszego życzenia urodzinowe dla ojca od dzieci i wnuków

Tato, nasz kochany. Niech życie staje się z biegiem lat tylko ładniejsze, jak dobre, dobre wino, niech życie nie oszczędzi wam jasnych wrażeń i niech będzie wam dane wszystko, co najlepsze. Niech wszystko w życiu potoczy się dobrze, niech spełnią się Twoje marzenia.

Tato, pozostań pozytywny, silny, odważny, cierpliwy, uczciwy, uprzejmy, odważny, mądry, wierny, nieprzewidywalny, zdrowy na umyśle, zdolny wesprzeć się słowem i czynem w trudnej sytuacji.< /p >

Dzisiaj są urodziny naszego taty! I wszyscy zebraliśmy się, aby pogratulować naszemu czarodziejowi wakacji! Tato, od dzieciństwa robisz dla nas cuda. Jednym ruchem ręki naprawiałeś zabawki, w sylwestra przyszedłeś do nas jako Dziadek Mróz i obdarzyłeś wszystkich prezentem powitalnym, otworzyłeś przed nami świat na kampaniach, nauczyłeś nas rozumienia technologii. A teraz pozwól nam, już dziedzicznym czarodziejom, dać Ci prezenty, a wraz z nimi przyjmuj słowa miłości i niekończącej się wdzięczności.

Nigdy nie przestanę zdumiewać się twoją cierpliwością taty, twoim dążeniem do tego, co najlepsze, dla nas. Twoja troska o nas. Jesteś tylko znaleziskiem. Masz najmilsze serce. Dziś z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego. I życzę wszystkiego najlepszego. Aby wszystkie twoje plany były zawsze realizowane w życiu. Wszystkie marzenia się spełniają. W końcu zasługujesz na najpiękniejsze życie. Niech twoje serce nie zna rozczarowania ani urazy. Niech zawsze będzie ciepło z dobroci twojej duszy! Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu, tato.Proszę przyjąć te gratulacje ode mnie. I wiedz, że jesteś najlepszy.

Tatuś jest naszym własnym. Szczęśliwej rocznicy! Obyś miał zdrowie, jak bohater. Jesteś mężczyzną w pełnym rozkwicie. Niech życie da ci tylko miłe niespodzianki i częściej psuje przyjemnymi wydarzeniami!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego tatusiu, aby szczęście jak złoty strumień wpłynęło do Twojego domu, aby wszystkie skarby świata otworzyły się przed Tobą w mgnieniu oka, więc że wszystkie choroby i wrogowie ustępują! Życzę Wam, żeby pod oknem nie wyły zamiecie, żeby władze częściej zauważały, dawały innym przykład i codziennie zachęcały! Życzę Ci również stu wspaniałych lat, abyś otoczył nas swoją dobrocią, hojnością i filantropią!

Drogi tatusiu, cenimy Twoją miłość i za to zrozumienie i troskę, naszą wdzięczność. Żyj długo, długo, nie znając starości. Niech twoje dni będą szczęśliwe i łatwe. W tym dniu życzymy dobrego zdrowia i wszystkiego najlepszego w życiu.